Скільки коштують сонячні панелі у 2019 році. 20 сонячних панелей коштують

Скільки коштують сонячні панелі?

Заощаджувати гроші. це розумно. Перехід на сонячну енергію. це розумна інвестиція. Всі запитують про вартість, але якщо ваша мета. максимізувати прибуток від інвестицій, то найважливішими питаннями є “скільки грошей ви будете заощаджувати щомісяця на рахунках за електроенергію”, “скільки ви будете платити за електроенергію”, “скільки ви будете платити за?” та “як швидко окупиться ваша сонячна система?”

Щоб розрахувати термін окупності, вам потрібно врахувати такі фактори, як якість вашої сонячної системи, кількість сонця, що потрапляє на сонячні панелі, орендуєте ви систему чи є її власником, вартість вата, доступні податкові пільги та багато іншого. Авторитетні постачальники сонячної енергії можуть розрахувати ці фактори, щоб показати вам, як швидко ваша система окупиться за рахунок економії рахунків за електроенергію.

Але зрозуміло, що ви хочете знати, скільки коштуватиме встановлення сонячної системи на вашому даху. Нижче ми розбиваємо вартість та деякі інші основні фактори, які слід враховувати.

Оцінка вартості домашніх сонячних панелей у 2021 році

Одне з перших питань, яке задають люди, зацікавлені в домашній сонячній енергетиці. скільки коштують сонячні панелі? Важливо знати, що не існує універсальної відповіді, оскільки кожен будинок відрізняється, і є багато географічних змінних, а також федеральних та місцевих податкових пільг, які слід враховувати.

Найпростіше звернутися до професійного інсталятора сонячних батарей. Інсталятор надасть вам безкоштовну оцінку, яка передбачає перегляд вашого рахунку за електроенергію, щоб дізнатися, скільки кіловат-годин електроенергії зазвичай використовує ваше домогосподарство, а також оцінку вашого даху та затінення, щоб визначити, скільки панелей вам знадобиться. Це, в поєднанні з місцевими сонячними стимулами, які може запропонувати ваша громада, і федеральним податковим кредитом на сонячну енергію, дасть вам повну картину того, скільки коштуватиме ваша домашня сонячна система. Хороша новина полягає в тому, що незалежно від того, де ви живете, вартість сонячних панелей знижується.

Ми розглядаємо ціну за ват при визначенні вартості вашої системи, але ви можете знайти більш корисним подумати про ціну оренди сонячної системи окремо від ціни на власну систему. Це тому, що при оренді важливо думати про те, скільки ви можете заощадити за кожен місяць оренди, але коли ви є власником системи, важливіше розуміти, як швидко вона може окупитися.

скільки, коштують, сонячні, панелі

Яка вартість окремих сонячних панелей?

Дуже мало людей збираються купувати самі сонячні панелі, так само, як мало хто купує компоненти автомобіля і будує свій власний транспортний засіб. Ми рекомендуємо користуватися послугами інсталятора, схваленого компанією SunPower для вашої сонячної системи.

Так, можна купити одну сонячну панель всього за 100, але сонячна панель не працює ізольовано. Вам потрібна система апаратного та програмного забезпечення для генерації електроенергії від сонця, включаючи сонячні панелі, інвертор, монтажне обладнання, дроти та кабелі., Також корисно мати систему моніторингу, яка відстежує виробництво, використання енергії та економію вашої системи. І потрібно врахувати вартість монтажу та експлуатації.

Після того, як ви отримаєте оцінку вартості вашої сонячної системи, ви повинні відняти потенційну економію на рахунках за комунальні послуги з часом, включаючи будь-які стимули, пропоновані місцевими або державними органами влади. Тоді ви будете краще розуміти, як перехід на сонячну енергію вплине на ваші фінанси.

Які фактори впливають на сонячні панелі?

скільки, коштують, сонячні, панелі

Вартість домашньої сонячної системи може варіюватися, навіть в одному і тому ж місті, через цілий ряд факторів, в тому числі:

 • Якість сонячної системи
 • Енергетичні потреби домогосподарства
 • Місцева погода
 • Доступний простір на даху та затінення
 • Вибрані варіанти фінансування (готівка, кредит або лізинг)

Щоб допомогти вам зрозуміти, скільки коштує перехід на сонячну енергію у вашому регіоні, ми проаналізували цінові пропозиції SunPower, а також котирування, зібрані сторонніми джерелами для тисяч домовласників по всій країні.

Ми з’ясували, що вартість встановлення сонячної системи потужністю 5 кВт в Україні.S. коливається від 11 150 до 46 100, або іншими словами, від 2.23 до 9.22 за ват. І це ще не враховуючи переваги будь-яких доступних податкових пільг або стимулів.

На діаграмі нижче показана середня вартість домашньої сонячної системи потужністю 5 кВт в кожному U.S. стан.

Як дізнатися, скільки сонця отримує мій дах?

Чим більше прямих сонячних променів отримує ваш будинок, тим більше енергії можуть виробляти панелі. Але є дещо більше, ніж просто сонячне світло. Щоб перевірити, чи підходить ваш будинок для сонячних панелей, спробуйте перевірити придатність сонячних панелей, наприклад, за допомогою Google Project Sunroof. Потім домовтеся про консультацію з експертом, який відвідає ваш будинок, щоб перевірити його орієнтацію (сонячні панелі, орієнтовані на південь, вловлюють більше енергії), кут нахилу даху та затінення деревами, щоб зрозуміти, чи буде ваш дах отримувати достатньо сонячного світла, щоб задовольнити потреби вашої родини в електроенергії. Консультації з сонячної енергетики від SunPower є безкоштовними, онлайн або при особистій зустрічі, і ви можете дізнатися більше про потреби вашого будинку в електроенергії та можливості заощадження.

Панелі SunPower є найефективнішими на ринку. не кажучи вже про те, що вони не мають собі рівних у виробництві електроенергії в умовах недостатньої освітленості, але надмірне затінення зменшує кількість енергії, яка може бути згенерована.

Також важливо знати, що сонячні панелі SunPower Equinox ® мають унікальні мікроінвертори, інтегровані в кожну панель на заводі-виробнику. Це означає, що якщо одна панель не виробляє енергію через тінь, сусідні панелі, які отримують більше сонячного світла, все одно можуть генерувати сонячну енергію для вашого будинку.

Які сонячні панелі є найефективнішими?

Пам’ятайте, що приказка “Ви отримуєте те, за що платите” стосується і домашніх сонячних технологій. Не всі сонячні системи однакові. Якість технології має значення в довгостроковій перспективі. Довговічність, надійність та ефективність сонячних панелей може сильно відрізнятися в залежності від виробника. Якщо ви зупинитеся на звичайній домашній сонячній системі, яка може коштувати дешевше, ви можете розраховувати на середні (або нижче середніх) результати і меншу економію з часом. Подивіться ці відео про термін служби сонячних панелей SunPower®, їх довговічність та надійність.

