Сонячний зарядний пристрій BigBlue SolarPowa 28 SunPower. Поруч сонячна зарядка для телефону

Сонячна зарядка для телефону: Кращі моделі та як їх вибрати

Уявіть, що ви перебуваєте посеред мальовничого походу, а ваш телефон розряджається. Тепер ви не можете покладатися на GPS або отримати доступ до карти маршруту. Це складний момент для вас, а пошук розеток або інших засобів для живлення смартфонів може бути ще складнішим. Ось тут і стане в нагоді сонячний зарядний пристрій для телефону.

Вам не доведеться турбуватися про те, щоб насолоджуватися пригодами на свіжому повітрі або справлятися з надзвичайними ситуаціями без смартфона, тому що Сонячні генератори Jackery заряджайте пристрої без зайвих зусиль. Сонячний генератор. це джерело відновлюваної енергії, що дозволяє легко заряджати пристрої.

Мобільні телефони споживають близько 2-6 Вт енергії. Портативний та економічно вигідний характер сонячних зарядних пристроїв дозволяє заряджати мобільні телефони, ноутбуки тощо., щоб зробити вашу подорож незабутньою. Невеликого сонячного генератора потужністю 160 Вт буде достатньо для живлення невеликих пристроїв, таких як мобільні телефони, тоді як для зарядки таких пристроїв, як кавоварки тощо, вам може знадобитися великий генератор., під час подорожей.

сонячний, зарядний, пристрій, bigblue

У цій статті ви дізнаєтеся все про різні типи портативних сонячних зарядних пристроїв, доступних на ринку, і про те, який розмір вам слід придбати, щоб ваш телефон завжди був зарядженим.

Що таке сонячна зарядка для телефону

Визнайте це чи ні, але смартфони. це рятівне коло, особливо коли ви далеко від дому. Незалежно від того, чи насолоджуєтеся ви краєвидами кемпінгу, чи стикаєтеся з тривалим відключенням електроенергії вдома, наявність зарядженого та працюючого обладнання має важливе значення.

Сонячний зарядний пристрій для телефону робить те ж саме для вас, коли немає електрики. Це один з найкращих способів використання чистої та відновлюваної енергії та живлення ваших пристроїв. Однак, перш ніж завершити роботу над будь-яким сонячним зарядним пристроєм для телефону, необхідно перевірити потужність сонячних панелей і вимоги до потужності пристрою.

Сонячна зарядка для телефону

Сонячна зарядка для телефонів використовує сонячні панелі для перетворення сонячних променів в електрику і зберігання її в акумуляторі. Це портативні способи зарядки, які дозволяють заряджати смартфони в будь-якому місці і в будь-який час. Незалежно від того, чи плануєте ви кемпінг, похід або інші види активного відпочинку, ви можете взяти з собою сонячний зарядний пристрій для живлення пристроїв.

Сонячний зарядний пристрій для телефону. це економічне, екологічно чисте, портативне і стійке джерело енергії, доступне для зарядки невеликих пристроїв. Він працює, поглинаючи сонячне світло за допомогою сонячної панелі або фотоелектричних елементів. Сонячна енергія зберігається в літій-іонному акумуляторі, тому ви можете заряджати мобільні телефони вночі або в похмурі дні.

сонячний, зарядний, пристрій, bigblue

Типи сонячних зарядних пристроїв для телефонів

Багато типів зарядних пристроїв на сонячних батареях різної потужності дозволяють тримати техніку зарядженою під час надзвичайної ситуації, походу, кемпінгу, походу тощо. Деякі з найпопулярніших і найпоширеніших типів сонячних зарядних пристроїв включають в себе:

Портативний сонячний зарядний пристрій-генератор. дозволяє заряджати мобільні телефони в будь-який час. Легка вага сонячного генератора та можливість бездротового заряджання роблять його придатним для пляжних поїздок. Jackery пропонує кілька сонячних генераторів, які є портативними та водонепроникними. Крім того, численні USB-порти допоможуть вам заряджати пристрої одночасно.

Сонячні панелі. дозволяють заряджати мобільні телефони безпосередньо від сонця. Замість того, щоб передавати електроенергію в акумулятор, сонячні панелі заряджають смартфони прямими сонячними променями. Сонячна панель Jackery потужністю 100 Вт є альтернативою павербанку для заряджання телефонів або інших невеликих пристроїв. Надійна природа сонячних панелей. це поновлюване і чисте джерело енергії для всіх.

сонячний, зарядний, пристрій, bigblue

Потужні сонячні панелі. ці великі сонячні панелі можуть заряджати все, від телефонів до ноутбуків і міні-холодильників. Оскільки ці панелі оснащені контролером заряду, вони передають свій заряд павербанку для зарядки всіх пристроїв.

Нижче представлені найкращі портативні сонячні зарядні пристрої для телефонів, доступні на ринку.

Вбудований акумулятор

Вихідні порти

Сонячний зарядний пристрій BigBlue 28 Вт

Hiluckey 25,000mAh Power Bank

Ємність акумулятора iPhone, Samsung і

Сонячні зарядні пристрої призначені для використання на відкритому повітрі, і вони живляться за допомогою сонячного світла. При виборі найкращого сонячного зарядного пристрою для ваших потреб важливо проаналізувати розмір сонячної панелі, швидкість зарядки, розмір акумулятора та кількість портів. Ват і ват-годину слід враховувати, щоб звузити ваші дослідження та придбати найкращі сонячні панелі.

Що таке ват і ват-година?

Ват. це одиниця потужності, яка вимірює швидкість передачі енергії. З електричної точки зору, ват. це кількість електричної роботи, що виконується пристроєм під час заряджання.

Проста формула ват еквівалентна вольт-амперу. Ось як це розрахувати:

Потужність. це швидкість, з якою споживається або генерується енергія; отже, вона вимірюється у ватах. Тим часом, ват-година. це швидкість, з якою споживається потужність в один ват за одну годину. Ось формула для розрахунку ват-годин для будь-якого пристрою.

Ват-години = загальна кількість ват загальна кількість годин

Ємність акумулятора телефонів

Як правило, сонячного зарядного пристрою потужністю 10 Вт достатньо, щоб зарядити смартфон на один день. Багато сонячних панелей мають надійні системи захисту акумулятора, тому ви можете безпечно живити всі свої пристрої.

