Як побудувати домашню систему резервного живлення від акумулятора. Домашня інверторна система

Сонячний інвертор для мережевих фотоелектричних систем

Як ми вже знаємо, фотоелектричні сонячні елементи виробляють безперервну енергію постійного струму, і тому, коли фотоелектрична сонячна система повинна підключатися безпосередньо до електромережі або містить навантаження змінного струму, необхідне перетворення електроенергії з постійного струму в змінний. Сонячний інвертор забезпечує перетворення постійного струму в змінний за допомогою електронних методів перемикання.

Інвертор сонячної енергії. це важливий електронний пристрій, який перетворює електричну енергію, що генерується фотоелектричною сонячною батареєю, в чисту електроенергію змінного струму, придатну для подачі безпосередньо в електромережу. Типовим застосуванням одного сонячного інвертора є перетворення низької вхідної напруги в більш високу звичайну побутову мережу змінного струму правильної частоти і напруги, що дозволяє нам використовувати електроприлади, коли мережа змінного струму недоступна.

Символ сонячного інвертора

На практиці інвертор дозволяє працювати електродрилям, комп’ютерам, пилососам, освітлювальним приладам та більшості електроприладів, які можна підключити до розеток. Якщо інвертор достатньо великий, то можна також використовувати більші прилади, такі як морозильні камери, холодильники та пральні машини.

Всі ці стандартні прилади змінного струму 120 або 240 вольт можуть живитися безпосередньо від фотоелектричної сонячної батареї або шляхом перетворення енергії, що зберігається в резервних батареях, за допомогою сонячного інвертора відповідного розміру. Робота інвертора, як правило, безшумна, а його вихідна потужність доступна в будь-який час, коли вона необхідна. Таким чином, автономні акумуляторні системи можуть працювати практично від будь-якого стандартного комерційного приладу 24 години на добу.

Хоча одного інвертора цілком може бути достатньо для домашньої установки, кілька інверторів стають нормою, коли ми просуваємося вгору по шкалі потужності, і їх ефективність, надійність і безпека є основними проблемами для проектувальника системи.

Конфігурації сонячних інверторів

Конфігурація центрального інвертора

Конфігурація центрального інвертора. кілька гілок масиву з’єднані між собою паралельно. Повна потужність масиву перетворюється в змінний струм за допомогою одного центрального сонячного інвертора, а потім подається в мережу. Одиночний інвертор має вхідну напругу і струм постійного струму, які можуть бути досить великими в залежності від конфігурації масиву.

Цей тип конфігурації інвертора забезпечує хорошу ефективність, низьку вартість, середню надійність і, оскільки фотоелектричні панелі в одному масиві рівномірно підібрані, відстеження точки максимальної потужності (MPPT), вибране інвертором для всього масиву, гарантує, що всі фотоелектричні панелі працюють на максимальній або близькій до неї потужності.

Конфігурація інвертора гілки

Конфігурація інвертора гілок. кожна гілка або лінія має свій власний інвертор. Тоді кожна окрема гілка може мати різну кількість фотоелектричних панелей, різні типи панелей, положення, орієнтацію або страждати від повного або часткового затінення. В результаті кожен інвертор виробляє різну вихідну потужність по відношенню до підключеного до нього масиву.

Тому масив не може бути ефективно охарактеризований однією єдиною точкою максимальної потужності (MPP), оскільки кожен інвертор буде працювати в іншій точці максимальної потужності по відношенню до інших. Основна перевага такого типу конфігурації інвертора полягає в тому, що кожна сонячна гілка може знаходитися в різному місці або положенні, а не всі разом в одному масиві.

Індивідуальна конфігурація інвертора

Індивідуальна конфігурація інвертора. кожна фотоелектрична сонячна панель має власний інвертор живлення. Це дозволяє інвертору вибрати оптимальну точку живлення для панелі, що дає дуже хорошу ефективність, але з вищою вартістю за кВт/год. Компоненти в масиві означають меншу надійність і більше обслуговування.

Все більше виробників сонячних панелей пропонують окремі фотоелектричні панелі з інверторами, вбудованими безпосередньо в фотоелектричні панелі, що робить кожну сонячну панель власним повноцінним джерелом живлення змінного струму, що дозволяє підключати її безпосередньо до електромережі.

Підключені до мережі сонячні інвертори синхронізують вироблену ними електроенергію з місцевою мережею змінного струму, дозволяючи системі подавати вироблену сонячну електроенергію безпосередньо в мережу, як правило, через другий лічильник кВт-год “чистої” електроенергії.

Більшість мережевих інверторів призначені для роботи без резервних батарей, але також доступні моделі інверторів на основі акумуляторів. Акумуляторні інвертори для використання як в автономній фотоелектричній системі, так і в підключеній до мережі фотоелектричній системі. Оскільки сучасні інвертори мають вбудований зарядний пристрій, який здатний заряджати батарею безпосередньо від мережі під час похмурої або поганої погоди.

Високоякісні сонячні інвертори доступні в розмірах від декількох 100 Вт, для живлення освітлення, ноутбуків та ігрових консолей з вашого автомобіля, до десятків кіловат, для живлення великої домашньої сонячної системи з мережевими інверторами, призначеними для автоматичного відключення при відсутності живлення від мережі з міркувань безпеки.

Сонячні інвертори доступні в широкому діапазоні розмірів потужності і номінальної напруги, щоб відповідати практично будь-яким комбінаціям установки, але в основному існує три типи сонячних інверторів постійного струму в змінний: прямокутна хвиля, модифікована синусоїда і чиста синусоїда.

Сонячний інвертор прямокутної хвилі

Сонячний інвертор прямокутної форми. це найпростіший і найдешевший тип інвертора. Зазвичай він не використовується в комерційних цілях через низьку якість вихідної потужності та дуже великі гармоніки. Інвертори прямокутної форми, оснащені тиристорними вихідними каскадами, подрібнюють та інвертують (звідси і назва інвертора) вхідну позитивну потужність постійного струму для генерування прямокутної хвилі, що чергується з позитивним та негативним вихідним сигналом змінного струму, який пізніше фільтрується для наближення до синусоїди та усунення небажаних гармонік.

Дешевші інвертори прямокутної форми можуть також використовувати транзисторні схеми з підвищувальними трансформаторами для отримання необхідної вихідної напруги. Інвертори прямокутної форми насправді використовуються лише в невеликих автономних фотоелектричних системах, які без проблем забезпечують такі прості речі, як освітлення або ручні інструменти з універсальними двигунами. але не більше того.

Модифікований синусоїдальний сонячний інвертор

Модифікований синусоїдальний інвертор сонячної енергії, який також називають квазісинусоїдальним інвертором. це, по суті, модифікований інвертор квадратної хвилі, який виробляє вихідну синусоїду з низьким рівнем гармонійних спотворень і невеликим часом “вимкнення” між позитивним і негативним напівперіодами, коли інвертор перемикає полярність.

