Детальне пояснення “Як довго може працювати сонячний генератор? “. Сонячний генератор потужністю 3600 Вт

Детальне пояснення “Як довго може працювати сонячний генератор?

детальне, пояснення, довго, може, працювати

Перш ніж купувати сонячний генератор, потрібно знати, який розмір підійде для ваших потреб. На ринку існує так багато різних варіантів на вибір, що знати, який з них підходить саме вам, може бути досить складно.

Візьмемо, наприклад, Bluetti, ми вже продаємо близько 9 різних сонячних генераторів, всі з різною потужністю. Отже, як дізнатися, який розмір сонячного генератора підходить саме вам? У цій статті ми пояснимо, як довго може працювати сонячний генератор?

Як довго може працювати сонячний генератор?

Коли хтось шукає сонячний генератор, одним з найважливіших моментів є знання того, як довго працюють сонячні генератори? З цієї причини тут, у цій статті, ви отримаєте детальне пояснення “як довго може працювати сонячний генератор?”. Давайте дізнаємось у цій статті.

Переносні генератори сонячної енергії є очевидним свідченням трансформації використання енергії в численні галузі відновлюваної енергетики. Ви можете запускати світло, вентилятори, нагрівати воду або кімнату для виживання за допомогою цієї чистої енергії під час надзвичайних ситуацій, таких як відключення електроенергії.

Давайте з’ясуємо, як довго може працювати сонячний генератор, з’ясуємо, що краще сонячна електростанція або генератор, довговічність сонячного генератора та його використання в різних приладах.

Який найкращий автономний генератор: Портативна сонячна енергетична система?

Уявіть, що ваша місцевість знеструмлена через грозу. Припустимо, що батарея сонячного генератора розряджається протягом декількох годин, а сонячного світла недостатньо для зарядки акумулятора.

В такому випадку у вас будуть гнилі продукти в холодильнику.

Сонячний генератор. це просто акумуляторна батарея, але революційна за своєю-

Легкий / Максимально портативний

Сонячні електрогенератори. це компактна система, яка не потребує встановлення сонячних фотоелектричних панелей на даху.

Можливість розширення

Кілька варіантів входу (для підзарядки акумулятора) та кілька варіантів виходу (вилка змінного струму, USB, навіс для автомобіля) сонячних генераторів роблять їх ідеальним компаньйоном для подорожей на великі відстані (в автофургоні або іншим чином), кемпінгу, катання на човнах або риболовлі на озерах.

Як вибрати сонячний генератор? Який генератор найефективніший?

Шукайте рейтинг сонячного генератора. Це вимір потужності (максимальна потужність у ватах), яку сонячний генератор може забезпечити протягом ідеального часу.

Потужність (максимальна) інвертора відіграє важливу роль у вашому сонячному генераторі, оскільки більшість електронних пристроїв використовують змінний струм.

Виробники використовують номінальну потужність інвертора як номінальну потужність портативного сонячного генератора, оскільки номінальна потужність інвертора є найвищою межею того, скільки потужності можуть потягнути прилади змінного струму.

Вам потрібен не масивний інвертор, а сумісний з батареєю сонячного генератора.

Контролер заряду специфікації MPPT (відстеження точки максимальної потужності) дозволяє сонячному генератору бути портативним і більш ефективним.

Технічна специфікація

Фотоелектричне (PV) перетворення Сонячні панелі перетворюють сонячне світло (фотони) в енергію.
Зберігання енергії Контролер заряду регулює потік згенерованої енергії від сонячних елементів до акумуляторів.
Перетворення змінного струму в постійний Енергія, накопичена в акумуляторі, проходить через інвертор. Перетворює постійний струм (DC) в змінний струм (AC).

⦁ Якщо номінальна потужність (потужність) конкретної сонячної електростанції становить 2000 Вт, а ємність акумулятора. 100 А-год (12 В), то це означає, що вона

⦁ Пристрій може працювати (безперервно) з приладом потужністю 2000 Вт або з декількома приладами по 2000 Вт

⦁ Акумулятор ємністю 100 А-год на 12 В може забезпечити 100 ампер протягом 1 години, або 1 ампер протягом 100 годин тощо.

Ці рейтинги та технічні характеристики є лише початковим скринінгом для визначення найефективнішого сонячного портативного генератора для ваших потреб. Але з них не зовсім зрозуміло, чи потрібен мені надпотужний сонячний генератор чи ні, чи не так??

Як довго працює сонячний генератор (час роботи)?

Тепер, коли ви ознайомилися з ефективністю сонячних генераторів, дозвольте мені почати центральну частину: Детальне пояснення “Як довго може працювати сонячний генератор?”

Час роботи: Вимірювання того, як довго портативний генератор сонячної енергії функціонує для живлення електронних приладів від зарядженого акумулятора.

Час роботи (макс. годин) = Потужність сонячного генератора (ват-годин) / Потужність, необхідна для пристрою (ват)

⦁ Корисні ват-години: Корисні ват-години сонячного електрогенератора є найважливішим показником того, як довго працює сонячний генератор.

Вольти х А-год = ват-години

Зазначене електрообладнання може вимагати безперебійного живлення, яке може швидко вичерпати заряд акумулятора.

Але розрядка будь-яких звичайних батарейок на 100% скорочує термін їхньої служби та збільшує ймовірність пошкодження.

Корисна кількість ват-годин (рекомендовано)
Літієві батареї 90 % ємності акумулятора (ват-годин)
Свинцево-кислотні акумулятори 60 % від ємності акумулятора (ват-годин)

Корисна кількість ват-годин для свинцево-кислотного акумулятора ємністю 100 А-год при напрузі 12 В становить: = Вольт х А-год х 60 % = 12 х 100 х 60/100 = 720

Лампи розжарювання

⦁ Ви можете використовувати сім 100-ватних лампочок протягом години або чотирнадцять 100-ватних лампочок протягом 30 хвилин.

Лампи CFL (компактні люмінесцентні лампи)

⦁ Ваш сонячний генератор може живити дві 25-ватних лампочки протягом 14 годин.4 години

⦁ І навпаки, кількість CFL-лампочок, які сонячний генератор може живити протягом 14 годин.4 години на акумуляторі 100 А-год, 12 В = 720 ват-годин / (14.4 години x 25 Вт) = 2 лампочки.

Світлодіодні (LED) лампочки

⦁ Аналогічно, ваш сонячний генератор може живити дев’ять 16-ватних світлодіодних ламп протягом 5 годин.

Ефективність портативного сонячного генератора залежить від вашої потреби в енергії та ємності акумулятора (розміру та типу).

⦁ Ви не можете розраховувати на те, що сонячний генератор потужністю 50 Вт забезпечить резервне живлення вдома, якщо ви не хочете сидіти без діла в темряві!

⦁ Потужний сонячний генератор потужністю не менше 4500 корисних ват-годин та інвертор потужністю понад 3000 Вт може забезпечити достатнє резервне живлення в аварійних ситуаціях.

⦁ Резервна батарея такої портативної електростанції може забезпечити роботу таких електричних навантажень, як телевізор, холодильник, мікрохвильова піч тощо., на кілька днів в залежності від необхідної потужності приладу (ват).

На скільки вистачить сонячного генератора і на скільки приладів?

Потужний сонячний генератор для зарядки смартфонів час від часу зробить ваш надпотужний сонячний генератор абсолютно марним. Бажано мати чітке уявлення про

⦁ Скільки електроприладів ви можете запустити від сонячного генератора за певний час і

⦁ Скільки годин ви можете працювати від сонячної електростанції для певної кількості приладів.

