Biolite дебютує з новою портативною електростанцією та комбінованою сонячною панеллю. Сонячний зарядний пристрій Biolite

Підготовчий комплект BioLite: SolarHome 620 та комплект для квартири

Ця публікація містить партнерські посилання. Якщо ви натиснете на посилання і зробите покупку, ми можемо заробити комісію без додаткових витрат для вас.

By Doc Montana 13 min read

Чому не все, що може працювати на сонячній енергії, насправді працює на сонячній енергії? Сонячна енергія. це універсальне джерело енергії, оскільки всі рослини, океани та вітри тисячоліттями чудово обходилися лише постійним потоком фотонів від найближчої зірки. А ця зірка все ще має пару мільярдів років палива в своєму баку.

Але два слова, як правило, вбивають наш особистий сонячний ентузіазм: контролер заряду. Сонячна панель схожа на рослинний лист, який перетворює світло в електричний струм, в даному випадку потік електронів через провідник. Батарея. це резервуар для зберігання електронів, де всі ці крихітні негативні заряди організовуються в хімічні зв’язки для подальшого використання. А лампочка перетворює потік електронів назад у фотони, які відбиваються від предметів і потрапляють у наші очі, дозволяючи нам уникнути обрубаних пальців на ногах, подряпаних гомілок, розбитих лобів і закінчити день, не прокинувшись.

Обов’язково ознайомтеся з нашим гідом про найкращі сонячні панелі для виживання на ринку.

Я збирався, але.

У спеціальних системах сонячного освітлення, де сонячна панель, акумулятор і світловий вихід інтегровані, вся електротехніка виконана і вбудована в конструкцію на етапі виробництва. Але що, якщо є варіативність у варіантах зберігання та виведення енергії?? Потім потрібно провести деякі розрахунки, і тут, як правило, очі затуманюються, а мрія про автономну сонячну енергію наштовхується на лежачого поліцейського або навіть на справжній дорожній блокпост.

Готові сонячні рішення під ключ, такі як BioLite SolarHome 620. З шестиватною сонячною панеллю, трьома незалежними світильниками та комбінованим акумулятором/контролером/настінним світильником/подвійним USB-зарядним пристроєм/FM-радіо/музичним плеєром. Сонячна панель підключається до контролера, а два ліхтарі підключаються до контролера з третім ліхтарем, з’єднаним ланцюжком з одним або кількома іншими.

На знак визнання вересня як Національного місяця готовності, BioLite покопався у своєму багатому та надзвичайно різноманітному асортименті продукції та зібрав кілька варіантів для тих, хто хоче отримати миттєві рішення для відключення електроенергії, цікавиться поза мережею та просто загальної готовності, тому що ви повинні бути готові. Тут розглядається підготовчий комплект BioLite: Apartment Edition, аварійне сонячне рішення та комплект освітлення для 2-4 осіб. У комплект входять дві фари, два ліхтарі Sunlight на сонячних батареях, два мішки для дифузійних матеріалів, фільтр для води LifeStraw і все рішення для сонячного освітлення BioLite SolarHome 620 microgrid.

Пара фар HeadLamp 330. це збалансоване рішення для фар вагою 2 унції, де надлегка передня частина підтримується внутрішнім акумулятором. Маючи товщину передньої частини менше одного сантиметра, нахилена фара має функції як точкового, так і ближнього світла, а також опцію червоного світла для збереження нічного бачення. З заявленими 40 годинами роботи, під час тижневої подорожі у віддаленому високогірному регіоні Монтани (насправді максимально можливим), я не міг вмикати його більше двох годин на день, перш ніж заснути. Це залишає ще 26 годин на додаток до 14 годин, які я використав для роботи в таборі та читання, або трохи більше третини від загального часу роботи на низькій потужності (рівень читання книг). Єдині дві проблеми, які я помітив, полягали в тому, що в положенні лежачи, акумуляторний блок, розташований на наголов’ї на потилиці, потребував деякого регулювання для комфорту. А оскільки на важелі нахилу фари також знаходиться кнопка увімкнення / вимкнення / регулювання, потрібно було звернути увагу, щоб забезпечити лише нахил або регулювання світла, а не те й інше. І в рукавичках трохи складніше розділити функції.

