Покриття внутрішнього дворика на сонячних батареях (дивовижні варіанти). Дах палуби на сонячних батареях

Накриття для внутрішнього дворика на сонячних батареях (дивовижні варіанти)

Накриття для внутрішнього дворика на сонячних батареях мають багато різних назв. Однак, сонячні перголи, сонячні альтанки та сонячні автопавільйони. це, по суті, одне і те ж, незалежно від того, як ви їх називаєте.

Однак накриття для внутрішнього дворика на сонячних батареях. це більше, ніж просто дах внутрішнього дворика з сонячними панелями.

Накриття для внутрішнього дворика на сонячних панелях можуть забезпечити тінь, живлення, освітлення та все, що вам потрібно для вашого відкритого простору. Вони:

 • Переваги сонячних терас
 • Вартість сонячної альтанки
 • Дизайн сонячного внутрішнього дворика
 • Сонячні внутрішні дворики “зроби сам

Накриття для внутрішнього дворика на сонячних батареях може вивести будь-яке подвір’я на новий рівень потужності та дизайну. Ця конструкція “два в одному”. це чудове використання простору.

покриття, внутрішнього, дворик, сонячних

Що таке покриття для внутрішнього дворика на сонячних батареях?

Патіо. це ще одна кімната у вашому домі, де ви та ваша сім’я можете насолоджуватися природою на свіжому повітрі. Сонячні накриття для внутрішнього дворика схожі на дах для вашої тераси, забезпечуючи тінь і захищаючи від дощу, щоб ви могли насолоджуватися пізніми літніми грозами.

Накриття для внутрішнього дворика на сонячних батареях. це накриття для внутрішнього дворика з вбудованими в його конструкцію сонячними панелями, які розташовані або зверху на внутрішньому дворику, або на самому покрівельному матеріалі.

Ви можете використовувати енергію від панелей у вилках, батареях та світильниках будь-якої потужності, яка потрібна вашому внутрішньому дворику. Накриття для внутрішнього дворика на сонячних батареях також є чудовим варіантом, якщо сонячні панелі не можуть бути встановлені на даху, підключаючись до електромережі вашого будинку та забезпечуючи електроенергією.

Накриття для внутрішнього дворика на сонячних батареях. відмінний варіант для збільшення енергопостачання вашого будинку. Накриття для внутрішнього дворика на сонячних батареях може покрити відкриту житлову зону вашого будинку, забезпечити живлення та чудово виглядати.

Вони можуть заощадити тонни грошей з часом і є чудовим способом підвищити цінність вашого будинку, або як доповнення до дахових сонячних панелей, або як окреме джерело живлення.

Скільки коштує сонячна альтанка?

Хоча покупка сонячних панелей з часом окупиться, початкові витрати не є приводом для насмішок. Наприклад, звичайні накриття для внутрішнього дворика можуть коштувати близько 3,000. Додайте близько десяти тисяч, і ви отримаєте приблизне уявлення про те, скільки коштуватиме сонячна система потужністю 3 кВт.

А якщо ви хочете більше потужності, то вона лише збільшується, вимагаючи більших пергол та більшої кількості сонячних панелей, що збільшує вартість у міру масштабування системи.

Система сонячних панелей потужністю 5 кВт потребує близько 5 000 накриття для внутрішнього дворика та 15 000 на придбання та встановлення сонячних панелей. Система потужністю 12 кВт буде еквівалентна покриттю внутрішнього дворика 12,000 і приблизно 36,000 для сонячних панелей.

Як бачите, шкала з кількістю енергії, яку ви хочете генерувати. Системи потужністю 12 кВт буде достатньо для живлення більшості ваших невеликих побутових приладів, але вона не зможе забезпечити весь ваш будинок.

Невеликих систем достатньо для живлення ноутбуків, освітлення, невеликих електроприладів, автомобілів і всього, що вам може знадобитися на відкритому повітрі. Ви повинні вибрати систему, яка забезпечить ваші потреби в енергії, не перестараючись.

Різні конструкції накриття для сонячних панелей для внутрішнього дворика

Існує два правила, яких повинні дотримуватися всі сонячні перголи. По-перше, вони повинні бути похилими. Опади повинні стікати з сонячних панелей, щоб не впливати на їх ефективність. І по-друге, сонячні панелі потребують прямих сонячних променів протягом більшої частини дня.

