Victron BlueSolar проти SmartSolar – що краще. Victron Smart solar

Victron BlueSolar проти SmartSolar

Victron Energy. провідний виробник сонячного обладнання, в тому числі двох популярних типів контролерів заряду MPPT. Контролери заряду Victron BlueSolar і SmartSolar MPPT доступні в різних розмірах і з різними функціями, але вони мають багато спільного. Але є одна важлива відмінність, про яку користувачі сонячних панелей повинні знати, вибираючи між цими двома продуктами. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, що це таке і як це впливає на вашу сонячну електростанцію.

Ключова відмінність: Bluetooth

Однією з основних відмінностей між контролерами заряду BlueSolar і SmartSolar є вбудована функція Bluetooth. Ця функція вбудована тільки в моделі SmartSolar. Можливості Bluetooth надзвичайно зручні, якщо ви хочете використовувати додаток Victron Solar для моніторингу виробництва електроенергії у вашій системі. Bluetooth дозволяє контролеру заряду безпосередньо зв’язуватися з додатком на вашому смартфоні, щоб ви могли переглядати дані та статистику щодо вироблення та використання енергії в режимі реального часу.

Але що робити, якщо у вас вже є контролер заряду BlueSolar MPPT, і ви дійсно хочете мати можливість використовувати додаток Victron Energy на своєму телефоні? Хороша новина полягає в тому, що є просте рішення.

Модернізація контролера заряду BlueSolar

Якщо ви вже встановили контролер заряду BlueSolar і тільки зараз зрозуміли, що він не дозволяє системі підключатися до Bluetooth вашого телефону, не панікуйте; вам не потрібно міняти весь контролер заряду на модель SmartSolar. Замість цього, ви можете дооснастити контролер заряду BlueSolar простим пристроєм-ключем, який увімкне функції Bluetooth на вашому пристрої. VE.Прямий Bluetooth Смарт-ключ можна підключити безпосередньо до контролера заряду BlueSolar, швидко надаючи вам цінну функціональність Bluetooth.

Вимкнення Bluetooth на обох моделях

Що робити, якщо ви хочете вимкнути можливості Bluetooth? Хоча активне з’єднання Bluetooth є зручним, воно дозволяє будь-кому, хто має додаток VictronConnect, який знаходиться в межах досяжності вашого контролера заряду, отримати доступ до ваших даних. Отже, якщо ви збираєтеся на деякий час відлучитися з дому, можливо, ви захочете вимкнути можливості Bluetooth, поки вас не буде, щоб переконатися, що ніхто не буде возитися з вашою системою.

Для контролера заряду BlueSolar все, що вам потрібно зробити, це від’єднати VE.Прямий Bluetooth Smart-ключ, згаданий вище. Це автоматично вимкне будь-яке з’єднання Bluetooth. Якщо у вас є контролер заряду SmartSolar з вбудованим Bluetooth-з’єднанням, вам доведеться вимкнути функцію Bluetooth у додатку Victron. Відкрийте додаток VictronConnect і виберіть контролер заряду в списку пристроїв. Потім виберіть значок шестерні у верхньому правому куті, щоб перейти на сторінку налаштувань. Виберіть три крапки у верхньому правому куті та натисніть на “інформація про продукт”.” Це переведе вас до меню параметрів, яке дозволить вам відключити Bluetooth.

Майте на увазі, що коли Bluetooth вимкнено, ви не зможете переглядати вироблення енергії та іншу статистику заряду. Вам потрібно буде повторно активувати його через додаток або підключити ключ назад, а потім знову підключити додаток вашого телефону до пристрою, перш ніж ця інформація стане доступною.

Що вони мають спільного

Тепер, коли ми обговорили ключові відмінності між цими двома контролерами заряду, давайте поговоримо про те, що вони мають спільного. Обидві моделі поставляються з різними варіантами вихідного навантаження від 1А до 20А і діапазонами напруги батареї, які включають 12В, 24В, 36В і 48В. Отже, незалежно від того, чи є у вас контролер заряду BlueSolar або SmartSolar MPPT, у вас не повинно виникнути проблем з пошуком моделі, яка відповідає вимогам вашої системи.

