10 сонячних генераторів для дому для сталого енергозабезпечення. Найнадійніший сонячний генератор

Сонячні генератори для дому для сталого резервного живлення

Invicti Web Application Security Scanner. єдине рішення, яке забезпечує автоматичну перевірку вразливостей за допомогою Proof-Based Scanning™.

У наш час, коли ми стикаємося з дефіцитом палива та джерел енергії, використання сонячного генератора для дому виділяється як одна з найкращих інновацій.

Сонячні генератори. це чудовий спосіб отримати додаткову енергію, яка може стати в нагоді в різних ситуаціях, коли вам знадобиться електрика, але вона недоступна.

сонячних, генератор, сталого, сонячний

Таким чином, за допомогою сонячних генераторів ви можете брати енергію сонця з собою, куди б ви не пішли! Оскільки багато сонячних генераторів є портативними та простими у використанні, вони забезпечують енергією з низьким рівнем викидів для тих, хто постійно переїжджає або хоче мати резервну електроенергію в надзвичайних ситуаціях.

Сонячний генератор виробляє енергію, яка еквівалентна енергії, що виробляється іншими типами генераторів, але при цьому є більш екологічно чистою.

У цій статті ми дізнаємося про те, що таке сонячні генератори та як працює сонячний генератор для дому. Також ми дізнаємося про те, як виглядає загальна потужність сонячного генератора для дому та як довго він може підтримувати наші пристрої у випадку надзвичайних ситуацій.

Ми також обговоримо складнощі у налаштуванні та встановленні цих пристроїв. Нарешті, ми обговоримо 10 сонячних генераторів для дому для сталого резервного живлення.

Що таке сонячні генератори?

Сонячний генератор. це чудова технологія, яка живиться від сонця. Інвертор працює в унісон з сонячними панелями, оскільки без них сонячний генератор не може виробляти енергію. Сонячні панелі вловлюють енергію або промені від панелей. Сонячний генератор витягує енергію з сонячних панелей і зберігає її в акумуляторній батареї.

Тому будь-який пристрій, який використовує сонячну енергію, називається генератором сонячної енергії. Енергія сонця також вловлюється сонячними панелями на портативному сонячному генераторі, який потім зберігає її в акумуляторі для подальшого використання.

сонячних, генератор, сталого, сонячний

Більшість людей використовують сонячні генератори під час кемпінгу, походів, катання на човнах та інших видів активного відпочинку на природі. Ці сонячні генератори діють як портативні електростанції для таких людей.

У наш час його також використовують у будинках, щоб забезпечити наявність додаткового джерела живлення на випадок проблем з основним джерелом живлення. Сонячні генератори також використовуються у вуличних ліхтарях, зовнішньому освітленні, зовнішніх пристроях та деяких внутрішніх пристроях.

Як працюють сонячні генератори для дому?

Переносні сонячні панелі, контролер сонячного заряду, сонячна батарея та інвертор. це чотири основні частини сонячного генератора. Сонячні генератори працюють в тандемі з сонячними панелями та деякими сонячними накопичувачами. Ви можете використовувати сонячне світло як джерело енергії, а потім зберігати її за допомогою сонячних панелей.

Сонячний генератор для дому можна придбати як частину комплексної сонячної електростанції, або ви можете придбати сонячну панель, сонячний генератор та сонячну батарею окремо.

Генератор не буде функціонувати належним чином без жодного компонента, або не буде функціонувати взагалі. Генератори на сонячних батареях. це прорив завдяки взаємодії всіх цих частин.

сонячних, генератор, сталого, сонячний

Сонячні панелі генерують енергію постійного струму (DC), яка потім передається через контролер заряду. Акумулятор. це місце, де вся сонячна енергія зберігається для подальшого використання, а контролер заряду контролює напругу енергії, що надходить до нього. На сьогоднішній день літій-іонні батареї складають більшість сонячних генераторів на ринку.

Коли потрібно використати енергію, накопичену в акумуляторі, інвертор перетворює її на енергію змінного струму, або електроенергію змінного струму, яку використовує більшість приладів та гаджетів. Сонячні генератори зазвичай постачаються з USB-роз’ємами, розетками змінного струму та 12-вольтовими зарядними пристроями, щоб ви могли заряджати кілька пристроїв.

Як виглядає загальна потужність таких пристроїв, і як довго вона може підтримувати наші пристрої в надзвичайних ситуаціях?

Важливо пам’ятати, що домашній сонячний генератор використовується лише в екстремальних обставинах, таких як відключення електроенергії. Ці ситуації потребують меншого споживання енергії, ніж зазвичай. Деякі моделі сонячних генераторів є модульними.

Однак більшість сонячних генераторів, які зазвичай мають потужність від 500 до 1000 Вт-год, не можуть виробляти стільки електроенергії. Потужність генератора значно збільшується завдяки цій функції, що робить домашнє резервне джерело живлення практичним вибором. Сонячний генератор буде виробляти тим більше електроенергії, чим більше в ньому ват.

Під час кризових ситуацій, таких як відключення електроенергії, ви можете використовувати цю зелену енергію для запуску світла та вентиляторів, підігріву води та обігріву приміщення. Час роботи сонячного генератора обмежений. Це залежить від того, скільки енергії потребують вибрані вами електроприлади, і скільки цінних ват-годин може забезпечити ваш сонячний генератор.

Розрахунок стає надзвичайно важливим, якщо ви використовуєте генератор сонячної енергії для живлення світла, вентиляторів або вентиляторів протягом всієї ночі.

Загальна кількість необхідної потужності (ват) розраховується шляхом множення номінальної потужності електричного навантаження на кількість одиниць цієї потужності для кожного пристрою. Простіше кажучи, ви можете визначити, як довго може працювати сонячний генератор, розділивши наявні ват-години на необхідну потужність.

Наскільки складним є налаштування та встановлення цих пристроїв?

сонячних, генератор, сталого, сонячний

Використання дорогих матеріалів робить всю установку сонячного генератора досить дорогою. Крім того, відсутність кваліфікованих людей для завершення проекту є однією з найбільших перешкод для встановлення сонячних генераторів. Розуміння складності цих систем генерації сонячної енергії вимагає певної підготовки.

Інша проблема полягає в тому, як укладаються угоди на купівлю сонячних генераторів, де споживач платить за панелі, обладнання та установку.

Потім бізнес або встановлює панелі самостійно, або залучає незалежних інсталяторів після доставки товару. У цих угодах іноді буває неоднозначно, хто буде оплачувати рахунок за ремонт, якщо сонячна панель вийде з ладу.

Ми всі усвідомили, що сонячні генератори дійсно корисні як для будинків, так і для навколишнього середовища. Але вибір правильного сонячного генератора для будинку може бути складним завданням.

Нижче наведено список з 10 сонячних генераторів для вашого будинку, які можуть допомогти вам мати стійке резервне живлення.

BLUETTI AC200MAX

Комплект сонячного генератора BLUETTI AC200MAX 3PV200 складається з чистого синусоїдального інвертора змінного струму потужністю 2200 Вт з імпульсною потужністю 4800 Вт. Ємність 2048 Вт-год, акумулятор LiFePO4 з 3500 життєвих циклів. Його потужність також може бути розширена до 6144 Вт-год з 2×B230 або 8192 Вт-год з 2×B300.