Ви можете використовувати сонячні панелі в якості покрівельного матеріалу вашої перголи, надаючи їй більш захоплюючий інтер’єр. Ви можете виготовити його з дерева, металу або будь-якого іншого матеріалу, який ви хочете використовувати; вирощуйте рослини вздовж борту, якщо вони не блокують сонячне світло до панелей.

Якщо ви будете дотримуватися цих двох правил, у вас не повинно виникнути проблем із сонячним покриттям внутрішнього дворика, що робить небо межею.

Який би відкритий простір ви не могли придумати, ви можете включити. Ви навіть можете розмістити сонячні панелі на даху перголи і здивувати відвідувачів новиною про те, що все на вашому задньому дворику працює на сонячних батареях.

Однак, якщо ви вирішили спроектувати свою перголу, переконайтеся, що ви плануєте вимоги до електричної системи сонячних панелей, такі як місце для зберігання енергії та дроти з електричною коробкою.

Але якщо ви проектуєте свою сонячну перголу з нуля, спланувати ці необхідні електричні компоненти не повинно бути надто складно. Якщо ви не створюєте з нуля, ви, мабуть, можете обійтися своїм поточним покриттям внутрішнього дворика, особливо якщо ви переробляєте весь простір.

покриття, внутрішнього, дворик, сонячних

Чи можете ви поставити сонячні панелі на існуюче покриття внутрішнього дворика?

Так, ви можете, але тільки якщо ваше існуюче покриття відповідає всім вимогам. З одного боку, його потрібно нахилити. Це тому, що сонячні панелі вимагають нахилу для правильної роботи.

По-друге, він повинен витримувати вагу сонячних панелей. У більшості випадків це не проблема, але якщо ваша пергола стара і хитка, вона, швидше за все, не витримає важких панелей.

Ви можете обійти цю проблему, використовуючи легші панелі, такі як гнучкі сонячні панелі. Однак вони не будуть виробляти стільки енергії, скільки важчі сонячні панелі.

І останньою вимогою є кількість місця, доступного для сонячних панелей. Найкраще, якщо ваша існуюча пергола має стандартний розмір, наприклад, 17X17 або інші стандартні розміри. Якщо ваша альтанка має незвичайну форму або занадто малу площу даху, не варто встановлювати сонячні панелі.

Цим вимогам відповідає практично будь-який навіс для тераси, прикріплений до даху будинку, і використання існуючого навісу для тераси має свої переваги.

Існуючі плюси покриття внутрішнього дворика

Оскільки покриття внутрішнього дворика вже існує, вам потрібно лише встановити сонячну систему на вершині вашого внутрішнього дворика, щоб отримати переваги. Крім того, ви можете використовувати більшість внутрішніх двориків для сонячних систем; вони повинні відповідати лише вищезазначеним вимогам.

Використання існуючого накриття для внутрішнього дворика скорочує витрати, і ви все ще можете скористатися перевагами електроенергії від сонячної панелі. Крім того, це швидше встановити панелі та прилади або освітлення, які ви хочете живити електроенергією.

Існуючі накриття для внутрішнього дворика заощаджують як гроші, так і час для сонячних панелей.

Існуючі мінуси покриття внутрішнього дворика

Однак існуючі кришки внутрішнього дворика мають деякі недоліки. По-перше, ви інтегруєте сонячні панелі в існуючу структуру, а це означає, що вам доведеться внести деякі зміни, щоб все виглядало добре.

Крім того, коли ви встановлюєте сонячні панелі на існуючу перголу, у вас менше вибору, коли справа доходить до дизайну. Наприклад, сонячні панелі в якості покрівлі. чудовий спосіб зробити простір приємним. Однак у вас немає такої можливості з існуючими покриттями внутрішнього дворика.

Крім дизайну, у вас є менше варіантів для проводки та зберігання енергії. Це може не мати великого значення, якщо ви просто встановлюєте автостоянку, але якщо ви хочете, щоб ваш відкритий житловий простір виглядав красиво, вам доведеться провести серйозне планування і, можливо, змінити існуючу перголу відповідно до ваших потреб.

Чи можете ви побудувати покриття для внутрішнього дворика на сонячних батареях?

Так, ви можете, якщо у вас є навички, необхідні для побудови перголи та проводки та електричної системи. На жаль, сонячні компанії не продають набори для створення накриття для внутрішнього дворика з сонячних панелей, тому вам доведеться зробити це самостійно.