Кавоварка

⦁ Тепер ви хочете приготувати каву у своїй кавоварці потужністю 1200 Вт за допомогою сонячного генератора на 100 А-год, 12 В і 720 корисних ват-годин.

Час роботи (мінімальний) повинен бути 0.6 (720/1200) годин або 36 хвилин.

Мікрохвильова піч

⦁ Скільки чашок чаю ви можете підігріти (по 2 хвилини) у мікрохвильовій печі потужністю 1500 Вт? (720/1500) x (60/2) = 14.4 або 14 чашок

Як довго сонячний генератор може забезпечувати роботу кондиціонера??

Одним з найбільших споживачів енергії в домогосподарствах є кондиціонер.

Три сонячні панелі по 200 Вт Батарея на 1200 Вт Час заряджання 2 години Кімната площею 250 кв.м. футів. Кондиціонер 6,000 BTU

⦁ Ваші сонячні фотоелектричні панелі працюють чверть доби (6 годин) для самозабезпечення.

У вас є три сонячні панелі по 200 Вт (за годину вони виробляють 600 Вт, а загалом за 6 годин на добу. 3600 Вт; 600×6=3600).

⦁ Сонячні панелі зарядять акумулятор за 2 години (панелі виробляють 1200 Вт; 600×2=1200), який буде працювати протягом ночі.

Решта 3600 Вт (3600-1200=2400 Вт) будуть працювати протягом дня.

⦁ Ви повинні знати, скільки ват (потужності) використовує ваш кондиціонер в BTU (британських теплових одиницях).

Кондиціонер потужністю 6 000 BTU (для кімнати площею 250 квадратних футів) споживає від 500 до 750 Вт потужності.

⦁ Але якщо у вас лише одна сонячна панель потужністю 200 Вт, вона виробить 1200 Вт за 6 годин.

Це означає, що батарея не матиме достатньої потужності для використання вночі, оскільки кондиціонер може працювати вдень.

⦁ Знову ж таки, для запуску кондиціонера потрібно в 2 рази більше безперервної потужності.

Якщо пристрій працює на 500 Вт, для його запуску знадобиться 1000 Вт. Отже, потужність вашого інвертора повинна бути щонайменше 1000 Вт.

⦁ Отже, сонячний генератор з вищевказаними характеристиками може живити кондиціонер (віконний блок) потужністю 6000 BTU протягом 30 хвилин (приблизно) протягом ночі.

Висновок

Я сподіваюся, що ця стаття надала кожну детальну інформацію про те, як довго може працювати сонячний генератор? Це залежить від енергоспоживання обраних вами електроприладів та корисної кількості ват-годин, яку може забезпечити ваш сонячний генератор.

Розрахунок стає вирішальним, якщо вам потрібно запустити вентилятори або вентилятори протягом ночі за допомогою генератора сонячної енергії.

Вам не потрібно заправляти сонячний генератор, і він не потребує технічного обслуговування серед багатьох інших незліченних подібних властивостей.

Номінальна потужність електричного навантаження, помножена на кількість таких пристроїв для кожного приладу, дасть загальну необхідну потужність (ват).

У цій статті докладне пояснення “як довго може працювати сонячний генератор?” було дано.

Коротше кажучи, розділивши корисні ват-години сонячного електрогенератора на необхідні вати, ви отримаєте уявлення про те, як довго може працювати сонячний генератор.

⦁ Номінальна ємність інвертора акумулятора

Ефективний номінал батареї сонячного генератора (корисні ват-години) повинен становити 1.У 5-2 рази більше, ніж у інвертора.

Низька потужність інвертора обмежує вихідну потужність сонячного генератора.

Інвертори з більшою потужністю забезпечують безперебійне живлення сонячної електростанції.

⦁ Тип контролера заряду батареї

Ви можете розрядити літієві батареї до 10 % від номінальної ємності.

Контролер заряду MPPT сонячного генератора збільшує вихідну потужність і, таким чином, швидкість заряджання батареї.

Посібник з вибору генератора для автономних сонячних систем

Більшість автономних сонячних систем працюють в парі з генератором. Без підключення до електромережі в якості запасного варіанту, автономні установки потребують резервного плану на випадок, якщо їх сонячна система не зможе виробити достатньо енергії для задоволення потреб будинку.

Газові генератори використовуються в автономних системах як резервне джерело заряду для підзарядки акумуляторних батарей, коли сонячна енергія не встигає за попитом. Вони також використовуються для резервного живлення на випадок, якщо обладнання вийде з ладу і потрібно буде обійти інверторну систему.

Ось наші поради щодо вибору генератора для вашої автономної сонячної системи.

детальне, пояснення, довго, може, працювати

Розмір генератора

Як правило, генератор повинен бути приблизно в 2 рази більшим за безперервну потужність інвертора. Наприклад, інвертор потужністю 4000 Вт слід використовувати в парі з генератором потужністю 8000 Вт.

Це пов’язано з тим, що генератор повинен заряджати акумулятори, одночасно живлячи навантаження (прилади, що споживають енергію). Якщо загальне навантаження становить 4 000 Вт, а зарядний пристрій. 60 ампер при 48 вольтах, це в сумі дає близько 7 кВт безперервної потужності:

60a x 48v = 2,880 Вт 4,000 Вт = 6,880 Вт

8 кВт має сенс як мінімальний розмір генератора, щоб живити навантаження і мати достатню потужність для зарядки акумуляторної батареї.

Це гарна ідея, щоб трохи округлити, щоб дати деякий запас для генератора, особливо на великих висотах, де ваш генератор буде втрачати частину своєї потужності. Двигуни можуть втрачати близько 3% своєї потужності на кожні 1000′ набору висоти. Переконайтеся, що ви врахували це, якщо ваша система буде встановлена на великій висоті.

Чи можна використовувати генератор більшого розміру?

Більший генератор може бути корисним, якщо у вас є великі навантаження, такі як кондиціонер або зварювальний апарат, які будуть використовуватися тільки під час роботи генератора.

Ми часто продаємо генератори Kohler потужністю 12 кВт і 14 кВт з нашими автономними системами, що використовують інвертор потужністю 4000 Вт. Більший генератор буде спалювати більше палива, але в іншому працюватиме нормально.

Чи можна використовувати генератор меншого розміру?

Менші генератори все ще працюватимуть, але, як правило, це вимагає коригування налаштувань, щоб обмежити вихід зарядного пристрою. Більшість зарядних пристроїв дозволяють регулювати вхідний струм змінного струму та швидкість заряду.

Вам потрібно буде узгодити напругу генератора з напругою інвертора. Наприклад, генератори на 120 В змінного струму повинні працювати в парі з інвертором/зарядними пристроями на 120 В змінного струму, в той час як генератори на 120/240 В змінного струму потребують інвертора, який видає 120/240 В змінного струму.

У рідкісних випадках, коли ви використовуєте трифазний генератор або інвертор, застосовуються ті ж правила: напруга генератора повинна відповідати напрузі інвертора.

Ми знаємо про один виняток. Інвертори Magnum PAE розраховані на 120/240 В змінного струму, але можуть працювати від мережі 120 В змінного струму, за умови, що ви зменшите швидкість заряду до 50% або нижче, а також відрегулюєте вхідні амперметри змінного струму відповідно до розміру генератора. Це корисно, якщо вам потрібен інвертор, який може видавати 120/240 В змінного струму, але ви працюєте з меншим генератором.