Щоб додати до налобних ліхтарів додаткові можливості освітлення, до комплекту BioLite входять два дивовижні рюкзаки, що розсіюють світло. Забезпечуючи спосіб перетворення компактного рішення для прямого освітлення на більш широку площу, лише кілька грамів накопичувача подвоюються як перетворювач світла на площу. Хоча рюкзаки Stuffsacks мають розроблений спосіб належного кріплення фари, щоб вона плавала всередині сумки для максимального розсіювання світла, з часом я виявив, що коли виснажений або пізно вночі, коли мені було байдуже, я просто затискав рюкзак над робочим кінцем фари і вішав його за ремінець фари. У будь-якому випадку, це переможець і новий член набору предметів першої необхідності. Подумайте про це як про спосіб для двох людей підготувати місце для намету і заснути за читанням з одним джерелом світла.

Збережене сонячне світло

Два основних незалежних рішення для освітлення території також є частиною цього комплекту з парою світлодіодних ліхтарів SunLight LED, що підзаряджаються від сонячної енергії. Це грубі квадрати зі стороною близько трьох дюймів і товщиною в дюйм. Лише за 3 години.5 унцій, потужність 100 люменів. це достатньо освітлення на площі столу для пікніка. Одна сторона світлодіода SunLight LED призначена для освітлення, а інша. для зарядки вбудованої сонячної панелі. Якщо ви можете підключити SunLight до електромережі через порт miniUSB, повна зарядка відбудеться за дві години або менше. Щоб отримати сік від сонця, може знадобитися сім годин, але це все одно в межах одного дня. А якщо ваші потреби виходять за рамки базового виживання, то вибір кольорів на виході підніме настрій.

Фільтр для води LifeStraw не потребує представлення. Забезпечуючи галони безпечної води, LifeStraw є чудовим доповненням до готового рішення для виживання поза мережею. Не хотілося б мати багато яскравого світла, але не мати чистої води для пиття. І пам’ятайте, що ви можете зачерпнути воду в ємність і потім використовувати солому, а не лежати обличчям в багнюці з головою в сантиметрах від болота, що кишить комарами.

Головна подія

І кульмінація. це система Biolite SolarHome 620. Що, якби обладнати ділянку чотирма ліхтарями на сонячних батареях потужністю 100 люмен, FM-радіо/MP3-плеєром, двома 5-вольтовими портами для зарядки телефонів, сонячною панеллю та акумулятором з контролем заряду було б так само просто, як нанизати різдвяні гірлянди на нитку?? то, швидше за все, всі ваші страхи і розгубленість з приводу установки і використання базової сонячної системи зникнуть. Познайомтеся з SolarHome 620. надійним, інтуїтивно зрозумілим, гнучким і доступним рішенням для сонячного освітлення.

В одній коробці знаходяться всі деталі для підключення шестиватної сонячної панелі до комбінованої батареї / контролера заряду / аудіо / зарядного пристрою / світлового блоку, а потім підключення ще двох світлових кабелів до зарядного пристрою для повного освітлення кімнати, включаючи один з датчиком руху, який Biolite називає охоронним світлом. З’єднання за принципом “підключи і працюй” очевидні, а цифрові показники на контролері дають вам змогу бути в курсі стану та потужності системи.

Випробування в реальних умовах

Я вирішив встановити Biolite SolarHome 620 у своїй горезвісній “хатинці в лісі”.”однокімнатний гірський будиночок з автономним живленням, розташований лише за кілька метрів від ізольованого ставка площею два акра в Ніде, штат Монтана, США. Звичайні освітлювальні прилади, які ми використовуємо в хатині. це фари, олдскульні масляні лампи з ватним гнотом і тепле сяйво дров’яної печі, яка зігріває взимку.

З інструментів я взяв свій основний мультитул Leatherman Charge TTi. З його 19 різними інструментами, але я швидко зрозумів, що взяв 18 інструментів занадто багато. Єдиним необхідним інструментом була хрестоподібна викрутка, і навіть при цьому є багато інсталяцій, які не потребують навіть закручування жодного гвинта.