Обидва контролери заряду також пропонують дистанційне ввімкнення та вимкнення та програмовані реле на певних моделях, тому, якщо це функція, яку ви шукаєте у своєму контролері заряду, BlueSolar та SmartSolar можуть надати її. Вони також сумісні з різноманітними аксесуарами Victron Energy, зокрема з наведеними нижче:

 • Додаток VictronConnect (якщо увімкнені можливості Bluetooth)
 • Дротяні коробки для покриття та захисту клем
 • Панелі керування та індикації, включаючи панелі керування MPPT та SmartSolar (BlueSolar та SmartSolar пропонують моделі, сумісні з обома типами панелей)
 • Пристрої моніторингу GX (CCGX, Venus GX, Octo GX і Cerbo GX)
 • Кабелі передачі даних (VE.Прямий кабель, кабель RJ45 та USB-VE.Прямий інтеейс)
 • Зовнішні кабелі управління (кабель TX і неінвертуючий кабель)

Якщо ви хочете додати будь-який з цих аксесуарів до свого контролера заряду, не повинно мати значення, чи є у вас контролер BlueSolar або SmartSolar; просто переконайтеся, що точна модель, яку ви маєте, сумісна з потрібним вам аксесуаром, оскільки обидва типи контролерів заряду мають певну різноманітність щодо сумісності аксесуарів.

Якщо ви шукаєте контролер заряду для вашої сонячної електростанції, контролери заряду Victron SmartSolar і BlueSolar MPPT є відмінними варіантами. Вони ефективні, надійні та можуть бути доповнені та модернізовані відповідно до ваших потреб. Ви можете знайти ці контролери заряду та багато згаданих вище аксесуарів тут, на сайті PowerStore, Inc.

Victron BlueSolar проти SmartSolar. що краще?

Контролери заряду Victron BlueSolar і SmartSolar. це два високоякісних, надійних рішення, які можуть належним чином регулювати процес заряду вашого акумулятора.

Від Олівії Болт 25 квітня 2023 р. Огляд

victron, bluesolar, проти, smartsolar

Серед провідних сонячних брендів Victron Energy виділяється двома відомими версіями контролерів заряду MPPT: BlueSolar і SmartSolar. Хоча обидва контролери мають схожі функції, вибір між контролерами заряду Victron BlueSolar та SmartSolar залежить від конкретних вимог вашої сонячної електростанції. Давайте зануримося глибше і дізнаємося про технічні характеристики Victron BlueSolar проти SmartSolar, ціновий діапазон і гарантію, щоб визначити, яка з них є кращим вибором.

Victron BlueSolar проти SmartSolar. що краще?

SmartSolar та BlueSolar. це моделі контролерів заряду сонячних батарей виробництва компанії Victron Energy. Серія BlueSolar. це базове, доступне рішення з ефективним механізмом заряду. З іншого боку, SmartSolar надає додаткові функції, які включають більше можливостей контролю та моніторингу. Перш ніж ви дізнаєтеся про їхні відмінності, погляньте на їхні ключові особливості:

Контролер заряду Victron BlueSolar

Контролер заряду BlueSolar. це контролер заряду MPPT виробництва Victron Energy. Він збирає сонячне світло від сонячної панелі і використовує його для зарядки акумуляторів, підключених до сонячної системи. Це старша модель контролера заряду, яка використовує технологію MPPT для підтримки балансу заряду і допомагає в подачі постійної напруги.

Вони також мають функцію підключення зовнішнього ключа для підключення Bluetooth. Це дозволить клієнту використовувати з’єднання Victron, максимізуючи потенціал MPPT і контролера заряду.

Контролер заряду Victron SmartSolar

SmartSolar. новітня модель контролера заряду, випущена Victron Energy. У порівнянні зі своїми попередниками він має ряд поліпшень, які накопичуються, щоб зробити його кращим пакетом. Це допомагає підтримувати здоров’я та довговічність акумуляторів, забезпечуючи постійне постачання енергії. Ця модель SmartsSolar заснована на передовій технології MPPT, яка допомагає підвищити ефективність, генеруючи максимальну сонячну енергію.

SmartSolar також поставляється з вбудованим датчиком Bluetooth, який допомагає підключати пристрої через VictronConnect. Це додатково сприяє підвищенню ефективності завдяки постійному моніторингу та максимальному використанню технології MPPT.

Оскільки ви маєте базове уявлення про контролери заряду Victron BlueSolar та SmartSolar, чи знаєте ви, чим вони відрізняються один від одного:

 • Найбільша різниця між цими двома моделями. це можливість підключення, доступна в них. SmartSolar поставляється з вбудованою опцією Bluetooth, яка забезпечує більш віддалене і просте підключення в порівнянні з BlueSolar.
 • Другою основною відмінністю є ефективність двох моделей, оскільки SmartSolar є порівняно більш ефективною. Це дозволяє йому перетворювати більше сонячної енергії в електрику в порівнянні з BlueSolar.
 • SmartSolar також має вбудований MPPT-трекер, на відміну від BlueSolar, що дає йому більшу перевагу, коли мова йде про ефективність.

