Найефективніші сонячні панелі 2023 року (довідник). Sunpower maxeon 3 425

Найефективніші сонячні панелі 2023 року (посібник)

Саманта висвітлює всі теми, пов’язані з будинком, включаючи благоустрій та ремонт будинку. Раніше вона редагувала контент про домашній ремонт та дизайн у The Spruce та HomeAdvisor. Вона також розмістила відео з порадами та рішеннями для дому “зроби сам” і запустила кілька оглядових рад з благоустрою будинку, укомплектованих ліцензованими професіоналами.

Ми отримуємо комісію від партнерських посилань на Forbes Home. Комісійні не впливають на думки або оцінки наших редакторів.

найефективніші, сонячні, панелі, 2023, довідник, sunpower

Встановлення сонячних панелей для вашого будинку. це чудовий спосіб зберегти енергію та зменшити рахунки за комунальні послуги. Однак важливо розуміти відмінності у виготовленні сонячних панелей, щоб вибрати найбільш ефективні сонячні панелі для вашої комерційної або житлової установки. Для тих, хто хоче встановити сонячну батарею вдома, ми шукали та знайшли найкращі сонячні компанії для розгляду.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми представляємо інформацію не про всі наявні пропозиції. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Забезпечте свій будинок сонячною енергією

Знайдіть мережу надійних інсталяторів для вашої сонячної системи, сонячних панелей та потреб в електроенергії. Знайдіть інсталятора сонячних панелей вже сьогодні!

Наскільки ефективні сонячні панелі?

Ефективність сонячних панелей визначається кількістю сонячного світла, відбитого від поверхні панелей, яке потім перетворюється в електричну або теплову енергію. Раніше середня ефективність становила близько 15%, але завдяки розвитку фотоелектричних технологій ефективність сонячних панелей зараз становить від 15% до 22%. Високоефективні панелі можуть досягати майже 23%. В результаті, 370 Вт є типовою номінальною потужністю панелі, що є покращенням у порівнянні з 250 Вт. Ефективність сонячної панелі визначається двома факторами: ефективністю фотоелектричних (ФЕ) елементів та загальною ефективністю панелі.

Ефективність панелей

Ефективність фотоелектричного елемента залежить від конструкції елемента і типу кремнію, в той час як розташування і конфігурація елемента разом з розміром сонячної панелі є основою для загальної ефективності панелі.

Коефіцієнт корисної дії

Загальна ефективність панелі визначається шляхом ділення максимальної номінальної потужності за стандартних умов випробувань на загальну площу панелей (в метрах).

Найефективніші сонячні панелі

У той час як найефективніші доступні панелі мають відсоток ефективності вище 20%, панелі серії HiHero від Canadian Solar поділяють з SunPower найвищий показник ефективності на рівні 22.80% за оптимальних умов.

А ось канадська сонячна панель Solar HiHero 445 H-AG має температурний коефіцієнт 0.26%. У порівнянні з коефіцієнтом SunPower, який дорівнює 0.29%, HiHero випереджає своїх конкурентів, коли температура піднімається вище 77 градусів за Фаренгейтом.

Canadian Solar Високоефективний гетероперехідний модуль HiHero (HJT) 445H-AG -0.26 22.80%
SunPower Побутовий модуль змінного струму 420-440 Вт Серія M: M440 -0.29 22.80%
Q-елементи Q.Peak Duo Blk ML-G10 £410.00 -0.27 20.90%
REC Solar REC Alpha Pure-R REC430AA PURE-R -0.26 22.30%
Panasonic Solar Серія EverVolt EVPV410H -0.26 22.20%
Silfab SILFAB Elite SIL. 380 BK 0.38 21.40%
Панелі для житлових будинків з даними станом на квітень 2023 року

Canadian Solar

Canadian Solar пропонує споживачам десять модельних серій сонячних панелей. Лінійка панелей HiKu Mono PERC на одному кінці спектру забезпечує до 425 Вт при 20.9% ефективності, в той час як з іншого боку, моделі компанії BiHiKu7 починаються з 580 Вт і продовжуються ще через шість потужностей, щоб досягти колосальних 610 Вт.

Однак найефективнішою сонячною панеллю компанії є модель HiHero 445 H-AG, яка має потужність 445 Вт при температурі 22.8% ККД та 0.26% номінальний коефіцієнт.

Сонячна енергетика

SunPower пропонує три лінійки побутових панелей, а також комплектуючі та системи зберігання енергії. Сонячні панелі компанії серії M складаються з п’яти моделей, ефективність яких варіюється від 21.7% у моделі M420 до найвищої в нашому огляді, M440, з 22.8% рейтинг.

Дві інші серії SunPower. це лінійки X і U. Лінійка X використовує власну технологію Maxeon і варіюється від 21.від 2% до 22.7% ККД. Серія U. це останнє бюджетне доповнення SunPower, яке відмовляється від використання панелей Maxeon, але все ще поставляється з аналогічним гарантійним захистом.

Q-елементи

Вибір побутових панелей Q Cell включає кілька моделей в лінійках Q-Peak Duo BLK ML-G10 і Q-Peak Duo BLK-G10. Серія BLK-G10 включає панелі потужністю від 350 Вт до 370 Вт з коефіцієнтом корисної дії від 19.від 5% до 20.6%.

ML-G10. це найновіша лінійка Q Cell з більшою потужністю та дещо вищою ефективністю. Панелі цієї серії включають модель потужністю 385 Вт з 19.6% ефективності та ще п’ять моделей. Найпотужнішою в серії є 410-ватна панель з 20.9% максимальної ефективності та температурний коефіцієнт 0.27%.

REC Solar

REC Solar пропонує п’ять серій сонячних панелей на вибір. починаючи з серії N-Peak 2 потужністю від 360 Вт до 375 Вт і збільшуючи потужність з кожною серією. Найпотужнішою та найефективнішою панеллю компанії є Alpha Pure-R, що має потужність 430 Вт при коефіцієнті корисної дії 22.3% ефективності з коефіцієнтом корисної дії 0.26.

Panasonic Solar

Серед численних галузей, в яких працює Panasonic, в секторі сонячної енергетики компанія пропонує на вибір 15-панельні моделі в шести варіаціях серій. Колекція під назвою Evervolt складається з побутових сонячних панелей потужністю від 350 до 410 Вт.

Найпотужніший сонячний модуль Evervolt серії H пропонує 410 Вт з коефіцієнтом корисної дії 22.20% ККД і 0.26% температурний коефіцієнт.

Silfab Solar

Пропозиція сонячних панелей Silfab включає дві житлові серії, Silfab Prime і Silfab Elite. Моделі, доступні в обох серіях, мають рейтинги ефективності від 21.4%. Найпотужніша панель компанії, SIL-410 BG, виробляє до 410 Вт з коефіцієнтом корисної дії 0.377%

Як перевірити ефективність сонячної панелі

Моніторинг продуктивності та ефективності ваших сонячних панелей дозволяє порівнювати розрахунки, щоб стежити за деградацією панелей або помічати раптові падіння ефективності, які можуть свідчити про проблеми в системі.

Щоб розрахувати ефективність окремої панелі, вам потрібно виміряти розміри поверхні та визначити загальну виробничу площу в метрах квадратних. Вам також знадобиться поточна кількість виробленої електроенергії в кіловатах.

Існує кілька способів визначити вихідну потужність у кіловатах. Якщо ви шукаєте потенціал панелі, просто використовуйте номінальну потужність панелі для розрахунку і розділіть на 1,000. Для більш точного тестування візьміть число ват з вашого сонячного лічильника або використовуйте мультиметр для вимірювання вольт і ампер. Помножте два результати, щоб отримати загальну потужність. Розділіть вати на 1,000, щоб отримати вимірювання в кВт.

Отримавши ці два числа, розділіть потужність панелі на загальну площу поверхні сонячної панелі в квадратних метрах. Помножте результат на 100. Загальна сума. це ваш поточний рейтинг ефективності панелей, які ви тестуєте.

Наприклад, сонячна панель розміром 182 см на 106 см має площу поверхні 1.82 м х 1.06 м або 1.93 квадратних метри. Якщо панель виробляє 400 Вт або 0.40 кВт. Ділення 0.40 на 1.93 дорівнює 0.207. Помножте на 100, щоб отримати показник ефективності 20.7%.

Ефективність за типом сонячної панелі

Існує три типи сонячних панелей, які найчастіше використовуються в комерційних або житлових установках: монокристалічні, полікристалічні та тонкоплівкові. Ось коротке пояснення про кожен з них, а також про те, для яких застосувань вони є найбільш корисними:

Монокристалічні

Монокристалічні панелі часто рекламуються як найбільш ефективний варіант і часто встановлюються для великих енергетичних систем в комерційних і житлових об’єктах. Однак розміри панелей бувають різними, тому монокристалічні можуть використовуватися і в менших установках.

Переваги

 • Виготовлені з кремнію з високим ступенем чистоти, що підвищує їх ефективність на 15-23%
 • Не потребують стільки місця, як полікристалічні та тонкоплівкові панелі
 • Монокристалічні панелі можуть служити до 25 років завдяки стабільним та інертним властивостям кремнію

Мінуси

 • Висока ціна через складну конструкцію
 • Не найкращий вибір для холодного клімату, оскільки снігопад може пошкодити сонячні елементи і вивести систему з ладу.

