Порівняйте ціни та відгуки про постачальників сонячних батарей поблизу вас в Інтернеті. Сонячний комплект Thunderbolt magnum

Скільки батарей потрібно для сонячної панелі потужністю 100 Вт

100-ватна сонячна панель. це зручна та портативна система живлення. Ви можете отримувати чисту та відновлювану енергію від сонця, не розоряючись при цьому.

Вони чудово працюють в автономних умовах, наприклад, в автофургонах, і живлять кілька менших приладів змінного струму.

100-ватна сонячна панель набагато менша, ніж більшість сонячних панелей, які використовуються в домашніх умовах. Зазвичай 100-ватна сонячна панель має розміри приблизно 47 х 21.3 x 1.4 дюйми.

Найкращий спосіб використовувати 100-ватну сонячну панель. підключити її до відповідного акумулятора. Батареї зберігають надлишкову енергію, щоб підтримувати роботу вашої системи в похмурі дні та вночі.

Ми тут, щоб розповісти вам все про акумулятори, які можуть знадобитися для 100-ватних сонячних панелей. Ви дізнаєтесь про типи акумуляторів та про те, якої ємності батареї вам знадобляться.

Ми також надаємо вам коротку інформацію про вихідну потужність 100-ватної сонячної панелі та інших пристроїв, які можуть знадобитися для роботи вашої сонячної установки.

Батареї для 100-ватних сонячних панелей

Для оптимальної роботи сонячної електростанції потрібні додаткові пристрої, такі як акумулятори, контролери заряду та інвертори.

Батареї мають вирішальне значення для роботи 100-ватних сонячних панелей. Завжди перевіряйте технічні характеристики 100-ватної сонячної панелі, щоб переконатися, що вона підходить для ваших цілей.

Чи потрібен акумулятор вашій сонячній установці?

Переносні сонячні системи, які використовують 100-ватну сонячну батарею, можна використовувати на автономних об’єктах та будинках на колесах. З іншого боку, якщо ваша сонячна система знаходиться вдома, то електроенергію можна імпортувати та експортувати з електромережі, коли це необхідно.

Але без доступу до ліній електропередач вам потрібен інший спосіб зберігання енергії. Ось чому автономні сонячні системи потребують акумуляторів для роботи.

Акумулятори зберігають надлишок електроенергії, яку сонячні панелі виробляють протягом дня. Батареї не дають електроенергії витрачатися даремно і будуть підтримувати вашу електростанцію вночі та в похмурі дні.

Яку ємність акумулятора слід придбати?

Батареї зберігають надлишок електроенергії. Чим більша ємність акумулятора, тим більше енергії ви отримуєте. Але батареї також не повинні бути занадто великими.

Якщо ємність вашого акумулятора різко збільшиться, потужність вашої сонячної установки також повинна бути збільшена. В іншому випадку заряджання батареї займе дуже багато часу.

Для 100-ватної сонячної панелі підійде акумуляторна батарея на 100 Ач 12 В.

Пам’ятайте, що вхідна потужність повинна приблизно відповідати вихідній потужності. Батарея на 100 Ач 12 В забезпечує близько 50% корисного об’єму.

Ось чому ваша батарея повинна бути здатна зберігати принаймні вдвічі більше денної потужності вашої сонячної панелі. Як правило, ваша 100-ватна сонячна панель може забезпечити 30 ампер-годин на день для вашого акумулятора при 5-9 годинах перебування на сонці.

Саме тут стає важливим розрахувати ваше звичайне енергоспоживання та оцінити ваші потреби в електроенергії.

Скільки батарей вам потрібно?

Якщо ви використовуєте батарею на 100 А-год 12 В, вам буде достатньо лише однієї батареї.

Ви можете оцінити свої потреби в енергії для сонячної установки і виявити, що вам потрібна більша батарея або дві батареї.

Майте на увазі, що одна батарея на 100 А-год 12 В виконає роботу з однією сонячною панеллю на 100 Вт 12 В. Якщо ви придбаєте більшу батарею або більше батарей, вам, ймовірно, також доведеться розширити сонячну батарею.

Чому? Хоча одна сонячна панель потужністю 100 Вт може легко зарядити акумулятор ємністю 100 А-год 12 В, для заряджання більших батарей або декількох батарей може знадобитися дуже багато часу. Ось чому вам потрібно буде розширити вашу сонячну установку.

Типи акумуляторів

У сонячних установках зазвичай використовуються акумулятори глибокого циклу, оскільки вони призначені для тривалих і багаторазових циклів заряджання та розряджання.

Акумулятори глибокого циклу використовуються для зберігання та розподілу енергії, виробленої вашими сонячними панелями. Чим більша ємність вашого акумулятора, тим більше енергії можна зберігати.

Батареї глибокого циклу можна повністю розрядити без пошкоджень так само легко, як і звичайні батареї.

Свинцево-кислотні акумулятори

Свинцево-кислотні батареї є найбільш економічно вигідним варіантом зберігання енергії і зазвичай використовуються в сонячних установках для автофургонів.

Не слід використовувати свинцево-кислотну батарею, якщо її ємність нижче 50%. Ви повинні мати сонячну батарею, здатну зберігати вдвічі більшу добову кількість енергії, ніж виробляє ваша панель.

Якщо ви хочете, щоб ваша батарея прослужила довго, не допускайте, щоб рівень заряду батареї опускався нижче 50%.

Літій-іонні батареї

Літій-іонні батареї набагато дорожчі, ніж свинцево-кислотні, і менш поширені в будинках на колесах. Ці батареї мають довший термін служби і можуть зберігати більше енергії, ніж свинцево-кислотні батареї, на меншому просторі.

Літій-іонні батареї можна розряджати майже повністю. Ємність акумулятора повинна трохи перевищувати денну продуктивність вашої сонячної панелі.

Переконайтеся, що ви знаєте, як встановити 100-ватну сонячну панель з літій-іонними акумуляторами. Літій-іонні акумулятори мають тенденцію загорятися, якщо їх неправильно встановити.

Заряджання 12-вольтових акумуляторів за допомогою сонячної панелі потужністю 100 Вт

Ви можете заряджати 12-вольтові акумулятори за допомогою 100-ватної сонячної панелі. Час, який це займе, залежить від ємності акумулятора та впливу сонячного світла.

За приблизними підрахунками, для повної зарядки батареї може знадобитися від 10 до 14 годин.

Для більш швидкої та ефективної зарядки ваша сонячна панель повинна бути звернена до сонця без перешкод між ними.

Скільки енергії виробляє сонячна панель потужністю 100 Вт?

