Сонячна черепиця для даху – переваги та недоліки. Вартість черепиці для сонячних панелей

Думаєте про те, щоб отримати сонячний дах Tesla?? Ось все, що вам потрібно знати

Підписавшись, ви погоджуєтеся з нашими Умовами використання та політикою Ви можете скасувати підписку в будь-який час.

Вперше запущена в 2016 році, система Solar Roof Ілона Маска взяла штурмом світ фотоелектричної енергетики (PV). Сонячна черепиця Tesla. не єдина сонячна черепиця на ринку, але одна з найпривабливіших і найдорожчих.

Сонячна черепиця пропонує зовсім інший підхід до сонячних фотоелектричних установок, кінцевий продукт, безперечно, набагато кращий з естетичної точки зору, ніж традиційні сонячні фотоелектричні установки, і прагне додати прохолодний фактор до генерації вашої власної енергії.

Хоча Tesla стверджує, що її сонячна покрівля є конкурентоспроможною з точки зору надання рішення “два за ціною одного” (ви отримуєте новий дах), в кінцевому підсумку, доказ пудингу в тому, що його треба їсти.

Отже, чи справді сонячний дах Тесли. це те, про що говорять?? Давайте чесно подивимось.

Що таке сонячний дах Тесли?

Сонячна покрівля Tesla, як і інші сонячні покрівлі, є інноваційною системою спеціально розроблених покрівельних плиток або черепиці. На відміну від звичайних сонячних фотоелектричних панелей, які монтуються на існуючий дах, сонячний дах виступає в якості прямої заміни існуючих покрівельних покриттів.

Система дозволяє потенційним клієнтам отримувати вигоду від генерації власної енергії, не порушуючи при цьому естетичний вигляд їхніх будинків. Безпрограшний варіант.

сонячна, черепиця, даху, переваги

Сонячний дах Tesla складається з двох основних типів текстурованої черепиці зі скляної черепиці. Перший є суто декоративним і називається неактивним. Вони виглядають точно так само, як і другий тип, який називається Active, щоб забезпечити однорідний вигляд готового даху.

Активна черепиця. це фактично невеликі сонячні панелі розміром з черепицю, які інтегровані в основну поверхню даху в стратегічних місцях, щоб максимізувати їхню ефективність. У більшості випадків більша частина південної або західної частини даху буде складатися з активної черепиці, а решта поверхні. з візуально схожої неактивної черепиці.

Активна черепиця, як і звичайні сонячні панелі, також буде встановлюватися якомога ближче до найкращого кута падіння сонячних променів протягом усього року. У північній півкулі це максимально наближений до 60 градусів нахил, який для більшості вітчизняних будинків становить близько 30-45 градусів, в залежності від кута нахилу вашого існуючого даху.

Звичайно, якщо ви вирішили встановити сонячну покрівлю, ваш старий дах потрібно буде повністю зняти і замінити.

Систему також можна використовувати з сонячним інвертором Tesla для перетворення постійного струму, що генерується черепицею, в придатний для використання змінний струм у вашому домі. Хоча інвертори інших виробників також можуть використовуватися, використання власного обладнання Tesla гарантує, що системи будуть працювати з меншою кількістю потенційних проблем.

Цей інвертор також дозволяє встановити батарею Tesla Powerwall для зберігання надлишкової енергії, якщо ви бажаєте.

Система була розроблена у співпраці між Tesla та її дочірньою компанією SolarCity і вперше була анонсована в 2016 році. Однак тільки в 2018 році компанії Tesla і SolarCity змогли почати виробництво і поставку своїх перших сонячних дахів.

З тих пір Tesla продовжує вдосконалювати технологію, і її останній варіант, Solar Roof V3, може похвалитися найкращою ефективністю та довговічністю на сьогоднішній день. Продукт поставляється з щедрою 25-річною гарантією на захист від атмосферних впливів.

Чудово, але які деякі недоліки? Один з них. чи дійсно Tesla обслуговує ваш географічний регіон.

Здебільшого Tesla зможе забезпечити установку на більшій частині континентальної частини Сполучених Штатів. Однак у деяких штатах для цього можна використовувати авторизованих інсталяторів.

Те ж саме стосується і інших частин світу, причому розгортання продовжується по всьому світу. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб дізнатися, чи обслуговують вони ваш регіон, найкраще зв’язатися з Tesla, або спробувати отримати пропозицію, і вони скажуть вам.

Скільки коштує сонячний дах Tesla?

Згідно з даними фактичних котирувань Tesla, їх система Solar Wall коштує приблизно 1.80 за ват електроенергії, що генерується їхньою активною черепицею. Вартість неактивної черепиці варіюється в залежності від складності покрівлі, про яку йде мова.

Для простих дахів, я.e., базові скатні дахи починаються приблизно від 13.30 за квадратний фут. Для більш складних дахів, таких як шатрові або багаторівневі дахи, ця черепиця повинна коштувати близько 15.30 за квадратний фут. Для більш складних дахів (і.e. Якщо дах складний (двосхилий, крутий або зі змінним кутом нахилу, різної висоти або з великою кількістю перешкод), то витрати можуть сягати 18.54 за квадратний фут.

З вас також буде стягнуто плату за демонтаж та утилізацію вашого старого даху в розмірі близько 3.55 за квадратний фут.

Як і будь-яка інсталяція сонячної енергії, фактична вартість буде варіюватися в залежності від розміру покриття даху, місця розташування та конструкції будівлі. Дахи з меншим нахилом на одноповерховому будинку будуть значно дешевшими, ніж великий складний дах на багатоповерховому будинку, наприклад.

сонячна, черепиця, даху, переваги

Це пов’язано з різними причинами, але головними з них є додаткові витрати на обладнання для доступу до вищих дахів або збільшення часу на проектування та встановлення даху на більших і складніших дахах, таких як двосхилі дахи.