Бренди монокристалічних панелей: SunPower, LG та Panasonic

Полікристалічний

Як випливає з назви, полікристалічні панелі виготовляються з декількох кристалів чистого кремнію, які плавляться разом. кристали не завжди кращі. Полікристалічні панелі насправді менш ефективні, ніж їх монокристалічні аналоги. Вони, однак, виготовляються в різних налаштуваннях потужності від 5 Вт до 250 Вт і вище, що робить їх хорошим вибором як для малих, так і для великих установок.

Плюси

 • Процес їх створення простіший, тому вони дешевші за монокристалічні
 • Менше відходів після процесу плавлення, що робить їх більш безпечними для навколишнього середовища
 • Міцні та довговічні, як і монокристалічні сонячні панелі, тому вони є хорошим вибором для власників будинків з обмеженим бюджетом

Мінуси

 • Нижча ефективність (від 13% до 17%), оскільки кремній, який використовується для їх виготовлення, має нижчу чистоту.
 • Займають більше місця для виробництва того ж рівня потужності, що і монокристалічні елементи.

Полікристалічні бренди: TrinaSolar та YingliSolar

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не надаємо інформацію про всі доступні пропозиції. Інформація та цифри економії, наведені вище, слугують лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Порівняйте ціни від провідних інсталяторів сонячних панелей

Виберіть штат, щоб почати з безкоштовної оцінки без зобов’язань

Тонкоплівкові

Тонкоплівкові фотоелементи, які не виготовлені з кремнію, хоч і легкі та зручні для переміщення, є найменш ефективним типом сонячних панелей. Використовуйте їх лише для установок, які не повинні виробляти занадто багато енергії; гнучкість та портативність є двома головними факторами при виборі таких установок.

Плюси

 • Простіше і дешевше у виробництві
 • Чудово підходить для сонячних транспортних застосувань, таких як панелі, що встановлюються на дахах автобусів та холодильних установках для вантажівок-холодильників

Мінуси

 • Не найкращий вибір для дахів, оскільки вони потребують великого простору, щоб використовувати достатню кількість сонячної енергії для виробництва енергії.
 • Слабкіші, тому руйнуються швидше, ніж кристалічні панелі. На тонкоплівкові панелі надається лише коротка гарантія, що особливо слід враховувати домовласникам, залежно від того, як довго вони планують проживати у своїх будинках.

Тонкоплівкові бренди: Stion і Solopower

Фактори, що впливають на ефективність сонячної енергії

На ефективність панелей може впливати кілька факторів, таких як тип сонячної панелі, ефективність інвертора, термоциклічність тощо. Ось деякі фактори, які слід врахувати, перш ніж купувати систему сонячних панелей:

Типи сонячних панелей

Щоб визначити, який тип сонячної панелі підійде для вашого будинку, перше, що потрібно зробити, це ознайомитися з кожним типом, його конструкцією та ефективністю:

 • Монокристалічні: Найпопулярніший і найефективніший тип панелей, монокристалічні сонячні панелі, популярні серед житлових будинків і підприємств. Вони виготовляються з окремих кристалів чистого кремнію і можуть генерувати від 300 до 400 (іноді навіть більше) ват потужності кожна.
 • Полікристалічні: Полікристалічні панелі виготовляються з декількох шматків кремнію, які розділені на фрагменти і сплавлені разом. Вони трохи дешевші, але й менш ефективні, ніж монокристалічні сонячні панелі.
 • Тонкоплівкові: Тонкоплівкові сонячні панелі можуть бути виготовлені з трьох різних матеріалів: Амоний кремній (a-Si), телурид калію (CdTe) та селенід міді, індію та галію (CIGS). Кожен тип тонкоплівкових сонячних панелей дешевший, ніж обидві кристалічні панелі, але також менш ефективний.

Сонячні години

Хоча сонячні панелі можуть генерувати електроенергію за різних умов освітлення, навіть у похмурі дні, їх коефіцієнт корисної дії різко падає в години з недостатньою кількістю світла. Як правило, для досягнення оптимальної продуктивності масиву сонячних панелей необхідно близько чотирьох годин на день прямого сонячного світла.

Однак протягом решти світлового дня, коли сонячне світло присутнє, але не пряме, ваші сонячні панелі все ще можуть генерувати значну кількість електроенергії. Те саме стосується похмурих днів.

Загальна кількість годин сонячного світла будь-якого типу в день безпосередньо впливає на загальну ефективність ваших панелей в короткостроковій перспективі. Сонячні панелі, які не отримують оптимальну кількість сонячного світла щодня, не мають довгострокових наслідків.

Ефективність інвертора

Інвертор перетворює звичайну електроенергію постійного струму (DC) в електроенергію змінного струму (AC), на якій працює ваш будинок. Ефективність перетворення більшості інверторів становить від 97% до 99%, тому втрати енергії відносно незначні.

Температурний коефіцієнт

Показники ефективності сонячних панелей вимірюються і реєструються в лабораторних умовах, які називаються Стандартними умовами випробувань або STC. Лабораторні умови включають вимірювання, проведені при 25 градусах за Цельсієм (77F). Температурний коефіцієнт для сонячних панелей вимірює відсоток втрати ефективності панелі, коли її поверхня піднімається вище певної температури.

На кожен градус Цельсія, на який температура панелі піднімається вище 25, ефективність панелі зменшується на номінальний коефіцієнт у відсотках.

Наприклад, найпотужніша сонячна панель SunPower, M440, виробляє максимальну потужність 440 Вт в ідеальних умовах при 25 градусах Цельсія. Коефіцієнт корисної дії при цій температурі становить 22.8%. Панель має температурний коефіцієнт 0.29%.

Коли температура панелі підвищується на 10 градусів за Цельсієм (50F), що не є рідкістю під гарячими сонячними променями, її ефективність знижується на 2.9%, що означає, що її загальна ефективність падає нижче 20%. По суті, сонячна батарея виробляє менше енергії, коли вона гаряча.

Вологе тепло

Випробування сонячних панелей на вологе нагрівання. це суворе випробування, під час якого панель герметично закривають у камері при температурі 85 градусів за Цельсієм і вологості 85% протягом 1,000 годин. Випробування має на меті відтворити та прискорити суворі умови, в яких продукт буде перебувати протягом декількох років під прямим впливом стихій.

Хоча випробування вологим теплом безпосередньо не вимірює вплив погодних умов на ефективність панелі, цей процес перевіряє цілісність панелі, пов’язану з розшаруванням і корозією, які, в свою чергу, впливають на загальну ефективність панелі.

Тепловий цикл

Тепловий цикл тестує вашу сонячну панель, щоб побачити, чи може вона витримати широкий діапазон температур. Компоненти сонячної панелі можуть розширюватися і стискатися під час термоциклу, що може вплинути на їх ефективність.

Орієнтація сонячних панелей

Дахи, орієнтовані на південь, ідеально підходять для виробництва електроенергії за допомогою сонячних панелей. Дахи, орієнтовані на захід, є наступним найкращим варіантом, а дахи, орієнтовані на схід. наступним. Якщо у вас дах виходить на північ, можливо, ви захочете переглянути свій вибір. Панелі, орієнтовані на захід і схід, генерують на 15% менше енергії, ніж панелі, орієнтовані на південь, тоді як панелі, орієнтовані на північ, можуть втратити до 20%.

Визначення основного кута установки по відношенню до сонця має важливе значення для оптимізації продуктивності сонячних панелей. Точний кут нахилу залежить від широти, але зазвичай знаходиться в межах від 30 до 45 градусів. Кут установки впливає на те, скільки часу в день панель отримує пряме сонячне світло.

Кут установки має найбільший вплив взимку, коли сонце знаходиться нижче на горизонті. Правильна орієнтація та кут нахилу взимку може дати приблизно на 50% більше енергії, ніж панелі, встановлені без урахування цих факторів.

Фактори навколишнього середовища, що впливають на ефективність сонячних панелей

На додаток до типових факторів, ваше навколишнє середовище також слід враховувати, перш ніж купувати систему сонячних панелей. Фактори навколишнього середовища, такі як середня температура, погодні умови і навіть накопичення пилу і бруду, також впливають на ефективність сонячної енергії.

Температура

Сонячні панелі найкраще працюють при температурі близько 77°F, з піковою ефективністю від 59°F до 95°F. Однак, коли температура поверхні ваших сонячних панелей перевищує 149 ° F, ефективність сонячних панелей може знизитися.

Колір

Колір задньої панелі, що захищає панелі, також може впливати на ефективність. Наприклад, хоча чорний колір може виглядати привабливіше для захисної задньої панелі, він поглинає більше тепла. Це призводить до підвищення температури і, отже, зниження загальної ефективності перетворення, тому інші кольори, такі як синій, зелений або навіть візерунки, можуть бути кращим варіантом для ваших сонячних панелей.

Екстремальні погодні умови

Все, що стоїть між сонцем і вашими сонячними панелями, зменшує кількість сонячної енергії, яку виробляє ваша система. Тому екстремальні погодні умови, такі як сніг, вітер, дощ і град, потенційно можуть вплинути на ефективність вашої сонячної панелі.