Які характеристики Victron BlueSolar проти SmartSolar?

victron, bluesolar, проти, smartsolar

Говорячи про технічні характеристики Victron BlueSolar та SmartSolar, слід зазначити, що обидва вони є двома широко використовуваними контролерами заряду в сонячних панелях, вироблених Victron Energy. Обидві ці моделі користуються великою популярністю завдяки своїй хорошій якості та надійній роботі, але між технічними характеристиками цих двох моделей існує значний розрив. Технічні характеристики контролерів Victron BlueSolar та SmartSolar наступні:

 • SmartSolar є вдосконаленою моделлю, оскільки має вбудований MPPT-трекер, який підвищує ефективність контролера заряду, оскільки він відсутній у BlueSolar.
 • SmartSolar доступний у варіантах на 12, 24, 36 та 48 вольт, тоді як BlueSolar доступний лише у варіантах на 12, 24 та 48 вольт.
 • Бездротовий зв’язок через вбудований Bluetooth є найбільшою відмінністю між цими двома моделями, оскільки BlueSolar не має цієї функції, що робить SmartSolar більш простою у використанні моделлю.

Який ціновий діапазон між Victron BlueSolar та SmartSolar?

Люди часто порівнюють діапазони цін Victron BlueSolar та SmartSolar, перш ніж купувати їх. Ціна Smart Solar може варіюватися від 50 доларів США за базову модель на 10 ампер до 700 доларів США за більш дорогі варіанти з більшою потужністю та функціями, такими як Bluetooth. Smart Solar. це новіша модель Victron Energy, оскільки вона пропонує найновіші функції та кращу ефективність завдяки додаванню трекера MPPT та вбудованій підтримці Bluetooth.

Ціна на старшу модель BlueSolar порівняно нижча. Їм не вистачає преміум-функцій моделей SmartSolar, оскільки вони починаються від 30 доларів за базовий варіант і доходять до декількох сотень доларів в залежності від їх потужності та функцій.

Ціна є одним з вирішальних факторів, коли мова йде про покупку контролера заряду для сонячної панелі, оскільки більшість людей чутливі до ціни і прагнуть знайти найкраще співвідношення ціни і якості. Ціна Victron BlueSolar vs SmartSolar є широко розглянутим критерієм, оскільки обидва ці контролери заряду є високоякісними, які пропонують різний набір функцій відповідно до індивідуальних потреб.

Примітка: Вказана ціна може відрізнятися в залежності від моделі та місця розташування, наведена інформація ґрунтується виключно на маркетингових дослідженнях.

Що таке гарантійний термін Victron BlueSolar vs SmartSolar?

victron, bluesolar, проти, smartsolar

BlueSolar і SmartSolar. це контролери заряду, вироблені компанією Victron Energy, яка відома тим, що постачає своїм клієнтам продукцію високої якості. Вони добре відомі своїм післяпродажним обслуговуванням, яке включає в себе надання споживачам гарантійного періоду без дефектів та неефективності, заміну та ремонт відповідно до вимог замовника та умов.

BlueSolar та SmartSolar, хоча вони дуже відрізняються за характеристиками та ефективністю, пропонують однакову гарантію 5 років на більшість деталей контролера заряду. Однак на акумулятори надається дворічна гарантія, а на літій-іонні акумулятори. трирічна гарантія.

Гарантія діє лише за умови дотримання певного набору умов і положень, і гарантія буде вважатися недійсною, якщо буде виявлено, що вони порушені, а вони порушені:

 • Перша умова полягає в тому, що гарантія не надається на вироби, які зазнали будь-яких фізичних пошкоджень або були підроблені уповноваженим персоналом.
 • Будь-які пошкодження, спричинені такими факторами, як недостатнє електроживлення, неправильна полярність батареї, пошкодження внаслідок удару блискавки або перегріву, або недостатнє затягування гвинтів, не покриваються гарантією, і витрати на заміну або ремонт повинні бути покриті клієнтом.

Примітка: Заміна та ремонт можуть відрізнятися в залежності від умов та положень, передбачених для продукту.

