7 способів зарядити iPhone, якщо ви не можете або не хочете використовувати стандартні…

Найкращі портативні сонячні зарядні пристрої 2023 року

Адам пише про мобільні технології з 2011 року. Він є колишнім ведучим подкасту Android Authority, і його роботи з’являлися в численних публікаціях.

Річ Шерр. досвідчений журналіст у галузі технологій та фінансів, який майже два десятиліття працював редактором Potomac and Bay Area Tech Wire.

Найкращі сонячні зарядні пристрої використовують рясну енергію сонця, щоб підтримувати заряд ваших пристроїв та акумуляторів. Сонячні зарядні пристрої не тільки для любителів природи. Вони стануть у пригоді будь-кому, хто проводить час далеко від розетки.

Ми рекомендуємо зарядний пристрій на сонячних панелях X-DRAGON SunPower за його вихідну потужність 40 Вт і високоефективні елементи. Цей зарядний пристрій не має павербанку для зберігання заряду, але якщо ви перебуваєте далеко від електромережі і вам потрібно зарядити телефон або навіть ноутбук, це чудовий варіант. Відкривши вісім сонячних панелей, ви отримаєте достатньо енергії, поки є денне світло.

Найкращий в цілому

Портативний складаний зарядний пристрій на сонячних панелях X-DRAGON 40 Вт

способ, зарядити, iphone, якщо, хочете, використовувати

Наш найкращий зарядний пристрій може виробляти до 40 Вт енергії з восьми ефективних панелей. Він широко відкривається, щоб зібрати багато сонячного світла за допомогою восьми високоефективних панелей, але складається досить компактно, щоб поміститися у вашому рюкзаку. Тут немає рейтингу водонепроникності, тому будьте обережні, щоб не потрапити під дощ, і немає батареї в комплекті. Але якщо у вас є великі предмети, які потребують зарядки, зарядний пристрій на сонячних панелях X-DRAGON SunPower. чудовий вибір.

Ви можете підключити телефон і планшет, але ви також можете масштабувати його до ноутбука за допомогою п’яти зарядних пристроїв різних розмірів, що входять до комплекту, та підключення для автомобільного акумулятора. Це чудова річ, яку варто тримати в аварійному автомобільному наборі або в рюкзаку для кемпінгу. 18-місячна гарантія додасть вам душевного спокою.

Кількість портів: 2 | Вихідна потужність: 2.8А макс. USB, 18В постійного струму | Типи портів: USB-A, DC | Кількість елементів: 8 | Ефективність: від 22 до 25% | Ємність акумулятора: Н/Д

Найбільш портативний

Сонячний зарядний пристрій BigBlue 28W

способ, зарядити, iphone, якщо, хочете, використовувати

Big Blue Solar Charger. це дуже портативне рішення для сонячної зарядки, яке складається до крихітних 11.1 x 6.3 x 1.3 дюйми в закритому стані. Він довгий, але вузький і тонкий, легко поміщається в більшість рюкзаків. Карабіни, що входять до комплекту, дозволяють відкривати та пристібати його до сумки на відкритому повітрі.

Вбудованого акумулятора немає, але три порти USB-A дозволяють швидко зарядити будь-який телефон або планшет. Панелі є водонепроникними, що наш оглядач перевірив, зануривши елементи у ванну.

Наш оглядач також зазначив, що рекламована потужність 28 Вт вводить в оману. Є чотири панелі по 7 Вт, які в сумі дають 28 Вт. На жаль, під час нашого тестування панелі могли видавати лише близько 17 Вт максимум.

Є чохол для утримання кабелів або пристроїв під час зарядки, що є приємним бонусом. Враховуючи його водонепроникність, ми рекомендуємо його для мандрівників і туристів, навіть у погану погоду. Звичайно, похмурі дні означатимуть меншу зарядку, але принаймні ви знаєте, що ваші панелі можуть витримати це.

Кількість портів: 3 | Вихідна потужність: 5V / 4.8A | Типи портів: USB-A | Кількість елементів: 4 | Ефективність: Не вказано | Ємність акумулятора: Н/Д

На що слід звернути увагу в портативному сонячному зарядному пристрої

Водонепроникність

Сонячна енергія найкраще працює на вулиці, тому варто звернути увагу на водонепроникність на випадок, якщо ви несподівано потрапите під дощ або сніг.

Вбудований акумулятор

Сонячні панелі генерують енергію, і ця енергія повинна кудись йти. Якщо у вас є сонячна панель і нічого не підключено, панелі не будуть генерувати енергію, що нормально, але акумулятор дозволить вам генерувати енергію і зберігати її до тих пір, поки вона вам не знадобиться.

Вихідна потужність

Майте на увазі типи пристроїв, які ви будете використовувати. Більшість сонячних панелей можуть виконати роботу, якщо все, що вам потрібно зарядити. це телефон або планшет. Якщо вам потрібно зарядити щось більше, наприклад, ноутбук або автомобіль, вам знадобиться потужніша установка, щоб виконати роботу.

Це залежить в основному від ефективності елементів та кількості сонячного світла, яке ви отримуєте. Сонячні панелі стають дедалі ефективнішими, а це означає, що вони здатні генерувати велику кількість енергії. У яскравий сонячний день небезпідставно вважати, що ви можете генерувати достатньо енергії для телефону та планшета або навіть більших предметів.

Якщо сонячна панель достатньо велика, вона може забезпечити заряд акумулятора вашого автомобіля, щоб він міг завестися. Стрибкоподібний старт технічно означає, що ви отримуєте енергію від джерела живлення, щоб негайно завести свій автомобіль. Сонячний варіант більше схожий на зарядний пристрій для автомобільного акумулятора, а це означає, що вам доведеться почекати деякий час, поки акумулятор автомобіля зарядиться, перш ніж ви зможете повернути ключ. Але так, це можливо.

Сонячні панелі ніколи не слід залишати у вікні або в машині для зарядки. Скло з вікна може фокусувати світло на панелях і викликати їх перегрів. Сонячні панелі повинні знаходитися зовні і під сонцем, або прибиратися подалі.

способи зарядки iPhone, якщо ви не можете або не хочете використовувати звичайний настінний зарядний пристрій

Значок електронної пошти Конверт. Це вказує на можливість надсилати електронний лист.

Іконка електронної пошти Стилізований птах з відкритим ротом, який пише твіти.

Іконка LinkedIn Слово в.

 • Існує безліч способів тримати iPhone зарядженим, навіть якщо у вас немає доступу до адаптера змінного струму та розетки.
 • Вам варто покласти в дорожню сумку портативний акумулятор і USB-кабель, щоб завжди мати змогу поповнити заряд iPhone, навіть якщо ви знаходитесь далеко від розетки.
 • Інші способи зарядки включають автомобільний зарядний пристрій, ручний зарядний пристрій, сонячну зарядку та бездротовий адаптер.

Кожен iPhone постачається з адаптером змінного струму та зарядним кабелем прямо в коробці, і це, можливо, єдиний спосіб, який ви коли-небудь використовували, щоб підтримувати свій телефон зарядженим. Але це досить обмежує. є багато способів підтримувати заряд вашого iPhone, і багато з них зручніші, ніж підключення його до настінного адаптера, який надала вам Apple.

