Медіацентр. Сонячний дах з енергією Тесла

Думаєте про те, щоб отримати Tesla Solar Roof? Ось все, що вам потрібно знати

Підписавшись, ви погоджуєтеся з нашими Умовами використання та політикою Ви можете скасувати підписку в будь-який час.

Вперше запущена в 2016 році, система Solar Roof Ілона Маска взяла штурмом світ фотоелектричної енергетики (PV). Solar Roof від Tesla. не єдина сонячна черепиця на ринку, але одна з найпривабливіших і найдорожчих.

Сонячна черепиця пропонує зовсім інший підхід до сонячних фотоелектричних установок, кінцевий продукт, безперечно, набагато перевершує в естетичному плані традиційні сонячні фотоелектричні установки, і прагне додати прохолодний фактор до генерації вашої власної енергії.

Хоча Tesla стверджує, що її сонячний дах є конкурентоспроможним з точки зору надання рішення “два за ціною одного” (ви отримуєте новий дах), в кінцевому підсумку, доказ пудингу знаходиться під час їжі.

Отже, чи є сонячна покрівля Tesla такою, якою її малюють? Давайте чесно подивимося.

Що таке сонячний дах Tesla?

Сонячна покрівля Tesla, як і інші сонячні черепиці, є інноваційною системою спеціально розроблених покрівельних плиток або гонту. На відміну від звичайних сонячних фотоелектричних панелей, які монтуються на існуючий дах, сонячний дах виступає в якості прямої заміни існуючого покрівельного покриття.

Система дозволяє потенційним клієнтам отримувати вигоду від генерації власної енергії, не порушуючи при цьому естетику їхніх будинків. Безпрограшний варіант.

сонячний

Сонячний дах Tesla складається з двох основних типів текстурованої скляної черепиці. Перший є суто декоративним і називається неактивним. Вони виглядають точно так само, як і другий вид, який називається Active, щоб забезпечити однорідний вигляд готової покрівлі.

Активна черепиця. це, по суті, невеликі, розміром з черепицю, сонячні панелі, які інтегровані в основну поверхню даху в стратегічних місцях для максимізації їх ефективності. У більшості випадків, більшість південних або західних ділянок даху будуть складатися з активної черепиці, а решта поверхні буде складатися з візуально схожої неактивної черепиці.

Активна черепиця, як і звичайні сонячні панелі, також буде встановлена максимально близько до найкращого кута падіння сонячних променів протягом усього року. У північній півкулі це максимально наближено до нахилу в 60 градусів, що для більшості вітчизняних будинків становить близько 30-45 градусів, залежно від кута нахилу вашого існуючого даху.

Звичайно, якщо ви вирішите встановити сонячну покрівлю, ваш старий дах потрібно буде повністю зняти і замінити.

Система також може використовуватися з сонячним інвертором Tesla для перетворення постійного струму, що генерується черепицею, на змінний струм, який можна використовувати у вашому домі. Хоча інвертори інших виробників також можуть використовуватися, використання власного обладнання Tesla гарантує, що системи будуть працювати з меншою кількістю потенційних проблем.

Цей інвертор також дозволяє встановити батарею Tesla Powerwall для зберігання надлишкової енергії, за бажанням.

Система була розроблена у співпраці між Tesla та її дочірньою компанією SolarCity і вперше була анонсована у 2016 році. Однак лише у 2018 році Tesla та SolarCity змогли розпочати виробництво та постачання своїх перших сонячних дахів.

З тих пір Tesla продовжує вдосконалювати технологію, і її останній варіант, Solar Roof V3, може похвалитися найкращою на сьогоднішній день ефективністю і довговічністю. Продукт поставляється з щедрою 25-річною гарантією на захист від атмосферних впливів.

Чудово, але які недоліки?? Один з них полягає в тому, чи дійсно Tesla обслуговує ваш географічний регіон.

Здебільшого Tesla зможе забезпечити установку на більшій частині континентальної частини США. Однак у деяких штатах вони можуть використовувати для цього авторизованих інсталяторів.

Те ж саме стосується і інших частин світу, розгортання продовжується по всьому світу. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб дізнатися, чи обслуговують вони вашу місцевість, найкраще зв’язатися з Tesla або спробувати отримати пропозицію, і вони скажуть вам.

Скільки коштує сонячний дах Tesla?

