Доступна сонячна покрівля для житлових будинків у Каліфорнії. Сонячні панелі Luma

Сонячна черепиця: Перетворіть свій дах на джерело енергії (5 брендів)

В Україні.S., сонячні установки для житлових будинків постійно зростали протягом останніх кількох років, досягнувши 1 ГВт у 4 кварталі 2021 року.

Таке впровадження сонячної енергії зумовлене багатьма факторами, такими як передові технології, що розробляються, наприклад, сонячна черепиця.

На ринку існує багато виробників сонячної черепиці. Щоб допомогти вам вирішити, який бренд і продукт найкраще відповідає вашим потребам, ми вибрали 4 різні компанії, що виробляють сонячну черепицю, як альтернативу сонячній черепиці Tesla. Для кожного бренду ми перевіримо продукти, які вони пропонують, розбиваючи їх характеристики, і, що більш важливо, дамо вам знати, чи може сонячна черепиця підійти вам.

Розкриття інформації: Ми можемо отримувати комісійні за покупки, здійснені від наших партнерів за посиланнями в цій статті. (Дізнатися)

Що таке сонячна черепиця і як вона працює?

Сонячна черепиця. це, по суті, сонячні елементи, які перетворюють сонячне випромінювання в корисну електроенергію, але також вона працює як покрівельний матеріал для вашого будинку. Ці покрівельні сонячні елементи зазвичай мають форму черепиці або плитки, які плавно укладаються для забезпечення структурної підтримки даху будинку та інших типів будівель.

Використання сонячної черепиці дозволяє мати дах, який виконує дві функції: генерує чисту енергію і надає вашому будинку, офісу або будь-якій іншій будівлі естетичний вигляд.

сонячна, покрівля, житлових, будинків, сонячні

Склад/структура

Сонячна черепиця виготовляється із сонячних елементів, які зазвичай виготовляються з використанням напівпровідникових матеріалів, таких як монокристалічний кремній та селенід міді-індію-галію. Елементи збираються в стрічки або смуги, щоб сформувати форму черепиці або черепиці.

Крім того, оскільки сонячна черепиця досить тонка, це дозволяє їй мати більшу гнучкість і легку вагу.

Як працює сонячна черепиця?

Сонячна черепиця або плитка слугує покрівельним матеріалом для вашого будинку. Основна ідея полягає в тому, щоб поєднати сонячні елементи з обшивкою даху, а не монтувати сонячні модулі поверх черепиці.

Основний принцип роботи сонячних панелей працює так само, як і у випадку зі звичайними сонячними панелями. Іншими словами, фотоелементи поглинають сонячне світло, щоб створити потік вільних електронів, в результаті чого генерується електричний струм, який може живити електричне обладнання. Різниця між сонячною черепицею та сонячними панелями полягає, головним чином, в їх конструкції.

Чому варто обрати технологію сонячної черепиці?

Щоб допомогти вам проаналізувати, чи є вибір сонячних батарей для вашої фотоелектричної системи правильним варіантом, ми підсумовуємо і перераховуємо всі плюси і мінуси їх використання:

Плюси

 • Ідеальне рішення для тих випадків, коли необхідна заміна даху.
 • Елегантний та витончений дизайн надає вашому даху футуристичного вигляду.
 • На даху не буде видно жодних перешкод від сонячних панелей.
 • Відсутність зовнішньої проводки, яка може бути пошкоджена та спричинити потенційну небезпеку.
 • Немає слабких місць на даху від проколів, як у випадку зі звичайними сонячними системами.

Мінуси

 • Вищі початкові витрати і нижча рентабельність інвестицій (ROI), ніж у звичайних дахових сонячних панелей (за винятком випадків, коли дах потрібно замінити).
 • Сонячна черепиця, як правило, має меншу енергоефективність, ніж стандартні сонячні модулі.
 • Небагато компаній виконують монтаж сонячної черепиці.

Яка середня вартість технологій сонячної черепиці?

Сума грошей, яку ви заплатите за встановлення сонячної черепиці на даху, буде залежати від вашого енергоспоживання, умов та віку вашого даху, виробника сонячної черепиці та інших факторів.

Однак вартість сонячної черепиці може становити від 20 000 до 70 000 доларів США, тоді як сонячний дах Тесли, як правило, розташований за сценарієм високого класу.

Огляди найкращих брендів сонячної черепиці

Сонячний дах Тесли

Ілон Маск презентував Solar Roof ще у 2016 році. Відтоді продукт набув величезної популярності в США та інших країнах.S. та інших країнах.

Очевидно, що сонячний дах надає футуристичний і витончений вигляд будинкам та іншим типам будівель. Хоча, сонячний дах є досить дорогим продуктом і все ще не настільки ефективним, як звичайні сонячні панелі.

Сонячний дах Tesla складається з даху, побудованого з сонячної черепиці, яка містить сонячні елементи. У дизайні кінцевого продукту використовуються два типи черепиці: активна, яка виробляє електроенергію, і неактивна, яка просто виконує роль покрівельного матеріалу. Давайте подивимося на плюси і мінуси використання сонячного даху.