Ми підібрали сім способів зарядити iPhone для тих випадків, коли у вас немає доступу до адаптера змінного струму або розетки. Деякі з них настільки зручні, що можуть замінити адаптер змінного струму як найкращий спосіб підтримувати ваш iPhone зарядженим.

Використовувати автомобільний зарядний пристрій

Якщо ви їздите на роботу, то, напевно, проводите багато часу в машині. Якщо так, то вашим першим аксесуаром для iPhone має стати автомобільний зарядний пристрій, який дозволяє отримувати живлення від розетки автомобіля (більш відомої як прикурювач, але, ймовірно, рідко використовуваної як прикурювач). Ви можете придбати автомобільний зарядний пристрій менш ніж за 15 (ця модель Anker, наприклад, має пару USB-портів для зарядки двох пристроїв одночасно).

Найкращі зарядні пристрої для смартфонів

Ми тестуємо та рекомендуємо найкращі зарядні пристрої для смартфонів. Ознайомтеся з нашим фаворитом для автомобіля:

Заряджайте свій iPhone бездротовим способом

Якщо у вас iPhone 8 або новішої версії, і ви не заряджаєте телефон бездротовим способом, ви втрачаєте одну з найприємніших функцій сучасних смартфонів. Ці телефони можна заряджати, просто встановивши їх на сумісну бездротову зарядну панель, яку можна тримати на столі, тумбочці або деінде.

Apple підтримала стандарт бездротового зв’язку Qi, тому будь-який планшет, сертифікований за стандартом Qi, працюватиме з вашим iPhone. Існують всілякі зарядні підставки, від тих, що лежать на стільниці, до підставки, яка дозволяє телефону сидіти вертикально.

Якщо у вас старий iPhone, ви технічно не позбавлені можливості користуватися бездротовою зарядкою. існує цілий ряд чохлів для бездротової зарядки. Покладіть свій iPhone у чохол для бездротової зарядки від Weluv, наприклад, і ви зможете заряджати його в будь-який час, просто поклавши його на зарядну підставку.

Найкращі бездротові зарядні пристрої для телефонів

Ми тестуємо та рекомендуємо найкращі бездротові зарядні пристрої для телефонів. Ознайомтеся з нашою добіркою:

 • Найкращий бездротовий зарядний пристрій для швидкої зарядки: Anker PowerWave. Дивіться в Anker
 • Найкраща підставка для бездротової зарядки: Belkin Boost Up. Дивіться на Amazon та Staples

Використовуйте USB-кабель з ноутбуком

Ми не можемо не згадати про надійне низькотехнологічне рішення: просто підключіть телефон до USB-порту будь-якого комп’ютера. Варто тримати кабель Lightning у сумці або портфелі, щоб ви могли заряджати годинник від будь-якого ноутбука або стаціонарного комп’ютера, що знаходиться поруч.

Найкращі зарядні кабелі

Ми тестуємо та рекомендуємо найкращі зарядні кабелі. Ознайомтеся з нашою добіркою:

 • Найкращий в цілому: Anker PowerLine II. Дивіться на Amazon та Walmart
 • Найкращий довгий зарядний кабель: Native Union Night Cable. Дивіться на Amazon
 • Найкращий універсальний зарядний кабель: Кабель Anker PowerLine II 3-в-1. Дивіться на Amazon та Anker
 • Найкращий довговічний зарядний кабель: Блискавковий кабель Fuse Chicken Titan. Дивіться на BH Photo

Носіть з собою портативний акумулятор

Якщо ви перебуваєте далеко від звичних способів зарядки протягом тривалого часу. наприклад, якщо ви у відпустці і не маєте доступу до розетки. вам слід приєднатися до лав ветеранів-дорожніх воїнів і носити з собою батарею.

Для зарядки смартфонів (та інших мобільних пристроїв) доступні найрізноманітніші акумулятори: від невеликих моделей малої ємності (наприклад, Bonai, що за формою нагадують батарейки типу АА), яких вистачить хіба що на одне поповнення заряду, до великих, потужних акумуляторів, які потенційно можуть зарядити телефон 2-3 рази (наприклад, PowerCore 10000 від Anker, що забезпечує 10 000 мАг енергії). Все, що вам потрібно. це акумулятор і кабель Lightning, щоб заряджати телефон будь-де і будь-коли.

Або ще зручніше: придбайте чохол для телефону з вбудованим акумулятором. Типовий чохол на 7000 мАг може більш ніж удвічі збільшити час автономної роботи вашого iPhone протягом дня.

Придбайте рюкзак з вбудованим акумулятором

Навіщо носити окремий акумулятор, якщо можна носити сумку з вбудованим акумулятором? Рюкзаки з вбудованим акумулятором. це зручний спосіб завжди мати під рукою акумулятор, особливо якщо вам потрібен великий обсяг пам’яті. Зверніть увагу на TYLT Traveler Power Bag, який має акумулятор на 10 400 мАг, або сумку Voltaic на 4000 мАг, яка також включає сонячні елементи для додаткової зарядки на сонці.

Використовуйте портативний зарядний пристрій з рукояткою

Якщо про зарядні пристрої можна сказати щось певне, то це те, що вони завжди зникають саме тоді, коли вони вам потрібні. У вас може не бути доступу до електричних розеток, портативний акумулятор може бути розряджений, і ви не зможете дістатися до свого автомобіля. Для таких випадків краще взяти з собою надійний зарядний пристрій: портативний зарядний пристрій з ручним приводом.

Подібно до сучасної версії збивання масла, ви додаєте енергію до свого iPhone, обертаючи невелику ручну ручку протягом декількох хвилин. Це повільна робота і трохи втомлює, але жодне інше рішення гарантовано не зможе дати вам кілька хвилин заряду, коли ваш телефон вмирає.

Ви можете придбати простий одноцільовий ручний генератор, такий як Eton BoostTurbine, або більш складний ручний генератор, як ця модель від FosPower, що включає портативний радіоприймач і ліхтарик.

Найкращі ручні зарядні пристрої

 • Найкращий одноцільовий ручний кривошип: Eton BoostTurbine. Дивіться в Walmart
 • Найкращий багатофункціональний ручний зарядний пристрій: FosPower. Дивіться на Amazon

Використовуйте сонячний зарядний пристрій

Як і ручний кривошип, сонячний зарядний пристрій трохи незвичний. але яке ще рішення дозволяє заряджати телефон чистою енергією від сонця без особливих зусиль??

Сонячні зарядні пристрої не дуже популярні, тому що вони не є високоефективними. Щоб зарядити iPhone на кілька годин, може знадобитися цілий день на сонці. Але якщо ви опинилися на відкритому повітрі в сонячній місцевості (можливо, у відпустці), то сонячний зарядний пристрій може стати простим і надійним способом підтримувати ваш телефон зарядженим.

Просто розкладіть елементи. як у цьому зарядному пристрої від Hiluckey. і дозвольте сонцю зробити свою роботу, поповнивши заряд телефону або зарядивши акумулятор, інтегрований у сонячні елементи.

Сонячний зарядний пристрій Apple

У будні дні замовлення, зроблені до 21:00, ми відправляємо в той же день. Залежно від місця вашого проживання, посилка буде доставлена протягом 5. 10 робочих днів (після отримання електронного листа з підтвердженням доставки).

