Як зробити маленьку сонячну панель. Мініатюрна сонячна батарея

Ця передова технологія, що носиться, має 1200 крихітних сонячних панелей, які можуть заряджати ваш телефон

Елементи, об’єднані разом, здатні використовувати 400 міліват електричної енергії від сонця.

Будьте попереду своїх колег у технологіях та інженерії. Проект

Підписавшись, ви погоджуєтеся з нашими Умовами використання та політикою Ви можете скасувати підписку в будь-який час.

Дослідники з Університету Ноттінгем Трент винайшли текстиль з більш ніж тисячею мініатюрних сонячних батарей, які можуть заряджати смарт-годинник або мобільний телефон, повідомляється в прес-релізі установи, опублікованому в четвер.

Оснащена 1 200 фотоелектричними елементами

Проектом керує доктор. Теодор Хьюз-Райлі, доцент кафедри електронного текстилю в Ноттінгемській школі художнього дизайну, розробив тканий текстиль, оснащений 1200 фотоелектричними елементами.

Ці елементи здатні використовувати 400 мілліватт (мВт) електричної енергії від сонця і можуть бути легко вмонтовані в елемент одягу, наприклад, куртку, або використані як частина аксесуару, наприклад, рюкзака.

Текстиль розроблений таким чином, щоб витримувати ті самі навантаження, що й повсякденний одяг, і навіть може бути випраний у пральній машині при температурі 40°C разом з іншою білизною без жодних пошкоджень.

Крихітні сонячні елементи мають лише п’ять міліметрів у довжину і 1.5 міліметрів завширшки. Крім того, вони занурені у водонепроникну полімерну смолу; що ще краще, вони не відчуваються носієм, а це означає, що вони зручні та практичні в носінні.

“Цей прототип дає захоплююче уявлення про майбутній потенціал електронного текстилю”. сказав Хьюз-Райлі з університетської Групи передових досліджень текстилю (ATRG).

зробити, сонячну, панель, мініатюрна

“Досі мало хто замислювався над тим, що їхній одяг або текстильні вироби можуть бути використані для виробництва електроенергії. А матеріал, який ми розробили, за всіма ознаками виглядає і поводиться так само, як будь-який звичайний текстиль, оскільки його можна зім’яти і випрати в пральній машині.”

“Але під поверхнею прихована мережа з більш ніж тисячі крихітних фотоелектричних елементів, які можуть використовувати енергію сонця для зарядки персональних пристроїв”.”

“Електронний текстиль дійсно має потенціал, щоб змінити ставлення людей до технологій, оскільки цей прототип показує, як ми можемо покінчити з зарядкою багатьох пристроїв на стіні.”

“Це захоплююча розробка, яка ґрунтується на попередніх технологіях, які ми створили, і ілюструє, як її можна масштабувати для отримання більшої потужності.”

Дихаючий і хімічно стійкий матеріал

Сонячні елементи нового матеріалу виготовляються з кремнію, що робить їх повітропроникними і хімічно стабільними. Крім того, експерименти показали, що матеріал генерує вихідну потужність 335.3 мВт за 0.86 сонячного світла і до 394 мВт в 1.0 сонячного світла.

“Цей проект показує, як електронний текстиль може бути в авангарді сталого розвитку і що він має потенціал, щоб змінити наші існуючі уявлення про технології”. сказав кандидат наук Матоло Кгатуке, науковий співробітник в галузі ткацтва електронного текстилю.

“Ми поєднали давні техніки ткацтва з сучасними технологіями, щоб створити продукти майбутнього, які можуть змінити уявлення людей про одяг та електроніку.”

Переносна техніка вже випереджає смартфони як найбільш швидкозростаюча технологічна інновація, і цей винахід, безсумнівно, закрутить голови деяким. На додаток до того, що це дуже практичний і корисний спосіб, він також може бути досить стильним, безпрограшним у всіх аспектах.

