Як зробити простий сонячний спа-нагрівач на даху. Сонячний теплогенератор

Як зробити простий сонячний спа-нагрівач на даху

Алекс Девіс. технологічний журналіст та автор книги “Driven”, майбутньої книги про індустрію безпілотних автомобілів.

зробити, простий, сонячний, спа-нагрівач, даху

 • Поділіться
 • Електронна пошта

Навіть у літні місяці приємно мати гарячу воду для душу, особливо якщо у вас є спа-салон або гідромасажна ванна. Щоб допомогти вам підтримувати високу температуру та зменшити рахунки за електроенергію, ось напрочуд простий проект, який ви можете зробити своїми руками. З матеріалів вартістю близько 60 доларів ви можете зробити власний водонагрівач, встановлений на даху.

Цей проект призначений для обігріву спа-салону, але з деякими змінами в кінці процесу, ви можете використовувати його для обігріву басейну, раковини або ванни. Ось як це робиться.

Цей проект. робота користувача Instructables Грега Хорейсі, він же petastream. Особлива подяка йому за дозвіл розмістити це тут.

Чому сонячний спа-нагрівач?

Що ж, у Південній Каліфорнії знову настала ця пора року, час наповнити спа-центр та розпалити барбекю. Це стало щорічним ритуалом, а також суворим нагадуванням про те, що електроенергія не є безкоштовною. У будь-якому випадку, моя дружина хотіла рухатися в більш зеленому напрямку, і це було досить важливим фактом. Тепер ми компостуємо наші органічні відходи та переробляємо їх у нашому саду. Її новим ударом було Як ми можемо нагріти спа-центр, не використовуючи електронний обігрівач? Вона вилізла на дах з 50-футовим чорним шлангом, прокрутила його кілька разів туди-сюди, під’єднала до насоса і закінчила перевірку концепції. Ура!! (Оригінальна ідея була отримана від мого колеги Гері, який має подібну установку для свого басейну).) Сьогодні ми вирішили перейти від концептуального доказу до повного виробництва. Ця інструкція проведе вас через процес, який ми пройшли, і спробує допомогти вам уникнути деяких помилок, з якими ми зіткнулися на цьому шляху. Сподіваємось, вам сподобалось читати цю статтю так само, як нам сподобалось створювати/документувати цей проект.

Що вам знадобиться

Приблизно за 60 гривень ви можете зібрати цю маленьку систему, використовуючи наступні деталі, придбані в місцевому будівельному магазині:

Встановлення рами

Цей крок простий. Ви берете 20-футову ПВХ трубу і розрізаєте її на чотири відрізки довжиною 5 футів. Приклейте кожну з них до 4-стороннього фітинга за допомогою синього ПВХ-цементу або іншого подібного клею. Дайте йому трохи висохнути, і вуаля! Ваш каркас завершений. Хотіла б я, щоб створення фреймворків на моїй роботі було таким же простим! (Я розробник програмного забезпечення, якщо вам цікаво.)

Ваша робоча зона

Переконайтеся, що у вас є місце для пересування по робочій зоні, оскільки ви будете багато ходити (переважно по колу). Ми встановили драбину з поперечиною з труби, яка тримала крапельний шланг. Ця установка працювала не зовсім так добре, як ми сподівалися, але допомогла вберегти котушку від жахливого заплутування. Рама була встановлена на сміттєвому баку, який ми наполовину заповнили водою, щоб стабілізувати її від падіння. Розмотуванням котушки здебільшого керувала моя дружина, а мій син допомагав направляти шланг, поки я ходив по колу, як карнавальний мул.