Tesla також може вимагати від клієнтів модернізації їхніх електричних систем для того, щоб вони могли працювати з їхньою системою Solar Roof. Модернізація елементів, таких як електричні панелі, може коштувати від 5 000 доларів і вище.

Однак, щоб дати вам приблизну оцінку, використовуючи власний калькулятор Tesla, сімейний будинок хорошого розміру коштуватиме близько 70 000 доларів, щоб встановити 8.Система потужністю 05 кВт до податкових пільг. Ця цитата базується на будинку в Нешвіллі, штат Техас, з площею підлоги 2500 футів 2 (232 м2 ) і середньомісячним рахунком за електроенергію 115 доларів США (це був показник U.S.C.E.).S. в середньому в 2019 році, згідно з ОВНС).

Це, за оцінками Тесли, повинно виробляти для цього гіпотетичного будинку десь близько 12 800 кВт-год/рік, або приблизно 100% споживання електроенергії будівлею. Ви також отримуєте додатковий бонус (за додаткову плату) зберігання енергії з цією системою, що є значною перевагою в порівнянні з деякими звичайними домашніми сонячними панелями.

Якщо ця оцінка точна, це повинно забезпечити термін окупності (час, необхідний для повернення ваших початкових інвестицій) близько 50 років, плюс-мінус. Це, ймовірно, буде ближче до 40 років після того, як будуть враховані податкові пільги, щоб зменшити ваші початкові капітальні витрати.

Інша оцінка для даху площею 1700 футів 2 (158 м 2 ) в Каліфорнії з рахунком за електроенергію в 150 доларів на місяць склала 39 000 доларів без урахування пільг для 6-поверхового будинку.13-кіловатна система. Слід зазначити, що ця ціна була сформована в 2022 році і для іншого штату, тому витрати, ймовірно, відрізняються з цієї причини.

Ви також повинні пам’ятати, що вартість енергії з мережі, ймовірно, зростатиме з часом, тому реальна окупність, ймовірно, буде набагато коротшою, не враховуючи будь-які витрати на обслуговування та очищення, звичайно.

сонячна, черепиця, даху, переваги

Ми обрали цю кількість квадратних футів, оскільки це приблизно середній розмір нового сімейного будинку в Сполучених Штатах.

Для порівняння, встановлення звичайних сонячних панелей аналогічного розміру коштуватиме близько 26 000 доларів США без урахування податкових пільг. Використовуючи ту ж саму статистику, що і вище, ви отримаєте справедливу окупність від 15 до 22 років, залежно від податкових пільг.

Однак пам’ятайте, що розрахунковий термін служби звичайних сонячних панелей також становить приблизно від 25 до 30 років, тому вам, ймовірно, доведеться замінити масив через кілька десятиліть.

Слід зазначити, однак, що такі оцінки слід сприймати з дрібкою солі. Остаточні цифри, ймовірно, будуть сильно відрізнятися в залежності від того, де розташований ваш будинок, якщо ви дійсно замовите установку.

Це особливо актуально для звичайних сонячних панелей, і вам завжди рекомендується отримати кілька пропозицій від рекомендованих інсталяторів, перш ніж давати дозвіл на виконання будь-яких робіт.

Будь-які витрати на такі установки повинні також включати будь-які роботи з планування та проектування, необхідні перед установкою. Це не тільки забезпечить максимально точний розрахунок витрат, але й виявить, чи підходить ваш існуючий дах для такої установки.

Останнє менш актуально для сонячних дахів Tesla, оскільки вони, як правило, є прямою заміною існуючого дахового покриття.

Слід також зазначити, що витрати, ймовірно, будуть змінюватися з часом, оскільки витрати на робочу силу, витратні матеріали та матеріали будуть коливатися, враховуючи поточний економічний клімат. Можуть бути й інші витрати, такі як різні вимоги місцевої влади до планування, де це доречно.

Сонячні панелі проти. Сонячний дах Tesla: який краще?

Взагалі кажучи, за середньою вартістю за ват, сонячний дах Tesla насправді є досить розумним, враховуючи всі обставини. За деякими оцінками, в Сполучених Штатах Tesla приносить близько 1.80 за ват. Традиційні сонячні фотоелектричні панелі, як правило, коштують близько 3.00 за ват.

Однак будь-яке пряме порівняння між ними ускладнюється кількома факторами. По-перше, сонячний дах Tesla. це не просто кілька фотоелектричних панелей, а фактично новий дах і кілька фотоелектричних панелей в одному пакеті.

сонячна, черепиця, даху, переваги

Традиційні сонячні фотоелектричні панелі встановлюються там, де ваш дах може з ними впоратися, просто монтуються на існуючий дах без необхідності його заміни. Отже, для того, щоб забезпечити справедливе порівняння, нам потрібно буде зробити подібний до подібного підсумок.

Сонячна черепиця для даху. Які плюси і мінуси?

сонячна, черепиця, даху, переваги

Akshay VR. 05 Серпня 2022

Популярність сонячної енергетики зростає з кожним днем. Сонячна енергія стала бажанням багатьох. Сонячна черепиця, або плитка, швидко перетворюється на популярну категорію. Ці панелі розроблені так, щоб виглядати як звичайні покрівельні матеріали або черепиця. Люди, які хочуть перевести свої будинки на екологічно чисту та бюджетну сонячну енергію, отримують багато переваг. Сонячна черепиця більш довговічна за своєю природою, ніж панелі та звичайна черепиця. Вони також легші за вагою, тому покрівельна конструкція не зазнає значних навантажень. Це створює багатофункціональне покрівельне покриття, яке є довгостроковою інвестицією.

Що таке сонячна черепиця?

