Вартість сонячної системи на 5 кВт-год. Вартість сонячної системи на 5 кВт-год

Скільки сонячних панелей потрібно для системи потужністю 5 кВт?

Технологія сонячних панелей постійно вдосконалюється, а сучасні системи стають все більш ефективними при зберіганні сонячної енергії. Сонячні панелі допомогли людям у всьому світі зменшити викиди вуглекислого газу та стримати наслідки зміни клімату.

Цей позитивний вплив на навколишнє середовище призвів до розробки більш потужних сонячних систем з більшою ємністю для зберігання енергії та більшою ефективністю. Багато сучасних сонячних теплових систем зараз оснащені акумуляторами, які дозволяють використовувати накопичену енергію в безсонячні дні.

Забезпечення вашого домогосподарства енергією сонця має ряд переваг, таких як незалежність від зростання тарифів на електроенергію, отримання вигоди від державних стимулів та податкових знижок на сонячну енергію, а також збільшення вартості вашого будинку.

Сонячні системи потужністю 5 кВт. це загальний розмір і відправна точка для тих, хто вперше купує сонячні панелі. Цієї системи достатньо для забезпечення середнього заміського домогосподарства. Однак, яка кількість сонячних панелей необхідна для того, щоб сонячна система потужністю 5 кВт працювала з повною ефективністю??

У наступній статті обговорюється це питання, а також речі, які можуть вплинути на кількість необхідних панелей.

Скільки сонячних панелей мені потрібно?

вартість, сонячної, системи, квт-год

Кількість сонячних панелей, необхідних для сонячної системи потужністю 5 кВт, залежить від двох факторів. типу сонячної панелі та потужності сонячної панелі у ватах.

Існує два типи сонячних панелей. полікристалічні та монокристалічні.

Інші фактори включають розмір вашої власності. Якщо ви живете в невеликому будинку, то сонячна система для кабіни може бути більш вигідною, ніж повноцінна система.

Монокристалічні панелі

Якщо у вас обмежений простір на даху, тоді монокристалічні панелі для вас, і вони значно потужніші з більш високими показниками ефективності.

Монокристалічні панелі мають середню вихідну потужність від 310 до 400 Вт. Це одна з найкращих сонячних систем для кондиціонування повітря завдяки своїй високій вихідній потужності.

Полікристалічні панелі

Якщо простір не є для вас головною проблемою, і ви хочете заощадити кілька додаткових доларів, вам підійдуть більш доступні полікристалічні панелі.

Полікристалічні панелі менш ефективні, ніж їх монокристалічні аналоги, а це означає, що вам знадобиться більше панелей для отримання тієї ж енергії в порівнянні з масивом монокристалічних панелей.

Для полікристалічних панелей типова вихідна потужність становить від 250 до 300 Вт.

вартість, сонячної, системи, квт-год

Скільки монокристалічних панелей мені потрібно для системи потужністю 5 кВт?

Системи потужністю 5 кВт є гарною відправною точкою для домовласників, які хочуть вийти на ринок сонячної енергетики та забезпечити свої будинки сонячною енергією. Вони вважаються малими сонячними електростанціями, але мають достатньо енергії, щоб задовольнити ваші потреби в енергії.

Типові домогосподарства використовують близько 867 кВт-год на місяць, що означає, що система потужністю 5 кВт в цілому покриває їхнє споживання електроенергії.

Якщо ви зупинили свій вибір на більш потужній системі монокристалічних сонячних панелей потужністю 400 Вт, вам потрібно зробити кілька розрахунків, щоб визначити необхідну кількість панелей.

Оскільки у нас є система потужністю 5 кВт, що дорівнює 5000 Вт, ми беремо 5000 і ділимо на 400 Вт для кожної сонячної панелі. Це дає нам загалом 12.5 панелей, які ми округлимо до 13 панелей.

Отже, для запуску системи сонячних панелей потужністю 5 кВт вам потрібно 13 сонячних панелей потужністю 400 Вт кожна. Ви можете легко скоригувати це рівняння, щоб воно відповідало вашому обладнанню та потребам

А як щодо полікристалічного варіанту?

Якщо ви хочете вибрати менш потужний кристалічний варіант, тому що у вас є значно більше місця на даху або у вас обмежений бюджет, тоді вам знадобиться набагато більше панелей.

Ми можемо використовувати той самий сценарій, коли вам потрібно встановити систему потужністю 5 кВт, щоб забезпечити ваше домогосподарство достатньою кількістю енергії на місяць.

Знову ж таки, ми беремо середню потужність вашої сонячної системи і ділимо її на середню потужність однієї полікристалічної панелі. Припустимо, що одна сонячна панель має потужність 300 Вт.

Ви просто берете 5,000 Вт і ділите їх на 300 Вт однієї панелі. Це дорівнює 16.6, які ми можемо округлити до 17 сонячних панелей. Як бачите, для цієї системи потрібно набагато більше панелей у порівнянні з монокристалічною системою або більш потужними сонячними панелями.

