Огляд Bluetti AC200P | портативна електростанція потужністю 2000 Вт, акумулятор LiFePO4 ємністю 2000 Вт-год…

Огляд Bluetti AC200P | портативна електростанція потужністю 2000 Вт, акумулятор LiFePO4 ємністю 2000 Вт-год | сонячна зарядка потужністю 700 Вт

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

AC200P поставляється у величезній коробці вагою 37 кг. Багато уваги було приділено упаковці з міцною зовнішньою коробкою з посиленими краями. Мені було найлегше відкрити як зовнішню, так і внутрішню коробку та витягнути електростанцію з внутрішньої коробки.

Окрім електростанції, в комплекті є один з найбільших адаптерів змінного струму, з якими мені доводилося стикатися, а також цілий ряд зарядних кабелів, зокрема XT90 до авіаційного роз’єму, автомобільний зарядний кабель з роз’ємом XT90 на одному кінці та кабель для сонячної зарядки MC4 до XT90. Я обговоримо всі ці аксесуари найближчим часом. Ці кабелі можна зберігати в сумці на шнурку, що входить до комплекту. Вона виконує свою роботу, але я б очікував чогось трохи більш преміум-класу за ціну цієї електростанції. Також є інструкція з експлуатації та гарантійний талон.

Електростанція добре побудована, виготовлена з суміші полікарбонату та вогнетривкого ABS. Вона здається міцною, але тут немає гумового бампера, як на меншій AC50S, яку я оглядав нещодавно, і буде легко подряпати блискучу світло-сіру обробку. І, як і кожна електростанція, яку я розглядав до цього часу, вона не має рейтингу стійкості до погодних умов. Але всі порти мають гумові заглушки, які принаймні забезпечують певний захист.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Електростанція є портативною, але лише на перший погляд, вагою 26.9 кг, а зарядний пристрій змінного струму. додатково 1.4 кг з мережевим кабелем. Ви можете побачити розміри електростанції та зарядного пристрою на екрані. Це не те, що ви захочете переносити занадто часто. Ви можете майже підняти його однією рукою, але зазвичай для цього потрібні дві руки.

Це перша електростанція, яку я протестував, що використовує літій-залізо-фосфатну (LiFePo4) батарею. Ці батареї важать більше, ніж звичайні літій-іонні батареї, до яких я звик, але вони мають кілька переваг, які більш ніж компенсують додаткову вагу. Найголовніше. вони служать довше. Bluetti стверджує, що пристрій буде підтримувати 80% ємності після 3500 циклів заряду / розряду. Це приблизно в 5 разів більше, ніж типові 500 циклів стандартних літій-іонних акумуляторів. Вони також використовують більш стабільну і, отже, більш безпечну хімію, і вони також більш екологічні, оскільки не використовують кобальт або нікель.

AC200P має потужність 2000 Вт-год і має вражаючий інвертор змінного струму потужністю 2000 Вт, який може збільшуватись до 4800 Вт. На жаль, акумулятор не підлягає заміні. На своєму веб-сайті Bluetti надають кілька прикладів того, що ви можете запустити від цієї електростанції і як довго, але я незабаром розгляну деякі приклади з реального життя, коли буду обговорювати її продуктивність.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Ліва сторона електростанції має два входи для зарядки. лівий вхід з авіаційним портом призначений для зарядки від 12В виходу вашого автомобіля або сонячних панелей. Правий порт має 7.9-мм роз’єм постійного струму для використання з мережевим зарядним пристроєм, що входить до комплекту. Над портами знаходиться вентилятор, який всмоктує прохолодне повітря. Це прохолодне повітря проходить над батареями та електронікою, а витяжний вентилятор на правій стороні пристрою виводить нагріте повітря.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Зліва вгорі на передній панелі пристрою знаходиться алюмінієва кнопка живлення. коротке натискання вмикає пристрій, а тривале. вимикає. Потім є автомобільна розетка для прикурювача на 12В 10А, 10.8-сантиметровий сенсорний дисплей і дві розетки 230 В 2000 Вт з чистою синусоїдою змінного струму. Американська версія має 6 розеток змінного струму 110 В. Навіть з нашими великими британськими вилками було б непогано мати хоча б одну або дві додаткові розетки. А гумові заслінки можуть заважати деяким великим штекерам. Ця британська версія чомусь називається PowerOak. в США вона називається Bluetti.

Під кнопкою живлення знаходиться вихід постійного струму 12В 25А, якого я раніше не бачив. Але для його використання вам потрібен додатковий авіаційний кабель для XT60, який я придбав. Крім того, є два виходи 12В 3А DC 5525, вихід живлення USB type-C потужністю 60 Вт і 4 порти USB 5В 3А. Розчаровує відсутність 100 Вт вихідної потужності для більш енергоємних пристроїв, а також було б добре, якби ви могли заряджати через цей порт, як це можна зробити з Allpowers 500W, який я нещодавно оглядав. Виходи USB-A теж трохи базові. вони не підтримують жодного з нових стандартів швидкої зарядки, лише Qualcomm Quick Charge 2.0 при 5В.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

На відміну від майже всіх електростанцій, які я розглядав, на цьому пристрої немає ліхтаря. Я б хотів прожектор, як на меншій AC50S, і, дивлячись навколо електростанції, здається, є достатньо місця для його встановлення. Але на верхній частині пристрою є 2 корисні бездротові зарядні панелі Qi потужністю 15 Вт.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Сенсорний РК-дисплей може відображати багато інформації. На головному екрані посередині відображається залишок заряду акумулятора в графічному вигляді і у відсотках. У верхньому рядку відображається дата і час, а під ним ліве поле з написом PV for Photovoltaic / Car відображає вхід від сонячних панелей або вихід постійного струму вашого автомобіля. А праве поле показує вхід від мережевого зарядного пристрою.