Модифіковані синусоїдальні інвертори підходять для більшості типів електричних і електронних навантажень, і є популярним типом інверторів на споживчому ринку сьогодні завдяки своїй хорошій ефективності перетворення, відносно низькій вартості і можуть використовуватися в сонячних установках, де форма сигналу не дуже важлива.

Однак модифіковані синусоїдальні інвертори можуть не дозволяти принтерам, копіювальним апаратам, диммерам, акумуляторним та змінним інструментам працювати належним чином через перемикання вихідного каскаду інвертора. Також деякі аудіопідсилювачі та радіоприймачі можуть видавати низькочастотний фоновий гул через комутаційні компоненти на виході інвертора.

Синусоїдальний інвертор сонячної енергії

Синусоїдальний сонячний інвертор виробляє високоякісну форму сигналу змінної напруги з низьким загальним коефіцієнтом гармонік (THD), подібну до тієї, яку ви отримуєте від місцевої електричної або комунальної компанії. Вони використовуються, коли є потреба в чистій синусоїді для роботи чутливих пристроїв, таких як електронне обладнання, принтери, копіювальні апарати, стереосистеми тощо.

Інвертори з чистою або справжньою синусоїдою вимагаються в якості стандарту більшістю енергопостачальних компаній як частина підключеної до мережі фотоелектричної сонячної системи. Синусоїдальні інвертори мають набагато вищу вартість, ніж попередні типи при однаковій потужності, в основному через їх кращі внутрішні електронні схеми. Їх вихідною напругою можна керувати або в режимі прямокутної хвилі, або в режимі широтно-імпульсної модуляції (ШІМ).

У схемах ШІМ з чистою синусоїдою вихідна напруга і частота регулюються шляхом зміни робочого циклу високочастотних імпульсів. Розрізана напруга потім проходить через вихідну мережу LC-фільтрів низьких частот для отримання чистої синусоїдальної вихідної напруги.

Це дозволяє добре контролювати вихідну напругу і частоту, гарантуючи, що будь-яке навантаження змінного струму в межах потужності інвертора буде працювати належним чином. Чисті синусоїдальні інвертори, як правило, не підходять для домашніх сонячних електростанцій, оскільки їх вартість занадто висока і вони неефективні, натомість використовуються “ступінчасті” синусоїдальні інвертори.

Лише високоякісні інвертори найвищого класу дійсно забезпечують чисту синусоїду як вихідну форму сигналу. Крім того, деякі з інверторів з чистою синусоїдою мають вбудовані схеми стеження за сонячною енергією або відстеження точки максимальної потужності (MPPT), щоб оптимально управляти моторизованою сонячною фотоелектричною батареєю з відстеженням.

Більшість моделей синусоїдальних інверторів, доступних на ринку, є варіацією модифікованого синусоїдального інвертора, описаного вище. Їх вихідна напруга не є чистою синусоїдою, але вони можуть працювати майже з усім, що може бути підключено до місцевої електромережі. Коли справа доходить до ефективності, синусоїдальні інвертори працюють краще, ніж чисто синусоїдальні інвертори.

Вибір сонячного інвертора

Після самих сонячних фотоелектричних панелей, сонячні інвертори є наступною найважливішою частиною підключеної до мережі фотоелектричної системи, і тому номінальна вхідна потужність інвертора повинна бути підібрана відповідно до фотоелектричної панелі або масиву.

Як правило, інвертори вибираються для конкретної сонячної системи на основі максимального навантаження, максимального необхідного сплеску напруги, необхідної вихідної напруги змінного струму, вхідної напруги акумулятора та будь-яких додаткових функцій, які можуть знадобитися. Розмір інвертора вимірюється його максимальною безперервною вихідною потужністю у ватах, і ця номінальна потужність повинна бути більшою, ніж сумарна потужність усіх підключених одночасно навантажень змінного струму.

Крім того, електроприлади, такі як пральні машини, сушильні машини, холодильники та морозильні камери, які використовують електродвигуни, потребують більше енергії для запуску, ніж для роботи.

Таке високе пускове споживання енергії може більш ніж удвічі перевищувати нормальне споживання енергії, тому це необхідно враховувати при виборі потужності інвертора. Більшість інверторів здатні видавати від трьох до п’яти разів більше номінальної потужності при короткочасних стрибках напруги і перевантаженнях.

Припустимо, що ми розрахували загальне споживання електроенергії змінного струму для нашого будинку і що нам знадобиться 2500 Вт або 2.Сонячний інвертор 5 кВт. Фотоелектричні сонячні панелі, які нас цікавлять. це 24-вольтові монокристалічні кремнієві панелі, розраховані на пікову потужність 140 Вт. Якщо розділити 2500 Вт на 140 Вт, то це означає, що знадобиться 18 фотоелектричних панелей, що в сумі дасть 2520 Вт.

Але як підключити ці 18 панелей до інвертора? З попередніх уроків ми знаємо, що фотоелектричні сонячні панелі можуть бути з’єднані між собою так само, як батареї, і в послідовній комбінації напруга додається, з постійним струмом через кожну панель, а в паралельній комбінації струм додається з постійною напругою на кожній панелі.

Спочатку нам потрібно розрахувати, скільки модулів можна з’єднати між собою в послідовну гілку. У технічному паспорті нашого інвертора вказано, що максимальна вхідна напруга з відстеженням точки потужності (MPPT) становить від 175 до 480 вольт при максимальному струмі 15 ампер. Напруга холостого ходу (Voc) кожної 24-вольтової фотоелектричної панелі при 25 o C дорівнює 36.8 Вольт.

Тоді ми бачимо, що максимальна кількість панелей, яку ми можемо з’єднати разом в одну послідовну гілку, розраховується як 480/36.8 = 13 панелей. Аналогічно, мінімальна кількість 24-вольтових фотоелектричних панелей, необхідних для утримання напруги стеження MPPT вище мінімальних 175 вольт, розраховується як: 175/24 = 7.3, або 8 панелей.

Тоді, щоб утриматись в межах вхідної напруги інвертора для нашого простого прикладу, щоб напруга фотоелектричного масиву не була нижчою за 175В або вищою за 480В, потрібна гілка масиву від 8 до 13 сонячних фотоелектричних панелей. Оскільки наш розрахунковий масив складається з 18 панелей, прийнятно використовувати дві гілки або ланцюжки по 9, 24 вольтових фотоелектричних панелей кожна. Струм короткого замикання, Isc наших 24-вольтових монокристалічних кремнієвих панелей дорівнює 5.8 ампер. Таким чином, дві гілки дадуть загальний максимальний струм 11.6 ампер, що цілком відповідає специфікації інверторів.