Тип палива генератора (природний газ, пропан, дизель)

Більшість резервних домашніх генераторів працюють на природному газі, пропані або дизельному паливі. Дизельні генератори, як правило, набагато економніші та довговічніші, але початкова вартість може бути в 2-3 рази вищою, ніж альтернатива на природному газі або пропані.

Генератори Kohler 12кВт 14кВт, які ми продаємо, можуть працювати як на природному газі, так і на пропані. Клієнти, які працюють поза мережею, зазвичай використовують пропан замість природного газу, але ці моделі можна налаштувати для роботи з будь-яким типом палива.

Інші міркування

Гарантія

Більшість генераторів не мають гарантії, яка покриває роботу в автономному режимі або в режимі максимальної потужності. Уважно перевірте гарантію на генератор, щоб переконатися, що його можна використовувати поза мережею.

На генератори Kohler 12RES та 14RESA надається гарантія на 18 місяців / 1000 годин автономної роботи (залежно від того, що настане раніше).

Якщо вам потрібна більша потужність, два генератори 14RESA можна об’єднати паралельно з модулем Kohler Powersync для отримання 28 кВт потужності.

2-провідний запуск

Позамережеві генератори в парі з сонячними енергетичними системами потребують можливості 2-провідного запуску, щоб функція автоматичного запуску генератора (AGS) працювала. Коли напруга ваших батарей падає нижче певного рівня, AGS вмикає генератор і заряджає батареї.

Зверніть увагу, що 2-провідний запуск відрізняється від електричного запуску. Деякі генератори мають кнопку для електричного запуску/зупинки, але вони не можуть керуватися за допомогою 2-провідного сигналу, що означає, що інвертор не може зв’язатися з генератором, щоб запустити механізм AGS.

Генератори Kohler 12RES та 14RESA можуть запускатися від двох проводів.

1800 об/хв проти. 3600 ОБ/ХВ

Більшість генераторів працюють на одній з двох швидкостей двигуна: 1800 або 3600 об/хв.

Різниця базується на конструкції двигуна та використовуваному генераторі змінного струму. Генератори на 1800 об/хв, як правило, вважаються кращими, оскільки вони більш економічні, але вони коштують трохи дорожче. Генератори на 3600 об/хв, як правило, дешевші, але менш ефективні.

Генератори Kohler потужністю 12 кВт та 14 кВт, які ми продаємо, мають 3600 об/хв. Вони дуже довговічні, надійні та більш економічно вигідні для типових автономних застосувань. Kohler не виробляє генераторів на 1800 об/хв потужністю менше 24 кВт, хоча можуть бути варіанти від інших виробників. Обов’язково проведіть дослідження та прочитайте відгуки, щоб дізнатися про компанію та переконатися, що ви отримуєте якісний продукт.

Висновок

Шукаючи генератор для автономної сонячної системи, майте на увазі кілька речей:

  • Потужність генератора повинна в 2 рази перевищувати потужність вашого інвертора
  • Узгодьте напругу генератора з напругою інвертора
  • Генератор повинен мати гарантію для використання поза мережею
  • 2-провідний запуск є обов’язковим для автоматичної роботи з сонячною системою
  • 3600 об/хв є більш економічно вигідними, в той час як генератори на 1800 об/хв коштують дорожче, але служать довше і є більш ефективними

Для отримання додаткової допомоги щодо переходу на автономне живлення ознайомтеся з нашим Посібником з вибору сонячних батарей, в якому пояснюється, як розрахувати розмір і вибрати батарею, щоб адекватно підтримувати ваші потреби в енергії поза мережею.

Новий сонячний генератор виводить портативну енергію на новий рівень

Патрік Б’юкенен

детальне, пояснення, довго, може, працювати

Генератор 1500 забезпечить вас чистою, безшумною енергією, щоб ви могли довше перебувати в кемпінгу.

Працюйте в автономному режимі довше і простіше з новим сонячним генератором Jackery

В огляді Jackery Explorer 1000 ми відзначали, наскільки потужною є ця проста у використанні портативна електростанція. В іншому матеріалі ми розповіли про 9 переваг портативної електростанції Jackery. Так було з Explorer 1000.

Тепер старший брат вдома, і він хоче, щоб ви це знали. До наших рук потрапив сонячний генератор Jackery Solar Generator 1500, який може похвалитися повною потужністю 1800 Вт з імпульсною потужністю 3600 Вт.

Розпакування Jackery 1500

Розпакування Jackery 1500 майже як у Apple. Пінопластова оббивка навколо оранжево-чорного сонячного генератора вагою 33 фунти є міцною та точно вирізаною. Y-адаптери для сонячних панелей акуратно упаковані в привабливі, брендовані коробки. Тут немає термоусадочної плівки, яку неможливо зняти. Адаптер живлення та кабелі акуратно вкладені в неопреновий пакет на блискавці, що входить до комплекту.

Сонячні панелі SolarSaga потужністю 100 Вт упаковані в індивідуальну коробку. Знову ж таки, вам не доведеться розрізати термоусадочну плівку. Міцні панелі заряджають сонячний генератор. А також забезпечувати енергією самі по собі. Він оснащений стандартним роз’ємом USB-A та портом USB-C для живлення або заряджання пристроїв. Ви можете заряджати безпосередньо від самої панелі.

детальне, пояснення, довго, може, працювати

Кожна панель SolarSaga може заряджати два пристрої та подавати енергію до сонячного генератора.

Що означає 1500 Вт потужності?

Що означає потужність 1500 Вт для середньостатистичного туриста? Припустимо, ви живите портативний кулер, що працює від електромережі. Вони використовують близько 60 Вт потужності. Це те саме, що і звичайний міні-холодильник. Ви можете запустити цей кулер протягом 21 години на одному заряді сонячного генератора Jackery Solar Generator 1500.

32-дюймовий телевізор не набагато більше. приблизно 70 Вт. Ви, безумовно, можете розраховувати на резервну потужність для перегляду великої гри, якщо вам це потрібно. Часто саме стрибок потужності може дійсно вбити домашні батареї під час сухого кемпінгу або бункерування. Ви можете заощадити на стрибках напруги. Живіть такі прилади, як кавоварки, тостери, блендери та мікрохвильові печі, за допомогою сонячного генератора 1500.

Це означає, що ви можете почати свій день з кави та смачного сніданку перед тим, як вирушити в дорогу. З такою потужністю у вас буде великий запас. Заряджайте телефон, портативний GPS, ліхтарик та інші корисні речі. Для більших пригод, просто завантажте Jackery на свій квадроцикл. Вирушайте в мандри, візьміть із собою всю цю портативну потужність.

Як заряджати сонячний генератор?

Що робити, якщо ви вирішили залишити свій сонячний генератор у таборі? Ви можете зарядити його від берегової електромережі, що надається кемпінгом. Це робиться через адаптер A / C або D / C. Або за допомогою ефективних сонячних панелей SolarSaga. Джекері 1500 вміщує до чотирьох панелей. Кожна з них зарядить вас від 0 до 80% всього за 4 години.

Кожна 100-ватна панель SolarSaga відкривається, щоб максимізувати вплив сонця. На тильній стороні ви знайдете ці USB-порти. Зарядний кабель та унікальна і проста конструкція підставки дозволяє нахиляти панелі до сонця. Панелі знову закриваються до рівня менше 1.5-дюймова товщина. Розумна магнітна ручка полегшує зберігання.