Як зробити невелику сонячну панель

Ця стаття написана у співавторстві зі співробітниками wikiHow. Наша кваліфікована команда редакторів і дослідників перевіряє статті на точність і повноту. Команда управління контентом wikiHow ретельно стежить за роботою нашої редакції, щоб гарантувати, що кожна стаття ґрунтується на достовірних дослідженнях і відповідає нашим високим стандартам якості.

У цій статті є 11 посилань, які можна знайти внизу сторінки.

Цю статтю переглянули 40 429 разів.

Сонячні панелі використовують силіконові або скляні елементи з покриттям для уловлювання сонячного світла та вироблення електроенергії. Якщо ви хочете виготовити базову сонячну батарею, все, що вам знадобиться. це кілька побутових предметів, діоксид титану та провідне скло. Всього за кілька годин ви можете створити невелику базову сонячну батарею, яка генерує невеликий струм! Хоча виготовлення простого сонячного елемента з діоксиду титану чудово підходить для проектів у класі або на науковому ярмарку, це не найфункціональніший пристрій. Якщо ви хочете отримати працюючу сонячну панель, найкраще побудувати її, використовуючи покупні елементи.

Виготовлення сонячної батареї з діоксиду титану своїми руками

 • Для кристалізації діоксиду титану, щоб він міг поглинати сонячну енергію, потрібен високоміцний спирт. Сонячне світло збуджує електрони в кристалізованому титані, що генерує електрику.
 • Ви можете придбати нанопорошок діоксиду титану в Інтернеті; 0.5 грамів достатньо для створення кількох сонячних елементів.

Варіація: Використовуйте від 10 до 12 міні- або 6 повнорозмірних білих порошкових пончиків, щоб зробити власний діоксид титану. Зішкребти порошок, розмішати його в склянці теплої води, потім вилити воду через кавовий фільтр. Перекладіть залишки, що залишилися у фільтрі, в каструлю, придатну для використання в духовці, а потім очистіть їх у духовці при температурі 500 °F (260 °C) протягом 2 годин. [2] X Джерело дослідження

 • Стрічка утримує склянку нерухомою і допомагає контролювати кількість титанової пасти, яку ви наносите на поверхню.
 • Провідне скло необхідне, оскільки воно проводить електрику. Знайдіть струмопровідні скляні квадрати, наприклад, зі скла з оксиду олова, в Інтернеті. Обов’язково нанесіть титанову пасту на провідну сторону квадрата.
 • Якщо ви не впевнені, яка сторона є провідною, виміряйте опір кожної сторони мультиметром. Провідна сторона повинна мати показник від 20 до 30 Ом. [4] X Джерело дослідження
 • Спостерігайте за покриттям під час приготування, оскільки воно буде виглядати приблизно однаково на початку і в кінці процесу приготування. На стадії підрум’янення спирт і мило для посуду згоряють, залишаючи після себе чистий, сухий шар діоксиду титану.
 • Якщо у вас немає конфорки, ви також можете нагріти квадрат на конфорці електричної плити.
 • Ви також можете замочити квадрат у розмороженій замороженій малині на 2-3 години. Після фарбування покриття змийте залишки малини спиртом або дистильованою водою.
 • Фарбування покриття дозволяє йому поглинати видиме світло. Якщо залишити його білим, він поглинатиме лише ультрафіолетове світло і не генеруватиме струм. [7] X Джерело дослідження
 • Ви також можете потримати центр провідної сторони квадрата над свічкою, поки не утвориться кіптява. Неодноразово пронесіть його над полум’ям, а потім витріть кіптяву по краях чистим сухим ватним тампоном. [9] X Джерело дослідження
 • Елемент не буде генерувати струм без графітового або сажового протиелектрода.
 • Стрічка слугуватиме прокладкою між 2 скляними квадратами. Складіть стрічку по краях квадрата замість того, щоб приклеювати її на робочу поверхню.
 • Шукайте розчин Люголя в Інтернеті, в магазинах для здоров’я та у постачальників акваріумів.
 • Спирт і розчин Люголя створюють електроліт, який несе і передає електричний заряд, що генерується діоксидом титану. [12] X Джерело дослідження
 • Якщо надлишок розчину електроліту просочується через бокові сторони, витріть його чистою ганчіркою. Розчин може роз’їдати датчики мультиметра.
 • Створення невеликої сонячної батареї своїми руками. це чудовий спосіб покращити розуміння того, як працює сонячна технологія. Однак, якщо ви хочете функціональну сонячну панель, найкращим варіантом буде створити її, використовуючи куплені в магазині сонячні елементи.

