Сонячний генератор Jackery 240: Обов’язковий гаджет для автокемпінгу. Генератор сонячної енергії 240v

Сонячний генератор Jackery 240: Обовязковий гаджет для автокемпінгу

Переносні сонячні генератори існують вже давно, але вони стають все більш популярними. Туристи та любителі активного відпочинку тепер можуть використовувати їх для живлення своїх пристроїв, коли їм потрібен додатковий імпульс під час поїздок на природу!

Існує багато різних думок щодо портативних сонячних генераторів. Дехто вважає, що це чудова ідея, адже вони можуть забезпечити вас енергією будь-де. Інші, однак, не так впевнені. Вони хвилюються, що генератори можуть не працювати належним чином або працюватимуть недовго.

Ми детально розглянули сонячний генератор Jackery 240 і ретельно протестували його, щоб виявити його недоліки. Ось як це було.

Коли ви натискаєте на посилання на різних продавців на цьому сайті і робите покупку, це може призвести до того, що цей сайт заробляє комісію. Як партнери Amazon, ми заробляємо на кваліфікованих покупках. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте нашу сторінку розкриття інформації.

Огляд сонячного генератора Jackery 240

Сонячний генератор Jackery 240. це інноваційний багатофункціональний пристрій, який можна використовувати як портативне джерело енергії для дому, автомобіля або намету. Він оснащений сонячною панеллю та кількома вихідними портами, щоб ви могли заряджати кілька приладів одночасно.

Сонячний генератор. хороший варіант для тих, хто відпочиває в машині або наметі. Він екологічний, малошумний і має простий у використанні інтеейс. Крім того, вона має міцну та якісно виготовлену конструкцію з потужністю, необхідною для заряджання важливих гаджетів, поки ви вирушаєте у наступну пригоду!

З іншого боку, у нього немає жодного USB-порту Type-C, і це повне розчарування. Розберись, Джекері. Крім цього, ми дуже вражені Jackery 240.

Відмова від відповідальності: компанія Jackery люб’язно надала нам Explorer 240 та складну панель SolarSaga потужністю 100 Вт для цього огляду. Однак зміст цієї публікації не спонсорується Jackery, і всі думки є нашими власними.

Короткий опис сонячного генератора Jackery 240

Сонячний генератор Jackery 240 складається з 2 продуктів: портативної електростанції Jackery Explorer 240 та сонячної панелі SolarSaga потужністю 100 Вт (сонячна панель SolarSaga потужністю 60 Вт у США). Ви можете придбати їх окремо або в комплекті. Комплект відомий як сонячний генератор.

Портативна електростанція Jackery Explorer 240

сонячний, генератор, jackery, обов, язковий

Технічні характеристики

 • Вихідна потужність: 240 Вт
 • Вихідний рейтинг перенапруги: 400W
 • Тип акумулятора: Li-ion NMC
 • Батарея Ач: 16.8Ah
 • Термін служби акумулятора: 500 циклів до 80% ємності
 • Час перезарядки: 5.5. 7 годин (залежно від способу зарядки)
 • Інвертор: 240 Вт Чиста синусоїда (400 Вт сплеск)
 • Способи зарядки: Сонячна панель, основна розетка, вихід 12В автомобіля, електричний генератор
 • Вихід змінного струму: 1 x 110 В змінного струму, 60 Гц, 200 Вт (400 Вт перенапруги) (британська версія має 1 x 230 В змінного струму)
 • Розетки постійного струму: 2 x USB Type-A (5 В, 2.4А), 1 х порти постійного струму (12В, 10А), 1 х автомобільний вихід (12В, 10А)
 • Дисплей: РК-екран
 • Вага: 6.6 фунтів / 3 кг
 • Габарити: 9.05 x 5.24 x 7.87 дюймів (23 x 13.32 х 20 см)
 • Гарантія: 2 роки

Сонячна панель Jackery SolarSaga 100 Вт

сонячний, генератор, jackery, обов, язковий

Технічні характеристики

 • Пікова потужність: 100 Вт з 23.7% ефективності
 • Напруга живлення/струм: 18В/5.55A
 • Напруга відкритого контуру: 21.6V
 • Струм короткого замикання: 6.1A
 • 1 x USB-C Вихід 5В, 3А
 • 1 x USB-A Вихід 5В, 2.4A
 • Діапазон робочих температур: від 14 до 159 ° за Фаренгейтом (від.10 до 65 ° за Цельсієм)
 • Розміри (в розкладеному вигляді): 48 x 21 x 0.2 дюйми (1220 x 535 x 5 мм)
 • Розміри (в складеному вигляді): 24 x 21 x 1.4 дюйми (610 x 535 x 35 мм)
 • Вага: 10.33 фунта
 • Гарантія: 2 роки

Сонячний генератор Jackery 240

сонячний, генератор, jackery, обов, язковий

Включає в себе

 • 1 х електростанція Jackery Explorer 240
 • 1 x Сонячні панелі SolarSaga 100 Вт (1 x Сонячні панелі SolarSaga 60 Вт в США)

Що в коробці?

Ось що ви знайдете всередині коробки:

 • 1 x Електростанція Jackery 240 з інструкцією
 • 1 x Панель SolarSaga 60W з інструкцією
 • 1 х адаптер змінного струму
 • 1 x Автомобільний зарядний кабель
 • 1 x Посібник користувача. Jackery Explorer 240
 • 1 x Посібник користувача. SolarSaga

Особливості Jackery 240

Вихідна потужність

При номінальній вихідній потужності 200 Вт, сонячний електрогенератор Jackery 240 може збільшити її до 400 Вт, якщо вам це потрібно на короткий час. Виріб може генерувати 240 Вт енергії на годину.

Однією з приємних особливостей цього пристрою є те, що він автоматично вимикається, якщо ви отримуєте більше 200 Вт потужності протягом декількох секунд.

Ємність акумулятора

Jackery Solar 240 має потужність 240 Вт-год при температурі 14.4V. Це майже 17 А-год, майже стільки ж, скільки типова 12-вольтова батарея глибокого циклу ємністю 35 А-год.

Термін служби акумулятора становить близько 500 циклів, поки його ємність не знизиться до 80% заряду і подальшої деградації продуктивності, що повинно прослужити вам близько 2-3 років при регулярному використанні.

Вихідні порти живлення від акумулятора

Пристрій має чотири вихідних порти:

 • Вихід постійного струму
 • 2 x USB-A
 • Автомобільний зарядний пристрій на 12 В
 • 1 x розетки змінного струму
 • Синусоїда 240 Вт

Кількість вихідних портів розчаровує, навіть незважаючи на те, що це дуже маленький портативний електрогенератор. Можливо, було б краще мати принаймні ще одну розетку змінного струму, а один із зарядних пристроїв USB Type-A міг би бути зарядним пристроєм Type-C для швидкої зарядки.

Ми тестували британську модель, яка має кілька незначних відмінностей від американських моделей:

 • Інвертор працює на 240В, а не на 110В, і
 • Він має 3-контактну британську вилку на блоці живлення та 3-контактну британську розетку на передній панелі електростанції Jackery.

Інвертор чистої синусоїди

Синусоїдальні інвертори перетворюють постійний струм в змінний (той самий тип живлення, який ви отримуєте вдома), що робить його сумісним з делікатним електронним обладнанням.

Можливості зарядки

Ви можете заряджати Jackery 240 від сонячної батареї, розетки змінного струму або автомобільного зарядного пристрою. Jackery робить найбільший акцент на сонячній енергії, особливо для тих поїздок, коли хочеться відірватися від електромережі та бути ближче до природи.

Завдяки панелям SolarSage потужністю 60 Вт, включеним у цей пристрій, Jackery забезпечив повний акумуляторний блок, який ви можете встановити де завгодно.

Тип живленняАдаптер/Апаратні характеристикиЧас заряджання
1 x Сонячні батареї SolarSaga (100 Вт) MPPT сонячний контролер заряду Anderson Powerpole входи 30В / 163Вт максимальний вхід ~9.5 годин
змінного струму (розетка) 8 мм адаптер змінного струму Максимальний вхід 24В ~3.5 годин
DC (автомобільний зарядний пристрій) 8-мм адаптер постійного струму 12В ~ 30В, максимальна вхідна потужність 100 Вт ~5 годин

Сонячний генератор Jackery. це комбінований комплект з Jackery Explorer 240 та 1 сонячної панелі SolarSaga 100w (або 1 сонячної панелі SolarSaga 100w в США). Якщо у вас вже є сонячна панель, ви можете підключити її до Explorer 240. Це повинна бути панель 12-30В з не більше ніж 5.Струм 4А.

Вам знадобиться адаптер для підключення панелей сторонніх виробників до Explorer 240.

Якісний дизайн збірки

Jackery 240. досить міцний пристрій. Зовнішній корпус виготовлений з використанням ABS-пластика, який є досить міцним, хоча ви не хотіли б, щоб він падав.

Пристрій важить 6.6 фунтів, що означає, що його відносно легко нести в руках, коли ви хочете відійти від основної зони кемпінгу. Він також має зручний ліхтарик, вбудований збоку, якщо ви захочете прогулятися до сусіднього місця ввечері.

У верхній частині пристрою є приємна ручка, за яку ви можете тримати та переносити Jackery Explorer 240. Знизу чотири гумові накладки надають трохи зчеплення і захищають Explorer 240 від подряпин і вм’ятин.

Сонячна панель SolarSaga є монокристалічною. Ці сонячні елементи краще поглинають сонячні промені, ніж інші збірки сонячних елементів, такі як полікристалічні сонячні елементи та тонкоплівкові сонячні елементи.

Сонячна панель має USB-вихід Type-A і Type-C, що дає вам додаткові можливості для зарядки ваших пристроїв.

Переваги сонячного генератора Jackery 240

Тиха робота

Це невеликий пристрій, який не створює багато шуму в будь-який момент часу. Коли ви отримуєте максимальну потужність від Jackery 240, вентилятори вмикаються, щоб охолодити акумуляторний блок. Використовувані вентилятори також мають низький рівень шуму, тому цей пристрій має дуже високі показники за параметром безшумної роботи.

Не нагрівається

Ліхтар Jackery 240 використовує 14.Акумулятор на 4В замість звичайного акумулятора на 12В. Вища напруга, менший струм і менше тепла, що виділяється в проводці пристрою. Jackery 240 залишається надзвичайно прохолодним, навіть коли всі порти використовуються і використовується максимальна кількість ват-годин.

Вбудований світлодіодний ліхтарик

Ліхтарик і компактний розмір роблять Jackery 240 ідеальним автономним джерелом живлення. Ви можете винести її за межі фургона і виконувати свою роботу, байдикувати, ходити до найближчого озера або пити пиво з холодильника ввечері з друзями, не турбуючись про електроенергію.

РК-екран

Більшість інших портативних генераторів мають червоні/зелені індикатори, які показують, скільки залишилося заряду акумулятора. Однак Jackery 240 має великий РК-екран, який точно показує, скільки заряду залишилося і скільки ви витягли з пристрою.

Ніяких випарів

Газові та дизельні резервні джерела генерують багато диму та токсичних газів. Блок Jackery 240 з сонячними панелями виробляє нульові викиди вуглекислого газу. Добре для вас, чудово для планети!

Кілька способів заряджання

Завдяки трьом способам зарядки ви можете заряджати пристрій де завгодно. ви не залежите від наявності розетки.

Екологічно чистий

Сонячна енергія. найчистіше паливо на планеті. З Jackery 240 ви можете уникнути спалювання бензину або пропану, значно зменшуючи свій вуглецевий слід.

Обслуговування клієнтів

Це відмінна особливість Jackery, оскільки їх обслуговування клієнтів відмінне. Просто напишіть нам на [email protected] або зателефонуйте за номером 1-888-502-2236, і ви отримаєте підтримку клієнтів для вирішення вашого питання.