Наступний рядок показує поточне використання постійного та змінного струму у Ватах, а піктограми постійного та змінного струму внизу потрібно натиснути, щоб увімкнути та вимкнути виходи постійного та змінного струму відповідно. Більшість пристроїв, які я тестував останнім часом, показують, скільки часу у вас залишилося. або для зарядки пристрою, або для розрядки пристрою на основі поточної вхідної або вихідної потужності. На жаль, ви не отримаєте цього з AC200P, тому вам доведеться робити розрахунки самостійно.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Але якщо ви натиснете на будь-яку з піктограм входу або виходу, ви отримаєте детальну інформацію, яка особливо корисна при зарядці від сонячних панелей, до якої я ще повернуся.

У розділі “Налаштування” ви можете перемикатися між 50 Гц і 60 Гц, змінювати режим входу постійного струму з сонячного на автомобільний, перемикати екорежим і змінювати мову дисплея. Якщо увімкнено екорежим, пристрій вимкне живлення змінного струму через 4 години, якщо вихідна потужність буде меншою за 50 Вт. Я б рекомендував вимкнути цю опцію, якщо ви хочете запустити щось малопотужне, що не вимикається, наприклад, зарядний пристрій для телефону або холодильник з низьким енергоспоживанням.

Якщо натиснути далі, ви можете вимкнути звуковий сигнал і налаштувати дату і час. Це корисно зробити правильно для реєстрації несправностей.

У розділі “Дані” ви можете побачити температуру системи вгорі. Інформація про продукт показує інформацію про систему, а інформація про інвертор та зарядний пристрій показує ту саму інформацію, яку ви отримуєте, натиснувши відповідні іконки на головному екрані.

Також є інформація про систему управління батареями в розділі Обслуговування BMS і журнал несправностей в розділі Історія несправностей.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Нарешті, є вкладка “Несправності”, яка підсвічується помаранчевим кольором, якщо виникли якісь несправності. Він визначає 55 різних кодів несправностей. і покаже будь-які поточні записані несправності з помаранчевою галочкою.

На жаль, немає програми для моніторингу або керування пристроєм, яка була б особливо корисною на вулиці, де дисплей дуже важко побачити. особливо при яскравому сонячному світлі. Дрібний шрифт на головному екрані не допомагає

Зарядка

Є три основні способи зарядки AC200P: за допомогою мережевого зарядного пристрою, що входить до комплекту поставки, за допомогою автомобільного зарядного кабелю від 12В прикурювача вашого автомобіля або за допомогою сонячних панелей, які вам доведеться придбати окремо.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Якщо у вас є мережа, найпростіший і найшвидший спосіб зарядити AC200P. за допомогою адаптера змінного струму. Цей адаптер може заряджати пристрій до 470 Вт або 58.8В при 8А, тому повна зарядка займе близько 4-5 годин. Адаптер використовує стандартний провід для чайника, а для його охолодження є вентилятор, який працює безперервно, навіть після того, як електростанція досягає повного заряду. і він досить шумний. На дисплеї відображається потужність трохи менше 470 Вт, а якщо натиснути на піктограму адаптера, ви також побачите робочу напругу і струм.

Адаптер використовує той самий 7909 7.9-міліметровий штекер, який використовує Jackery, але після перевірки з моїм настільним джерелом живлення вам потрібно щонайменше 55 В на виході, тому, на жаль, я не можу використовувати зарядний пристрій Jackery 1000 на 180 Вт 24 В.

Швидкість зарядки пристойна, але я б віддав перевагу прямій зарядці від мережі, як на EcoFlow River Max, який я нещодавно розглядав, що позбавляє потреби в адаптері змінного струму.

Щоб заряджати від 12-вольтової розетки вашого автомобіля, вам потрібно змінити вхід постійного струму з PV для сонячної батареї на Автомобіль у налаштуваннях. Під цим входом ви можете заряджати до 8.2А в діапазоні 11.5V до 14.4В і 23В до 28.8V. Вам потрібно використовувати авіаційний адаптер XT90, що входить до комплекту поставки, а потім підключити до нього автомобільний зарядний провід. Я ніколи раніше не бачив цього авіаційного роз’єму, і це надійне та надійне з’єднання. Але особисто я віддав би перевагу стандартному входу XT90, вбудованому в пристрій, який я завжди вважав досить безпечним і набагато більш поширеним.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Я отримав повні 8.2А від автомобільної розетки на EcoFlow River Max. що при 13.5В дорівнює приблизно 110 Вт. Це дозволить зарядити пристрій від квартири приблизно за 14-18 годин.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Я також протестував цей вхід за допомогою стендового джерела живлення. З живленням 24 В ви можете отримати трохи менше 200 Вт на цьому порту знову ж таки при 8.2A.

Перейшовши назад у фотоелектричний режим, я протестував зарядку через сонячну батарею. Ви повинні пам’ятати, щоб повернутися до цього режиму, інакше ви отримаєте несправність через перенапругу.

Використання AC200P в якості сонячного генератора є однією з його найбільших сильних сторін. Він може підтримувати вхідну напругу від 35 В до 150 В з максимальним струмом 12 А, а також має вбудований контролер MPPT для більш ефективної сонячної зарядки.

При достатній кількості сонячних панелей і досить хороших умовах ви можете заряджати пристрій з максимальною потужністю 700 Вт, що дуже вражає. Це може дозволити зарядити пристрій лише від сонячної енергії за 3-4 години. На жаль, мінімальна вхідна напруга 35 В означає, що в більшості випадків вам знадобиться щонайменше дві сонячні панелі, з’єднані послідовно, що збільшує напругу, в той час як струм залишається постійним.

Якщо ваші сонячні панелі мають роз’єми MC4, їх легко підключити послідовно. Ви підключаєте кабель XT90 до MC4 до авіаційного адаптера XT90. Потім для двох панелей ви підключаєте червоний кабель однієї сонячної панелі до червоного кабелю цього кабелю, а чорний кабель іншої панелі до чорного кабелю цього кабелю. Потім два вільні червоні та чорні роз’єми один до одного, щоб завершити ланцюг. Важко помилитися, оскільки чоловічі та жіночі роз’єми MC4 можуть працювати тільки в парі один з одним. Ви можете додати інші сонячні панелі точно таким же чином, починаючи з двох панелей в кінці масиву, а потім підбираючи відповідні штепсельні роз’єми для інших панелей.