Спіральна конструкція, не поспішаючи

Шланг був накручений на раму, починаючи з середини і працюючи назовні. Ми взяли відрізок довжиною близько 6 футів і прикріпили його до однієї ноги рами, а потім провели його до середини, щоб почати спіраль. Були проблеми з перегинами, і виявилося, що приблизно на відстані 5 дюймів від кромки фітинга крива була досить легкою, щоб ми могли сформувати форму, не перегинаючи шланг. Я позначив цей 5 дюймів маркером і прикріпив шланг до рами, щоб почати спіраль. Робота частинами приблизно від чотирьох до п’яти обертів, здається, працює добре, до більш пізніх етапів будівництва. Після кожного циклу обертань ви вільно закріплюєте шланг за допомогою стяжок. Працюючи від останньої затягнутої точки, ви направляєте котушку так, щоб шланг рівномірно прилягав до попередньої петлі. Занадто туго. буде перекривати, занадто вільно. на наступному витку буде неприємність.

Завершення спіралі

Коли ми дійшли до зовнішньої частини спіралі, вага шланга призвела до прогинання рами і ускладнила правильне встановлення шланга по відношенню до попередньої петлі. Щоб виправити це, ми переїхали на землю для решти петель. Для цього ми зняли шланг, що залишився, з нашого переносного кріплення котушки, і моя дружина вивела шланг, а я пішов за нею, прикріпивши шланг до рами.

Монтаж спіралі та її підключення

Після завершення робіт ми акуратно перемістили звіра на дах. Ми встановили на південній стороні будинку. Ми прикріпили мотузку до центру рами і прив’язали її з північного боку будинку, щоб запобігти сповзанню котушки з даху. Після того, як він був закріплений, ми під’єднали перехідники садового шланга до кожного з виводів, що йдуть від змійовика, і під’єднали до нього шланги подачі холодної води та повернення гарячої води. (Примітка: Обидва наші роз’єми були жіночими, тому ми провели зворотний шланг назад з жіночим кінцем у спа-центрі).) Після з’єднання шлангів ми під’єднали шланг подачі холодної води до звичайного садового крана і зарядили систему, так би мовити, тиском побутової води. Після того, як вода повністю пройшла через систему, ми підключили подачу холодної води до насоса у спа-центрі та запустили його для тест-драйву. Вуаля!! Це спрацювало: Насос прокачував воду через змійовик, і вона поверталася до спа-центру.

Інтеграція системи

Ця частина процесу є повністю індивідуальною, заснованою на вашому конкретному спа-центрі та тому, як все налаштовано. У нашому випадку спа-центр знаходиться на задньому ганку поруч із будинком, тому прокласти трохи ПВХ і провести його по стіні було неймовірно просто. Ми почали з визначення поточного шляху циркуляції води у внутрішній системі опалення спа-центру. Після деяких спроб і помилок ми в кінцевому підсумку додали колючий Т-подібний фітинг 3/4 в лінію з внутрішнім насосом нагрівача. Тепло з даху подається назад в систему спа і потрапляє у воду через невеликий вентиляційний отвір в нижній частині спа. Насос, який зараз встановлений. це невеликий магнітний насос, який встановлений для того, щоб просто допомагати циркулювати воді через сифонну систему. Загальний потік становить близько 1GPM через сонячний контур. Був встановлений зворотний клапан, щоб запобігти повторному використанню нагрітої води через теплообмінник, а також клапани на зовнішній стороні спа-центру, щоб ми могли ізолювати водопровід теплообмінника від спа-центру для проведення технічного обслуговування. Решта сантехнічних робіт була досить простою, ми трохи переборщили з ізоляцією труб, але, якщо ви збираєтеся це робити, робіть це правильно!

Результати

Ось як це працювало: День #1 Час. Спа. Вода з сонячної батареї 09:32 ранку. 82.2. 93.9 11:11 ранку. 85.8. 93.9 01:03 вечора. 91.0. 101.1 01:57 вечора. 93.9. 104.3 Пікові показники 03:37pm. 96.8. 106.8 04:18 вечора. 98.6. 103.8 Загальне збільшення за час, який ми спостерігали: 16.4 градуси за Фаренгейтом. Особлива подяка Грегу за дозвіл на повторну публікацію його інструкцій для цього проекту. Не забудьте стежити за його сторінкою Instructables для чудових проектів “зроби сам!