Оскільки сніг накопичується на поверхні ваших сонячних панелей, сонце не може проникнути крізь них, що в кінцевому підсумку вплине на ефективність вашої системи.

Оскільки вітер потенційно може охолодити ваші сонячні панелі, вітер може зробити їх більш ефективними, поки на них все ще світить сонце.

Дощ не впливає на ефективність ваших сонячних панелей, але дощові хмари можуть вплинути на кількість сонячного світла, що потрапляє на них. Однак постійні дощі сприяють тому, що шари бруду і пилу покривають панелі і блокують світло, що може знизити виробництво сонячної енергії.

На відміну від снігу та дощу, град може створити невеликі проблеми для ваших сонячних панелей. Хоча сонячні панелі були протестовані на здатність витримувати умови, подібні до граду, існує ймовірність пошкодження сонячних панелей під час градового шторму.

Накопичення пилу та бруду

З часом на ваших сонячних панелях обов’язково накопичується пил і бруд під впливом навколишнього середовища. Якщо на ваших сонячних панелях є шар пилу та бруду, сонце не зможе ефективно досягати панелей, що призведе до зниження ефективності, поки панелі не будуть очищені.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми представляємо інформацію не про кожну пропозицію, яка є в наявності. Інформація та цифри економії, зображені вище, наведені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Порівняйте ціни від найкращих інсталяторів сонячних панелей

Безкоштовні, ні до чого не зобов’язуючі оцінки

Чому важлива ефективність сонячних панелей?

Ефективність сонячної панелі вимірюється відсотком сонячного світла, яке потрапляє на панель і перетворюється на корисну електроенергію. Тому ефективність є найбільш важливою, коли простір на даху обмежений.

Наприклад, якщо у вас обмежений простір на даху і ви не можете розмістити на ньому стільки сонячних панелей, скільки хотіли б, може мати сенс заплатити більше за встановлення більш ефективних панелей, щоб поглинати якомога більше сонячного світла.

Однак панелі з меншою ефективністю вироблятимуть стільки ж енергії, скільки й високоефективні, але для цього їм знадобиться більше енергії та більше місця. Таким чином, панелі з меншою ефективністю можуть покрити ваше споживання електроенергії та допомогти вам заощадити гроші, якщо у вас є місце для їх розміщення.

Кількість енергії, яку може виробляти панель з 15% ефективністю, може бути на 100 Вт меншою, ніж панель такого ж розміру, яка може досягти 22% ефективності. У середньому для житлової сонячної системи будинку може знадобитися до восьми додаткових 15% сонячних панелей, щоб генерувати таку ж потужність, як і 20 одиниць при 22%.

Чому сонячні панелі не на 100% ефективні?

Панель зі 100% ефективністю може перетворити все світло, що потрапляє на неї, в електричну енергію. Однак, оскільки сонячні панелі не можуть поглинати енергію всього сонячного спектру, вони не можуть перетворювати сонячне світло в електрику зі 100% ефективністю. Певні довжини хвиль світла відбиваються від сонячних панелей або взагалі втрачаються.

Що потрібно враховувати при встановленні сонячних панелей

Вартість

Сонячні панелі можуть бути дорогими на початковому етапі, тому багато власників будинків не приймають рішення про перехід на сонячну енергію з легкістю. Центр сталої енергетики повідомляє, що установка може коштувати в середньому від 15 000 до 25 000 євро. Полікристалічні сонячні панелі вважаються найбільш економічно вигідним вибором для встановлення сонячних панелей, але це залежить від типу панелей та їх кількості, необхідної для встановлення.

Хоча ваші початкові інвестиції в сонячні панелі можуть окупитися за кілька років, може знадобитися більше часу, щоб повернути свої гроші, виходячи з ряду факторів, включаючи використання енергії та погодні умови; останні можуть вплинути на функціональність сонячних панелей.

Місце розташування

Не дивно, що сонячна енергія є більш ефективною в місцях, де більше сонця. Житлові та комерційні будівлі в Південній Каліфорнії, наприклад, швидше за все, отримають більше переваг від сонячної енергії, ніж ті, що розташовані на похмурому тихоокеанському північному заході. Тим не менш, навіть місця, які не є найбільш сонячними, можуть отримати вигоду від сонячної енергії, оскільки прохолодніші температури змусять панелі виробляти більше енергії.

Використання енергії

Якщо ваші рахунки за електроенергію високі, то має сенс встановити сонячні панелі, щоб зменшити витрати і з часом окупити початкові інвестиції. Однак, якщо ваше споживання енергії мінімальне, встановлення сонячних панелей може бути недоцільним. Важливо також відзначити, що максимальна ефективність досягається тільки в найкращих умовах і тільки на початку терміну служби панелі. Сонячні панелі старіють і піддаються впливу атмосферних явищ, вони починають працювати менш ефективно.

Компанії, що займаються установкою сонячних панелей

Вибір компанії для встановлення вашої сонячної енергетичної системи є дуже важливим рішенням. Хоча деякі інсталятори використовують кілька виробників сонячних панелей і компонентів, багато хто встановлює лише один або два бренди. Переконайтеся, що монтажна компанія, яку ви обрали, готова встановити обрану вами марку сонячних панелей і може обслуговувати систему в разі потреби.

Сонячні стимули

Федеральний податковий кредит на сонячну енергію для житлових будинків дозволяє домовласникам вирахувати 30% вартості встановленої сонячної енергетичної системи зі свого оподатковуваного доходу за рік. Однак, це лише один з декількох стимулів, які можуть бути доступні в залежності від вашого місця розташування. Шукайте також місцеві, державні та регіональні стимули. Ваша компанія, що займається встановленням сонячних панелей, повинна бути добре обізнана в тому, як допомогти вам знайти ці переваги.

У пошуках безпроблемної сонячної електростанції

Знайти мережу перевірених інсталяторів для сонячної системи, сонячних панелей та потреб в електроенергії. Знайдіть інсталятора сонячних панелей вже сьогодні!

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг і розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не представляємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, наведені вище, є лише демонстраційними, і ваші результати можуть відрізнятися.

Часті запитання (FAQ)

Яка сонячна панель має найвищу ефективність?

В даний час найвищий зафіксований рейтинг ефективності сонячних панелей був отриманий в лабораторії і, за чутками, досяг понад 40% ефективності. Однак у більш практичних умовах найбільш високоефективними сонячними панелями, доступними для домовласників, є модель HiHero 445 H-AG від Canadian Solar.

Який тип сонячних панелей є найефективнішим?

Монокристалічні сонячні панелі часто вважаються найефективнішим варіантом сонячних панелей. Тому їх зазвичай встановлюють для великих енергетичних систем у комерційних та житлових об’єктах.

Яка користь від підвищення енергоефективності для вас?

Підвищення енергоефективності сонячних панелей має кілька переваг для власників будинків.

 • Потенційно менше сонячних панелей потрібно купувати та обслуговувати
 • Високоефективні сонячні панелі виробляють більше енергії під прямим і непрямим сонячним світлом.

Який тип сонячних панелей має найвищу ефективність?

Монокристалічні сонячні панелі часто вважаються найефективнішим варіантом сонячних панелей. Тому їх зазвичай встановлюють для великих енергетичних систем у комерційних та житлових об’єктах.

Скільки сонячних панелей вам потрібно?

Для будинку площею приблизно 1500 квадратних футів, за оцінками, знадобиться від 15 до 18 сонячних панелей.

Чи можете ви встановити сонячні панелі своїми руками?

Заощадити гроші та встановити сонячні панелі власноруч. дуже спокусливо, особливо якщо у вас за плечима є численні успішні проекти “зроби сам. Але встановлення сонячних панелей. це проект, який краще довірити професіоналам. Залежно від типу обраної вами панелі, установка може вимагати складних конфігурацій, які в іншому випадку важко встановити правильно без відповідного досвіду.

Крім того, для підтримки гарантії може знадобитися професійний монтаж. Як і у випадку з багатьма проектами, залучення професіонала для встановлення сонячної енергетичної системи означає, що все буде зроблено правильно з першого разу, так що ви зможете почати пожинати плоди негайно.

Скільки часу знадобиться, щоб окупити вартість сонячних панелей?

Ця відповідь буде змінюватися в залежності від різних факторів, включаючи початкові витрати на систему сонячних панелей, кількість енергетичних стимулів та використання електроенергії. В середньому, однак, домовласникам потрібно від 6 до 10 років, щоб окупити свої початкові інвестиції.

Як довго служать сонячні панелі?

Сонячні панелі мають середній термін служби від 25 до 30 років. Однак вони можуть прослужити до 50 років. Довговічність сонячних панелей залежить від погодних умов, в яких вони встановлені, оскільки сніг, вітер і сміття від буревіїв можуть впливати на їх роботу.

Отримуйте експертні поради щодо вашого будинку, поради щодо дизайну, скільки платити професіоналам та найму експертів, які доставляються вам щодня.

Я згоден отримувати розсилку новин Forbes Home по електронній пошті. Будь ласка, ознайомтеся з нашою Політикою конфіденційності для отримання додаткової інформації та деталей про те, як відмовитися.

Які переваги мають сонячні батареї Maxeon Sunpower ?

Сонячні панелі Maxeon Sunpower мають безліч рівних характеристик. У цьому посібнику ви знайдете всю необхідну інформацію про цю гру.