Я вже був знайомий з компонентами Biolite SolarHome 620, оскільки грався з нею в домашніх умовах перед поїздкою в гори. Усунення несправностей у будь-якій системі в той час, коли вам це потрібно. порушене правило. Ознайомтеся з основними принципами роботи і переконайтеся, що всі компоненти в порядку, перш ніж зберігати систему на випадок майбутньої катастрофи або пакувати автофургон, щоб вирушити назустріч пригодам. Я зарядив акумулятор за допомогою перетворювача змінного струму, погрався з підключеннями і перемикачами, переконався, що радіо працює, і найголовніше. завантажив гігабайт музики на карту пам’яті microSD. Просунута робота з системою дозволяє багатше і швидше уявити собі потенційне місце установки.

Невеликий РК-дисплей на контролері 620 має п’ять варіантів відображення інформації: день/дата з індикаторами заряду батареї та сили сонця, екран заряду батареї з відсотком заряду та кількістю годин доступного світла за поточних налаштувань, індикатор сили сонця з відсотком ефективності панелі, перемикач частот FM-радіостанцій та індикатор MP3-треків. Кнопка попереднього екрану та кнопка наступного екрану перемикають між п’ятьма опціями. Решта кнопок на контролері/батареї/панелі керування включають кнопку увімкнення/вимкнення освітлення, кнопку увімкнення/вимкнення радіо, кнопки збільшення/зменшення гучності, а також кнопки перемотування вперед/назад/відтворення для запуску MP3-плеєра. Звичайно, в пристрій також вбудовано динамік, який добре відтворює голоси радіо, але це не зовсім той багатий аудіофільський досвід, до якого багато хто з нас звик. Але пам’ятайте, що вся ця система Biolite SolarHome 620 може коштувати дешевше, ніж багато кращих портативних Bluetooth-колонок, які ми використовуємо бездумно.

На задній панелі контролера є порти для підключення, два для освітлення та один для входу сонячної панелі. Ліва сторона (якщо стояти обличчям до пристрою) містить слот для карти пам’яті microSD, а права сторона має два USB-порти для зарядки і порт розширення акумулятора. На передній панелі пристрою верхня третина. це регульована підсвітка з максимальним світловим потоком 100 люменів, середня третина. кнопки, екран і динамік, а нижня третина. полиця, на якій можна тримати телефон під час заряджання, оскільки пристрій, швидше за все, встановлюється на рівні очей на стіні. До комплекту входить короткий багатожильний USB-шнур, який можна підключити до більшості пристроїв не від Apple. Користувачам iPhone потрібно буде включити свій власний зарядний шнур.

Отже, у двох словах, ви розміщуєте сонячну панель на сонці в межах 21 фута від контролера, оскільки це довжина незнімного кабелю. Потім два світильника підключаються до задньої частини пристрою. Кожен світильник має 18-футовий кабель, і всі вони можуть бути з’єднані ланцюжком, що означає, що ви можете простягнути руку в будь-якому напрямку від контролера на достатню відстань. Порти з’єднання ланцюга складають приблизно дві третини довжини кабелю світла, тому ви не отримуєте повних 18 футів розтяжки в поєднанні. Іншими словами, ви не збираєтеся освітлювати коридор довжиною 55 футів, але ви можете розподілити світло в інших формах і напрямках, наповнюючи кімнату корисним світлом. Не освітлення хірургічного театру, а чотири джерела по 100 люменів, чого достатньо для більшості повсякденних завдань і безпечного пересування. Також у місці з’єднання ланцюга є ще одна чотирифутова нитка кабелю, що веде до вимикача. Додаткова довжина дозволяє підсвічуванню бути набагато вище над вимикачем.

Хоча кожна лампа має потужність 100 люмен, коли світло віддаляється від об’єкта, який його відбиває (підлога, стіл, сторінка книги тощо), його яскравість падає по мірі віддалення.) яскравість падає як функція оберненого квадратичного закону. Це просто означає, що інтенсивність зменшується квадратом відстані, тому вдвічі ближче дає в чотири рази більше світла, або вдвічі далі, і ви отримуєте одну четверту частину світлової енергії, що відбивається від поверхні. Наші очі досить добре бачать, тому зменшення яскравості на кімнатних відстанях не є драматичним, якщо вам не потрібна тонка гострота зору або точне розрізнення кольорів.