Згідно з даними фактичних котирувань Tesla, їхня система Solar Wall коштує приблизно 1.80 за згенерований ват електроенергії для активної черепиці. Вартість їх неактивної черепиці потім змінюється залежно від складності даху, про який йде мова.

Для простих дахів, я.e., базові скатні дахи починаються приблизно від 13.30 за квадратний фут. Для більш складних дахів, таких як шатрові або багаторівневі дахи, ця черепиця повинна коштувати близько 15.30 за квадратний фут. Для більш складних дахів (i.e. Наприклад, якщо у вас складна місцевість (з перехресними скатами, крутим або змінним нахилом, різною висотою або великою кількістю перешкод), витрати можуть сягати 18 доларів.54 за квадратний фут.

З вас також буде стягнуто плату за демонтаж та утилізацію вашого старого даху в розмірі близько 3.55 за квадратний фут.

Як і для будь-якої сонячної енергетичної установки, фактична вартість буде варіюватися в залежності від розміру покриття даху, місця розташування та конструкції будівлі. Невеликі похилі дахи на одноповерховому будинку будуть значно дешевшими, ніж великий складний дах на багатоповерховому будинку, наприклад.

сонячний

Це відбувається з різних причин, але головними з них є додаткові витрати на обладнання для доступу до вищих дахів або збільшення часу на проектування та монтаж покрівлі на більших і складніших дахах, таких як двосхилі дахи.

Tesla також може вимагати від клієнтів модернізації їхніх електричних систем, щоб вони могли працювати з їхньою системою сонячних дахів. Модернізація таких елементів, як електричні панелі, може коштувати від 5 000 доларів США і вище.

Однак, щоб дати вам приблизну оцінку, використовуючи власний калькулятор Tesla, сімейний будинок хорошого розміру коштуватиме близько 70 000 доларів для встановлення 8.05 кВт система до податкових пільг. Ця оцінка базується на будинку в Нешвіллі, штат Техас, площею 2500 футів 2 (232 м2 ) і середньомісячним рахунком за електроенергію в 115 доларів США (це був показник U.S.C.E.).S. середній показник у 2019 році, згідно з ОВД).

Це, за оцінками Тесли, дозволить виробляти для цього гіпотетичного будинку десь 12 800 кВт-год/рік, або приблизно 100% споживання електроенергії будівлею. Ви також отримуєте додатковий бонус (за додаткову плату) зберігання енергії з цією системою, що є значною перевагою перед деякими звичайними домашніми сонячними панелями.

Якщо ця оцінка точна, то період окупності (час, необхідний для повернення початкових інвестицій) становить близько 50 років, плюс-мінус. Це, ймовірно, буде ближче до 40 років після того, як податкові пільги будуть враховані, щоб зменшити ваші початкові капітальні витрати.

Інша оцінка для даху площею 1700 футів 2 (158 м 2 ) в Каліфорнії з рахунком за електроенергію в 150 на місяць склала 39 000 доларів США без урахування пільг при ціні 6.13-кіловатна система. Слід зазначити, що ця ціна була сформована в 2022 році і для іншого штату, тому витрати, ймовірно, відрізняються з цієї причини.

Ви також повинні пам’ятати, що вартість енергії з мережі, ймовірно, зростатиме з часом, тому реальна окупність, ймовірно, буде набагато коротшою, не враховуючи, звичайно, витрати на обслуговування та очищення.

сонячний

Ми обрали цю площу, оскільки вона приблизно дорівнює середньому розміру нового сімейного будинку в Сполучених Штатах.

Для порівняння, встановлення звичайного масиву сонячних панелей аналогічного розміру коштувало б близько 26 000 доларів США без урахування пільг. Використовуючи ті ж статистичні дані, що наведені вище, ви отримаєте справедливу окупність від 15 до 22 років, в залежності від податкових пільг.

Однак пам’ятайте, що розрахунковий термін служби звичайних сонячних панелей також становить приблизно від 25 до 30 років, тому вам, ймовірно, доведеться замінити масив через кілька десятиліть.

Слід зазначити, однак, що такі оцінки слід сприймати з дрібкою солі. Остаточні цифри, ймовірно, будуть сильно відрізнятися в залежності від того, де знаходиться ваш будинок, якщо ви дійсно замовите установку.