Maxeon Sunpower : des panneaux solaires ultraperformants

Вивчивши цей посібник, ви дізнаєтесь, які сонячні панелі Maxeon відповідають вашим потребам.

Але почнемо з того, що дізнаємось, звідки походить ця марка Sunpower.

Сонячна енергія : Une marque innovante depuis toujours

У 70-х роках минулого століття Річард Свонсон, університетський професор, був дуже заінтригований прототипом фотоелектричних комірок НАСА.

Він розпочав кілька років досліджень у цій галузі. Його мета була простою: зробити сонячну енергію альтернативною та доступною для населення. І це було зроблено, оскільки через 15 років після цього, у 1985 році, він отримав фотоелектричні елементи з низьким рівнем виробництва. Згодом він заснував своє підприємство SunPower у Кремнієвій долині для комерціалізації цієї технології.

У 2007 році компанія Maxeon вивела лінійку Maxeon на найвищий рівень у своєму секторі. Це перші модулі, які перевищують 20%.

Aujourd’hui, SunPower ne cessent d’innover et de rendre leurs modules toujours plus performants en diversifiant leurs différentes gammes. Вони також з’явилися після 5 поколінь модулів Maxeon у двох діючих моделях: Maxeon 3 DC та 6 AC. Я вас повністю підтримую.

Сонячні панелі Maxeon Sunpower

Як я вже говорив, сонячні батареї Maxeon. це концентрат інновацій:

 • Усунувши більшість причин виходу з ладу класичних панелей, ці панелі залишаються ефективними протягом усього свого життя.
 • Завдяки найкращій пропозиції на ринку, модулі забезпечують 30% додаткової енергії завдяки підключенню до звичайних панелей (з однаковою поверхнею).
 • Вони пропонують в 4 рази вищу довговічність, ніж класичні батареї, завдяки найнижчому рівню деградації на ринку. Класифікація 2021 PVEL PV-модулів за системою оцінки надійності PV-модулів також визнана однією з найпопулярніших на ринку.
 • Йому вистачає тривалості корисного життя в 40 років з гарантією на 40 років, що є найдовшим терміном на ринку.

Перейдемо до детального розгляду продуктивності двох модулів.

Maxeon 3 DC

Ідеальні для резидентної сонячної установки, панелі Maxeon 3 DC забезпечують до 22,7% ефективності.

Вони виготовлені за технологією надвисокочастотної передачі з антирефлекторним покриттям.

Крім того, модулі Maxeon 3 DC є першими сонячними панелями, що мають екологічне маркування та сертифікацію для :

Для отримання додаткової інформації, дивіться характеристики гри 3 DC :

Maxeon 6 AC

Продукт Maxeon 6 AC має ще більш високий рівень продуктивності, що досягає 22,8%.

Le petit plus de ce produit est qu’il intègre un micro-onduleur Enphase à ses panneaux. Кожна панель функціонує незалежно один від одного.

 • Гарантія 25 років
 • Оснащений подвійною ізоляцією оболонки та стійким до корозії полімерним корпусом.

Ще одна маленька особливість: ці панелі 6 змінного струму можуть підтримувати гранули діаметром 25 мм.

Я залишаю вас постійно з їхніми характеристиками:

На цьому ми завершуємо цей посібник, і ви збережете всю інформацію про сонячні батареї Maxeon Sunpower.

Ми підтримуємо швидкий підсумок для цих двох моделей.

Сонячні батареї Maxeon Sunpower : Який вибір ?

Сонячні батареї Maxeon. це найпривабливіші сонячні батареї на ринку. Вони є дуже гарним вибором для вашої фотоелектричної установки.

Що стосується продуктивності, ці два режими не дуже відрізняються один від одного. Основні відмінності між цими двома режимами полягають у тому, що :

 • Наявність мікро-ондулятора інтегрована в Maxeon 6 AC
 • Довжина та маса: Maxeon 6 трохи довша та більша, ніж Maxeon 3
 • Клітини : Maxeon 6 має меншу кількість елементів, але вони більш потужні (6-е покоління)
 • Пропонована потужність: Якщо вам потрібна сонячна батарея потужністю не менше 400 Вт, вам підійде лише Maxeon 6
 • Le prix : Le Maxeon 6 est évidemment plus cher.

Ви можете зробити свій вибір в залежності від ваших потреб (більше задоволення, більше бюджету).

Цей посібник постійно завершується. Якщо у вас є питання щодо проекту фотоелектричної установки або іншого, не соромтеся задавати їх мені в коментарях. Я із задоволенням відповім із задоволенням.

SunPower zonnepanelen

SunPower є американським виробником сонячних панелей та осередків зі штаб-квартирою в Сан-Хосе, штат Каліфорнія. Було винайдено в 1985 році, і вже багато років поспіль є піонером на ринку зонної енергетики. Як важіль впливу для NASA, модулі SunPower мають високу репутацію, що дозволяє їм брати участь у розробці.

SunPower виводить на ринок високоякісні сонячні панелі на основі монокристалічних фотоелементів. De zonepanelen behalen een rendement die tot de hoogste op de markt behoort. Деякі сонячні панелі SunPower можуть самостійно отримати прибуток на 20% більше, ніж інші виробники на ринку сонячних панелей.

De zonnepanelen die SunPower maakt behoren tot de beste die momenteel op de markt te verkrijgen zijn. Enkel SpectroLab зазвичай не має більш ефективних сонячних панелей, але інколи вони схиляються до сонячних панелей, щоб їх можна було встановити, і тоді SunPower відкриває нові можливості.

De prijs van SunPower zonnepanelen

Сонячні панелі SunPower мають однаковий колір, тому що найкращі з них на ринку мають однаковий колір, але вони не є дешевими. Модулі SunPower працюють набагато швидше, ніж інші сонячні панелі Tier 1.

Het is misschien wel het enige grote nadeel van SunPower zonnepanelen: de hoge prijs.

Laten we eens uitzoeken of SunPower zonnepanelen die hoge prijs wel waard zijn.

SunPower є одним з 30-ти найбільших виробників сонячних панелей, які можуть виникнути на рівні Tier 1. Tier 1 позначає Лігу чемпіонів на зональних панелях, які виробляють продукцію від початку до кінця самостійно на потужності до одного кілограма. Близько 80% сонячних панелей Tier 1 виробляються в Китаї та продаються в Європі за низькою ціною за ват-пік. Ви можете вибрати “Стандартний рівень 1” на панелі. Учасниками Tier 1 є Trina Solar, Renesola, Jinko Solar, JA Solar та Canadian Solar.

Якщо ви не маєте такої великої кількості енергії та дурної енергії, ви можете встановити сонячні панелі ‘Premium Tier 1’. Hier zitten merken als LG, Q-Cells, Solarworld, REC en Winaico. Ціна на 30% вища, ніж на стандартні продукти Tier 1.

Nog een trapje hoger staat SunPower, helemaal alleen alleen aan de top. Сонячні панелі SunPower працюють від 75% до 100% довше, ніж стандартні панелі Tier 1.

Якщо ви хочете встановити панелі з високим рівнем захисту, ви можете замовити їх у нас. Але коли ці гроші були витрачені, він витратив ще кілька десятків відсотків для того, щоб їх повернути?

Більше не витрачайте більше коштів на свою електроенергію!

Vergelijk offertes, en ontdek hoeveel je kan besparen!

Van plan om een zonnepanelen installatie op je dak te plaatsen, maar geen idee hoe je moet beginen? Якщо ви звернулися до професійного інсталятора. Vraag snel meerdere offertes aan, en vergelijk prijzen.

Vergelijk tot 4 offertes 100% Gratis Geen aankoopverplichting Bespaar tot duizenden euro’s

найефективніші, сонячні, панелі, 2023, довідник, sunpower

Oorsprong in de ruimtevaart

Останнім часом ми навіть пропонуємо вам ще більше змочитись над SunPower.

SunPower. це американський бізнес, заснований у 1985 році Річардом Свонсоном. Swanson був занурений у зону панелей, а також був відкритий для проходження ервану в районі руїмтеваарт. SunPower вже давно співпрацює з Spectrolab, і вже інвестувала майже 6 мільйонів доларів у розвиток сонячних батарей для промисловості румпельної енергетики. Spectrolab має у своєму розпорядженні утиліту для одночасної роботи.

SunPower zich dan gaan toeleggen op de ‘aardse’ markt, het vervaardigen van zonnepanelen voor particulieren en bedrijf. Але для того, щоб досягти максимальної ефективності, необхідно використовувати сонячні батареї SunPower, зокрема.

Сонячні панелі SunPower мають найвищу ефективність на ринку, а їхня рентабельність сягає 21,5%. Це одна з найпопулярніших червоних панелей, яка споживає багато електроенергії для цього.

Набагато більший результат, але він ще більший.

Гарантія 25 років

SunPower надає гарантію на всі сонячні панелі до 25 років. Wanneer je even rondkijkt op internet, dan zal het je waarschijnlijk opvallen dat er nog otherere merken zijn met een garantie van 25 jaar. Niets speciaals dus.

На всі інші продукти надається гарантія на 25 років. Це також враховує, що сонячні панелі, встановлені на даху, потребують щонайменше 25 років. Als de module niet defect raakt tenminste Want indien je module defect raakt, zal de performantiegaranje dit niet dekken.

