Відкрийте для себе енергетичний оазис, який може змінити ваше життя. Сонячний генератор з манго

Вперше у світі Mango Power випускає електростанцію, призначену для задоволення як домашніх, так і портативних потреб в електроенергії

НЬЮ-ЙОРК. 24 червня 2021 р. /PRNewswire.- Компанія Mango Power готова змінити правила гри, представивши модульну електростанцію Mango Power Union.

Незважаючи на всі технологічні досягнення та інновації людства, сучасна людина дуже добре знає, що електрика не може бути гарантована в будь-який момент.

Досить одного невдалого пориву вітру зачепити гілкою місцеву лінію електропередач, і раптом наші побутові прилади, засоби зв’язку, навіть регулятори клімату в домі стають непридатними для використання. У світі, де електрика. це вже не просто зручність, а необхідність сучасного життя, без електрики ви можете відчути себе ну безсилим. Застарілі рішення, такі як газові генератори: нестерпно галасливі, з викидами чадного газу, газові машини зі зрозумілих причин втратили популярність. Надійні, портативні електростанції, що працюють на відновлюваних джерелах енергії, все ще недоступні для більшості, але Mango Power прагне змінити цю ситуацію.

Після десятиліть розвитку технологія електростанцій значно покращилася за останні кілька років. Підвищена щільність літій-іонних акумуляторів, складне нове програмне забезпечення та технології управління живленням тепер означають, що портативні електростанції можуть забезпечити значно покращену ємність та потужність. На жаль, на ринку поки що домінують продукти, які або занадто малі; популярні продукти від Jackey для важких умов експлуатації; або занадто великі для портативного використання.

Трохи про енергетику манго

Хоча споживачі, можливо, ніколи не чули про Mango Power, компанія швидко завоювала популярність у світі домашніх генераторів. Mango Power. американо-китайський стартап у сфері відновлюваної енергетики, який розробляє висококласні продукти та аксесуари для зберігання енергії. Їх флагманська модель. Mango Power Union. ще не випущена, але вже викликає неабиякий ажіотаж.

Огляд: Що таке Mango Power Union?

Mango Power Union. це модульна електростанція, що складається з великого, надпотужного домашнього базового модуля та меншого, знімного модуля, призначеного для перенесення. Цей менший модуль. Power Moves. має вражаючу потужність 2000 Вт і ємність 2000 ват-годин і призначений для перенесення в будь-яке місце, де споживачам потрібне джерело живлення. При приєднанні до надміцного базового модуля Mango Home вони утворюють Mango Power Union, більш потужну електростанцію, ніж будь-яка інша портативна електростанція, яку споживачі можуть знайти на сьогоднішньому ринку.

Характеристики Mango Power Union:

Окремий Mango Power Move

Хімія ємності акумуляторів

6.Висококласний полімерний нікель-кадмієвий акумулятор EV ємністю 9 кВт-год

2.Високоякісний електромобільний полімерний NCM акумулятор 3 кВт-год

2 бездротових зарядних порти потужністю 20 Вт

3000 Вт MPPT сонячна зарядка макс (12-250В)

1500 Вт MPPT сонячна зарядка макс (12-250В)

Безперебійне ДБЖ для домашнього резервування 24/7

Mango Power Union не схожа на жодну іншу літієву електростанцію, яка зараз представлена на ринку. Акумулятор укладений у гладку, поліровану, анодовану алюмінієву оболонку та обгорнутий хроматичним світловим поясом, що робить його схожим більше на гіперсучасний витвір мистецтва, ніж на гігантську батарею.

Однак під капотом знаходиться безліч різноманітних розеток, включаючи 5 розеток змінного струму на 20 А та 6 портів USB-A.

Кожен блок Mango Power Union може забезпечити до 4000 Вт безперервної потужності, 8000 Вт імпульсної потужності та 6.9 кВт-год потужності. Цього вистачить для забезпечення основних потреб вашого будинку майже на тиждень. Але ці пристрої призначені для масштабованості; споживачі можуть з’єднати 10 Mango Power Unions разом, якщо це необхідно. Це дає користувачам теоретичну можливість 10 тижнів без електроенергії, що більш ніж достатньо, щоб пережити навіть найсильніші шторми.

