Порівняйте ціни та відгуки про постачальників сонячних панелей поблизу вас онлайн. Сонячні панелі в таунхаусі

Сонячні панелі для орендарів квартир: ваші варіанти

Перехід на сонячну енергію. одна з найкращих інвестицій, яку ви можете зробити. як для вашого гаманця, так і для навколишнього середовища.

Для тих, хто має власний будинок, процес переходу на сонячну енергію простий: вони можуть встановити систему сонячних панелей на даху і насолоджуватися великою віддачею від інвестицій, виробляючи при цьому чисту енергію.

На жаль, перехід на сонячну енергію набагато менш простий для тих з нас, хто живе в багатоквартирному комплексі або орендованому будинку. Але не хвилюйтеся: навіть не маючи власного даху, ви все одно можете отримати вигоду від чистої сонячної енергії. і, можливо, навіть зменшити свої рахунки за електроенергію та вуглецевий слід в процесі.

У цьому блозі ми розглянемо чотири варіанти сонячної енергії, доступні для мешканців та орендарів квартир.

Розрахуйте, скільки коштуватимуть сонячні панелі для вашого будинку

Відповіді на ваші найпоширеніші запитання

Чи можу я встановити сонячні панелі в своїй квартирі?

Так, але тільки невелику портативну систему, яка поміститься на вашому балконі або іншому місці з хорошим сонячним освітленням. Ці системи мають невелику вихідну потужність, як правило, від 0.3 і 1.5 кВт-год на день.

Чи можу я встановити сонячні панелі на даху орендованого будинку??

Теоретично, так. Але оскільки встановлення сонячних панелей є значним оновленням майна, для цього потрібен дозвіл орендодавця. Але ми б не рекомендували цього робити; немає сенсу витрачати стільки грошей на нерухомість, яка вам не належить. Вам краще переконати свого орендодавця встановити систему замість цього.

Чи можу я орендувати або взяти в лізинг сонячні панелі для будинку, який я орендую?

Ні, тільки власник будинку може укласти договір оренди або лізингу сонячної електростанції. Крім того, лізинг та оренда сонячних панелей розраховані на довгострокову перспективу, тому за демонтаж сонячних панелей до закінчення терміну дії договору передбачено великий фінансовий штраф.

Попросіть орендодавця встановити сонячні панелі

Цей варіант актуальний лише в тому випадку, якщо ви живете в орендованому будинку з відповідним дахом.

Якщо це так, ви можете зробити своє орендоване житло екологічно чистим, переконавши орендодавця, що він отримає багато переваг від сонячної установки.

Для цього попросіть про зустріч з вашим орендодавцем і обговоріть наступні моменти:

 • Домовласники можуть претендувати на місцеві та федеральні податкові пільги на сонячну енергію
 • У багатьох штатах вони можуть претендувати на звільнення від податку на майно та податку з продажу сонячних батарей
 • Вони можуть отримувати кредити за чистий облік за надлишкову генерацію енергії
 • Існує багато варіантів фінансування сонячної енергії для тих, хто не має авансових коштів

Додавання сонячних панелей також зробить їх власність дорожчою в довгостроковій перспективі; аналіз Zillow показує, що будинки з сонячними технологіями продаються на 4.В середньому на 1% більше.

Крім того, оскільки сонячні панелі знизять рахунки за електроенергію для майбутніх мешканців, орендодавцю буде легше знайти нових орендарів після вашого від’їзду.

Ми рекомендуємо вам провести дослідження вартості сонячних панелей у вашому регіоні, перш ніж піднімати цю тему. Це допоможе вам краще підготуватися до розмови.

Придбайте портативну систему сонячних панелей

Переносні сонячні панелі в останні роки стають дедалі дешевшими та ефективнішими. Зараз вони є зручним джерелом енергії для тих, хто перебуває в дорозі, і широко використовуються для таких речей, як автофургони та кемпінги.

Оскільки вони можуть працювати в будь-якому місці, де є доступ до сонця, вони також можуть працювати в квартирі або орендованому будинку. Легко знайти невеликі сонячні комплекти, які можна встановити на підвіконнях, балконних перилах та поручнях.

Ці системи зазвичай мають потужність від 100 до 300 Вт і виробляють від 0.3 кВт-год та 1.5 кВт-год електроенергії на день. Цього достатньо для зарядки смартфонів, ноутбуків і навіть для роботи деяких дрібних побутових приладів.