Сервісне обслуговування, гарантійне обслуговування

Ви отримуєте не тільки 24-місячну гарантію на цей пристрій, але й довічну підтримку клієнтів. Це означає, що вам ніколи не доведеться турбуватися про технічні проблеми. Гарантія покриває навіть доставку, тому якщо ваш пристрій вийшов з ладу, просто покладіть його в коробку і відправте в Jackery. Вони надішлють вам новий.

Сонячний генератор Jackery 240 поставляється з інструкціями для блоку Jackery Explorer 240 (акумулятор) і панелей SolarSaga. Посібники добре розроблені та досить прості у використанні.

Як ми тестували Jackery 240

Jackery надіслав нам портативну електростанцію 240 з сонячною панеллю Solar Saga потужністю 100 Вт. Британська специфікація моделі для огляду, а також 100 панелей SolarSaga.

Примітка: якщо ви купуєте сонячний генератор 240 у США, до нього входить панель SolarSaga потужністю 60 Вт. У Великобританії в комплект входить панель потужністю 100 Вт.

Однак не відчувайте себе обділеними. Електростанція на 240 Вт може впоратися лише з максимальною вхідною потужністю 62 Вт, тому панель SolarSaga на 100 Вт не зарядить пристрій швидше, ніж панель на 60 Вт.

Раніше ми провели кілька вихідних в кемпінгу, тестуючи сонячні генератори Jackery 1000 і Jackery 500. Однак Jackery 240. набагато компактніший пристрій і найкраще підходить для менших потреб.

Тож замість того, щоб витрачати на Jackery 240 більше, ніж він розрахований, ми обрали розумний підхід. Нам він був потрібен лише для того, щоб тримати заряджені телефони та планшет.

Але ми інтенсивно використовували телефони для картографії та туристичних додатків, тому вони потребували зарядки по кілька разів.

У вихідні з низьким попитом цей сонячний генератор просто вражає. Він не виходив з ладу і ніколи не потребував зарядки, навіть від машини.

Ми повернулися з відчуттям, що недооцінили його можливості, тому ми провели стрес-тест і вдома.

Наш досвід використання The Jackery 240

Зручність використання

Jackery 240 можна налаштувати за пару хвилин. Портативна сонячна панель у вигляді валізи швидко розкладається. Сонячні кабелі зберігаються на задній панелі для легкого доступу, а підключити їх до електростанції дуже просто.

Електростанції та сонячні панелі Jackery не є водонепроникними, тому ми повинні були бути обережними з погодою. Ми боялися дощу, оскільки він міг легко пошкодити обладнання.

Під час кемпінгу завжди краще тримати електростанцію в захищеному місці, якщо це можливо. Нам сподобалося встановлювати нашу електростанцію просто всередині намету, яка добре працює з сонячною панеллю, розташованою зовні і повернутою до сонця. Таким чином, ми змогли отримати максимально можливу потужність, залишаючись при цьому захищеними від стихії.

Зарядка змінного струму

Jackery 240 був заряджений на 38% прямо з коробки. Отже, перед тим, як вирушити в похід на вихідні, ми повністю зарядили його від домашньої електромережі. Немає сенсу починати похід не з тієї ноги! Повністю зарядивши Jackery 240, ми могли безтурботно насолоджуватися вихідними.

Повна зарядка зайняла трохи більше 3 годин. Ми не заряджали його знову від розетки змінного струму протягом вихідних, коли нас не було вдома, що було чудово.

Якби ми були в кемпінгу довше або потребували підзарядки в поганих погодних умовах, ми могли б підключити його до електромережі кемпінгу і очікувати, що він повністю зарядиться приблизно за 5 з половиною годин від розетки.

Якщо ви використовуєте Jackery 240 у Великобританії, вам знадобиться адаптер для підключення до кемпінгової тумби. Більшість американських п’єдесталів використовують ті ж роз’єми, що і побутова електромережа, тому американські моделі працюватимуть без адаптера. Однак, якщо ви перебуваєте у Великобританії, вам знадобиться адаптер, щоб змусити його працювати. На щастя, ви можете взяти один з них тут, щоб бути готовими до наступної пригоди в кемпінгу!

Якщо ви плануєте взяти електростанцію Jackery 240 з собою в похід, майте на увазі, що зарядний кабель має довжину лише 2 метри. Це може бути незручно, якщо точки зарядки вашого кемпінгу знаходяться далеко або не близько до вашого місця.

Подовжувач вирішить цю проблему і полегшить вам заряджання павербанка. Просто підключіть подовжувач, і все буде готово!

Сонячні панелі

сонячний, генератор, jackery, обов, язковий

Ми тестували Jackery 240 лише з сонячною панеллю SolarSaga 100 у нашому саду. Коли ми були в поході, нам просто не потрібно було його заряджати.

Тим не менш, ми раніше тестували Jackery 1000 з двома сонячними панелями у вологих та штормових умовах.

Вбудована підставка на задній панелі не дуже ефективна, коли так вітряно, але, мабуть, нерозумно очікувати від неї так багато в таких умовах.

Ми рекомендуємо упакувати кілька міцних кілочків для намету, щоб ви могли закріпити його на землі, якщо буде занадто вітряно.

Ми були дійсно вражені тим, яку потужність зарядки може витримати Jackery Explorer 240 від сонячної панелі SolarSaga 100. В оптимальних умовах Jackery Explorer 240 може поглинати максимум 65 Вт енергії. Ми протестували його в типовий британський день пізньої весни. трохи сонця, зрідка дощ і трохи похмура погода.

У похмуру погоду ми бачили близько 32 Вт на одній панелі SolarSaga 100. Коли вийшло сонце, ми побачили, що воно збільшилося до 60 Вт.

З панеллю потужністю 60 Вт, ви можете очікувати трохи менше в менш оптимальних умовах, але як тільки сонце виходить, Jackery 240 не може поглинати більше 65 Вт, тому це не має великого значення.

Автомобільна зарядка

У нас є розетка на 12 В в багажнику автомобіля, і, організувавши наше спорядження, ми знайшли невеликий простір, де ми могли легко заряджати його під час руху.

Коли ми були в поході, нам не потрібно було підзаряджати портативну електростанцію, але ми знаємо з тестування Jackery 500 і 1000, що вона заряджається приблизно за 6 ½ годин.

Також варто нагадати собі відключити його від мережі, коли двигун не працює. Він розрядить вашу стартерну батарею. І так, це голос досвіду, який ви можете почути!

Знову ж таки, цей зарядний кабель досить короткий. лише близько 2 метрів. Для нашої установки це було нормально, але якщо у вашому багажнику немає розетки на 12 В, це може бути досить незручно.

Приємним бонусом є можливість заряджатися від двигуна під час руху, але ми не рекомендуємо покладатися на це як на єдиний спосіб. Дає додатковий імпульс і може стати в нагоді, якщо у вас закінчується заряд акумулятора!

сонячний, генератор, jackery, обов, язковий

Чи хороший сонячний генератор Jackery 240?

Ми тестуємо сонячний генератор Jackery 240 вже деякий час, і він нам дуже подобається. Це чудовий, високоякісний продукт і відмінна ціна у порівнянні з портативними батареями, яких вистачає лише на кілька зарядів.

Тим не менш, це може підійти не всім. Якщо ви плануєте бути поза мережею довше, ніж вихідні, або якщо вам потрібно живити пристрої з високим енергоспоживанням, то Jackery 240 може бути недостатньо. Але якщо ви шукаєте портативне рішення для періодичного використання, це хороший варіант.

Чудово підходить для кемпінгу наметового автомобіля

Вона недостатньо потужна, щоб замінити основну електрику в будинку на колесах, але якщо ви перебуваєте в короткому поході на вихідні, її вистачить для живлення більшості ваших пристроїв, включаючи освітлення, вентилятори, телефони, ноутбуки тощо.

Чудовий вторинний блок

Ви можете використовувати цей генератор як вторинний блок, коли вирушаєте з материнського корабля. це хороше джерело енергії для того, щоб продовжити найближчий похід або просто охолодитися за межами фургона.

Додаткове резервне живлення для менших батарей

Ви також можете використовувати його для заряджання менших акумуляторів, які ви можете носити в руці, коли хочете вийти на вулицю. Замість того, щоб використовувати акумулятори глибокого циклу вашого автофургона, використовуйте Jackery 240 для їх швидкої зарядки.

сонячний, генератор, jackery, обов, язковий

Більш тривалі поїздки

Поїздка на вихідні. це все, з чим Jackery 240 впорається самостійно. Якщо ви збираєтеся на літо, придбайте більші акумуляторні батареї.

Погана погода

Пристрій не захищений від дощу, і сонячна зарядка не працює належним чином у похмуру погоду. Якщо ви збираєтеся на автофургоні в місце, де погода буде похмурою, Jackery 240 не є хорошим варіантом.

Мінуси

Чи вартий сонячний генератор Jackery 240 своєї ціни?

Так, сонячний генератор Jackery 240 коштує своєї ціни за те, що він робить. Це компактний пристрій, який може освітлити майже все ваше обладнання для короткої поїздки на вихідні або як вторинне джерело живлення у вашому автофургоні. Ви можете просто налаштувати його на зарядку і використовувати, коли вам потрібен додатковий сік за межами кемпера.

Але якщо ви очікуєте, що це вирішить усі потреби вашого фургона, то цього пристрою буде недостатньо.

сонячний, генератор, jackery, обов, язковий

Поширені запитання

Як користуватися сонячним генератором Jackery 240

Перед початком роботи потрібно мати можливість зарядити сонячний генератор Jackery 240. Для цього є три способи: розетка, автомобільний зарядний пристрій або сонячні панелі SolarSaga, які входять до комплекту. У будь-якому випадку, вам просто потрібно підключити один кінець дроту, що додається, до вхідного порту на передній лівій стороні Jackery 240 з сонячними панелями.

Jackery 240. невеликий і компактний пристрій. Ви можете встановити його майже на будь-якій поверхні; він має гумові ніжки внизу, які забезпечують невелике зчеплення та захищають генератор від нерівної основи. Просто поставте його в безпечне місце і підключіть зарядний кабель.

Якщо ви заряджаєтесь через сонячну панель, вам потрібно знайти гарне місце, де ви зможете отримати максимальну кількість прямих сонячних променів. Просто розгорніть панель і відкрийте підставки за нею.

Одним з недоліків пристрою є те, що зарядний кабель має довжину лише близько 10 футів, тому вам іноді доводиться тримати генераторний блок на сонячному світлі, якщо ви заряджаєтесь за допомогою сонячної панелі. Також пам’ятайте, що пристрій автоматично вимкнеться, якщо температура буде занадто високою, тому ви повинні бути “інноваційними” з розміщенням.

Зарядка пристроїв за допомогою Jackery 240

Є чотири зарядні порти. 2 USB, 1 вихід змінного струму та один автомобільний зарядний пристрій 12 В постійного струму. Ви також можете налаштувати деякі з ваших пристроїв для заряджання безпосередньо від сонячної панелі, завдяки вбудованим двом USB-портам.

Однією з хороших речей є те, що ви можете окремо вимкнути розетку змінного струму та USB-розетки, щоб заощадити енергію на пристрої.

Одним з найбільш значних недоліків цього пристрою є кількість вихідних портів, особливо якщо у вас є велика сім’я, яка відпочиває разом, де кожен член має при собі мобільні телефони та ноутбуки.

Оптимізація сонячних панелей

Тримайте сонячні панелі завжди спрямованими до сонця. це виглядає простіше, ніж є насправді. Навіть у сонячний день шлях сонця через горизонт змушує сонячні панелі потрапляти в тінь кожні кілька годин, тому вам потрібно постійно регулювати їх, щоб вони були спрямовані прямо на сонце.