Який варіант краще для мене?

Зрештою, це залежить від простору і від того, скільки ви готові витратити. Як згадувалося вище, полікристалічні сонячні панелі трохи менш ефективні, ніж монокристалічні, але вони більш доступні за ціною.

Крім того, вам потрібно набагато більше місця на даху, щоб встановити полікристалічні панелі. Якщо простір не є проблемою, то найкращим варіантом буде розщедритися на кілька додаткових доларів і витратити їх на монокристалічну систему.

Сьогодні деякі панелі набагато потужніші, ніж монокристалічні, з потужністю близько 700 Вт. Використовуючи попередні розрахунки та показники, вам знадобиться лише 7 панелей для вашої системи потужністю 5 кВт.

Скільки місця мені потрібно?

вартість, сонячної, системи, квт-год

Визначення розмірів сонячних систем може бути дещо заплутаним через всі необхідні розрахунки, але цей спрощений посібник значно полегшить вам завдання.

Звичайно, перш ніж ми вирішимо, яку панель ми хочемо встановити, ми повинні мати уявлення про те, скільки місця доступно на вашому даху. Зазвичай ви також хочете залишити 25% даху вільними від панелей з міркувань безпеки.

Середній розмір сонячної системи становить 17 квадратних футів, тому, якщо ви вирішите використовувати монокристалічні панелі для своєї системи потужністю 5 кВт, вам знадобиться приблизно 221 квадратний фут плюс 25% вільного простору. Це дорівнює остаточному числу 281 квадратних футів, що становить загальну площу, яка вам знадобиться.

Для полікристалічних панелей потрібно набагато більше місця через їх нижчу ефективність. Давайте візьмемо 17 панелей, які ми розрахували раніше, і помножимо їх на 17 квадратних футів.

Це дає нам значення 289 квадратних футів. Після того, як ми додамо 25%, ми отримаємо 361 квадратний фут, необхідний для цієї системи.

Міркування

Єдине, що ви завжди повинні враховувати, це те, що у вас не буде прямих сонячних променів протягом усього року. У деякі дні ваші панелі повністю піддаються впливу сонячних променів, в той час як в інші дні хмари або снігопад можуть перешкоджати ефективності.

Маючи це на увазі, ви завжди повинні намагатися встановити більше панелей, ніж потрібно, які все ще відповідають наявності місця на вашому даху.

Завжди прагніть встановити додаткову панель або дві, щоб врахувати мінливість погоди або пошкодження сонячних панелей. З часом ваші панелі деградують, але, встановивши додаткову панель, ви можете сповільнити процес деградації.

Крім того, переконайтеся, що ви стежите за кількістю сонця, яке отримує ваш регіон щодня. Це допоможе вам визначити, який тип панелі вам потрібен, щоб задовольнити ваші потреби в електроенергії.

Якщо у вас виникли додаткові запитання, зверніться за допомогою до Shop Solar Kits. Ми маємо виняткове обслуговування клієнтів і навіть опцію, яка дозволяє вибрати, яка сонячна система найкраще підходить для вашого домогосподарства. Ми можемо зробити все неймовірно простим у вашому пошуку найкращих варіантів сонячних панелей.

вартість, сонячної, системи, квт-год

Висновок

Розрахунок рівнянь, пов’язаних з сонячною енергією, спочатку може бути досить складним завданням, але це не обов’язково. За допомогою цього спрощеного посібника ви можете вважати себе майстром у розрахунках сонячних панелей, визначаючи, скільки панелей потрібно для системи потужністю 5 кВт.

Сонячні панелі. це неймовірна інвестиція, особливо зараз, коли ми живемо у світі з постійно зростаючими комунальними платежами. Ви не тільки заощадите гроші за рахунок стимулів, але й простягнете руку допомоги матінці-природі в нашій боротьбі зі зміною клімату.

Час настав, тож давайте перейдемо на сонячну енергію і станемо більш стійкою планетою.

вартість сонячної системи кВт/год

вартість, сонячної, системи, квт-год

Відгуки клієнтів

“Наявність сонячних панелей дала мені впевненість у тому, що мої рахунки залишатимуться контрольованими.”

З Sunrun ви можете взяти під контроль власну електроенергію, а не залежати від примх вашої комунальної компанії з черговим неминучим підвищенням тарифів. Приєднуйтесь до більш ніж чверті мільйона американських домогосподарств, які перейшли на сонячну енергію з Sunrun.

Коли ви будете готові, наші сонячні консультанти завжди готові допомогти. Ми можемо надати вам безкоштовну пропозицію. Не соромтеся спробувати наш калькулятор вартості сонячної енергії.

Одна сонячна панель коштує від 2.67 і 3.43 купити та встановити. 4 Ціна всієї системи базується на її потужності, що вимірюється у ватах. Розмір необхідної вам системи буде залежати від того, скільки енергії ви використовуєте, рівня сонячного освітлення вашого даху та ефективності панелей.