Генератор електроенергії

Gulf Coast Green Energy (GCGE) є найстарішим дистриб’ютором революційного малогабаритного генератора відпрацьованого тепла ElectraTherm, відомого як Power Generator TM. GCGE є дистриб’ютором цієї революційної технології відновлюваної енергетики в штатах узбережжя Мексиканської затоки від Техасу до Флориди. GCGE має честь бути першою компанією, яка встановила Power Generator TM. який є першим комерційно життєздатним малим генератором тепла з відходів, про який ми знаємо, що він виробляє менше 1 МВт потужності. Лінійка відпрацьованого тепла Power Generator TM для електрогенераторів може постачати 75-150 кВт/год. І це американське виробництво!

Кожен блок Power Generator TM поєднує в собі традиційні компоненти з запатентованою, передовою технологією для виробництва електроенергії з відпрацьованого тепла. Power Generator TM використовує замкнутий органічний цикл Ренкіна (ORC) для створення тиску шляхом кипіння хімічних робочих рідин, схвалених EPA та Кіотським протоколом, у газ. Газ розширюється в односторонньому режимі і обертає запатентований подвійний гвинтовий розширювач, який приводить в дію генератор, що виробляє електроенергію.

Використання скидного тепла для виробництва електроенергії в малих масштабах

Історично склалося так, що когенераційні установки з турбодетандерами не були комерційно життєздатними в розмірах менше 1 МВт. Замінивши турбодетандер на запатентований, надійний і недорогий гвинтовий розширювач Power Generator TM, користувачі отримують швидку віддачу. Наші системи працюють без нагляду та потребують незначного технічного обслуговування.

Детальніше про генератор електроенергії Power Generator TM:

 • Система виробництва електроенергії з відходів органічного циклу Ренкіна (ORC).
 • Виробляє 75 кВт/год. 150 кВт/год електроенергії без викидів
 • Уловлює відпрацьовану енергію від невеликих розподілених джерел тепла гарячого водопостачання:
 • вода з сорочки стаціонарного двигуна та вихлопні гази, котли на біомасі, сонячні теплові та спільно вироблені (або геотермальні) рідини

Переваги Power Generator TM:

 • Найнижчі потреби в теплі в галузі
 • Гнучкі та масштабовані варіанти
 • Найнижчі вимоги до технічного обслуговування в галузі
 • Рішення без палива, без викидів
 • Процеси без горіння
 • Модульні або мобільні альтернативи

ТМ Power Generator перевірена на практиці. Він використовується вже понад чотирнадцять років у промислових умовах, забезпечуючи реальну економію коштів для наших клієнтів. ElectraTherm, Inc.Технологія Waste Heat Generator стала комерційно доступною в січні 2007 року. Компанія Gulf Coast Green Energy була першою, хто прийняв далекоглядну технологію, запропоновану компанією ElectraTherm, ставши її першим дистриб’ютором.Power Generator TM використовує стандартні деталі, насоси та трубопроводи, а також перевірене власне обладнання, елементи керування та дизайн системи. Компоненти Power Generator TM протягом десятиліть демонструють свою цінність у промислових застосуваннях з високим навантаженням. Ця система є модульною і може бути поєднана з декількома Power Generators TM, а також з іншими технологіями зеленої енергетики, такими як наші сонячні теплові продукти Sopogy та наше великомасштабне обладнання H2P виробництва Turbine Air Systems.

Економічна вигода від безпаливної електроенергії без викидів

Як дистриб’ютор, інсталятор та постачальник послуг для Power Generator TM. Gulf Coast Green Energy пропонує вам доступну, ефективну, чисту та екологічно чисту енергію на місці. Звучить занадто добре, щоб бути правдою? Відвідайте сторінку “Вибрані проекти” на нашому сайті, щоб побачити, як наші клієнти заощаджують енергію та виробляють електроенергію з нульовим рівнем викидів. Кожен з наших клієнтів безпосередньо і суттєво знижує витрати на ведення бізнесу, створюючи при цьому вищі прибутки і щасливіших акціонерів.

Компанії, які використовують енергію, виробляючи відпрацьоване тепло, є основними кандидатами для новаторської енергетичної технології ElectraTherm та експертного впровадження та обслуговування Gulf Coast Green Energy.