Він підтримує наскрізну зарядку, але пам’ятайте, що зарядка ваших пристроїв при одночасній зарядці Jackery 240 за допомогою сонячних панелей, ймовірно, займе набагато більше часу для зарядки пристрою. Тому ви повинні бути пильними щодо сонячних панелей протягом дня.

Якщо погода похмура, зарядка за допомогою сонячних панелей може зайняти досить багато часу. У погану погоду розраховуйте на 8-9 годин зарядки за допомогою сонячних панелей, якщо ви не використовуєте Jackery 240 для зарядки власних пристроїв.

Зберігання його сухим

Дощова вода. це криптоніт для сонячних панелей Jackery 240 та SolarSaga. Електростанція не є водонепроникною, тому тримайте її подалі від дощу.

Вага

Сонячний генератор Jackery 240 важить трохи менше 7 фунтів. Jackery стверджує, що він досить малий, щоб дитина могла його комфортно підняти. Панелі SolarSaga потужністю 60 Вт займають близько 3.3 фунти, тож близько 10 фунтів додається до вашого фургона, і це не так вже й погано.

Allwei та Flashfish мають подібні продукти потужністю 300 Вт на Amazon. Обидва вони важать від 6.Від 5 до 7 фунтів, що означає, що Jackery explorer 240 є стандартним для курсу, коли справа доходить до ваги.

Дизайн

Одна з речей, в якій Jackery перевершує якість матеріалів, які він використовує. Зовнішній АБС-пластик на Jacker 240 виглядає дуже міцним і може легко витримати кілька ударів, коли ви перебуваєте в кемпінгу.

Завдяки вбудованому ліхтарику та ручці на верхній частині, Jackery розробив цей продукт для того, щоб ви могли носити його з собою, куди б ви не захотіли поїхати.

Розміри

Блок Explorer є відносно компактним щодо місця, яке він займає у вашому фургоні. Маючи лише ~9 x 5 x 8 дюймів, він трохи більший за своїх конкурентів, таких як AllFish (8).26 x 4.33 x 6.3 дюйми), і приблизно такого ж розміру, як блок Allwei (9.12 x 4.5 x 7.3 дюйми)

Жодна з цих двох моделей не поставляється з включеними сонячними панелями, але якщо ви подивитеся на інші сонячні панелі на ринку, SolarSaga 60W має стандартний розмір.

Як зарядити сонячний генератор Jackery 240

Ви можете зарядити сонячний генератор Jackery 240 трьома способами:

Вхід змінного струму (за допомогою настінного зарядного пристрою)

Це найшвидший і найкращий спосіб зарядки, і я завжди рекомендую вам попередньо зарядити свій пристрій Explorer 240 перед тим, як вирушати в дорогу. Якщо ви підключите його до розетки, це займе близько 3.5 годин для повної зарядки пристрою.

Вхід постійного струму (автомобільний зарядний пристрій)

Якщо ви вирушаєте в довгу подорож і хочете, щоб ваш Jackery 240 зарядився до того, як ви досягнете табору, ви можете зарядити його за допомогою стандартного автомобільного зарядного пристрою на 12 В. Повна зарядка генератора потужністю 240 Вт займе близько 5-6 годин.

Сонячні панелі

Це, звичайно, те, що Jackery продає ці пристрої. генератори на сонячних батареях. У США сонячний генератор Jackery 240 поставляється з 60-ватною сонячною панеллю; британська версія. з 100-ватною панеллю SolarSaga.

Обидва пристрої потребують ідеального місця на сонці та гарної погоди протягом усього дня, щоб ваш Jackery 240 зарядився від 0 до 100%. Він може займати до 5.5 годин з панеллю 100 Вт і 7.5 годин з 60-ватною панеллю для заряджання в ідеальних умовах.

Однак, припустимо, погода не така гарна. У цьому випадку сонячним панелям може знадобитися 8-9 годин або більше, щоб повністю зарядити ваш сонячний генератор. Хороша річ у тому, що Jackery має наскрізну зарядку. Ви можете продовжувати заряджати свої пристрої, одночасно заряджаючи сам Jackery 240.

Скільки разів можна зарядити Jackery 240?

Номінальна ємність літій-іонних акумуляторів Jackery 240 становить 500 циклів при 80% ємності, що означає, що ви можете перезарядити його 500 разів, перш ніж заряд батареї впаде до рівня, коли її потрібно буде викинути для заміни на нову. Залежно від вашого використання, це може зайняти у вас від двох до трьох років.

Що можна запустити з Jackery 240?

Портативна електростанція Jackery Explorer 240 з акумулятором потужністю 240 Вт не призначена для заміни акумуляторів глибокого циклу вашого автофургона. Тим не менш, він може доповнити їх і стати чудовим портативним джерелом живлення, коли ви перебуваєте за межами вашого кемпера. Ось що можна зробити на Jackery 240:

 • Ноутбук від 0-100% приблизно тричі
 • Смартфон приблизно 6-8 разів, залежно від того, наскільки старий акумулятор вашого телефону
 • Ваші табірні ліхтарі та портативні вентилятори протягом приблизно тижня (якщо ви не використовуєте нічого іншого)
 • Невеликий телевізор потужністю 60 Вт на день (за умови 2-3 годин використання)
 • Міні-холодильник на 4-5 годин
 • Апарат CPAP на ніч

Пікова потужність цього пристрою становить лише 400 Вт, тому не сподівайтеся використовувати його для чогось, що вимагає миттєвого нагрівання, наприклад, кавоварки або індукційної плити.

Nature’s Generator Elite

сонячний, генератор, jackery, обов, язковий

сонячний, генератор, jackery, обов, язковий

Генератор Nature’s Generator Elite. це найновіший представник лінійки продуктів та аксесуарів Nature’s Generator. Ми створили цей генератор, спираючись на досвід попередніх моделей, щоб забезпечити збільшення вихідної потужності та часу роботи від батареї. Nature’s Generator Elite. це зручний у використанні пристрій, який зберігає електричну енергію у внутрішньому акумуляторі та використовує найсучаснішу електроніку, яка перетворює 12-вольтову енергію на 120-вольтову повсякденну побутову електроенергію. Генератор природи не потребує газу для роботи і може використовуватися в приміщенні, оскільки він не виділяє токсичних випарів, як стандартні газові генератори. Під час роботи працює майже безшумно. При замовленні ви отримаєте Генератор природи, надміцний візок для забезпечення зручності переміщення та транспортування Генератора природи, а також 1 рік гарантії на виріб.

Познайомтеся з вашим Nature’s Generator Elite

 • 3 розетки змінного струму забезпечують до 3600 Вт пікової потужності чистої синусоїди змінного струму
 • Монокристалічна сонячна панель забезпечує до 100 Вт потужності підзарядки; потрібен певний монтаж
 • Центральний РК-дисплей відображає інформацію про систему
 • Універсальний візок для важких умов експлуатації, призначений для роботи з Nature’s Generator, Nature’s Generator Power Pod або обома пристроями. Потрібна деяка збірка.
 • Вбудована функція безперебійного живлення (ДБЖ)
 • 300-ватний сонячний контролер заряду та порт
 • Контролер заряду вітрогенератора потужністю 300 Вт і порт
 • Вбудований зарядний пристрій для швидкого заряджання на 190 Вт
 • 2 USB-порти забезпечують вихідну потужність до 3 Ампер або 15 Вт
 • Вбудований порт розширення на 600 В / 350 А для підключення необмеженої кількості блоків живлення Nature’s Generator Power Pods

Як зарядити генератор природи Elite?

 • Використання шнура змінного струму, що входить до комплекту. Орієнтовний час підзарядки: 8. 12 годин.
 • Використання панелі живлення природного генератора. Орієнтовний час перезарядки: 10. 12 годин. (продається окремо, час заряджання може відрізнятися)
 • Використання вітрогенератора Nature’s Generator. (продається окремо, час заряджання може відрізнятися)

Елітний блок живлення Nature’s Generator Elite (комбінована потужність 2400 Вт-год)

Технічні характеристики Гарантія

сонячний, генератор, jackery, обов, язковий

Інвертор

 • Вихідна потужність: 3600 Вт макс / 2880 безперервна
 • Форма вихідної хвилі: Чиста синусоїда
 • Вихідна напруга: 120 В
 • Вихідна частота: 60 Гц

Порти

 • Три побутові розетки змінного струму 120 В
 • Два порти USB. 3А комбінованої потужності
 • Один порт постійного струму 12 В (макс. 240 Вт)
 • Порт розширення: Запобіжник 350A
 • Вхід змінного струму для зарядки (190 Вт)
 • Сонячний вхід (максимум 300 Вт)
 • Вхід для вітру (максимум 300 Вт)

Акумулятор

 • Тип Свинцево-кислотний AGM герметичний
 • Ємність: 12В 100Ач (1200Вт-год)
 • Тримайте підключеним до мережі або заряджайте кожні 4 місяці невикористання
 • Вбудований контролер заряду
 • Вбудований захист від низького заряду акумулятора

Загальні

 • Розміри виробу з візком: 23 × 17 × 22 дюйми (57 × 42 × 55 см).
 • Розміри виробу без візка: 18 x 12 x 15 дюймів (47 × 30 × 38 см).
 • Вага без упаковки: Генератор. 120 фунтів.
 • Робоча температура: 32-104 ° F (0-40 ° C)
 • Температура зберігання: 23-111 °F (-5-45 °C)
 • Передній РК-дисплей показує рівень заряду акумулятора, вихідну інформацію та багато іншого
 • Кнопка LCD вмикає РК-дисплей
 • Обмежена гарантія 12 місяців

Генератор природи

сонячний, генератор, jackery, обов, язковий

Nature’s Generator Elite

 • 1 × 3600 Вт Генератор природи
 • 1 × Коробка для аксесуарів (надміцний візок)
 • 1 x Шнур живлення (всередині заднього відсіку)
 • 1 × Посібник користувача

Посібник користувача Посібник з експлуатації

Міцний візок призначений для розміщення двох блоків живлення Nature’s Generator Power Pod на верхній частині генератора Nature’s Generator. Потрібна збірка.

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

Привіт Роза, дякую за ваш запит. Ми рекомендуємо заряджати генератори Nature’s Generators щонайменше 24 години від мережі змінного струму/розетки, коли ви вперше отримали виріб. Після цього, якщо ви не плануєте його використовувати, ми рекомендуємо зарядити його на 100% перед тим, як прибрати на зберігання. Крім того, ми наполегливо рекомендуємо перезаряджати генератор принаймні раз на чотири місяці. Це збереже акумулятор активним і забезпечить оптимальну продуктивність, коли прийде час його використовувати. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 203-7516, в чаті, або написати нам на електронну пошту support@naturesgenerator.comМи будемо раді допомогти вам!

Привіт Джейсон, дякуємо за ваш запит. На жаль, елітний генератор не підтримує електромобілі. Однак електростанція робить. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 203-7516, у чаті або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.comМи будемо раді допомогти вам!

Чи можу я приєднати цю сонячну панель до Elite Generator: Сила струму (ампер): 9.85 А, напруга (В); 12 В, потужність (Вт): 200 W

Привіт Михайло, дякуємо за ваше запитання. Це рекомендовані технічні характеристики для сонячних панелей сторонніх виробників:

Стандартні моделі генераторів: Максимальна вхідна потужність. 200 Вт на генератор / блокНапруга розімкнутого контуру: 17.4. 21.6VЗапобіжник: 8 Ампер

Елітні моделі генераторів: Максимальна вхідна потужність. 300 Вт на генератор / блок Напруга розімкнутого кола: 17.4. 21.6VЗапобіжник: 8 Ампер

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете звернутися до нашої служби підтримки за телефоном (800) 203-7516, в чат або на електронну адресу support@naturesgenerator.comМи будемо раді допомогти вам!

