Чи варті сонячні панелі того. 15 сонячних панелей коштують

Вартість сонячних панелей в Едмонтоні, Калгарі та Альберті.

Питання на мільйон доларів, яке хоче знати кожен. скільки коштують сонячні панелі?

Вартість встановлення сонячних панелей на вашому будинку або підприємстві буде залежати від багатьох факторів, таких як бажана потужність (скільки модулів ви хочете), ваше місцезнаходження та існуюча електрична інфраструктура, щоб назвати декілька з них. Кожна з яких суттєво вплине на довгострокову економіку сонячної енергетики. Встановлення сонячних панелей в Едмонтоні, Калгарі чи будь-де на заході/півночі Канади є неймовірно життєздатним та економічно ефективним.

Вартість сонячних панелей в Альберті та Канаді за останні роки різко знизилася. ефективні технології встановлення, державні стимули та технологічні інновації постійно знижують ціну на сонячні панелі.

Kuby Energy не пропонує стандартних “пакетів. ми проектуємо всі сонячні електростанції на замовлення відповідно до вашої архітектури та бюджету. Найкращий спосіб дізнатися, скільки коштуватимуть ваші сонячні панелі. зв’язатися з нами. ми пропонуємо безкоштовну оцінку і будемо шукати способи заощадити ваші гроші.

варті, сонячні, панелі, сонячних, панель

Скільки коштують сонячні панелі?

Спосіб життя, будинок та бажання кожного є унікальними, тому не існує встановленої вартості системи. На щастя, зараз встановлення сонячних панелей в Альберті стало більш доступним, ніж будь-коли. Середня вартість встановлення сонячних панелей становить приблизно від 10 000 до 16 000 доларів США, що включає в себе всі інженерні, матеріальні, трудові та дозвільні витрати. Крім того, ви можете мати право на знижки на сонячну енергію та/або фінансування системи, що ще більше знизить ваші інвестиції в сонячну енергетику.

Знижка на сонячну енергію в Едмонтоні

Місто Едмонтон в даний час пропонує знижку на меншу з двох величин: 40% вартості системи, 0.40 Вт або 4,000. Знижка доступна лише протягом обмеженого часу.

Знижки на сонячну енергію

Постійно з’являються нові знижки, гранти та стимули для сонячної енергетики. Залежно від того, в якій провінції ви живете, ви можете мати право на різні знижки.

Варіанти оплати за сонячну енергію

Спосіб життя, будинок та бажання кожного є унікальними. Завдяки цьому ми розробляємо кожен проект відповідно до ваших потреб. Завдяки постійним інноваціям в галузі сонячної енергетики встановлення сонячних панелей стало доступним, як ніколи раніше.

Через АТБ Фінанс ви можете обрати один з декількох варіантів оплати в залежності від ваших уподобань.

Середньостатистичний домовласник може розпочати роботу за невелику суму:

Чи варті сонячні панелі того?

Лексі прийшла з HomeAdvisor та Angi (раніше Angie’s list) і відповідає за написання та редагування статей на різноманітні теми, пов’язані з будинком. Вона має майже чотирирічний досвід роботи у сфері благоустрою будинку.

Ми отримуємо комісію від партнерських посилань на Forbes Home. Комісійні не впливають на думки та оцінки наших редакторів.

варті, сонячні, панелі, сонячних, панель

Зміст

Здається, що сонячні панелі з’являються на дахах у всіх в наші дні. Навіть сусіди, від яких ви ніколи не очікували, занурюються в сонячну енергію. Зважаючи на такий сплеск інтересу (та урядові стимули), багато людей задаються питанням: “Чи варті сонячні панелі того, щоб їх встановлювати?”?”

Це саме те, що ми розглянемо в цій статті. Ми обговоримо деякі найважливіші моменти, які слід враховувати при прийнятті рішення, чи є сонячна енергія правильним вибором для вашого будинку, чи це просто дорогий тренд. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, чи варті сонячні панелі цього для вас.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми не представляємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, зображені вище, наведені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Забезпечте свій будинок сонячною енергією

Знайдіть мережу надійних інсталяторів для вашої сонячної системи, сонячних панелей та потреб в електроенергії. Знайдіть інсталятора сонячних панелей вже сьогодні!

Як працюють сонячні панелі?

Сонячні панелі не є новою технологією, але вони все ще мають хмару таємничості навколо того, як вони працюють. Хороша новина в тому, що вони не такі вже й складні.

Сонячні панелі містять фотоелектричні елементи. Коли вони спрямовані на сонячне світло, ці елементи збирають сонячну енергію і перетворюють її в електричні заряди. Під час цього процесу фотони (світлові частинки) вибивають електрони з атомів, створюючи електричний потік.

Електроенергія, що виробляється в результаті цього процесу, є постійним струмом, або “постійним струмом”, який використовується для виробництва електроенергії.” Проблема полягає в тому, що наші електричні системи використовують змінний струм, або “змінний струм”.” З цієї причини сонячні системи потребують інверторів для перетворення постійного струму в придатну для використання електроенергію змінного струму. Інвертор встановлюється між сонячними панелями та електромережею будинку.

У деяких випадках сонячна система може живити банк акумуляторів, що дозволяє будинку зберігати електроенергію протягом ночі або коли хмарні умови перешкоджають ефективному виробництву електроенергії. В інших випадках система може підключатися безпосередньо до домашньої електромережі, що дозволяє користувачеві віддавати енергію комунальному підприємству, часто з вигодою для себе.

Залежно від розміру системи, сонячна система, подібна до описаної вище, може значно знизити рахунки домовласників за комунальні послуги. У деяких випадках виробництво системи може навіть повністю компенсувати рахунок. Однак це залежить від багатьох факторів, і ці фактори можуть визначити, чи варто використовувати сонячну енергію чи ні.

Які будинки отримують найбільшу вигоду від сонячних панелей?

Певні будинки отримують більше вигоди від сонячної енергії, ніж інші. Здійснюючи великі авансові інвестиції (в деяких випадках до 25 000 доларів), важливо знати, чи зможе будинок, про який йде мова, в повній мірі скористатися перевагами сонячної енергетики. Багато в чому це пов’язано з вирівнюванням їхнього даху по відношенню до південного неба.

Говорячи конкретно про будинки в Північній Америці, будинки з південною частиною даху є набагато кращими кандидатами на встановлення сонячних батарей, ніж ті, що мають дахи на схід та захід. Крім того, будинки без високих дерев або будівель, що закривають небо з півдня, отримають більше користі від сонячної енергії, ніж ті, що розташовані поруч з високими будівлями або впритул до лісу з південного боку.

