Як сонячні панелі можуть додати тисячі до вартості вашого будинку. Глобальна домашня сонячна батарея

Вартість сонячних панелей

Вартість сонячних панелей різко знизилася за останні кілька десятиліть, і з різким зростанням тарифів на електроенергію в 2022 році домашня сонячна енергетика зараз пропонує більший потенціал економії витрат, ніж будь-коли раніше.

Насправді, кліматичне опитування Heatmap 2023 показало, що 46% дорослого населення США хочуть забезпечити свої будинки сонячними батареями в майбутньому, а 13% вже роблять це.

Отже, що ж стоїть на шляху американських домовласників та сонячних панелей? Найбільшою перешкодою часто є вартість сонячних панелей. І як монстр у фільмі жахів, вартість сонячних панелей стає набагато менш лякаючою, коли ви проливаєте на неї трохи світла і розумієте, як вона працює.

У цій статті ми дослідимо:

Як завжди, наша мета. надати вам ресурси та знання для прийняття обґрунтованих рішень під час використання сонячної енергії.

Чи падає ціна на сонячні панелі??

Ціна сонячних панелей значно знизилася за останнє десятиліття, оскільки галузь дозріла і досягла виробництва в найбільшому світовому масштабі.

З 2010 року сонячні панелі подешевшали приблизно на 90%, в той час як глобальне розгортання сонячної енергетики зросло більш ніж на 400%, і цей неймовірний темп зростання по всьому глобальному ланцюжку поставок сонячної енергії різко знизив ціни.

сонячні, панелі, можуть, додати, тисячі

Як і у випадку з комп’ютерами, телевізорами з великим екраном та мобільними телефонами, ефект масштабу, яким зараз користуються сонячні панелі, призвів до різкої кривої витрат, яка докорінно змінила енергетичну галузь.

Сонячні установки в комунальному масштабі зараз дешевші за всі інші форми виробництва електроенергії в багатьох частинах світу і будуть продовжувати замінювати старі, брудніші електростанції, що працюють на вугіллі та природному газі.

Крім того, домовласники тепер можуть володіти своїм виробництвом електроенергії більш економічно ефективно, ніж будь-коли раніше.

Ціна за ват у порівнянні з вартістю кіловат-години

Існує два основних способи розрахунку вартості сонячної системи:

 • Ціна за ват (/Вт) корисна для порівняння декількох сонячних пропозицій
 • Вартість кіловат-години (центів/кВт-год) корисна для порівняння вартості сонячної енергії з енергією з мережі

Давайте зануримося трохи глибше в кожен вимір.

Що таке ціна сонячної енергії за ват?

Повністю встановлена сонячна система зазвичай коштує від 3 до 5 доларів за ват до застосування таких стимулів, як 30% податкова знижка. Використовуючи це вимірювання, сонячна система потужністю 5 000 Вт (5 кВт) мала б валову вартість від 15,00 до 25,000.

Ціна за ват для великих і відносно простих проектів часто знаходиться в межах 3-4. Вимагання пільг, таких як податкові кредити та знижки, може призвести до ще більшого зниження ціни за ват.

Однак, наступні фактори можуть підштовхнути вашу ціну за ват в діапазоні від 4 до 5.

 • Менший розмір системи
 • Незвичайний матеріал або планування даху
 • Панельні та інверторні моделі преміум-класу
 • Кілька масивів проти одного масиву
 • Додаткові роботи, такі як модернізація електрощитових, риття траншей або ремонт даху

Як розрахувати ціну сонячної енергії за ват

Розрахунок ціни за ват для сонячної системи дуже простий. це просто вартість системи, поділена на кількість ват в системі.

сонячні, панелі, можуть, додати, тисячі

Ціна за ват (/Вт) дозволяє порівнювати між собою різні сонячні котирування, які можуть відрізнятися за загальною потужністю, марками сонячних панелей тощо.

Порада професіонала: корисно знати ціну за ват до і після отримання податкової знижки у розмірі 30%.

Зрештою, існує багато факторів, які впливають на ціну за ват сонячної системи, але середня вартість, як правило, не перевищує 2.75 за ват. Ця ціна може змінюватися, якщо проект вимагає спеціальних доданків, таких як наземний монтаж, модернізація основної панелі, зарядний пристрій для електромобілів тощо.

Ціна сонячної енергії за ват Ціна сонячної енергії за кіловат-годину
Вартість системи GROSS / Загальна потужність системи Вартість системи NET / Загальний обсяг виробництва системи за весь термін служби
Корисно для порівняння сонячних котирувань між собою Корисно для порівняння витрат на сонячну енергію з витратами на комунальні послуги
Відноситься до ПОТУЖНОСТІ системи Відноситься до ВИРОБНИЦТВА системи
Зазвичай 3.00-4.00 / ват Зазвичай 0.06-0.08/кВт-год

Вартість кіловат-години (кВт-год)

Іншим показником відносної вартості сонячної енергії є її ціна за кіловат-годину (кВт-год). У той час як ціна за ват враховує розмір сонячної системи, ціна за кВт-год показує ціну сонячної системи за одиницю енергії, яку вона виробляє за певний період часу.

Чиста вартість системи / довічна продуктивність = ціна за кіловат-годину

Ви також можете побачити, що це називається вирівняною вартістю енергії (LCOE).

Що таке кВт-год?

Кіловат-година. це одиниця енергії, яка еквівалентна споживанню 1 000 ват. або 1 кіловата. енергії протягом однієї години. Для порівняння, енергоефективна сушарка для білизни споживає близько 2 кВт-год електроенергії на одне завантаження, тоді як центральний кондиціонер. близько 3 кВт-год на годину.

Хоча ціна за ват є найбільш корисною для порівняння відносної вартості сонячних пропозицій, вартість сонячної енергії за кіловат-годину найкраще використовувати для ілюстрації вартості сонячної енергії порівняно з купівлею електроенергії від електричної компанії.

Наприклад, середня вартість сонячної системи, придбаної через сонячний.com становить 6-8 центів за кВт-год, залежно від розміру системи, типу обладнання та місцевих стимулів.

Давайте порівняємо це з вартістю електроенергії в мережі у великих містах у квітні 2023 року та середньою вартістю кВт-год домашньої сонячної енергії:

Електроенергія з мережі (центів/кВт-год) Сонячна.com електроенергії (центів/кВт-год)
Нью-Йорк 21.6 6-8
Чикаго 18.0 6-8
Маямі 16.8 6-8
Х’юстон 15.2 6-8
Денвер 15.2 6-8
Лос-Анджелес 26.9 6-8
Сіетл 12.7 6-8

Виходячи з цих цін, у Нью-Йорку сушіння білизни за допомогою електромережі коштує близько 43 центів, а за допомогою сонячної енергії. лише 14 центів.

Як розрахувати вартість сонячних панелей?

Є кілька способів отримати приблизну оцінку вартості сонячних панелей, не відвідуючи торгову презентацію. До них відносяться:

 • Онлайн калькулятори
 • Розрахунки вручну на основі вашого споживання електроенергії
 • Середня вартість сонячних панелей для порівнянних будинків

Почнемо з найшвидшого методу: онлайн-калькулятори.

За допомогою калькулятора вартості сонячних панелей

По-перше, ви можете скористатися онлайн-калькулятором вартості сонячних панелей, як цей, що працює на сонячних батареях.com. Просто введіть свою адресу та середньомісячний рахунок за електроенергію, і калькулятор надасть вам порівняння вартості сонячних панелей з оплатою за електроенергію від електромережі.

сонячні, панелі, можуть, додати, тисячі

Але перш ніж користуватися будь-яким калькулятором вартості сонячних панелей, важливо розуміти, що є десятки змінних, які впливають на вартість сонячних панелей, і сонячні калькулятори працюють, роблячи припущення щодо цих змінних.

Наприклад, ваша економія на сонячних батареях значною мірою залежить від того, наскільки зростуть тарифи на комунальні послуги за 25 років. Більшість калькуляторів припускають 3-5% річної інфляції на основі історичних середніх показників. але ніхто не може знати напевно, куди вона піде протягом наступних 25 років.

Економія сонячної енергії також залежить від географічного розташування, оскільки в кожному штаті діють різні стимули, тарифи на електроенергію, сонячна експозиція та політика обліку.

Наприклад, калькулятор вартості сонячних панелей для Каліфорнії матиме кардинально інші припущення, ніж калькулятор вартості для Нью-Йорка.

Як розрахувати вартість сонячних панелей власноруч

Якщо ви віддаєте перевагу розрахункам в режимі офлайн, є кілька простих кроків, щоб оцінити вартість вашої сонячної системи на основі вашого споживання електроенергії.

 • Знайдіть кілька останніх рахунків за електроенергію (чим більше, тим краще)!)
 • Усередніть їх разом, щоб отримати базовий показник вашого щомісячного споживання електроенергії
 • Розділіть своє місячне споживання на 30, щоб отримати щоденне споживання електроенергії.