Тому, щоб визначити кількість панелей, які можна підключити на одній послідовній гілці, перевірте, щоб сума напруг холостого ходу всіх панелей не перевищувала максимальну напругу точки відстеження потужності постійного струму і щоб мінімальна кількість панелей в послідовній гілці не опускалася нижче мінімальної напруги MPPT, не забуваючи про те, що напруга в послідовній гілці змінюється вгору і вниз з температурою. Також перевірте, щоб струм короткого замикання (Isc) масиву був меншим за максимальний вхідний струм постійного струму інвертора.

У наступному уроці про сонячну енергетику ми розглянемо переваги використання акумуляторів глибокого циклу порівняно зі звичайними автомобільними акумуляторами, а також те, як підключити їх до домашньої сонячної електростанції для використання в автономній або мережевій фотоелектричній системі.

Як побудувати домашню систему резервного живлення від акумулятора?

Якщо у вас немає домашньої системи резервного живлення, ви та ваша сім’я можете бути вразливими під час відключення електроенергії.

Ви можете тримати традиційний генератор на викопному паливі в режимі очікування на випадок відключення електроенергії. Але газові та дизельні генератори жеруть паливо, виробляють токсичні викиди та надзвичайно шумні. не кажучи вже про те, що вони жахливі для нашої планети.

Яка більш екологічна альтернатива?

Якщо у вас є хист до саморобних проектів, ви можете створити власну домашню систему резервного живлення від акумулятора з нуля. Процес вимагає обережності, уваги до деталей і численних важливих компонентів.

Якщо ви знаєте, як це зробити, створення домашньої системи резервного живлення може бути корисним та економічно ефективним.

Ознайомтеся з покроковою інструкцією та дізнайтеся, чи підходить вам домашня система резервного живлення від акумулятора, яку ви можете зробити своїми руками.

Якщо вам здається, що все це занадто складно, ми також розглянемо варіанти портативних електростанцій plug-and-play, які також є чудовою альтернативою традиційним генераторам.

Що потрібно для створення домашньої системи резервного живлення від акумулятора?

У Сполучених Штатах і в усьому світі спостерігається все більше відключень електроенергії через екстремальні погодні умови. Частота відключень електроенергії означає, що наявність домашнього джерела резервного живлення. це вже не просто зручність, а необхідність.

Для побудови домашньої системи резервного живлення від акумулятора потрібно більше, ніж просто батарея та кілька дротів. Вам потрібно підключити акумулятор до електричної панелі та забезпечити сумісність між усіма компонентами системи.

Тим не менш, процес “зроби сам” не повинен бути надто складним. Це відносно доступний проект для майстра з базовими електричними знаннями та навичками.

Щоб побудувати ефективну домашню систему резервного живлення від акумулятора, вам знадобляться такі компоненти:

 • Інвертор живлення
 • Домашня резервна батарея
 • Зарядний пристрій для акумулятора
 • Електропроводка та кабелі

Вибираємо інвертор живлення

Ваша побутова техніка використовує для роботи електроенергію змінного струму (змінного струму). На жаль, батареї генерують постійний струм (DC).

Ви не можете просто підключити акумулятор безпосередньо до домашнього електрощита або електроприладів. Вам потрібно перетворити енергію акумулятора в змінний струм. широко відомий як побутова електроенергія.

Пристрій, який перетворює постійний струм в змінний, називається інвертором.

При виборі інвертора першим кроком є визначення того, яку потужність вам потрібно виробляти. Інвертор має потужність у ватах, але якщо ви не знаєте, яке споживання вимагають прилади та системи, які ви хочете запустити під час відключення електроенергії, потужність інвертора не має сенсу.

Щоб визначити енергоспоживання вашого домогосподарства, додайте потужність кожного пристрою та приладу, який ви хочете живити або заряджати під час відключення електроенергії. Наприклад, 2000-ватний інвертор може забезпечити електроенергією одночасно лише прилади з сумарною потужністю не більше 2000 Вт.

Також важливо пам’ятати, що багато приладів потребують більшої потужності для увімкнення, ніж для роботи. Це зазвичай називають імпульсною потужністю або пусковими ватами. Переконайтеся, що вихідної потужності вашого інвертора достатньо для ввімкнення приладів, а не тільки для підтримки їхньої роботи.

Для довідки, ось таблиця, що показує середню потужність поширених побутових приладів.

Стартова та робоча потужність типових побутових приладів

Прилад Номінальна (робоча) потужність Початкові вати
Посудомийна машина 1300 1800
Пральна машина 1200 2300
Холодильник/морозильна камера 700 2200
Лампочка 60-75 0
Мікрохвильова піч 600-1000 0
ТЕЛЕВІЗОР 500 0
Тостер 900 0
Пилосос 1440 2500
Кавоварка 1000 0
Блендер 300 800
Праска для одягу 1500 0
Сушарка 5400 7000
Духова шафа з тостером 1200 0
Плойка для завивки волосся 1500 0
Обігрівач приміщення 2000 0
Ноутбук 50-300 0
20-дюймовий коробчастий вентилятор 200 350

Виберіть свій акумулятор

Далі вам потрібно вибрати акумулятор. Можливо, вам знадобиться кілька батарей для резервного живлення цілого будинку.

Ємність батарей може варіюватися від невеликих батарей на 100 Вт-год до більших, 3.Батареї на 6 кВт-год, достатні для живлення великих приладів. Щоб дізнатися, яка вихідна потужність і ємність вам потрібна, визначте вимоги до потужності приладів або пристроїв, які ви хочете живити, а потім помножте це число на кількість часу, протягом якого ви хочете мати можливість працювати від нього.

Наприклад, для роботи 300-ватного ноутбука протягом шести годин знадобиться батарея з мінімальною вихідною потужністю 300 Вт і ємністю 1800 ват-годин (1.8 кВт/год).

Якщо можливо, обирайте акумулятори, ємність яких принаймні вдвічі перевищує необхідну вам, щоб не допустити їх розряджання нижче 50% ємності.

Залежно від хімічного складу акумулятора, “глибоке розрядження” може негативно вплинути на термін служби та продуктивність.