Коли сонячні панелі того варті?

Безумовно, бувають випадки, коли сонячні панелі того варті. Однак це залежить від кількох факторів.

Місцезнаходження

Місце розташування має значення. Чим ближче будинок до екватора, тим сильнішою буде інтенсивність сонячного випромінювання, і тим більше потенційної енергії може створити сонячна система. Ці будинки отримають більшу вигоду з точки зору виробництва енергії, ніж будинки в більш північних широтах.

Також враховуйте комунальну компанію. Будинки в штатах, де електроенергія дорожча (наприклад, Каліфорнія, Коннектикут, Массачусетс і Нью-Йорк), отримають більше вигоди від сонячних панелей, ніж ті, де електроенергія відносно дешева (Луїзіана, Вашингтон, Орегон і Північна Кароліна).

Податкові пільги на федеральному, місцевому та державному рівнях

Певні програми заохочення можуть зробити встановлення сонячних панелей вартим інвестицій. Наприклад, люди, які встановлять сонячні панелі між 2022 і 2032 роками, можуть скористатися податковим кредитом на сонячну енергію в розмірі до 30% від загальної вартості системи з розрахунку долар за долар. Залежно від вартості системи та фінансів платника податків, це може бути достатньою причиною для її розгляду.

По-друге, багато штатів та округів пропонують подібні кредити, знижки або пільги. Наприклад, Нью-Йорк (один з найдорожчих штатів для придбання електроенергії) пропонує знижки з розрахунку долар за ват, до 5 000 доларів у вигляді податкових відрахувань, звільнення від податку з продажу та повернення коштів на рахунки за комунальні послуги за виробництво більшої кількості ват, ніж спожито.

Рахунки за електроенергію та споживання

Дві основні переваги сонячної системи. зменшити залежність власника будинку від невідновлюваної електроенергії та знизити рахунки за електроенергію. У більшості випадків система сонячних панелей може зменшити використання електроенергії домовласником, зменшуючи його рахунки за електроенергію.

Але в ідеальних умовах найкраща система сонячних панелей може фактично заробити гроші для власника будинку. Оскільки система виробляє більше електроенергії, ніж використовує будинок, домовласники можуть мати можливість продавати додаткову потужність комунальній компанії за кілька доларів щомісяця. Хоча це навряд чи повністю компенсує витрати на оплату рахунків та встановлення, це гроші, які надходять у будинок, яких раніше не було.

Вартість нерухомості

Сонячні панелі зроблять ваш будинок більш доступним в обслуговуванні з часом і енергоефективним, а також можуть позитивно вплинути на вартість вашої нерухомості. Залежно від вашого місця розташування, якості установки та місцевих ринкових умов, вплив сонячних панелей на вартість нерухомості буде різним. Однак ви також хочете врахувати, що вплив на вартість майна може бути не негайним. Довгострокова економія на рахунках за електроенергію може компенсувати початкові витрати на встановлення сонячних панелей, що робить їх розумною інвестицією для багатьох домовласників.

Вплив на навколишнє середовище

Ні для кого не секрет, що сонячні панелі чудово підходять для навколишнього середовища. Оскільки сонячні панелі виробляють електроенергію без викидів парникових газів і не вимагають видобутку, транспортування або спалювання викопного палива, сонячні панелі мають найнижчий вплив на навколишнє середовище в порівнянні з іншими формами виробництва енергії. Хоча виробництво та утилізація сонячних панелей мають певний вплив на навколишнє середовище, використання сонячної енергії замість викопного палива або інших форм виробництва енергії, безумовно, зменшить забруднення та деградацію навколишнього середовища.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми не надаємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Порівняйте ціни від провідних інсталяторів сонячних панелей

Виберіть штат, щоб почати з безкоштовної оцінки без зобов’язань

Скільки коштують сонячні панелі?

Існує кілька факторів, які впливають на вартість сонячних панелей, таких як тип і модель, розмір вашої установки та місце, де ви живете. Тому середній показник по країні становить близько 16 000. але вона може коливатися від 3,500 до 35,000. Однак важливо зазначити, що сонячні панелі можуть з часом заощадити ваші гроші, виробляючи власну електроенергію. Ця економія зазвичай компенсує початкові витрати на встановлення сонячних панелей. Варто також зазначити, що для власників будинків, які встановлюють сонячні панелі, часто існують державні пільги та податкові кредити.

Потенційні переваги системи сонячних панелей

Існує досить багато потенційних переваг системи сонячних панелей, які можуть полегшити рішення для деяких людей.

Збільшення вартості будинку

Системи сонячних панелей можуть збільшити вартість будинку, збільшуючи прибуток під час перепродажу або дозволяючи власнику будинку позичити трохи більше при рефінансуванні. Наскільки система збільшує вартість, залежить від розміру системи, але деякі експерти вважають, що вартість будинку збільшується на 20 на кожен 1 зекономлений долар в річних рахунках за комунальні послуги.

Зниження цінових коливань

Комунальні компанії славляться тим, що коригують свої ціни. А оскільки системи сонячних панелей зменшують залежність власника будинку від поставок електричної компанії, власник будинку буде менш чутливим до коливань цін. Навіть якщо система сонячних панелей повністю відключає будинок від електромережі, більш передбачувані рахунки за електроенергію є значною перевагою.

Готовність

У системах, призначених для зберігання енергії (наприклад, з акумуляторними батареями), будинки з сонячними панелями можуть бути краще підготовлені до стихійних лих і перебоїв в електромережі. Наприклад, якщо під час шторму вимикається електрика, мешканці можуть використовувати накопичену енергію з батарей, поки не відновиться подача електроенергії. А як тільки з’явиться сонце, батареї знову зарядяться.

Кращі сонячні компанії по штатам та містам

Потенційні недоліки системи сонячних панелей

Це не всі метелики та ромашки, однак. Існують певні потенційні недоліки, які можуть змусити деяких домовласників відмовитися від встановлення сонячних панелей.

Початкові витрати

Незважаючи на численні податкові пільги, домовласникам все одно доведеться сплатити авансові витрати на встановлення системи сонячних панелей. Вартість сонячних панелей може варіюватися від декількох тисяч доларів до 25 000 і більше за систему. Очевидно, що це залежить від розміру та складності системи, але це витрати, які домовласник повинен буде покрити самостійно.