Сума, яку ви заощадите, буде залежати від декількох факторів, включаючи: 18

 • Експозиція сонячного світла в регіоні
 • Вартість сонячної системи (включаючи батарею, якщо є)
 • Вартість електроенергії
 • Використання енергії
 • Місцеві знижки та пільги

Середній термін окупності житлової сонячної системи становить від шести до дев’яти років, залежно від вартості вашої системи, стимулів та економії на рахунках за електроенергію. 19

Нижче ми розглянемо деякі фактори, які визначають витрати на вашу систему.

Ось розбивка витрат на встановлення, заснована на даних Національної лабораторії відновлюваної енергетики: 10

Розбивка витрат за категоріями
Робоча сила 0.30 за ват
Панелі 0.47/Wdc
Інвертор 0.12 / Wdc. 0.39 / Wdc
Дозвіл/інспекція 0.06/Wdc
Структурні СЕС 0.10/Wdc
Електричний BOS 0.19-0.27/Wdc (залежить від варіанту інвертора)
Податок з продажу Податок з продажу залежить від місця розташування; середньозважений показник по країні: 6.9%
Електрик 19.74-38.96 за годину (залежить від місця розташування та варіанту інвертора)
Робітник 12.88-25.57 за годину (залежить від місця розташування та варіанту інвертора)
Ставки навантаження (% прямої праці) Загальний середній показник по країні: 31.8%

Показники на основі середнього значення 6.Житлова сонячна система потужністю 2 кВт.

Ці цифри базуються на середньому 6.2 кіловатна сонячна система. Вартість кожної системи буде залежати від виробника панелей, варіанту інвертора, місця розташування та обладнання.

Обслуговування сонячних панелей варіюється від звичайного очищення до капітального ремонту. В середньому, домогосподарства платять 150 за одне очищення сонячної панелі. 11 Компанії беруть від 3 до 10 доларів за панель залежно від нахилу даху, висоти будинку та розміру системи. 11 Деякі фірми беруть фіксовану плату за чистку системи. Якщо ви чистите систему двічі на рік, як рекомендовано, ви можете розраховувати на річний рахунок близько 300 доларів.

Якщо ваша система пошкоджена, ви можете понести додаткові витрати. Ремонт вашої системи буде включати вартість обладнання та робочої сили. Робоча сила зазвичай коштує 100 доларів за годину. Матеріали для ремонту сонячних панелей можуть коштувати всього 180, але можуть і більше 1 000. Ваш комбінований загальний рахунок може становити від 200 до 3,000. 11

Чотири найпоширеніші типи пошкоджень домашньої сонячної системи та вартість ремонту в розрізі штатів: 11

Розподіл витрат за категоріями
Розбита скляна панель 20. 350, плюс робота
Тріснута панель 100. 400
Ослаблене з’єднання 100
Запасний інвертор 100. 2,500

Як і витрати на очищення, на суму, яку ви платите за ремонт, впливають такі фактори, як крутизна даху, тип і розмір системи. А якщо ваші панелі мають значні пошкодження, може бути дешевше їх замінити. 11

Коли ви є власником системи, ви несете відповідальність за витрати на обслуговування та ремонт. Ваша гарантія повинна покривати конкретні несправності системи; зверніться до свого інсталятора, перш ніж починати ремонт. Оренда сонячної електростанції Sunrun дозволяє заощадити тисячі доларів на обслуговуванні та ремонті. Ви просто платите за електроенергію, а ми дбаємо про все інше. Наш комплексний пакет послуг включає гарантію Sunrun, яка передбачає найкращий у своєму класі моніторинг, безкоштовну заміну обладнання та ремонт системи, включаючи запчастини та роботу, а також планове технічне обслуговування.

Якщо ви налаштовані на придбання власної домашньої сонячної системи, ви також можете придбати наш пакет повного обслуговування “Захист Плюс. Поки система є вашою, ми надаватимемо вам таку ж всебічну підтримку, як і в рамках нашої гарантії Sunrun.

Виробник панелей

Ціна ваших панелей буде залежати від виробника. Sunrun співпрацює з LG, світовим лідером у галузі сонячних технологій та панелей. Дотримуючись правильного балансу між якістю, ефективністю та доступністю, LG пропонує одні з найкращих сонячних панелей на сучасному ринку. 14

Панелі з вищою ефективністю коштують дорожче у певного виробника. 5 Хороша новина полягає в тому, що панелі з найвищою ефективністю не завжди потрібні, особливо якщо ваш дах отримує багато сонця.

Ваш штат

Ще одним фактором, що визначає загальну вартість вашої домашньої сонячної системи, є місце, де ви живете. Ось штати з найнижчою та найвищою середньою вартістю сонячної системи:

Найдешевша сонячна установка Найдорожча сонячна установка
Флорида: 9 198. 11 970 Род-Айленд: 13 104. 15 792
Арізона 10,332. 12,096 Нью-Йорк: 12,264. 16,044
Меріленд: 10,332. 12,768

після 30% федеральної податкової знижки на сонячну енергію 5

Те, що домашня сонячна система коштує дорожче в певному штаті, не означає, що вона менш економічно ефективна. 5 Місцеві стимули можуть суттєво знизити вартість сонячних установок навіть у найдорожчих штатах.