Наша технологія інтегрується з багатьма джерелами тепла

 • Поршневі двигуни
 • Біомаса
 • Котли
 • Сонячний тепловий
 • Промислові процеси (гази, рідини, відпрацьована пара, термічні окислювачі)
 • Геотермальна енергетика / видобуток нафти і газу
 • Переробка середнього природного газу

Як це працює

Уявіть собі чайник на плиті. Коли тепло подається на дно чайника, вода в ньому закипає і викидає пару під тиском через кришку, створюючи свист. Якщо тримати дитячу дзиґу в потоці водяної пари, що виділяється, тиск пари обертає дзиґу.

При достатньому тиску пропелер, що обертається, запалить маленьку лампочку, якщо його приєднати до генератора.

Концепція геліоустановки ElectraTherm така ж сама. Ми вловлюємо джерело тепла, яке кипить робочу рідину і виробляє газ. Газ розширюється в односторонній закритій системі трубопроводів, і його тиск обертає розширювач, який приводить в дію генератор і виробляє електроенергію.

Робочий процес

ElectraTherm використовує перевірений органічний цикл Ренкіна у своєму рішенні для генератора відпрацьованого тепла (WHG). На графіку нижче показано робочий процес водонагрівача ElectraTherm WHG, який використовує незаймистий, екологічно чистий холодоагент, обраний для високої продуктивності при низькій температурі.

Надлишок тепла, вловлений випарником, використовується для “кип’ятіння” робочої рідини в пару. Потрапляючи під тиск, пара проштовхується через гвинтовий розширювач, обертаючи його, щоб обертати електричний генератор. Пара охолоджується і конденсується назад у рідину в конденсаторі. Потім робоча рідина рідкий холодоагент перекачується до більш високого тиску і повертається у випарник, щоб повторити процес.

Наступні кроки

Будь ласка, зв’яжіться з нами, щоб дізнатися, чи підходить Power Generator TM для вашого проекту. Ми можемо визначити під час телефонної консультації, чи сумісне ваше джерело відпрацьованого тепла з робочими характеристиками Power Generator TM. Наступним кроком є проведення та оцінка на місці. Наші інженери працюють разом з вами та інженерною командою ElectraTherm, щоб гарантувати, що ваша установка буде максимально ефективною для отримання максимального прибутку для вашої компанії.

Способи побудови сонячного нагрівача для басейну своїми руками

Хочете обігрівати басейн за допомогою сонячної енергії? Вам не потрібно купувати комерційну систему, коли ви можете побудувати власну.

зробити, простий, сонячний, спа-нагрівач, даху

Такі читачі, як ви, допомагають підтримувати MUO. Коли ви робите покупку, використовуючи посилання на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Читати

Ніщо не може зрівнятися з освіжаючим купанням у теплому басейні в прохолодний день. Хоча нагрівач для басейну не зробить ваш басейн схожим на джакузі, він може зробити його більш комфортним для плавання і більш приємним місцем для проведення прохолодних літніх вечорів.

Сонячний нагрівач також доступний, зручний і простий в експлуатації. Якщо ви побудуєте його самостійно, це ще більше знизить витрати і зробить його набагато дешевшим.

Що таке нагрівач для басейну?

Нагрівач для басейну осушує басейн, транспортує воду до накопичувального бака, а потім наповнює басейн гарячою водою. Навіть якщо на вулиці прохолодно, у вашому басейні завжди буде приємна температура завдяки чергуванню потоків холодної і теплої води. Сонячний нагрівач для басейну також є екологічно чистим способом обігріву басейну, оскільки він працює на відновлюваній енергії сонячного світла.

Більшість сонячних нагрівачів для басейнів працюють із сонячним колектором, фільтром, насосом і клапаном регулювання потоку. Вода з басейну циркулює через фільтр і нагрівається в колекторі перед поверненням в басейн. Як правило, сонячні водонагрівачі менш потужні, ніж електричні та газові, але вони дешеві та прості в будівництві.