Hier maakt SunPower een groot verschil met andere merken. SunPower встановлює гарантію на продуктивність на 25 років, а також гарантію на продукцію на 25 років. Дефектні модулі можуть бути усунені компанією SunPower протягом 25 років з моменту отримання гарантії на продукцію. Een eenvoudig telefoontje volstaat, en SunPower stuurt iemand langs om je module te herstellen of te vervangen. Een service die weinig andere merken aanbieden.

25 років. це дуже довгий термін гарантії. Bij andere merken bedraagt de productgarantie vaak slechts 10 jaar.

De reden waarom SunPower zo’n lange garantieperiode kan aanbieden? Heel eenvoudig. Сонячні панелі SunPower мають безпосередній контакт з постачальником, який може виявити дефекти. Sunpowers зогенаамде “коефіцієнт відмов” становить 27 на 1 мільйон. Виявлено дефект 1 зональної панелі на 37.000 дефектних модулів, які можуть бути замінені. Надійний антал. Ви виконали установку протягом 5 днів.000 кВт-год на 15 панелях, при цьому він може мати 1 дефект або 2 дефекти.500 dat je te maken krijgt met een defect zonnepaneel dat vervangen moet worden.

Як можна усунути дефекти сонячних панелей SunPowers, які є новими дефектами?

Також, одним з найпоширеніших дефектів панелей є термічне зчеплення. Дверцята з перепадами температури можуть мати різну температуру, що може призвести до появи плям від фарби. Ці внутрішні коливання накладають один шар на інші різнорідні матеріали, що може призвести до порушення цілісності металевих конструкцій, що, в свою чергу, може вплинути на якість електроенергії.

Wanneer deze draadjes scheuren en de stroomtoevoer onderbreken, kunnen ze een zogenaamde hot spot gaan vormen die geleidelijk aan ook door de beschermingslaag kan branden. Це може призвести до корозії та пошкодження всієї панелі.

SunPower стверджує, що для вирішення проблеми термічного нагріву необхідно виправити дефект, щонайменше протягом перших 25 років експлуатації сонячної панелі. Заздалегідь прикріпіть металеві елементи з відповідними умовами для збільшення енергії на певному рівні, щоб вони могли випускати газ, що може негативно вплинути на теплову установку.

Ze hebben ook het overlevingsvermogen van verbindingen tussen zonnecellen onderling sterk verbeterd, door er meer te ontwerpen en op die manier minder hinder te ondervinden van thermisch uitzetting.

De panelen hebben ook een dunne koperen backing. Копер. це твердий, крихкий метал, який піддається термічному впливу і є дуже стійким до корозії. Копер може бути виготовлений з іншого матеріалу, але якщо він не був придбаний у SunPower, він може бути краще виготовлений з іншого матеріалу. Але й інші матеріали, такі як золото та срібло, можуть бути використані набагато довше. Dus is koper misschien nog wel de beste keuze die gemaakt kon worden door SunPower.

Одна з паралельних сонячних батарей SunPowers, Q-Cells, може створити нову сонячну батарею, яка буде працювати на сонячних батареях SunPower. Maar in plaats van koper gebruikt Q-Cells het veel goedkopere aluminium. Цікавий експеримент, метою якого є дослідження продуктивності, тривалості роботи та ціни.

Більша продуктивність електроенергії на ват

Сонячні панелі SunPower є надзвичайно популярними, і заявляють, що вони виробляють більше електроенергії на ват, ніж більшість інших сонячних панелей. Dit doen ze op verschillende manieren.

Позитивна толерантність

Потужність сонячних панелей може бути різною. Кожен процес виробництва має свої особливості, які дозволяють створити дві ідеальні ідентичні сонячні панелі. Zelfs SunPower не може цього зробити. Але якщо ви купуєте сонячну панель потужністю 345 Вт, ви можете придбати ще одну сонячну панель, яка виробляє 345 Вт, плюс від 0% до 5%. Це означає, що 345 Вт є абсолютним мінімумом. Elke variantie in productieoutput zal dus steeds in je voordeel zijn.

Позитивна толерантність не обмежується лише зоною, яку займають сонячні панелі потужністю у кілька кіловат. Але ви можете встановити не так багато панелей, оскільки потужність як в одному, так і в іншому місці може бути різною. Біля однієї електричної мережі модуль може виробляти більше електроенергії, ніж будь-яка інша теоретично, але він може виробляти більше електроенергії, ніж будь-яка інша.

Розглянемо декілька дешевих електричних панелей, які можуть мати позитивну толерантність, але при цьому всі їхні робочі характеристики можуть бути порушені.

Добровільно нанесіть на поверхню острівці

Сонячні батареї SunPower вільно продаються на ринку. Він не знає, що цей зональний ліхтар буде пошкоджений від загальної кількості кремнію. Багато виробників, але не всі, тримають на протилежному боці від сонячних батарей кілька струмоприймачів, з’єднують шини, відкривають та замикають електричну мережу. Біля сонячних панелей SunPower не можна розірвати драглі, але вони можуть бути розміщені на ахтерканті.

Виробники, які виробляють де draadjes bovenop де zonnecellen plaatsen, doen dit vooral omdat dit een goedkopere productiemethode є. En daar is uiteraard niets mis mee. Het zal uiteindelijk ook goedkopere zonnepanelen voor de consument opleveren. Однак за кілька днів ефективність роботи покращується завдяки використанню драбинок на пластинах, що працюють на кремнієвій основі.

Het design van de draadjes aan de voorzijde zal een nog negatiever effect hebben tijdens perioden wannaer de zon laag staat, zoals de lente en herfst, de ochtenduren en de vooravond. Сьогодні ці моменти проникають у зону лаагстаанду не лише на шкоду, але й мають негативний вплив на вироблення енергії. Попри це, сонячні панелі SunPower є одними з останніх.

SunPower змонтував сонячні панелі та отримав вигоду

Zonnepanelen en schaduw zijn geen te beste vrienden. Hoe minder zonlicht er op het zonnepaneel valt, hoe minder energie wordt opgewekt, daar kan geen enkel ingenieus design iets aan veranderen. Але це не є єдиною проблемою.

Невеликий шматочок сонячної батареї, що знаходиться під сильним вітром, може негативно вплинути на продуктивність всієї сонячної батареї. En als als alle zonnepanelen geconnecteerd zijn met één enkele omvormer, wat meestal zo is, dat zal de output van één zonnepaneel de output van de hele installatie beïnvloeden. Het system van de zwakste schakel. Кожна сонячна батарея, що перебуває у стані деградації, може допомогти зменшити потужність всієї установки.

Ця проблема може бути пов’язана з системою діодів, які використовуються в інсталяції у двох напрямках. Якщо ви хочете, щоб панель була встановлена, ви можете встановити діоди в обхід, щоб запобігти замиканню на виході з установки, що може призвести до пошкодження.

SunPower не розміщує свої установки в одному місці, а встановлює діоди в іншій зоні.

Кращий температурний коефіцієнт

Чим тепліша сонячна панель, тим більш економну електроенергію вона може виробляти. Zeker op warme en zonnige zomerdagen kan de output bizar genoeg sterk dalen als gevolg van te warme zonnepanelen.

Hoge rendementspanelen hebben hebten echter een ingenieus systeem om dit probleem te verhelpen. Hoe meer zonlicht ze kunnen kunnen omzetten in elektriciteit, hoe minder warmte er overschiet om de zonnepanelen op te warmen. Також, за допомогою акумуляторної батареї, вона може замінити стандартні сонячні панелі, що мають 3 ступені енергоефективності.

Opgelet, dit zorgt dus niet voor een hoger vermogen, maar zorgt er enkel voor dat deze zonnepanelen minder snel output zullen verliezen bij hogere temperaturen.

Ook zonnepanelen van SunPower hebben dus deze eigenschap. Al varieert het vermogen om te weerstaan aan de hitte van paneel to paneel. Стандартні зональні панелі мають вихід із зоною 0,4% при відхиленні температури на 1° за Цельсієм. Сонячні панелі серії SunPower E мають вихід на рівні 0,38%, що відповідає стандартним сонячним панелям. Сонячні панелі серії SunPower E можуть знижувати вихідну потужність на 0,30%, що є дуже поганим показником.

Сонячні панелі SunPower деградують повільніше

Omdat SunPower zonnepanelen zo’n hoge performantie hebben, en ze koeler blijven in warme omstandigheden, zullen ze ook minder snel degraderen en verliezen ze dus slechts zeer geleidelijk hun output.

Гарантія від SunPower становить 0,4% на рік від обсягу виробництва електроенергії. Dus als je een zonnepaneel van 345 Watt koopt, dan zal deze na 10 jaar nog steeds 331 Watt producen. Zoniet, dan wordt dit zonepaneel vervangen.

De kans dat het zover komt is klein. У робочому режимі це зменшення потужності є значно меншим. Згідно з нещодавніми статистичними даними, середньорічне падіння виробництва сонячних панелей SunPower становить 0,12% за рік. Це означає, що сонячна панель потужністю 345 Вт на 10 років може отримати потужність 341 Вт на рік. Niet slecht!