Плюси портативних сонячних систем

Перевагою портативних сонячних систем є те, що вони поставляються з акумуляторними батареями або можуть бути легко підключені до них. Це означає, що ви зможете використовувати енергію в будь-який час доби.

Ще однією перевагою є те, що деякі з цих крихітних сонячних енергетичних систем також підпадають під 30% федеральний податковий кредит, що значно знизить вартість вашої покупки.

І найкраще те, що коли ви переїжджаєте на нове місце, ви можете забрати свою сонячну систему з собою. що є непростим варіантом для власників будинків з сонячними батареями на даху!

Мінуси портативних сонячних систем

Однак є кілька недоліків портативних сонячних систем, про які слід знати.

Будь-яка портативна система буде виробляти менше енергії, ніж наземна або дахова сонячна електростанція. Це означає, що вам потрібно буде продовжувати використовувати енергію з мережі, щоб задовольнити більшість своїх потреб в електроенергії.

Крім того, портативні інвертори та системи зберігання можуть бути дорогими, особливо якщо ви купуєте якісні. Загалом, чим менша сонячна система, тим вища ціна за ват.

пора, сонячних, панель, сонячні

Існує багато способів, як орендарі можуть генерувати власну сонячну енергію. Тут сонячні панелі геніально прикріплені до балюстради. Копирайт изображения: Robert Tadlock via Flickr

Приєднуйтесь до громадського сонячного проєкту

Залежно від того, де ви живете, може існувати громадський сонячний проект, до якого ви можете приєднатися. Громадський сонячний проект дозволяє людям у певній громаді чи районі зібратися разом і придбати сонячну систему як групу.

Замість того, щоб встановлювати сонячні панелі на власному даху або на задньому дворі, ви допомагаєте фінансувати установку комунального рівня. Електроенергія, вироблена системою, експортується до вашої місцевої електрокомпанії.

Віртуальний нетто-облік використовується для зменшення ваших рахунків за комунальні послуги, виходячи з того, скільки ви зробили внеску в проект.

пора, сонячних, панель, сонячні

Це дозволяє вам отримувати вигоду від економії сонячної енергії, навіть якщо ви не є власником нерухомості. Поки ви залишаєтеся в одній загальній зоні сонячного проекту, ви отримуєте вигоду від економії. Це дає вам більшу гнучкість і дозволяє переїжджати в нове орендоване житло за потреби.

Оскільки ви об’єднуєтеся з іншими домогосподарствами та підприємствами, щоб отримати набагато більшу систему, ви можете отримати вигоду від економії на масштабах. Ефективність установки та нижча вартість обладнання означають, що великомасштабні сонячні проекти можуть генерувати енергію дешевше, ніж домашня система.

Основним недоліком громадської сонячної енергії є те, що її може бути важко знайти. Лише кілька штатів дозволяють їх, і навіть там може бути важко отримати схвалення проекту.

Купуйте зелену енергію для свого будинку

Якщо ви не можете безпосередньо генерувати сонячну енергію для свого житла, ви завжди можете придбати “зелену” енергію.

Зелена енергетика, згідно з EPA, є підгрупою відновлюваних джерел енергії, яка надає найбільші екологічні переваги.

Якщо вам цікаво, так, EPA включає сонячну енергію як зелене джерело енергії.

Є два способи зробити це:

A. Купуйте зелену енергію безпосередньо у свого постачальника

Більшість комунальних підприємств пропонують своїм власникам будинків варіанти зеленої енергії.

За цими “зеленими” тарифними планами (також відомими як “зелене ціноутворення”) споживачам гарантується, що певна частина, якщо не вся, їхня енергія надходить із сертифікованих відновлюваних джерел енергії.

Ви не заощадите гроші, купуючи “зелену” електроенергію; насправді, варіанти “зеленої” електроенергії зазвичай коштують на кілька центів дорожче, ніж стандартні тарифи на електроенергію. Але цей варіант дає споживачам впевненість у тому, що вони зменшили свій вуглецевий слід.

B. Придбайте REC

Інший варіант. придбати сертифікати відновлюваної енергії, широко відомі як REC.

Сертифікат REC засвідчує, що електроенергія, яку ви придбали для свого будинку, походить із зеленого, відновлюваного джерела. Кожна REC представляє 1 МВт-год енергії, в той час як середнє домогосподарство використовує близько 11 МВт-год електроенергії на рік.

Ваше комунальне підприємство, ймовірно, використовує REC, щоб запропонувати свої плани зелених тарифів, але ви також можете придбати REC безпосередньо через сертифікованих роздрібних продавців.