Однак, якщо у вас є технічне ноу-хау та відповідні дозволи на будівництво, ніщо не заважає вам встановити сонячні панелі та підключити їх самостійно. Те саме стосується перголи. Вам просто потрібно мати ліцензії та навички для його побудови.

І звичайно, вам також потрібні матеріали. Оскільки ви не зможете придбати комплект сонячного покриття для внутрішнього дворика, вам доведеться побудувати його самостійно.

Покриття внутрішнього дворика для сонячних панелей “зроби сам

Загалом, для накриття патіо на сонячних батареях потрібно шість речей:

 • Сонячні панелі
 • Електропроводка
 • Інвертори постійного/змінного струму
 • Перетворювач заряду MPPT
 • Батареї
 • Покриття внутрішнього дворика

Для початку сонячні панелі. Ви повинні вирішити, скільки встановити, виходячи з розмірів та навантаження на внутрішній дворик. Більшість накриттів для внутрішнього дворика витримують близько 300 фунтів, що дорівнює приблизно п’яти-шести сонячним панелям.

Однак, якщо ви хочете зменшити вагу, ви можете замість цього використовувати гнучкі сонячні панелі. Вони не такі ефективні, як загальні сонячні панелі, але вони дешевші і коштують менше, ідеально підходять для покриття внутрішнього дворика.

Проводки повинно бути достатньо для всієї системи, плюс все, що ви хочете підключити до системи. Звичайно, вам доведеться зробити свої розрахунки, оскільки вони залежать від покриття внутрішнього дворика та розмірів системи.

DC/AC інвертори перетворюють електроенергію постійного струму від сонячних панелей в електроенергію змінного струму, що робить її придатною для більшості електронних пристроїв. Мікроінвертори ідеально підходять, оскільки вони мінімізують втрату ефективності і відразу перетворюють електроенергію від сонячних панелей, що полегшує роботу з ними.

Якщо ви збираєтеся використовувати сонячні панелі для зарядки акумуляторів, вам знадобиться зарядний адаптер MPPT. Він приймає електроенергію від панелей і ефективно розподіляє її на батареї. Необхідно запобігати перевантаженню батарей і розподіляти заряд між батареями.

Далі вам знадобляться акумулятори для зберігання електроенергії від сонячних панелей. Ви можете використовувати будь-які акумулятори, від невикористаних автомобільних акумуляторів до спеціалізованих для сонячної енергії або просто універсальних акумуляторів для зберігання електроенергії.

Важливо, щоб у вас було достатньо батарей для використання та зберігання всієї електроенергії, яку ви використовуєте та збираєте з сонячних панелей.

Кількість енергії, яку ви використовуєте, визначає розмір ваших сонячних батарей, а кількість енергії, яку генерують ваші сонячні батареї, визначає розмір і кількість батарей, які вам потрібні.

І, нарешті, вам знадобиться накриття для внутрішнього дворика, яке відповідає вимогам. Він повинен витримувати вагу панелей, утримувати проводку, а також містити контролер заряду і батареї. Він повинен бути нахиленим і знаходитися в місці, куди потрапляє багато сонячного світла.

Чи можна встановити сонячні панелі на накриття для внутрішнього дворика Alumnawood?

Так, однак, вам доведеться замовити панелі окремо і найняти окремого установника. Alumnawood не включає сонячні накриття для внутрішніх двориків у свій асортимент.

Вони не пропонують установку, тому вам доведеться вказати, що ви хочете, щоб сонячні панелі були встановлені в процесі виготовлення накриття для внутрішнього дворика.

Вам доведеться координувати індивідуальну роботу з похилим дахом для внутрішнього дворика від Alumawood з установником сонячних панелей, щоб отримати покриття для внутрішнього дворика на сонячних панелях вашої мрії.

Якщо у вас є існуюча пергола від них, вона повинна підійти для сонячних панелей, якщо вона відповідає вимогам.

Що таке сонячний тент?

Сонячні тенти відрізняються від накриття для внутрішнього дворика на сонячних батареях тим, що це тенти, призначені для згортання та розгортання, щоб забезпечити тінь. Існує два різних визначення сонячних навісів.

Один з них. тент, який працює з сонячною панеллю. Тенти висуваються та забираються автоматично за допомогою сонячної енергії.