Сонячна енергія може робити набагато більше у вашому домі, ніж нагрівати басейн. Ми описали деякі з найкращих гаджетів на сонячних батареях, які ви можете використовувати у своєму будинку.

Існує три основні підходи до побудови працюючого сонячного нагрівача для басейну, засновані на типі сонячного колектора: плоский пластинчастий колектор, вакуумований трубчастий колектор і колектор періодичної дії.

Плоский пластинчастий колектор

зробити, простий, сонячний, спа-нагрівач, даху

Цей метод легко є найпопулярнішим способом побудови сонячного нагрівача для басейну. Основна ідея проста: темна плоска поверхня, зазвичай мідний або алюмінієвий лист, нагрівається за допомогою сонячного світла, і ця енергія передається басейну, підвищуючи його температуру. Цей принцип роботи забезпечує кілька переваг, таких як доступність, простота встановлення та низькі витрати на обслуговування.

Плоскі пластинчасті колектори зазвичай встановлюють обличчям до екватора. Ізоляція додається до нижньої та бокових сторін листа, щоб мінімізувати тепловтрати. Ось приклад проекту, який використовує цей підхід до побудови сонячного нагрівача для басейну:

Саморобний сонячний обігрівач для басейну

зробити, простий, сонячний, спа-нагрівач, даху

Користувач Bnaiver побудував нагрівач для свого наземного басейну, щоб підтримувати комфортну температуру навесні та восени. Інструменти та обладнання, необхідні для цього проекту, дешеві, і їх можна знайти в Home Depot менш ніж за 100. Використовується шматок фанери 4х4, вініловий зрошувальний шланг довжиною 200 футів і діаметром півдюйма, стійкі до ультрафіолету застібки-блискавки для кріплення шланга до фанери, клапанний вузол, що складається з серії клапанів і Y-образних адаптерів, і зовнішній механічний таймер.

Клапанний вузол служить для спрямування води в нагрівач, а потім назад у басейн. Це також дозволяє відключати подачу та відведення води від нагрівача, коли він більше не потрібен.

Вимірюючи за допомогою інфрачервоного термометра, Бнайвер зміг отримати показник 99℉ від басейну. Дотримуючись інструкцій Instructables, ви зможете побудувати власний добре працюючий сонячний нагрівач для басейну менш ніж за день роботи.

Якщо ви зацікавлені в створенні чогось більш масштабного, ніж сонячний водонагрівач, ми перерахували компоненти, необхідні для побудови автономної сонячної енергетичної системи.

Евакуйований трубчастий колектор

Вакуумований трубчастий колектор. це сонячна система опалення з низкою скляних трубок, що містять мідний стрижень або трубу. Повітря всередині цих трубок видаляється для створення вакууму. Крім того, на внутрішню частину внутрішньої скляної трубки наносять нітрат алюмінію або оксид нітриду титану, щоб максимізувати поглинання сонячного світла.

Евакуйовані трубчасті колектори зазвичай більш ефективні, ніж плоскі сонячні колектори. Вакуумний простір між внутрішньою і зовнішньою скляними трубками забезпечує ізоляцію і дозволяє трубкам утримувати теплову енергію з мінімальними втратами. Це дозволяє їм працювати стабільно добре.

Однак евакуйовані трубчасті колектори, як правило, дорожчі. Евакуйований трубчастий колектор може коштувати на 20-40% дорожче, ніж плоский пластинчастий колектор. Вони потребують меншого обслуговування і можуть служити вам роками після встановлення. Хоча зазвичай існують деякі відмінності в особливостях побудови евакуйованих трубчастих сонячних водонагрівачів, основні концепції залишаються незмінними.

Цей навчальний посібник на YouTube від Піта Стотерса розповідає, як побудувати власний сонячний нагрівач для басейну з евакуйованою трубкою. У ньому використовується вакуумний трубчастий масив (з 12 трубками) і циркуляційний насос 12 ~ 24 В постійного струму. Як згадувалося раніше, вакуумовані трубчасті колектори досить дорогі, і ви можете розраховувати витратити на цей проект до 400. Ось друга частина підручника.

