Daily Planet. Перетворення будинку на сонячну енергію

Що потрібно знати про купівлю будинку з сонячними панелями

Ми є незалежним, підтримуваним рекламою сервісом порівняння. Наша мета. допомогти вам приймати більш розумні фінансові рішення, надаючи вам інтерактивні інструменти та фінансові калькулятори, публікуючи оригінальний та об’єктивний контент, дозволяючи вам проводити дослідження та порівнювати інформацію безкоштовно. щоб ви могли приймати фінансові рішення з упевненістю. Bankrate має партнерські відносини з емітентами, включаючи, але не обмежуючись ними, American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi та Discover.

Як ми заробляємо гроші

Пропозиції, які з’являються на цьому сайті, від компаній, які компенсують нам витрати. Ця компенсація може вплинути на те, як і де продукти з’являються на цьому сайті, включаючи, наприклад, порядок, в якому вони можуть з’являтися в категоріях лістингу, за винятком випадків, коли це заборонено законом для наших іпотечних, житлових кредитів та інших продуктів житлового кредитування. Але ця компенсація не впливає на інформацію, яку ми публікуємо, або на відгуки, які ви бачите на цьому сайті. Ми не включаємо всесвіт компаній або фінансових пропозицій, які можуть бути доступні для вас.

На цій сторінці

daily, planet, перетворення, будинку, сонячну, енергію

Девід МакМіллін є автором статей для Bankrate і висвітлює такі теми, як кредитні картки, іпотека, банківська справа, податки та подорожі. Мета Девіда. допомогти читачам з’ясувати, як заощаджувати більше і менше нервувати.

Стрілка Права Старший редактор, Житлове кредитування

Трой Сігал. старший редактор Bankrate. Вона редагує історії про домоволодіння на додаток до історій про тонкощі іпотеки та кредитів на житло.

Обіцянка Bankrate

У Bankrate ми прагнемо допомогти вам приймати більш розумні фінансові рішення. Хоча ми дотримуємося суворої редакційної чесності. ця публікація може містити посилання на продукти наших партнерів. Ось пояснення того, як ми заробляємо гроші.

Обіцянка Bankrate

Заснований у 1976 році, Bankrate має великий досвід допомоги людям у прийнятті розумних фінансових рішень. Ми підтримуємо цю репутацію вже понад чотири десятиліття, демістифікуючи процес прийняття фінансових рішень та надаючи людям впевненість у тому, які дії слід робити далі.

Bankrate дотримується суворої редакційної політики, тому ви можете бути впевнені, що ми ставимо ваші інтереси на перше місце. Весь наш контент написаний висококваліфікованими фахівцями та відредагований експертами, які гарантують, що все, що ми публікуємо, є об’єктивним, точним та достовірним.

Купівля або продаж житла. одне з найбільших фінансових рішень, яке коли-небудь приймала людина. Наші журналісти та редактори, які пишуть про нерухомість, зосереджені на тому, щоб проінформувати споживачів про цю операцію, яка змінює життя, і про те, як орієнтуватися на складному та постійно мінливому ринку житла. Від пошуку агента до закриття угоди і далі, наша мета. допомогти вам відчути впевненість у тому, що ви робите найкращу та найрозумнішу угоду з нерухомістю з усіх можливих.

Редакційна доброчесність

Bankrate дотримується суворої редакційної політики, тому ви можете бути впевнені, що ми ставимо ваші інтереси на перше місце. Наші редактори та репортери, відзначені нагородами, створюють чесний і точний контент, щоб допомогти вам прийняти правильні фінансові рішення.

Ключові принципи

Ми цінуємо вашу довіру. Наша місія. надавати читачам точну та неупереджену інформацію, і для цього ми дотримуємося редакційних стандартів. Наші редактори та репортери ретельно перевіряють редакційний контент, щоб переконатися, що інформація, яку ви читаєте, є точною. Ми підтримуємо брандмауер між нашими рекламодавцями та редакційною командою. Наша редакція не отримує прямої компенсації від рекламодавців.

Редакційна незалежність

Редакція Bankrate пише від імені ВАШОГО читача. читача. Наша мета. надати вам найкращі поради, які допоможуть вам приймати розумні рішення щодо особистих фінансів. Ми дотримуємося суворих правил, щоб гарантувати, що на наш редакційний контент не впливають рекламодавці. Наша редакція не отримує прямої компенсації від рекламодавців, а наш контент ретельно перевіряється для забезпечення точності. Отже, незалежно від того, чи читаєте ви статтю або огляд, ви можете бути впевнені, що отримуєте достовірну та надійну інформацію.

Як ми заробляємо гроші

У вас є питання про гроші. У Bankrate є відповіді. Наші експерти допомагають вам керувати грошима вже понад чотири десятиліття. Ми постійно прагнемо надавати споживачам експертні поради та інструменти, необхідні для досягнення успіху протягом усього фінансового шляху.

Bankrate дотримується суворої редакційної політики, тому ви можете бути впевнені, що наш контент є чесним і точним. Наші відзначені нагородами редактори та журналісти створюють чесний і точний контент, щоб допомогти вам приймати правильні фінансові рішення. Контент, створений нашою редакцією, є об’єктивним, заснованим на фактах і не залежить від наших рекламодавців.

