Вартість сонячних панелей в Техасі. 10 сонячних панелей коштують

Вартість сонячних панелей в Техасі

З 2010 року ціна на сонячну енергію різко впала більш ніж на 80%. Що стало вирішальним фактором у зростаючому впровадженні сонячної енергії в Техасі, де встановлено достатньо сонячних панелей, щоб виробляти понад 1.8 мільйонів будинків!

Але скільки коштує встановити сонячні панелі в Техасі? І скільки часу потрібно, щоб вони окупилися? Дізнайтеся відповіді на ці та інші питання в цьому короткому довіднику про вартість сонячних панелей в Техасі.

Або якщо ви не бажаєте чекати, ви можете отримати індивідуальну сонячну пропозицію, яка розбиває ваші сонячні варіанти, безкоштовно! Почніть тут.

Почніть з безкоштовної пропозиції щодо заощадження сонячної енергії!

Скільки коштують сонячні панелі в Техасі?

Середня вартість сонячних панелей в Техасі в 2023 році становить від 12 899 доларів, що становить близько 2.77 за ват. Але по-справжньому може коштувати від 10 000. 15 000, залежно від ваших потреб у сонячній енергії.

Наприклад, сонячна енергетична система потужністю 6 кВт коштує приблизно 16 620 доларів США до застосування стимулів і 12 899 доларів США після застосування техаських сонячних стимулів. Це показує, що чиста ціна, витрачена на сонячні системи, може різко впасти на тисячі доларів після застосування стимулів і федеральних інвестиційних податкових кредитів.

Нижче наведена таблиця, що показує вартість сонячних панелей на основі розміру системи сонячних панелей та вартості системи після федерального податкового кредиту.

Розмір системиСередня вартість (до податкового кредиту) Середня вартість (після податкового кредиту)
4 кВт 11,080
5 кВт 13,140
6 кВт 16,620
8 кВт 22,160

Фактори, що визначають вартість сонячних панелей в Техасі

В середньому, ви можете очікувати, що ваші сонячні панелі окупляться приблизно за 10-13 років. Але в Техасі деякі сонячні енергетичні системи окупаються за рахунок економії енергії менш ніж за 10 років. Сонячні панелі в Техасі працюють надзвичайно добре завдяки ідеальним погодним умовам. В середньому в Техасі понад 300 сонячних днів на рік. Це ціла купа сонця, яка може бути цілою купою сонячної енергії!

Але те, як швидко ви повернете свої інвестиції в сонячну енергетику, залежить від багатьох факторів. Скільки ви платите за свою сонячну енергетичну систему. це великий. Те, як ви використовуєте надлишкову енергію, яку генерують ваші сонячні панелі, також є фактором, який може збільшити вашу норму прибутку. Ось 3 основні фактори, які впливають на вартість встановлення сонячних панелей в Техасі.

P.S. Якщо ви живете в Остіні або Х’юстоні, ознайомтеся з цими статтями, щоб дізнатися про місцеві стимули та знижки на сонячну енергію, які можуть знизити вартість сонячних панелей у цих містах.

1: Компанія з виробництва сонячних панелей: Ваш вибір якості бренду

Як житель великого штату Техас, ви маєте права на сонячну енергію, що означає, що у вас є вибір компанії, з якою ви хочете працювати, і типів сонячних панелей, які ви хочете придбати.

З якою компанією з виробництва сонячних панелей ви працюєте. це один з факторів, який визначає, скільки ви платите за сонячну енергію. Як домовласник, ви маєте широкий вибір компаній на вибір. Переконайтеся, що ви зробили все можливе, щоб вибрати сонячну компанію з прозорим ціноутворенням, доброчесністю та чесністю. Зверніться до нас за консультацією, якщо вам потрібна експертна порада щодо вибору марки сонячних панелей. Ми допоможемо вам усунути здогадки при встановленні сонячних панелей і надамо вам найкращі варіанти для ваших сонячних потреб.

Дізнайтеся, які сонячні панелі найкраще підходять для вашого будинку або бізнесу!

Сонячні панелі, зроблені своїми руками: плюси, мінуси та керівництво по установці

вартість, сонячних, панель, техасі, коштують

Щоб заощадити гроші, не дивно, що багато власників будинків розглядають можливість встановлення сонячних електростанцій “зроби сам”, або “зроби сам”. Ви можете встановити сонячні панелі самостійно, але є деякі переваги та недоліки самостійного встановлення. У цій статті ми розглянемо основні плюси та мінуси, які потрібно знати про системи сонячних панелей, що встановлюються своїми руками, перш ніж приймати рішення.

Чи можете ви встановити сонячні панелі самостійно?

Система сонячних панелей є складною, саме тому так багато компаній по всьому світу.S. спеціалізуються на наданні професійних послуг з встановлення сонячних батарей. Однак це не означає, що ви не можете побудувати власну систему сонячних панелей. ви можете встановити власні панелі, установка сонячних панелей “зроби сам” може бути життєздатним варіантом для деяких покупців сонячних панелей, які хочуть скористатися відновлюваною енергією.

За даними EnergySage Marketplace, середня вартість переходу на сонячну енергію для домовласників (після врахування федерального податкового кредиту) становить близько 20 650 доларів у 2023 році. З цієї суми витрати на проектування та встановлення складають близько 10% від загального рахунку; ці 10%. це те, що сонячна установка, зроблена своїми руками, заощадить вам, оскільки вам все одно доведеться купувати обладнання та компоненти самостійно. Незважаючи на це, все ще існує спокуса побудувати власну установку сонячних панелей, щоб заощадити гроші та повністю контролювати свій домашній проект з відновлюваної енергетики.

Ваша сонячна енергетична система повинна продовжувати виробляти електроенергію протягом 25-35 років, тому ви повинні враховувати як авансові витрати, так і відносні фінансові вигоди для всіх ваших сонячних варіантів. Якщо ви купуєте домашній сонячний комплект, подібний до тих, що продаються в Costco або Home Depot, він може бути дешевшим за ват, але ви не отримаєте таку ж якість обладнання, яку можуть запропонувати вам сонячні інсталятори. Здебільшого сонячні інсталятори купують обладнання у дистриб’юторів, які не продають його широкому загалу. і вони часто отримують нижчу ціну, оскільки можуть купувати оптом і мають доступ до найкращих брендів сонячних панелей. Обираючи дорожчий варіант зараз, ви можете заощадити гроші в довгостроковій перспективі, тому що, швидше за все, у вас буде система, побудована на кілька десятиліть, що компенсує ваші щомісячні рахунки за електроенергію.

Плюси та мінуси сонячних панелей та комплектів сонячних панелей, зроблених своїми руками

Панелі, зроблені своїми руками, можуть бути чудовим варіантом для автономного живлення та деяких невеликих домашніх застосувань. Однак для забезпечення електроенергією всього будинку, можливо, у ваших інтересах буде звернутися до професійного інсталятора.

