Домашня сонячна батарея “зроби сам. Дешева домашня сонячна енергія

Вартість сонячних панелей

Вартість сонячних панелей різко знизилася за останні кілька десятиліть, і з різким зростанням тарифів на електроенергію в 2022 році домашня сонячна енергетика пропонує більший потенціал для економії коштів, ніж будь-коли раніше.

Насправді, кліматичне опитування Heatmap 2023 показало, що 46% дорослого населення США хочуть забезпечити свої будинки сонячними панелями в майбутньому, а 13% вже роблять це.

Що ж стоїть на шляху американських домовласників та сонячних панелей?? Найбільшою перешкодою часто є вартість сонячних панелей. І як монстр у фільмі жахів, вартість сонячних панелей набагато менше лякає, коли ви проливаєте на неї трохи світла і розумієте, як вона працює.

У цій статті ми дослідимо:

Як завжди, наша мета. надати вам ресурси та знання для прийняття обґрунтованих рішень під час використання сонячної енергії.

Чи падає ціна на сонячні панелі??

Ціна сонячних панелей значно знизилася за останнє десятиліття, оскільки галузь дозріла і досягла виробництва в найбільшому світовому масштабі.

З 2010 року сонячні панелі подешевшали приблизно на 90%, в той час як глобальне розгортання сонячної енергетики зросло більш ніж на 400%, і цей неймовірний темп зростання по всьому глобальному ланцюжку поставок сонячної енергії різко знизив ціни.

сонячна, батарея, зроби, енергія

Подібно до комп’ютерів, телевізорів з великими екранами та мобільних телефонів, економія від масштабу, якою користуються сонячні панелі, призвела до різкої кривої витрат, яка докорінно змінила енергетичну галузь.

Сонячні установки комунального масштабу зараз дешевші за всі інші форми виробництва електроенергії в багатьох частинах світу і будуть продовжувати замінювати старі, більш брудні електростанції, що працюють на вугіллі та природному газі.

Крім того, домовласники тепер можуть володіти власним виробництвом електроенергії більш економічно ефективно, ніж будь-коли раніше.

Ціна за ват у порівнянні з вартістю за кВт-год

Існує два основних способи розрахунку вартості сонячної системи:

 • Ціна за ват (/Вт) корисна для порівняння декількох сонячних пропозицій
 • Вартість кіловат-години (центів/кВт-год) корисна для порівняння вартості сонячної та мережевої енергії

Давайте зануримося трохи глибше в кожне вимірювання.

Що таке ціна сонячної енергії за ват?

Повністю встановлена сонячна система зазвичай коштує від 3 до 5 доларів за ват до застосування стимулів, таких як 30% податковий кредит. Використовуючи цей вимір, сонячна система потужністю 5 000 Вт (5 кВт) матиме валову вартість від 15,00 до 25,000.

Ціна за ват для великих і відносно простих проектів часто знаходиться в межах 3-4. Вимагання пільг, таких як податкові кредити та знижки, може призвести до ще більшого зниження PPW.

Однак, наступні фактори можуть підштовхнути вашу сонячну ціну за ват в діапазон від 4 до 5.

 • Менший розмір системи
 • Незвичайний матеріал даху або розташування
 • Панельні та інверторні моделі преміум-класу
 • Кілька масивів проти одного масиву
 • Додаткові роботи, такі як модернізація панельних боксів, риття траншей або ремонт даху

Як розрахувати ціну сонячної енергії за ват

Розрахунок ціни за ват для сонячної системи дуже простий. це просто вартість системи, поділена на кількість ват в системі.

сонячна, батарея, зроби, енергія

Ціна за ват (/Вт) дозволяє порівнювати різні сонячні котирування, які можуть відрізнятися за загальною потужністю, марками сонячних панелей тощо.

Порада професіонала: корисно знати ціну сонячної енергії за ват до і після отримання 30% податкового кредиту.

Зрештою, існує багато факторів, які впливають на ціну за ват сонячної системи, але середня вартість, як правило, не перевищує 2.75 за ват. Ця ціна може змінюватися, якщо проект вимагає спеціальних додаткових витрат, таких як наземний монтаж, модернізація основної панелі, зарядний пристрій для електромобілів тощо.

Ціна сонячної енергії за ват Ціна сонячної енергії за кіловат-годину
Вартість системи GROSS / Загальна потужність системи Вартість системи NET / Загальне виробництво системи за весь термін служби
Корисно для порівняння сонячних котирувань між собою Корисно для порівняння вартості сонячної енергії та комунальних платежів
Відноситься до ПОТУЖНОСТІ системи Стосується ВИРОБНИЦТВА системи
Зазвичай 3.00-4.00/ват Зазвичай 0.06-0.08/кВт-год

Вартість кіловат-години (кВт-год)

Іншим показником відносної вартості сонячної енергії є її ціна за кіловат-годину (кВт-год). У той час як ціна за ват враховує розмір сонячної системи, ціна за кВт-год показує ціну сонячної системи за одиницю енергії, яку вона виробляє протягом певного періоду часу.

Чиста вартість системи / довічна продуктивність = ціна за кіловат-годину

Ви також можете побачити, що це називається вирівняною вартістю енергії (LCOE).

Що таке кВт-год?

Кіловат-година. це одиниця енергії, яка еквівалентна споживанню 1,000 ват. або 1 кіловат. енергії протягом однієї години. Для порівняння, енергоефективна сушарка для білизни споживає близько 2 кВт-год електроенергії на одне завантаження, тоді як центральний кондиціонер. близько 3 кВт-год на годину.

Хоча ціна за ват є найбільш корисною для порівняння відносної вартості сонячних пропозицій, вартість сонячної енергії за кВт-год найкраще використовувати для ілюстрації цінності сонячної енергії порівняно з купівлею електроенергії в енергопостачальної компанії.

Наприклад, середня вартість сонячної системи, придбаної через сонячну.com. це 6-8 центів за кВт-год, залежно від розміру системи, типу обладнання та місцевих стимулів.

Давайте порівняємо це з цінами на електроенергію з мережі у великих мегаполісах у квітні 2023 року та середньою вартістю кВт/год домашньої сонячної енергії:

Електроенергія з електромережі (центів/кВт-год) Сонячна.com електроенергія (центи/кВт-год)
Нью-Йорк 21.6 6-8
Чикаго 18.0 6-8
Майамі 16.8 6-8
Х’юстон 15.2 6-8
Денвер 15.2 6-8
Лос-Анджелес 26.9 6-8
Сіетл 12.7 6-8

Виходячи з цих цін, сушіння одного завантаження білизни з використанням електричної мережі в Нью-Йорку коштує близько 43 центів, а з використанням сонячної енергії. лише 14 центів.

Як розрахувати вартість сонячних панелей?

Існує кілька способів отримати приблизну оцінку вартості сонячних панелей, не відвідуючи торгову презентацію. Сюди входять

 • Онлайн-калькулятори
 • Розрахунки вручну на основі вашого споживання електроенергії
 • Середня вартість сонячних панелей для порівнянних будинків

Почнемо з найшвидшого методу: онлайн-калькулятори.

Використання калькулятора вартості сонячних панелей

По-перше, ви можете скористатися онлайн-калькулятором вартості сонячних панелей, як цей, що працює на сонячних батареях.com. Просто введіть свою адресу та середньомісячний рахунок за електроенергію, і калькулятор надасть вам порівняння вартості сонячної енергії з оплатою за електроенергію з електромережі.

сонячна, батарея, зроби, енергія

Але перш ніж користуватися будь-яким калькулятором вартості сонячних панелей, важливо розуміти, що є десятки змінних, які впливають на вартість сонячних панелей, і сонячні калькулятори працюють, роблячи припущення щодо цих змінних.

Наприклад, ваша економія на сонячній енергії значною мірою залежить від того, наскільки зростуть тарифи на комунальні послуги за 25 років. Більшість калькуляторів припускають 3-5% річної інфляції на основі історичних середніх показників. але ніхто не може знати напевно, куди вона піде протягом наступних 25 років.

Економія сонячної енергії також залежить від географічного розташування, оскільки в кожному штаті діють різні стимули, тарифи на електроенергію, сонячна експозиція та політика чистого обліку.

Наприклад, калькулятор вартості сонячних панелей для Каліфорнії матиме кардинально інші припущення, ніж калькулятор вартості для Нью-Йорка.

Як розрахувати вартість сонячних панелей вручну

Якщо ви віддаєте перевагу розрахункам в автономному режимі, є кілька простих кроків, щоб оцінити вартість вашої сонячної системи на основі вашого споживання електроенергії.

 • Знайдіть кілька останніх рахунків за електроенергію (чим більше, тим краще)!)
 • Усередніть їх разом, щоб отримати базовий показник вашого щомісячного споживання електроенергії
 • Розділіть місячне споживання на 30, щоб отримати щоденне споживання електроенергії.

Після того, як ви визначили своє середньодобове споживання електроенергії, виконайте кроки, показані на графіку нижче. Ось кілька порад:

 • Вам доведеться прийняти ціну за ват (PPW), яку ви можете отримати від місцевого сонячного інсталятора. Зазвичай це значення коливається в межах 3.50 і 5 до пільг
 • Порада від професіонала: Запустіть сценарії з високим і низьким PPW, щоб отримати діапазон витрат на сонячну енергію

сонячна, батарея, зроби, енергія

Якщо ручні розрахунки. це не ваша справа, ви можете отримати швидку та брудну оцінку на основі вартості сонячної енергії для порівнянних будинків.

Скільки коштують сонячні панелі за квадратний фут?

Третій. і найменш точний. спосіб отримати уявлення про те, скільки коштуватимуть сонячні панелі для вашого будинку. це подивитися, скільки коштують сонячні панелі для будинків, подібних до вашого.

Ми настійно рекомендуємо вам поспілкуватися з друзями, родиною та сусідами, які встановили сонячні системи, щоб отримати уявлення про переваги, недоліки та вартість. Однак ми зробили велику частину цієї роботи за вас.

Ми проаналізували тисячі систем, проданих на сайті solar.com у 2022 році, щоб знайти середню вартість сонячних панелей для будинків на основі їх квадратних метрів житлової площі та кількості спалень.

сонячна, батарея, зроби, енергія

В середньому сонячні панелі коштують 8.77 за квадратний фут житлової площі з урахуванням 30% податкової знижки. Однак вартість квадратного футу варіюється в залежності від розміру будинку.

Наприклад, після сплати податків вартість кредиту на сонячні панелі для будинку площею 2 500 квадратних футів становить близько 20 000 доларів при ставці 7.96 за квадратний фут.

Але скільки коштують сонячні панелі для будинку площею 1500 квадратних футів? Середня вартість системи знижується лише на 1 000, а вартість квадратного футу зростає до 12.83.

Квадратний метр житлової площі Вартість сонячної енергії за квадратний фут (після податкового кредиту)
1,500 12.83
2,000 10.23
2,500 7.96
3,000 7.02
3,500 5.79
Середній показник 8.77

На основі систем, придбаних на сонячних.com у 2022 році. Квадратний метр на Zillow.

Якщо ви не знаєте площу вашого будинку, ви можете подивитися її на Zillow або отримати приблизну оцінку, використовуючи кількість спалень.

Скільки коштують сонячні панелі для будинку з 3 спальнями?

Середня вартість домашньої сонячної електростанції становить 29 161 для будинку з трьома спальнями, або 20 412 після застосування 30% податкового кредиту.

Однак, як показано на графіку нижче, кількість спалень не є чудовим показником розміру та вартості сонячної системи. так само, як і житлова площа.