Це особливо актуально для звичайних сонячних панелей, і вам завжди рекомендується отримати кілька пропозицій від рекомендованих інсталяторів, перш ніж давати дозвіл на проведення будь-яких робіт.

Будь-які витрати на такі установки повинні також включати будь-які роботи з планування та проектування, необхідні перед установкою. Це не тільки забезпечить максимально точну калькуляцію витрат, але й виявить, чи підходить ваш існуючий дах для такої установки.

Останнє менш актуально для сонячних дахів Tesla, оскільки вони, як правило, є прямою заміною існуючого дахового покриття.

Слід також зазначити, що витрати, ймовірно, будуть змінюватися з часом, оскільки витрати на робочу силу, витратні матеріали та матеріали будуть коливатися, враховуючи поточний економічний клімат. Можуть бути й інші витрати, такі як різні вимоги місцевої влади до планування, де це доречно.

Сонячні панелі проти. Сонячний дах Тесла: який краще?

Взагалі кажучи, за середньою вартістю за ват, сонячний дах Tesla насправді досить розумний, якщо врахувати всі обставини. За деякими оцінками, в Сполучених Штатах частка Tesla становить близько 1.80 за ват. Традиційні сонячні фотоелектричні панелі, як правило, коштують близько 3.00 за ват.

Однак будь-яке пряме порівняння між ними ускладнюється кількома факторами. По-перше, сонячний дах Tesla. це не просто кілька фотоелектричних панелей, а фактично новий дах і кілька фотоелектричних панелей в одному пакеті.

сонячний

Традиційні сонячні фотоелектричні панелі встановлюються там, де ваш дах може їх витримати, просто монтуються на існуючий дах без необхідності його заміни. Отже, для того, щоб забезпечити справедливе порівняння, нам потрібно зробити подібний до подібного підсумок.

Все, що потрібно знати про сучасні дахи на сонячних панелях для житлових будинків

сонячний

Сонячна енергія. це поновлюване джерело енергії, яке може запропонувати широкий спектр переваг для власників будинків. До недавнього часу домовласникам доводилося вибирати між привабливим дахом, який був привабливим, але не пропонував можливості вловлювати сонячну енергію, або дахом, який забезпечував сонячну енергію за допомогою великих сонячних панелей, які виділялися і відволікали увагу від архітектури та естетики будинку, хоча.

Однак це вже не так з розвитком покрівельних покриттів із сонячних панелей для житлових будинків. Сьогодні буває важко сказати, які будинки використовують сонячні панелі, оскільки нові моделі панелей розроблені таким чином, щоб бездоганно поєднуватися з рештою даху, а не виділятися і відволікати увагу від зовнішнього вигляду будинку.

Як працюють дахи на сонячних панелях?

Сонячні панелі мають вбудовані в них фотоелектричні елементи. Ці фотоелементи мають здатність перетворювати сонячне світло в електрику, а точніше в постійний струм або енергію постійного струму. Потім використовується інвертор для перетворення зібраної енергії постійного струму в змінний струм або електроенергію змінного струму, яка може бути використана для живлення електричних компонентів вашого будинку. Електрична панель контролює зібрану енергію, надсилаючи її до приладів, освітлення та інших електричних компонентів, коли це необхідно.

Акумулятори можна використовувати для зберігання надлишкової електроенергії, яка не потрібна на момент збору. Ця енергія може бути використана пізніше або навіть продана місцевій комунальній компанії в рахунок майбутніх платежів за електроенергію, щоб енергія могла бути використана в мережі для інших клієнтів. Лічильник електроенергії вимірює енергію, яка виробляється сонячними панелями і повертається назад в мережу, щоб відстежувати, що ви використовуєте і що постачаєте.

Традиційні сонячні панелі проти покрівельних матеріалів для сонячних панелей

Традиційні сонячні панелі можуть бути ефективними, але вони мають багато недоліків. Панелі можуть бути великими і громіздкими, вони встановлюються над дахом, тому їх добре видно, панелі можуть погано протистояти несприятливим або екстремальним погодним умовам, і вони можуть відволікати увагу від загального вигляду і краси будинку.

