Чи є “безкоштовні сонячні панелі” дійсно безкоштовними? (Посібник 2023 року). Загальнонаціональні сонячні панелі

Загальнонаціональне сонце

Оцінка, яку ми виставляємо сонячній компанії за 100-бальною шкалою на основі 13 критеріїв, які, на думку наших експертів SolarReviews, є найкращими критеріями для розділення хороших і поганих сонячних компаній.

Розбивка рейтингу

Судові процеси та передумови

Перевірка ліцензій та страхування

Прибутковість інсталятора

Відгуки споживачів про роботу компанії

Прозорість процесу ціноутворення та продажу

Розмір компанії та місцезнаходження

Прозорість про репутацію

Конкурентоспроможність кредитних умов

Стале ціноутворення на системи

Задоволеність працівників та безпека праці

.50

Останній хороший відгук

MJ | Роклін, Каліфорнія | 26.04.2013

З цією компанією було чудово працювати. Власник Френк піклується про своїх клієнтів, а вся команда спілкується і знаходить час, щоб пояснити речі. Я придбав свою сонячну систему у Nationwide, тому що вони були місцевими, мали чудову репутацію, вони письмово гарантували, що я буду зарахований до NEM 2.0 до закінчення терміну, що швидко наближався, і на додачу до всього іншого. найнижча ціна. До речі, національна компанія, яка продає через Costco, завищила ціну! Якщо ви звернетеся до Nationwide Sun, ви не пошкодуєте.

Всі відгуки

Девід Крейн | Кул, Каліфорнія | 24.04.2013

Відмінний дизайн та монтаж

Працюючи з Nationwide Sun, я зміг адаптувати систему, яка ідеально підходить для моїх потреб, використовуючи єдину поверхню даху. Вони подбали про всі заявки PGE, дозволи округу та допомогли мені узгодити проект з моїм ОСББ. Коли прийшов час встановлювати проект, бригада була ефективною, уважною та прибрала після себе. Якби я не побачив панелі на даху (і мій лічильник PGE, що обертався в зворотному напрямку), я б не знав, що вони там були. Дуже рекомендуємо.

Мартін | Мілл-Веллі, Каліфорнія | 13.01.2013

Резервне живлення від сонячних батарей та акумулятора

Френк та його команда зробили все можливе, щоб допомогти замінити непрацюючу систему. Не можу бути більш щасливим. Чудова компанія для ведення бізнесу. Дуже рекомендую.

Mark H | Elk Grove, Каліфорнія | 30.11.2012

Високий рівень обслуговування

Це чудова компанія, з якою можна працювати. Вони мають чудове обслуговування клієнтів, продукт був доставлений вчасно і за ціною. Дуже задоволений встановленням та отриманим післяпродажним обслуговуванням.

Леонард Меза | Оберн, Каліфорнія | 02/08/2022

Компанія була найкращою, а співробітники зверху донизу продемонстрували чесність, хорошу комунікацію та виконали проект вчасно і в повному обсязі.

безкоштовні, сонячні, панелі, дійсно

безкоштовні, сонячні, панелі, дійсно

Річ | Роклін, штат Каліфорнія | 30.09.2021

Відмінна сонячна установка

Працювати з Nationwide Sun було чудово! Я рідко зустрічаю компанію з таким високим рівнем доброчесності, як у Nationwide Sun. Під час встановлення сонячної установки деякі інструменти впали з даху і вдарили мою машину. Я б навіть не помітив пошкодження, але Френк вказав на нього разом з командою, яка спричинила проблему, і все виправив. Мені потрібно було відвезти машину в автомайстерню, а Френк і Nationwide Sun про все подбали. Я також був вражений тим, як швидко відбувся весь цей проект. Від початку до кінця було менше 3 тижнів, і це включаючи фінансування. І говорячи про фінансування, жодна інша пропозиція щодо фінансування навіть не наближалася до ставки, яку я отримав, працюючи з Nationwide Sun. Дякую за добре виконану роботу.

Келлі Д. | Лінкольн, Каліфорнія | 29.05.2021

Фантастична компанія

Від початку до кінця з цією компанією було фантастично працювати. З командою Nationwide Sun було чудово працювати. Від самого початку спілкування, початкової ціни, варіантів фінансування до проектування розміщення панелей. Вони були доступні на кожному кроці в мій час. Я буду рекомендувати їх усім своїм знайомим, особливо якщо у вас щільний робочий графік. A

Camellia Circle | Роклін, Каліфорнія | 26.05.2021

Першокласна компанія

Відкрита книга без бюрократії. Я був дуже задоволений тим, як швидко вони змогли завершити проект. від прийняття до встановлення. Френк все детально пояснив і допоміг нам зрозуміти наші можливості. Ціна була близькою до найнижчої, тому вибір Nationwide Sun не викликав сумнівів.

Mountain Solar | Джорджтаун, штат Каліфорнія | 26.05.2021

Справді обізнані експерти в галузі сонячної енергетики

Я вибрав їх після розмови з головним інженером Франком. Він знав усі питання вздовж і впоперек і зміг пояснити їх простими словами. Вони провели повне обстеження майна, щоб знайти місце для встановлення системи, що було складно через гірське розташування та кількість дерев. Після огляду вони були влучні у своїй оцінці, а витрати були точними.