сонячна, батарея, зроби, енергія

Сонячні системи зазвичай розраховуються на основі споживання електроенергії, а не на основі площі або кількості спалень. Це тому, що будинок з двома спальнями, двома електромобілями та електричним тепловим насосом, швидше за все, споживатиме більше електроенергії, ніж будинок з чотирма спальнями без електромобілів та газовим опаленням.

Отже, ви можете використовувати цей метод, щоб отримати приблизну суму, але майте на увазі, що попередні два методи є більш точними.

Після того, як ви склали приблизний кошторис витрат на сонячну систему, настав час порівняти його з вартістю купівлі електроенергії у постачальника комунальних послуг, щоб зрозуміти, скільки ви можете заощадити, перейшовши на сонячну енергію.

Чи дійсно ви економите гроші за допомогою сонячних панелей?

Так, домовласники по всій території США можуть заощадити на витратах на електроенергію, живлячи свій будинок від сонячних панелей замість того, щоб купувати електроенергію у комунальної компанії. Це особливо актуально після швидкого зростання тарифів на електроенергію в мережі у 2022 році.

Домашня сонячна електростанція. це, по суті, спосіб купувати електроенергію оптом. подібно до купівлі гігантської банки кавової гущі в Costco замість 50 окремих чашок у Starbucks. 25-літрова банка ґрунту коштує дорожче, але окуповується вже після 9 порцій латте по 3 гривні кожна і дає 125 гривень економії протягом усього терміну служби.

Це та ж концепція, що і з домашніми сонячними батареями, тільки в набагато більшому масштабі.

Скільки грошей ви економите на місяць за допомогою сонячних панелей?

Точна сума, яку ви заощадите за місяць завдяки сонячним панелям, залежить від кількох основних факторів:

 • Комунальні тарифи на електроенергію
 • Споживання електроенергії
 • Як ви фінансуєте свою систему
 • Ваші енергетичні цілі

Ці фактори варіюються від домогосподарства до домогосподарства, тому давайте подивимось на середньомісячний рахунок за електроенергію з сонячними панелями та без них.

сонячна, батарея, зроби, енергія

 • Сплачуючи готівкою за сонячну систему, ви можете насолоджуватися максимальною економією протягом усього життя. часто більше 50 000. але для досягнення періоду окупності може знадобитися кілька років
 • Взявши кредит на сонячну енергію, ви можете заощадити кошти, здійснюючи платежі по кредиту, які будуть меншими, ніж ваш середній рахунок за електроенергію, але відсоткові платежі з’їдають ваші заощадження протягом усього життя

Регулювання розміру вашої сонячної системи та способу її фінансування дає вам контроль над вашими основними витратами на електроенергію. те, чого ви ніколи не матимете, купуючи електроенергію виключно через енергопостачальну компанію.

Скільки часу потрібно для того, щоб сонячні панелі окупилися?

Період окупності сонячних панелей зазвичай становить 6-11 років, залежно від таких факторів, як ваш тариф на комунальні послуги, споживання електроенергії та спосіб фінансування системи.

Завдяки кредиту на сонячну енергію багато домовласників можуть досягти економії “в перший день”, сплачуючи кредит, який є нижчим, ніж їх середній рахунок за електроенергію. Однак виплати відсотків за кредитом з’їдають довгострокову економію витрат на енергію.

Сплачуючи за сонячну енергію готівкою, домовласники максимізують свій потенціал заощаджень протягом усього життя, але, як правило, потрібно почекати 6-11 років, щоб окупити початкові інвестиції.

Чи варта сонячна енергія фінансових витрат?

Як хеджування від енергетичної інфляції, домашня сонячна енергія вважається безпечною та стабільною інвестицією з нормою прибутку, подібною до нерухомості та 401k. Пам’ятайте, що домашня сонячна система дозволяє вам замінити витрати на електроенергію нижчими, більш передбачуваними щомісячними платежами на вашу сонячну систему.

Чому фінансово вигідно платити за сонячну енергію, а не за електроенергію з електромережі?

На графіку нижче показано постійне зростання комунальної електроенергії з 5 центів за кВт-год до 16.5 центів за кВт-год за останні 44 роки.

Для власників будинків без сонячних панелей ця тенденція є кошмаром, оскільки вона показує, що підвищення тарифів на комунальні послуги є настільки ж вірогідним, як смерть і податки. Але якщо у вас є домашня сонячна система, підвищення тарифів на комунальні послуги. це паливо для вашої економії витрат на електроенергію протягом 25-річного гарантованого терміну служби вашої сонячної системи.

сонячна, батарея, зроби, енергія

Домашня сонячна система також діє як своєрідна машина часу. Замість того, щоб платити за електроенергію за поточним тарифом, вартість кіловат-години домашньої сонячної електростанції зазвичай становить близько 6-8 центів. приблизно стільки ж, скільки комунальні служби стягували 40 років тому.

Отже, чи варті сонячні панелі ваших грошей?

Сонячні панелі коштують ваших грошей, якщо ви цього хочете:

 • Контролюйте свої основні витрати на електроенергію
 • Хеджування від енергетичної інфляції
 • Зменшіть викиди вуглекислого газу
 • Збільште вартість вашого будинку
 • Забезпечують резервне живлення на випадок перебоїв в електромережі (в парі з акумулятором)

Однак, якщо у вас є передчуття, що ціна на електроенергію в мережі раптово впаде нижче 8 центів за кВт-год і залишиться на цьому рівні протягом 25 років, то не купуйте сонячні панелі.

Скільки коштує встановлення сонячних панелей?

Праця з монтажу становить близько 5.5% від загальної вартості житлового сонячного проекту, згідно зі звітом Національної лабораторії відновлюваної енергетики за 2022 рік.

Це становить 1,375 для сонячного проекту на 25,000.

Ця цифра часто здається напрочуд низькою для домовласників, які звикли до того, що праця становить більшу частину витрат на ремонт автомобілів, ландшафтні роботи та інші модернізації будинку.

сонячна, батарея, зроби, енергія

Варто зазначити, що витрати на встановлення варіюються від проекту до проекту залежно від місцевої мінімальної заробітної плати та обсягу проекту. Наприклад, робоча сила для спеціалізованих електромонтажних робіт зазвичай коштує дорожче, ніж загальна робоча сила для встановлення панелей. Саме через цю мінливість важко знайти онлайн-калькулятор вартості сонячної установки.

Загалом, витрати на робочу силу знизилися за останнє десятиліття, оскільки технології покращилися, а робоча сила стала більш кваліфікованою. На діаграмі нижче показано розподіл витрат на встановлення сонячних панелей з 2010 року.

сонячна, батарея, зроби, енергія

 • Загальна вартість сонячної енергії для житлових будинків впала на 64% у 2010-х роках
 • За останнє десятиліття вартість сонячних модулів, інверторів та робочої сили суттєво знизилася
 • М’які витрати, не пов’язані з робочою силою, та електричне обладнання були більш впертими

Зрештою, витрати на встановлення складають дуже невелику частину від загальної вартості сонячної системи. і варто довірити професіоналам встановлення системи, яка прослужить вам 25 років або більше.

Чи можу я встановити сонячні панелі самостійно?

Деякі домовласники з поглибленими знаннями та досвідом у будівництві, схемотехніці та місцевих дозвільних інструкціях (не кажучи вже про значну кількість вільного часу) можуть успішно встановити сонячні панелі відповідно до стандартів перевірки та підключення.

Однак важливо враховувати, що саморобна сонячна установка може призвести до анулювання гарантій виробника на обладнання, а також гарантій на якість виготовлення.

Отже, якщо виникають проблеми з обладнанням або установкою, наприклад, панель зламалася під час монтажу або дірка в даху, що протікає, ви самостійно вирішуєте та оплачуєте їх.

Варто також зазначити, що інсталятори з повним спектром послуг зазвичай займаються отриманням дозволів, підключенням та подачею заявок на отримання пільг, що може бути складним і трудомістким процесом.

Скільки коштує одна сонячна панель?

Середня вартість однієї сонячної панелі потужністю 400 Вт становить від 250 до 360 євро, якщо вона встановлена як частина сонячної батареї на даху. Це зводиться до 0.625 до 0.72 за Ват для панелей, придбаних через сонячну компанію з повним спектром послуг.

У роздрібного продавця, такого як Home Depot, ви можете придбати одну сонячну панель потужністю 100 Вт за 100 або упаковку з 10 сонячних панелей потужністю 320 Вт за 2 659, що зводиться до 0.83 до 1 за Ват.

Враховуючи відносини з виробниками панелей, сонячні компанії з повним спектром послуг можуть запропонувати набагато нижчу вартість за сонячну панель, ніж роздрібні заклади.

Як довго служать сонячні панелі?

Сучасні сонячні панелі, як правило, мають 25-30-річну гарантію продуктивності, яка гарантує певний рівень виробництва (зазвичай 85-92% від потужності в перший день) протягом цього часу. Однак самі панелі можуть прослужити і генерувати значну кількість електроенергії набагато довше.

Наприклад, перші сучасні сонячні батареї були створені в 1954 році і досі живлять енергією свою вітрину в музеї. Аналогічно, сонячна панель, встановлена в 1980 році на даху у Вермонті, все ще виробляє 92% від своєї початкової потужності.

Виходячи з гарантій виробників, можна з упевненістю припустити, що сучасні сонячні панелі будуть виробляти на високому рівні щонайменше 25-30 років. Справжнє питання полягає в тому, наскільки вони перевищать гарантований термін служби.

Як можна знизити вартість сонячних панелей?

Хоча домашня сонячна енергія вже є більш доступною, ніж оплата комунальної електроенергії, є кілька способів зменшити вартість вашої системи та максимізувати економію витрат на електроенергію.

Сонячні стимули

По-перше, існують сонячні стимули, пропоновані федеральним урядом, урядом штату і місцевими органами влади, на додаток до постачальників комунальних послуг.

Найбільш помітним є федеральний податковий кредит на сонячну енергію в розмірі 30% від того, що ви платите за сонячні панелі. Отже, якщо ваші витрати становлять 25 000 доларів, ви можете отримати податковий кредит у розмірі 7 500 доларів у вашій федеральній податковій декларації за рік, коли ваша система була введена в експлуатацію.

Крім того, багато штатів мають додаткові стимули, такі як податкові кредити, податкові пільги та знижки для житлових сонячних систем. Наприклад, у Нью-Йорку є всі три: знижка NYSERDA, 25% податковий кредит штату, а також звільнення від податку з продажу та податку на майно для сонячних установок.

На місцевому рівні багато міських урядів, муніципальних комунальних підприємств та комунальних підприємств, що належать інвесторам, мають стимули для встановлення сонячних панелей, акумуляторних батарей та інших енергоефективних модернізацій будинків.

 • Сонячна знижка від Austin Energy вартістю 2,500
 • Каліфорнійська програма стимулювання самогенерації зі знижками на батареї до 1,000 доларів за кВт-год потужності
 • Кілька муніципальних комунальних знижок у штаті Массачусетс

Варто витратити 5-10 хвилин на пошук сонячних стимулів у вашому штаті, окрузі, місті та постачальнику комунальних послуг.

Порівняйте кілька пропозицій

Наступний спосіб знизити вартість сонячних панелей. купувати їх за найнижчою ціною, як це робиться з автомобілями або новою парою туристичних черевиків.