сонячних, генератор, сталого, сонячний

Він має 7 способів підзарядки: Від мережі змінного струму, сонячної батареї, автомобіля, генератора, свинцевого акумулятора, подвійної зарядки від мережі змінного струму та сонячної батареї. Сонячний генератор Bluetti може давати максимальну сонячну потужність від 900 Вт до 1400 Вт. Має швидкий процес подвійного заряджання, який складається з сонячної батареї та адаптера змінного струму. Нарешті, він має інтелектуальне управління і може контролюватися в додатку BLUETTI.

Сонячний генератор EF ECOFLOW Delta Max (2000)

З сонячними панелями потужністю 160 Вт, контролер DELTA Max (2000) MPPT забезпечує повну перезарядку без шуму і викидів забруднюючих речовин. Він має вихідну потужність 2400 Вт для одночасного живлення до 15 пристроїв.

З увімкненим режимом X-Boost він також може живити прилади потужністю 3400 Вт. Це означає, що ви можете продовжувати користуватися холодильником, сушаркою та іншими приладами навіть під час відключення електроенергії.

сонячних, генератор, сталого, сонячний

Сонячна панель потужністю 160 Вт стійка до погодних умов і водонепроникна, що робить її ідеальною для активного відпочинку на природі, наприклад, кемпінгу, скелелазіння та трекінгу. Його можна повністю зарядити за допомогою розетки за 1.8 годин.

Подвійна зарядка поєднує в собі змінний струм та інтелектуальний генератор з неперевершеною швидкістю на ринку. Може використовуватися зовні як сонячний генератор змінного струму або сонячний Smart-генератор.

Електростанції NOVOO

Електростанція на 80000 мАг

Тепер, якщо мова йде про надійність і продуктивність, то електростанція NOVOO на 80000mAh може стати абсолютним чемпіоном. Сонячний генератор потужністю 296 ват-годин, здатний заряджати автомобільні холодильники, різні пристрої, прилади, дрони, ноутбуки тощо.

сонячних, генератор, сталого, сонячний

Крім того, генератор поставляється з різними варіантами потужності: Порт USB-C, вихід Type C-PD, три вихідних порти USB і два 5.5 мм розетки постійного струму. І це ще не все: цей сонячний електрогенератор навіть оснащений РК-дисплеєм, що дозволяє контролювати рівень заряду акумулятора.

З NOVOO 80000mAh на вашому боці, зарядка стає надзвичайно швидкою. Це займає близько 6 годин.5 годин для повної зарядки генератора від сонячної панелі потужністю 100 Вт. Крім того, підключення розетки допоможе вам зарядити генератор всього за 7 хвилин.5 годин.

Це займе приблизний час 9.5 годин для повної зарядки автомобільного акумулятора. І якщо ви хочете, ви також можете зарядити його за допомогою зарядного пристрою типу C-PD. Генератор поставляється з портативними силовими кабелями, має сертифікат RoHS і навіть пропонує користувачам цілодобову службу підтримки, а також 30-денну політику повернення коштів і річну гарантію.

Це займе приблизний час 9.5 годин для повної зарядки автомобільного акумулятора. А якщо ви хочете, ви також можете зарядити його за допомогою зарядного пристрою Type C-PD. Генератор поставляється з портативними кабелями живлення, сертифікатом RoHS і навіть пропонує користувачам цілодобову службу підтримки, а також 30-денну політику повернення коштів і річну гарантію.

Портативна електростанція на 62400 мАг

Версія NOVOO на 64200 мАг виглядає як велика цегла. Він виділяється серед інших електростанцій на ринку завдяки своєму вражаючому порту USB-C PD, в той час як більшість інших пристроїв мають лише порти USB-A.

З такою великою кількістю різних варіантів виходу, ця портативна електростанція може легко зарядити все, що є у вашому домі, потужністю менше 200 Вт. Отже, будь то ваш ноутбук або навіть невеликий вентилятор, вам просто більше не доведеться турбуватися про їх заряджання.

сонячних, генератор, сталого, сонячний

Крім того, всі з’єднання для прийому електроенергії знаходяться на передній панелі електростанції. Кожен комплект має вимикач, який вмикає та вимикає розетки та порти. Ви також можете заряджати кілька пристроїв одночасно. Це ще не все: РК-екран показує стан, наприклад, скільки залишилося заряду і які порти використовуються.

Реверсивний сонячний генератор для дому

Сонячні генератори Geneverse пропонують найнадійніше джерело аварійного живлення. Оскільки елементи акумулятора виготовлені для електромобілів, він безпечний і надійний. Переносні електростанції сонячного генератора мають потужність 1002 Вт-год кожна. Забезпечує до 7 днів енергії для ваших основних приладів та побутових гаджетів на одному заряді.

сонячних, генератор, сталого, сонячний

Він включає три чисті синусоїдальні розетки змінного струму, які можуть обробляти 1000 Вт номінальної потужності та 2000 Вт імпульсної потужності при 110 В. Крім того, він має два виходи USB-C з PD 18W, один USB-A з 5V/2.4А, один USB-A з функцією швидкої зарядки Qualcomm Quick Charge 3.0 та одну автомобільну розетку 12В/10А.

Ви можете заправлятися за допомогою генератора енергії сонячних панелей SolarPower ONE, розетки змінного струму або вашого автомобіля. Він поставляється зі складною, портативною конструкцією з регульованою підставкою.

Сонячний генератор Jackery 1000

З метою створення екологічно чистих, тихих і практичних енергетичних рішень, сонячний генератор Jackery Solar Generator 1000 складається з двох комплектів сонячних панелей SolarSaga 100W і портативної електростанції Explorer 1000.

Він має три розетки змінного струму з чистою синусоїдою, два порти USB-C та один порт швидкої зарядки. Він має робочу потужність 1000 Вт, імпульсну потужність 2000 Вт і більшу ємність 1002 Вт-год.

сонячних, генератор, сталого, сонячний

Всі ваші електроприлади, включаючи холодильник і кавоварку, можна заряджати за допомогою 3.0 підключення. Один порт USB-A і один порт USB-C присутні на SolarSaga 100W. Solar Generator 1000 є екологічно чистим, оскільки використовує сонячну енергію і майже не виробляє викидів.

EF ECOFLOW Delta Max (1600)

Портативна електростанція EcoFlow DELTA Max (1600) з вихідною потужністю 2000 Вт змінного струму може легко живити ваші домашні потреби. Використовуючи технологію X-Boost потужністю 2800 Вт, він може живити вашу систему кондиціонування, обігрівачі та інше потужне обладнання.

Для домашнього резервування він має значну потужність 1612 Вт-год, яку можна збільшити до 5644 Вт-год, підключивши додаткову батарею. Ви можете використовувати подвійну зарядку для підключення розумного генератора до мережі змінного струму для ще більш швидкої роботи.

сонячних, генератор, сталого, сонячний

Для зовнішнього використання він оснащений такими парами, як сонячна батарея змінного струму або сонячний генератор Smart. Крім того, він відстежує та захищає ваші речі в режимі реального часу за допомогою інтелектуальної системи керування акумулятором (BMS). Надійність підвищується завдяки покращеній конструкції корпусу та вогнестійким компонентам.

Сонячний генератор AlphaESS

Сонячний генератор AlphaESS має сонячну панель SP200 потужністю 200 Вт і портативний накопичувач енергії на 1036 Вт-год. Ви можете отримати чисту та безмежну сонячну енергію, підзарядивши блок живлення AP1000 за допомогою сонячної панелі SP200.

