Apple Watch vs Garmin: що краще. Сонячна зарядка Apple Watch

Apple Watch vs Garmin: що краще?

Apple Watch vs Garmin: топовий бренд смарт-годинників проти улюбленця марафонців.

Apple та Garmin. два найкращі бренди годинників для здоров’я та фітнесу. Класична порада при покупці цих двох пристроїв звучить приблизно так: купуйте Garmin, якщо ви хочете тренуватися для марафону, і Apple Watch, якщо ви хочете смарт-годинник.

Однак не все так просто, адже Apple Watch ідеально підходить для відстеження бігу, а також використовується незліченною кількістю марафонців, що робить його одним з найкращих фітнес-трекерів у своєму роді.

Ми користувалися кількома поколіннями iPhone і незліченною кількістю годинників Garmin. Нижче ви знайдете те, що ми дізналися про ці два племена носимих пристроїв. Одне з ключових питань: чи зможете ви жити з годинником, який потрібно заряджати щодня або через день?? про це пізніше.

Доступні моделі

Apple Watch vs Garmin: які моделі доступні?

Вибрати Apple Watch набагато простіше, ніж Garmin. Існує лише три ключові моделі, які ви можете придбати у Apple: Ultra, Series 8 та Watch SE.

Apple Watch Series 8 за замовчуванням, Ultra має чудову водонепроникність, функції для підводного плавання та довший час автономної роботи. А якщо ви хочете заощадити трохи грошей, Watch SE. ваш ідеальний партнер. Їй не вистачає лише кількох функцій, таких як ЕКГ, насичення крові киснем, вимірювання температури та швидка зарядка. Проте, він чудово відстежує регулярні фізичні вправи.

Підхід Garmin полягає в тому, щоб спробувати створити годинник на всі випадки життя. Існує занадто багато окремих моделей, щоб розглянути їх усі тут, тому давайте зупинимося на ключових сімействах.

Почніть з годинника Garmin Forerunner. Вони переходять від доступних до флагманських і пропонують широкий спектр функцій для ентузіастів, не виглядаючи при цьому надто громіздкими.

Подивіться на лінійку Instinct, щоб отримати додаткову міцність, не витрачаючи при цьому цілий статок. Або годинник Venu, який більше схожий на смарт-годинник.

На вершині лінійки є Garmin Fenix, який зазвичай вважається універсальним флагманським годинником від Garmin. І Epix, який поєднує в собі яскравий і барвистий OLED-екран з найсучаснішими і дорогими функціями Garmin.

Існують також годинники Marq, розкішні моделі Garmin. Однак вони настільки дорогі, що не беруться до уваги в цьому порівнянні, і по суті нічим не відрізняються від дешевшого Garmin Epix, окрім зовнішнього корпусу.

Який найкращий розумний годинник?

Apple Watch проти годинника Garmin: у якого більше функцій розумного годинника?

Годинники Apple набагато кращі розумні годинники, ніж годинники Garmin. Хоча обидва пристрої мають доступ до магазину додатків, магазин Apple є найкращим у світі, тоді як магазин Garmin набагато менший і простіший.

Ви можете завантажити кілька базових додатків і незліченну кількість циферблатів. Але програмне забезпечення тут обмежене не тільки більш спортивними вимогами користувачів Garmin, але й потужністю самих годинників.

Годинники Apple набагато потужніші, ніж будь-який Garmin, що дозволяє використовувати більш візуально насичені та складні додатки. Тим не менш, ринок додатків для смарт-годинників не вибухнув так, як ми сподівалися майже десять років тому.

Багато основних принципів є спільними для всіх брендів. Годинники Garmin та Apple отримуватимуть сповіщення з вашого телефону, багато годинників Garmin можна використовувати для бездротових платежів, так само як Apple Watch та його функцію Apple Pay.

Однак Apple Watch також дозволяє розмовляти безпосередньо з Siri або здійснювати дзвінки за допомогою вбудованого мікрофона та динаміка. Garmin поки що спробував такі функції лише в одному годиннику, Venu 2 Plus. А розмовляти з Alexa через неї не так зручно, як з Siri через Apple Watch.

Якщо ви шукаєте класичний досвід роботи зі смарт-годинником, то тут немає конкуренції. Купуйте Apple Watch, тому що навіть найдорожчі Garmin не зрівняються з ними в цій сфері, вони набагато краще підходять для бігу.