Коротше кажучи, панелі SunPower є найефективнішими домашніми сонячними панелями, які ви можете придбати. Високоякісні панелі, такі як панелі SunPower, можуть коштувати трохи дорожче, але в довгостроковій перспективі ви побачите більшу і швидшу віддачу від своїх інвестицій. На наші панелі надається 25-річна гарантія повної впевненості, а очікуваний термін експлуатації становить 40 років. А оскільки вони більш ефективні, ніж інші панелі на ринку, вам знадобиться менше панелей на даху. Наші панелі виробляють до 55% більше енергії на тій самій площі протягом 25 років, ніж звичайні панелі, що в кінцевому підсумку заощаджує вам більше грошей на рахунках за електроенергію.

Галузеві вимірювання, такі як Ініціатива довговічності фотоелектричних систем Центру сталого енергетичного розвитку Фраунгофера, можуть дати вам краще уявлення про очікуваний термін служби сонячної панелі. фактор, який може мати величезний вплив на вартість системи протягом усього терміну її експлуатації.

Висока ефективність та довговічність високоякісних панелей може забезпечити більшу економію з часом та менші витрати на обслуговування. Ви можете отримати індивідуальну оцінку економії сонячної енергії від SunPower за допомогою нашого сонячного калькулятора, який дозволяє врахувати такі змінні, як купівля сонячного накопичувача та/або наявність електромобіля.

Які існують сонячні стимули або сонячні знижки?

На державному та місцевому рівнях існує багато різних податкових пільг, субсидій та рішень щодо фінансування та виставлення рахунків, які можуть зробити перехід на сонячну енергію більш доступним. Щоб дізнатися, чи маєте ви право на участь у програмах стимулювання відновлюваної енергетики, відвідайте Базу даних державних стимулів ефективності використання відновлюваних джерел енергії (DSIRE®).

Якщо ви купуєте сонячну систему, ви можете претендувати на 26% федерального податкового кредиту (ITC). Повний сонячний ITC доступний для власників домашніх сонячних систем до 2022 року. У 2023 році знижується до 22%, а у 2024 році планується її повне скасування, тому не відкладайте купівлю сонячної енергії надовго.

Отримайте розрахунок сонячної енергії

Зрештою, найпростіший спосіб відповісти на питання “Скільки коштує сонячна енергія”. зателефонувати нашим консультантам за номером 844-578-6793. Вони допоможуть вам отримати безкоштовну оцінку для вашого будинку. Або ви можете звернутися безпосередньо до інсталятора сонячної енергії у вашому регіоні. Отримайте більше порад щодо вибору компанії, яка встановлює домашні сонячні електростанції.

Коли ви отримуєте розрахунок вартості сонячних панелей, обов’язково запитайте про технологію, яку планує використовувати інсталятор, його обладнання, програмне забезпечення для моніторингу, попередні інсталяції та плани технічного обслуговування. Особливо важливо запитати про їхню гарантію.

Більшість сонячних компаній пропонують кілька окремих гарантій на кожен компонент сонячної системи, і можуть бути приховані платежі, такі як плата за доставку при заміні зламаної панелі. З повною гарантією довіри від SunPower одна компанія забезпечує підтримку всієї вашої сонячної системи, включаючи зберігання та моніторинг акумуляторів.

Ready to get started? Enter your address into our solar savings calculator to find out how much you can save with the world’s best solar.

 • . Податкові пільги можуть бути змінені. SunPower не гарантує, не запевняє та не консультує своїх клієнтів щодо конкретних податкових наслідків. Проконсультуйтеся зі своїм податковим консультантом щодо податкового кредиту на сонячну енергію та його застосування до ваших конкретних обставин. Відвідайте dsireusa.org для отримання детальної інформації про сонячну енергетику.
 • . Місцеві сонячні інсталятори 2020/2021, Solar Reviews 2021, Energy Sage 2021, Wood Mackenzie 2020, Національна лабораторія відновлюваної енергетики 2020
 • . На основі дослідження паспортних даних з веб-сайтів 20 найбільших виробників за версією IHS, станом на червень 2020 р.
 • . На основі дослідження значень специфікацій з веб-сайтів 20 провідних виробників за версією IHS, станом на червень 2020 року.
 • . Термін служби сонячних модулів 40 років. Технічний документ про сонячну енергетику. 2013.
 • . SunPower 400 Вт, 22.Ефективність на 6% вища, ніж у звичайних панелей на масивах такого ж розміру (280 Вт, 17% ефективності, прибл. 1.64 м²), на 8% більше енергії на ват (за даними PVSim для середньостатистичного клімату США), 0.Повільніша швидкість деградації на 5%/рік (Jordan, et al. al. Надійна методологія та застосування деградації фотоелектричних модулів. PVSC 2018).
 • . Податкові пільги можуть змінюватися. SunPower не гарантує, не запевняє і не консультує своїх клієнтів щодо конкретних податкових наслідків. Проконсультуйтеся зі своїм податковим консультантом щодо податкового кредиту на сонячну енергію та його застосування у ваших конкретних обставинах. Відвідайте dsireusa.org для отримання детальної інформації про політику в галузі сонячної енергетики.

Скільки коштують сонячні панелі у 2019 році?

У 2019 році типова сонячна система для житлових будинків може коштувати від 11 200 до 14 400 євро після сплати податків та знижок.

Сонячна енергія. це довгострокова інвестиція. Щоб правильно скласти бюджет, необхідно подивитися на витрати і заощадження за 20 років і визначити термін окупності і суму повернення коштів. Правильний розрахунок включає:

 • Вартість фотоелектричних панелей та інших компонентів
 • Скільки стягує ваш інсталятор сонячної енергії
 • Ваші поточні рахунки за електроенергію
 • Будь-які відповідні федеральні, місцеві або державні податкові пільги
 • Прогнозована економія на рахунках за електроенергію

Складіть все разом, і ви зможете розрахувати фактичну вартість сонячної панелі для вашого будинку. Якщо ви хочете пропустити всю математику, радимо отримати безкоштовну пропозицію від професіонала в галузі сонячної енергетики. Якщо ви хочете розрахувати витрати самостійно, продовжуйте читати і дізнайтеся, як працює математика.

Розбивка вартості сонячних панелей

Стандартний спосіб оцінити вартість сонячної панелі. це вартість за ват або долар за ват. Цей показник розраховується шляхом взяття загальних витрат на встановлення системи (деталі та робоча сила) та ділення на кількість енергії, яку вона виробляє в кіловатах (електрична потужність). Для довідки, середній U.S. будинок буде використовувати сонячну систему потужністю 4 кВт-7 кВт.

Ціна сонячних панелей також буде залежати від штату, в якому ви живете, компанії, що встановила систему, та будь-яких знижок та заохочень, які ви отримуєте. У 2019 році хтось у Каліфорнії може очікувати, що його вартість за ват буде коливатися в межах 4.39 для невеликої системи до 3.56 для великої системи.