Ват-годин

Потужність 100-ватної сонячної панелі залежить від декількох факторів. Кількість сонячного світла та кут нахилу сонячної установки впливають на вихідну потужність.

У сонячний літній день ваша 100-ватна сонячна панель може виробляти близько 600. 700 ват-годин протягом 24 годин.

Взимку та в похмурі дні вихід може становити лише 100 ват-годин за 24 години.

Ампер-години

100-ватна сонячна батарея виробляє близько 5-6 ампер енергії в пікову сонячну годину. Під прямими сонячними променями це становитиме близько 30 ампер-годин на день.

Максимальний струм 100-ватної сонячної панелі становить 5 А.5. 6 ампер. За нормальних умов сонячні панелі виробляють струм від 50 до 100% від значення максимального номінального струму.

Пристрої, які можуть працювати від 100-ватної сонячної панелі

100-ватна сонячна батарея може працювати з багатьма домашніми приладами змінного струму, які полегшують ваше життя, коли ви перебуваєте в дорозі. Ось деякі електроприлади, які працюватимуть від 100-ватної сонячної панелі.

 • Стельові вентилятори.
 • Лампи та освітлення.
 • Ноутбуки.
 • Wi-Fi роутери можуть працювати цілий день.
 • Світлодіодні світильники.
 • Заряджайте смартфони або планшети.
 • Невеликий РК-телевізор.
 • Кабельна коробка та супутникова антена.
 • Принтери.
 • Будильники.

Це не підійде для таких приладів, як великі кондиціонери, холодильники, мікрохвильові печі, фени, електрочайники та великі телевізори. Якщо ви хочете запустити ці прилади, вам потрібно знати, як підключити 2 сонячні панелі потужністю 100 Вт або більше.

Якщо ви хочете підключити сонячні панелі для розширення вашої установки, вам знадобиться багато додаткового обладнання. кронштейни для кріплення сонячних панелей, кабелі для сонячних панелей та тримачі запобіжників. це лише деякі з них.

Вам також потрібно знати, який провід для 100-ватних сонячних панелей є найбільш підходящим, перш ніж ви зможете підключити свою установку.

Інші пристрої для вашої сонячної установки

Контролер заряду сонячної батареї

Контролери сонячного заряду. це портативні пристрої, які регулюють струм і напругу вашої сонячної установки.

Вони регулюють потік енергії, заряджають акумулятори та керують електричними навантаженнями, а також керують потоком енергії між вашими сонячними панелями та акумуляторами.

Який розмір контролера заряду потрібен для 100-ватної сонячної панелі ? Надійним варіантом буде 10-амперний контролер заряду для сонячної панелі потужністю 100 Вт з 12-вольтовою батареєю.

Інвертор

Інвертори працюють для перетворення електроенергії, що надходить від вашої батареї, з постійного струму (DC) в змінний струм (AC).

Який розмір інвертора мені потрібен для 100-ватної сонячної панелі ? Емпіричне правило полягає в тому, що ви повинні вибрати модель інвертора з потужністю, що перевищує реальну вихідну потужність, яка вам потрібна.

Потужність інвертора повинна бути на 10-20% вищою, ніж ваше найбільше енергетичне навантаження.

Вам знадобиться інвертор з 12 В постійного струму на 220 В змінного струму, потужністю 200 Вт.

Чи був вам корисний наш блог? Тоді подумайте про перевірку:

Розуміння набору сонячних панелей потужністю 100 Вт та його використання

пора, ціни, сонячних, батарея

Якщо вам потрібен простий і доступний спосіб виробництва сонячної енергії, 100-ватна сонячна панель може бути саме тим, що ви шукаєте.

100-ватні панелі дуже універсальні завдяки своїм невеликим розмірам і малій вазі. Ви можете легко підключити його до свого автофургону або човна, взяти з собою в похід або встановити на автономну кабіну Можливі варіанти використання безмежні.

Отже, що вам потрібно знати про 100-ватну панель, перш ніж купувати її? І який найкраще купити у 2023 році? Читайте далі, щоб дізнатися.

Примітка: Це неупереджений огляд: ми не маємо фінансових зв’язків з жодною зі згаданих компаній, а також не заробляємо гроші на партнерській рекламі. Вміст цього блогу базується на дослідженнях та інформації, доступній на момент написання статті.

Дізнайтеся, скільки коштуватиме система сонячних панелей для вашого будинку

Чому ви можете довіряти SolarReviews:

SolarReviews. провідний американський веб-сайт для споживчих оглядів і рейтингів побутових сонячних панелей і компаній, що займаються установкою сонячних панелей. Наші експерти мають більш ніж двадцятирічний досвід роботи в галузі сонячної енергетики і зберігають редакційну незалежність своїх оглядів. Жодна компанія не може платити за зміну відгуків або оцінок, показаних на нашому сайті. Дізнайтеся більше про SolarReviews і про те, як ми заробляємо гроші.

100-ватна сонячна панель з першого погляду:

 • 100-ватна сонячна панель зазвичай виробляє від 300 до 600 ват-годин (Вт) сонячної енергії на день.
 • Панель потужністю 100 Вт забезпечує достатню потужність для роботи або зарядки декількох невеликих електронних пристроїв, таких як Wi-Fi роутери та зарядні пристрої для мобільних телефонів.
 • Очікується, що ви заплатите від 100 до 200 доларів за автономну панель потужністю 100 Вт і від 150 до 300 доларів за комплект сонячних панелей потужністю 100 Вт (без акумулятора).
 • Найкращі сонячні панелі на 100 Вт, які можна купити: Eco-Worthy 100 Вт повний автономний сонячний комплект (найкращий для початківців); SunPower E-Flex (найкращий для автофургонів, човнів тощо); Renogy 100 Вт складна сонячна валіза (найкраща портативна); Goal Zero Boulder 100 (найдовговічніша).

Близько 100 Вт сонячних панелей та сонячних комплектів

Сонячна панель потужністю 100 Вт. це фотоелектричний модуль, який має номінальну потужність 100 Вт. Це означає, що панель може виробляти 100 Вт постійного струму в ідеальних умовах.

З точки зору реальної потужності, ви можете досягти 100 Вт, коли на вулиці дуже сонячно, але в решту часу потужність, швидше за все, буде нижчою.

Комплект сонячних панелей потужністю 100 Вт включає всі компоненти, необхідні для невеликої сонячної електростанції. Точний вміст може відрізнятися від комплекту до комплекту, але зазвичай він включає сонячну панель, контролер заряду для зарядки акумулятора, інвертор живлення, електропроводку та монтажні кронштейни. Іноді сумісні 12-вольтні акумуляторні батареї можна придбати додатково.