Для тих, хто зацікавлений у лізингу сонячних панелей, щоб зменшити початкові витрати, це може бути надійним планом. Зауважте, що лізинг часто означає неможливість скористатися податковими пільгами.

Обслуговування

Багато систем сонячних панелей розраховані на 20 років і більше без зниження функціональності, але є певні моменти в обслуговуванні, які домовласникові необхідно враховувати. Наприклад, панелі можуть потребувати щорічного або піврічного очищення для збереження їх ефективності. Крім того, якщо дах під панелями потребує догляду або заміни, панелі можуть значно збільшити вартість.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не надаємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, зображені вище, наведені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Порівняйте ціни від провідних інсталяторів сонячних панелей

Безкоштовна оцінка без зобов’язань

Зовнішній вигляд

Хоча сонячні панелі стають все більш популярними і менш помітними, вони все ще не подобаються деяким домовласникам. Багатьом людям не подобається, як виглядають сонячні панелі, а для товариств зі збереження історичних пам’яток вони можуть суперечити підзаконним актам.

Однак для обох цих сценаріїв може бути рішення. Встановлення позапокрівельної системи на стійках або кріпленнях за межами будинку є можливим варіантом, але зверніть увагу, що це збільшить вартість проекту з точки зору апаратного забезпечення, кабелів та дизайну.

Шукаєте безпроблемну сонячну установку

Знайдіть мережу надійних інсталяторів для сонячних систем, сонячних панелей та потреб в електроенергії. Знайдіть інсталятора сонячних панелей вже сьогодні!

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не представляємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Часті запитання (FAQ)

Чи можу я встановити власні сонячні панелі?

Більшість компонентів, що беруть участь у встановленні сонячних панелей, відносно прості. Готові деталі, які просто потрібно зібрати, складають більшу частину системи, а більшість проводки на даху. це plug-and-play (підключи і працюй). Однак підключення проводки панелі до будинку трохи складніше, тому домашні майстри повинні провести дослідження, перш ніж намагатися встановити їх. Крім того, кращі сонячні компанії зазвичай пропонують швидку, професійну, безпроблемну установку, якщо ви не хочете робити це самостійно.

Чи збільшують сонячні панелі податки на нерухомість?

Системи сонячних панелей можуть збільшити вартість будинку, що, як видається, збільшить податки на нерухомість. Однак, оскільки багато місцевих законодавців дозволяють податкові кредити або відрахування, вони допоможуть компенсувати або зменшити податковий рахунок.

Чи може будинок працювати лише на сонячній енергії?

Залежно від розміру вашого будинку, кількості енергії, яку він споживає, та кількості енергії, яку можуть генерувати ваші сонячні панелі, ви зможете забезпечити свій будинок лише сонячною енергією. Однак правильна система зберігання акумуляторів також необхідна для забезпечення постійного постачання електроенергії, особливо в періоди низької сонячної активності.

Як довго працюють сонячні панелі?

Сонячні панелі можуть служити від 25 до 30 років. За допомогою правильного встановлення, обслуговування та своєчасного ремонту ви можете продовжити термін служби сонячних панелей.

Скільки сонячних панелей мені потрібно?

Розмір вашого будинку і кількість енергії, необхідної для його енергозабезпечення, визначатимуть, скільки сонячних панелей вам потрібно буде встановити. Наприклад, припустимо, ваш будинок має площу приблизно 1500 квадратних футів. Ймовірно, вам знадобиться від 15 до 18 сонячних панелей, щоб покрити енергетичні потреби цього приміщення.

Отримуйте поради експертів щодо вашого будинку, поради щодо дизайну, скільки платити професіоналам та найму експертів, які доставляються вам щодня.

Я згоден отримувати розсилку новин Forbes Home на електронну пошту. Будь ласка, ознайомтеся з нашою Політикою конфіденційності для отримання додаткової інформації та деталей про те, як відмовитися.

Скільки коштують промислові сонячні панелі?

Головна / Блог / Скільки коштують промислові сонячні панелі?

варті, сонячні, панелі, сонячних, панель

Вартість промислової сонячної енергетики має важливе значення для визначення її економічної життєздатності. Для будь-якого бізнесу чи галузі оцінка витрат та переваг переходу на сонячну енергію має вирішальне значення. Якщо вартість промислової сонячної енергетики занадто висока, для бізнесу може бути недоцільно її впроваджувати.

Визначивши вартість промислової сонячної енергії, підприємства можуть оцінити потенційну економію, яку вони можуть отримати, перейшовши на сонячну енергію. У деяких випадках вартість сонячної енергії може бути нижчою, ніж вартість традиційної електроенергії, що призводить до значної економії коштів у довгостроковій перспективі.

Крім того, уряди часто надають субсидії на встановлення сонячних електростанцій, і вартість сонячної енергії може впливати на рівень державної підтримки, на яку може претендувати бізнес. Визначивши вартість сонячної енергії, бізнес може оцінити потенційні субсидії та податкові пільги, які він може отримати.

Як правило, до податкових субсидій і знижок вартість комерційних сонячних панелей становить приблизно 2.87 за ват, при цьому витрати варіюються від 2.50 до 3.22 за ват. Однак ця вартість залежить від певних факторів і може бути збільшена або зменшена.

Скільки промислові сонячні панелі заощаджують на витратах на електроенергію?

Вартість, про яку ми згадували вище, надзвичайно висока, і ви можете задатися питанням, чи є інвестування в промислову сонячну панель мудрим рішенням чи ні. Відповідь на це питання залежить від ваших поточних рахунків за електроенергію і від того, чи потрібно вам зменшити витрати.

Промислові сонячні панелі завжди є гарною ідеєю, якщо ваша компанія щомісяця платить високу ціну за електроенергію. Прогнозується, що система сонячних панелей дозволить комерційним об’єктам знизити витрати на енергію приблизно на 75%.

Промислова система сонячних панелей, безсумнівно, буде вигідною, якщо ви платите за електроенергію в середньому 1,000 на місяць. Ваша щомісячна економія становитиме приблизно 750 доларів, що означає зниження витрат на електроенергію на 250 доларів.

Ви заощадите 9,000 за рік. Це значна сума грошей, яка може допомогти вам окупити вартість ваших сонячних панелей за три-сім років. Але, якщо ваші щомісячні витрати на електроенергію не перевищують 300 доларів США, встановлення промислової сонячної системи може бути виправданим.