Нижче наведено кілька прикладів варіантів резервного живлення від портативної електростанції plug-and-play:

 • Портативна електростанція RIVER 2 Pro. наступна модель після RIVER 2, RIVER 2 Pro забезпечує домашнє резервне живлення для персональних пристроїв і невеликих приладів. Завдяки ємності 768 Вт-год і режиму перемикання за 30 мс, це ідеальна резервна станція для безперебійного живлення до 80% потужних побутових приладів, таких як мікрохвильові печі та електричні чайники.
 • Портативна електростанція DELTA 2. електростанція DELTA 2 забезпечує потужність 1024 Вт/год. Ви можете запустити кілька приладів і підтримувати роботу найнеобхідніших під час відключення електроенергії.
 • Портативна електростанція DELTA Pro. Delta Pro може працювати з основними побутовими приладами та системами опалення/охолодження з потужністю 3.6 кВт/год вихідної потужності (з можливістю розширення до 7.2 кВт/год/240В). Ви можете підключити додаткові акумулятори Smart і збільшити ємність до 21.6 кВт-год для резервного живлення всього будинку, яке може працювати до тижня.

Виберіть зарядний пристрій

Далі вам потрібен компонент для зарядки акумуляторів. Зарядний пристрій та регулятор можуть заряджати ваші акумулятори, не перезаряджаючи їх. Переконайтеся, що ваш зарядний пристрій сумісний з батареями, які ви використовуєте, оскільки це допоможе запобігти їх пошкодженню.

Якщо ви постійно розряджаєте або перезаряджаєте батареї, ви ризикуєте отримати незворотні пошкодження та знизити ефективність. Вимірювання та регулювання заряду, який отримують ваші батареї, дозволяє підтримувати їхню максимальну ємність і максимальну ефективність між циклами використання.

Під час відключення електроенергії повністю заряджена батарея забезпечить вас енергією на довший час.

Якщо ви будуєте сонячну домашню систему резервного живлення для забезпечення енергопостачання поза мережею, вам потрібно придбати сонячні панелі та збалансувати компоненти системи. Переконайтеся, що сонячні панелі та акумулятор сумісні.

Такі варіанти, як сонячні панелі EcoFlow, універсально сумісні, але не всі фотоелектричні панелі. Якщо ви не купуєте сонячний генератор “plug-and-play”, вам також потрібно забезпечити сумісність інвертора, контролера заряду та інших компонентів системи.

Підключіть свою систему

Нарешті, вам потрібно з’єднати компоненти між собою. Підключіть акумулятор до інвертора, контролера заряду та джерела заряду. Потім підключіть домашню систему резервного живлення від акумулятора до існуючої електропроводки за допомогою перемикача (або входу живлення, якщо такий є).

Після того, як все підключено, ваша домашня електрична система повинна живитися від резервного акумулятора при наступному відключенні електроенергії.

Помилки, яких слід уникати при створенні домашньої системи резервного живлення від акумулятора

Якщо ви купуєте окремі компоненти для вашої системи резервного живлення, вам потрібно переконатися, що вони сумісні між собою. Якщо ви цього не зробите, ваша акумуляторна система вийде з ладу ще до того, як ви зможете її використовувати.

Аналогічно, вам потрібно купувати якісні компоненти. Багато людей обирають шлях “зроби сам”, щоб заощадити гроші. Однак не варто економити на якості деталей.

Правильно підібрані компоненти забезпечать надійність вашої домашньої системи резервного живлення набагато довше.

Помилка : Вибір неправильного хімічного складу батареї

Нижче наведено найпоширеніші типи хімічних елементів для резервних акумуляторних батарей у порядку ефективності (від кращого до гіршого)

 • Літій-залізо-фосфатні (LFP або LiFePO4) акумулятори
 • Літій-іонні (Li-ion) акумулятори
 • Нікель-кадмієві (Ni-Cad) акумулятори
 • Свинцево-кислотні акумулятори

На жаль, чим ефективніший хімічний склад акумулятора, тим дорожчий він буде коштувати. Не робіть помилки, враховуючи лише авансові витрати. Свинцево-кислотні акумулятори швидко потребують заміни. акумулятори LiFePO4 можуть служити десять років і більше.

Помилка : недооцінка енергоспоживання

Якщо ви створюєте акумуляторну систему для задоволення ваших потреб у резервному живленні, переконайтеся, що ви точно знаєте, скільки електроенергії вам потрібно споживати під час відключення електроенергії.

Система, створена для живлення вашого найпотужнішого приладу, чудово підійде, якщо це все, що ви хочете використовувати. Якщо це не так, вам потрібно переконатися, що ви врахували всі інші прилади та пристрої, які ви хочете запустити або зарядити одночасно.

Додайте потужність усіх цих пристроїв разом (не забудьте про потужність перенапруги або пускові вати, якщо це необхідно). Прагніть перевищити передбачувану вихідну потужність та вимоги до зберігання принаймні на 20%, щоб бути в безпеці.

Помилка #3 Підключення резервної батареї до домашньої електромережі самостійно

Якщо у вас немає досвіду роботи з високовольтною електропроводкою, найміть професійного електрика.

Встановлення перемикача для підключення резервної батареї до домашньої електромережі. це швидка і проста робота для професіонала. Якщо ви спробуєте зробити це самостійно, ви можете вдарити себе струмом або створити пожежну небезпеку, про яку ви можете навіть не знати, поки не стане занадто пізно.

побудувати, домашню, система, живлення, акумулятора

Альтернативні рішення для резервного живлення від домашньої батареї

Створення домашньої системи резервних акумуляторів передбачає багато етапів і вибір декількох сумісних компонентів.

Немає місця для помилок.

Крім того, ви можете придбати рішення plug-and-play.

EcoFlow пропонує рішення для резервного копіювання та живлення всього будинку в разі відключення електроенергії. Або ж ви можете повністю відключитися від електромережі за допомогою сонячних панелей, щоб досягти енергетичної незалежності:

  Рішення для резервного живлення всього будинку: Удосконалене рішення резервного живлення для всього будинку EcoFlow складається з двох портативних електростанцій DELTA Pro, з’єднаних через концентратор подвійної напруги EcoFlow. З’єднавши два DELTA Pro разом, ви можете досягти 7.2 кВт-год вихідної потужності. Підключіть до чотирьох додаткових акумуляторів Smart, і ви зможете мати до 21.6 кВт-год акумулятора. цього вистачить багатьом будинкам на тиждень. Підключення всього рішення для резервного живлення будинку до домашнього електрощита створює вбудовану систему резервного живлення, яка може миттєво увімкнутися під час відключення електроенергії та задовольнити всі ваші потреби в електроенергії.

побудувати, домашню, система, живлення, акумулятора

Також не забувайте, що всі портативні електростанції EcoFlow, включаючи DELTA Pro, можуть підзаряджатися від сонячних панелей. Перетворіть свою резервну батарею на сонячний генератор одним простим підключенням.

 • Комплекти живлення: Якщо вам потрібне автономне живлення для крихітного будинку або автофургона, комплект живлення EcoFlow забезпечить вас усією необхідною електроенергією. Скористайтеся онлайн-калькулятором EcoFlow, який допоможе вам побудувати модульну систему відповідно до ваших потреб у споживанні енергії.
 • Заключні думки

  Ваш будинок може бути знеструмлений у будь-який момент. Резервне джерело живлення. найкращий захист від енергетичної вразливості.