Плюси та мінуси сонячних панелей, зроблених своїми руками

Плюси сонячних панелей, зроблених своїми рукамиМінуси сонячних панелей, зроблених своїми руками
Забезпечує більшу енергетичну незалежність для власників будинків, не будучи прив’язаним до електромережі. Потребують значно більшого обслуговування, яке в іншому випадку покривалося б гарантією інсталятора.
Ефективна для живлення невеликих об’єктів, таких як автофургони, човни та інші прилади Встановлення цілого будинку може бути складним для приватної особи без знань та досвіду професійного інсталятора.
Дозволяє власникам будинків заощадити приблизно 10% від загальної вартості установки, які в іншому випадку пішли б на оплату праці. Самостійна установка може бути незаконною там, де ви живете, відповідно до місцевих законів про зонування.

Більшість домашніх комплектів сонячних панелей “зроби сам” (включаючи такі елементи, як сонячні батареї та інвертори) призначені для використання поза мережею, що означає, що ви не можете використовувати їх, залишаючись підключеними до своєї електромережі. Якщо ви середньостатистичний домовласник, відключення від мережі, ймовірно, не у ваших інтересах. можливість доступу до електроенергії, виробленої комунальними службами, важлива, якщо ваша сонячна батарея не виробляє достатньо електроенергії для задоволення ваших потреб у будь-який час доби протягом усього року.

Однак домашні сонячні комплекти можуть бути хорошим рішенням, якщо ви не намагаєтеся забезпечити енергією весь будинок. Фургони на колесах, човни та все більш популярні крихітні будиночки. все це можливість дослідити сонячну енергію своїми руками, оскільки вони вже автономні та мобільні. Комплекти для зберігання також є хорошим варіантом для резервного копіювання, щоб допомогти в разі відключення електроенергії, і можуть містити акумуляторні батареї та акумуляторні системи.

Якщо ви хочете встановити сонячну електростанцію, зроблену своїми руками, порівняйте кілька варіантів заздалегідь. Grape Solar є великим виробником (серед інших) і пропонує кілька різних продуктів і компонентів для самостійної збірки як для мережевих, так і для автономних систем, про які ви можете знайти більше інформації нижче.

Варіанти сонячних батарей “зроби сам

ПродуктРозмір системи (Вт)Вартість системиДолари за ватПосилання на продавця
Комплект фотоелектричних сонячних панелей Grape Solar потужністю 400 Вт 400 588 1.47 Home Depot
Комплект фотоелектричних сонячних панелей Grape Solar потужністю 600 Вт 600 857 1.42 Home Depot
Преміум-комплект Renogy сонячних панелей на 12/24 вольт 800 1,350 1.69 Renogy
ЕКО-ВАЖЛИВИЙ комплект сонячних панелей поза мережею 800 1,090 1.36 Amazon

Приймаючи рішення про сонячні панелі, зроблені своїми руками, пам’ятайте, що ви отримуєте те, за що платите. Домашній сонячний комплект може бути дешевшим, але сонячні установки пропонують величезну цінність за відносно невеликі додаткові витрати (пам’ятайте, що цифра 10%?). Коли справа доходить до встановлення дорогої електричної системи на вашому майні, пошук когось, хто знає, що робить, може заощадити вам час і гроші в довгостроковій перспективі.

Деякі з найкращих інсталяторів сонячних панелей працюють у цьому бізнесі десятиліттями. досвід, який не може повторити жодна кількість досліджень в Інтернеті або посібників “зроби сам”. Кожен штат вимагає, щоб монтажники мали ліцензію та кваліфікацію для встановлення сонячних панелей, а незалежні сертифікації, такі як Північноамериканська рада сертифікованих енергетиків (NABCEP), гарантують, що компанія, з якою ви вирішили працювати, має глибоке розуміння процесу. Завдяки цьому вони можуть надати досвідчені поради та допомогти вам оцінити, яке обладнання найкраще підходить для вашої власності та чи підходить вам акумуляторна система.

Ваш інсталятор також допоможе вам заповнити та подати дозволи та заявки, які вам потрібно подати, щоб запустити вашу сонячну електростанцію в експлуатацію. Це особливо важливо, оскільки ваша компанія не дозволить вам підключити систему до електромережі без підпису сертифікованого електрика.

Завдяки досвіду вашого інсталятора, він також матиме чітке уявлення про фінансові стимули для сонячної енергетики, доступні у вашому регіоні, і навіть зможе допомогти вам заощадити більше грошей, знайшовши будь-які знижки та податкові пільги, які ви могли пропустити. Нарешті, важливо відзначити, що багато виробників обладнання дотримуються своїх гарантій тільки в тому випадку, якщо їх обладнання встановлював кваліфікований інсталятор. Багато інсталяторів також пропонують додаткову гарантію на свою роботу.

Процес встановлення сонячних панелей своїми руками можна спростити до шести основних кроків:

Придбайте сонячне обладнання та компоненти (сонячні панелі, акумулятори, інвертори, стелажі тощо).)

Обладнання та компоненти, включаючи панелі, можна придбати за допомогою Посібника покупця EnergySage. Ви можете порівняти моделі панелей, акумуляторів та інверторів на основі таких характеристик, як ефективність, гарантії тощо.

Встановіть стійки або кріплення для панелей на даху або землі

Після того, як ви підготували необхідне обладнання, проекти та дозволи, настав час встановлювати обладнання. Для систем кріплення на даху це починається зі встановлення стелажів і монтажного обладнання. Для початку позначте, де буде встановлена ваша система, просвердліть місця, де будуть встановлені лагові болти, зашпаклюйте отвори, вставте лагові болти і закріпіть на них рейки. Для наземних систем кроки аналогічні, тільки панелі будуть встановлені на рівні землі на певному типі стелажної системи.

Встановіть обладнання

Перше, що потрібно встановити. це сонячні інвертори, які перетворюють електроенергію, вироблену сонячними панелями, в корисну електроенергію. Після того, як вони будуть встановлені за допомогою наданих болтів, вам потрібно буде підключити дріт заземлення. Це шматок мідного дроту через рейки, який служить запобіжним заходом проти ударів блискавки та інших несправностей. Після цього ви можете прикріпити сонячні панелі до вашого стелажного обладнання.

Підключіться до головного електричного щита

Після того, як ви повністю встановили панель і систему, обов’язково заплануйте перевірку в найближчому до вас місцевому будівельному управлінні. Це гарантує, що ваша система відповідає місцевим нормам. Після того, як ви пройдете цю перевірку, ви можете подати заявку на підключення до електромережі. Місцеве комунальне підприємство надасть вам лічильник для обліку експортованої електроенергії.