У більшості регіонів США є щонайменше кілька інсталяторів сонячних панелей, готових конкурувати за ваш бізнес. Отримання котирувань принаймні від трьох авторитетних інсталяторів дає вам відчуття справедливої ціни, відсіює шахраїв і дає вам важелі для переговорів про нижчу ціну.

Слід визнати, що пошук інсталяторів, призначення зустрічей та відвідування торгових презентацій для збору цінових пропозицій потребують часу та зусиль. Solar.com спрощує цей процес, миттєво генеруючи десятки пропозицій від нашої мережі перевірених інсталяторів, щоб ви могли легко порівняти ціни у вільному від тиску середовищі.

Як би ви не вирішили це зробити, порівняння декількох пропозицій має вирішальне значення для зниження ваших витрат на сонячну енергію та створення довготривалої та продуктивної сонячної установки.

Чи можу я отримати безкоштовні сонячні панелі?

Незважаючи на те, що говорить реклама на YouTube, неможливо отримати безкоштовні сонячні панелі від Tesla, Home Depot або уряду США. Це поширений спосіб збору персональних даних та/або обману людей для підписання довгострокових договорів оренди сонячних панелей, які є набагато менш вигідними, ніж власне володіння сонячними панелями.

Наприклад, у лютому 2023 року на сторінці під назвою “Solar Panel Rate” з’явилося кілька оголошень, в яких стверджувалося, що Ілон Маск платить домовласникам 2 500 доларів за тестування нової сонячної технології. Подальша перевірка виявила, що обліковим записом керували три фізичні особи в Індонезії, а оголошення були призначені для збору особистої інформації.

Існують також десятки рекламних роликів на YouTube, які стверджують, що “уряд США роздає безкоштовні сонячні панелі”.” Хоча це правда, що федеральний уряд посилив податковий кредит на сонячну енергію та створив нові стимули для електрифікації будинків, прийнявши Закон про зниження інфляції, він не “роздає” сонячні панелі.

Підсумок

Падіння вартості сонячних панелей у поєднанні з нещодавнім стрибком цін на електроенергію в мережі зробили домашні сонячні електростанції надійним засобом скорочення ваших основних витрат на електроенергію.

Хоча п’ятизначні ціни на домашні сонячні батареї часто викликають у людей шок, важливо пам’ятати, що перехід на сонячну енергію. це все одно, що купувати електроенергію оптом на 25 років. Це може коштувати дорожче, але це набагато доступніше, ніж купувати електроенергію за роздрібним тарифом у комунальної компанії.

Крім того, існують сонячні кредити з нульовою ставкою, які можуть розподілити вартість сонячних панелей і, в багатьох випадках, забезпечити миттєву економію витрат на електроенергію.

На установку припадає приблизно 5.5% від загальної вартості сонячних проектів. Однак нетрудові м’які витрати, такі як дозволи, інспекції, підключення та загальні накладні витрати, складають близько половини вартості домашньої сонячної енергії.

Є кілька способів зменшити вартість переходу на сонячну енергію. По-перше, вивчіть федеральні, державні та місцеві сонячні стимули, щоб переконатися, що ви не залишаєте гроші на столі. По-друге, шукайте найкращу ціну, отримуючи кілька пропозицій від перевірених місцевих інсталяторів. (Сонячна.com робить це швидко, легко і без тиску).

Нарешті, ні Ілон Маск, ні уряд США не роздають сонячні панелі безкоштовно. А якби це було так, вони б не рекламували це на YouTube.

Уникайте безкоштовних оголошень про сонячні панелі, щоб не розголошувати особисту інформацію та не потрапити в довгострокову оренду сонячних панелей.

Поширені запитання

Чи достатньо однієї сонячної панелі для живлення будинку?

Однієї сонячної панелі недостатньо для забезпечення будинку електроенергією. Домашні сонячні системи зазвичай мають 10-20 панелей для того, щоб виробляти достатньо енергії, щоб компенсувати 100% середнього споживання електроенергії домогосподарством.

Варто також зазначити, що встановлення однієї сонячної панелі за раз не є дуже ефективним, оскільки існують м’які витрати, пов’язані з проектуванням, отриманням дозволів, перевіркою та з’єднанням сонячних систем. Домовласники, як правило, отримують максимальну вигоду за свої гроші, встановлюючи відразу стільки сонячних панелей, скільки їм потрібно, щоб компенсувати поточні та найближчі потреби в електроенергії.

Як довго будинок може працювати лише на сонячній енергії?

За даними NREL, невелика сонячна система з акумулятором на 10 кВт-год може забезпечувати живлення основних електричних систем будинку протягом трьох днів у деяких частинах США і в більшості місяців року.

До основних електричних систем не відносяться електричне опалення або кондиціонування повітря, які вимагають величезної кількості електроенергії.

Однак варто зазначити, що сонячні системи повинні працювати в парі з акумуляторними батареями, щоб забезпечити резервне живлення під час відключень. Системи, що працюють лише на сонячній енергії, автоматично відключаються під час відключень як запобіжний захід, щоб захистити технічний персонал, який ремонтує мережу.

У чому головний недолік сонячної енергії?

Основним недоліком сонячної енергії є те, що вона нестабільна. Іншими словами, сонячні панелі потребують сонячного світла для виробництва електроенергії, а коли сонце заходить, виробництво припиняється.

Ці перебої створюють проблеми для операторів електромереж, оскільки створюють приплив енергії в середині дня, коли споживання знижується, і нестачу енергії ввечері, коли споживання досягає піку.

Найбільш очевидним рішенням цієї проблеми є різні форми зберігання енергії, включаючи акумулятори, гідроенергію, стиснене повітря та теплові технології.

Насправді, житлові сонячні та акумуляторні системи в Каліфорнії забезпечили близько 340 МВт потужності під час спеки у вересні 2022 року, щоб допомогти запобігти відключенням електроенергії.

Чи варто встановлювати сонячні панелі в Каліфорнії?

З огляду на велику кількість сонячного світла та високі тарифи на електроенергію, Каліфорнія є одним з найкращих штатів для економії грошей за допомогою домашніх сонячних панелей.

Насправді, навіть після зменшення вартості експорту сонячної енергії через NEM 3.0 сонячних рахунків, каліфорнійці все одно можуть заощадити більше грошей на сонячній енергії, ніж власники будинків у більшості інших штатів. В рамках NEM 3.0, набагато вигідніше поєднувати сонячні системи з акумуляторними батареями, щоб використовувати якомога більше власної сонячної енергії замість того, щоб експортувати її в мережу.

Багато інсталяторів пропонують дешевші “арбітражні” акумуляторні системи, які дозволяють власникам сонячних панелей зберігати і використовувати власну електроенергію, але не забезпечують резервне живлення під час відключень (звідси і зниження ціни).

Чи зможете ви отримати безкоштовні сонячні панелі від держави у 2023 році?

Реклама “безкоштовних сонячних панелей від уряду” є одним з найпоширеніших видів шахрайства в сонячній енергетиці і набула особливої популярності з часів.

Які негативні сторони сонячних панелей?

Сонячні панелі. це чудовий спосіб для власників будинків зменшити витрати на електроенергію, підвищити вартість житла та зменшити викиди вуглекислого газу в атмосферу. Але кожна енергія.

Скільки коштує сонячна система для будинку площею 2 000 кв. футів?

Домашня сонячна енергетика має багато переваг, але розпочати проект може бути складно. Адже ні для кого не секрет, що встановлення сонячних панелей обходиться в десятки.

Чи можете ви отримати сонячні панелі Tesla безкоштовно?

Маючи місію “прискорити перехід світу до сталої енергетики”, Tesla є основним гравцем у галузі сонячних електростанцій на дахах з 2016 року. Під час.

Скільки коштують сонячні панелі Tesla?

Незалежно від того, чи є ви фанатом Ілона Маска чи ні, Tesla є одним з найбільш впізнаваних брендів для сонячних панелей на дахах, акумуляторних батарей та електромобілів.

Скільки коштує сонячна система для будинку площею 2,500 квадратних футів?

Перш ніж приступати до капітальної модернізації будинку, наприклад, встановлення сонячних панелей, непогано мати приблизне уявлення про те, скільки це буде коштувати. Після того, як.

Чи справді люди економлять гроші за допомогою сонячних панелей?

В умовах різкої енергетичної інфляції 2022 року багато власників будинків шукають способи знизити свої витрати на енергію та захистити себе від майбутніх підвищень тарифів.

Калькулятор вартості сонячних панелей в Каліфорнії: 3 способи оцінити свої витрати

Встановлення сонячних панелей. це не тільки великий будівельний проект, але й інвестиція у зменшення ваших витрат на електроенергію та викидів вуглецю. Як такий, це.

Як оцінити витрати на встановлення сонячних панелей?

Більшість котирувань на сонячну енергію складаються з трьох чисел: Контрактна ціна системи, вартість пільг та чиста вартість системи після пільг.

Чи є в Home Depot безкоштовні сонячні панелі?

Домашня сонячна електростанція є найбільш життєздатною альтернативою дорогій комунальній електроенергії і може знизити як ваші витрати на електроенергію, так і викиди вуглекислого газу. Однак, як показує практика, вартість сонячних панелей.

Скільки коштує сонячна енергія для будинку з 3 спальнями?

Сонячні панелі часто рекламують як спосіб врятувати планету, але вони також є чудовим способом заощадити гроші на основних витратах на електроенергію.

Скільки сонячних панелей мені потрібно на 1,500 квадратних футів.

Одне з перших питань, яке власники будинків задають сонячним компаніям, це: “Скільки панелей мені потрібно?” Є просто щось приємне в тому, щоб мати можливість поставити.

Вартість сонячної панелі за квадратний фут: Скільки коштуватиме сонячна енергія.

У 2023 році кліматичне опитування Heatmap показало, що 59% американців хочуть забезпечити свої будинки сонячними панелями, а 86% сказали, що вітатимуть.

Безкоштовні сонячні панелі? Правда про безкоштовну сонячну енергію: що стоїть за рекламою

Ми всі бачили рекламу, яка стверджує, що ви можете отримати безкоштовні сонячні панелі від уряду або місцевого інсталятора. Якщо безкоштовні сонячні панелі звучать занадто добре.

NEM 3.0 суматорів експортного тарифу: Чому варто переходити на сонячну енергію раніше.

Нова структура виставлення рахунків за сонячну енергію для трьох комунальних підприємств Каліфорнії, що належать інвесторам, змусила багатьох домовласників призупинити, змінити або взагалі відмовитися від своїх планів щодо встановлення сонячних панелей на даху.

5 речей, які потрібно знати в останні тижні NEM 2.0

Оновлення: NEM 3.0 набув чинності 15 квітня 2023 року, і вікно для дідуся нових сонячних систем у NEM 2.0 закрито. Якщо ви подали заявку на отримання.

Як перетворити вашу сонячну систему на NEM 2.0

Оновлення: NEM 3.0 набуло чинності 15 квітня 2023 року. Сонячні системи з заявками на підключення, поданими на цю дату або пізніше, будуть розміщені під “зеленим” тарифом (NEM).

Який середній термін окупності сонячних панелей?

Період окупності сонячних панелей. це час, за який економія енергії перевищить витрати на перехід на сонячну енергію. Також.

Що таке NEM 3.0 і як це вплине на власників сонячних панелей у Каліфорнії?

NEM 3.0 Оновлення: NEM 3.0 сонячний білінг набув чинності 15 квітня 2023 року для клієнтів трьох каліфорнійських комунальних підприємств, що належать інвесторам (PGE, SCE та SDGE). NEM.

Що таке мережевий облік і в яких штатах він є?