Ренді К. | Грасс-Веллі, Каліфорнія | 01/04/2021

Чудова компанія для встановлення генераторів Generac для всього будинку

Nationwide Sun встановила генератор для всього будинку, а також для нашої свердловини. Френк і команда виконали відмінну роботу! Ми були задоволені професіоналізмом їхньої команди та хорошим спілкуванням з ними. Генератори чудово працювали під час ОЗПС 2020 року! Ми з радістю рекомендуємо їх!

Бо Б | Лінкольн, Каліфорнія | 09/08/2020

Перевершують очікування на кожному рівні

Nationwide Sun (Френк та його команда). абсолютні професіонали у всіх відношеннях. І в той же час вони неймовірно приземлені та корисні, просто хороші люди. Я виявив, що Френк та його компанія є однією з тих рідкісних компаній, які повністю доповнюють та приносять користь громадам навколо них. Вони захоплені тим, що роблять, і саме тому вони це роблять. Вони не займаються цим бізнесом заради грошей, як основної мети бізнесу, і після роботи з ним через нашу сонячну установку це стало абсолютно зрозуміло. Я витратив 3 роки на пошук, огляд та інтерв’ю з інсталяторами сонячних батарей. Я дуже вдячний, що знайшов Френка та його команду, і, чесно кажучи, я відчуваю, що мені пощастило. Вони мало рекламуються, якщо взагалі рекламуються, тому що в основному займаються комерційними сонячними та іншими екологічними інженерними проектами для великого бізнесу. Більшість їхніх житлових установок передаються лише з вуст в уста, і це дивно, що вони знаходять час, щоб займатися житловими проектами взагалі. Я не можу рекомендувати Френка та його команду більш високо для сонячної енергетики. Вони виправдали і перевершили наші очікування на всіх рівнях. Цей огляд давно назрів, до речі, у нас є сонячна система вже більше року, і вона була ідеальною в усіх відношеннях. Все, на що ми сподівалися (відсутність рахунків за електроенергію, моніторинг енергоспоживання, хороша ціна тощо), було виконано і навіть більше. Ми були абсолютно вражені Френком та його командою. Вони були дивовижними і залишаються дивовижними. Якщо ви розглядаєте можливість використання сонячної енергії, поговоріть з Nationwide Sun. Ви не пошкодуєте і, швидше за все, будете вражені їхньою якістю, турботою про клієнтів, а також професійними здібностями та пристрастю.

Типи послуг

Житлова сонячна енергетика. Прив’язаний до електромережі

Комерційна сонячна енергетика. Прив’язані до електромережі

Сонячна енергія для житлових будинків. Гібридні сонячні системи

Продані бренди

Розрахувати ціну для конкретних брендів

Про Nationwide Sun

Революційний підхід до переходу на сонячну енергіюОтримайте пропозицію прямо зараз, без жодних зобов’язань, і жоден продавець не відвідає вас.Фіксована, низька, гарантовано найкраща для найкращого обладнання.

Обслуговування всього штату Каліфорнія з більш ніж 1000 систем в експлуатації та щоденним підрахунком.

Розташування офісу

Виберіть стан

Чи справді “безкоштовні сонячні панелі” безкоштовні?? (Путівник 2023)

безкоштовні, сонячні, панелі, дійсно

Цей посібник допоміг тисячам домовласників уникнути зловживань при переході на сонячну енергію та надав їм реальні способи заощадити гроші. Давайте почнемо!

Кожен продукт та/або компанія, представлені тут, були відібрані автором самостійно. Ви можете дізнатися більше про нашу методологію огляду тут. Якщо ви зробите покупку за посиланнями, ми можемо отримати комісійні.

безкоштовні, сонячні, панелі, дійсно

Карстен. редактор і фахівець з енергетики, який займається питаннями екологічного, соціального та культурного розвитку. Його роботою поділилися такі джерела, як NPR, Всесвітній економічний форум, Marketwatch та SEIA, а також він має сертифікат ESG Інституту CFA. До того, як приєднатися до EcoWatch, Карстен працював у секторі сонячної енергетики, вивчаючи енергетичну політику, кліматичні технології та екологічну освіту. Любитель музики та активного відпочинку, Карстен займається скелелазінням, веслуванням на каное або пише пісні у вільний від роботи час. Дізнайтеся про цю людину

Рецензія Мелісси Сміт

Мелісса. завзята письменниця, аквалангістка, туристка і любителька активного відпочинку. Вона закінчила Університет Флориди за спеціальностями “журналістика” та “дослідження сталого розвитку”. До того, як приєднатися до EcoWatch, Мелісса працювала головним редактором журналу Scuba Diving та менеджером з комунікацій The Ocean Agency, некомерційної організації, про яку знято документальний фільм “У гонитві за коралами”, що отримав нагороду “Еммі”. Дізнайтеся більше про цю людину

Чому ви можете довіряти EcoWatch

Ми працюємо з групою експертів з сонячної енергетики, щоб створювати неупереджені огляди, які допоможуть вам зробити правильний вибір для вашого будинку. Жоден інший сайт не висвітлює тему відновлюваних джерел енергії так довго, як ми, а це означає, що ми маємо більше даних та інсайдерської інформації, ніж інші сайти.

Перейти до розділу:

Знайдіть найкращу ціну від сонячних інсталяторів у вашому регіоні.

Чи є “безкоштовні сонячні панелі” шахрайством?

Можливо, ви бачили рекламу або хтось постукав у ваші двері, пропонуючи безкоштовні сонячні панелі. Але чи справді “безкоштовні сонячні панелібезкоштовні?? Давайте з’ясуємо це заздалегідь. “безкоштовні сонячні панелі” насправді не є безкоштовними.