Ваш рахунок зменшиться до 75, але ви заощадите лише близько 2700 доларів на рік. Навіть якщо ви все ще заощаджуєте гроші, вам знадобиться значно більше часу, щоб окупити вартість сонячних панелей.

Вартість встановлення промислової сонячної електростанції

варті, сонячні, панелі, сонячних, панель

Прогнозується, що середній показник по країні для промислових сонячних панелей коливатиметься в межах 1.45 до 1.56 за ват у 2021 році за даними SEIA (Асоціації галузей сонячної енергетики) та Національної лабораторії відновлюваної енергетики (NREL).

Фактична вартість промислової сонячної системи за ват часто варіюється, і ці цифри представляють середні національні показники. Ціна виражається в кіловатах постійного струму і включає витрати підрядника на встановлення, інвертори, сонячні модулі, проектування тощо. (кВт постійного струму).

Інвестиції в комерційну сонячну енергетику дешевші, ніж у житлову в доларах за ват. Це пов’язано з економією від масштабу, яка виникає, коли сонячна енергія купується для великих комерційних установок.

Розмір проєкту суттєво впливає на те, скільки коштуватиме встановлення промислової сонячної системи. Greentech Media надала цю оцінку для комерційних та комунальних установок у 2019 році:

 • Комерційна сонячна система коштує від 1.54 і 1.56 за ват.
 • Витрати на сонячну енергію в комунальному масштабі коливаються від 0.99 до 1.03 за ват.

Загальна вартість сонячної енергії за ват для промислової сонячної системи становить близько 1.75. Типова ціна промислової сонячної системи залежить від того, скільки кіловат вам потрібно для задоволення ваших потреб в енергії. Комерційні сонячні панелі зазвичай коштують близько 325 000 доларів, а середні витрати в США коливаються від 50 000 до 600 000 доларів.

Також пам’ятайте, що чим більша ваша комерційна сонячна енергетична система, тим вищою буде вартість. Але є багато способів зменшити ці витрати. Один із способів. вибрати авторитетну компанію, яка має досвід роботи з великими промисловими установками.

Придбання готових сонячних панелей є додатковим варіантом. Це дешевше, ніж купувати компоненти окремо і збирати їх самостійно.

Тип сонячних панелей, який ви оберете для свого бізнесу, також суттєво вплине на вартість ваших сонячних панелей. Сонячні панелі бувають двох основних типів: монокристалічні та полікристалічні.

Хоча монокристалічні панелі значно дорожчі за полікристалічні, вони виробляють більше енергії. Яку б систему сонячної енергетики ви не обрали, витрати на встановлення зараз значно нижчі, ніж будь-коли.

Фактори вартості промислової сонячної енергії

варті, сонячні, панелі, сонячних, панель

Через міркування щодо нерухомості та податкові пільги, такі як ITC, кожен проект промислової сонячної енергетики має унікальну початкову вартість та вартість протягом усього терміну експлуатації. Як показано нижче, ви можете розрахувати вартість вашої промислової сонячної електростанції за допомогою безкоштовної програми під назвою PV Watts.

Ваша промислова сонячна потужність розраховується на 4 фотоелектричні вати з використанням фактору вартості, який враховує наступне:

 • Географічне розташування
 • Параметри ефективності та втрат для сонячних панелей
 • Азимут даху,
 • Кількість годин сонячного світла на день
 • Кількість енергії, що використовується щорічно.
 • Ціна за кВт/год електроенергії, яку ви платите

Ви також повинні враховувати ваші податкові преференції і структуру власності або оренди будівлі. Ви можете отримувати вигоду від громадської сонячної енергії, не маючи власної системи, якщо ви орендуєте будівлю або територію.

Визначення комерційної вартості сонячної енергії за допомогою PV Watts

Розмір і місце розташування вашої сонячної системи значно впливають на вартість комерційних сонячних панелей. Фотоелектричні вати дозволяють легко розрахувати, скільки сонячного світла отримує ваша будівля. NREL створив PV Watts для розрахунку вихідної енергії та вартості PV (фотоелектричних) енергетичних установок по всьому світу.

Щоб визначити, скільки сонячного світла отримує ваша комерційна будівля щодня, PV Watts використовує адресу вашого об’єкта та інформацію про погоду. Введіть адресу вашої будівлі в поле “Введіть адресу будинку або офісу” на сайті PV Watts і дотримуйтесь інструкцій, щоб визначити вартість вашої промислової сонячної електростанції.

Коефіцієнти ефективності комерційної сонячної електростанції

варті, сонячні, панелі, сонячних, панель

Більшість сонячних панелей мають ефективність від 15% до 20%. Якщо день ясний і опівдні, сонячна енергія падає на поверхню Землі з потужністю приблизно 1 000 Вт на квадратний метр. За замовчуванням PV Watt використовує критерій 1 000 Вт на квадратний метр.

Так, при ефективності 15-20%, комерційна сонячна панель площею 1 квадратний метр за ідеальних умов буде генерувати 150-200 Вт електроенергії на квадратний метр. Масив сонячних панелей, намальований за допомогою фотоелектричних ват на вашому даху, становитиме квадратні метри.

Як вже згадувалося раніше, PV Watts пропонує три різних типи сонячних панелей, кожна з яких має різний коефіцієнт корисної дії.

 • Стандарт: 15% ефективності (кристалічний кремній/скло)
 • Високоякісні (кристалічний кремній з антивідблисковим покриттям): 19% ефективності
 • Тонка плівка: 10% ефективності (тонка плівка / скло).

Промисловість може швидко окупити вартість сонячної електростанції за рахунок податкових пільг

Завдяки фантастичним податковим пільгам і стимулам, вартість промислової сонячної енергетичної системи окупається швидше, ніж будь-коли раніше.

Федеральний податковий кредит

Загальний податковий кредит дозволить знизити ціну на встановлення промислової сонячної електростанції до 30% для нових інсталяторів.

Державний податковий кредит

У деяких юрисдикціях також доступний кредит у розмірі 10%, щоб допомогти з витратами на сонячні панелі для бізнесу.

Прискорена амортизація

Власники комерційних будівель можуть вирахувати з податків на прибуток до 85% від загальної вартості сонячної системи. Це суттєво компенсує високу ціну промислових сонячних панелей.