Bluetti рекомендує мінімум 3 сонячні панелі SP120 потужністю 120 Вт або 2 сонячні панелі SP200 потужністю 200 Вт, але ви можете використовувати будь-які панелі будь-якого виробника. Я не пробував їх, але ця пара панелей на Amazon повинна працювати і коштує досить дешево, якщо вам не потрібне портативне рішення. І вони більш стійкі до погодних умов, ніж більшість портативних панелей.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Спочатку я з’єднав разом панель Bluetti SP120 потужністю 120 Вт, панель Allpowers AP-SP-027 потужністю 100 Вт і панель EcoFlow потужністю 160 Вт.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

У сонячний квітневий день у Великобританії я отримав максимум трохи менше 280 Вт від цієї установки. Якщо ви натиснете на піктограму фотоелектричної панелі, ви побачите, що напруга була близько 60 В, а я отримував близько 4.5 до 5А.

Отже, якщо умови залишаться незмінними, така конфігурація займе близько 8 годин, щоб повністю зарядити електростанцію від квартири.

Панель Bluetti SP120 фактично вийшла з ладу під час цього тесту. на одній з комірок раптово з’явилася тріщина. Я зв’язався з їхньою службою підтримки, яка запропонувала заміну без жодних застережень, але не змогла запропонувати жодного пояснення, що могло статися.

Коли ця заміна прибула, я використовував її разом з 2 іншими SP120, щоб побачити, як три ці панелі в порівнянні з моєю оригінальною установкою. Я отримав близько 250 Вт, хоча з кращими умовами та більшим простором для розташування панелей, я впевнений, що можу отримати більшу потужність. Коли сонце сховалося за хмарами, потужність знизилася до 170 Вт.

Я коротко розглянув панелі SP120 у своєму відео про AC50S, тому, будь ласка, подивіться його, якщо ви хочете отримати більше інформації. Я також планую зробити огляд всіх сонячних панелей, які я накопичив. AC200P буде корисним для порівняння. Тож слідкуйте за цим відео, яке, сподіваємось, незабаром з’явиться. Я додам посилання на екрані та внизу, якщо воно вже вийшло.

Я спробував лише одну панель, і хоча ви можете бачити її напругу на електростанції, ви нічого від неї не отримаєте. Дві панелі забезпечували близько 40 В, і цього було достатньо для зарядки пристрою.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Я спробував знову переключитися на автомобіль як джерело вхідного сигналу і підключити одну панель через цей вхід, оскільки його діапазон, здається, покриває вихід однієї сонячної панелі. Але хоча він розпізнавав свій вхід з відображеною напругою, електростанції все одно не заряджалися. Я спробував це з Bluetti SP120 та панелями Allpowers та Ecoflow. Знову ж таки, дивлячись на це з моїм настільним блоком живлення, схоже, що цей вхід потребує 8А струму для зарядки пристрою. тому в досить яскравих умовах з правильною однією панеллю ви можете змусити його працювати.

Ви можете використовувати як автомобільний / PV-вхід, так і вхід мережі одночасно, тому при достатній кількості сонячних панелей і використанні мережі ви можете зарядити AC200P від повністю зарядженої батареї менш ніж за дві години при потужності трохи менше 1200 Вт. Ви також можете придбати другий мережевий адаптер і кабель DC7909 до XT90, щоб використовувати обидва входи одночасно поза мережею. Навіть використовуючи вхід автомобільної зарядки 24 В при 200 Вт, я зміг значно пришвидшити зарядку.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

І хоча у мене немає другого мережевого зарядного пристрою, я використовував свій настільний блок живлення, щоб зарядити його разом з мережевим зарядним пристроєм при потужності трохи менше 1000 Вт.

Продуктивність

Я протестував виходи 12 В постійного струму за допомогою електронного навантажувального тестера Kunkin. KP184. У мене буде посилання нижче, якщо ви хочете протестувати свою електростанцію. Всі ці порти регулюються, тому їх вихід не буде зменшуватися в міру виснаження рівня заряду акумулятора.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Вам потрібно увімкнути підсистему постійного струму, натиснувши на піктограму постійного струму на головному екрані. Починаючи зі стандартної автомобільної розетки 12В 10А, я без проблем збільшив струм до повних 10А. вихідна потужність на РК-дисплеї становила близько 135 Вт. Коли я перевищив 10А, напруга впала, а потім вихід постійного струму вимкнувся з несправністю короткого замикання на виході постійного струму, а не з несправністю перевантаження по струму, як я очікував.

В якості більш практичного прикладу я зарядив EcoFlow River Max від цієї автомобільної розетки, показавши трохи менше 110 Вт.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Перейшовши до 2 портів 12В 3А DC5525, я зміг збільшити струм до межі 3А. близько 40 Вт на дисплеї. Але все, що перевищувало, призводило до несправності перевантаження по струму, і постійний струм вимикався. Коли постійний або змінний струм вимикається, вам потрібно вимкнути і знову увімкнути пристрій за допомогою перемикача живлення, перш ніж він дозволить вам увімкнути постійний або змінний струм.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Я також спробував підключити 12-вольтну світлодіодну стрічку та розумний зарядний пристрій, які працювали чудово.

Останній вихід 12 В. це не те, що я бачив раніше. Він може видавати до 25А або близько 300 Вт, але він має авіаційну розетку, тому вам потрібен спеціальний кабель, щоб підключити що-небудь, і він не входить до комплекту. Я також не знайшов кабелю, який легко дістати, і це зайняло деякий час, щоб прибути.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Він має жіночу розетку, на відміну від чоловічої розетки на зарядному порту, тому, на жаль, ви не можете просто використовувати цей кабель. Кабель, який я замовив, має роз’єм XT60 на іншому кінці, і перше, що я спробував, це використати його як джерело живлення постійного струму для мого автомобільного LiPo зарядного пристрою Hota D6 RC. Цей зарядний пристрій здатний витягувати до 650 Вт від постійного струму, і я легко зміг максимально використати порт 25А, заряджаючи два 4S LiPo акумулятора. Було б ефективніше використовувати пристрої постійного струму безпосередньо від мережі, а не перетворювати їх на змінний струм, а потім знову на постійний.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