Три звичайні розетки змінного струму потужністю 1000 Вт з чистою синусоїдою, роз’єм для швидкої зарядки USB-C PD 100 Вт, порт постійного струму, навіс для автомобіля та килимки для бездротової зарядки. все це входить до складу AP1000.

сонячних, генератор, сталого, сонячний

Матеріал корпусу 94-V0 і власноруч розроблена система BMS забезпечують два рівні захисту безпеки. Сонячна панель має вбудований захист від короткого замикання та перенапруги і складається з високосертифікованого монокристалічного кремнію. Є чотири регульовані підставки, які можна швидко зібрати.

Електростанція BougeRV 1100WH

Акумуляторна батарея в алюмінієвій оболонці витримує понад 1500 перезарядок, що робить термін служби портативної електростанції BougeRV у 2 рази довшим, ніж у звичайних акумуляторів.

Ідеально підходить для зовнішнього живлення та домашніх резервних батарей. Ця електростанція є більш потужною, ніж багато аналогічних товарів на ринку, з величезною потужністю 1100 Вт-год і 1200 Вт номінальної потужності з піковою потужністю 2000 Вт.

сонячних, генератор, сталого, сонячний

У разі аварійного відключення електроенергії, один заряд може забезпечити роботу вашого будинку та основних приладів протягом двох-трьох днів. Він добре підходить для основного електрообладнання та побутових приладів змінного струму під час подорожей, кемпінгу або роботи у віддалених місцях.

Сонячний генератор EF ECOFLOW DELTA Pro

У сонячній електростанції EF ECOFLOW DELTA Pro використовується акумуляторна батарея LFP. DELTA Pro. це портативна домашня батарея для використання по всьому будинку завдяки великій ємності акумулятора 3600 Вт-год, вихідній потужності 3600 Вт змінного струму та 15 розеткам.

сонячних, генератор, сталого, сонячний

Портативна сонячна панель потужністю 400 Вт використовує алгоритм MPPT у поєднанні з DELTA Pro, щоб працювати з найкращою ефективністю, в дощ чи сонце. Коефіцієнт перетворення 22.4 відсотки для сонячних панелей. це вражаюче.

Портативна сонячна панель потужністю 400 Вт захищена від погодних умов і спроектована на довгий термін служби. Вона виготовлена з шарів еластичного EVA та пружного скловолокна для забезпечення довговічності та мобільності.

Сонячний генератор Generark для домашніх автофургонів

При 110В/60Гц HomePower 2 забезпечує постійну високу вихідну потужність 2200Вт та імпульсну потужність 4400Вт. Його інвертор з чистою синусоїдою регулює та плавно змінює вихід енергії.

Вона може генерувати більш чисту, плавну, тиху і надійну енергію. Таким чином, 99% типових побутових приладів і пристроїв можна використовувати більш комфортно і без перебоїв.

сонячних, генератор, сталого, сонячний

Маючи 9 одночасних виходів, він має високий ступінь сумісності. Містить 2 виходи USB-C з PD 100 Вт, 2 порти USB-A з підтримкою Qualcomm Quick Charge 3.0 сертифікований, 4 розетки змінного струму 110 В/60 Гц, 1 автомобільна розетка 12 В/10 А та 4 порти USB-A.

Висновок

Сонячний генератор для дому. чудова альтернатива, якщо ви хочете бути готовими до перебоїв в електропостачанні або природних катаклізмів. Використовуючи відповідні акумуляторні модулі, потужність багатьох типів сонячних генераторів може бути збільшена. Це може забезпечити ваш будинок великою кількістю енергії. Цієї енергії буде достатньо для роботи багатьох побутових приладів протягом певного періоду часу.

Вони допоможуть вам і вашій родині під час надзвичайних ситуацій. Вони можуть використовувати енергію сонця для виробництва електроенергії та допомагають навколишньому середовищу. Сонячні генератори працюють відносно добре порівняно з тими, що використовують викопне паливо.

Сонячні генератори не тільки корисні, але й є кроком у напрямку припинення використання викопного палива та методом очищення нашого довкілля.

Далі, ознайомтеся з деякими з найкращих портативних зарядних пристроїв.

Зворотне порівняння продуктів

сонячних, генератор, сталого, сонячний

Наше портативне сімейство продуктів зростає. Щоб допомогти вирішити, який Geneverse є найкращим рішенням для аварійного електропостачання для вашого будинку, вивчіть лінійку HomePower нижче. Портативність для вас важливіша за потужність? Вам потрібна автономна резервна акумуляторна електростанція або сонячний генератор (акумуляторні сонячні батареї)? Або, можливо, у вас є конкретний випадок використання, як у одного з наших клієнтів, який використовує Geneverse для живлення свого ветеринарного обладнання для коней в дорозі. Читайте далі, щоб дізнатися, який Geneverse підходить саме вам.

Потужність 1002 Вт/год (1000 Вт номінальної потужності/2000 Вт перенапруги) Резервна акумуляторна електростанція від 799.00 Сонячний генератор (акумуляторні сонячні панелі) від 1,499.00

Потужність 1210 Вт/год (1200 Вт номінальної потужності/2400 Вт перенапруги) Резервна акумуляторна електростанція від 1,299 грн.00 Сонячний генератор (акумуляторні сонячні панелі) від 1 898.00

Потужність 2060 Вт Годин (2200 Вт номінальна/4400 Вт імпульсна) Резервна акумуляторна електростанція від 1,699.00 Сонячний генератор (акумуляторні сонячні панелі) від 2,699.00

Потужність 2419 Вт/год (2200 Вт номінальна/4400 Вт імпульсна) Резервна акумуляторна електростанція від 2299.00 Сонячний генератор (акумуляторні сонячні панелі) від 3,399.00

 • 8 розеток, (3) розетки 110 В змінного струму
 • Безпечний для використання в приміщенні. Без газу. Без диму. Без шуму. Повна зарядка зберігає енергію до 1 року Дозволяє безперервне використання під час заряджання Плоска ручка для перенесення
 • Вага виробу: 24 фунти.
 • Час заряду від 0% до 100%
 • Сонячна батарея 9.5 годин
 • Розетка змінного струму 7.5 годин
 • В якості найкращої практики обслуговування ми рекомендуємо перевіряти рівень заряду акумулятора кожні 3-6 місяців, щоб переконатися, що у вас є вся необхідна енергія, коли вона вам потрібна найбільше.
 • Сонячна енергія на основі використання двох сонячних панелей потужністю 100 Вт (панелі Geneverse потужністю 200 Вт можна використовувати, якщо ви придбаєте адаптер SolarPower 2 до HomePower ONE).

Детальна інформація про продукт

Акумулятор LiFePO4 (понад 3 000 циклів перезарядки)

7 розеток, (3) розетки 120 В змінного струму

 • Безпечний для використання в приміщенні. Без газу. Без випарів. Без шуму. Повна зарядка зберігає енергію до 1 року Дозволяє безперервне використання під час зарядки Ергономічні бічні ручки для перенесення
 • Вага виробу: 39 фунтів.
 • Час заряджання від 0% до 100%
 • Solar 5.5 годин
 • Розетка змінного струму 1.5 годин
 • Як найкраща практика обслуговування, ми рекомендуємо перевіряти рівень заряду акумулятора кожні 3-6 місяців, щоб гарантувати, що у вас буде достатньо енергії, коли вона вам найбільше потрібна.
 • Заряджається від двох сонячних панелей SolarPower 2 потужністю 200 Вт (кожна електростанція може використовувати до 4 панелей для збільшення швидкості заряджання).