Асортимент SunPower

Нещодавно ми зробили ще один крок назустріч асортименту SunPower. Він випустив на ринок одразу дві серії: De E-series en de X-series.

Інвертори SunPower™ серії E

Серія SunPower™ E-Series. це серія монокристалічних сонячних панелей, які можуть мати від 72 до 128 модулів. Завдяки цьому можна використовувати піковергун потужністю 435 Вт, що є дуже потужним. Ці сонячні панелі також дуже докладно розглядаються в комерційному та промисловому секторах. У серії SunPower™ E також є багато сонячних панелей для житлових будинків, які ви можете знайти тут. Ці сонячні панелі є дуже цікавими для невеликих будинків, оскільки вони можуть бути встановлені на невеликій ділянці з великим рельєфом. Також ціна на ці сонячні панелі є нижчою за середню. Zo zijn er enkele zonnepanelen in deze serie die een rendement van meer dan 20% behalen.

найефективніші, сонячні, панелі, 2023, довідник, sunpower

SunPower™ X-Series

SunPower™ X-Series. це нове покоління сонячних панелей з асортименту SunPower, що складається з 96 модулів з 96 осередками. Всі ці сонячні панелі мають надзвичайно потужний пекломотор, який можна використовувати як для житлових, так і для промислових об’єктів. De SunPower™ X-Series kunnen een rendement behalen tot 21,5% waarmee ze beter doen dan elke andere module op de markt.

найефективніші, сонячні, панелі, 2023, довідник, sunpower

Zijn Sunpower zonnepanelen hun hoge prijs waard?

Вперше ми зустрілися з проблемою, з якої почалася ця стаття: кожна сонячна панель SunPower має велику знижку? Wel, zoals steeds hangt dit af van wat je belangrijk vindt. Якщо ви хочете збільшити потужність, ви можете отримати велику знижку на встановлення. Maar je krijgt er dan wel veel voor in de plaats. Деякі сонячні панелі генерують 20% більше електроенергії за 25 років, а потім ще 20% більше заробляють за рік.

Ook de goede service is zijn prijs waard. Dat SunPower iemand langs stuurt om je defecte zonnepaneel te vervangen is uiteraard ook zijn geld waard. Bovendien stopt de levensduur van SunPower zonnepanelen niet op 25 jaar, maar zullen veel van je panelen zelfs de 50 jaar halen, waardoor ze zelfs een veelvoud van hun hoge prijs zullen terugverdienen.

Безкоштовні пропозиції : Вигідна ціна для розміщення сонячних панелей

Покладіть електричний пристрій на місце біля електрощитка? Prima zo! Wij helpen je hierbij! Door gratis en vrijblijvend meerdere offertes aan te vragen, kan je prijzen vergelijken, en zo je installatie aan de goedkoopste prijs laten plaatsen.

Всі пропозиції надаються безкоштовно та безоплатно.

Отримайте до 4 пропозицій 100% безкоштовно Отримайте знижку до 35%

Tesla Powerwall

Надаючи свої дані, ви погоджуєтесь, що ми можемо зв’язатися з вами щодо сонячних продуктів та планів на електроенергію від обраних роздрібних продавців.

ЧОТИРИ РОКИ З МОМЕНТУ ВСТАНОВЛЕННЯ ПЕРШОЇ АВСТРАЛІЙСЬКОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ TESLA POWERWALL

Як ця знакова технологія розвивалася з плином часу

найефективніші, сонячні, панелі, 2023, довідник, sunpower

Домашній акумулятор Tesla Powerwall

У січні 2016 року компанія Natural Solar встановила найпершу у світі електростанцію Tesla Powerwall у Сіднеї, що стало визначальним моментом у бумі сонячних батарей в Австралії. З того часу компанія Natural Solar встановила понад 10 000 сонячних батарей по всій Австралії і є найбільшим інсталятором сонячних батарей в Австралії, що робить нас природним вибором для австралійських домогосподарств, які потребують домашніх сонячних батарей та акумуляторів.

Наступна еволюція в домашньому зберіганні енергії вже тут! Друге покоління Tesla Powerwall (все ще називається Tesla Powerwall або просто Powerwall). це новітня домашня сонячна батарея Тесла. Встановлення вже розпочато!

Що робить цю сонячну батарею такою важливою? Tesla Powerwall 2 має неймовірні 13.5 кВт-год сонячної батареї, що вдвічі більше, ніж у попередньої моделі, в меншому блоці!

Сонячна батарея зберігає вашу надлишкову сонячну енергію та/або дешеву позапікову енергію з мережі, щоб ви могли забезпечити ваш будинок дешевою, екологічно чистою енергією протягом ночі та ранніх ранкових годин. Іншими словами, вона створена виключно для того, щоб заощаджувати ваші гроші.

Tesla Powerwall. це акумуляторна батарея, призначена в першу чергу для зберігання енергії, виробленої сонячними панелями. Коли це буде потрібно, вона подасть накопичену енергію у ваш будинок, тому вона ідеально підходить для використання вночі, під час відключення електроенергії або навіть у хмарну погоду, коли ваша сонячна система не працює на повну потужність.

Підтримує Tesla Powerwall:

У разі відключення електроенергії, батарея Tesla буде подавати енергію, накопичену в акумуляторі, назад в будинок, поки вона не вичерпається. У поєднанні з сонячною системою відповідного розміру в акумуляторі повинно бути достатньо заряду, щоб пережити відключення електроенергії до ранку. Більше ніякої їжі не псується, оскільки холодильник залишається увімкненим!

Для тих, у кого відключення електроенергії трапляються нечасто, з додаванням резервного шлюзу Tesla Powerwall ваша сонячна система все ще працюватиме під час відключення електроенергії, забезпечуючи спочатку живлення домашніх навантажень, а потім зберігаючи будь-який надлишок у сонячній батареї, при цьому будь-який дефіцит енергії, необхідний для будинку, який не генерується сонячною системою, буде покриватися самою батареєю!

Домашня батарея Tesla Powerwall, що має щедру 10-річну гарантію, була розроблена і гарантія встановлена для щоденного циклу роботи батареї (процес зарядки і розрядки) і з її щедрими 13-річними гарантійними зобов’язаннями.5 кВт-год акумуляторної батареї має достатню ємність, щоб забезпечити енергією типовий сімейний будинок з невеликим запасом. Домовласники можуть фактично не залежати від мережі, сплачуючи лише копійки енергопостачальникам за невелику кількість електроенергії, якщо така може знадобитися. За допомогою однієї панелі Powerwall ви можете забезпечити електроенергією типовий будинок з двома спальнями на цілий день, не використовуючи енергію з мережі, використовуючи власну екологічно чисту енергію.

Сонячна батарея Tesla доступна у вигляді Блок з підключенням до мережі змінного струму з власним інвертором батареї.

Що це означає для будинків без сонячної енергії. вам не потрібно купувати дорогий гібридний інвертор для сонячної та акумуляторної батарей. Ви можете вибрати будь-який інвертор, який вам подобається. Оптимізатори потужності, мікроінвертори або стандартні інвертори (ми продаємо їх усі)!).

Що це означає для будинків з існуючими сонячними батареями. вам не потрібно викидати ваш існуючий інвертор і замінювати його, щоб скористатися перевагами Tesla Powerwall. Навіть краще, ви можете додати додаткову сонячну енергію в будь-який час, і вона все одно буде надходити в Tesla Powerwall до того, як будь-яка енергія буде експортована в мережу.

Батарея Tesla також є гладкою, компактною і придатною для штабелювання (до 10 одиниць), може бути встановлена на підлозі або на стіні, в приміщенні або на відкритому повітрі. Нарешті, він може бути доданий до існуючої сонячної системи як “модернізований” блок або як частина a абсолютно нова комбінація сонячної системи та акумулятора.

На основі даних Австралійського бюро статистики, 2014 рік. В середньому національне домогосподарство використовує 5,817 кВт-год на рік. Використання тенденції до скорочення використання енергії на 12.5% на рік, середньодобове використання у 2016 році. 12 кВт-год на день.

Батарея Tesla економить ваші гроші, зменшуючи використання енергії з мережі, навіть коли сонце не світить!

13.5 кВт-год у кожному акумуляторі та можливість масштабування. об’єднайте до 10 одиниць для величезного обсягу зберігання 135 кВт-год!

Вироблена сонячна енергія використовується в першу чергу для дому, а надлишок заряджає батарею.

Коли ваша батарея повна, надлишок сонячної енергії, що не використовується будинком, експортується в мережу, щоб отримати “зелений” тариф (FiT).

Використовуйте накопичену енергію вночі або коли ваш будинок потребує підживлення, щоб зменшити споживання енергії з електромережі.

Функція резервного живлення. увімкніть світло, телевізор та холодильник!

Коли ваша батарея повністю розрядиться, ваш будинок буде живитися від електромережі.

10-річна обмежена гарантія. покриває 10 років щоденних поїздок на велосипеді або 3 650 циклів, залежно від того, що настане раніше.

Відстежуйте стан батареї за допомогою додатку або порталу онлайн-моніторингу.

Не потребує технічного обслуговування. Легко додайте до існуючої або нової сонячної системи.

Акумулятор буде отримувати регулярні оновлення програмного забезпечення та прошивки безпосередньо від Tesla за потреби.