З тестером навантаження він щасливо працював при повному струмі 25А, намалювавши понад 320 Вт відповідно до РК-дисплея, хоча я виявив, що кабель почав трохи нагріватися.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Я продовжував збільшувати струм аж до трохи більше 28А, коли пристрій вимкнувся з помилкою перевантаження по струму. Але приблизно після 26А напруга все одно почала падати.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Переходячи до USB-портів, які також працюють під керуванням підсистеми постійного струму, порт USB-C потужністю 60 Вт підтримує USB Power Delivery з напругою до 20 В і 3 А і може живити навіть ноутбуки пристойного розміру та багато іншої техніки. Як я вже згадував раніше, я очікував 100 Вт, як у EcoFlow, для більш енергоємних пристроїв, таких як останні MacBook Pro, і я вважав за краще б мати додатковий порт USB-C, навіть якщо б довелося пожертвувати парою стандартних портів USB.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Але цього все ще достатньо для багатьох пристроїв, таких як цей Chromebook, і я зміг отримати повні 60 Вт, заряджаючи електростанцію Allpowers 500W.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

4 порти USB-A все ще корисні, і, протестувавши їх за допомогою навантажувального тестера, я зміг подолати специфіковані 3А, перш ніж напруга почала падати.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Розетки змінного струму. це те, заради чого ви купуєте такий пристрій, а завдяки вбудованому інвертору потужністю 2000 Вт, який підтримує короткочасний сплеск напруги до 4800 Вт, це найпотужніший пристрій, який я тестував на сьогоднішній день.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Я підтвердив їх чистий синусоїдальний вихід, що важливо для чутливої електроніки, за допомогою графічного мультиметра.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Мені потрібно було знайти досить важке обладнання, щоб по-справжньому випробувати цей інвертор. Я почав косити газон за допомогою цієї газонокосарки Flymo потужністю 1500 Вт, яка працювала чудово.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Моя розсувна торцювальна пила Bosch 1800 Вт, яка ріже товстий дуб, також не перевантажувала електростанцію, незважаючи на те, що її пікова потужність становила трохи менше 3000 Вт.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Я також можу запустити 1.Портативний компресор потужністю 1 кВт, але мій більший компресор для майстерні був занадто потужним і викликав помилку перевантаження інвертора. що не дивно, оскільки в холодну погоду у нього спрацьовує запобіжник на 13А. У мене була така ж проблема з іншими стаціонарними деревообробними верстатами в моїй майстерні. Моя настільна пила, рубанок і стрічкова пила спрацьовували на AC200P.

Незважаючи на те, що всі вони мають потужність 2 кВт або менше, вони мають асинхронні двигуни, які можуть споживати в 5 разів більше, коли вони запускаються, що перевищує 4800 Вт, на які здатен AC200P. Але він обробляв майже кожну портативну машину, яку я пробував, включаючи потужний маршрутизатор потужністю 2000 Вт.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

У будинку може одночасно працювати кавоварка Nespresso та піноутворювач, і я можу запустити обігрівач потужністю 2 кВт.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Я також спробував запустити 4-х слотовий тостер, який був на межі потужності електростанції трохи більше 2000 Вт. AC200P може видавати більше 2000 Вт і менше 2500 Вт протягом двох хвилин, але буде безперервно подавати звуковий сигнал, щоб попередити вас, а потім вимкнеться, коли закінчаться дві хвилини.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Чайник був трохи завеликим для нього, працюючи на потужності трохи більше 2500 Вт, перш ніж перевантажити електростанцію, але фен потужністю 1550 Вт працював нормально, і я не зміг знайти багато інших побутових предметів, які б перевантажили блок, тому він може виявитися дуже корисним при відключенні електроенергії.

На відміну від EcoFlow, AC200P не має функції ДБЖ, коли він може працювати безпосередньо від мережі, а потім перемикатися на батарею в разі відключення електроенергії. Але він підтримує наскрізну зарядку, тому ви можете використовувати його аналогічним чином для живлення необхідних предметів при підключенні до мережі, а потім повністю заряджений акумулятор буде живити ці предмети, якщо зникне електрика. Це не було б ідеальним рішенням у довгостроковій перспективі для здоров’я акумулятора, але я використовував його для підключення всього мого широкосмугового та Wi-Fi обладнання, коли у нас нещодавно були регулярні перебої з електропостачанням.

Це цілком може залежати від температури навколишнього середовища, але пристрій майже безшумний приблизно до 1000 Вт, коли вмикається вентилятор. Вимірюючи за допомогою децибеломіра на відстані 1 метра, я виміряв приблизно 36 дБ фонового шуму, який підскочив до 42 дБ, коли вентилятори вперше увімкнулися. Коли ви перевищуєте приблизно 1400 Вт, вентилятори збільшують гучність до набагато більш помітних 52 дБ. Ви можете почути, як шумлять вентилятори в супровідному відео. Але добре знати, що ви можете використовувати його для роботи пристроїв з меншою потужністю під час нічного кемпінгу або в автофургоні, не чуючи електростанції. Хоча я не побачив способу вимкнути дисплей або зелений світлодіод, що кружляє навколо кнопки живлення, коли пристрій увімкнено, що може відволікати, якщо ви спите поруч. І без супровідного додатку це не та функція, яку можна просто додати як оновлення прошивки.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Нарешті я виміряв ємність пристрою як за допомогою постійного, так і змінного струму. Заявлена ємність становить 2000 Вт-год, але в інструкції зазначено, що глибина розряду становить 10%. тому пристрій вимкнеться, коли залишиться 10% заряду акумулятора, щоб захистити його. Також беручи до уваги ефективність блоку, яка в інструкції вказана як 88%, ми повинні мати змогу отримати принаймні 2000 x 0.9 x 0.88 = 1584 Вт-год корисної ємності.