Другий. маркізи з сонячними панелями, які дають тінь і виробляють електроенергію. Однак вони не виробляють стільки електроенергії, тому технологія ще не зовсім розвинена.

Нова технологія: Сонячні жалюзі

Сонячні жалюзі. це звичайні жалюзі, облицьовані сонячними панелями. Встановлені на вікні, вони збирають енергію сонця, а потім перетворюють її в електрику.

Ця технологія все ще перебуває на стадії зародження, але, швидше за все, ми побачимо їх на ринку в найближчі пару років.

Що таке прозора сонячна панель?

Прозорі сонячні панелі. це саме те, як вони звучать. сонячні панелі, через які проходить світло. Однак це може здатися оксюмороном, оскільки сонячні панелі повинні поглинати сонячне світло, щоб виробляти електроенергію.

Однак прозорі сонячні панелі не поглинають світло. Або принаймні видимого світла. Прозорі сонячні панелі виглядають і діють як скло, але поглинають невидиме світло, таке як інфрачервоне та ультрафіолетове, щоб виробляти електроенергію.

Це означає, що ви можете отримувати стільки сонячного світла, скільки хочете, без небезпечних ультрафіолетових променів і одночасно поглинати енергію.

Переваги в поєднанні з сонячними накриттями для внутрішнього дворика

Якщо ви використовуєте прозорі сонячні панелі в накриттях для внутрішнього дворика, ви отримуєте всі переваги сонячного світла без шкідливого ультрафіолету і генеруєте електроенергію. Ви можете створити рай для прийняття сонячних ванн, кімнату для розсади, все, що ви хочете або для чого вам потрібно сонячне світло.

Ви навіть можете включити її в загальний дизайн вашої сонячної перголи, розмістивши мансардні вікна, що генерують електроенергію, отримавши найкраще з обох світів.

Які бренди сонячних панелей найпопулярніші?

Деякі з найпопулярніших брендів сонячних панелей на ринку в наші дні:1. LG 2. SunPower3. Panasonic4. Silfab5. Canadian Solar6. JinkoSolar7. Trina Solar8. Q Cells

Для чого можна використовувати сонячну енергію?

Сонячну енергію можна використовувати практично для всього, що потребує електроенергії, від телевізорів до холодильників та інших побутових приладів. Однак будь-які прилади з бойлером, такі як гейзер або чайник, потребують великої кількості електроенергії для роботи, тому вам знадобиться потужна сонячна система для запуску такого роду приладів.

Що потрібно знати перед покупкою сонячних панелей?

Перед покупкою сонячних панелей слід поставити собі кілька запитань, зокрема:1. Який ваш бюджет?2. Скільки енергії вам потрібно?3. Ви хочете доповнити використання електроенергії або замінити її?4. Ваше місцезнаходження (скільки сонця ви отримуєте щодня)?)5. Крім того, знання про різні доступні бренди сонячних панелей і трохи про процес установки також буде великою підмогою.

Яка сонячна панель найкраще підходить для дому?

Це залежить від ваших потреб і бюджету, але більшість користувачів сходяться на думці, що електроніка LG виробляє одні з найкращих сонячних панелей. SunPower перевершує за ефективністю своїх панелей, в той час як Canadian Solar є одними з найкращих сонячних панелей за ці гроші.

Яка марка найкраща портативна сонячна панель?

Коли справа доходить до портативних сонячних батарей, деякі з брендів, що лідирують на ринку, є:1. Bluetti2. Jackery Solar 3. Renogy 4. Ecoflow 5. Goal Zero

Чи існують сонячні бренди, що базуються в США?

Безумовно! Американські бренди виробляють чудові панелі в наші дні. Деякі з цих брендів включають:1. LG Solar 2. Tesla3. Sunrun4. Auxin Solar5. Конвертована енергія

Sol Voltaics є афілійованою компанією та партнером Amazon, ми заробляємо на кваліфікованих покупках. без додаткових витрат для вас.

Сонячні панелі для перголи: Електричний внутрішній дворик

Якщо у вас є пергола або ви коли-небудь хотіли її побудувати, чому б не поєднати її з сонячними панелями? Сонячна пергола. це 1) зменшення ваших рахунків за електроенергію; 2) унікальний та стильний вибір дизайну будинку; 3) цікавий проект “зроби сам”, який можна спробувати. У цій статті ми зануримося в тему вибору сонячних панелей для перголи.