Ось відео Агентства з охорони навколишнього середовища США, яке пояснює, як працюють REC.

Перехід на сонячну енергію в квартирі або оренді дуже здійсненний

Багато людей вважають, що якщо ви хочете перейти на сонячну енергію, вам потрібно встановити сонячні панелі на даху вашого будинку.

Однак, як ми показали в статті, цілком можливо, що орендарі та власники квартир також можуть отримати вигоду від сонячної енергії.

Ви можете обрати портативну систему сонячних панелей. яку можна використовувати будь-де, де є сонце. або ви можете платити за частку сонячної електроенергії, виробленої в інших місцях, використовуючи інноваційні моделі, такі як громадська сонячна енергія, комунальна зелена енергія та REC.

сонячна енергія означає менше енергії від викопного палива. Як би ви не вирішили перейти на сонячну енергію, ви зробите свій внесок у захист навколишнього середовища. можливо, навіть заощаджуючи на витратах на енергію в процесі.

Скільки ви можете заощадити щорічно, встановивши сонячну батарею?

Основні висновки

 • Якщо ви орендуєте будинок, спробуйте попросити орендодавця встановити систему сонячних панелей.
 • Подумайте про придбання портативної системи сонячних панелей. Їх легко встановити на балконах та підвіконнях, і ви можете взяти їх з собою, коли переїжджаєте.
 • Community Solar дозволяє домогосподарствам та підприємствам бути співвласниками великої сонячної електростанції. Ця модель використовує віртуальний нетто-облік для зменшення рахунків за електроенергію для учасників.
 • Придбати “зелену” електроенергію можна або через комунальне підприємство, або через сертифікати відновлюваної енергії (REC). Ви не заощадите гроші, але допоможете зменшити забруднення.

Зешан Хайдер

Зешан захоплюється просуванням відновлюваної енергетики та боротьбою зі зміною клімату. Він розвинув ці інтереси під час навчання в прекрасному коледжі Міддлбері, штат Вермонт, який приділяє особливу увагу питанням сталого розвитку. Раніше працювала в гуманітарному секторі. в організації “Лікарі без кордонів”, а також у сфері комунікацій та журналістики.

Чи збільшують сонячні панелі вартість вашого будинку?

Саманта висвітлює всі теми, пов’язані з будинком, включаючи благоустрій та ремонт. Раніше вона редагувала вміст про ремонт та дизайн будинків у The Spruce та HomeAdvisor. Вона також розмістила відеоролики про домашні поради та рішення, які можна зробити своїми руками, і запустила кілька оглядових рад з благоустрою будинку, укомплектованих ліцензованими професіоналами.

Ми отримуємо комісію від партнерських посилань на Forbes Home. Комісійні не впливають на думки та оцінки наших редакторів.

пора, сонячних, панель, сонячні

Зміст

Сонячні панелі. це фантастичне джерело відновлюваної енергії, а також чудовий спосіб заощадити на щомісячних рахунках за електроенергію. Однак, перш за все, вони є інвестицією, і якщо ви думаєте про придбання сонячних панелей, ви можете задатися питанням, чи варті вони тисяч. якщо не десятків тисяч. доларів, які вони часто коштують.

Сонячні панелі можуть збільшити вартість вашого будинку в довгостроковій перспективі. Ось як це зробити.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми не представляємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Забезпечте свій будинок сонячною енергією

Знайдіть мережу надійних інсталяторів для вашої сонячної системи, сонячних панелей та потреб в електроенергії. Знайдіть інсталятора сонячних панелей вже сьогодні!

Чи збільшують сонячні панелі вартість будинку?

У більшості випадків, так. Якщо на будинку встановлені сонячні панелі, це означає, що його власники будуть заощаджувати гроші в довгостроковій перспективі, підвищуючи привабливість і вартість будинку.

Як сонячна енергія збільшує вартість будинку?

За даними Національної лабораторії відновлюваної енергетики, кожен долар, який сонячна панель заощаджує на рахунках за електроенергію, збільшує вартість вашого будинку на 20. За даними Zillow, будинки з сонячними панелями продаються на чотири відсотки дорожче, ніж без них.

В даний час попит на сонячні панелі вищий, ніж будь-коли, оскільки покупці будинків стають все більш екологічно свідомими, бажаючи заощадити гроші. Саме цей попит часто підвищує вартість будинків із сонячними панелями. Однак, чи збільшиться вартість вашого будинку і наскільки, буде залежати від місця, де ви живете, і якості вашої сонячної панелі.