Збірка магазинних мікроелементів

 • Наприклад, дріт 60 мм × 60 мм (2.4 дюйма × 2.4-дюймові мікроелементи зазвичай коштують близько 5 доларів США за комірку, тоді як ви можете знайти бездротові комірки такого ж розміру за 25-50 центів.
 • Якщо вам потрібен дешевший варіант і ви не проти самостійно припаяти дроти до комірок, використовуйте бездротові мікрокомірки.
 • Ви можете знайти 2-3 мм (0.079 до 0.118 дюймів) пластикові листи в Інтернеті та в магазинах товарів для дому та ремесел.
 • Виріжте стільки пластикових квадратів, скільки ви будете використовувати, що залежить від потужності, яку ви хочете отримати. Для виготовлення простого сонячного зарядного пристрою, наприклад, вам знадобиться 6-вольтовий провід 110 мм × 80 мм (4.3 дюйми × 3.1 дюймовий осередок або пара 3-вольтових пластикових листів 60 мм × 60 мм (2.4 дюйма × 2.4-дюймові мікроелементи.
 • Якщо ви підключаєте кілька непідключених або попередньо підключених елементів, з’єднайте їх між собою за допомогою 2 дротів з вкладками. Наприклад, 2 дроти з’єднують контакти першого елемента з другим, потім інша пара дротів з’єднує другий елемент з третім.

Варіація: Якщо ви використовуєте лише 1 сонячну батарею, припаяйте ізольований електричний дріт до металевих контактів. Тоді ви можете провести дроти безпосередньо до контролера заряду. [18] X Джерело дослідження

 • Якщо ви з’єднали кілька елементів, пофарбуйте їх окремо, якщо хочете зробити портативну, складну сонячну панель. В іншому випадку ви можете розмістити елементи на пластиковій або скляній підкладці і пофарбувати всю плоску збірку епоксидною смолою.
 • Куплені в магазині сонячні елементи мають позитивні та негативні дроти або контакти. Перевірте етикетку вашого продукту, щоб визначити, який контакт або дріт є яким, або використовуйте мультиметр, щоб визначити заряд клеми.
 • Зазвичай ви вставляєте дроти від сонячної панелі в циліндричні порти на контролері заряду, а потім затягуєте їх за допомогою викрутки.
 • Що стосується підключення до акумулятора, то вихідні дроти деяких контролерів заряду мають вбудовані затискачі, які кріпляться до клем акумулятора. В інших випадках кінці проводів скручуються навколо клемних стовпів або мають кільцеві роз’єми, які надягають на стовпи.
 • Контролер заряду керує струмом, що надходить до батареї, і запобігає поверненню електроенергії назад до сонячної панелі, коли батарея не заряджається.

Експертний контроль якості

Невеликі сонячні панелі чудово підходять для проектів у класі або на науковому ярмарку, а також можуть функціонувати як невеликі зарядні пристрої.

Майте на увазі, що саморобні сонячні елементи та панелі недостатньо потужні, щоб забезпечити основні джерела електроенергії. Крім того, краще проконсультуватися з професіоналом, якщо ви хочете побудувати потужну сонячну електростанцію.

зробити, сонячну, панель, мініатюрна

Якщо у вас немає досвіду в побудові електричних ланцюгів, краще уникати живлення телефонів та електронних пристроїв за допомогою сонячної технології “зроби сам. Несправна проводка може спричинити пожежу або пошкодити ваш пристрій.