На момент написання цієї статті витрати на встановлення сонячних панелей коливаються в межах 7-9 за ват. Отже, система потужністю 5 кВт коштуватиме близько 25 000-35 000 до знижок. Хоча для багатьох домогосподарств ці витрати є непосильним тягарем, комунальні компанії зазвичай пропонують пільги або субсидії для компенсації витрат на сонячні системи.

Наприклад, система вартістю 18 000 має термін окупності близько 20 років. Вартість сонячної панелі сьогодні становить близько 3 доларів за ват, а додаткові витрати на встановлення збільшують витрати до 5-6 доларів за ват. Витрати на встановлення фотоелектричних систем включають як робочу силу, так і електроніку, необхідну для підключення сонячної батареї до вашої існуючої електричної системи.

Домовласники, зацікавлені в сонячних дахах, повинні враховувати, що системи сонячної черепиці коштують дорожче, ніж традиційна покрівля. За оцінками Energysage, сонячні дахи можуть становити від 4.15 вартість за ват до цілих 8.14 для більш просунутої пропозиції від Tesla’s Solar City.

Як розрахувати витрати на сонячну енергію

Дізнайтеся, скільки ви можете заощадити за допомогою сонячної енергії

Калькулятор вартості сонячної енергії

Дізнайтеся, скільки ви можете заощадити за допомогою сонячної енергії

Орієнтовна економія за допомогою сонячних панелей

Емпіричне правило полягає в тому, що середнє значення U.S. домогосподарство споживає електроенергію з розрахунку один кіловат на годину (кВт/год). У місяці близько 730 годин, а середня ціна кВт/год електроенергії по країні становить від 0.10. Отже, середній щомісячний рахунок становитиме близько 73 за 730 кВт-год електроенергії.

Середній рахунок за електроенергію може значно відрізнятися, якщо у вас є нестандартні предмети, такі як гідромасажна ванна, або деякі електроприлади, що працюють безперервно. Тривале використання комп’ютера, плазмових телевізорів та відеоігрових приставок також може мати вплив. Ваше споживання також значно збільшиться в місяці, коли ви використовуєте кондиціонер або обігрівач. Нарешті, вартість електроенергії сильно варіюється по всій території США, починаючи від 0.07/кВт-год у Західній Вірджинії до 0.24/кВт-год на Гаваях. Щоб отримати точну оцінку, вам потрібно скоригувати наші приблизні розрахунки відповідно до ваших особливостей споживання електроенергії.

Консервативне значення для використання в якості генеруючої потужності сонячної панелі становить 10 Вт/кв.м. футів. Це значення представляє ефективність перетворення панелей близько 12 відсотків, що є типовим показником. Це означає, що на кожен кВт, який ви генеруєте, вам потрібно близько 100 кв.м. футів. домашніх сонячних панелей. Якби сонце світило 24 години на добу, можна було б поставити 100 кв.м. сонячних панелей. фути. панелей і мають достатньо енергії для живлення середнього будинку.

Середня кількість сонячного світла по всій країні варіюється. У Сіетлі, Чикаго та Піттсбурзі ви, швидше за все, отримаєте до трьох годин прямого сонячного світла. У таких штатах, як Колорадо та Каліфорнія, ви, ймовірно, будете поглинати п’ять-шість годин сонячного світла. Будинки в сонячній Арізоні можуть отримувати майже 7 годин сонячного світла на день.

Середня кількість сонячного світла означає, що розмір необхідного масиву панелей може варіюватися від 400 кв.м. фут. до 800 кв.м. футів. (i.e., від 4 кВт до 8 кВт), залежно від місця проживання. Вам знадобиться більше панелей, якщо ви живете в місці, яке отримує менше сонячного світла в день, і менше панелей, якщо ви живете в місці, яке отримує більше сонячного світла.

Як комунальні компанії впливають на вартість сонячної енергії

Якщо ваша комунальна компанія дозволяє вам мати чистий облік. тобто вони забезпечують вас спеціальним лічильником, який буде обертатися в зворотному напрямку, коли ви виробляєте більше електроенергії, ніж використовуєте. ваш річний рахунок може в середньому дорівнювати нулю. Через коротші дні взимку ви, швидше за все, будете нетто-покупцем електроенергії в цей сезон і нетто-виробником в літні місяці. Така мережева система відрізняється від автономних систем, що використовуються у віддалених місцях, де немає електрики; для них потрібні акумулятори, що може значно збільшити загальні витрати на систему.

Стандартні компоненти сонячної системи

Як ми вже згадували раніше, обладнання є ще одним фактором, який слід враховувати при розрахунку вартості встановлення сонячних панелей. Кожна стандартна домашня сонячна батарея складається з чотирьох компонентів:

Сонячні панелі. вловлюють енергію сонця і перетворюють її в електрику Контролер. захищає батареї, регулюючи потік електроенергії Акумулятори. зберігають електроенергію для подальшого використання Інвертор. перетворює енергію, що зберігається в акумуляторі, у напругу, необхідну для роботи стандартного електричного обладнання

Вся система, плюс установка. це те, що визначає вартість сонячних панелей. Крім того, обладнання, таке як батареї, іноді потрібно замінювати з часом.

Хороша новина полягає в тому, що вартість сонячних панелей, як очікується, продовжить знижуватися, оскільки тонкоплівкові панелі таких компаній, як First Solar, Nanosolar і AVA Solar, стануть доступними на житловому ринку, і може знизитися до 1-2 доларів за ват. і при обсягах, які в кілька разів перевищують сьогоднішні загальні обсяги виробництва.

Якщо припустити, що витрати на установку та допоміжне обладнання можна зменшити приблизно до 1 за ват, то система потужністю 5 кВт в найближчі роки може коштувати лише 10 000, а період окупності становитиме близько 10 років. Це робить майбутнє фотоелектричних сонячних установок набагато привабливішим.

Вартість сонячних панелей залежить від багатьох факторів. Хочете отримати уявлення про те, скільки ви можете заощадити? Спробуйте наш калькулятор економії сонячної енергії або зателефонуйте нам, щоб дізнатися!

Скільки коштує сонячна панель?

скільки, коштують, сонячні, панелі

15 липня 2022 року

Оскільки 60-елементні сонячні панелі потужністю 300 Вт є типовим варіантом для житлових сонячних установок, одна така сонячна панель може коштувати від 169. 430. У цьому ціновому діапазоні ми впевнені, що ви можете знайти сонячні панелі хорошої якості. Якщо ви прагнете до вищої якості, ціна, безсумнівно, буде вищою.

У цьому посібнику ми обговоримо не тільки питання “скільки коштує сонячна панель”, але й інші витрати, які можуть скласти загальну вартість установки сонячних панелей, наприклад, витрати на оплату праці, технічне обслуговування, плату за підключення і т.д., щоб ви могли мати базове розуміння того, скільки вам доведеться заплатити за систему сонячних панелей для вашого будинку.