Victron BlueSolar vs SmartSolar стає необхідним порівнянням для того, щоб знайти найкращу пропозицію з найкращим співвідношенням ціни та якості. Якщо вам потрібен контролер заряду для вашої сонячної електростанції, то і Victron BlueSolar, і SmartSolar є контролерами заряду MPPT. На закінчення, зверніть увагу, що SmartSolar є кращим пакетом з поліпшеною ефективністю, підключенням і функціями. Однак він значно дорожчий у порівнянні з BlueSolar. BlueSolar є надійним варіантом для сонячних контролерів заряду, але не має додаткових функцій, які надає SmartSolar.

Отже, вони є чудовим вибором, оскільки вони ефективні, надійні та модернізовані відповідно до ваших конкретних вимог використання. Тим не менш, при порівнянні цінового діапазону Victron BlueSolar та SmartSolar слід пам’ятати, що він варіюється в залежності від моделі та потужності. Ви можете бути впевнені, що продукція Victron Energy, яку б опцію ви не обрали, виготовлена за найвищими стандартами. Вони забезпечують високу продуктивність і термін служби вашої автономної сонячної електростанції.

Олівія прихильна до зеленої енергетики і працює над тим, щоб допомогти забезпечити довгострокову придатність нашої планети для життя. Вона бере участь у збереженні навколишнього середовища, переробляючи відходи та уникаючи одноразового пластику.

Огляд контролера заряду Victron MPPT

Щоб ви знали, ця сторінка містить партнерські посилання. Якщо ви зробите покупку після натискання на один з них, без додаткових витрат для вас, я можу заробити невелику комісію.

Це мій практичний огляд контролера заряду Victron SmartSolar MPPT.

victron, bluesolar, проти, smartsolar

Я витратив загалом 3 тижні, тестуючи його самостійно, а також разом з іншими найкращими контролерами заряду MPPT. Я встановив його в сонячну електростанцію і перевірив його простоту використання, вихідну потужність і точність напруги.

Після всього цього, я думаю, що Victron SmartSolar MPPT є найкращим контролером заряду MPPT на ринку. Він дорогий, але вбудований Bluetooth, безкоштовний мобільний додаток і простота налаштування роблять його найбільш зручним MPPT, який я тестував. Для досвідчених користувачів він також має безліч налаштувань та розширених функцій.

Найкращий вибір

victron, bluesolar, проти, smartsolar

Найкращий MPPT контролер заряду сонячної батареї

Victron SmartSolar MPPT був найбільш “plug-and-play” MPPT, який я тестував. Він має безліч попередніх налаштувань для всіх найпоширеніших сонячних батарей. А вбудований Bluetooth дозволяє використовувати безкоштовний мобільний додаток Victron для віддаленого моніторингу вашої сонячної електростанції з телефону.

Номінальний струм заряду: 30A Максимально. Напруга холостого ходу фотоелектричного перетворювача (Voc): 100V
Напруга акумулятора: 12/24V Типи батарей: LiFePO4, герметичний (AGM), гелевий, заливний, на замовлення
Макс. вхідної потужності фотоелектричних модулів: 440 ВТ @ 12 В, 880 ВТ @ 24 В Максимальний. розмір дроту: 6 AWG (16 мм2)
Моніторинг по Bluetooth: Так (вбудований) Датчик температури: Так (вбудований)

Victron SmartSolar MPPT огляд

Перші враження

Після того, як я дістав його з коробки, я вперше помітив, що Victron SmartSolar невеликий і легкий для MPPT.

victron, bluesolar, проти, smartsolar

Крім того, контролер не має екрану. лише кілька світлодіодних індикаторів, щоб ви знали, на якому етапі зарядки знаходиться контролер.

Зазвичай це обмежує, але вбудований Bluetooth Victron SmartSolar позбавляє потреби в екрані. За допомогою Bluetooth ви можете легко контролювати все зі свого телефону. Мені це подобається більше, тому що це дає більше інформації та дозволяє здійснювати віддалений моніторинг. Я міг бути на кухні і перевіряти стан свого контролера в підвалі.

Встановлення

Я одразу ж пішов до свого підвалу, щоб встановити Victron в тестову сонячну електростанцію. Чотири гвинти. це все, що вам потрібно для його монтажу.

victron, bluesolar, проти, smartsolar

Після монтажу я підключив контролер до батареї LiFePO4 та сонячної панелі потужністю 100 Вт. Дротові клеми Victron просто чудові. Самі гвинти здаються міцними і довговічними, але клеми трохи заглиблені і розташовані близько один до одного, на мій смак.