Переваги сонячної енергії для бізнесу та промисловості

 • Надійні та не потребують обслуговування
 • Миттєва окупність інвестицій
 • Зменшення вуглецевого сліду
 • Фіксована вартість електроенергії на роки
 • Зменшити витрати на електроенергію
 • Компанії можуть отримати значні податкові знижки
 • Зменшити залежність від електроенергії
 • Віддайте громаді
 • Заощаджуйте тисячі щомісяця на витратах на електроенергію
 • Залучайте більше клієнтів, демонструючи свою прихильність до сталого розвитку.
 • Доступні низькі щомісячні платежі та фінансування без першого внеску

Промислова сонячна електростанція. як Coldwell Solar може допомогти?

Відомий постачальник сонячної енергії, такий як Coldwell Solar, може допомогти вашому бізнесу з установкою комерційних сонячних панелей кількома способами. Постачальник сонячної енергії працює в галузі протягом багатьох років і може допомогти вам провести ретельну оцінку ділянки, щоб визначити найкраще місце для сонячних панелей та оцінити наявний простір, затінення та орієнтацію.

На основі оцінки місця, постачальник може також спроектувати сонячну енергетичну систему, яка відповідає конкретним енергетичним потребам бізнесу. Компанія Coldwell Solar стала першим вибором багатьох підприємств для придбання високоякісних сонячних панелей та інших необхідних компонентів за конкурентною ціною.

Вони також можуть впоратися з установкою системи сонячних панелей, гарантуючи, що вона буде встановлена безпечно та ефективно. Якщо вам потрібне постійне обслуговування та підтримка, постачальник сонячної енергії може гарантувати, що ваша сонячна панель працює ефективно та генерує максимум.

Вони також пропонують додаткові послуги з управління енергоспоживанням, які допоможуть вашій компанії оптимізувати використання енергії та зменшити витрати на електроенергію. Ці послуги можуть включати енергоаудит, енергоефективну модернізацію освітлення та програмне забезпечення для управління енергоспоживанням.

Скільки коштують сонячні панелі?

Заощаджувати гроші. це розумно. Перехід на сонячну енергію. це розумна інвестиція. Всі запитують про вартість, але якщо ваша мета. максимізувати прибуток від інвестицій, то найважливішими питаннями є “скільки грошей ви будете економити щомісяця на рахунках за електроенергію” і “як швидко ваша сонячна система окупиться”?” і “як швидко ваша сонячна система окупить себе”?”

Щоб розрахувати період окупності, потрібно врахувати такі фактори, як якість вашої сонячної системи, кількість сонця, що потрапляє на сонячні панелі, орендуєте ви систему чи є її власником, вартість вата, наявні податкові пільги та багато іншого. Поважні постачальники сонячної енергії можуть розрахувати ці фактори, щоб показати вам, як швидко ваша система окупить себе за рахунок економії на рахунках за електроенергію.

Але зрозуміло, що ви хочете знати, скільки буде коштувати встановити сонячну систему на вашому даху. Нижче ми розбиваємо вартість і деякі інші основні фактори, які ви повинні враховувати.

Оцінка вартості домашніх сонячних панелей у 2021 році

Одне з перших питань, яке задають люди, зацікавлені в домашній сонячній енергії. скільки коштують сонячні панелі? Важливо знати, що не існує універсальної відповіді, тому що кожен будинок відрізняється, і є багато географічних змінних, а також федеральних і місцевих податкових пільг, які слід враховувати.

Найпростіше звернутися до професійного інсталятора сонячних панелей. Інсталятор надасть вам безкоштовну оцінку, яка включає в себе перегляд вашого рахунку за електроенергію, щоб дізнатися, скільки кіловат-годин електроенергії зазвичай використовує ваше домогосподарство, а також оцінку вашого даху та затінення, щоб визначити, скільки панелей вам знадобиться. У поєднанні з місцевими сонячними стимулами, які може запропонувати ваша громада, та федеральним податковим кредитом на сонячну енергію, ви отримаєте повне уявлення про те, скільки коштуватиме ваша домашня сонячна система. Хороша новина полягає в тому, що незалежно від того, де ви живете, вартість сонячних панелей знижується.

Ми розглядаємо ціну за ват при визначенні вартості вашої системи, але ви можете знайти більш корисним подумати про ціну оренди сонячної системи окремо від ціни на власну систему. Це тому, що при оренді важливо думати про те, скільки ви можете заощадити за кожен місяць оренди, але коли ви є власником системи, важливіше розуміти, як швидко вона може окупити себе.

варті, сонячні, панелі, сонячних, панель

Яка вартість окремих сонячних панелей?

Мало хто збирається купувати лише самі сонячні панелі, так само, як мало хто купує компоненти автомобіля і будує свій власний транспортний засіб. Ми рекомендуємо звертатися до інсталятора, схваленого компанією SunPower, для встановлення вашої сонячної системи.

Так, можна купити одну сонячну панель всього за 100, але сонячна панель не працює ізольовано. Вам потрібна система апаратного та програмного забезпечення для генерації електроенергії від сонця, включаючи сонячні панелі, інвертор, монтажне обладнання, дроти та кабелі., Також корисно мати систему моніторингу, яка відстежує виробництво, використання енергії та економію вашої системи. І вам потрібно врахувати вартість установки та експлуатації.

Після того, як ви отримаєте оцінку вартості вашої сонячної системи, ви повинні відняти потенційну економію на рахунках за комунальні послуги з часом, включаючи будь-які стимули, пропоновані місцевими або державними органами влади. Тоді ви будете краще розуміти, як перехід на сонячну енергію вплине на ваші фінанси.

Які фактори впливають на сонячні панелі?

варті, сонячні, панелі, сонячних, панель

Вартість домашньої сонячної системи може відрізнятися, навіть в одному місті, через цілий ряд факторів, в тому числі:

 • Якість сонячної системи
 • Енергетичні потреби домогосподарства
 • Місцева погода
 • Доступний простір на даху та затінення
 • Обрані варіанти фінансування (готівка, кредит або лізинг)

Щоб допомогти вам зрозуміти, скільки коштує сонячна енергія у вашому регіоні, ми проаналізували цінові пропозиції SunPower, а також котирування, зібрані сторонніми джерелами для тисяч домовласників по всій країні.

Ми з’ясували, що вартість встановлення сонячної системи потужністю 5 кВт в Україні.S. коливається від 11 150 до 46 100, або іншими словами, від 2.23 до 9.22 за ват. І це без урахування переваг будь-яких доступних податкових пільг або стимулів.