Скільки коштує встановлення сонячних панелей?

За даними EnergySage, середня вартість домашньої сонячної системи в США становить.S. у 2022 році. 20 498. Однак фактична вартість може варіюватися в більшу або меншу сторону, оскільки площа даху, потреби в електроенергії, спосіб життя і бюджети кожного домовласника різні. Навіть при виборі сонячної енергетичної системи вартість може змінюватися через багато факторів.

Наприклад, скільки коштує сонячна система потужністю 6000 Вт?

Як ми вже згадували на початку цієї статті, 60-елементна сонячна панель потужністю 300 Вт коштує від 169. 430. Розділивши 6000 на 300, ви отримаєте, що для сонячної електростанції потужністю 6000 Вт потрібно 20 сонячних панелей. Помноживши це на ціновий діапазон, ви отримаєте 3380. 8600. це орієнтовна вартість інвестицій в сонячні панелі системи сонячних панелей потужністю 6000 Вт. Однак для повної сонячної електростанції все ще потрібні інвертори, контролери зарядних пристроїв та інші компоненти, не кажучи вже про трудовитрати на процес встановлення.

Як правило, загальна вартість сонячної установки включає:

Витрати на обладнання системи сонячних панелей

Розбиваючи витрати на встановлення сонячних панелей, спочатку потрібно знати, що різні типи сонячних панелей мають різну ціну. Сонячні панелі складають лише близько чверті вартості сонячного проекту.Існує три типи сонячних панелей, кожен з яких має різну конструкцію, продуктивність і вартість.

скільки, коштують, сонячні, панелі

Полікристалічні: Ці панелі мають синій колір і використовують кілька кристалів кремнію, розплавлених разом. Вони трохи менш ефективні, ніж монокристалічні, але є більш доступним варіантом.

Монокристалічні: Монокристалічні виготовляються з одного кристала кремнію і, як правило, мають кращу ефективність і менші розміри, ніж полікристалічні. Вони також, як правило, є більш дорогим варіантом.

Амоні сонячні панелі: Вони легкі, гнучкі і можуть бути переносними, але мають набагато нижчу ефективність, ніж полікристалічні або монокристалічні. Вони також більші і вимагають вдвічі більше місця, ніж монокристалічні панелі.

Розмір системи

Кількість панелей, необхідних для системи, залежить від того, скільки енергії споживає ваш будинок. Зазвичай споживачі прагнуть компенсувати 100 відсотків споживання електроенергії за рахунок сонячної енергії, щоб знизити свої рахунки за електроенергію до мінімуму. Наприклад, для типового будинку з трьома спальнями площею 2 000 квадратних футів знадобиться система з приблизно (20) 350-ватних панелей вартістю від 15 000 до 40 000 доларів США разом з установкою.

Більшість американських будинків потребують близько 30 панелей, щоб покрити 100 відсотків свого енергоспоживання. Місце, де ви живете, також може вплинути на те, скільки панелей вам потрібно. У районах з більшою кількістю пікових годин сонячного сяйва вам може знадобитися менше панелей для генерації необхідної енергії, або навпаки, для районів з меншою кількістю пікових годин сонячного сяйва.

Інвертори. це сонячні компоненти, які перетворюють енергію постійного струму, яку виробляють ваші панелі, в енергію змінного струму, яку використовує ваш будинок. Існує кілька типів інверторів з різною комплектацією та вартістю встановлення. На інвертори зазвичай припадає близько 5-10 відсотків вартості проекту.

Прив’язані до електромережі та автономні. автономні системи

Підключення до електромережі Сонячні батареї Системи прив’язані до електромережі. Це означає, що ваш будинок залишається підключеним до електромережі та отримує енергію, коли сонячні панелі або батареї не виробляють. Мережеві системи також дозволяють вашому будинку відправляти надлишкову енергію, вироблену сонячними панелями, назад у мережу, а це означає, що ви можете продавати додаткову сонячну енергію для отримання додаткового доходу, щоб компенсувати витрати на сонячну енергію. Ці системи повинні встановлюватися професійними інсталяторами, а це означає, що вам доведеться заплатити за установку.

Автономність Сонячні Системи у більшості випадків є лише варіантом, коли немає доступу до електроенергії з мережі. Ці системи повністю самодостатні і потребують акумуляторів для забезпечення електроенергією вночі або коли сонце не світить. Автономні системи можна встановити своїми руками, але вам доведеться придбати сонячну батарею.

скільки, коштують, сонячні, панелі

Витрати на встановлення

Плата за встановлення включає в себе вартість

 • Праця
 • Додаткове обладнання, таке як монтажні кронштейни та кабелі
 • Витрати на отримання дозволів та перевірку

Якщо ви користуєтесь послугами професійного інсталятора, установка становить значну частину вартості сонячного проекту.

Матеріал, з якого виготовлений ваш дах, також впливає на вартість монтажу. Такі матеріали, як бітумна черепиця, як правило, мають нижчі витрати на встановлення, тоді як матеріали, такі як глиняна черепиця, мають вищі витрати на встановлення. Плоска поверхня даху потребує додаткових кронштейнів.

Системи, підключені до електромережі, повинні бути дозволені та перевірені або місцевою житловою юрисдикцією, або комунальним підприємством, або і тим, і іншим. Ось чому мережеві системи, як правило, встановлюються професіоналами.

Дозвіл та перевірка вимагають оплати, яка в більшості випадків включається в кошторис інсталяторів. Для того, щоб залишатися підключеним до електромережі, необхідно буде сплачувати постійну плату за підключення до електромережі від комунальних служб.

скільки, коштують, сонячні, панелі

Витрати на обслуговування

Обслуговування сонячних панелей, як правило, не є значною статтею витрат. Сучасні панелі майже самоочищаються, а природних опадів зазвичай достатньо, щоб підтримувати їх у чистоті. Час від часу вам може знадобитися очистити панелі від деревного сміття або пилу. Можливо, ви захочете найняти професіонала для цього.

Що стосується ремонту та заміни, сонячні системи для дому не мають рухомих частин, тому поломки обладнання відносно рідкісні. Однак більшість сонячного обладнання поставляється з 20-30 гарантіями, які покривають збої та дефекти обладнання.

Фінансові стимули

Стимули та знижки

До 2022 року федеральний податковий кредит на сонячну енергію становить 26 відсотків від вартості системи. У 2023 році кредит знизиться до 22%. Існують різні інші фінансові стимули, щоб зробити сонячну енергію більш доступною для приватних клієнтів. Стимули варіюються в залежності від того, де ви живете, і доступні через державні установи, комунальні підприємства або і ті, і інші. Щоб дізнатися більше про стимули, відвідайте dsireusa.org.