Чи може додавання сонячної енергії зменшити вартість будинку?

Ні, але це може не вплинути, залежно від того, де ви живете.

Фактори, що впливають на додану вартість сонячної енергії

Сонячні панелі все частіше розглядаються як цінне доповнення до будь-якого будинку. Є багато причин, чому сонячні панелі можуть бути відмінною фінансовою інвестицією, включаючи той факт, що вони можуть допомогти вам заощадити гроші, одночасно збільшуючи вартість вашої нерухомості в довгостроковій перспективі.

Місцезнаходження

Ні для кого не секрет, що місце розташування вашого будинку може суттєво вплинути на його вартість. Тому вартість будинків із сонячними панелями, безумовно, зростає залежно від їх розташування. особливо в районах з великою кількістю сонячного світла та високими тарифами на електроенергію. Крім того, якщо ваш будинок знаходиться в регіоні або районі, який підкреслює екологічну стійкість, будинки з сонячними панелями можуть підвищити сприйняту цінність будинку. Не кажучи вже про те, що в залежності від вашого місцезнаходження, державні стимули та політика підтримки також відіграють вирішальну роль у підвищенні привабливості будинків, обладнаних сонячними панелями.

Штати, де сонячні панелі користуються найбільшим попитом. Каліфорнія, Колорадо, Массачусетс, Нью-Джерсі, Нью-Мексико та Орегон. Міста, де сонячні панелі користуються найбільшим попитом. Лос-Анджелес, Сан-Дієго, Гонолулу, Фенікс, Сан-Хосе, Сан-Антоніо та Нью-Йорк. Якщо ви живете в одній з цих областей, є велика ймовірність, що сонячні панелі збільшать вартість вашого будинку.

Власність на сонячні панелі

При прямій купівлі сонячні панелі можуть бути легко передані від продавця будинку до покупця. Однак, якщо ви орендуєте сонячні панелі, вам потрібно буде співпрацювати з сонячною компанією, щоб визначити, хто стане власником панелей. Зазвичай покупець може взяти сонячну систему у власність, викупивши право оренди або передавши її. Однак, продаючи або купуючи будинок, важливо відстежувати, хто має право власності на них, щоб уникнути плутанини та потенційних юридичних проблем у майбутньому.

Стан сонячної системи

Хоча сонячні панелі можуть не бути першими, коли ви думаєте про вартість будинку, вони можуть суттєво вплинути на вартість нерухомості. Тому дуже важливо забезпечити їх належний робочий стан. Стан сонячної системи має важливе значення, оскільки безпосередньо впливає на її ефективність, функціональність і термін служби.

Доглянуті та належним чином функціонуючі сонячні панелі з більшою ймовірністю приваблюють потенційних покупців і позитивно впливають на загальну вартість нерухомості. Регулярне технічне обслуговування, включаючи чистку та перевірку, допомагає забезпечити продуктивність та довговічність панелі. Пошкоджені або застарілі панелі можуть знизити ефективність, зменшити виробництво енергії та збільшити потенційні витрати на ремонт. Тому підтримка сонячних панелей в хорошому стані максимізує їх потенціал з вироблення енергії, що в кінцевому підсумку збільшує вартість нерухомості.

Чи збільшують вартість житла більші установки?

Не існує доведеної кореляції між розміром сонячної панелі та збільшенням вартості нерухомості. Збільшення потужності не принесе більше грошей, тому, обираючи сонячну панель або сонячну систему для свого будинку, просто обирайте ту, яка буде генерувати потрібну кількість енергії для вашого домогосподарства.

Найкращі сонячні компанії за штатами та містами

Законопроект не дозволить об’єднанням співвласників будинків забороняти встановлення сонячних установок

За матеріалами Пол Хаммель. 23 лютого 2023 6:52 pm

пора, сонячних, панель, сонячні

Сонячні панелі, встановлені на даху її кондомініуму на півдні Лінкольна, привели Розалінду Карр до конфлікту з її асоціацією власників житла. (Пол Хаммел / Небраска Екзаменатор)

ЛІНКОЛЬН. Стурбована проблемами навколишнього середовища, частково після вивчення енцикліки Папи Франциска про те, що зміна клімату є реальною і що ми повинні дбати про наш “спільний дім”, Розалінд Карр почала діяти.