Ми прозоро пояснюємо, як ми можемо надавати вам якісний контент, конкурентні тарифи та корисні інструменти, пояснюючи, як ми заробляємо гроші.

Банківський рейтинг.com є незалежним видавцем та сервісом порівняння, що фінансується за рахунок реклами. Ми отримуємо винагороду в обмін на розміщення спонсорських продуктів та послуг, або за переходи за певними посиланнями, розміщеними на нашому сайті. Тому ця компенсація може вплинути на те, як, де і в якому порядку з’являються продукти в категоріях лістингу, за винятком випадків, коли це заборонено законом для наших іпотечних, житлових кредитів та інших продуктів житлового кредитування. Інші фактори, такі як наші власні правила користування сайтом, а також те, чи пропонується продукт у вашому регіоні або в обраному вами діапазоні кредитних балів, також можуть впливати на те, як і де з’являються продукти на цьому сайті. Хоча ми прагнемо надати широкий спектр пропозицій, Bankrate не включає інформацію про кожен фінансовий або кредитний продукт чи послугу.

Якщо ви шукаєте новий дах над головою, ви також можете замислитися над тим, чи може те, що знаходиться на цьому даху, допомогти планеті. Згідно зі звітом Національної асоціації ріелторів (NAR) “Ріелтори та сталий розвиток у 2022 році”, понад 50 відсотків фахівців з нерухомості кажуть, що їхні клієнти, які шукають житло, цікавляться питаннями сталого розвитку. Вони також знаходять безліч варіантів, які відповідають їхнім потребам: 77 відсотків ріелторів вказують, що на їхніх місцевих ринках є будинки з сонячними панелями.

В даний час сонячна енергія виробляє понад 4 відсотки всієї електроенергії в США.S., за даними Асоціації галузей сонячної енергетики (SEIA). Але ця цифра збільшиться завдяки новому законодавству, яке щойно пройшло через Конгрес. За оцінками Білого дому, приблизно 7.Ще 5 мільйонів домогосподарств зможуть встановити сонячні панелі на своїх дахах завдяки податковим пільгам, передбаченим Законом про зниження інфляції від 2022 року.

Якщо ви думаєте про те, щоб бути на крок попереду і купити будинок з сонячними панелями, ось що вам потрібно знати.

Що таке сонячні панелі?

По-перше, короткий лікнеп: сонячні панелі (не плутати з сонячною черепицею або плиткою). це пристрої, які збирають сонячне світло і перетворюють його в енергію, яка може бути використана для виробництва електроенергії або збережена в акумуляторах для подальшого використання. Оскільки більша частина світу шукає відновлювану енергію, щоб замінити споживання викопного палива, сонячні панелі. також відомі як фотоелектричні системи. використовують природну, “чисту” енергію сонця в небі і допомагають нівелювати наслідки їзди на автомобілях, що поглинають газ, і покладатися на вугільні електростанції.

Інтерес до таких екологічних проблем все більше і більше фігурує в угодах з житловою нерухомістю. Половина агентів та брокерів у дослідженні NAR зазначили, що вони допомогли клієнту купити або продати нерухомість з “зеленими” функціями протягом останніх 12 місяців. помітний стрибок у порівнянні з 32 відсотками, які зробили це у 2021 році. зокрема, наявність сонячних панелей на даху нерухомості підвищує її сприйняту вартість, стверджує третина ріелторів.

Питання, які слід задати перед покупкою будинку з сонячними панелями

Під час огляду будинку на сонячних панелях обов’язково задайте ці ключові питання.

Хто ними володіє?

Хоча ви можете припустити, що купівля будинку означає купівлю кожної його частини, це не завжди так у випадку з сонячними панелями. У деяких випадках існує договір оренди, за яким власник будинку платить компанії, що володіє панелями. Джастін Бака, віце-президент SEIA з ринків та досліджень, каже, що близько 25 відсотків будинків мають сонячні панелі, що належать третім особам, тобто власник будинку платить компанії плату за їх використання.

“Покупці повинні запитати, чи сонячна система належить продавцю, чи їм доведеться взяти її в оренду”. каже Бака. “Якщо є оренда, вони повинні перевірити умови, щоб переконатися, що розуміють витрати та будь-які варіанти викупу оренди. У будь-якому випадку, сонячні панелі на будинку. це чудова функція.”

Хто встановив сонячні панелі?

Обов’язково запитайте, чи встановлював сонячні панелі ліцензований фахівець. Існує безліч наборів для самостійного встановлення для власників будинків, які не бояться вийти на свій дах. Однак, якщо їх встановлює власник будинку (або будь-який непрофесіонал), ці панелі можуть не претендувати на захист за гарантією, якщо обладнання вийде з ладу.

У якому стані дах?

Купуючи будь-який будинок, ви хочете знати, в якому стані знаходиться дах. Якщо на даху є сонячні панелі, стан стає ще більш важливим фактором. Якщо дах у поганому стані, панелі потрібно зняти, перш ніж можна буде відремонтувати або замінити дах, а потім перевстановити їх. Це може збільшити складність, вартість і тривалість будь-якого перероблення. Отже, “найважливіші питання, які слід задати, стосуються стану даху і самих панелей”. каже Вахід Ахтар, брокер і власник RE/MAX Dream Homes в Сакраменто, штат Каліфорнія.

