AC vs. Акумулятори постійного струму: Які з них підходять саме вам. Сонячна батарея змінного струму

Що таке з’єднання змінного і постійного струму?

Існує дві основні архітектури акумуляторних систем: З’єднання змінного та постійного струму.

Під постійним струмом мається на увазі як акумулятор, так і сонячна батарея, підключені до одного інвертора. Сонячна енергія та акумулятор повинні пройти через інвертор, щоб живити електричні навантаження. Тому потужність, яку ви можете отримати, обмежена номінальною потужністю інвертора.

Наприклад, якщо у вас є гібридний інвертор потужністю 5 кВт і ви виробляєте 3 кВт сонячної енергії, ви можете витягнути лише 2 кВт з ваших батарей. Якщо вам потрібно обслуговувати навантаження 8 кВт, у вас немає іншого вибору, окрім як забезпечити додаткові 3 кВт з мережі. Незважаючи на те, що технічно станція має 8 кВт потужності!

На нашу думку, з’єднання змінного струму краще для домашнього акумулятора. Акумулятор, підключений до мережі змінного струму, як Powerwall, має власний вбудований інвертор. Вона може бути поєднана практично з будь-якою існуючою сонячною системою. Насправді, ви можете додати Tesla Powerwall до БУДЬ-ЯКОЇ мережевої сонячної системи.

Муфта змінного струму дає більше потужності

Однією з головних переваг батареї з власним інвертором є потужність, яку ви можете отримати від вашої системи. Ви можете забирати всю енергію, яку виробляє ваша сонячна система, плюс потужність інвертора вашого акумулятора.

Якщо ми використаємо той самий приклад вище. Ви маєте навантаження 8 кВт і виробляєте 3 кВт сонячної енергії. Ваш акумулятор Tesla може розряджатися на 5 кВт. 35=8кВт. У вас не буде проблем з обслуговуванням навантаження 8 кВт, немає необхідності використовувати енергію з мережі в цьому випадку!

Візьміть популярну сонячну систему розміром 5 кВт, і коли сонце не світить, у вас буде доступ до 5 кВт від сонця та 5 кВт від акумулятора. що дає вам загалом 10 кВт доступної потужності.

Ефективність в обох напрямках

Одним з недоліків акумуляторів, підключених до мережі змінного струму, є ефективність в обох напрямках. У батареї змінного струму енергія перетворюється з постійного струму в змінний за допомогою інвертора, потім знову в постійний, щоб зберігатися в батареї, а потім знову перетворюється в змінний, коли це необхідно для використання. Під час цього процесу неминучі певні втрати енергії. Однак ці втрати настільки мінімальні, що не впливають на продуктивність вашого акумулятора. На нашу думку, ця невелика втрата ефективності значно перекривається перевагами акумуляторів, підключених до мережі змінного струму, таких як Powerwall.

Легко збільшити потужність

Важливою особливістю Powerwall є її масштабованість. У житловій системі Powerwall може бути встановлено до 10 батарей.

Оскільки кожна батарея має власний вбудований інвертор на 5 кВт, кожного разу, коли ви додаєте батарею, ви додаєте ще 5 кВт розрядної потужності!

Наприклад, якщо ви встановили 3x Powerwalls, ви зможете отримати 15 кВт потужності одночасно тільки від ваших батарей. При стандартному підключенні до електромережі 14.5 кВт. це більше енергії, ніж ви можете отримати від мережі.

Кілька Powerwalls дуже зручні при проектуванні системи для великих резервних навантажень. Якщо вам потрібно підтримувати піч або потужні насоси в робочому стані, то дуже легко масштабувати кількість батарей для обслуговування навантаження. З гібридним інвертором це не так просто.

Крім того, при об’єднанні декількох Powerwalls ви також збільшите обсяг накопичуваної енергії, щоб зменшити використання мережі та продовжити роботу в разі відключення електроенергії.

Готові додати Powerwall до вашої сонячної системи? Зв’яжіться з нами, щоб захистити свій сьогодні.

Змінний струм vs. Акумулятори постійного струму: Які з них підходять саме вам?