Сонячна черепиця складається з тонкоплівкових сонячних елементів, які складаються з селеніту міді індію галію. Розмір плитки становить 12×86 дюймів і має приблизно. Вага 13 фунтів на квадратний фут. Матеріал фотоелементів легкий і гнучкий, а також є хорошим напівпровідником. Сонячна черепиця відносно нова і заснована на високих технологіях, тому її монтаж повинен здійснюватися професіоналами. Монтаж є трудомісткою роботою, тому необхідно переконатися, що вона виконана належним чином, щоб захистити ваші інвестиції. Кожна плитка розміщується окремо, при цьому кожен дріт прокладається всередині конструкції. Для володіння обладнанням, що працює на сонячній енергії, потрібні певні дозволи, і професійний інсталятор може впоратися і з цим за вас.

Скільки енергії виробляє сонячна система?

Щоб генерувати більше енергії більш ефективним способом на обмеженій площі, всі функції сонячних панелей повинні бути успадковані від черепиці. Існують різні проблеми, з якими стикаються плитки, але натомість сонячна плитка може виробляти до 50 та 114 Вт. Коли справа доходить до генерації більшої кількості енергії, власники будинків повинні враховувати сторони даху. Найкраще встановлювати сонячну черепицю в південному напрямку. Північні сторони даху повинні бути покриті відповідною черепицею зі звичайного покрівельного матеріалу.

Обслуговування сонячної черепиці

Сонячна черепиця зовні схожа на покрівельну черепицю, і догляд за нею такий самий простий. Для очищення сонячної черепиці не потрібне спеціалізоване обладнання. Під час чищення сонячної черепиці обов’язково прибирайте листя, сміття, сніг і лід, але не забувайте про деякі речі. Ці плитки легкі, але можуть витримувати великі навантаження та сильні пориви вітру. При регулярному обслуговуванні та очищенні сонячна черепиця може прослужити 25 і 30 років.

Скільки коштує сонячна черепиця для даху?

Вартість сонячної черепиці варіюється, але очікувана сума становить 5 000 доларів за кіловат. Для порівняння, система сонячних панелей для житлових будинків коштує близько 3 000 доларів за кіловат, тоді як великі комерційні та промислові проекти можуть досягати вартості до 1 000 доларів за кіловат. З точки зору вартості, сонячна черепиця не йде ні в яке порівняння з сонячними панелями у великих проектах. Однак вони можуть виявитися дуже економічно вигідними в житловому секторі, особливо коли розглядається можливість модернізації даху та встановлення сонячної електростанції.

При прийнятті важливого рішення між сонячними панелями та сонячною черепицею, особисті уподобання відіграють життєво важливу роль. Оскільки вартість сонячного даху вдвічі перевищує ціну звичайних фотоелектричних модулів, термін їх окупності також вдвічі більший. Однак термін служби обох продуктів становить понад 25 років. Довгострокову економію можна очікувати в обох випадках, але сонячній черепиці потрібно більше часу, щоб досягти позитивного грошового потоку.

Робота з сонячною черепицею

Сонячна черепиця, як правило, складається з фотоелектричних елементів, і кожна плитка з’єднана з розподільчим щитом за допомогою кабелів. Ці елементи поглинають сонячне світло і перетворюють його в сонячну енергію, а з цієї енергії виробляється електрична енергія.

Енергія генерується кожною черепицею і, таким чином, пізніше перетворюється в електрику або за допомогою інвертора, або за допомогою сонячного дивертора. Ці процедури виконуються під наглядом кваліфікованого фахівця.

Кількість сонячної енергії, яка з’єднується з іншою черепицею, залежить від кількості сонячного світла. Отже, ця черепиця більш ефективна в літній сезон.

Для забезпечення максимальної ефективності:

Обслуговування та підтримання чистоти сонячної черепиці повинно здійснюватися на регулярній основі.

Нахлест черепиці не є обов’язковим.

Переваги сонячних батарей:

Виробництво ефективної енергії є найбільшою перевагою дахів з сонячної черепиці і, ймовірно, найпривабливішою річчю для залучення потенційних покупців. Сонячні дахи можуть допомогти у зменшенні ваших рахунків за електроенергію за рахунок виробництва чистої енергії. Енергія, вироблена сонячною черепицею, становить близько 110 Вт на метр квадратний, в той час як черепиця виробляє близько 70 Вт на метр квадратний.

Сонячні дахи є більш екологічно чистим джерелом енергії, ніж джерела енергії на викопному паливі. Існує міф, що машини та виробничі процеси, які використовуються для виробництва сонячних панелей, працюють на викопному паливі. Однак у майбутньому вони будуть достатньо ефективними для роботи машин та виробничих процесів, що працюють на чистих джерелах енергії.

Сонячна черепиця та гонт складаються з поганих провідників тепла, щоб відповідати найвищому класу вогнестійкості, який відповідає класу А.

сонячна, черепиця, даху, переваги

Сонячні дахи складаються з міцного скла, яке має високу ударостійкість. Сонячна черепиця набагато більше, ніж клас ударостійкості 4, що відповідає класу ударостійкості. Одна сонячна компанія гарантувала, що її сонячна черепиця в 3 рази міцніша за інші покрівельні матеріали.

Сонячна черепиця стійка до вітру. Витримують швидкість вітру до 130 миль/год. Це робить їх доцільним варіантом для тих місць, де бувають сильні вітри.

Очікувана тривалість життя

Орієнтовний термін служби сонячної черепиці становить близько 25. 40 років. Однак ці цифри. лише очікування, оскільки даному типу покрівельної системи менше 10 років.

Сонячна черепиця є негнучкою за своєю природою і стверджує, що вона буде продовжувати працювати. Вони більш здатні утримувати речі, ніж інші черепичні дахи, що включають шифер, який може бути крихким і ламатися, якщо на нього наступити.

Естетично привабливі

Сонячна черепиця має гарний зовнішній вигляд і поле. Зовнішній вигляд не схожий на традиційно використовувані громіздкі сонячні панелі. Черепиця гладка і зливається за формою з дахом, що може надати йому приємний чистий сучасний вигляд.

Сонячна черепиця доступна в різних формах і видах.