Існує безліч галузевих термінів, за якими слід стежити, коли ви купуєте сонячну енергію, і чистий облік є одним з найважливіших. Також згадується.

Чи варті сонячні панелі того? Розрахуйте рентабельність інвестицій

Чи варті сонячні панелі того? За останнє десятиліття популярність сонячних панелей зростала все більшими темпами. Швидше за все, якщо ви проїжджаєте через.

Огляд сонячних батарей SmartFlower: Справжня вартість сонячної квітки

SmartFlower Solar виробляє унікальні наземні системи сонячних панелей, які включають сонячний трекер і ряд інших високотехнологічних функцій. Ця “розумна” система сонячних панелей.

Як довго служать сонячні панелі?

У 2017 році сонячні панелі стали тоншими, витонченішими, довговічнішими та розрахованими на десятиліття. Ваша нова енергетична система на сонячних панелях буде продовжувати виробляти електроенергію.

Як знайти якісні котирування на сонячну енергію у 2021 році

У міру того, як літня спека починає брати своє, ідея встановлення домашньої системи сонячних панелей починає набувати все більшого сенсу для багатьох домовласників.

Вплив банкрутства PGE на сонячну енергетику: чи вплине банкрутство компанії на розвиток сонячної енергетики в Україні?

Після тижнів спекуляцій Pacific Gas Electric, найбільша комунальна компанія в Золотому штаті, оголосила про плани подати заяву про захист від банкрутства за главою 11 Кодексу про банкрутство США.

Дослідження Міністерства енергетики доводить, що клієнти економлять за допомогою сонячних панелей.com

The U.S. Національна лабораторія відновлюваної енергетики Міністерства енергетики США (NREL) щойно опублікувала звіт, який показав, що клієнти сонячних електростанцій можуть досягти більш низьких системних витрат, використовуючи онлайн-ресурси.

Сонячні панелі та страхування власників будинків. Що покривається?

Перехід на сонячну енергію. це один з найкращих способів особистої боротьби зі зміною клімату та позитивного впливу на нього. Але зі зміною клімату приходить.

Відновлювана енергія може незабаром стати дешевшою, ніж існуючі електростанції на викопному паливі

У той час як сонячні тарифи 2018 року збільшили вартість деяких міжнародних модулів, сонячна індустрія продовжує стрімко розвиватися. Ціна на сонячну енергію знизилася.

Чи може м’яч для гольфу пошкодити мої сонячні панелі??

У Каліфорнії та багатьох інших штатах, де поширена сонячна енергетика, не бракує полів для гольфу та будинків, які їх оточують.

Як отримати швидкі ціни на сонячну енергію для вашого будинку

Процес переходу на сонячну енергію для деяких може бути непосильним. Починаючи з визначення правильного обладнання для сонячних панелей і закінчуючи тим, що ви приймаєте.

Чистка сонячних панелей: Кращі практики та просте керівництво

Брудні панелі? Є випадки, коли сонячні панелі можуть потребувати очищення, але більшість даних свідчать про те, що сонячні панелі є самодостатніми і не потребують технічного обслуговування. Ми розкажемо, як правильно чистити сонячні панелі.

Як сонячні тарифи 2018 року вплинуть на ціни

Якщо ви розглядаєте сонячну енергію, вам може бути цікаво, як нещодавно затверджені тарифи на сонячну енергію можуть вплинути на ціну сонячної енергії. Чи буде це підштовхувати голку.

Як кілька сонячних котирувань заощаджують гроші

Мама казала, що треба купувати, і Національна лабораторія відновлюваної енергетики з цим погоджується. У нещодавньому дослідженні Національна лабораторія відновлюваної енергетики (NREL) виявила, що люди, зацікавлені у відновлюваній енергетиці.

Сонячні тарифи тут: Небо не падає, а сонце світить.

Очікування закінчилося. Майже через рік після подачі первинної заяви про порушення торговельної справи, після місяців слухань, переговорів та остаточної рекомендації від.

Шкода від снігу зроблена! Сонячна енергія в холодному кліматі

У зв’язку з тим, що цього місяця циклон “Бомба” приніс рекордно низькі температури на Східне узбережжя, багато власників будинків задумалися про сніг. Хоча це може бути.

Витрати на сонячні панелі: Повна розбивка для встановлення домашньої сонячної

Ось захоплююча цифра. З 2010 року вартість домашніх сонячних панелей знизилася на 61 відсоток. Це за даними Національного агентства з відновлюваної енергетики.

Чи вплине сонячна торгова війна на домашні сонячні батареї?

Сонячна індустрія чекає, затамувавши подих. У разі схвалення президентом Трампом, вплив потенційних тарифів, рекомендованих ITC (Міжнародною торговою палатою США), на сонячну енергетику в Україні може бути суттєво знижений.

Зі збільшенням потенціалу сонячної енергії Трамп прискорює впровадження сонячних

З першого погляду: Suniva. це компанія, яка займається виробництвом сонячних панелей.S. У квітні 2017 року компанія “Сінгапурські сонячні панелі”, виробник сонячних панелей, подала скаргу на демпінг до Міжнародної торговельної комісії. Suniva.

Чому вам потрібно знати свій PPW, коли ви переходите на сонячну енергію

Ще до того, як ви почнете розмову з сонячною компанією, вам потрібно знати кілька речей, щоб поставити правильні запитання про сонячну енергетику.

Економіка очищення сонячних панелей

Що таке втрати від забруднення? Втрати від забруднення. це термін, який використовується для позначення всіх втрат виробництва енергії в сонячній системі, які відносяться до панелей.

Чи заощаджу я гроші, коли перейду на сонячну енергію?

Так, ви не тільки заощадите гроші, перейшовши на сонячну енергію, але й станете власником незалежної та чистої енергії. Інвестуючи в.

Мити чи не мити??

Економіка очищення сонячних панелей Ми всі знаємо, що свіже прибирання робить для вікон. Світ навколо раптом здається яскравішим, більш насиченим, тому що.

Падіння цін на сонячну енергію

У 1977 році система сонячних панелей коштувала 76.77 за ват. Уявіть, що ви хочете встановити для свого будинку середню систему потужністю 2 000 Вт. Якщо ви.

Що потрібно знати про мережевий облік 2.0

Каліфорнія традиційно є одним із штатів з найбільш дружньою політикою щодо сонячної енергетики. Існують численні програми, які допомагають знизити вартість.

Реальна ціна безкоштовної сонячної енергії

“Поки що шум навколо сонячної енергетики терпимий. Але якщо галузь не буде краще охороняти себе і не переконається, що пошук прибутку є.

Сонячні семінари, що розпродаються, висвітлюють 5 головних порад перед тим, як перейти на сонячну енергетику

Маючи понад 6 100 сонячних компаній, 5 основних методів фінансування, тисячі моделей панелей і десятки виробників інверторів, домовласники не можуть знайти прямих відповідей. Сонячна енергетика.com має.

Переваги сонячної енергії під час свят

Коли справа доходить до свят, мало що може бути настільки ж знаковим, як різдвяна ялинка. З красивими вогнями, що світяться ніч за ніччю, цілі міста.

Отримайте факти про сонячну енергію. за що ви насправді платите?

Осіння спека, здається, не спадає, кондиціонер все ще клацає щодня, і ви вирішили, що чекали занадто довго.

Наука і мистецтво оцінки сонячного проєкту: що потрібно знати про сонячну енергетику

Підрядник якось сказав, що був би багатшим і щасливішим, якби знав, які дві роботи не продавати щороку. Як компанії можуть сказати.

Домашня сонячна електростанція “зроби сам

Ви чули це в новинах і читали останні звіти. За прогнозами, сонячна енергія стане дешевшою за вугілля приблизно через 10 років. Просто врахуйте значне падіння вартості переходу на сонячну енергію. з 2009 року сонячна енергія подешевшала на 62%! Те, що колись було далекосяжним рішенням для зниження рахунків за електроенергію, тепер стало реальністю в житті багатьох домовласників. Насправді, на полицях великих магазинів з’являються домашні сонячні комплекти, які можна змонтувати самостійно. Як власник будинку, ви готові включитися в процес! А за допомогою набору “Зроби сам”, наскільки важко почати економити гроші на щомісячних рахунках за електроенергію?? У цій статті ми розповімо про те, що потрібно зробити, щоб встановити домашню сонячну енергетичну систему, а також про переваги та недоліки методу “зроби сам” порівняно з наймом професіоналів.

Житлові сонячні енергетичні системи: Основи

Більшість домашніх сонячних енергетичних систем все ще підключені до електромережі. Це дозволить вам все ще мати енергію, коли сонце не світить (похмурі / дощові дні та вночі), і у вас закінчилася сонячна енергія, що генерується вашою власною системою. Крім того, що ви завжди будете мати доступ до електроенергії, коли ви все ще підключені до мережі, ви маєте право на облік електроенергії. Чистий облік. це коли будь-яка невикористана енергія, згенерована сонячними панелями, встановленими на вашому будинку, повертається назад в мережу. Енергопостачальна компанія повертає вам кошти за сонячну енергію, яку ви подаєте в мережу. По суті, якщо ваш кредит дорівнює або перевищує те, що ви використовуєте з мережі, ваш рахунок від електричної компанії може дорівнювати 0. На додаток до чистого обліку, коли ви встановлюєте домашню сонячну енергетичну систему, ви також маєте право на федеральні та місцеві податкові пільги та знижки, які можуть призвести до значної економії зверху.

сонячна, батарея, зроби, енергія

Обладнання, необхідне для встановлення домашньої сонячної системи своїми руками

Сонячні панелі: вони відповідають за збір енергії сонця і перетворення її в постійний струм (DC). Сонячний інвертор: дуже важливий елемент обладнання, який перетворює постійний струм на змінний. струм, необхідний для роботи побутових приладів. Фотоелектричний роз’єднувач: Це обладнання дозволяє вимкнути систему для технічного обслуговування та ремонту. Електрична панель: Ваш розподільний щиток. як зібрана вами сонячна енергія підключається до вашого закладу. Нетто-лічильник: Пристрій, який підключає ваш будинок до електромережі, щоб контролювати кількість енергії, що надходить у ваш будинок і виходить з нього.

Ви знаєте основи, але як дізнатися, скільки і яких типів купити?

Існує кілька типів сонячних панелей, деякі більш ефективні, деякі краще підходять для невеликих приміщень, деякі краще підходять для людей з великими земельними ділянками, кристалічні, тонкоплівкові, дешеві, дорогі. Варіантів безліч. Отже, з чого почати?

Ви починаєте з моніторингу споживання енергії. Щоб визначити, наскільки велика сонячна енергетична система вам знадобиться, потрібно добре уявляти, скільки енергії ви споживаєте в середньому за день. Крім того, вам також потрібно знати, скільки грошей вам доведеться витратити. маючи на увазі, що найдорожчі сонячні панелі можуть бути не найефективнішими для ваших потреб.

Кристалічні сонячні панелі (як монокристалічні, так і полікристалічні сонячні панелі є більш ефективними, ніж тонкоплівкові сонячні панелі). Але вони також більш дорогі, тому що вони більш чисті. Встановлено, що монокристалічні сонячні панелі вловлюють близько 18-21% сонячних променів, тоді як тонкоплівкові сонячні панелі в середньому вловлюють близько 15%. Всі панелі мають середній термін служби 25 років; сонячні панелі з кристалічного кремнію мають термін служби до 40 років. Інтуїтивно зрозуміло, що чим ефективніші панелі, тим менше вам потрібно буде купувати.