детальне, пояснення, довго, може, працювати

Модель 1500 має дисплей, що легко читається.

Вся справа в потужності

Зрештою, це все ще про потужність. Оновлений дисплей на сонячному генераторі 1500 тепер кольоровий і легко читається. Простий дотик до кнопки дисплея покаже вам все. Вхідна потужність, вихідна потужність та час автономної роботи.

За лічені секунди ви можете легко визначити, скільки енергії надходить від сонячних панелей. За допомогою інших входів ви можете визначити, скільки енергії використовується підключеними пристроями. Легко побачити, скільки залишилося заряду акумулятора. Літій-іонні акумулятори, керовані Tesla, розраховані на 8 років.

Explorer 1500 оснащений 3 розетками змінного струму з чистою синусоїдою. Є 1. PD 60W USB-C порт. 1. Швидка зарядка USB 3.0 Порт. І 1. порт USB-A. Крім того, 1. 12В автомобільний порт. Він забезпечить живленням до 85% ваших приладів. Включаючи домашні пристрої, освітлення, електроінструменти, мікрохвильові печі, холодильники та інші прилади, що потребують більшої потужності Веб-сайт Jackery

Якісна конструкція

Увага до деталей, яку ми бачили на упаковці, так само очевидна і в конструкції самого сонячного генератора. Немає ніяких країв або ручок, які можна зламати або відірвати. Він міцний, навіть коли ви переміщуєте Jackery 1500 в будинок, автомобіль, вантажівку, човен або автофургон. Має гладку привабливу поверхню та чітке, лаконічне маркування. Добре продумане позиціонування управління очевидне. Є навіть вбудоване світло.

Гумові ніжки великі, глибоко вбудовані та міцні. Вони не зламаються, коли ви вперше перетягнете або перемістите сонячний генератор. Нержавіюча сталь, втоплені болти з шестигранною головкою. Це свідчить про продуманість та якість, які були вкладені в конструкцію. Jackery також вірить у свою якість. Компанія Jackery надає дворічну гарантію на сонячний генератор. Це теж для сонячних панелей.

Мрія цифрового кочівника

Частина привабливості сучасного руху цифрових кочівників полягає в тому, щоб вийти на вулицю і опинитися на природі. Для виконання часто буденних завдань повсякденної роботи. Підрахунок електронних таблиць набагато більш терпимий, коли ви сидите в лісі. Або робота біля струмка чи мальовничого краєвиду.

Перетягування подовжувачів і подовжувачів з собою, щоб ви могли насолоджуватися тим, що час стає менш терпимим. З сонячним генератором Jackery Solar Generator 1500 ви маєте достатньо потужності та портів для підключення необхідних пристроїв. І це без необхідності тягати за собою подовжувачі та подовжувачі.

Подкастери, які зазвичай мають ноутбук, телефон, камеру, мікрофон і навіть світло (якщо знімають відео), оцінять сконденсовану, зручну для перенесення енергію без усіх додаткових складнощів.

Залишайтеся довше поза мережею у своєму кемпінгу

Для натовпу автофургонів сонячний генератор Jackery 1500 просто рятівник. Незалежно від того, чи купили ви свій фургон класу B повністю завантаженим, чи це проект “зроби сам” за власним дизайном, фургони ніколи не мають всієї необхідної потужності.

Насолоджуйтесь гарячою їжею або навіть використовуйте фен після природного душу під прохолодним водоспадом. Залишайтеся поза мережею довше завдяки сонячному генератору та сонячним панелям.

детальне, пояснення, довго, може, працювати

Модель 1500 приймає до чотирьох сонячних панелей для зарядки.

Поруште правила нічного генератора!

Отже, у вас був чудовий день піших прогулянок стежками та пляжним розчісуванням. Діти сплять, але трохи попкорну та кіно були б чудовим завершенням дня. На жаль, вам не вистачить потужності без запуску газового або дизельного генератора, і це після закінчення робочого дня генератора.

Сонячний генератор Jackery Solar Generator 1500 не видає жодного звуку і забезпечить вас достатньою кількістю енергії, щоб приготувати мішок попкорну, зарядити телефон або реактивний ранець для потокової передачі даних, а також телевізор, щоб ви могли насолоджуватися фільмом, перш ніж повторити все це наступного дня.

детальне, пояснення, довго, може, працювати

Заряджайте холодильник і не тільки за допомогою Jackery 1500.

Сонячний генератор, який призначений не тільки для кемпінгу та кемпінгу

Сонячний генератор Jackery Solar Generator 1500. це чудовий ресурс, який можна мати під рукою на випадок будь-якого типу відключення електроенергії. Наявність аварійного живлення для апаратів CPAP або інших медичних приладів має вирішальне значення. Тримати телефон зарядженим, щоб не відставати від сім’ї та отримувати екстрені сповіщення, більше не є необов’язковим, і для цього вам потрібна енергія. Хороший сонячний генератор може живити мобільний телефон протягом декількох днів.

Відвідайте Jackery.com для отримання додаткової інформації.

Ентузіаст індустрії будинків на колесах, який подорожує вже 8 років і насолоджується поїздками з дружиною та собаками у своєму дизельному штовхачі.

Портативний комплект сонячного генератора

детальне, пояснення, довго, може, працювати

Портативний комплект сонячного генератора. намагаєтеся зрозуміти, як працює сонячна енергія і що саме вам потрібно? Не знаєте, які деталі потрібні для того, щоб все це працювало разом? Більше нічого не потрібно шукати. Нижче ви знайдете широкий асортимент повних комплектів сонячних генераторів, які включають УСІ кабелі, роз’єми, зарядні пристрої, деталі та деталі, необхідні для запуску та роботи. У поєднанні з високоякісними, бюджетними сонячними панелями.

Портативний сонячний генератор

Портативний комплект сонячного генератора. Кожен тип комплекту сонячного генератора організовано нижче за допомогою зручної системи іменування. Комплект сонячного генератора. це універсальна сонячна енергетична система, призначена для встановлення своїми руками. Знижує вартість сонячної електроенергії вдвічі, роблячи її конкурентоспроможною порівняно з традиційною електроенергією. Він може виробляти 3000 кВт-год електроенергії на рік, чого достатньо для живлення електромобіля на 10 000 миль.

Комплект сонячного генератора може працювати з технологією гібридного автомобіля, щоб допомогти споживачам заощадити гроші та зберегти навколишнє середовище. Комплект був розроблений багатонаціональною сонячною енергетичною корпорацією або великим гравцем у сонячній індустрії, який неодноразово досліджувався.

Комплекти сонячних генераторів потужністю до 10 000 Вт

Шукаєте сонячну систему, яка може забезпечити 12 000 Вт потужності в будь-який момент часу? Перегляньте нашу колекцію бестселерів, які ідеально відповідають цим потребам. Все ще не впевнені, який комплект має найбільший сенс? Не соромтеся звертатися сьогодні!

a. Повний гібридний сонячний комплект. Sol-Ark 12K 120/240V Output 18.4kwh GRIZ Powerwall 4,380 Вт сонячної енергії | 10-річна гарантія [WHK-2]

Сонячний комплект WHK-2 був спеціально розроблений, щоб забезпечити вам незалежність від електромережі та повну свободу від залежності від електроенергії, яку шукають наші клієнти. Незалежно від того, чи хочете ви заощадити гроші, зменшивши або усунувши щомісячні рахунки за електроенергію, чи намагаєтесь бути повністю незалежними, живучи поза мережею або в разі надзвичайних ситуацій та відключень електроенергії, наш сонячний комплект WHK-2 має все необхідне, щоб почати працювати з сонячною енергією.