Зв’яжіться з вашим комунальним підприємством та запросіть дозвіл на ввімкнення (PTO), якщо це необхідно у вашому регіоні

Після отримання відповідного дозволу увімкніть систему та перевірте, як вона працює, за допомогою програми для моніторингу сонячних панелей.

Обслуговування саморобних систем сонячних панелей

Однією з переваг роботи з сертифікованим інсталятором сонячних панелей є гарантія, яка надається на їхні послуги. Виробники сонячних панелей надають ряд гарантій, які гарантують, що ви отримаєте підтримку та покриття у малоймовірному випадку виникнення проблеми, спричиненої незвичайними обставинами, такими як великий град або падіння гілок дерев. Гарантії на вихідну потужність гарантують, що продуктивність панелей не впаде нижче певного рівня протягом терміну дії гарантії (зазвичай 25 років). Наприклад, виробник може надати гарантію, що пікова вихідна потужність не опуститься нижче 85% протягом 25 років.

Часті запитання про сонячні панелі, які можна зробити своїми руками

Якщо ви розглядаєте можливість встановлення комплекту сонячних панелей, але все ще маєте сумніви щодо найкращих варіантів, процесу та загальної вартості, ознайомтеся з кількома найпоширенішими питаннями, з якими ми стикаємося під час спілкування з покупцями сонячних панелей:

Сонячні панелі, зроблені своїми руками, можуть бути спокусливими для встановлення, але їх довгострокова вартість може бути під питанням лише через якість. Зазвичай система сонячних панелей повинна продовжувати генерувати електроенергію протягом 25-35 років, тому важливо інвестувати в якісне обладнання та надійного інсталятора. Якщо ви купуєте комплект домашніх сонячних панелей у роздрібного продавця, ви можете платити менше за ват, але ви не отримаєте такої ж ефективності або якості, яку зазвичай пропонують професійні інсталятори зі своєю продукцією.

Ви також, швидше за все, відмовитеся від будь-яких гарантій, які постачаються з вашою системою сонячних панелей, оскільки гарантії часто застосовуються лише тоді, коли система встановлена сертифікованим інсталятором. Важливо також зазначити, що якщо вам все ще потрібно покладатися на певну кількість електроенергії і залишатися підключеним до мережі, сонячні панелі, зроблені своїми руками, зазвичай не варті того. Їх найкраще використовувати для невеликих автономних систем, таких як автофургони, де сонячний генератор або батарея сонячних батарей може забезпечити вас енергією, коли у вас може не бути доступу до мережі.

Щоб встановити сонячні панелі, вам не потрібно бути електриком. Звичайно, не є незаконним йти шляхом “зроби сам”, якщо ви вирішите це зробити. Однак, коли справа доходить до встановлення дорогої електричної системи на вашому майні, ми рекомендуємо покладатися на професіоналів з технічними ноу-хау. їх досвід безцінний і може мати величезне значення для загальної якості та продуктивності вашої системи. Крім того, фахівці з встановлення сонячних панелей допоможуть вам заповнити дозволи та подати важливі документи, про необхідність яких ви могли б і не знати.

Ви можете знайти надійні сонячні панелі, які можна зробити своїми руками, у роздрібних магазинах, таких як Home Depot, або у виробників, таких як Grape Solar, за ціною від 6,000 до 11,000, залежно від розміру вашої системи. Деякі виробники продають сонячні панелі на Amazon за ціною від 1,600 до 2,500 доларів США, які можна зробити своїми руками. Якщо ви хочете встановити сонячну батарею та систему контролера заряду як частину вашого проекту “зроби сам”, вам можуть знадобитися додаткові витрати.

Чи варто встановлювати сонячні батареї самостійно або наймати інсталятора?

Якщо ви вагаєтесь між сонячною системою “зроби сам” та наймом інсталятора, отримання приблизної оцінки вартості установки може допомогти вам у процесі прийняття рішення. За допомогою нашого сонячного калькулятора ви можете побачити авансові витрати та довгострокові оцінки заощаджень на основі вашого місця розташування та типу даху, щоб визначити, чи є сонячна установка найкращим вибором для вас. Якщо ви хочете отримати пропозиції від місцевих підрядників вже сьогодні, обов’язково скористайтеся платформою порівняння цін на EnergySage Marketplace.

читати на EnergySage

Хочете перейти на сонячну енергію? Ось все, що вам потрібно знати в Як встановити сонячні панелі Сонячна черепиця: що потрібно знати в 2023 році Найкращі сонячні панелі в 2023 році: Кращі продукти в порівнянні Чи варті сонячні панелі того в 2023 році?

Скільки коштує встановлення сонячних панелей? Середній показник на 2022 рік і чому воно того варте

Якщо ви хочете заощадити на щомісячних рахунках за електроенергію або забезпечити майбутнє без перебоїв в електропостачанні, вартість сонячних панелей може цілком виправдати себе в довгостроковій перспективі.

Отримуйте найкращі ідеї домашнього декору, поради та натхнення для проектів прямо на свою поштову скриньку!

Дякуємо, що підписалися на Realhomes. Незабаром ви отримаєте лист з підтвердженням.

Існує проблема. Будь ласка, оновіть сторінку та спробуйте ще раз.

Надсилаючи свою інформацію, ви погоджуєтесь з Умовами та Політикою конфіденційності та досягли 16-річного віку.

Якщо вам цікаво дізнатися, скільки коштує встановлення сонячних панелей і чи варто проводити такі роботи у вашому домі, ви не самотні. За даними Асоціації сонячної енергетики (SEIA), сонячна енергетика в Сполучених Штатах “процвітає”: середньорічний темп зростання становить 33%, а ціна знизилася на 70% за останнє десятиліття. У двох словах, встановлення сонячних панелей зараз вважається досить гарячою тенденцією. каламбур.

За даними сайту домашніх послуг Fixr, середня вартість встановлення сонячних панелей на будинку становить 18 000. В США.S., установка коливається від 7,000 за 1.9 кВт додаткова система, встановлена на даху, до 70 000 за 10 кВт систему для повністю автономного будинку. Але, звичайно, фактична вартість залежить від декількох факторів.

Фактори, що впливають на вартість сонячних панелей

Перш ніж фахівець з сонячної енергетики надасть вам оцінку вартості встановлення панелей на вашому будинку, він задасть вам багато запитань про ваше енергоспоживання і про те, що ви хочете отримати від системи, наприклад, якщо ваша мета. зменшити рахунки за електроенергію і бути більш екологічним. Потім вони розрахують цю вартість, виходячи з наступних факторів:

 • Ваше географічне розташування. сонячні панелі та робоча сила для їх встановлення коштують дорожче в різних регіонах.
 • Скільки енергії ви хочете компенсувати
 • Розмір вашого даху
 • Ваші моделі використання
 • Ефективність будинку
 • Вартість обладнання
 • Якщо ви хочете додати систему зберігання
 • Інші витрати, такі як дозволи, гарантії та муніципальні збори.