Сонячні панелі бувають різних розмірів і ваги, але 100-ватні панелі, як правило, невеликі і прості у використанні. Типова сонячна панель потужністю 100 Вт, як ця модель від HQST, має розмір близько 6.5 квадратних футів (ft²) і важить близько 14 фунтів.

Якщо ви хочете щось легше, розгляньте гнучку сонячну панель потужністю 100 Вт; вони важать лише від 4 до 5 фунтів кожна.

Скільки коштують сонячні панелі потужністю 100 Вт?

Автономна сонячна панель потужністю 100 Вт коштує від 100 до 200 доларів, залежно від бренду.

Базовий стартовий комплект сонячної електростанції потужністю 100 Вт зазвичай коштує близько 150 доларів, тоді як преміум-комплект буде коштувати близько 300 доларів. Рідко коли батарея входить в комплект за такою ціною.

Для комплекту сонячних панелей потужністю 100 Вт із сумісним портативним акумулятором ціновий діапазон досить широкий: від 400 до 1 700 доларів.

Використовуйте ці витрати лише як орієнтовні; можуть відрізнятися в залежності від бренду та особливостей.

Найкращі сонячні панелі на 100 Вт у 2023 році

Виробники сонячних панелей випускають багато нових сонячних панелей потужністю 100 Вт у відповідь на зростаючий попит споживачів на портативні та прості у використанні сонячні рішення.

Існує багато чудових панелей потужністю 100 Вт, але ті, що перераховані нижче, піднімаються над натовпом завдяки своїм видатним характеристикам. Отже, без зайвих сумнівів, ось наша добірка найкращих сонячних панелей потужністю 100 Вт, доступних на сьогоднішній день:

Екологічно чистий комплект сонячних панелей потужністю 100 Вт

Найкраще: 100 Вт стартовий комплект для початківців

Ціна: Від 379.00. Купуйте зараз на Eco-Worthy

пора, ціни, сонячних, батарея

У цьому комплекті є всі деталі, необхідні для побудови повнофункціональної сонячної електростанції. Джерело зображення: Eco-Worthy

Цей стартовий комплект потужністю 100 Вт від Eco-Worthy. рідкісна знахідка: він доступний за ціною і включає панель, контролер заряду, інвертор живлення і навіть акумуляторну батарею. Це чудовий варіант для початківців, які хочуть створити невелику автономну систему.

Що нам подобається:

 • Це повний комплект сонячних панелей потужністю 100 Вт. Ви можете використовувати його для побудови повнофункціональної автономної установки без потреби в будь-яких додаткових компонентах.
 • Є два варіанти акумуляторів: Легка літієва батарея ємністю 240 ват-годин (Вт-год) або більш громіздка свинцево-кислотна батарея AGM ємністю 1200 Вт-год.
 • Відмінне співвідношення ціни та якості.

Чого немає у нас:

 • Це не найкраще обладнання з естетичної точки зору, але це питання особистих уподобань.

SunPower E-Flex 100W

Найкраще: 100 Вт панель для автофургонів, човнів та інших транспортних засобів

Ціна: 152 Купуйте зараз на Express Power або eBay

пора, ціни, сонячних, батарея

Гнучка сонячна панель SunPower потужністю 100 Вт забезпечує відмінну продуктивність. Джерело зображення: Expert Power

Панелі SunPower серії E-Flex виготовлені зі спеціальних легких сонячних елементів і покриті тонким полімером. Вони є чудовим вибором, якщо ви хочете додати трохи сонячної потужності до автофургону, кемперу або човна.

Що нам подобається:

 • Це панель SunPower! Заснований у Кремнієвій долині, виробник сонячних панелей SunPower (зараз ребрендинг під назвою Maxeon Solar) відомий винятковою якістю, продуктивністю та ефективністю своєї продукції.
 • Хоча гнучкі сонячні панелі зазвичай пропонують низьку продуктивність, це не стосується SunPower E-Flex. Ви побачите, що панелі розроблені для чудової вихідної потужності та обладнані для ефективної роботи в екстремальних температурах.
 • Поставляється з попередньо просвердленими отворами для легкої установки.

Чого ми не робимо:

 • Гнучкі сонячні панелі не такі довговічні, як стандартні жорсткі сонячні панелі зі скляним покриттям, які ви звикли бачити.
 • Гарантія на SunPower E-Flex коротка. лише п’ять років. Тим не менш, ви можете розраховувати на те, що вони будуть продовжувати добре працювати протягом багатьох років після закінчення гарантійного терміну.
 • До нього не входить контролер сонячного заряду або акумуляторна батарея. вам доведеться купувати їх окремо.

Складна сонячна валіза Renogy на 100 Вт

Найкраще: Портативна панель на 100 Вт

Ціна: 186.99 Купити зараз на Renogy

пора, ціни, сонячних, батарея

Панель Renogy потужністю 100 Вт легко упаковувати та зберігати. Джерело зображення: Renogy

Ця сонячна панель Renogy потужністю 100 Вт забезпечує відмінну продуктивність у дуже портативному корпусі. Налаштування. це легка справа, а коли ви закінчите користуватися панеллю, ви можете скласти її, покласти в чохол і носити з собою, як портфель. Наскільки це круто??

Що нам подобається:

 • Renogy. це, мабуть, найвідоміший бренд в сегменті портативних сонячних панелей. Компанія створила міцну репутацію виробника високоякісної продукції та забезпечує відмінне післяпродажне обслуговування.
 • Захисний кейс дозволяє упаковувати та зберігати її, не турбуючись про пошкодження сонячних елементів.
 • Регульовані підставки дозволяють розташувати панель під оптимальним кутом до сонця, збільшуючи вихідну потужність.

Чого ми не знаємо:

Goal Zero Boulder 100

Найкраще: 100-ватна панель для суворих умов на відкритому повітрі

Ціна: 249.95 Купуйте зараз на Goal Zero або Amazon

пора, ціни, сонячних, батарея

Міцний Boulder 100 має привабливий повністю чорний вигляд. Джерело зображення: Goal Zero

Boulder 100. це жорстка монокристалічна сонячна панель на 18-22 вольта. Цей зарядний пристрій розроблений як надійний компаньйон для сонячних генераторів Goal Zero, які користуються великою любов’ю серед любителів відпочинку на природі завдяки своїй надійності та довговічності.

Що нам подобається:

 • Він довговічний. Ця 100-ватна монокристалічна сонячна панель захищена міцною алюмінієвою рамою і поставляється з міцною підставкою. Схоже, що вона може витримати досить суворі умови.
 • Простий у використанні. Розмістіть Boulder 100 на сонці, і ви отримаєте міні-електростанцію, яка може заряджати сонячні генератори Yeti та Sherpa від Goal Zero. без додаткових налаштувань чи обладнання.