У жовтні Карр встановила 14 сонячних панелей на даху свого таунхаусу в районі Кейп Чарльз Сквер на півдні Лінкольна.

За словами пенсіонера, він зробив це не для того, щоб заощадити гроші, а “щоб зробити щось хороше”.”

Однак реакція деяких сусідів та асоціації власників житла, яка керує районом, була не надто позитивною.

Асоціація власників будинків на площі Кейп Чарльз наказала Карр демонтувати сонячні панелі, або асоціація зробить це за неї, оскільки вона не отримала дозволу від правління ОСББ, як того вимагає місцевий закон, на їх встановлення.

Галас навколо встановлення сонячних панелей на даху є лише останнім загальнонаціональним скандалом навколо сонячних панелей та правил ОСББ, який спонукав сенатора штату Лінкольн внести цього року законопроект, що забороняє ОСББ забороняти сонячні установки.

Закони про “сонячні права

Кілька штатів, включаючи Колорадо та Айову, прийняли закони про “сонячні права”. Закон штату Айова дозволяє “сонячні сервітути” для доступу сонячного світла до таких установок і дозволяє місцевим муніципалітетам приймати постанови, які забороняють ТСЖ блокувати сонячні панелі на даху.

Сенатор. Джордж Дунган сказав, що потреба у відновлюваній, зеленій енергії продовжує зростати, і що місцеві угоди не повинні блокувати встановлення сонячних панелей, якщо вони відповідають місцевим постановам і законам про зонування.

Він сказав, що його Законопроект 49 не є зразком закону іншого штату, а покликаний заохочувати сонячні установки в Небрасці.

“Це невелика зміна для великої вигоди”. сказав він.

Кілька прихильників LB 49 дали свідчення в четвер перед судовим комітетом законодавчого органу. Вони розповіли сенаторам, що сонячна енергія не тільки корисна для навколишнього середовища, але й зменшить потребу в додаткових лініях електропередач, а також у використанні викопного палива для виробництва електроенергії.

Права на особисту власність

За їхніми словами, це також питання особистого права власності.

Але противники цього заходу заявили, що LB 49 заходить занадто далеко.

Джастін Брейді, лобіст Асоціації ріелторів штату Небраска та груп будівельників в Омасі та Лінкольні, заявив, що люди купують будинки на основі “приватних” домовленостей, встановлених у районі, і що держава не повинна втручатися.

Рік Макдональд з Асоціації власників нерухомості Омахи заявив, що законопроект, як було написано спочатку, дасть орендарям право встановлювати сонячні панелі на орендованих об’єктах нерухомості. установки, які можуть пошкодити майно.

Але Дунган у своєму вступному слові заявив, що метою LB 49 було не вплинути на орендодавців та орендовану нерухомість, а заблокувати ОСББ від прийняття правил, що забороняють сонячні панелі в мікрорайонах.

Також було висловлено занепокоєння з приводу пункту в LB 49, який дозволить містам або округам приймати правила для надання “дозволу на доступ до сонячної енергії” землевласникам, щоб дерева або будівлі не блокували “пряме сонячне світло” до панелей.

Опоненти заявили, що створення такого “права на пряме сонячне світло” є неконституційним і може призвести до видалення дерев, які знижують витрати на кондиціонування повітря та надають інші переваги. Навіть один прихильник LB 49 поставив під сумнів доцільність видалення дерев.

Дунган сказав, що його намір не полягає в тому, щоб викликати вирубку дерев, а в тому, щоб дозволити місцевим муніципалітетам, якщо вони бажають, видавати дозволи на доступ до сонячної енергії.

Після слухань судовий комітет не вжив жодних заходів щодо LB 49. Законопроект отримав 20 листів на підтримку і 49. проти.

“Купорос” від деяких сусідів

Тим часом, на півдні Лінкольна, Карр сказала, що вона погодилася зняти сонячні панелі зі свого даху, замість того, щоб змусити ОСББ витрачати гроші в суді на захист своїх зобов’язань.

Вона сказала, що це її вина, що вона не отримала дозволу спочатку. Карр розповіла, що її заявка на встановлення сонячних панелей була готова до засідання правління ОСББ, але потім її підрядники попросили перенести роботу на місяць, попередивши її про це за один день.

“Я повністю відмовився від цього. сказав Карр. “Моя провина.”

Але, за її словами, вона була розчарована негативною реакцією деяких сусідів на сонячні панелі, які вкривають дах її кондомініуму і які видно лише з південної сторони будівлі.