Після того, як ви визначили своє середньодобове споживання електроенергії, виконайте кроки, показані на графіку нижче. Ось кілька порад:

 • Вам доведеться припустити ціну за ват (PPW), яку ви можете отримати від місцевого інсталятора сонячної енергії. Зазвичай це коливається в межах 3.50 і 5 до пільг
 • Порада професіонала: Запустіть сценарії з високим і низьким PPW, щоб отримати діапазон витрат на сонячну енергію

сонячні, панелі, можуть, додати, тисячі

Якщо ви не вмієте рахувати вручну, ви можете отримати приблизну оцінку на основі вартості сонячних панелей для схожих будинків.

Скільки коштують сонячні панелі за квадратний фут?

Третій. і найменш точний. спосіб отримати уявлення про те, скільки коштуватимуть сонячні панелі для вашого будинку. це подивитися, скільки коштують сонячні панелі для будинків, подібних до вашого.

Ми настійно рекомендуємо вам поговорити з друзями, родиною та сусідами, які встановили сонячні системи, щоб отримати уявлення про всі “за”, “проти” та вартість. Однак, ми зробили багато роботи за вас.

Ми проаналізували тисячі систем, проданих на сонячних батареях.com у 2022 році, щоб знайти середню вартість сонячних панелей для будинків на основі їх квадратних метрів житлової площі та кількості спалень.

сонячні, панелі, можуть, додати, тисячі

В середньому сонячні панелі коштують 8.77 за квадратний фут житлової площі, після врахування 30% податкової знижки. Однак вартість квадратного футу варіюється залежно від розміру будинку.

Наприклад, після сплати податків кредитна вартість сонячних панелей для будинку площею 2 500 квадратних футів становить близько 20 000 доларів США при ставці 7.96 за квадратний фут.

Але скільки коштують сонячні панелі для будинку площею 1 500 квадратних футів? Середня вартість системи падає лише на 1,000, а вартість квадратного футу зростає до 12.83.

Квадратні метри житлової площі Вартість сонячної енергії за квадратний фут (після податкового кредиту)
1,500 12.83
2,000 10.23
2,500 7.96
3,000 7.02
3,500 5.79
В середньому 8.77

На основі систем, придбаних на сонячних батареях.com у 2022 році. Квадратні метри за даними Zillow.

Якщо ви не знаєте площу вашого будинку, ви можете подивитися її на Zillow або отримати приблизну оцінку, використовуючи кількість спалень.

Скільки коштують сонячні панелі для 3-кімнатного будинку?

Середня вартість домашньої сонячної електростанції до стимулювання становить 29 161 для будинку з трьома спальнями або 20 412 після застосування 30% податкового кредиту.

Однак, як показано на графіку нижче, кількість спалень не є чудовим показником розміру та вартості сонячної системи. так само, як і житлова площа, якщо на те пішло.

сонячні, панелі, можуть, додати, тисячі

Сонячні системи, як правило, розраховуються на основі споживання електроенергії, а не квадратних метрів або кількості спалень. Це тому, що будинок з двома спальнями, двома електромобілями та електричним тепловим насосом, швидше за все, споживатиме більше електроенергії, ніж будинок з чотирма спальнями без електромобілів та газовим опаленням.

Отже, ви можете використовувати цей метод, щоб потрапити в правильне поле, але майте на увазі, що попередні два методи є більш точними.

Після того, як ви отримали приблизну оцінку вартості вашої сонячної системи, настав час порівняти її з вартістю купівлі електроенергії у постачальника комунальних послуг, щоб отримати уявлення про те, скільки ви можете заощадити, перейшовши на сонячну енергію.

Чи дійсно ви економите гроші за допомогою сонячних панелей?

Так, домовласники по всій території США можуть заощадити на витратах на електроенергію, живлячи свій будинок від сонячних панелей замість того, щоб купувати електроенергію у комунальної компанії. Це особливо актуально після стрімкого зростання тарифів на електроенергію в мережі у 2022 році.

Домашня сонячна електростанція. це, по суті, спосіб купувати електроенергію оптом. подібно до купівлі гігантської банки кавової гущі в Costco замість 50 окремих чашок в Starbucks. 25-літрова банка ґрунту коштує дорожче, але окуповує себе вже після 9 порцій Гранд Латте по 3 грн кожна і приносить 125 грн економії за весь термін служби.

Це та ж концепція з домашніми сонячними батареями, тільки в набагато більшому масштабі.

Скільки грошей ви заощаджуєте на місяць за допомогою сонячних панелей?

Точна сума, яку ви заощадите за місяць завдяки сонячним панелям, залежить від кількох основних факторів:

 • Комунальні тарифи на електроенергію
 • Споживання електроенергії
 • Як ви фінансуєте свою систему
 • Ваші енергетичні цілі

Ці фактори варіюються від домогосподарства до домогосподарства, тому давайте подивимось на середньомісячний рахунок за електроенергію з сонячними панелями та без сонячних панелей.

сонячні, панелі, можуть, додати, тисячі

 • Сплачуючи готівкою за сонячну систему, ви можете насолоджуватися максимальною економією протягом усього життя. часто більше 50 000 доларів. але може знадобитися кілька років, щоб досягти періоду окупності
 • Взявши кредит на сонячну енергію, ви можете заощадити кошти, здійснюючи платежі по кредиту, які будуть меншими, ніж ваш середній рахунок за електроенергію, але відсоткові платежі з’їдають ваші заощадження протягом усього життя

Регулювання розміру вашої сонячної системи та способу її фінансування дає вам контроль над вашими основними витратами на електроенергію. те, чого ви ніколи не матимете, купуючи електроенергію виключно через комунальну компанію.

Скільки часу потрібно для того, щоб сонячні панелі окупилися?

Період окупності сонячних панелей зазвичай становить 6-11 років, залежно від таких факторів, як ваш тариф на комунальні послуги, споживання електроенергії та спосіб фінансування системи.

Завдяки кредиту на сонячну енергію багато домовласників можуть досягти економії вже в перший день, оскільки виплати за кредитом будуть нижчими, ніж їхні середні рахунки за електроенергію. Однак виплати відсотків за кредитом з’їдають довгострокову економію витрат на енергію.

Сплачуючи готівкою за сонячну енергію, власники будинків максимізують свій потенціал заощаджень протягом усього життя, але, як правило, потрібно почекати 6-11 років, щоб окупити початкові інвестиції.

Чи виправдовує себе сонячна енергетика у фінансовому плані?

Як хеджування від енергетичної інфляції, домашня сонячна енергія вважається безпечною та стабільною інвестицією з нормою прибутку, подібною до нерухомості та 401k. Пам’ятайте, що домашня сонячна система дозволяє замінити витрати на електроенергію нижчими, більш передбачуваними щомісячними платежами на вашу сонячну систему.

Чому фінансово вигідно платити за сонячну енергію, а не за електроенергію з електромережі?

На графіку нижче показано постійне зростання цін на електроенергію з 5 центів за кВт-год до 16.5 центів за кВт-год за останні 44 роки.

Для власників будинків, які не використовують сонячну енергію, ця тенденція є кошмаром, оскільки вона показує, що підвищення тарифів на комунальні послуги настільки ж вірогідне, як смерть і податки. Але якщо у вас є домашня сонячна система, підвищення тарифів на електроенергію. це паливо для економії ваших витрат на електроенергію протягом 25-річного гарантійного терміну служби вашої сонячної системи.

сонячні, панелі, можуть, додати, тисячі

Домашня сонячна електростанція також діє як своєрідна машина часу. Замість того, щоб платити за електроенергію за поточним тарифом, вартість кіловат-години домашньої сонячної енергії зазвичай становить близько 6-8 центів. приблизно стільки ж, скільки комунальні служби стягували 40 років тому.

Отже, чи варті сонячні панелі ваших грошей?

Сонячні панелі коштують своїх грошей, якщо ви цього хочете:

 • Візьміть під контроль свої основні витрати на електроенергію
 • Захистіться від енергетичної інфляції
 • Скоротіть викиди вуглекислого газу
 • Збільшення вартості вашого будинку
 • Забезпечення резервного живлення на випадок перебоїв в електромережі (у поєднанні з акумулятором)

Однак, якщо у вас є передчуття, що ціни на електроенергію з мережі раптово впадуть нижче 8 центів за кВт-год і залишаться на цьому рівні протягом 25 років, то не купуйте сонячні панелі.

скільки коштує встановлення сонячних панелей?

Витрати на встановлення складають близько 5.5% від загальної вартості житлового сонячного проєкту, згідно зі звітом Національної лабораторії відновлюваної енергетики за 2022 рік.

Це становить 1,375 для 25,000 сонячних проектів.

Ця цифра часто здається напрочуд низькою для домовласників, які звикли до того, що праця становить більшу частину витрат на ремонт автомобілів, ландшафтні роботи та інші модернізації будинку.

сонячні, панелі, можуть, додати, тисячі

Варто зазначити, що витрати на установку варіюються від проекту до проекту на основі місцевої мінімальної заробітної плати та обсягу проекту. Наприклад, робоча сила для спеціалізованих електричних робіт зазвичай коштує дорожче, ніж загальна робоча сила для встановлення панелей. Через таку мінливість важко знайти в Інтернеті кошторис витрат на встановлення сонячної електростанції.