Під час нашого дослідження ми виявили, що деякі професійні терміни стимулювання можуть легко призвести до непорозумінь. У зв’язку з цим ми складаємо таблицю нижче, щоб запропонувати вам чіткий огляд, і ви можете порівняти, яка політика може запропонувати вам реальні переваги у зменшенні ваших витрат на сонячну енергію.

скільки, коштують, сонячні, панелі

Джерело інформації: energysage, Національна лабораторія відновлюваної енергетики, Міністерство енергетики США та База даних державних стимулів для підвищення ефективності використання відновлюваних джерел енергії.

Якщо ви хочете дізнатися більше про податковий кредит на сонячну енергію, натисніть Все, що вам потрібно знати про податковий кредит на сонячну енергію .

Вартість сонячної енергії за квадратний фут

Хоча деякі сонячні панелі однакової потужності бувають різних розмірів. У цій ситуації розрахунок вартості сонячної енергії на квадратний фут може полегшити ситуацію. Вартість квадратного метра може коливатися від 4 до 10.

Скільки коштують сонячні панелі в па?

Середня вартість сонячних панелей у Пенсильванії становить від 12,281 до 20,216 доларів перед подачею заявки на сонячні стимули. Це означає, що середня вартість сонячних панелей в Пенсильванії коливається від 2.64 до 3.56 за ват.

Скільки коштує сонячна енергія в Техасі?

В середньому, вартість сонячної панелі в Техасі становить 2.77 за ват. З огляду на це, типова сонячна система потужністю 6000 Вт (6 кВт) може коштувати 11 647 після отримання 30% федерального податкового кредиту на сонячну енергію, який зараз доступний на.

Поширені запитання

Скільки сонячних панелей мені потрібно?

Як розрахувати, скільки сонячних панелей мені потрібно? Перш ніж вирішити, скільки сонячних панелей вам потрібно, ви повинні знати, скільки електроенергії потрібно для роботи побутових приладів, перш ніж вирішити, скільки сонячних панелей вам потрібно. Ось простий метод: перевірте свій рахунок за електроенергію. З історії рахунків ви можете легко дізнатися своє щоденне споживання електроенергії. Потім введіть цю цифру, а також години роботи вашого обладнання, ефективність контролера заряду та середню кількість сонячних годин на день у сонячний калькулятор Renogy, і ви отримаєте відповіді миттєво!

Скільки часу потрібно, щоб окупити витрати?

Легко розрахувати рентабельність інвестицій для сонячної енергетики. Просто розділіть загальну вартість вашої системи (після стимулювання) на середню економію енергії за місяць. Термін окупності або “окупності” вимірюється в місяцях і роках. Він показує, скільки часу знадобиться, щоб окупити ваші інвестиції в сонячну енергію.

Незважаючи на те, що сонячна енергетика може вимагати значних початкових інвестицій, ці витрати часто можуть окупитися за 5-15 років. Таким чином, ви не тільки економите енергію, але й зменшуєте свій вуглецевий слід. Цього має бути достатньо, щоб будь-хто захопився приєднанням до спільноти чистої енергії.

Наступний крок

Сонячна енергія, як один з найбільш доступних, доступних і надійних джерел електроенергії для домогосподарств, пропонує найкращу альтернативу електроенергії для віддалених районів, які не можуть підключитися до електромережі, а також для сімей, які прагнуть зменшити свої рахунки за електроенергію. Встановлення автономної сонячної енергетичної системи або системи, прив’язаної до мережі, буде найкращою практикою для переходу на сонячну енергію.

Якщо ви готові приєднатися до спільноти чистих джерел енергії, Renogy стане вашою першою зупинкою на шляху до сонячної енергії. Renogy є лідером у галузі виробництва сонячних панелей, який прагне просувати сталий спосіб життя та енергетичну незалежність.Ми впевнені, що наші зручні та надійні продукти з відновлюваної енергетики, які можна зробити своїми руками, забезпечать енергетичну незалежність 50 мільйонів людей до 2030 року. У нас є автономний сонячний комплект, портативні сонячні панелі для дому. Контролери сонячного заряду MPPT та сонячні батареї на продаж!

Скільки коштує встановлення сонячних панелей в штаті Мен?

скільки, коштують, сонячні, панелі

Щоб допомогти вам прийняти найбільш обґрунтоване рішення про сонячну енергію, ми розробили цей безкоштовний сонячний калькулятор. Введіть такі дані, як точне місцезнаходження об’єкта нерухомості, поточне споживання електроенергії, а також інформацію про орієнтацію, тінь і нахил даху, щоб отримати приблизну ціну та потенційну економію електроенергії для вашої індивідуальної системи.

Які існують типи сонячних електричних систем?

Середні витрати на систему, зазначені вище, стосуються мережевої сонячної електричної системи, встановленої на даху. Мережеві сонячні системи на даху є найпоширенішим типом сонячних електричних систем, які ми встановлюємо по всьому штату Мен.

Однак доступні й інші варіанти сонячних систем, такі як прив’язані до мережі, прив’язані до мережі акумуляторні батареї, автономні акумуляторні системи та наземні кріплення. Щоб забезпечити вас інформацією, необхідною для прийняття обґрунтованого рішення про те, який тип сонячної системи підійде вам найкраще, ми описали доступні варіанти нижче.

скільки, коштують, сонячні, панелі

Це найпоширеніший тип сонячних електричних систем в штаті Мен. За допомогою цієї системи ваш будинок може живитися від сонця, коли воно світить. Ви все ще підключені до постачальника електроенергії (який часто називають мережею), тому у вас все ще є енергія, коли сонячне світло недоступне. Net Metering дозволяє електроенергії, виробленій вашою сонячною системою, компенсувати електроенергію, використану з електромережі вночі або в похмурий день. Це гарантує, що вся електроенергія, яку виробляє ваша система, компенсує ваше використання і, зрештою, ваш рахунок за електроенергію. Однак, якщо мережа вийде з ладу, ваша система вимкнеться, і ви втратите електроенергію. Мережеві системи є дешевшим варіантом, оскільки не потребують акумуляторів та іншого додаткового обладнання.

скільки, коштують, сонячні, панелі

Встановлення мережевої сонячної електросистеми. це відмінний крок до енергетичної незалежності. Однак під час відключення електроенергії ваша система не забезпечує живлення. Поєднавши підключену до мережі сонячну електричну систему з резервним акумулятором, ви можете зберігати вироблену енергію на той час, коли вона вам потрібна, наприклад, коли мережа виходить з ладу. Хоча резервне живлення для всього будинку можливе, більшість систем резервного живлення від акумуляторних батарей призначені лише для живлення “критичних” електричних навантажень. Якщо ви думаєте про перехід на сонячну енергію зараз, але хочете додати батареї в майбутньому, ми можемо спроектувати вашу систему з урахуванням ваших майбутніх потреб у батареях. Ці системи дорожчі, ніж підключені до електромережі поодинці.