Зарядіть свій будинок або візьміть його з собою в дорогу

Особливістю, яку найчастіше підкреслюють винахідники The Mango Power Unions, є її модульна конструкція. Це руйнує бар’єри між традиційною портативною електростанцією та домашньою сонячною батареєю.

Коли потрібна портативність, користувач може просто від’єднати верхню частину Union і вирушити в дорогу, а коли вам потрібно збільшити домашню потужність, просто прикріпіть модуль назад в док-станцію. Поєднання портативності, високої потужності та простоти використання робить Mango Power Union значно відмінною від будь-якої іншої модульної портативної електростанції, представленої в даний час на ринку.

Завдяки передовій технології суперзарядки Fusion від Mango Power, Union заряджає 3 кВт за допомогою змінного струму або сонячних панелей, що означає, що ви можете зарядити весь пристрій менш ніж за 3 години. Це один час швидкого заряджання. За час, необхідний для повної зарядки акумулятора ноутбука, інженери спілки якимось чином примудрилися запакувати тижневий запас електроенергії у свою електростанцію.

Mango Power Union також має додаток, за допомогою якого ви можете перевіряти стан вашого Союзу та змінювати його налаштування, де б не знаходилися споживачі.

Mango Power Union має домашню та портативну конструкцію “все в одному” з вбудованим фотоелектричним інвертором та резервним шлюзом, забезпечуючи інтегроване рішення для споживачів. Він прийме дуже агресивну цінову стратегію. Інформація про продукт буде опублікована на Indiegogo та його офіційному веб-сайті в липні. Слідкуйте за останніми новинами за посиланням https://www.mangopower.com/pages/power-union-pre-order

ДЖЕРЕЛО Технологія майбутнього манго

Модальний заголовок

себе, енергетичний, оазис, який, може, змінити

Дякуємо за підписку!

Підписавшись, ви погоджуєтесь отримувати від нас контент. Наші розсилки містять пікселі відстеження, які допомагають нам надавати унікальний контент, заснований на залученості та інтересах кожного підписника. Для отримання додаткової інформації про те, як ми будемо використовувати ваші дані, щоб гарантувати, що ми надсилаємо вам відповідний вміст, будь ласка, відвідайте наше Повідомлення про конфіденційність інформаційного бюлетеня для споживачів PRN. Ви можете відкликати свою згоду в будь-який час у нижньому колонтитулі кожного електронного листа, який ви отримаєте. За допомогою вашої присутності ви можете захистити себе, щоб запобігти потраплянню до нас в організм. Наш інформаційний бюлетень містить пікселі, які дозволяють надавати окремі матеріали з урахуванням інтересів підписників та інтересів окремих підписників. Більш детальну інформацію про використання Ваших даних у зв’язку з надсиланням відповідного контенту Ви знайдете в нашому Положенні про конфіденційність інформаційного бюлетеня для споживачів PRN. Ihre Zustimmung können Sie jederzeit in der Fußzeile jederhaltenen E-Mail widerrufen. Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтесь на отримання контенту від нас. Наш інформаційний бюлетень містить пікселі-шпигуни, які дозволяють нам надавати інформацію, унікальну за своїм змістом, у зв’язку з їхніми підписами та інтересами. Для отримання більш повної інформації про використання наданих вами даних у зв’язку з надсиланням відповідних матеріалів, ми запрошуємо вас ознайомитися з політикою конфіденційності, що діє в рамках договору про конфіденційність інформаційного бюлетеня для споживачів PRN, що додається. Ви можете в будь-який момент отримати інформацію про вашу згоду за допомогою двох повідомлень про ситуацію в кожному електронному листі. Реєструючись, ви погоджуєтесь та отримуєте від нас інформаційні повідомлення. Наші бюлетені зчитують простежувані пікселі, які не допомагають, але надають унікальне зчитування на основі ангажованості та цікавлять усіх абонентів. За додаткову інформацію щодо початку, за якою ще можуть знадобитися Ваші дані, ми гарантуємо, що Ви отримаєте відповідний пристрій, просимо надіслати довідку з нашим Повідомленням про достовірність на споживчий бюлетень на PRN. Можете відтегліть угоду на будь-який час у довільній формі за допомогою колонтитулів, які ви ще отримаєте.