В цілому, витрати на робочу силу знизилися за останнє десятиліття, оскільки технології покращилися, а робоча сила стала більш зрілою. На діаграмі нижче показано розподіл витрат на встановлення сонячних панелей з 2010 року.

сонячні, панелі, можуть, додати, тисячі

 • Загальна вартість сонячної енергії для житлових будинків впала на 64% у 2010-х роках
 • За останнє десятиліття вартість сонячних модулів, інверторів та робочої сили суттєво знизилася
 • М’які витрати, не пов’язані з робочою силою, та електричне обладнання виявилися більш впертими

Зрештою, витрати на встановлення складають дуже невелику частину від загальної вартості сонячної системи. і варто довірити професіоналам встановлення системи, яка прослужить вам 25 років або більше.

Чи можу я встановити сонячні панелі самостійно?

Деякі домовласники з поглибленими знаннями та досвідом у будівництві, схемотехніці та місцевих дозвільних інструкціях (не кажучи вже про достатню кількість вільного часу) можуть успішно встановити сонячні панелі відповідно до стандартів інспекції та підключення.

Однак важливо враховувати, що сонячна установка, зроблена своїми руками, може анулювати гарантії виробника на обладнання, а також гарантії на якість виготовлення.

Отже, якщо виникнуть проблеми з обладнанням або установкою, наприклад, зламана під час монтажу панель або дірка в даху, що протікає, вам доведеться самостійно їх вирішувати і платити за них.

Варто також зазначити, що інсталятори з повним спектром послуг зазвичай займаються отриманням дозволів, підключенням та подачею заявок на отримання пільг, що може бути складно і забирати багато часу.

Скільки коштує одна сонячна панель?

Середня вартість однієї сонячної панелі потужністю 400 Вт становить від 250 до 360 євро, якщо вона встановлюється як частина сонячної батареї на даху. Це зводиться до 0.625 до 0.72 за Ват для панелей, придбаних через сонячну компанію з повним спектром послуг.

У роздрібного продавця, такого як Home Depot, ви можете придбати одну сонячну панель потужністю 100 Вт за 100 доларів або упаковку з 10 сонячних панелей потужністю 320 Вт за 2 659 доларів, що зводиться до 0.83 до 1 за Ват.

Враховуючи зв’язки з виробниками панелей, сонячні компанії з повним спектром послуг можуть запропонувати набагато нижчу вартість за сонячну панель, ніж роздрібні заклади.

Як довго служать сонячні панелі?

Сучасні сонячні панелі, як правило, мають 25-30-річну гарантію продуктивності, яка гарантує певний рівень виробництва (зазвичай 85-92% від потужності в перший день) протягом цього часу. Однак самі панелі можуть прослужити і генерувати значну кількість електроенергії набагато довше.

Наприклад, перші сучасні сонячні батареї були створені в 1954 році і все ще виробляють енергію зі своєї вітрини в музеї. Аналогічно, сонячна панель, встановлена в 1980 році на даху у Вермонті, все ще виробляє 92% від своєї початкової потужності.

Виходячи з гарантій виробників, можна з упевненістю припустити, що сучасні сонячні панелі будуть працювати на високому рівні щонайменше 25-30 років. Питання в тому, наскільки вони перевищать гарантований термін експлуатації.

Як я можу знизити вартість сонячних панелей??

Хоча домашня сонячна енергія вже є більш доступною, ніж оплата за електроенергію, є кілька способів зменшити вартість вашої системи та максимізувати економію витрат на електроенергію.

Сонячні стимули

По-перше, існують сонячні стимули, пропоновані федеральними, державними та місцевими органами влади, на додаток до постачальників комунальних послуг.

Найбільш помітним є федеральний податковий кредит на сонячну енергію в розмірі 30% від того, що ви платите за сонячні панелі. Отже, якщо ваші витрати становлять 25 000 доларів, ви можете претендувати на податковий кредит у розмірі 7 500 доларів у вашій федеральній податковій декларації за рік, коли ваша система була введена в експлуатацію.

Крім того, багато штатів мають додаткові стимули, такі як податкові кредити, податкові пільги та знижки для житлових сонячних систем. Наприклад, у Нью-Йорку є всі три види стимулів: знижка NYSERDA, 25% податковий кредит на рівні штату, а також звільнення від податку з продажу та податку на нерухомість для сонячних установок.

На місцевому рівні багато міських урядів, муніципальних комунальних підприємств та комунальних підприємств, що належать інвесторам, мають стимули для встановлення сонячних панелей, акумуляторних батарей та іншої енергоефективної модернізації будинків.

 • Знижка на сонячну енергію від Austin Energy у розмірі 2,500
 • Каліфорнійська програма заохочення самогенерації зі знижками на акумулятори до 1 000 доларів за кВт-год потужності
 • Кілька знижок на комунальні послуги в штаті Массачусетс

Варто витратити 5-10 хвилин на пошук сонячних стимулів у вашому штаті, окрузі, місті та постачальнику комунальних послуг.

Порівняйте кілька пропозицій

Наступний спосіб знизити вартість сонячних панелей. купувати їх за найнижчою ціною, як це робиться з автомобілями або новою парою туристичних черевиків.

У більшості регіонів США є щонайменше кілька інсталяторів сонячних панелей, готових конкурувати за ваш бізнес. Отримання цінових пропозицій від щонайменше трьох авторитетних інсталяторів дає вам відчуття справедливої ціни, відсіює шахраїв і дає вам важелі для переговорів про нижчу ціну.

Слід визнати, що пошук інсталяторів, призначення зустрічей та відвідування торгових презентацій для збору цінових пропозицій потребує часу та зусиль. Сонячна енергетика.com спрощує цей процес, миттєво генеруючи десятки цінових пропозицій від нашої мережі перевірених інсталяторів, щоб ви могли легко порівняти їх у вільному від тиску середовищі.

Як би ви не вирішили це зробити, порівняння декількох пропозицій має вирішальне значення для зниження ваших витрат на сонячну енергію та налаштування себе на довготривалу та продуктивну сонячну установку.

Чи можна отримати сонячні панелі безкоштовно?

Незважаючи на те, що говорять рекламні ролики та YouTube, неможливо отримати безкоштовні сонячні панелі від Tesla, Home Depot або уряду США. Це поширена афера, яка використовується для збору персональних даних та/або обману людей для підписання довгострокових договорів оренди сонячних панелей, які є набагато менш вигідними, ніж власне володіння сонячними панелями.

Наприклад, у лютому 2023 року на сторінці під назвою “Вартість сонячних панелей” було розміщено кілька оголошень, в яких стверджувалося, що Ілон Маск платить домовласникам 2,500 доларів за тестування нової сонячної технології. Подальша перевірка виявила, що акаунтом керували три особи в Індонезії, а оголошення були призначені для збору особистої інформації.

Існують також десятки рекламних роликів на YouTube, які стверджують, що “уряд США роздає безкоштовні сонячні панелі”.” Хоча це правда, що федеральний уряд посилив податковий кредит на сонячну енергію і створив нові стимули для електрифікації будинків, прийнявши Закон про зниження інфляції, він не “роздає” сонячні панелі.

Підсумок

Падіння вартості сонячних панелей у поєднанні з нещодавнім стрибком цін на електроенергію в мережі зробили домашню сонячну електростанцію надійним засобом скорочення ваших основних витрат на електроенергію.

Хоча п’ятизначна ціна на домашню сонячну енергію часто викликає у людей шок, важливо пам’ятати, що перехід на сонячну енергію. це все одно, що купувати електроенергію оптом на 25 років. Це може коштувати дорожче, але це набагато доступніше, ніж купувати електроенергію за роздрібним тарифом у комунальної компанії.

Крім того, існують сонячні кредити з нульовою ставкою, які можуть розподілити вартість сонячних панелей і, в багатьох випадках, забезпечити миттєву економію витрат на енергію.

На установку припадає приблизно 5.5% від загальної вартості сонячних проектів. Однак нетрудові м’які витрати, такі як дозволи, перевірки, підключення та загальні накладні витрати, складають близько половини вартості домашніх сонячних електростанцій.

Є кілька способів зменшити вартість переходу на сонячну енергію. По-перше, вивчіть федеральні, державні та місцеві стимули для сонячної енергетики, щоб переконатися, що ви не залишаєте гроші на столі. По-друге, шукайте найкращу ціну, отримуючи кілька пропозицій від перевірених місцевих інсталяторів. (Сонячна енергія.com робить це швидко, легко і без тиску).

Нарешті, ні Ілон Маск, ні уряд США не роздають сонячні панелі безкоштовно. І якби це було так, вони б не рекламували це на YouTube.

Тримайтеся подалі від безкоштовних оголошень про сонячні батареї, щоб не розголошувати особисту інформацію або не потрапити в довгострокову оренду сонячних батарей.

Поширені запитання

Чи достатньо однієї сонячної панелі для живлення будинку?