Наприклад, якщо ви знаєте ємність акумулятора (мАг) і напругу (В), ви можете легко обчислити ват-годину.

Формула (mAh) (V) /1000 = Wh.

Припустимо, ємність акумулятора сонячного зарядного пристрою становить 300 мАг, а вольтаж. 5В. Ось як виміряти ват-години.

Ват-година = 300 мАг 5В / 1000 = 1.5 Вт.

Ось розбивка розрахункової сонячної енергії, необхідної щодня для зарядки різних типів смартфонів.

Типи телефонів

Акумулятор (Ват-годин)

Скільки зарядок на день

Орієнтовна щоденна потреба в сонячній енергії (Ват-години)

iPhone 14 Plus/ iPhone 14 Pro Max

Samsung Galaxy Note 10 Plus

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Більшість сонячних генераторів можуть заряджати ваш телефон кілька разів. Тим не менш, вам не доведеться турбуватися про підзарядку та зарядку сонячної енергії.

Портативна сонячна зарядка для телефону

Якщо ви шукаєте найкращий сонячний зарядний пристрій для мобільного телефону, ви ніколи не помилитеся з сонячним генератором Jackery. Поєднує в собі портативну електростанцію і панелі SolarSaga, які вловлюють сонячні промені і перетворюють їх в електрику.

У порівнянні з традиційними генераторами, генератори сонячних панелей є портативними. Він не тільки дозволяє заряджати мобільні телефони, але й може живити інші невеликі електроприлади в залежності від потужності, яку вони споживають.

Сонячні генератори Jackery доступні в різних розмірах. Цей сонячний генератор підходить для кемперів, аварійних резервів та автофургонів. Найкраще в усіх сонячних зарядних пристроях для телефону. це їхня складна конструкція та менша вага. Це дозволяє легко носити його з собою, куди б ви не пішли.

сонячний, зарядний, пристрій, bigblue

Відгуки клієнтів

Я купив це для сухого кемпінгу у своєму автофургоні. Я хотів мати простий спосіб заряджати свої численні iPad, iPhone та комп’ютери. Я щойно повернувся з 18-денної подорожі, і Jackery 500 зі 100-ватною сонячною панеллю працював бездоганно. Підзарядка була найпростішою системою, з якою я коли-небудь працював. У сонячному АЗ система зарядилася з 83% до 100% за 2 години. Якщо було хмарно, я підключався до 12-вольтової розетки під час руху і, як правило, заряджався від низьких 80-х до 100% протягом 3 годин їзди. Я ще не користувався 120-вольтовим зарядним пристроєм, оскільки в ньому не було потреби. Загалом за ніч я зарядив 2 iPad, 2 телефони, 1 комп’ютер та 1 реактивний ранець. До ранку батарея буде заряджена на 80%, іноді на 75%, а до вечора повертається до 100%. Я настійно рекомендую цю систему. Додаток фотографій перше фото 11:48, друге 12:42, третє 13:48, четверте 15:02, п’яте 3:55 попередня зарядка в Тусоні, Арізона. 23 травня 2021 р. Знизився зі 100% до 81% після заряджання 2 айфонів, 2 айпадів та 1 реактивного ранця. 1 iPad використовується протягом декількох годин під час зарядки. Сьюзан

Jackery 500 дав мені багато енергії для 7 днів кемпінгу. Вона живила мій Alpicool ref, USB-ліхтарі, мобільний телефон і т.д. Найнижча потужність, яку я мав протягом ночі, становила 87%, поки я не зміг зарядити свою сонячну панель наступного дня. Я настійно рекомендую це. Я буду використовувати свій CPAP під час наступної поїздки і вірю, що він забезпечить мене енергією на всю ніч. Я використовував Goal Zero раніше. Я не був вражений, та й ціна у Jackery більш прийнятна. Купівля дорогих речей на кшталт goal zero не доводить високої продуктивності, але переоцінюється як марна трата грошей. Обирайте Jackery. Він також легкий.Марія

Як бачите, продукцію Jackery люблять клієнти. Це довговічні, економічні та потужні сонячні генератори, які гарантують, що у вас ніколи не закінчиться енергія. Ось найкращі електростанції Jackery, які ви можете придбати для зарядки свого мобільного телефону.

Потужність портативної електростанції

Ємність телефону

Підтримувані заряди

(Коли портативна електростанція повністю заряджена)

Сонячна панель Jackery SolarSaga 100W (Ця сонячна панель має вихід USB і може заряджати телефон безпосередньо під сонцем)

Залежить від погодних умов

Сонячний генератор Jackery 240 (Explorer 240 SolarSaga 100W)

 • Вихід USB-A: 5V, 2.4A
 • Вихід USB-C: 5В, 3А
 • Вихід змінного струму: 110 В, 60 Гц, 200 Вт (пік перенапруги 400 Вт)
 • Автомобільний вихід: 12В, 10А
 • Вхід постійного струму: 12V. 30В (макс. 65 Вт)

Сонячний генератор Jackery 300 (Explorer 300 SolarSaga 100W)

 • Вихід USB-A: 5V, 2.4A
 • Вихід USB-C PD: 5V, 9V, 15V, 20V, 3A
 • Вхід постійного струму: 12V. 30В (макс. 90 Вт)
 • Швидка зарядка 3.0 Вихід 5V, 2.4A
 • Вихід змінного струму: 110 В, 60 Гц, 300 Вт (500 Вт при перенапрузі)

Сонячний генератор Jackery 500 (Explorer 500 SolarSaga 100W)

 • Вихід USB-A 5V, 2.4A
 • Автомобільний порт: 12В, 10В
 • Вихід постійного струму: 12В, 7А
 • Вихід змінного струму: 110 В змінного струму, 60 Гц, 500 Вт (1000 Вт перенапруги)
 • Вхід постійного струму: 12V. 30В (макс. 100 Вт)

Навіть якщо портативна електростанція розрядилася, вам не доведеться турбуватися про зарядку ваших пристроїв. Можливість наскрізної зарядки дозволяє заряджати пристрій і сонячний генератор одночасно. Крім того, вхідні та вихідні порти на портативному сонячному генераторі захищають ваш пристрій від перезарядки.