Зберігання енергії стає все більш популярним в останні роки, і на це є вагомі підстави. Акумулятори є наступним кроком до незалежності від мережі, ефективно розширюючи можливості ваших сонячних панелей цілодобово, дозволяючи вам зберігати та використовувати надлишкову сонячну енергію як вдень, так і вночі.

Зі зростанням інтересу серед власників будинків та підприємств зростає і кількість систем резервного копіювання акумуляторів, доступних для споживачів. Тут, в Sun Valley Solar Solutions, ми в даний час пропонуємо як Tesla Powerwall, так і Generac PWRcell, надаючи вам вибір варіантів з підключенням до постійного або змінного струму.

Тож який інвертор підходить саме вам? Давайте подивимося на різницю між цими двома типами батарей.

З підключенням до мережі змінного струму vs. З’єднані постійним струмом. У чому різниця?

Ключова відмінність між системами з підключенням до мережі змінного та постійного струму полягає в шляху, який проходить електроенергія після того, як вона виробляється сонячними панелями. Сонячні панелі генерують енергію постійного струму, а акумулятори зберігають електроенергію у формі постійного струму. Але енергія постійного струму повинна бути перетворена в енергію змінного струму для побутових приладів у вашому домі.

У системі з підключенням до мережі змінного струму сонячна енергія постійного струму надходить від сонячних панелей до сонячного інвертора, який перетворює її в електроенергію змінного струму. Потім електроенергія змінного струму може надходити до ваших побутових приладів або до іншого інвертора, який перетворює її назад в електрику постійного струму для зберігання в акумуляторній системі. У системі з підключенням до мережі змінного струму будь-яка електроенергія, що зберігається в акумуляторі, повинна бути інвертована тричі, перш ніж вона може бути використана у вашому домі. один раз від панелей до інвертора, другий раз від інвертора до акумулятора, і останній раз від акумулятора до ваших побутових приладів.

У більшості систем, що працюють від постійного струму, енергія постійного струму надходить від ваших сонячних панелей безпосередньо в систему акумуляторів для зберігання. Енергія від батарей все одно повинна бути перетворена в енергію змінного струму для використання у вашому домі, але ця енергія інвертується лише один раз, оскільки вона надходить безпосередньо з панелей в батарею через контролер зарядного пристрою.

Історично склалося так, що для житлових і комерційних сонячних установок більш поширеними були системи зберігання електроенергії з підключенням до мережі змінного струму, але в міру того, як з’являється все більше варіантів з підключенням до мережі постійного струму, все більшої популярності набувають системи з підключенням до мережі постійного струму.

З’єднаний зі змінним струмом: Найкраще для тих, хто вже має сонячну електростанцію

Для власників будинків, які вже мають сонячні батареї і хочуть додати акумуляторну батарею до існуючого масиву, акумуляторна батарея з підключенням до мережі змінного струму, як правило, є найкращим рішенням, як з точки зору вартості, так і простоти встановлення. Зазвичай вони складаються з модулів літієвих батарей, системи управління батареями та інвертора/зарядного пристрою. все в одному компактному блоці, який можна легко встановити та підключити в більшості будинків.

Однією з переваг систем зі сполученим змінним струмом є те, що ці установки дозволяють заряджати батареї як від сонячних панелей, так і від мережі. Це означає, що якщо ваші панелі не генерують достатньо електроенергії для повної зарядки акумулятора, ви все одно можете покладатися на мережу для зарядки акумулятора.

Одним з недоліків систем з підключенням до мережі змінного струму є дещо нижча ефективність. Інвертування електроенергії з постійного струму в змінний або змінного струму в постійний призводить до невеликих втрат ефективності, а багаторазове інвертування призводить до втрат ефективності на кілька відсотків.

Tesla Powerwall з підключенням до мережі змінного струму (ємність 13.5 кВт-год) є чудовим варіантом для модернізації існуючої сонячної енергетичної системи, оскільки вона заряджається безпосередньо від ваших сонячних панелей, не залежить від електромережі та може забезпечити резервне живлення навіть тоді, коли вони не повністю заряджені. Однак важливо зазначити, що для системи резервного копіювання всього будинку знадобиться кілька батарей, а оскільки Powerwall заряджається безпосередньо від сонячної батареї, вам потрібно буде переконатися, що у вас достатньо панелей для повної зарядки батареї під час відсутності сонця.