Які будуть потреби в технічному обслуговуванні?

Як і все інше у вашому домі, сонячні панелі можуть потребувати очищення або обслуговування час від часу, щоб забезпечити їх найкращий можливий стан.

“Якщо ви володієте системою в місці, де випадає достатня кількість дощів, вам, швидше за все, не доведеться думати про це роками”. каже Бака. “Я нічого не робив зі своєю п’ятирічною системою [в Сиракузах, штат Нью-Йорк], і вона працює як нова.

Однак, “в місцях, де більше пилу і менше дощів, очищення з урахуванням місцевих умов. непогана ідея, але це повинен робити інсталятор або інший професіонал, який має кваліфікацію, щоб безпечно перебувати на даху”. зазначає він.

Якщо ви не володієте панелями напряму, Бака зазначає, що вам не доведеться турбуватися про обов’язки з технічного обслуговування. “Якщо ви уклали договір оренди, у вас, швидше за все, є гарантія продуктивності, яка знизить ваші орендні платежі, якщо система не буде працювати до певного рівня”. говорить він. “Це робить технічне обслуговування відповідальністю лізингової компанії.”

Яка їхня середня продуктивність у порівнянні з середнім споживанням будинку?

Основна причина купівлі будинку з сонячними панелями полягає в тому, щоб покрити більшу частину. якщо не всі. енергетичні потреби вашого будинку. Отже, вам потрібно буде дослідити середнє використання будинку та порівняти його з типовою сонячною потужністю. Ви можете попросити продавця надати дані за минулий рік, а також скористатися калькулятором Національної лабораторії відновлюваної енергетики, щоб отримати уявлення про те, скільки енергії ви можете розраховувати виробляти в залежності від місця розташування та типу системи.

Після того, як ви зрозумієте, яку частину ваших власних потреб в енергії задовольнять сонячні панелі, ви захочете дізнатися, чи є у вас варіанти з надлишковою енергією, яку ви не використовуєте. Чистий облік, який передбачає продаж енергії, яку ви не використовуєте, іншим клієнтам, які її потребують, може забезпечити додаткові фінансові вигоди для вас. Це залежить від місця розташування будинку (SEIA пропонує карту штатів, де діють правила чистого обліку, як відправну точку). Обов’язково зверніться до свого агента з нерухомості за допомогою, щоб зрозуміти, чи доступний для вас нетто-облік.

Яка гарантія виробництва?

Окрім знання того, чи зможете ви отримати вигоду, якщо ваша система вироблятиме більше, ніж вам потрібно, важливо розуміти, що станеться, якщо вона вироблятиме менше. Більшість компаній пропонують виробничі гарантії, які відшкодують вам певну суму, якщо система не зможе працювати. Наприклад, чи буде вам гарантовано 12 000 кіловат-годин на рік. Якщо система виробляє лише 9 500 кіловат-годин, компанія може виписати вам чек. Подивіться на договір, щоб визначити, які гарантії пропонуються, якщо такі є.

більше третини (36 відсотків) ріелторів вважають, що наявність сонячних панелей на будинку збільшує його сприйняту вартість, згідно зі звітом NAR “Ріелтори та сталий розвиток у 2022 році”.”

Що потрібно знати перед тим, як перевести свій будинок на сонячну енергію

daily, planet, перетворення, будинку, сонячну, енергію

Сонячна енергія є сталою енергетичною альтернативою, але вона підходить не всім. Якщо ви хочете встановити сонячні панелі на своєму будинку, є кілька запитань, на які ви повинні знати відповіді, перш ніж звертатися до підрядника.

Ось що вам потрібно знати перед тим, як перевести свій будинок на сонячну енергію, щоб ви могли визначити, чи підходить сонячна енергія для вас і вашого будинку.

Чи підходить ваш будинок для сонячної енергетики?

Кілька критеріїв роблять будинок хорошим кандидатом на сонячну енергію. З точки зору негайної економії, ваш район повинен мати високі рахунки за сонячну енергію, оскільки будинки, які не використовують багато енергії або не мають високих рахунків за енергію, не побачать великої віддачі від своїх інвестицій. Крім того, якщо тінь покриває більшу частину вашого даху протягом більшої частини дня або якщо у вас немає вікна, що виходить на південь, сонячна енергія може бути не найкращим варіантом для вас. Занадто багато тіні не дозволить вашим панелям збирати достатньо енергії, і якщо ваші панелі не на південному даху, вам потрібно буде придбати більше сонячних панелей, щоб отримати достатню кількість енергії.

Що ви будете робити в разі відключення електроенергії?

У деяких регіонах правила не дозволяють використовувати сонячні панелі, коли електромережа не працює. У цьому випадку вам доведеться звернутися до альтернативної форми енергії або взагалі забути про панелі. Однак, якщо ваша електромережа дозволяє використовувати сонячну енергію під час перебоїв, вам потрібно буде порівняти, скільки енергії вам потрібно, з тим, скільки енергії можуть виробляти та зберігати ваші панелі. Але якщо ви не можете вирішити, що використовувати. генератор чи сонячну систему, є гібридні варіанти.