Однієї сонячної панелі недостатньо для забезпечення будинку електроенергією. Домашні сонячні системи зазвичай мають 10-20 панелей для того, щоб виробляти достатньо енергії, щоб компенсувати 100% середнього споживання електроенергії домогосподарства.

Варто також зазначити, що встановлення однієї сонячної панелі за раз не є дуже ефективним, оскільки існують м’які витрати, пов’язані з проектуванням, отриманням дозволів, перевіркою та з’єднанням сонячних систем. Домовласники зазвичай отримують найбільшу вигоду, встановлюючи відразу стільки сонячних панелей, скільки їм потрібно для покриття поточних і найближчих потреб в електроенергії.

Як довго будинок може працювати лише на сонячній енергії?

За даними NREL, невелика сонячна система з акумулятором на 10 кВт-год може забезпечити живлення основних електричних систем будинку протягом трьох днів у деяких частинах США і в більшості місяців року.

Основні електричні системи не включають електричне опалення або кондиціонування повітря, які вимагають великої кількості електроенергії.

Однак варто зазначити, що сонячні системи повинні працювати в парі з акумуляторними батареями, щоб забезпечити резервне живлення під час перебоїв в електромережі. Системи, що працюють лише на сонячній енергії, автоматично вимикаються під час відключень, щоб захистити технічний персонал, який ремонтує мережу.

У чому головний мінус сонячної енергії?

Основним недоліком сонячної енергії є те, що вона нестабільна. Іншими словами, сонячним панелям для виробництва електроенергії потрібне сонячне світло, а коли сонце заходить, виробництво припиняється.

Ця переривчастість створює проблеми для операторів електромереж, оскільки створює приплив енергії в середині дня, коли споживання знижується, і нестачу енергії ввечері, коли споживання досягає піку.

Найбільш очевидним рішенням цієї проблеми є різні форми зберігання енергії, включаючи акумулятори, гідроенергію, стиснене повітря та теплові технології.

Насправді, житлові сонячні та акумуляторні системи в Каліфорнії забезпечили близько 340 МВт потужності під час спеки у вересні 2022 року, щоб допомогти запобігти відключенням електроенергії.

Чи варто встановлювати сонячні панелі в Каліфорнії?

З огляду на велику кількість сонячного світла та високі тарифи на електроенергію, Каліфорнія є одним з найкращих штатів для економії грошей за допомогою домашніх сонячних панелей.

Насправді, навіть після зниження вартості експорту сонячної енергії через NEM 3.0 сонячних рахунків, каліфорнійці все одно можуть заощадити більше грошей на сонячній енергії, ніж власники будинків у більшості інших штатів. За стандартом NEM 3.0, набагато вигідніше поєднувати сонячні системи з акумуляторними батареями, щоб використовувати якомога більше власної сонячної енергії замість того, щоб експортувати її в мережу.

Багато інсталяторів пропонують дешевші “арбітражні” акумуляторні системи, які дозволяють власникам сонячних систем зберігати та використовувати власну електроенергію, але не забезпечують резервне живлення під час відключень (звідси і зниження ціни).

Чи зможете ви отримати безкоштовні сонячні панелі від уряду у 2023 році?

Реклама “безкоштовних сонячних панелей від уряду” є одним з найпоширеніших видів шахрайства в сонячній енергетиці, і вона стала особливо популярною після того, як в Україні з’явилися.

Які негативні сторони сонячних панелей?

Сонячні панелі. це чудовий спосіб для власників будинків зменшити витрати на електроенергію, підвищити вартість житла та зменшити вуглецевий слід. Але кожна енергія.

Скільки коштує сонячна система для будинку площею 2 000 кв. футів?

Домашня сонячна енергія має багато переваг, але почати проект може бути страшно. Зрештою, ні для кого не секрет, що встановлення сонячних панелей обходиться в десятки разів дорожче, ніж.

Чи можете ви отримати сонячні панелі Tesla безкоштовно?

З місією “прискорити перехід світу до сталої енергетики”, Tesla є основним гравцем у галузі сонячних електростанцій на дахах з 2016 року. Під час.

Скільки коштують сонячні панелі Tesla?

Незалежно від того, чи є ви фанатом Ілона Маска, чи ні, Tesla є одним з найбільш впізнаваних брендів для сонячних панелей, акумуляторних батарей та електромобілів на даху.

Скільки коштує сонячна система для будинку площею 2 500 квадратних футів?

Перш ніж приступати до серйозної модернізації будинку, наприклад, встановлення сонячних панелей, добре мати приблизне уявлення про те, скільки це буде коштувати. Після того, як.

Чи справді люди економлять гроші за допомогою сонячних панелей?

В умовах драматичної енергетичної інфляції 2022 року багато власників будинків шукають способи знизити свої витрати на енергію та захистити себе від майбутніх підвищень тарифів.

Калькулятор вартості сонячних панелей Каліфорнія: 3 способи оцінити свої витрати

Встановлення сонячних панелей. це не тільки великий будівельний проект, але й інвестиція в скорочення витрат на електроенергію та викидів вуглекислого газу. Таким чином, це.

Як оцінити витрати на встановлення сонячної енергії?

Більшість котирувань на сонячні батареї містять три цифри: Контрактна ціна системи, вартість пільг та чиста вартість системи після пільг.

Чи є у Home Depot безкоштовні сонячні панелі?

Домашня сонячна електростанція є найбільш життєздатною альтернативою дорогій комунальній електроенергії і може знизити як ваші витрати на електроенергію, так і викиди вуглекислого газу. Однак, як вартість.

Скільки коштує сонячна енергія для будинку з 3 спальнями?

Сонячні панелі часто називають способом порятунку планети, але вони також є чудовим способом заощадити гроші на основних витратах на енергію.

Скільки сонячних панелей мені потрібно на 1,500 квадратних футів.

Одне з перших питань, яке домовласники задають сонячним компаніям. “Скільки панелей мені потрібно?” Є просто щось приємне в тому, щоб мати можливість поставити.

Вартість сонячної панелі за квадратний фут: Скільки коштуватиме сонячна енергія.

У 2023 році кліматичне опитування Heatmap показало, що 59% американців хочуть забезпечити свої будинки сонячними панелями, а 86% сказали, що вітали б.

Безкоштовні сонячні панелі? Що насправді стоїть за рекламою безкоштовних сонячних панелей?

Ми всі бачили рекламу, яка стверджує, що ви можете отримати безкоштовні сонячні панелі від уряду або місцевого інсталятора. Якщо безкоштовні сонячні панелі звучать занадто добре.

NEM 3.0 Суматори експортних ставок: Чому варто переходити на сонячну енергію рано.

Нова структура виставлення рахунків за сонячну енергію для трьох каліфорнійських комунальних підприємств, що належать інвесторам, змусила багатьох домовласників призупинити, змінити або взагалі відмовитися від своїх планів щодо встановлення сонячних панелей на даху.

5 речей, які потрібно знати в останні тижні NEM 2.0

Оновлення: NEM 3.0 набув чинності 15 квітня 2023 року і відкрив вікно для переходу нових сонячних систем в NEM 2.0 закрито. Якщо ви подали заявку на участь у конкурсі.

Як перетворити свою сонячну систему на NEM 2.0

Оновлення: NEM 3.0 набув чинності 15 квітня 2023 року. Сонячні системи з заявками на підключення, поданими на цю дату або пізніше, будуть віднесені до NEM.

Який середній термін окупності сонячних панелей?

Період окупності сонячних панелей. це кількість часу, необхідна для того, щоб економія енергії перевищила витрати на перехід на сонячну енергію. Також.

Що таке NEM 3.0 і як це вплине на власників сонячних панелей в Каліфорнії?

NEM 3.0 Оновлення: NEM 3.0 сонячний білінг набув чинності 15 квітня 2023 року для клієнтів трьох каліфорнійських комунальних підприємств, що належать інвесторам (PGE, SCE та SDGE). NEM.

Що таке мережевий облік і в яких штатах він є?

Існує безліч галузевих термінів, за якими слід стежити, коли ви купуєте сонячну енергію, і чистий облік є одним з найважливіших. Також згадується.

Чи варті сонячні панелі того? Розрахуйте свою рентабельність інвестицій

Чи варті сонячні панелі того? За останнє десятиліття популярність сонячних панелей зростала швидкими темпами. Швидше за все, якщо ви проїжджаєте через.

Огляд сонячних панелей SmartFlower: Справжня вартість сонячної квітки

SmartFlower Solar виробляє унікальні наземні системи сонячних панелей, які включають в себе сонячний трекер і ряд інших високотехнологічних функцій. Ця “розумна” система сонячних панелей.

Як довго служать сонячні панелі?

У 2017 році сонячні панелі стали тоншими, витонченішими, довговічнішими та розрахованими на десятиліття. Ваша нова енергетична система на сонячних панелях буде продовжувати виробляти.

Як знайти якісні ціни на сонячну енергію у 2021 році

Коли літня спека починає брати своє, ідея встановлення домашньої системи сонячних панелей починає набувати більшого сенсу для багатьох домовласників.