З Powerwall ви використовуєте додаток Tesla для планування графіка заряджання та розряджання акумулятора. Якщо ваша компанія змінює пікові та непікові часи залежно від сезону, вам доведеться не забути оновити ці часи самостійно, коли прийде час.

З’єднаний з постійним струмом: Найкраще для тих, хто встановлює сонячну та накопичувальну системи разом

Якщо ви плануєте свою систему з нуля, одночасне встановлення сонячної панелі та акумулятора має кілька переваг. У цьому випадку батареї, з’єднані з постійним струмом, як правило, є кращим вибором, пропонуючи трохи вищу ефективність в цілому і меншу кількість компонентів, які потрібно повісити на стіну.

Системи постійного струму використовуються протягом десятиліть в автономних сонячних установках та системах меншої потужності, таких як автофургони та човни. Найпоширеніші системи з підключенням до постійного струму використовують сонячні регулятори для заряджання акумуляторів безпосередньо від сонячної батареї, а також інвертор для подачі змінного струму до побутових приладів.

Generac PWRcell (мінімальна ємність 9 кВт-год, з можливістю розширення до 18 кВт-год) є чудовим вибором для систем з підключенням до постійного струму. Вона пропонує просту, спрощену установку і програмується вашим інсталятором відповідно до графіка роботи вашої енергосистеми. Вам не доведеться турбуватися про самостійне програмування або оновлення графіків залежно від сезону, а PWRcell забезпечує точний контроль попиту.

PWRcell можна налаштувати на зарядку від мережі або від ваших сонячних панелей, що робить її більш життєздатним варіантом для невеликих систем, які можуть не забезпечувати достатню потужність для повного заряду батарей. Крім того, системи з підключенням до постійного струму пропонують дещо вищу ефективність через те, що в них менше шлюзів перетворення (AC/DC, DC/AC) в системі з підключенням до постійного струму.

У будь-якому випадку, ви у виграші

Незалежно від того, чи хочете ви розширити можливості вашої існуючої сонячної батареї, чи просто плануєте встановити нову систему у вашому домі, додавання накопичувача енергії значно покращить вашу гру та призведе до значної економії та безпеки для вас. Коли ваші сонячні панелі виробляють більше електроенергії, ніж ви можете використати у своєму будинку, ви можете зберігати цю надлишкову електроенергію замість того, щоб продавати її назад в мережу. Це особливо важливо зараз, коли комунальні служби в значній мірі зменшують кредити, які вони надають вам за надлишкову сонячну енергію.

У серпні 2022 року Конгрес прийняв Закон про зниження інфляції, який відновив і продовжив 30% податкову знижку на сонячну енергію. Ще кращим для клієнтів, які використовують системи зберігання енергії, є те, що зараз існує окремий податковий кредит для акумуляторів, що мають принаймні 5 кВт ємності. Ніколи не було кращого часу, щоб встановити батарею та скористатися цими оновленими стимулами!

Системи зберігання енергії є розумною інвестицією у вашу систему, і Sun Valley Solar Solutions може створити ідеальну систему зберігання для вас. Щоб дізнатися більше про варіанти зберігання енергії для вашого будинку, запросіть безкоштовну пропозицію вже сьогодні.

AC в порівнянні зі змінним струмом. З’єднання сонячної батареї постійним струмом: що потрібно знати

акумулятори, пост, підходять, саме, сонячна, батарея

Сонячні батареї стають популярним доповненням до проектів сонячної енергетики всіх масштабів. Що стосується способу з’єднання сонячних панелей, акумуляторів та інверторів на вашій ділянці, то існує два основних варіанти: з’єднання змінного струму (AC) та постійного струму (DC). Як з’єднання змінного, так і постійного струму мають переваги та недоліки, які залежать від специфіки вашої сонячної системи плюс накопичувач.

Дізнайтеся, скільки коштуватиме сонячне сховище у вашому регіоні у 2023 році

Змінний струм проти. З’єднання постійного струму: в чому різниця?

Ключова відмінність між системами з підключенням до мережі змінного та постійного струму полягає в шляху, який проходить електроенергія після того, як вона виробляється сонячними панелями. Сонячні панелі генерують електроенергію постійного струму, яку необхідно перетворити на змінний струм для електроприладів у вашому домі. Однак сонячні батареї зберігають електроенергію у формі постійного струму.