“Це все одно, що я вивісив табличку, що продаю секс”. сказав Карр про “уїдливість” з боку невеликої групи сусідів.

За іронією долі, за місяць до того, як вона встановила свої сонячні панелі, місцеве ОСББ прийняло певні “правила”, які дозволяли встановлювати їх, якщо панелі не було видно з вулиці. Карр сказала, що не знала про керівні принципи до тих пір, поки не встановила свої сонячні панелі, і що пропозиція перенести її установку була відхилена адвокатом ОСББ.

За її словами, демонтаж панелей коштуватиме близько 3 500 доларів, коли дозволить погода. Карр планує пожертвувати їх Habitat for Humanity.

LB 49 покликаний допомогти вирішити майбутні конфлікти між ОСББ та власниками будинків, які бажають встановити сонячні панелі, і Карр сказала, що сподівається, що він пройде. Якщо це станеться, вона може знову приєднатися до руху до сонячної енергії.

“Я скажу вам, що, можливо, я просто поставлю їх знову”. сказав Карр.

Сонячна енергія може підвищити вартість вашого будинку. особливо в цих 10 штатах

пора, сонячних, панель, сонячні

Каліфорнія стане першим штатом в США, де буде запроваджено мандат на сонячну енергію.S. Ухвалення закону про обов’язкове встановлення сонячних панелей на всіх нових будинках, починаючи з 2020 року, не припинило дебатів навколо ключового питання: Чи окупиться вартість встановлення сонячних панелей для власників будинків??

Деякі девелопери навіть не чекають 2020 року і наполягають на будівництві будинків на сонячних батареях з тієї причини, що вони вважають найкращою: це просто те, що найкраще відповідає потребам ринку покупців житла, поєднуючи попит на енергію з ефективністю та вартістю. За оцінками штату, нові правила використання сонячної енергії допоможуть домовласникам заощадити близько 19 000 доларів за 30-річний період. Інші кажуть, що цей мандат занадто сильно підніме вартість житла для багатьох покупців житла.

Є й інший погляд на це питання: Чи збільшує додавання сонячної енергії вартість будинку під час продажу?? За даними інформаційної компанії з нерухомості Zillow, в деяких штатах відповідь вже є позитивною. Дослідження Zillow показує, що так само, як домовласники готові платити тисячі доларів за ремонт, наприклад, за нову кухню або оброблений підвал, вони повинні оцінювати рентабельність інвестицій в сонячну енергію.

Встановлення сонячних панелей у будинку не тільки допомагає зменшити поточні щомісячні рахунки за комунальні послуги, але й потенційно може збільшити вартість будинку на 4.на 1% більше, ніж аналогічні будинки без сонячних панелей, згідно з нещодавнім дослідженням Zillow. або додатково на 9 274 для будинків із середньою вартістю в США.S.

Зелені будинки

Нещодавні стихійні лиха, такі як лісові пожежі в Каліфорнії, теплові хвилі по всій Європі та екстремальні танення снігу, надихнули багатьох на пошук більш екологічного способу життя, в тому числі і покупців житла.

Зростає попит на екологічно чисте життя. Більше 80% покупців зараз кажуть, що енергоефективні характеристики є важливими при виборі житла, каже Сара Міхітар, старший економіст Zillow. Ми все частіше виявляємо, що ці атрибути важливі для потенційних покупців житла. Це одна з причин, чому існує премія, пов’язана з цим. Інша частина полягає в тому, що існує справжня цінність, яку надають сонячні панелі. а саме, майбутня економія енергії.

Економія енергії частково залежить від того, як конкретний будинок споживає енергію. Наприклад, будинок, який має підлогу з підігрівом, може отримати більшу надбавку за рахунок додавання сонячної енергії (хоча це не була кореляція, яку спеціально досліджувала компанія Zillow).

Для домовласників, які знають, що споживають багато енергії, ці майбутні заощадження варті того, щоб витратити трохи більше грошей наперед, сказав Міхітар.

Щоб визначити сонячну премію в кожному штаті, компанія Zillow порівняла продажі будинків з сонячними енергетичними системами та без них, виставлених на продаж і проданих протягом періоду дослідження. березень 2018 року та лютий 2019 року. Компанія проаналізувала всі транзакції, що відбулися, і визначила, які будинки мали сонячні панелі в описі, контролюючи видимі атрибути, включаючи розмір, вік, місце розташування та ринкову вартість на момент виставлення будинку на продаж. Zillow також контролює динаміку місцевого ринку та пору року, коли продається будинок.