Сонячна черепиця може бути більш універсальною за своєю природою, ніж житлові та комерційні дахи. Однак ми вважаємо, що вони частіше використовуються в житлових будинках.

Solar labs. одна з найкращих програм для сонячного проектування, яка широко використовується експертами галузі. Допомагає спроектувати високоточний дизайн менш ніж за 15 хвилин.

Інноваційні технології

Сонячна черепиця або плитка. це найсучасніша покрівельна технологія. Це, безумовно, є великою перевагою. Деякі з власників, які спочатку обрали сонячне дахове скло, привернули велику увагу ЗМІ до своїх нових дахів. Вони стали піонерами цієї нової технології.

Телефонний моніторинг

Сонячні дахові системи можуть бути пов’язані зі смартфонами за допомогою додатку. Цей додаток дозволяє власникам будинків контролювати та відстежувати енергозбереження свого даху.

Стійкість до ультрафіолету

Сонячна черепиця складається з елементів, стійких до ультрафіолетового випромінювання. Ця особливість допомагає захистити дах від шкідливого ультрафіолетового випромінювання. Що допомагає продовжити термін служби покрівельної системи.

Невибагливість в обслуговуванні

Це одна з головних переваг у цій категорії. Термін служби черепиці сонячного даху менше 10 років, тому ми не до кінця впевнені в тому, який догляд за нею потрібен. Варто думати, що поки сонячні плитки належним чином з’єднані між собою, вони не потребують ніякого обслуговування. Однак перші користувачі цієї нової технології можуть зіткнутися з деякими проблемами в обслуговуванні та ремонті, оскільки сонячна черепиця знаходиться на стадії тестування, щоб побачити, як довго вона прослужить і який вид обслуговування, якщо такий потрібен, необхідний.

сонячна, черепиця, даху, переваги

Недоліки

Завдяки новітнім технологіям вартість сонячних дахів вища, ніж у будь-якого іншого покрівельного матеріалу. Вартість повністю залежить від компанії, але може коливатися від 1100 до 2600 доларів за квадратний метр. Якщо хтось не в курсі, 1 квадратний метр покрівлі дорівнює 100 квадратним футам. Отже, дах площею 2 000 квадратних футів буде коштувати від 22 000 до 52 000.

Сонячні дахи все ще розробляються та випробовуються. Вони ще не вийшли на масовий ринок. Деякі компанії все ще збирають попередні замовлення, серед яких лише кілька клієнтів отримують свій дах. Це дозволить компанії вдосконалити свій продукт і гарантувати, що він прослужить довше прогнозованого терміну експлуатації. Клієнт зможе знайти інші компанії, які сприяють сонячній черепиці або сонячній черепиці, які не мають списку попередніх замовлень.

Сонячна черепиця вимагає технічних прийомів монтажу. Потребує кваліфікованих спеціалістів як з електромонтажних робіт, так і з покрівельних робіт. Час, необхідний одному працівнику, становитиме близько 2 тижнів для встановлення нового даху бригадою з 15-20 осіб. Це значно більше, ніж типовий дах, який займає менше часу при монтажі. По мірі розвитку цієї технології та навчання більшої кількості людей, час монтажу буде скорочуватися.

Якщо установка є технічним процесом, будь-який необхідний ремонт також буде технічною частиною. Це може вимагати спеціального замовлення або залучення спеціалістів, які відвідають ваш будинок для проведення ремонту. В іншому випадку це може бути так само просто, як від’єднання зламаної черепиці та встановлення нової черепиці.

Рентабельність інвестицій

Сонячна черепиця та бітумна черепиця мають високу початкову вартість. Підраховано, що для повернення інвестицій за рахунок економії енергії знадобиться щонайменше 15 років, що становить близько половини терміну служби даху. Стандартні сонячні панелі мають кращу рентабельність інвестицій, оскільки зазвичай потрібно близько 5 років, щоб повернути ваші гроші назад. Розвиток технологій призведе до збільшення рентабельності інвестицій.

Коли ви встановлюєте дах з сонячної черепиці, вам доведеться підключити електропроводку, щоб з’єднати ваш будинок з дахом і встановити акумуляторну батарею. Після встановлення сонячної черепиці вам також потрібно буде відремонтувати дах, оскільки черепиця не може бути встановлена на поверхню попередньої покрівельної системи. Перед укладанням черепиці необхідно замінити стару покрівельну систему. Ця система ремонту відрізняється від інших типів покрівельних систем; вона включає SPF, бітумну черепицю, TPO тощо., які дозволяють просто покрити попередню покрівельну систему.

Повторна установка

Ще одним недоліком дахів з сонячної черепиці є те, що якщо ви коли-небудь вирішите переїхати з будинку, сонячна черепиця не може бути використана повторно. Сонячні панелі відрізняються тим, що їх можна зняти і взяти з собою в наступний будинок.

Висновок

Встановлення сонячної черепиці на даху вашого будинку допоможе вам відчувати себе затишно і безпечно, а також генерувати електроенергію. Виробники намагаються продовжувати робити сонячну черепицю більш доступною та ефективною. Таким чином, в результаті, сонячні будинки, безумовно, виглядають яскравіше.

Республіка сонячної енергії

Ідеї, ресурси та можливості.

Сонячна черепиця для даху: Переваги та недоліки

Сонячна черепиця є альтернативою звичайним сонячним панелям. Замість того, щоб встановлюватися на існуючих дахах за допомогою стелажних систем, сонячні батареї є частиною самого даху. Вони можуть бути життєздатним варіантом для нового будівництва та капітального ремонту, оскільки покрівельна установка та сонячна батарея можуть бути об’єднані в єдиний компонент. Сонячна черепиця також відома як сонячна черепиця.

У Нью-Йорку сонячна черепиця може використовуватися відповідно до місцевих законів 92 і 94 від 2019 року, які зобов’язують використовувати стійкі покрівельні системи. Це можуть бути сонячні електростанції потужністю не менше 4 кВт або зелені дахи. Ці закони застосовуються для нових покрівельних конструкцій, а також для модифікацій та розширення існуючих покрівель.