Вам також може сподобатися

11 способів підвищити ефективність використання сонячної енергії

Як захистити сонячні панелі від граду: Інформаційний посібник

Як вибрати найкращі сонячні панелі. все, на що слід звернути увагу

Мініатюрний сонячний елемент. BPW34

BPW34. це мініатюрний PiN фотодіод загального призначення. Цей фотодіод має безліч застосувань, одне з яких. використання його в якості міні-елемента сонячної батареї для живлення вашого проекту. Фотоелемент чутливий до широкого діапазону довжин світлових хвиль (430-1100 нм), тому він повинен виробляти енергію в різних умовах.

Мініатюрна сонячна батарея. BPW34

Мініатюрний сонячний елемент. BPW34 (2)

Мініатюрна сонячна батарея. BPW34 (3)

ПопереднійНайближчий

AUD 1.90

Ще 225 від нашого постачальника протягом 7-10 днів

Опис

BPW34. це мініатюрний PiN фотодіод загального призначення. Цей фотодіод має безліч застосувань, одне з яких. використання його в якості міні-сонячної батареї для живлення вашого проекту. Комірка чутлива до широкого діапазону довжин світлових хвиль (430-1100 нм), тому вона повинна виробляти енергію в різних умовах. Номінальна напруга холостого ходу 350 мВ (900 нм, 1 мВт/см 2 джерело світла), а струм короткого замикання 47 мкА.

Це весело (звичайно)!Ми посвітили на один з них інфрачервоним світлодіодом з довжиною хвилі 940 нм, і він дав близько 0.Напруга холостого ходу 5 В постійного струму. З’єднавши чотири послідовно, ми змогли увімкнути світлодіод за допомогою них. Вони також вироблятимуть невелику напругу, ~250 мВ, у яскраво освітленій кімнаті з флуоресцентними лампами.

Невеликі сонячні панелі. Остаточні відгуки “за” і “проти

Сонячні панелі використовують енергію сонця для виробництва електроенергії, але існує така велика різноманітність сонячних панелей, що вибрати правильну може бути важко.

Невеликі панелі ідеально підходять для проекту “зроби сам”, автономної роботи або просто для того, щоб взяти їх із собою в похід, щоб зарядити смартфон. Якщо ви шукаєте хорошу установку сонячної панелі для свого автофургона. невелика панель. це правильне місце для початку.

Ми склали список того, що ми вважаємо найкращими невеликими сонячними панелями, які доступні сьогодні. Кожен з них має свої переваги, не дивуйтеся, якщо більше ніж один з них відповідає вашим конкретним потребам.

Маленькі, потужні сонячні панелі (наш огляд)

Складна сонячна панель Rockpals 100 Вт

Складаний сонячний комплект Rockpals оснащений монокристалічними сонячними елементами, які можуть генерувати 100 Вт електроенергії. Компактний дизайн робить її однією з найкращих портативних сонячних панелей. ідеально підходить для будь-якої подорожі, не додаючи зайвої ваги.

Її можна використовувати для заряджання побутової електроніки або навіть для живлення невеликих приладів: дуже зручно, коли електромережа відключена.

Складна сонячна панель також більш ніж здатна заряджати ваш сонячний генератор, і вона сумісна з більшістю сонячних генераторів на ринку.

Складна панель Rockpals 100W поставляється з усіма необхідними адаптерами та роз’ємами, які вам знадобляться. Він оснащений трьома адаптерами постійного струму, 8 мм, 3.5×1.35 мм і 5.5×2.5 мм, а також 5V USB для смартфонів і планшетів.

Сонячний комплект має вбудовану мікросхему, яка може ідентифікувати підключений пристрій, максимізувати швидкість його заряджання, а також захищати його від перезарядки та перевантаження.

Він навіть може автоматично регулювати зарядний струм USB-портів відповідно до кількості сонячного світла, яке він отримує.

Ви побачите, що цей комплект сонячних панелей зазвичай доступний за ціною від 200 до 250.

Що ми любимо

 • Високий коефіцієнт корисної дії, 20-24%
 • Водонепроникний
 • Міцний
 • Розмір у складеному вигляді. 20.5 x 14.2 x 2.6 дюймів

Гнучка сонячна панель CIGS 80 Вт

Гнучкі сонячні панелі підходять практично для будь-якого монтажного положення, і гнучка сонячна панель CIGS не є винятком.