Немає такого поняття, як безкоштовні сонячні панелі, і немає такого поняття, як безкоштовна сонячна програма. Якщо ви чуєте про “безкоштовні” або “безоплатні сонячні програми”, вам, швидше за все, пропонують дешеву пропозицію, щоб спокусити вас підписати договір оренди сонячної енергії або договір купівлі-продажу електроенергії.

Згідно з цими договорами сонячного фінансування, сонячна компанія встановлює сонячні панелі на вашому будинку безкоштовно (звідси і оманливе використання слова “безкоштовно”), а ви потім платите щомісячну плату за чисту енергію, яку виробляють ці панелі. Подумайте про це як про оренду сонячних панелей або просто купівлю електроенергії у сонячної компанії, а не у комунальної компанії.

Установка з нульовим початковим капіталовкладенням, безкоштовне обслуговування, безкоштовна реєстрація, гарантована економія, прописана в контракті. всі ці обіцянки занадто гарні, щоб бути правдою. Ми розберемося, чому “безкоштовна сонячна енергія” настільки оманлива, але якщо ви хочете встановити сонячні панелі на своєму будинку з нульовим початковим внеском, це можливо зробити за допомогою кредитного фінансування.

SunPower

SunPower розробляє та встановлює провідні в галузі рішення для домашніх сонячних електростанцій та накопичувачів у всіх 50 штатах. Маючи багату історію інновацій, починаючи з 1985 року, жодна інша компанія в цьому списку не може зрівнятися з SunPower в досвіді та знаннях.

Компанія SunPower заслужила свою позицію провідного національного інсталятора в нашому списку з кількох причин: Компанія встановлює найефективніші сонячні технології на ринку житлових будинків, пропонує найширшу зону обслуговування та надає на свої установки гарантію, що значно перевищує галузеві стандарти. У той же час, SunPower є піонером зусиль зі сталого розвитку в галузі.

Якби цього було недостатньо, системи SunPower поставляються в комплекті з продуктами, виробленими на власному виробництві її дочірньою компанією Maxeon. Це означає, що ваші панелі, сонячні елементи, інвертори, акумулятори та зарядні пристрої для електромобілів розроблені для спільної роботи і на них поширюється однакова гарантія.

Найбільший недолік SunPower? Її високоефективні панелі значно дорожчі, ніж більшість продуктів конкурентів. Однак його потужні панелі є робочими конячками, які компенсують початкові витрати за рахунок більшої продуктивності (подумайте про це, як про витрату більших грошей на автомобіль, який проїжджає більше миль на галон).

Факти та цифри: SunPower

Рейтинг EcoWatch Рейтинг Better Business Bureau (BBB) Рік заснування Середня вартість (-) Сонячні послуги Марки пропонованого сонячного обладнання Гарантійне покриття
5
A
1985
Сонячні панелі, сонячні батареї, зарядні пристрої для електромобілів, моніторинг системи
Сонячні панелі
25-річна гарантія “все включено

Blue Raven Solar

Нам подобається Blue Raven Solar, тому що ми розуміємо, що для більшості домовласників вартість сонячної енергії є найбільшим бар’єром для входу на ринок.

З цієї причини Blue Raven Solar розробила інноваційний план фінансування сонячної енергетики, який пропонує внутрішні гнучкі варіанти з нульовим початковим внеском. Результати говорять самі за себе, оскільки Blue Raven Solar зараз є однією з найбільш швидкозростаючих сонячних компаній в країні і нещодавно була придбана компанією SunPower. План BluePower Plus (ексклюзивний для Blue Raven) імітує гнучку структуру оренди, забезпечуючи при цьому найбільші переваги від володіння вашою системою.

Домовласники можуть користуватися сонячною енергією протягом 18 місяців, перш ніж сплатити свій перший рахунок. У поєднанні з федеральним податковим кредитом на інвестиції в сонячну енергетику (ITC) початкова економія енергії може компенсувати більше третини загальної вартості системи, не вимагаючи жодного долара.

На відміну від них, інші інсталятори можуть запропонувати подібне фінансування лише через лізинг сонячних батарей, ДРП або сторонніх постачальників (таких як Mosaic або Sunlight). Сторонні постачальники кредитів можуть ускладнити процес, в той час як вибір кредиту або PPA позбавить вас деяких з найбільших переваг сонячної енергетики (додаткова вартість майна, федеральний податковий кредит на сонячну енергію та місцеві стимули для сонячної енергетики).

Факти та цифри: Blue Raven Solar

Рейтинг EcoWatch Рейтинг Better Business Bureau (BBB) Рік заснування Середня вартість (-) Сонячні послуги Марки пропонованого сонячного обладнання Гарантійне покриття
4.5
A
2014
Сонячні панелі, моніторинг системи
Trina Solar, Canadian Solar, SolarEdge, Silfab, SunPower
25-річна гарантія виробника; 10-річна гарантія на виготовлення, 2-річна гарантія на виробництво

ADT Solar

ADT Solar встановлює галузевий стандарт гарантійного покриття, включаючи багатогранну гарантію, що робить її одним з найкращих інсталяторів для домовласників, які хочуть отримати додатковий душевний спокій.