Більшість домовласників встановлюють сонячні панелі на своїх будинках, щоб заощадити гроші на рахунках за електроенергію. А за словами Джеймі Хенггі, виконавчого віце-президента та головного операційного директора ADT Solar, “Більшість споживачів заощаджують на рівні або менше своїх регулярних рахунків за електроенергію.’ Однак, скільки власники будинків заощаджують, залежить від того, скільки вони заощаджують. “У вас можуть бути сусіди з ідентичними системами, і вони побачать різний рівень економії на своїх рахунках. каже Джейсон Уоллер, засновник і генеральний директор компанії рожева енергія. “Моделі використання, ефективність будинків, розташування панелей, рівень затінення і навіть те, як ви розважаєтесь. все це є факторами, що впливають на використання енергії.’

Уоллер звертає увагу власників будинків на інші переваги сонячної енергії, такі як захист вашого будинку від перебоїв в електропостачанні в майбутньому. “Коли у вас є акумуляторна батарея, перебої в електропостачанні не впливають на вас”. Крім того, все більше людей володіють електромобілями та працюють і навчаються вдома. Щоб вони не боялися відключення електроенергії і продовжували виконувати свою роботу.’

Однак Хенггі зазначає, що витрати на енергію для дому зростають швидше, ніж рівень інфляції. “З 2019 року ці витрати зросли на 12 відсотків. каже вона. а на заході на цілих 20 відсотків”.Вона любить запитувати домовласників, що вони вважають за краще. інвестувати у свою енергетичну компанію чи у вартість власного будинку. Вона каже, що вони захищають свою майбутню енергетичну незалежність, інвестуючи в сонячну енергетику.

Згідно з дослідженням Веб-сайт ADT Solar, середній домовласник економить від 1,220 до 1,972 євро на рік і може окупити свої інвестиції за 9-12 років. Але, звичайно, це залежить від загальної вартості системи, вартості стимулів та будь-яких фінансових витрат.

Серед інших головних причин, чому варто розглянути можливість встановлення сонячних панелей на вашому будинку, можна назвати наступні:

 • Відновлювана енергія є екологічно чистою і не залежить від викопного палива.
 • Збільшення вартості будинку. до 4.1 відсоток, згідно з дослідженням Дослідження Zillow 2019 року.
 • Сонячна енергія працює скрізь, навіть у регіонах з низькою кількістю сонячного світла.

Вартість встановлення сонячних панелей

Іноді сонячна енергія звучить занадто добре, щоб бути правдою. Це тому, що деякі мінуси часто відкидаються. Тож ось кілька з них, які ви захочете розглянути.

 • Сонячні панелі потворні. Подивимось правді в очі, незважаючи на збільшення вартості будинку, сонячні панелі не роблять нічого для його привабливості.
 • Не робота “зроби сам. Якщо ви не маєте досвіду в установці сонячних панелей та заміні покрівлі, цю роботу краще довірити професіоналам.
 • Можливо, у вас недостатньо великий дах, щоб розмістити всі необхідні панелі.
 • Без акумуляторної батареї надійність сонячної енергії є нестабільною.

Як визначити кількість необхідних панелей

Наступні розрахунки дають вам уявлення про ваші сонячні потреби перед тим, як робити покупки. Спочатку отримайте свої 12 рахунків за комунальні послуги за минулі періоди або отримайте доступ до свого облікового запису онлайн. Далі знайдіть “використані кВт-год.Це число відображає ваше споживання енергії за місяць. Щоб розрахувати середньомісячний показник, складіть щомісячні кВт-год, використані за рік, і розділіть на 12.

Для отримання середньодобового показника розділіть середньомісячне споживання кВт-год на 30. Наприклад, середньомісячний показник у 975 кВт-год дає вам середньодобовий показник у 32.5 кВт-год. Оскільки типова сонячна панель виробляє близько 1 кВт-год на день, для цієї ілюстрації вам знадобиться близько 33 панелей. Однак, за словами Уоллера, кількість енергії, яку виробляє панель, залежить від її якості, типу, матеріалу та місця розташування.

Fixr оцінює вартість панелей для системи такого розміру приблизно від 7 500 до 18 000 доларів США, залежно від типу, марки та потужності кожної панелі. Крім того, у вас буде вартість інверторів, системи кріплення та робочої сили.

Однак ваша фактична потреба також залежить від ваших енергетичних цілей. Наприклад, якщо ви хочете замінити споживання енергії у вашому будинку на сонячну, вам потрібно буде додати акумуляторну батарею для зберігання надлишкової енергії в не сонячні години, наприклад, вночі, і ще кілька панелей. За даними Fixr, система сонячних батарей коштує від 4 000 до 14 000 євро. Але пам’ятайте, якщо ви хочете лише доповнити своє енергоспоживання сонячною енергією, ви можете обійтися меншою системою.

Поради щодо вибору інсталятора сонячних панелей

Оскільки встановлення сонячних панелей виходить за рамки навичок середньостатистичного домовласника, який хоче зробити це самостійно, ви, ймовірно, захочете найняти професіонала. “Шукайте компанію з хорошою репутацією, якій ви можете довіряти”. каже Хенггі. “Для тих, хто планує довгострокову перспективу і має міцну фінансову стабільність”.’ Купуючи місцеву сонячну установку для вашого будинку, задайте наступні питання:

 • Скільки років досвіду ви маєте? Уоллер радить знайти інсталятора з досвідом роботи не менше десяти років.
 • Скільки інсталяцій ви зробили?
 • Чи є у вас монтажна бригада, чи ви наймаєте субпідрядників? Ви хочете, щоб компанія виконувала власну роботу.
 • Чи маєте ви ліцензію, заставу та страховку?
 • Чи пропонуєте ви гарантію виробництва електроенергії? Гарантія виробництва (PG) стверджує, що система, яку вони встановлюють, буде виробляти гарантовану кількість енергії протягом певного періоду часу. Хенгі каже, що це важливо, оскільки панелі з часом втрачають ефективність.
 • Скільки у вас працівників?
 • Який розмір системи ви рекомендуєте для мого будинку? Якщо ви порівнюєте ціни від декількох компаній, завжди порівнюйте яблука з яблуками.
 • Ваша пропозиція. це моя вартість до чи після податкових пільг??

Інші міркування щодо вартості сонячних панелей

Якщо вартість сонячної енергії є надто високою, Хенґі пропонує провести енергоаудит вашого будинку. Вона каже, що фахівець ADT Solar оцінить ефективність будинку та запропонує інші способи зменшення споживання. Багато енергетичних компаній пропонують таку ж послугу. “Впровадження цієї тактики підвищення ефективності може зменшити споживання на 10-15 відсотків”. каже вона. Незалежно від того, будете ви використовувати сонячну енергію чи ні, вона рекомендує інвестувати в енергоаудит та рекомендації, які з нього випливають.