Переваги

 • Естетика: Solar Roof пропонує 4 різні стилі черепиці. Всі мають сучасний та вишуканий дизайн.
 • Довговічність: Стійкість до граду, вітру та вогню, а також до механічних впливів. Solar Roof підкріплена стандартними тестами ANSI.
 • Гарантія: Пропонує 25-річну гарантію на черепицю, електроенергію та захист від атмосферних впливів.
 • Відомий бренд: Хто не в захваті від продукту такого бренду, як Tesla?? Стверджується, що є одним з лідерів майбутнього з нульовими викидами вуглекислого газу.

Недоліки

 • Висока початкова вартість: У порівнянні з будівництвом нового даху або заміною існуючого плюс додаванням звичайної сонячної системи, встановленої на даху, купити сонячний дах Tesla може бути в 2-3 рази дорожче. Залежно від складності вашого даху, ви можете в кінцевому підсумку заплатити від 40 000 до 70 000 доларів за встановлення сонячної черепиці.
 • Низька рентабельність інвестицій: Залежно від багатьох факторів, таких як ваші звички використання енергії, розмір системи, місце розташування та інші, сонячний дах може мати дуже низьку окупність за 25 років життя в порівнянні зі звичайними сонячними системами. У деяких випадках це може бути просто економічно невигідно.

Враховуючи попередні факти, було б цікаво пошукати можливі альтернативи купівлі та встановлення сонячної черепиці. Давайте перевіримо деякі з них.

сонячна, покрівля, житлових, будинків, сонячні

Сонячна черепиця CertainTeed

Ще одним важливим брендом, який вже довгий час є лідером покрівельних технологій в США, є CertainTeed. Пропонує дві різні альтернативи продукту, пов’язані з сонячною черепицею.

Вибір дизайну

 • Apollo Shingle ll: Ця конструкція має сонячну черепицю, яка може бути встановлена на новому або існуючому даху з асфальтової черепиці. Результат. поєднання звичайної бітумної черепиці та активної сонячної черепиці.
 • Apollo Tile ll: Цей продукт пропонує більш інтегрований дизайн за рахунок використання черепиці, яка вбудовується в новий або існуючий дах з бетонної черепиці.

Продуктивність

В обох системах Apollo Shingle II і Apollo Tile ll в кожній черепиці/гонті використовуються 14 високоефективних монокристалічних кремнієвих сонячних елементів з номінальною потужністю 70 Вт на штуку. Ефективність перетворення бітумної черепиці та черепиці становить 17.2% і 17.8% відповідно. Крім того, обидва мають робочу температуру, яка може коливатися в діапазоні від.40˚C і 90˚C.

Обидві системи відносно прості в установці, вони розміщуються безпосередньо в обшивці даху за допомогою стандартних палубних шурупів, так само, як встановлюється звичайна асфальтована і бетонна плитка.

Їх вага набагато менша, ніж у звичайної черепиці, і становить три фунти на квадратний фут. Крім того, вони довговічні, витримують до 250 фунтів на квадратний фут. Крім того, вони водонепроникні і можуть витримувати високу швидкість вітру до 140 миль/год.

сонячна, покрівля, житлових, будинків, сонячні

Естетика

Apollo II пропонує повністю чорну сонячну черепицю, яка виглядає як відповідні сонячні смуги або стрічки, розміщені над дахом.

З іншого боку, Apollo Tile II відповідає профілю плоскої бетонної черепиці. Ця черепиця виглядає як чорний сонячний ламінат з індивідуальною кольоровою рамкою, яка може доповнювати широкий спектр кольорів бетонної черепиці земляного відтінку.

Вартість

Вартість може змінюватися в залежності від ваших потреб в енергії, складності монтажу, нахилу даху та віку даху. Однак, деякі оцінки наведені в наступній таблиці.

ПродуктВартість за ват

Ці цифри є орієнтовними і можуть змінюватися в залежності від специфіки проекту, що може підвищити вартість на 25%.

Гарантія

CertainTeed пропонує 25-річну обмежену гарантію на потужність, яка заявлена як всеохоплююча. Гарантія на монтаж, фотоелементи, мікроінвертори та систему кріплення складає 25 років. Також включає 12 років на оптимізовані інвертори, 10 років на вітрогенератори та 5 років на обладнання для моніторингу даних.

Сонячна черепиця Suntegra

Іншим важливим гравцем в індустрії сонячної покрівлі є Suntegra, яка стверджує, що пропонує рішення 2-в-1 для даху та сонячної енергії, надаючи сонячні елементи, які генерують електроенергію, та покрівельний матеріал, який захищає ваш будинок або будівлю. Це дає інсталяторам найсучасніший спосіб інтегрувати сонячну енергію безпосередньо в похилий дах будинку, комерційної будівлі або навісу для автомобіля.

Крім того, вважається, що продукція Suntegra виготовляється з використанням на 50% менше матеріалів, ніж звичайні стійкові фотоелектричні системи, а отже, вона може бути альтернативою для ефективного пристосування до вашого бюджету.

Доступні варіанти

 • Бітумна черепиця Suntegra: Як і система Apollo ll, Suntegra також включає сонячну черепицю, яка розміщується на новому або існуючому даху, що складається з бітумної черепиці.
 • Черепиця Suntegra: Подібно до дизайну черепиці Apollo, ця система інтегрується в існуючу бетонну черепицю, яка вставляється в поєднанні з неактивною бетонною черепицею. Вони також можуть бути використані при будівництві нового даху.