скільки, коштують, сонячні, панелі

Багатьом людям подобається ідея встановлення автономної сонячної системи через її незалежність. Однак для зменшення споживання енергії може знадобитися зміна способу життя, оскільки ви не можете покладатися на електромережу. Ці системи, як правило, найбільш популярні в сільській місцевості, таких як табори або там, де найближча лінія електропередач може знаходитися за багато кілометрів. Вам знадобляться батареї для зберігання енергії, ви повинні стежити за станом батарей і пам’ятати, що у вас є обмежена кількість енергії, яку ви можете збирати і зберігати на щоденній основі. Ці системи мають особливі вимоги до конструкції та експлуатації, що робить їх більш складними в установці та обслуговуванні, ніж більш поширені мережеві системи. Вони також вимагають більше компонентів і зазвичай коштують дорожче. Maine Solar Solutions має команду проектувальників та інсталяторів, які мають досвід роботи з автономними сонячними системами, якщо ви хочете дізнатися більше.

Сонячна енергія на даху проти наземної сонячної енергії

Існує два найпоширеніші типи сонячних панелей для мережевих сонячних систем: дахові та наземні.

Більшість сонячних електричних систем, встановлених в штаті Мен, мають сонячні батареї на даху. Але іноді естетичні міркування або сильно затінені дахи роблять доцільним розгляд можливості встановлення наземної сонячної батареї. Наземні сонячні батареї зазвичай коштують на 15-25% дорожче, ніж дахові сонячні батареї. Витрати на наземні анкери, стелажі та копання траншеї пояснюють цю вищу вартість. Хоча наземні сонячні панелі коштують дорожче, ніж дахові панелі такого ж розміру, багато наших клієнтів виявили, що наземні панелі забезпечують найкращий баланс між вартістю, естетикою та цінністю. Наші досвідчені консультанти з сонячної енергетики покажуть вам відносну вартість обох варіантів і допоможуть визначити, що має найбільший сенс.

Посібник для власників будинків щодо переходу на сонячну енергію в штаті Мен

Цей безкоштовний ресурс містить відповіді на найпоширеніші питання, які ми отримуємо про сонячні електростанції в штаті Мен.

Які фактори впливають на вартість сонячної електросистеми?

Під час безкоштовної оцінки сонячного майданчика ми збираємо інформацію про ваш будинок, яку використовуємо для проектування вашої системи. Ми готуємо пропозицію на основі вашого споживання електроенергії і показуємо кілька різних варіантів сонячних панелей. Нижче наведена інформація, яку ми збираємо, щоб запропонувати вам фіксовану ціну системи.

 • Використання електроенергії: ми переглядаємо ваші рахунки за електроенергію та розраховуємо кількість електроенергії, яку ви використовуєте протягом року.
 • Інформація про дах: Люди часто запитують: “Чи підходить мій дах для сонячної електростанції?? Чи правильно повернутий мій будинок до сонячних панелей? Який ідеальний кут нахилу даху для сонячних панелей??” Щоб відповісти на ці питання, наші сонячні консультанти виміряють кут або нахил вашого даху і визначать орієнтацію вашого будинку на південь. Для дахів, що виходять на південний схід або південний захід, може знадобитися додаткова панель або дві, щоб виробляти таку ж кількість енергії, як і на даху, що виходить прямо на південь. Люди часто дивуються, коли дізнаються, що навіть якщо їхній дах виходить прямо на схід чи захід, річне виробництво сонячної енергії все одно може зробити встановлення сонячної системи доступною інвестицією.
 • Вимірювання затінення: Для виробництва електроенергії, чим більше сонячного світла потрапляє на дах протягом дня, тим краще. Ваш дах не обов’язково повинен весь день освітлюватися сонцем, щоб бути хорошим кандидатом на встановлення сонячних панелей, а для частково затіненого даху може знадобитися лише кілька додаткових панелей, щоб відповідати продуктивності незатіненого даху.
 • Тип сонячних панелей: сонячні панелі становлять найбільшу вартість обладнання для сонячної електричної системи. Ми пропонуємо кілька різних сонячних панелей на вибір. Існує багато виробників сонячних панелей, і кожен виробник пропонує кілька моделей сонячних панелей. Сонячні панелі відрізняються за розміром, потужністю, ефективністю, зовнішнім виглядом та гарантією. Кожна з цих специфікацій впливає на вартість сонячної панелі і впливає на їх відносну цінність. Наші клієнти вважають корисним, коли ми представляємо ряд варіантів сонячних панелей і приділяємо час, щоб розповісти їм про відмінності в характеристиках, продуктивності, вартості та цінності панелей.

Які стимули доступні для встановлення сонячних панелей?

Основним стимулом для домовласників, які встановлюють сонячні електростанції в штаті Мен, є федеральний податковий кредит на сонячну енергію (ITC). Сонячні електросистеми, встановлені між 2022 і 2032 роками, мають право на 30% федеральну податкову знижку. Планується, що цей податковий кредит знизиться до 26% у 2033 році та 22% у 2034 році. Наразі термін дії програми закінчується у 2035 році. Існує багато інформації про ITC, тому, щоб допомогти, ми зібрали відповіді на деякі поширені запитання про федеральний податковий кредит тут.

Що входить у вартість моєї сонячної електричної системи?

Після того, як ваша система спроектована, і ви вибрали, які сонячні панелі та додаткові модулі ви хотіли б включити в свою систему, ми готуємо контракт на встановлення з фіксованою вартістю, який включає все обладнання та робочу силу, необхідну для встановлення безпечної системи, що відповідає нормам і правилам. Ваша сонячна електрична система з фіксованою вартістю включає наступне:

ОБЛАДНАННЯ

 • Сонячні панелі
 • Інверторна система
 • Оптимізатори потужності
 • Моніторинг системи, щоб ви могли спостерігати за всім масивом і вихідною інформацією кожної панелі на робочому столі або телефоні
 • Обладнання для встановлення та кріплення на даху
 • Точки кріплення для конкретного даху
 • Електричні компоненти, необхідні для безпечної, сумісної з нормами установки

ВСТАНОВЛЕННЯ

 • Монтажні роботи кваліфікованими електриками та монтажниками Maine Solar Solutions
 • 10-річна гарантія на якість виготовлення від Maine Solar Solutions

ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ ТА ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ

 • Допомога з усіма необхідними документами, комунальними послугами та дозволами
 • Плата за підключення до електромережі
 • Електричні та будівельні дозволи та пов’язані з ними збори

Які додаткові витрати пов’язані з переходом на сонячну енергію?

Під час оцінки ділянки ми можемо визначити, що вашу електромережу або розподільчий щит потрібно буде модернізувати, щоб розмістити сонячну установку. У вашій сонячній пропозиції буде детально описана вартість будь-яких додаткових електромонтажних робіт, і остаточна вартість системи буде включати ці витрати.

Які доповнення або опції доступні при встановленні сонячної електричної системи?