Преміум-підтримка

Наша служба підтримки клієнтів до ваших послуг в робочий час.

рік гарантії

Зареєструйте свій продукт Xtorm одразу після покупки та отримайте додатковий рік гарантії на ваш продукт Xtorm.

Знайдіть все, що вам потрібно

У вас у кошику %itemCount% у вашому кошику. Загальна кількість % від загальної кількості

Сонячні батареї

Xtorm Solar Charger 10 000. це надійний зовнішній сонячний зарядний пристрій, створений для тривалого використання. Це дає вам свободу та енергію, щоб вирушити куди завгодно, що робить його ідеальним для всіх ваших пригод.Заряджається від сонцяСаме сонячне зарядний пристрій можна заряджати двома способами: або через USB-C, або винісши його на вулицю і дозволивши вбудованій сонячній батареї зробити свою роботу. Потужний акумулятор високої ємностіСонячний зарядний пристрій оснащений літій-полімерним акумулятором ємністю 10 000 мАг, достатньо потужним, щоб зарядити смартфон щонайменше 2 рази. Зарядний пристрій також має вихід USB-C потужністю 20 Вт, який швидко заряджає ваш смартфон, щоб ви завжди були готові до роботи.Створено для пригодСонячний зарядний пристрій захищений від бризок і падінь, а також має потужний вбудований світлодіодний ліхтарик, що робить його ідеальним сонячним зарядним пристроєм для всіх ваших пригод на свіжому повітрі. З великим внутрішнім акумулятором та потужною сонячною панеллю ви завжди матимете додаткову енергію під рукою, де б і коли б вона не знадобилася!Час підзарядки від сонцяНа швидкість підзарядки вашого сонячного зарядного пристрою впливає безліч чинників, як-от сезон, місцезнаходження, час доби та, звісно, хмарність.Щоб дати вам чітке уявлення про те, скільки вільної енергії ви можете очікувати від вбудованої сонячної панелі, ми надаємо 2 різні сценарії нижче, щоб проілюструвати різницю в швидкості зарядки. Скільки часу потрібно для повної зарядки сонячного зарядного пристрою:1. У переважно сонячний день навесні або влітку це займає близько 10 днів2. У переважно сонячний день восени або взимку це займає близько 20 днів Як бачите, ми не навели приклад того, скільки часу потрібно для підзарядки в переважно похмурі дні. Це пов’язано з тим, що, на жаль, сонячна зарядка не є достатньо ефективною в таких умовах.У Xtorm ми використовуємо високоефективні сонячні елементи SunPower, щоб забезпечити максимальну потужність з невеликої площі поверхні. Час заряджання, вказаний вище, не такий швидкий, як вам хотілося б? Не хвилюйтеся, у Xtorm є сонячні зарядні пристрої та панелі всіх розмірів. Ознайомтеся з іншими нашими продуктами, щоб побачити, що підходить вам найкраще!Коротко про акумулятор 10 000 мАг 20 Вт USB-C PD вихід 2x USB вихід Вбудована сонячна панель SunPower® потужністю 1,2 Вт Захист від бризок (IPX4) Потужний вбудований світлодіодний ліхтарик

Xtorm Solar SuperCharger 10 000. це надійний зовнішній сонячний зарядний пристрій з подвійною сонячною панеллю для максимального захоплення енергії. Дарує свободу та енергію, щоб вирушити куди завгодно, що робить його ідеальним для всіх ваших пригод.Заряджається від сонцяСаме зарядний пристрій Solar SuperCharger можна заряджати двома способами: або через USB-C, або винісши його на вулицю і дозволивши вбудованим сонячним панелям зробити свою роботу. Потужний акумулятор високої ємностіСонячний зарядний пристрій SuperCharger оснащений літій-полімерним акумулятором ємністю 10 000 мАг, достатньо потужним, щоб зарядити смартфон щонайменше 2 рази. Зарядний пристрій SuperCharger також має вихід USB-C потужністю 20 Вт, який швидко заряджає ваш смартфон, щоб ви завжди були готові до роботи.Створено для пригодСонячний зарядний пристрій SuperCharger захищений від бризок, що робить його ідеальним сонячним зарядним пристроєм SuperCharger для всіх ваших пригод на свіжому повітрі. Завдяки великому внутрішньому акумулятору та потужній сонячній панелі ви завжди матимете під рукою додаткову енергію, де б і коли б вона не знадобилася!Час підзарядки від сонцяНа швидкість підзарядки сонячного зарядного пристрою впливають різні фактори, такі як сезон, місцезнаходження, час доби і, звичайно, хмарність.Щоб дати вам чітке уявлення про те, скільки вільної енергії ви можете очікувати від вбудованої сонячної панелі, ми надаємо 2 різні сценарії нижче, щоб проілюструвати різницю в швидкості зарядки. Скільки часу потрібно для повної зарядки сонячного зарядного пристрою:1. У переважно сонячний день навесні або влітку це займає близько 5 днів2. У переважно сонячний день восени або взимку це займає близько 10 днів Як бачите, ми не навели приклад того, скільки часу потрібно для підзарядки в переважно похмурі дні. Це тому, що, на жаль, сонячна зарядка недостатньо ефективна в цих умовах.У Xtorm ми використовуємо високоефективні сонячні елементи SunPower, щоб забезпечити якомога більше енергії з невеликої площі поверхні. Час заряджання, вказаний вище, не такий швидкий, як вам хотілося б? Не хвилюйтеся, у Xtorm є сонячні зарядні пристрої та панелі всіх розмірів. Перегляньте інші наші продукти, щоб дізнатися, який з них підходить вам найкраще!Коротко про акумулятор 10 000 мАг 20 Вт USB-C PD вихід 2x USB вихід Вбудована сонячна панель SunPower® потужністю 4,5 Вт Захист від бризок (IPX4)

Xtorm Solar Charger 5000. це надійний сонячний зарядний пристрій для використання на відкритому повітрі, створений для тривалого використання. Він дає вам свободу та енергію, щоб вирушити куди завгодно, що робить його ідеальним для всіх ваших пригод.Потужні характеристикиСонячний зарядний пристрій оснащений літій-полімерним акумулятором ємністю 5000 мАг, достатньо потужним, щоб зарядити смартфон принаймні один раз. Сам сонячний зарядний пристрій можна заряджати двома способами: або через USB-C, або просто винести його на вулицю і дозволити вбудованій сонячній панелі виконувати свою роботу. Створено для пригодСонячний зарядний пристрій захищений від бризок і падінь, а також має потужний вбудований світлодіодний ліхтарик, що робить його ідеальним сонячним зарядним пристроєм для всіх ваших пригод на свіжому повітрі. Завдяки великому внутрішньому акумулятору та потужній сонячній панелі ви завжди матимете під рукою додаткову енергію, де б і коли б вона не знадобилася!Час заряджання від сонцяНа швидкість заряджання сонячного зарядного пристрою впливають різні фактори, такі як сезон, місцезнаходження, час доби і, звичайно, хмарність.Щоб дати вам чітке уявлення про те, скільки вільної енергії ви можете очікувати від вбудованої сонячної панелі, ми надаємо 2 різні сценарії нижче, щоб проілюструвати різницю в швидкості зарядки. Скільки часу потрібно для повного заряджання сонячного зарядного пристрою:1. У переважно сонячний день навесні або восени заряджається приблизно за 6 днів2. У переважно сонячний день восени або взимку це займає близько 12 днів Як бачите, ми не навели приклад того, скільки часу потрібно для підзарядки в переважно похмурі дні. Це тому, що, на жаль, сонячна зарядка дійсно недостатньо ефективна в цих умовах.У Xtorm ми використовуємо високоефективні сонячні елементи SunPower, щоб забезпечити якомога більше енергії з невеликої площі поверхні. Наведений вище час заряджання не такий швидкий, як вам хотілося б? Не хвилюйтеся, у Xtorm є сонячні зарядні пристрої та панелі всіх розмірів. Ознайомтеся з іншими нашими продуктами, щоб дізнатися, що підходить вам найкраще!