У системі з підключенням до мережі змінного струму сонячна електроенергія постійного струму надходить від сонячних панелей до сонячного інвертора, який перетворює електроенергію на змінний струм. Ця електроенергія змінного струму може надходити до ваших побутових приладів або до іншого інвертора, який перетворює її назад у постійний струм для зберігання в акумуляторній батареї. У системах з підключенням до мережі змінного струму будь-яка електроенергія, що зберігається в системі акумуляторів, повинна бути інвертована тричі перед використанням.

акумулятори, пост, підходять, саме, сонячна, батарея

У системі з підключенням до постійного струму сонячна електроенергія постійного струму надходить від сонячних панелей до контролера заряду, який безпосередньо подає її в систему акумуляторів, що означає відсутність інверсії сонячної електроенергії з постійного струму в змінний і назад до того, як електроенергія буде збережена в акумуляторі. Будь-яка електроенергія, вироблена сонячними панелями, буде інвертуватися лише один раз (з постійного струму в змінний), або коли вона надходить з акумуляторів до вашої домашньої електромережі, або в електромережу.

акумулятори, пост, підходять, саме, сонячна, батарея

Історично склалося так, що для житлових і комерційних сонячних установок більш поширеними були акумуляторні батареї зі зв’язком змінного струму, але з появою все більшої кількості варіантів постійного струму, зв’язок постійного струму набуває все більшої популярності.

Плюси і мінуси підключення змінного струму

Основною перевагою систем сонячних батарей з підключенням до мережі змінного струму є простота монтажу, особливо для модернізованих систем зберігання. Простіші установки вимагають менше праці та часу для сонячних інсталяторів, що часто означає менші початкові витрати.

Додатковою перевагою систем з підключенням змінного струму є те, що вони дозволяють заряджати батареї як від сонячних панелей, так і від мережі. Це означає, що якщо ваша система сонячних панелей не виробляє достатньо електроенергії для повної зарядки акумулятора, ви все одно можете покладатися на мережу для підзарядки акумулятора, щоб забезпечити відмовостійкість або отримати вигоду від арбітражу тарифів на електроенергію. Це також є важливою перевагою, якщо ви сподіваєтесь взяти участь у пілотному проекті зі зберігання енергії для комунальних потреб або в іншій програмі реагування на попит. оскільки вашій електрокомпанії може знадобитися можливість контролювати потік електроенергії, що надходить і витікає з акумулятора.

Що стосується недоліків, то з’єднання змінного струму означає, що накопичену сонячну електроенергію потрібно буде тричі інвертувати, перш ніж використовувати її для побутових приладів. Процес інвертування електроенергії з змінного струму в постійний або з постійного в змінний призводить до невеликих втрат ефективності, тому чим більше інверсій відбувається, тим більше загальне зниження ефективності системи. Більшість інверторів мають втрати ефективності близько декількох відсотків.

Плюси та мінуси з’єднання постійного струму

Сонячні енергетичні системи з підключенням до постійного струму мають перевагу в тому, що вони більш ефективні, ніж системи з підключенням до змінного струму. У той час як сонячна електроенергія перетворюється між змінним і постійним струмом тричі, системи постійного струму перетворюють електроенергію від сонячних панелей лише один раз, що призводить до загальної вищої ефективності системи.

При цьому варіанти з підключенням до постійного струму складніші в установці, що може призвести до збільшення авансових витрат і часу на встановлення.

Яка система зберігання сонячної енергії найкраще підходить для вас?

Якщо у вас вже встановлена система сонячних панелей і ви хочете додати акумуляторну батарею в якості модернізації, вам, швидше за все, підійде система з підключенням до мережі змінного струму. Це пов’язано з тим, що у вас вже буде встановлена сонячна інверторна система з панелями, а перепідключення для системи з підключенням до постійного струму є складним процесом, який може збільшити витрати на встановлення.

Тим не менш, якщо ви встановлюєте систему сонячних панелей і акумуляторну батарею одночасно, система з підключенням до постійного струму може бути кращим варіантом через вищу загальну ефективність установок з підключенням до постійного струму. Однак час встановлення систем з підключенням до мережі постійного струму зазвичай довший, ніж для систем змінного струму, тому важливо врахувати, як це вплине на ваші початкові витрати на встановлення.