Який найкращий фітнес-трекер?

Apple Watch vs Garmin: що краще для відстеження тренувань?

Годинники Apple Watch та найкращі годинники Garmin встановлюють стандарт точності як у відстеженні пульсу, так і у відстеженні місцезнаходження. Але до минулого року Garmin був очевидно кращим варіантом для будь-якої форми серйозного відстеження тренувань.

Обробка статистики в Apple була досить легкою, що змушувало більш захоплених тренувань використовувати сторонні додатки для годинників. Однак Apple кардинально покращила ситуацію для всіх серій Watch, коли анонсувала Watch Ultra у 2022 році.

У нас з’явилися такі функції, як індивідуальні тренування, можливість більш занудного перегляду статистики тренувань, потужність бігу, сповіщення про зони серцебиття та інформація про відновлення, щоб ви знали, коли ваше тіло готове до чергового тренування. Це було величезне оновлення програмного забезпечення для бігунів та спортивних щурів.

Однак Garmin все ще має більшу глибину тут, ніж Apple. Його інструменти для створення тренувань майже енциклопедичні. Функція запропонованих тренувань для бігунів і велосипедистів просто чудова, вона працює на основі статистичного алгоритму, який може визначити, до чого готове ваше тіло і що вам потрібно, щоб досягти прогресу.

Ми також є великими шанувальниками функції “Тренувальне навантаження” від Garmin, яка доступна у годинниках високого класу та деяких годинниках середнього рівня. Це один з найшвидших і найзрозуміліших способів побачити, наскільки старанно ви працювали протягом останніх кількох тижнів, адже він відображає зібрані дані про ваші тренування за певний період часу.

Деякі функції Garmin просто не зустрічаються в Apple Watch. Годинники Garmin можуть передавати дані про ваш пульс на інше обладнання. це те, що розробникам вдалося вбудувати в Apple Watch у сторонніх додатках. А більш функціональні годинники Garmin можуть навіть керувати велосипедними турбо-тренажерами Smart. Ви можете прокласти маршрут, і ваш годинник буде імітувати контури пагорбів, без жодного іншого програмного забезпечення.

Годинники Garmin також чудово поєднуються з велосипедними ліхтарями Varia, деякі з яких мають “радар”, що попереджає вас про транспортні засоби поблизу.

Хоча ми вважаємо, що більшість людей будуть більш ніж задоволені Apple Watch або Garmin для відстеження тренувань, кількість речей, упакованих в Garmin, продовжує вражати уяву. Найкращі моделі Epix, Forerunner та Fenix можуть зберігати карти цілих континентів на самому годиннику та прокладати маршрути до місць, де немає підключення до інтернету. Зручний.

Особливості

Garmin vs Apple Watch: у якого більше функцій?

Ми вже висвітлювали деякі відмінності у функціях годинників Apple та Garmin. Apple краще справляється з “розумними” функціями, але Garmin все ще має перевагу в поглиблених, або “ботанічних”, фітнес-функціях.

Але є й інші функції. Незважаючи на те, що Apple ідеально підходить для відстеження занять спортом та фітнесом, вона також не поступається в питаннях здоров’я.

Дві з трьох моделей Apple Watch, Ultra та Series 8, мають датчик електрокардіограми (ЕКГ). Він відстежує електричну активність вашого серця для аналізу синусового ритму. Це більш точне вимірювання, ніж задній оптичний кардіограф, і воно використовується для пошуку ознак аритмії.

Це може бути симптомом деяких серйозних захворювань серця. Одне з таких зчитувань передбачає розміщення пальця на заводній коронці та очікування близько 30 секунд. Однак Apple Watch також може шукати ці ознаки аритмії протягом дня, використовуючи стандартний оптичний зчитувач серцевого ритму.

Лише один годинник Garmin наразі має апаратне забезпечення ЕКГ. Garmin Venu 2 Plus. А пасивно зареєстрована нерегулярна поведінка серця обмежується тим, що ваше серце б’ється швидше, ніж очікувалося.

Обидва бренди пропонують функцію відстеження менструального циклу, але, знову ж таки, Watch Ultra від Apple є більш досконалим. Apple використовує пару температурних датчиків для обчислення вашої базальної температури тіла, щоб оцінити, коли відбулася овуляція, лише трохи пізніше.