Привіт, Павло, дякую за ваш запит. Ні, ці два генератори несумісні для підключення. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете звернутися до нашої служби підтримки безпосередньо за номером (800) 203-7516, у чаті або надіслати нам електронного листа на адресу support @ naturesgenerator.comМи будемо раді допомогти вам!

Привіт Дженні, дякую за ваш запит. Запуск холодильника на Elite повинен забезпечити вам час роботи приблизно:

Привіт Сара, дякую за ваш запит. Ось кілька посилань, які можуть допомогти вам або дати вам ідею, як підключити панель живлення до генератора природи.

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете звернутися до нашої служби підтримки за телефоном (800) 203-7516, у чат, або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.comМи будемо раді допомогти вам!

Привіт Білл, дякую за ваш запит. Робоча температура використання становить 32-104 F (0-40 C). Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 203-7516, у чаті або електронною поштою support@naturesgenerator.comМи будемо раді допомогти вам!

Привіт, Річарде, дякуємо за ваше запитання. Вхід змінного струму генератора Nature’s Generator. це розетка 120 В змінного струму, тому, якщо газогенератор має сумісну розетку, він може заряджати. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете звернутися до нашої служби підтримки за телефоном (800) 203-7516, в чат або електронною поштою на адресу support@naturesgenerator.comМи будемо раді допомогти вам!

У нас є 2 дренажні насоси по 9 ампер кожен із загальною потужністю 3000 Вт. Під час сильного дощу вони іноді можуть працювати одночасно. У разі відключення електроенергії чи можна використовувати еліту як ДБЖ і підключити насоси до розеток змінного струму на генераторі, в той час як генератор підключений до розетки на весь час.

Привіт Рік, дякую за ваш запит. Так! Генератори Nature’s Generator безпечні для використання в приміщенні і можуть використовуватися як джерело безперебійного живлення (ДБЖ) на випадок несподіваних відключень електроенергії.

Генератори Nature’s Generator поставляються в комплекті зі стандартним шнуром змінного струму, який можна використовувати для підключення генераторів до стандартної розетки. Після цього ви можете підключити до розеток змінного струму генератора будь-які пристрої, які ви хочете, щоб вони працювали, коли може зникнути електрика.

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 203-7516, у чаті або електронною поштою support@naturesgenerator.Ми будемо раді допомогти вам!

Який життєвий цикл акумулятора: скільки разів можна заряджати акумулятор до того, як він розрядиться на 50%?

Привіт, Олексію, дякуємо за ваше запитання. Nature’s Generator витратив значний час, щоб розглянути різні варіанти акумуляторів. Хоча обидва варіанти мають свої плюси і мінуси, ми вирішили вибрати безпечніший і доступніший варіант. герметичну свинцеву кислоту. Закрита свинцева кислота використовується століттями і доведено безпечна. Крім того, ця перевірена технологія забезпечує значну економію коштів та загальне відчуття безпеки. Він також має можливість нескінченного послідовного додавання блоків живлення, щоб розширити вашу систему, чого неможливо досягти за допомогою інших технологій.

Типовий термін служби акумулятора SLA становить від 500 до 800 циклів повного заряду.

Ми рекомендуємо заряджати генератори природи принаймні 24 години після першого отримання продукту. Після цього, якщо ви не плануєте використовувати його, ми рекомендуємо зарядити його на 100% перед тим, як прибрати. Крім того, ми наполегливо рекомендуємо підзаряджати генератор принаймні раз на чотири місяці. Це збереже акумулятор активним і забезпечить оптимальну продуктивність, коли прийде час його використовувати.

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 203-7516, у чаті або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com Ми будемо раді допомогти вам!

Яке обмеження струму для трьох розеток змінного струму на передній панелі Elite? Вони сплавляються індивідуально або групою?

Привіт Джо, дякую за ваш запит. Для Elite (3660 Вт) вони мають індивідуальний запобіжник, кожен з них має невеликий запобіжник позаду. Будь ласка, дайте мені знати, якщо це відповідає вашому запиту. Якщо у вас виникнуть будь-які проблеми або запитання, будь ласка, напишіть нам на support@naturesgenerator.comДякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Привіт, Дейве, дякую за ваш запит. Так, його можна заряджати від розетки змінного струму 110-120 В, але не від вилки 220 В. Якщо у вас є додаткові запитання, ви можете надіслати нам електронний лист через support@naturesgenerator.com

Привіт, Мироне, дякуємо за ваш запит. Ви можете використовувати розпірку, щоб зробити місце для колеса і не втиратися в генератор. Будь ласка, дайте мені знати, якщо це відповідає вашому запиту. Якщо у вас є якісь проблеми або питання, будь ласка, напишіть нам на підтримку support@naturesgenerator.comДякую, команда підтримки генератора природи

Привіт Джон, дякую за ваш запит. Ми хотіли б повідомити вам, що розетка змінного струму на задній панелі генератора Elite. це вилка TT-30R. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете надіслати нам електронний лист на підтримку @ naturegenerator.com

Привіт Розаліна, дякую за ваш запит. Так, ми можемо організувати спеціальну доставку до PR, однак, пов’язані з цим витрати на доставку буде нести покупець. З іншого боку, у нас є наші партнери-продавці, до яких ви можете звернутися, щоб перевірити, чи пропонують вони продукти, які ви шукаєте. Інтернет-провайдер Пуерто-Рікоhttps://isppr.com/ https://wwwcom/isp.bayamon/ Dr. Techhttps://www.drtechpr.com/

я хочу використовувати вертикальний вітрогенератор. Чи можна використовувати будь-яку вітрову турбіну або лише вітрову турбіну natures generator ?

Привіт Кал, дякую за ваш запит. На жаль, вітрогенератор, який ми продаємо, є єдиним запропонованим, сумісним вітрогенератором для генератора. Якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, повідомте нам про це через support@naturesgenerator.com

Привіт Сара, дякую за ваш запит. Генератор можна безпечно заряджати від мережі змінного струму, сонця та вітру одночасно, без шкоди для генератора завдяки вбудованим контролерам заряду. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нами безпосередньо через support@naturesgenerator.com

Привіт Ана, дякуємо за ваш запит. Так, абсолютно безпечно використовувати генератор під час заряджання від сонячної енергії, змінного струму або вітру. Однак, будь ласка, зауважте, що очікуваний час заряджання може зайняти більше часу, ніж зазвичай. Якщо у вас є додаткові запитання, не соромтеся звертатися до нас через support@naturesgenerator.com

у вашій інформації сказано, що він має 1 x 300-ватний сонячний вхід, але коли я придбав елітний пакет з вітряком, він сказав, що він може робити лише 150 Вт для підключення, вітряк. 150 Вт або 300 Вт?

Привіт, Роберте, дякую за ваш запит. Elite може підтримувати до 300 Вт вітрогенераторів або подвійну вітротурбіну потужністю 150 Вт. Для цього вам може знадобитися аксесуар, який показаний за цим посиланням нижче.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо це відповість на ваше запитання, і якщо у вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, надішліть електронного листа на support@naturesgenerator.com

Багато компаній зараз використовують літій-іонні акумуляторні батареї, а ваша. старі свинцеві батареї. Чи можете ви пояснити, чому я обираю вашу систему, а не інші з більш сучасними батареями? Дякую

Привіт Брайан, дякую за ваш запит. Компанія Nature’s Generator витратила чимало часу, щоб розглянути різні варіанти акумуляторів. Хоча обидва варіанти мають свої плюси і мінуси, ми в кінцевому підсумку вирішили вибрати більш безпечний і доступний варіант, який є герметичною свинцевою кислотою. Закрита свинцева кислота використовується століттями і доведено безпечна. Крім того, ця перевірена технологія забезпечує значну економію коштів і загальне відчуття безпеки. Він також має можливість нескінченного послідовного підключення стручків для розвитку вашої системи, чого неможливо досягти за допомогою інших технологій. Якщо у вас є додаткові запитання, будь ласка, надішліть нам електронного листа на support@naturesgenerator.com

Чи можна підключити будь-який з ваших генераторів або будь-яку конфігурацію ваших генераторів для роботи печі? Якщо так, то як довго?

Привіт, дякуємо за ваш запит. Максимальна вихідна потужність нашого новітнього генератора становить 3600 Вт чистої синусоїди через 120 вольт змінного струму. Він також має ємність акумулятора 1200 Вт-год, яку також можна розширити, додавши силові стручки. Будь ласка, перевірте технічні характеристики вашої печі на сумісність. Якщо у вас є додаткові запитання, будь ласка, надішліть нам електронного листа на адресу support@naturesgenerator.com

Скільки стручків я можу підключити до одного генератора? Я використовую його для налаштування поза мережею, і мені знадобиться близько 8 батарей / стручків.

Привіт, дякуємо за ваш запит. Ви можете підключити скільки завгодно. До генератора можна підключати необмежену кількість модулів живлення.

Якщо у вас виникли запитання або проблеми, будь ласка, напишіть нам на support@naturesgenerator.comДякую, команда підтримки Nature’s Generator

Привіт, Девіде, дякую за ваш запит. Модель Nature’s generator Elite може підтримувати до 300-ватних або (3) 100-ватних сонячних панелей. Якщо вам потрібна додаткова допомога, ви також можете написати нам безпосередньо на support@naturesgenerator.com, команда буде більш ніж рада допомогти вам.

Привіт, дякуємо за ваш запит. Так, індикатор змінить колір з червоного на зелений, коли батарея буде повністю заряджена. Якщо у вас є додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нами за адресою support@naturesgenerator.com

Чи вимкнеться генератор natures generator elite, якщо акумулятор розрядиться занадто низько? При якій ємності акумулятора це відбувається?

Привіт Джеф, дякую за ваш запит. Так, генератор вимикається при повному розряді акумулятора (0%). Якщо це станеться, можливо, вам доведеться перезапустити батарею знову, перш ніж вона зможе увімкнутись або прийняти заряд. Тому ми наполегливо радимо заряджати генератор, як тільки ви почуєте звуковий сигнал. Якщо у вас є додаткові запитання, ви можете написати нам безпосередньо через support@naturesgenerator.com

Чи може генератор живити типовий вертикальний холодильник і як довго він буде його живити? Скільки часу знадобиться сонячній панелі, щоб зарядити акумулятор?

Привіт, Дейве, дякую за ваш запит. Так, модель Nature’s generator Elite може працювати з повнорозмірним холодильником протягом 8-12 годин на одному заряді. Додавання блоків живлення та сонячних панелей значно подвоїть цю тривалість. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете написати нам безпосередньо через support@naturesgenerator.com

Чи є 300 Вт максимум, який візьме елітний генератор, хоча я бачу, що магазини продають їх з 4 панелями? Я думаю, моє головне питання полягає в тому, чи можу я використовувати 6 (100 Вт) сонячних панелей для зарядки цього або який ліміт?

Привіт Оскар, дякую за ваш запит. Елітний генератор/під може підтримувати до 300-ватних сонячних панелей кожна. Якщо у вас є або ви хочете використовувати (6) сонячних панелей потужністю 100 Вт, ви повинні мати блок живлення. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нами безпосередньо за адресою support@naturesgenerator.com

Чи повинен головний вимикач живлення бути увімкненим або вимкненим під час заряджання від сонячної енергії?? Схоже, що для увімкнення USB-порту Smart Key потрібно увімкнути живлення. Що робити, якщо ви заряджаєтесь від сонячної батареї, але не використовуєте ключ?