Три причини побудувати сонячну перголу

покриття, внутрішнього, дворик, сонячних

 • Альтернатива, коли дах не є варіантом. Іноді дах не підходить для фотоелектричної установки: він може бути старим, затіненим або не мати вдалого місця для масиву. Можливо, ви також не захочете ризикувати гарантією на дах: у деяких випадках додавання системи сонячних панелей на дах впливає на ваш страховий поліс.
 • Можливість надати панелям ідеальний кут та орієнтацію. Якщо ви будуєте перголу з нуля, ви можете спроектувати її таким чином, щоб панелі на її вершині отримували максимальне опромінення протягом дня.
 • Простіша установка, обслуговування та ремонт. Решітчастий дах може слугувати каркасом для системи сонячних панелей, і до нього легше отримати доступ, ніж до даху будинку.

Проектування сонячної перголи: Вага над розміром

Перголи бувають різних форм і розмірів, тому кількість панелей, які ви зможете розмістити на них, може відрізнятися. Обмеженням може бути не розмір вашої системи, а її вага: пергола сама по собі не розрахована на великі навантаження. Середня вага сонячної панелі коливається від 35 до 70 фунтів. Вага на фут² може становити від 2 до 3 фунтів.

Існує різниця між будівництвом сонячної перголи з нуля та встановленням панелей на вже існуючу. Можливо, вам доведеться зміцнити стару перголу, перш ніж додавати до неї панелі. Нова конструкція може забезпечити ідеальне позиціонування та кут нахилу. У США панелі повинні бути спрямовані на південь, а кут нахилу може дорівнювати вашій широті або встановлюватися в діапазоні від 30° до 45°. Зверніть увагу, що чим далі ваша сонячна пергола буде знаходитися від вашого будинку, тим більші втрати енергії.

Не забудьте подати заявку на отримання 30% федерального податкового кредиту на сонячну енергію. У цій ситуації ви можете включити вартість перголи у вартість установки, оскільки вона фактично служить стелажем для наземної сонячної батареї.

покриття, внутрішнього, дворик, сонячних

Хоча існують стрінгові інвертори, які призначені для використання на відкритому повітрі, розгляньте можливість використання мікроінверторів у цьому випадку. Ці невеликі пристрої кріпляться до окремих панелей ззаду, перетворюючи постійний струм в змінний. Вони більш ефективні і краще справляються з затіненням. Зверніть увагу, що вони додадуть ваги вашій системі. Кожен мікроінвертор важить близько 2-3 фунтів.

Ви можете заховати мікроінвертори та кабелі в стелажі решітчастого даху. Коли сонячна пергола зібрана, все, що вам потрібно зробити, це зв’язатися з вашим комунальним підприємством, щоб приєднатися до програми мережевого обліку. Вони встановлять невеликий прилад обліку, який буде відстежувати енергію, яку ви експортуєте в мережу.

покриття, внутрішнього, дворик, сонячних

Обираємо сонячні панелі для перголи: Естетика важливіша за потужність

Люди часто вибирають двосторонні сонячні панелі для перголи. Хоча двосторонні модулі забезпечують більш високу продуктивність завдяки активній задній стороні, причина в основному естетична. Масив двосторонніх панелей нагадує скляний дах. Коли ви дивитеся вгору, на нього приємніше дивитися, ніж на пластикову задню панель стандартних панелей. Ось кілька брендів, які можуть вам сподобатися.

Aptos Solar. молодий американський бренд, але висока якість і привабливість їх панелей не викликає жодних сумнівів. Незважаючи на відносно невелику лінійку продуктів, Aptos пропонує кілька моделей, які ідеально підходять для перголи з сонячними панелями на задньому дворі. Інженери Aptos Solar роблять роз’єми ультратонкими, щоб вони не затінювали сонячні елементи і не псували зовнішній вигляд панелі.

Trina Solar володіє 21 світовим рекордом, пов’язаним з сонячною ефективністю. Вони також не забувають про естетичну сторону своєї продукції. Крім того, Trina Solar. це китайський виробник, і їхні панелі доступніші за ціною, ніж вироблені в Північній Америці.

Q CELLS. це бренд з чудовою репутацією, який приніс багато інновацій в сонячну енергетику. Наприклад, Q.Технологія ANTUM покращила роботу панелей в умовах низької освітленості. Широкий вибір панелей, включаючи двосторонні модулі.