Функції здоров’я Garmin мають набагато більш загальне призначення, найкраще представлене тілесним акумулятором. Це показник, який збалансовує такі речі, як ваш сон зі стресом і фізичними вправами, і в кінцевому підсумку використовується як підказка щодо того, чи варто вам інтенсивно тренуватися чи ні. І, з нашого досвіду, це будильник, який нагадує вам лягати спати раніше.

Це корисно, але йому не вистачає лазерного фокусування на можливостях технологій, які використовує Apple. Якщо ви не впевнені, наскільки точні фітнес-трекери, або як фітнес-трекери контролюють ваш сон, ми дослідили.

Дизайн

Garmin vs Apple Watch: який дизайн кращий?

Люди часто припускають, що ви носите Garmin, якщо у вас є будь-який фітнес-годинник явно аматорського рівня. Але в лінійці Garmin немає нічого настільки ж впізнаваного та культового, як Apple Watch.

Garmin також набагато ширше використовує практичний, але прозаїчний “смоляний” пластик майже у всіх своїх годинниках. Apple Watch, навіть Watch SE. це свідомо розкішний продукт. Моделі нижчого класу. алюмінієві. Годинники вищої серії 8 мають сталевий корпус. Пластик більш-менш вигнаний.

Apple Watch Ultra має титановий корпус. надміцний і надлегкий.

Звичайно, є алюмінієві, сталеві та титанові годинники Garmin. Але ніщо не є настільки витонченим, як дизайн Apple Watch.

Однак багато хто з вас може подумати, що Apple Watch настільки добре зарекомендував себе, що це вже трохи нудно. У лінійці Garmin є більше розмаїття дизайнів, особливо якщо ви хочете поглянути на моделі, які, безумовно, не є прямими конкурентами Apple Watch.

Візьмемо, наприклад, Garmin Lily, витончений маленький фітнес-трекер з 25-міліметровим циферблатом. Або серія Vivomove, яка приховує РК-дисплей за напівпрозорим верхнім шаром, тому ремінці виглядають так само, як традиційні аналогові годинники, коли екран не світиться.

З Garmin у вас також є можливість вибору OLED або MIP екрану. Всі годинники Apple мають OLED-дисплеї. MIP-екрани відображають вміст 24/7, тому що не споживають значної енергії, оскільки пікселі не світяться. Дуже практичні для фітнес-трекінгу, просто менш глянцеві, ніж OLED.

Час автономної роботи

Garmin vs Apple Watch: у якого годинника довше працює батарея?

Може здатися, що Apple Watch поки що має перевагу. Він має кращі додатки, кращі функції для здоров’я, і ви можете заповнити деякі з небагатьох недоліків фітнесу за допомогою сторонніх додатків. Але тут не обійтися без різниці в часі автономної роботи.

Apple Watch SE і Series 8, як правило, працюють від дня до півтора дня. Використовуйте їх для відстеження вправ на відкритому повітрі, і вам, ймовірно, доведеться заряджати їх кожен день, щоб уникнути жахливого порожнього екрану розрядженого годинника.

Apple Watch Ultra краще. У режимі низького енергоспоживання він може пропрацювати пару днів, або навіть довше.

Однак він все одно виглядає жахливо поруч навіть з найменш довговічним Garmin. П’ять днів. це мінімум, який можна очікувати від годинника Garmin, хоча є моделі, створені спеціально для тривалого часу автономної роботи.

Garmin Enduro 2 працює до 46 днів без підзарядки. Instinct 2 Solar має “необмежений” час автономної роботи в режимі основного використання завдяки відносно великим сонячним зарядним панелям. Якщо ви хочете годинник, який не поставляється з потенційно дратівливим циклом обслуговування, придбайте Garmin.

Найкращі пропозиції на Apple Watch SE, Garmin Venu, Apple Watch Series 8, Garmin Fenix 7, Garmin Instinct 2X Solar, Apple Watch Ultra, Garmin Forerunner 965, Apple Watch Series 7 та Garmin Forerunner 265

Останній конкурент Apple Watch Ultra від Garmin має “гібридну” функціональність та розумну ціну

У той час як надійні смарт-годинники існують вже більше. приблизно стільки ж часу, скільки і звичайні смарт-годинники, прагнучи не тільки не відставати від вашого активного способу життя, але й збагатити ваші пригоди, використовуючи новітні (носяться) технології, ця категорія продуктів, безсумнівно, отримує незвичну основну увагу зараз, коли з’явився Apple Watch Ultra.