Чи можете ви дозволити собі сонячні панелі?

Існують пакети власності, які пропонують готівкове або кредитне фінансування та лізингові угоди, але з цими варіантами ви не є власником панелей, і вам доведеться звертатися до сонячної компанії, яка встановила ваші панелі, а не до комунальної компанії. Крім того, система сонячних панелей, яка повністю покриває ваші потреби в енергії, коштуватиме в середньому близько 20 000 доларів. Як ми вже говорили, вартість ваших інвестицій у сонячну енергетику залежить від того, скільки ви зараз платите за електроенергію. Більшість сонячних компаній нададуть вам оцінку на основі ваших попередніх рахунків за електроенергію, але вам не обов’язково встановлювати сонячні панелі, які подбають про всі ваші енергетичні потреби. Але знову ж таки, ціна буде залежати від того, скільки ви зараз платите, скільки енергії будуть генерувати ваші сонячні панелі, і скільки енергії вам потрібно.

Тепер, коли ви впевнені в тому, що вам потрібно знати, перш ніж перевести свій будинок на сонячну енергію, ви можете спокійно робити покупки. Отримайте пропозицію від місцевого сонячного підрядника вже сьогодні і дізнайтеся, чи є сонячне перетворення правильним варіантом для вас.

Як працює сонячна енергія в будинку? Відповіді на ваші запитання

daily, planet, перетворення, будинку, сонячну, енергію

Як працює сонячна енергія? Просте пояснення полягає в тому, що сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електрику, яку можна використовувати негайно або зберігати в акумуляторах.

Сонце по суті забезпечує нескінченне постачання енергії. Насправді, з тією кількістю сонячного світла, яка потрапляє на землю за 90 хвилин, ми могли б забезпечувати весь світ електроенергією протягом року. все, що нам потрібно зробити, це вловити її!

Ось тут і з’являються сонячні панелі.

Як сонячні панелі живлять будинок

Сонячна енергія має багато застосувань, від живлення калькуляторів до автомобілів та цілих громад. Вони навіть живлять космічні станції, такі як космічний телескоп Вебб.

Але більшість людей стурбовані тим, як сонячні панелі можуть забезпечити електроенергією їхній будинок і зменшити рахунки за електроенергію.

Ось покроковий огляд того, як працює домашня сонячна електростанція:

 • Коли сонячне світло потрапляє на сонячну панель, створюється електричний заряд завдяки фотоелектричному ефекту або PV-ефекту (детальніше про це нижче)
 • Сонячна панель подає цей електричний заряд в інвертори, які перетворюють його з постійного струму (DC) в електрику змінного струму (AC)
 • Електроенергія змінного струму проходить через вашу електричну панель і розподіляється по всьому будинку. так само, як і енергія з електромережі
 • Надлишок сонячної енергії зберігається в акумуляторах або подається в мережу для живлення локальних систем (наприклад, будинку вашого сусіда)!)
 • За допомогою мережевого обліку власники сонячних батарей отримують кредит за надлишкову енергію, яку вони віддають в мережу, щоб компенсувати енергію, яку вони беруть з мережі, коли їхні панелі не виробляють
 • Завдяки акумуляторним батареям власники сонячних електростанцій можуть зберігати надлишкову енергію, щоб живити свої будинки вночі

Тепер, коли ми розглянули основи, давайте розберемо, як працюють сонячні панелі більш детально.

Як працює сонячна енергія? Пояснення фотоелектричного ефекту

Сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електричний струм за допомогою фотоелектричного (PV) ефекту, тому їх часто називають фотоелектричними панелями.

Фотоелектричний ефект виникає, коли фотони сонячних променів потрапляють на напівпровідниковий матеріал (зазвичай кремній) в комірці сонячного модуля. Фотони активують електрони, змушуючи їх звільнятися від напівпровідникового матеріалу.

Фотони потрапляють на сонячну панель, викликаючи вивільнення електронів під час фотоелектричного ефекту.

Вільні електрони протікають через сонячні елементи, вниз по дротах уздовж краю панелі і в розподільну коробку у вигляді постійного струму (DC).

Цей струм надходить від сонячної панелі до інвертора, де він перетворюється на альтернативний струм (змінний), який можна використовувати для живлення будинків і будівель.

Як сонячна енергія використовується для живлення вашого будинку?

Більшість домашніх сонячних систем є “мережевими”, тобто сонячна система, домашня електромережа та місцева електромережа з’єднані між собою, як правило, через головний електричний щит.

Підключення цих систем означає, що ви можете живити свій будинок сонячною електроенергією вдень і електрикою з мережі вночі. Це також означає, що ваша сонячна система може передавати надлишок електроенергії в місцеву мережу для живлення навколишніх систем, наприклад, будинку вашого сусіда.

За допомогою мережевого обліку ви отримуєте кредит за надлишок сонячної енергії, який можна використовувати для компенсації електроенергії з мережі, яку ви використовуєте вночі.

daily, planet, перетворення, будинку, сонячну, енергію

Домашня сонячна електростанція з акумуляторною батареєю

Домашня сонячна електростанція з акумуляторною батареєю працює подібно до описаного вище процесу, але замість того, щоб подавати надлишкову сонячну енергію в мережу, вона спочатку зберігається в акумуляторах у вашому домі або гаражі.