Покрівельні матеріали для сонячних панелей усувають багато недоліків, які мають традиційні сонячні панелі. Була розроблена сонячна черепиця з фотоелектричними елементами, яка дозволяє позбутися панелей, що знаходяться на даху. Ці спеціалізовані черепиці стратегічно розміщуються на поверхні даху, щоб забезпечити захист і збирати сонячну енергію, коли сонячне світло доступне. Ділянки, де не можна розмістити фотоелектричну черепицю, покриваються черепицею, яка не містить спеціальних фотоелементів, забезпечуючи привабливий дах, який бездоганно поєднує обидва типи черепиці, вловлюючи при цьому будь-яку доступну сонячну енергію.

Дизайн будинку та інтеграція сонячних панелей на даху

Сучасні дахи на сонячних панелях для житлових будинків поєднують архітектуру та дизайн будинку з інноваційними технологіями сонячних панелей, забезпечуючи продукти, які чудово виглядають, добре поєднуються з дахом і доповнюють сусідні будинки, а також є високоефективними. Оскільки фотоелементи вбудовані в черепицю, немає нічого, що могло б стирчати вгору, залишаючи дах рівним і привабливим. Сонячні дахові панелі збиратимуть сонячне світло, не виділяючи будинок з-поміж інших будинків по сусідству і не знижуючи його вартість. Вам більше не доведеться обирати між екологічною безпекою та використанням відновлюваної сонячної енергії або привабливим і комфортним будинком.

Дахи з сонячних панелей можуть бути встановлені на будь-якому типі архітектури. Такі дахи стають все більш популярними, і їх можна знайти на житлових будинках, комерційних будівлях, промислових спорудах і навіть на урядових будівлях в деяких регіонах. Плани дизайну та архітектури нових будинків, як правило, враховують альтернативні відновлювані джерела енергії, а також традиційні джерела енергії з самого початку етапу планування. Багато архітекторів і дизайнерів будинків сьогодні інтегрують дахи з сонячних панелей в дизайн житла з самого початку через енергоефективність, яку вони забезпечують, і красу, яку вони надають будь-якому будинку.

Нові будинки в порівнянні з існуючими резиденціями

Дахи з сонячними панелями можна встановлювати як на нових, так і на існуючих будинках, але витрати і вимоги можуть відрізнятися в залежності від ряду змінних. Деякі змінні включають:

Новий будинок не має існуючого даху, який, можливо, доведеться демонтувати, а даховий настил та інші покрівельні конструкції можна спроектувати практично для будь-якого вагового навантаження або елемента дизайну.

Електропроводка в нових будинках може бути спроектована таким чином, щоб підтримувати будь-які необхідні компоненти для перетворення сонячної енергії та інші енергетичні фактори.

Старі будинки можуть потребувати модернізації перед встановленням покрівлі з сонячних панелей.

Встановлення даху з сонячних панелей на існуючому будинку може значно скоротити витрати на електроенергію, якщо будинок добре ізольований, а також були вжиті інші заходи з енергозбереження та захисту від несприятливих погодних умов.

Покрівля з сонячних панелей може бути легко реалізована на етапі планування нового будинку. Додавання цього елементу до існуючого будинку може бути більш складним завданням, але воно все ще можливе і, як правило, дуже доступне за ціною.

Витрати, пов’язані з установкою даху на сонячних панелях

Дахи з сонячними панелями значно подешевшали з моменту появи перших фотоелектричних панелей. Сьогодні сонячна енергія може бути як доступною, так і ефективною, забезпечуючи красу та енергоефективність вашого будинку одночасно. Tesla пропонує дах з сонячних панелей, який виглядає ідентично даху на сусідніх будинках завдяки використанню спеціально розробленої скляної черепиці. Деякі з цих скляних плиток оснащені передовими технологіями фотоелектричних елементів, а деякі не мають цих спеціалізованих елементів. Результатом є дах, який відповідає зовнішньому вигляду.

Вартість встановлення даху з сонячних панелей може сильно відрізнятися в залежності від багатьох факторів і міркувань. Деякі міркування включають:

Вартість використовуваної технології сонячної енергії. Покрівля з сонячними панелями Tesla і традиційний дах з доданими сонячними панелями можуть мати порівнянну вартість при заміні всього даху або при встановленні даху на новому будинку.

Чи необхідна повна заміна даху? Якщо потрібен новий дах, то заміна існуючого даху на дах з сонячними панелями не повинна бути набагато дорожчою. Якщо необхідний лише незначний ремонт даху або дах все ще у відмінному стані, то заміна всієї конструкції на дах з сонячних панелей може бути економічно неефективною на даний момент.