Який розмір сонячної зарядки для телефону мені потрібен?

Зарядні пристрої для мобільних телефонів бувають різних розмірів, форм і типів. Просте правило придбання сонячної панелі. це розуміння її сумісності з вашим пристроєм.

Розрахуйте розмір сонячного зарядного пристрою для телефону за цією формулою:

Час роботи = Ват-година сонячної електростанції 0.85 / робоча потужність вашого пристрою.

Наприклад, якщо припустити, що мобільний телефон споживає 10 Вт, а ват-година сонячної електростанції становить 167 Вт-год, то робочий час буде 167 Вт-год 0.85 / 10 = 14.2 години.

Придбавши сонячну електростанцію з акумулятором ємністю 167 Вт-год, ви зможете зарядити телефон ємністю 13 Вт-год 11 разів. Ви можете розрахувати кількість зарядів, яку підтримує сонячна панель, за допомогою простої формули:

Кількість підтримуваних зарядів = 0.85 Потужність електростанції / потужність телефону.

Залежно від потреб та ємності телефону, ви можете визначити розмір сонячних панелей, які вам знадобляться.

Поширені запитання про сонячні зарядні пристрої для телефонів

Сонячні зарядні пристрої для телефонів бувають різних варіантів з різним дизайном, функціями, розмірами тощо. Перевірка технічних характеристик і розуміння вимог до потужності. це два найважливіші аспекти, які потрібно врахувати, перш ніж вибрати найкращий сонячний генератор електроенергії. Ось кілька поширених запитань, які люди часто задають перед покупкою сонячного електрогенератора.

Який найкращий сонячний зарядний пристрій для телефону?

Jackery. найкращий сонячний зарядний пристрій для телефону серед усіх інших генераторів електроенергії, доступних на ринку. Поєднання портативної електростанції та сонячних панелей SolarSaga заряджає всі ваші дрібні пристрої, включаючи мобільні телефони, кілька разів після повного заряду. Деякі унікальні функції, які роблять військовий сонячний зарядний пристрій Jackery найкращим вибором, включають в себе:

 • Легкий і компактний за своєю природою, що дозволяє легко носити його з собою, куди б ви не пішли.
 • Оскільки він отримує енергію від сонця і не потребує інших видів палива, він є чистим, тихим і поновлюваним.
 • Багатофункціональні виходи, такі як USB-A, USB-C, автомобільний порт тощо., гарантують, що ви можете заряджати кілька пристроїв одночасно і заощаджувати час на зарядку.
 • Висока ефективність перетворення сонячного генератора гарантує, що ви використовуєте максимум сонячної енергії і зберігаєте її для живлення пристроїв.

Вхідні та вихідні USB-порти, доступні на сонячному зарядному пристрої для телефону, роблять його простим у використанні. Ви можете зарядити свій мобільний телефон, підключивши USB-кабель від зарядного пристрою до смартфону. Сонячні генератори Jackery мають систему захисту пристрою, тому вам не доведеться турбуватися про перезарядку пристрою. Ще однією особливістю сонячного зарядного пристрою для телефону є ще один вхідний порт USB, який дозволяє заряджати сонячний генератор, навіть якщо ви живите пристрої.

Де купити сонячний зарядний пристрій для телефону?

Ви можете придбати найкращий сонячний зарядний пристрій для телефону з колекції сонячних електрогенераторів Jackery. У них є широкий вибір сонячних генераторів, які служать десятиліттями і живлять всі ваші пристрої без проблем.

Як працює сонячний зарядний пристрій для телефону?

Як випливає з назви, сонячний зарядний пристрій для телефону поглинає і передає сонячне світло. Ось як це працює в простих кроках: фотони переносять сонячну енергію для створення електричного поля. Сонячне світло живить фотоелектричні елементи або сонячні панелі, передаючи енергію на мобільні телефони. Більшість сонячних панелей постачаються з акумулятором для зберігання енергії. Це означає, що ви можете заряджати телефон навіть у темний час доби або за відсутності сонячної енергії.

Висновок

Отже, якщо ви коли-небудь відкладали ідею походу або кемпінгу, думаючи про те, як ви будете заряджати свій мобільний телефон, подумайте про придбання сонячного зарядного пристрою для телефону. Ви можете використовувати сонячний зарядний пристрій для живлення всіх невеликих пристроїв, які споживають менше енергії, включаючи смартфони, і залишатися на зв’язку.

Не забудьте підписатися на розсилку новин, щоб отримувати ексклюзивні пропозиції та пропозиції про всі продукти Jackery на свою поштову скриньку.

Підпишіться тут

Будьте першими, хто отримає наші останні новини та ексклюзивні пропозиції! Підпишіться зараз.

Вводячи свій номер телефону або Email, ви даєте згоду на отримання наших маркетингових повідомлень по SMS або Email, включаючи останні пропозиції, халяву, послуги тощо. Ви погоджуєтеся з Умовами використання та Політикою конфіденційності. Ви можете відписатися в будь-який час.

Поруч сонячна зарядка для телефону

Складана сумка для сонячної зарядної панелі BigBlue невелика і досить легка, щоб поміститися в будь-який туристичний рюкзак, похідний рюкзак або аварійний набір.

сонячний, зарядний, пристрій, bigblue

3 USB-порти

Технологія SmartIC визначає та подає оптимальний зарядний струм для ваших пристроїв.

сонячний, зарядний, пристрій, bigblue

Сонячні панелі SunPower

Підвищений коефіцієнт перетворення сонячної енергії на 24. Ніяких ліній сітки на передній панелі, суцільна мідь ззаду і з інтегральною схемою.

сонячний, зарядний, пристрій, bigblue

сонячний, зарядний, пристрій, bigblue

Водо-пило-стійкий

Ця спеціальна поверхня з полімеру PET захищає його від випадкового дощу або мокрого туману, а всі порти закриті тканинною кришкою та гумовим чохлом, щоб захистити їх від пилу або води.

Надтонка легка конструкція

З огляду на портативність, SolarPowa 28 має ультратонкий і легкий дизайн, всього 11.1 x 6.3 x 1.3 дюйми та 1.41 фунт. Складана конструкція додатково економить місце, ви можете взяти його і заряджати де завгодно.