Системи резервного живлення: прив’язана до мережі сонячна електрична система не забезпечить резервне живлення під час відключення електроенергії. Ми пропонуємо акумуляторні системи для клієнтів, які бажають додати резервне джерело живлення до своєї прив’язаної до мережі сонячної електросистеми. Найпопулярнішою системою резервного копіювання акумуляторів є Telsa Powerwall. Акумуляторні системи мають право на 30% федеральну податкову знижку. Якщо вас цікавлять акумулятори, ваш консультант з сонячної енергетики розгляне варіанти разом з вами. Навіть якщо ви не готові до використання акумуляторів під час початкового встановлення сонячної електростанції, ваша сонячна електростанція може бути спроектована таким чином, щоб забезпечити можливість легкого додавання акумуляторів пізніше.

Зарядні пристрої для електромобілів: зі зростанням популярності електромобілів багато наших клієнтів просять встановити у себе вдома зарядну станцію для електромобілів. Поєднання електромобіля з сонячною електросистемою у вашому домі дозволяє вам зафіксувати витрати на експлуатацію електромобіля і дійсно дає вам можливість експлуатувати свій електромобіль як транспортний засіб з нульовим рівнем викидів вуглекислого газу та відновлюваними джерелами енергії.

Чи є перехід на сонячну енергію хорошою рентабельністю інвестицій (ROI) в штаті Мен?

Власність сонячної електросистеми. одна з небагатьох інвестицій, яка дійсно окуповує себе за рахунок економії з часом. Правильно підібрана та спроектована сонячна електрична система може усунути майже весь ваш річний рахунок за електроенергію. Для більшості власників будинків у штаті Мен сонячна електрична система окупиться всього за 7-10 років. Клієнти, які вирішили профінансувати покупку своєї системи, можуть розраховувати на більш тривалий час окупності.

Після того, як система окупиться, типовий власник сонячної системи в штаті Мен буде платити лише фіксовану плату за комунальні послуги. в даний час близько 15 доларів на місяць. Незалежно від того, чи сплачуєте ви за сонячну систему з кредиту, чи вирішили фінансувати покупку, ви, по суті, фіксуєте свої витрати на електроенергію та захищаєте себе від постійного зростання цін на електроенергію!

Для тих, кому за 50, я розглядав встановлення сонячних панелей як економію для моєї пенсійної програми 401K. Тому що, коли мені буде 70, хто знає, якою буде ціна на електроенергію. Я фіксую вартість більшої частини моєї електроенергії на все життя!

Як можна заплатити за сонячні електросистеми?

Більшість клієнтів обирають між авансовим платежем за сонячну електросистему або фінансуванням покупки та щомісячною оплатою.

Пряма покупка: Вибір оплати за сонячну електросистему дасть вам найвищу віддачу від ваших інвестицій. Ви одразу станете власником сонячних панелей і не платитимете жодних відсотків. Багато наших клієнтів скористалися низькими процентними ставками та зростанням вартості житла, щоб оплатити свої сонячні системи за допомогою кредитів під заставу житла або при рефінансуванні іпотечних кредитів.

Сонячні кредити: Фінансування покупки сонячної електричної системи дозволяє вам зафіксувати вартість електроенергії на весь термін дії вашого кредиту. Ваші фіксовані щомісячні платежі спочатку можуть бути вищими, ніж ваш щомісячний рахунок за електроенергію, але з часом, коли тарифи на електроенергію зростуть, ваші щомісячні платежі залишаться незмінними. Maine Solar Solutions пропонує сонячне фінансування через Mosaic. Mosaic пропонує відсутність початкового внеску, низькі відсоткові ставки та різноманітні терміни без штрафів за дострокове погашення. Додаткові варіанти фінансування можуть бути доступні через місцевий банк або кредитну спілку.

Інші міркування

Вартість не повинна бути єдиним фактором при виборі компанії, що займається встановленням сонячних панелей. Сонячна електрична система прослужить більше 25 років; важливо розглянути питання про кваліфіковану, досвідчену компанію, яка буде надавати рекомендації та підтримку протягом усього терміну служби системи. Від початкової консультації до встановлення, з постійною підтримкою та консультаціями, обирайте компанію з перевіреною репутацією. Майте на увазі, що сонячні електричні системи встановлюються відповідно до вимог Національного електричного кодексу і тому повинні встановлюватися ліцензованими електриками та кваліфікованими техніками під їхнім наглядом.

Безкоштовна оцінка сонячного майданчика

Цікаво дізнатися, скільки коштуватиме сонячна електросистема для вашого будинку?

У Maine Solar Solutions наша мета. надати вам інформацію, необхідну для прийняття обґрунтованого рішення. Заплануйте інформативну, безкоштовну, необов’язкову сонячну консультацію з одним з наших досвідчених консультантів вже сьогодні і почніть свій шлях до енергетичної незалежності.

Скільки коштує наземна система сонячних панелей?

Наземні сонячні системи. це окремо стоячі конструкції, які підтримують сонячні панелі. Оскільки вони можуть бути встановлені скрізь, де умови для виробництва сонячної енергії найкращі, вони є чудовою альтернативою традиційним сонячним системам, встановленим на даху.

У цьому блозі ми поговоримо про те, скільки коштує встановлення наземної системи сонячних панелей, а також про те, скільки грошей наземна система може заощадити.

Фактори, що впливають на вартість наземних сонячних панелей

Існує багато факторів, які впливають на вартість наземної сонячної системи. Деякі з цих факторів залежать від рішень, які ви приймете. Деякі з них просто не залежать від вас, оскільки визначаються такими факторами, як клімат у вашому регіоні та рельєф місцевості, де ви живете.

Ваша сонячна система буде розроблена на замовлення, щоб задовольнити ваші унікальні енергетичні потреби та фінансові цілі. Ось фактори, які впливатимуть на ціну вашої сонячної енергетичної системи.