Деталі продукту

Літій-іонний акумулятор (понад 500 циклів перезарядки)

 • 9 загальних розеток, (4) розетки 110 В змінного струму
 • Безпечний у приміщенні. Без газу. Ніяких випарів. Без шуму. Повна зарядка зберігає енергію до 1 року Дозволяє безперервне використання під час заряджання Верхня ручка та візок на коліщатках Magic Wheel (входять до комплекту) для портативності
 • Вага виробу: 47 фунтів.
 • Час заряджання від 0% до 100%
 • Solar 7.5 годин
 • Розетка змінного струму 2.5 годин
 • Як найкраща практика обслуговування, ми рекомендуємо перевіряти рівень заряду акумулятора кожні 3-6 місяців, щоб переконатися, що у вас є вся необхідна потужність, коли вона вам найбільше потрібна.
 • Працює від двох сонячних панелей SolarPower 2 потужністю 200 Вт (кожна електростанція може використовувати до 4 панелей для збільшення швидкості заряджання).

Детальна інформація про продукт

Акумулятор LiFePO4 (понад 3 000 циклів перезарядки)

 • 7 розеток, (3) розетки 120 В змінного струму
 • Безпечний для використання в приміщенні. Без газу. Відсутність випарів. Відсутність шуму. Повна зарядка зберігає енергію до 1 року Дозволяє безперервне використання під час заряджання Ергономічні бічні ручки для перенесення
 • Вага виробу: 59 фунтів.
 • Час заряджання від 0% до 100%
 • Сонячна енергія 8 годин
 • Розетка змінного струму 2.5 годин
 • Як найкраща практика обслуговування, ми рекомендуємо перевіряти рівень заряду акумулятора кожні 3-6 місяців, щоб гарантувати, що ви матимете всю необхідну потужність, коли вона вам найбільше потрібна.
 • Сонячна батарея на основі двох сонячних панелей SolarPower 2 потужністю 200 Вт (кожна електростанція може використовувати до 4 панелей для збільшення швидкості заряджання).

Ідеальні випадки використання

Живлення домашніх пристроїв, що працюють на рівні або близько 1000 Вт під час відключення електроенергії (апарати СРАР, телевізори, кавоварки, лампи та багато іншого)

Події на ходу (кемпінг, бездоріжжя, подорожі)

Заходи на свіжому повітрі (катання на човнах, вечірки на природі, вечірки на задньому дворі)

Сонячні генератори безпечні для використання в приміщенні, тому Geneverse є чудовою альтернативою або доповненням до паливних генераторів.

Натисніть, щоб прочитати більше.

Оригінальний HomePower ONE. це зручний, компактний і портативний блок живлення, який ідеально підходить для роботи пристроїв, коли ви перебуваєте в дорозі, або тих, які працюють з ефективною постійною потужністю, наприклад, телевізорів або освітлення.

У надзвичайних ситуаціях може живити медичні прилади та найважливіші засоби для сну, такі як кисневий або CPAP-апарат, або навіть вентилятори та ковдри з підігрівом. Також може живити лампи, мікрохвильові печі та інші кухонні прилади.

Для повсякденного використання HomePower ONE надзвичайно портативна. Отже, він чудово підходить для кемпінгу, заряджання пристроїв на музичних фестивалях, під час вечірок або інших групових заходів, у тому числі прямо у вас на задньому дворі. Вона живить святкові та інші вуличні прикраси наших клієнтів, їхні кавоварки, телевізори, проектори, ноутбуки, мобільні телефони, Wi-Fi роутери та подовжувачі, і навіть караоке-машини.

Нашим клієнтам подобається думка про те, що сонячні панелі. це безкоштовна відновлювана енергія.

Ознайомтеся з відгуками наших клієнтів нижче, щоб знайти додаткову корисну інформацію.

Ідеальні випадки використання

Все, що вміє HomePower ONE, плюс.

Живлення деяких пристроїв, що працюють на рівні або близько 1200 Вт під час відключення електроенергії (системи безпеки, зовнішні прикраси тощо)

Домашні проекти “зроби сам” або невеликі підрядні роботи (електроінструменти, пневматичні компресори)

Будь-які додаткові потреби в портативному живленні (автофургон, кемпінг, сусідські вечірки)

Сонячні генератори безпечні для використання в приміщенні, тому Geneverse є чудовою альтернативою або доповненням до паливних генераторів.

Натисніть, щоб дізнатися більше.

Сонячний генератор HomePower ONE PRO забезпечує ефективне живлення побутових приладів середнього рівня, коли у вас немає електроенергії. Такі речі, як холодильник на короткий час або всі пристрої у вашому домашньому офісі, і навіть деякі електроінструменти.

При вазі 39 фунтів, HomePower ONE PRO все ще залишається підходящим і надійним супутником у подорожах. Він добре підходить для автофургонів і тривалих дорожніх подорожей, оскільки може живити острівні плити, сковорідки, а також усі ретранслятори та подовжувачі електронного зв’язку, необхідні для забезпечення безпеки.

На вечірках він може живити звукові системи, кегератори, міні-холодильники та телевізори будь-якого розміру до, під час або після гри (виграшної чи програшної).

Як завжди, HomePower ONE PRO та його додаткова потужність були розроблені для надзвичайних ситуацій. Відключення електроенергії є необхідною умовою для будь-якого добре підготовленого власника будинку.

Ознайомтеся з відгуками наших клієнтів нижче, щоб знайти додаткову корисну інформацію.

Ідеальні випадки використання

Все, що можуть робити HomePower ONE і ONE PRO, плюс.

Живлення домашніх приладів, що працюють під час відключення електроенергії на рівні або близько 1800-2200 Вт (холодильники, електричні грилі тощо)

Живлення предметів максимальної потужності під час надзвичайних ситуацій

Потреби в електроенергії в будинку та навколо нього (електрогазонокосарки та електроінструменти)

Візок Magic Wheel Cart ідеально підходить для паркетної або кахельної підлоги

Сонячні генератори безпечні для використання в приміщенні, тому Geneverse є чудовою альтернативою або доповненням до паливних генераторів.

Натисніть, щоб дізнатися більше.

Оригінальний HomePower 2. це потужний пристрій, який більше призначений для домашнього використання. Підтримує живлення найважливіших домашніх пристроїв під час великих відключень електроенергії, зокрема основних кухонних приладів протягом ночі.

Зокрема, він чудово підходить для живлення приладів у місцях скупчення людей, таких як кухня та вітальня, щоб відновити душевний спокій і зв’язок для ваших близьких у надзвичайних ситуаціях.

Незважаючи на додаткову вагу, візок Magic Wheel Cart, що входить до комплекту, дозволяє легко переміщати його з кімнати в кімнату, особливо на підлозі з твердим покриттям.

HomePower 2 також може впоратися з роботою на подвір’ї та проектами “зроби сам. Безперервний заряд, отриманий ззовні, коли панелі підключені до мережі, дозволяє цьому генератору надійно забезпечувати електроенергією електричні грилі, блендери, повітряні компресори та багато іншого.

Ознайомтеся з відгуками наших клієнтів нижче, щоб знайти додаткову корисну інформацію.

Ідеальні випадки використання

Все, що вміють серії HomePower ONE та HomePower 2 original, і навіть більше.