Як і будь-який iDevice першого покоління, звичайно, цей м’язистий поганець з наддовгим часом автономної роботи не ідеальний, що дозволило Garmin привернути увагу і, можливо, звернутися до ширшої аудиторії, ніж будь-коли, з такими продуктами, як Instinct 2 і новий гарячий Instinct Crossover.

Аналого-цифрові = 500 і вище

Сумісний з Android та iOS кросовер Instinct Crossover, схоже, нещодавно був непомітно випущений на ряді ринків по всьому світу. У США гібридний смарт-годинник коштує 499 доларів.99 за стандартну версію, доступну в чорному та синьому гранітному кольорах, з графітовим та синім кольором Solar, які коштують ще 50 доларів за штуку, та Tactical Edition, покритий чорним кольором, коштує лише 599.99 (з підтримкою сонячної зарядки).

Garmin Instinct Crossover Solar

Garmin Instinct Crossover Solar Tactical Edition

Оскільки ці цінники, очевидно, не можна порівняти з тим, скільки зазвичай коштує Apple Watch Series 8 (принаймні в алюмінієвій моделі початкового рівня з GPS), безумовно, має сенс порівняти цю річ з міцним Apple Watch Ultra.

З іншого боку, це теж не зовсім справедливе порівняння, враховуючи, що Instinct Crossover має відносно скромний (за стандартами мейнстрімних смарт-годинників) монохромний дисплей з роздільною здатністю 176 x 176 пікселів.

Дещо іронічно, що цей компонент рекламується як висока роздільна здатність, що є точним описом, коли ви переглядаєте новий смарт-годинник, придатний для використання на відкритому повітрі, через гібридну лінзу.

Цифровий екран у поєднанні з люмінесцентними, яскравими, легкими для читання і неймовірно надійними аналоговими стрілками годинника об’єднує найкраще з обох світів, допомагаючи Instinct Crossover виглядати як традиційний годинник (більш-менш), одночасно доставляючи цінну інформацію, сповіщення та оповіщення з підключеного телефону, і, можливо, найважливіше, максимізуючи час роботи від акумулятора.

Кросовер Instinct може тривати. як довго.

До 25 годин у режимі GPS (31 година з сонячною зарядкою), що може здатися не таким вже й вражаючим. поки ви не почуєте всі інші претензії Garmin щодо витривалості батареї. Зокрема, до 28 днів (або 70 днів з сонячною батареєю) в режимі смарт-годинника і до 71 дня (тобто два місяці) в режимі звичайного годинника. ) в режимі годинника з економією заряду акумулятора, який може підскочити до необмеженого рейтингу, якщо також врахувати функцію сонячної зарядки, за яку, пам’ятайте, вам доведеться заплатити додатково.

Так, можливо, вам навіть не доведеться вмикати Garmin Instinct Crossover в розетку. Ніколи, якщо ви правильно розіграєте свої карти і не проти витратити щонайменше 550 баксів, що починає здаватися все більш і більш обґрунтованим.

Зауважте, що це на 250 доларів менше, ніж звичайна ціна Apple Watch Ultra, і, безумовно, негібридний міцний смарт-годинник з Купертіно ледве може пообіцяти до 36 годин автономної роботи при звичайному використанні або 60 годин в режимі низького енергоспоживання.

Кросовер Instinct Crossover не дивно побудований як танк, він легко витримує не тільки занурення у воду на глибину до 100 метрів, але й екстремальні погодні умови та різні удари, імовірно, включаючи падіння на тверду поверхню.

На додаток до автономного підключення GPS, великий список датчиків, пропонованих за ціною від 500, також включає барометричний висотомір, компас, термометр, монітор насичення крові киснем і пульсометр, не кажучи вже про підтримку Глонасс і Галілео, що гарантує надійне відстеження активності навіть у найвіддаленіших місцях, які ви тільки можете собі уявити, а також глибоке відстеження сну і так званий моніторинг енергії батареї тіла.

Коротше кажучи, ви отримаєте все, що вам може знадобитися з точки зору відстеження здоров’я та фітнесу, плюс безперечно елегантний та геніальний дизайн, а також зоряний час автономної роботи за свої гроші, що робить цю ціннісну пропозицію практично непереборною, принаймні для деяких шанувальників міцних пристроїв, що носяться.