Де ви встановлюєте систему?

Залежно від розміру та типу домашньої сонячної системи, яку ви вирішили придбати, місце встановлення може відрізнятися. У більшості випадків домовласники вирішують встановити сонячні панелі на даху свого будинку. Це чудова економія місця, якщо у вас небагато землі, і ви можете отримати великий контакт з сонячними променями. Але, що робити, якщо більша частина вашого даху знаходиться в тіні від великих дерев? Можливо, краще встановити сонячні панелі на подвір’ї. Це також хороший варіант, коли вам потрібна більша кількість сонячних панелей, яку ваш дах може не вмістити.

сонячна, батарея, зроби, енергія

Майте на увазі витрати, пов’язані з монтажем ваших сонячних енергетичних систем. Вам знадобиться обладнання для кріплення сонячних панелей на даху, а також правильна система кріплення для вашого подвір’я. А також майте на увазі, що вам потрібно дійсно дослідити найкраще розташування системи, щоб максимізувати кількість сонячного світла, яке ви вловлюєте, беручи до уваги розташування сонця в пікові години сонячного світла на додаток до розташування будь-яких об’єктів, що затінюють світло (наприклад, дерева).g., дерева, будівлі). Навіть одна панель, заблокована від сонця тіньовим деревом, може знизити ефективність всієї сонячної енергетичної системи.

Сонячні інвертори

Це важлива частина обладнання для всієї домашньої сонячної енергетичної системи. Чому? Саме так ви зможете використовувати сонячну енергію, яку ви вловлюєте на сонячних панелях, для забезпечення енергетичних потреб вашого будинку. Як зазначено вище, сонячний інвертор перетворює енергію постійного струму в енергію змінного струму. тип енергії, від якого працює ваша побутова техніка, комп’ютери та інші побутові електроприлади. Переконайтеся, що потужність вашого сонячного інвертора відповідає розміру та типу вашої системи (на основі кількості кВт та мережевих або автономних систем).

Мережевий облік та акумулятори

Якщо ви підключені до електромережі, мережевий лічильник, необхідний для вашої сонячної енергетичної системи, є важливим компонентом вашої економії енергії. Він відстежує, скільки невикористаної сонячної енергії ви подаєте в мережу і скільки енергії з мережі ви використовуєте для живлення вашого будинку. Незалежно від кількості, встановлення сонячних панелей різко зменшить кількість енергії, яку ви отримуєте з мережі в цілому; і, сподіваємось, при ретельному плануванні, ваші рахунки за комунальні послуги будуть близькі до 0 на основі кредиту, який ви отримаєте назад за внесок в мережу.

Останнє обладнання, яке вам потрібно буде врахувати, розглядаючи комплект сонячної енергії “зроби сам”. це те, чи плануєте ви мати резервну батарею чи ні. Ваша система не обов’язково повинна мати акумулятор, але якщо він є, ви можете використовувати його для зберігання невикористаної енергії (замість того, щоб віддавати її назад в мережу). Таким чином, ви ще менше залежите від електромережі, адже навіть коли сонце не світить або під час відключень електроенергії, ви можете використовувати накопичену енергію в акумуляторі, щоб продовжувати забезпечувати свій будинок електроенергією.

Фінальні обручі

Тепер, коли ви знаєте, що вам знадобиться, не забувайте про встановлення, дозволи та правила, пов’язані з побудовою сонячної електростанції, не забувайте про встановлення, дозволи та правила, пов’язані з побутовими сонячними енергетичними системами. Навіть якщо ви робите це самостійно, вам потрібна підтримка професіоналів. електриків, покрівельників, інженерів та інших, щоб визначити, чи є система, яку ви встановлюєте, функціональною, відповідною та безпечною, і чи підходить ваш будинок для встановлення сонячної системи.

сонячна, батарея, зроби, енергія

Після того, як все перевірено, настав час встановлювати вашу систему. За деякими підрахунками, ви можете заощадити до 40%, купуючи комплект і роблячи все самостійно. Виглядає занадто добре, щоб бути правдою? Це просто може бути.

Плюси і мінуси домашніх комплектів сонячної енергії “зроби сам

Плюси В цілому, основною причиною, чому люди обирають установку сонячних панелей своїми руками, є потенційна економія коштів. Є два способи заощадити. купити комплект сонячної електростанції та встановити її самостійно або купити комплект і звернутися до професіоналів для його встановлення. Економія коштів є досить суттєвою, якщо подумати. ви можете знизити ціну покупки сонячних панелей з 4 за ват до 2 за ват. Для звичайної сонячної енергетичної системи потужністю 5 кВт це може означати економію коштів у розмірі 10 000 гривень одразу. Це знижка 50% і здається досить хорошою, чи не так? Що ж.можливо.

Більшості домовласників доведеться наймати ліцензованих інсталяторів для встановлення навіть саморобних комплектів. Вони не тільки професіонали, вони знають всі тонкощі цих систем і спеціально навчені їх встановленню. Давайте подивимося правді в очі, наскільки вам комфортно гратися з електрикою у вашому домі? У чому недолік цього способу? Більшість витрат, які ви заплатите інсталятору, значно зменшить фактичну суму заощаджень, яку ви отримаєте, зробивши все самостійно. Більшість ліцензованих електриків візьмуть з вас в середньому від 3 000 до 5 000 доларів за встановлення домашніх сонячних панелей. Але зачекайте. це ще не все. Припустимо, після встановлення ви заощадили близько 5 000 гривень на покупці набору для самостійної збірки. Але це до застосування 30% федеральної податкової знижки, що зменшує ваші заощадження приблизно до 10% (в середньому ви заощадите близько 2100 гривень на придбання комплекту “зроби сам”). Здається, це не так вже й складно, якщо врахувати всі етапи, пов’язані з установкою систем “зроби сам.

Мінуси Ви витратите багато часу на вивчення компонентів домашніх сонячних енергетичних систем, необхідного обладнання, функцій обладнання, виклик покрівельників, щоб дізнатися, чи витримає ваш дах вагу сонячних панелей, виклик інженерів, щоб визначити найкраще розташування сонячних панелей, виклик електрика для встановлення системи, виклик комунальної компанії, щоб оцінити безпеку підключення вашої сонячної системи до електромережі, і цей список можна продовжити. З економією витрат близько 10%. і це тільки в грошовому еквіваленті.А як щодо вашого дорогоцінного часу. найняти професіоналів може бути логічніше.

сонячна, батарея, зроби, енергія

Ви встановлюєте все, а потім стикаєтесь з проблемою. Або щось не працює. Або щось піде не так. Вгадайте, що? Вина на вас. Навпаки, якщо ви звернулися до ліцензованого інсталятора, якщо щось піде не так, вина ляже на нього. Давайте будемо реалістами. Ми говоримо про електрику. Чи комфортно вам виконувати прості електричні роботи у себе вдома? Більшість людей. ні. Якщо ви не навчені цьому виду робіт, працювати з ними може бути вкрай небезпечно.

Нарешті, ви можете не мати права на всі знижки та пільги, які надає житлова сонячна енергетична система, якщо ви встановлюєте її самостійно. Багато знижок та заохочень дійсні лише в тому випадку, якщо ваша система була встановлена професіоналом. Ви можете втратити тисячі доларів економії, якщо зробите все своїми руками.

ЗРОБИ САМ: Так чи ні?

Оскільки домашні сонячні енергетичні системи є великою інвестицією, ви хочете, щоб система була встановлена правильно і працювала на повну потужність. При такому типі інвестицій, здається більш ефективним покластися на професіоналів, які роблять такі типи установок щодня. Більшість житлових сонячних систем можна встановити приблизно за два дні. А консультанти з сонячної енергетики відстежуватимуть ваше енергоспоживання та рекомендуватимуть найкращу систему для ваших потреб та найкраще розміщення для оптимізації перетворення сонячної енергії. Загалом, чи варта економія 2,000 доларів того, щоб пережити головний біль, пов’язаний з установкою своїми руками? Можливо, вам подобається виклик хорошого проекту з благоустрою будинку і у вас є час, щоб приділити увагу масштабу цього проекту. Тоді домашня сонячна електростанція, зроблена своїми руками, може бути для вас. Для більшості з нас, однак, це простіше, і це дасть вам більше спокою, якщо ви звернетесь до професіоналів.

Неприбуткова організація 501(c)(3)

Як знайти дешеві та безкоштовні сонячні панелі

сонячна, батарея, зроби, енергія

Оновлено 22 червня 2022 р. Сонячна енергетика

Як отримати сонячні панелі безкоштовно та заощадити значний час на вашому фотоелектричному проекті.

Уявіть, що одна з найдорожчих частин вашого сонячного проекту просто зникає. Це, по суті, те, що відбувається, коли ви можете отримати безкоштовні або дуже дешеві сонячні панелі. Отримання сонячних панелей безкоштовно робить сонячну енергію для вашого будинку набагато доступнішою і дозволяє побудувати більшу, потужнішу сонячну енергетичну систему за менші кошти.

Гаразд, чудово! Але як отримати безкоштовні сонячні панелі?

Як отримати безкоштовні сонячні панелі

Отримання безкоштовних сонячних фотоелектричних панелей. популярна тема. люди, як ніколи раніше, постійно шукають і знаходять безкоштовні сонячні панелі. Як ви думаєте, чому на eBay так багато людей так часто продають групи старих сонячних панелей??

Більшість з цих людей просто отримали їх безкоштовно від людей та компаній, які переходили на новіші сонячні модулі.

Бачите, безкоштовні сонячні панелі існують. Це неминуче. Дуже часто старі або використані сонячні панелі потрапляють на смітник, а багато людей навіть платять хороші гроші за те, щоб їх вивезли та утилізували.

Повірте, майже всі ці люди, ймовірно, воліли б, щоб ви забрали їх безкоштовно, ніж платити гроші компанії з вивезення сміття за те ж саме. Якщо ви дійсно гладкі, ви навіть можете в кінцевому підсумку отримати гроші за безкоштовні фотоелектричні панелі.

Потрібно лише знати, як знайти людей та компанії, які переходять на новіші сонячні панелі, і попросити їх про це.

Отримання безкоштовних фотоелектричних панелей від сонячних інсталяторів

Один з досить простих і прямих способів отримати безкоштовні сонячні панелі. зв’язатися з установниками сонячних панелей. Якщо вони вважають вас потенційним клієнтом, який згодом може скористатися їхніми послугами, вони, як правило, будуть дуже охоче співпрацювати і намагатимуться залучити вас до всієї цієї сонячної справи, щоб ви могли згодом залежати від їхніх послуг.

У будь-якому випадку, не роблячи цей метод занадто хитрим, запитайте інсталятора, чи не знає він когось, хто хоче позбутися своїх старих сонячних панелей і дозволить вам забрати їх безкоштовно.

Якщо ви хочете, ви навіть можете запропонувати допомогти інсталятору вивезти їх з дому, це безкоштовна праця, за яку інсталятор зазвичай повинен був би комусь заплатити.

Швидше за все, якщо ви зробите це десяток разів, ви можете отримати хорошу кількість безкоштовних фотоелектричних панелей, і не один раз.

Якщо це станеться, ви зможете усунути величезну частину витрат і витрат на сонячну енергію у вашому домі. Крім того, ви також зможете побудувати більшу систему, яка зможе збирати більше енергії.