Гарантійне покриття включає все перераховане нижче протягом 25 років:

 • Гарантія виробництва електроенергії: Також відома як гарантія продуктивності, вона гарантує, що ваша сонячна система буде виробляти таку кількість електроенергії, яка вказана у вашій пропозиції, або АДТ випише вам чек на різницю.
 • Гарантія на роботу: Покриває будь-які проблеми з установкою вашої системи, а також відома як гарантія якості виготовлення.
 • Гарантія продуктивності панельних модулів: Це те, що ADT Solar називає гарантією виробника, і це гарантує, що будь-які виробничі дефекти будуть усунені або ваші неефективні панелі будуть замінені.
 • Гарантія на мікроінвертори Enphase: Це підтримує продуктивність ваших інверторів.

Хоча в останні роки інші сонячні компанії почали пропонувати подібні гарантії, ADT Solar займається цим з 2008 року, виконавши понад 30 000 інсталяцій по всій країні.

Факти та цифри: ADT Solar

Рейтинг EcoWatch Рейтинг Better Business Bureau (BBB) Рік заснування Середня вартість (-) Сонячні послуги Марки пропонованого сонячного обладнання Гарантійне покриття
4
A-
2008
Сонячні панелі, сонячні батареї, зарядні пристрої для електромобілів, енергоефективна модернізація
Silfab, Panasonic та інші в залежності від місця розташування
25-річна гарантія “все включено

Які існують законні варіанти фінансування сонячних панелей?

Маркетингові стратегії, що рекламують “безкоштовні сонячні панелі”, покликані заманювати, але в багатьох випадках оренда сонячних панелей і PPA виявляються непрактичним вибором для домовласників. У деяких серйозних випадках сонячні компанії навіть стикалися з судовими позовами через неправдиву рекламу “безкоштовних сонячних панелей” для нічого не підозрюючих клієнтів, які втратили тисячі, підписавши несправедливі контракти.

безкоштовні, сонячні, панелі, дійсно

В середньому сонячна оренда дійсно може заощадити клієнту гроші, але тільки тоді, коли все йде гладко. Якщо ви підписали договір оренди сонячних панелей, а потім передумали, продали будинок або у вашій системі виникли проблеми з виробництвом, ви можете зіткнутися з дорогими несподіваними рахунками. Ось чому:

 • Договори оренди передбачають значні штрафи за розірвання, іноді до 20 000 доларів США.
 • Якщо ви коли-небудь вирішите продати свій будинок, переоформлення договору оренди на нового власника може бути складним завданням. Якщо новий власник не погоджується взяти на себе зобов’язання з оренди сонячних панелей, можливо, вам доведеться заплатити за переміщення панелей на нове місце проживання, або, що ще гірше, ви будете змушені розірвати договір оренди.
 • У найгіршому випадку, найм неякісної компанії, що встановлює сонячні панелі, може призвести до проблем з вашим будинком або дахом. Оренда сонячних панелей може не передбачати гарантії якості, тому ви можете зіткнутися з рахунками за будь-яку шкоду, заподіяну цілісності вашого будинку.

Оренда сонячних панелей та сонячні PPA самі по собі не є шахрайством, але домовласники повинні бути обережними і проінформувати себе перед тим, як підписувати договір оренди. Переконайтеся, що ви завжди читаєте дрібний шрифт. Отже, якщо “безкоштовні сонячні панелі” насправді не є безкоштовними, як найкраще платити за сонячні панелі?

Оплата за сонячні панелі готівкою

Оплата за сонячну енергію готівкою дасть найбільшу довгострокову економію. Купуючи домашню сонячну систему, ви, по суті, платите за 25 років електроенергії зі знижкою одразу. Купівля за готівку дозволяє розрахувати витрати на енергію для дому на десятиліття вперед, уникаючи процентних ставок, зборів та підвищення тарифів на комунальні послуги.

Встановлення сонячних панелей по всій країні

Якщо ви шукаєте надійного та досвідченого інсталятора сонячних панелей для вашого будинку, ми можемо допомогти.

Ми спеціалізуємося на сонячних фотоелектричних установках на дахах по всій країні і прагнемо надавати нашим клієнтам високоякісні, економічно ефективні рішення для задоволення їхніх енергетичних потреб.

безкоштовні, сонячні, панелі, дійсно
безкоштовні, сонячні, панелі, дійсно
безкоштовні, сонячні, панелі, дійсно
безкоштовні, сонячні, панелі, дійсно
безкоштовні, сонячні, панелі, дійсно
безкоштовні, сонячні, панелі, дійсно

Наші послуги

У DNK Renewables ми пропонуємо широкий спектр послуг зі встановлення сонячних панелей, щоб задовольнити унікальні потреби наших клієнтів. Ми разом з вами розробимо та встановимо сонячну фотоелектричну систему, яка буде відповідати вашому бюджету, дому та енергетичним потребам. Деякі з переваг вибору нас в якості інсталятора включають в себе:

 • Експертиза в установці сонячних панелей
 • Високоякісні матеріали та обладнання
 • Конкурентоспроможні ціни
 • Відмінне обслуговування клієнтів

Обладнання, яке ми використовуємо

Виходячи з ваших індивідуальних потреб в енергії та бюджету, ми підберемо найкращу комбінацію сонячних панелей та інвертора, яка, як ми знаємо, буде найкраще працювати у вашій ситуації. Нижче наведено список деяких виробників сонячного обладнання, які ми використовуємо (це не відображає повний асортимент, який ми використовуємо, жодним чином)!):

Сонячні панелі:

безкоштовні, сонячні, панелі, дійсно
безкоштовні, сонячні, панелі, дійсно
безкоштовні, сонячні, панелі, дійсно

