Портативна електростанція 320 Вт, сонячний генератор Flashfish 292Wh 80000mAh Резервне копіювання…

Портативна електростанція потужністю 20 Вт, сонячний генератор Flashfish 292Wh 80000mAh з резервним живленням AC / DC / 100W PD Type-c / QC3.0 / бездротовий зарядний пристрій / ліхтарик, аварійний блок живлення CPAP Акумуляторна батарея Потужність

ВЕЛИКА ЄМНІСТЬ АКУМУЛЯТОРА: Ця портативна електростанція була модернізована до максимальної вихідної потужності 300 Вт змінного струму, 20 Ач/14.6 В/292 Вт-год, ємність акумулятора 80000 мАг/3.65 В, функція бездротової швидкої зарядки, 2 розетки змінного струму (пікова потужність 110 В 600 Вт), 1 порт PD 100 Вт Type-C, 2 порти постійного струму, 3 порти USB і 1 12 В1

ШВИДКІ МЕТОДИ ЗАРЯДЖЕННЯ: За допомогою вбудованого контролера MPPT ви можете легко використовувати високоефективні сонячні панелі потужністю 50-100 Вт для зарядки (не входять в комплект), просто підключіть вхідний порт постійного струму, і він може бути повністю заряджений за 5-8 годин електроенергії; Підключіть його до розетки для зарядки, він може бути повністю заряджений

РК-дисплей та 4 світлодіодні режими: Портативний сонячний генератор має РК-екран, який чітко відображає залишок заряду акумулятора, функцію бездротової зарядки, а також вхідну та вихідну потужність. Вбудований світлодіодний ліхтарик (натисніть кнопку) має 5 режимів освітлення: м’яке світло, яскраве світло, сильне світло, SOS та стробоскоп

БЕЗПЕКА ТА НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ: портативна електростанція з чистою синусоїдою змінного струму забезпечує швидшу, тихішу та стабільнішу роботу. Система управління акумулятором може забезпечити контроль напруги, контроль температури та різноманітні вбудовані конструкції безпечної зарядки. Для того, щоб забезпечити захист від короткого замикання

ЛЕГКА ПОРТАТИВНІСТЬ: Павербанк LJPAEBZ має портативність, міцну ручку, простий у перенесенні та перенесенні, підходить для кемпінгу та подорожей. Ця портативна електростанція повністю протестована протягом 2 циклів перед тим, як покинути завод, щоб забезпечити хорошу якість. Ви отримаєте 1 портативну електростанцію LJPAEBZ, 1 автомобіль

Деталі

електростанція, сонячний, генератор, flashfish

Нова випущена серія. Портативний зарядний пристрій Flashfish A301. Номінальна потужність 320 Вт та потужність 292 Вт-год

Q1: Які пристрої може живити Flashfish 292Wh?

В: Зверніть увагу, що вихідний порт змінного струму може заряджати пристрої потужністю менше 320 Вт, вихід постійного струму може заряджати пристрої загальною потужністю менше 168 Вт; Після перевищення цей портативний генератор електроенергії буде в режимі захисту та вимкнеться.

Q2: Як розрахувати час роботи для ваших пристроїв?

A: 1. Час роботи від мережі змінного струму = 292 Вт/год 0.85 / загальна потужність ваших пристроїв

Наприклад, припустимо, що потужність вашого пристрою становить 20 Вт, час роботи. 292 Вт-год 0.85/20 Вт = 12 годин (приблизний розрахунок)

Час роботи постійного струму та USB-виходу = 292 Вт-год 0.95 / потужність вашого пристрою

електростанція, сонячний, генератор, flashfish

електростанція, сонячний, генератор, flashfish

електростанція, сонячний, генератор, flashfish

Огляд портативної електростанції Flashfish A301. “Ми можемо бути маленькими, але ми могутні.

електростанція, сонячний, генератор, flashfish

ОГЛЯД. Дивно писати огляд невеликої портативної електростанції відразу після тестування електрогенератора-монстра. електростанції Generark HomePower 2. Але якщо ви серйозно налаштовані на те, щоб витримати шторм (каламбур), то менші генератори можуть бути такими ж корисними, як і їхні більші та потужніші побратими. Іноді просто необхідно щось, що можна легко переносити з кімнати в кімнату для живлення смарт-пристроїв або інших менш енергоємних гаджетів.

електростанція, сонячний, генератор, flashfish

Саме на цій доступній арені конкуренція є жорсткою. У вас є “великі хлопці”: Jackery, Bluetti та EcoFlow як приклади. Але є також багато менших брендів, які запропонували цікаві та унікальні рішення для цих типів продуктів. Flashfish відноситься до цієї категорії. Можливо, вони не такі відомі, але вони, безумовно, створили щось цікаве з портативною електростанцією A301.

електростанція, сонячний, генератор, flashfish

Що це таке?

Flashfish (яка назвала цю компанію?) Портативна електростанція A301. це потужний, легкий і доступний генератор, який простий у використанні та зручніший для перенесення. Є багато портів. На передній панелі є один 100-ватний USB-C, два USB A, один USB A для швидкої зарядки і два вихідних порти 12 В постійного струму. Збоку є дві розетки змінного струму (настінна вилка). одна звичайна і одна з заземленням.