Сонячний зарядний пристрій Xtorm 20W Fuel Series 10.000. це сонячний зарядний пристрій, який дає вам свободу та енергію, щоб вирушити куди завгодно, що робить його ідеальним для всіх ваших пригод.Енергія наступного покоління вже тутЦей Power Bank має всі новітні технології та нові функції, які забезпечують швидкість заряджання наступного покоління. Він має 2 USB-виходи та один надпотужний 20-ватний USB-C, який призначений для заряджання смартфона швидше, ніж будь-коли. Швидко. Як швидко?Цей павербанк серії Fuel може зарядити новий iPhone 14 та iPhone 12/13 до 59% всього за півгодини. У порівнянні з використанням старої зарядної цегли, це до 3 разів швидше!Розроблено з пристрастюУ Xtorm ми віримо, що ви повинні отримувати радість та енергію від використання наших продуктів, саме тому ми приділяємо особливу увагу дизайну та зручності користування нашими павербанками. Дарує енергіюСонячний зарядний пристрій оснащений літій-полімерним акумулятором ємністю 10 000 мАг, достатньо потужним, щоб зарядити смартфон щонайменше 2 рази. Зарядний пристрій також має вихід USB-C потужністю 20 Вт, який швидко заряджає ваш смартфон, щоб ви завжди були готові до роботи.Заряджається від сонцяСаме зарядний пристрій можна заряджати двома способами: або через USB-C, або винісши його на вулицю і дозволивши вбудованій сонячній панелі виконувати свою роботу. Створено для пригодСонячний зарядний пристрій захищений від бризок та падінь, а також має потужний вбудований світлодіодний ліхтарик, що робить його ідеальним сонячним зарядним пристроєм для всіх ваших пригод на свіжому повітрі. Завдяки великому внутрішньому акумулятору та потужній сонячній панелі ви завжди матимете під рукою додаткову енергію, де б і коли б вона не знадобилася!Час заряджання від сонцяНа швидкість заряджання сонячного зарядного пристрою впливають різні фактори: сезон, місце розташування, час доби і, звісно, хмарність.Щоб дати вам чітке уявлення про те, скільки безкоштовної енергії ви можете очікувати від вбудованої сонячної панелі, ми надаємо 2 різні сценарії нижче, щоб проілюструвати різницю в швидкості заряджання. Скільки часу потрібно для повного заряджання сонячного зарядного пристрою:1. У переважно сонячний день навесні або влітку це займає близько 10 днів2. У переважно сонячний день восени або взимку це займає близько 20 днів Як бачите, ми не навели приклад того, скільки часу потрібно для підзарядки в переважно похмурі дні. Це пов’язано з тим, що, на жаль, сонячна зарядка дійсно недостатньо ефективна в цих умовах.У Xtorm ми використовуємо високоефективні сонячні елементи SunPower, щоб забезпечити якомога більше енергії з невеликої площі поверхні. Час заряджання, вказаний вище, не такий швидкий, як вам хотілося б? Не хвилюйтеся, у Xtorm є сонячні зарядні пристрої та панелі всіх розмірів. Перегляньте наші інші продукти, щоб побачити, який підходить вам найкраще!Коротко про акумулятор 10 000 мАг 20 Вт USB-C PD вихід 2x USB вихід Вбудована сонячна панель SunPower® Захист від бризок (IPX4) Потужний вбудований світлодіодний ліхтарик

Внутрішній акумулятор 6000mAh заряджає 2 пристрої одночасно 3.Панель SunPower® потужністю 5 Вт Зарядний пристрій Lava Charger. це потужний універсальний мобільний зарядний пристрій із вбудованою сонячною панеллю Sunpower® та прогумованим матовим покриттям. Завдяки міцному корпусу та потужному 3.Високоефективна панель Sunpower® потужністю 5 Вт, цей сонячний зарядний пристрій чудово підходить для використання на відкритому повітрі. Внутрішній акумулятор витримує до 6.000 мАг потужності, його можна повністю зарядити лише за 10-12 годин сонячного світла. Просто розгорніть сонячний зарядний пристрій на сонці, і зарядка почнеться негайно. Звичайно, ви також можете заряджати внутрішній акумулятор від USB або мережі. Синій РК-дисплей відображає хід заряджання під час заряджання пристрою. Після повного заряджання зарядний пристрій Lava має достатньо енергії, щоб підзарядити смартфон кілька разів. Завдяки численним варіантам заряджання зарядний пристрій Lava Charger ідеально підходить для будь-якого пристрою. Він має два звичайні USB-порти на передній панелі, зарядний кабель micro-USB з одного боку та стандартний USB-кабель для зарядки пристрою з іншого. З усіма цими варіантами підключення можна заряджати до 3 пристроїв одночасно! Крім того, цей зарядний пристрій має високу продуктивність 2.1А, що забезпечує надшвидку зарядку! Ви можете заряджати мобільні пристрої та навіть планшети. Зарядний пристрій Lava ідеально підходить для активного відпочинку на природі, таких як подорожі, походи та екскурсії. Завдяки потужним сонячним панелям і великому внутрішньому акумулятору у вас завжди буде достатньо енергії для ваших мобільних пристроїв. Особливості сонячного зарядного пристрою Xtorm Lava Першокласні сонячні панеліXtorm використовує новітню технологію SunPower®, це найкращі сонячні панелі, доступні на споживчому ринку. Сонячна ефективністьУсі сонячні зарядні пристрої Xtorm оснащені сонячними панелями SunPower® з найвищою в галузі сонячною ефективністю, що забезпечує мінімальну втрату енергії під час процесу заряджання. Автоматичне керування живленнямСонячний зарядний пристрій Xtorm Lava оснащений APM-чіпом. Це означає, що цей сонячний зарядний пристрій автоматично балансує правильну швидкість заряджання та ефективно розподіляє потужність між підключеними пристроями. Швидка зарядкаСонячний зарядний пристрій Lava має високий вхідний і високий вихідний струм. Ці функції дозволяють заряджати підключений пристрій якомога швидше і заряджати сам сонячний зарядний пристрій на високій швидкості через USB. Перевірка безпеки Xtorm Акумулятори класу AXtorm використовує тільки найкращі елементи живлення, які відповідають усім вимогам безпеки і можуть забезпечити необхідну вам швидкість зарядки Захист від перевантаження Мобільні зарядні пристрої Xtorm захищають внутрішній акумулятор Xtorm і акумулятор підключеного мобільного пристрою від перезарядки. Контроль температуриВсі зарядні пристрої Xtorm оснащені мікросхемою контролю температури, яка запобігає перегріванню. Автоматичне керування живленнямЧип Xtorm APM автоматично балансує потужність підключених пристроїв, щоб запобігти перезарядці або перегріву. Про сонячний зарядний пристрій Xtorm Сонячні зарядні пристрої Xtorm. це найкращі сонячні зарядні пристрої на споживчому ринку. Короткий час заряджання та розряджання та високоякісні матеріали. Найкращі сонячні зарядні пристрої на ринку! Генеруйте власну енергію! За допомогою цього сонячного зарядного пристрою Xtorm ви можете легко генерувати власну енергію. Накопичену енергію можна використовувати для зарядки мобільних пристроїв через USB. Це надзвичайно корисний гаджет для велоподорожей, походів, активного відпочинку тощо.! Окрім корисності, можливість генерувати власну енергію дає вам надзвичайне відчуття свободи та незалежності. Ефективна сонячна енергія SunPower®! Усі сонячні зарядні пристрої Xtorm оснащені надзвичайно ефективними сонячними панелями. З ефективністю 22%, ці панелі можуть генерувати багато енергії при невеликій площі поверхні. Ці панелі SunPower® є найкращими сонячними панелями, доступними на споживчому ринку. Легка та міцна конструкція! Сонячний зарядний пристрій Xtorm надзвичайно міцний, але легкий. Мобільний зарядний пристрій легко прикріпити до рюкзака, велосипеда або намету, наприклад, за допомогою карабіна. Від сонячного світла до живлення від USB! Як за помахом чарівної палички. Xtorm перетворює сонячну енергію в електрику, яку можна використовувати для заряджання мобільних пристроїв!