Живлення домашніх пристроїв, що працюють під час відключення електроенергії на рівні або близько 1800-2200 Вт (апарати для гемодіалізу, морозильні камери тощо)

Живлення предметів максимальної потужності під час надзвичайної ситуації

Міцний, важкий каркас робить його чудовим для трейлерів та кузовів вантажівок або для використання на робочому майданчику

Невеликий з’їзд, ремісничий ярмарок або місцевий бізнес-стенд

Межі залежать від того, що ви тестуєте! (і потужність окремих пристроїв)

Сонячні генератори безпечні для використання в приміщенні, тому Geneverse є чудовою альтернативою або доповненням до паливних генераторів.

Ніколи більше не будьте безсилі з найкращим сонячним генератором для вашого будинку

сонячних, генератор, сталого, сонячний

Продукти, представлені на TravelAwaits, незалежно відібрані та протестовані нашими авторами та редакторами. Ми можемо заробляти комісію, коли ви натискаєте або робите покупку.

Розпродаж готовності до надзвичайних ситуацій Збережіть зараз

Я не усвідомлював, наскільки сильно залежу від електрики, поки кілька місяців тому не прокинувся без світла. Не було Wi-Fi, тому я не міг медитувати, використовуючи додаток Headspace. Тоді я не змогла б займатися йогою, бо для цього також використовую додаток! Гаразд, це не катастрофа. я можу медитувати та практикувати йогу без розетки. Але потім я зрозумів, що не можу закип’ятити воду для кави. І я не міг працювати, оскільки моя робота на ноутбуці залежить від інтернету.

Гірше того: я навіть не міг почистити зуби, оскільки наш свердловинний насос потребує електроенергії. Який сніданок можна приготувати, не використовуючи плиту, мікрохвильову піч або тостер?? Я не наважився зварити кашу. Відкриття холодильника, щоб дістати молоко, може випустити залишки холоду, а я не хотів ризикувати. Слава Богу, що є мюслі! Я з’їв один і ліг спати, поки через кілька годин не з’явилося світло.

Очевидно, що моя історія з відключенням електроенергії. дрібниця в порівнянні з багатьма стихійними лихами. Тим не менш, важливо бути готовим до будь-якого відключення електроенергії. Очевидно, у нас є старий генератор, але він не підключений, тому що (за словами мого чоловіка) у нас немає перемикача, щоб вимкнути електрику, і розетки, щоб увімкнути його в розетку. Крім того, він величезний, захований десь у нашому гаражі, і використовує газ, якого у нас, ймовірно, немає під рукою. Підсумок: не зовсім зручно в екстрених ситуаціях.

Але ви знаєте, що зручно в надзвичайних ситуаціях? Сонячний генератор Geneverse. Просто дістаньте його, увімкніть, підключіть свої пристрої, і у вас є електрика! Читайте далі, щоб дізнатися більше про це надійне, універсальне та портативне аварійне джерело живлення.

сонячних, генератор, сталого, сонячний

Навіщо потрібен сонячний генератор?

Від стихійних лих, таких як лісові пожежі, землетруси, урагани або крижані зимові шторми, до відключень електроенергії та проблем з електромережами, сонячний генератор Geneverse є надійним джерелом енергії, коли ви потребуєте її найбільше. Цей надійний, довговічний і портативний сонячний генератор фактично народився після руйнівних лісових пожеж у Каліфорнії, які залишили тисячі людей без світла і навіть без даху над головою у 2019 році.

Підприємець, який займається технологіями та енергетикою, опинився вдома з новонародженою дитиною та мамою, яким дуже потрібен був холодильник, незважаючи на наслідки лісових пожеж, які залишили їх без електроенергії на 4 дні. Натхненний цією кризою, він спочатку назвав компанію Generark на честь Ноєвого ковчега. Тепер такі сім’ї, як його, можуть мати спокій, надійне джерело резервного живлення будинку та безпеку в будь-якій надзвичайній ситуації.

сонячних, генератор, сталого, сонячний

Як сонячний генератор Geneverse отримує енергію?

Забудьте про паливо, мастило та фільтри. Сонячний генератор Geneverse отримує енергію від сонця, а не від бензину. Переносні сонячні панелі перетворюють сонячне світло на сонячну енергію, яка зберігається в резервній електростанції генератора на літієвих батареях.

Сонячні панелі чудово підзаряджають систему, коли немає електрики, але акумулятор також можна повністю зарядити через розетку змінного струму, і його потужності вистачить щонайменше на рік. Якщо сонячна енергія або енергія змінного струму недоступна, ви навіть можете заряджати Geneverse від свого автомобіля!

Ще одна перевага сонячних генераторів перед газовими: Вони набагато чистіші і працюють набагато тихіше.

На що звернути увагу при покупці сонячного генератора?

Швидка підзарядка

Завдяки надшвидкій швидкості заряджання 1000 Вт, Geneverse потрібно лише трохи більше 2 годин, щоб повністю зарядити літій-іонну батарею від розетки змінного струму. Завдяки сонячним панелям Geneverse повністю заряджається за 3-4 години.

100% безпечний для використання в приміщенні

Вихлопні гази газогенератора містять високий рівень чадного газу (CO). безшумного, невидимого, смертельно небезпечного газу, запах якого ви не відчуваєте. Але сонячні генератори Geneverse не дадуть вам отруїтися чадним газом. вони взагалі не виділяють ніяких газів або шкідливих речовин!

Кожен пристрій Geneverse проходить 52 випробування на надійність, енергоефективність та безпеку. Почувайтеся впевнено, знаючи, що енергоефективність та безпека вашого сонячного генератора були протестовані та сертифіковані U.S. Міністерство енергетики США, Енергетична комісія Каліфорнії, Федеральна комісія зв’язку та Організація Об’єднаних Націй 38.3 Стандарт транспортної безпеки.

Забезпечує до 7 днів енергії

Одного заряду вистачить для живлення ваших основних пристроїв до одного тижня. Цей зарядний пристрій забезпечить роботу вашої побутової техніки, телефонів, планшетів та комп’ютерів, медичних приладів, освітлення та багато іншого. Остання модель Geneverse, HomePower 2, забезпечує безперервну високу вихідну потужність 1800 Вт-2200 Вт і має два порти USB (A), два порти USB-C, чотири розетки змінного струму та автомобільну розетку.

сонячних, генератор, сталого, сонячний

Доступне резервне живлення для вашого будинку

Система резервного живлення від акумулятора для цілого будинку може коштувати до 100 000! Сонячне рішення Geneverse коштує одну десяту ціни, яку Tesla та інші постачальники беруть за систему акумуляторів, сонячні панелі та установку. Це неймовірно доступний спосіб переконатися, що ваш будинок має резервне живлення, незалежно від того, де ви живете.

Мій батько нещодавно переїхав до будинку для людей похилого віку в Коннектикуті і був засмучений тим, що у них не було генератора для всього будинку. Натомість, коли через несприятливі погодні умови вимикається електрика, мешканці збираються у спільному приміщенні, де є резервне джерело живлення. Реверсивний сонячний генератор на допомогу! Завдяки найкращому портативному рішенню, що працює від акумулятора, татові не доведеться збиратися разом з іншими людьми похилого віку, поки вони чекають на відновлення подачі електроенергії. Він може подбати про всі свої потреби в електроенергії, не виходячи зі свого “центру всесвіту”, так званого м’якого крісла.