безкоштовні, сонячні, панелі, дійсно
безкоштовні, сонячні, панелі, дійсно
безкоштовні, сонячні, панелі, дійсно
безкоштовні, сонячні, панелі, дійсно
безкоштовні, сонячні, панелі, дійсно
безкоштовні, сонячні, панелі, дійсно
безкоштовні, сонячні, панелі, дійсно

Інвертори (англ:

 • Sunsynk
 • Дана енергія
 • FoxEss
 • Growatt
 • Solis
 • LuxPowerTek

Зв’яжіться з нами

Якщо ви готові почати користуватися перевагами сонячної енергії, зв’яжіться з нами сьогодні, щоб отримати пропозицію, або зателефонуйте нам в робочий час за номером 01709 862 026, щоб призначити консультацію. Ми працюватимемо з вами, щоб спроектувати та встановити систему сонячних панелей, яка відповідає вашим унікальним потребам та бюджету.

Поширені запитання

Скільки коштує установка сонячних панелей

Вартість установки сонячних панелей може варіюватися в залежності від ряду факторів, включаючи розмір системи, тип використовуваних панелей і складність установки. DNK Renewables Ltd пропонує конкурентоспроможні ціни та варіанти фінансування, щоб зробити сонячну енергію більш доступною для наших клієнтів.

Скільки часу займає установка сонячних панелей

Терміни встановлення сонячних панелей можуть варіюватися в залежності від розміру та складності системи, а також інших факторів, таких як погодні умови та вимоги до отримання дозволів. Як правило, ми можемо завершити установку сонячної батареї для житлового будинку за один день, але якщо у вас великі енергетичні потреби, які також включають резервне живлення від акумулятора, то це може зайняти більше часу.

Зацікавлені в сонячній установці для вашого будинку? Зв’яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну пропозицію для початку.

Який термін служби сонячної панелі?

Середній термін служби сонячної панелі становить близько 25-30 років. Майте на увазі, що навіть на цьому етапі більшість сонячних панелей все ще зберігають близько 80% своєї початкової потужності. При належному обслуговуванні та догляді деякі панелі можуть прослужити ще довше. У DNK Renewables Ltd ми надаємо нашим клієнтам рекомендації, як правильно доглядати за сонячними панелями, щоб забезпечити максимальний термін служби та вироблення енергії.

Чи будуть сонячні панелі працювати на моєму даху?

Чи будуть сонячні панелі працювати на вашому даху, залежить від ряду факторів, включаючи орієнтацію та нахил даху, кількість тіні, яку він отримує, а для набагато старіших об’єктів. від структурної цілісності даху.

У DNK Renewables Ltd ми пропонуємо безкоштовну оцінку сонячної енергії, щоб визначити, чи підходить ваш дах для встановлення сонячних панелей.

На яку кількість енергії я можу розраховувати від своїх сонячних панелей??

Кількість енергії, що виробляється системою сонячних панелей, може змінюватися в залежності від ряду факторів, включаючи розмір системи, розташування панелей і кількість сонячного світла, яке отримують панелі.

В середньому, домашня система сонячних панелей може генерувати від 3 000 до 5 000 кіловат-годин електроенергії на рік.

Що станеться, якщо мої сонячні панелі не генерують достатньо енергії?

Протягом весняних та літніх місяців типова система задовольняє енергетичні потреби середньостатистичного домогосподарства. Восени та взимку більшість домогосподарств Великобританії доповнюють сонячну енергію енергією з мережі.

Ось чому ми часто рекомендуємо додати резервну батарею до вашої сонячної панелі, щоб ви могли зберігати будь-яку надлишкову денну енергію, щоб використовувати її, коли сонце не світить.

Додаткова перевага сонячної резервної батареї полягає в тому, що ви можете заряджати її за допомогою дешевої електроенергії в похмуру погоду, а потім використовувати цю енергію наступного дня, часто за 50% (або менше) від вартості денних тарифів на електроенергію.

Єдиною ситуацією, коли резервна батарея не є оптимальною з точки зору витрат, є ситуація, коли річне споживання домогосподарства дуже низьке (як правило, менше 1500 кВт-год на рік), і в цьому випадку невелика установка сонячних панелей на даху є цілком адекватною.

Отримайте свою пропозицію

Натисніть кнопку ОТРИМАТИ ЦІНУ нижче, щоб зв’язатися з нами. ми зв’яжемося з вами, щоб дізнатися, як ми можемо найкраще допомогти вам з рішенням щодо відновлюваної енергетики, яке відповідає вашим потребам та бюджету.

Ми прагнемо зробити світ зеленішим і прагнемо надавати новітні інноваційні продукти з відновлюваних джерел енергії, щоб ви могли жити більш стійко і знизити свої рахунки за електроенергію.

Сонячні панелі в Північній Кароліні: Кращі компанії, витрати та стимули

Сонячні панелі можуть допомогти вам заощадити на рахунках за електроенергію, але вони дорогі. Ось як отримати максимальну вигоду зі стимулів у Північній Кароліні.

Ліза Іскрюп. співробітник CNET та автор дочірнього видання CNET SaveOnEnergy.com з досвідом роботи в житловій енергетиці та сонячній енергетиці. Вона досліджує спектр суміжних з енергетикою тем, від економії грошей на рахунках за електроенергію до пошуку найкращого зарядного пристрою для електромобілів. Читачі можуть розраховувати на зрозумілі пояснення, огляди та поради з усіх питань, пов’язаних з енергетикою. CNN, The Daily MBA, The Media Bulletin та інші національні ЗМІ посилалися на її статті.