Цей 21-ватний SolarBooster дозволяє легко використовувати сонячну енергію для зарядки ваших пристроїв, де б ви не знаходилися.Висока продуктивністьЦей сонячний зарядний пристрій використовує високопродуктивні елементи SunPower®, щоб заряджати ваші пристрої надзвичайно швидко. Завдяки цим дуже ефективним елементам втрати енергії під час заряджання мінімальні, і вони працюють навіть у похмурий день! РК-дисплей показує поточну потужність сонячної панелі в амперах. Легка зарядкаМобільні пристрої можна підключати безпосередньо до сонячної панелі через USB. За допомогою SolarBooster 21 Вт можна одночасно заряджати два пристрої, наприклад, смартфон і павербанк Xtorm. Завдяки вихідному струму 2,1 А SolarBooster заряджає пристрої надзвичайно швидко. Практичний дизайнЗавдяки практичному дизайну та карабіну, що входить до комплекту, панель SolarBooster 21 Вт можна легко закріпити на рюкзаку, наметі або велосипеді. Коли сонячна панель не використовується, її легко скласти і взяти з собою. Матеріал, що використовується, міцний, гнучкий і водонепроникний. Особливості сонячного зарядного пристрою Xtorm 21 Вт Першокласні сонячні панеліXtorm використовує новітню технологію SunPower®, це найкращі сонячні панелі, доступні на споживчому ринку. Сонячна ефективністьЦей сонячний зарядний пристрій Xtorm оснащено сонячними панелями SunPower® з найвищою в галузі сонячною ефективністю, що забезпечує мінімально можливі втрати енергії під час заряджання. Автоматичне керування живленнямСонячний зарядний пристрій Xtorm потужністю 21 Вт оснащений APM-чіпом. Це означає, що цей сонячний зарядний пристрій автоматично збалансує правильну швидкість заряджання та ефективно розподілить потужність між підключеними пристроями. Перевірка безпеки Xtorm Захист від перевантаження Мобільні зарядні пристрої Xtorm захищають акумулятор підключеного мобільного пристрою від перезарядки. Контроль температуриВсі сонячні бустери Xtorm оснащені мікросхемою контролю температури, яка запобігає перегріванню. Автоматичне керування живленнямЧип Xtorm APM автоматично балансує потужність підключених пристроїв, щоб запобігти перезарядці або перегріву.

Внутрішній акумулятор 2000 мАг Заряджає 1 пристрій 0.Панель SunPower® потужністю 4 Вт Platinum Mini 2. це невеликий, зручний сонячний зарядний пристрій у форматі. Це ідеальне рішення для заряджання вашого смартфона або іншого мобільного пристрою під час подорожі. Пристрій має внутрішній літій-іонний акумулятор ємністю 2000 мАг. Окрім заряджання від USB або мережі, цей пристрій також можна заряджати від сонця за допомогою вбудованої сонячної панелі. Просто розмістіть Platinum Mini 2 під прямими сонячними променями, і цикл заряджання почнеться миттєво. Внутрішній акумулятор автоматично накопичує енергію та віддає її, коли вам це потрібно. Навіть у темряві. Зручний і компактний Platinum Mini 2 ідеально підходить для того, щоб взяти його з собою куди завгодно. Він важить лише 62 грами, що робить його надзвичайно легким. Підходить для зарядки телефону, GPS, MP3-плеєра, КПК тощо. Platinum Mini 2 має світлодіодний індикатор заряду акумулятора, тому ви завжди знаєте, скільки додаткової енергії зберігається в пристрої. Platinum Mini 2 ідеально підходить для індивідуалізації за допомогою логотипу (компанії).

Потужні сонячні павербанки від Xtorm

Відкрийте для себе потужні сонячні павербанки в широкому асортименті продукції Xtorm. З цими павербанками ви завжди матимете енергію, коли і де б вона вам не знадобилася. Ці надійні павербанки працюють на сонячній енергії та забезпечують вас додатковою енергією під час подорожей або відпустки. Павербанки мають потужний акумулятор ємністю від 5 000 мАг до 10 000 мАг, чого достатньо для заряджання смартфона, навушників або камери. Перегляньте колекцію та оберіть свій ідеальний сонячний павербанк для всіх ваших пригод на свіжому повітрі.

Енергія від сонячної енергії

Павербанки Xtorm Solar Power спеціально розроблені для отримання енергії від сонячного світла. Просто винесіть павербанк на вулицю, і сонячна панель зробить всю роботу за вас. Таким чином, ви зможете повною мірою насолоджуватися своїми пригодами та мати достатньо енергії за будь-яких обставин. Крім того, ми використовуємо високоякісні сонячні панелі SunPower®, які захоплюють якомога більше енергії з найменшої можливої площі поверхні. Завдяки вбудованому набору сонячних панелей та великому акумулятору, павербанки можна заряджати як від чистої сонячної енергії, так і через USB-C. Крім того, павербанки захищені від бризок і падінь, що робить їх ідеальними для будь-яких пригод.

Сонячні павербанки як стале рішення

Якщо поблизу немає розетки, павербанк Xtorm Solar Power bank є ідеальним рішенням. Коли павербанк розряджається, ви можете легко зарядити його за допомогою сонячної енергії. Акумулятор заряджається сам, перетворюючи сонячну енергію в електричну. Крім того, продукція розрахована на тривалий термін служби, щоб вам не довелося швидко купувати заміну. Це робить павербанки стійкими та зручними у використанні. Крім того, павербанки на сонячних батареях мають вбудовану світлодіодну лампу, що робить їх також корисними в якості ліхтарика.