Конструкція полегшує монтаж, оскільки не має жодних кріплень і не потребує жодних змін на даху.

Після встановлення він лежить абсолютно рівно. Розташування врівень з поверхнею означає, що вона повністю уникає вітру, що зменшує ймовірність пошкодження від погодних умов. Досить довговічна, з додатковою стійкістю до граду.

Гнучкість дозволяє їй підходити до різних типів і форм дахів, і вона прилипає до будь-якої поверхні завдяки своїм клейким властивостям. Клей досить міцний, тому видалити його може бути важко без відповідного інструменту, але це також означає, що його не вкрадуть.

Гнучкий характер робить цю сонячну панель ідеальною для вашого будинку на колесах.

Сонячна панель оснащена парою виводів, кожен з яких має 12AWG та 2 фути. довгий. Вона також має водонепроникну розподільну коробку та роз’єми з класом захисту IP67.

Сонячна панель CIGS надійно видає 80 Вт з максимальною напругою 19 В. Максимальний струм становить комфортні 4А.

Щоб отримати всі ці чудові характеристики, гнучка сонячна панель CIGS Flexible доступна за ціною менше 260.

Комплект сонячних панелей Renogy 50 Вт

Відключення від електромережі може бути складним завданням, якщо ви не повністю підготовлені. Комплект сонячних панелей Renogy полегшує роботу для тих, хто не має достатнього досвіду роботи з комплектами сонячних панелей.

Комплект включає в себе багато необхідних елементів, які вам знадобляться, коли ви не підключені до електромережі.

У комплекті є сонячна панель потужністю 50 Вт, набір z-образних кронштейнів, зарядний пристрій на 10 Ампер.W.M. Контролер заряду, лотковий кабель 12 AWG довжиною 8 футів., і 20 футів. Комплект адаптерів MC4 12 AWG.

Сонячні елементи також досить ефективні, з коефіцієнтом корисної дії 18%. Це трохи вище середнього показника ефективності 15%, який зазвичай отримують більшість сонячних панелей.

Конструкція має обхідні діоди, які мінімізують будь-яке падіння потужності, яке може бути викликане тінню або похмурою погодою. Отже, навіть якщо це не сонячний день, комплект все одно буде генерувати достатню кількість енергії.

Для забезпечення якості сонячні модулі пройшли EL-тестування. Це робиться для того, щоб переконатися, що в комплекті сонячних панелей не відбувається нагрівання в гарячих точках. Нагрівання гарячих точок може запобігти загальній потужності всього блоку через одну комірку, яка вийшла з ладу погано.

Панелі також стійкі до корозії завдяки алюмінієвій рамі, що робить їх придатними для зовнішнього використання. Попередньо просвердлені отвори також полегшують монтаж, забезпечуючи при цьому надійне кріплення. Ви можете легко використовувати його як комплект сонячних панелей для вашого фургона для наступної пригоди в дикій природі.

Це не найдешевший комплект для початківців, який коштує від 100 до 120 доларів. Але, як завжди, ви отримуєте те, за що платите, і сонячний комплект Renogy дає

Що ми любимо

 • Комплект початкового рівня
 • Стабільна вихідна потужність
 • Перевірені модулі якості
 • Можливий монтаж своїми руками

Складана сонячна панель Renogy для валізи 100 Вт

Цей комплект складається з високоефективної монокристалічної сонячної панелі потужністю 100 Вт. разом із загартованим склом та алюмінієвою рамою.

Він також має підставку для покращення кута розміщення. Чемоданна сонячна панель має додатковий захист на кожному з кутів рами і на 100% захищена від погодних умов.

Максимальна вихідна потужність. 100 Вт, максимальна напруга живлення. близько 18 В, а вихідний струм. трохи більше 5 А. Напруга холостого ходу становить близько 20 В, а струм короткого замикання. майже 6 А. Максимальна напруга системи, яку може видати сонячна панель, становить 1000 В.