Три найпоширеніші види сонячних панелей. монокристалічні, полікристалічні та тонкоплівкові. 6 Ось основні характеристики кожного з них:

Тип сонячної панелі Опис
Монокристалічні Монокристалічні батареї є найефективнішими на сучасному ринку, а це означає, що вам потрібно менше панелей для задоволення ваших потреб в енергії. Монокристалічні сонячні елементи. це монокристалічний кремній, що дає електронам більшу свободу для руху і створення електрики. 7 Ці панелі, як правило, чорного кольору, що надає вашому даху більш витончений естетичний вигляд. Монокристалічні панелі також довше зберігають свою ефективність і зазвичай мають гарантію від 20 до 25 років. 6
Полікристалічні Полікристалічні панелі виготовляються з багатьох фрагментів кремнію. 7 Хоча це робить їх менш ефективними, вони створюють менше відходів у виробництві та є більш доступними за ціною. 6 Вони також, як правило, мають синій відтінок, що, ймовірно, є найбільш впізнаваною особливістю сонячних панелей сьогодні.
Тонкоплівкові На відміну від монокристалічних та полікристалічних панелей, тонкоплівкові не виготовляються з кремнію. Замість цього на метал або скло наносяться шари фотоелектричних матеріалів. 8 Хоча тонкоплівкові панелі є найдешевшим варіантом, вони не настільки ефективні і, швидше за все, не зможуть покрити енергетичні потреби середнього домогосподарства, не займаючи при цьому багато місця. 6

Тип сонячної панелі, яку ви оберете, впливатиме на ціну системи. Але пам’ятайте, що якщо ви вирішите орендувати, ви будете платити за потужність, а не за панелі. Вартість сонячної енергії буде залежати від кількості сонячної енергії, яку ви плануєте використовувати згідно з договором оренди.

Типи кріплення сонячних панелей

Хоча сонячні панелі є основним компонентом сонячної системи, спосіб кріплення панелей також впливає на вартість. Існує три типи кріплення: 6

Тип кріплення Вартість Опис
Фіксоване кріплення 10-15 за кріплення Фіксована установка є стаціонарною і не може бути переміщена для захоплення більшої кількості сонячного світла, що робить її менш ефективною, ніж інші установки. Однак вони також є найдешевшими. Крім того, штати з постійним сонячним світлом, такі як Арізона та Каліфорнія, найменше страждають від цього.
Регульоване кріплення 50 за кріплення Регульовані кріплення можна нахиляти, щоб максимізувати виробництво сонячної енергії. Цей тип кріплення може також утримувати панелі в горизонтальному положенні під час шторму, щоб уникнути пошкодження вітром. Хоча вони дорожчі за фіксовані кріплення, регульовані кріплення можуть мати найбільший сенс для регіонів з більш сезонним кліматом і меншим простором, щоб максимізувати виробництво енергії.
Відстежувальне кріплення 500-3 000 за кріплення Відстежувальне кріплення слідує за сонячною дугою для максимального виробництва енергії. Незважаючи на те, що вони є найдорожчими, трековий монтаж може збільшити виробництво енергії на 45%, і, можливо, варто розглянути його в залежності від вашого місця розташування. Однак монтаж на трек також вимагає більшої уваги і буде набагато дорожчим в обслуговуванні.

Огляд сонячної системи потужністю 5 кВт: Ціни, типи, характеристики,

вартість, сонячної, системи, квт-год

Сонячна система потужністю 5 кВт. це самодостатня система, яка може задовольнити потреби в електроенергії для будинків, магазинів або невеликих офісів. Вона може обслуговувати кілька будинків та кухонних приладів до певної потужності.

Сонячна система потужністю 5 кВт, встановлена на даху, працює так само, як і сонячні системи інших потужностей. Сонячна система потужністю 5 кВ перетворює сонячну енергію в корисну електричну енергію, яка може працювати на ваші електроприлади.

Сонячні інвертори потужністю 5 кВт використовуються в цих системах для перетворення постійного струму в змінний. Отримана енергія змінного струму використовується для роботи побутових та комерційних приладів.

Якщо ви хочете дізнатися більше про ціну сонячних панелей на 5 кВт та інші аспекти, давайте зануримося глибше!

Важлива статистика та робота сонячної системи потужністю 5 кВт для дому

Перш ніж визначати ціни та будь-що інше, важливо ознайомитися з деякими важливими статистичними даними сонячної енергетичної системи потужністю 5 кВт. Ви повинні мати базові знання про роботу таких систем.

 • – Сонячні панелі, встановлені для цих систем, складаються з фотоелектричних елементів.
 • – У денний час сонячне світло потрапляє на фотоелементи сонячних панелей.
 • – Сонячні елементи створюють всередині себе електричне поле, яке змушує електрони рухатися.
 • – Потім цей рух електронів виробляє потік електричного струму.