БАНКРУТСТВО: Чи вплине банкрутство PGE на розвиток сонячної енергетики?

Після тижнів спекуляцій Pacific Gas Electric, найбільша комунальна компанія в Золотому штаті, оголосила про плани подати заяву про захист від банкрутства за главою 11 Кодексу про банкрутство в.

Дослідження Міністерства енергетики доводить, що клієнти економлять за допомогою сонячних панелей.com

U. це не лише про сонячну енергію, а й про те, як вона впливає на клімат.S. Національна лабораторія відновлюваної енергетики Міністерства енергетики (NREL) щойно опублікувала звіт, який показав, що клієнти сонячної енергетики можуть досягти більш низької вартості системи, використовуючи онлайн.

Сонячні панелі та страхування власників будинків. Що покривається?

Перехід на сонячну енергію. це один з найкращих способів особистої боротьби зі зміною клімату та позитивного впливу на нього. Але зі зміною клімату приходить.

Відновлювана енергія незабаром може стати дешевшою за існуючі електростанції на викопному паливі

Хоча сонячні тарифи 2018 року збільшили вартість деяких міжнародних модулів, сонячна індустрія продовжує стрімко розвиватися. Ціна на сонячну енергію знизилася.

Чи може м’яч для гольфу пошкодити мої сонячні панелі?

У Каліфорнії та багатьох інших штатах, де поширена сонячна енергетика, не бракує полів для гольфу та будинків, які їх оточують.

Як отримати швидкі ціни на сонячні батареї для дому

Процес переходу до будинку на сонячних батареях може бути непосильним для деяких. Від визначення правильного обладнання для сонячних панелей до забезпечення того, що ви приймаєте.

Очищення сонячних панелей: Кращі практики та простий посібник

Брудні панелі? Існують випадки, коли сонячні панелі можуть потребувати очищення, але більшість фактів свідчать про те, що сонячні панелі є самодостатніми і не потребують технічного обслуговування. Ми будемо.

Як сонячні тарифи 2018 року вплинуть на ціни

Якщо ви розглядаєте сонячну енергію, вам може бути цікаво, як нещодавно встановлені тарифи на сонячну енергію можуть вплинути на ціну сонячної енергії. Чи підштовхне це голку.

Як кілька сонячних котирувань заощаджують гроші

Мама казала купувати все підряд, і Національна лабораторія відновлюваної енергетики з цим погоджується. У нещодавньому дослідженні Національна лабораторія відновлюваної енергетики (NREL) виявила, що люди, зацікавлені в.

Сонячні тарифи тут: Небо не падає, а сонце світить.

Очікування закінчилося. Майже через рік після того, як було подано первинну петицію щодо торговельної справи, після місяців слухань, переговорів та остаточної рекомендації від.

Сніг завдав шкоди! Сонячна енергія в холодному кліматі

У зв’язку з тим, що циклон “Бомба” приніс рекордно низькі температури на Східне узбережжя в цьому місяці, багато власників будинків мали на увазі сніг. Хоча це може бути.

Витрати на сонячні панелі: Повна розбивка для встановлення домашніх сонячних

Ось захоплююча цифра. З 2010 року вартість сонячних панелей для житлових будинків знизилася на 61 відсоток. Це за даними Національного центру відновлюваної енергетики.

Чи вплине сонячна торгова війна на домашню сонячну енергію?

Сонячна промисловість чекає, затамувавши подих. У разі схвалення президентом Трампом, наслідки потенційних тарифів, рекомендованих ITC (Міжнародним центром з розвитку відновлюваної енергетики) США, можуть бути дуже значними.

Зі збільшенням потенційної сонячної енергії Трамп прискорює впровадження сонячної енергії

З першого погляду: Suniva. це U.S. У квітні 2017 року виробник сонячних панелей подав скаргу на демпінг до Міжнародної торгової комісії щодо демпінгу. Suniva.

Чому вам потрібно знати свій PPW, коли ви переходите на сонячну енергію

Ще до того, як ви почнете розмову з сонячною компанією, ви повинні знати кілька речей, щоб задати правильні питання про сонячну енергетику.

Економіка очищення сонячних панелей

Що таке втрати від забруднення? Втрати від забруднення. це термін, який використовується для позначення всіх втрат виробництва енергії в сонячній системі, які приписуються панелям.

Чи заощаджу я гроші, коли перейду на сонячні батареї??

Так, ви не тільки заощадите гроші, перейшовши на сонячну енергію, але й станете власником незалежної та чистої енергії. Інвестуючи в.

Мити чи не мити?

Економічна ефективність очищення сонячних панелей Ми всі знаємо, що свіже миття робить для вікон. Світ навколо раптом здається яскравішим, більш насиченим, тому що.

Падіння цін на сонячну енергію

У 1977 році система сонячних панелей коштувала 76.77 за ват. Уявіть, що ви хочете встановити для свого будинку середню систему потужністю 2 000 Вт. Якщо ви.

Що потрібно знати про мережевий облік 2.0

Каліфорнія традиційно є одним із штатів з найбільш дружньою політикою щодо сонячної енергетики. Існують численні програми, які допомагають знизити витрати на.

Реальна ціна безкоштовної сонячної енергії

“Поки що шум навколо сонячних панелей терпимий. Але якщо галузь не буде краще контролювати себе і не переконається, що пошук прибутку. це.

Сонячні електростанції, які продаються з аншлагом: 5 порад, які потрібно знати перед тим, як перейти на сонячну енергію

Маючи понад 6 100 сонячних компаній, 5 основних методів фінансування, тисячі моделей панелей і десятки виробників інверторів, домовласники не можуть знайти прямих відповідей. Сонячна енергетика.com має.

Переваги сонячної енергії під час відпустки

Коли справа доходить до свят, мало що може бути настільки ж знаковим, як різдвяна ялинка. Коли ніч за ніччю світяться красиві вогні, цілі міста.

Отримайте факти про сонячну енергію. за що ви насправді платите?

Осіння спека, здається, не спадає, кондиціонер все ще клацає щодня, і ви вирішили, що чекали занадто довго.

Наука і мистецтво оцінки сонячного проекту

Підрядник одного разу сказав, що був би багатшим і щасливішим, якби знав, які дві роботи не продавати щороку. Як компанії можуть визначити.

Як сонячні панелі можуть додати тисячі до вартості вашого будинку

Сонячні панелі можуть зробити вашу нерухомість дорожчою, але це залежить від того, де ви живете.

Ден. письменник у команді CNET How-To. Його статті з’являлися в The New York Times, Newsweek, NBC News, Architectural Digest та інших виданнях. Він любить розгадувати кросворди та цікавиться перетином технологій та маргіналізованих спільнот.

сонячні, панелі, можуть, додати, тисячі

Існує багато переваг сонячних панелей, про які знають власники будинків.- Вони знижують ваші рахунки за електроенергію, зменшують вуглецевий слід і навіть можуть принести вам корисну податкову знижку.

Але чи знаєте ви, що перехід на сонячну енергію також збільшує вартість вашого будинку?

У звіті Zillow за 2019 рік зазначено, що об’єкти з сонячними установками на даху продаються за 4.на 1% більше, ніж в аналогічних будинках без них. Для будинку середньої вартості це дорівнює приблизно 9 300.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть деяку основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

А резиденції з сонячними батареями. 24.На 7% більше шансів продати за ціною, що перевищує запитувану, згідно з даними сайту оголошень про нерухомість Rocket Homes.

Тоні Аккардо, ріелтор компанії Compass в окрузі Лос-Анджелес, каже, що сонячна енергія є величезною перевагою в його розмовах з потенційними покупцями.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Якби було два однакових будинки, але один з них не мав сонячних батарей і коштував би на 50 000 доларів дешевше, той, що з сонячними батареями, продали б першим, розповів Аккардо CNET.

Ось що вам потрібно знати про те, як і чому сонячні панелі можуть збільшити вартість вашого будинку.

Наскільки сонячні панелі збільшують вартість вашого будинку

Існують податкові пільги при купівлі та встановленні сонячної системи на даху, зокрема, федеральний податковий кредит на сонячну енергію.

Однак, коли настає час продажу, розмір надбавки за наявність сонячної системи на даху залежить від багатьох факторів.- включаючи місце, де ви живете, вартість електроенергії та тип вашої системи.

Найпривабливішим для покупців житла є те, яку частину енергетичних потреб вашого будинку покриває ваша установка. Якщо сонячна енергія може забезпечити все, це може зменшити ваші рахунки за електроенергію в середньому на 1,500 доларів на рік.- дорівнює приблизно 37 500 за весь термін служби системи.

Якщо сонячні панелі не входять до списку бажань покупців, це означає, що вони планують встановити їх самостійно, сказав Аккардо. Вони хочуть компенсувати витрати на електроенергію та мати кращу ситуацію з перепродажем.

Сонячна енергія. це навіть більше, ніж басейн, додав він.

Літня пара, яка дивиться на ваш будинок, можливо, не зверне уваги на те, що у вас є басейн. Або навіть сприймають це як біль, сказав Аккардо. Це пряма економія, якою може скористатися кожен.