Батарея призначена для щоденного використання. щоденне циклічне використання батареї очікується і покривається гарантією.

Після закінчення терміну служби Tesla приймає батареї на переробку на своїй Гігафабриці.

Станьте зеленим домогосподарством, зменшивши свою залежність від брудної енергії з мережі.

Досягніть повної енергетичної незалежності та перейдіть на автономне живлення за допомогою акумулятора або практично на автономне живлення, майже нічого не беручи з мережі.

Приклади використання природної сонячної енергії Tesla Powerwall

Читайте тематичне дослідження

Перша система батарей Tesla Powerwall, встановлена в Австралії, досить вражаюча, а 90% економія на рахунках за електроенергію. ще більш вражаюча. Це саме те, що відчув Нік Пфіцнер із Сіднея, який став першим власником Tesla Powerwall в Австралії та заощадив величезну суму на рахунках за електроенергію. А тепер це було детально проаналізовано австралійськими ЗМІ. їх вердикт ВРАЖАЄ!

Думки власника Powerwall Отримавши свій останній рахунок за електроенергію, Нік Пфіцнер був приємно вражений, побачивши, що сума до сплати склала всього 50.39 (Вкл. GST). Порівнюючи цей рахунок з попереднім рахунком за той самий квартал минулого року, Нік зіткнувся з рахунком на загальну суму 660 фунтів стерлінгів.77 (Вкл. GST), що означає, що його сім’я заощадила понад 90 відсотків.

Нік веде блог, в якому детально описує різні події та висновки під час свого володіння, і має кілька дуже хороших порад іншим людям, які мають або хочуть встановити Powerwall. каже Нік:

“Дізнавшись трохи більше про Powerwall, я також налаштував деякі великі апаратні частини, щоб вони працювали в гармонії один з одним і з сонячною системою в цілому”.

Наприклад, насос для басейну повинен працювати певну кількість годин на день, щоб забезпечити чистоту, і займає близько 0.8 кВт-год при стандартній роботі. Я правильно розрахував продуктивність насоса (Qmax) і швидкість потоку, щоб забезпечити використання лише мінімальної кількості годин на добу. Я також з’ясував, що запуск пізніше вдень дозволяє акумулятору заряджатися раніше, оскільки панелі починають розкручувати потік в середині ранку.

У зв’язку з цим таймер на пральній і посудомийній машинах встановлений на ранній полудень, коли сонце стоїть на найвищому рівні. Я залишаю проміжок у таймері басейну в 2 години в середині дня, щоб обидва ці пристрої могли працювати без проблем, навіть коли сонце не таке яскраве.

Як завжди, похмурий день може зруйнувати деякі з цих планів, і саме тому підключення до електромережі є обов’язковим. Крім того, що гарантія на Powerwall становить 10 років (час автономної роботи. лише 4), у передмісті просто немає причин для відключення, оскільки мережа є вашим резервом.”

Прочитайте тематичне дослідження

Брайан Гіллеспі живе в частині Південної Австралії, недалеко від Аделаїди. Цей район є зоною енергетичного відключення з регулярними перебоями в роботі електромережі. Маючи вже встановлену сонячну систему, Брайан хотів додати домашню батарею Powerwall в якості доповнення до своєї сонячної системи. Компанія Natural Solar змогла надати технічні навички для встановлення Tesla Powerwall в конфігурації резервного копіювання з підключенням до мережі змінного струму.

Передумови З огляду на постійну загрозу відключень електроенергії, які все частіше трапляються по всій Австралії, приємно знати, що рішення вже було випробувано і протестовано. Для клієнта Natural Solar Брайана Гіллеспі з Південної Австралії було повним шоком дізнатися, що протягом попередніх трьох годин решта його сусідів перебували в повній темряві. Чому тому що у Брайана є Tesla Powerwall, і в той час як всі інші страждали від відсутності електроенергії, він освітлював свій будинок і дивився телевізор, як зазвичай. Насправді Брайан заявив, що його Powerwall може залишатися поза мережею протягом 10 годин без будь-яких проблем, забезпечуючи його будинок корисною енергією для роботи світла і телевізора.

Додавання Powerwall до системи Однією з головних причин, чому Брайан прийшов до Natural Solar, було придбання Powerwall, його причинами були численні відключення електроенергії, що трапляються в районі, де він живе, та навколо нього. Однак, відключення електроенергії в штаті було дуже сильним, і багато 1000 жителів Південної Австралії залишилися без світла на тривалий час.

Резервний ланцюг Брайана в його будинку використовується виключно на випадок відключення електроенергії і містить домашнє освітлення та кілька точок живлення для телевізора та інших невеликих електроприладів. Брайан виявив, що сталося відключення електроенергії, лише під час перегляду новин, він сказав, що відкрив дверцята печі, щоб побачити, що світло не працює.

Прочитайте тематичне дослідження

На момент встановлення, у 2016 році, це був світовий рекорд за кількістю домашніх акумуляторів Tesla Powerwall, встановлених на одному об’єкті нерухомості. При 42 кВт-год зберігання енергії засоби масової інформації описали установку на цьому об’єкті в Голд-Кості як “міні-електростанцію”. Насправді установка стала кульмінацією багатомісячної напруженої роботи та розумної електротехніки, щоб гарантувати, що ця система забезпечить розраховану віддачу.

План проекту Основна сонячна система складається з 93 панелей Phono потужністю 255 Вт та 3 інверторів SolarEdge. Будинок має 3-фазну електромережу, тому кожна фаза була підключена до 2 батарей Powerwall, кожна з яких забезпечує загальну потужність, коли повністю заряджена, 14 кВт-год на фазу. Розрядка може здійснюватися з однієї батареї за раз, по фазі, однак фази можуть працювати разом, і три батареї можуть розряджатися одночасно.

Розумна за своєю конструкцією Система також була розроблена таким чином, щоб дешевша позапікова енергія могла бути використана для заряджання акумуляторів Powerwall протягом ночі. Це потім використовується для компенсації більш дорогих періодів імпорту енергії від роздрібних продавців, якщо це необхідно. Такі сценарії можуть мати місце в періоди нестачі енергії або коли продуктивність панелей з якихось причин пригнічена, а також для збільшення економії за рахунок багаторазових щоденних циклів зарядки батарей. Окрім вражаючого вигляду, система спроектована таким чином, щоб забезпечити повну потребу будинку в електроенергії, а також запропонувати значний резервний об’єкт на випадок відключення електроенергії Доповненням до цього є 3 ряди панелей, кожна потужністю 8 кВт. Кожен масив підключений через інтелектуальну систему для контролю виробленої енергії.

Повернення інвестицій Очікується, що економія становитиме близько 13 000 євро на рік, а повернення інвестицій очікується протягом 5-6 років. Система також була розроблена з урахуванням появи нових технологій, що дозволяють продавати енергію назад в мережу на вимогу. Такі системи пропонують більші стимули для енергії, ніж традиційний “зелений” тариф (FiT).

Прочитайте тематичне дослідження

Громадський центр мистецтв Footscray. це перший будинок у штаті Вікторія, в якому було реалізовано рішення з використанням Tesla Powerwall та сонячної системи, що фінансується за рахунок коштів громадськості. Система потужністю 40 кВт, що забезпечує близько 30% потреб в енергії, також включає в себе акумуляторну батарею потужністю 7 кВт. Прогнозована економія склала 14 000 доларів США на рік з подальшою загальною економією 126 000 доларів США до 2025 року, що є важливою віхою для Центру. У реальному вираженні це означає, що зекономлені гроші можуть бути повторно вкладені в діяльність центру.

На початковому етапі планування Natural Solar тісно співпрацювала з правлінням Центру мистецтв громади Футскрей (FCAC), щоб отримати розуміння того, як будівля використовує енергію. Наші інженери-електрики та фахівці з енергетики провели оцінку та вивчили надані дані, перш ніж розробити унікальне рішення. Ідея краудфандингу проекту була підтримана компанією Natural Solar, а технічні елементи проекту були передані менеджерам і членам правління Footscray, щоб вони могли скласти свою пропозицію щодо фінансування.

Установка Установка була оцінена та завершена акредитованою Радою з чистої енергії інсталяційною компанією під керівництвом Natural Solar. Розрахунки, зроблені на етапі проектування системи, показали, що струни були розділені на дві групи, і це було перенесено на дах під час установки. Для того, щоб пристосуватись до будь-якої модернізації системи на більш пізньому етапі, панелі були викладені за певною схемою. Заходи, які знову були включені в електричний проект, були вжиті, щоб забезпечити майбутнім інсталяторам простий маршрут для додавання додаткових панелей до масиву.

На додаток до сонячної батареї та акумулятора Tesla Powerwall, світлодіодне освітлення також буде встановлено в приміщенні для виступів FCAC, що дозволить скоротити технологічні та експлуатаційні витрати, одночасно покращуючи простір для виступів артистів.

Дуже позитивний ефект Проект був використаний як важливий маркетинговий інструмент для Центру мистецтв і викликав великий інтерес як до способу фінансування проекту, так і до використаної технології.

Заощаджені кошти також допоможуть профінансувати програму FCAC “Заклик до творчості”, яка надає художникам та громадам приміщення та продюсерську підтримку для демонстрації їхніх робіт у натуральній формі.