електростанція, сонячний, генератор, flashfish

А ось задня панель. найцікавіша частина. Середина задньої панелі підходить для 4-дюймового монітора. Світлодіодний “ліхтарик”. Цей ліхтар має налаштування низької та середньої яскравості, але високий режим майже сліпуче яскравий. Він може легко освітити спальню. Залежно від того, як ви натиснете на єдину кнопку підсвічування, ліхтар буде блимати сигналом SOS або швидким стробоскопом. Тривале натискання кнопки. і в центрі світлодіодного кола загоряється лампочка справжнього ліхтарика. Я можу собі уявити використання яскравого режиму SOS, якщо ви застрягли після автомобільної аварії або загубилися і вам потрібно знайти своє місцезнаходження.

електростанція, сонячний, генератор, flashfish

На верхній панелі є бездротовий зарядний пристрій потужністю 10 Вт. Просто покладіть смартфон на панель, і він автоматично зарядиться, якщо ваш пристрій підтримує бездротову зарядку.

електростанція, сонячний, генератор, flashfish

Що в коробці?

електростанція, сонячний, генератор, flashfish

Дизайн і характеристики

Портативна електростанція Flashfish A301 може бути не найкрасивішою з доступних електростанцій, але вона виконує свою роботу. і робить це добре. Темно-сіро-помаранчева кольорова гама кричить про “шахрайство”, хоча дизайн. це все Flashfish. Зовні вкритий міцним пластиком, який виглядає так, ніби його можна без особливих зусиль відшліфувати. Тільки не допускайте потрапляння води або бруду в порти. вони не захищені.

електростанція, сонячний, генератор, flashfish

електростанція, сонячний, генератор, flashfish

Передні порти дивні, але цікаві. Якщо ви підключите що-небудь до портів USB A, A301 автоматично увімкнеться (чому не всі електростанції можуть так робити?). Але якщо ви під’єднаєте шнур USB-C або будь-який адаптер на 12 В постійного струму. нічого не станеться. Вам потрібно натиснути кнопку живлення. Ви також повинні натиснути передню кнопку змінного струму після натискання кнопки увімкнення/вимкнення на передній панелі для того, щоб скористатися розетками на бічних панелях.

електростанція, сонячний, генератор, flashfish

Ще одна незвичайна річ полягає в тому, що під час заряджання A301 ви не може використовуйте або AC, або QC USB A порти. Втім, ви можете використовувати інші порти USB A, USB-C та DC.

електростанція, сонячний, генератор, flashfish

На передній панелі портативної електростанції Flashfish A301 є вбудований монохромний світлодіодний індикатор. Інформація яскраво світиться на чорному тлі, що полегшує її читання, хоча деякі написи дрібні. На екрані відображається відсоток заряду акумулятора, що залишився, піктограма бездротового зв’язку, чи споживає A301 енергію, чи видає її, а також який порт використовується в будь-який момент часу.

електростанція, сонячний, генератор, flashfish

A301 розрахований на 292 ват-годин (Wh), що означає, що він буде працювати з 300-ватним пристроєм протягом однієї години. Він може живити пристрій потужністю до 320 Вт без вимкнення. Це приблизно означає, що смартфон можна зарядити до 28 разів, ноутбук. 3 рази, iPad. 8 разів, або 30-ватний міні-вентилятор протягом 9 годин. Отже, ви бачите, що Flashfish може бути досить корисним під час відключення електроенергії.

Заряджати портативну електростанцію Flashfish A301 легко. Щоб зменшити вагу, до шнура живлення прикріплена силова цеглина. але більшість інших акумуляторних генераторів також мають їх.

електростанція, сонячний, генератор, flashfish

Переносити портативну електростанцію Flashfish A301 в приміщенні та на вулиці легко. Невеликий розмір і легка вага дозволяють легко упакувати його для поїздки на машині або в кемпінг на вихідних. Він навіть чудово підходить для пригод на задньому дворі або в будь-якому місці навколо будинку, де немає розетки. За 260 гривень це чудова страховка, щоб залишатися на зв’язку зі світом.

Варто зазначити, що Flashfish виготовляє сонячні панелі, які будуть заряджати A301. Flashfish не надав сонячну панель для цього огляду, тому я не можу сказати, наскільки вона ефективна. Однак, як і всі сонячні панелі, вони потребують постійного яскравого сонця, щоб бути по-справжньому ефективними. що виключає багато районів країни.

Що б я змінив

електростанція, сонячний, генератор, flashfish

Заключні думки

Електрогенератори не повинні бути величезними за розміром, потужністю і, особливо, вартістю, щоб бути ефективними. Іноді. вам просто потрібно достатньо енергії, щоб зарядити деякі речі і не більше. Ось чому генератори меншої потужності набувають все більшої популярності. Вони корисні, дешеві (як на свою вартість) і можуть тримати нас на зв’язку годинами після відключення електроенергії. А потужність завжди періодично гасне. Такі генератори, як Flashfish A301, ідеально задовольняють цю потребу.

Ціна: 259.99 доларів США Де купити: Джерело Amazon: Зразок цього продукту був наданий Flashfish.

Залишити відповідь