сонячна, покрівля, житлових, будинків, сонячні

Продуктивність

Сонячна черепиця Suntegra пропонує 3 різні моделі з діапазоном вихідної потужності від 105 Вт до 114 Вт. Всі вони використовують 24 монокристалічні фотоелементи, здатні досягти електричної ефективності від 15.від 9% до 17.2%.

З іншого боку, черепиця Suntegra має нижчу ефективність, ніж гонт, в межах 13.9% до 15.1%. Крім того, черепиця має 16 монокристалічних осередків на штуку.

Як черепиця, так і бітумна черепиця мають максимальну швидкість вітру 130 миль/год і максимальне статичне навантаження 112 фунтів на квадратний фут або 5400 Па. Крім того, температурний діапазон експлуатації такий же, як і у сертифікованого продукту (між.40˚C і 90˚C).

Естетика

Бітумна черепиця та черепиця Suntegra. це низькопрофільні, повністю чорні та приємні на вигляд матеріали. Вони характеризуються дискретною установкою, майже прихованою і ледь помітною з рівня землі, що робить їх елегантним дизайном для будь-якого будинку або будівлі.

Ціна

Як і у випадку з черепицею CertainTeed, у таблиці нижче наведено приблизну вартість, яка може змінюватися залежно від стану вашого даху, потреб в енергії та місця розташування.

ПродуктВартість за ват

Гарантія

Як на черепицю, так і на бітумну черепицю Suntegra пропонує 10-річну гарантію на продукцію та 25-річну гарантію на вихідну потужність.

Сонячна черепиця Forward

За останні кілька років стартап-компанія “Форвард” значно зросла на ринку сонячної черепиці. Forward пропонує інженерну інтеграцію даху та сонячних елементів за допомогою найсучасніших технологій та унікальну естетику, яка відповідає класичному U-подібному дизайну.S. будинок.

сонячна, покрівля, житлових, будинків, сонячні

Вони пропонують свій зірковий продукт під назвою Forward Metal Solar Roof, який, як стверджується, є економічно вигідним та ефективним рішенням, що збирає велику кількість чистої енергії, надаючи при цьому витончений та футуристичний вигляд, використовуючи блискучий металевий фальцевий тип покрівлі. Система поставляється у 8 різних можливих кольорах, щоб задовольнити всі вимоги.

Вартість несонячних порцій становить 9.75 за квадратний фут і 3.75 за ват, що пов’язано з витратами на сонячні елементи, які є цілком конкурентоспроможними у порівнянні з попередніми брендами. Крім того, вона має гарантію на захист від атмосферних впливів 30 років.

Продукт досягає щільності енергії 19 Вт на квадратний фут, маючи при цьому відмінні теплові характеристики завдяки пасивній системі вентиляції, яка оптимізує тепловіддачу і повітряний потік між черепицею і покрівельним настилом.

Крім того, ця конструкція заявлена як надійна, міцна, довговічна і здатна витримувати потужні механічні навантаження. Найцікавішим фактом про Forward є те, що це, мабуть, єдиний цінний бренд, який пропонує інтегроване рішення для сонячного даху на основі металевого фальцевого типу покрівлі, що робить його ідеальним не тільки для будинків, але і для гаражів, сараїв та інших промислових типів дахів.

Сонячна черепиця Luma

Luma Solar. ще одна важлива цікава компанія з виробництва сонячної черепиці, яка вже багато років набирає обертів у США. Це визнано завдяки тому, що сонячна черепиця має високий показник електричної ефективності, а також футуристичний, безшовний і розкішний зовнішній вигляд. Luma пропонує результати у вашому будинку, які мають комбінації між активною та неактивною сонячною черепицею.

Ціна змінюється в залежності від умов, складності даху, енергетичних потреб та ін. Однак, за оцінками, середня вартість сонячної черепиці Luma становить 4.5 за ват і може зрости до 38 за квадратний фут.

Крім того, вона пропонує 25-річну обмежену гарантію на потужність 80% і 5-річну обмежену гарантію на продукт.

сонячна, покрівля, житлових, будинків, сонячні

Продуктивність

Luma Solar Roof стверджує, що має сонячну черепицю з неймовірною ефективністю перетворення 22,1%, що навіть вище, ніж у стандартних сонячних панелей. Використовує 16 монокристалічних елементів потужністю 80 Вт на одну черепицю.

Вона працює в діапазоні температур від.від 40˚C до 85˚C, з чудовим управлінням тепловими та повітряними потоками, що підтримує відмінний рівень виходу енергії.

Крім того, кожна черепиця важить 19.8 фунтів., і вони спроектовані таким чином, щоб витримувати механічні зусилля в 2400 Па для статичного вітрового навантаження і 5400 Па для статичного снігового навантаження.

Естетика

Luma пропонує відмінний зовнішній вигляд для вашого будинку, не тільки завдяки своєму футуристичному вигляду, але і завдяки матовому чорному покриттю, яке надає витонченість лініям.

Чи підходять вам ці “технології сонячної черепиці”?