Слід зазначити, що в ідеальних умовах сонячна система потужністю 5 кВт генерує приблизно:

 • – 20 одиниць електроенергії щодня,
 • – 600 одиниць електроенергії щомісяця,
 • – і 7200 одиниць на рік.

Прайс-лист на сонячні панелі потужністю 5 кВт в Індії

Ви, мабуть, хочете дізнатися ціну сонячної системи потужністю 5 кВт в Індії. Приблизний діапазон цін на сонячні панелі потужністю 5 кВт в Індії становить від ₹2,25,000 до ₹3,50,000.

Зверніть увагу, що цей діапазон цін на сонячні системи потужністю 5 кВт включає вартість встановлення всієї системи. Якщо ви хочете подати заявку на отримання субсидії, ви повинні відповідати певним критеріям (які будуть розглянуті трохи пізніше в цьому посібнику).

Типи сонячних систем потужністю 5 кВт

Існує три основних типи сонячних систем потужністю 5 кВт, а саме. мережеві, автономні та гібридні системи.

Мережева сонячна система 5 кВт

Мережева сонячна система потужністю 5 кВт також називається мережевою або прив’язаною до мережі, оскільки вона підключена до електромережі.

Ціна мережевої сонячної системи на 5 кВт є найбільш економічною з точки зору економії електроенергії в порівнянні з іншими типами. Сонячний інвертор потужністю 5 кВт, встановлений в цій сонячній системі, перетворює енергію постійного струму, вироблену сонячними панелями, в енергію змінного струму.

Чи знаєте ви, що основна частина всієї сонячної системи. це ціна інвертора на 5 кВт??

Позамережева сонячна система потужністю 5 кВт

Автономна сонячна система потужністю 5 кВт. це незалежна сонячна система на основі акумуляторів, оскільки для її функціонування не потрібна електромережа.

Це незалежна сонячна система, яка включає в себе комплект сонячних панелей потужністю 5 кВт, акумуляторну батарею та сонячний інвертор потужністю 5 кВт. Це особливий тип сонячної системи, оскільки вона має резервне живлення.

Гібридна сонячна система потужністю 5 кВт

Гібридні сонячні системи потужністю 5 кВт. це поєднання мережевих та автономних рішень. Каркас сонячної батареї підключається до місцевої електромережі, як і в мережевих системах. Крім того, гібридні системи також включають сонячні панелі, сонячні інвертори на 5 кВт та акумуляторну батарею.

Отже, вона використовує міську електромережу, а також має вбудовані акумулятори, щоб гарантувати, що будинок має необхідне електропостачання під час відключення електроенергії.

Технічні характеристики сонячних панелей на даху на 5 кВт, які ви повинні знати

Вам, напевно, цікаво знати технічні характеристики сонячної батареї 5 кВт та їх вплив на її ціну. Давайте обговоримо це.

Існує кілька стандартних специфікацій, встановлених урядом, яким повинні відповідати всі сонячні системи на даху в Індії. Нижче наведені основні технічні характеристики.

Сонячні панелі Відповідає стандартам MNRE та зареєстрований в ALMM
Інвертор, підключений до мережі Відповідність вимогам стандарту MNRE/BIS
Модульна конструкція установки Оцинковані відповідно до застосовних стандартів
Сонячні кабелі постійного та змінного струму Загальна довжина 50 метрів і повинна відповідати стандартам MNRE
Тестування продуктивності Щонайменше 75
Гарантія 5 років

Слід зазначити, що ціна сонячної системи 5 кВ залежить від технічних характеристик системи. Варіація ціни залежить від двох основних факторів. типу сонячних елементів і марки сонячних панелей.

 • – Тип сонячних елементів: Якщо ви вирішили купити монокристалічну сонячну панель на 5 кВт, вона матиме вищу ефективність, ніж полікристалічні панелі. Отже, це дорожче, ніж ціна на полікристалічні сонячні панелі на 5 кВт, оскільки поліпанелі менш ефективні.
 • – Бренди: Різні бренди пропонують панелі різної якості. Примітно, що трохи дорогі панелі від відомих виробників мають низькотемпературні коефіцієнти для кращої продуктивності з плином часу.

Технічні характеристики Ціна на комплект для перетворення сонячної енергії потужністю 5 кВт

Використовуючи комплект для перетворення сонячної енергії, ви можете перетворити стандартний інвертор в сонячний інвертор. Це невеликий сонячний пристрій, який також відомий як контролер сонячного заряду.

Комплект для перетворення сонячної енергії потужністю 5 кВт включає сонячні панелі, блок управління сонячною енергією (SMU) та інші сонячні аксесуари. Нижче перераховані його основні технічні характеристики:

 • – Тип сонячних панелей: Моно- / полі
 • – Технологія: MPPT (Maximum Power Point Tracking)
 • – Гарантія: 25 років
 • – Інші аксесуари: Комплект заземлення, кріплення, кабельна стяжка, обтискний інструмент, розрядник, монтажні конструкції, лотки для кабелів

Технічні характеристики сонячної системи потужністю 5 кВт 12 В та сонячної системи потужністю 5 кВт 24 В

Не всі сонячні системи однакові, тому ціновий діапазон також відрізняється. Системи 5 кВт 12 В та 5 кВт 24 В є автономними або гібридними.