У Нью-Джерсі будинки з сонячними панелями можуть продаватися за 9.на 9% більше, ніж у будинках без сонячних систем. Це прибуток у розмірі 32 281 для будинку середньої вартості в цьому штаті.

Ось топ-10 штатів з найвищими преміями на сонячну енергію, згідно з даними Zillow:

 • Нью-Джерсі: 9.9% або 32 281 для будинку з середньою вартістю.
 • Пенсильванія: 4.9% або 8,589 для будинку з середньою вартістю.
 • Північна Кароліна: 4.8% або 8 996 для будинку з середньою вартістю.
 • Луїзіана: 4.9% або 7 037 для будинку з середньою вартістю.
 • Вашингтон: 4.1% або 15,916 для будинку з середньою вартістю.
 • Флорида: 4% 9 454 для будинку середньої вартості.
 • Гаваї 4% або 24 526 для будинку середньої вартості.
 • Меріленд: 3.8% або 10,976 для будинку з середньою вартістю.
 • Нью-Йорк: 3.6% або 10 981 для будинку середньої вартості.
 • Південна Кароліна: 3.5% або 5 866 для будинку середньої вартості.

Однак сонячні премії можуть відрізнятися в межах штату.

Хоча сонячна надбавка для штату Флорида становить 4%, вона збільшується до 4.6% в Орландо, штат Флорида.

У Нью-Йорку сонячна премія на 1.8% більше, ніж в цілому по штату, що означає на 23 989 доларів більше у вартості типового будинку в Нью-Йорку.

А в Каліфорнії спостерігаються значні коливання в межах метрополітенів: якщо в цілому по штату сонячна премія становить 3%, то в Сан-Франциско вона зростає до 4%.4%, в Лос-Анджелесі до 3.6%. але в Ріверсайді сонячна премія знижується до 2.7%.

В інших штатах, таких як Юта, не було достатньої кількості будинків з встановленими сонячними системами, щоб визначити сонячну премію.

Причин, чому люди переходять на сонячну енергію, стає все більше, каже Евелін Хуанг, директор по роботі з клієнтами компанії Sunrun, найбільшої компанії з встановлення сонячних панелей в США.S вона безпосередньо конкурує з Tesla, яка придбала свого головного конкурента SolarCity. Однією з причин є економія, я думаю, що це очевидно. Другий. це контроль, каже Хуанг, маючи на увазі щомісячні витрати.

Нашим комунальним компаніям потрібно все більше і більше грошей на утримання, і вони перекладають ці витрати на власників житла. Але це досить непередбачувано для домовласників. Ви просто не знаєте, наскільки збільшиться ваш прибуток, сказав Хуанг. Я думаю, що це ще одна причина, чому клієнти розглядають сонячну енергетику. Вони хочуть знати, скільки вони збираються платити щомісяця. Якщо у вас фіксований дохід, вам потрібен бюджет. Ви повинні знати, чого очікувати.

Домовласники, які перейшли на сонячну енергію

Ліза та Джеррі Кретьєн, подружжя з округу Кейп-Мей, штат Нью-Джерсі, вирішили орендувати сонячні панелі на даху у компанії Sunrun рік тому. Високі рахунки за комунальні послуги та бажання жити чистішим і екологічнішим життям надихнули їх на прийняття рішення. З моменту переходу на сонячну енергію в червні 2018 року рахунки за електроенергію в Кретьєні зменшилися, особливо в літній час.

Як тільки ми відкривали басейн і вмикали кондиціонери в травні наші рахунки за електроенергію наближалися до 800 доларів, а іноді й більше. сказала Ліза Кретьєн. Заощадження грошей, особливо з дітьми в коледжі, було великою допомогою і великою економією. Існує багато стимулів, з точки зору оподаткування ви отримуєте пільги. Це був просто плюс на всьому шляху.

Для Керрі Лейн, власниці та оператора клінінгової компанії, мешканки Південного Джерсі, досвід був схожим. Після переїзду в новий будинок вона отримала свій перший рахунок за електроенергію: приголомшливий 1 100. Керрі знала, що потрібно щось робити, щоб зробити свої рахунки за електроенергію доступними.

Мені 60 років, тож я піднімаюся туди. Я заробляю на життя фізичною працею, але я не можу робити це вічно, тому для мене було дуже важливо, щоб мої рахунки були керованими. сказав Лейн. Мій перший рахунок за електроенергію в цьому будинку склав 1100 доларів. Я знав, що мені потрібно виправити цю ситуацію і зробити її керованою, і Sunrun дав мені послідовність, яку я шукав.