Описано як новаторський крок. загалом мистецькі організації не мали змоги розглянути можливість використання сонячної енергії, оскільки не мали достатніх бюджетів на інфраструктуру. FCAC показав, що це не повинно бути бар’єром. За допомогою лише частини своєї громади, FCAC незабаром продемонструє власні досягнення у сфері відновлюваної енергетики, а також сучасне мистецтво.

Прочитайте тематичне дослідження

На момент встановлення, у 2016 році, це був світовий рекорд за кількістю домашніх акумуляторів Tesla Powerwall, встановлених на одному об’єкті. При 42 кВт-год зберігання енергії засоби масової інформації описали установку на цьому об’єкті в Голд-Кості як “міні-електростанцію”. Насправді установка стала кульмінацією багатомісячної напруженої роботи та розумної електротехніки, щоб забезпечити розрахункову віддачу від цієї системи.

Опис проекту Основна сонячна система складається з 93 панелей Phono потужністю 255 Вт та 3 інверторів SolarEdge. Будинок має 3-фазну електромережу, тому кожна фаза була підключена до 2 батарей Powerwall, кожна з яких забезпечує загальну ємність, коли повністю заряджена, 14 кВт-год на фазу. Розрядка може здійснюватися від однієї батареї за раз, по фазі, однак фази можуть працювати разом, і три батареї можуть розряджатися одночасно.

Розумна за задумом Система також розроблена таким чином, що для нічної зарядки батарей Powerwall можна використовувати дешевшу позапікову енергію. Це потім використовується для компенсації більш дорогих періодів імпорту енергії від роздрібних продавців, якщо це буде потрібно. Такі сценарії можуть виникати в періоди нестачі енергії або коли продуктивність панелей з якихось причин пригнічена, а також для збільшення економії за рахунок багаторазових щоденних циклів заряджання батареї. Крім того, що система виглядає вражаюче, вона спроектована таким чином, щоб забезпечити всі потреби будинку в електроенергії, а також запропонувати значний резервний об’єкт на випадок відключення електроенергії Доповненням до цього є 3 ряди панелей, кожна потужністю 8 кВт. Кожен масив підключений через інтелектуальну систему для контролю виробленої енергії.

Очікується, що економія становитиме близько 13 000 євро на рік, а окупність інвестицій очікується протягом 5-6 років. Система також була розроблена з урахуванням появи нових технологій, що дозволяють продавати енергію назад в мережу на вимогу. Такі системи пропонують більші стимули для отримання енергії, ніж традиційний “зелений” тариф (FiT).

Австралійці тепер можуть замовити доставку піци на батарейках до своїх дверей?

Natural Solar встановлює найбільший у світі комерційний масив Tesla Powerwall 2 для Domino’s

Вперше у світі австралійці можуть замовити піцу на батарейках: одна з франшиз Domino’s на заході Сіднея тепер доставляє піцу, виготовлену на батарейках, прямо додому клієнтам, завдяки встановленню десяти батарей Tesla Powerwall 2 від Natural Solar. найбільшої комерційної установки Tesla Powerwall у світі.

Кріс Вільямс, генеральний директор і засновник Natural Solar, сказав, що компанія пишається тим, що працювала над найбільшою комерційною установкою Tesla Powerwall у світі.

“Австралійці можуть бути впевнені, що коли вони відкушують шматок піци з Domino’s Plumpton, вона була приготована з використанням енергії батареї”. сказав пан Вільямс. “Ми дуже раді, що Domino’s приєднався до руху на батарейках, і з нетерпінням чекаємо, коли більше франшиз Domino’s по всій Австралії почнуть готувати свої власні “піци на Tesla Powerwall 2″.”

Domino’s Plumpton став першим магазином в Австралії, який обрав рішення для зберігання відновлюваної енергії, встановивши десять функціональних блоків Tesla Powerwall 2, які живлять всі прилади, включаючи печі, холодильники, морозильні камери та освітлення.

найефективніші, сонячні, панелі, 2023, довідник, sunpower

Система, яка вже функціонує, включає 10 блоків Tesla Powerwall 2 і може зберігати 135 кВт-год енергії, що протягом року достатньо для приготування понад 90 000 піц і 27 000 буханок часникового хліба.

Нещодавно встановлена система Powerwall 2 в Domino’s Plumpton дозволить магазину заряджати 10 батарей від мережі протягом ночі, коли магазин не використовується. Це дозволяє магазину використовувати додаткові 135 кВт-год електроенергії протягом дня, без необхідності змінювати інфраструктуру мережі, що дозволяє магазину задовольнити високий попит на гарячу свіжу піцу.

Перший рік роботи Powerwall = 92% економії Історія Ніка Пфіцнера

Читати відео-транскрипт Natural Solar встановлює найбільший у світі комерційний масив Tesla Powerwall 2 для Domino’s

Прочитайте тематичне дослідження Австралійці тепер можуть замовити піцу, що працює від батареї, до своїх дверей Natural Solar встановлює найбільший у світі комерційний масив Tesla Powerwall 2 для Domino’s Вперше у світі австралійці можуть замовити піцу, що працює від батареї: одна з франшиз Domino’s на заході Сіднея тепер доставляє піцу, виготовлену з використанням енергії батареї, безпосередньо додому клієнтам, завдяки встановленню десяти батарей Tesla Powerwall 2 компанією Natural Solar; найбільшої комерційної установки Tesla Powerwall у світі.

Кріс Вільямс, генеральний директор і засновник Natural Solar, заявив, що компанія пишається тим, що працювала над найбільшою комерційною установкою Tesla Powerwall у світі.

“Австралійці можуть бути впевнені, що коли вони відкушують шматок піци з Domino’s Plumpton, вона була приготована з використанням енергії батареї”. сказав пан Вільямс. “Ми дуже раді, що Domino’s приєднався до руху на батареях, і з нетерпінням чекаємо, коли більше франшиз Domino’s по всій Австралії почнуть готувати свої власні “піци Tesla Powerwall 2″.”

Domino’s Plumpton. перший магазин в Австралії, який обрав рішення для зберігання відновлюваної енергії, встановивши десять функціональних блоків Tesla Powerwall 2, які живлять всі прилади, включаючи печі, холодильники, морозильні камери та освітлення.

08/08/2017. Установка Tesla Powerwall у франчайзинговій піцерії Dominos у Пламптоні в західному передмісті Сіднея, перша установка такого роду. Фото. Брітта Кемпіон

Система, яка вже функціонує, включає 10 блоків Tesla Powerwall 2 і може зберігати 135 кВт-год енергії, що протягом року достатньо для приготування понад 90 000 піц і 27 000 буханок часникового хліба.

Нещодавно встановлена система Powerwall 2 в Domino’s Plumpton дозволить магазину заряджати 10 акумуляторів від мережі протягом ночі, коли магазин не використовується. Це дозволяє магазину використовувати додаткові 135 кВт-год електроенергії протягом дня, без необхідності змінювати інфраструктуру електромережі, що дозволяє магазину задовольнити високий попит на гарячу свіжу піцу.

“Ми бачимо, що все більше і більше компаній по всій Австралії шукають способи додати рішення з відновлюваної енергетики, включаючи живлення від акумуляторів, до своєї діяльності”. За останні 12 місяців комерційні запити до Natural Solar зросли більш ніж на 1000%. Ми очікуємо, що цей показник буде тільки зростати, оскільки революція в області акумуляторних батарей продовжує набирати обертів”. говорить пан Вільямс.

Генеральний директор Domino’s в Австралії та Новій Зеландії Нік Найт сказав, що компанія задоволена інноваційним підходом, використаним у новому магазині.

“Співпрацюючи з іншою австралійською компанією Natural Solar, я з радістю спостерігаю, як магазини Domino’s та франчайзі використовують можливість бути на передовій інновацій та технологій для підтримки повсякденної роботи своїх магазинів та бізнесу.

“Ми тестуємо ініціативу, і якщо все піде добре, ми з нетерпінням чекаємо, що більше франчайзі розглядатимуть рішення з відновлюваної енергетики для живлення своїх магазинів!”

“Немає сумнівів, що клієнти, які замовляють піцу в Domino’s Plumpton, підтримують майбутнє відновлюваної енергії та акумуляторів в Австралії”. У Natural Solar ми з нетерпінням чекаємо солодкого смаку піци, що живиться від батареї, у багатьох інших магазинах по всій країні”. підсумував пан Вільямс.

Інформація для ЗМІ: Сорая Калавасі / [email protected] / 0434 612 018

Про Natural Solar

Natural Solar. найбільший і провідний австралійський інсталятор сонячних і домашніх батарей. Заснована у 2012 році, компанія Natural Solar пропонує широкий спектр рішень для зберігання енергії. Провідна австралійська компанія в галузі відновлюваної енергетики, Natural Solar встановлює як житлові, так і комерційні сонячні та акумуляторні системи.

Про Domino’s Pizza Enterprises Limited

Domino’s Pizza Enterprises була першою австралійською компанією з виробництва піци, акції якої котируються на біржі, і є генеральним франчайзером бренду Domino’s в Австралії, Новій Зеландії, Франції, Бельгії, Нідерландах, Японії та Німеччині. На цих семи ринках компанія DPE та її франчайзі мають понад 2 000 магазинів.

Залишити відповідь