Чого ми не знаємо:

 • Деякі користувачі повідомляють, що вихідна потужність значно падає під легкою хмарністю.
 • Портативний, але все ще трохи громіздкий у пересуванні.
 • Boulder 100 коштує дорожче, ніж інші жорсткі панелі з аналогічною потужністю.

Найкращі бренди сонячних панелей потужністю 100 Вт

Renogy є найбільш відомим брендом в сегменті сонячних панелей потужністю 100 Вт. ви побачите, що вони згадуються в багатьох списках “найкращих”.

Але насправді є багато компаній-виробників сонячних панелей, які спеціалізуються на невеликих портативних сонячних панелях і комплектах. Ось деякі інші авторитетні постачальники 100-ватних панелей, на яких варто звернути увагу:

 • Coleman
 • Екологічно чисті
 • ExpertPower
 • Мета нуль
 • Виноградна сонячна батарея
 • HQST
 • Newpowa
 • Richsolar
 • WindyNation

Ви можете розраховувати на те, що ці бренди забезпечать вас високоякісною сонячною панеллю, яка буде добре функціонувати протягом багатьох років.

Що може запустити 100-ватний комплект?

Панель потужністю 100 Вт, підключена до батареї глибокого циклу, ідеально підходить для роботи невеликих пристроїв, таких як Wi-Fi роутери та зарядні пристрої для смартфонів.

Ось як довго ви можете розраховувати на роботу різних пристроїв з комплектом сонячних панелей потужністю 100 Вт.

Пристрій(и) Типове використання енергії Час роботи
Чотири зарядні пристрої для смартфонів 20 W Цілий день
Три Wi-Fi роутери 18 W Цілий день
Два світлодіодні ліхтарі 20 W Цілий день
Стельовий вентилятор 35 W 14 годин
Ноутбук 60 W 8 годин

Припускаючи 500 ват-годин корисної енергії

Одна 100-ватна панель буде намагатися живити більші пристрої або багато пристроїв, що працюють одночасно. Ваш акумулятор або не впорається з навантаженням, або дуже швидко розрядиться.

Якщо вам потрібно більше енергії, розгляньте можливість розширення потужності вашої системи за допомогою додаткових 100-ватних панелей або модернізації до чогось більш потужного, наприклад, сонячного генератора.

Яка вихідна потужність панелі 100 Вт?

З точки зору миттєвої потужності, панель потужністю 100 Вт може досягти максимальної потужності в 100 Вт постійного струму, коли на вулиці дуже сонячно, але в решту часу вона, швидше за все, буде нижчою за цей показник.

Більш корисно вимірювати потужність сонячної панелі з плином часу за допомогою ват-годин (Wh). За день панель потужністю 100 Вт зазвичай генерує від 300 Вт до 600 Вт.

Місце розташування та погода визначають продуктивність

Середня потужність 100-ватної сонячної панелі відрізняється в різних місцях через різні географічні та кліматичні умови.

Панелі здатні генерувати найбільше енергії в місцях, які отримують багато сонячного світла. В Арізоні, наприклад, ви постійно бачитимете чудову продуктивність. в середньому 750 Вт-год на день.

На іншому кінці спектру знаходиться Аляска. Там довгі місяці зимової темряви означають, що середня продуктивність падає до 280 Вт-год на день.

Як і слід було очікувати, середня потужність, яку ви побачите у всіх інших штатах, буде знаходитися десь між цими двома крайнощами. Ось карта, яка показує середню денну потужність сонячної панелі потужністю 100 Вт в кожному штаті.

пора, ціни, сонячних, батарея

Вт = ват-години. Ця карта показує приблизний вихід енергії від сонячної панелі потужністю 100 Вт; існують відмінності в залежності від регіону в межах штату.

Ви також захочете врахувати вплив погоди.

100-ватна панель потенційно може генерувати 800 Вт або більше в довгі сонячні дні з прохолодною температурою. Але в дуже похмурі дні виробництво може впасти до 50-100 Вт-год.

Чи потрібен мені акумулятор для моєї панелі потужністю 100 Вт?

Поєднання сонячної панелі потужністю 100 Вт з акумулятором, як правило, є гарною ідеєю. Хоча це збільшить ваші витрати, акумулятор допоможе вам повністю використати потенціал вашої сонячної панелі.

Ось чому. Сонячні панелі, як правило, виробляють основну частину своєї енергії близько полудня, і ви, можливо, не зможете використати всю цю енергію прямо зараз. На відміну від домашньої сонячної панелі, панель потужністю 100 Вт не може експортувати енергію в мережу, а це означає, що невикористана енергія просто пропадає даремно. Рішення полягає в тому, щоб додати акумуляторну батарею, яка може зберігати надлишкову потужність, роблячи її доступною для використання пізніше, коли вона вам знадобиться.

Свинцево-кислотний акумулятор

Хоча громіздкі свинцево-кислотні акумулятори є доступним способом зберігання енергії для панелі потужністю 100 Вт. Одну панель потужністю 100 Вт слід поєднати з 12-вольтовою свинцево-кислотною батареєю ємністю близько 1200 Вт. Обов’язково враховуйте глибину розряду. для більшості свинцево-кислотних акумуляторів не слід використовувати більше 50% енергії, що зберігається в них.

Літієві батареї

Літієві батареї легші та ефективніші, ніж їхні свинцево-кислотні побратими. Ще одна відмінність полягає в тому, що їх можна розряджати майже повністю. Орієнтуйтеся на сховище, яке здатне вмістити трохи більше, ніж типовий денний виробіток вашої сонячної панелі. Прикладом відповідного літій-іонного акумулятора є Goal Zero Yeti 4; він має ємність 396 ват-годин, тому ви зможете повністю зарядити його протягом досить сонячного дня.

Чи можете ви забезпечити будинок сонячними панелями потужністю 100 Вт?

Ви могли б, якби захотіли, але це не має фінансового сенсу.

Будинки споживають багато енергії, і їм зазвичай потрібна сонячна система потужністю від 5 кВт до 10 кВт (тобто від 5 000 до 10 000 Вт). Для створення сонячної системи такого розміру вам знадобиться від 50 до 100 100-ватних сонячних панелей. Набагато ефективніше та економічно вигідніше побудувати домашню сонячну систему з побутовими сонячними панелями потужністю від 350 до 400 Вт кожна.

Розрахуйте, скільки сонячних панелей вам потрібно для живлення вашого будинку

Чи можете ви з’єднати кілька 100-ватних панелей разом?

Так, у вас є можливість “з’єднати” сонячні панелі разом, щоб збільшити загальну потужність.