сонячних, генератор, сталого, сонячний

Ідеально підходить для сучасного сімейного життя

У Geneverse є портативний сонячний генератор для кожного будинку і для будь-яких потреб, тому ви можете вибрати ідеальний варіант, виходячи з розміру вашого домогосподарства. До того ж, він набагато симпатичніший за інші портативні генератори на ринку. Дизайн Geneverse серії HomePower 2 візуально піднесений, щоб ідеально поєднуватися з іншими аксесуарами преміум-класу, які сьогодні можна знайти в сучасних будинках. Стоячи приблизно на рівні пояса, цей генератор може залишатися на землі, усуваючи необхідність нахилятися, піднімати його та розміщувати на іншій поверхні.

Портативна електростанція поза мережею

Колеса внизу дозволяють легко переміщати Geneverse HomePower 2 з місця на місце, тому вона ідеально підходить для кемпера або кемпінгу. Він також має зручну ручку, щоб його було легко взяти. Всередині, зовні, нагорі, внизу, цей портативний сонячний генератор готовий до роботи! Його портативність та компактний дизайн також роблять його надзвичайно простим у зберіганні та виході, коли це потрібно.

5-річна гарантія

Повністю заряджений Geneverse не тільки допомагає долати стихійні лиха та аварії, але й постачається з гарантією. Інші компанії, що виробляють сонячні генератори, можуть запропонувати дворічну гарантію, але Geneverse надає 5-річну гарантію на свою продукцію.

Не чекайте, поки стихійне лихо залишить вас без електрики, підготуйте свій будинок заздалегідь і замовте сонячний генератор Geneverse вже зараз!

 • Лора Рей Переглянути весь профіль

Лора Рей жила в Атланті, районі затоки, Каліфорнії та Остіні. Після переїзду з Техасу вони з чоловіком кілька років мандрували Середнім Заходом у кемпері, перш ніж нарешті оселилися на 35 акрах у своєму рідному штаті Кентуккі. Коли вона не стукає по клавіатурі (кіт на колінах), ви можете знайти її за заняттями йогою, садівництвом або грою на укулеле. На додаток до написання статей для сайтів Quillt, таких як SeniorsMatter.com та Oola.com, вона також писала для Zumper.Він працював редактором Oola.com, а потім став контент-стратегом TravelAwaits. Серед улюблених напрямків цієї мандрівниці. Італія, грецькі острови та озеро Кентуккі.

Найкращий сонячний генератор для життя поза мережею: 7 найкращих варіантів

Незалежно від того, чи є ви хардкорним туристом або виживальщиком, або вам просто подобається ідея жити поза мережею, наявність сонячного генератора надзвичайно важлива. Найкращий сонячний генератор для життя поза мережею дасть вам можливість жити без шкідливих викидів і заощадити купу грошей на газі та паливі для заправки традиційного генератора.

сонячних, генератор, сталого, сонячний

Незалежно від вашої мотивації, сонячні генератори можуть бути надзвичайно корисними для вашого автономного способу життя. Отже, без зайвих сумнівів, давайте зануримося в те, як знайти найкращий сонячний генератор для життя поза мережею та як його вибрати.

Що таке сонячний генератор і як він працює?

Сонячні генератори використовують сонячні панелі для використання енергії сонця для перетворення її в електрику. Кожен генератор може бути приєднаний до сонячних панелей, які використовують енергію, а потім передають її генератору. Потім генератор зберігає цю енергію до тих пір, поки не досягне повної потужності і не буде готовий до використання.

Сонячні генератори здебільшого призначені для живлення невеликих пристроїв, таких як ноутбуки, зарядні пристрої для телефонів або світильники. Однак, сонячна енергетика постійно розвивається, і генератори стають все більшими і кращими, ніж будь-коли. Хоча сонячні генератори все ще рекомендуються як резервне або додаткове джерело енергії, є кілька варіантів, які можуть задовольнити ваше бажання жити поза мережею.

Як вибрати найкращий сонячний генератор для автономного життя

При виборі найкращого сонячного генератора для життя поза мережею, головне, про що слід пам’ятати. це ваші цілі та розмір генератора, який вам потрібен. Кожне з наведених нижче міркувань впливає на можливості вашого генератора і на те, для чого ви можете його використовувати.

Зберігання енергії

Здатність генератора зберігати енергію вимірюється у ват-годинах. Більшість сонячних генераторів мають здатність зберігати менше 100 або 500 ват-годин, що достатньо лише для живлення лампочки або зарядного пристрою.

сонячних, генератор, сталого, сонячний

Однак потужний генератор, найкращий сонячний генератор для життя поза мережею, матиме потужність зберігання енергії в кілька тисяч кіловат-годин. Однак це не означає, що ви зможете забезпечувати електроенергією свій будинок кілька тисяч годин поспіль. Щоб з’ясувати це, вам потрібно скласти потужність кожного з приладів та пристроїв, які ви хочете живити.

Наприклад, якщо ви хочете живити холодильник потужністю 500 Вт, а ваш генератор має потужність 2000 кіловат-годин, ви можете живити ваш 500-ватний холодильник протягом чотирьох годин. Просто візьміть потужність того, що ви живите, і розділіть її на ємність зберігання.

Можливість зарядки

Поряд зі здатністю зберігати енергію, найкращий сонячний генератор для життя поза мережею повинен мати можливість швидко перезаряджатися. це надзвичайно важливо. Розмір і кількість сонячних панелей значною мірою визначатимуть швидкість заряджання генератора після використання накопиченої енергії. Якщо ви сподіваєтеся безперервно використовувати електроприлади або мати постійне електроживлення, можливість і швидкість зарядки є життєво важливими.

Вам також потрібен генератор, який можна заряджати іншими способами, наприклад, від 12-вольтової батареї. Якщо сонце не світить, а сонячний генератор потребує підзарядки, необхідні акумулятори, розетки та інші джерела живлення.

Вихідна потужність

Вихідна потужність означає, скільки різних пристроїв генератор може живити одночасно і скільки різних джерел живлення він має. Джерела живлення. це типи розеток, штепсельних вилок і портів на самому генераторі. Найкращий сонячний генератор для автономного життя повинен мати багато різних стилів і розмірів портів, а також максимальну вихідну потужність, яка перевищує максимальну вхідну.

сонячних, генератор, сталого, сонячний

Портативність

Вам також потрібен портативний сонячний генератор, який можна легко переміщати з місця на місце. Це особливо важливо для життя поза мережею, включаючи кемпінг, бунгало та будь-яку іншу життєву ситуацію, яку ви можете собі уявити. Типовий найкращий сонячний генератор для життя поза мережею важить від 10 до 100 фунтів, але не забувайте про шнури, батареї або сонячні панелі, які вам доведеться транспортувати.

Довговічність

Нарешті, вам не потрібен сонячний генератор, який працює досить добре, але потребує частої заміни. Для справжнього автономного життя у вас повинен бути сонячний генератор. Умови можуть бути несприятливими та брудними, і мати найкращий сонячний генератор для життя поза мережею означає мати генератор, який може витримати удари та синці та прослужити довгий час.

Найкращий сонячний генератор для життя поза мережею

Jackery Explorer 1500

Jackery Explorer 1500 пропонує відмінну вихідну потужність, портативність, довговічність і поставляється в мініатюрному корпусі. Кожну з цих речей важливо враховувати при покупці найкращого сонячного генератора для життя поза мережею. Хоча він може бути не таким хорошим в кожній області, як інші генератори, він найкраще поєднує кожен аспект і займає наше перше місце в загальному рейтингу.