Місце, де ви живете, має значення

Вартість сонячної установки суттєво варіюється в залежності від ринку. Не дивно, що покупці в штатах, де рахунки за електроенергію вищі, надають більшу перевагу сонячним панелям.

У січні 2023 року рахунки за електроенергію для населення були найвищими в Каліфорнії, Іллінойсі, Мічигані, Нью-Йорку, Нью-Джерсі, Пенсильванії та Вісконсині, а також по всій Новій Англії, згідно з даними Управління енергетичної інформації.

З більш ніж 10.7 мільйонів будинків покладаються в основному на сонячну енергію, Каліфорнія в переважній більшості має найбільший ринок сонячної енергії для житлових будинків.

Нижче наведено 10 найкращих штатів для сонячної енергетики на основі даних Асоціації сонячної енергетики про сукупну потужність сонячних електростанцій, встановлених до 2022 року, та кількість будинків, що живляться від сонячної енергії.

Штати з найбільшими ринками сонячної енергетики у 2022 році

СтанКаліфорніяТехасФлоридаПівнічна КаролінаАрізонаНевадаДжорджіяНью-ДжерсіВірджиніяНью-Йорк
МВт встановленої сонячної енергії Кількість будинків, що живляться від сонячної енергії
39,729 10,748,338
17,247 1,957,307
10,111 1,195,212
8,179 949,781
6,330 974,221
5,040 910,572
5,033 572,815
4,411 705,165
4,286 476,108
4,259 711,327

Багато з цих штатів пропонують кредити домовласникам, які віддають надлишок енергії назад в мережу. І щонайменше 36 штатів пропонують звільнення від податку на нерухомість для домашніх сонячних систем. Таким чином, хоча це збільшить вартість вашого будинку, це не збільшить ваші податкові рахунки.

Аналіз 2015 року, проведений Національною лабораторією Лоуренса Берклі Міністерства енергетики, показав, що покупці в Каліфорнії, Коннектикуті, Массачусетсі, Міннесоті, Північній Кароліні та Нью-Джерсі платили на 15 000 більше за будинок з типовим 3.6-кіловатна сонячна фотоелектрична система. (Еквівалент приблизно 4 більше за ват виробленої енергії.)

Окремі міста також вийшли в лідери, коли мова йде про впровадження сонячних панелей: Минулого року вони були найбільш затребувані в Лос-Анджелесі, Сан-Дієго, Гонолулу, Феніксі, Сан-Хосе, Сан-Антоніо та Нью-Йорку, згідно з опитуванням Каліфорнійського дослідницького центру екологічної політики (Environment California Research Policy Center).

У Нью-Йорку наявність сонячних панелей підвищила ціну продажу нерухомості на 5.4%, порівняно з 4.1% зростання по всій країні, повідомляє Zillow. Для будинків із середньою ціною у Великому Яблуці це дало додатково близько 24 000.

Ціни на електроенергію залишаться високими

Загальна інфляція сповільнилася до 5% у березні.- і може знизитися до 3% до кінця року. Але Марк Вулф, директор Національної асоціації директорів з енергетичної допомоги, сказав USA Today, що електроенергія може зрости на цілих 10% у 2023 році, а можливо, і в 2024 році.

Це тому, що скраплений природний газ, на якому виробляється понад третина електроенергії в Америці, став дефіцитним, оскільки США експортують рекордні обсяги газу до Європи, яка намагається замінити поставки, які вона більше не отримує з після її вторгнення в Україну у 2022 році.

Безпрецедентні обсяги експорту вперше в історії пов’язують рахунки американських домогосподарств за електроенергію з глобальними катастрофами, написав Вулф у відкритому листі минулої осені до міністра енергетики Дженніфер Гранхолм.

Він описав ситуацію як внутрішню кризу ціноутворення на енергоносії.

Відповідаючи на питання про причини додавання сонячних панелей, майже всі (92%) домовласників, які встановили їх або розглядали можливість зробити це, вказали на економію на комунальних платежах, повідомляє Дослідницький центр П’ю.

Люди не альтруїсти, сказав Аккардо. Вони зацікавлені в сонячній енергії через економію, а не через навколишнє середовище.

Чи завжди сонячна енергія додасть вартості моїй нерухомості?

За словами Аккардо, наявність доглянутої сонячної системи на даху навряд чи коли-небудь знизить вартість вашої нерухомості. Навіть якщо у вас немає сонячних панелей, покупці можуть заплатити більше за будинок з дахом, який добре підходить для їх встановлення пізніше.

Але зміни в державному регулюванні можуть зробити сонячну енергетику менш привабливою: Каліфорнія нещодавно змінила свої стимули для сонячної енергетики з системи чистого обліку, коли домовласники отримують майже долар до долара кредит за надлишкову енергію, на програму чистого білінгу, коли ваш надлишок продається комунальним підприємствам за значно нижчою ставкою.

Системи, встановлені після 14 квітня 2023 року, можуть заробити домовласникам на 75% менше, якщо вони не встановлять домашню батарею, згідно з даними Каліфорнійської асоціації сонячної енергетики та зберігання, найбільшої в штаті організації, що займається торгівлею сонячною енергією. (Існуючі системи застаріли відповідно до поточної структури мережевого обліку).)

Подібні зміни в політиці зменшили споживання сонячної енергії на Гаваях, в Неваді та Міссурі, повідомляє некомерційна організація “Навколишнє середовище Америки”.

В Арізоні нові збори та правила майже вдвічі збільшили термін окупності сонячних панелей, що призвело до зниження рівня впровадження від 50% до 95%, повідомляє EA. (незважаючи на те, що це найсонячніший штат в США, менше 200 000 будинків в Арізоні живляться від сонячної енергії).)

Стан ваших панелей та вашого будинку також є фактором. Якщо покупець бачить, що йому доведеться інвестувати в ремонт, це, швидше за все, призведе до зниження ціни.

І оскільки інші штати переходять на нетто-облік, наявність сонячних панелей у поєднанні з домашньою системою резервного живлення стає все більш важливим для отримання максимальної вигоди для вашого будинку.

Дізнайтеся більше про сонячні панелі, як уникнути шахрайства та дізнайтеся про великі зміни в стимулюванні сонячної енергетики в Каліфорнії.

Звіт про аналіз тенденцій розвитку ринку сонячних фотоелектричних панелей за технологіями (тонкоплівкові, кристалічний кремній), за типом мережі (мережеві, автономні), за застосуванням (житлові, комерційні, промислові), за регіонами та прогнозами за сегментами, 2023 р. (англійською мовою). 2030

Обсяг світового ринку сонячних фотоелектричних панелей оцінювався в 157 млрд дол.75 мільярдів доларів у 2022 році і, як очікується, зростатиме зі середньорічним темпом зростання (CAGR) 7.8% з 2023 по 2030 рік. Очікується, що зростаючий попит на чисту електроенергію з відновлюваних джерел у поєднанні з державною політикою податкових знижок та стимулів для встановлення сонячних панелей сприятиме зростанню галузі сонячних фотоелектричних панелей у найближчі роки.

сонячні, панелі, можуть, додати, тисячі

Компанії в комерційному та промисловому секторах є одними з основних споживачів сонячних фотоелектричних панелей завдяки масштабному попиту на зелену енергію. Економія від масштабу установки в цих секторах компенсує будь-яку втрату ефективності панелей, що робить сонячні фотоелектричні системи вигідними для великомасштабної генерації. Житловий сектор набирає обертів у встановленні сонячних фотоелектричних панелей завдяки схемам мережевого обліку для систем, підключених до мережі, та наявності систем зберігання енергії для автономних систем.

Ринок в США.S. Очікується, що в Каліфорнії спостерігатимуться значні темпи зростання завдяки надійним федеральним програмам, таким як податковий кредит на інвестиції в сонячну енергетику, зростаючий попит у державному та приватному секторах на “зелену” електроенергію, а також зниження вартості панелей. За даними Асоціації індустрії сонячної енергетики, в США (незважаючи на те, що штат Арізона є найсонячнішим у світі).S. У 2021 році сонячна промисловість залучила 33 мільярди доларів США інвестицій і досягла встановленої потужності 23.6 ГВт по всій країні.

Уряд США.S. впровадив різні нові схеми стимулювання для сприяння впровадженню сонячних та інших технологій відновлюваної енергетики. Наприклад, у серпні 2022 року в США було продано U.S. Уряд запустив Закон про зниження інфляції (IRA), який виділив 369 мільярдів доларів США на просування сектору відновлюваної енергетики.

Багато компаній почали будувати нові сонячні фотоелектричні станції та збільшують потужність своїх існуючих станцій. Наприклад, у лютому 2023 року компанія Silicon Ranch оголосила, що збільшить потужність своєї сонячної електростанції. Крім того, First Solar поставить 1.5 ГВт передових американських тонкоплівкових сонячних модулів. Це на додаток до попередніх домовленостей, які передбачають встановлення в цілому 4 ГВт сонячних фотоелектричних панелей до 2027 року.