Об’єднання сонячної та акумуляторної батарей є особливо зручним для:

 • Позамережеві сонячні системи
 • Резервна електроенергія під час перебоїв в електромережі
 • Для районів, де немає політики обліку споживання електроенергії
 • Живлення вашого будинку на 100% чистою та відновлюваною енергією

Які матеріали використовуються в сонячних панелях?

Найпоширеніші домашні сонячні панелі містять монокристалічні або полікристалічні (також звані мультикристалічними) сонячні елементи.

Обидва типи фотоелементів виробляють електроенергію під впливом сонячного світла, проте між ними є деякі ключові відмінності:

Монокристалічні сонячні елементи Полікристалічні сонячні елементи
Мають темніший колір, часто чорний або темно-сірий Часто мають темно-синій колір під впливом світла
Краще працює при високих температурах і в тіні Менш ефективні при високих температурах
Як правило, дорожчі Як правило, дешевші

Якщо простір на даху або на місці реалізації проекту обмежений, перевагу можна віддати більш ефективним монокристалічним панелям, що може призвести до кращої окупності інвестицій. В якості альтернативи, дешевші, трохи менш ефективні полікристалічні панелі можуть виконати цю роботу так само добре, якщо у вас є достатньо місця на даху вашого будинку.

Багато виробників панелей також створюють панелі, що містять як моно-, так і полікристалічні пластини для формування сонячних елементів, здатних збирати енергію з більш широкого спектру світла.

Обов’язково поцікавтеся, який тип фотоелементів (“моно- чи поліелементів”) містить ваша домашня сонячна система, ця відмінність може вплинути на естетику та економічність вашого проекту.

Як сонячне освітлення впливає на ефективність сонячних панелей?

Важливо, щоб ваші сонячні панелі отримували хорошу інсоляцію (вплив сонця) протягом дня і не затінювалися деревами або сусідніми перешкодами, наскільки це можливо.

Існує ряд факторів, які впливають на ефективність сонячних панелей. До них відносяться:

 • Температура. сонячні панелі найкраще працюють при температурі від 59 до 95 градусів за Фаренгейтом
 • Тип сонячної панелі. ефективність сонячних панелей зазвичай коливається в межах 15-20%, а найкращі панелі досягають 23%.
 • Затінення. сонячні панелі найкраще працюють на відкритому сонці. Навіть часткове затінення може суттєво знизити ефективність панелі
 • Орієнтація та кут нахилу. сонячні панелі найкраще працюють, коли вони спрямовані прямо до сонця і часто нахилені для підвищення ефективності

Інженери сонячної енергетики використовують супутникові знімки, щоб визначити, які панелі та їх розміщення забезпечать оптимальну ефективність сонячних панелей для вашого будинку.

Як працює сонячна енергія: поширені запитання та відповіді

Як працює домашня сонячна енергія?

Сонячна енергія працює шляхом перетворення сонячного світла в електрику за допомогою фотоелектричного (PV) ефекту. Фотоелектричний ефект полягає в тому, що фотони сонячних променів вибивають електрони з їхніх атомних орбіт і перетворюють їх на електричний струм.

За допомогою фотоелектричних сонячних панелей сонячне світло можна використовувати для живлення всього. від калькуляторів до будинків і космічних станцій.

Як працює сонячна енергія вночі?

Сонячні панелі потребують сонячного світла для вироблення електроенергії, тому вони не виробляють електроенергію вдень.

Однак домашні сонячні системи зазвичай генерують надлишкову електроенергію протягом дня, яку можна зберігати в акумуляторах або відправляти в місцеву мережу в обмін на кредити за чистий облік. Так власники сонячних електростанцій підтримують енергію, коли сонце не світить.

Чи працюють сонячні панелі в похмурі дні?

Так, сонячні панелі все ще генерують електроенергію в похмурі дні, хоча і не так ефективно, як у сонячні дні. Сонячні панелі можуть вловлювати як пряме, так і непряме світло (світло, що пробивається крізь хмари), але в похмуру погоду вони працюють приблизно на 10-25% від своєї звичайної ефективності.

Похмурі дні можуть бути корисними, оскільки дощ омиває панелі і підвищує їх загальну ефективність.

З чого зроблені сонячні панелі?

Ви, можливо, знаєте, що можуть робити сонячні панелі. перетворювати сонячне світло в енергію, економити гроші, створювати енергетичну незалежність, збільшувати вартість перепродажу вашого будинку. але.

Чи працюють сонячні панелі вночі?

Чи працюють сонячні панелі вночі? Коротка відповідь: ні, сонячні енергетичні системи працюють лише вдень. Це пов’язано з тим, що енергія від.

Скільки енергії виробляє сонячна батарея?

Однією з найважливіших характеристик сонячної панелі є кількість енергії, яку вона може виробляти. Зрештою, саме для цього вони і призначені.

Бактеріальні сонячні батареї можуть збільшити виробництво електроенергії в хмарному небі

У травні 2018 року дослідники з Університету Британської Колумбії відкрили новий спосіб створення сонячних елементів, які включають бактерії. Так, мікроби Але.