 • Скільки електроенергії ви хочете виробляти. Чим більше безкоштовної електроенергії ви хочете, щоб ваша сонячна система виробляла, тим більшою вона буде. Це означає більше обладнання та робочої сили, що призводить до більших витрат (але також означає більшу економію).
 • Додаткові технології. Наземні сонячні системи можуть бути встановлені як статична конструкція або як система стеження. Трекінгові системи, або системи, що встановлюються на стовпах. використання додаткової технології для орієнтації сонячної панелі до сонця. Вони будуть змінювати свій напрямок, коли сонце рухається по небу протягом дня. Хоча це покращує виробництво, це додаткові витрати і може вимагати додаткового обслуговування.
 • Марка сонячних панелей. Першокласні сонячні панелі пропонують найкращі в галузі гарантії та часто є більш ефективними. Бренди середнього рівня можуть забезпечити велику цінність, але можуть бути не такими ефективними.
 • Типи сонячних панелей. Сонячні панелі бувають двох основних типів. монокристалічні та полікристалічні. Вони також бувають різних розмірів та моделей. Всі ці фактори можуть вплинути на вартість вашої системи.
 • Марка інверторів. Інвертори перетворюють енергію постійного струму, що генерується вашою сонячною системою, в корисну електроенергію змінного струму. Від того, яку марку інвертора ви виберете, також залежить вартість вашої системи.
 • Тип інвертора(ів). Існує три основних типи сонячних інверторів, з яких вам доведеться вибирати. У вас буде вибір між стрінговими інверторами, мікроінверторами та стрінговими інверторами з оптимізаторами потужності.
 • Затінення та місцеві погодні умови. Чим більше сонячного світла отримують ваші сонячні панелі, тим більше електроенергії вони виробляють. Якщо ви живете в похмурому кліматі або ваша власність знаходиться в тіні, вам може знадобитися збільшити розмір вашої системи, щоб компенсувати це.
 • Витрати на підключення до електромережі. Це плата, необхідна для підключення до місцевої електромережі. Вони варіюються від утиліти до утиліти. Крім того, чим далі ваша система знаходиться від точки з’єднання, тим довшою має бути довжина кабелю. Це збільшить вартість установки.
 • Доступні стимули. Хоча деякі стимули для економії коштів доступні на федеральному рівні, інші можуть бути доступні вам в залежності від вашого штату, місцевої влади або комунального підприємства. Ось перелік стимулів для сонячної енергетики у вашому штаті.

Вартість наземних сонячних систем залежно від розміру

Тепер, коли ми обговорили різні фактори, які можуть вплинути на вартість вашої наземної фотоелектричної сонячної системи, ми можемо дати вам приблизне уявлення про те, скільки вона буде коштувати.

Варто зазначити, що це лише приблизні оцінки. Вартість вашої індивідуально розробленої сонячної системи може бути більшою або меншою, залежно від ваших цілей виробництва енергії, обраного вами обладнання, а також місця розташування та рельєфу вашої власності.

Вартість встановлення наземних сонячних систем для будинків

Середньостатистичний домовласник може розраховувати заплатити від 27 000 до 60 000 доларів за наземну сонячну систему.

Середньомісячний рахунок за електроенергію Розмір системи (кВт) Вартість до стимулювання Вартість після 30% федеральної податкової знижки
60 5 кВт 27,480 19,236
120 10 кВт 40,760 28,532
180 15 кВт 55,885 39,119

Вартість встановлення наземних сонячних систем для бізнесу та фермерських господарств

Підприємства можуть розраховувати заплатити від 150 000 до 500 000 за наземну сонячну систему.

Середньомісячний рахунок за електроенергію Розмір системи (кВт) Вартість до стимулювання Вартість після податкових пільг
600 50 кВт 152,500 75,640
1,200 100 кВт 276,800 137,292
2,400 200 кВт 506,400 251,175

Примітка: Економія на амортизації базується на ставці федерального податку 24% і не включає амортизацію на податки штатів.

Як для житлових, так і для комерційних / сільськогосподарських систем існує значна різниця між вартістю наземних сонячних панелей до і після отримання податкових пільг.

На наведених вище діаграмах вартість після стимулювання відображає широкодоступний податковий кредит на інвестиції в сонячну енергетику та прискорену амортизацію. Податковий кредит доступний для будь-яких будинків, підприємств та ферм, які сплачують податки та володіють сонячною системою, а прискорена амортизація доступна для будь-якого підприємства або ферми, які сплачують федеральні податки та володіють своєю системою. Заощадження від обох стимулів можуть бути відшкодовані наступного року, коли сонячна система буде задіяна.

Це можуть бути не єдині доступні вам стимули. Державні та місцеві органи влади, а також деякі комунальні компанії можуть запропонувати додаткові стимули, які ще більше знизять вартість вашої сонячної установки. Стимули, на які може претендувати ваша система, залежать від вашого місця розташування, типу нерухомості, на якій ви встановлюєте сонячну систему, та розміру вашої системи.

Чи коштують наземні кріплення дорожче, ніж кріплення на даху?

Як правило, встановлення наземних сонячних панелей обійдеться дорожче, ніж встановлення такої ж за розміром системи на даху. Частково це пов’язано з конструкцією, на якій встановлені сонячні панелі.

Дахова система підтримується дахом і конструкцією будівлі, а це означає, що немає необхідності у зведенні опорної конструкції. Замість цього панелі кріпляться до стелажної системи, яка потім закріплюється на даху.

Але при наземному монтажі необхідно звести окрему конструкцію для підтримки панелей. Конструкція буде складатися зі стовпів, забитих глибоко в землю для стабільної опори, потім додаються поперечні балки на додаток до стелажної системи та самих сонячних панелей.

Чи варті додаткові витрати на наземну сонячну батарею того, щоб її встановити?

У деяких ситуаціях додаткові витрати на встановлення виправдані перевагами наземних систем.

Наземна установка сонячних панелей дає більше свободи у виборі місця розташування. З даховими сонячними панелями ви обмежені дахом.

Іноді ваш дах може бути недостатньо великим, щоб розмістити систему, яка повністю відповідає вашим цілям виробництва електроенергії. Або ваш дах може не отримувати достатньо сонячного світла, щоб бути ідеальним місцем для сонячних панелей. У деяких випадках ваш дах може не витримати додаткову вагу обладнання.

З наземною системою ви маєте більше контролю над її розташуванням. Якщо у вас є вільна ділянка землі, ви можете встановити більшу систему. Ви також можете вибрати сонячне місце і зорієнтувати його так, щоб максимізувати виробництво енергії.

Якщо для вас важливий зовнішній вигляд будівлі, і якщо вам не подобається вигляд сонячних панелей на даху, ви можете встановити наземне кріплення в набагато менш помітному місці.

В цілому, встановлення наземної сонячної системи може значно зменшити ваші щомісячні витрати, заощадити на податках і налаштувати вашу власність на довгострокову, стабільну економію. Багато сонячних панелей мають 25- або 30-річну гарантію, що гарантує, що вони будуть виробляти значну кількість безкоштовної електроенергії протягом багатьох років.

Отримайте точну вартість системи сонячних панелей, яка відповідає вашим потребам

Найкращий спосіб визначити вартість вашої наземної сонячної системи. це запросити безкоштовну індивідуальну пропозицію. Отримавши індивідуальну пропозицію, ви побачите повну вартість установки, всі доступні пільги, а також термін окупності та рентабельність інвестицій. Не готові отримати пропозицію? Ознайомтеся з вартістю дахової сонячної системи або скористайтеся нашим Калькулятором сонячних заощаджень для миттєвого розрахунку ціни та економії для сонячної системи, яка підходить саме вам.

Ви також можете переглянути канал “Сонячна енергія” на YouTube, де ви знайдете короткі навчальні відео, які охоплюють все, що стосується сонячної енергії. Не забудьте підписатися, поки ви там!

Останнє оновлення 16 лютого 2023 року.

Залишити відповідь