Найкращий сонячний генератор для життя поза мережею

сонячних, генератор, сталого, сонячний

Ми можемо заробляти комісію через партнерські посилання на цій сторінці без додаткових витрат для вас. Детальніше див. у розділі “Відмова від відповідальності.

Чи розглядали ви можливість повністю перейти на автономне живлення?? Я розглядав можливість відключення від електростанцій і переходу на екологічно чисту енергію та життя поза мережею. Однією з моїх головних проблем є те, що я можу використовувати в якості надійного джерела живлення для мого автономного будинку. З такою великою кількістю сонячних генераторів на ринку, знайти найкращий сонячний генератор для життя поза мережею може бути складно, тому я склав посібник покупця з найкращих сонячних генераторів для автономних умов життя.

Про сонячні генератори для автономного життя

Вибираючи найкращий сонячний генератор, слід враховувати кілька факторів. До них відносяться вартість, довговічність і те, скільки енергії потрібно користувачеві. Наприклад, вибір портативних сонячних генераторів для кемпінгу буде повністю відрізнятися від вибору найкращого сонячного генератора для живлення автономного будинку.

Вибір генератора, який найкраще підходить для автономного життя, може бути складним завданням. Чим більше я шукав найкращі сонячні генератори, тим більше у мене залишалося питань. Щоб допомогти вам у виборі, я відповів на основні питання нижче, такі як “який розмір сонячного генератора є найпотужнішим” і “скільки енергії мені потрібно для моєї автономної кабіни або будинку”.

Читайте далі, щоб дізнатися більше.

Що таке сонячний генератор?

Сонячні генератори перетворюють енергію сонця в електричну енергію. Більшість сонячних генераторів можна використовувати для різних цілей, в тому числі для живлення будинків, підприємств та транспортних засобів.

Автономний сонячний генератор стає все більш популярним вибором, оскільки все більше людей шукають способи зменшити свою залежність від викопного палива та перейти до відновлюваних джерел енергії. Вони також відносно прості в налаштуванні та використанні, що робить їх чудовим варіантом для тих, хто шукає альтернативу традиційним генераторам.

Як працюють сонячні генератори?

Сонячні генератори працюють за допомогою сонячних панелей для перетворення сонячного світла в електричну енергію. Ця електрична енергія потім зберігається в зовнішніх акумуляторах, які можуть бути використані для живлення пристроїв або приладів, коли це необхідно. Більшість сонячних генераторів можна використовувати для живлення широкого спектру електронних пристроїв, включаючи освітлення, комп’ютери, телевізори та холодильники.

У чому переваги сонячних генераторів?

Існує багато переваг сонячних електрогенераторів, включаючи той факт, що вони є більш екологічно чистими, ніж традиційні генератори, оскільки вони не спричиняють викидів або забруднення, як енергія, яку ви отримуєте, використовуючи мережеві електростанції.

Вони працюють набагато тихіше, ніж традиційні генератори, тому ви можете насолоджуватися тишею і спокоєм під час їх використання. Найкращі сонячні генератори також можна використовувати в різних умовах, включаючи будинки. Вони також можуть використовуватися для живлення та зарядки декількох пристроїв та приладів.

Чи може сонячний генератор забезпечити енергією цілий автономний будинок?

Навіть найкращий сонячний генератор може бути не в змозі забезпечити всю енергію для типового будинку. Проте, якщо в автономному будинку є мінімум побутової техніки та електронних пристроїв, сонячний генератор може забезпечити достатню вихідну потужність.

Найкращий спосіб визначити, чи зможе сонячний генератор забезпечити будинок електроенергією. це розрахувати кількість ват, що використовуються щодня, і найбільше навантаження.

За даними EIA, середній будинок у США використовує 900 кВт-год на місяць. Отже, виходячи з цього розрахунку, сонячний генератор, необхідний для автономного будинку, повинен бути 2000 кВт з літій-іонними батареями резервного живлення на 2000 Вт-год.

Якщо ви плануєте жити повністю поза мережею, я рекомендую придбати акумулятор, який може витримати багато зарядів і впоратися з великими побутовими приладами.

Важлива не тільки ємність акумулятора, але й тип сонячної панелі. Купувати потужні панелі оптимальної якості краще, ніж купувати додаткові сонячні панелі нижчої якості.

Прилади в автономному будинку є ключовим фактором у визначенні того, чи можете ви жити з автономним сонячним генератором. У разі використання портативних сонячних генераторів для тривалих кемпінгових поїздок без електромережі буде достатньо базового генератора, який зможе заряджати пристрої та живити невеликі електроприлади. Але використовувати сонячну енергію для всього будинку може бути складно.

Наскільки великий генератор і скільки сонячних панелей вам потрібно, щоб жити поза мережею?

Кількість сонячної енергії, необхідної для автономного життя, залежить від кількості використовуваної електроенергії. Знайти найкращий сонячний генератор, що відповідає вашим потребам, дуже важливо, але кількість необхідних панелей є ще більш важливою.

При облаштуванні автономного будинку з сонячними генераторами я рекомендую розрахувати, скільки сонячних панелей потрібно для живлення автономного будинку.

Щоб розрахувати необхідний розмір масиву сонячних панелей, розрахуйте наступне:

 • Кількість місця на даху, доступного для встановлення панелей?
 • Кількість прямого сонячного світла, яке отримають панелі?
 • Який тип панелей планується придбати?
 • Скільки сонячної енергії або використання енергії має автономний будинок?

Більші сонячні панелі забезпечують кращу продуктивність у порівнянні з меншими. Рекомендовані сонячні панелі, необхідні для проживання поза мережею. це 200-ватні панелі.

Кожен автономний будинок має потреби в електроенергії, і визначення кількості енергії та кількості необхідних сонячних панелей може бути складним завданням. Однак у таблиці нижче наведено загальний огляд налаштування сонячної системи та кількості необхідних панелей.

Сонячна система, налаштована для живлення автономного будинку

Розмір сонячної системи Середні витрати на електроенергію в місяць Скільки потрібно 200-ватних сонячних панелей
5 кВт 60 26 панелей
10 кВт 120 52 панелі
20 кВт 240 105 панелей
50 кВт 600 255 панелей
100 кВт 1200 510 панелей

Аварійне резервне живлення. найкраще резервне джерело живлення для автономної системи?

Відповідь на це питання залежить від кількох факторів, включаючи особисті уподобання, бюджет і доступність ресурсів. Сонячне світло не гарантоване у всіх частинах країни, і це є найбільшою ахіллесовою п’ятою для систем відновлюваної енергетики, таких як сонячна, і може спричинити проблеми з перебоями в електропостачанні.

Якщо ви розраховуєте на те, що сонячна енергія буде вашим єдиним джерелом енергії, то вам потрібно мати резервний план на випадок, коли сонце не світить. Наприклад, якщо ви цінуєте екологічність, то система резервного живлення, яка може зберігати сонячну енергію протягом днів або тижнів, коли сонце не світить, ймовірно, буде найкращим варіантом для вас.

Однак, якщо у вас обмежений бюджет або ви цінуєте зручність та економічну ефективність, то використання резервної системи, яка використовує викопне паливо, наприклад, генератори природного газу або пропану, може бути кращим варіантом.