Однак після встановлення я, як правило, взагалі забуваю про дротяні клеми. І у мене ніколи не було проблем з вислизанням проводів під час налаштування або використання.

Bluetooth

Після того, як ви підключили Victron до акумулятора та сонячних панелей, наступне, що вам потрібно зробити, це завантажити додаток VictronConnect.

Щоб підключити телефон до контролера Victron, просто відкрийте програму Victron і виберіть контролер заряду зі списку пристроїв. Ось коротке відео про те, як я це роблю:

Примітка: Можливо, вам доведеться ввести пін-код під час першого сполучення з телефоном. Пін-код Victron за замовчуванням. 000000 (шість нулів).

Ви не створюєте пару, переходячи до налаштувань Bluetooth на телефоні. Це інший процес, ніж у більшості Bluetooth-пристроїв.

Тепер ви можете контролювати свою сонячну електростанцію зі свого телефону. Додаток Victron є потужним і надає вам всіляку інформацію про те, скільки енергії виробляють ваші сонячні панелі, а також про напругу акумулятора та зарядний струм.

Наприклад, коли я з’єднав свою панель, вона показала мені, що моя 100-ватна панель виробляє близько 45 Вт (через невелику хмарність).

В якості простого тесту діапазону Bluetooth Victron, я піднявся на другий поверх свого будинку і перевірив, чи буде Bluetooth все ще підключатися. За моїми оцінками, я знаходився приблизно в 30-35 футах від контролера Victron, і мій телефон все ще чудово підключався. Насправді, він показав, що має 2-3 смуги “обслуговування” Bluetooth.’

Точність напруги

Випробувавши Victron сам по собі, я захотів протестувати його разом з іншими провідними контролерами заряду MPPT. На додаток до тестування зручності використання та якості збірки, я перевірив точність напруги кожного контролера за допомогою мультиметра, підключеного до клем акумулятора.

Victron посів перше місце в моєму тесті з середньою розбіжністю напруги всього 0.075 вольт. Більшість інших моделей мали середню розбіжність у 0.1-0.2 вольти.

Вихідна потужність

Далі я перевірив максимальну вихідну потужність всіх MPPT при підключенні до сонячної батареї потужністю 200 Вт. Я виміряв вихідну потужність за допомогою монітора батареї Victron BMV-712.

victron, bluesolar, проти, smartsolar

Victron посів перше місце, з невеликим відривом. Він видає максимум 146 Вт. Це на 1 Вт більше, ніж у EPEver Tracer BN, який посів друге місце, і на 4 Вт більше, ніж у Renogy Rover, який посів останнє місце.

Я не покладаюся на ці результати через змінні, які я не зміг врахувати, такі як коливання сонячного випромінювання та температури сонячних панелей. Незважаючи на це, було приємно бачити перше місце від Victron, враховуючи його ціну.

Основні характеристики

victron, bluesolar, проти, smartsolar

Примітка: Ці технічні характеристики стосуються моделі, яку я тестував, SmartSolar MPPT 100/30. Victron має цілу лінійку продуктів SmartSolar з різними межами фотоелектричної напруги, номінальними значеннями струму заряду і сумісними напругами акумуляторів, якщо вам потрібен інший розмір.

 • Номінальний струм заряду: 30А
 • Максимальна напруга фотоелектричного відкритого контуру (Voc): 100V
 • Напруга акумулятора: 12/24В
 • Типи акумуляторів: LiFePO4, герметичні (AGM), гелеві, заливні, спеціальні
 • Максимальна вхідна потужність PV: 440 Вт @ 12В, 880 Вт @ 24В
 • Максимальний розмір дроту: 6 AWG (16 мм2)
 • Моніторинг Bluetooth: Так (вбудований)
 • Датчик температури: Так (вбудований)
 • Споживана потужність: 30 мА @ 12В, 20 мА @ 24В
 • Робоча температура.Від 30 до 60°C (від.22 до 140°F)

Що мені не сподобалось

Для кого цей контролер заряду не призначений

Яка модель Victron SmartSolar підходить саме вам?