Привіт Барбара, дякуємо за ваш запит. Найкраще вимикати всі вимикачі, коли генератор заряджається або коли він не використовується, таким чином, ви матимете швидший час підзарядки. Якщо у вас є додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нами за адресою support@naturesgenerator.com

Я щойно придбав Elite Generator, і у мене вже є пара глибокоциклових AGM-акумуляторів Renogy 12V 200 Ah від попередньої сонячної установки. Чи можна додати ці батареї до Elite Generator, щоб збільшити ємність/час роботи?

Привіт Патриція, дякуємо за ваше запитання. На жаль, ємність акумулятора генератора Nature’s Generator може бути збільшена лише за допомогою блоку живлення генератора Nature’s Generator. Якщо у вас виникли додаткові запитання, ви можете надіслати нам прямий запит на support@naturesgenerator.com ми будемо раді допомогти вам!

У нас є комплект з 1 генератора з 2 сонячними панелями за 1,499.99.Будь ласка, перейдіть за цим посиланням для отримання додаткової інформації: https://naturesgenerator.com/collections/featured-systems/products/natures-generator-elite-gold-system

Якщо у вас виникли запитання або проблеми, будь ласка, напишіть нам на підтримку support@naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Привіт, так. Ви точно можете зробити це, використовуючи цей аксесуар нижче.

Якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, надішліть нам електронного листа на адресу support@naturesgenerator.com.

Так, генератор природи можна використовувати як ДБЖ.

Якщо у вас виникли запитання або проблеми, будь ласка, напишіть нам на support@naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Привіт, Білле, ні. Генератор Elite вже має вбудований контролер заряду. Якщо у вас виникли додаткові запитання, надішліть нам електронного листа на адресу support@naturesgenerator.com

Привіт, так, це безумовно можливо. Ви можете використовувати шнур змінного струму, який постачається з елітним генератором. Якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, надішліть нам електронного листа на адресу support@naturesgenerator.com ми будемо раді допомогти вам!

Привіт, сонячна панель, вітрогенератор та кабелі стійкі до атмосферних впливів, але генератор. ні. Рекомендується тримати генератор та блоки живлення подалі від вологи та води, щоб уникнути пошкодження. Не соромтеся надсилати нам прямі повідомлення на support@naturesgenerator.com, якщо у вас виникнуть додаткові запитання.

Привіт Майк, так, ти можеш. Колеса сонячних панелей знімні для клієнта, який хотів би постійно розміщувати їх у певному місці. Якщо у вас є додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нами безпосередньо за адресою support@naturesgenerator.com.

Я купив елітний генератор природи. ніж я замовив елітний силовий стручок. Як його підключити. Немає куди підключитися до основного генератора. Ви надіслали неправильний блок. Або я щось пропустив

Привіт, будь ласка, перегляньте це відео, оскільки воно допоможе вам у налаштуванні системи природного генератора.

Якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, надішліть нам електронного листа на support@naturesgenerator.com

Сонячна панель може приймати до 100 Вт на годину, і вони не тримають заряд.

Якщо у вас виникли будь-які проблеми або запитання, будь ласка, напишіть нам на support@naturesgenerator.com.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Використання шнура змінного струму, що входить до комплекту. Орієнтовний час перезарядки: 8. 10 годин.

Якщо у вас виникли проблеми або запитання, будь ласка, напишіть нам на support@naturesgenerator.com.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Чи використовує пристрій живлення від акумулятора, коли ДБЖ увімкнено? Іноді він показує вихід при включенні ДБЖ. Чи скорочує це термін служби акумулятора?

Привіт, режим ДБЖ не використовує батарею, він безпосередньо використовує живлення від мережі змінного струму. Якщо у вас є додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нами безпосередньо за адресою support@naturesgenerator.com

Привіт, Пол. Дякуємо за ваш запит. На жаль, навіть порт виглядає однаково. порт Андерсона для сонячного та вітрового входу, вони будуть працювати лише для вказаних входів. Якщо у вас є додаткові запитання, будь ласка, надішліть нам електронного листа на адресу support@naturesgenerator.com

Якщо вітрогенератор і сонячні панелі підключені, чи зможете ви заряджати пристрій під час його використання??

Привіт Ентоні, дякую за запит. Так, зазвичай генератор продовжує заряджатися, навіть коли ви користуєтеся ним під час заряджання. Однак це залежить від вашого енергоспоживання та кількості сонячних панелей, він може заряджатися довше або все ще може розряджатися. Якщо у вас є додаткові запитання, будь ласка, надішліть нам електронного листа на support@naturesgenerator.com

Скільки ват сонячної енергії я можу ввести у вашу елітну систему? Чи використовується для цього герметична свинцево-кислотна батарея 12 В або 24 В?

Привіт Патрік, дякую за ваш запит. Елітний генератор або модулі можуть підтримувати до 300 Вт сонячного заряду, а акумулятор. це герметична свинцево-кислотна батарея на 12 В. Якщо у вас є додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нами безпосередньо за адресою support@naturesgenerator.com.

Як називається вхід, який ви використовуєте для своїх сонячних панелей. Я намагаюся знайти адаптер, щоб я міг використовувати 300-ватну панель, яку я вже маю. Він має з’єднання SAE

Ми використовуємо роз’єми Андерсона для введення сонячних панелей.

Дякуємо, команда підтримки генератора природиКонтактний номер: 800-975-7909

Я придбав Elite з двома сонячними панелями у березні 2021 року. Я хочу збільшити обладнання, придбавши елітний стручок та вітрогенератор. Чи є у вас чи буде у вас пакетна покупка тільки для цих двох товарів, чи мені доведеться купувати їх окремо?? Дякую

На жаль, у нас немає жодного пакету або комплекту, який має стручок та вітрогенератор. Їх потрібно купувати окремо.

Дякуємо, команда підтримки генератора Natures Contact #: 800-975-7909

Привіт, мені потрібно запустити звукове обладнання для невеликої групи на вантажівці для параду. Буде дві колонки потужністю 1000 Вт (максимальна вихідна потужність) та один невеликий цифровий мікшер (майже не тягне). Як довго, на вашу думку, пропрацює елітний генератор, перш ніж розрядиться? Я знаю, що це важке запитання, загальна відповідь. добре.

Елітний генератор може працювати з колонками потужністю 1000 Вт і цифровим мікшером в середньому 30 хвилин. 1 година.

Якщо у вас виникнуть будь-які проблеми або запитання, будь ласка, напишіть нам на підтримку @ naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки генератора природи

Це правильно! Цей генератор можна заряджати від сонця, вітру та змінного струму. Для отримання додаткової інформації про цей продукт, будь ласка, перейдіть за посиланням нижче:https://naturesgenerator.com/products/natures-generator-elite#description

Якщо у вас виникли проблеми або запитання, будь ласка, напишіть нам на підтримку @ naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Чи можу я підключити генератор до розетки на 30 А в моєму будинку, щоб запустити основне обладнання в будинку??

Я ціную, що ви знайшли час, щоб зв’язатися з нами. Так, ви можете підключити його, оскільки у вас є елітний генератор.

Дякуємо, команда підтримки Natures GeneratorContact #: 800-975-7909

Привіт, Сенді, дякую за ваш запит.

Немає обмежень щодо кількості силових стручків, які ви хочете підключити до генератора.Ви можете додати стільки силових стручків залежно від ваших потреб у потужності.

Якщо у вас виникнуть будь-які проблеми або запитання, будь ласка, напишіть нам на support@naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки генератора природи

Еліта генератора природи розрахована на 30 ампер. Якщо під’єднати до причепа на 30 ампер. Як довго буде працювати причіп?

Привіт Кен, дякую за ваш запит.

Елітний генератор може працювати від 30-амперного обладнання в середньому 10. 15 хвилин. Ви можете подвоїти час роботи, додавши блок живлення.

Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, напишіть нам на підтримку @naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Так, ви можете підключити 30-амперний кабель вашого автофургона до 30-амперної розетки елітного генератора Nature’s.

Якщо у вас є якісь сумніви, будь ласка, напишіть нам на support@naturesgenerator.com

Дякую, команда підтримки генератора природи

Я хотів би знати, чи може ця система насправді зменшити витрати на електроенергію. Будь ласка, не будьте занадто технічними. Скажімо, у мене це підключено до моєї домашньої електричної панелі. Можливо, у мене є сонячні панелі на 10, 100 ват. Чи можуть вони зменшити мої витрати на електроенергію і за яким сценарієм. Знову ви втратите мене з розрахунками та теорією чи формулами.

Привіт, Джеф, дякую за ваш запит. Природний генератор, безумовно, допоможе вам зменшити витрати на енергію, залежно від того, як ви його використовуєте. зв’яжіться з нами, щоб ми могли додатково обговорити варіанти, які можуть бути доступні для вас. Ви можете зателефонувати нам за номером 805 383 0003 або написати нам на support@naturesgenerator.com Ми з нетерпінням чекаємо на спілкування з вами.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Nature’s Generator Elite каже 3600 Вт. Я припускаю, що це пікова потужність на короткий час. Яка стабільна потужність? 2. У мене вже є сонячні панелі. Чи сумісна ця система з іншими сонячними панелями, крім вашої?

Привіт, Тодд. Дякуємо за ваше запитання.

Робоча / стійка потужність становить 3600 Вт, а сплеск / пік. 7200 протягом короткого періоду.2. Можуть бути деякі сумісні сонячні панелі, особливо ті, які підключаються або мають однаковий порт у стилі Андерсона. Однак ми не можемо гарантувати повну сумісність, тому використовуйте на свій страх і ризик.

Якщо у вас є додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нами безпосередньо за адресою support@naturesgenerator.com

У мене є два питання. По-перше, ви використовуєте світлодіодні акумулятори, якщо я правильно зрозумів промо-матеріал. Чи є причина, чому ви не вибрали Nimh або L-ion? Ціна вашого пристрою набагато нижча, ніж у інших, тому я припускаю, що проблема полягала у вартості акумуляторів, але, здається, час роботи не такий довгий, як міг би бути, і я припускаю, що це пов’язано з технологією акумуляторів. Друге питання. чи можна з’єднати два генератори Nature’s Cenerator для спільної роботи, щоб збільшити час роботи?

Я вдячний, що ви знайшли час зв’язатися з нами. Наші розробники вирішили використовувати акумулятори SLA, оскільки вони безпечніші за інші акумулятори, а також бюджетні. Наші генератори призначені для живлення невеликих приладів, а не для приладів великої потужності. Ви не можете підключити 2 основних генератора, тому ми створили ці стандартні та елітні блоки живлення, які можна підключити до основного генератора, щоб продовжити термін служби батареї вашого генератора.

Будь ласка, дайте мені знати, якщо у вас виникнуть будь-які інші проблеми, і я буду більш ніж радий допомогти вам.

Дякуємо, команда підтримки Natures GeneratorКонтактний номер: 800-975-7909

Чи можете ви заряджати його сонячною енергією і все ще використовувати його одночасно, я хочу запустити офіс осушувача, але мені потрібно мати можливість заряджати його одночасно

Так, ви можете використовувати генератор, поки він заряджається від сонця або вітру.

Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, напишіть нам на support@naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Доброго дня, у мене два питання: 1: сонячні панелі, які я купую, розраховані на 12В, а не на 17В-22В, що відбувається в такому випадку? 2: Чи можу я зарядити свій генератор як сонячними панелями, так і шнуром живлення змінного струму?

Дякуємо за ваш запит і, будь ласка, ознайомтеся з відповідями на ваші запитання.

Сонячні панелі, які я купую, мають напругу 12 В, а не 17 В-22 В, що відбувається в такому випадку?-Якщо припустити, що ці сонячні панелі підходять до входу сонячної панелі, ви не зможете максимізувати 200/300.швидкість зарядки ват, яка вказана в специфікації генератора, тому рекламована швидкість зарядки, ймовірно, буде довшою, ніж очікувалося.