Слідуйте за мною

У моєму будиночку перше, що я зробив, це встановив сонячну панель на місці на даху, де сонце проникає крізь високі стовпи та сосни. Насправді ні, перше, що я зробив, це увімкнув музику. Потім я пішов на роботу, бо Led Zeppelin порушили мій спокій. Я провів кабель живлення сонячної панелі через негерметичний дверний шов до контролера, який я встановив на стіні біля кута. Оскільки контролер також є світильником, його розміщення повинно бути частиною вашого плану освітлення, тому майте це на увазі. Охоронний ліхтар з датчиком руху був встановлений зовні кабіни над невеликим піднятим ганком. Я помітив, що воно надійно увімкнулося якраз перед тим, як я поставив ногу на першу з двох сходинок, що ведуть до ганку. Охоронне світло має нерегульований 30-секундний таймер, який увімкне світло на цей час, якщо не буде виявлено жодного руху, а вимикач перебуватиме в положенні датчика. В іншому випадку, всі три окремі ліхтарі мають власні перемикачі, які перемикають між трьома режимами освітлення та вимикають їх. Інші два ліхтарі були прикріплені вздовж балки всередині кабіни, заповнюючи всю коротку довжину кімнати контрольованим світлом.

Вид з повітря на Biolite SolarHome 620. це контролер з трьома кабелями, що йдуть від нього: один до сонячної панелі, а два. до світильників. Це все. Тож будь-які складні питання, що стоять за концепцією встановлення системи, є необов’язковими. Biolite SolarHome 620 можна так само легко встановити навколо наметового містечка, автомобільного кемпінгу або тимчасового робочого майданчика. Ключ до легкої мобільності та налаштування в основному полягає в прокладанні кабелів. Загальна довжина проводів між усіма компонентами становить 85 футів, тож виділіть додаткову хвилину-дві для належного управління всіма електричними лініями.

MP3-плеєр отримує доступ до аудіоконтенту у форматі MP3 на карті пам’яті microSD. Цей контент може бути будь-яким, включаючи музику, подкасти та аудіокниги, наприклад. При цьому на одному чіпі розміром з ніготь дитини можна розмістити 256 або 512 гігабайт аудіоконтенту, включаючи дитячі аудіокниги, посібники з виживання, аудіорозваги, від двох до чотирьох мільйонів пісень і, звичайно, всі випуски подкасту Survival Cache Podcast, які коли-небудь були зроблені. Просто наберіться терпіння з кнопками навігації, оскільки вперед і назад. це ваші єдині варіанти.

Вам це було потрібно ще вчора

Biolite SolarHome 620, названа так тому, що вона складається з 6-ватної сонячної панелі та акумулятора ємністю 20 ват-годин, є фіксованим набором компонентів, спеціально підібраних для спільної роботи. Існує багато інших комбінацій сонячних панелей/контролер/батарея/освітлення, якщо ви хочете зібрати і підібрати компоненти самостійно. Але у Biolite SolarHome 620 виникає питання: “Навіщо це робити?”?” Якщо ваші потреби в сонячній енергії вимагають портативності, простоти та ефективності, але при цьому вміщуються в коробці з-під взуття (більше схожій на багажник), Biolite SolarHome 620 має стати вашим першим вибором. А якщо ви віддаєте перевагу жити далі, ніж розраховувати потужність панелі, вартість контролера, управління живленням акумулятора та сумісні роз’єми, тоді придбайте Biolite SolarHome 620 як корисний вступ до життя на сонячній енергії. А ще краще. придбайте повний пакет Biolite Prep Bundle і задовольніть усі свої потреби. Або, принаймні, кілька з них.

Я набираю ці слова, коли ураган Доріан щойно був оголошений ураганом 5 категорії і найсильнішим штормом на планеті в цьому році. Будь то Багамські острови, Флорида чи північніше, там будуть всілякі перебої з електрикою, переміщення сімей, руйнування та безліч довгострокових невідомих. Оскільки іронія вересня як Національного місяця готовності затьмарюється реальними причинами готуватися або страждати, готові рішення, такі як Biolite SolarHome 620 і Prep Bundles. це саме те, що потрібно, щоб поставити галочку і швидко перейти до наступного з десятків інших рішень та викликів щодо готовності. Крім того, кольори та форм-фактор BioLite завжди викликають посмішку. Щось, що ми можемо використовувати більше.