Всі вищезгадані продукти забезпечать надзвичайний естетичний вигляд вашого будинку. Не кажучи вже про те, що деякі з них можуть виконувати функцію покрівельного матеріалу і виступати в якості структурної підтримки за допомогою будівельних інтегрованих фотоелектричних систем (BIPV).

Заміна даху або просто додавання сонячної енергії?

Якщо ви тільки шукаєте сонячну фотоелектричну систему, встановлення сонячної черепиці на даху вашого будинку може бути цікавою альтернативою, якщо ваші вимоги більше зосереджені на естетичних цілях, ніж на економічно ефективних та ефективних цілях. З економічної точки зору, сонячній черепиці все ще важко конкурувати зі звичайними системами сонячних панелей.

Однак у випадках, коли зміна покрівлі необхідна, сонячна черепиця може виявитися більш економічно вигідним вибором, який поєднує в собі обидва підходи за ціною, подібною до вартості системи сонячних панелей плюс монтаж покрівлі. У деяких інших випадках заміна даху може бути не обов’язковою, але інженер-будівельник може вимагати від вас заміни даху, щоб зробити встановлення сонячних панелей можливим. Якщо ви опинилися в такій ситуації, можливо, ви захочете переглянути рішення про встановлення сонячної черепиці.

Новий будинок?

Ще одна ситуація, коли сонячна черепиця може бути відмінним вибором. це нові будинки. Вибір сонячної черепиці ще на етапі будівництва може значно зменшити витрати, підвищити рентабельність інвестицій та полегшити процес монтажу.

Порівняти ціни!

У будь-якому випадку, якщо ви зацікавлені в сонячній черепиці, бажано отримати пропозицію для конкретного макета вашого даху і порівняти його з іншими традиційними системами сонячних панелей, а також з цінами на монтаж покрівлі. Це дозволить вам з’ясувати, який підхід найкраще відповідатиме вашим потребам. Однак майте на увазі, що в кінцевому підсумку будинок завжди буде виглядати краще з сонячною черепицею, що є плюсом, який слід враховувати для вартості вашого майна.

Сонячні панелі з гонтової черепиці: Обов’язкова альтернатива сонячній черепиці

Нарешті, гонтові сонячні панелі. це інноваційна технологія, яка виконує широкий спектр передових функцій з точки зору оптимізації використання сонячної енергії.

сонячна, покрівля, житлових, будинків, сонячні

Їх не слід плутати з сонячною черепицею, яка є частиною BIPV, оскільки сонячні гонтові панелі більше схожі на стандартні сонячні панелі, але з елементами, розрізаними на кілька смуг, які згодом з’єднуються в модулі за допомогою електропровідного клею (ECA).

Основні розробки цієї технології відбулися в житловому секторі на сьогоднішній день. Сонячні гонтові панелі. це перспективна технологія, яка є набагато дешевшою та ефективнішою, ніж сонячна черепиця.

Заключні думки

Ми розглянули безліч продуктів і брендів сонячної черепиці з метою показати вам деякі з кращих брендів, доступних на ринку сьогодні. Ми дізналися, що інвестиції в сонячну черепицю для даху. це рішення, яке повинно збалансувати естетику і функціональність, де нова черепиця вашого даху буде фактично генерувати електроенергію.

Однак ми також дізналися, що рішення про її встановлення повинно бути збалансоване з витратами на такий тип проекту, оскільки вони можуть бути значними в залежності від будинку. Нові будинки або випадки, коли заміна даху необхідна з міркувань структурної стабільності, є, мабуть, найкращими для встановлення сонячної черепиці. У цих випадках економія може бути однозначно збалансована з перевагами високоякісного оздоблення.

Сонячна черепиця все ще має пройти довгий шлях, і з різноманітністю продуктів, доступних для різних типів дахів, починаючи від черепиці, бетонної стандартної черепиці і навіть металевого фальца, є багато варіантів, які ви можете розглянути, щоб почати генерувати чисту енергію і потенційно поліпшити зовнішній вигляд вашого будинку. коментар

Останнє оновлення: 15 лютого 2022 року

Доступна сонячна покрівля для житлових будинків у Каліфорнії

сонячна, покрівля, житлових, будинків, сонячні

Сонячні покрівельні рішення, такі як черепиця та бітумна черепиця, завойовують багато частин світу.

Це новіша технологія, яка є більш перспективною з точки зору тривалості життя та естетики.

Це ідеальний вибір для тих, хто хоче мати функціональну покрівлю, яка служить генератором сонячної енергії на додаток до її звичайного використання.

Cali Solar. одна з компаній, яка займається обробкою та встановленням сонячних покрівель для задоволення ваших потреб.

Чи варта сонячна покрівля того?

На сьогоднішній день існує два типи сонячних покрівель. Ви можете вбудувати їх в існуюче покриття даху і отримати довговічність традиційних покрівельних матеріалів.

Ці два типи є:

 • Сонячна черепиця: Це багатошарова черепиця з тонкоплівковими сонячними елементами. Ця довговічна черепиця містить кремнієві сонячні елементи.
 • Сонячна черепиця: Сонячна черепиця. це заміна типової покрівельної черепиці. Вони містять монокристалічні кремнієві сонячні елементи, як і сонячна черепиця.

сонячна, покрівля, житлових, будинків, сонячні

Перша сонячна покрівля дебютувала в Колорадо в 2011 році.