Як отримати сонячні панелі за допомогою оголошень про продаж

Інший спосіб отримати безкоштовні фотоелектричні панелі, який працює для деяких людей. це використовувати оголошення про продаж в газетах (або на веб-сайтах), які охоплюють широку аудиторію людей, які можуть мати те, що ви шукаєте. Для цього чудово підходять газети, веб-сайти або навіть блоги та онлайн-форуми на сонячну тематику. Подумайте про те, щоб запросити своїх сусідів взяти участь у зборі коштів. багато форумів пропонують ідеї некомерційних заходів, які можуть призвести до пожертвування використаних сонячних панелей.

У своєму оголошенні (чи то в газеті, чи то в Інтернеті) напишіть щось на кшталт Безкоштовний демонтаж сонячних панелей, або щось на кшталт: Ми видаляємо та переробляємо старі сонячні панелі безкоштовно.

Ніколи не знаєш, оскільки все більше і більше людей цікавляться сонячною енергією в наші дні, ви можете отримати багато зацікавлених людей, які захочуть взяти вас на це. Ви можете отримати більше безкоштовних сонячних панелей, ніж можете взяти.

Сонячні панелі безкоштовно від підрядників з оренди дорожніх знаків

Багато людей також отримують пошкоджені сонячні панелі від компаній, що займаються прокатом дорожньої техніки, безкоштовно.

Ці підрядники з оренди вивісок зазвичай мають трохи потріскані сонячні панелі, які були пошкоджені транспортними засобами на дорозі. Коли це трапляється, вони повинні оголосити їх небезпечними, навіть якщо вони все ще працюють, і в кінцевому підсумку викинути / замінити їх.

Все, що вам потрібно зробити, щоб отримати сонячні панелі безкоштовно. це шукати миготливі дорожні знаки і зчитувати номер телефону з самого знаку. Потім зателефонуйте і запитайте менеджера з технічного обслуговування магазину, чи є у них вільні пошкоджені сонячні панелі.

Іноді допомагає зателефонувати вашим дітям і сказати, що вони хочуть взяти участь у шкільному проекті. Крім того, особистий візит до них може принести кращі результати, оскільки вони побачать, що ви серйозно налаштовані взяти їх зараз.

Ви дійсно можете отримати деякі дорогі та потужні сонячні панелі безкоштовно, використовуючи цей метод. Деякі з отриманих безкоштовних сонячних панелей, як повідомляється, можуть коштувати до 2400 і більше! Хоча більшість з цих панелей будуть видавати лише близько 50%. 75% від їх нормальної потужності, це все ще видатна цінність безкоштовно.

Потрібен простір на даху

При використанні безкоштовних фотоелектричних панелей слід пам’ятати, що через те, що деякі з них можуть працювати не на повну потужність, вам може знадобитися більше місця на даху, щоб виробляти таку ж кількість енергії.

Наприклад: Якщо ваша 500-ватна панель виробляє лише 250 Вт, то вам потрібно буде використовувати дві з них (вдвічі більше місця), щоб отримати ту саму потужність.

Ремонт пошкоджених безкоштовних сонячних панелей

Іноді безкоштовні сонячні панелі, які ви отримуєте, потребують ремонту. Оскільки сонячні панелі не мають багато складних рухомих частин, це іноді дуже легко зробити.

Тріснуті сонячні панелі часто можна відремонтувати, зробивши щось просте, наприклад, нанести трохи прозорого силікону, щоб заклеїти тріщини.

Простий паяльник може відремонтувати розірвані з’єднання у безкоштовних фотоелектричних панелях, і ви завжди можете використовувати мультиметр, щоб перевірити їхню потужність, просто щоб переконатися, що вони працюють.

Купівля дешевих сонячних панелей

Якщо ви не хочете виконувати всю роботу, пов’язану з перерахованими вище методами отримання безкоштовних сонячних панелей, ви можете купити дешеві сонячні панелі у людей, які використовували вищевказані методи, щоб отримати їх, і тепер хочуть отримати невеликий прибуток від них.

Ви можете знайти ці виняткові пропозиції на таких сайтах, як ebay.com або craigslist.com, створіть безкоштовний обліковий запис і купіть стільки дешевих сонячних панелей, скільки захочете.

Хоча цей метод передбачає, що ви витрачаєте частину власних грошей, він також усуває велику частину важкої роботи по отриманню безкоштовних сонячних панелей. Оскільки ці люди, ймовірно, отримали свої сонячні панелі безкоштовно, вони, як правило, більш ніж раді позбутися їх за дуже дешево, і ви в кінцевому підсумку отримуєте їх практично безкоштовно.

Однією з переваг такого підходу є те, що, на відміну від безкоштовних сонячних панелей, панелі, які ви отримуєте, зазвичай вже були протестовані і довели свою працездатність. Вам не обов’язково мати 47 непотрібних сонячних панелей у своєму гаражі. Завжди отримуйте чек на те, що ви купуєте, на випадок нечесної гри.

По суті, ви обмінюєте трохи грошей на розкіш, коли за вас роблять багато роботи. Це працює для мене.

Сонячна енергія для малозабезпечених верств населення

Історично склалося так, що сонячна енергетика здебільшого розглядалася як технологія, що використовується переважно затятими захисниками довкілля та багатими людьми. Високі витрати на встановлення сонячних панелей у поєднанні з нечіткою політикою зробили сонячну енергію недоступною для більшості людей. Але в останні роки падіння цін, величезний розвиток сонячних технологій, державні стимули у вигляді податкових пільг та креативні фінансові підходи зробили сонячну енергетику доступною для значної частини населення.

Отже, зараз існує критична потреба у популяризації сонячної енергії серед малозабезпечених верств населення, оскільки ми не можемо створити справді стійке майбутнє, відчужуючи деяких людей від доступу до екологічно чистих методів життя та відновлюваних джерел енергії.

Мелісса Гіоргі, науковий співробітник з екологічної етики в Центрі прикладної етики Марккули, підсумовує це, кажучи. Якщо сонячна енергетика має стати реальним внеском у стійке майбутнє, то інновації та інвестиції повинні бути зосереджені на покращенні рівності, а не на збільшенні розбіжностей.

За даними американського Міністерства охорони здоров’я та соціальних служб, групи з низьким рівнем доходу платять 9.На 2% більше на їх середньому рахунку за електроенергію в порівнянні з середньостатистичним домогосподарством. Ці громади також більш вразливі до труднощів, пов’язаних з екстремальними погодними катаклізмами та зміною клімату, через обмеженість ресурсів та відсутність економічної стабільності. Сонячна енергія може надзвичайно допомогти цим неблагополучним громадам, зменшуючи їхні рахунки за електроенергію, тим самим покращуючи якість їхнього життя.

Стратегії для сонячних програм для малозабезпечених верств населення

Деякі ініціативні організації застосовують різні типи підходів для просування сонячної енергетики в громадах з низьким та середнім рівнем доходу. Це програми групових знижок, доступна оренда та громадські сонячні електростанції.

В даний час власність на житло та кредитна історія є бар’єрами, які заважають малозабезпеченим верствам населення повною мірою скористатися перевагами сонячних програм. Програми встановлення сонячних панелей у громадах були розроблені, щоб охопити орендарів та власників нерухомості, чиї будинки не підходять для сонячних панелей.

Групові дисконтні програми

У цій програмі члени громади об’єднуються в групу і здійснюють оптову закупівлю, щоб заощадити на загальній вартості переходу на сонячну енергію. Цей процес можна структурувати двома способами. У першому підході група власників будинків купує сонячні системи разом і обирає єдиного підрядника для встановлення сонячної системи в кожному з будинків, тим самим заощаджуючи на вартості. Кожен учасник має власний контракт з інсталятором і є власником своєї системи.

У другому підході сонячні панелі купуються безпосередньо у виробника оптом, а потім учасники самі завершують установку, допомагаючи один одному або передаючи контракт установнику на встановлення панелей.

Ці підходи забезпечують економію від масштабу, дозволяючи інсталяторам встановлювати панелі за меншу ціну, знижувати ціну за рахунок збільшення конкуренції, більшої кількості заявок через більший розмір проекту та більшої переговорної сили через більший проект. Цей процес також економить час, оскільки вам не потрібно самостійно орієнтуватися в численних пропозиціях і сценаріях, і ви можете поділитися роботою з членами групи.

Доступний лізинг

Сонячні панелі потребують великих початкових інвестицій для прямої покупки та встановлення. Багато сімей середнього класу можуть собі це дозволити, враховуючи довгострокову економію енергії, але громадам з низьким рівнем доходу важко зробити великі початкові інвестиції.

Щоб подолати цю проблему, компанія з лізингу сонячних панелей PosiGen розробила свою модель в Луїзіані, яка зараз розширюється на Нью-Йорк і Нову Англію. PosiGen орієнтується на домовласників з низьким і середнім рівнем доходу і застосовує комплексний підхід, включаючи як відновлювані джерела енергії, так і енергоефективність.

Компанія пропонує продукт сонячного лізингу без перевірки кредитоспроможності та гарантує певний відсоток економії енергії. Вони ведуть переговори з банком від імені клієнта щодо надання вигідних умов лізингу. Сонячний лізинг PosiGen користується особливою увагою з боку банків, оскільки банки отримують бали від своїх регуляторів за участь у проектах реконструкції громад.

Підхід PosiGen має дуже високий рівень успіху в Луїзіані, де щомісяця встановлюється понад 400 систем. PosiGen також використовує податкові пільги, коли вони доступні, оскільки модель власності третьої сторони для власників будинків з низьким рівнем доходу створює величезні можливості.

Громадські сонячні установки

Основною вимогою для встановлення сонячних панелей є наявність у власності будинку. Отже, громадська сонячна енергетика пропонує доступну альтернативу. Він ідеально підходить для людей з низьким рівнем доходу, які орендують односімейні та багатоквартирні будинки, або орендарів, які хочуть зменшити свої рахунки за електроенергію.

Громадська сонячна енергія не вимагає особистої сонячної установки і пропонує мешканцям можливість купувати сонячну енергію, яка виробляється великим масивом сонячних панелей деінде. З цією метою громади будують великі сонячні батареї на колишніх пустирях. У Лоуеллі, штат Массачусетс, американська сонячна батарея навіть була встановлена на колишньому сміттєзвалищі.

сонячна, батарея, зроби, енергія

Сонячні програми та ініціативи для малозабезпечених

Існує ряд організацій, які пропонують пілотні програми сонячної енергетики та створюють ініціативи, щоб зробити сонячну енергію доступною для споживачів з низьким рівнем доходу.

Ці організації стикаються з багатьма перешкодами, такими як високі початкові витрати, погана або відсутня кредитна історія кінцевих користувачів і невизначеність політичної бази. Існують також питання розподілу стимулів між орендарями та власниками будинків, які фінансують сонячні установки.

Деякі популярні організації включають:

Grid Alternatives. некомерційна компанія в Каліфорнії, яка встановлює сонячні електросистеми виключно для власників будинків з низьким рівнем доходу, забезпечуючи їм таку необхідну економію енергії, готуючи працівників до роботи в швидкозростаючій сонячній індустрії та зменшуючи викиди вуглекислого газу.

2) Асоціація відновлюваної енергетики та електромобілів (REEVA)

REEVA знаходиться у місті Фінкасл, штат Вірджинія, і є клубом “зроби сам”, який допомагає членам робити сонячні / вітрові установки та будувати електромобілі в домашніх умовах. Ця ініціатива усуває витрати на робочу силу, тим самим знижуючи вартість проекту. Вони створюють робочі місця в сільських громадах, проводячи навчання з встановлення сонячних установок, а також встановлюючи сонячні системи на громадських будівлях.