Якщо перехід на сонячну енергію відповідає вашим життєвим планам, вам є на що розраховувати. Окрім економії коштів, ви зробите свій внесок в інвестиції у свій дім та рідну планету.

Скільки коштує встановити сонячні панелі в штаті Мен?

вартість, сонячних, панель, техасі, коштують

Щоб допомогти вам прийняти найбільш обґрунтоване рішення щодо сонячної енергії, ми розробили цей безкоштовний сонячний калькулятор. Введіть такі дані, як точне місце розташування нерухомості, поточне споживання електроенергії та інформацію про орієнтацію, тінь і нахил даху, щоб отримати приблизну ціну та потенційну економію витрат на електроенергію для вашої індивідуальної системи.

Які типи сонячних електричних систем доступні?

Середні витрати на систему, зазначені вище, стосуються підключеної до мережі сонячної електричної системи, встановленої на даху. Мережеві сонячні системи на даху є найпоширенішим типом сонячних електричних систем, встановлених по всьому штату Мен.

Однак доступні й інші варіанти сонячних систем, такі як прив’язані до мережі, прив’язані до мережі акумуляторні системи з резервним живленням, автономні системи на основі акумуляторів та наземні кріплення. Щоб переконатися, що ви отримаєте інформацію, необхідну для прийняття обґрунтованого рішення про те, який тип сонячної системи буде працювати найкраще для вас, ми описали доступні варіанти нижче.

вартість, сонячних, панель, техасі, коштують

Це найпоширеніший тип сонячних електричних систем в штаті Мен. За допомогою цієї системи ваш будинок може живитися від сонця, коли воно світить. Ви все ще підключені до постачальника комунальних послуг (часто званого мережею), тому ви все ще маєте електроенергію, коли сонячне світло недоступне. Net Metering дозволяє електроенергії, виробленій вашою сонячною системою, компенсувати електроенергію, використану з електромережі вночі або в похмурий день. Це гарантує, що вся електроенергія, яку виробляє ваша система, компенсує ваше використання і, зрештою, ваш рахунок за електроенергію. Однак, якщо мережа вийде з ладу, ваша система вимкнеться, і ви втратите живлення. Мережеві системи є менш дорогим варіантом, оскільки не потребують акумуляторів та іншого додаткового обладнання.

вартість, сонячних, панель, техасі, коштують

Встановлення мережевої сонячної електросистеми. це чудовий крок до енергетичної незалежності. Однак під час відключення електроенергії ваша система не забезпечує живлення. Поєднавши мережеву сонячну електросистему з резервним акумулятором, ви можете зберігати вироблену енергію на той час, коли вона вам потрібна, наприклад, коли мережа виходить з ладу. Хоча резервне живлення для всього будинку можливе, більшість систем резервного живлення від акумуляторних батарей, що працюють від мережі, призначені лише для живлення “критичних” електричних навантажень. Якщо ви думаєте про перехід на сонячну енергію зараз, але хочете додати батареї в майбутньому, ми можемо спроектувати вашу систему з урахуванням ваших майбутніх потреб в акумуляторах. Ці системи дорожчі, ніж просто підключені до електромережі.

вартість, сонячних, панель, техасі, коштують

Багатьом людям подобається ідея встановлення автономної сонячної системи через її незалежність. Однак це може вимагати зміни способу життя, щоб зменшити споживання енергії, оскільки ви не можете покладатися на електромережу. Ці системи, як правило, найбільш популярні в сільській місцевості, наприклад, у таборах або там, де найближча лінія електропередач може бути за багато кілометрів. Для зберігання енергії вам знадобляться акумулятори, ви повинні стежити за станом батареї та пам’ятати, що у вас є обмежена кількість енергії, яку ви можете збирати та зберігати щодня. Ці системи мають особливі вимоги до конструкції та експлуатації, що робить їх більш складними в установці та обслуговуванні, ніж більш поширені системи з прив’язкою до електромережі. Вони також вимагають більше компонентів і зазвичай коштують дорожче. Maine Solar Solutions має команду проектувальників та інсталяторів, які мають досвід роботи з автономними сонячними системами, якщо ви хочете дізнатися більше.

Сонячні батареї на даху в порівнянні з наземними

Існує два поширених типи установок сонячних панелей для мережевих сонячних систем: дахові та наземні.

Більшість сонячних електричних систем, встановлених в штаті Мен, мають сонячні батареї на даху. Але іноді естетичні міркування або сильно затінені дахи роблять доцільним розгляд наземної сонячної батареї. Наземні сонячні батареї зазвичай коштують на 15-25% дорожче, ніж сонячні батареї на даху. Витрати на наземні анкери, стелажі та копання траншеї пояснюють цю вищу вартість. Хоча наземна сонячна батарея коштує дорожче, ніж така ж за розміром на даху, багато наших клієнтів виявили, що наземна батарея забезпечує найкращий баланс вартості, естетики та цінності. Наші досвідчені консультанти з сонячної енергетики можуть показати вам відносну вартість обох варіантів і допомогти вам визначити, що має найбільший сенс.

Посібник для власників будинків щодо переходу на сонячну енергію в штаті Мен

Цей безкоштовний ресурс містить відповіді на найпоширеніші питання, які ми отримуємо про сонячні електростанції в штаті Мен.

Які фактори впливають на вартість сонячної електросистеми?

Під час безкоштовної оцінки сонячного майданчика ми збираємо інформацію про ваш будинок, яку використовуємо для проектування вашої системи. Ми готуємо пропозицію на основі ваших потреб в електроенергії і показуємо кілька різних варіантів сонячних панелей. Нижче наведена інформація, яку ми збираємо, щоб допомогти вам отримати фіксовану ціну на систему.

 • Використання електроенергії: ми переглядаємо ваші рахунки за електроенергію і розраховуємо кількість електроенергії, яку ви використовуєте протягом року.
 • Інформація про дах: Люди часто запитують: “Чи підходить мій дах для сонячних батарей?? Чи правильно повернутий мій будинок до сонячних панелей? Який ідеальний кут нахилу даху для сонячних панелей??” Щоб відповісти на ці питання, наші консультанти з сонячної енергетики виміряють кут або нахил вашого даху і визначать орієнтацію вашого будинку на південь. Дахи, що виходять на південний схід або південний захід, можуть потребувати додаткової панелі або двох, щоб виробляти таку ж кількість енергії, як і дахи, що виходять прямо на південь. Люди часто дивуються, коли дізнаються, що навіть якщо їх дах виходить прямо на схід або захід, річне виробництво сонячної енергії все одно може зробити встановлення сонячної системи доступною інвестицією.
 • Вимірювання затінення: Для виробництва електроенергії, чим більше сонячного світла потрапляє на дах протягом дня, тим краще. Ваш дах не обов’язково має бути освітлений сонцем цілий день, щоб бути хорошим кандидатом на встановлення сонячних панелей, а для частково затіненого даху може знадобитися лише кілька додаткових панелей, щоб відповідати виробництву незатіненого даху.
 • Тип сонячної панелі:Сонячні панелі становлять найбільшу вартість обладнання для сонячної електричної системи. Ми пропонуємо кілька різних сонячних панелей на вибір. Існує багато виробників сонячних панелей, і кожен виробник пропонує кілька моделей сонячних панелей. Сонячні панелі відрізняються за розміром, потужністю, ефективністю, зовнішнім виглядом та гарантією. Кожна з цих специфікацій впливає на вартість сонячних панелей і впливає на їх відносну вартість. Наші клієнти вважають корисним, коли ми представляємо ряд варіантів сонячних панелей і приділяємо час, щоб розповісти їм про відмінності в характеристиках, продуктивності, вартості та цінності панелей.