сонячний, зарядний, пристрій, bigblue

Розумна технологія заряджання

Розумно розпізнає ваш пристрій, а потім забезпечує оптимальну швидкість заряджання, яка залежить від різних пристроїв. Сумісний з більшістю мобільних телефонів, iPad тощо.

сонячний, зарядний, пристрій, bigblue

сонячний, зарядний, пристрій, bigblue

Посібник користувача

сонячний, зарядний, пристрій, bigblue

Частина панелі SunPower є водонепроникною за стандартом IPX4, а інші частини не є водонепроникними, будь ласка, не занурюйте її у воду.

Чи можна їх з’єднати між собою ланцюжком?

Їх можна з’єднати між собою за допомогою пряжок, що входять до комплекту. Але неможливо підвищити потужність заряду, використовуючи два сонячні зарядні пристрої разом. Кожен з них має власну внутрішню структуру, яку неможливо поєднати з іншим.

Чи достатньо вона міцна, щоб зберігати її в складеному вигляді в звичайному рюкзаку, де на неї без пошкоджень тисне інше спорядження??

Звичайно, він дуже міцний, але будьте обережні, щоб не перегнути і не подряпати панелі.

Чи безпечно заряджати цим пристроєм одночасно 3 мобільних акумулятора / мобільні батареї?

Це може зайняти деякий час, але він має 3 USB-роз’єми.

Чи всі чотири панелі повинні потрапляти на сонце для зарядки одного USB-порту?

Всі сонячні панелі повинні знаходитися під прямими сонячними променями, інакше сонячні панелі, які не потрапляють на сонце, стануть резисторами, що унеможливить зарядку.

Чи мають панелі автоматичне перезавантаження під час перебування на сонці?

Звичайно. Він починає заряджатися знову, як тільки виробляє достатню потужність для зарядки підключеного пристрою.

найкращих сонячних зарядних пристроїв для телефонів 2023 року

Ми є великими шанувальниками сонячних зарядних пристроїв з багатьма функціями, такими як робота в якості павербанку та ліхтарика.

Грейс Гавіланес. позаштатний письменник-редактор, який висвітлює широкий спектр тем. Її статті були опубліковані в InStyle, Food Wine, Glamour та Mic, серед інших видань.

Нік Блекмер. бібліотекар, фактчекер і дослідник з більш ніж 25-річним досвідом роботи у сфері контенту, орієнтованого на споживача.

У цій статті

сонячний, зарядний, пристрій, bigblue

Уявіть собі таку ситуацію: Ви їдете до кемпінгу або йдете незнайомою стежкою, як раптом ваш телефон розряджається. саме тоді, коли вам потрібно перевірити карти. Це прикра обставина, яка трапляється надто часто. Хоча настінні зарядні пристрої та розетки важко знайти, коли ви в дорозі або в глушині, сонячні зарядні пристрої для телефонів стануть в нагоді в такі моменти.

Ми знайшли свого фаворита після тривалих досліджень і не можемо рекомендувати Blavor Solar Power Bank достатньо. Але не дозволяйте його найкращому загальному рейтингу утримувати вас від перевірки інших. Кожен з них по-своєму гарний: Від сонячного зарядного пристрою для телефону, який працює як потужний ліхтар, до легкого варіанту, який не поступається за швидкістю настінному зарядному пристрою. ці пропозиції обов’язково з’являться у ваших наступних подорожах.

Найкращий загальний

Сонячна батарея Blavor Solar Power Bank

сонячний, зарядний, пристрій, bigblue

Все, що вам може знадобитися в портативному сонячному зарядному пристрої, можна знайти в цьому легкому павербанку. Він має три порти та бездротову зарядку для вашого телефону або Airpods. Вбудований світлодіодний ліхтарик чудово підійде як додаткове джерело світла, коли ви перебуваєте поза мережею, як і буферний зовнішній вигляд, який допомагає захистити його від падінь. Завдяки пило- та водонепроникності за стандартом IPX5 (що означає, що він може витримувати струмені води під низьким тиском), ви можете сміливо брати його з собою на пляж. Щоб легко підставляти його під сонячне світло, коли ви перебуваєте поза домом, він постачається із затискачем-карабіном, на якому є компас. До комплекту входять вихід USB, бездротова зарядна панель та вихід/вхід USB C. Ви можете вибрати один з п’яти варіантів забарвлення, а якщо вам потрібна ще більша функціональність, зарядний пристрій Blavor з чотирма зарядними пристроями також доступний.

Ціна на момент публікації: 50

Деталі: 3 порти | 10 унцій | 10 000 мАг | 5.9 x 3.1 x 0.8 дюймів | Вбудований акумулятор | Водонепроникний

Найкращий бюджет

Портативний портативний банк живлення Hiluckey Outdoor

сонячний, зарядний, пристрій, bigblue

 • Як це типово для сонячних зарядних пристроїв, для найбільш ефективної зарядки, розгляньте можливість спочатку зарядити його через USB.

Хоча цей сонячний зарядний пристрій створений для використання на відкритому повітрі, його також можна заряджати за допомогою USB-кабелю, якщо ви знаходитесь поруч з розеткою. Окремо заряджає телефони до 10 разів, а планшети. до чотирьох разів. В середньому портативний сонячний зарядний пристрій можна використовувати дев’ять разів за один заряд, що робить його незамінним помічником у тривалих поїздках. Він доступний на Amazon за ціною крадіжки порівняно із зарядними пристроями на ринку з аналогічним часом автономної роботи.

Ціна на момент публікації: 57

Деталі: 2 порти | 1.34 фунти | 25 000 мАг | 6.18 x 3.54 x 1.38 дюймів | Вбудований акумулятор

Найбільш довговічний

Сонячна панель Goal Zero Nomad 50

сонячний, зарядний, пристрій, bigblue

 • Щоб не пошкодити акумулятор телефону, не підключайте цю панель безпосередньо до пристрою; натомість спочатку підключіть її до павербанку, наприклад, до Yeti 200x Power Station.

Ця потужна сонячна панель (яка легша, ніж здається) достатньо велика, щоб вловлювати сонячне світло і заряджати будь-який пристрій за допомогою зовнішнього павербанку. Від телефонів до ноутбуків і навіть міні-холодильників, він може збирати сонячну енергію, необхідну для підтримки ваших пристроїв протягом тривалого періоду часу далеко від суєти і шуму. Однак, оскільки ця панель має контролер заряду, ви повинні передавати енергію від неї лише на потужний павербанк, який потім можна використовувати для живлення ваших пристроїв.