Спочатку я провів тест від постійного струму за допомогою навантажувального тестера, встановленого на 15А, підключеного до порту 12В 25А. Ємність батареї відображається на навантажувальному тестері Kunkin у Вт-год, але дисплей обнуляється при 1000 Вт-год, тому ви можете бачити, що остаточна виміряна ємність становить 1544 Вт-год, що дуже близько до значення, яке ми оцінювали.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Я також виміряв ємність з навантаженням змінного струму, що працює з обігрівачем потужністю 2 кВт на половині потужності, приблизно 970 Вт. Я використовував штекер для моніторингу енергії та виміряв 1904 Вт-год. Ми повинні отримати меншу потужність під змінним струмом через втрати інвертора, тому я вважаю, що штекер моніторингу переоцінює використання. Я спробував з іншою вилкою для моніторингу енергії, і цього разу отримав 1808 Вт, але це все одно здається високим. Ці вимірювання корисні для порівняння з іншими портативними електростанціями, які я тестував, але електронний тестер навантаження забезпечує найбільш точне вимірювання, тому я б вважав 1544 Вт-год справжньою потужністю пристрою.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Під час обох цих тестів я запустив розетки постійного струму 25А і 2000 Вт змінного струму на повну потужність протягом 20 хвилин, щоб перевірити, чи здатна електростанція працювати на повній номінальній потужності постійного і змінного струму безперервно, що і було зроблено. Я також перевірив температуру блоку під цим великим навантаженням за допомогою тепловізійної камери Flir, і електростанція залишилася напрочуд прохолодною.

Висновки

AC200P. найпотужніша електростанція, яку я тестував до цього часу. Вона цілком успішно живить більшість побутових приладів, і навіть запустила досить важку техніку в моїй майстерні. Варто пам’ятати, що при максимальній потужності 2000 Вт батареї ємністю 2000 Вт-год все одно вистачить лише на трохи менше години.

Я радий нарешті протестувати електростанцію з літій-залізо-фосфатним акумулятором (LiFePo4), який повинен працювати набагато довше, ніж ваш стандартний літій-іонний акумулятор. Я не можу підтвердити довговічність акумулятора, але в моїх тестах ємності він показав себе добре. принаймні, відповідно до заяв Bluetti. Хоча батарея не є змінною, і вона збільшує вагу цієї електростанції. Він дуже важкий, що є реальним фактором, якщо вам потрібно багато переносити його.

Сенсорний екран відображає багато технічної інформації, але він не дуже зручний для користувача, і на ньому відсутня деяка основна інформація, наприклад, оцінка часу використання, що залишився, на основі поточної потужності. Також немає супровідного додатку, який був би особливо корисним, враховуючи, наскільки важко читати з екрану на відкритому повітрі.

Найбільш вражаючою особливістю AC200P є її здатність заряджатися, особливо від сонячної енергії. У мене не було достатньо сонячних панелей або сонця, щоб реалізувати його максимальну потужність 700 Вт, але можливість змішувати та поєднувати будь-які сонячні панелі, які у вас є, робить його дуже гнучким. Ви можете почати з 2 або 3 панелей і з часом додати більше панелей. Шкода тільки, що вам, як правило, потрібно щонайменше 2 панелі, щоб задовольнити вимоги електростанції до мінімальної напруги.

Зарядка від мережі відбувається досить швидко, але було б швидше і зручніше, якби ви могли заряджати безпосередньо від мережі без адаптера, як це можна зробити з лінійкою EcoFlo. А мережевий адаптер, що входить до комплекту, дуже великий і галасливий.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Загалом, я без проблем рекомендую AC200P. Єдина електростанція, яка у мене є, яка наближається за характеристиками до AC200P. це Jackery Explorer 1000. Цей пристрій має приблизно вдвічі меншу потужність і ємність, а також скромніші функції, але він набагато більш портативний, оскільки важить майже на третину менше, ніж Bluetti. Це дійсно залежить від того, що вам потрібно запустити, які функції вам потрібні і скільки ви можете витратити, хоча жодна з цих електростанцій не є дешевою.

Не забудьте переглянути моє відео на YouTube у верхній частині сторінки, а також підписатися на мій канал YouTube, де я щотижня випускаю відео про новітні технології та про те, як отримати від них максимальну віддачу. Якщо ви натиснете на іконку дзвіночка, коли підпишетеся, ви отримаєте сповіщення, як тільки я випущу відео, і тут буде посилання на мій сайт для написання статті. YouTube також є найкращим місцем, щоб залишити коментар. Я читаю їх усі і відповідаю на стільки, на скільки можу!

Портативна електростанція Bluetti EB55. 700 Вт

Потужність: 700 Вт Тип інвертора: Чиста синусоїда Потужність перенапруги: 1400 Вт Порт USB-C: 1 x 100 Вт Максимальний порт USB-A: 4 x 5 В / 3 А Розетки 12 В постійного струму: 1 x 12V/10A. 2 x 12В/10А бездротова зарядна панель: 1 x 15 Вт Максимальна ємність акумулятора: 537 Вт-год Вага: 7.5 кг Розміри: 27.8 x 20 x 19.8 см Гарантія: 2 роки Безкоштовна доставка: так.-

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ДОСТАВКИ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ДОСТАВКИ.-

Безпечні платежі

 • 700 Вт інвертор змінного струму з чистою синусоїдою (1,400 Вт перенапруги)
 • Ємність 537Wh
 • Акумулятор LiFePO4 з 2,500 життєвими циклами до 80%
 • 11 виходів для декількох пристроїв
 • 6 способів підзарядки (змінний струм / сонячна батарея / автомобіль / генератор / сонячна батарея / подвійний змінний струм)
 • 200 Вт макс. Сонячний вхід
 • Максимальна потужність: 400 Вт. Швидка подвійна зарядка (сонячний адаптер змінного струму одночасно)
 • Екологічно чиста / Без газу / Тиха / Економічно ефективна

Портативна електростанція Bluetti EB55 Grey 537Wh, 2 роки гарантії. Міцний LiFePO4 акумулятор на 537 Втгод: Завдяки довговічному LiFePO4 акумулятору та вдосконаленій системі управління батареєю (BMS), BLUETTI EB55 захищає ваші пристрої від перевантаження, перевантаження по струму, короткого замикання, перегріву тощо. 2500 життєвих циклів до 80%, що в 3-5 разів довше, ніж середній літій-іонний акумулятор.