  EcoFlow має продукти та досвід, необхідні для того, щоб ваші прилади працювали, а світло залишалося увімкненим. навіть під час тривалого відключення електроенергії.

  Зверніться за допомогою до нас сьогодні, щоб вирішити питання резервного живлення вашого будинку.

  EcoFlow. компанія, що спеціалізується на портативних електростанціях та рішеннях для відновлюваної енергетики. З моменту свого заснування у 2017 році компанія EcoFlow забезпечила спокійну енергією клієнтів на більш ніж 85 ринках завдяки лінійкам портативних електростанцій DELTA та RIVER, а також екологічно чистим аксесуарам до них.

  Сонячні інвертори: Типи, переваги та недоліки

  побудувати, домашню, система, живлення, акумулятора

  Сонячна енергія не виробляє електроенергію у форматі, від якого могла б живитися ваша настільна лампа. Інвертори перетворюють енергію, вироблену сонячними панелями, в енергію, яку ви можете використовувати.

  Подумайте про це як про обмін валюти на вашу енергію. У вас може бути жменька єн, але поки ви не зупинитесь і не обміняєте їх на долари США, ви не зможете заплатити за обід у ресторані.

  Ваш будинок підключений до електромережі змінного струму (змінного струму). Електроенергія, вироблена сонячними панелями, спочатку є постійним струмом (DC). Інвертори перетворюють необроблену енергію постійного струму на змінний струм, щоб ваша лампа могла використовувати його для освітлення кімнати.

  Інвертори є неймовірно важливим обладнанням у даховій сонячній системі. Існує три варіанти: стрінгові інвертори, мікроінвертори та оптимізатори потужності.

  Порадьтеся з енергетичним консультантом, який інвертор найкраще підійде для вашого сонячного проєкту

  Типи сонячних інверторів, плюси та мінуси

  Рядкові інвертори

  Стрінгові інвертори мають один централізований інвертор. або, дотримуючись метафори, один центральний пункт обміну валют.

  Це стандартний інвертор, і він чудово працює, якщо у вас немає тіні від сусідніх дерев або великого димоходу. Це також чудово, якщо всі ваші сонячні панелі спрямовані в одному напрямку.

  Стрінгові інвертори є стандартними в галузі, і вони найдешевші.

  Мінуси стрінгових інверторів:

  побудувати, домашню, система, живлення, акумулятора

  • Загальне виробництво знижується, якщо одна панель пошкоджена або затінена
  • Немає можливості контролювати кожну панель окремо
  • Не оптимально, якщо ваші сонячні панелі звернені в різні боки
  • Збільшення потреб у потужності є більш складним завданням і може вимагати встановлення другого центрального інвертора

  Мікроінвертори

  Мікроінвертори. це невеликі пристрої, вбудовані в кожну окрему сонячну панель, які перетворюють енергію. Уявіть, що на кожному розі вулиці стоять міні-пункти обміну валют.

  Це дає можливість кожній панелі функціонувати з максимальною продуктивністю, незалежно від її сусідів. Навіть якщо сусідня панель затінена гілкою дерева протягом більшої частини дня, всі інші панелі можуть перетворювати енергію на повну потужність. Будь-яке падіння ефективності впливає лише на одну панель.

  Мікроінвертори також дозволяють контролювати продуктивність кожної окремої панелі. Це корисно для виявлення будь-яких проблем з однією панеллю, щоб ви могли відремонтувати її до того, як вона сповільнить продуктивність всієї системи.

  Цей тип інверторів може бути дорожчим, ніж стрінгові інвертори, але він може окупитися з часом за рахунок отримання більшої потужності від вашої системи в цілому.

  Мікроінвертори також дозволяють легко збільшити використання енергії, якщо ви хочете. Припустимо, ви купили електромобіль, і вам потрібно більше енергії для його нічної зарядки. Додати більше сонячних панелей та інверторів простіше і дешевше, ніж додати додатковий центральний інвертор для стрінгової інверторної системи.

  Мікроінвертори:

  • Тінь від сусіднього дерева не зменшить вихідну потужність всієї системи сонячних панелей
  • Доступний моніторинг окремих панелей
  • Збільшення потреби в потужності простіше і дешевше, ніж встановлення другого центрального інвертора
  • Добре підходить для дахів, де сонячні панелі можуть бути звернені в різних напрямках

  Оптимізатори потужності

  Оптимізатори потужності знаходяться десь посередині між стрінговими інверторами та мікроінверторами, як за принципом роботи, так і за ціною.

  Як і мікроінвертори, оптимізатори потужності мають компонент (“оптимізатор”) під і всередині кожної сонячної панелі. Замість того, щоб змінювати постійний струм на змінний прямо на місці, ці інвертори оптимізують струм, перш ніж надсилати його до одного центрального інвертора.

  Це ефективніше, ніж стрінговий інвертор, оскільки будь-яке повільне виробництво з однієї панелі не сповільнює роботу всієї системи, але економічно вигідніше, ніж стандартна установка мікроінвертора.

  Уявіть, що ви можете прорватися в кінець черги в пункті обміну валюти. Це не так швидко і зручно, як мати власний обмінний пункт в декількох кроках від вашого будинку, але вам не доведеться чекати, коли ви доберетеся до центрального офісу.

  Мікроінвертори та оптимізатори потужності набирають популярність і знижуються в міру розвитку технологій.

  Більш детально про оптимізатори потужності ми розповіли у цій статті.

  Плюси оптимізатора потужності:

  • ефективніше, ніж струнні інвертори
  • Менша вартість, ніж у мікроінверторів
  • Доступний моніторинг окремих панелей

  Мінуси оптимізатора потужності:

  Зрештою, найкращий інвертор для вас залежить від форми та розміру вашого даху, дерев поблизу, кількості енергії, яка вам потрібна, та вашого бюджету.

  На що слід звернути увагу в сонячному інверторі

  Нагадаємо, що існує три типи інверторів: стрінгові інвертори, мікроінвертори та оптимізатори потужності.

  Всі вони перетворюють енергію, яку генерують ваші сонячні панелі, з постійного струму (DC) в змінний струм (AC). Це робить енергію придатною для використання у вашому домі.

  Ось кілька речей, на які слід звернути увагу при покупці інверторів.

  Гарантії на сонячні інвертори

  Більшість людей відчувають себе комфортніше, купуючи електронні пристрої з гарантією. Сонячні інвертори не є винятком. Більшість інверторів мають гарантію від 5 до 10 років, хоча деякі з них можуть бути продовжені до 25 років.