Колекція Xtorm Outdoor

Ви часто подорожуєте? Тоді перегляньте нашу колекцію для активного відпочинку з іншими зручними продуктами, щоб у вас ніколи не закінчувалася енергія, коли ви в дорозі. Тут ви знайдете широкий асортимент зарядних станцій, адаптерів та кабелів для подорожей. Вироби з колекції для активного відпочинку чудово підходять для використання в різних умовах. Таким чином, у вас завжди буде достатньо енергії, коли ви подорожуєте або перебуваєте у відпустці.

Кращі портативні зарядні пристрої для Apple Watch

способ, зарядити, iphone, якщо, хочете, використовувати

На ринку існує багато типів портативних зарядних пристроїв, і в цілому, портативні зарядні пристрої дійсно є одними з найбільш корисних зарядних пристроїв, які ви можете використовувати. Ви можете взяти їх з собою куди завгодно і заряджати різні типи пристроїв під час подорожі. Здебільшого ви можете подумати, що павербанк використовується для зарядки смартфонів, і це правда, але це не єдине їхнє використання. Існують портативні зарядні пристрої з підтримкою USB-C Power Delivery, які можуть заряджати ноутбуки USB-C, а також павербанки з розеткою змінного струму, які можуть живити електроприлади.

У цьому випадку, однак, ми збираємося зменшити масштаби до павербанків, які можуть заряджати Apple Watch. Якщо пристрій портативний, то він майже завжди має можливість заряджатися за допомогою портативного зарядного пристрою, і саме тут у гру вступають павербанки Apple Watch Magnetic. Ми розглянемо павербанки, які можна використовувати для зарядки Apple Watch під час руху.

Портативний зарядний пристрій Belkin для Apple Watch на 6700 мАг

Перший портативний зарядний пристрій для Apple Watch, який ми рекомендуємо, походить від бренду, якому цілком довіряє сама Apple, і це Belkin. Цей портативний зарядний пристрій Belkin для Apple Watch дійсно має досить високу якість, і це видно з його потужності в першу чергу. Оскільки цей зарядний пристрій має ємність 6 700 мАг, і саме з такою потужністю ви можете зарядити Apple Watch на повну потужність близько 15 разів. Тим не менш, ємності 6,700 мАг більш ніж достатньо лише для Apple Watch, тому зарядка смартфона на повну потужність також можлива.

Існує також два способи зарядки від цього павербанка, є магнітний зарядний пристрій, який використовується для зарядки вашого Apple Watch, і він має 5V/1.0A, що дозволяє заряджати ваш Apple Watch з максимальною швидкістю зарядки. Інший спосіб зарядки. це порт USB-A, який можна використовувати з будь-яким зарядним кабелем для зарядки смартфона або навіть планшета. Тим не менш, порт USB-A на цьому павербанку має напругу 5В/1.Швидкість зарядки 0А, що досить повільно для більшості смартфонів і планшетів.

Якість збірки цього портативного зарядного пристрою Belkin є, мабуть, найкращою його частиною, і це тому, що зарядний пристрій має алюмінієвий корпус.

Характеристики Belkin 6,700mAh Apple Watch Power Bank:

Порт USB 1: 5V / 1.0A

Порт USB 2: 5V / 1.0A

 • Вхід: 5V/2.4A через вхід Micro-USB
 • Світлодіодні індикатори потужності: 4 світлодіодні точкові індикатори потужності
 • Розмір: 4.7 x 1.6 x 0.9 дюймів
 • Вага: 7 унцій

Цей портативний зарядний пристрій UGreen для Apple Watch має дуже низьку ємність, і це тому, що він має потужність 2200 мАг. Отже, зарядний пристрій може забезпечити близько п’яти повних зарядок для Apple Watch, і це все ще багато і просто показує, що міні-павербанки можуть мати дуже малу потужність, але це все ще багато для зарядки Apple Watch. Однак, коли справа доходить до зарядки смартфонів, цей банк живлення насправді не має достатньої потужності, щоб зарядити більшість смартфонів на повну потужність.

Існує два способи зарядки від цього павербанка. Існує магнітний зарядний пристрій для Apple Watch, а також порт USB-A, який може заряджати ваш смартфон. Обидва способи зарядки на цьому павербанку мають однакову швидкість зарядки 5В/1.0A.

Характеристики портативного бездротового зарядного пристрою UGreen для Apple Watch:

Початкова ємність: 2,200 мАг

Вихідна ємність: 1,600 мАг

Стандартний порт USB-A: 5V/1.0A

Адаптер бездротової зарядки Apple: 5V/1.0A

Micro-USB: 5V/2.0A

Цей портативний зарядний пристрій Oittm більше схожий на тип павербанка для Apple Watch, який ви можете знайти корисним не тільки для зарядки вашого Apple Watch, але й для зарядки смартфона за допомогою нього. Ємність. це одна з причин, чому зарядний пристрій вартий того, щоб заряджати смартфони, оскільки він має ємність 5 000 мАг. Існує також два способи зарядки від цього банку живлення.

Має магнітний зарядний пристрій та порт USB-A. Порт USB-C на цьому павербанку має 5V / 2.Швидкість заряджання 1А, що на 1 Ампер швидше, ніж у більшості павербанків для Apple Watch, які використовують порт USB-A. Тож ви зможете зарядити смартфон на повну потужність за допомогою цього павербанка і зробити це зі швидшою швидкістю заряджання.

Якість збірки цього енергетичного банку досить хороша, і це тому, що він має алюмінієву конструкцію, і ми виявили, що він дуже схожий на енергетичний банк Belkin, про який ми вперше згадали.

Характеристики магнітного портативного зарядного пристрою Oittm 5,000mAh для Apple Watch:

Магнітний зарядний пристрій для Apple Watch: 5V/1.0A

Стандартний порт: 5V / 2.1A

 • Вхід 5V/1.8A
 • Світлодіодний індикатор живлення: Чотири світлодіодні індикатори потужності
 • Розмір: 4.9 x 1.6 x 0.9 дюймів
 • Вага: 5.7 унцій

Більшість павербанків на ринку не розбираються, але цей зарядний пристрій ROMOSS для Apple Watch може розбиратися, і на те є вагома причина. Зарядний пристрій не має вбудованого в нього магнітного зарядного пристрою, і вам доведеться придбати власний магнітний зарядний кабель для Apple Watch. Тим не менш, коли ви знімаєте зовнішню оболонку павербанка, ви можете обернути магнітний зарядний кабель навколо павербанка, підключити його до внутрішнього порту USB-A і знову поставити кришку на павербанк.

Незважаючи на свій складний дизайн, цей павербанк ROMOSS насправді може використовувати ще один порт USB-A, який знаходиться на іншому кінці цього павербанка, і ви можете використовувати його для зарядки іншого типу пристроїв.

Ємність цього павербанка становить 3250 мАг, що досить багато для Apple Watch і все ще достатньо для зарядки смартфона, якщо ви хочете використовувати павербанк для цього. Інша справа, що форм-фактор цього зарядного пристрою дуже малий, і він трохи менший, ніж більшість інших міні-павербанків на ринку.