Які стимули доступні для встановлення сонячних електростанцій??

Основним стимулом для власників будинків, які встановлюють сонячні панелі в штаті Мен, є Федеральний податковий кредит на сонячну енергію (ITC). Сонячні електричні системи, встановлені між 2022 і 2032 роками, мають право на 30% федерального податкового кредиту. Планується, що цей податковий кредит знизиться до 26% у 2033 році та 22% у 2034 році. В даний час термін дії закінчується в 2035 році. Існує багато інформації про ITC, тому, щоб допомогти, ми зібрали відповіді на деякі поширені запитання про федеральний податковий кредит тут.

Що входить у вартість моєї сонячної електросистеми?

Після того, як ваша система буде спроектована, і ви виберете сонячні панелі та додаткові компоненти, ми підготуємо контракт на встановлення з фіксованою вартістю, який включає все обладнання та робочу силу, необхідну для встановлення безпечної системи, що відповідає нормам і правилам. Ваша сонячна електросистема з фіксованою вартістю включає в себе наступне:

ОБЛАДНАННЯ

 • Сонячні панелі
 • Інверторна система
 • Оптимізатори потужності
 • Моніторинг системи, щоб ви могли спостерігати за всім масивом і вихідною інформацією кожної панелі на робочому столі або телефоні
 • Стелажі та обладнання для кріплення на даху
 • Точки кріплення для конкретного даху
 • Електричні компоненти, необхідні для безпечної установки, що відповідає нормам і правилам

ВСТАНОВЛЕННЯ

 • Монтажні роботи від кваліфікованих електриків та монтажників Maine Solar Solutions
 • 10-річна гарантія на якість виготовлення від Maine Solar Solutions

ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ ТА ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ

 • Допомога з усіма необхідними документами, комунальними послугами та дозволами
 • Плата за подачу заявки на підключення до інженерних мереж
 • Дозволи на підключення до електромереж і будівництво та пов’язані з цим збори

Які додаткові витрати, пов’язані з переходом на сонячну енергію?

Під час оцінки ділянки ми можемо визначити, що вашу електричну мережу або панель вимикачів потрібно буде модернізувати, щоб розмістити сонячну установку. У вашій сонячній пропозиції буде детально описана вартість будь-яких додаткових електромонтажних робіт, і остаточна вартість системи буде включати ці витрати.

Які доповнення або опції доступні при встановленні сонячної електросистеми?

Системи резервного живлення: прив’язана до мережі сонячна електрична система не забезпечить резервне живлення під час відключення електроенергії. Ми пропонуємо системи акумуляторів для клієнтів, які бажають додати резервне джерело живлення до своєї прив’язаної до мережі сонячної електросистеми. Найпопулярніша система резервного живлення. Telsa Powerwall. Батарейні системи мають право на 30% федеральну податкову знижку. Якщо вас цікавлять акумулятори, ваш консультант з сонячної енергетики розгляне з вами варіанти. Навіть якщо ви не готові до використання акумуляторів під час початкового встановлення сонячної системи, ваша сонячна електросистема може бути спроектована таким чином, щоб дозволити легке додавання акумуляторів пізніше.

Зарядні пристрої для електромобілів: зі зростанням популярності електромобілів багато наших клієнтів просять встановити у себе вдома зарядну станцію для електромобілів. Поєднання електромобіля з сонячною електричною системою у вашому домі дозволяє зафіксувати витрати на експлуатацію вашого електромобіля і дійсно дає вам можливість експлуатувати ваш електромобіль як транспортний засіб, що не містить вуглецю та працює на відновлюваних джерелах енергії.

Чи є перехід на сонячну енергію вигідним для повернення інвестицій (ROI) в штаті Мен??

Власна сонячна електросистема. одна з небагатьох інвестицій, яка дійсно окуповується за рахунок економії з часом. Правильно підібрана та спроектована сонячна електросистема може усунути майже всі ваші річні витрати на електроенергію. Для більшості власників будинків в штаті Мен сонячна електросистема окупиться всього за 7-10 років. Клієнти, які вирішили профінансувати покупку своєї системи, можуть розраховувати на довший термін окупності.

Після того, як система окупиться, типовий власник сонячної системи в штаті Мен повинен буде сплачувати лише фіксовану плату за комунальні послуги. в даний час близько 15 доларів на місяць. Незалежно від того, чи платите ви за сонячну систему, чи вирішили профінансувати покупку, ви, по суті, фіксуєте свої витрати на електроенергію і захищаєте себе від постійного зростання цін на електроенергію!

Для тих, кому за 50, я розглядав встановлення сонячних панелей як економію для моєї пенсійної програми 401K. Тому що коли мені буде 70, хто знає, якою буде ціна на електроенергію. Я фіксую вартість більшої частини моєї електроенергії на все життя!

Як можна заплатити за сонячні електричні системи?

Більшість клієнтів обирають між авансовим платежем за сонячну електросистему або фінансуванням покупки та щомісячною оплатою.

Пряма покупка: Вибір оплати за сонячну електричну систему дасть вам найвищу віддачу від ваших інвестицій. Ви одразу станете власником сонячних панелей, і вам не доведеться платити жодних відсотків. Багато наших клієнтів скористалися низькими процентними ставками та зростанням вартості житла, щоб оплатити свої сонячні системи за допомогою кредитів під заставу житла або при рефінансуванні іпотечних кредитів.

Сонячні кредити: Фінансування покупки сонячної електричної системи дозволяє вам зафіксувати вартість електроенергії на весь термін дії вашого кредиту. Ваші фіксовані щомісячні платежі спочатку можуть бути вищими, ніж щомісячний рахунок за електроенергію, але з часом, коли тарифи на електроенергію зростуть, ваші щомісячні платежі залишаться незмінними. Maine Solar Solutions пропонує сонячне фінансування через Mosaic. Mosaic пропонує відсутність першого внеску, низькі відсоткові ставки та різноманітні терміни кредитування без штрафів за дострокове погашення. Додаткові варіанти фінансування можуть бути доступні через місцевий банк або кредитну спілку.