Наприклад, з’єднавши дві панелі по 100 Вт послідовно або паралельно, ви отримаєте до 200 Вт корисної потужності.

З’єднання сонячних панелей є надзвичайно поширеним явищем. Багато будинків на колесах мають три або чотири 100-ватних панелі, з’єднаних разом. Домашні системи сонячних панелей використовують той самий метод для з’єднання від 10 до 20 побутових панелей разом.

Однак, перш ніж додавати додаткові панелі до вашої системи, ви повинні переконатися, що ваш інвертор та акумулятор (якщо ви його використовуєте) можуть впоратися з додатковим навантаженням.

Наш вердикт щодо сонячних панелей потужністю 100 Вт

Якщо ви ще не використовували відновлювану енергію, сонячна панель потужністю 100 Вт. це чудовий спосіб занурити пальці у воду.

Хоча вони бувають різних форм і розмірів, кожна панель потужністю 100 Вт забезпечить вас невеликою, але корисною кількістю сонячної енергії. Вони найбільш ефективні в парі з акумулятором, оскільки це дозволяє зберігати енергію для подальшого використання. Це чудовий спосіб заряджати телефони та планшети, коли ви знаходитесь далеко від розетки, наприклад, під час походу.

Просто пам’ятайте, що сонячна панель потужністю 100 Вт призначена лише для живлення двох-трьох невеликих пристроїв; це не найкращий вибір, якщо ви хочете забезпечити енергією весь будинок. Для цього вам знадобиться система потужністю не менше 5 000 Вт (5 кВт), яка побудована з побутових панелей потужністю від 350 Вт до 400 Вт кожна. Така система може компенсувати до 100% вашого споживання електроенергії, одночасно заряджаючи сонячну батарею, таку як Tesla Powerwall.

Щоб дізнатися точний розмір системи, який підходить для вашого будинку, скористайтеся нашим калькулятором нижче.

Отримання інформації про встановлення простого комплекту сонячних панелей

Коли справа доходить до розуміння електрики, мій розум, як правило, відключається, коли справа доходить до того, що мені доводиться визначати вольти, ампер, ампер-години, напругу під навантаженням та інші терміни, які є другою природою для тих, хто розбирається в електриці. Дозвольте мені пояснити, що це не стосується дівчат чи хлопців. Просто деякі з нас краще розуміють, як працює енергія та електрика, ніж інші.

Чесно кажучи, за часів мого плавання на човнах я був добре знайомий з роботою наших домашніх акумуляторів та інвертора. Використовуючи цю установку, я мав свіжу каву вранці та енергію для мого ноутбука. Життя було солодким. Хоча це було майже десять років тому, уроки були простими: не розряджайте батареї більш ніж на 60% і не втручайтеся в працюючу електричну систему, якщо ви не знаєте, що робите.

З огляду на те, що я не дуже добре розбираюся в електриці, я завжди вважав перспективу встановлення невеликої сонячної системи у себе вдома дещо лякаючою. Я не повинен був турбуватися.

ПОРТОВІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ НА ДОПОМОГУ

Кілька місяців тому зі мною зв’язалися з Harbor Freight і запитали, чи не хотів би я випробувати один з їхніх сонячних комплектів Magnum Thunderbolt. Це був не час соромитися, тому, звичайно, я сказав “так”, оскільки вони розуміли, що сонця у штаті Вашингтон буде мало або взагалі не буде протягом місяця-двох. Після встановлення сцени мені надіслали наступні елементи для тестування:

Тож як це сталося? Перше, що я зробив, це найняв Чоловіка Виживання, щоб зробити важку роботу. Потім ми разом вирішили, що встановимо сонячну установку на даху нашого гаража, який знаходиться під правильним кутом і дивиться на південь. Протягом літніх місяців ми повинні отримувати шість-сім годин сонця на день у цьому місці.

Ми також погодилися, що підйом на дах. це завдання для когось молодшого. набагато молодшого. тому, поки мій брат і мій племінник, майстер електроніки, не приїдуть в гості, ми встановили все на нашому верхньому патіо, і до біса меблі для патіо.

ПОРАДИ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ СОНЯЧНОГО НАБОРУ THUNDERBOLT

Сонячний комплект Thunderbolt поставляється в комплекті з трьома 15-ватними сонячними панелями загальною потужністю 45 Вт. У комплекті також є всі необхідні деталі: монтажна рама, коробка контролера сонячного заряду, кабелі, затискачі для клем акумулятора і навіть пара 12-вольтових лампочок, які підключаються безпосередньо до коробки контролера. Все включено для наземної установки. З іншого боку, для встановлення на даху знадобляться кронштейни. те, що ми ще не придбали.

Встановлення було простим. Ми просто дотримувались інструкцій у посібнику, і все працювало. Гаразд, по правді кажучи, Шеллі (Чоловік Виживання) не завжди уважно читає інструкції, тому він зібрав раму безглуздо, і йому довелося починати все спочатку. А потім він не зміг знайти вимикач живлення на інверторі і подумав, що він несправний. Я знайшов його, увімкнув і одразу ж отримав живлення.

Він запропонував кілька порад:

Збираючи раму, переконайтеся, що верхня планка з позначкою спереду насправді спрямована вперед. Інакше ви не зможете встановити ніжки.

Існує два розміри гвинтів з гайками-баранчиками. Пакет з вісьмома гвинтами коротший, і це гвинти, які слід використовувати при складанні рами.

Прикріплюючи три панелі до рами, простіше спочатку прикріпити середню панель. Крім цього, просто дотримуйтесь інструкцій.

Після завершення налаштування рами та панелі, дотримуйтесь інструкцій, приєднавши 3 дроти від панелі до кабелю розгалужувача. Додайте подовжувач і підключіть до контролера заряду. Далі підключіть клеми акумулятора (на акумуляторі) до контролера заряду, щоб переконатися, що ви отримуєте напругу від сонячних панелей. На передній панелі контролера заряду є великий світлодіодний дисплей, який показує напругу, так що ви відразу дізнаєтесь, чи все працює нормально.

Для перетворення енергії в змінний струм потрібно використовувати інвертор. У такому випадку вам потрібно приєднати кабелі від інвертора, що входять до комплекту, до клем вашого акумулятора.

Сама коробка сонячного регулятора заряду, без інвертора, має гніздо прикурювача 12В, USB 5В, розетки 3-6-9В постійного струму та дві розетки 12В для комплекту освітлення, що входить до комплекту. Зверніть увагу, що USB-порт має лише 5 вольт, що підходить для мобільних телефонів, Kindle та планшетів, таких як iPad, але не для пристроїв або електроніки, які потребують вищої напруги.