Відкрийте для себе енергетичний оазис, який може змінити ваше життя!

Будьте на крок попереду своїх колег в області технологій та інженерії. The Blueprint

Підписавшись, ви погоджуєтеся з нашими Умовами використання та політикою Ви можете відмовитися від підписки в будь-який час.

Незалежно від того, чи стикаєтесь ви з відключенням електроенергії у вашому районі, чи шукаєте достатній запас енергії під час походу, портативна електростанція слугує чудовим другом у таких складних обставинах. Крім забезпечення резервного живлення під час надзвичайних ситуацій, вони також можуть використовуватися для використання на відкритому повітрі. Ви можете розраховувати на їхню багатогранну продуктивність.

Крім того, портативні електростанції можуть працювати від поновлюваних джерел енергії, таких як сонячна енергія, тому якщо ви є захисником навколишнього середовища або хочете зробити свій внесок у збереження природи для майбутніх поколінь, портативна електростанція цілком може стати вашим першим кроком до цієї мети.

Зустрічайте Mango Power E. Електростанція, яка гарантує, що ви ніколи не залишитеся без енергії!

себе, енергетичний, оазис, який, може, змінити

Часті відключення та перебої в електропостачанні можуть стати справжньою загрозою і часом порушити ваш звичний ритм життя. Електростанції стають справжніми рятівниками в таких обставинах, за умови, що ви отримуєте пристрій, який є достатньо потужним, щоб живити кілька приладів одночасно.

Портативна електростанція Mango Power E була розроблена саме для цієї мети. Він оснащений вражаючими 3.CATL-акумулятор на 5 кВт-год, який можна розширити до 14 кВт-год. Акумулятор CATL пропонує ряд преміальних акумуляторних елементів, які використовуються в деяких з найвідоміших у світі електромобілів, включаючи Tesla, BMW, Mercedes, Ford і багато інших.

Акумулятори CATL безпечніші, довговічніші та ефективніші, ніж інші варіанти на ринку. Вони також пропонують порівняно довший термін служби. близько 6000 циклів, що означає, що ви можете заряджати цю електростанцію щодня протягом 20 років!

Батарея CATL також забезпечує стійкість Mango Power E до високих температур і низький рівень шуму.

За допомогою Mango Power E ви можете досягти рівня зарядки від 0 до 80% всього за 60 хвилин, після чого потрібно ще 30 хвилин, щоб пристрій повністю зарядився і був готовий до роботи. Крім того, його можна заряджати чотирма різними способами, щоб ви могли насолоджуватися неперевершеною гнучкістю та зручністю.

Завдяки передовим технологіям ви зможете насолоджуватися подовженим терміном служби акумулятора, блискавичною зарядкою та непохитною надійністю, як ніколи раніше!

Чому варто інвестувати в портативну електростанцію Mango Power E?

себе, енергетичний, оазис, який, може, змінити

Зелена трансформація. це потреба часу, і портативна електростанція. це один з багатьох способів прийняти ці зміни. Крім того, прагнучи прискорити зміни, уряд також пропонує 30% федеральний кредит на сонячну енергію для житлових будинків, який може бути зарахований до федерального прибуткового податку на відсоток від вартості сонячної фотоелектричної системи, оплаченої платником податків.

Портативна електростанція Mango Power E. це універсальний пристрій, який можна використовувати для живлення пристроїв як в приміщенні, так і на вулиці. Більше того, якщо ви шукаєте надійний домашній резервний генератор, Mango Power E доступний у вигідних комплектаціях, які допоможуть вам заощадити понад 1000 доларів.