Чи має значення температурний коефіцієнт сонячної панелі?

Якщо ви намагаєтеся максимізувати кількість енергії, яку може генерувати ваша система сонячних панелей, то температурний коефіцієнт вашої сонячної панелі.

Останні новини про гнучкі сонячні батареї для ваших розумних пристроїв

Зі зростанням популярності сонячної енергетики в усьому світі все більше інвестицій спрямовується на розвиток технології сонячних батарей. Як сонячні батареї поглинають та зберігають енергію, що виробляється з хмарного неба?

Чи працюють сонячні панелі менш ефективно при певних температурах?

Легко сплутати теплову та світлову енергію, оскільки ми часто відчуваємо їх у тандемі. Але коли справа доходить до сонячних панелей, то тут.

Космічні сонячні батареї проти сонячних панелей з бактеріями. Звичайні сонячні батареї. Чим вони відрізняються?

Ми всі знайомі з домашніми та комерційними сонячними панелями. Їх можна знайти по всіх штатах, таких як Каліфорнія, Нью-Йорк, Массачусетс тощо.

Як сонячні панелі поглинають та зберігають енергію

Сонячна енергія виражається по-різному, залежно від того, з якими матеріалами вона взаємодіє. Сонячні панелі побудовані з матеріалів, які фізично взаємодіють.

Як виробляються сонячні панелі?

Ви знаєте сонячні панелі як футуристичні на вигляд чорні або сині прямокутники, які поглинають сонячне світло і знижують ваші рахунки за електроенергію. Ви навіть можете отримати.

Сонячні теплові панелі з содової банки “зроби сам

Ви схильні займатися проектами на присадибній ділянці? Це те, що вас цікавить?? Ось цікавий сонячний проект “зроби сам” (з використанням банок з-під газованої води), який може.

Найкращі портативні сонячні панелі вартістю до 200 доларів

У міру того, як фундаментальна технологія, що лежить в основі сонячної енергетики, вдосконалювалася, на ринку з’явилася низка нових споживчих пристроїв. Одним з таких пристроїв стала портативна сонячна панель.

Smappee vs. Сенс проти. Порівняння домашніх енергомоніторів CURB

Незалежно від того, прийняли ви рішення перейти на сонячну енергію чи ні, точне знання того, де використовується ваша електроенергія, може допомогти вам заощадити на рахунках за електроенергію за рахунок.

Монокристалічні сонячні панелі проти полікристалічних сонячних панелей

Понад шість десятиліть тому вчені з Нью-Джерсі оголосили про винахід практичної кремнієвої сонячної панелі. З тих пір сонячні панелі пройшли довгий шлях розвитку.

Як сонячні панелі виробляють електроенергію?

Сонячні панелі містять елементи з напівпровідникового матеріалу, як правило, кремнію, укладені в металевий каркас і загартоване скло. Під впливом сонячного світла фотоелектричні елементи створюють теплову енергію, яка.

Чому “відкат”. це погана ідея для сонячної енергетики?

Нещодавно закінчився перехід на літній час, і знову настав час замислитися над тим, чому “відступати назад”. дуже погана ідея. В.

Розкажіть, як перевести свій будинок на повну сонячну енергію.

daily, planet, перетворення, будинку, сонячну, енергію

Ця стаття слугуватиме посібником для власників будинків в Атлантичній Канаді, які бажають перевести свої будинки на повне сонячне енергозабезпечення.

Додавши сонячну енергію до вашого будинку, ви можете отримати фінансову вигоду, підвищити стійкість вашого будинку до локального відключення електроенергії або інших надзвичайних ситуацій, а головне. зменшити вплив вашого будинку на навколишнє середовище.

Переважна більшість сонячних систем, що встановлюються в даний час, є мережевими, тобто електроенергія надходить до домашньої електричної панелі, де вона використовується електрообладнанням будинку, а будь-який надлишок електроенергії експортується назад в електромережу.

Типова мережева сонячна система складається з самих сонячних панелей, обладнання для кріплення на даху або на землі, одного або декількох інверторів для перетворення електроенергії в більш зручну для використання форму змінного струму, а також будь-якого іншого електричного обладнання, необхідного для підключення затвердженої системи до будинку та/або мережі. Ці компоненти “балансу системи” в більшості випадків вимагаються Канадським електричним кодексом і включають в себе такі речі, як проводка відповідного розміру, пристрої відключення, розподільні коробки та вимикачі, а також двонаправлений лічильник електроенергії та додаткове обладнання для моніторингу системи.

Розглядаючи сонячну систему для вашого будинку, одним з ключових рішень, яке вам потрібно буде прийняти, є вибір типу інвертора для встановлення. Після самих панелей, інвертори є найважливішим обладнанням у вашій сонячній фотоелектричній системі. Існує три основних типи інверторів, доступних в даний час для вашої мережевої сонячної фотоелектричної системи: стрінгові інвертори, мікроінвертори та оптимізатори потужності (також відомі як стрінгові інвертори з оптимізаторами потужності або оптимізатори постійного струму).