Батарея на 12 В не є водонепроникною, тому вам потрібно буде тримати її закритою та захищеною від атмосферних впливів.

Посібник швидкого старту добре викладений та інтуїтивно зрозумілий з точними, простими для розуміння схемами. Крім того, всі посібники доступні онлайн, так що вони завжди будуть під рукою, навіть якщо ви загубите оригінали.

АЛЕ ЧИ ПРАЦЮЄ ВОНА??

Перше, що я перевірив. це моя каструля. Якщо у вас не працює електромережа, а ви хочете їсти, але не хочете розводити вогонь, то працююча пароварка стане для вас знахідкою. Вона споживає лише скромну кількість постійної енергії і може використовуватися для приготування супів, рагу і навіть для випікання хліба на швидку руку. Я працювала з горщиком досить довго і без проблем.

Мій наступний тест був складнішим. випрямляч для волосся. Якби моя праска для волосся працювала, то я б не тільки добре виглядала, але й могла б знову запечатувати майларові пакети, які я відкривала, щоб дістатися до своїх запасів їжі. Знову ж таки, без проблем. Звідти я перейшов до освітлення та зарядного пристрою для лужних акумуляторів. Знову ж таки, все працювало ідеально, і я був задоволений.

Використовувати сонячну систему Harbor Freight було майже так само просто. безумовно, встановив і забув, хоча в інструкції вказано, що не слід залишати зарядний пристрій без нагляду.

Я ще не закінчив тестування. Принцип роботи полягає в тому, що чим більше батарей, тим більше ампер-годин, а отже, і більший струм. Або, простою мовою, більше заряду акумулятора означає, що ви зможете працювати довше і з більшою кількістю речей. Ми плануємо додати кілька морських акумуляторів глибокого циклу і великий ватний інвертор до базового набору, щоб ми могли запускати більше речей. Але для основ і на даний момент ця система працює просто чудово.

ЗАКЛЮЧНЕ СЛОВО

Цей сонячний комплект Thunderbolt від Harbor Freight коштує недорого, якщо не зовсім дешево. Але нехай вас не відлякує ціна. Для освітлення, невеликих приладів та ноутбуків ця система працює чудово. Було б ще краще з більшою батареєю. Вам не потрібно бути генієм електроніки, щоб налаштувати її, але якщо вам потрібна допомога, ви можете знайти її в Інтернеті, особливо на форумі New World Solar/DIY Solar Energy Forum.

Наскільки я розумію, люди об’єднують дві або три такі системи разом, щоб отримати ще більшу потужність. Як би гарно це не звучало, на даний момент це виходить за рамки наших технічних можливостей, але ми вчимося і, можливо, дійдемо до цього.

Наша мета на даний момент. встановити всю систему на даху і додати кілька додаткових батарей, ймовірно, морського типу глибокого циклу. Потім ми будемо використовувати сонячну енергію для живлення всього нашого зовнішнього освітлення, а також електроінструментів і всього іншого, що працює від гаража та зовнішніх розеток.

Це не стосується нас, але я думаю, що це було б ідеальним резервним джерелом живлення для свердловини. Ціна правильна, і вона дуже проста у встановленні та використанні, що робить її чудовим стартовим набором для тих, хто хоче спробувати сонячну енергію і зрозуміти, чи це для них.

Насолоджуйтеся своєю наступною пригодою завдяки здоровому глузду та ретельній підготовці! Гей

Якщо ви ще не зробили цього, будь ласка, не забудьте вподобати цю сторінку, яка оновлюється щоразу, коли на Amazon з’являється нова чудова стаття, байт новин або посилання на безкоштовну книгу про виживання, підготовку або ведення домашнього господарства. Ви також можете стежити за Backdoor Survival на та Google і придбайте мою книгу “Посібник для виживальників зі зберігання продуктів харчування” на Amazon.

Кошик для покупок: Ось кілька корисних речей, які слід мати під рукою, коли вимкнеться електрика.

Аварійна сонячна ручна радіостанція на випадок надзвичайної погоди: Це стає популярним вибором серед читачів Backdoor Survival. Це цифровий AM/FM радіоприймач NOAA з попередженням про погоду та потужний ліхтарик з 3 світлодіодами, з розумним зарядним пристроєм, і все це в одному портативному комплекті.

Зарядний пристрій для сонячних батарей АА та ААА: Ще один популярний товар. Цей пристрій заряджає до 2 пар батарей типу АА або 1 пари батарей типу ААА через USB або сонячну енергію.

Хімічне освітлення, також відоме як світлові палички: Вони недорогі, портативні та прості у використанні. Вони бувають різних кольорів, тому вибирайте на свій смак.

Ракетна піч EcoZoom Versa: Спалюючи гілочки та шишки, ця піч приготує велику каструлю рису менш ніж за 20 хвилин. Піч має міцну конструкцію і буде горіти і на деревному вугіллі. Існує також версія, яка спалює лише біомасу за трохи менші гроші.

Міцний акумуляторний ліхтар Coleman: Цей міцний ліхтар Coleman має час роботи до 28 годин на низькому рівні і 18 годин на високому рівні, але вимагає батарейок типу D. Особисто у мене є як акумуляторний, так і пропановий ліхтар. Звичайно, ви вже знаєте, що я люблю надмірність у підготовці.

Світлодіодний бездротовий датчик руху Dorcy LED Flood Lite: Не дозволяйте ціні змусити вас думати, що це бездротове протипаводкове світло є кволим. У мене є два таких (поки що), і я відчуваю, що ці ліхтарі коштують удвічі дорожче.

Гральні карти для велосипедних ігор Канаста: Чорт забирай, вам потрібно щось, щоб розважитись!

100-годинна плюс аварійна свічка Clear Mist: Мій вибір номер один для аварійних свічок. Ця рідка парафінова свічка горітиме понад 100 годин. також не має запаху і не димить, що робить його чудовим аварійним джерелом світла, яке можна гасити і знову запалювати так часто, як це необхідно. Дуже безпечний у використанні.

Свічковий ліхтар Коулмана: Коли гасне світло, немає нічого кращого за ліхтар Coleman. Вони служать вічно, тому що запасні частини завжди доступні. Свічковий ліхтар не дасть такого яскравого світла, як, скажімо, пропановий або гасовий ліхтар. З іншого боку, свічки, швидше за все, будуть доступні, коли інших видів палива немає.

Хоча у мене є багато ліхтариків та батарейок (можна навіть сказати, що у мене фетиш на ліхтарики), я також маю дюжину цих аварійних свічок Clear Mist 100 Hour Plus. Щоб отримати найкращу пропозицію, придбайте десяток за раз, щоб отримати знижку. Не забудьте також ознайомитися з додатком Clear Globe.