Електростанція Mango Power доступна у трьох різних комплектаціях: 1. Комплект 1: Портативна електростанція Mango Power E 2 БЕЗКОШТОВНІ сонячні панелі потужністю 200 Вт

Знижено з 4,995 до 3,899 (економія 1,096).

Знижка з 6,598 до 5,898 (економія 700).

Знижка з 9,794 до 7,799 (економія 1,995).

Крім того, читачі журналу “Цікава інженерія” можуть отримати спеціальну знижку 200, використавши ексклюзивний код INTENG200.

На що слід звернути увагу при покупці портативної електростанції?

Після того, як ви вирішили придбати електростанцію, вам потрібно буде добре ознайомитися з необхідними умовами та факторами, щоб переконатися, що ви придбали саме ту, яка відповідає вашим вимогам.

Глосарій

Почнемо з основних термінів і показників, які вам потрібно буде зрозуміти, перш ніж зробити покупку.

Набір для героїв: Найпопулярніші продукти харчування для виживання на сонячних генераторах

Будьте героєм своєї сім’ї переконайтеся, що ви забезпечили свої найважливіші “кризові” потреби. Отримайте 2 найпопулярніші речі для виживання в одному наборі Hero Bundle!

Включаючи наших “героїв” серед бестселерів, 3-місячний набір продуктів харчування для виживання Patriot Power Generator 1800.

 • БЕЗКОШТОВНА 100-ватна сонячна панель
 • Майже нескінченна резервна сонячна енергія
 • Безшумний, безшумний сейф без випарів
 • Доступний простий план оплати
 • 365-денна гарантія повернення грошей

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ 3-місячний набір продуктів харчування для виживання разом із електрогенератором Patriot? ТАК!

Неймовірний захист від вимкнень електроенергії Продовольча безпека разом

Ви отримуєте два наші бестселери “Hero”, які є необхідними для виживання. в одному комплекті за вигідною ціною для вашого повного спокою.

По-перше, ви отримаєте наш легендарний електрогенератор Patriot Power Generator 1800 для надійного резервного живлення. Щоб зберегти їжу в безпеці, критично важливі медичні прилади в робочому стані, а лінії зв’язку. відкритими. І це тільки початок!

За допомогою цієї портативної електростанції SOLAR ви можете

 • Циклічно мийте холодильник або морозильну камеру
 • Заряджати мобільні телефони ноутбуки
 • Підтримуйте роботу кисневих апаратів CPAP
 • Увімкніть телевізор для важливих новин
 • Запустіть вентилятор або електричну ковдру
 • Візьміть його з собою на природу або у свій автофургон!
 • Використовуйте електроінструменти в негоду
 • Увімкніть світло для комфорту або для відлякування мародерів

По-друге, ви також отримаєте наш знаменитий 3-місячний набір продуктів для виживання (699.00 грн.) входить до вашого набору БЕЗКОШТОВНО! Це наш найпопулярніший продуктовий набір не просто так. його навіть розкуповували більше року! З цим набором Героя ви отримуєте його з додатковою економією.

З цим “шведським столом” для виживання ви отримаєте:

 • Смачні, домашні рецепти на будь-який смак
 • 688 загальних порцій на комплект/близько 7.5 на день
 • 135 440 калорій на набір/близько 1 505 калорій на день
 • Розрахований на 25 років
 • Стійке до стихійних лих пакування

Вам може знадобитися більше калорій на день, особливо якщо ви вагітні, маєте дитину, похилого віку або маєте інші проблеми зі здоров’ям. Більше інформації див. у виносці 4.

25-річний термін придатності за належних умов зберігання. Надмірне нагрівання та/або пошкодження упаковки може скоротити термін зберігання. Для отримання додаткової інформації див. виноску 3.

Розпродаж, стихійне лихо, економічна нестабільність чи глобальні заворушення. ці дві речі для виживання розкуповують знову і знову.

Але в ці складні часи ми хотіли об’єднати їх у пакет цінних пропозицій саме для ВАС. Так ви могли б підготуватися до непевного майбутнього, яке розгортається прямо зараз.

Герой : Ваш електрогенератор Patriot Power Generator 1800 підтримує світло, коли у світі темніє.