Solarize Richmond. неприбуткова організація, заснована в 2006 році в Річмонді, штат Каліфорнія. Вона пропонує послуги з підбору персоналу, що ведуть до тимчасової та постійної зайнятості, безкоштовне навчання з сонячної енергетики та можливості володіння зеленим бізнесом для малозабезпечених та неповністю зайнятих мешканців. Вони сприяють сонячному та інклюзивному зеленому економічному розвитку в Річмонді та районі затоки, а також виступають в якості захисників сонячних та зелених робочих місць.

Citizens Energy. це некомерційна організація в Імперіалі, штат Каліфорнія, яка встановлює сонячні системи на будинках малозабезпечених верств населення електричної компанії Imperial Irrigation District (IID). Citizen Energy спільно з San Diego Gas and Electric розробила лінію електропередач Sunrise Powerlink для забезпечення додаткової потужності в Імперській долині в Каліфорнії, співпрацюючи з San Diego Gas and Electric. Дохід, отриманий від проекту лінії електропередач, використовується для фінансування сонячних установок для малозабезпечених верств населення.

Заснована в 2000 році, RREAL була піонером у використанні сонячної енергії для вирішення проблеми паливної бідності на Середньому Заході.

Для популяризації сонячної енергетики серед малозабезпечених верств населення слід розглянути наступні варіанти:

1) Розподілена сонячна генерація повинна заохочуватися шляхом впровадження політики, яка підтримує розгортання сонячних електростанцій з накопичувачами енергії на критично важливих об’єктах, що надають послуги громадам з низьким рівнем доходу.

2) Використовувати існуючі інструменти облігаційного фінансування для фінансування сонячної енергетики на громадських будівлях та об’єктах неприбуткової власності.

3) Державне фінансування сонячної енергетики в громадах з низьким рівнем доходу має бути інтегроване з фондами розвитку робочої сили та програмами професійної підготовки.

4) Слід заохочувати програми оптових закупівель, які поєднують модель споживчого кооперативу з навчанням споживачів енергії.

5) Прийняти державне законодавство, яке сприятиме розвитку розподіленої сонячної генерації на користь малозабезпечених верств населення. Вона також може створити інноваційний фонд суспільних благ для залучення приватних інвестицій у проекти з відновлюваної енергетики, що приносять користь громадам з низьким рівнем доходу.

Здатність змінювати світ на краще

Альянс сільської відновлюваної енергетики (RREAL). це неприбуткова організація 501c3, яка займається забезпеченням доступності сонячної енергії для громад з усіма рівнями доходів. Заснована в 2000 році, RREAL була піонером у використанні сонячної енергії для вирішення проблеми паливної бідності з низьким рівнем доходу на Середньому Заході.

RREAL виконує свою місію в першу чергу через нашу програму “Сонячна допомога”, яка надає сонячні енергетичні системи малозабезпеченим сім’ям за рахунок державної енергетичної допомоги як довготривале, чисте та домашнє рішення для подолання паливної бідності з низьким рівнем доходу.

Унікальне рішення на національному рівні, RREAL безкоштовно надала понад 350 сонячних електричних та сонячних теплових енергетичних систем домогосподарствам з низьким рівнем доходу у партнерстві з громадськими організаціями, штатом Міннесота, агентствами Управління житлового будівництва та реконструкції, філіями Habitat for Humanity, постачальниками доступного житла та племінними громадами.

В рамках останнього 2-річного проекту RREAL, завершеного у 2015 році, “Проект “Сонце, що стоїть”, 62 домогосподарства у 4 штатах були обладнані сонячними енергетичними системами, що забезпечило загальну потужність 99 кВт чистої, надійної, доступної та місцевої сонячної енергії. У цьому проекті взяли участь 22 спонсори та партнери, а також були завершені роботи в трьох племінних громадах.

RREAL робить відновлювану енергію доступною для людей з будь-яким рівнем доходу:

Опікунська рада Фонду Макнайт нещодавно виділила грант RREAL на реалізацію проекту “Сонячна енергія для дій громади”: Нова модель енергетичної допомоги. RREAL спланує та побудує перший в країні сад сонячної енергії для громадської діяльності та забезпечить трансформаційну, широко релевантну модель довгострокового, кліматично адаптованого рішення для енергетичної допомоги малозабезпеченим верствам населення.

Цей проект є новою моделлю, що змінює парадигму енергетичної допомоги малозабезпеченим верствам населення, він об’єднає коаліцію зацікавлених сторін для реалізації проекту сонячних садів для малозабезпечених верств населення у партнерстві з сільською громадською організацією в штаті Міннесота.

Ця нова модель громадських сонячних садів надає можливість платникам комунальних послуг з будь-яким рівнем доходу інвестувати в сонячну енергетику, купуючи акції та права на виробництво енергії в більшому сонячному електричному масиві, розташованому в іншому місці. Для тих, хто не має власного будинку або має поганий сонячний майданчик, громадська сонячна електростанція є чудовою моделлю для того, щоб зробити сонячну енергію більш доступною для набагато ширшої аудиторії.

Community Solar for Community Action дозволяє постачальнику енергетичної допомоги володіти засобами виробництва, контролювати витрати, бути ізольованим від політичної нестабільності у фінансуванні та скорочувати викиди вуглецю, надаючи послуги з енергетичної допомоги протягом десятиліть, а не місяців! На відміну від вуглецевоємного тимчасового рішення, яким сьогодні є енергетична допомога, Community Solar for Community Action є практичним, економічно мудрим, довготривалим та кліматично прийнятним рішенням.

RREAL також розширила спектр своїх послуг, створивши міжнародну ініціативу Skip the Grid, спрямовану на забезпечення сонячною енергією систем охорони здоров’я та інших об’єктів критичної інфраструктури в Західній Африці. Більшість клінік і багато лікарень по всьому світу не працюють від електромережі, покладаючись на генератори, доставити паливо до яких важко і дорого. Лікарням часто доводиться вимикати енергосистему на певний час, щоб заощадити паливо. Вакцини перебувають під загрозою, а операції стають більш ризикованими через перебої в електропостачанні або його відсутність.

Без стабільного та надійного електропостачання сільські громади стикаються з серйозними проблемами у сфері охорони здоров’я. Фотоелектричні мікромережі представляють собою стійке, довгострокове рішення, яке дозволить вивільнити капітал для прямих ініціатив у сфері охорони здоров’я, а також зменшити численні незліченні екологічні, соціальні та медичні витрати.

Жінки Євангелічної Лютеранської Церкви Америки у партнерстві з Альянсом сільської відновлюваної енергетики (RREAL) запропонували будівництво фотоелектричної сонячної батареї для забезпечення енергетичних потреб лікарні “Фебе”. Інвестуючи кошти у фотоелектричну мікромережу, лікарня Phebe та її персонал не тільки отримають можливість досягти самозабезпечення за рахунок сонячної енергії, але й стануть потужною моделлю для відновлення критично важливої інфраструктури у стійкий спосіб.

Вартість сонячних панелей: Чи варто воно того??

Чи переважають переваги сонячних панелей над витратами?

Натаніель Райлі має 28-річний досвід роботи у сфері фінансових послуг, у тому числі у сфері злиття-арбітражної торгівлі, хедж-фондів та альтернативних інвестицій.

Somer G. Андерсон є CPA, доктором бухгалтерського обліку, професором бухгалтерського обліку та фінансів, який працює в галузі бухгалтерського обліку та фінансів більше 20 років. Її досвід охоплює широкий спектр питань бухгалтерського обліку, корпоративних фінансів, податків, кредитування та особистих фінансів.

Скайлар Кларін. факт-чекер та експерт з особистих фінансів з різноманітним досвідом, включаючи ветеринарні технології та кінознавство.

сонячна, батарея, зроби, енергія

Що таке сонячна енергія для дому?

Домовласники, які встановлюють сонячні енергетичні системи, можуть отримати численні переваги: менші рахунки за електроенергію, менший вуглецевий слід і потенційно вищу вартість житла. Але ці переваги, як правило, пов’язані зі значними витратами на встановлення та обслуговування, а величина виграшу може сильно відрізнятися від одного будинку до іншого.

Ця стаття допоможе домовласникам зробити фінансові розрахунки, необхідні для визначення життєздатності сонячної енергетики в їхніх будинках.

Основні висновки

 • Ті, хто прагне стати “зеленим”, можуть розглянути можливість оснащення свого будинку сонячними панелями.
 • Сонячна енергія не тільки корисна для навколишнього середовища, але ви можете заробляти гроші, продаючи надлишкову енергію в мережу.
 • Хоча за останні роки витрати знизилися, встановлення та обслуговування сонячних панелей може бути досить дорогим.
 • Сонячні панелі найкраще підходять для будинків, які отримують достатню кількість сонячного світла протягом усього року.
 • Перед тим, як інвестувати в сонячну енергетику, обов’язково зрозумійте як соціальні, так і економічні фактори.

Розуміння сонячної енергії

В принципі, з’ясувати, чи є фінансовий сенс встановлювати сонячну електростанцію для вашого будинку, дуже просто. Вам потрібно буде розрахувати:

 • Вартість сонячної енергетичної системи
 • Скільки енергії вона буде виробляти
 • Скільки б ви заплатили за таку ж кількість енергії в іншому випадку
 • Скільки років знадобиться для того, щоб ваші початкові інвестиції окупилися за рахунок зекономлених витрат на електроенергію
 • Чи окупиться система за п’ять років

Якщо це так, і у вас є початковий капітал, це, ймовірно, чудова ідея. Якщо вам доведеться довше чекати на заощадження або брати кредит, щоб дозволити собі систему, вам потрібно буде ретельно обдумати рішення.

На практиці, однак, все не так просто. Існує велика варіація кожного з цих факторів, і це може зробити витрати та переваги встановлення сонячної енергії для двох будинків. навіть якщо вони є сусідами. кардинально різними.

Однак є деякі інструменти, які можуть допомогти. Solar Reviews пропонує калькулятор, який швидко надасть вам репрезентативну інформацію про витрати та економію для сонячної енергетичної системи в кожній частині США.S. Такі калькулятори. це гарне місце для початку, якщо ви новачок у сонячній енергетиці і хочете зрозуміти базову модель витрат.

В іншій частині цієї статті ми розглянемо кожен з ключових факторів, які слід враховувати при розрахунку витрат і потенційної економії сонячної енергії для вашого будинку.

Перш ніж купувати сонячні панелі, отримайте котирування від декількох авторитетних інсталяторів для порівняння.

Вартість сонячної енергії для власників будинків

Спочатку давайте подивимося на вартість встановлення сонячної електростанції для вашого будинку. Середня початкова вартість домашньої сонячної електростанції становить від 3,500 до 16,000 доларів США.

Чому такий великий діапазон витрат? Багато що залежить від розміру системи, яку ви хочете встановити, і типу панелей, які ви хочете використовувати. Яку б систему ви не використовували, майте на увазі, що сонячна енергетика є капіталомісткою, і основні витрати на володіння системою припадають на момент купівлі обладнання. Сонячний модуль майже напевно буде представляти найбільший компонент загальних витрат.

Існують також деякі додаткові витрати. Інше обладнання, необхідне для встановлення, включає інвертор (для перетворення постійного струму, виробленого панеллю, в змінний струм, який використовується побутовими приладами), вимірювальне обладнання (якщо необхідно бачити, скільки енергії виробляється), а також різні компоненти корпусу разом з кабелями та електропроводкою. Деякі домовласники також розглядають можливість зберігання енергії в акумуляторах. Історично батареї були непомірно дорогими і непотрібними, якщо комунальне підприємство платить за надлишок електроенергії, яка подається в мережу (див. нижче). Також необхідно врахувати вартість робочої сили для встановлення.