Ланцюжок створення вартості сонячних фотоелектричних панелей включає постачальників сировини, постачальників обладнання, виробників модулів, дистриб’юторів і покупців, які працюють на промисловому, комерційному та житловому ринках. Більшість виробників на ринку сонячних фотоелектричних панелей є сильно відсталими в інтеграції. First Solar, Solar World та Yingli є одними з ключових компаній, що практикують вертикальну інтеграцію.

Однак спалах COVID-19 порушив глобальний ланцюжок поставок сонячних фотоелектричних панелей, в результаті чого виробники зіткнулися з нестачею робочої сили, дефіцитом матеріалів та стагнацією міжнародної торгівлі, що вплинуло на експортний ринок. Затримка проектів через порушення ланцюжка поставок ще більше ускладнить розвиток сонячної енергетики.

Технологічна аналітика

Тонкоплівковий сегмент займає домінуючу частку ринку. 42.54% у 2022 році завдяки підвищеній довговічності та компактності тонкоплівкових сонячних фотоелектричних панелей. Крім того, ці панелі гнучкі та легкі. Тонкоплівкові сонячні фотоелектричні панелі в основному використовуються в комунальних та комерційних цілях завдяки низьким витратам на встановлення. Ці панелі відомі як економічно ефективні замінники сонячних фотоелектричних панелей на основі кремнію, оскільки їх можна виробляти великими партіями.

Прогнозується, що сегмент кристалічного кремнію буде рости зі значним середньорічним темпом зростання протягом прогнозованого періоду завдяки легкій вазі і тривалому життєвому циклу цих панелей, а також низьким виробничим витратам кремнієвих напівпровідників, що використовуються в них. Ключовими світовими постачальниками сонячних фотоелектричних панелей з кристалічного кремнію є Hanwha Group, JinkoSolar, SHARP CORPORATION та Canadian Solar Inc.

Інформація про застосування

На промисловий сегмент припадає домінуюча частка в 40.57% на ринку сонячних фотоелектричних панелей у 2022 році і, за прогнозами, зростатиме зі значним середньорічним темпом приросту (CAGR) у 7.6% за прогнозний період. Зростання сонячних фотоелектричних панелей у житловому сегменті пояснюється численними перевагами, такими як менший вуглецевий слід, менші рахунки за електроенергію та вища вартість житла. За допомогою сонячних систем споживачі мають право на податкові пільги, запроваджені урядами. Очікується, що запуск нових продуктів сонячних фотоелектричних панелей в житловому секторі збільшить попит на продукцію протягом прогнозованого періоду. Наприклад, у грудні 2022 року компанія Soloes випустила сонячні панелі нового покоління ANTARES BI 144 з високою потужністю випромінювання та захистом від негативного впливу сонячного світла.

Очікується, що все більше впровадження сонячної енергії як джерела живлення в корпоративних офісах, лікарнях і готелях стимулюватиме попит на сонячні фотоелектричні панелі в комерційному секторі зі збільшенням попиту на електроенергію в центрах обробки даних і базових станціях зв’язку. Крім того, покращена ефективність сонячних фотоелектричних панелей, підвищений вихід енергії та моніторинг на рівні модулів є одними з ключових факторів, що сприяють впровадженню сонячних фотоелектричних панелей у цьому сегменті.

Очікується, що зростаючий попит на екологічно чисту енергію стимулюватиме розвиток комунальних проектів і сприятиме зростанню ринку сонячних фотоелектричних панелей в промисловому секторі. За даними Асоціації галузей сонячної енергетики, станом на 2022 рік в США налічувалося 6 000 сонячних проєктів.S. потужністю 182 ГВт.

Інформація про тип мережі

На мережевий тип сонячних панелей припадає значна частка доходу, яка оцінюється в 155 доларів США.43 млрд у 2022 році. Домінуюча позиція мережевого типу здебільшого пояснюється низькими витратами на експлуатаційне обслуговування та нескладністю підключених до мережі фотоелектричних систем. Мережеві фотоелектричні системи мають нижчі витрати, оскільки надлишок виробленої електроенергії експортується в мережу і немає необхідності встановлювати акумуляторні батареї поблизу джерела системи. Політика чистого обліку та “зелених” тарифів надала додатковий поштовх зростанню сегменту.

сонячні, панелі, можуть, додати, тисячі

Прогнозується, що автономні джерела енергії зростатимуть із середньорічним темпом приросту на рівні 16.0% протягом прогнозованого періоду. Очікується, що розширення виробників сонячних фотоелектричних панелей та зростання потужностей позамережевих сонячних фотоелектричних панелей сприятимуть розвитку сегменту позамережевих сонячних фотоелектричних панелей. Проблеми, з якими стикаються традиційні системи сонячних фотоелектричних панелей у вигляді обмеженої доступності землі та високих витрат на встановлення мережі, зводяться нанівець завдяки впровадженню автономних сонячних фотоелектричних панелей.

Очікується, що податкові пільги та субсидії, пропоновані урядами різних країн для встановлення автономних сонячних фотоелектричних панелей, а також орендні пільги, пропоновані власникам водосховищ, ще більше збільшать зростання сегмента автономних сонячних фотоелектричних панелей на світовому ринку сонячних фотоелектричних панелей протягом прогнозованого періоду.

Регіональні особливості

На Азіатсько-Тихоокеанський регіон припадає найбільша частка 54.31% на світовому ринку сонячних фотоелектричних панелей у 2022 році, причому найбільший внесок у генерування доходів зробить Китай. Присутність великих гравців на ринку та підтримуюча державна політика надання субсидій та фінансових стимулів для фотоелектричних проектів є ключовими факторами зростання галузі в Китаї.

сонячні, панелі, можуть, додати, тисячі

Очікується, що ринок у Північній Америці зростатиме із середньорічним темпом близько 7.9% за прогнозований період. Очікується, що зростання потенціалу побутових споживачів у поєднанні з анонсуванням нових комунальних проектів сприятиме проникненню продукту по всій країні протягом прогнозованого періоду.

Окрім того, що Китай є найбільшим центром виробництва панелей, він має кілька сонячних електростанцій, включаючи найбільшу в світі плавучу електростанцію, яка може генерувати 40 МВт електроенергії. Крім того, країна займає провідне місце в експорті сонячних фотоелектричних панелей у світі. Однак, деякі країни, такі як U.S. Індія та Китай ввели обмеження на кількість фотоелектричних панелей, що імпортуються з Китаю, тим самим знизивши прибутки сонячної енергетики в країні.

Інформація про частку ринку ключових компаній

Світова індустрія сонячних фотоелектричних панелей є конкурентоспроможною з ключовими учасниками, які беруть участь у НДДКР, і постійні інновації, що здійснюються виробниками, стали одним з найважливіших факторів для компаній, що працюють у цій галузі. Високий ступінь інтеграції, безпека сировини, джерела технологій, кваліфікована робоча сила і сильні НДДКР є одними з найважливіших факторів, що визначають конкурентоспроможність галузі сонячних фотоелектричних панелей. У всьому світі зростаючий попит на відновлювану енергію на додаток до зростаючих проблем енергетичної безпеки є рушійною силою зростання ринку. Деякі відомі гравці на світовому ринку сонячних фотоелектричних панелей включають:

 • JinkoSolar
 • JA Solar
 • Trina Solar
 • LONGi Solar
 • Canadian Solar
 • Hanwha Q-CELLS
 • Зростаюча енергія
 • GCL-SI
 • First Solar
 • SunPower Corporation

Обсяг звіту про ринок сонячних фотоелектричних панелей

Атрибут звіту

Розмір доходу ринку у 2023 році

170 ДОЛАРІВ США.25 мільярдів

Прогноз доходів у 2030 році

США 287.13 мільярдів

Темпи зростання

CAGR 7.8% з 2023 по 2030 рік

Базовий рік для оцінки

Виручка в млрд доларів США та CAGR з 2023 по 2030 рік

Прогноз доходів, рейтинг компаній, конкурентне середовище, фактори зростання та тенденції

Технологія, тип мережі, застосування, регіон

Північна Америка; Європа; Азіатсько-Тихоокеанський регіон; Центральна Південна Америка; Близький Схід Африка

U.S.Канада; Мексика; Німеччина; Великобританія; Франція; Італія; Іспанія; Туреччина; Хорватія; Китай; Японія; Індія; Південна Корея; Австралія; Бразилія; Колумбія; Парагвай; Саудівська Аравія; Південна Африка; Єгипет; ОАЕ

JinkoSolar; JA Solar; Trina Solar; LONGi Solar; Canadian Solar; Hanwha Q-CELLS; Risen Energy; GCL-SI; First Solar; SunPower Corporation

Безкоштовне налаштування звіту (еквівалент до 8 робочих днів аналітика) при покупці. Додавання або зміна країн, регіонів та сегментів.