Я заробляю невелику комісію з покупок, зроблених, коли ви починаєте свій досвід покупок на Amazon тут.

Допоможіть підтримати Backdoor Survival. Покупки заробляють невелику комісію, і за це я вам дякую!

Сонячний комплект Thunderbolt magnum

UPC 792363687515 пов’язаний з новим комплектом сонячних батарей Thunderbolt Magnum 45 Вт RV BOAT

UPC 792363687515 має наступні варіації назви продукту:

 • НОВИЙ комплект сонячної енергії Thunderbolt Magnum 45 Вт RV BOAT
 • Комплект сонячних панелей Thunderbolt 45 Вт

Інформація

UPC-A: 7 92363 68751 5
EAN-13: 0 792363 687515
Amazon ASIN: B0088ERIDC
Країна реєстрації: Сполучені Штати
Бренд: Thunderbolt
Номер моделі MSLSP1
Колір: Темний шифер сірий
Вага: 55 фунтів
Розмір продукту: 2 X 2 X 2 дюйми
Останній відсканований: 2023-06-26 19:23:02

Інформація про покупку

Товари з UPC 792363687515 були перераховані на наступних веб-сайтах. Продукт є точним на вказану дату / час і може бути змінений. Розкриття інформації: Ми можемо заробити комісію, коли ви використовуєте одне з наших посилань для здійснення покупки.

Зберігає інформацію про товар Остання остання ціна eBay.com
НОВИЙ комплект сонячної енергії Thunderbolt Magnum 45 Вт RV BOAT 65.00 2023-06-26 19:23:02
Новий комплект сонячної енергії Thunderbolt Magnum 45-ватний RV BOAT Solar Power Kit 149.95 2022-11-19 15:53:14
Комплект сонячних панелей Thunderbolt 45 Вт 321.05 2018-11-23 07:43:56

Подібні UPC номери

Опис Відредагуйте його, якщо можете покращити вміст. НОВИЙ комплект сонячної енергії Thunderbolt Magnum 45 Вт RV BOAT Надіслати Скасувати

Відмова від відповідальності: Вся інформація надається “як є”, без будь-яких гарантій щодо доступності або точності результатів. Ми, безумовно, зробимо все можливе, щоб зробити послугу високодоступною, а результати точними.

Copyright @ 2023 upcitemdb.com. Всі права захищені.

Який розмір інвертора мені потрібен для сонячної панелі потужністю 100 Вт

Перш ніж встановлювати сонячну панель потужністю 100 Вт у вашому автономному будинку, вам потрібне правильне обладнання та налаштування.

Ми тут, щоб розповісти вам все про інвертори та про те, який інвертор підійде для 100-ватної сонячної панелі. Ви також знайдете швидкий і простий посібник для розрахунку розміру інвертора, який вам потрібен, і різні типи інверторів.

Ви також дізнаєтеся, які акумулятори та контролери заряду сонячних батарей вам знадобляться, і які саме електроприлади змінного струму можна живити від 100-ватної сонячної панелі.

Пошук правильного інвертора для сонячної панелі потужністю 100 Вт

Інвертори. це пристрої, які дозволяють вашим домашнім пристроям, що працюють від мережі змінного струму, живитися від сонячних панелей.

Який інвертор потужності слід придбати?

Щоб з’ясувати, який інвертор потужності вам знадобиться для вашої сонячної установки, вам потрібно буде розрахувати свої потреби в енергії. Розрахуйте вати та ампер, які ви хочете використовувати.

Вам потрібен інвертор з потужністю, яка приблизно на 20% перевищує вашу найбільшу вихідну потужність. Технічні характеристики та розрахунки вашої сонячної панелі потужністю 100 Вт є важливими.

Як правило, інвертор потужністю 200 Вт, що перетворює 12 В постійного струму на 220 В змінного струму, може працювати від сонячної панелі потужністю 100 Вт.

Ваш 200-ватний інвертор може забезпечити безперервне живлення електроприладів змінного струму, таких як принтери, кавоварки, світильники, ноутбуки, ігрові приставки, блендери та невеликі телевізори, за допомогою 100-ватної сонячної панелі.

Розрахувати вихідну потужність сонячної панелі у Ватах

Щоб самостійно розрахувати, якої потужності інвертор вам потрібен, вам потрібно знати, скільки ват на добу виробляє ваша сонячна панель.

Сонячна панель потужністю 100 Вт, яка отримує 6 годин сонячного світла, вироблятиме 100 х 6 = 600 Вт на день.

Розрахувати ємність акумулятора

Наступним кроком є розрахунок розміру батареї, яка вам знадобиться, оскільки саме туди надходить сонячна енергія. Ваш інвертор отримує енергію від акумулятора для роботи електроприладів змінного струму.

Коли сонячна панель заряджає акумулятор, близько 15% енергії може бути втрачено. Таким чином, якщо сонячна панель ефективна на 85%, батарея отримає 600 x 0.85 = 510 Вт.

Припустимо, у вас є акумулятор на 12 В і він заряджений на 50%. Для повної зарядки акумулятора потрібно 510 х 2 = 1020 Вт.

Тепер вам потрібно перетворити 1020 Вт в ампер-години. Розрахунок буде W / V = A.

Це означає, що батарея на 85 Ач буде працювати з сонячною панеллю потужністю 100 Вт і батареєю на 12 В.

Але батареї на 100 Ач є більш поширеними і також будуть найбільш підходящим варіантом.

Розрахуйте розмір інвертора

Тепер ви знаєте розмір вашої батареї. Тепер ви можете зрозуміти, який інвертор отримати.

Інвертори повинні мати потужність, яка принаймні на 25-50% перевищує загальну необхідну потужність.

Максимальна вихідна потужність вашої сонячної панелі становить 100 Вт на годину. Це означає, що інвертор повинен бути на 25%. 50% більшим. Це означає, що інвертор має потужність від 125 до 150 Вт.

Подвоєння потужності також є безпечною ставкою. 200-ватний інвертор також буде працювати ідеально, і вони є більш поширеними на ринку.

Типи інверторів

Інвертори виробляють різні типи хвильових виходів. Три найпоширеніші типи інверторів. це чиста синусоїда, модифікована синусоїда та прямокутна синусоїда.

Модифіковані інвертори синусоїди

Це старий і менш дорогий тип інвертора. Ці інвертори добре працюють з більшістю обладнання. Але вони можуть спричинити проблеми з деякою делікатною електронікою.

Потужність або ефективність деякого обладнання може бути зменшена модифікованим синусоїдальним інвертором, або обладнання може працювати гарячіше, ніж зазвичай.