Ось деякі основні технічні характеристики:

 • – Потужність сонячної системи: 5 кВт
 • – Тип: автономна або гібридна
 • – Тип інвертора: автономний сонячний інвертор для автономної системи та гібридний сонячний інвертор для гібридної системи
 • – Тип сонячної панелі: Моно-/полі
 • – Технологія: MPPT

Ціна на сонячні панелі 5 кВт в Індії з субсидією

Чи знаєте ви про сонячні субсидії, пропоновані урядом Індії?? Не хвилюйтеся, якщо ви не знаєте! Ми тут, щоб допомогти вам.

Встановлення сонячних панелей вдома не є проблемою, все завдяки державним субсидіям. Ось короткий перелік умов, обов’язкових для отримання субсидії.

 • – Сонячні панелі повинні бути DCR (зроблені в Індії) та схвалені ALMM.
 • – Система повинна бути мережевою сонячною системою на даху.
 • – Право на отримання субсидії мають лише власники будинків та житлово-будівельні кооперативи. Комерційним та промисловим установкам не надається субсидія.

З огляду на це, хоча діапазон цін на сонячні панелі потужністю 5 кВт в Індії становить 2,25 000. 3,50 000, субсидії розраховуються за ставками L1 (виявлені ставки).

Постачальники сонячних панелей запрошуються до участі в тендері на сонячну енергію, щоб отримати право на розподіл електроенергії від уряду штату. Найнижча пропозиція стає ціною L1, яка відрізняється для всіх штатів.

Ось таблиця, що відображає ставки L1 для сонячної системи потужністю 5 кВт у різних штатах у 2022 році та субсидії, що пропонуються проти них.

Стан Ціна сонячної панелі L1 5 кВт Субсидія пропонується на систему 5 кВт проти тарифів L1
Мадхья-Прадеш (Бхопал) ₹38,800 ₹62,080
Гуджарат ₹43,500 ₹69,600
ВГОРУ ₹33,000 ₹52,800
Раджастан ₹43,500 ₹69,600
Делі ₹37,500 ₹60,000
Харьяна ₹38,090 ₹60,944
Чаттісгарх ₹40,500 ₹64,800
Махараштра ₹39,600 ₹63,360

Переваги сонячної системи потужністю 5 кВт

Давайте тепер обговоримо переваги встановлення сонячної системи потужністю 5 кВт.

Сонячна енергія. екологічно чисте джерело енергії

Сонячна енергія є відновлюваним та чистим джерелом енергії. Сонячна енергія не виділяє парникових газів, які виділяють традиційні джерела енергії, такі як вугілля, природний газ тощо. Саме зелена енергія прирівнюється до доброти посадки кількох дерев.

Сонячна система потужністю 5 кВт конкретно дорівнює користі від посадки 75 дерев.

Довгострокові фінансові вигоди

Сонячна система потужністю 5 кВт скорочує ваші щомісячні рахунки за електроенергію. у довгостроковій перспективі економія становить десятки лакх рупій.

Менша залежність від електромережі або відсутність залежності від неї

Сонячна енергія. високонадійне джерело енергії. Коли ви встановлюєте мережеву сонячну систему потужністю 5 кВт для свого будинку, це може мінімізувати або навіть усунути вашу залежність від електромережі. Це дозволяє вашому будинку виробляти власну електроенергію.

Хто повинен купувати сонячні панелі потужністю 5 кВт?

Сонячна система потужністю 5 кВт є найкращим вибором для людей, які споживають близько 600-620 одиниць електроенергії на місяць.

Для тих, хто планує придбати сонячні панелі потужністю 5 кВт, ми рекомендуємо викликати додому інженера з сонячної енергетики, щоб отримати інформацію про продукт, установку та інвестиції в порівнянні з іншими варіантами. повернення. Solarsquare пропонує виїзди інженерів по всій країні, яким довіряють тисячі власників будинків.

Які прилади можуть працювати від сонячної панелі потужністю 5 кВт?

Сонячна система потужністю 5 кВт є найбільш сприятливою сонячною системою, яка користується великою популярністю. Сонячна система потужністю 5 кВт виробляє приблизно 20 одиниць електроенергії щодня. Це підходящий вибір для будинків 2BHK та 3BHK або навіть великих бунгало, вілл та дворівневих будинків.

Окрім житлової інфраструктури, 5 кВт достатньо для живлення двох-триповерхового офісу, школи, ресторану або будь-якої комерційної будівлі.

Вартість сонячної електростанції потужністю 5 кВт стає більш прийнятною після отримання субсидій (лише для власників будинків та житлових товариств).