Biolite представляє нову портативну електростанцію та комбіновану сонячну панель

biolite, дебют, електростанцією, сонячною

Коли ми вступаємо в літні спекотні дні, прохолода та увімкнені пристрої є першочерговим завданням (особливо, якщо ви живете в районі з віяловими відключеннями електроенергії). Якщо ви шукаєте надійну енергію за доступною ціною, вам пощастило: у нашому кварталі з’явилася нова електростанція.

Компанія Biolite зробила собі ім’я, забезпечуючи автономне живлення в ряді ітерацій, кожна з яких була добре розроблена з урахуванням потреб кінцевого користувача. Сьогоднішній реліз нічим не відрізняється; бренд дебютує дві нові електростанції та сонячну панель, створені для задоволення зростаючих потреб у портативній енергії, яку можна використовувати в сільській місцевості або вдома.

Ручки та вентиляційні отвори (жовтого кольору збоку електростанції) спроектовані так, щоб бути ненав’язливими та корисними.

Basecharge 600 і 1500 були створені з наміром створити безпечні, надійні енергетичні рішення, які можна використовувати в різних середовищах і умовах. І Basecharge 600, і 1500 оснащені внутрішнім перетворювачем змінного струму, по суті, забезпечуючи розетку в дорозі. Акумуляторні електростанції також оснащені декількома портами постійного струму, які зазвичай використовуються в будинках на колесах і наземних пристроях, а також USB-A, USB-C і USB-C PD потужністю 100 Вт, що ідеально підходить для ноутбуків і більш вимогливої персональної електроніки. Електростанції також постачаються з простою у використанні бездротовою зарядною панеллю, вбудованою у верхню частину обох моделей, що дозволяє користувачам відрізати шнур або заряджати свій смартфон навіть тоді, коли вони забули його.

Цього літа я тестував Basecharge 1500 (1 699 грн) від Biolite протягом місяця, використовуючи його для заряджання різноманітного обладнання для відпочинку на природі. від холодильника Dometic до електричного велосипеда Yamaha, а також багатьох інших речей між ними. Я виявив, що електростанція проста у використанні та розумінні, і, як і багато інших продуктів Biolite, має інтуїтивно зрозумілий дизайн.

Ось що мені сподобалось, а що ні, в новому продукті Biolite.

Biolite Basecharge 1500 проста у використанні та інтуїтивно зрозуміла

Я протестував Basecharge 1500, який був розроблений, щоб забезпечити 1500 ват-годин енергії, незалежно від того, чи ви перебуваєте поза мережею або без електрики вдома. Налаштування було простим завдяки легкому для читання передньому РК-інтеейсу; він обчислює входи, виходи та час автономної роботи в режимі реального часу, а також має цифровий центр обміну повідомленнями, який попереджає користувачів про активацію портів, системні повідомлення, дії з усунення несправностей та попередження, а також одометр енергії, який можна перезавантажити, який вимірював моє використання протягом певного періоду часу.

Використання нової сонячної панелі SolarPanel 100 (399) від Biolite потужністю 100 Вт/год.95) з електростанцією, що забезпечує нескінченну потужність: мені не довелося жодного разу вмикати її в мережу, щоб зарядити, і я міг безперервно заряджати портативний холодильник протягом місяця. а також заряджати кілька електровелосипедів, електроінструментів, рацій тощо. Якщо ви живете в постійно сонячній місцевості і хочете мати потік енергії поза мережею, ця установка вам сподобається.

Basecharge 1500 легший і краще спроектований, ніж у конкурентів

Я використовував інші електростанції раніше, і жодна з них не вразила мене так сильно, як Biolite своїм дизайном. Перше, що я помітив в електростанції, це її інтегровані, увігнуті ручки для перенесення; замість того, щоб стирчати збоку (що може ускладнити упаковку), як у інших портативних електростанцій, версія Biolite має увігнуті порти для перенесення, в яких також знаходяться вентиляційні отвори, що забезпечують охолодження літій-іонного акумулятора під час використання.

Це розумна особливість дизайну, яка свідчить про рівень уваги, яку Biolite приділяє зручності використання та функціоналу. Basecharge 1500 коштує лише 26.5 фунтів. це вдвічі менше, ніж у конкурентів. Я можу переміщати електростанцію за бажанням, залежно від моєї активності та потреб. Зменшення ваги дало набагато більше можливостей для використання електростанції; я не відчував, що мені потрібно встановити її і забути про неї. Скоріше, вона природно інтегрувалася в мій розпорядок дня.