В існуючих будівлях основним недоліком сонячної черепиці є необхідність демонтажу частини даху для її встановлення. Вони також дорожчі за звичайні сонячні панелі. Однак у випадках, коли новий дах або розширення даху все одно планується, сонячна черепиця може обійтися дешевше, ніж сума звичайного даху та сонячних панелей.

Скільки коштує сонячна черепиця для даху?

Вартість сонячної черепиці варіюється в залежності від постачальника, але ви можете розраховувати на оплату понад 5 000 доларів за кіловат. Для порівняння, система сонячних панелей для житлових будинків коштує близько 3 000 доларів за кіловат, тоді як великі комерційні та промислові проекти можуть досягати вартості нижче 1 000 доларів за кіловат. З точки зору вартості, сонячна черепиця не може конкурувати з сонячними панелями у великих проектах. Однак вони можуть бути економічно ефективними в житловому секторі, особливо коли модернізація даху та сонячна енергетична система розглядаються для одного і того ж об’єкта нерухомості.

Нова версія сонячного даху Tesla є багатообіцяючою, оскільки на сайті компанії повідомляється про орієнтовну ціну в 33 950 доларів США за установку потужністю 10 кВт. Це еквівалентно 3,395 за кВт, і набагато ближче до типової вартості системи сонячних панелей. Сонячний дах потужністю 10 кВт від Tesla вимагає площі 2000 квадратних футів, що призводить до вартості установки трохи менше 17 доларів за квадратний метр.футів. і щільність генерації електроенергії 5 Вт на кв.м.фут.

Особисті уподобання також відіграють роль при виборі між сонячними панелями та сонячною черепицею. Оскільки сонячна черепиця приблизно вдвічі дорожча за звичайні фотомодулі, термін її окупності вдвічі довший. Однак обидва продукти мають типовий термін служби понад 25 років. Довгострокову економію можна очікувати в обох випадках, але сонячна черепиця потребує більше часу для досягнення позитивного грошового потоку.

Коли рекомендуються звичайні сонячні панелі?

На додаток до того, що сонячні панелі є більш доступними, вони можуть концентрувати більше ват на квадратний фут потужності. Високоефективні сонячні панелі мають понад 300 Вт потужності на площі 17.6 кв.м.ft. Це означає, що ви можете розмістити понад 34 кВт генеруючої потужності на 2000 кв.м.футів.

Сонячні панелі є рекомендованим варіантом, якщо ви хочете максимізувати виробництво електроенергії з наявного простору. З іншого боку, сонячна черепиця має вигляд звичайного даху без панелей, але наявний простір використовується менш ефективно. Використовуючи сонячну черепицю, яка генерує 5 Вт на квадратний фут, вам знадобиться 6 800 кв.м. футів. для досягнення 34 кВт потужності.

Якщо ви розглядаєте можливість модернізації даху та встановлення сонячної електростанції, найкращою рекомендацією є отримання котирувань для обох варіантів: сонячної черепиці та звичайного даху з сонячними панелями. Також враховуйте вироблення електроенергії з плином часу. сонячні панелі виробляють втричі більше енергії з квадратного метра.

У Нью-Йорку LL92 та LL94 від 2019 року вимагають мінімальної потужності сонячної енергії 4 кВт, інакше потрібно встановити зелений дах. Це може бути обмеженням, якщо ви хочете використовувати сонячну черепицю для невеликого даху, оскільки вам потрібно близько 800 кв.м.футів. до 4 кВт. З іншого боку, використовуючи високоефективні сонячні панелі, ви можете розмістити 4 кВт на площі менше 200 кв.м.футів.

Сонячний дах Tesla: повний огляд

сонячна, черепиця, даху, переваги

У жовтні 2019 року Tesla Motors оголосила про запуск Tesla Solar Roof V3, третьої версії інтегрованої сонячної скляної черепиці компанії. Серед кількох оновлень, третя версія включала більші плитки, нижчі виробничі витрати, збільшену щільність потужності та більш простий процес встановлення.

Крім того, загальна кількість деталей у продукті зменшилася. Tesla прогнозувала, що ці зміни значно знизять вартість продукту, однак компанія продовжує боротися за прискорення встановлення сонячних дахів на дахах.

Сонячний дах Tesla: Погляд EnergySage

Хоча Tesla найбільш відома своїми електромобілями (EV), майбутнє компанії полягає в повній інтеграції чистої енергії. одномоментному процесі скорочення викидів вуглецю, який включає в себе поєднання сонячних панелей з вашим електромобілем Tesla EV. Для власників будинків, які хочуть отримати переваги сонячної енергії без її “вигляду”, сонячний дах Tesla є привабливою альтернативою: але чи підходить цей розкішний дах саме вам??

Що в цій статті?

Тут є багато чого, і ми спробуємо поговорити про кожен аспект сонячного даху. Перейдіть до будь-якого з розділів нижче:

 • Що таке сонячна черепиця?
 • Останні новини про сонячний дах
 • Хронологія ключових подій сонячного даху
 • Технічні характеристики сонячного даху
 • Оцінки витрат
 • Чи варто чекати на сонячний дах Tesla?
 • Конкуренти Tesla

Сонячний дах Tesla: що потрібно знати

Деякі учасники сонячної енергетики вважають, що сонячна енергетика потребує ребрендингу як естетичне і технічне вдосконалення, яке може бути частиною ремонту будинку, а не як важкий модуль, прикріплений до вашого даху. Ця думка була підкреслена в жовтні 2016 року, коли Ілон Маск представив перший покрівельний продукт Tesla. За допомогою Solar Roof компанія прагне зробити сонячну енергію більш популярною, усуваючи будь-які естетичні проблеми, які можуть виникнути у власників будинків.