WHK-2 може працювати повністю від мережі або повністю поза мережею. Ви можете підключитися до електромережі у себе вдома або встановити його на 200 сотках у глушині, і він буде чудово працювати. Ви будете насолоджуватися повним душевним спокоєм з WHK-2 і будете охоплені 10-річною гарантією та довічною підтримкою клієнтів.

b. Повний гібридний сонячний комплект. Sol-Ark 12K 120/240V Output [19kWh KONG Elite Powerwall] 6,570 Вт сонячної енергії | 10-річна гарантія [WHK-3]

Повний гібридний сонячний комплект WHK-3 був спеціально розроблений, щоб дати вам незалежність від мережі та свободу, яка приходить, коли ви берете виробництво та зберігання електроенергії у свої руки.

Незалежно від того, чи потрібна вам енергія на віддаленому об’єкті, чи потрібно створити резервну копію вашого будинку від аварійних відключень електроенергії, або ви просто хочете спробувати заощадити трохи грошей, зменшивши або усунувши щомісячні рахунки за електроенергію. сонячний комплект WHK-3 має все необхідне для запуску та роботи з автономною сонячною енергією.

c. Повний автономний сонячний комплект. 13 000 Вт вихідна потужність 120/240 В / 48 В постійного струму [19 кВт-год-24 кВт-год літієва настінна акумуляторна батарея] 6570 Вт сонячних панелей | [HBK-7]

Шукаєте повний комплект для автономної сонячної електростанції, який простий в налаштуванні, поставляється з літієвими батареями та має можливість підключення до сонячної, вітрової, паливної/резервної електростанції та/або зарядного пристрою змінного струму? Більше нічого не потрібно шукати! Наші універсальні сонячні комплекти HBK були розроблені з урахуванням всіх цих переваг. Простота. Вартість. Надійність.

Незалежно від того, чи хочете ви запустити свій автофургон, автономний будинок/каюту, чи створити аварійну резервну сонячну систему вдома, HBK-7 має все необхідне, щоб вийти з електромережі за лічені години!

Комплекти сонячних генераторів на 3,000. 5,000 Вт

Шукаєте портативний сонячний генератор, який може виробляти від 3,000 до 5,000 Вт потужності в будь-який час? Перегляньте нашу колекцію найбільш продаваних сонячних комплектів, які ідеально задовольнять ці потреби. Все ще не впевнені, який комплект має найбільший сенс? Не соромтеся звертатися сьогодні!

a. Повний сонячний комплект поза мережею. 4,000 Вт 120/240 В вихід / 12 В постійного струму 600 Вт сонячної енергії | поза мережею, мобільний, резервний

Це повний комплект для автономної сонячної електростанції, який ви шукали! OGK-8 забезпечить енергією практично все, що вам потрібно в умовах відсутності електромережі. Завдяки двофазному інвертору потужністю 4000 Вт (120/240 В) ваш сонячний комплект OGK-8 достатньо потужний для освітлення, холодильників, невеликих майстерень, свердловинних насосів та багато іншого!

Легко розширюється в майбутньому, ви можете додати більше акумуляторів та сонячних панелей за потреби.

Можливо, ви вже помітили це, але більшість доступних сьогодні позамережевих сонячних комплектів включають лише вихідний інвертор на 120 В, який НЕ здатний працювати з такими пристроями, як свердловинний насос на 240 В, сушарка, кондиціонер тощо.

Купуючи цей сонячний комплект, який включає вбудований вихід на 120 і 240 В, ви будете в набагато кращому становищі, коли справа доходить до довгострокової універсальності та надійності. Це найменший автономний сонячний комплект, який може працювати з вихідною напругою 240 В для живлення таких пристроїв, як колодязний насос.

b. EcoFlow DELTA PRO 3,600 Вт / 3,600 Вт [шестигранний комплект] 6 x 200 Вт 12 В моно сонячних панелей | Повний сонячний комплект

DELTA PRO. найпотужніший сонячний генератор, який EcoFlow коли-небудь випускав! Ця довгоочікувана домашня акумуляторна система була розроблена, щоб запропонувати користувачам повну енергетичну безпеку та незалежність від електромережі, незалежно від того, де вони знаходяться. Він не тільки містить величезну літієву батарею на 3600 Вт-год, але й може бути розширений, що означає, що його можна легко підключити до декількох розширювальних батарей на 3600 Вт-год для приголомшливої загальної ємності акумулятора 25 кВт-год!

Це означає, що DELTA PRO може майже подвоїти можливості зберігання електроенергії Tesla Powerwall 2! DELTA PRO не тільки може зберігати неймовірну кількість енергії, але й пропонує деякі з найсучасніших функцій будь-якого сонячного генератора на сучасному ринку!

c. EcoFlow DELTA [PRO] 3,600 Вт / 3,600 Вт [NOMAD Kit] 200 Вт 12 В складні сонячні панелі | Повний сонячний комплект

Якщо ви шукаєте резервне джерело живлення на випадок надзвичайних ситуацій та тривалих відключень електроенергії, або вам потрібне портативне живлення для вашого автофургона чи автономного будиночка, EcoFlow DELTA PRO має все, що вам потрібно! Вбудована батарея DELTA PRO на 3600 Вт-год вражає, але здатність розширювати потужність до 25 кВт-год дійсно привертає увагу до цього пристрою!

Сумісність з панеллю розумного будинку EcoFlow також означає, що ви можете підключити панель домашньої електромережі безпосередньо до DETLA PRO, тож ви та ваша сім’я матимете безперебійне живлення у всьому будинку під час відключень електроенергії та стихійних лих!

Комплекти сонячних генераторів потужністю до 5,000 Вт

Шукаєте сонячну систему, яка може забезпечити від 1 000 до 5 000 Вт потужності в будь-який момент часу? Перегляньте нашу колекцію найбільш продаваних сонячних комплектів, які ідеально задовольнять ці потреби. Все ще не впевнені, який комплект має найбільший сенс? Не соромтеся звертатися сьогодні!

a. Bluetti AC200P [Quad Kit] 2,000 Вт/год / 2,000 Вт сонячний генератор 4 x 100 Вт 12 В моно сонячні панелі | Повний сонячний комплект

Сонячний генератор Bluetti AC200P був запущений в середині 2020 року з великим нетерпінням, і він виправдав всі очікування! Будучи одним з найбільш перевірених виробників портативних сонячних електростанцій, компанія Bluetti зробила це знову, випустивши один з найякісніших і найпотужніших сонячних генераторів за всю історію.

Сонячний генератор AC200P швидко став найпопулярнішим сонячним генератором на ринку. ви можете використовувати його вдома або в автофургоні одночасно з заряджанням від сонця. для живлення холодильника, морозильної камери, медичних приладів тощо. Не виділяє диму БЕЗПЕЧНИЙ для використання в приміщенні. Поставляється зарядженим і готовим до роботи, і ніколи не потребує бензину, ніколи.

b. EcoFlow Delta 1800 [Базовий сонячний комплект] 4 x 100 Вт сонячні панелі EMP-сумка / світлодіодні ліхтарі | Повний сонячний комплект

Більше ніколи не турбуйтеся про відключення, перебої в подачі електроенергії або збої в електромережі. Комплект для базового табору EcoFlow Delta. ідеальний комплект для аварійного резервного живлення. Перевершує конкурентів за розміром батареї, кількістю панелей та загальною потужністю системи. Цей комплект можна встановити та запустити менш ніж за 30 хвилин.