Скільки енергії ви хочете зберігати? Певний тип технології зберігання енергії буде використовуватися для захоплення надлишкової сонячної енергії, яку збирають фотоелементи. Важливо, щоб у вас була достатня потужність накопичувача енергії, щоб сонячна енергія не витрачалася даремно. Акумулятори зазвичай використовуються для зберігання додаткової енергії, яка не використовується в даний момент. Дах із сонячними панелями Tesla пропонує Powerwall, який може ефективно зберігати додаткову енергію, поки вона не знадобиться або не буде відправлена в мережу.

Розмір даху має значення. Площа даху буде фактором при розрахунку витрат, пов’язаних з установкою сонячних панелей на даху. Більший дах потребує більше компонентів і покрівельних матеріалів, ніж менший дах, що означає більші матеріальні витрати, а також вищу вартість робочої сили.

Де можна використовувати дахи з сонячних панелей?

Дахи з сонячних панелей можуть бути встановлені практично в будь-якому місці, але вони найбільш економічно вигідні та ефективні в районах, які отримують достатню кількість сонця протягом більшої частини року. Місце, яке отримує більше сонця, означає, що буде зібрано більше сонячної енергії, і буде потрібно менше енергії з інших джерел. Навіть будинки в холодному кліматі можуть отримати вигоду від дахів з сонячних панелей, оскільки принаймні частина даху буде під впливом сонячного світла більшу частину часу, навіть коли температура знизиться.

Дахи з сонячних панелей користуються попитом по всій території США, від Каліфорнії до Вашингтона і Колорадо. Міста та штати, де цілий рік світить сонце, започаткували тренд на сонячну енергію, але решта країни також відчула переваги сонячної енергії.

Лідери індустрії сонячних дахових панелей

В індустрії сонячних панелей є кілька лідерів, які дійсно виділяються, і одним з найвідоміших є Tesla. Доступні сонячні панелі, варіанти покрівлі з сонячних панелей та варіанти зберігання енергії Powerwall роблять перехід на відновлювану сонячну енергію простим. Дах на сонячних панелях Tesla пропонує бездоганну красу, обтічний вигляд і дизайн, а також високий рівень енергоефективності та енергозбереження. Потворні сонячні панелі минулого, непривабливі пристрої, які сидять на даху і відволікають увагу від краси будинку, пішли в минуле.

Додавання сонячної енергії до вашого будинку, не відволікаючи увагу від архітектури та краси споруди, сьогодні є простим і доступним, якщо порівнювати з минулим. Дах із сонячних панелей Tesla не виділяється в негативному сенсі, натомість він бездоганно поєднується з будинком, що надає йому привабливості, яку ви бажаєте, а також підвищує енергоефективність. Будь-який архітектурний стиль або план дизайну будинку може отримати вигоду від даху з сонячних панелей, якщо вибрати правильну сонячну продукцію від лідера галузі.

Сонячний дах Tesla у Флориді?

Нам пощастило нещодавно зустрітися з командою Tesla щодо сонячних дахів у Флориді. Їх поточна оцінка. це дата доступності в 2019 році, на жаль, нашим клієнтам доведеться почекати до цього часу. Однак, коли ви побачите перший дах з сонячними панелями Tesla, будь то Орландо, Майамі, Тампа, Джексонвілл, Форт-Лодердейл, це буде будинок Філа Кіна!

Розгортання систем зберігання енергії від акумуляторів збільшилося більш ніж удвічі.

Бізнес Tesla Energy постійно зростає, і четвертий квартал не став винятком, з особливо високими результатами в сегменті зберігання енергії від акумуляторів.

За даними компанії, доходи від генерації та зберігання енергії Tesla Energy зросли на 90 відсотків у порівнянні з минулим роком до 1.310 мільярдів (5.4% від загальної виручки), тоді як собівартість виручки становить 1.151 мільярд.

Розгортання систем зберігання енергії Tesla. 4 квартал 2022 року

Tesla повідомляє, що розгортання її акумуляторних систем зберігання енергії (BEES) збільшилося на 152 відсотки в порівнянні з минулим роком до нового квартального рекорду в 2 462 мегават-годин (МВт-год).

Це досить вражаюче, але ми припускаємо, що кількість в сегменті BEES буде швидко зростати в найближчому майбутньому, оскільки існує високий попит з боку комунальних підприємств. Тесла зазначає:

Попит на наші продукти для зберігання енергії залишається вищим за нашу здатність постачати їх.