Панелі даху Sprinter

покриття, внутрішнього, дворик, сонячних

Пат. Очікується. Безкоштовна доставка в 48 штатів США Представляємо модульні панелі даху Orion Van Gear Sprinter. Перша у світі модульна система панелей даху для фургонів на 10 поперечин серії 2 x 1! Шість панелей різного розміру призначені для того, щоб надати всім власникам багажників Stealth Sprinter можливість встановлення на даху, незалежно від конфігурації даху. Ці панелі підходять для всіх трьох колісних баз Sprinter: 144, 170 та 170 EXT. Панелі продаються окремо, тому ви можете змішувати та поєднувати їх, але у нас також є попередньо сконфігуровані набори. Крок 1: Спроектуйте макет даху та визначте, які панелі підійдуть найкраще. Визначте відстань між поперечинами, віднявши 2 від довжини кожної панелі. Дивіться 144 приклади нижче. Крок 2: Додайте потрібну кількість кожної панелі в кошик. Крок 3: Напишіть нам, щоб перевірити, чи працює конфігурація панелі. Якщо у вас вже встановлені прилади (вентилятор, кондиціонер або люк) на даху, будь ласка, також вкажіть назву/номер моделі кожного з них і наступні розміри:

 • Для пристроїв, що встановлюються ззаду: Відстань від задньої вилки до заднього краю приладу.
 • Для приладів, що монтуються спереду: Відстань від переднього шва до переднього краю приладу.
 • Відстань між усіма приладами на даху, виміряна вище.

Деталі:

 • Найбільш регульована система панелей для даху Sprinter, яку можна зробити своїми руками
 • Виготовлені з міцного легкого алюмінію та покриті довговічним порошковим покриттям, стійким до ультрафіолетового випромінювання
 • 6 розмірів панелей Mix Match
 • Підходить для вентиляторів і більшості кондиціонерів
 • Включає стратегічно розміщені L-образні монтажні отвори, сумісні з L-рейкою
 • Сумісність з нашими висувними кронштейнами для сонячних панелей та іншими аксесуарами
 • Фурнітура з нержавіючої сталі входить до комплекту
 • Легке встановлення
 • З гордістю зроблено в Орегоні
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА в 48 штатів

Панелі поставляються в шести різних розмірах для максимальної сумісності в різних комбінаціях. Незалежно від того, чи хочете ви повну платформу, часткову панель або лише одну панель, тепер можна легко налаштувати власну панель на даху. Вони встановлюються врівень з верхнім краєм стійки для підтримки аеродинаміки та покращення зручності використання.

Усі панелі мають стратегічно розташовані монтажні отвори, сумісні з L-образними рейками, тому ви можете безпечно та надійно закріпити своє спорядження та вирушити в дорогу! Панелі встановлюються безпосередньо на поперечини за допомогою кріплень, що входять до комплекту. Ми використовуємо тільки найкраще обладнання, яке в даному випадку складається з болтів з нержавіючої сталі та підпружинених Т-образних гайок з нержавіючої сталі, тому вам не потрібно знімати поперечини для встановлення.

Встановлення панелей даху Sprinter відбувається швидко та легко і не вимагає свердління отворів у вашому фургоні. Це одна з найпростіших модернізацій Sprinter, яку ви можете виконати самостійно, а кількість додаткових функцій, які вона забезпечує, не має собі рівних. Кожна панель постачається з простими у виконанні інструкціями, і установка займає лише кілька хвилин. Їх можна легко перемістити або відрегулювати в будь-який час, відкрутивши кілька болтів.

Розміри панелей:

 • Панель A. 21.75 L x 26.25″ W
 • Панель B. 28.5 L x 17.5″ Вт (для вентилятора Maxxair)
 • Коли 2 встановлені поруч з вентилятором Maxxair, отвір становить : 26.5L x 35.9 W
 • Коли 2 встановлені поруч з кондиціонером, отвір становить: 26.5L x 35.9 W
 • Dometic RTX 1000 / 2000, Tern Overland Hatch
 • Коли 2 панелі встановлені поруч з кондиціонером, отвір становить: 35L x 38.5 W
 • Nomadic X3 / 2000 / 3000, Velit AC

Сумісність:

Сумісний з усіма решітками з 2 х 1 8020 екструдованими алюмінієвими поперечинами. Розрахований на ширину нашої стійки для спринтера при використанні декількох панелей. Визначте відстань між поперечинами, віднявши 2 від довжини кожної панелі. Кожна панель встановлюється по 1 на кожній стороні поперечини.