Як виглядає конкурент Garmin. Apple Watch Ultra? Я протестував обидва, щоб з’ясувати

Garmin надає своїй популярній лінійці смарт-годинників Fenix 7 оновлення Pro. Ось як він справляється з найкращими пристроями Apple.

Едріан Кінгслі-Хьюз (Adrian Kingsley-Hughes). автор міжнародних публікацій про технології, який присвятив понад два десятиліття тому, щоб допомогти користувачам отримати максимальну віддачу від технологій.- чи то навчившись програмувати, чи то зібравши комп’ютер з купи деталей, чи то допомігши їм отримати.

  • Mac, iOS, апаратне забезпечення, діагностика, ремонт, техніка акумуляторів, дрони та камери, відеозйомка та фотографія, Adobe Creative Cloud

Адріан Кінгслі-Хьюз. автор міжнародних публікацій про технології, який присвятив понад два десятиліття тому, щоб допомогти користувачам отримати максимальну віддачу від технологій.- будь то навчання програмуванню, збірка ПК з купи деталей або допомога в отриманні.

  • Mac, iOS, апаратне забезпечення, діагностика, ремонт, акумулятори, дрони та камери, відеозйомка та фотографія, Adobe Creative Cloud

apple, watch, garmin, краще, сонячна

Згадайте про смарт-годинники, і більшість людей миттєво подумають про Apple Watch. Але існує набагато більше розумних годинників, і одним з найбільших імен на цій арені є Garmin.

На початку цього місяця я подивився на Garmin Fenix 7X Solar Sapphire, порівнюючи його з Apple Watch Ultra. І Fenix 7X дав флагманському смарт-годиннику Apple справжній бій за свої гроші.

Тепер Garmin оновив лінійку Fenix, випустивши Fenix 7 Pro.

Garmin Fenix 7 Pro

Коли справа доходить до мультиспортивних GPS-годинників, лінійка Fenix 7 Pro пропонує найкращий набір функцій, поєднуючи в собі міцну конструкцію, сонячну зарядку, моніторинг частоти серцевих скорочень і пульсу, а також час автономної роботи, який вимірюється тижнями, а не днями.

Лінійка Fenix 7 Pro складається з двох моделей: Pro Solar і Pro Sapphire Solar. Кожен з них пропонується у трьох розмірах: 42 мм Fenix 7S, 47 мм Fenix 7 і 51 мм Fenix 7X.

Розміри досить легко зрозуміти.- подумайте про маленькі, середні та великі.- і вони доступні у двох варіантах кристалів: скло та сапфір.

Fenix 7S і 7 також пропонуються в сріблястому кольорі поряд з матовим чорним DLC (алмазоподібним покриттям), а також є кілька різних кольорів ремінця.

apple, watch, garmin, краще, сонячна

Хоча шість різних пропозицій можуть здатися жахливо складними, все набагато простіше, ніж раніше. Зараз всі моделі оснащені сонячною зарядкою, всі мають вбудований білий/червоний світлодіодний ліхтарик, і всі мають 32 ГБ пам’яті.

Крім фізичного розміру (і відповідного часу автономної роботи), всі версії Fenix 7 Pro мають однаковий набір функцій.

Примітка: У мене на тестуванні знаходиться модель Fenix 7X Pro.

Технічні характеристики Fenix 7X Pro

Напередодні цього огляду я носив Fenix 7X протягом декількох тижнів. І коли я перейшов на Fenix 7X Pro, було кілька речей, які я відразу помітив.

apple, watch, garmin, краще, сонячна

По-перше, датчик частоти серцевих скорочень / кисню. це оновлений модуль. Це більший за розміром пристрій, зі збільшеною відстанню між світлодіодами, які знімають показання; мета оновлення. запропонувати більш точні показання в умовах, коли зап’ястя згинається і розгинається. У мене ніколи не було особливих проблем з попереднім пульсометром, але я вважаю, що цей має менше помилок, як вночі, так і під час походів з палицями.

apple, watch, garmin, краще, сонячна

Я тестую Fenix 7 Pro лише близько тижня, але вже можу сказати, що це переможець. Він інтелектуально будується на платформі Fenix 7, впорядковуючи лінійку таким чином, що покупцям потрібно думати лише про розмір годинника (або, інакше кажучи, про ціну).