З тих пір її застосування стало більш поширеним, особливо в Каліфорнії.

Її популярність зросла після масштабної програми компанії Tesla по створенню сонячного даху Tesla Solar Roof.

Ця покрівля складається з більш якісних матеріалів, виготовлених для заміни черепиці.

Впровадження сонячної покрівлі широко поширене і випробуване в усьому світі.

У деяких частинах країни ми навіть бачимо транспортні засоби, які мають сонячні дахи. Вуличні, садові та зовнішні ліхтарі на сонячних батареях допомагають зменшити витрати на електроенергію в місті.

З 2018 року все більше каліфорнійських будинків та комерційних установ перейшли на цю нову технологію. Покрівля Tesla складається приблизно на 60% з несонячної черепиці та на 40% з сонячної черепиці, що генерує сонячну енергію. Інші бренди наслідували цей приклад, і з тих пір сонячна покрівля стала новим явищем у світі відновлюваної енергетики, що розвивається.

Сонячна покрівля проти черепиці. Сонячні панелі

Оскільки це нова технологія, існує багато аргументів проти сонячної черепиці та черепиці. Зваживши всі переваги та недоліки, ви зможете вирішити, чи підходить вам сонячна покрівля. Ось основні моменти, які слід врахувати:

Монтаж та ефективність

сонячна, покрівля, житлових, будинків, сонячні

Ми рекомендуємо встановлювати сонячну черепицю та бітумну черепицю для нових будинків. Якщо у вас немає на це додаткових грошей, демонтаж старого даху для заміни може виявитися занадто дорогим.

Оскільки це нова технологія, ефективність все ще залишається під питанням. Тільки час покаже, чи має сонячна покрівля перевагу над панелями.

Однією з явних переваг панелей є їх орієнтація. Ви можете налаштувати панель під потрібним кутом і генерувати найбільше енергії, коли сонце найяскравіше.

Для покрівлі ви повинні внести корективи в місцях, де вони зазвичай можуть зібрати найбільше сонячного світла.

Інший варіант. встановити більше сонячної черепиці, щоб виробляти більше електроенергії.

Сонячна покрівельна система має інвертор, який допомагає генерувати якомога більше електроенергії, як і панелі.

Вона також підключається до системи моніторингу для будь-яких робіт з технічного обслуговування або модернізації. Ви завжди маєте доступ до своєї сонячної покрівлі зі свого смартфона.

Візуальна привабливість

Сонячна черепиця виглядає як бітумна черепиця, що робить її схожою на традиційну покрівлю.

Вони можуть бути у відтінках синього та чорного, з більшою кількістю варіантів дизайну на підході. Багатьом домовласникам не подобається, що сонячні панелі виділяються.

Для тих, хто хоче інтегрований дизайн, сонячна покрівля є найкращим варіантом.

Ціна

Сонячна покрівля набагато дорожча за традиційну покрівлю. Додаткові витрати можуть згодом принести вигоду, оскільки ваша сонячна енергія допомагає компенсувати рахунки за електроенергію.

Будинок на сонячних батареях окуповується в середньому за шість років.

Найдорожчий доступний сонячний дах. це дах Tesla, який коштує близько 21.85 за квадратний фут.

Якщо ви не можете дозволити собі найдорожчу на ринку черепицю, є альтернативні варіанти.

Ось деякі інші популярні варіанти, які ми пропонуємо:

 • Exasun X-Roof: X-Roof. це варіант заміни даху, подібний до Tesla. Компанія також пропонує черепицю X-tile, яка нагадує теракотову покрівлю.
 • Forward: Як і Tesla, сонячна черепиця Forward доступна в фотоелектричних і не фотоелектричних варіантах. У них є черепиця в теракотовому стилі та металевий стиль, що допомагає створити ефект сталевого даху.
 • Черепиця та бітумна черепиця SunTegra: Ви можете укладати бітумну черепицю SunTegra поверх вже існуючої черепиці. Черепичний варіант є повноцінним типом заміни.
 • Luma Solar Roof: Це ще один продукт для заміни даху.
 • Hanergy HanTile: Покрівля HanTile використовує тонкоплівкові фотоелементи і має вигляд, що нагадує темну теракоту.
 • CertainTeed Apollo II: Apollo. одна з найдоступніших альтернативних сонячних покрівель на ринку.

Тривалість життя

Tesla та інші компанії очікують, що сонячні покрівельні матеріали прослужать щонайменше 30 років.

При належному обслуговуванні сонячна покрівля може прослужити ще довше.

Однією з найкращих переваг є те, що сонячна покрівля не потребує особливого догляду. Ви будете чистити її так само, як і звичайну покрівлю.

Для порівняння, термін служби сонячних панелей в середньому становить лише від 20 до 25 років.

Навіть тоді сонячна покрівля. це нова технологія.

Оскільки ми все ще перебуваємо в процесі тестування сонячних покрівель, тільки час покаже, чи зможуть вони прослужити довше, ніж сонячні панелі.

Поки що матеріал сонячної покрівлі міцніший за звичайну черепицю.

Черепиця Tesla втричі міцніша і довговічніша за звичайну покрівельну черепицю.