Перевірте, чи підходить вам сонячна система плюс накопичувач

Незалежно від того, чи обираєте ви систему з підключенням до мережі змінного або постійного струму, встановлення сонячної системи плюс накопичувач на вашому об’єкті нерухомості може бути чудовим способом заощадити гроші. Скористайтеся сонячним калькулятором EnergySage, щоб дізнатися, скільки сонячна енергія може заощадити, і зареєструйтеся на EnergySage Marketplace, щоб отримувати пропозиції від місцевих сонячних компаній, які мають ліцензію на встановлення цих систем.

читати на EnergySage

Хочете перейти на сонячну енергію? Ось все, що вам потрібно знати в Найкращі сонячні панелі у 2023 році: Топ продуктів у порівнянні Сонячна черепиця: що потрібно знати у 2023 році Як встановити сонячні панелі Чи варті сонячні панелі того у 2023 році?

Про Джейкоба Марша

Джейкоб. автор статей для EnergySage з досвідом роботи в галузі сонячної енергетики, електрифікації та відновлюваних джерел енергії. Маючи понад п’ять років досвіду дослідження та написання статей про домашню енергетику (плюс ступінь з геологічних наук Університету Тафтса), він застосовує унікальний науковий підхід до написання та дослідження всього, що пов’язано з енергетикою.

Генераторна муфта змінного струму для систем зберігання сонячної енергії та акумуляторних батарей PWRcell

З новим оновленням мікропрограми акумуляторні накопичувачі Generac PWRcell можуть приймати до 7.6 кВт змінного струму, що генерується сторонніми фотоелектричними інверторами.

акумулятори, пост, підходять, саме, сонячна, батарея

Поділіться

Компанія Generac Power Systems, відома як фахівець в області резервних генераторів, оголосила, що її продукція PWRcell дозволяє зберігати батареї з підключенням до мережі змінного струму, а також інтегрувати їх з генератором змінного струму. Це означає, що з новим оновленням мікропрограми акумуляторні накопичувачі Generac PWRcell можуть приймати до 7.6 кВт електроенергії змінного струму, виробленої сторонніми фотоелектричними інверторами.

Рішення Generac PWRcell для резервного живлення від акумуляторних батарей має модульну конструкцію, яка може масштабуватися від трьох модулів ємністю 9 кВт-год до 4 модулів ємністю 9 кВт-год.5 кВт вихідної потужності, до шестимодульної, 18 кВт-год, 9 кВт вихідної потужності. Якщо потрібно більше місця для зберігання, компанія Generac повідомляє, що кілька шаф для батарей PWRcell можуть бути інтегровані в один інвертор Generac PWRcell для забезпечення ємності до 36 кВт-год і безперервної резервної потужності 11 кВт. Стрінгові інвертори PWRcell мають 7 функцій.6 кВт та 11.Моделі потужністю 4 кВт, з піковою ефективністю 97.3% і 97.7%, відповідно.

Популярний вміст

Завдяки підтримці зв’язку змінного струму, власники сонячних будинків тепер мають можливість додати до існуючого масиву сонячних батарей систему зберігання PWRcell, що працює на постійному струмі, або підключити новий або існуючий домашній резервний генератор Generac Guardian, що працює на постійному струмі, до системи зберігання PWRcell.

“Компанія Generac пишається тим, що є лідером у створенні майбутнього енергетики, пропонуючи надійні енергетичні рішення, які підвищують енергетичну стійкість і незалежність”. сказав Аарон Джагдфельд, президент і головний виконавчий директор компанії Generac. “Ми продовжуємо розширювати наш портфель продуктів чистої енергії, розширюючи можливості рішень для зберігання сонячної енергії та акумуляторних батарей і надаючи нашим дилерам та інсталяторам широкий вибір варіантів для своїх клієнтів”.”

Цей контент захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви хочете співпрацювати з нами і хочете повторно використовувати частину нашого контенту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

Анна Фішер

Енн Фішер. старший редактор журналу pv magazine USA. Анна. досвідчена письменниця, редакторка та журналістка.

Залишити відповідь