Обидві моделі Basecharge оснащені 12-точковою системою контролю безпеки, яка запобігає перевантаженню ланцюга та захищає ваші пристрої, якщо ви підключаєте занадто багато пристроїв одночасно.

Бездротова зарядка Basecharge вибаглива

Бездротова QI-зарядка Basecharge (10 Вт) дозволяє користувачам заряджати будь-який бездротовий пристрій, розмістивши його на значку бездротової зарядки, завдяки невидимому індукційному полю, що створюється потужними котушками під ним. Теоретично, бездротова зарядка. це швидко і просто: покладіть пристрій на іконку, отримайте заряд. Biolite заявляє, що її електростанції можуть заряджати смартфони та планшети з діагоналлю екрана до 10 дюймів за допомогою BaseCharge 600 та до 14 дюймів за допомогою BaseCharge 1500.

Мені було важко користуватися бездротовою зарядною панеллю. в половині випадків, поклавши телефон на позначений символ, я повертався, щоб виявити, що телефон взагалі не заряджається. Я експериментував з кількома варіантами розміщення і навіть знімав чохол, що, здавалося, працювало трохи краще, але це клопітно (особливо, якщо ви перебуваєте в дорозі і вам потрібно тримати телефон під захистом). Однією з переваг є відсутність шнура: використання бездротової зарядки залишає додаткові порти відкритими для інших ваших пристроїв (якщо вони співпрацюють).

Хоча колода не була такою досконалою, як решта портативних електростанцій, коли вона працювала, вона заряджала мій телефон приблизно за дві третини часу, який зазвичай потрібен для повного заряду. Якщо ви зможете знайти найкраще місце для вашого пристрою, щоб він дійсно заряджався, ви будете вражені вихідною потужністю.

Після тестування я виявив, що причина, через яку зарядка не працювала належним чином, полягала в тому, що на бездротовій деці було кілька пристроїв. Після експериментів з одним пристроєм, розміщеним на іконці, бездротова зарядка стала набагато плавнішою.

Biolite Basecharge 600 і 1500 будуть доступні для попереднього замовлення з 7 вересня 2022 року на веб-сайті Biolite.

Огляд BioLite SolarPanel 5

biolite, дебют, електростанцією, сонячною

Спочатку я планував використовувати цю панель для живлення невеликого IoT-пристрою, але оскільки вам доведеться вручну перемикатися між зарядкою панелі та вашого пристрою, вона не буде працювати як джерело живлення. Але як це працює як портативний банк живлення, який поповнюється?

BioLite SolarPanel 5. це модний американський стартап, який пропонує дуже гарне обладнання та хорошу бізнес-філософію. Я вже знайомився з їхньою продукцією раніше і подумав, що цей літній IoT-проект буде шансом протестувати її. Як згадувалося вище, пристрій не може одночасно заряджати пристрій і себе. Ви повинні перемикати це вручну, тому для мого проекту (моніторинг рослин) це просто не працюватиме.

Як щодо використання його як сонячного зарядного пристрою під час кемпінгу? Це мої думки після того, як я випробував його протягом тижня.

Добре

По-перше. ця панель виглядає добре! Панель відчуває себе досить міцною. На упаковці вказано, що він водонепроникний, але на сторінці продукту він не вказаний як такий. Гумові заглушки, які захищають порти, прилягають досить добре, щоб забезпечити певний захист від бризок. Я впевнений, що він витримає невеликий дощ, але я не думаю, що він зможе пережити справжню зливу. Якби це було можливо, про це, безумовно, слід було б згадати на веб-сайті, тому я вважаю, що це просто “стійкість до погодних умов”, а не “водонепроникність”.

biolite, дебют, електростанцією, сонячною

Циферблат сонячної батареї досить прохолодний для вирівнювання панелі. Це повністю ручний пристрій, який використовує тінь, щоб підказати вам, як розташувати панель. Якщо тримати панель під ідеальним кутом, швидкість заряду значно збільшиться. Металевий шарнір міцніший, ніж здається, а отвори по краях чудово підходять для того, щоб прикріпити панель до рюкзака або повісити її десь, щоб ловити сонце.

biolite, дебют, електростанцією, сонячною

Індикатор стану видно навіть при сонячному світлі, а кнопку “заряджати речі” та “заряджати себе” легко помітити та використовувати. Панель блиматиме одним зі світлодіодних індикаторів стану, щоб повідомити, чи заряджається вона чи ні. Хороший інтеейс в цілому.