  Коли ви шукаєте компанію, переконайтеся, що ви знаєте, що включено в гарантію, а що ні. Наприклад, деякі оптимізатори потужності можуть не включати в гарантію центральний інвертор.

  Також переконайтеся, що ви розумієте умови гарантії. Чи покривається пристрій у разі внутрішньої несправності, а також у разі зовнішнього пошкодження? Чи буде з вас стягуватися плата за роботу або доставку, якщо вам доведеться надсилати деталі? Це все важливі питання, які слід задати.

  Робочі температури сонячних інверторів

  Як і більшість електронного обладнання, інвертори найкраще працюють, коли вони прохолодні. Робоча температура. це найбезпечніший температурний діапазон, який підтримує інвертор.

  Інвертори, природно, самі генерують деяку кількість тепла, виконуючи свою роботу. Оскільки вони, як правило, знаходяться в неконтрольованому середовищі на відкритому повітрі, вони піддаються широкому діапазону температурних коливань.

  Очевидно, що умови не завжди ідеальні, і іноді інвертору доводиться працювати більше, ніж іншим. Чим вища робоча температура (чим більше тепла він може витримати), тим краще.

  Ефективність сонячного інвертора

  Існує два показники ефективності сонячного інвертора: пікова та середньозважена ефективність.

  Пікова ефективність дасть вам ефективність вашого інвертора, коли він працює оптимально. Добре знати, який найкращий сценарій, але варто також зазначити, що він не завжди буде відповідати цьому рівню. У деякі дні сонячна електростанція може досягати піку ефективності лише на годину-дві, а може і не досягати його взагалі.

  Зважені показники ефективності у змінних, таких як вхідні рівні постійного струму. Це дає більш точний показник, оскільки сонячне світло, температура та інші елементи навколишнього середовища впливають на ефективність інвертора протягом дня.

  Ключові терміни, які слід знати про сонячний інвертор

  Відсікання/скальпування

  Це термін, який використовується для опису вихідної енергії, яка втрачається через недостатній розмір інвертора.

  Будь-який інвертор має максимальну номінальну потужність (на побутовому рівні вимірюється у Вт або кВт). Коли сонячна енергія постачає постійний струм, що перевищує максимальну потужність інвертора (те, що інвертор може обробляти), результуюча потужність “відсікається”.” Подумайте про це, як про 14-футову вантажівку, яка намагається проїхати під 13-футовим мостом. трохи не доїжджає до верху.

  Важливо враховувати максимальну вихідну потужність масивів сонячних панелей і вибрати інвертор з правильним розміром, моделлю і типом, щоб уникнути надмірного відсікання.

  Це нормально, якщо розмір системи постійного струму становить близько 1.У 2 рази більше, ніж максимальна номінальна потужність інверторної системи змінного струму. Наприклад, сонячна фотоелектрична батарея потужністю 12 кВт в парі з інвертором потужністю 10 кВт має співвідношення постійного і змінного струму. або “коефіцієнт навантаження інвертора”. 1.2.

  Враховуючи реальні умови на місці, які впливають на вихідну потужність, може мати сенс вибрати сонячну батарею трохи більшого розміру, ніж максимальна номінальна потужність інвертора, оскільки для цієї системи може бути дуже мало “днів з обмеженою потужністю” або випадків відсікання потужності.

  Ефективність інвертора

  Ефективність інвертора. це відсоток, який показує, скільки енергії постійного струму, що надходить на вхід інвертора, перетворюється на корисну енергію змінного струму.

  Жоден інвертор не є ефективним на 100%, хоча деякі з них наближаються до цього показника за сприятливих умов. При перетворенні постійного струму в змінний потужність втрачається у вигляді тепла.

  Хоча ефективність інвертора є важливим фактором, який слід враховувати в процесі вибору, є й інші фактори, які також впливають на економіку проекту, такі як гарантія, ціна, очікуваний термін служби, ремонтопридатність і функції моніторингу.

  Максимальна потужність

  Максимальна потужність. це найбільша потужність, яку дозволено подавати в інвертор, що є функцією технічних характеристик інвертора або максимальної потужності, яку може виробляти сонячна панель. Це відбувається при оптимальному співвідношенні між напругою і струмом вздовж кривої I-V (струм і напруга) даної панелі.

  Точка максимальної потужності (MPP)

  Максимальна вихідна потужність сонячної системи буде змінюватися в залежності від умов, таких як кількість сонячного світла, температура та інші фактори. Стаціонарна, стаціонарна, дахова або наземна сонячна фотоелектрична система з фіксованим нахилом може виробляти свою максимальну номінальну потужність лише протягом обмеженого періоду дня. Кожен конкретний сонячний елемент має власну унікальну криву I-V, яка пов’язує його максимальну вихідну потужність з варіаціями струму (I) і напруги (V).

  Відстеження точки максимальної потужності (MPPT)

  Пристрій, який періодично відстежує характеристики певної панелі, ланцюжка панелей або системи, а також оптимізує та змінює напругу та силу струму відповідно, щоб отримати максимальну потужність.

  Мікроінвертор

  Пристрій, який перетворює постійний струм (DC), вироблений однією сонячною панеллю, на змінний струм (AC).

  Мікроінвертори зазвичай підключаються і встановлюються на місці або позаду кожної окремої сонячної панелі в масиві. Більшість мікроінверторів встановлюються в польових умовах, тоді як деякі з них вбудовуються виробником в панель.

  Популярні марки мікроінверторів включають: Enphase, Chilicon, APS, ABB, SMA та SunPower.

  Оптимізатор

  Перетворювач постійного струму, оптимізатор або “оптимізатор панелі”. це силовий електронний пристрій на рівні модуля, який збільшує вихід енергії сонячної системи шляхом постійного вимірювання MPPT кожної окремої панелі.

  Панелі оптимізаторів передають характеристики продуктивності через систему моніторингу для полегшення експлуатації та будь-якого необхідного технічного обслуговування. По суті, оптимізатори підтримують гнучкі конструкції та розташування систем. з різними орієнтаціями панелей, нахилами, азимутами та типами модулів у певній послідовності.

  Оскільки оптимізатори є DC-DC, або з’єднані з постійним струмом, системи, що використовують цю технологію, як правило, будуть сумісні з накопичувачами енергії з постійним струмом або рішеннями для резервного копіювання, такими як Tesla Powerwall.

  Мабуть, найбільш вигідною перевагою використання оптимізатора постійного струму є MPPT на рівні панелі, або відстеження точки максимальної потужності. Результатом є збільшення збору енергії з панельної системи, особливо якщо вона піддається періодичному або повному затіненню.

  Точка пікової потужності

  Інший термін для точки максимальної потужності (MPP).

  Струнний інвертор

  Пристрій, який перетворює електроенергію постійного струму (DC), вироблену групами сонячних панелей (званих струнами), в корисну електроенергію змінного струму (AC).