Ви можете використовувати Delta 1800 вдома. для живлення холодильника, морозильної камери, освітлення, телевізора, електроніки, медичного обладнання тощо. Безпечний для використання в приміщенні без випарів. Поставляється зарядженим і готовим до використання, і ніколи не потребує заправки. Тепер постачається з ТОННАМИ потужності, чотирма сонячними панелями та ВСІМА аксесуарами, необхідними для налаштування, а також безкоштовними аварійними ліхтарями та посібником з налаштування.

Абсолютно нова Delta 1800 дає вам можливість використовувати її одночасно з заряджанням від сонця! Це означає, що набір для базового табору Delta 1800 стане вашим рятівним кругом у разі раптового відключення електроенергії, шторму, перебоїв з електропостачанням, або якщо і коли зруйнується електромережа.

c. Повний позамережевий сонячний комплект. MPP LV2424 2,400 Вт / 120 В / 24 В постійного струму [2.56Kwh. 5.Акумуляторна батарея 12 кВт-год] 800 Вт сонячна батарея | поза мережею, мобільна, резервна [HBK-2]

Шукаєте повний автономний сонячний комплект, який простий у налаштуванні, постачається з літієвими батареями та має можливість підключення до сонячної, вітрової, паливної/резервної електростанції та/або електромережі? Більше нічого не потрібно шукати! Наш універсальний комплект HBK-2 для автономної сонячної електростанції був розроблений з урахуванням усіх цих особливостей. простота. Значення. Надійність.

Незалежно від того, чи шукаєте ви аварійне резервне живлення, віддалене живлення для невеликого будинку на вихідні або для повсякденних потреб, сонячний комплект HBK-2 має все необхідне, щоб вийти з електромережі за лічені години!

Сонячний генератор EcoFlow

Комплекти сонячних генераторів EcoFlow поєднують в собі провідні в галузі портативні електростанції та сонячні панелі, щоб забезпечити вас чистою енергією та зменшити вашу залежність від електромережі. Комплекти сонячних генераторів EcoFlow DELTA ідеально підходять для автономного електропостачання. Залежно від того, яку портативну електростанцію ви вибрали, ви можете поєднати її з різними варіантами сонячних панелей, щоб забезпечити свій будинок енергією та зменшити вуглецевий слід.

найкращих сонячних генераторів 2023 року

Незалежно від того, чи ви відпочиваєте в кемпінгу, чи маєте справу з відключенням електроенергії, ці сонячні генератори допоможуть вам забезпечити себе енергією.

Джек Байрам. письменник-фрілансер, зосереджений на всьому, що стосується самовдосконалення. Він взяв інтерв’ю у незліченної кількості професіоналів для своїх статей, включаючи все, від декораторів інтер’єру до хіропрактиків. Джек писав для The Strategist, Today.com та The Spruce.

Емілі Естеп. біолог рослин і журналіст, яка працювала в різних онлайн-виданнях, писала та редагувала матеріали на різні теми. від кіно та краси до науки та автомобільної промисловості. Її ступінь з біології рослин зосереджена на сталому сільському господарстві, і вона є експертом з вирощування власної їжі, екологічних наук та всіх тем, пов’язаних з кімнатними рослинами.

У цій статті

детальне, пояснення, довго, може, працювати

Хоча літом можна насолоджуватися багатьма речами, воно також приносить із собою хвилі спеки та шторми, які можуть вивести з ладу електромережу. На щастя, сонячні генератори пропонують спосіб допомогти підтримувати живлення вашої електроніки без запаху палива, який притаманний генератору, що працює на газі.

Сонячні генератори. це генератори, які можна заряджати або за допомогою підключених сонячних панелей, або, найчастіше, підключивши їх до джерела живлення. За словами Гері МакКоя, директора магазину Lowe’s у Шарлотті, штат Північна Кароліна, “сонячні генератори працюють, не потребуючи палива, забезпечуючи безкоштовну енергію. Ці генератори також працюють безшумно, з нульовим рівнем викидів і краще для навколишнього середовища.”

МакКой також розповідає, що сонячні генератори, як правило, набагато легші за традиційні генератори, що полегшує їх транспортування. Це робить їх чудовим варіантом для людей, які потребують джерел енергії під час кемпінгу або для своїх автофургонів.

Ми поспілкувалися з Маккоєм, щоб він допоміг нам вибрати найкращі сонячні генератори. На додаток до розуміння основних переваг сонячних генераторів, ми також поцікавилися такими деталями, як їх вартість, для кого вони підходять і як довго вони працюють. Інші деталі, які варто враховувати, включають портативність, час сонячної зарядки та потужність, коли ви намагаєтеся знайти найкращий сонячний генератор для своїх потреб.

Найкращий в цілому

Geneverse HomePower Two Pro

детальне, пояснення, довго, може, працювати

Якість матеріалів, простота підзарядки та надійна п’ятирічна гарантія допомагають зробити HomePower Two Pro від Geneverse нашим найкращим сонячним генератором. У серії Pro використовуються літій-залізо-фосфатні (LFP) батареї, які забезпечують додаткові переваги в порівнянні з більш доступними літій-іонними батареями.

Акумулятори LFP заряджаються вдвічі швидше, а термін їхньої служби в шість разів довший порівняно з іншими, дешевшими літій-іонними акумуляторами. Це також гарантує, що батарея, яка обладнана для роботи з більш різкими змінами температури.

Цей генератор має додаткову потужність у ват-годинах, що гарантує, що він може живити більшість побутових приладів та пристроїв. Працюючи на повну потужність, він здатний утримувати заряд до року, а від сонячної енергії його можна зарядити всього за три-чотири години. Якщо ви вирішите використовувати розетку змінного струму, його можна зарядити за одну-дві години.

Цей генератор також має вбудоване світлодіодне підсвічування та зручний дисплей, який дозволяє налаштувати його за 30 секунд. Для додаткової зручності є супровідний додаток, який дозволяє користувачам керувати ним віддалено.

Зверніть увагу, що цей варіант важить 61 фунт, і він не має коліс або будь-яких інших корисних транспортних функцій, якщо ви захочете його перемістити.

Ціна на момент публікації: 2 299

Потужність: 2,200-4,400 Вт | Час сонячної зарядки: три-чотири години | Розміри: 11.02 x 14.11 x 17.83 дюйми | Вага: 61.3 фунти | Термін служби: 10 років

Найкращий бюджет

Портативна електростанція Bluetti

детальне, пояснення, довго, може, працювати

Невеликий, але потужний профіль портативної електростанції Bluetti та розумна ціна роблять її нашим вибором найкращого сонячного генератора для людей з обмеженим бюджетом. Оскільки він важить 21 фунт і має ергономічну ручку, його легко транспортувати або переміщати.

Що стосується потужності, цей генератор використовує батарею LFP, яка забезпечує приблизно 2 500 життєвих циклів. Він має максимальну вхідну потужність 200 Вт, а сонячні панелі можуть зарядити машину протягом трьох-чотирьох годин.

Однак зарядка від настінного блоку змінного струму займає три-чотири години, що довше, ніж у інших генераторів з нашого списку. У крайньому випадку, його також можна зарядити від 12-вольтової автомобільної розетки, хоча це займе значно більше часу. від семи до восьми годин.