“Я думаю, що існує досить радикальна різниця між сонячними панелями на даху, які насправді покращують зовнішній вигляд вашого будинку, і тими, які цього не роблять, я думаю, що це буде різниця як день і ніч”. сказав Маск у своїй заяві перед офіційним запуском першого сонячного даху Tesla. Через два місяці він представив сонячний дах, використовуючи багатолюдний захід у передмісті Каліфорнії, щоб продемонструвати, що дизайн панелей Tesla був настільки бездоганно інтегрований, що вся аудиторія преси повинна була перелаштуватися на його присутність на будинку перед ними.

Використання домашнього акумулятора Tesla Powerwall з сонячним дахом Tesla Solar Roof

Сонячні дахи Tesla поставляються в парі з накопичувачем енергії у вигляді батареї Tesla Powerwall. Tesla Powerwall може похвалитися максимальною потужністю 7 кВт за відсутності сонця або 9.6 кВт при повному сонці на додаток до 13.5 кВт-год корисної потужності. Це також може допомогти забезпечити ваш будинок сонячною енергією під час відключення електроенергії. Він також поставляється з додатком Tesla, який дозволяє користувачам контролювати виробництво енергії в режимі реального часу. Tesla Powerwalls мають право на федеральний податковий кредит.

Останні новини про черепицю Tesla Solar Roof?

Tesla вже встановила сонячні дахи по всій країні, хоча точна кількість установок неясна. Цей сонячний продукт набирає популярність серед деяких споживачів, що призводить до тривалого часу очікування установки для клієнтів, які підписують контракти. У квітні 2021 року багато з цих клієнтів були шоковані, коли отримали електронні листи від Tesla з вищою вартістю монтажу, ніж передбачено контрактом. Відсутність пояснень та прозорості викликала плутанину та розчарування серед споживачів, особливо якщо вони більше не могли дозволити собі високу ціну.

Під час щоквартального дзвінка про прибутки Tesla у квітні 2021 року генеральний директор Ілон Маск підтвердив, що попит на сонячні дахи Tesla “залишається сильним”, незважаючи на підвищення цін на сонячні дахи. Він визнав, що Tesla “в основному зробила кілька значних помилок в оцінці складності певних дахів”.” Tesla додала інформацію про складність даху на свій веб-сайт і застереження про складність даху в калькулятор сонячних дахів; однак, Tesla зазначає, що складність вашого даху не буде визначена до тих пір, поки ви не розмістите замовлення на сонячний дах. Tesla поділяє складність на три категорії. просту, проміжну та складну. на основі наступних критеріїв:

 • Простий: однорівневий дах, вільна монтажна площина, мало перешкод (труби, димарі, мансардні вікна), низький ухил
 • Середній: багаторівневий дах (секції даху, побудовані на декількох поверхах вашого будинку), більш щільна монтажна площина, більше перешкод (труби, димоходи, мансардні вікна), більший кут нахилу
 • Складність: багаторівневий дах (секції даху, побудовані на декількох поверхах вашого будинку), переповнена монтажна площина, багато перешкод (труби, димоходи, мансардні вікна), крутий нахил

Виходячи з попередніх звітів, ціна сонячного даху Tesla істотно варіюється в залежності від складності вашого даху.

Хронологія ключових новин та оголошень про сонячні дахи Tesla

Схоже, що Tesla має шаблон надмірних обіцянок та недоотримання результатів щодо свого сонячного даху. Ось як виглядали останні кілька років для компанії та її клієнтів.

 • Квітень 2016 року: Tesla купує Solarcity і починає виробництво сонячних панелей і сонячних дахів.
 • Травень 2017 року: Tesla почала приймати замовлення на сонячну черепицю Tesla
 • Серпень 2017 року: Ілон Маск показав, що він і ще один керівник Tesla вже встановили дах на своїх об’єктах нерухомості.
 • Січень 2018 року: Компанія оголосила, що нарощує виробництво покрівельного продукту на своїй гігафабриці в Буффало. В середині березня, приблизно через вісім місяців після початкової оцінки, Tesla почала перші установки з клієнтами з верхньої частини свого списку очікування в Каліфорнії, приблизно через вісім місяців після початкової оцінки.
 • Травень 2018 року: Компанія Tesla отримала близько 11 000 замовлень на сонячний дах і намагається задовольнити попит.
 • Серпень 2018 року: Лише 12 сонячних дахів було встановлено в Каліфорнії, провідному штаті країни за кількістю сонячних дахів.
 • Вересень 2018 року: Опубліковано звіт, в якому йдеться про те, що сонячні дахи не будуть широко встановлюватися протягом тривалого часу. За даними CNBC, Маск сказав, що їм потрібно більше часу, щоб опрацювати всі деталі. “На даху можна провести стільки прискорених випробувань на міцність, скільки завгодно. Тож перш ніж ми зможемо розгорнути її на великій кількості будинків, ми повинні переконатися, що всі елементи даху прослужать щонайменше три десятиліття”. сказав Маск на зустрічі влітку 2018 року. У заяві були відсутні як зобов’язання, так і чіткі часові рамки.
 • Листопад 2018 року: Згідно з повідомленням Bloomberg, компанія почала нарощувати виробництво, запровадивши цілодобовий режим роботи з приблизно 80 працівниками на одну сорочку лише для виробництва черепиці для сонячних дахів. Керівник енергетичних операцій Tesla Санджай Шах заявив, що Tesla готується до того, що в 2019 році бізнес з виробництва сонячних дахів зазнає “колосального зростання”.” Сам Маск написав у Твіттері, що перші розгортання сонячних дахів розпочнуться приблизно влітку 2019 року.
 • Червень 2019: Незважаючи на постійні затримки і втрати прибутку, Маск написав у Твіттері, що він сподівається виробляти близько 1 000 сонячних дахів на тиждень до кінця 2019 року.
 • Жовтень 2019 року: Tesla оголосила про випуск Tesla Solar Roof V3, в якому були внесені оновлення для збільшення обсягів виробництва і розгортання, а також зниження цін.
 • Кінець 2020 року: Компанія Tesla досягла певних успіхів на ринку сонячних дахів протягом року, майже втричі збільшивши кількість своїх установок між першим і другим кварталом. У четвертому кварталі Tesla оголосила, що вона “досягла значного прогресу в розгортанні сонячних дахів”, але не вказала дату, яка б підтверджувала це твердження.
 • Квітень 2021 року: Клієнти Tesla Solar Roof продовжують відчувати затримки та відсутність прозорості з боку Tesla.
 • Травень 2021 року: Деякі клієнти подали до суду на Tesla через несподіване подорожчання.
 • Червень 2021: electrek підтвердив, що керівник енергетичних операцій Tesla покинув компанію після місяців чуток.
 • Жовтень 2021 року: Tesla розширила можливості встановлення сонячних дахів у будь-якій точці Сполучених Штатів.
 • Листопад 2021: компанія electrek оголосила, що черепиця Solar Roof буде більш ефективною, матиме більшу потужність і може бути встановлена на існуючі дахи.