Щоб вирішити, чи підходить вам сонячна система, потрібне досвідчене око. Скільки корисної площі даху є в наявності? Скільки часу ви перебуваєте на сонці? Скільки електроенергії ви використовуєте? Який розмір системи може підтримувати ваша електрична панель? Найкращий спосіб відповісти на ці питання. поговорити з сертифікованим інсталятором сонячних панелей.

Коли ви вирішили перевести свій будинок на сонячну енергію, перше, що ви можете зробити, це зробити свій будинок максимально енергоефективним, перш ніж робити що-небудь з сонячними панелями. Ви можете зробити це за допомогою:

 • Встановлення енергоефективних вікон
 • Використання екологічно чистої ізоляції
 • Встановлення енергоефективних приладів

Багато людей стурбовані вартістю встановлення сонячної системи. Хороша новина полягає в тому, що сонячна енергія стає все більш доступною, особливо за допомогою програм знижок та фінансування

Чистий облік (також відомий як облік чистої енергії або NEM). це сонячний стимул, який дозволяє зберігати енергію в електромережі. Коли ваші сонячні панелі виробляють більше електроенергії, ніж вам потрібно, ця енергія надсилається в мережу в обмін на кредити. Потім, вночі або в інший час, коли ваші сонячні панелі не виробляють достатньо енергії, ви берете енергію з мережі і використовуєте ці кредити, щоб компенсувати витрати на цю енергію.

За допомогою сонячної енергетичної системи правильного розміру ви можете виробляти достатньо електроенергії, щоб задовольнити потреби вашого будинку в електроенергії на цілий рік. Однак кількість електроенергії, яку виробляють ваші сонячні панелі, буде змінюватися протягом року. Чистий облік допомагає вам врахувати цю різницю, нараховуючи вам надлишок електроенергії, виробленої вашими панелями, щоб ви могли використовувати її пізніше.

Сонячні фотоелектричні системи для житлових будинків повинні мати відповідний розмір, щоб відповідати вашому споживанню електроенергії. Це означає, що кількість електроенергії, яку виробляє ваша сонячна фотоелектрична система, повинна бути порівнянна з кількістю електроенергії, що використовується вашим будинком. Як приклад: Будинки в Новій Шотландії використовують в середньому 10 000 кВт-год на рік. Якщо добре спроектована сонячна фотоелектрична система генерує близько 1150 кВт-год/кВт електроенергії на рік у Новій Шотландії, то сонячна фотоелектрична система, яка виробляє 8.7 кВт достатньо, щоб покрити приблизно 100% річного споживання енергії. Відповідно до Програми розширеного мережевого обліку, всі підключені до мережі сонячні фотоелектричні системи повинні подати запит на підключення та форму інформації про обладнання до NSPI, яка буде схвалена NSPI. Перш ніж встановити сонячну систему, ваш інсталятор зазвичай заповнює цю форму від вашого імені.

Переведення вашого будинку на сонячну енергію може коштувати вам трохи грошей, але якщо ви порахуєте, що протягом наступних десяти або двадцяти років ви будете значно заощаджувати кошти. Ви також дбаєте про навколишнє середовище та швидке виснаження викопних видів палива. Сонячна енергія стає все більш життєздатним варіантом для власників будинків, оскільки ціни на електроенергію продовжують падати, а люди чують про неї все більше і більше. Для жителів Нової Шотландії зараз як ніколи вдалий час, щоб зменшити викиди парникових газів та заощадити гроші, використовуючи сонячну енергію.

Брайан Маккей (він же “Сонячний хлопець”)

daily, planet, перетворення, будинку, сонячну, енергію

Чому сонячна енергія важлива зараз і в майбутньому

Світ перебуває на переломному етапі, стикаючись з численними проблемами, такими як зміна клімату, зростаючий попит на енергію та виснаження обмежених ресурсів викопного палива. У такому сценарії сонячна енергія стає променем надії та ключовим рішенням для вирішення цих нагальних проблем. Сонячна енергія пропонує численні переваги, що робить її життєво важливою частиною нашого енергетичного балансу як зараз, так і в майбутньому. У цій статті ми розглянемо причини, чому сонячна енергія важлива і як вона може сформувати стале майбутнє.

daily, planet, перетворення, будинку, сонячну, енергію

Як виробляється відновлювана сонячна енергія

Відновлювані джерела енергії стають все більш популярними в останні роки, оскільки зростає занепокоєння щодо зміни клімату та шкоди, завданої навколишньому середовищу. Сонячна енергія є одним з найперспективніших джерел відновлюваної енергії, а сонячні панелі стають все більш доступними та доступними для споживачів. У цій статті ми обговоримо, як виробляється відновлювана сонячна енергія та які переваги вона пропонує.

daily, planet, перетворення, будинку, сонячну, енергію

Як сонячна енергія живить мій будинок. Крок за кроком

Сонячна енергія. це чисте, стійке та поновлюване джерело енергії, яке стає все більш популярним в Атлантичній Канаді. Використання енергії сонця для виробництва електроенергії для вашого будинку. це чудовий спосіб зменшити вуглецевий слід, знизити рахунки за електроенергію та зробити свій внесок у здоров’я планети.

daily, planet, перетворення, будинку, сонячну, енергію

Як використання сонячної енергії допомагає навколишньому середовищу?