Інші функції, які підвищують цей варіант, включають 15-ватну бездротову зарядну панель зверху для зарядки мобільних телефонів, а також чотири розетки змінного струму, два порти PD, два порти USB-A, два виходи постійного струму та один автомобільний порт.

Цей варіант не сумісний з Bluetooth, тому ним не можна керувати дистанційно, а також він має дворічну гарантію, що коротше, ніж інші варіанти в нашому списку.

Ціна на момент публікації: 599

Потужність: 800 | Час сонячної зарядки: три-чотири | Розміри: 12.6 x 8.5 x 8.7 дюймів | Вага 21.4 фунти | Тривалість життя: 2,500 життєвих циклів

Найкраща розкіш

Портативна електростанція EcoFlow Delta Pro

детальне, пояснення, довго, може, працювати

Хоча вона дорожча за інші варіанти в нашому списку, портативна електростанція Delta Pro від EcoFlow має безліч функцій, які роблять її нашим вибором найкращого сонячного генератора для людей, які можуть витратити трохи більше грошей. Завдяки 3 600-ватній потужності змінного струму він забезпечує більшу потужність, ніж багато інших варіантів на ринку, а також може бути з’єднаний з іншим для отримання загальної потужності 7 200 Вт.

Здатна живити більшість побутових приладів, включаючи високопотужні пристрої, такі як сушарки та обігрівачі. Крім того, в ній використовується акумулятор LFP, який може витримати 6 500 циклів, що більш ніж удвічі перевищує термін служби більш доступних варіантів.

З п’ятьма вихідними розетками змінного струму, двома портами USB-A, двома вихідними портами USB-C і двома вихідними портами DC5521 ця станція забезпечить вас усім необхідним. За допомогою 240-вольтової розетки його можна зарядити трохи менше ніж за дві години.

Цей варіант також не економить на зручності. два задніх колеса та ручка в стилі багажу допомагають з легкістю переміщатися куди завгодно. Однак, зарядка від сонячної енергії займає більше часу, ніж інші варіанти з нашого списку, з часом зарядки від трьох з половиною до семи годин для повного заряду.

Ціна на момент публікації: 3,699

Потужність: 3600 Вт | Час сонячної зарядки: від трьох з половиною до семи годин | Розміри: 11.2 x 16.4 x 25 дюймів | Вага 99 фунтів | Тривалість життя: 6,500 циклів

Найкращий портативний

Портативна електростанція Anker 555

детальне, пояснення, довго, може, працювати

Портативна електростанція 555 від Anker має низку функцій, які роблять її найкращим сонячним генератором для людей, які подорожують. Для початку, вона має 200-ватний сонячний вхід і здатна заряджатися всього за п’ять з половиною годин. Він також може бути повністю заряджений через порт USB-C всього за чотири години.

Цей варіант має одну автомобільну розетку, три порти USB-C, два порти USB-A та 6 розеток змінного струму. При вазі трохи менше 30 фунтів, він досить легкий, щоб його можна було легко піднімати в автомобіль і виносити з нього, а також має вбудовану ручку, що робить його ще більш зручним для перенесення з собою. Ми також цінуємо те, що вона оснащена світлодіодним ліхтарем для освітлення простору навколо вас, якщо ви візьмете її з собою в похід.

Хоча цей генератор оснащений батареями LFP, він має менший термін служби, ніж інші доступні варіанти, що триває лише 3 000 циклів заряду. Однак інші конкуренти такого ж розміру тривають лише приблизно 500 циклів. З іншого боку, він має п’ятирічну гарантію, яка допоможе вам почуватися захищеними.

Ціна на момент публікації: 900

Потужність: 1,000 | Час сонячної зарядки: 5.5 годин | Розміри: 7.4 x 11.61 x 13.78 дюймів | Вага: 29.8 фунтів | Тривалість життя: 3,000 циклів

Найкраще для кемпінгу

Портативна електростанція Goal Zero Yeti 500X

детальне, пояснення, довго, може, працювати

  • Завдяки меншому профілю та розбірній ручці цей варіант є чудовим вибором, який можна взяти з собою в дорогу.

Портативна електростанція Yeti 500X від Goal Zero важить менше 13 фунтів і має розбірну ручку, тому ми вважаємо, що це найкращий сонячний генератор для тих, хто збирається в похід. Незважаючи на свою компактність, цей зарядний пристрій оснащений портами USB-C змінного струму, 12 В і 60 Вт, що дозволяє заряджати всі ваші пристрої. Крім того, анодований алюмінієвий корпус допомагає зберегти все в безпеці.

Як і інші варіанти зі списку, цей генератор може працювати як від сонячних панелей, так і від розетки або автомобільної 12-вольтової розетки. Автомобільний зарядний пристрій повністю заряджає батарею приблизно за чотири з половиною години, тоді як 60-ватний настінний зарядний пристрій заряджає її до 10 годин.

Він також постачається з контролером заряду Maximum Power Point Tracking (MPPT), який є перетворювачем, здатним точно визначити, коли ваша система отримує найбільшу ефективність, на основі таких факторів, як хмарність та час доби. Це допомагає забезпечити максимально продуктивну та ефективну сонячну зарядку. Він може живити все, від смартфона до портативного холодильника, протягом 20 годин.

Цей варіант прослужить лише близько 500 циклів, перш ніж знизиться до 80% своєї потужності. Однак, оскільки він призначений для кемпінгу і буде використовуватися рідше, це може компенсувати менший термін служби.

Ціна на момент публікації: 550

Потужність: 505 | Час сонячної зарядки: від шести до 12 годин | Розміри: 7.5 x 11.25 x 5.8 дюймів | Вага 12.9 фунтів | Термін служби: 500 циклів

Найкраще для автофургонів

Електростанція Anker PowerHouse 767 та комплект розширювальних акумуляторів 760

детальне, пояснення, довго, може, працювати

Якщо ви нещодавно купили або відремонтували будинок на колесах і шукаєте найкращий генератор на сонячних батареях, це вибір для вас. Комплект електростанції PowerHouse 767 та розширювальної акумуляторної батареї 760 від Anker. це чудовий спосіб оптимізувати ваш автомобіль для відпочинку. Він може видавати 2400 Вт і, крім чотирьох портів змінного струму, має три порти для зарядки USB-C, два порти USB-A та дві автомобільні розетки.

При використанні в автофургоні цей пристрій може підтримувати роботу міні-холодильника до 60 годин, портативної морозильної камери. до 60 годин, а фена. до двох годин. Він постачається з кабелем для сонячної зарядки, кабелем для зарядки від мережі змінного струму та кабелем від акумулятора до комп’ютера.

Хоча цей вибір дорожчий за інші варіанти, він оснащений батареєю LFP і має інтелектуальну систему контролю температури, яка контролює температуру 100 разів на секунду. Ці особливості, на додаток до ударостійкої конструкції, допомагають створити продукт, який має прослужити більше десяти років. Він також постачається з п’ятирічною повною гарантією на пристрій, щоб захистити вас.

Хоча він поставляється з двома батареями, їх не можна заряджати одночасно. Ця невелика незручність призводить до того, що час заряджання дещо збільшується.

Ціна на момент публікації: 2 999

Потужність: 2,400 | Час сонячної зарядки: не вказано | Розміри: 17.44 x 10.6 x 9.4 дюйми | Вага 45.6 фунтів | Тривалість життя: 10 років

Найкращий великий

Сонячна електростанція Jackery 3000 Pro

детальне, пояснення, довго, може, працювати

  • Навіть з потужністю 3 000 Вт цей варіант заряджається від розетки менш ніж за дві з половиною години.