Чи можна одночасно заряджати генератор за допомогою сонячних панелей і шнура живлення змінного струму??-Так, ви точно можете зробити це без проблем.

Дякуємо, команда підтримки генератора природи

Для довідки. Вихід інвертора (безперервний): 3600 Вт Вихід інвертора (імпульс / пік): 7200w

Будь ласка, дайте мені знати, якщо у вас виникнуть будь-які інші проблеми, і я буду більш ніж радий допомогти вам.

Дякуємо, команда підтримки Natures GeneratorКонтактний номер: 805 383 0003

Дякуємо за ваше запитання. Так, Генератор може живити пристрої під час одночасного заряджання. Це також стосується вітрогенератора та сонячних панелей. Якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, надішліть нам електронного листа на адресу support@naturesgenerator.com, Дякую.

Ціни на кожен з додаткових елементів: сонячна панель, вітрогенератор, комплект передачі енергії, акумулятор? І чи потрібно складати той самий генератор, якщо вам потрібна можливість складання, чи буде працювати інший продукт Nature’s Generator або просто інша батарея чи дві??

Будь ласка, перейдіть за посиланням нижче, щоб дізнатися ціни на згадані продукти:

Для того, щоб Power pods працювали, вони повинні бути тієї ж моделі, що і генератор (i.e. Елітний генератор Елітний блок живлення)

Якщо у вас виникнуть будь-які інші проблеми, будь ласка, надішліть нам електронного листа на адресу support@naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки генератора природи

У мене вже є сонячна панель Renogy потужністю 100 Вт на 12 В з роз’ємами MC4. Чи можу я використовувати це з елітним генератором з 50-футовим кабелем, який ви продаєте?

На жаль, ми не можемо гарантувати сумісність нашого генератора з будь-яким продуктом іншої компанії.Будь ласка, ознайомтеся зі специфікацією наших сонячних панелей і перевірте, чи відповідає вона вашій існуючій сонячній панелі.

Технічні характеристики:Номінальна потужність: 100 ВтКількість запобіжників: 8Напруга: 17В ~ 22ВЕлемент: полікристалічний

Якщо у вас виникли будь-які інші проблеми, будь ласка, напишіть нам на підтримку @ naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Загальна довжина кабелю силової панелі нашого генератора Nature’s Generator становить 50 футів.

Якщо у вас виникли будь-які інші проблеми, будь ласка, напишіть нам на support@naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Генератор Elite. 125 фунтів.Сонячна панель. 31 фунт.Система / пакет Nature’s Generator Elite Gold. 1 Генератор 2x Сонячні панелі: 187 фунтів.

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, повідомте нам про це через support@naturesgenerator.com

Так, акумулятор можна замінити. Нижче наведено посилання на запасну батарею:

Якщо у вас виникнуть будь-які інші проблеми, будь ласка, напишіть нам на підтримку @ naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки генераторів природи

Як довго цей генератор буде працювати з 70-ватним двигуном вентилятора на нашій газовій печі?? Крім того, чи може генератор заряджатися від вітру або сонця під час використання? Дякую

Привіт, Лорін. Повітродувка потужністю 70 Вт працюватиме приблизно 9 годин на стандартному генераторі з акумулятором на 720 Вт-год. тоді як на елітному генераторі потужністю 1200 Вт-год. він повинен працювати 15 годин. Час використання можна продовжити за допомогою вітрового / сонячного зарядного пристрою, який можна використовувати під час роботи генератора. Додаткові силові блоки також збільшать ємність акумулятора. Якщо у вас є додаткові запитання, ви можете безпосередньо написати нам на підтримку @ naturesgenerator.com

Дякуємо за ваш запит.

Ви можете з’єднати до 2 сонячних панелей на нашому золотому блоці живлення, оскільки він має вхідну потужність сонячної панелі 200 Вт, тоді як ви можете з’єднати до 3 сонячних панелей на нашому елітному блоці живлення, оскільки він має вхідну потужність сонячної панелі 300 Вт.

Для отримання додаткової інформації про наш продукт відвідайте наш веб-сайт: naturesgenerator.com

Ви також можете написати нам безпосередньо на підтримку @ naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо за ваш запит. Це залежить від того, яка у вас система. Я наведу вам приклад, використовуючи систему Elite Gold, яка включає 1 генератор з 2 сонячними панелями. Максимальний AH цього становить 1200, і він повинен безперервно працювати 600 Вт підігрівач шин приблизно протягом 1.5 годин.

Якщо у вас є додаткові запитання, будь ласка, надішліть нам прямий електронний лист на підтримку @ naturesgenerator.com

Дякуємо за ваш запит. Це максимальна безперервна потужність генератора Nature’s Generator Elite. Якщо у вас є додаткові запитання, не соромтеся писати нам безпосередньо на support@naturesgenerator.com, ми будемо раді допомогти вам.

Привіт! Я користуюся вашою продукцією деякий час і майже всі вони мені дуже подобаються Чи існують акумулятори для послідовного підключення ззаду, щоб продовжити термін служби батареї? Чи має кожен акумуляторний блок сонячний вхід? Я намагався зв’язатися з вашою компанією протягом шести місяців щодо вітрогенератора, але ніхто не відповів. Мені подобається ваша продукція, я багато у вас купував, і я хочу купити ще, але це неможливо, якщо ніхто ніколи не відповість на елементарне питання, особливо коли ваша команда люб’язно пообіцяла вирішити відносно невелику проблему. Будь ласка, допоможіть мені знову здобути довіру до вашої компанії, щоб я міг придбати ваші нові продукти. Старіші продукти були фантастичними. У мене просто виникли проблеми з турбіною, і підтримка була настільки похмурою, що її потрібно виправити, щоб купити більше продукту. Я розумію, що це була пандемія, але нульова реакція протягом місяців неприйнятна. Чи покращилося це? Чи є сонячні панелі, акумуляторні батареї та генератори на складі зараз для замовлення? Дякую! Скотт

Привіт, Скотт, ми цінуємо ваш відгук і просимо вибачення за незручності. Щодо вашого запиту, ви можете з’єднати в ланцюжок батарею на 12 В, щоб збільшити ємність акумулятора вашого генератора природи. Інший варіант для вас. додати блок живлення. Блок живлення збільшить ємність акумулятора і в той же час дасть вам можливість додати більше сонячних панелей, оскільки він має вхід для сонячних панелей. Будь ласка, перейдіть за посиланнями нижче, щоб побачити більше деталей: https://naturesgenerator.com/collections/essentials/products/natures-power-pod https://naturesgenerator.com/collections/essentials/products/natures-generator-power-pod-elite Щодо вітрогенератора, з яким у вас виникли проблеми, будь ласка, напишіть нам безпосередньо на support@naturesgenerator.com або зателефонуйте нам за номером (800) 203-7516. З повагою, команда підтримки Nature’s Generator

Зазначений час роботи показує, що цей пристрій буде живити повнорозмірний холодильник протягом 8-12 годин. Чи правильно це?

Привіт, дякуємо за ваше запитання. Так, він може живити холодильник протягом 8-12 годин, однак холодильники мають різну потужність. Буде краще, якщо ви надішлете нам потужність холодильника, з яким ви плануєте використовувати генератор, щоб ми могли дати вам більш точний час роботи. Будь ласка, напишіть нам на підтримку @ naturesgenerator.com Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Чи зможе це запустити віконний блок 6000 BTU 115 Вольт змінного струму? Якщо так, то як довго і що потрібно? Моє інше питання полягало в тому, чи можете ви мати фактичний генератор, який не захищений від атмосферних впливів у приміщенні, а решту на відкритому повітрі (через отвір у стіні) Чи можна продовжити 50-футову лінію до 100 футів?

Привіт, дякую за ваш запит. Так, Nature’s Generator Elite може живити 6000 BTU змінного струму. Однак він може працювати в середньому лише 1 годину (безперервне використання) Якщо ви плануєте використовувати цей блок живлення протягом тривалого часу, можливо, ви захочете перевірити наш пакет для змінного струму. Будь ласка, перейдіть за посиланням нижче: https://naturesgenerator.com/collections/featured-systems/products/natures-generator-system-for-wall-air-conditioners Наші сонячні панелі можуть бути встановлені на відкритому повітрі для кращого впливу сонця. Кабелі сонячних панелей також можна подовжити до 100 футів за допомогою подовжувача 50ft Power Panel Extension від Nature’s Generator. Будь ласка, перейдіть за посиланням нижче для отримання більш детальної інформації: https://naturesgenerator.com/collections/all/products/50ft-power-panel-extension-cable Якщо у вас виникнуть будь-які інші запитання або проблеми, будь ласка, напишіть нам безпосередньо на support@nature’sgenerator.com Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Так, Nature’s Generator Elite може живити 6000 BTU змінного струму. Однак він може працювати в середньому лише 1 годину (безперервне використання)

Якщо ви хочете використовувати цей генератор змінного струму протягом тривалого часу, можливо, ви захочете перевірити наш пакет для змінного струму.

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання або проблеми, будь ласка, напишіть нам безпосередньо на підтримку @ nature’sgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Ціна за цей комплект обладнання складе 1,839.98.

Nature’s Generator Elite з.Надміцний візок (необхідна збірка).4-метровий шнур живлення Дві 100-ватних панелі живлення Nature’s Generator.Один 50-футовий кабель силової панелі.Один роз’єм для відгалуження MC4 Комплект для передачі електроенергії.Комплект кабелю для передачі електроенергії.Кабельні затискачі для комплекту передачі потужності.10-футовий шнур живлення для Посібника користувача комплекту передачі потужності

Дякуємо, команда підтримки генератора природи

Я хотів би дізнатися, чи можна заряджати ваші електрогенератори, елітні генератори та модулі через 12-вольтовий роз’єм прикурювача від моєї автомобільної 12-вольтової системи ?

Дякуємо за ваш запит. Так, ви можете заряджати генератор і блок живлення від прикурювача 12В. Ми настійно рекомендуємо, якщо ви робите це, будь ласка, переконайтеся, що автомобіль увімкнений, щоб він не виснажував акумулятор автомобіля. якщо у вас виникнуть будь-які інші проблеми, будь ласка, напишіть нам безпосередньо на підтримку @ naturesgenerator.com Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо за ваш запит. Щодо вашого занепокоєння, якщо Elite працює з кондиціонером RV потужністю 13,500 btu? Якщо так, то як довго?

У нас є система, яка доступна, а саме Система Природного Генератора для настінних кондиціонерів за ціною 4,999.99. Вона сумісна з крихітним будинком, автофургоном або каютою, і ми протестували цю систему для роботи настінного кондиціонера потужністю 6,000 BTU. Він працює приблизно 16 годин на одному заряді кондиціонера. З жалем повідомляю вам, що наш генератор не зможе підтримувати необхідну потужність кондиціонера потужністю 13 500 BTU. Не хвилюйтеся, ми продовжуємо впроваджувати інновації та вдосконалювати наші пристрої для підтримки пристроїв з дуже високими вимогами до потужності.

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, повідомте нам, і ми будемо раді допомогти. Просто напишіть електронною поштою підтримку @ naturesgenerator.com

Дякую. Підтримка Huntkey в США.

Так, ви можете використовувати його, а для зарядного пристрою це внутрішній зарядний пристрій змінного струму потужністю 190 Вт.

Для отримання додаткової інформації ви можете натиснути на посилання нижче. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, повідомте нам про це за адресою Support@naturesgenerator.com, і ми будемо раді допомогти.