На діаграмі нижче показана середня вартість домашньої сонячної системи потужністю 5 кВт в кожному штаті США.S. стан.

Як дізнатися, скільки сонця отримує мій дах?

Чим більше прямого сонячного світла отримує ваш будинок, тим більше енергії можуть виробляти панелі. Але є дещо більше, ніж просто сонячне світло. Щоб перевірити, чи є ваш будинок хорошим кандидатом на сонячну енергію, спробуйте перевірити придатність сонячних панелей, наприклад, Project Sunroof від Google. Тоді домовтеся про консультацію з експертом, який відвідає ваш будинок, щоб перевірити його орієнтацію (сонячні панелі, спрямовані на південь, уловлюють більше енергії), кут нахилу даху та затінення деревами, щоб зрозуміти, чи буде ваш дах отримувати достатньо сонячного світла, щоб задовольнити потреби вашої родини в електроенергії. Консультації з сонячної енергетики від SunPower є безкоштовними, онлайн або при особистій зустрічі, і ви можете дізнатися більше про потреби вашого будинку в електроенергії та можливості заощадження.

Панелі SunPower є найефективнішими на ринку, не кажучи вже про неперевершену здатність виробляти електроенергію в умовах недостатнього освітлення, але надмірне затінення зменшує кількість енергії, яка може бути згенерована.

Також важливо знати, що сонячне рішення SunPower Equinox ® має унікальні, інтегровані на заводі мікроінвертори в кожній панелі. Це означає, що якщо одна панель не виробляє енергію через тінь, сусідні панелі, які отримують більше сонячного світла, все одно можуть генерувати сонячну енергію для вашого будинку.

Які сонячні панелі найефективніші?

Пам’ятайте, що приказка “Ви отримуєте те, за що платите” стосується і домашніх сонячних технологій. Не всі сонячні системи однакові. Якість технології має значення в довгостроковій перспективі. Довговічність, надійність та ефективність сонячних панелей може сильно відрізнятися в залежності від виробника. Якщо ви зупинитеся на звичайній домашній сонячній системі, яка може коштувати дешевше, ви можете розраховувати на середні (або нижче середніх) результати і меншу економію з часом. Подивіться ці відео про термін служби сонячних панелей SunPower®, їх довговічність та надійність.

Коротше кажучи, панелі SunPower є найефективнішими домашніми сонячними панелями, які ви можете придбати. Панелі вищої якості, такі як панелі SunPower, можуть коштувати трохи дорожче, але в довгостроковій перспективі ви побачите більшу і швидшу віддачу від своїх інвестицій. Наші панелі постачаються з 25-річною гарантією повної впевненості та мають очікуваний термін експлуатації 40 років. Оскільки вони більш ефективні, ніж інші панелі на ринку, вам знадобиться менше панелей на даху. Наші панелі виробляють до 55% більше енергії на тій самій площі протягом 25 років, ніж звичайні панелі, що в кінцевому підсумку заощаджує вам більше грошей на рахунках за електроенергію.

Галузеві вимірювання, такі як Ініціатива довговічності фотоелектричних систем Центру сталого енергетичного розвитку Фраунгофера, можуть дати вам краще уявлення про очікуваний термін служби сонячної панелі. фактор, який може мати величезний вплив на вартість системи протягом усього терміну її експлуатації.

Вища ефективність та довговічність високоякісних панелей може забезпечити збільшення заощаджень з часом та зниження витрат на обслуговування. Ви можете отримати індивідуальну оцінку економії сонячної енергії від SunPower за допомогою нашого сонячного калькулятора, який дозволяє враховувати такі змінні, як купівля сонячного накопичувача та/або наявність електромобіля.

Які існують сонячні стимули або сонячні знижки?

На державному та місцевому рівнях існує багато різних податкових пільг, субсидій та рішень щодо фінансування та виставлення рахунків, які можуть зробити перехід на сонячну енергію більш доступним. Щоб перевірити, чи маєте ви право на участь у програмах стимулювання відновлюваної енергетики, відвідайте Базу даних державного стимулювання ефективності відновлюваних джерел енергії (DSIRE®).

Якщо ви купуєте сонячну систему, ви можете отримати право на 26% федеральну податкову знижку (ITC). Повний сонячний ITC доступний для власників домашніх сонячних систем до 2022 року. Кредит знижується до 22% у 2023 році і планується повністю зникнути у 2024 році, тому не відкладайте купівлю сонячної енергії надовго.

Отримайте оцінку сонячної енергії

Зрештою, найпростіший спосіб відповісти на питання “Скільки коштує сонячна енергія”. зателефонувати нашим консультантам за номером 844-578-6793. Вони допоможуть вам отримати безкоштовну оцінку для вашого будинку. Або ви можете звернутися безпосередньо до інсталятора сонячної енергії у вашому регіоні. Отримайте більше порад щодо вибору компанії, яка встановлює домашні сонячні системи.

Коли ви отримуєте оцінку вартості сонячної енергії, обов’язково запитайте про технологію, яку планує використовувати інсталятор, його обладнання, програмне забезпечення для моніторингу, попередні інсталяції та плани технічного обслуговування. Особливо важливо запитати про їхню гарантію.

Більшість сонячних компаній пропонують кілька окремих гарантій на кожен компонент сонячної системи, і можуть бути приховані платежі, такі як плата за доставку при заміні зламаної панелі. З гарантією повної впевненості SunPower одна компанія підтримує всю вашу сонячну систему, включаючи зберігання та моніторинг акумуляторів.

Ready to get started? Enter your address into our solar savings calculator to find out how much you can save with the world’s best solar.