Погане

При повному заряді він заряджає лише 25% акумулятора мого телефону (Huawei Mate 10 Pro). У BioLite вказано, що він має акумулятор на 2200 мАг, а мій телефон має акумулятор на 4000 мАг. Я не очікую, що телефон зарядиться на 50%, але 25%. це вже занадто мало? Це означає, що при конвертації втрачається 50% енергії, і це досить жахлива статистика. При хорошому сонячному освітленні батарея BioLite заповниться за пару годин, але ви повинні бути там знову, коли вона буде повною, щоб натиснути кнопку для перемикання на зарядку.

Крім того, немає необхідності підключати телефон, доки BioLite повністю не зарядиться, якщо у вас великий пристрій. Чому? Якщо BioLite заряджений менше, ніж на 50%, він не буде заряджати 12.9-дюймовий iPad Pro взагалі. Спочатку це працювало краще, але зараз, здається, звужується. Насправді здається, що у нього є проблема з великими пристроями, такими як iPad, оскільки одного разу у нас був повністю заряджений Biolite, і він зміг зарядити лише від 2% до 4% на iPad. BioLite також пропонує BioLite 10 plus. З 10-ватною панеллю він заряджатиметься швидше, але він має лише акумулятор на 3000 мАг. Це менш ніж на 50% більше, ніж у BioLite 5, і він має ту ж саму проблему з дизайном. ви повинні бути там, щоб натиснути цей перемикач, коли він повністю заряджений. не можна просто залишити телефон/планшет заряджатися під час подорожі.

Хоча сонячний циферблат прохолодний, вам доведеться цілими днями пересувати панель. Це обмежує його корисність. Маленька батарея призводить до того, що ви повинні пам’ятати про заряджання кожного разу, коли Biolite заряджається, а потім не забудьте зарядити його знову якомога швидше. Щоб отримати повний заряд, вам доведеться бути поруч цілий день, лише час від часу натискаючи кнопку. Якби пристрій мав більший акумулятор, ви могли б залишити його на весь день і повернутися до повного заряду. Це, звичайно, збільшить вагу, що зробить її менш портативною, тому я повністю розумію, що це дизайнерське рішення. Я все ще хотів би трохи більше потужності для панелі такого розміру.

Висновок

Це гарна на вигляд і добре зроблена панель, але розмір акумулятора робить її не ідеальною для заряджання телефонів з великими акумуляторами та iPad.

BioLite SolarPanel10. це екологічний пристрій для повільного заряджання смартфона в поході

Світовий вердикт цифрової камери

Завдяки вбудованому акумулятору за сонячною панеллю BioLite SolarPanel10 є одним з найкращих способів підзарядити смартфон, якщо ви перебуваєте на відкритому повітрі, але тільки якщо у вас є час, щоб вбити його.

Плюси

  • Міцна конструкція
  • Сонячний годинник для максимуму. сонячна енергія
  • Вбудований акумулятор на 3200 мАг
  • Складається для подорожей

Мінуси

  • – Вхід MicroUSB
  • – Акумулятор невеликий
  • – Потребує регулярного вирівнювання
  • – Повільно заряджає гаджети

Чому ви можете довіряти “Світу цифрових камер

Наші експерти годинами тестують і порівнюють продукти та послуги, щоб ви могли обрати найкраще для себе. Дізнайтеся, як ми тестуємо.

BioLite SolarPanel10 не допоможе вам значно заощадити на рахунках за електроенергію. З потужністю всього 10 Вт не сподівайтеся, що вона зарядить щось швидко. Однак при правильному використанні трохи терпіння буде винагороджено безкоштовною енергією для смартфона.

Потрібно трохи знань, щоб налаштувати його правильно, і час від часу переставляти під час роботи, але вбудована батарея дозволяє цій сонячній панелі-акумулятору заряджати пристрої навіть коли сонце сідає.