Власники Fenix 7X можуть проігнорувати це оновлення, оскільки вони мають більшість можливостей цієї моделі. А ті, хто придбав Fenix 7S або Fenix 7 і відчуває, що їм не вистачає сонячної зарядки або ліхтарика, тепер ці функції доступні. Але найбільше від цього оновлення виграють користувачі попередніх моделей Garmin.- або ті, хто прийшов від іншого бренду смарт-годинників, навіть Apple Watch.

Як давній власник Apple Watch, великий дисплей Fenix 7X Pro.- за розмірами перевершує навіть Apple Watch Ultra.- і тижні автономної роботи. це те, що я найбільше ціную в цьому смарт-годиннику. Використання кнопок замість сенсорного екрану також є надзвичайно зручним, що значно полегшує керування пристроєм у вологу погоду. А вбудовані карти означають, що я можу бути повністю поза мережею і все одно знати, де я перебуваю, де б я не опинився.

Сонячна зарядка для Apple Watch

У будні дні замовлення, зроблені до 21:00, ми відправляємо в той самий день. Залежно від місця вашого проживання, посилка буде доставлена протягом 5. 10 робочих днів (після отримання електронного листа з підтвердженням доставки).

Преміальна підтримка

Наша служба підтримки клієнтів до ваших послуг у робочий час.

рік гарантії

Зареєструйте свій продукт Xtorm одразу після покупки та отримайте додатковий рік гарантії на свій продукт Xtorm.

Знайдіть все, що вам потрібно

Ви маєте %itemCount% у вашому кошику. Загальна кількість % від загальної кількості

Зарядний пристрій PowerStream Mini для Apple Watch

apple, watch, garmin, краще, сонячна

apple, watch, garmin, краще, сонячна

apple, watch, garmin, краще, сонячна

apple, watch, garmin, краще, сонячна

apple, watch, garmin, краще, сонячна

apple, watch, garmin, краще, сонячна

apple, watch, garmin, краще, сонячна

apple, watch, garmin, краще, сонячна

apple, watch, garmin, краще, сонячна

apple, watch, garmin, краще, сонячна

apple, watch, garmin, краще, сонячна

apple, watch, garmin, краще, сонячна

Опис продукту

Ідеальний міні-зарядний пристрій для вашого Apple Watch

Заряджайте свій Apple Watch будь-де за допомогою цього суперкомпактного міні-зарядного пристрою. Завдяки невеликому розміру його можна брати з собою в дорогу. Його можна легко під’єднати до бокової панелі MacBook, Power Bank або настінного зарядного пристрою, щоб ви могли заряджати свій годинник де завгодно, де б ви не були.

Підготуйтеся до майбутнього

Використання роз’єму USB-C означає, що цей міні-зарядний пристрій для Apple Watch готовий до майбутнього. Усі нові iPhone та інші продукти Apple вже постачаються із зарядним пристроєм та/або кабелем USB-C, і ця тенденція буде продовжуватися й надалі.

Завжди готові до роботи з PowerStream

Всі продукти серії Xtorm PowerStream були розроблені з однією метою: надати вам найпростіший і найкращий досвід бездротової зарядки для всіх ваших пристроїв і аксесуарів Apple, щоб ви завжди були заряджені і готові до роботи.

Невеликий розмір ідеально підходить для подорожей

Заряджайте будь-де, просто підключіть Power Bank, MacBook або настінний зарядний пристрій

Доказ майбутнього завдяки USB-C

Примітка: Потужність пристрою, який ви хочете зарядити, має бути меншою, ніж потужність пристрою, який ви використовуєте для заряджання. Пристрої з більшою потужністю не можна заряджати за допомогою цього пристрою.

Yahoo Lifestyle

Деякі частини цієї сторінки не підтримуються у вашій поточній версії браузера. Будь ласка, оновіть браузер до останньої версії.

Apple Watch Ultra 2 може з’явитися цієї осені, кажуть експерти. ось що ми хочемо побачити

apple, watch, garmin, краще, сонячна

Apple може незабаром представити Apple Watch Ultra 2, згідно з останнім інформаційним бюлетенем Power On від постійного експерта Bloomberg по Apple Марка Гурмана. Хоча джерела Гурмана не завжди на 100% надійні, він має солідний послужний список і, як правило, добре розуміє, що відбувається за лаштунками завдяки своїм контактам в індустрії.