 • . Податкові пільги можуть бути змінені. SunPower не гарантує, не поручається і не консультує своїх клієнтів щодо конкретних податкових наслідків. Проконсультуйтеся зі своїм податковим консультантом щодо податкового кредиту на сонячну енергію та його застосування до ваших конкретних обставин. Відвідайте dsireusa.org для отримання детальної інформації про сонячну енергетику.
 • . Local Solar Installers 2020/2021, Solar Reviews 2021, Energy Sage 2021, Wood Mackenzie 2020, National Renewable Energy Laboratory 2020
 • . На основі дослідження значень специфікацій з веб-сайтів 20 провідних виробників за версією IHS, станом на червень 2020 року.
 • . На основі дослідження значень специфікацій з веб-сайтів 20 найбільших виробників за версією IHS, станом на червень 2020 року.
 • . Термін служби сонячних модулів 40 років. Технічний документ SunPower. 2013.
 • . SunPower 400 Вт, 22.6% ефективніше, порівняно зі звичайними панелями на масивах такого ж розміру (280 Вт мульти, 17% ефективніше, приблизно. 1.64 м²), на 8% більше енергії на ват (за даними PVSim для середньостатистичного клімату США), 0.Повільніша швидкість деградації на 5%/рік (Jordan, et al. і т.д. Надійна методологія деградації фотоелектричних модулів та її застосування. PVSC 2018).
 • . Податкові пільги можуть бути змінені. SunPower не гарантує, не поручається і не консультує своїх клієнтів щодо конкретних податкових наслідків. Проконсультуйтеся зі своїм податковим консультантом щодо податкового кредиту на сонячну енергію та його застосування до ваших конкретних обставин. Відвідайте dsireusa.org для отримання детальної інформації про сонячну політику.

Скільки коштують сонячні панелі Tesla для вашого будинку

варті, сонячні, панелі, сонячних, панель

варті, сонячні, панелі, сонячних, панель

Tesla. провідний виробник електромобілів, який, зрозуміло, є синонімом технологій відновлюваної енергетики. Але її екологічна лінійка продуктів не обмежується автомобілями, оскільки Tesla також пропонує сонячні панелі. Знаючи про розкішний статус Tesla, природно задатися питанням, скільки коштують сонячні панелі Tesla для вашого будинку?

Сонячні панелі. це велика інвестиція, тому має сенс провести дослідження. Ви платите не тільки за саму сонячну панель, але також повинні враховувати обладнання для стелажів, обладнання для моніторингу продуктивності та інвертори. Крім того, можливо, ви захочете придбати систему зберігання енергії.

Скільки все це коштує? Наш зручний довідник надасть вам відповіді на ці запитання.

Коротка історія сонячних панелей Тесла

Компанія Tesla вперше вийшла на ринок сонячних панелей, придбавши компанію SolarCity у 2016 році. Компанія мала на меті оптимізувати зберігання акумуляторів та виробництво сонячних панелей. Хоча Tesa успішно зберегла маркетингову інфраструктуру та продажі SolarCity, вона не могла виробляти сонячні панелі відповідно до попиту.

Саме тоді Tesla співпрацювала з Panasonic на своїй гігафабриці в Нью-Йорку. У рамках цього партнерства Panasonic надала сонячні елементи для сонячної черепиці та панелей для даху Tesla. Співпраця дозволила Tesla істотно скоротити виробничі витрати і в кінцевому підсумку знизити вартість своєї сонячної продукції.

Але це партнерство завершилося у 2020 році через низький попит на продукцію з боку Tesla. Panasonic все ще виробляє сонячні батареї для електромобілів компанії та Tesla Powerwalls. Але партнерство з боку сонячних батарей закінчилося.

Потім Tesla почала отримувати сонячні панелі стороннього виробництва від таких компаній, як Q Cells, корейського сонячного гіганта. Пізніше Tesla представила дві лінійки сонячних панелей власного виробництва для житлових приміщень.

В даний час існує дві лінійки сонячних панелей Tesla для встановлення в житлових приміщеннях, а саме S-серія та H-серія. Ознайомтеся з їх технічними характеристиками та гарантіями продуктивності в таблиці нижче.

Модель сонячної панелі Вихідна потужність Ефективність Гарантія на продукцію Гарантія продуктивності (25 років)
Tesla T395H 395W 20.1% 25 років 86%
Tesla T400H 400W 20.4% 25 років 86%
Tesla T405H 405W 20.6% 25 років 86%
Tesla T420S 420W 19.3% 25 років 86%
Tesla T425S 425W 19.6% 25 років 86%
Tesla T430S 430W 19.8% 25 років 86%
варті, сонячні, панелі, сонячних, панель

Федеральний уряд запровадив інвестиційний податковий кредит (ITC) у 2006 році, щоб надати податкові пільги тим, хто інвестує в сонячні енергетичні системи. Домовласники, які купують сонячну енергетичну систему, отримують федеральний податковий кредит на сонячну енергію. Вони можуть використовувати цей кредит на свої федеральні податки на прибуток, щоб зменшити свої загальні зобов’язання.

У 2021 році цей податковий кредит становив 26%, але він був збільшений до 30%. Федеральний податковий кредит покриває 30% від наступних витрат:

 • Витрати на сонячне обладнання, такі як монтажне обладнання, електропроводка та інвертори
 • Витрати на сонячні панелі
 • Витрати на робочу силу
 • Плата за перевірку та отримання дозволів
 • Витрати на обладнання для зберігання (для батарей ємністю не менше 3 кВт-год)

Окрім федеральних пільг, ви також можете отримати пільги на рівні штату. Перевірте базу даних Державного стимулювання ефективності відновлюваних джерел енергії, щоб дізнатися більше. Деякі штати також пропонують авансові знижки при встановленні сонячної енергетичної системи. Однак, ці знижки можуть бути доступні лише до тих пір, поки у штату є кошти.

Ви повинні перевірити знижки вашого штату, щоб отримати пільги до того, як вони закінчаться. Ці знижки можуть знизити витрати на придбання та встановлення сонячних панелей на 10-20%.

Інші стимули

Окрім знижок та податкових пільг, ви також можете отримати інші стимули. Ми пояснюємо їх нижче.

 • Місцеві знижки на комунальні послуги: Деякі місцеві комунальні служби стимулюють власників будинків встановлювати сонячні енергетичні системи. Наприклад, ви можете отримати знижку на оплату рахунків за електроенергію в залежності від вироблення енергії вашими сонячними панелями. Аналогічно, деякі населені пункти пропонують одноразові субсидії домовласникам, які хочуть встановити сонячні енергетичні системи.
 • Податкові пільги: Встановлення сонячних панелей збільшує вартість та ціну вашого будинку. Але більшість муніципалітетів не враховують цю додаткову вартість при розрахунку податку на нерухомість. Деякі штати також звільняють від сплати податку з продажу при купівлі сонячних панелей.
 • Субсидовані кредити: Перевірте, чи пропонує ваша місцева комунальна компанія або штат субсидовані кредити для фінансування покупки сонячних панелей. Деякі неурядові організації також можуть надавати такі кредити власникам будинків.

Як бачите, кінцеву вартість сонячних панелей Tesla визначають кілька факторів. Обов’язково проведіть дослідження та обговоріть всі варіанти з місцевим інсталятором, перш ніж приймати остаточне рішення.