безкоштовні, сонячні, панелі, дійсно

Північна Кароліна перевищує середній показник по країні за кількістю сонячних днів, в середньому 213 на рік, згідно з поточними результатами. Це означає, що вона має майже ідеальні умови для максимізації ефективності сонячних панелей цілий рік.

У вас є багато стимулів для переходу на сонячну енергію в штаті Tar Heel. І хоча в Північній Кароліні одні з найнижчих тарифів на електроенергію по всій країні, за даними дочірнього видання CNET SaveOnEnergy, компанія Duke Energy, основний постачальник електроенергії в штаті, підвищила їх на цілих 9.5% у 2022 році, за даними WCNC.

Жителі Північної Кароліни, які прагнуть уникнути майбутнього зростання цін на електроенергію, можуть дослідити сонячну енергію, щоб знайти варіанти зеленої енергії, які можуть зберегти тарифи стабільними на довгі роки.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Середня вартість сонячних панелей в Північній Кароліні

Ось середня ціна за 5-кіловатну систему без урахування податкових пільг та стимулів, згідно з даними FindEnergy.com.

Витрати на сонячні панелі в Північній Кароліні

Як оплатити сонячні панелі в Північній Кароліні

Найпопулярніші способи оплати сонячних панелей для жителів штату включають наступне:

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Готівка часто вважається найкращим способом оплати при встановленні сонячних панелей, оскільки вона є безвідсотковою і дає право на всі податкові пільги та знижки на сонячну енергію. На сонячні кредити також поширюються податкові пільги та знижки, але період окупності довший, і на них будуть нараховуватися відсотки. Нарешті, оренда сонячних панелей та угоди про купівлю електроенергії мають встановлену щомісячну плату, але власник будинку має менший контроль над сонячною батареєю, а стимули недоступні.

Ви також можете вивчити альтернативні методи фінансування, такі як особисті позики. кредити під заставу житла або державні програми фінансування, такі як програма “Чиста енергія, що оцінюється майном. Програми PACE дозволяють власнику нерухомості фінансувати авансові витрати на енергію або інші відповідні поліпшення на об’єкті нерухомості, а потім з часом повернути витрати через добровільну оцінку. Унікальною характеристикою оцінок PACE є те, що оцінка прив’язана до майна, а не до фізичної особи, згідно з даними Управління енергоефективності та відновлюваної енергетики.

Стимули та знижки на сонячні панелі в Північній Кароліні

Завдяки цим місцевим та державним сонячним стимулам, жителі Північної Кароліни мають багато можливостей заощадити на вартості сонячних панелей. Житловий кредит на чисту енергію. це, мабуть, найбільша можливість для жителів Північної Кароліни заощадити тисячі на домашній сонячній системі, що дозволяє вам повернути 30% від загальної вартості вашої системи у вигляді податкових пільг.

Ось погляд на сонячні стимули, доступні в Північній Кароліні.

Опис програмиКлієнти заробляють кредити на рахунки за рахунок генерації сонячної енергії в розмірі, що дорівнює останньому затвердженому тарифу.Клієнти NC Duke Energy, які мають сонячну систему для житлових будинків, можуть заробляти кредити на оплату рахунків за відправку надлишкової енергії, що генерується масивом, назад в електромережу.Цей стимул є одноразовою знижкою для клієнтів NC Duke Energy, які володіють сонячною батареєю. Розмір знижки залежить від розміру сонячної системи. 7-кіловатна система принесе знижку близько 2,800 доларів. Домовласники повинні подати заявку на отримання сонячної знижки протягом 90 днів після встановлення.Різні постачальники електроенергії в Північній Кароліні пропонують програми чистого обліку. Зверніться до свого постачальника, щоб підтвердити наявність поблизу вас.Власники сонячних систем у штаті можуть вимагати звільнення від податку на нерухомість у розмірі 80% від оціночної вартості своєї сонячної системи. Зверніться до Департаменту Північної Кароліни. доходу тут.Цей федеральний стимул, доступний для домовласників, пропонує податковий кредит у розмірі 30% для систем, встановлених з 2022 по 2032 рік. Подати заявку через IRS.

Кращі національні сонячні компанії в Північній Кароліні

За даними Асоціації галузей сонячної енергетики, у Північній Кароліні працює понад 200 сонячних компаній. Кілька відомих сонячних компаній працюють по всій країні. Ось огляд найкращих національних інсталяторів, згідно з нашими рейтингами, які працюють у штаті Смоляна П’ята.

ADT Solar

ADT Solar. це загальнонаціональний бренд, який встановлює сонячні батареї в Північній Кароліні. Материнська компанія ADT Security існує вже понад 100 років, що може зацікавити власників будинків, які хочуть дотримуватися усталеного бізнесу. ADT Solar також пропонує гарантію відповідності ціни, тому перед тим, як підписати договір, пошукайте в інших магазинах. ADT пропонує батареї Tesla Powerwall та Enphase IQ, фінансування через сонячні кредити та 25-річну гарантійну угоду.

Palmetto Solar

Заснована в 2010 році, компанія Palmetto Solar, що базується в Південній Кароліні, є хорошим вибором для жителів Північної Кароліни. Palmetto має національну присутність, допомагає вам у процесі встановлення та надає 25-річну гарантію на свою роботу. Palmetto пропонує кілька варіантів фінансування, таких як сонячна позика, оренда або PPA. Для зберігання сонячної енергії можна встановити батарею Sonnen.