Поговоримо про нашого першого “Героя”. і чому вона є абсолютною необхідністю для підтримки життєдіяльності під час SHTF.

Відключення електроенергії може статися в будь-який момент.

А справа в тому, що без живлення все буде просто. СТОП. І коли це станеться. ті, хто не підготовлений, можуть сидіти беззахисними в темряві. Безпорадним протягом багатьох днів, а то й тижнів.

Звичайно, ви могли б використовувати газогенератор. Але вони створюють багато шуму, привертають небажану увагу, мають токсичні випари.

З Patriot Power Generator 1800 все інакше. Легкий, без диму та безпечний для використання у вашому домі. Він працює безшумно і не привертає уваги. І найголовніше. ви зможете перезаряджати його знову і знову БЕЗКОШТОВНО.

Потужний Простий у використанні. Прямо з коробки!

Ось що вам сподобається в найбільш продаваному електрогенераторі Patriot.

Чудова інженерія

Усередині вашого сонячного генератора знаходиться потужна літій-залізо-фосфатна батарея, відома своєю стабільністю. Вам сподобається надійність і міцність цієї передової інженерної розробки.

Накопичувач енергії більше, ніж раніше

У порівнянні з попередньою моделлю, ваш електрогенератор Patriot Power Generator 1800 тепер має безперервну потужність 1800 Вт, з піковою потужністю 3048 Вт. І він може вмістити 768 Вт-год потужності (60 А-год).

Це означає, що якщо прилад споживає 1 800 Вт або менше, ваш електрогенератор Patriot Power Generator може працювати від нього. Більшість дрібних побутових приладів, включно з холодильником і морозильною камерою, потрапляють до цієї групи.

Час роботи побутових приладів:

USB-лампа. 193 години

Зарядний пристрій для телефону. 153.6 годин

Міні-холодильник. 106 годин

Холодильник/Морозильна камера. 19.2 години

Нагрівач для акваріума. 5.1 година

Апарат CPAP. 15.4 години

Портативна плита. 38 хвилин

Мікрохвильова піч. 51 хвилина

Час роботи є приблизними; результати залежать від умов використання пристрою. Для отримання додаткової інформації див. посилання 5.

Багато електричних розеток

Щоб бути впевненим, що він готовий впоратися з усім, що ви кидаєте в нього, Power Generator Patriot має 8 зручних розеток.

Дійсно Plug Play

Вам не потрібно бути прихильником гаджетів, щоб користуватися сонячним генератором. Три простих кроки. і ви готові до роботи:

 • Розгорніть сонячну панель на сонячному світлі
 • Підключіть сонячну панель до генератора
 • Підключіть свої пристрої до генератора і насолоджуйтеся БЕЗКОШТОВНОЮ енергією сонця

Ваш сонячний генератор заряджений і готовий до роботи. Не потребує збірки ви можете почати використовувати його одразу.

100-ватна сонячна панель у комплекті

Сонячна панель комерційного класу постачається з вашим пристроєм. Багато конкурентів змушують вас платити за це окремо! І їх панелі не такі гарні.

 • Міцний металевий каркас
 • Посилена кутова ручка для перенесення
 • Легко складається для непомітного зберігання

Навіть “ромашковий ланцюжок” додаткових сонячних панелей разом, щоб подвоїти або потроїти вашу потужність і скоротити час зарядки вдвічі.

2,500 життєвих циклів

Ви можете підзарядити свій сонячний генератор 2 500 разів. Це приблизно 6.8 років щоденного використання. Приблизно в 4 рази довше, ніж у більшості сонячних генераторів.

Швидкий час заряджання

Заряджається всього за 3 хвилини.5 годин з включеним шнуром змінного струму. Або заряджається за 10 сонячних годин за допомогою сонячної панелі, що входить до комплекту.

Компактний Легкий

Ваш електрогенератор Patriot важить лише 40 фунтів. Він розроблений, щоб бути портативним.