Ця сонячна система може грамотно керувати великим домогосподарством в Індії. Вона може працювати на кондиціонерах, водяних насосах та інших важливих побутових приладах, включаючи вентилятори, мікрохвильові печі, холодильники, посудомийні машини, пральні машини, гейзери, комп’ютери та багато іншого.

Висновок

Тепер ви знаєте багато деталей про сонячну систему потужністю 5 кВт та вартість сонячної панелі 5 кВт, а також про субсидії, пропоновані урядом.

Тепер ви знаєте про його застосування, статистику вихідної потужності та грошові заощадження, які можна отримати в довгостроковій перспективі.

Тож, хіба це не ідеальний час для переходу на сонячну енергію?? Ми сподіваємось, ви приймете правильне рішення!

Поширені запитання

Який приблизний ціновий діапазон для сонячної системи потужністю 5 кВт?

В Індії приблизна ціна сонячної системи потужністю 5 кВ становить від 2,25 000 до 3,50 000 індійських рупій.

Яка енергетична потужність сонячної панелі потужністю 5 кВт в одиницях?

За стандартних умов сонячна система потужністю 5 кВт може виробляти 20 одиниць електроенергії щодня.

Отже, це ідеальний варіант для домогосподарств, які потребують близько 600-620 одиниць електроенергії на місяць.

Які прилади можуть працювати з сонячною системою потужністю 5 кВт?

Сонячна система потужністю 5 кВт може забезпечити роботу всіх побутових приладів у домогосподарстві. Ці прилади включають вентилятори, освітлення, холодильники, телевізори, кондиціонери, пральні машини, гейзери, посудомийні машини і т.д.

Скільки коштує сонячна електростанція потужністю 6 кВт і скільки електроенергії вона виробляє?

вартість, сонячної, системи, квт-год

Оскільки вартість сонячної енергії продовжує знижуватися, сонячні фотоелектричні системи потужністю 6 кіловат (кВт) стають все більш популярним варіантом для власників будинків.

У багатьох штатах фотоелектричної системи потужністю 6 кВт буде достатньо для живлення цілого будинку, але це залежить від вашого місця розташування та енергетичних потреб. Ми розповімо вам про вартість, розмір та практичність системи потужністю 6 кВт, перш ніж ви вирішите придбати її.

Подивіться, скільки сонячних панелей вам потрібно, щоб відмовитися від рахунків за електроенергію

Скільки коштує середня сонячна система потужністю 6 кВт?

При середній вартості сонячної енергії близько 3.00 за ват станом на серпень 2022 року, сонячна система потужністю 6 кВт у США коштуватиме близько 18 000. З 30% федеральним податковим кредитом ціна сонячної системи знижується приблизно до 12 000.

Залежно від того, де ви живете, ви можете скористатися додатковими державними або комунальними сонячними знижками та стимулами, такими як чистий облік, які можуть знизити ціну ще більше.

Конструкція системи та деталі також можуть змінити ціну, наприклад, інвертори та наземні стелажі, серед іншого.

Всі вищезазначені фактори, на додаток до кількості сонця, яке отримує територія, та тарифів на електроенергію, впливають на різну вартість встановлення сонячних панелей. У таблиці нижче ми показуємо, скільки ви можете очікувати заплатити по всій країні.

Каліфорнія 16,080 11,256
Флорида 15,480 10,836
Техас 15,600 10,920
Північна Кароліна 14,940 10,458
Арізона 15,840 11,088
Нью-Джерсі 16,620 11,634
Массачусетс 17,220 12,054
Джорджія 13,980 9,786
Нью-Йорк 17,160 12,012

Чи можете ви профінансувати систему потужністю 6 кВт?

Те, що системи потужністю 6 кВт стають дешевшими, не означає, що кожен може заплатити за них готівкою. На щастя, існує багато варіантів фінансування.

Якщо ви відповідаєте критеріям, сонячний кредит з нульовою ставкою. це чудовий спосіб профінансувати вашу сонячну систему.

У деяких штатах ви можете обрати сонячну оренду або договори про купівлю сонячної енергії (PPA) у сонячних компаній. Сонячні кредити та лізинг сонячних батарей дозволяють вам виплатити повну вартість з часом, одночасно отримуючи вигоду від економії сонячної енергії. PPA дещо відрізняються. сонячна компанія володіє сонячними панелями на вашому даху, а ви платите їй щомісячний платіж за сонячну енергію, яку виробляє система.

Сонячна оренда та сонячні PPA мають нижчу довгострокову економію на комунальних платежах, ніж купівля системи напряму. Хоча фінансування сонячних панелей все одно забезпечить довгострокову економію на рахунках за електроенергію, найкращим вибором є повна оплата заздалегідь.

Скільки сонячних панелей в сонячній електростанції потужністю 6 кВт?

Енергетична система потужністю 6 кВт має 19 сонячних панелей.