На додаток до витрат на встановлення, існують додаткові витрати, пов’язані з експлуатацією та обслуговуванням фотоелектричної сонячної батареї. Окрім регулярного очищення панелей, інвертори та батареї (якщо вони встановлені) зазвичай потребують заміни після декількох років використання.

Субсидії

Хоча вищевказані витрати відносно прості. часто компанія, що займається встановленням сонячних панелей, може запропонувати ціну на них для домовласника. визначення субсидій, доступних від уряду та/або місцевої комунальної служби, може виявитися більш складним завданням. Урядові стимули часто змінюються, але історично склалося так, що в США.S. уряд дозволив податковий кредит у розмірі до 30% від вартості системи.

детальна інформація про програми стимулювання в США.S., включаючи програми в межах кожного штату, можна знайти на веб-сайті Бази даних державних стимулів ефективності відновлюваних джерел енергії (DSIRE). В інших країнах така інформація часто доступна на урядових веб-сайтах або веб-сайтах, присвячених сонячній енергетиці. Домовласники також повинні проконсультуватися з місцевою комунальною компанією, щоб дізнатися, чи пропонує вона фінансові стимули для встановлення сонячних панелей, а також визначити, якою є її політика щодо підключення до електромережі та продажу надлишкової електроенергії в мережу.

97.7 гігават

The U.S. встановлено 19.2 гігават сонячних фотоелектричних потужностей у 2020 році досягнуть 97.7 ГВт загальної встановленої потужності, достатньо для живлення 17.7 мільйонів американських будинків.

Розрахунок виробництва енергії

Другий фактор, який потрібно враховувати у своїх розрахунках. це кількість енергії, яку вироблятиме ваша система, і коли вона це робитиме. Це може бути дуже складним розрахунком, навіть для досвідчених інженерів сонячної енергетики. Однак, давайте пройдемося по основам.

Одним з найважливіших факторів є рівень сонячного випромінювання, доступний в географічному розташуванні будинку; іншими словами, наскільки сонячно там, де ви живете. Що стосується використання сонячних панелей, то, як правило, краще розташовуватися ближче до екватора, але слід враховувати й інші фактори. Національна лабораторія відновлюваної енергетики (NREL) створює карти для U.S. показує рівні сонячного випромінювання, а інструменти на його веб-сайті надають детальну інформацію про сонячну енергію для конкретних місць в межах США.S.

Не менш важливою є орієнтація вашого будинку: Для масивів на даху дах, звернений на південь, без дерев або інших об’єктів, що заважають сонячному світлу, максимізує доступну сонячну енергію. Якщо такої можливості немає, панелі можна встановити на зовнішні опори і встановити їх далеко від будинку, що призведе до додаткових витрат на додаткове обладнання та кабелі.

А потім ви повинні врахувати розмір вашої системи. Розмір сонячної панелі вказується з точки зору теоретичного потенціалу електричної потужності у ватах. Однак, типова потужність, реалізована для встановлених фотоелектричних систем. відома як коефіцієнт потужності. становить від 15% до 30% від теоретичної потужності. Домогосподарська система потужністю 3 кіловат-години (кВт-год), що працює з коефіцієнтом потужності 15%, вироблятиме 3 кВт-год х 15% х 24 год/день х 365 днів/рік = 3 942 кВт-год/рік, або приблизно третину типового споживання електроенергії для будинку в Україні.S. домогосподарство.

Скільки ви заощадите?

Коли ви знаєте, скільки коштуватиме сонячна електростанція і скільки енергії вона вироблятиме, ви можете (теоретично) спрогнозувати, скільки ви зможете заощадити на витратах на електроенергію на рік.

Однак це ще один складний розрахунок, оскільки багато залежить від того, як ви платите за електроенергію в даний момент. Комунальні підприємства часто стягують з побутових споживачів фіксовану плату за електроенергію, незалежно від часу споживання. Це означає, що замість того, щоб компенсувати дорогі витрати на пікове виробництво електроенергії, сонячні електростанції домовласників просто компенсують ціну, яку вони платять за електроенергію, що набагато ближче до середньої вартості виробництва електроенергії.

Однак, багато комунальних компаній в США.S. запровадили схеми ціноутворення, які дозволяють власникам будинків платити за різними тарифами протягом дня, намагаючись відобразити фактичну вартість виробництва електроенергії в різний час: Це означає вищі тарифи вдень та нижчі тарифи вночі. Фотоелектрична сонячна батарея може бути дуже вигідною в районах, де використовується такий тип змінного в часі тарифу, оскільки вироблена сонячна енергія компенсує найдорожчу електроенергію.

Наскільки це вигідно для конкретного домовласника, залежить від точних термінів і величини зміни тарифу за таким планом. Аналогічно, комунальні підприємства в деяких місцях мають схеми ціноутворення, які змінюються в різні пори року через регулярні сезонні коливання попиту. Ті, що мають вищі тарифи влітку, роблять сонячну енергію більш цінною.

Деякі комунальні підприємства мають багаторівневі плани ціноутворення, в яких гранична ціна на електроенергію змінюється в міру зростання споживання. За цим типом плану вигода від сонячної системи може залежати від споживання електроенергії домом; у певних районах, де тарифи різко зростають зі збільшенням споживання, великі будинки (з великими енергетичними потребами) можуть отримати найбільшу вигоду від сонячних батарей, які компенсують високовартісне маржинальне споживання.

Для деяких будинків може бути навіть можливим заробляти гроші, продаючи сонячну енергію назад в мережу. В США.S., це робиться за допомогою планів чистого обліку, в яких побутові споживачі використовують енергію, яку вони віддають в мережу (коли швидкість генерації електроенергії з сонячної батареї більша, ніж швидкість споживання електроенергії домогосподарством), щоб компенсувати енергію, спожиту в інший час; щомісячний рахунок за електроенергію відображає чисте споживання енергії. Конкретні правила та політика щодо обліку електроенергії відрізняються в різних регіонах. Домовласники можуть звернутися до бази даних DSIRE, а також до місцевих комунальних служб для отримання більш детальної інформації.

Розрахунок витрат на сонячну енергію

На цьому етапі ви зможете зробити остаточний розрахунок і оцінити, чи має для вас сенс сонячна енергія.

Загальні витрати і вигоди сонячної системи теоретично можна оцінити за допомогою методу дисконтованих грошових потоків (DCF). Відтоки на початку проекту будуть складатися з витрат на встановлення (за вирахуванням субсидій), а притоки будуть надходити пізніше у вигляді компенсації витрат на електроенергію (як безпосередньо, так і через чистий облік).

Однак, замість того, щоб використовувати DCF, життєздатність сонячної енергетики зазвичай оцінюють шляхом розрахунку вирівняної вартості електроенергії (LCOE), а потім порівнюють її з вартістю електроенергії, що стягується місцевою комунальною компанією. LCOE для домашніх сонячних електростанцій зазвичай розраховується як вартість/кіловат-годину (/кВт-год або ¢/кВт-год). той самий формат, який зазвичай використовується в рахунках за електроенергію. Для наближеного розрахунку LCOE можна використати наступне рівняння:

LCOE (/кВт-год) = Чиста теперішня вартість (NPV) вартості володіння протягом усього терміну служби / вихід енергії протягом усього терміну служби (кВт-год)

Термін служби фотоелектричного сонячного модуля, як правило, становить від 25 до 40 років. Вартість володіння включає витрати на технічне обслуговування, які необхідно дисконтувати, щоб знайти NPV. Потім LCOE можна порівняти з вартістю електроенергії від енергопостачальної компанії; пам’ятайте, що відповідна ціна. це ціна, яка виникає під час пікового або близького до нього виробництва фотоелектричної енергії.

Чи варта сонячна енергія того?

Після того, як ви проробите всі ці розрахунки, ви, швидше за все, отримаєте одне число. кількість років, за які сонячна система окупить себе за рахунок економії ваших рахунків за електроенергію. Якщо ви живете в сонячній частині країни і маєте високі рахунки за комунальні послуги на даний момент, ви можете розглядати систему, яка досягне цієї точки через п’ять років. Іншим власникам житла, можливо, доведеться чекати 10 або 20 років, щоб досягти цього моменту.

Іншими словами, більшість домовласників з часом побачать вигоду від сонячної енергетичної системи, але для цього можуть знадобитися десятиліття. Тому, чи варто встановлювати таку систему, часто зводиться до ряду набагато менш технічних факторів, ніж ті, які ми перерахували вище: як довго ви збираєтеся залишатися в своєму будинку, субсидії, доступні у вашому регіоні, і просто, чи хочете ви зробити свій внесок у захист навколишнього середовища.

Плюси та мінуси сонячних панелей для вашого будинку

Як і більшість речей, сонячна енергетика має свої переваги та недоліки. У той же час, деякі економічні витрати можуть бути покриті соціальними вигодами для навколишнього середовища і зниженням вуглецевого сліду, що може бути більш важливим для вас, ніж суто грошова оцінка.

 • Зелена енергія, яка зменшує ваш вуглецевий слід
 • Чистий облік дозволяє продавати надлишок виробленої енергії
 • Ви можете мати право на певні податкові пільги
 • Витрати на встановлення та обслуговування все ще високі
 • Сонячна енергія працює лише тоді, коли немає сонця
 • Частини системи потрібно замінювати кожні кілька років
 • Термін дії деяких податкових пільг закінчився або закінчується

Чи може будинок працювати лише на сонячній енергії?

На практиці це не часто можливо. Це пояснюється тим, що сонячні електростанції працюють лише тоді, коли світить сонце. коли хмарно або вночі, вони не генерують електроенергію. Існують деякі акумуляторні рішення для забезпечення живлення в цей час, але вони все ще мають тенденцію бути досить дорогими. Більшість будинків з сонячними панелями все ще час від часу покладаються на електромережу.

Чи дійсно ви економите гроші за допомогою сонячних панелей?

Залежно від того, де ви живете, цілком можливо, що система може окупити себе і навіть більше з часом. Це тому, що ви не будете витрачати стільки грошей на купівлю електроенергії у вашої комунальної служби. Якщо ви використовуєте мережевий облік, ви можете ще більше зменшити свої рахунки.

Скільки коштує сонячна панель?

з роками неухильно знижуються. Загальна вартість буде залежати від того, скільки кіловат потужності буде генерувати ваш масив. Згідно з повідомленнями споживачів, після врахування податкових пільг на сонячну енергію, вартість системи сонячних панелей для будинку середнього розміру в США.S. у 2021 році коливається від 11 000 до 15 000.

Скільки часу знадобиться, щоб окупити початкові витрати?

Залежно від місця проживання та розміру вашої системи, в середньому може знадобитися від 10 до 20 років, щоб окупити сонячну установку.

Підсумок

Рішення про встановлення фотоелектричної сонячної системи може здатися складним завданням, але важливо пам’ятати, що така система є довгостроковою інвестицією. У багатьох місцях сонячна енергія є хорошим вибором з фінансової точки зору.

Навіть якщо вартість сонячної енергії виявиться трохи дорожчою, ніж електроенергія, придбана у комунальної компанії, домовласники можуть захотіти встановити сонячну електростанцію, щоб уникнути майбутніх потенційних коливань цін на енергію, або просто захотіти вийти за рамки своїх особистих фінансових мотивацій і використовувати сонячну енергію для екологічно чистого життя.

Залишити відповідь