Нові технології

Оскільки сонячна черепиця та гонт. це нова технологія, вона має великий потенціал для зростання. Незабаром ми побачимо більш ефективні та доступні покрівельні рішення.

Компанії, які просувають нові розробки, сигналізують про швидке зростання.

Час для нового даху

сонячна, покрівля, житлових, будинків, сонячні

Компанія Cali Solar встановила багато сонячних покрівель для житлових будинків з моменту свого заснування кілька років тому.

Нова технологія є хітом серед тих, хто хоче поєднати красиву покрівлю та чисту відновлювану енергію.

Це ідеальний час для переходу на сонячну енергію з усіма стимулами та знижками, пов’язаними з сонячними технологіями.

Ми допоможемо вам знайти дах, який відповідає вашому бюджету! Ми допоможемо вам у процесі проектування та порекомендуємо найкращі продукти.

Сонячний дах. це вигідна інвестиція, яка допоможе заощадити ваші гроші в довгостроковій перспективі. Вона скорочує рахунки за електроенергію та захищає ваш будинок від несприятливих погодних умов.

Зв’яжіться з Cali Solar сьогодні, щоб розпочати свій шлях до сонячної покрівлі!

Посібник для власників будинків про сонячну черепицю

сонячна, покрівля, житлових, будинків, сонячні

Сонячна черепиця. це альтернатива традиційним фотоелектричним (ФЕП) сонячним панелям, яка, на думку деяких людей, може стати майбутнім відновлюваної генерації електроенергії для дому та бізнесу.

Якщо вам цікаво, що таке сонячна черепиця, як її отримати і чи варта вона того, ми розглянемо відповіді на всі ці та інші питання в цьому вичерпному посібнику.

Що таке сонячна черепиця?

Сонячна черепиця, також відома як сонячна черепиця, сонячний дах або сонячна покрівля. це продукт з формою традиційної черепиці і функціональністю сонячних панелей, здатний перетворювати сонячне світло в електрику. Сонячна черепиця може частково або повністю замінити матеріали на даху будинку на тонкі пристрої, що генерують електроенергію.

Багато людей знають про сонячну черепицю завдяки продукту Tesla Solar Roof, який потрапив у заголовки новин кілька років тому, коли Ілон Маск дебютував з нею на сцені. Нещодавно такі компанії, як GAF Energy, почали конкурувати з Tesla Solar Roof з такими продуктами, як їхня панель Timberline Solar, яку можна встановити так само, як традиційний покрівельний матеріал, без додаткового досвіду в галузі сонячної енергетики.

По суті, поєднання тонкоплівкових сонячних панелей та інтегрованої фотоелектрики (BIPV), сонячна черепиця є відносно новим продуктом у галузі відновлюваної енергетики для житлових будинків, і є однією з найбільш захоплюючих технологій, за якими варто спостерігати у 2020-х роках. Допомагаючи формувати вигляд майбутнього на сонячній енергії, домовласники можуть встановити сонячну черепицю і заощадити гроші на своїх довгострокових витратах на електроенергію за рахунок відновлюваної енергії.

Сонячна черепиця проти сонячних панелей

Сонячна черепиця та сонячні панелі дуже схожі. Обидві технології використовують сонячне світло, виробляють електроенергію і можуть дати право власникам будинків на отримання податкових пільг при встановленні сонячних панелей. Кожна технологія розрахована на довговічну довгострокову експлуатацію, причому як сучасні панелі, так і сонячні покрівлі, як очікується, прослужать 25 років і більше.

Однак є також кілька основних відмінностей між сонячними панелями та сонячною черепицею. Найголовніше:

 • Сонячна черепиця набагато тонша за жорсткі сонячні панелі
 • Сонячні панелі можуть бути встановлені на землі, тоді як черепиця завжди вимагає розміщення на даху
 • Сонячна черепиця може бути інтегрована в будівельні матеріали, в той час як панелі можуть бути встановлені тільки на даху

При виборі між новим сонячним дахом або традиційною системою сонячних панелей, вартість, доступність і цінність кожної технології сильно залежать від місця розташування і замовника. Якщо ви розглядаєте можливість установки, ось плюси і мінуси сонячної черепиці проти звичайної черепиці. жорсткі сонячні панелі, які допоможуть вам визначити найкращий вибір для енергозабезпечення вашої нерухомості.

Переваги сонячного даху

У 2022 році сонячна черепиця та сонячні покрівельні матеріали з’являються від різних виробників, з постійним підвищенням ефективності та довговічності. У порівнянні зі звичайними сонячними панелями, інтегрована в будівлю сонячна черепиця має дві основні переваги: чудовий естетичний вигляд і подвійну функціональність.

Низькопрофільні: Незважаючи на їх здатність знижувати витрати на електроенергію та викиди вуглекислого газу, деякі домовласники все ще вважають, що сонячні панелі “занадто потворні” для їх даху. Хоча ми можемо бачити красу як в чорних, так і в синіх сонячних панелях, не можна сперечатися, що сонячна черепиця може забезпечити власникам будівель звичну естетику покрівлі, створюючи таким чином менш інвазивну установку. Витончена, сучасна і навіть футуристична сонячна черепиця, безумовно, виграє естетичну битву в порівнянні з традиційними сонячними панелями.