Технічні характеристики сонячних дахів Tesla: що ви отримуєте?

Якщо ви зацікавлені у встановленні сонячного даху Tesla, вам, мабуть, цікаво, скільки ви отримаєте від кожної сонячної батареї. Ми пояснимо деякі технічні характеристики сонячного даху:

Дизайн

Незважаючи на попередні оголошення про численні дизайнерські пропозиції, включаючи тосканську скляну черепицю, сланцеву скляну черепицю, текстуровану скляну черепицю та гладку скляну черепицю, сонячна покрівля Tesla наразі доступна лише в одному дизайні черепиці. Згідно з інформацією на сайті Tesla, кожна черепиця має розмір 15 дюймів на 45 дюймів, товщину 5 мм і виготовляється зі скла, полімерів, скловолокна та кремнію. Черепиця розроблена таким чином, щоб нагадувати традиційну асфальтову черепицю.

Гарантія

Tesla надає 25-річну гарантію на продукцію, захист від атмосферних впливів та модулі, що можна порівняти з провідними брендами сонячних панелей. Гарантія також гарантує, що через п’ять років після встановлення ваша сонячна покрівля матиме щонайменше 95 відсотків своєї “номінальної пікової потужності”, і що вона знизиться не більше ніж на 0.5 відсотків на рік протягом наступних 20 років. по суті, гарантуючи 85-відсоткову продуктивність у 25-му році. Його інвертор має 12-річну гарантію.5-річна гарантія, яка відповідає гарантіям на інші марки стрінгових інверторів; однак ця гарантія нижча за гарантії на багато мікроінверторів, які часто становлять від 20 до 25 років.

Скільки коштує сонячна покрівля Tesla Solar Roof?

З новими категоріями складності, описаними вище, трохи складно повністю оцінити вартість сонячного даху Tesla. Вартість значно варіюється в залежності від того, чи є ваш дах “простим” або “складним”, а також в залежності від площі вашого даху. Якщо у вас є досить невеликий. і не дуже складний. дах, який вам вже потрібно замінити, ціна сонячної покрівлі, ймовірно, буде цілком порівнянна з ціною нової установки асфальтового даху плюс сонячні панелі. Однак, зі збільшенням розміру та/або складності вашого даху, ви можете очікувати, що ця кількість швидко зросте.

Чи варто чекати на Tesla Solar Roof?

Стандартні технології сонячних панелей зазвичай оцінюються на основі їх продуктивності, довговічності та гарантій. Однак недостатня прозорість Tesla ускладнює порівняння з традиційними сонячними панелями. Через чотири роки після першого запуску сонячного даху Tesla, компанія все ще не розкрила ефективність черепиці, а клієнти все ще стикаються з тривалим часом очікування і несподіваним зростанням цін.

Якщо ви гостро потребуєте оновлення даху або якщо вам не знадобиться оновлення даху протягом деякого часу, сонячний дах Tesla, можливо, не вартий вашого довгого очікування. Сонячні панелі надзвичайно надійні (і ми вважаємо, що вони також чудово виглядають)!). Однак, якщо вам потрібно оновити свій дах найближчим часом (але не відразу), і ваш дах не надто складний або великий, ви можете бути хорошим кандидатом на сонячну покрівлю Tesla. Крім того, якщо вам подобається зовнішній вигляд і у вас є капітал, щоб покрити витрати, система може бути найкращим вибором для вас, хоча, можливо, варто порівняти Tesla Solar Roof з іншими сонячними покрівельними продуктами.

Сонячна черепиця Tesla найкраще підходить для нового будівництва

Більшість існуючих технологій сонячної черепиці також відомі як інтегрована в будівлю фотоелектрика (BIPV), оскільки вони інтегровані в існуючий дах і за розміром і формою схожі на стандартну черепицю. Tesla створила дещо інше. У серпні 2016 року Ілон Маск вперше пояснив різницю між сонячною черепицею та сонячним дахом Tesla: “Це не річ на даху. Це дах.”

На відміну від інших сонячних черепиць, черепиця Tesla призначена для повної заміни вашої існуючої покрівлі (хоча компанія electrek нещодавно повідомила, що незабаром ви зможете встановлювати її поверх існуючих дахів). В результаті, найбільш економічно вигідний спосіб встановити їх. це коли ваш будинок будується, а це означає, що вони найкраще підходять для покупців, які мають право голосу при виборі дизайну і матеріалів для свого нового будинку. Хоча це не означає, що їх не можна використовувати на існуючих будинках, модернізація вашого даху за допомогою сонячної черепиці Tesla означає демонтаж існуючого даху (що Tesla зробить для вас). Таким чином, модернізація вашого даху за допомогою сонячної черепиці Tesla має сенс лише тоді, коли ваш дах вже підлягає заміні.

Хто є конкурентами сонячних дахів Tesla?