  Стрінгові інвертори вважаються “зрілою” сонячною технологією, яка довела свою ефективність, безпечність та надійність. Побутові стрінгові інвертори змінного струму на 240 В зазвичай мають гарантію від виробника близько 10 років.

  Якщо інвертор встановлений відповідно до специфікацій, коду та найкращих практик виробника, він може потребувати обслуговування або, зрештою, заміни протягом усього терміну служби фотоелектричної системи.

  Об’єднайтеся з сонячною.com Energy Advisor, щоб зрозуміти, на що поширюється гарантія якості виготовлення вашої сонячної системи, а також гарантія виробника інвертора. Залежно від ваших цілей, бюджету та уподобань, стрінгові інвертори можуть стати чудовим варіантом для вашої сонячної фотоелектричної системи.

  4 круті нові технології від Solar Power International (SPI) 2019

  Наша команда щойно повернулася з дуже захоплюючої поїздки на Міжнародну конференцію з сонячної енергетики 2019 року в Солт-Лейк-Сіті, штат Юта. Ми оглянули підлогу.

  Інвертори SolarEdge: Повний огляд

  SolarEdge. ізраїльська компанія, що пропонує фотоелектричні сонячні інвертори. В даний час SolarEdge забезпечує майже 90 відсотків усіх потреб в інверторах для житлових будинків, і має досить.

  Повний огляд нового однофазного інвертора для зарядки електромобілів SolarEdge

  Для власників електромобілів (EV) зручний доступ до зарядної станції так само важливий, як для звичайного водія доступ до заправки.

  Топ-3 сонячних інверторів, обраних за допомогою Solar.com у 2017 році

  Сонячні панелі. досить знайоме поняття, і багато хто з нас має уявлення про провідних виробників сонячних панелей, але інвертори. це трохи.

  Мікроінвертор vs стрінговий інвертор: що підходить для вашої сонячної системи?

  При проектуванні індивідуальної сонячної системи вам доведеться прийняти рішення, чи використовувати мікроінвертори або стрінгові інвертори. Основна функція.

  Що таке оптимізатор потужності?

  Приймаючи рішення про сонячне обладнання, важливо знати, які варіанти доступні. Різне обладнання краще підходить для різних ситуацій. Оптимізатор потужності ідеально підходить.

  Який інвертор потрібен для моєї системи сонячних панелей?

  Електроенергія, вироблена сонячними панелями та залишена в акумуляторній батареї, марна без належного обладнання для використання всієї цієї енергії. Система сонячних панелей вимагає способу безпечного та ефективного транспортування та перетворення накопиченої електроенергії у вашому домі.

  Інвертори мають вирішальне значення для налаштування вашої системи сонячних панелей, і вибір правильного інвертора може бути трохи заплутаним без певної допомоги. Цей посібник ознайомить вас з усіма функціями інвертора, принципом його роботи і, що найважливіше, як вибрати його для вашої унікальної ситуації.

  ЩО ТАКЕ ІНВЕРТОР?

  Основна функція інвертора полягає в перетворенні постійного струму (DC) в змінний струм (AC).

  Побутова техніка не може використовувати електроенергію з акумуляторної батареї без перетворення її в змінний струм. Оскільки акумуляторам і сонячним панелям для роботи потрібен постійний струм, інвертори є обов’язковими для правильної роботи будь-якої системи сонячних панелей.

  Інвертори для сонячних панелей також виступають в ролі захисної мережі для вашої системи. Якщо він відчуває, що в ланцюзі щось не так, він вимикається. Це захистить ваш будинок у разі виникнення проблем з електрикою, несправностей тощо.

  Для вашої системи все одно потрібно встановити засоби безпеки, такі як запобіжники, ізоляція та вимикачі. Але, звичайно, чим більше функцій безпеки, тим краще!

  ЯК ПРАЦЮЮТЬ ІНВЕРТОРИ?

  Щоб зрозуміти, як функціонують інвертори, нам спочатку потрібно дізнатися, як електроенергія генерується і рухається в системі сонячних панелей.

  Постійний струм просто означає, що електрика тече в одному напрямку. Сонячні панелі та акумулятори використовують постійний струм, оскільки електрика або електрони течуть в один бік, а потім виходять в інший. Оскільки електроенергія надходить з одного основного напрямку (сонця), у вас не може бути сонячної панелі зі змінним струмом.

  Змінний струм означає, що електроенергія швидко змінює напрямок вперед і назад. Він змінює напрямок близько 60 разів на секунду, більше або менше в залежності від інвертора. Побутова техніка та електромережа використовують змінний струм, оскільки його легко транспортувати з місця на місце. Крім того, для змінного струму значно легше змінювати напругу, ніж для постійного. Постійний струм вимагає більших проводів і кращої ізоляції, що означає більше потенційно марно витраченої електроенергії.

  Інвертор просто бере постійний струм і перетворює його на змінний, перемикаючи потік туди-сюди якомога швидше. Кожен інвертор робить це з різною швидкістю та стабільністю. Чим досконаліший інвертор, тим краще він перетворює струм туди і назад.

  ЯКІ ТИПИ ІНВЕРТОРІВ ІСНУЮТЬ?

  На ринку існує безліч інверторів для сонячних панелей, і всі вони призначені для різних пристроїв та ситуацій. Проте, основний вибір для систем сонячних панелей зводиться до двох різних типів інверторів: модифікована синусоїда і чиста синусоїда.

  У ЧОМУ РІЗНИЦЯ?

  Модифікований синусоїдальний інвертор перемикає струм так, ніби вмикає і вимикає вимикач: дуже різко. Чисті синусоїдальні інвертори плавно перемикаються між двома напрямками (але все одно дуже швидко)!) і роблять перетворення більш схожим на синусоїду, звідси і назва.

  ЯКИЙ ІНВЕРТОР НАЙКРАЩИЙ?

  Ну, це залежить від того, що вам потрібно.

  Модифікований синусоїдальний інвертор. це дешевший і менш ефективний варіант інвертора. Найкраще працює з більш простими приладами, в основному тими, що не мають працюючого двигуна змінного струму або більш складних електронних компонентів. Пристрої, такі як телевізори, пилососи та водяні насоси, працюватимуть нормально, але, ймовірно, будуть споживати трохи більше електроенергії.

  Чим складніша техніка, тим менша ймовірність того, що вона буде функціонувати належним чином, або навіть взагалі не буде функціонувати. Пристрої, які не підходять для модифікованого синусоїдального інвертора, будуть видавати гудіння, генеруючи більше тепла, ніж зазвичай. Але якщо вам потрібен дешевий інвертор для роботи основних побутових приладів, то модифікований синусоїдальний інвертор впорається з поставленим завданням.