І він побудований міцно. Отже, хоча ваш сонячний генератор легко переміщати, він важить приблизно стільки ж, скільки 5 галонів води, велика сумка з кормом для домашніх тварин або, можливо, ваш 3-річний онук (без усіх цих звивань). Не надто важкий, але достатньо важкий, щоб витримати падіння на землю, грубе поводження або навіть переїзд вантажівкою. Ми спробували!

Тепер, коли ви забезпечені енергією, давайте поговоримо про їжу!

Герой : Ваш 3-місячний набір продуктів для виживання зі смачними рецептами, які вам сподобаються. БЕЗКОШТОВНО!

Кожен 3-місячний набір містить смачні рецепти, які б сподобалися вашій бабусі виготовлені з високоякісних інгредієнтів.

Ви отримуєте екстрену їжу, що прилипає до ребер, на сніданок, обід та вечерю. Не кажучи вже про апетитні десерти, які задовольнять будь-якого ласуна. Плюс справжнє молоко, щоб запити все це.

Кожен 3-місячний запас їжі для виживання дає вам:

 • 688 порцій. (близько 7.6 на день)
 • 135 440 загальних калорій. (приблизно. 1,505 на день)
 • 24 смачні рецепти

Вам може знадобитися більше калорій на день, особливо якщо ви вагітні, маєте дитину, похилого віку або маєте інші проблеми зі здоров’ям. Ваш набір Survival Food призначений для забезпечення енергією та поживними речовинами однієї людини у стресовій надзвичайній ситуації. Це не призначено для повної заміни калорій у “звичайний” час. У тривалій надзвичайній ситуації ви захочете доповнити щоденну норму калорій, поживних речовин та різноманітності додатковими продуктами харчування, доступними на цьому сайті, продуктами, які ви запасли у своїй коморі, свіжими продуктами з вашого саду тощо. А дехто купує одразу кілька продуктових наборів, щоб мати більше калорій під рукою або нагодувати більше ніж одну людину. І з такою хорошою ціною це, мабуть, має сенс!

Вам може знадобитися більше калорій на день, особливо якщо ви вагітні, маєте дитину, похилого віку або маєте інші проблеми зі здоров’ям. Для отримання додаткової інформації див. виноску 4.

Зображення показують кілька порцій. Натисніть тут для отримання інформації про продукт.

Mango Power E 3.Комплект сонячних панелей 53 кВт-год 120 В 2 х 200 Вт

2.6 годин

0В розщеплена фаза для важких приладів

З аксесуаром mSocket Pro Mango Power E перетворюється на потужний двофазний генератор, здатний видавати 240 В на виході, щоб ви могли запускати великі енергоспоживаючі прилади, такі як обігрівачі, сушарки, водяні насоси та інші.

Використовуйте ті самі елементи, що й у найкращих електромобілях світу

Mango Power E може похвалитися надміцними LFP акумуляторними елементами, які також використовуються у найефективніших електромобілях у світі. Ці елементи не тільки швидко заряджаються, але й мають довший термін служби та більшу надійність порівняно з традиційними елементами NCA/NCM.Навіть після безперервного використання, яке може тривати до п’яти років постійного заряджання, розряджання та перезаряджання, елементи батареї Power E зберігають свою пікову продуктивність і залишаються такими ж ефективними, як і під час першого використання.

Краща адаптація до навколишнього середовища

Акумулятори CATL витримують температуру від.20°C до 60°C. Це дозволяє нашим електростанціям безперебійно працювати навіть в екстремально низьких температурах.

Інтегруючи екосистему Mango Power в домашню електромережу, ви гарантуєте, що в момент відключення електроенергії ви будете насолоджуватися безпекою і незалежністю від мережі з плавним, безперебійним потоком електроенергії, що живить ваші світильники, холодильники, комп’ютери та будь-які інші важливі пристрої, які ви підключили до електромережі.