Функціональність 2-в-1: важливо, що сонячна черепиця пропонує функціональність 2-в-1 як будівельний матеріал і як пристрій, що генерує енергію. Хоча сонячна черепиця, як правило, дорожча за звичайні панелі, це не враховує витрати, пов’язані з покрівельними матеріалами. При заміні старого даху і одночасному додаванні сонячної черепиці, домовласники можуть заощадити гроші, поєднуючи дві модернізації одночасно.

Недоліки сонячного даху

Незважаючи на весь ажіотаж навколо сонячної черепиці, ця технологія все ще переживає багато проблем, якщо порівнювати її з фотоелектричними сонячними панелями. З огляду на це, сонячна покрівля все ще знаходить своє місце на ринку житлового будівництва, і багато її недоліків можуть бути подолані до кінця десятиліття з подальшим розвитком.

Вартість: Якщо не враховувати вартість нової заміни даху, установки з сонячної черепиці майже завжди дорожчі, ніж сонячні панелі, з вищими початковими витратами і повільнішою окупністю інвестицій. Середня вартість встановлення системи сонячної черепиці може становити від 60 000 до 75 000 доларів США, що значно перевищує ціну аналогічної системи сонячних панелей. Звичайно, при правильному виборі часу, бувають випадки, коли установка сонячної черепиці може коштувати дешевше, ніж повна заміна даху та сонячна енергетична система разом узяті.

Доступність: Незалежно від того, наскільки сильно ви хочете сонячний дах, доступність високоякісної установки все ще дуже обмежена по всій країні. У той час як Tesla, як відомо, призупинила установку сонячних дахів на тлі дефіциту ланцюжка поставок, інші постачальники також намагаються розгорнути свою продукцію, в основному через брак місцевих інсталяторів. В результаті, кожен, хто хоче придбати сонячну черепицю, може зіткнутися з тривалими періодами очікування через дисбаланс попиту та пропозиції.

Енергоефективність: Маючи меншу площу поверхні і глибину для поглинання і перетворення сонячного світла в електрику, сонячна черепиця, як правило, менш ефективна, ніж сонячні панелі. Сьогодні середня домашня сонячна панель має ефективність від 15% до 20% і вище, в той час як ефективність сонячної черепиці, як правило, знаходиться на нижньому кінці цього діапазону. Знаючи це, для встановлення сонячної черепиці потрібно більше місця на даху, ніж для жорстких панелей.

Гнучкість установки: На відміну від жорстких сонячних панелей, сонячна черепиця призначена для фізичної заміни покрівельних матеріалів, що обмежує загальну гнучкість монтажу. У той час як сонячні панелі можуть бути встановлені майже на будь-якому покрівельному матеріалі, і навіть під певним кутом для максимізації генерації електроенергії, інтегровану сонячну черепицю можна встановлювати тільки на дахах, які спеціально сумісні з маркою і моделлю продукту.

Сонячна черепиця проти тонкоплівкових сонячних панелей

Хоча “справжня сонячна черепиця” встановлюється безпосередньо на дах, деякі компанії також продають тонкоплівкові або гнучкі сонячні панелі як менш інвазивну альтернативу жорстким фотоелектричним панелям.

У таких випадках ваша тонкоплівкова або гнучка сонячна черепиця буде просто накладена поверх існуючих покрівельних матеріалів, а не вбудована в дах. Без подвійної функціональності це обмежує одну з головних переваг сонячної покрівлі в порівнянні з фотоелектричними панелями.

Встановлення сонячної черепиці: Заміна сонячної покрівлі проти. Часткова інтеграція будівлі

Купуючи сонячний дах, домовласник може розглянути дві різні установки: повну заміну або часткову інтеграцію.

При повній заміні покрівлі на сонячну кожна частина вашого нового даху буде генерувати електроенергію і забезпечувати ваш будинок електроенергією. Хоча це може виробляти тонни енергії, повна заміна даху обмежує домовласників одним конкретним розміром системи. Залежно від установки, вона може бути або занадто дорогою, або недостатньо великою, щоб компенсувати потребу будинку в електроенергії.

В якості альтернативи, при частковій інтеграції будівлі, сонячна черепиця або сонячна плитка призначена для безшовної інтеграції з існуючими (або абсолютно новими) покрівельними матеріалами. У цьому випадку ваш дах буде містити комбінацію сонячної черепиці та інших матеріалів, щоб найкращим чином задовольнити потреби вашого будинку в електроенергії. У цьому типі установки домовласники можуть потенційно заощадити гроші, вирішивши не встановлювати сонячні батареї на сторонах даху з меншим впливом сонця або з обмеженим потенціалом генерації електроенергії.

Найкращі виробники сонячної черепиці

У 2022 році американські домовласники зможуть вибирати з кількох популярних компаній, що виробляють сонячну черепицю. В алфавітному порядку перераховані деякі з найбільших виробників сонячної покрівлі, що представлені на ринку в даний час як компаніями, що займаються екологічно чистими технологіями, так і компаніями, що займаються покрівельними роботами:

Як ми вже згадували раніше, знайти підрядника з монтажу сонячної черепиці може бути складно в багатьох частинах країни. Отже, навіть якщо ви можете замовити черепицю безпосередньо у виробника, ваш місцевий сонячний інсталятор може не мати досвіду, щоб допомогти встановити її.