Ціна на момент публікації: 250

Деталі: 3 порти | 6.85 фунтів | 50 Вт | 53 x 17 x 1.5 дюймів (в розкладеному вигляді); 17 x 11.25 x 2.5 дюймів (у складеному вигляді) | Вбудований акумулятор | Водонепроникний

Найкращий легкий

Go Sun SolarPanel 10

сонячний, зарядний, пристрій, bigblue

 • Через її зручний розмір може бути складніше збирати та передавати сонячну енергію для живлення вашого пристрою.

Стверджуючи, що “заряджається приблизно так само швидко, як звичайний зарядний пристрій від розетки”, коли сонце повністю вийшло, ця сонячна панель може легко поміститися в сумці завдяки своїй майже пласкій конструкції або може вільно висіти на рюкзаку. Він також може зарядити будь-який пристрій всього за три години завдяки своїй 10-ватній потужності, згідно з даними бренду. Бонус для тих, хто має перевантажені валізи? Важить менше фунта. Цей зарядний пристрій є водонепроникним, але не витримує повного занурення.

Ціна на момент публікації: 99

Деталі: 1 порт | 0.65 фунтів | 10 Вт | 10.5 x 7 дюймів (в розкладеному вигляді); 5.25 x 7 дюймів (в складеному вигляді) | Водонепроникний

Найкраще підходить для декількох пристроїв

Сонячна зарядка BigBlue 28W

сонячний, зарядний, пристрій, bigblue

Завдяки трьом портам USB-A цей сонячний зарядний пристрій з чотирма панелями може заряджати ваші улюблені пристрої, такі як телефон і Bluetooth-колонка. Цей зарядний пристрій оснащений інтелектуальними мікросхемами, які гарантують, що ваш пристрій завжди захищений і заряджається безпечно, не відчуваючи перенапруги. Вона надзвичайно тонка, щоб її можна було покласти в рюкзак або сумку, а коли вам потрібно повісити її, щоб поніжитися на сонці, стануть у пригоді отвори з надміцною металевою підкладкою.

Ціна на момент публікації: 80

Деталі: 3 порти | 1.34 фунти | 28 Вт | 33.1 x 11.1 x.2 дюйми (в розкладеному вигляді) або 11.1 x 6.3 x 1.3 дюйми (в складеному вигляді) | Водонепроникний

Найкраща швидкість заряджання

Портативна сонячна зарядка Ryno Tuff для кемпінгу

сонячний, зарядний, пристрій, bigblue

Портативний сонячний зарядний пристрій Ryno Tuff може повністю зарядити телефон або планшет приблизно за дві години. Ще однією особливістю цього сонячного зарядного пристрою є його здатність припиняти заряджання, коли він відчуває, що ваш пристрій перегрівається або досягнув повної ємності. До складного зарядного пристрою додаються два карабіни для підвішування та перенесення. Команда Ryno Tuff не тільки забезпечує ваш телефон першокласною енергією, але й прагне зробити свій внесок у захист навколишнього середовища. з кожною покупкою цього сонячного зарядного пристрою компанія висаджує дерево через Національний фонд лісів.

Ціна на момент публікації: 63

Деталі: 2 порти | 1.04 фунта | 21 Вт | 18.1 x 11.8 x 0.12 дюймів (розгорнутий); 5.9 x 11.8 x 0.79 дюймів (у складеному вигляді) | Водонепроникний

Найкращий ліхтарик

Ліхтар LuminAID PackLite Max 2-в-1

сонячний, зарядний, пристрій, bigblue

З п’ятьма налаштуваннями яскравості для освітлення обраного вами середовища, цей улюблений туристами ліхтар має регульовані ремінці, щоб ви могли легко повісити його на дерева або всередині намету. Він також розбірний (необхідний для тих, хто в дорозі), ударостійкий (виготовлений з надміцного TPU, еластичного пластику, який не містить ПВХ) і водонепроникний (витримує занурення у воду до 30 хвилин).

Ціна на момент публікації: 50

Деталі: 1 порт | 0.53 фунти | 2,000 мАг | 6 x 6 x 6 дюймів (розгорнутий); 6 x 6 x 1 дюйм (складений) | Вбудований акумулятор | Водонепроникний

Поради щодо придбання сонячного зарядного пристрою для телефону

Враховуйте сумісність пристроїв

Коли справа доходить до пошуку ідеального для вас сонячного зарядного пристрою, важливо враховувати типи портів (найпоширеніший. USB), які має ваш зарядний пристрій, а також те, коли ви будете ним користуватися. Ключове емпіричне правило: Чим більші сонячні панелі, тим швидше заряджатиметься ваш телефон, оскільки більші сонячні панелі вловлюватимуть більше сонячного світла, забезпечуючи тим самим більше енергії для вашого пристрою. Якщо ви шукаєте щось більш компактне, просто знайте, що час заряджання вибраних блоків живлення. який зазвичай може досягати 10 і більше годин для сонячних зарядних пристроїв для телефонів. буде довшим.

Знайте різницю між прямими та акумуляторними сонячними зарядними пристроями

Вбудований акумулятор (i.e. сонячний зарядний пристрій (наприклад, акумуляторна батарея) важлива, якщо ви хочете зарядити телефон на ніч або в похмурий день. Вбудований акумулятор зберігатиме будь-яку невикористану енергію сонця для подальшого використання (сонячне світло не потрібне, оскільки це відбувається), тоді як портативний зарядний пристрій без вбудованого акумулятора найкраще підходить для використання в дорозі. Наприклад, коли ви прикріпите зарядний пристрій на сонячній панелі до рюкзака і під’єднаєте USB-шнур до телефону під час особливо сонячного походу, ваш телефон заряджатиметься, поки ви продовжуватимете свою пригоду.

Подумайте про портативність

Одним з найважливіших моментів у придбанні та використанні сонячного зарядного пристрою для телефону є можливість брати його з собою під час прогулянок, походів або інших видів активного відпочинку на природі. Ви захочете переконатися, що ваш зарядний пристрій не настільки громіздкий або важкий, щоб його було важко брати з собою, але при цьому він повинен забезпечувати всі необхідні вам функції.