Як використання сонячної енергії допомагає навколишньому середовищу? Як використання сонячної енергії допомагає навколишньому середовищу? Світ стикається зі значною проблемою зміни клімату, і потреба у відновлюваних джерелах енергії є як ніколи актуальною. Сонячна енергія, одна з найперспективніших форм відновлюваної енергетики, має потенціал для значного впливу на зменшення викидів вуглецю та пом’якшення наслідків зміни клімату. Використання сонячної енергії не тільки корисне для навколишнього середовища, але й має багато економічних та соціальних переваг. У цій статті ми обговорили, як сонячна енергія допомагає навколишньому середовищу. Зменшення викидів вуглецю за допомогою сонячної енергії Однією з найважливіших переваг використання сонячної енергії є те, що вона допомагає зменшити викиди вуглецю. Традиційні джерела енергії, такі як викопне паливо, викидають шкідливі гази, такі як вуглекислий газ, діоксид сірки та оксид азоту, які сприяють зміні клімату. З іншого боку, сонячна енергія є чистим, поновлюваним джерелом енергії, яке не виробляє шкідливих викидів. Зменшуючи нашу залежність від викопного палива та переходячи на сонячну енергію, ми можемо значно зменшити наш вуглецевий слід та боротися зі зміною клімату. Збереження природних ресурсів за допомогою сонячної енергії Ще однією значною перевагою використання сонячної енергії є те, що вона допомагає зберегти природні ресурси. Викопне паливо. це обмежені ресурси, які не тільки дорогі, але й шкідливі для навколишнього середовища. З іншого боку, сонячна енергія. це поновлюваний ресурс, який є у вільному доступі і може бути використаний без шкоди для навколишнього середовища. Використовуючи сонячну енергію, ми можемо зберегти природні ресурси та зменшити нашу залежність від невідновлюваних джерел енергії. Створення робочих місць та розвиток економіки за допомогою сонячної енергії Крім екологічних переваг, сонячна енергія також пропонує значні економічні вигоди. Зростання сонячної енергетики створило численні робочі місця у виробництві, монтажі та обслуговуванні. Канадська асоціація сонячної енергетики (CanSIA) повідомляє, що станом на 2020 рік у сонячній енергетиці Канади було зайнято понад 11 000 осіб. Це стосується людей, які займаються виробництвом, встановленням та обслуговуванням сонячних панелей, а також у суміжних галузях, таких як інжиніринг, управління проектами та продажі. CanSIA також повідомляє, що сонячна промисловість має потенціал для створення набагато більшої кількості робочих місць в Канаді, особливо в міру переходу країни до низьковуглецевої економіки. За оцінками організації, до 2030 року сонячна промисловість може забезпечити роботою понад 50 000 осіб в Канаді, з потенціалом ще більшого зростання після цього. Розвиток сонячної енергетики також стимулює місцеву економіку, створюючи нові можливості для бізнесу та збільшуючи податкові надходження. Покращення енергетичної безпеки за допомогою сонячної енергії Сонячна енергія також пропонує значні переваги з точки зору енергетичної безпеки. На відміну від викопного палива, сонячна енергія не схильна до перебоїв у постачанні або коливань цін, що робить її надійним джерелом енергії. Інвестуючи в сонячну енергетику, країни можуть зменшити свою залежність від іноземної нафти та підвищити свою енергетичну безпеку. Покращення здоров’я населення за допомогою сонячної енергії Використання сонячної енергії також може мати позитивний вплив на здоров’я населення. При спалюванні викопного палива в повітря потрапляють шкідливі забруднювачі, які можуть викликати респіраторні захворювання та інші проблеми зі здоров’ям. Зменшуючи нашу залежність від викопного палива і переходячи на сонячну енергію, ми можемо поліпшити якість повітря і зміцнити здоров’я населення. Зменшення потреби у звалищах за допомогою сонячної енергії Сонячна енергія також пропонує переваги з точки зору зменшення кількості відходів. Виробництво та утилізація традиційних батарейок та електронних пристроїв є значними джерелами відходів, які потрапляють на звалища. Однак термін служби сонячних панелей становить понад 20 років, і їх можна переробляти в кінці терміну експлуатації. Використовуючи сонячну енергію, ми можемо зменшити потребу в звалищах і сприяти більш стійкій системі управління відходами. Сприяння сталому розвитку за допомогою сонячної енергії Нарешті, сонячна енергія відіграє вирішальну роль у сприянні сталому розвитку. Розвиток сонячної енергетики допомагає забезпечити електроенергією віддалені та малозабезпечені громади, надаючи їм доступ до освіти, охорони здоров’я та інших базових послуг. Використовуючи сонячну енергію, ми можемо сприяти сталому розвитку, зменшенню бідності та підвищенню рівня життя мільйонів людей у всьому світі. На закінчення, сонячна енергія є чистим, відновлюваним і стійким джерелом енергії, яке пропонує численні переваги для навколишнього середовища, економіки та суспільства. Використовуючи сонячну енергію, ми можемо зменшити нашу залежність від викопного палива та пом’якшити наслідки зміни клімату.

Залишити відповідь