З ємністю 3,024 ват-годин і потужністю 3,000 ват, сонячний генератор Джекері 3000 Pro пропонує значну кількість енергії в порівнянні з меншими моделями. Це також один з найшвидших варіантів зарядки в нашому списку, з часом зарядки трохи менше двох з половиною годин для настінних розеток. Він має до 25% ефективності перетворення за допомогою сонячних панелей, що означає, що його можна зарядити всього за три-чотири години за допомогою сонця.

Інші особливості, які виділяють цей варіант, включають сумісність з додатком Smart, який дозволяє відстежувати такі деталі, як рівень заряду акумулятора, передбачуваний час роботи, а також вхідну та вихідну потужність.

Що стосується транспортабельності, він має тягу з алюмінієвого сплаву та подвійні колеса, щоб полегшити його транспортування. Ми також цінуємо, що він поставляється з п’ятирічною гарантією, а також є дуже міцним, з можливістю витримувати температуру до.4°F.

Хоча він має ручку та колеса, щоб полегшити його транспортування з собою, цей вибір важить понад 60 фунтів, що ускладнює його підйом під час переміщення.

Ціна на момент публікації: 2,799

Потужність: 3,000 | Час сонячної зарядки: три-чотири години | Розміри: 14.7 x 14.1 x 18.6 дюймів | Вага: 63.93 фунти | Тривалість життя: 2,000 циклів

Підсумок

Для сонячного генератора, який має тривалий термін служби, швидку зарядку акумулятора і високу потужність, Geneverse HomePower Two Pro є нашим вибором для кращого сонячного генератора. Якщо ви шукаєте щось більш економічно ефективне, найкращим сонячним генератором для вас може бути портативна електростанція Bluetti, яка має невелику вагу і швидко заряджається.

Що потрібно знати про сонячні генератори перед покупкою

Потужність

Визначення того, яка потужність підходить саме вам, відіграє величезну роль у виборі найкращого сонячного генератора для ваших потреб. Взагалі кажучи, якщо ви хочете живити лише холодильник або заряджати телефон, ви можете обійтися генератором потужністю близько 500 Вт, наприклад, портативною електростанцією Goal Zero Yeti 500X Portable Power Station.

І навпаки, для людей, які шукають щось більш надійне для виконання більших завдань, таких як забезпечення електроенергією цілого будинку, вам знадобиться щось набагато більш істотне. “Домашні електрогенератори повинні мати мінімальну потужність 2,000 кіловат з акумулятором щонайменше на 2,000 ват-годин”. каже МакКой. “Кількість необхідної енергії буде залежати від розміру будинку.”

Використовуючи ці рекомендації, ми рекомендуємо портативну електростанцію EF EcoFlow Delta Pro для електропостачання будинку.

Час сонячної зарядки

Якщо ви маєте намір використовувати сонячні панелі для зарядки генератора, то вам слід пам’ятати про час, необхідний панелям для його повної зарядки. “Повна зарядка сонячних генераторів може зайняти від 1.5 до 48 годин, щоб повністю зарядитися, залежно від розміру сонячної батареї, портативної електростанції та джерела енергії”. каже МакКой.

У нижній частині нашого списку деякі генератори, такі як Jackery Solar Generator 3000 Pro, можуть повністю зарядитися від сонячної енергії за три-чотири години. Деякі генератори заряджаються від шести до 12 годин, як, наприклад, портативна електростанція Goal Zero Yeti 500X. Враховуючи ваші потреби і те, як часто ви збираєтеся використовувати генератор, ви зможете вирішити, чи потрібен вам більш короткий час зарядки, або ж ви зможете впоратися з більш тривалим.

Вага

Визначення того, де ви збираєтеся використовувати і зберігати сонячний генератор, допоможе вам з’ясувати, яка вага є найкращою для вас. Продукти в нашому списку важать від 12 фунтів, як портативна електростанція Goal Zero Yeti 500X, до 100 фунтів, як портативна електростанція EF EcoFlow Delta Pro.

Якщо ви шукаєте портативний генератор, то вам варто звернути увагу на більш легкий. Навіть з такими функціями, як колеса, вам все одно доведеться завантажувати і вивантажувати генератор з автомобіля, тому більш громіздкий генератор може бути нудним для переміщення. Однак, якщо ви маєте намір тримати його в одному місці у вашому домі, важчий генератор може бути хорошим варіантом, оскільки вони довговічні та потужні.

Термін служби

Залежно від того, який ви придбаєте, сонячні генератори повинні прослужити вам мінімум два-три роки. Якщо ви шукаєте щось, що буде працювати найдовше, наш вибір найкращого сонячного генератора для вас. це портативна електростанція EF EcoFlow Delta Pro, яка має життєвий цикл 6 500 зарядів.

Якщо ви маєте намір або потребу використовувати його з великою регулярністю, важливо знайти щось з більш тривалим життєвим циклом. “Ви повинні регулярно обслуговувати і перевіряти свій генератор на готовність”. каже МакКой. “Більшість виробників пропонують запускати генератор раз на місяць, щоб він працював належним чином.”

Відповіді на ваші запитання

Чи може сонячний генератор живити цілий будинок?

За словами Маккоя, сонячні генератори мають потенціал для живлення цілого будинку, але не всі генератори можуть це зробити. Він каже, що для досягнення цієї мети потрібна мінімальна потужність 2 000 кіловат, а також батарея щонайменше на 2 000 ват-годин.

Звичайно, додає він, це залежить від розміру будинку. З огляду на ці рекомендації, ми рекомендуємо щось на кшталт сонячного генератора Jackery Solar Generator 3000 Pro, якщо ви хочете забезпечити свій будинок електроенергією.

Скільки коштує сонячний генератор?

МакКой каже, що ви можете знайти сонячні генератори, які коштують лише 300 доларів, а також інші, які можуть коштувати до 5 000 доларів. В цілому, однак, вони будуть коштувати більше 1,000. МакКой зазначає, що величезна різниця в ціні є результатом кількох факторів, включаючи бренд, а також енергетичні можливості генератора.

дорогі, такі як портативна електростанція EF EcoFlow Delta Pro, іноді також можуть мати додаткові порти та функції, наприклад, сумісність з додатками.

Чи варті сонячні генератори своїх грошей?

МакКой каже, що хоча сонячні генератори не є абсолютно необхідними, вони абсолютно варті своїх грошей. Він каже, що люди, які живуть в районах, схильних до перебоїв з електропостачанням, отримають вигоду від них як від засобу, що дозволяє підтримувати електропостачання в разі відключення електроенергії.

Окрім людей, які стикаються з несприятливими погодними умовами, МакКой рекомендує сонячні генератори людям, які перебувають у місцях, де традиційна енергія є дефіцитною, наприклад, у кемпінгах.

Хто ми такі

Ця стаття була написана Джеком Байрамом, позаштатним письменником, який висвітлює всі речі, пов’язані з будинком. Для цієї статті він поспілкувався з Гері Маккоєм, менеджером магазину Lowe’s у Шарлотті, штат Північна Кароліна, щоб отримати експертну інформацію про сонячні генератори та про те, чого очікувати від них. Звідти він досліджував численні сонячні генератори, щоб мати можливість рекомендувати широкий спектр продуктів, враховуючи такі деталі, як час сонячного заряду, ціна та потужність.

Залишити відповідь