Характеристики портативного зарядного пристрою ROMOSS Apple Watch 3,250mAh:

Магнітний зарядний пристрій Apple Watch: 5V/1.0A

Стандартний порт: 5В/1.0A

 • Вхід: 5V/2.0A
 • Світлодіодний індикатор живлення: Один світлодіодний індикатор живлення
 • Розмір: 4.7 x 1.3 x 1.3 дюйми
 • Вага: 3.8 унцій

Якщо у вас є Apple Watch, то у вас, безумовно, є iPhone, і це головна причина, чому цей банк живлення MIPOW 6,000mAh є одним з найкращих варіантів, якщо у вас є Apple Watch та iPhone. По-перше, ємність становить 6 000 мАг, і цього достатньо, щоб забезпечити багато повних зарядів для Apple Watch, а також достатньо, щоб зарядити iPhone до повної потужності і ще залишиться достатньо енергії для зарядки Apple Watch.

Існує два способи зарядки від цього павербанка MIPOW. Є магнітний зарядний пристрій, який має 5V / 1.Швидкість зарядки 0А, який може заряджати ваш Apple Watch з максимальною швидкістю зарядки. Іншим варіантом зарядки є використання вбудованого зарядного кабелю Lightning, який має 5 В / 2.Швидкість заряджання 4А. Використання вбудованого кабелю Lightning робить цей павербанк дійсно придатним тільки для власників Apple, і ми вважаємо, що це чудова річ, оскільки він має два дуже надійних вбудованих зарядних елемента.

На задній панелі павербанка знаходиться підставка, за допомогою якої ви можете тримати павербанк вертикально і мати легший доступ до вашого Apple Watch під час заряджання.

Характеристики портативного зарядного пристрою MIPOW Apple Watch 6,000mAh:

Магнітний зарядний пристрій для Apple Watch: 5V/1.0A

Вбудований кабель: 5V/2.4A

 • Вхід: 5V/2.0A
 • Світлодіодний індикатор живлення: Чотири світлодіодні індикатори потужності
 • Розмір: 4.4 x 1.6 x 0.8 дюймів
 • Вага: 5.5 унцій

У більшості випадків, коли мова йде про павербанки, ви можете заряджати їх за допомогою зарядного кабелю та настінного зарядного пристрою, що ж, ви можете зробити це з цим павербанком CHOETECH, але це не єдиний варіант, який поставляється з цим павербанком. Натомість ви можете заряджати цей павербанк за допомогою зарядної док-станції, яка йде в комплекті, і це те, що є не у багатьох павербанках.

Існує також два способи зарядки від цього портативного зарядного пристрою CHOETECH. Має магнітний зарядний пристрій, а також порт USB-A з напругою 5 В/2.Швидкість зарядки 1А. Швидкість заряджання від порту USB-A вища, ніж у інших портативних зарядних пристроїв для Apple Watch.

Характеристики портативного магнітного зарядного пристрою CHOETECH 5,000mAh для Apple Watch:

Магнітний зарядний пристрій Apple Watch: 5V/1.0A

Стандартний порт: 5V/2.1A

 • Вхід: 5V/2.0A
 • Світлодіодний індикатор живлення: Чотири світлодіодні індикатори потужності
 • Розмір: 4.9 x 1.6 x 0.9 дюймів
 • Вага: 9 унцій

Дуже простий портативний зарядний пристрій для Apple Watch, це павербанк IQIYI 2100 мАг. Зарядного пристрою справді вистачає лише на те, щоб зарядити Apple Watch кілька разів до повної потужності. Він має два способи зарядки. магнітний зарядний пристрій, а також порт USB-A, але заряджати смартфон за допомогою цього павербанка. не найкраща ідея, оскільки він насправді не має достатньої потужності, щоб зарядити смартфон на повну потужність.

Тим не менш, форм-фактор цього зарядного пристрою дуже малий, його довжина становить лише 4.3 дюйми і має товщину 0.6 дюймів.

Характеристики зарядного пристрою для Apple Watch IQIYI 2100 мАг [сертифікований MFi]:

Магнітний зарядний пристрій для Apple Watch: 5V/1.0A

Стандартний порт: 5V/1.0A

 • Вхід: 5V/1.0A
 • Світлодіодний індикатор живлення: Чотири світлодіодні індикатори потужності
 • Розмір: 4.3 x 2.6 x 0.6 дюймів
 • Вага: 2.8 унцій

Всі павербанки в цьому посібнику мають один або два способи зарядки, цей портативний зарядний пристрій UGREEN виводить його на новий рівень, і це тому, що цей павербанк на 10 000 мАг має загалом три способи зарядки. Він має досить високу потужність, ніж багато інших павербанків, про які ми згадували, тому ви зможете забезпечити більше повних зарядів для Apple Watch, і це робить зарядку смартфона за допомогою цього павербанка більш доцільною.

Три способи заряджання цього павербанку: магнітний зарядний пристрій, порт USB-A з напругою 5 В/1.Швидкість зарядки 0А та вбудований зарядний кабель Lightning, який можна використовувати для зарядки iPhone. Отже, цей павербанк дійсно має все, якщо ви користувач Apple Watch та iPhone, а завдяки більшій потужності він не тільки заряджає Apple Watch, але й чудово підходить для зарядки смартфонів.

Характеристики портативного магнітного зарядного пристрою UGreen на 10 000 мАг для Apple Watch:

Магнітний зарядний пристрій для Apple Watch: 5V/1.0A

Вбудований кабель Lightning: 5V/1.0A

Стандартний порт: 5V/2.4A

 • Вхід: 5V/2.1A
 • Світлодіодний індикатор потужності: Чотири світлодіодні індикатори потужності потужності
 • Розмір: 5.7 x 1.5 х 1 дюйм
 • Вага: 10.4 унції

Найкращий сонячний зарядний пристрій для смартфонів, планшетів?

Після неймовірного успіху сонячного зарядного пристрою Voltaic Fuse потужністю 4 Вт під час моєї попередньої 14-місячної велоподорожі Європою та Африкою, я вирішив перейти на більший та потужніший сонячний зарядний пристрій потужністю 6 Вт під час своєї подорожі цього року. Хоча ці два продукти схожі за розміром, нова сонячна панель Voltaic Fuse 6 Вт виробляє на 50% більше електроенергії завдяки більшій площі поверхні і є ідеальним розміром для зарядки смартфонів, відеокамер GoPro, планшетних комп’ютерів та інших невеликих пристроїв, що живляться від USB.

Завдяки універсальній системі кріплення, яка є стандартною для всіх продуктів Voltaic Fuse, сонячний зарядний пристрій Voltaic Fuse 6 Вт за лічені секунди підключається до рюкзаків, велосипедів або будь-де, де потрібна сонячна енергія. Доступний у трьох різних кольорах за ціною всього 129 доларів США, Voltaic Fuse 6 Watt є ідеальним пристроєм для зарядки будь-якого USB-пристрою. включаючи всі смартфони Apple, Android та Blackberry.

Ви можете побачити мій 6-ватний зарядний пристрій у використанні на зображенні вище (він лежить на верхній частині сідла мого велосипеда) і на різних фотографіях в цьому огляді.