У вас можуть виникнути проблеми з флуоресцентними лампами, цифровими годинниками, моторними насосами холодильників, вентиляторами, швидкісними дрилями, диммерами світла та хлібопічками.

Інвертори з чистою синусоїдою

Чисті синусоїдальні інвертори є кращою інвестицією, ніж модифіковані синусоїдальні інвертори, оскільки вони більш універсальні.

Більшість обладнання та електроніки на ринку призначені для інверторів з чистою синусоїдою, і ваша електроніка буде працювати відповідно до їхніх специфікацій.

Такі прилади, як мікрохвильові печі та двигуни, досягнуть своєї повної потужності лише за допомогою цих інверторів. Світлодіодні телевізори, зарядні пристрої, флуоресцентні лампи та ноутбуки будуть працювати безперебійно з цими інверторами.

Інвертори квадратної хвилі

Сьогодні на ринку дуже мало інверторів прямокутної хвилі.

Інвертори прямокутної форми можуть працювати з простими пристроями, такими як універсальні двигуни, але не більше того.

Навіщо потрібен інвертор?

Інвертори перетворюють постійний струм (DC), що надходить від акумулятора, на змінний, щоб ви могли живити домашні електроприлади змінного струму за допомогою вашої автономної сонячної установки.

Потужність, яка проходить через основну електромережу для забезпечення будинків електроенергією, тече в змінному струмі. Побутова техніка використовує змінний струм для роботи.

З іншого боку, батареї, підключені до вашої сонячної установки, протікають у постійному струмі. Тому інвертори повинні перетворювати постійний струм в змінний, щоб живити ваші побутові прилади сонячною енергією.

Інше обладнання, необхідне для запуску вашої сонячної установки

Вам потрібно знати, який провід для 100-ватних сонячних панелей підходить для вашої установки, і знайти сумісне обладнання.

Батареї

Батареї мають важливе значення для вашої сонячної установки, оскільки вони зберігають надлишок електроенергії, щоб використовувати її в разі потреби.

Без акумуляторів ваш інвертор не матиме жодного сенсу. Інвертори перетворюють енергію постійного струму, що надходить від батарей, у корисну енергію змінного струму.

Навіщо потрібні акумулятори?

Батареї не дають надлишку електроенергії пропадати даремно. Автономні сонячні установки не мають доступу до основної електромережі, з якої ви можете імпортувати та експортувати електроенергію відповідно до ваших потреб.

Ось чому вашій автономній системі потрібні акумулятори для зберігання електроенергії, яку ви не використали. Таким чином, ви не залишитеся без електроенергії вночі або в похмурі та хмарні дні.

Батареї якої ємності вам потрібні?

Чим більша ємність вашого акумулятора, тим більше електроенергії ви можете зберігати. Ваша батарея повинна мати ємність, що принаймні вдвічі перевищує денну потужність вашої сонячної панелі.

Оскільки на ринку є багато варіантів, ви можете задатися питанням: Скільки батарей потрібно для сонячної панелі потужністю 100 Вт? ? Акумулятор якої ємності мені потрібен?

Для сонячної панелі потужністю 100 Вт вам знадобиться одна батарея на 85 А-год 12 В.

Але найкращим варіантом буде використання одного акумулятора 100Ач 12В.

Якщо ви хочете, щоб ваша батарея прослужила довго, не допускайте, щоб батарея розрядилася до 50%.

Контролер сонячного заряду

Контролери заряду регулюють потік потужності та напругу у вашій сонячній установці, включаючи потік струму між акумуляторами та сонячними панелями. Вони життєво необхідні для вашої сонячної електростанції.

Контролери сонячного заряду керують струмом, керують електричними навантаженнями та заряджають батареї. Вони захищають вашу сонячну установку від короткого замикання, перезарядження та пошкодження.

Про них не можна забувати. Для роботи автономної сонячної електростанції, яка працює на постійному струмі, що надходить від акумуляторів, вам знадобиться інвертор та контролер заряду сонячних батарей.

Навіщо потрібні інвертор та контролер заряду? Майте на увазі, що ваша батарея забезпечує потужність, яку в першу чергу регулює контролер заряду. Без інвертора, який перетворює постійний струм від акумулятора в корисний змінний струм, ваш контролер заряду не працюватиме.

Який розмір контролера заряду сонячної батареї вам потрібен?

Якщо ви хочете завершити свою сонячну установку, вам може бути цікаво: Який розмір контролера заряду мені потрібен для сонячної панелі потужністю 100 Вт??

Безпечним варіантом для сонячної панелі потужністю 100 Вт з акумуляторною батареєю на 12 В буде придбання контролера заряду на 10 ампер.

Вихідна потужність сонячної панелі потужністю 100 Вт

Ват-години

Вихідна потужність сонячної панелі залежить від кількості сонячного світла, кута нахилу сонячної установки та накопичення тепла.

Бажано з’ясувати, як встановити 100-ватну сонячну панель так, щоб вона отримувала якомога більше сонячного світла.

Якщо ваша сонячна панель потужністю 100 Вт отримує 4. 6 годин пікового сонячного світла на день, вона може виробляти близько 400. 600 ват-годин протягом 24 годин.

Взимку та в похмурі дні ваша 100-ватна сонячна панель може виробляти близько 80-100 ват-годин за 24 години.

Якщо ви хочете збільшити потужність вашої системи, вам потрібно знати, як підключити 2 сонячні панелі потужністю 100 Вт або більше.

Ампер-години

Сонячна панель потужністю 100 Вт зможе виробляти 5 або 6 ампер за пікову годину сонячного світла. Як правило, сонячна панель потужністю 100 Вт може виробляти 30 ампер-годин на день.

За ідеальних умов сонячна панель потужністю 100 Вт вироблятиме 5.5. 6 ампер на годину сонячного світла. Це називається “максимальний поточний рейтинг”.”

В реальності ваша сонячна панель буде виробляти 50. 100% потужності від максимального номінального струму.

Чи був вам корисний наш блог? Тоді подумайте про перевірку:

 • Сонячні панелі: Все, що потрібно знати
 • Топ-4 портативних сонячних панелей
 • Сонячні панелі потужністю 300 Вт
 • Система сонячних панелей потужністю 500 Вт
 • Посібник з встановлення системи сонячних панелей своїми руками
 • Системи сонячних панелей на 1000 Вт
 • Яке обладнання потрібно для повної системи сонячних панелей?
 • 60-елементні та 72-елементні сонячні панелі
 • Як довго служать сонячні панелі?
 • 4 найкращих мережевих інвертора з вичерпним посібником для покупця
 • Сонячні інвертори: Чи потрібен він мені?

Залишити відповідь