Сонячна панель важить близько 20 фунтів. і має розміри 43 x 27 x 1.5 дюймів у розкладеному вигляді. У складеному вигляді вона має компактні розміри 27 x 22 x 2.8 дюймів.

Складана сонячна панель для валізи доступна приблизно за 200.

Що ми любимо

 • Сонячна панель портативна і підходить для подорожей.
 • Для свого розміру сонячна панель досить легка.
 • Підходить для використання з більшістю сонячних генераторів.

Сонячна панель SolarEver США 360 Вт

Сонячна панель SolarEver 360W. це модель американського виробництва, яка оснащена 9-ти шинними сонячними елементами, що використовують новітні технології, які підвищують ефективність її модулів, а також надають панелі покращений зовнішній вигляд.

Сонячна панель також може похвалитися вищою ефективністю перетворення до 20% або близько того, і виграє від напівелементної структури, яка забезпечує. SolarEver також має PID-опір, який гарантує мінімальну деградацію потужності.

Монокристалічна сонячна панель добре працює в умовах низької освітленості, з додатковою перевагою скла і конструкції поверхні комірок, призначених для забезпечення додаткової підтримки.

Сонячна панель сертифікована, щоб витримувати вітрове навантаження 2400 Паскалів та снігове навантаження 5400 Паскалів. Вона також має додаткову стійкість до корозії від солі, туману та аміаку.

Сонячна панель поставляється з 14-дюймовими вихідними кабелями і має вбудовану розподільну коробку з класом захисту IP67.

Панель SolarEver можна купити приблизно за 300 доларів і це найдорожча панель з усього списку.

За що ми любимо

 • Стійкі до погодних умов функції для додаткової довговічності
 • Висока ефективність перетворення
 • Підходять для використання в умовах низької освітленості.

Висновок

Як бачите, існує безліч варіантів, коли мова йде про невеликі сонячні панелі. Кожна з них має свої особливості та функції, які обов’язково задовольнять будь-які ваші потреби.

Отже, залежно від того, що вам потрібно або що ви вважаєте гарною сонячною панеллю для саморобних або автономних систем, у нас є найкращі варіанти саме для вас.

Часті запитання про малі сонячні панелі

Чи має значення розмір?

Розмір ваших сонячних панелей має значення.

Фізичний розмір, який визначає, де буде встановлена сонячна панель. на даху вашого будинку або дачі. Чим більша ваша сонячна панель, тим більша її площа для уловлювання сонячних променів.

Однак невеликі сонячні панелі все ще мають своє застосування. Наприклад, оскільки ви обмежені в просторі, невеликі панелі є ідеальним розміром сонячної панелі для вашого будинку на колесах.

Чому варто обрати портативну сонячну панель?

Мобільна сонячна система використовує ту ж саму технологію збору енергії, що і стаціонарна. Єдина відмінність полягає в тому, що портативні панелі легкі та компактні. Це дозволяє отримати більше варіантів застосування, як вам потрібно.

Чому ефективність так важлива?

Ефективність визначає, скільки сонячних панелей вам потрібно для живлення ваших пристроїв.

Сонячна панель з меншою ефективністю означатиме, що вам потрібно більше панелей для виконання роботи. Більш ефективна система означає, що вам знадобиться менше сонячних панелей, і ви побачите швидку окупність інвестицій.

Чи був вам корисний наш блог? Тоді подумайте про перевірку:

 • Скільки сонячних панелей для автономного живлення будинку
 • Портативна сонячна панель для електромобіля
 • Типи сонячних панелей
 • Чому сонячні панелі. це добре
 • Як працюють сонячні панелі
 • Чи варті сонячні панелі того
 • Кращі сонячні панелі
 • Питання про сонячні панелі
 • Найкраща ціна сонячних панелей за ват
 • Як довго служать сонячні панелі
 • Що можна живити за допомогою сонячної панелі потужністю 100 Вт
 • Скільки сонячних панелей мені потрібно
 • Найкращі штати для сонячних панелей
 • Обслуговування сонячних панелей
 • Чи працюють сонячні панелі вночі

Залишити відповідь