Повне розгортання акумуляторних систем зберігання енергії (Powerwall, Powerpack і Megapack):

сонячний

Великим стимулом для продажів систем зберігання енергії Tesla є запуск абсолютно нового заводу Megapack в Латропі, штат Каліфорнія (анонсований на 2021 рік), який, як очікується, буде виробляти 40 ГВт-год акумуляторних систем Powerpack щорічно.

Це на порядок більше, ніж загальне розгортання у 2021 році (3 392 МВт-год).

Tesla пропонує три основні типи продуктів ESS:

 • Powerwall для домашніх установок (13).5 кВт-год корисної / 7 кВт пікової / 5 кВт безперервної на одиницю)
 • Пауерпак для комерційних установок (до 232 кВт-год / до 130 кВт на одиницю)
 • Megapack (3 МВт-год. найбільший проект комунальних підприємств)
сонячний

сонячний

сонячний

Розгортання сонячної електростанції Tesla. 4 квартал 2022 року

У випадку з сонячним бізнесом (звичайні панелі та сонячні дахи) ситуація залишається стабільною.

У 4 кварталі Tesla вдалося збільшити розгортання сонячних електростанцій на 18 відсотків у річному обчисленні до 100 МВт, що є одним з найвищих показників за останні роки. В цілому, 2022 рік закінчився трохи вище рівня 2021 року (в основному через повільний 1-й квартал).

У своєму фінансовому звіті за 4-й квартал Tesla написала: Наша команда сонячних установок продовжує підвищувати ефективність установки, забезпечуючи більші обсяги та сильнішу економіку.

Повне розгортання сонячної енергії (звичайні панелі та сонячний дах):

сонячний

сонячний

сонячний

Сонячний дах

У своєму щоквартальному звіті Tesla зберігає мовчання про хід встановлення сонячних дахів. Сонячний дах виробляється на Gigafactory 2 в Нью-Йорку.

Блог

сонячний

Незабаром на ринку з’явиться новий красивий дах із сонячної черепиці! На заході Tesla в жовтні минулого року Ілон Маск представив прототипи сонячного даху, побудованого в партнерстві з SolarCity. Скляна черепиця буде доступна в чотирьох дизайнах, кожен з яких повторює стандартний стиль: Текстуроване, Сланцеве, Тосканське та Гладке скло.

сонячний

Ця сонячна черепиця буде оснащена загартованим склом виробництва Tesla, новою сонячною плівкою від 3M, спеціально розробленою для цього проекту, а також технологією сонячної енергії, спільно розробленою Tesla, SolarCity і Panasonic. З більшості кутів огляду ця сонячна черепиця нагадує звичайну черепицю, але її конструкція насправді дозволяє світлу проходити до стандартного плоского сонячного елемента внизу. Крихітні жалюзі в плівці відповідають за те, щоб черепиця виглядала як шифер або мала відтінок землі, коли дивишся на неї з землі. Досить круто, так? Це унікально для пропозицій сонячної черепиці, про які ми знаємо. Захоплююче бачити, як далеко сонячні технології просунулися за ці роки.

Ілон Маск стверджує, що у них найкращі сонячні батареї за найнижчою ціною, але інформації про те, якою буде ціна та рівень ефективності сонячної черепиці, поки що небагато. Технічний директор SolarCity Пітер Райв розповів про цілі компанії в недавньому інтерв’ю Fortune. Він сказав, що компанія вважає, що з часом вона може досягти вартості сонячного елемента в 40 центів за ват у великих масштабах, що є конкурентоспроможним порівняно з поточними товарними сонячними панелями. З будь-яким продуктом, доки на нього існує високий попит, можна досягти економії за рахунок масштабу, і собівартість виробництва з часом знизиться.

Найкраще це описує цитата аналітика Bloomberg New Energy Finance з сонячної енергетики Х’ю Бромлі (Hugh Bromley): “Це метафоричний “суперкар” домашньої сонячної енергетики. Вона представляє передові технології з широкою привабливістю, але вона конкурує на ринку сонячної енергетики, де більшість клієнтів відчувають себе комфортно в сімейному седані.”