Дякую, команда підтримки “Генераторів природи”

Мій старий сонячний генератор минулого тижня перегорів трансформатор (НЕ ВАШ ПРОДУКТ), і в ході моїх досліджень щодо ремонту я виявив, що компанія, яка раніше продавала його, дещо тіньова в його обслуговуванні. Не вказано в списку (BBB). Багато негативу у відгуках! (Проблеми) Поки трансформатор не згорів, у мене не було нічого, крім удачі з його використанням з моменту моєї покупки в (2016), але з урахуванням того, що вони беруть за заміну трансформатора, один з ваших блоків живлення Natures Generator коштує на 200 дешевше. Ось чому я розмістив своє замовлення минулого тижня на Power Pod для розширення мого існуючого блоку. Але ось тут я переходжу до свого запитання (зі старого вигорілого блоку) Цей блок був виготовлений у Китаї, і, мабуть, тому інша компанія більше не перевозить його, а також не надто добре працює на стороні обслуговування! Ваша компанія, здається, добре забезпечена наявним продуктом. На вашому веб-сайті я бачу, що ви базуєтесь у Каліфорнії, але я нічого не знаходжу про те, де виробляється ваш продукт. Ваше посилання на новий генератор Elite, який незабаром з’явиться, дозволяє мені подумати про це. Чи виробляється цей продукт за кордоном?

Привіт, Ден, зі святами!! Дякуємо, що зв’язалися з нами!

Нам дуже шкода, що ви пережили на своєму обладнанні. Дякуємо, що розмістили замовлення на нашому Power pod. Наш генератор і блок виробляються у В’єтнамі. Сонячні панелі надходять з Мексики.

Для отримання додаткової інформації про наш продукт не соромтеся натискати на це посилання https://naturesgenerator.com/collections/all або ви можете надіслати своє повідомлення на Support@naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Яка максимальна споживана потужність для одного приладу? Чи може він живити, наприклад, кавоварку Nespresso потужністю 1300 Вт?

Це буде залежати від того, які конкретні прилади ви живите, ми додамо посилання, щоб ви могли отримати більше інформації про Nature’s Generator Elite та відповісти на ваше запитання, чи може Nature’s Generator Elite живити 1300 Вт Nespresso? Відповідь. так, однак ви не можете використовувати його протягом тривалого періоду використання, оскільки це обладнання потужністю 1300 Вт. Не хвилюйтеся, якщо ви хочете продовжити використання та потужність, ви можете додати блок живлення до Elite. Це допоможе вам продовжити потужність та використання генератора.

Ви можете перейти за цим посиланням для отримання додаткової інформації про Nature’s Generator Elite, https://naturesgenerator.com/collections/all/products/natures-generator-elite

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Будь-який план зробити оригінальні POD сумісними з елітними? Я хотів би використовувати мої існуючі POD під час переходу на новий генератор!

Щодо вашого занепокоєння про те, чи плануємо ми зробити стандартні Pods сумісними з елітними. Це можна зробити, придбавши наш комплект для переобладнання Nature’s Generator Elite Power Pod, щоб зробити оригінальний/стандартний блок живлення Nature’s Generator Power Pod сумісним з Nature’s Generator Power Pod Elite. Ви можете натиснути на це посилання нижче, щоб зробити замовлення. https://naturesgenerator.com/products/natures-generator-elite-power-pod-conversion-kit Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, повідомте нам, і ми будемо раді допомогти.

Дякую. Підтримка Huntkey USA.

Чи є інвертор 3600w вдвічі більшої потужності під час сплеску (7200w) або 3600 під час сплеску і 1800w стабільно?

Перенапруга на генераторі Elite становить 7200 Вт, вдвічі більше інвертора 3600 Вт.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Вони засновані на періодично працюючому компресорі.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас!

Чи використовується генератор, який показує 300 Вт, коли ви підключаєте прилад(и), чи це інформація, надана на приладі(ах), який(і) ви підключаєте?? Крім того, чи повністю заряджений акумулятор, коли ви підключили елемент / елементи?

Генератор почне подавати звуковий сигнал і вимкнеться, якщо кількість використовуваної потужності перевищує ємність акумулятора.

Дякуємо, команда підтримки генератора Nature’s Generator

Чи достатньо однієї сонячної панелі для заряджання та підтримки зарядки елітної серії? Я бачу дві панелі, що продаються з деякими з цих пристроїв.

Одна сонячна панель допоможе підзарядити генератор Elite, але, можливо, його не вдасться зарядити за один день. У нас є пакет Nature’s Generator Elite Gold, який поставляється з двома сонячними панелями, які допоможуть підзарядити його протягом дня.

Дякуємо, команда підтримки генератора природи

Дякуємо, що звернулися до нас!

Так, вони обидва мають окремі порти для зарядки, тому ви зможете використовувати обидва одночасно.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Наш Nature’s Generator Elite має з’єднання 12 В постійного струму, яке можна використовувати для зарядки. Якщо ви використовуєте з’єднання постійного струму, ви можете підключити один кінець кабелю постійного струму до бортової мережі вашого автомобіля, а інший кінець. до генератора постійного струму для заряджання під час руху.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас і за вашу зацікавленість нашим продуктом!

Будь ласка, дивіться посилання нижче для товарів, які вас цікавлять.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки генератора природи

На жаль, ні, ви не можете підключити два генератори разом, лише підключіть до Power Pod Elite.

Дякуємо, команда підтримки генератора природи

На жаль, він не підійде / працюватиме, оскільки з’єднання на елітному генераторі більші і працюватиме лише з Power Pod Elite.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки генератора природи

Генератор сам по собі не постачається з сонячною панеллю, ви можете придбати упаковану систему, яка включає сонячні панелі та необхідні кабелі.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Скажімо, у мене є гірнича установка для ПК, яка може безперервно використовувати до 720 Вт. Як довго це триватиме. 1. Під час сонячної зарядки 2. Самостійно

Виходячи з безперервної потужності 720 Вт, наш природний генератор Elite зможе забезпечувати живлення приблизно від 1 години до 1 години.5 годин на одному акумуляторі (при повному заряді). З підключеними сонячними панелями це допомогло б деяким, але ви все ще споживаєте більше енергії, ніж можуть принести сонячні панелі, тому це не додасть набагато більше часу роботи.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Genreator

Оскільки він не використовує газ, чи може він працювати на боці. Він не поміститься вертикально в моєму кузові вантажівки з кришкою тонусу, але поміститься на боці.

Дякуємо, що звернулися до нас!

Не рекомендується використовувати Nature’s Generator / Generator Elite на боці, через акумулятор SLA, який має система.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Поки газовий інвертор має розетку змінного струму, ви зможете заряджати нашу систему Nature’s Generator.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що зв’язалися з нами!

Генератор природи Elite за 999.99. лише для генератора, без сонячних панелей.

Будь ласка, повідомте нас, якщо є щось інше, з чим ми можемо допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Чи можете ви підключити два елітні блоки 3600 паралельно до розподільної коробки і мати 220 вольт або у вас є рішення для цього, я думав, що бачив опис в одному з ваших пакетів, що він забезпечить 220 вольт через вашу генераторну коробку, яку ви надаєте Дякуємо за вашу відповідь

На жаль, наша система забезпечує лише 120В, а не 220В. Крім того, ви не зможете підключити два генератори Elite паралельно до розподільчої коробки.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас!

На жаль, це все одно буде 110В і не зможе працювати на 220В.

Дякуємо, команда підтримки генератора природи

Я щойно отримав свій пристрій, і там сказано, що заряджайте його протягом 24 годин при 1-му використанні та кожні 4 місяці після цього. У ньому також зазначено, що під час зберігання пристрою тримайте його підключеним до мережі? Не впевнений, чи можу я просто відключити його після першого заряду, а потім заряджати кожні 4 місяці або тримати його постійно підключеним до електромережі? Я не впевнений на даний момент?

Дякуємо, що звернулися до нас!

Після початкової зарядки ви можете відключити систему і зберігати її подалі, вона не повинна залишатися підключеною, але це не зашкодить їй. Якщо ви від’єднали і зберігаєте пристрій, ми рекомендуємо перезаряджати його кожні 3-4 місяці.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас!

Наш генератор Nature’s Generator Elite можна використовувати для живлення предметів у причепі, але залежно від того, що це за предмети, кількість енергії, яку вони використовують, визначатиме, як довго система зможе забезпечувати живлення до того, як вона вимкнеться.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Чи можна заряджати елітний пристрій від типової розетки 120 від домогосподарства, і чи можна його підключати до зарядки та використовувати одночасно??

Так, ви можете заряджати систему від побутової розетки 120В, а також використовувати її під час заряджання.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Genreator

Якщо в майбутньому літієві батареї стануть більш життєздатними для використання у вашій продукції, чи можна буде розширити цей відділ?? Elite 3600

Дякуємо, що звернулися до нас!

На жаль, наша система працює з батареями SLA і була розроблена навколо них, тому вона не зможе перейти на літієві батареї.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо допомогти з чимось ще.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Я хочу купити це зараз за ціною попереднього замовлення, але я маю намір використовувати його наступної весни, щоб побудувати крихітний будиночок. Але я хочу, щоб гарантія на 1 рік була дійсною, поки я ним користуюся, а не поки він стоїть у коробці, чекаючи на використання. Чи можу я якось продовжити гарантію, якщо у мене є докази того, що він просто сидить у коробці протягом півроку, перш ніж я фактично використовую його повний робочий день. Я ціную кожну копійку, яку маю, і мені потрібно робити розумні надійні інвестиції.

Дякуємо, що звернулися до нас і за вашу зацікавленість у нашому продукті!

На жаль, гарантія на 1 рік починається з дня доставки товару за адресою доставки, а не з моменту початку його використання. Ми будемо пропонувати додаткові розширені гарантії, які ви можете придбати, але, на жаль, ми не зможемо зробити жодних винятків зі стандартної гарантії на 1 рік.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас!

Наш генератор природи Elite може живити стандартний домашній холодильник від 13. 20 годин безперервної роботи до вимкнення системи.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас!

Nature’s Generator Elite має вбудований вентилятор для охолодження внутрішнього інвертора.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас!

Наш генератор природи Elite без візка важить 115 фунтів.

Будь ласка, повідомте нас, якщо ми можемо допомогти ще чимось.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас!

Різниця між нашим поточним генератором Nature’s Generator і Elite полягає в розмірі інвертора (1800 Вт проти 3600 Вт), ємності акумулятора (720 Втгод проти 1200 Втгод), а також в тому, що наш новий Elite має 30-амперний роз’єм на задній панелі.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Я помітив, що цей пристрій використовує свинцево-кислотну батарею, чи є якісь занепокоєння щодо розряду парів свинцевої кислоти при використанні в приміщенні?

Дякуємо, що звернулися до нас!

Батареї, які ми використовуємо, є герметичними свинцево-кислотними батареями і не будуть розряджати кислоту або пари.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Привіт, чи може ваша поточна система або Elite живити віконний кондиціонер Frigidaire потужністю 6 000 BTU, який споживає 4.9 ампер (540 Вт), 115 В, 60 Гц, 1PH (номер моделі: FFRA0622U10)? Мені потрібен генератор для теплої погоди тільки для змінного струму, оскільки моя домашня розетка вийшла з ладу, а електрики не обслуговують мій будинок через covid 19 для перемонтажу проводки прямо зараз, згідно з моїм орендодавцем. Дайте мені знати, якщо так чи ні, і якщо так, то як довго він може працювати до того, як знадобиться підзарядка?

Дякуємо, що звернулися до нас!

Наш природний генератор Elite буде найкращим варіантом для вас. На жаль, вам знадобиться більше Power Pod Elites також через кількість енергії, яку вимагає ваша система змінного струму потужністю 6,000 BTU. Залежно від того, як довго ви хочете працювати від змінного струму та інших пристроїв, визначатиметься, скільки додаткових блоків живлення вам знадобиться.