Хоча галас навколо прославленого покрівельного продукту Tesla створив враження, що це нова концепція, це всього лише продовження блискучої перепакування, яку деякі називають “ефектом Маска”.” Розробка сонячної черепиці та сонячної черепиці розвивається вже багато років, і ряд компаній зробили спробу створити універсальне, тонке сонячне середовище для даху, яке можна було б вважати справжнім покрівельним матеріалом, а не додатковим модулем до даху. Ось деякі з конкурентів сонячних дахів Tesla, які пропонують подібні BIPV-продукти:

 • Luma. ця сонячна черепиця може бути інтегрована з будь-яким покрівельним матеріалом і встановлюється так само, як і традиційна металочерепиця. Luma позиціонує свій продукт як єдину модернізовану систему сонячної черепиці і може похвалитися ефективністю 22.1 відсоток.
 • Suntegra. цей північно-східний виробник сонячної енергії знаходиться в авангарді лінійки продуктів для сонячних дахів. Компанія родом з Нью-Йорка і почала пропонувати свої два продукти для сонячних дахів всього за кілька місяців до анонсу черепиці Tesla. Сонячна черепиця Suntegra призначена для інтеграції з низькопрофільними покрівельними матеріалами і має близько 15.від 9 до 17.2 відсотки ефективності. Її сонячна черепиця трохи менш ефективна. 13.Від 9 до 15.1 відсоток і призначені для інтеграції зі стандартними плоскими дахами з бетонної черепиці.
 • CertainTeed. спочатку покрівельна компанія, тепер цей підрядник пропонує два продукти для сонячних дахів, зі схожими стратегіями інтеграції з Suntegra. Її система Apollo II включає сонячну черепицю для низькопрофільних дахів, яких близько 15.4 відсотки ефективності. Система Apollo Tile II від CertainTeed інтегрує сонячні плитки з плоскими дахами з бетонної черепиці, а її ефективність становить близько 16%.

Важливо відзначити, що сонячна черепиця і плитка, пропоновані цими компаніями, все ще виділяються на тлі інших покрівельних матеріалів. Ніхто не може конкурувати з Tesla з точки зору естетики або витонченості, але вони пропонують низькопрофільні рішення BIPV, які можуть полегшити естетичні проблеми для деяких покупців сонячних панелей.

Часті запитання про сонячний дах Tesla

Хоча вартість переходу на сонячну енергію висока, а новини та інформація про сонячні дахи Tesla можуть бути заплутаними або майже застарілими, важливо дослідити кожен продукт, компанію та тему, перш ніж приймати рішення. Дізнайтеся більше про сонячний дах Tesla, прочитавши ці поширені запитання:

Залежно від вашого місцезнаходження, Tesla надішле своїх інсталяторів або підрядників для налаштування вашої системи після придбання сонячного даху.

Tesla стверджує, що їхня черепиця втричі міцніша за звичайну черепицю і здатна витримати будь-які погодні умови. Вони мають найвищий клас пожежної безпеки (клас А) і витримують вітер зі швидкістю 110 миль/год (клас F), тому ви можете почуватися впевнено навіть в екстремальних погодних умовах.

Tesla пропонує 25-річну гарантію на черепицю, потужність та захист від погодних умов. Крім того, його інвертор має 12.5-річна гарантія, що дає домовласникам спокій за свої інвестиції.

Дізнайтеся, скільки сонячна енергія може заощадити вам сьогодні, перш ніж прийняти рішення

Так само, як Tesla не виробляє електромобілі для широких мас, сонячний дах Tesla не підходить для кожного будинку. Багато в чому сонячна покрівля компанії схожа на її перший електромобіль. Якщо ви є прихильником новітніх технологій, вас не хвилює ціна, і ви готові почекати на продукт з невизначеними термінами виготовлення, тоді сонячний дах від Tesla може бути правильним рішенням для вас.

Крім того, очікування переходу на сонячну енергію має свої ризики, навіть якщо ви зацікавлені в сонячному даху. Вартість переходу на сонячну енергію падає з кожним роком, і вже сьогодні доступні сонячні панелі преміум-класу з високими показниками ефективності та витонченим чорним дизайном. Якщо ви будете роками чекати на сонячний дах Tesla, ви втратите роки економії на рахунках за електроенергію. Ви також ризикуєте втратити фінансові стимули для сонячної енергетики: термін дії багатьох державних податкових пільг вже закінчився, а федеральний інвестиційний податковий кредит для сонячної енергетики буде знижений до 22 відсотків у 2023 році.

Перш ніж ви приймете рішення чекати на сонячний дах Tesla, скористайтеся нашим сонячним калькулятором, щоб дізнатися, скільки ви можете заощадити вже сьогодні, перейшовши на сонячну енергію. Якщо ви готові вивчити сонячні варіанти для вашого будинку, приєднуйтесь до EnergySage Marketplace та отримуйте індивідуальні пропозиції від сонячних інсталяторів у вашому регіоні. Ви можете бути здивовані тим, скільки ви можете заощадити, встановивши традиційні сонячні панелі на даху.

Де купити сонячну черепицю для даху

читати на EnergySage

Хочете перейти на сонячну енергію? Ось все, що вам потрібно знати в Сонячна черепиця: що потрібно знати в 2023 році Найкращі сонячні панелі в 2023 році: Найкращі продукти порівняно з вартістю сонячної батареї Tesla Solar Roof. Сонячні панелі Сонячні електростанції: що це таке і як вони працюють?

Про Емілі Уокер

Маючи більш ніж п’ятирічний досвід роботи в галузі екології та чистої енергії, Емілі є експертом у галузі сонячної енергетики, акумуляторів, а також технологій та політики управління енергією. Має ступінь магістра наук з екології та екологічної політики Університету Джона Хопкінса та ступінь бакалавра з екології та біології Коледжу Колбі. Емілі завжди шукає способи жити більш екологічно і в даний час знаходиться в процесі електрифікації свого будинку.

Залишити відповідь