Ціноутворення та варіанти придбання

Скористайтеся індивідуальними варіантами придбання, які відповідають саме вашим дослідницьким потребам. Розгляньте варіанти придбання

Сегментація звіту про світовий ринок сонячних фотоелектричних панелей

У цьому звіті прогнозується зростання доходів на глобальному, регіональному та національному рівнях, а також надається аналіз останніх галузевих тенденцій у кожному з підсегментів з 2018 по 2030 рр. Для цього дослідження Grand View Research сегментувала звіт про світовий ринок сонячних фотоелектричних панелей на основі технології, типу мережі, застосування та регіону:

сонячні, панелі, можуть, додати, тисячі

 • Технологічний прогноз (дохід, млрд дол. США, 2018 р.). 2030)
 • Тонка плівка
 • Кристалічний кремній
 • Інші
 • У мережі
 • Автономна енергетика
 • Житловий
 • Комерційний
 • Промисловий
 • Північна Америка
 • U.S.
 • Канада
 • Мексика
 • Німеччина
 • Росія
 • ВЕЛИКОБРИТАНІЯ
 • Іспанія
 • Італія
 • Франція
 • Туреччина
 • Хорватія
 • Китай
 • Японія
 • Південна Корея
 • Індія
 • Австралія
 • Бразилія
 • Колумбія
 • Парагвай
 • Саудівська Аравія
 • ОАЕ
 • Південна Африка
 • Єгипет

Поширені запитання про цей звіт

b. Розмір світового ринку сонячних фотоелектричних панелей оцінюється в 157 доларів США.75 мільярдів доларів США у 2022 році і, як очікується, досягне 170 мільярдів доларів США.25 млрд у 2023 році.

b. Очікується, що світовий ринок сонячних фотоелектричних панелей зростатиме зі середньорічним темпом приросту на рівні 7.8% з 2023 по 2030 рік, щоб досягти 287 доларів США.13 мільярдів до 2030 року.

b. Азіатсько-Тихоокеанський регіон домінує на ринку сонячних фотоелектричних панелей з найбільшою часткою 54.31% у 2022 році. Присутність великих гравців на ринку, а також сприятлива державна політика, що надає субсидії та фінансові стимули для фотоелектричних проектів, є одними з ключових факторів, що сприяють зростанню галузі в Китаї.

b. Серед ключових гравців на ринку сонячних фотоелектричних панелей. Canadian Solar, Solar Power Rocks LLC, Yingli Solar, HelioPower, SMA Solar Technology, Greenlight Planet, Schneider Electric, Backwoods Solar, SuKam Power Systems та інші.

b. Ключовими факторами зростання ринку сонячних фотоелектричних панелей є зростаючий попит на екологічно чисту електроенергію з відновлюваних джерел у поєднанні з державною політикою податкових знижок та стимулів для встановлення сонячних панелей, що, як очікується, сприятиме зростанню ринку сонячних фотоелектричних панелей у найближчі роки.

сонячні, панелі, можуть, додати, тисячі

Запросіть безкоштовний зразок

Зрозуміти сонце! 27 фантастичних фактів про сонячну енергію та сонячні панелі

сонячні, панелі, можуть, додати, тисячі

Сонячна енергія використовується вже понад 2700 років для опалення, приготування їжі та інших важливих застосувань, які роблять наше життя більш ефективним. Очевидно, чому сонце було таким важливим ресурсом для людства. якщо його промені можуть нагрівати наші тіла, коли ми просто гуляємо на вулиці, то повинні бути й інші речі, які ми можемо з ним робити!

Проте, технологія сонячної енергетики по-справжньому набула свого розвитку лише в 1954 році, коли Bell Laboratories створила перший комерційно життєздатний сонячний елемент. З того часу сонячна енергетика стала найбільш швидкозростаючим сектором енергетичної економіки, створюючи робочі місця в шість разів швидше, ніж на загальному ринку праці. Використання сонячної енергії має дуже багато переваг, коли і як тільки це можливо.

У Chariot Energy ми, очевидно, великі шанувальники сонячної енергії та сонячних панелей. Саме тому ми хочемо допомогти техасцям забезпечити свої будинки сонячною енергією без необхідності встановлювати панелі на своїх будинках. Ми хочемо поділитися з вами нашою любов’ю до сонця, зібравши цей цікавий список фактів про нашу галузь, доповнений деякими менш відомими цікавинками, які можуть вас здивувати.

факти про сонячну енергію для екологічно чистих

Наше сонце потужне. Його енергія не тільки практично невичерпна, але й є найпоширенішим джерелом енергії на Землі. Викопне паливо просто не може з нею зрівнятися. Вони не працюють так довго, для їх поповнення потрібні віки, і вони негативно впливають на навколишнє середовище. Отже, давайте викладемо факти про те, чому сонячна енергія дійсно є одним з найбільш екологічно чистих ресурсів.

174 000 терават енергії постійно потрапляють на землю у вигляді сонячного випромінювання в будь-який момент, навіть у найпохмуріший день.

Одна година сонячного світла еквівалентна річному запасу енергії для планети.

Сонячна енергія не забруднює навколишнє середовище при виробництві електроенергії.

Сонячне світло долає 90 мільйонів миль до Землі за 10 хвилин.

Сонячні електростанції можуть працювати понад 40 років.

У пустелі Мохаве розташована найбільша у світі сонячна електростанція площею близько 1 000 акрів.

Сонячна енергія. найдешевше джерело енергії у світі станом на 2017 рік.

Станом на 2019 рік сонячна енергія дешевша за викопне паливо.

Китай. світовий лідер з виробництва сонячної енергії.

США є третім за величиною ринком сонячної енергії та генератором у світі.

Каліфорнія виробляє найбільше сонячної енергії в США.

понад 260 000 людей працювали в галузі сонячної енергетики у 2016 році.

Користувачі сонячної енергії заощаджують до 35 тонн вуглекислого газу та 75 мільйонів барелів нафти щороку.

факти про сонячні панелі для власників будинків

Хоча деякі з нас, ймовірно, створювали викладені фольгою сонячні печі для шкільного наукового проекту, ми також знаємо, що сонячна енергія буде повністю прийнята лише тоді, коли вона буде такою ж зручною, як і традиційна електроенергія.

Введіть сонячну панель. Ця чудова технологія може по-справжньому використовувати енергію сонця, перетворюючи її в електрику для живлення будинків і підприємств по всьому світу. сонячна енергія має найбільшу гнучкість, ніж будь-яке інше відновлюване джерело енергії, щоб забезпечити справжні енергетичні зміни на нашій планеті. Ось 14 фактів про сонячні панелі для власників будинків.

Олександр Беккерель відкрив фотоелектричний ефект у 1839 році.

Рассел Ол створив перший фотоелектричний елемент у 1941 році.

Bell Laboratories розробила перший сучасний сонячний елемент у 1954 році.

В США встановлено понад 2 мільйони систем сонячних панелей. S. самостійно.

Домовласники виходять на “беззбитковість” своїх сонячних панелей менш ніж за десять років.

Сонячні панелі. найшвидше джерело енергії для встановлення.

Сонячні панелі виробляють 10 кіловат-годин електроенергії на квадратний фут.

Сонячним панелям не потрібне пряме сонячне світло для виробництва електроенергії.

Щоб забезпечити всю Землю сонячною енергією, потрібно 191 000 квадратних миль сонячних панелей.

За 30 років середньостатистична система сонячних панелей на даху може зменшити забруднення на 100 тонн вуглекислого газу.

Середня сонячна панель має 25-річну гарантію.

Найефективніші сонячні панелі виготовляються з монокристалічного кремнію.

Міська влада Лас-Вегаса, штат Невада, працює на 100% відновлюваній енергії від сонячних панелей.

Середньостатистична система сонячних панелей працює з 20% ефективністю, тобто вона перетворює 20% сонячного світла, що потрапляє на неї, в електрику.

Ви можете змінити світ на краще за допомогою сонячної енергії

Китай є світовим лідером у галузі сонячної енергетики.S. лише виробляє достатньо електроенергії з сонячної енергії, щоб забезпечити енергією понад 11.3 мільйони будинків. І ця цифра продовжує зростати, оскільки ми прагнемо до більшої енергетичної незалежності та зменшення впливу викопного палива на навколишнє середовище. Підписавшись на план споживання електроенергії від Chariot Energy, ви показуєте енергетичній галузі Техасу, що ви цінуєте розширення та розвиток збільшених потужностей сонячної енергії.

Полюбивши сонячну енергію, ви можете зробити додаткові кроки, щоб показати людям важливість посилення зеленого енергетичного профілю Техасу, США.S., америка і світ. Ми рекомендуємо наступне:

 • Встановлення сонячних панелей на своєму будинку
 • Лобіювання уряду штату, щоб змусити комунальні компанії приймати сонячні викупи
 • Попросіть законодавців інвестувати кошти в дослідження для покращення акумуляторів для відновлюваної енергетики
 • Переконайте свою сім’ю та друзів підписатись на план сонячної енергії від Chariot Energy

Ми повинні зробити все можливе, щоб перевести енергетичний профіль нашого суспільства на повністю відновлювані джерела енергії, якщо ми хочемо знизити наш колективний вуглецевий слід, зменшити глобальне потепління і перемогти зміну клімату.

Залишити відповідь