Якщо вам потрібна допомога в налаштуванні вашої панелі, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Почніть відчувати себе в Сен-Тропе вже сьогодні

покриття, внутрішнього, дворик, сонячних

Відчуйте себе як у відпустці та насолоджуйтеся особливими відчуттями під новим дахом вашого внутрішнього дворика.

Незалежність

Ваша самостійно вироблена електроенергія споживається у вашому власному будинку, забезпечуючи економію 50-90% ваших витрат на електроенергію. Сонце не надсилає рахунок!

Захист від сонця

Прозорі сонячні модулі створюють ідеальний затінок. Немає необхідності в додаткових сонцезахисних козирках або навісах.

Захист від негоди

Захистіть свої садові меблі від сонця, граду, дощу та снігу за допомогою елегантного даху для внутрішнього дворика.

Гриль-вечірка GO!

Не має значення, чи світить сонце і ви хочете затінку, чи йде дощ з градом, ваш дах для внутрішнього дворика забезпечить вам відповідний захист.

Виробляйте власну електроенергію

Покладіть край зростанню цін на електроенергію та зробіть себе незалежними від постачальників електроенергії, використовуючи власне джерело електроенергії.

Станьте власним генератором електроенергії вже зараз.

покриття, внутрішнього, дворик, сонячних

 • Як працює сонячний дах для внутрішнього дворика?
 • Чи можу я заощадити електроенергію?
 • Наскільки темно внизу?
 • Яке фінансування існує?
 • Які витрати пов’язані з цим?

покриття, внутрішнього, дворик, сонячних

Пропозиція у форматі PDF включає 3D-проект і вартість монтажу. все з одного джерела.

покриття, внутрішнього, дворик, сонячних

Ви можете заощадити до 90% витрат на електроенергію за допомогою сонячного даху для внутрішнього дворика.

покриття, внутрішнього, дворик, сонячних

Ваш сонячний дах для внутрішнього дворика фінансується виключно за рахунок сонячних променів. На сонячному даху генерується постійний електричний струм за допомогою пропущеного світла, який перетворюється інвертором в змінний струм, тобто струм з нашої розетки.

Електроенергія спочатку використовується в домогосподарстві, наприклад, для роботи пральної та посудомийної машин, а також побутової техніки. Надлишок електроенергії подається в електромережу і гарантується законом на більш ніж 20 років.

Ми даруємо вашому саду приємну атмосферу.

покриття, внутрішнього, дворик, сонячних

Ваша нова покрівля для тераси починається з ідеї. У нашому онлайн-каталозі Ви знайдете безліч інноваційних та надихаючих ідей для Вашого саду.

Вам буде надіслано індивідуальну пропозицію, включаючи огляд прибутку в режимі онлайн, миттєво електронною поштою.

Вироблена електроенергія спочатку споживається в самому будинку, і лише надлишок електроенергії подається в мережу. Ви отримаєте готову збірку під ключ з одного джерела.

Роблячи внесок у захист клімату, ви заощаджуєте витрати на електроенергію.

покриття, внутрішнього, дворик, сонячних

У фотогалереї ви знайдете початкові ідеї. Ми раді принести наш новий внутрішній дворик на даху до вашого будинку. Зареєструйтесь тут безкоштовно на наш онлайн вебінар з демонстрацією в реальному часі.

Ви отримаєте індивідуальну пропозицію, включаючи огляд прибутку в онлайн-проектувальнику, миттєво електронною поштою.

Використовуйте сонячні промені і тим самим заощаджуйте власні витрати на електроенергію

покриття, внутрішнього, дворик, сонячних

Якщо влітку на терасі нестерпно спекотно, навіс може забезпечити необхідну тінь. За допомогою сонячного даху для внутрішнього дворика можна вбити двох зайців: під дахом для внутрішнього дворика створюється прохолодний і затінений тихий куточок, а сонячне скло перетворює сонячне світло в електрику.

За допомогою виробленої електроенергії ви можете прати, сушити волосся феном або дивитися фільм по телевізору. Всі електроприлади в будинку можуть легко живитися від сонячної енергії. Якщо у вас є електромобіль, його можна зарядити за допомогою сонячної енергії, яку генерує навіс.