Технічні характеристики Mango Power E та акумулятора

Продукт Mango Power E Акумулятор Mango Power E
Вага нетто 100 фунтів (45.4 кг) 73 фунти (33.18 кг)
Розмір 17.8×13.6×19.4 дюйми (452x345x494 мм) 17.8×13.6×12.5 дюймів (452x345x318 мм)
Робоча температура Зарядка:.20°C ~ 60°C Розрядка:.30°C ~ 60°C Заряджання:.20°C ~ 60°C Розрядка:.30°C ~ 60°C
Гарантія 5 років 5 років
Сертифікати Відповідає американським і міжнародним стандартам безпеки та електромагнітної сумісності Відповідає американським та міжнародним стандартам безпеки та електромагнітної сумісності
Швидка зарядка Заряджання до 80% за 1 годину Заряджання до 100% за 1 годину.5 годин
Шум під час роботи
Рівень IP IP21 IP21
Розширення ємності Можна збільшити ємність на одну батарею E до 7.06 кВт-год
Розширення потужності Може збільшити потужність на два до 6 кВт
Розділена фаза 240 В З mSocket Pro або mPanel (продаються окремо), може виводити 240 В, роздільна фаза, 6000 Вт
Домашнє резервне копіювання Підтримка (потрібна mPanel)
Акумулятор
Ємність акумулятора 3.53 кВт-год 3.53 кВт/год
Клітинна хімія Найкращий у світі CATL LFP Найкращий у світі CATL LFP
Термін служби Збереження ємності 70% після 6000 циклів (@25℃, 0.5C/-0.5C) Збереження ємності 70% після 6000 циклів (@25℃, 0.5C/-0.5C)
Системи управління батареями Захист від перенапруги, захист від перевантаження, захист від перегріву, захист від короткого замикання, захист від низьких температур, захист від низької напруги, захист від перевантаження по струму Захист від перенапруги, захист від перевантаження, захист від перегріву, захист від короткого замикання, захист від низької температури, захист від низької напруги, захист від перевантаження по струму
Максимальна швидкість заряджання До 1.1C До 1 року.1C
Вхід
Спосіб заряджання Розетка змінного струму, сонячна панель, зарядний пристрій для електромобілів, генератор Розетка змінного струму, адаптер змінного струму
Зарядка змінного струму Максимум 3000 Вт Максимум 3000 Вт (при підключенні до MPE)/адаптер змінного струму
Сонячна зарядка Максимум 2000 Вт (60В-150В)
Місце для зарядки змінного струму EV Потрібен адаптер
Генератор
Інвертор
Номінальна вихідна потужність змінного струму 3000 Вт, 120 В змінного струму, 60 Гц
Потужність перевантаження 3150W
Максимальна потужність точкових трекерів 1x, підтримка як даху, так і портативних сонячних панелей
Ефективність інвертора До 88%. до 88
Вихід
Вихідні порти 16 3
Вихід змінного струму 4 x 20A
USB-A 6 x QC 3.0 27W 1 x QC 3.0 27W
USB-C 1 x PD 65W1 x PD 100W 1 x PD 100W
Вихідна потужність автомобіля 12В/10А 12В / 10А
Вихід DC5521 2х12В/5А
Порт для автофургонів змінного струму 30A
Розумне управління
Підключення Bluetooth і Wi-Fi
Пульт дистанційного керування додатком Так
Оновлення OTA Так
Оновлення прошивки USB Так
Індивідуальний режим Режим резервного живлення / економічний режим / режим керування за часом
Розумне вимірювання Так
Звіт про розумну енергію та вуглецевий слід Так
Розумні сповіщення Так
Екран
Розмір 4.3 дюйми
Сенсорний екран Так
Роздільна здатність 480 x 800
Екранний пігмент 16.7М кольорів
Безпека
Розумна система самоперевірки Так

Важливі посилання:

Інформація про доставку

БЕЗКОШТОВНА ШВИДКА ДОСТАВКА Заощаджуйте сотні сьогодні з безкоштовною доставкою на всіх замовленнях. Ми доставляємо в усі 48 нижчих штатів (ми не доставляємо в Пуерто-Ріко, Гаваї, Аляску) Час виконання. 2-3 робочих дні. Після того, як ви розміщуєте замовлення, ми негайно починаємо обробку, запит на замовлення надсилається на наш склад і готується до отримання, потім зазвичай потрібно близько 2-3 робочих днів, щоб забрати його для транзиту.Транзитний час. Час доставки може змінюватися залежно від відстані між вашим місцем розташування та складом, але ви можете очікувати, що товар прибуде через 3-8 робочих днів після отримання.