Як випливає з назви, сонячні зарядні пристрої для телефонів працюють від сонця. Ось як: Фотони переносять енергію сонця, створюючи електричне поле, яке виробляє енергію, що передається самому зарядному пристрою, а потім доставляється до пристрою. Отже, чи справді працюють сонячні зарядні пристрої для телефонів? Все залежить від ваших очікувань. Швидкість і тривалість заряджання залежать від того, як ви використовуєте портативний зарядний пристрій на сонячних батареях. Кілька порад, які слід врахувати: Переконайтеся, що сонячна панель повністю відкрита для сонця, без будь-яких перешкод, і запасіться терпінням. в залежності від того, який сонячний блок ви вибрали, важливо пам’ятати, що повна зарядка займе більше часу, ніж у випадку з класичним настінним зарядним пристроєм.

Вихідна потужність вимірюється в мАг (міліамперах на годину) і ватах. Обидва блоки говорять про заряд енергії. Чим більше число (для обох), тим більше енергії може бути збережено. а це означає довший термін служби акумулятора.

Ви можете взяти сонячний зарядний пристрій в літак, якщо він не містить вбудованого літій-іонного акумулятора (найпоширеніший тип акумулятора, який використовується в зарядних пристроях). Літій-іонні акумулятори схильні до “[створення] іскор або [генерування] небезпечного виділення тепла”, саме тому Федеральна авіаційна адміністрація (FAA) і Управління транспортної безпеки США (TSA) не дозволяють перевозити портативні зарядні пристрої з такими акумуляторами в зареєстрованому багажі; ви можете взяти їх з собою в літак, але тільки якщо вони будуть упаковані в ручну поклажу. Майте сонячний зарядний пристрій для телефону без акумулятора? Ви можете зареєструвати його в аеропорту, якщо він вміщується у вашій валізі.

Чому варто довіряти Travel Leisure

Грейс Гавіланес. письменниця-редактор, яка вже майже десять років висвітлює широкий спектр тем. від новин про знаменитостей і красу до їжі, оздоровлення та подорожей. Її статті були опубліковані в InStyle, Food Wine, Glamour та Mic, серед інших видань. Щоб скласти цей список найкращих сонячних зарядних пристроїв для телефонів, вона спиралася на власний досвід письменниці, яка пише про стиль життя, і дослідила десятки продуктів.

Любіть багато? Підпишіться на нашу розсилку TL Recommends, і ми будемо надсилати вам наші улюблені товари для подорожей щотижня.

Найкращий сонячний зарядний пристрій для кемпінгу та як його вибрати

сонячний, зарядний, пристрій, bigblue

Ви коли-небудь були на природі в кемпінгу, коли раптом зрозуміли, що ваш телефон розряджається?? Більше не хвилюйтеся!

Якщо вам набридло залишатися без електрики на природі, вам потрібен сонячний зарядний пристрій для кемпінгу. Цей аксесуар, що змінює життя, допомагає вам залишатися на зв’язку зі світом і бути готовими до надзвичайних ситуацій.

Тож продовжуйте читати, щоб дізнатися про наш вибір найкращого сонячного зарядного пристрою для кемпінгу. Якщо ви шукаєте швидкий спосіб зарядити телефон на вихідних або потужний пристрій для тижневого кемпінгу, ви знайдете потрібний варіант тут!

сонячний, зарядний, пристрій, bigblue

Наш найкращий вибір

Портативний сонячний зарядний пристрій Hiluckey Solar Charger Portable Power Bank

Шукаєте ідеального компаньйона для відпочинку на природі, який завжди забезпечить вас енергією?? Перевірте Hiluckey Solar Charger Power Bank, один з найкращих сонячних зарядних пристроїв для кемпінгу.

Після поглинання всіх сонячних променів ви можете розраховувати на дев’ять днів роботи цього вражаючого павербанка! 4 високоефективні сонячні панелі використовують енергію сонця, щоб досягти 6 Вт під прямими сонячними променями, підтримуючи роботу ваших пристроїв навіть у віддалених місцях.

Маючи неймовірну ємність 25000 мАг, це диво на сонячних батареях заряджає ваш телефон до 8-10 разів, а планшет. до 3-4 разів. Відчуйте блискавичну зарядку завдяки оновленим 15-ватним виходам, здатним зарядити iPhone на 50% всього за 30 хвилин.

Крім того, завдяки одному порту USB C і двом портам USB A ви можете одночасно заряджати три пристрої з легкістю. Тож готуйтеся до наступної пригоди та залишайтеся на зв’язку з цим вражаючим кемпінговим сонячним зарядним пристроєм.

 • Високошвидкісна зарядка для швидшого підзаряджання ваших пристроїв
 • Складаний для чудової портативності
 • Забезпечує достатню потужність для декількох зарядок без виснаження павербанка
 • Включає аварійний світлодіодний ліхтарик

BLAVOR Solar Charger Power Bank

Сонячний зарядний пристрій BLAVOR ідеально підходить для тих, хто хоче зробити бюджетне доповнення до свого кемпінгового обладнання.

Незважаючи на мінімальну ціну, цей потужний зарядний пристрій створений, щоб служити довго! Він не тільки водонепроникний, пилонепроникний і ударостійкий, але й виготовлений з вогнестійких матеріалів ABSPC, тому може витримувати найсуворіші зовнішні умови.

Крім того, це один з найменших і найлегших павербанків на сонячних батареях на ринку, що робить його ідеальним для подорожей з рюкзаком. Мініатюрна рамка легко кріпиться на зовнішній стороні рюкзака, щоб ви могли заряджати його під час походу.

Цей маленький зарядний пристрій має вражаючу ємність 10 000 мАг і здатен заряджати три пристрої одночасно. Ви також можете отримати кілька зарядів від цього павербанку для стандартного iPhone.

Ви знайдете порти з підтримкою micro USB, USB Type A і USB Type C, що означає, що ви можете заряджати iPhone, iPad, Airpods і всі телефони Android.