Цей проект можна автоматизувати за допомогою Home Assistant, щоб час від часу контролювати температуру та регулювати швидкість потоку насоса. Як згадував Піт, цей проект “зроби сам” може набагато краще підходити для басейнів з меншою площею поверхні, таких як гідромасажна ванна або котушка на задньому дворі.

Пакетний колектор

Це найменш популярний тип сонячних колекторів. Він також менш ефективний і займає набагато більше місця в порівнянні з іншими колекторами. При цьому режим роботи досить простий, і він вимагає набагато менше обслуговування.

Колектори періодичної дії є різновидом інтегральної системи зберігання колектора (ICS), що означає, що бак і сонячний колектор об’єднані в єдине ціле. Це усуває потребу в насосах і контролерах в системі.

Скляна ізольована коробка дозволяє сонячному світлу нагрівати темний бак для води, який поглинає тепло. Вода нагрівається більш ефективно завдяки металевому змійовику навколо бака, який всмоктує тепло і розподіляє його по всьому об’єму бака.

Більшість колекторів періодичної дії розміщують бак для зберігання води в ізоляційній коробці зі скла або пластику. Для використання в якості колектора періодичної дії все, що вам потрібно. це старий, звичайний бак водонагрівача. Завдяки ізольованим стінкам бак для зберігання води втрачає менше тепла у зовнішнє повітря, а його скляний дах пропускає сонячну енергію для нагрівання води.

Ви можете побудувати власний колектор періодичної дії, дотримуючись цього посібника з інструкціями від Ганеша Раскіна. Він використовує якомога більше перероблених матеріалів при створенні свого колектора періодичної дії. За словами самого Ганеша, ця інструкція трохи грубувата по краях, але основні кроки добре деталізовані, і ви зможете зрозуміти суть того, що описується.

Деякі з інструментів та обладнання, які вам знадобляться. це старий бак водонагрівача, два листи фанери, скляні двері для внутрішнього дворика, дві довжини мідних і сталевих труб, шурупи для гіпсокартону, сталеві заглушки, тефлонова стрічка для труб і ґрунтовка.

Побудова власного сонячного нагрівача для басейну

Використання сонячного нагрівача для басейну. це екологічно відповідальний спосіб підтримувати ваш басейн в теплі. Сонячні нагрівачі для басейну можна побудувати своїми руками, хоча в Інтернеті є безліч комерційних сонячних нагрівачів для басейнів на вибір. Вони займають небагато часу на будівництво і коштують значно дешевше, ніж комерційні варіанти.

Сонячний водонагрівач плюс тепловий насос. Smart Solar

зробити, простий, сонячний, спа-нагрівач, даху

зробити, простий, сонячний, спа-нагрівач, даху

(Оновлення з нашого блогу за червень 2013 року) Сонячна енергія стає все більш відомою як практичний спосіб заощадити гроші на рахунках за електроенергію, виробляючи частину енергії самостійно, замість того, щоб купувати її всю у електричної компанії. Менш відомим способом знизити рахунки за комунальні послуги є встановлення водонагрівача з тепловим насосом, також відомого як високоефективний водонагрівач, або водонагрівач Energy Star.

Сонячні електричні системи в поєднанні з тепловими насосами для нагріву води значно зменшують ваші річні витрати.

Традиційні водонагрівачі. великі споживачі енергії та грошей

Традиційний електричний водонагрівач, як правило, є другим за величиною споживачем електроенергії в будинку, і на нього може припадати до чверті використання електроенергії домогосподарством. Гібридний водонагрівач на тепловому насосі може зменшити споживання електроенергії з приблизно 13 кВт-год (кіловат-годин) на день до 5 кВт-год на день. Це щорічна економія 3,000 кВт-год. Водонагрівач на тепловому насосі працює, забираючи тепло з повітря та віддаючи його у воду в баку. A

гібридна модель також має резервний електричний нагрівальний елемент, щоб забезпечити наявність достатньої кількості гарячої води. Вони працюють так само, як теплові насоси, що використовуються для опалення вашого будинку, але з меншим насосом, який зазвичай встановлюється прямо над водонагрівачем.