Незалежно від того, яку систему резервного копіювання ви вибрали, переконайтеся, що у вас є план на випадок, коли сонячна електростанція не зможе виробляти достатньо надійної енергії. Підсумовуючи, не існує одного “найкращого” джерела резервного живлення для автономної установки. Зрештою, це залежить від ваших індивідуальних потреб та уподобань.

Найкращі сонячні генератори. топ-об’єкти 2023 року

Сонячний генератор Bluetti AC200P

Bluetti AC200P може підтримувати різні пристрої, включаючи холодильники, фени та мікрохвильові печі. Цей надійний і оптимально спроектований генератор має сталеву конструкцію і займає всього 3.5 годин до повного заряду.

З Bluetti AC200P, вихідна потужність вражає. Я можу живити 17 пристроїв одночасно. Крім того, вона має численні функції безпеки для захисту від перезарядки та стрибків напруги.

Єдиним недоліком цього генератора є те, що він досить важкий. Однак, якщо ви використовуєте його для автономного будинку і в основному перебуваєте в одному місці, то це не повинно бути проблемою.

Показаний нижче пакет поставляється з сонячними панелями, але ви також можете придбати їх окремо.

Сонячний генератор Jackery 1000

Сонячний генератор Jackery Solar 1000 має кілька розеток, які можуть заряджати такі прилади, як кавоварки та чайники. Джекері простий у використанні та працює безшумно. Цей компактний генератор оснащений двома сонячними панелями.

Невелика конструкція робить його зручним для переміщення, і він вважається одним з найбільш довговічних сонячних генераторів на ринку. Його структура дозволяє йому протистояти складним обставинам. Крім того, сонячний генератор Jackery Solar Generator 1000 оснащений USB-роз’ємом для легкої зарядки ноутбука, планшета та телефону.

Недоліком цього генератора є те, що він може живити лише кілька невеликих приладів. Проте, він не буде достатньо потужним, щоб підтримувати великі прилади, такі як плита. У комплект поставки входять 2 сонячні панелі потужністю 100 Вт.

Сонячний генератор EF ECOFLO Delta

Сонячний генератор EF ECOFLO Delta має літієву батарею, яка швидко заряджається та довговічна. Я можу заряджати генератор Ecoflo за допомогою сонячної панелі або акумулятора змінного струму. Цей сонячний генератор має 6 розеток змінного струму, що робить його ідеальним для побутової техніки та інструментів.

Ecoflo Delta можна повністю зарядити за допомогою сонячних панелей за 4 години і живити 13 пристроїв одночасно. Єдиним недоліком цього генератора є його вартість. Він коштує дорожче, ніж більшість найкращих сонячних генераторів.

У комплекті, наведеному нижче, є сонячні панелі, але за потреби їх можна придбати окремо.

Сонячний генератор Goal Zero Yeti 3000x

Goal Zero Yeti. це довговічний, потужний і портативний сонячний генератор. Має літієву батарею ємністю 2982 Вт-год та сім вихідних портів, які дозволяють користувачеві одночасно керувати 10 приладами, наприклад, чайником, плитою та холодильником. Крім того, вбудовані колеса полегшують його транспортування та використання в кемпінгу.

Крім того, Goalzero можна зарядити протягом декількох годин, підключивши його до розетки та зарядивши сонячними панелями. Він також стійкий до погодних умов і сумісний з більшістю приладів. Недоліком цих автономних сонячних генераторів є вартість; однак, у порівнянні з конкурентами, це, безумовно, потужний сонячний генератор.

Сонячний генератор Bluetti EP500 для автономного життя

Bluetti EP500 може забезпечити енергією весь ваш будинок. Цей генератор має вражаючу ємність акумулятора 5100 Вт-год і є одним з найефективніших генераторів Bluetti. Крім того, Bluetti EP500 має унікальні функції, такі як пульт дистанційного керування та сенсорний РК-екран Smart touch.

Цей сонячний генератор має витончений дизайн. Єдиний недолік. це те, що він важкий і його нелегко пересувати. Це також один з найдорожчих генераторів, але він, безумовно, вражає своєю вражаючою потужністю. Це серйозний претендент, якщо ви хочете живити багато електроприладів.

Портативний сонячний генератор EF Ecoflow River 288Вт

EF Ecoflow River має один з найшвидших часів заряджання серед більшості пристроїв. Він заряджається від 0-80% протягом години і досягає повного заряду за 1.6 годин. Цей портативний сонячний генератор сумісний з 80% пристроїв, таких як електроінструменти та кухонні прилади.

Цей сонячний генератор може бути не найкращим для живлення будинку, оскільки він може одночасно працювати лише з обмеженою кількістю пристроїв та приладів.

Сонячний генератор Golabs R300 для автономного життя

Сонячний генератор Golabs R300. це компактний і високонадійний сонячний генератор. Цей сонячний генератор має 2 розетки змінного струму 110 вольт і 2 розетки постійного струму з двома USB-портами для швидкої зарядки. Це один з найкращих портативних генераторів, який має легку конструкцію і важить всього 8.37 фунтів.

Вихідна потужність могла б бути кращою на цьому сонячному генераторі. Вибір іншого акумулятора може бути найкращим варіантом залежно від обставин користувача.

Який сонячний генератор найпотужніший?

На ринку мало дуже потужних генераторів. На жаль, нелегко порівняти, який з них найпотужніший, оскільки багато генераторів мають різні функції. Однак ось три найкращі сонячні генератори, які складають список найпотужніших сонячних генераторів.

EcoFlo Delta Pro

EcoFlow Delta Pro забезпечує достатню потужність для багатогодинного інтенсивного використання. Цей портативний генератор має 3.Ємність акумулятора 6 кВт-год, що полегшує життя поза мережею. EcoFlo може живити такі прилади, як мікрохвильова піч, чайник, духовка, кондиціонер, обігрівач і холодильник.

Bluetti AC200P

Bluetti AC 200 має інвертор чистої синусоїди потужністю 2000 Вт і 17 виходів для декількох пристроїв. Цей сонячний генератор може живити такі прилади, як кавоварка, електричний гриль та кондиціонер.

Jackery 1000

Сонячний генератор Jackery 1000 простий у використанні та працює безшумно. Цей генератор може заряджатися 8 годин при підключенні до 2 сонячних панелей по 1000 Вт. Веб-сайт Jackery пропонує цей сонячний генератор з панелями як пакетну пропозицію.

Висновок

У моєму дослідженні найкращого сонячного генератора на ринку було приємно багато варіантів, і рішення про те, який з них придбати, може бути складним. Моя порада, як згадувалося вище, полягає в тому, щоб переконатися, що ви ретельно оцінили, скільки потужності вам потрібно для початку, а потім опрацювати різні додаткові функції, які вам потрібні для задоволення ваших потреб.

Можливо, вам буде складно забезпечити енергією що-небудь, крім невеликого автономного будинку, використовуючи лише 100% сонячної енергії. Гібридна система, що включає кілька джерел енергії е.g Вітрова турбіна, підключена до однієї акумуляторної системи, може бути життєздатним варіантом.

Кілька найкращих варіантів сонячної енергії, на мою думку, включають Bluetti AC200P, EcoFlo Delta та Jackery 1000.

Придбання правильного сонячного генератора може бути досить вигідною інвестицією для життя поза мережею. Незважаючи на те, що авансові витрати є значними, переваги численні.

Залишити відповідь