Залежно від потужності сонячних панелей, які ви вирішите використовувати, фактична кількість сонячних панелей для вашої системи потужністю 6 кВт буде змінюватися. Зазвичай потужність сонячних панелей коливається від 350 Вт до 400 Вт.

Наприклад, якщо ви встановите 350-ватну сонячну панель, вам знадобиться близько 17 панелей, щоб створити систему потужністю 6 кВт. Але якщо ви використовуєте більш потужні 400-ватні панелі, вам знадобиться лише 15 панелей, щоб досягти розміру системи 6 кВт.

Скільки місця на даху потрібно для сонячної системи потужністю 6 кВт?

Система сонячних панелей потужністю 6 кВт потребує близько 265 квадратних футів місця на вашому даху.

Важливо зазначити, що фактична необхідна площа буде залежати від потужності та розмірів панелей, які ви встановлюєте.

Високоефективні сонячні панелі виробляють більше енергії, збільшуючи фактичну вихідну потужність, на меншій площі. Це означає, що якщо у вас немає 265 квадратних футів. більш високоефективні панелі можуть допомогти вам досягти сонячної батареї потужністю 6 кВт.

Скільки енергії виробляє система потужністю 6 кВт?

Система потужністю 6 кВт вироблятиме від 400 до 900 кВт-год електроенергії на місяць, тобто кількість виробленої енергії коливається від 4 800 до 10 800 кВт-год на рік.

Оскільки середнє значення U.S. щомісячне споживання електроенергії становить 886 кВт-год, система потужністю 6 кВт може бути занадто малою для споживання електроенергії багатьма будинками.

Кількість сонячного світла, яке отримує ваш рідний штат, також визначає кількість сонячних панелей, які вам знадобляться. Скажімо, якщо ви живете в сонячній Арізоні, система потужністю 6 кВт допоможе вам набагато більше, ніж якщо б ви жили в дощовому Вашингтоні.

Скільки я можу заощадити за допомогою сонячної системи потужністю 6 кВт?

Оскільки в кожному штаті діють різні тарифи на електроенергію, ваша економія буде різною. Якщо ви живете в штаті з високими витратами на електроенергію, ваша сонячна система заощадить вам більше грошей. Ваша економія на рахунках за електроенергію також буде залежати від кількості енергії, яку виробляє ваша сонячна система.

Наприклад, якщо сонячна система потужністю 6 кВт генерує 900 кВт-год на місяць у Каліфорнії, це заощадить вам близько 157 доларів на місяць. Система, встановлена в Техасі (де електроенергія дуже дешева), яка виробляє 900 кВт-год, заощадить домовласнику 99 доларів на місяць. Підсумок. це. Незалежно від того, де ви живете, сонячна енергія заощадить вам гроші на електроенергію.

У наступній таблиці показано, скільки система потужністю 6 кВт може заощадити в різних штатах:

Каліфорнія 835. 1,878
Флорида 527. 1,186
Техас 528. 1,187
Північна Кароліна 530. 1,191
Арізона 583. 1,312
Нью-Джерсі 755. 1,698
Массачусетс 912. 2,052
Джорджія 552. 1,242
Нью-Йорк 844. 1,899

Ще один фактор, який залежить від штату і базується на вартості електроенергії та вартості встановлення. це термін окупності. Період окупності ваших сонячних панелей. це час, необхідний для того, щоб окупити систему і отримати повністю безкоштовну електроенергію.

Період окупності може бути ще нижчим, якщо ви живете в регіоні з додатковими сонячними знижками, такими як кредити на сонячну відновлювану енергію (SREC). Дізнайтеся, який приблизний період окупності системи потужністю 6 кВт у вашому штаті.

Як знайти правильного інсталятора для сонячної системи потужністю 6 кВт?

Якщо ви зацікавлені в автономних сонячних панелях або хочете встановити сонячні панелі самостійно, ви можете придбати сонячний комплект для встановлення системи потужністю 6 кВт. Комплект “зроби сам” коштує близько 10 000, що робить його трохи дешевшим, ніж встановлена ціна, яку ви отримаєте від сонячної компанії.

Хоча технічно дешевше купити комплект, який можна зробити своїми руками, багато разів вам знадобиться допомога інсталятора сонячних батарей або ліцензованого електрика. Після встановлення сонячної електростанції електрики забезпечать проходження перевірок системи.

Вся ця додаткова робота може коштувати дорожче, ніж ліцензований інсталятор сонячних панелей, який встановить ваші панелі. Крім того, коли ви працюєте з ліцензованими професіоналами, ви можете скористатися 25-річною гарантією на ваші панелі, що є перевагою, яку ви не отримаєте при самостійному виготовленні.

Щоб бути впевненим, чи підходить вам система потужністю 6 кВт, має сенс попрацювати з перевіреними інсталяторами сонячних батарей, щоб визначити кількість сонячних панелей, необхідних для вашого будинку. Дізнайтеся, на які місцеві пільги ви можете претендувати та чи підходить система потужністю 6 кВт для енергетичних потреб вашого будинку!

Залишити відповідь