Інші міркування

Вартість не повинна бути єдиним фактором при виборі компанії, що встановлює сонячні батареї. Сонячна електрична система прослужить більше 25 років; важливо звернутися до кваліфікованої, досвідченої компанії, яка надаватиме консультації та підтримку протягом усього терміну служби системи. Від початкової консультації до встановлення, з постійною підтримкою та консультаціями, обирайте компанію з перевіреною репутацією. Майте на увазі, що сонячні електричні системи встановлюються відповідно до вимог Національного електричного кодексу і тому повинні встановлюватися ліцензованими електриками та кваліфікованими техніками під їхнім наглядом.

Безкоштовна оцінка сонячного майданчика

Цікаво дізнатися, скільки коштуватиме сонячна електрична система для вашого будинку?

У Maine Solar Solutions наша мета. надати вам інформацію, необхідну для прийняття обґрунтованого рішення. Заплануйте інформативну, безкоштовну, необов’язкову сонячну консультацію з одним з наших досвідчених консультантів з сонячної енергетики вже сьогодні і почніть свій шлях до енергетичної незалежності.

Навіщо встановлювати сонячні панелі у себе вдома? Чи варто переходити на сонячну енергію у 2023 році?

Нові податкові пільги роблять ідею сонячних панелей більш привабливою, особливо в умовах зростання рахунків за електроенергію та опалення. Ось кілька речей, які слід врахувати.

Зростаюча енергія та нові податкові стимули для екологічної модернізації будинків цього року підігрівають інтерес до сонячної енергетики.

Експерти кажуть, що для багатьох домовласників зараз вдалий час для використання сонячної енергії. Хоча сонячна енергія може працювати не для кожного будинку, коли вона працює, вона може різко скоротити рахунки за опалення будинку і зменшити шкоду навколишньому середовищу, спричинену спалюванням викопного палива. І хоча встановлення сонячної енергетичної системи все ще є недешевим, авансові витрати значно знизилися за останні 10 років.

Вартість сонячних панелей

Витрати варіюються від штату до штату і залежать від таких речей, як розмір і якість сонячної батареї. За даними EnergySage, середня вартість житлової фотоелектричної системи становить близько 20 000 доларів США після 30% федеральних податкових пільг.com, інформаційний веб-сайт про альтернативну енергетику в житловому секторі.

Підпишіться на Kiplinger’s Personal Finance

Будьте розумнішим, більш поінформованим інвестором.

Підпишіться на безкоштовні електронні бюлетені Kiplinger

Отримуйте прибуток та процвітайте з найкращими експертними порадами щодо інвестування, податків, пенсійного забезпечення, особистих фінансів та багато іншого. прямо на вашу електронну пошту.

Заробляйте та процвітайте з найкращими порадами експертів. прямо на вашу електронну пошту.

Нік Лібераті, менеджер з комунікацій компанії EnergySage, пояснює це: Середній показник по країні для 10-кіловатної системи за ціною 2.86 за ват, коштує 28 600. Федеральний податковий кредит дозволяє відняти 30% вартості встановлення сонячних панелей з ваших федеральних податків (або в цьому випадку загалом 8 580 доларів), в результаті чого витрати становлять 20 020 доларів.

В середньому це займає 8 років.7 років, щоб вийти на беззбитковість. тобто заощадити на електроенергії достатньо, щоб окупити вартість сонячних панелей. Після цього ваша сонячна енергія безкоштовна до тих пір, поки обладнання не зноситься. Термін служби сонячних панелей, як правило, становить від 20 до 25 років, хоча інвертор системи, як правило, гарантується на 10 років. Інвертор перетворює електроенергію постійного струму, вироблену сонячними панелями, в електроенергію змінного струму, яка використовується у вашому домі.

Чи варто купувати акумулятор для сонячних панелей?

Наведена вище середня вартість сонячної панелі не включає зберігання. Батарея може додати в середньому понад 9000 доларів після сплати федерального податку, в залежності від розміру та інших особливостей. Зокрема, за словами Лібераті, середня національна вартість батареї в діапазоні 10-12 кіловат-годин становить близько 13 000 доларів США. Починаючи з 2023 року, всі домашні батареї матимуть право на повну 30% податкову знижку, якщо їхня ємність перевищує 3 кВт-год. Таким чином, ви зможете вирахувати 3 900 з ваших податків, що залишить вам після сплати податків кредитну ціну за батарею в розмірі 9 100.

Хоча акумулятори стають все більш популярними, більшість сонячних будинків їх не мають. Натомість, більшість споживачів надсилають надлишок енергії в енергопостачальну компанію в якості кредиту за використання електроенергії, коли панелі не збирають достатньо енергії, наприклад, вночі.

Без акумулятора, якщо ваша компанія втрачає електроенергію, ваш будинок також втрачає її, навіть коли сонячно. “Основна причина цього. безпека”. каже Лібераті. “Якщо ваша система сонячних панелей все ще виробляє електроенергію і надсилає її в мережу під час відключення, ці дроти під напругою становлять серйозну загрозу безпеці для працівників комунальних служб, які намагаються відновити подачу електроенергії в мережу”.

Це не буде проблемою, якщо у вас є батарея з можливістю “острівної зарядки”.” Айлендинг. це технологія, яка дозволяє вашому будинку забезпечувати себе самостійно. “Ви можете продовжувати виробляти сонячну енергію і подавати її до акумулятора під час відключення електроенергії, не створюючи ризику для працівників лінії, оскільки система, яка є ізольованою, не буде виштовхувати надлишок електроенергії в мережу”. пояснює Лібераті. Він зазначає, що не всі системи сонячних панелей з накопичувачами енергії можуть автоматично відключатися. Якщо ви купуєте батарею, ви повинні переконатися, що ваш інсталятор надасть вам правильне обладнання, щоб увімкнути цю технологію.

Що потрібно враховувати при покупці сонячних панелей

Вікрам Аггарвал (Vikram Aggarwal), генеральний директор і засновник EnergySage, зазначає, що перехід на сонячну енергетику може відлякувати багатьох людей, оскільки для цього потрібно заплатити багато тисяч доларів авансом.

Аггарвал закликає робити порівняльні покупки і перевіряти будь-які заяви. наприклад, про те, що ваша комунальна компанія або уряд надасть вам сонячну енергію безкоштовно. EnergySage, за його словами, допомагає в цьому і з’єднує споживачів з надійними підрядниками. На сайті також є інформація про стимули, пропоновані різними штатами.

Ще один фактор, який слід врахувати. це те, як ваша комунальна компанія розраховується з вами за сонячну енергію, яку вона отримує від вас, особливо якщо у вас немає акумулятора і ви покладаєтесь на комунальну компанію, яка керує вашим будинком, коли ваші панелі не збирають достатньо енергії.