Технічні характеристики

Розмір: 259x208x23 мм/10.2×8.2×0.9 дюймів

Вага: 550г/19.4 унції

Підключення: micro USB, USB-A

Батарея: 3,200 мАг

Основні характеристики

BioLite SolarPanel10. це сонячна панель потужністю 10 Вт з вбудованим в неї акумулятором на 3200 мАг. Це неймовірно корисно, оскільки означає, що вона може надсилати енергію в акумулятор смартфона, планшета або камери не тільки опівдні, коли сонце високо в небі, але й коли завгодно. Він заряджає свій власний акумулятор, який, у свою чергу, посилає постійний заряд на будь-який підключений пристрій; кінцевим результатом є постійний процес підзарядки, який не зупиняється лише тому, що є хмара або навіть темрява.

На тильній стороні акумулятора є роз’єм USB-A (5V/2.4-амперний роз’єм для підключення всього, що ви хочете, а також роз’єм micro USB для підзарядки BioLite SolarPanel10 від електромережі. Шкода тільки, що використовується мікро USB, оскільки це вже дуже застаріло.

Побудова та обробка

BioLite SolarPanel10 має виняткову якість збірки для виконання поставлених завдань. Фотоелектричні елементи розміщені під шаром міцного пластику, що робить сонячні панелі особливо міцними і здатними витримувати будь-які види грубого поводження. Сонячна панель фактично складається вдвічі для зручності подорожей. Одна половина панелі має підставку, яка висувається назовні. Це допомагає націлити BioLite SolarPanel10 на сонце, але також створює затінену зону позаду неї, де ви можете розмістити свій підключений телефон/камеру подалі від сонця.

Ця підставка також дозволяє досить легко закріпити BioLite SolarPanel10 на рюкзаку, щоб ви могли підзарядитися під час походу.

У будь-який час, коли BioLite SolarPanel10 знаходиться зовні, ви можете контролювати його заряд, перевіряючи світлодіодні індикатори на акумуляторі; їх чотири, які показують, чи заряджений він від 25% до 100%. Вони блимають, якщо батарея в даний момент отримує енергію від Сонця.

Продуктивність

У нашому порівняльному тесті BioLite SolarPanel10 зайняло шість годин, щоб зарядити на 80% портативний акумулятор ємністю 10 000 мАг, який був підключений до гнізда USB-A. Це вражає, хоча і не зовсім блискавично; з BioLite SolarPanel10 вам доведеться набратися терпіння. Цей сонячний будинок добре працює: підзаряджаючись за допомогою сонячного світла, він поповнює свій вбудований акумулятор і надсилає енергію безпосередньо на пристрій, підключений через USB. Таким чином, ви можете залишити BioLite SolarPanel10 в таборі для підзарядки, поки ви йдете, а потім використовувати його для поповнення рахунку телефону, коли повернетеся з настанням темряви. Однак, на практиці з таким підходом є кілька проблем. По-перше, ємність вбудованого акумулятора BioLite SolarPanel10 на 3200 мАг. це небагато, тому ми говоримо про 50% поповнення заряду середньостатистичного смартфона, а не про повну підзарядку. Друга проблема полягає в тому, що BioLite SolarPanel10 заряджається приблизно на 30% швидше, коли вона спрямована безпосередньо на сонце. Звичайно, Сонце, здається, рухається по денному небу, тому кожну годину або близько того розумно змінювати положення BioLite SolarPanel10. Це легко зробити: в кутку є невеликий сонячний годинник, який відкидає тінь на циферблат. Все, що вам потрібно зробити, це відцентрувати тінь, щоб на BioLite SolarPanel10 потрапляли прямі сонячні промені.

Вердикт

Це не вирішить ваших проблем із розрядкою акумулятора, і для цього потрібен сонячний день, але при використанні протягом усього дня BioLite SolarPanel10 є корисним і простим у використанні пристроєм для поповнення заряду смартфона в дорозі. Однак ми хотіли б, щоб він мав акумулятор на 5000 мАг, а також вхід USB-C для його підзарядки.

Дякуємо, що прочитали 5 статей цього місяця Приєднуйтесь зараз для необмеженого доступу

Насолоджуйтесь першим місяцем всього за £1/1/1€1

Читайте 5 безкоштовних статей на місяць без підписки

Залишити відповідь