Зарядка від мережі / сонячної батареї / автомобіля / генератора:

 • Розетка / генератор: адаптер змінного струму 200 Вт, повністю заряджається за 3 хвилини.2 години. (1-100%)
 • Сонячна панель: 200 Вт максимум. вхід (сонячна панель не включена), протягом 4.5 годин
 • Автомобільна розетка: 12В порт, через 6 годин / 24В порт, через 3 години (0-100%)
 • Заряджається від сонячної панелі 1BLUETTI SP200 200W протягом 3 годин (0-80%).
 • Тривалий термін служби акумулятора
 • Живить 11 пристроїв одночасно
 • Компактний і зручний для транспортування з ручкою

Для цього товару ще немає відгуків. Будь ласка, напишіть відгук тут.

Специфікація:

 • Потужність: 700 Вт
 • Тип інвертора: Чиста синусоїда
 • Потужність перенапруги: 1400 Вт
 • Порт USB-C: 1 x 100 Вт макс
 • Порт USB-A: 4 x 5V/3A
 • Розетки постійного струму 12 В 1 x 12V / 10A. 2 x 12V/10A
 • Бездротова зарядна панель: 1 x 15 Вт макс
 • Ємність акумулятора: 537Wh
 • Вага: 7.5 кг
 • Розміри: 27.8 x 20 x 19.8 см
 • Гарантія: 2 роки
 • безкоштовна доставка: так

Огляд портативної електростанції Dawad GoWatts 700. ідеально портативна потужність

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

ОГЛЯД. Нещодавно в моєму будинку зникло світло, і, на щастя (чи на жаль), мені не довелося з’їсти все морозиво до того, як воно розтануло, оскільки його відновили приблизно за шість годин. Це був час, коли я почав хвилюватися, тому що зрозумів, що оскільки у мене немає генератора, у мене на руках буде даремно витрачена їжа вартістю 300 доларів. Придбайте портативну електростанцію Dawad GoWatts 700, щоб не турбуватися про чергове відключення електроенергії.

Що це таке?

Dawad GoWatts 700. це портативна електростанція потужністю 700 Вт, здатна заряджати кілька пристроїв одночасно і може заряджатися за допомогою сонячних панелей, розетки або за допомогою автомобільного зарядного кабелю, що входить до комплекту.

Що в коробці?

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Дизайн та особливості

Портативна електростанція Dawad GoWatts 700 менша і легша, ніж я думав, вона важить 12 фунтів і має розмір мого ланч-боксу. Ручка зверху відчувається міцною і робить перенесення GoWatts 700 легкою справою, а вбудовані світлодіодні ліхтарі стануть у нагоді під час кемпінгу.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Зверху, з боків і знизу немає нічого цікавого, окрім кількох застережень і таблички з технічними даними.

Вся дія відбувається на передній панелі портативної електростанції Dawad GoWatts 700.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

РК-екран добре освітлений і надає всю інформацію, яку ви можете захотіти, щоб відстежувати вхідні, вихідні дані та стан.

Продуктивність:

Портативна електростанція Dawad GoWatts 700 містить систему управління акумулятором, а також може забезпечити чистий синусоїдальний змінний струм. Це тип струму, який ви отримуєте вдома і який необхідний для більш чутливої електроніки, такої як нові телевізори, прилади з двигунами змінного струму, такі як холодильники та мікрохвильові печі, а також медичне обладнання, таке як апарати CPAP. Модифіковані синусоїдальні електростанції не забезпечують безперебійної подачі електроенергії і можуть пошкодити чутливу електроніку. Вони підходять для водяних насосів та старих лампових телевізорів.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Портативна електростанція Dawad GoWatts 700 прибула з 93% потужності, тому я підключив її, щоб поповнити її. РК-дисплей показав мені, що для досягнення 100% знадобиться 48 хвилин, і він споживав 90 Вт з моєї розетки, і час в кінцевому підсумку виявився точним. Досягнувши 100%, я вирішив спробувати його на своєму Fitbit. Я підключив USB-кабель, а потім натиснув кнопку живлення, яка вмикає РК-екран та зону USB-роз’ємів. Ще одне натискання вимкне цю зону та РК-дисплей. Це добре, тому що ви можете залишити речі підключеними до мережі, але вимкнути Говатти, щоб не було паразитного струму, коли вони не використовуються.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Fitbit взагалі не фазував портативну електростанцію Dawad GoWatts 700. Доступна потужність залишалася на рівні 100%, а тяги навіть не вистачало для реєстрації будь-якого виходу. Я вирішив підключити свій 24-дюймовий монітор та комп’ютерні колонки та відтворити відео з YouTube.

Я додав подовжувач і підключив вентилятор, який подвоїв потужність до 68 Вт, що триватиме 7 годин.3 години. Я запустив таймер і через 2 з половиною години повернувся, і він показав 4.Залишилося 7 годин, що майже влучно. Він впав з 98% до 64% потужності.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція
огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Потім я взяв його на свій стіл і використав для живлення двох 24-дюймових моніторів, ноутбука та зарядного пристрою для мобільного телефону. Я був здивований, побачивши, що іноді він споживає від 108 до 130 Вт. Я вимкнув і знову ввімкнув свій Viewsonic і виявив, що він забирає 38 Вт. Мій монітор LG споживав 43 Вт. Ще одна корисна функція. якщо вам цікаво, ви можете побачити, що споживає певна електроніка у вашому домі, тож ще одна корисна функція. якщо вам цікаво, ви можете побачити, що споживає певна електроніка у вашому домі. Ви також можете заряджати GoWatts під час використання, щоб він працював як джерело безперебійного живлення (ДБЖ).

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Потім я зарядив його до 100% і підключив свій кухонний холодильник, щоб побачити, як довго він прослужить. Коли компресор не працював, мій холодильник споживав лише 10 або 25 Вт, але коли компресор увімкнувся, він підскочив до 119 Вт, що при такій швидкості триватиме близько 4 годин. Електростанція Dawad GoWatts 700. це саме те, що я хотів на випадок чергового відключення електроенергії, оскільки вона може впоратися з моїм холодильником, і поки я не відкриваю його занадто сильно, щоб зменшити роботу компресора, GoWatts 700 принаймні дасть мені спокій на день або близько того в разі чергового відключення електроенергії.