Майкл Уейр, старший спеціаліст з сонячної енергетики консалтингової компанії EcoMotion, каже, що існує напруженість щодо того, як комунальні служби кредитують клієнтів за сонячну енергію. Комунальні підприємства хочуть отримати знижку, подібно до того, як вони платять за інші види енергії, які вони продають споживачам. Але прихильники сонячної енергетики хочуть, щоб комунальні служби нараховували клієнтам повну суму, яку вони повинні заплатити за електроенергію, так званий чистий облік.

Шеррі Шилдс, директор з комунікацій та маркетингу Флоридського центру сонячної енергії при Університеті Центральної Флориди, каже, що люди, які встановлюють сонячні батареї, повинні проконсультуватися зі своїми страховими компаніями про те, чи покривають вони панелі, чи потрібно купувати додаткову страховку.

Інші причини перейти на сонячну енергію

Заощадження грошей. лише одна з причин, чому люди переходять на сонячну енергію, зазначає Роберт Стоунер, заступник директора з науки та технологій Енергетичної ініціативи MIT. “Я думаю, що більшість людей, які інвестують у сонячні електростанції на дахах житлових будинків, просто хочуть бути частиною цього переходу, і в меншій мірі хочуть бути поміченими”. говорить він. “У цьому немає нічого поганого Деякі, як я, мають власні будинки. мій будинок на вихідні знаходиться в кінці п’ятимильного бар’єрного пляжу. які просто не мають можливості підключитися до електромережі”.” Стоунер каже, що його сонячна система, яка включає банк свинцево-кислотних акумуляторів, забезпечує всю його електроенергію: “І це приносить мені багато радості”! Частково це пов’язано з відчуттям незалежності, яке я отримую, а частково. з можливістю відчути диво виробництва електроенергії від сонця.”

Ротраут Боксталер, 86 років, з Сарасоти, штат Флорида., разом із чоловіком встановили 26 сонячних панелей і батарею Tesla в листопаді 2016 року. Встановлення сонячних панелей коштувало трохи менше 28 000, і вони отримали податковий кредит у розмірі близько 8 400, в результаті чого чисті витрати склали близько 19 600. Придбання батареї коштувало близько 8 400, і вони отримали податковий кредит у розмірі близько 2 500, при цьому чиста вартість батареї склала близько 5 900. “Ми дуже стурбовані зміною клімату і хочемо зробити свій внесок, щоб змінити цю тенденцію”. каже Боксталер. Перехід на сонячну енергію “був одним з найбільш позитивних рішень, які ми прийняли для нашого життя у Флориді. Ми заощадили гроші, зробили свій внесок у боротьбу зі зміною клімату і мали щастя мати електрику щоразу, коли в електромережі були перебої.”

Перехід на сонячну енергію не завжди повністю відрізає вас від енергетичної компанії. Коли система була вперше встановлена, каже Боксталер, їхня потреба в електроенергії від комунального підприємства значно зменшилася, а рахунки за електроенергію знизилися приблизно до 40-60 доларів на місяць. Зі зростанням цін на електроенергію, вони зараз перевищують 100 доларів на місяць. Але крім економії на рахунках за електроенергію, вона рахує гроші, заощаджені на їжі, яка не зіпсувалася, і на номерах у готелях, які їм не довелося знімати, коли вийшла з ладу електромережа.

Якщо вони про щось і шкодують, то про те, що не встановили більшу систему, каже вона. “Ми вважаємо, що рішення, яке ми прийняли щодо кількості панелей, було, можливо, занадто консервативним і повинно було включати більше ланцюгів, які могли б живитися від акумулятора. каже вона.

Чи варто чекати на нову технологію сонячних панелей?

Ще одна причина, чому ви можете вагатися щодо переходу на сонячну енергію, полягає в тому, що технологія може розвиватися, пропонуючи більш ефективні та/або дешевші варіанти. І це правда, що різні технології продовжують з’являтися. Наприклад, деякі компанії пропонують черепицю для даху, яка слугує сонячним колектором. Крім того, стандартні сонячні панелі стали більш ефективними, дешевшими і краще виглядають.

Якщо ви почекаєте, можливо, у вас є шанс отримати щось краще?

Аггарвал каже, що сонячні панелі з кожним роком дещо вдосконалюються, але не настільки, щоб виправдати очікування кардинальних змін. Десять років тому, за його словами, кожна з панелей могла генерувати 240 або 245 Вт. Зараз кожна з них виробляє 400 або 420 Вт потужності. Це означає, що ви можете отримати більше енергії від системи, яка покриває ту саму площу даху. Панелі, за його словами, раніше були яскраво-синіми зі сріблястими краями. Тепер вони всі чорні і “виглядають красиво”, каже він. І вони довговічніші.

За його словами, сонячна черепиця поки що не готова для широкого використання. Аггарвал каже, що покрівельна компанія планує представити “цікавий продукт” в цьому напрямку десь в цьому році. Але сонячна черепиця все ще менш ефективна і дорожча за традиційні сонячні панелі. Однак, за його словами, якщо ви плануєте замінити дах, сонячна черепиця може бути варта уваги.

Уейр сказав, що він очікує, що ціна на батареї знизиться в найближчі п’ять або 10 років, оскільки компанії досліджують різні технології акумуляторів. В даний час найпопулярнішою технологією акумуляторів є літій-іонна, яка в деяких випадках може становити пожежонебезпеку, що призводить до того, що деякі юрисдикції вимагають, щоб вони були встановлені на відкритому повітрі.

Чи підходить вам сонячна енергія?

Деякі будинки не підходять для сонячних батарей:

 • Якщо у вас, наприклад, старий дах, який потрібно замінити через кілька років, є сенс зачекати, оскільки демонтаж і перевстановлення сонячних панелей може коштувати тисячі гривень.
 • Якщо ваш дах виходить на північ або знаходиться в тіні, ви, ймовірно, не є хорошим кандидатом на встановлення сонячних панелей.
 • Також складніше і дорожче встановлювати сонячні батареї на дахах, покритих глиняною черепицею, каже Лібераті.

Є ще один варіант для людей, які не можуть встановити сонячні колектори на даху.

Громадська сонячна енергетика включає в себе масив сонячних панелей, які люди можуть придбати у власність. Люди, які беруть участь у громадській сонячній енергетиці, як правило, отримують кредит від своєї комунальної компанії за електроенергію, вироблену їхньою часткою в проекті. Ви можете знайти інформацію про громадські сонячні проекти у вашому регіоні на веб-сайті EnergySage.

Примітка: Ця стаття вперше з’явилася в Kiplinger’s Retirement Report, нашому популярному щомісячному періодичному виданні, яке висвітлює ключові проблеми заможних американців похилого віку, які вийшли на пенсію або готуються до виходу на пенсію. Підпишіться тут, якщо ви хочете отримувати актуальні поради щодо виходу на пенсію.

Залишити відповідь