BLAVOR Solar Charger Power Bank. це доступне, легке доповнення, яке зробить вашу експедицію на природі набагато приємнішою та безпечнішою, тож чому б не спробувати цей маленький, але потужний сонячний зарядний пристрій для кемпінгу??

 • Включає такі функції, як яскравий світлодіодний ліхтарик, карабін та компас
 • Один з найменших сонячних зарядних пристроїв на ринку, чудово підходить для кемпінгу з низьким рівнем спорядження
 • Ви можете отримати кілька зарядів від джерела живлення
 • Заряджається лише від сонячної батареї, але ви можете зарядити його заздалегідь і використовувати як павербанк

Бездротовий зарядний пристрій GOODaaa Power Bank

Бездротовий зарядний пристрій GOODaaa Power Bank може буквально врятувати життя, коли ви перебуваєте на природі.

Цей розумний павербанк. не просто звичайний сонячний зарядний пристрій для кемпінгу; він геніально поєднує в собі сонячну енергію та ручний генератор для тих моментів, коли вам найбільше потрібна енергія. Якщо ви потрапили в екстрену ситуацію, просто поверніть ручку зверху, щоб залишитися на зв’язку з джерелом енергії.

Також має вбудований світлодіодний ліхтарик з 3 режимами миготіння (SOS/стробоскоп/стабільний) на випадок відключення електроенергії, а також компас, який допоможе вам у дорозі.

Завдяки колосальній ємності 45800 мАг цей портативний зарядний пристрій стане вашим джерелом енергії в дорозі. З п’ятьма входами та сімома виходами він підходить для всіх пристроїв. iOS, USB C та Micro USB. І вгадайте що. ви можете використовувати всі сім виходів одночасно!

Якщо цього недостатньо, він також включає зону бездротової зарядки для додаткової доступності.

Бездротовий зарядний пристрій GOODaaa Power Bank. це надійний кемпінговий сонячний зарядний пристрій, який витримає будь-який надзвичайний сценарій. Якщо ви віддаєте перевагу безпеці під час відпочинку на природі, цей зарядний пристрій стане бажаним доповненням до вашого спорядження.

 • Потужний заряд, якого вистачає надовго
 • Має багато аварійних функцій, таких як стробоскоп і компас
 • Ви можете заряджати цей павербанк за допомогою ручного ключа, сонячної батареї або через USB
 • Одночасно заряджає 7 пристроїв

Кемпінговий ліхтар та зарядний пристрій для телефону LuminAID PackLite Max 2-в-1

Якщо ви шукаєте кемпінговий сонячний зарядний пристрій, який робить більше, ніж просто заряджає ваші пристрої, зверніть увагу на LuminAID PackLite Max 2-в-1 кемпінговий ліхтар і зарядний пристрій для телефону.

Оснащений потужним акумулятором на 2000 мАг, цей надзвичайно яскравий світлодіодний сонячний ліхтар освітлює ваш кемпінг потужністю до 150 люменів і одночасно слугує надійним зарядним пристроєм для телефону.

Це означає, що ви можете зробити свій кемпінг легким і компактним, відмовившись від громіздких кемпінгових ліхтарів і вибравши цей портативний ліхтар, який складається в квадрат товщиною 1 дюйм.

Після повного заряджання цей невагомий комбінований ліхтар/зарядний пристрій забезпечує 50 годин світла. Повністю зарядити його можна на сонці за 12-14 годин або через USB за 1-2 години.

Якщо ви шукаєте надійного супутника на природі, який виконує подвійну функцію. освітлює ваш кемпінг і заряджає ваш телефон, цей сонячний зарядний пристрій для кемпінгу стане чудовою інвестицією.

 • Багатоцільове освітлення та функції зарядки стануть у нагоді в походах з рюкзаками
 • Надзвичайно портативний і стискається до невеликого розміру
 • Універсальність для сонячної зарядки або живлення через USB
 • Не такий потужний, як інші сонячні зарядні пристрої в цьому списку
 • Може зайняти до 2 днів для підзарядки на сонці

BioLight SolarPanel 10

сонячний, зарядний, пристрій, bigblue

Розкрийте силу сонця за допомогою неймовірної BioLite SolarPanel 10! Цей високоефективний сонячний зарядний пристрій для кемпінгу має інноваційну 360-градусну підставку, що дозволяє розміщувати його під будь-яким кутом навіть на найпересічнішій місцевості.

Вбудований сонячний годинник гарантує, що ви вловлюєте найпряміші промені для максимального потенціалу зарядки. Відстежуйте рівень заряду акумулятора ємністю 3200 мАг за допомогою індикатора заряду та кнопки стану.

Дивовижний USB-вихід потужністю 10 Вт дозволяє заряджати телефони, камери, планшети тощо! І ви навіть можете почати заряджати свої запаси енергії раніше, оскільки зарядний пристрій з роз’ємом micro USB дозволяє заряджати батарею в домашніх умовах.

Кутові застібки дозволяють легко прикріпити його до рюкзака, ідеально підходить для зовнішнього зберігання або коли ви хочете зловити кілька променів, щоб зарядити свої запаси в поході.

У BioLite SolarPanel 10 є багато за що полюбити, і хоча вона коштує недешево, ви, безумовно, не можете сперечатися про якість цього неймовірного сонячного зарядного пристрою для кемпінгу.

 • Заряджає з потужністю 10 Вт
 • Вбудований сонячний годинник допоможе вам знайти найбільш прямі промені
 • 360-градусна підставка робить його ідеальним для пересіченої місцевості
 • Ви можете закріпити його на зовнішній стороні сумки, щоб заощадити місце та заряджати під час руху

Кемпінгові сонячні зарядні пристрої: Посібник покупця

Тепер, коли ви знаєте наші найкращі сонячні зарядні пристрої для кемпінгу, прочитайте наш посібник покупця, щоб зрозуміти, який з них найкраще підходить саме вам.

сонячний, зарядний, пристрій, bigblue

Вихідна потужність

Коли ви шукаєте найкращий кемпінговий сонячний зарядний пристрій, одним з найважливіших факторів, на який слід звернути увагу, є вихідна потужність.

Але спочатку короткий курс з електричних термінів: мАг (міліампер-година) означає ємність акумулятора та зарядки, тоді як Вт (ват) вказує на те, скільки енергії споживає пристрій. У випадку з кемпінговими сонячними зарядними пристроями, потужність відноситься до кількості енергії, яку вони можуть виробляти.