Як це працює?

Сонячний зарядний пристрій Voltaic Fuse 6 Вт працює двома різними способами:

Перший і найпростіший спосіб використання продукту. це підключення невеликого акумулятора, який постачається разом із запобіжником, до будь-якої стандартної розетки. Після повного заряджання акумулятора просто під’єднайте його до будь-якого пристрою з живленням від USB, який ви хочете зарядити.

Інший (і більш очевидний) спосіб використання зарядного пристрою Voltaic Fuse 6 Вт. залишити пристрій на сонці на кілька годин. Чим більше сонячного світла потрапляє на панель, тим швидше заряджається внутрішній акумулятор. Після того, як батарея згенерувала заряд, просто підключіть ваш смартфон, відеокамеру або будь-який інший пристрій з живленням від USB. Це так просто!

Компанія, яка виробляє панель Fuse 6 Вт (Voltaic Systems), стверджує, що 3 години під прямими сонячними променями заряджають смартфон, 6 годин на сонці. невеликий планшет, а 11 годин сонячних променів повністю заряджають великий планшетний комп’ютер.

Мій досвід роботи з продуктом підказує мені, що ці оцінки є досить точними, але слід зазначити, що “пряме сонячне світло” необхідне для цього типу оптимального заряду. Хмарність будь-якого типу або розміщення сонячної панелі під неправильним кутом збільшує час, необхідний для повної зарядки вбудованого акумулятора.

Особисто я можу зарядити свій смартфон Samsung Galaxy S4 Mini приблизно в 2.5 разів від повністю зарядженого акумулятора Voltaic V39. Однак розмір акумулятора вашого смартфона та/або іншого електронного пристрою визначатиме кількість зарядів, яку ви зможете отримати від акумулятора, що входить до комплекту.

Щоб дізнатися більше про те, як працює Voltaic Fuse 6 Вт, будь ласка, подивіться мій попередній огляд меншого Voltaic Fuse 4 Вт або мій відеоогляд більшого Voltaic Fuse 10 Вт (обидва вони працюють абсолютно однаково). Єдина реальна різниця між цими трьома продуктами. це розмір панелі (панелей) на передній панелі кожного зарядного пристрою та тип акумулятора, що входить до комплекту кожного пристрою.

Мій досвід використання сонячного зарядного пристрою Voltaic Fuse на 6 Вт

Я використовую сонячний зарядний пристрій Voltaic Fuse 6 Вт щодня протягом останніх 6 місяців. За цей час я об’їздив на велосипеді більше десятка різних країн Європи та Азії, і 6-ватний запобіжник відповідав за те, щоб мій смартфон залишався зарядженим протягом більшої частини цього часу.

Однак є суттєва відмінність між моєю цьогорічною велоподорожжю та велоподорожжю 2012/21013 років з меншим зарядним пристроєм потужністю 4 Вт. Цього року (2014) я перейшов з маленького iPod Touch на набагато більший смартфон Samsung Galaxy S4 Mini. В результаті цього оновлення кількість енергії, необхідної для підтримки заряду мого смартфона (який я використовую для роботи, розваг і навігації під час подорожей), значно збільшилася. Мій новий смартфон має набагато більшу батарею, ніж мій старий iPod Touch, і я використовую його частіше (в той же час вимагаючи від нього виконання більш складних завдань). Це призвело до того, що я розряджаю акумулятор свого смартфона з безпрецедентною швидкістю.

Мені не знадобилося багато часу, щоб виявити, що навіть моєї більшої 6-ватної сонячної панелі було недостатньо, щоб тримати смартфон зарядженим протягом декількох тижнів. Якщо я хочу, щоб мій смартфон залишався зарядженим протягом тривалого часу, мені доведеться або різко скоротити час, який я проводжу зі своїм смартфоном щодня (тим самим заощаджуючи заряд акумулятора), або знайти спосіб заряджати батарею швидше.

Врешті-решт я перейшов на більший акумулятор V39 (який можна придбати додатково із зарядним пристроєм Voltaic Fuse 6 Вт) і замовив другий V39 як резервний варіант. З цими двома великими акумуляторами у мене постійно була одна батарея, яка заряджалася від сонячної панелі, а інша батарея працювала для зарядки мого телефону. Коли батарея, що живила мій телефон, розряджалася, я просто міняв батареї місцями, замінюючи батарею в сонячній панелі на ту, яка зараз була розряджена. Оскільки батарея від сонячної панелі заряджалася протягом дня або більше, вона зазвичай була майже повною і готова віддати накопичену електроенергію моєму смартфону, що чекав на неї. Цей процес заміни батарей дозволив мені тримати смартфон зарядженим протягом тижня або більше (навіть при помірному щоденному використанні).

Слід зазначити, однак, що навіть з двома батареями я досить активно користуюся смартфоном і якщо ви схожі на мене, ви повинні знати, що використання сонячного зарядного пристрою, такого як Voltaic Fuse 6 Watt. це не те ж саме, що постійно підключати смартфон до розетки. Якщо ви хочете подорожувати тривалий час, використовуючи сонячний зарядний пристрій як єдиний пристрій, що виробляє електроенергію, то вам потрібно бути консервативним у використанні електроніки. Навіть з двома більшими батареями V39 у мене з часом закінчиться електроенергія, і мені потрібно буде знайти розетку, в якій можна буде заряджати різну електроніку.

Чи рекомендував би я вольтаїчний запобіжник 6 Вт?

Сонячна енергія просто неймовірна і маленькі сонячні зарядні пристрої, такі як Voltaic Fuse 6 Watt, швидко стають стандартним обладнанням для піших туристів, велосипедистів та сучасних мандрівників різного роду.

Якщо у вас є смартфон, відеокамера GoPro, планшетний комп’ютер або інший невеликий електронний пристрій, який ви хочете тримати в напрузі вдома або в дорозі, є кілька продуктів, які могли б служити вам краще, ніж Voltaic Fuse 6 Watt.

Наразі ціна запобіжника 6 Вт становить лише 129 доларів США, і він ідеально підходить для піших прогулянок та/або їзди на велосипеді. Зарядний пристрій ідеально поміщається на спині рюкзака або на передньому чи задньому багажнику будь-якого типу велосипеда. 6-ватна панель досить велика, щоб виробляти значну кількість електроенергії, але досить маленька, щоб не обтяжувати вас і не займати багато місця. Крім того, ви можете використовувати USB-акумулятор, що входить до комплекту, щоб завжди тримати свою електроніку зарядженою. незалежно від того, подорожуєте ви близько до дому чи на іншому кінці планети. На мою думку, одна лише батарея варта того, щоб її придбати!

Хоча сонячний зарядний пристрій Voltaic Fuse потужністю 6 Вт недостатньо великий, щоб заряджати акумулятори дзеркальних камер або ноутбуків, він є ідеальним пристроєм для заряджання смартфонів, планшетів та іншої невеликої електроніки з живленням від USB.

Я уявляю, що буду використовувати сонячний зарядний пристрій Voltaic Fuse 6 Вт у своїх велосипедних турах протягом наступних кількох років і я рекомендую вам також розглянути можливість використання такого пристрою для ваших подорожей.

Залишити відповідь