  З іншого боку, інвертор з чистою синусоїдою є дорожчою, але набагато ефективнішою версією інвертора. Він працює з більшістю побутових приладів і допомагає їм працювати якомога чистіше.

  Якщо ви плануєте використовувати чутливе лікарняне обладнання, мікрохвильові печі, сучасні телевізори або будь-що з двигуном змінного струму, вам потрібен інвертор з чистою синусоїдою.

  ЯКИЙ РОЗМІР ІНВЕРТОРА Я ПОВИНЕН ОТРИМАТИ?

  Інвертори для сонячних панелей бувають різних розмірів, залежно від того, скільки електроенергії вони можуть споживати та видавати за один раз. Знання того, який розмір підійде саме вам, повністю залежить від того, скільки електроенергії ви будете використовувати протягом дня і який обсяг сховища ви плануєте мати.

  Подумайте, якими побутовими приладами ви володієте. Ви повинні врахувати все у своїй початковій оцінці, навіть щось таке маленьке і буденне, як цифровий годинник.

  Інший фактор, який слід врахувати. це те, як часто ви будете користуватися цими пристроями. Запитайте себе, що вам потрібно щодня.

  Наприклад

  • Як часто ви використовуєте мікрохвильовку?
  • Ви щодня дивитеся телевізор?? Як довго?
  • Як довго ваш телефон або ноутбук підключений до зарядного пристрою?
  • Чи будете ви використовувати пристрій цілий день або лише годину?
  • Ви використовуєте кілька приладів одночасно?
  • Чи будете ви перемикатися між підключенням різних пристроїв?

  Ось такі питання ви повинні задати собі.

  У вас повинні бути сонячні панелі та акумуляторні батареї, достатньо великі, щоб впоратися з усім, що ви плануєте використовувати щодня. Ось чому оцінка настільки важлива: вона впливає на кожне рішення при плануванні вибору сонячного обладнання.

  Ось чому безпечніше купувати інвертор більшого розміру, ніж ви вважаєте за потрібне. Можливість використовувати електроенергію, коли ви хочете або потребуєте, вимагає певної спонтанності.

  Ви ніколи не знаєте, коли у вашому домі з’явиться більше електроніки. Отже, придбання більшого інвертора для початку позбавить вас від проблем з придбанням нового пізніше.

  Якщо вам важко розібратися з розрахунками, ви можете скористатися нашим сонячним калькулятором тут. Ви також можете ознайомитися з нашим блогом про розрахунок сонячної енергії тут. Наш блог більш детально розповідає про те, як виконати математичні розрахунки та допомагає в процесі планування!

  НА ЯКІ ЩЕ ФУНКЦІЇ ІНВЕРТОРА МЕНІ СЛІД ЗВЕРНУТИ УВАГУ?

  Кожен інвертор має свої переваги та недоліки. Переконайтеся, що ви врахували, які аспекти є найбільш важливими для вас та вашої ситуації.

  Наприклад, деякі інвертори легше налаштувати, ніж інші. Якщо ви виконуєте більшу частину роботи самостійно, прості варіанти установки можуть підійти вам найкраще!

  Якщо ви живете в штаті з більш суворими погодними умовами, ви повинні враховувати, наскільки довговічні інвертори. Подивіться рейтинг інвертора NEMA або перевірте відгуки, щоб дізнатися, який інвертор може працювати під постійним дощем, різким сонячним світлом, сильним вітром або будь-якою іншою погодою, з якою ви постійно маєте справу.

  Ефективність повертається до використання модифікованих або чистих синусоїдальних інверторів.

  Звичайно, чим більше функцій у вас є, тим дорожче це може в кінцевому підсумку стати. Вартість може коливатися в широких межах, але, як правило, чим більше ви витрачаєте, тим більше функцій і цінних якостей ви отримуєте.

  Це не означає, що ви повинні кидати всі свої гроші на найбільші та найпотужніші інвертори. Вам не потрібен занадто великий пристрій, який не дає можливості використовувати розширені функції, які він може мати.

  Подумайте, що має вирішальне значення для вас і вашої ситуації, а потім виберіть інвертор відповідно до цього.

  ЧИ МАЄ ЗНАЧЕННЯ АВТОНОМНІСТЬ АБО ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО МЕРЕЖІ?

  Існує кілька ключових відмінностей, про які слід знати, коли ви працюєте від мережі або поза нею, тому будьте обережні!

  Мережеві інвертори для сонячних панелей легше налаштувати, оскільки вам не потрібна акумуляторна батарея. Не кажучи вже про те, що передача виробленої вами електроенергії в мережу дозволить заощадити купу грошей на рахунках за електроенергію, не турбуючись про час роботи акумулятора і про те, в який час доби ви використовуєте свою електроніку.

  Однак, перебуваючи в мережі, перебої в електропостачанні можуть вплинути на вас, оскільки інвертор вимикається з міркувань безпеки. Ви також не будете повністю самодостатніми, оскільки ваш будинок все одно буде підключений до електромережі. Це не обов’язково погано. Але використовувати електрику набагато спокусливіше, якщо ви не турбуєтесь про зберігання батареї та інше.

  Автономні інвертори вимагають трохи більше часу для налаштування та потребують більше планування. Вам потрібно врахувати ваш акумуляторний банк і те, скільки електроенергії ви можете використовувати вдень і вночі.

  Однак повна самодостатність означає, що вам не доведеться турбуватися про рахунки за електроенергію або перебої в електромережі в разі надзвичайних ситуацій. Це буде робота, але ви матимете повний контроль і заощадите багато грошей.

  Останнім часом з’явилися гібридні установки з аварійним акумулятором та підключенням до електромережі. Однак вам потрібно буде визнати, що це буде коштувати дорожче на початковому етапі і вимагатиме більше планування. Незважаючи на це, знайти золоту середину між обома варіантами може бути корисно для тих, хто зацікавлений.

  ЩО РОБИТИ, ЯКЩО Я ВСЕ ЩЕ НЕ ВПЕВНЕНИЙ?

  Вибір інвертора для вашого будинку залежить від багатьох факторів. Перевантаженість ділиться з усіма, хто хоче налаштувати свою систему сонячних панелей. На щастя, ми маємо великий досвід допомоги клієнтам у виборі будь-якого обладнання, яке їм може знадобитися, і інвертори не є винятком!

  Будь ласка, відвідайте наш веб-сайт для вибору різних продуктів або зв’яжіться з нами з будь-якими питаннями, які у вас можуть виникнути. Ви хочете дізнатися більше про все, що пов’язано з сонячною енергетикою?? Перегляньте наші блоги та дізнайтеся від експертів про переваги та досвід переходу на сонячну енергію.

  Залишити відповідь