Отже, якщо ви шукаєте потужний сонячний зарядний пристрій для кемпінгу, шукайте той, що має найбільшу ємність в мАг та ват. У цьому випадку наш найкращий вибір. портативний акумулятор Hiluckey Solar Charger. буде вашим найкращим вибором.

Якщо ви шукаєте сонячний зарядний пристрій лише для екстрених випадків, ви можете обійтися дешевшим варіантом, наприклад, найкращим бюджетним вибором. BLAVOR Solar Charger Power Bank.

Також важливо враховувати тип пристроїв, які ви будете заряджати, і скільки енергії вони потребують. Щоб отримати максимум користі від поїздки в “глемпінг”, спробуйте бездротовий зарядний пристрій GOODaaa Power Bank, який може заряджати 7 пристроїв одночасно. Непогано підходить для перебування посеред дикої природи!

Портативність

сонячний, зарядний, пристрій, bigblue

Далі, ви повинні враховувати портативність вашого кемпінгового сонячного зарядного пристрою.

BLAVOR Solar Charger Power Bank лідирує в цій категорії завдяки своєму крихітному розміру та мінімальній вазі, який ви можете легко заховати в рюкзак, навіть не помітивши його присутності. Портативний зарядний пристрій Hiluckey Solar Charger не набагато більший за розміром, але має більшу потужність.

Ще один варіант, який може похвалитися неймовірною портативністю. це зарядний пристрій LuminAID, який також дає вам яскравий кемпінговий ліхтар на додаток до джерела живлення, що ще більше допоможе вам скоротити список вашого спорядження.

Навіть найбільший варіант (BioLight SolarPanel 10) поставляється з кліпсами, тому ви можете носити його зовні і займати менше місця в рюкзаку.

Тож тут все залежить від особистих уподобань. Якщо ви плануєте проводити більшу частину походу на машині, то вибір більшого та потужнішого варіанту може мати найбільший сенс.

Але якщо ви плануєте вирушити в подорож на каное або в похід з рюкзаком, вибір невеликого, компактного зарядного пристрою позбавить вас від зайвого клопоту в довгостроковій перспективі.

Простота використання

Простота використання є важливою категорією тут. Останнє, що ви хочете робити в екстрених ситуаціях. це шукати кнопки та інструкції, як працювати з сонячним зарядним пристроєм.

Ми повинні віддати належне BioLight SolarPanel 10 за те, що вона забезпечує чудовий доступ, чи то за допомогою вбудованого сонячного годинника, щоб знайти найяскравіші промені, чи то за допомогою індикатора сили та кнопки стану, щоб побачити, скільки соку вона має.

Всі варіанти з цього списку досить прості у використанні, але обов’язково протестуйте їх, перш ніж вирушати в подорож. Особливо бездротовий зарядний пристрій GOODaaa Power Bank з його широкими можливостями.

Водонепроникний

Оскільки ви берете сонячний зарядний пристрій на природу, важливо знати, як кожен варіант витримує вплив води.

Портативний зарядний пристрій Hiluckey Solar Charger є водонепроникним, але не повністю водонепроникним, в той час як BLAVOR Solar Charger Power Bank рекламує останнє.

Бездротовий зарядний пристрій GOODaaa Power Bank також є водонепроникним і, мабуть, найміцнішим зі списку, що робить його придатним для використання в суворих умовах.

Отже, якщо ви сподіваєтеся взяти сонячний зарядний пристрій в подорож або будь-яку іншу пригоду біля води, ви можете віддати перевагу водонепроникному варіанту.

Сонячні зарядні пристрої: Часті запитання

сонячний, зарядний, пристрій, bigblue

Якщо у вас все ще є питання про найкращі сонячні зарядні пристрої для кемпінгу, не хвилюйтеся! Ось відповіді на найпоширеніші запитання від колег-ентузіастів сонячної енергетики.

Чи працює сонячна зарядка в похмурий день?

У вашому поході бувають похмурі дні?? Не бійтеся, адже ваш сонячний зарядний пристрій все одно буде працювати в похмуру погоду. Звісно, він поглинає менше світла, тому заряджання може зайняти більше часу, але все одно варто залишатися на вулиці, щоб поглинути зменшене проміння.

У чому різниця між сонячним зарядним пристроєм і сонячним банком?

У пошуках найкращого сонячного зарядного пристрою для кемпінгу, ви, ймовірно, відкрили для себе ці два варіанти. Хоча сонячні зарядні пристрої та сонячні батареї мають схожу функцію, є одна ключова відмінність. Сонячні батареї можуть поглинати енергію від сонця або через розетку.

Ця функція стане в нагоді, якщо ви збираєтеся в похід, тому що ви можете зарядити його до повної ємності перед від’їздом, а потім поповнити його за допомогою сонця під час подорожі.

Підсумовуємо найкращий сонячний зарядний пристрій для кемпінгу

сонячний, зарядний, пристрій, bigblue

Якщо ви шукаєте легкий зарядний пристрій на випадок надзвичайної ситуації або високооктановий пристрій для живлення ваших пристроїв, ми сподіваємось, що ви знайшли потрібний варіант у нашому посібнику з найкращих сонячних зарядних пристроїв для кемпінгу. Наш фаворит. портативний акумулятор Hiluckey Solar Charger Portable Power Bank, але ви не помилитеся з будь-яким з варіантів у нашому списку!

Хочете інвестувати у свій кемпінг? Відвідайте нашу сторінку кемпінгового спорядження, щоб отримати більше відгуків про товари.

Опубліковано на Останнє оновлення: 12 червня 2023 року

Мене звуть Райан Каннінгем, і я на місії. Я хочу, щоб сім’ї, самотні люди, будь-хто і будь-що виходили на вулицю і насолоджувалися світом кемпінгу! Ви знайдете все необхідне для початку роботи тут.

Приєднуйтесь до насПідпишіться на всі останні новини про кемпінг.

AMAZON ASSOCIATES РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ

Beyond The Tent є учасником Amazon Services LLC Associates Program, партнерської рекламної програми, розробленої для надання сайтам можливості заробляти рекламні збори шляхом розміщення реклами та посилань на Amazon.com

Залишити відповідь