У минулому ми працювали з інтегрованими в будівлі (BIPV) сонячними плитками і виявили, що управління проводами та електрична установка забирають багато часу. Приховування та будівництво електричних з’єднань під черепицею (з необхідними замковими з’єднаннями) буде складним завданням. Нам дуже цікаво подивитися, як Tesla працює над вирішенням цих проблем, щоб забезпечити безпечний, простий і економічно ефективний продукт.

Отже, ось наша загальна думка про сонячну черепицю Tesla:

ПЛЮСИ:

 • Це безперечно красивий продукт. найприголомшливіший продукт сонячної черепиці BIPV, який ми бачили!
 • Існує ринок для сонячної черепиці Tesla, але ми вважаємо, що вона, швидше за все, буде дорожчою і, таким чином, обмежена для будинків вищого класу або розкішних будинків.
 • У громадах, де існують архітектурні обмеження, це може дозволити сонячну енергію там, де це неможливо.
 • Можливо, це буде більш довговічна покрівля з довшою гарантією, ніж традиційна покрівля з бітумної черепиці.

МІНУСИ:

Ми дійсно знаємо про це дуже мало:

 • Ціна. ми вважаємо, що сонячна черепиця Tesla, швидше за все, матиме премію над асфальтовим дахом плюс традиційні сонячні модулі
 • Ефективність
 • Електричне з’єднання. безпечне приховування з’єднувальних електричних провідників буде складним дизайнерським завданням для Tesla
 • Інтегрована в будівлю сонячна технологія має нижчий рівень виробництва енергії, оскільки під модулями/плитами відсутній або обмежений потік повітря. Сонячні фотоелектричні системи виробляють більше енергії, коли вони холодні, і менше, коли вони гарячі.
 • Оскільки сонячні плитки накладаються на звичайну черепицю, може бути складно обслуговувати або замінити одну плитку, якщо виникне проблема (знову ж таки, в залежності від специфіки механічного кріплення до даху та електричного з’єднання між плитками). Як правило, з іншими продуктами сонячної черепиці на ринку, всі плитки в цій секції потрібно буде видалити, щоб замінити одну плитку.

Тільки час покаже, чи зможе цей продукт виправдати високі очікування. Кінцевий продукт, швидше за все, буде доступний для покупки в 2019 році в Канаді. Ми уважно стежимо за ним і сподіваємося дізнатися більше цього літа. Ми з нетерпінням чекаємо на встановлення сонячних панелей Tesla в майбутньому і сподіваємося, що продукт буде доступний для всіх споживачів за доступною ціною.

Ви можете офіційно замовити сонячний дах Tesla. ось все, що вам потрібно знати

Значок електронної пошти Конверт. Вказує на можливість відправити електронний лист.

Іконка електронної пошти Стилізований птах з відкритим ротом, який твітує.

Значок LinkedIn Слово в.

Сонячний дах Tesla офіційно з’явився. принаймні, деякі його версії.

У середу вдень Tesla почала приймати замовлення на свої варіанти сонячної черепиці з гладкого і текстурованого скла. Однак черепиця компанії з тосканського скла і французького сланцю не буде доступна для покупки до 2018 року.

Tesla представила свій сонячний дах в кінці жовтня, приблизно за місяць до того, як компанія придбала SolarCity за ціною 2.Угода на 1 мільярд.

Ось все, що ми знаємо про новий сонячний дах:

У середу Tesla оголосила, що типовий домовласник заплатить 21.85 за квадратний фут для сонячного даху. Для будинку площею 3 000 квадратних футів це становитиме 65 000. Щоб замовити сонячний дах, клієнти повинні внести заставу в розмірі 1 000 доларів.

Сонячний дах, ймовірно, буде дорожчим за звичайний, але власники можуть розраховувати на економію на рахунках за електроенергію. Не кажучи вже про те, що дах прослужить набагато довше, ніж традиційний.

Сонячний дах є більш доступним, ніж звичайні дахи, оскільки в більшості випадків він в кінцевому підсумку окупає себе за рахунок зменшення або усунення рахунків за електроенергію, заявила в середу компанія Tesla.

За даними Consumer Reports, встановлення даху з шиферної черепиці на будинку площею 3 000 квадратних футів зазвичай коштує 45 000 доларів. Як згадувалося раніше, встановлення сонячного даху Tesla на тому ж будинку коштуватиме приблизно 65 000.

Ви можете отримати більш детальну розбивку цін тут.

Залишити відповідь