Якщо ви не споживаєте всю електроенергію, вироблену сонячним дахом патіо, вона буде подаватися в загальну електромережу, що зменшить ваші рахунки за електроенергію. Таким чином, сонячні панелі забезпечують чудовий захист від сонця і в той же час настільки прозорі, що під ними не надто темно. Модулі, наприклад, захищені від граду і при цьому настільки міцні, що до них можна отримати доступ навіть для технічного обслуговування.

Ваш бажаний стиль і особистий смак диктує матеріал

покриття, внутрішнього, дворик, сонячних

Якщо ви хочете змонтувати сонячний дах для внутрішнього дворика, ви можете вибрати між конструкцією з дерева або алюмінію. Дерево. найпоширеніший будівельний матеріал. Натуральний матеріал створює затишну і теплу атмосферу на вашому внутрішньому дворику.

Дерев’яна конструкція з ламінованої деревини ялини або псевдотсуги надзвичайно стійка і особливо підходить для великих прольотів. На заводі ми пропонуємо остаточну обробку лаком або непрозорою фарбою, завдяки чому кожен дах для внутрішнього дворика набуває унікального вигляду, адаптованого до вашого будинку.

Якщо ви називаєте своїм сучасний будинок в стилі Баухаус, то дах для тераси з алюмінію ідеально впишеться в нього. З ними ваша тераса матиме сучасний і водночас повітряний вигляд.

Алюмінієвий дах-козирок не тільки дуже стійкий, але й виграє завдяки своєму відносно ніжному зовнішньому вигляду, а також поверхні, що не потребує догляду і не піддається впливу погодних умов. Однак сирий алюміній коштує 500 євро. на 800 євро дорожче, ніж наша обробка деревини в ламінованій деревині.

Алюмінієві профілі мають високоякісне порошкове покриття і доступні в більш ніж 1 625 кольорах RAL. Алюміній має високу стійкість до погодних умов та інших впливів навколишнього середовища, не іржавіє і не потребує додаткового догляду.

Ми також пропонуємо недорогий комплект з нашим преміальним сонячним склом для даху патіо з алюмінію. Ви можете самостійно побудувати свій новий сонцезахисний екран на внутрішньому дворику, маючи невеликі технічні навички. Перше враження про алюмінієву терасу в комплекті ви знайдете тут.

Ваш навіс в кутку, як пристінний або окремо стоячий?

покриття, внутрішнього, дворик, сонячних

У той час як більшість дахів для внутрішнього дворика прилягають до будинку за допомогою обрешітки, існує також сонячний дах для внутрішнього дворика, який поставляється у вигляді окремо стоячого навісу. Це означає, що збірка також може бути використана для неструктурного фасаду з ряду різних причин.

Ми пропонуємо дах для внутрішнього дворика різних розмірів, виготовлений з різних матеріалів відповідно до ваших побажань. Вона стабільно встановлюється на землі за допомогою точкового фундаменту (30 см х 30 см і глибиною 80 см) і зазвичай кріпиться до будинку, тому ви повністю захищені від гарячих сонячних променів, дощу та інших наслідків атмосферних впливів.

Оскільки такий дах для внутрішнього дворика захищений від вітру та негоди, садові меблі можна просто залишити на вулиці, коли погода погана. Якщо внутрішній дворик повністю накритий, дах не тільки захищає від палючих сонячних променів вдень, але й утримує тепло протягом більш тривалого періоду у вечірній час. Таким чином, ви можете ще довше насолоджуватися вечорами на свіжому повітрі і, так би мовити, продовжити літо. Ви також можете замовити відповідний радіатор за запитом.

Таким чином, сонячний дах для внутрішнього дворика адаптується до розмірів і форми вашого будинку: чи тягнеться ваша тераса по кутах уздовж двох сторін будинку? Це також не є проблемою для даху патіо. Ви можете захистити частину даху або весь дах внутрішнього дворика за кутом даху.

Кількість електроенергії, що генерується дахом внутрішнього дворика, залежить від розміру площі, яку ви хочете покрити. Чим більше доступна площа поверхні, тим більша загальна площа встановлених сонячних модулів. а отже, і кількість виробленої електроенергії.

Обирайте окремо стоячий дах-козирок, він діє як повітряний павільйон і може бути зведений в саду абсолютно незалежно від будинку.

Залишити відповідь