Наші партнери з доставки: FedEx, UPS, Freighg Club (серед інших)

Ми співпрацюємо з найнадійнішими транспортними компаніями в США, щоб гарантувати, що ваше замовлення надійно та своєчасно надійде.

Ваш товар буде відправлено зі складів по всій території США, щоб забезпечити швидку та ефективну доставку для наших клієнтів.

Якщо виникнуть затримки з відвантаженням вашого товару, ми повідомимо вас про це заздалегідь.

Підтвердження замовлення:

Як тільки ви зробите замовлення, ви отримаєте електронний лист з підтвердженням замовлення. (в деяких випадках це може зайняти кілька годин) Це означає, що ми отримали ваше замовлення в нашій системі і попередньо авторизували вашу кредитну картку для покупки.

Як тільки ми отримуємо ваше замовлення, ми автоматично зв’язуємося з нашими постачальниками, щоб підтвердити, що воно є на складі та доступне для негайної відправки.

Якщо ваш товар знаходиться на попередньому замовленні або недоступний, ми скасуємо попередню авторизацію і зв’яжемося з вами електронною поштою. Якщо ваш(і) товар(и) доступний(і) для негайної відправки (протягом 5 робочих днів), ми обробимо платежі та надішлемо замовлення для відправки.

Замовити відвантаження:

Якщо ваше замовлення є в наявності, і ми обробляємо зняття коштів з вашої кредитної картки, воно буде відправлено протягом п’яти робочих днів з дати вашого замовлення. Ми надішлемо вам інформацію для відстеження протягом 24 годин після того, як ваше замовлення покине склад, на електронну адресу, яку ви вказали при оформленні замовлення. Якщо ви не отримаєте від нас інформацію про відстеження протягом шести робочих днів з моменту замовлення, не соромтеся звертатися до нас за адресою sales@generationecostore.com

Немає доставки за межі США. (Застосовуються деякі винятки. якщо веб-сайт дозволяє вам оформити замовлення та ввести адресу доставки, ви отримаєте своє замовлення. Деякі товари, зокрема, доступні в Канаді).

Варіанти доставки

Наша базова доставка самовивозом завжди абсолютно безкоштовна! Цей варіант зазвичай займає від 5 до 15 днів, щоб прибути до вашого порогу, після того, як ви подали замовлення.

Порогова доставка: Це передбачає, що товар заноситься на ваш ґанок або в захищену/гаражну зону.

Перевірте свою адресу

Щоб переконатися, що ваша посилка буде доставлена належним чином і що ви отримаєте її в оголошені нами терміни, будь ласка, переконайтеся, що ваша адреса введена правильно і містить всю необхідну та/або відповідну інформацію. Використання правильних абревіатур, номерів вулиць, номерів будинків або квартир, а також інформації про маршрут (якщо це можливо) має вирішальне значення для забезпечення своєчасної доставки. Ми не несемо відповідальності за втрачені, неправильно розміщені або некоректно доставлені відправлення, якщо надана інформація про адресу є невірною або неправильно введена під час покупки.

Пошкодження

Будь ласка, перевірте упаковку ваших товарів, коли вони прибудуть, якщо ви помітите будь-які пошкодження, ви повинні зробити примітку про це під час підписання доставки. Якщо ваш(і) товар(и) прибув(ли) пошкодженим(и), будь ласка, надішліть фотографії пошкоджень, коробки та SKU разом з коротким описом пошкоджень на адресу info@generationecostore.com, і ми оформимо страховий випадок від вашого імені. Фотографії та відео повинні бути надіслані для пошкодження вантажу протягом 24 годин після прибуття, інакше претензія на пошкодження вантажу буде недійсною. Про будь-які проколи або видимі ознаки зовнішнього пошкодження необхідно повідомляти протягом 24 годин.

Залишити відповідь