Як повідомляє Gadgets Wearables. пригодницький годинник другого покоління може вийти на ринок разом з Apple Watch Series 9, який генеральний директор Тім Кук майже напевно анонсує у вересні.

Подробиць про потенційні функції небагато, але, мабуть, нам не варто покладати великі надії на мікросвітлодіодний дисплей. Хоча це забезпечить покращені кути огляду та нижче енергоспоживання порівняно з AMOLED, чутки свідчать про те, що він ще не готовий приземлитися на наші зап’ястя.

Вбудований ліхтарик

Garmin чітко усвідомив, що з ліхтариками він у виграші. Fenix 7X був першим годинником зі світлодіодним ліхтарем, вбудованим у верхню частину корпусу, а незабаром за ним послідував ще більш яскравий Enduro 2. Garmin Instinct 2X Solar з’явився наступним, а тепер у нас є серії Fenix 7 Pro і Epix (Gen 2) Pro, які випускаються в трьох розмірах, всі з підсвічуванням.

Це одна з тих речей, які набагато корисніші, ніж ви очікуєте, незалежно від того, чи шукаєте ви блискавку на спальному мішку, чи шукаєте під диваном ручку, яку щойно впустили, чи біжите в темному тунелі довжиною в кілометр. Ви навіть можете використовувати його, щоб подати сигнал про допомогу в надзвичайній ситуації.

Apple Watch Ultra має гучну сирену, за допомогою якої ви можете подати сигнал лиха в ситуації SOS, але не має ліхтарика. Це було б чудовим доповненням до Apple Watch Ultra 2, тому я схрестив пальці.

apple, watch, garmin, краще, сонячна

Покращений час автономної роботи

Apple Watch Ultra може забезпечити до 60 годин автономної роботи з увімкненим режимом енергозбереження, що набагато довше, ніж у Apple Watch Series 8, але далеко не так довго, як у більшості спортивних GPS-годинників. Насправді, коли вийшла модель Ultra, Garmin вирішив пожартувати в соціальних мережах, опублікувавши фотографії Garmin Enduro 2 і заявивши, що ми вимірюємо час автономної роботи в місяцях. Не в годинах.

Звичайно, Enduro 2 не пропонує таких функцій, як стільниковий зв’язок, і використовує екран з пам’яттю в пікселях, а не AMOLED, тому важко порівнювати їх безпосередньо. Однак, суть залишається в тому, що якщо ви збираєтеся бути поза мережею протягом деякого часу в кемпінгу або в поході, ви оціните годинник, який не потрібно заряджати кожні пару днів.

Ми вимірюємо час автономної роботи в місяцях. А не годинами. #Enduro2 piccom/OcTLdpvHV68 вересня 2022 року

Сонячна зарядка

Apple, безумовно, не захоче зменшувати функціональність Apple Watch Ultra, щоб допомогти йому працювати довше між заряджаннями, але, можливо, вона зможе збільшити час роботи акумулятора за допомогою сонячної зарядки. На момент написання цієї статті не існує годинників Garmin з AMOLED-екранами та сонячною зарядкою, але компанія зареєструвала патент на технологію, яка б дозволила поєднувати ці дві функції без погіршення зовнішнього вигляду дисплея.

Цікавий концепт, але до виробництва ще далеко. Якщо Apple зможе розробити інший спосіб досягти того ж самого і швидше вивести його на ринок, вона може стати переможцем.

Більший екран

Можливо, цього разу ми не отримаємо технологію мікросвітлодіодів, але ранні чутки свідчать про те, що Apple Watch Ultra 2 може мати більший екран, ніж його попередник. Оригінальний Apple Watch Ultra, безумовно, не маленький, але коли справа доходить до карт і навігації, чим більше, тим краще. Я, звичайно, був би не проти відмовитися від трохи більшого простору для зап’ястя для полегшення навігації.

Оновлений дизайн заводної головки

Apple переробила свою цифрову коронку для Apple Watch Ultra, зробивши її більшою і зручнішою для використання в рукавичках. Однак я виявив, що він насправді трохи завеликий і злегка натирає шкіру при повороті. Злегка змістити її так, щоб вона не торкалася шкіри, було б невеликою зміною, але такою, яка зробила б її набагато зручнішою у використанні на стежках.

Залишити відповідь