Сонячне нагрівання води не є сонячним з тепловими насосами

Тож ви можете запитати себе, яке це має відношення до сонячної енергії?? Я говорю про сонячний нагрів води? Ні. Це електричний нагрів води за допомогою електроенергії, що виробляється вашою сонячною електросистемою. У більшості місць 1 000 Вт сонячних електричних панелей може забезпечити достатньо електроенергії для живлення водонагрівача з тепловим насосом, тоді як для порівняння традиційному електричному водонагрівачу потрібно близько 4 000 Вт сонячної енергії. Це дешевше і менш складне рішення, ніж сонячне нагрівання води. Це означає, що якщо ви встановлюєте у своєму будинку сонячну електричну систему, ви можете отримати таке ж зниження рахунків за електроенергію, замінивши електричний водонагрівач на водонагрівач з тепловим насосом, з меншим споживанням сонячної енергії на 3 000 ват. Або ж встановіть таку ж кількість сонячних батарей, і побачите, як вони компенсують ще більший відсоток ваших менших рахунків за електроенергію.

Замініть масляний водонагрівач

Багато людей, які в даний час нагрівають воду за допомогою нафти, можуть побачити зниження рахунків за нафту, і їм потрібно лише додати 1000 Вт сонячної енергії до запланованої сонячної системи, щоб компенсувати незначне збільшення використання електроенергії, яке спостерігається при переході від нафтового нагріву води до електричного. Це дуже популярно на північному сході, де поширене нафтове тепло. Тепер вам більше ніколи не доведеться чути, як влітку щодня вмикається масляна піч, щоб нагріти воду. Взимку тепло повітря навколо печі може потрапляти прямо у вашу воду. навіть тепло з прохолодного підвалу. Подумайте про використання сонячної енергії з тепловим насосом для води як про безкоштовний “сонячний мазут”. той, чия ціна ніколи не зміниться вище цієї магічної цифри 0.

Теплові насоси також є підвальними осушувачами повітря

Водонагрівач на тепловому насосі від STIEBEL використовує на 25% менше енергії, ніж звичайний електричний водонагрівач.

Ще одна перевага водонагрівача на тепловому насосі полягає в тому, що, забираючи тепло з повітря, він також видаляє з нього вологу. Це може бути дуже вигідно в будинках, де водонагрівач встановлений у підвалі. Підтримання підвалу прохолодним і сухим влітку може усунути потребу в осушувачі повітря в підвалі, що ще більше зменшить ваші рахунки за електроенергію ще на 1 000 кВт-год на рік. У будинках з теплим кліматом без підвалу можна встановити водонагрівач на тепловому насосі в гаражі, отримавши ті ж самі переваги.

Фінансові стимули доступні в багатьох державах

Економія енергії водонагрівача на тепловому насосі настільки велика, що багато штатів створили грошові стимули для заміни вашого старого електричного водонагрівача. Наприклад, у штаті Массачусетс клієнти National Grid можуть отримати знижку в розмірі 750 доларів, якщо професійно встановлять водонагрівач з тепловим насосом. Зайдіть на DSIRE і перевірте, чи є у вашому штаті програма знижок на енергоефективність, доступна у вашому регіоні. Зверніть увагу, що це відрізняється від знижок на сонячне нагрівання води, це для високоефективних, Energy Star або водонагрівачів з тепловим насосом.

Частковий перелік знижок, доступних для теплових насосів

Стан Комунальні послуги Стимул
Каліфорнія Pacific Power 600 знижка
Каліфорнія PGE Знижка 500
Джорджія Georgia Power 250 знижка
Гаваї Гавайська енергетика Знижка 300
Массачусетс Національна мережа 750 rebate
Мен ефективність Мен Знижка 500

Більш детальну інформацію про водонагрівачі на тепловому насосі дивіться в брошурі для STIEBEL ELTRON Accelera 300.

Залишити відповідь