Лінійка продуктів SmartSolar MPPT має безліч варіантів різних номіналів фотоелектричної напруги та струму заряду. Ось коротка порівняльна таблиця деяких найпопулярніших моделей на Amazon:

Victron SmartSolar MPPT 75/15Victron SmartSolar MPPT 100/20Victron SmartSolar MPPT 100/30Victron SmartSolar MPPT 100/50
Максимально. Фотоелектрична напруга 75V 100V 100V 100V
Номінальний струм заряду 15A 20A 30A 50A
Напруга акумулятора 12/24V 12/24/48V 12/24V 12/24V
Максимальний. Фотоелектрична вхідна потужність 220 ВТ @ 12 В, 440 ВТ @ 24 В 290 ВТ ПРИ 12 В, 580 ВТ ПРИ 24 В, 1160 ВТ ПРИ 48 В 440 ВТ ПРИ 12 В, 880 ВТ ПРИ 24 В 700 ВТ @ 12 В, 1400 ВТ @ 24 В
Посилання для покупки Переглянути на Amazon Переглянути на Amazon Переглянути на Amazon Переглянути на Amazon

Кращі альтернативи

Якщо контролер заряду Victron SmartSolar MPPT вам не підходить, ось мої найкращі альтернативи:

 • Victron BlueSolar MPPT 100/30. Victron BlueSolar схожий на Victron SmartSolar, але без вбудованого Bluetooth. Як результат, це трохи дешевше. І ви завжди можете додати Bluetooth пізніше, придбавши Victron VE.Прямий смарт-ключ.
 • Renogy Rover 40A. Я думаю, що Rover 40A. це контролер MPPT з найкращим співвідношенням ціни та якості. Якщо ви не хочете платити великі гроші за Victron, я б рекомендував цей пристрій далі. Він має попередні налаштування для всіх найпоширеніших типів сонячних батарей і дозволяє створювати власні профілі зарядки. Він не має вбудованого Bluetooth, але ви можете додати його, придбавши Bluetooth-модуль Renogy BT-1. Мобільний додаток Renogy став моїм другим фаворитом. Прочитайте мій повний огляд Renogy Rover MPPT.
 • EPEver Tracer 4215BN. У Tracer BN було моє улюблене обладнання з MPPT, яке я тестував. Він побудований як танк і має мої улюблені дротяні клеми з усіх сонячних контролерів, які я коли-небудь використовував. Він має попередні налаштування для свинцево-кислотних акумуляторів, але не для LiFePO4. Він дозволяє створювати власні профілі заряду, тому може працювати з літієвими акумуляторами, якщо ви витратите трохи часу на його правильне налаштування.

Підсумок

victron, bluesolar, проти, smartsolar

Контролер заряду Victron SmartSolar MPPT був моїм улюбленим з 5 протестованих мною MPPT. Він має найкращу точність напруги та вихідну потужність.

Bluetooth вбудований у всі контролери Victron SmartSolar. Це дозволяє перевіряти стан системи зі свого телефону за допомогою програми VictronConnect. Сполучення з телефоном займає всього 15 секунд, і після цього ви можете контролювати систему в режимі реального часу і редагувати налаштування системи, наприклад, тип батареї.

Якщо вам потрібен MPPT, який легко налаштувати і який чудово працює з коробки, я б рекомендував саме Victron.

Єдиним реальним недоліком Victron є його ціна. Це преміум-продукт і коштує як один. Якщо ви не хочете витрачати всі ці гроші, зверніть увагу на дешевший MPPT, наприклад, Renogy Rover 40A.

Невелике прохання: якщо ви знайшли мій огляд Victron SmartSolar MPPT корисним і плануєте придбати його, будь ласка, розгляньте можливість покупки через одне з моїх партнерських посилань нижче. я отримаю невелику комісію, яка допоможе фінансувати більше оглядів, подібних до цього. Дякую!

Victron SmartSolar MPPT 250/70-MC4 VE.Можна

SCC125070521 Сонячний зарядний пристрій збирає енергію від ваших сонячних панелей і зберігає її у ваших батареях. Використовуючи новітні, найшвидші технології, SmartSolar максимізує збір енергії, інтелектуально керуючи нею для досягнення повного заряду в найкоротші терміни. SmartSolar підтримує здоров’я акумулятора, продовжуючи термін його служби.

MPPT: Надшвидке відстеження точки максимальної потужності

Постійно контролюючи напругу та вихідний струм ваших сонячних (PV) панелей, технологія MPPT гарантує, що кожна крапля доступної енергії буде вимита з ваших панелей і зібрана для зберігання. Перевага цього найбільш помітна, коли небо частково затягнуте хмарами, а інтенсивність світла постійно змінюється.

з цієї колекції

Victron SmartSolar MPPT 75/10

Victron BlueSolar MPPT 100/50

Victron SmartSolar MPPT 75/15

Victron MultiPlus Compact 24/1600/40-16 230V VE.Шина

Залишити відповідь