SunPower Solar

SunPower є основним гравцем на ринку сонячних електростанцій для житлових будинків. Компанія була заснована в 1985 році. SunPower вищі за інших сонячних інсталяторів, оскільки каліфорнійська компанія використовує високоефективні панелі бренду Maxeon та батареї SunVault власної торгової марки. Якщо ви обираєте SunPower, ви можете розрахуватися готівкою, сонячним кредитом або лізингом. Ви отримаєте 25-річну гарантію на систему та 10-річну гарантію на батарею.

Tesla Solar

На додаток до того, що Tesla. це величезне ім’я в електромобілях, вона є основним гравцем у сонячній енергетиці. Компанія відома своїми витонченими, відносно доступними сонячними панелями та популярною батареєю Tesla Powerwall. Tesla пропонує відповідність цін, що робить його доступним національним варіантом. Компанія має репутацію неякісного обслуговування клієнтів, однак.

Як ми обирали найкращі сонячні компанії

Сонячні панелі важко піддаються практичному тестуванню, тому наші огляди базуються на дослідженні пропозицій кожної компанії, зосереджуючись на тому, що ми можемо виміряти. Список найкращих сонячних компаній CNET був обраний на основі обладнання, яке вони пропонують, заявлених гарантій та очевидних зобов’язань щодо обслуговування клієнтів. Ось детальний погляд на нашу методологію відбору.

Місцеві сонячні інсталятори Північної Кароліни

У той час як національні бренди отримують багато уваги, сонячна індустрія сповнена невеликих місцевих компаній, які можуть встановити та обслуговувати ваші панелі. Ось декілька з них, які ми визначили в ході нашого дослідження, що працюють в Північній Кароліні.

8M Solar

8M Solar. місцева компанія, заснована у 2009 році. 8M має представництва у більш ніж десяти містах Північної Кароліни, включаючи Шарлотт, Хай-Пойнт, Ролі та Вінстон-Сейлем. Компанія має рейтинг “А з плюсом” від Better Business Bureau та схвалена Duke Energy. 8M пропонує батареї від провідних брендів, таких як Tesla Powerwall та Sonnen, 25-річну гарантію на сонячні енергетичні системи та варіанти фінансування через сторонніх кредиторів.

Так Сонячні рішення

Заснована в 2009 році, Yes Solar Solutions. це сімейний сонячний бізнес, що базується в Кері, штат Північна Кароліна. Yes Solar Solutions не покладається на субпідрядників, натомість вирішивши інвестувати у своїх співробітників шляхом постійного навчання та розвитку. Так, фінансова допомога використовує свою мережу партнерів, щоб допомогти клієнтам знайти низьку ставку сонячного кредиту. Що стосується рішень для зберігання сонячної енергії, компанія має в штаті сертифікованих інсталяторів Tesla Powerwall, а на сонячні панелі надається 25-річна гарантія.

Фактори встановлення, про які слід пам’ятати

Враховуйте ці п’ять факторів, перш ніж приймати рішення щодо сонячних панелей для вашого будинку в Північній Кароліні, щоб у вас не було ніяких сюрпризів до або під час встановлення.

 • Оренда або власність: Власники будинків, як правило, мають більше свободи для внесення змін у свою власність. Орендарі, однак, можуть не мати права встановлювати сонячні батареї без схвалення орендодавця, але громадські сонячні програми. може бути сонячною альтернативою.
 • Стан даху: Довірений інсталятор сонячних батарей визначить, чи потребує ваш дах технічного обслуговування перед установкою. Виходячи зі стану та віку вашого даху, ви можете передбачити, чи може знадобитися ремонт перед встановленням сонячної електростанції.
 • Розташування будинку: Жителі Північної Кароліни, як правило, мають достатньо сонячного світла для виробництва сонячної енергії цілий рік. Однак, будинки з великою кількістю дерев або з видом на південне небо можуть мати менш ефективні сонячні системи.
 • Правила об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та сусідства: Враховуйте правила вашого ОСББ або сусідські обмеження, щоб уникнути ускладнень до або під час встановлення.
 • Поліси страхування житла: Більшість компаній зі страхування житла можуть додати сонячну систему до вашого полісу. Почніть спілкуватися зі своєю страховою компанією перед встановленням сонячних панелей, щоб повідомити їх про модернізацію вашого будинку.

Часті запитання про сонячну енергетику в Північній Кароліні

Чи пропонує Північна Кароліна сонячні стимули?

Так. Сонячні стимули в Північній Кароліні включають програми чистого обліку, звільнення від податку на нерухомість, а також державні та федеральні знижки на встановлені сонячні панелі.

Сонячні енергетичні компанії в США.S.що вибрати: що вибрати?

безкоштовні, сонячні, панелі, дійсно

Одне з найважливіших рішень, яке ви приймаєте при встановленні сонячної енергії. це те, яка компанія буде надавати та встановлювати ваші панелі. Є кілька великих гравців на ринку сонячної енергетики, які завжди згадуються в розмовах про компанії, що виробляють сонячні панелі, та ваші варіанти встановлення. У цій статті ми розглянемо деяких з цих великих гравців і вирішимо, чи варто вам співпрацювати з ними для реалізації вашого домашнього сонячного проекту.

Огляд популярних компаній-виробників сонячних панелей

Перелічені нижче компанії є одними з найбільших національних компаній з установки сонячних панелей в США. З великим географічним охопленням і багатьма тисячами клієнтів, вони вважаються найбільшими гравцями в американській сонячній енергетиці.