Якщо вам потрібна більша потужність, то кращим варіантом може бути електростанція потужністю 2000 Вт, наприклад, Vanpowers Super Power Pro. Для мене я хотів щось компактне і досить легке для кемпінгу або виконання деяких легких будівельних проектів далеко від надійного джерела електроенергії для підзарядки акумуляторів електроінструментів і як невеликий резерв на випадок чергового відключення електроенергії, тому електростанція Dawad GoWatts 700 чудово підходить для цього.

Заключні думки

Портативна електростанція Dawad GoWatts 700. ідеальне рішення для живлення пристроїв, що знаходяться поза мережею, або в якості аварійного резервного джерела живлення вдома під час відключення електроенергії. Максимальна вихідна потужність 700 вольт / 1000 ват здатна впоратися з більшістю побутових приладів і чутливої електроніки. У поєднанні з сонячними панелями Dawad GoWatts 700 може дати вам стабільне джерело живлення протягом тривалого часу поза мережею. Dawad GoWatts 700 отримує від мене два великі пальці Gadgeteer.

Ціна: 529.00 Де купити: Сайт Dawad Джерело: Зразок для цього огляду був наданий компанією Dawad.

Огляд: Портативна електростанція BLUETTI EB55 700W/537Wh

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Портативні електростанції є нішевою категорією портативних джерел живлення, оскільки, незважаючи на те, що електростанції можуть запропонувати тонни енергії, вони великі, важкі і мають вищу ціну; це в порівнянні з простим портативним зарядним пристроєм, який набагато менший, легший і має низьку ціну. Звичайно, як ми вже говорили, питні електростанції здатні на багато речей, які чудово підходять для володіння для ваших потреб, наприклад, для походу в кемпінг, походу або поїздки в дорогу, що може бути неймовірно корисним.

У цьому огляді розглядається портативна електростанція Bluetti EB55 з ємністю акумулятора 537 Вт-год і загальною потужністю 700 Вт.

Потужність:

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Ця електростанція Bluetti EB55 має потужність 537 Вт-год. Це велика потужність, як і повинна мати електростанція. З потужністю 537 Вт-год ви можете заряджати смартфони, планшети та ноутбуки до повної потужності багато разів; ми говоримо про зарядку більшості телефонів більше 20 разів і зарядку планшетів або ноутбуків більше десяти разів. Ця електростанція EB55 може працювати протягом багатьох днів або навіть тижнів, залежно від того, як ви її використовуєте.

Більшість приладів можуть працювати протягом декількох годин, але існує обмеження в 700 Вт для приладів, які ви можете використовувати з цією електростанцією EB55. Чим вища потужність пристрою, який ви використовуєте, тим менше годин ви отримуєте від нього, оскільки використовується більше енергії акумулятора.

Вихідна зарядка:

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Зарядка та живлення від цієї електростанції Bluetti EB55 є чудовою, оскільки існує так багато можливостей для живлення приладів та зарядки ваших пристроїв.

Залежно від того, чи використовуєте ви їх, на електростанції EB55 є певні секції, які ви вмикаєте та вимикаєте. Є дві секції виходу постійного струму, одна з яких оснащена одним портом живлення USB-C і чотирма портами USB-A, а інша. двома портами DC 5521 і портом прикурювача. Інша вихідна секція. це вихід змінного струму на електростанції, яка має чотири розетки змінного струму, а також дві триконтактні розетки змінного струму та дві стандартні розетки змінного струму.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Що стосується розділу виходу постійного струму з портами USB, то єдиний порт USB-C Power Delivery має вихідну потужність 100 Вт. Зі швидкістю зарядки 100 Вт Power Delivery ви можете заряджати більшість пристроїв USB-C за допомогою порту USB-C на цій електростанції. У нашому тесті ми змогли легко зарядити Lenovo IdeaPad Flex 5 з максимальною швидкістю за допомогою порту USB-C. Кожен порт USB-A має напругу 5В/3.Швидкість зарядки 0А, тому жодна з них не має функції швидкої зарядки, але вони можуть швидко заряджати телефони. Ми заряджали Samsung Galaxy Note 9, LG G7 і Galaxy A51 через порти USB-A; жоден з них не заряджався швидко, але вони заряджалися досить швидко.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

У нас не було пристроїв для зарядки або живлення від секції портів постійного струму з портами DC 5521 або від порту прикурювача. Однак, якщо у вас є ноутбук, який заряджається від порту постійного струму, ви можете використовувати порт DC 5521 з відповідним кабелем постійного струму для зарядки ноутбука за допомогою нього.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Коли справа доходить до використання розеток змінного струму, ваші варіанти живлення приладів досить широкі, але не надто великі. Ми використовували розетки змінного струму для підключення легкого відлякувача комарів, який вбиває комарів на вулиці, настінного зарядного пристрою для підзарядки павербанка AC10 та вентилятора. Отже, всі пристрої, підключені до EB55, підходять до діапазону 700 Вт і не мали проблем з функціонуванням у звичайному режимі. Ви також можете живити міні-холодильники, апарат CPAP, електричні відкривачки та будь-які інші прилади, які підпадають під діапазон 700 Вт.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Ми підключили обігрівач Lasko потужністю 1500 Вт і увімкнули його, щоб подивитися, що станеться, і EB55 автоматично вимкнувся приблизно через п’ять секунд. Пристрій EB55 не був пошкоджений, і він вимкнувся просто тому, що не зміг впоратися з потужністю обігрівача Lasko.

У верхній частині EB55 є бездротова зарядка, яка має швидку бездротову зарядку до 15 Вт для сумісних смартфонів.