Представник Sunrun заявив, що за умови щорічного підвищення тарифів на комунальні послуги. поточне середнє підвищення тарифів на комунальні послуги в країні становить близько 3% на рік. клієнти сонячних електростанцій бачать середню економію комунальних платежів від 10% до 40%. Сонячні контракти включають фіксовану ціну енергії за кіловат/годину, яка, як правило, нижча, ніж тарифи на комунальні послуги в більшості регіонів США.S.

Представник Sunrun зазначив, що клієнти, як і раніше, повинні платити за базову комунальну інфраструктуру окремо від вартості виробництва електроенергії, наприклад, за обслуговування проводів, а також можуть використовувати певну кількість електроенергії, виробленої з комунальних джерел, залежно від розміру їхнього будинку та рівня енергоспоживання, а також від сезону. Сезонність є проблемою і для комунальних підприємств. Влітку, наприклад, вони, як правило, вищі, щоб задовольнити попит, згідно з даними U.S. Управління енергетичної інформації.

Залежно від угоди з Sunrun, яка пропонує сервісні плани, кредити, передоплату та купівлю за готівку, клієнти можуть також сплачувати щомісячні платежі компанії. Sunrun каже, що понад 85% клієнтів не купують систему одразу, а вносять попередню оплату, а потім щомісяця сплачують за планом обслуговування.

Ми побачили, що тут є можливість спробувати дати найкраще з обох світів нашим покупцям житла.

Компанія De Young Properties в Каліфорнії побудувала свій перший будинок з нульовим споживанням енергії в 2013 році. це означає, що він має потенціал виробляти стільки ж чистої енергії, скільки споживає щорічно.

Компанія De Young почала переробляти свій традиційний прототип будинку в 2008 році, щоб знайти спосіб будувати комфортні, енергоефективні будинки за доступною ціною. Ми хотіли будувати кращі будинки. Ми не хотіли зупинятися на досягнутому і просто будувати такий самий будинок, який будував мій дідусь, тому що ми відчували, що важливо продовжувати розвиватися. сказав Брендон Де Янг, виконавчий директор v.p. компанії, яка має тридцятирічну історію.

По суті, ви повинні або пожертвувати своїм комфортом заради рахунків за енергію, або рахунками за енергію заради свого комфорту. І ми побачили, що тут є можливість спробувати дати нашим покупцям найкраще з обох світів. сказав Де Янг.

Застереження

Багато домовласників орендують сонячні панелі у компаній, включаючи Sunrun і Tesla, що означає, що під час продажу будинку продавцю потрібно викупити оренду або знайти покупця, який готовий взяти на себе цю оренду. Лізингові компанії з сонячної енергетики надають послуги з передачі лізингу. Якщо попередній власник мав право на державні або федеральні податкові пільги, пов’язані з сонячним проектом, цей фінансовий стимул не перейде до нового власника.

Як і будь-яке вдосконалення будинку, сонячні енергетичні системи мають обмежений термін експлуатації. Через 20 років або більше сонячні панелі, як правило, починають виробляти менше енергії, і це забирає частину цінності, пов’язаної з сонячними панелями, що, ймовірно, буде відображено в їх премії для конкретного будинку. Але Зіллоу зазначив, що це схоже на багато інших атрибутів будинку. Наприклад, системи опалення, вентиляції та кондиціонування часто потребують заміни приблизно через 10-15 років, але люди все ще високо цінують наявність кондиціонера і готові платити за нього премію.

Інвестиційні податкові кредити, запропоновані федеральним урядом для інвестування в проекти з відновлюваної енергетики, включаючи сонячну, планується поступово скасувати для власників житлових будинків у 2022 році, але лобістська боротьба за цей податковий кредит, який в даний час досягає 30%, продовжується. Якщо їх поступово відмовлятися від використання, це позбавить покупця будинку одного з стимулів для придбання сонячної системи, хоча витрати при цьому знижуються. Білл Гейтс нещодавно зауважив, що сонячна та вітрова енергетика більше не потребують такої підтримки, як інші джерела відновлюваної енергії, і що державні стимули повинні бути поступово скасовані, а також додав, що сонячні та вітрові компанії повинні бути достатньо великими, щоб знизити витрати за рахунок економії на масштабах виробництва.

Залишити відповідь