Оскільки методи монтажу та з’єднання для різних марок і моделей відрізняються, деякі виробники, такі як GAF Energy, прагнуть зробити монтаж максимально простим. Вони стверджують, що їх новий продукт Timberline Solar може бути встановлений будь-яким покрівельником з цвяхозабивним пістолетом.

Звичайно, якщо ви не досвідчений електрик і не покрівельник з цвяхозабивним пістолетом, ми настійно рекомендуємо поговорити з професіоналом, перш ніж намагатися встановити сонячну черепицю самостійно.

Чи є сонячна покрівля майбутнім домашньої сонячної енергії?

У правильному сценарії сонячна черепиця варта того, щоб власники будинків, які хочуть замінити дах і одночасно встановити систему відновлюваної енергетики, зробили ставку на неї. Завдяки функціональності “два в одному”, розумний сонячний дах, що складається з інтегрованих в будівлю фотоелектричних систем, дозволяє генерувати екологічно чисту електроенергію для вашого будинку, не втрачаючи при цьому привабливості зовнішнього вигляду.

На жаль, ціна і доступність все ще залишаються дуже сильними обмежуючими факторами для короткострокового розширення сонячної черепиці в Сполучених Штатах. В результаті, багато домовласників можуть виявити, що інвестиції в традиційні сонячні панелі можуть бути швидшими, дешевшими та простішими в досягненні.

Незалежно від того, де ви знаходитесь у вашій сонячній подорожі, Palmetto може допомогти вам знайти відповіді, продукти та підрядників, яким ви можете довіряти. Для початку ви можете замовити безкоштовний сонячний дизайн та оцінку економії вже сьогодні і дізнатися, скільки ви можете заощадити, перейшовши на сонячну енергію.

Пуерто-Ріко вийшло на сьоме місце за кількістю сонячних панелей на душу населення

Luma Energy підтримує понад 54 000 підключень клієнтів за 21 місяць роботи в якості оператора електромережі.

сонячна, покрівля, житлових, будинків, сонячні

Поділитися

Luma Energy, компанія, відповідальна за передачу електроенергії в Пуерто-Ріко, оголосила, що за 21 місяць підтримала понад 5 4 000 підключень клієнтів до сонячних електростанцій на дахах будинків, що становить 330 МВт, доданих до електромережі.

В результаті цього прогресу Пуерто-Ріко посідає сьоме місце серед усіх країн США за рівнем розвитку сонячної енергетики.S. Штати і території за рівнем впровадження сонячної енергії в житлових будинках на душу населення. згідно з даними чистого обліку від U.S. Управління енергетичної інформації (EIA).

Luma повністю підтримує зростання чистої відновлюваної енергії; фактично, в ряді видів діяльності, від підключення клієнтів до сонячних батарей на даху, до з’єднання відновлюваних установок комунального масштабу, до відновлення та модернізації електромережі, понад 3000 чоловіків і жінок Luma прискорюють трансформацію чистої енергії для пуерториканців. Забігаючи наперед, ми прагнемо працювати разом з нашими клієнтами, нашим регулятором, обраними лідерами та іншими партнерами, щоб зробити Пуерто-Ріко лідером у галузі сталої, чистої енергетики для майбутніх поколінь. сказав Уейн Стенсбі, президент і головний виконавчий директор Luma

Luma Energy стала оператором в Пуерто-Ріко в 2021 році, замінивши в цій ролі Управління електроенергетики Пуерто-Ріко (PREPA). Компанія запустила програму прискореного підключення до сонячних електростанцій, яка, за словами компанії, забезпечує клієнтам скорочення часу очікування схвалення. Програма збільшила кількість підключень клієнтів в середньому до 3 400 щомісяця, повідомляє Luma. За 21 місяць, відколи Luma взяла на себе управління електричною системою, компанія заявляє, що кількість підключених побутових споживачів сонячної енергії потроїлася порівняно з тим, що було досягнуто за попереднє десятиліття. зростання з приблизно 24 000 до понад 78 000 загальних сонячних підключень.

“Luma впорядкувала процес мережевого обліку, скоротивши середній час очікування до менш ніж 30 днів”. Централізований підхід Luma та співпраця з галуззю сонячної енергетики та зберігання енергії сприяли стабільному зростанню кількості сонячних установок, забезпечуючи енергетичну стійкість та економію для десятків тисяч сімей Пуерто-Рико. Ми сподіваємось на нашу подальшу співпрацю та розширення впровадження відновлюваних джерел енергії на всьому острові”. сказав П.J. Вілсон, виконавчий директор Асоціації сонячної енергетики та зберігання енергії Пуерто-Ріко (SESA).

На додаток до просування більшої кількості домашніх сонячних підключень для клієнтів, Luma повідомляє, що працює над створенням більш ніж 1.3 ГВт відновлюваної генерації в електромережі Пуерто-Ріко.

Цей контент захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви бажаєте співпрацювати з нами і хочете повторно використати частину нашого контенту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

Анна Фішер

Енн Фішер. старший редактор журналу pv magazine USA. Енн. досвідчена письменниця, редакторка та журналістка.

Залишити відповідь