Sunrun

Sunrun має понад 130 000 клієнтів у 22 штатах і є однією з найбільших національних сонячних компаній в країні. Компанія була заснована у 2007 році для продажу та встановлення систем сонячних панелей, а зараз також працює на ринку накопичувачів енергії. Sunrun пропонує 0 авансових платежів, PPA. і право власності на свою сонячну продукцію. Крім того, Sunrun пропонує сонячні кредити для фінансування вашої сонячної системи.

Vivint Solar

Vivint Solar стала власною компанією у 2011 році, після відокремлення від своєї первісної материнської компанії Vivint Home Security. Компанія має понад 100 000 клієнтів у 21 штаті, які вона обслуговує. Vivint встановлювала сонячні панелі безкоштовно для своїх клієнтів, як правило, через план типу PPA. Як і Sunrun, зараз вони пропонують плани з нульовим початковим внеском, PPA та моделі повного володіння, а також програму сонячних кредитів.

Sunnova

Штаб-квартира знаходиться в Х’юстоні і обслуговує 21 штат і США.S. Sunnova має унікальну бізнес-модель, яка відрізняє її від інших великих сонячних інсталяторів. Sunnova не має власних монтажних або сервісних бригад. Натомість вони мають регіональних партнерів по всій країні, які виконують для них роботи з монтажу та технічного обслуговування. Крім того, всі сонячні опції Sunnova мають нульову вартість, з можливістю придбати систему у власність або орендувати її на певний період часу.

SunPower

SunPower. це в першу чергу виробник сонячних панелей, і вони виробляють одні з найякісніших панелей на ринку. Вони співпрацюють з місцевими інсталяторами по всій країні, дозволяючи їм використовувати свою продукцію і ставати представником бренду SunPower. SunPower також почала працювати над громадськими сонячними проектами, розпочавши з Нью-Йорка, і планує незабаром розширити свою діяльність на інші штати.

SolarCity (Tesla Energy)

В останні роки SolarCity значно скоротила свої житлові послуги, але вони все ще залишаються основним гравцем в США.S. ринок сонячної енергетики. SolarCity була заснована двоюрідними братами Ілона Маска (відомого за компанією Tesla) у 2006 році. Компанія обслуговує 27 штатів і була придбана Tesla в 2016 році. Найбільшою новиною, яка зараз виходить від SolarCity та Tesla, є виробництво їх інноваційного сонячного даху. яка виробляється на величезному заводі в Буффало, штат Нью-Йорк, відомому як “Гігафабрика 2″.”

Національні сонячні електричні компанії проти. місцеві інсталятори

Великі національні компанії з виробництва сонячних панелей мають досвід і ресурси для виконання якісних сонячних установок по всій країні. Тим не менш, ви можете розглянути можливість співпраці з місцевим інсталятором для вашого сонячного проекту. пошук авторитетної місцевої сонячної електричної компанії має багато переваг у порівнянні з роботою з національними інсталяторами, такими як Sunrun.

Ось декілька переваг співпраці з місцевим інсталятором:

 • Більша економія. місцеві інсталятори часто пропонують нижчі ціни на ті ж самі сонячні установки.
 • Відмінне обслуговування клієнтів. маючи менші зони обслуговування, ніж національні інсталятори, місцеві сонячні енергетичні компанії мають менше клієнтів, про яких потрібно турбуватися, і можуть приділити кожному з них більше уваги.
 • Краще обладнання. в той час як національні сонячні компанії часто купують оптом у постачальників обладнання, місцеві компанії зазвичай розробляють свої системи на замовлення для індивідуальних клієнтів з використанням нових і кращих технологій.

Суть в тому, що кожна сонячна установка має унікальні виклики та вимоги, які можуть залежати від географії, затінення, ціни та багато іншого.

Для деяких проєктів національні сонячні електрокомпанії можуть запропонувати найкращий загальний пакет послуг. Однак переваги роботи з місцевим постачальником сонячної енергії часто можуть переважити безпеку, яку ви можете відчути, працюючи з відомою сонячною компанією. Щоб зрозуміти, який постачальник підходить саме вам, порівняйте варіанти від різних інсталяторів, перш ніж приймати рішення про сонячну енергію.

На EnergySage легко знайти місцеві компанії, що займаються сонячною електроенергією

З більш ніж 450 інсталяторами, які беруть участь по всій країні, EnergySage Solar Marketplace є найкращим місцем для початку пошуку постачальника сонячної енергії у вашому регіоні. Всі інсталятори на Маркетплейсі повинні відповідати суворим вимогам і проходити перевірку якості. забезпечення зв’язку з авторитетними місцевими сонячними електричними компаніями.

Після того, як ваша власність зареєстрована і ви отримуєте пропозиції, ви можете порівняти їх, щоб визначити, яка компанія має найкращу пропозицію для вашого унікального сонячного проекту. Якщо у вас є існуюча пропозиція від інсталятора, який не є компанією EnergySage, ви можете завантажити її для порівняння або навіть попросити інсталяторів EnergySage зробити кращу пропозицію.

читати на EnergySage

Хочемо перейти на сонячну енергію? Ось все, що вам потрібно знати в Найкращі сонячні панелі у 2023 році: Порівняння кращих продуктів Чи варті сонячні панелі того у 2023 році? Як встановити сонячні панелі Сонячна черепиця: що потрібно знати у 2023 році

Залишити відповідь