Вхідна зарядка:

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Під час підзарядки електростанції завжди хочеться переконатися, що ви використовуєте найшвидший метод підзарядки. На щастя, ви можете використовувати кілька варіантів в коробці для підзарядки електростанції. У коробці ви отримуєте блок живлення з адаптером змінного струму, який ви можете використовувати для підключення безпосередньо до розетки та підзарядки електростанції на 200 Вт. Безумовно, зарядка від розетки змінного струму є найзручнішим способом зарядки EB55, причому зарядка від мережі змінного струму здатна повністю зарядити EB55 до повної потужності приблизно за 3 години.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Інші два варіанти, які ви можете використовувати для підзарядки електростанції EB55. це сонячна панель або автомобільний зарядний кабель, що входить в комплект; в коробці є роз’єм для підключення сонячного зарядного кабелю до сонячної панелі.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Ви можете одночасно використовувати зарядку від мережі змінного струму та сонячну зарядку, щоб зарядити EB55 на 400 Вт і повернути його до повної потужності протягом 2 годин.

Розмір і вага:

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Ця електростанція EB55 велика і досить важка. EB55 має довжину 10.9 дюймів і ширина 7.8 дюймів. Вага EB55 становить 16.5 фунтів. Це не одна з найбільших електростанцій, але вона досить велика і важка, щоб ви не захотіли носити її занадто довго. Розмір і вага керовані, і ви можете легко взяти його в похід або на пляж, оскільки він не займає багато місця у вашому автомобілі.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Портативність стає більш доступною завдяки ручці у верхній частині пристрою.

Функціональні компоненти:

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Незважаючи на те, що EB55 має велику ємність і безліч варіантів заряджання та живлення, він простий у використанні. Майже всі функціональні частини знаходяться на передній панелі EB55.

На передній панелі пристрою є світлодіодний екран, який показує вихідну та вхідну потужність електростанції, а також лічильник заряду батареї, який показує, скільки залишилося заряду батареї.

Кожна секція зарядки/живлення EB55 має кнопку живлення, яку потрібно натиснути, щоб активувати; як тільки секція активована, загоряється зелене світло, щоб показати, що секція живиться і готова до використання.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

У верхній частині EB55 є бездротова зарядка, яка вмикається через USB-роз’єм електростанції. На задній панелі станції знаходиться великий світлодіодний ліхтарик, який також керується за допомогою кнопки живлення; ліхтарик має три режими: постійна низька потужність, постійна висока потужність та режим SOS.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Також, повертаючись до передньої частини, два вхідних порти знаходяться під кришкою з написом “Input”.”

Структура та матеріал:

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Якість збірки Bluetti EB55 хороша, наскільки це може бути без збільшення розміру, ваги або ціни. Весь корпус виготовлений з пластику, але він дуже міцний і не має жодних ознак крихкості в своїй структурі. Пристрій не є водонепроникним і не є ударостійким до падінь. Тому, будь ласка, тримайте його подалі від води і не сподівайтеся, що він переживе падіння зі скелі.

Техніка:

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Електростанція EB55 має два вентилятори з обох боків, які забезпечують охолодження пристрою. Крім того, включений зарядний пристрій змінного струму має вентилятор, який підтримує його прохолоду. Як ми вже говорили раніше, ми підключили нагрівач Lasko, який перевищив поріг потужності електростанції в 700 Вт. В результаті електростанція автоматично відключилася.

Надійність

огляд, bluetti, ac200p, електростанція

Якщо ви шукаєте проміжну електростанцію, яка може забезпечити тонни потужності і достатньо для живлення великої кількості приладів, ця EB55. чудовий вибір. Він не зможе живити потужні обігрівачі, електроінструменти або блендери, але він забезпечує достатню потужність для живлення приладів з меншою потужністю.

Підсумок:

Зарядка та потужність, які може запропонувати EB55, досить великі. Вона не є найкращою з усіх електростанцій, але вона все ще пропонує безліч варіантів зарядки та живлення, які можуть бути неймовірно корисними.

EB55 великий і важкий, але існують більші і важчі електростанції. Ця електростанція не є чимось, що ви захочете тримати в руках дуже довго, але її портативність полегшується завдяки великій ручці.

Якість збірки EB55 міцна, і вона має два потужні вентилятори, які охолоджують пристрій. Однак електростанція не є водонепроникною і не є ударостійкою до тривалих і важких падінь, тому будьте обережні з цими двома речами.

Існує безліч способів покластися на цю електростанцію EB55, які варіюються від зарядки декількох ноутбуків до живлення декількох приладів, і найкраще те, що ви можете робити все це одночасно за допомогою EB55.

1BLUETTI PV200 (200 Вт): повністю заряджається від 0-100% за 4-5 годин.

1BLUETTI PV120 (120 Вт): повністю заряджається від 0-100% за 6-6.5 годин.

Висновок:

Портативна електростанція Bluetti EB55 забезпечує відмінний баланс для живлення досить великої кількості приладів і зарядки більшості пристроїв, якими ви володієте. Все це упаковано у відносно невеликі розміри та вагу, що дозволяє використовувати електростанцію в більшості ситуацій.

 • [Camping Game Changer]. Завдяки LFP-елементам потужністю 537 Вт-год та інвертору потужністю 700 Вт, електростанція EB55 може забезпечити живлення більшості ваших побутових приладів та домашньої електроніки, таких як телефони, проектори, міні-холодильники тощо.
 • [13 універсальних розеток]. 100 Вт PD для надшвидкої зарядки, а бездротова зарядна панель, 700 Вт змінного струму, USB-A, автомобільний порт і DC 5521 роблять портативну електростанцію ідеальною для кемпера або мандрівника.
 • [Подвійна підзарядка]. Підтримка подвійної підзарядки від 200 Вт PV 200 Вт змінного струму або подвійного змінного струму для досягнення максимального. Вхідна потужність 400 Вт, що дозволяє повністю зарядити цей сонячний генератор всього за 1.8 годин.
 • [Маленький, але потужний]. Сонячна батарея EB55 розміром з ланч-бокс важить 16.5 фунтів до 6 упаковок холодних зі складною ручкою зверху, що дозволяє вам подорожувати налегке з достатньою потужністю.
 • [Що ви отримуєте]. Портативна електростанція BLUETTI EB55, адаптер змінного струму, кабель для сонячної зарядки, кабель для автомобільної зарядки, посібник користувача, 24-місячна гарантія та дружнє місцеве/онлайн обслуговування клієнтів.

Залишити відповідь