Вартість сонячних панелей Тесла: Варіанти фінансування

Середня вартість встановлення сонячних панелей становить 16 000 доларів, але може досягати 35 000 доларів. Це великі гроші, які потрібно витратити заздалегідь. Ось кілька варіантів фінансування для покриття вартості сонячних панелей Tesla.

Кредит на сонячні батареї Tesla

Фінансування сонячних панелей Tesla покриває всю вартість покупки та встановлення. Ця пропозиція не доступна для комерційних, ділових або трастових організацій.

Крім того, сонячний кредит Tesla доступний тільки для жителів цих штатів:

 • Арізона
 • Каліфорнія
 • Колорадо
 • Коннектикут
 • Делавер
 • Флорида
 • Джорджія
 • Гаваї
 • Іллінойс
 • Массачусетс
 • Меріленд
 • Нью-Гемпшир
 • Нью-Джерсі
 • Нью-Мексико
 • Невада
 • Нью-Йорк
 • Орегон
 • Пенсильванія
 • Род-Айленд
 • Техас
 • Юта
 • Вірджинія
 • Вермонт
 • Вашингтон

Клієнти повинні подати заявку на кредит в день підтвердження оплати за сонячні панелі. У разі схвалення ваша заявка буде дійсна протягом 180 днів. Ви можете здійснювати платежі через телефон або онлайн.

Ви повинні зробити перший платіж через 35 днів з дати PTO (Дозволу на експлуатацію) і з цього моменту здійснювати щомісячні платежі в той же день. Дізнайтеся більше тут.

Готівка

Хоча сплата величезної суми заздалегідь лякає деяких, готівкові платежі є найбільш вигідними. По-перше, вам не потрібно платити відсотки за покупку сонячних панелей. По-друге, ви отримуєте федеральні податкові пільги та знижки одразу, якщо сплачуєте за сонячні панелі готівкою.

Оренда сонячних панелей або угоди про купівлю електроенергії (PPA)

Деякі штати пропонують PPA (Угоди про купівлю електроенергії), які дозволяють домовласникам орендувати сонячні панелі. У той час як деякі PPA мають фіксовану ставку, інші мають графік платежів з щорічними надбавками.

Недоліком PPA є те, що ви не володієте сонячними панелями; це робить третя сторона. Ви здійснюєте платежі третій стороні протягом певного періоду.

Кредити під заставу житла

Використання власного житла може допомогти вам профінансувати сонячні панелі Tesla. У цьому випадку ваш будинок є заставою для кредиту. Ви маєте право на отримання кредиту, тільки якщо у вашому будинку достатньо власного капіталу, щоб отримати суму кредиту.

Оскільки кредити на придбання житла мають однозначну річну процентну ставку, вони є більш доступними, ніж особисті кредити. Термін погашення може становити від 15 до 20 років, залежно від ваших уподобань.

Вартість сонячних панелей Tesla проти. Вартість сонячних дахів Tesla

Окрім сонячних панелей, Tesla пропонує сонячні дахи із захистом від відключення електроенергії 24/7 та 25-річною гарантією на черепицю. Оскільки дахи мають більше компонентів, таких як проблиски та підкладка, вони коштують дорожче, ніж сонячні панелі.

Consumer Reports стверджує, що сонячні дахи, як правило, повинні коштувати 24.50 за квадратний фут, щоб бути більш конкурентоспроможними за вартістю, ніж звичайні дахи. Сонячні дахи Tesla відповідають цим критеріям, коштуючи 21.85 за квадратний фут в середньому.

Вартість сонячного даху Tesla може змінюватися в залежності від кількості обраних вами сонячних панелей. Наприклад, для будинків з більш високими енергетичними потребами знадобиться більше сонячних панелей, ніж для будинків з меншими потребами або мешканцями.

Як і для сонячних панелей, у Tesla також є калькулятор для оцінки вартості сонячного даху. Введіть свою домашню адресу та середній рахунок за електроенергію в цей калькулятор, і Tesla надасть вам оцінку на основі вашої інформації.

Forbes оцінив вартість одноповерхового даху площею 1000 квадратних футів з 6.31 кВт потужності, щоб бути 46,425. У вартість також входить 1 Powerwall. Вартість даху площею 2,000 квадратних футів з 12.57 кВт потужності та 2 Powerwalls становить 64 193.

Очевидно, що навіть найдешевший сонячний дах Tesla коштує дорожче, ніж сонячні панелі компанії. Як згадувалося раніше, сонячні панелі Tesla коштують від 20 147 до 39 441, залежно від їх розміру.

Великі системи з 36 панелями коштують дешевше, ніж встановлення цілого сонячного даху. Більше того, ця ціна не враховує податкові пільги та знижки.

Підсумовуючи

Tesla Solar. варіант для тих, хто переходить на чисту енергію. Незалежно від цін, які надає компанія Tesla, ви повинні враховувати ціни на обладнання, пільги та податкові знижки у вашому штаті, щоб розрахувати загальну вартість встановлення сонячної енергетичної системи. Витрати залежать від вашого місцезнаходження та енергетичних потреб будинку.

Скільки коштують сонячні панелі Tesla для вашого будинку FAQ (найпоширеніші запитання)

Чи варто купувати Tesla Powerwall?

Tesla Powerwall. це гідна інвестиція, оскільки вона дозволяє отримати максимальну віддачу від вашої сонячної енергетичної системи. Система зберігає енергію для використання вночі.

Скільки сонячних панелей достатньо для живлення будинку?

Середньостатистичний будинок потребує від 17 до 21 панелі для виробництва енергії, достатньої для покриття всіх рахунків за електроенергію.

Скільки коштують сонячні панелі Tesla?

Сонячні панелі Tesla коштують від 20 147 до 39 441 доларів без урахування державних та федеральних пільг.

Чи пропонує Tesla гарантію на сонячні панелі?

Сонячні панелі Tesla поставляються з гарантією, що вони збережуть 80% своєї потужності протягом 25 років. У цей період Tesla обробляє претензії клієнтів і виконує відповідні ремонти за нульові трудовитрати.

Як довго працюють сонячні панелі Tesla?

Як і всі відомі компанії, сонячні панелі Tesla також служать від 25 до 30 років. Ви досягаєте точки беззбитковості для цієї інвестиції в кінці приблизно від шести до 10 років.

Залишити відповідь