Дякуємо, команда підтримки генераторів природи

Чи буде цей новий пристрій мати можливість заміни бортового акумулятора, як у старій моделі?? Я бачу, що це інвертор потужністю 3600 Вт, але яка потужність безперервної роботи?

Дякуємо, що звернулися до нас і за вашу зацікавленість у нашому продукті!

Так, наш новий генератор Nature’s Generator Elite матиме можливість заміни акумулятора так само, як і наша поточна модель. Що стосується інвертора потужністю 3600 Вт, потужність безперервної роботи становить 2880 Вт.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас!

Так, ви можете підключити систему Nature’s Generator Elite до настінної розетки змінного струму, щоб заряджати її також і на цьому шляху.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Чи можна підключати сонячні панелі постійно? Чи можна використовувати блоки під час заряджання від сонячних панелей? Дякуємо

Дякуємо, що звернулися до нас!

Так, ви можете залишати панелі підключеними в будь-який час, навіть коли вони не використовуються.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякую, команда підтримки генератора природи

Доброго дня, якщо ви придбали більше 2 одиниць Nature’s Generator Elite, ніж 2 одиниці Nature’s Pod Elite. Cuantos paneles solares debo comprar para que el sistema se cargue rápido y cuánto tiempo durará cargándose hasta estar nuevamente la carga completa?

Дякуємо, що зв’язалися з нами!

Якщо ви придбаєте наш Nature’s Generator ELITE та 2 додаткових Power Pod ELITE, ви зможете під’єднати 9 наших сонячних панелей на 100 ват. Підключіть 3 сонячні панелі до будь-якої системи лише за допомогою нашого кабелю для сонячних панелей з 50 контактами та роз’ємами MC4.

Поговоримо про те, чи є ще щось, чим ми можемо допомогти.

Дякуємо, команда підтримки генераторів природи

Saludos espero que estén bien el generador elite viene con la placa estoy Interesado para comprar pero no lo especifica

Якщо ви хочете придбати генератор Nature’s Generator Elite з сонячними панелями, вам слід придбати систему Nature’s Generaot Elite Gold System, оскільки вона має дві сонячні панелі.

Gracias, Система підтримки природних генераторів

Будь ласка, дивіться нижче відмінності між генератором Nature’s Generator та Elite Generator.

Генератор природи Генератор природи Elite 1800 Вт Інвертор 3600 Вт Інвертор 60 Ач Акумулятор 100 Ач Акумулятор

Крім того, версія Elite має з’єднання на 30 Ампер, що полегшує підключення до автофургону.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Це батареї глибокого циклу або ви можете сказати мені, скільки циклів їх можна заряджати? Яка вартість заміни/ремонту батареї, якщо вона вийшла з гарантії??

Так, наші батареї є батареями глибокого циклу з терміном служби від 600 до 800 циклів. Вартість заміни батарей наступна; Батарея генератора природи: 249.99 / Акумулятор Power Pod: 299.99.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки генератора Nature’s Generator

Чи отримають ці пристрої 4-х або 3-х контактну електричну сушарку або духовку на 240 В? Чи буде не елітна версія робити те саме. Чи можна з’єднати 240 проводів і підключити 2: 120 ніг до розеток на 120 В?? Чи є місце для заземлення?

Дякуємо, що звернулися до нас!

Наша система розрахована на максимальну напругу 120 В і не зможе живити будь-які пристрої на 240 В.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Ваш поточний генератор має ємність: 60Ah (720Wh). Яка потужність Elite? Також чому було видалено Bluetooth на Elite?

Дякуємо, що звернулися до нас!

Акумулятор на нашому генераторі Nature’s Generator Elite має батарею на 100 Ач. Причина, по якій ми видалили додаток Bluetooth, полягає в тому, що нам потрібно більше місця для більшого акумулятора та інвертора.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Якщо продукт все ще на гарантії, ви можете зв’язатися з нами, і ми будемо працювати з вами, щоб запланувати заміну.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти?

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас!

Оригінальний блок живлення не зможе підключитися до нового генератора Nature’s Generator Elite, оскільки з’єднання портів розширення в новій системі більші. Ми будемо продавати комплекти для модернізації Power Pod, які включатимуть нову передню та задню панель, а також кабель розширення.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися. Так, ви можете залишати Nature’s Generator Elite увімкненим постійно, оскільки він має функцію захисту від перезарядки. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 975-7909 або написати нам на support@naturesgenerator.com. Ми будемо раді допомогти вам!

Дякуємо за звернення. Так, Nature’s Generator Elite має плаваючу нейтраль. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете звернутися до нашої служби підтримки за телефоном (800) 975-7909 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com. Ми будемо раді допомогти вам!

Я щойно підключив одну з ваших систем для друга. Доступні 2 панелі потужністю 240 Вт, але я підключив лише одну. Чи можна використовувати 300 Вт?? Дякую, і це дуже гарна система.

Дякуємо, що звернулися. Так, максимальна сонячна потужність генератора Nature’s Generator Elite становить 300 Вт. Однак ми настійно рекомендуємо використовувати сонячну панель Nature’s Generator 100w, оскільки це призведе до анулювання гарантії на генератор, якщо він буде пошкоджений при використанні сторонніх сонячних панелей. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете звернутися до нашої служби підтримки за телефоном (800) 975-7909 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com. Ми будемо раді допомогти вам!

Поки є живлення, чи може генератор природи еліта працювати безперервно без необхідності ручного вимкнення?

Дякуємо, що звернулися з вашим занепокоєнням. Генератор Elite буде безперервно працювати до тих пір, поки він має заряд, щоб забезпечити електроенергією ваші прилади, і він автоматично вимкнеться після звукового сигналу, коли заряд генератора буде низьким. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете звернутися до нашої служби підтримки за телефоном (800) 975-7909 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com. Ми будемо раді допомогти вам!

З повагою, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися. Панелі живлення Nature’s Generator стійкі до погодних умов, тому ви можете залишати їх на відкритому повітрі. Якщо у вас виникли додаткові запитання, ви можете звернутися до нашої служби підтримки безпосередньо за номером (800) 975-7909 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com. Ми будемо раді допомогти вам!

Привіт, у мене є дві пропозиції. La primera, cuantas horas continuas puede estar prendido el generator y la segunda, que occurre y coloco una placa solar de 400 watt en un generator que solo resiste 300 watt? Cabe mencionar que en otras baterías AGM las personas colocan placas que envían muchos watts. Дякую!!

Дякуємо, що звернулися. Це буде залежати від загальної потужності приладів, які ви збираєтеся використовувати на вашому генераторі, щоб отримати приблизний час роботи з використанням вашого генератора. Крім того, використання 400-ватної сонячної панелі може пошкодити ваш генератор, оскільки сонячний вхід генератора Elite становить максимум 300 Вт. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 975-7909 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com. Ми будемо раді допомогти вам!

Чи запустить Nature’s Generator Elite свердловинний насос потужністю 1 к.с. Якщо так, то чи зможемо ми запустити щось ще одночасно (наприклад, кондиціонер для автофургонів потужністю 15 000 BTU), або нам потрібно буде з’єднати 2 генератори Elite разом??

Дякуємо, що звернулися з вашим занепокоєнням. Генератор Elite може працювати з будь-якими приладами на 120 В, якщо їх потужність не перевищує максимальну потужність Elite, яка становить 3600 Вт, і ви не можете підключити 2 генератори Elite разом. Якщо ваш свердловинний насос потужністю 1 к.с. використовує лише 120 В, він буде сумісний. Крім того, оскільки 15000 BTU. це приблизно 4,396 Вт, кондиціонер RV буде несумісний. Ви можете перевірити генераторну систему електростанції, оскільки вона може підтримувати прилади з напругою 240 В, а максимальна вихідна потужність становить 7200 Вт. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки за телефоном (800) 975-7909 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com. Ми будемо раді допомогти вам!

З повагою, команда підтримки генераторів природи

Дякуємо за ваш запит! Ви можете підключити мікрохвильову піч потужністю 1000 Вт та кавоварку потужністю 1000 Вт до генератора Elite, оскільки він все ще знаходиться всередині 3600 Вт максимальної потужності генератора Elite. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 203-7516 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com Ми будемо раді допомогти вам!

З повагою, команда підтримки генератора природи

Дякуємо, що звернулися. Це вплине на роботу генератора, якщо температура опуститься нижче або вище робочої температури генератора, яка становить 32-104 °F (0-40 ° C). Сніг не вплине на зарядку вашого генератора, вона все одно буде залежати від сили сонячного світла, якщо ви заряджаєте його за допомогою сонячної панелі, або швидкості вітру, якщо ви заряджаєте його за допомогою вітрогенератора. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 975-7909 або написати нам на підтримку @ naturesgenerator.com. Ми будемо раді допомогти вам!

Привіт Паула, дякую, що звернулися. Наша сонячна панель Nature’s Generator розрахована на 100 Вт, 17-22 вольт. Ви побачите тільки підсилювачі для сонячної панелі. Щоб отримати потужність для сонячного входу, вам потрібно лише помножити ампер з імпульсного додатку на 17-22 вольта. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете звернутися до нашої служби підтримки безпосередньо за номером (800) 975-7909 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com. Ми будемо раді допомогти вам!

Привіт Джеймс, дякую, що звернулися. Nature’s Generator Elite споживає 190 Вт під час заряджання через вхід змінного струму, і він припинить споживання енергії, коли генератор повністю зарядиться, навіть якщо він все ще підключений до вашої розетки змінного струму. Якщо у вас виникли додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 203-7516 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com. Ми будемо раді допомогти вам!

Привіт, у мене є кондиціонер! Попереджувальний звуковий сигнал під час використання. Чи можна перезавантажити або що-небудь зробити, щоб він перестав пищати? Дякую

Дякуємо за ваш запит! Якщо генератор починає подавати звуковий сигнал, це означає, що генератор має низький рівень заряду. На жаль, ми не можемо зупинити звуковий сигнал, оскільки це функція безпеки, щоб уникнути виснаження генератора. Будь ласка, переконайтеся, що генератор знаходиться на оптимальному заряді перед використанням, ви можете зарядити генератор за допомогою входу змінного струму протягом 24 годин, щоб переконатися. Якщо у вас виникли додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки за телефоном (800) 203-7516 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com Ми будемо раді допомогти вам!

Доброго дня! Мені подобається кожна частина цієї системи, яку я бачив до цього часу, але у мене є одне дуже важливе питання. Чи є сонячні панелі водонепроникними? Я хотів би встановити їх у постійному місці за межами мого будинку. Дякую!

Привіт, Стіве, дякую, що звернувся. Сонячні панелі Nature’s Generator стійкі до погодних умов, тому ви можете встановлювати їх на вулиці. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете звернутися до нашої служби підтримки за телефоном (800) 203-7516 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com. Ми будемо раді допомогти вам!

Дякуємо за ваш запит! Ми наполегливо рекомендуємо переконатися, що генератор належним чином вентилюється, якщо він працює, щоб уникнути перегріву. Ви можете зберігати генератор на спеціальній коробці з ПВХ, якщо ви плануєте зберігати генератор і не використовувати його. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зателефонувати нам за номером (800) 203-7516 або написати нам на електронну пошту support@naturesgenerator.comМи будемо раді допомогти вам! З повагою, команда підтримки Nature’s Generator

Привіт, Пол, дякую, що зв’язався. Так, ви можете використовувати елітний генератор природи як ДБЖ (джерело безперебійного живлення). Генератори природи постачаються зі стандартним шнуром змінного струму, який можна використовувати для підключення генераторів до стандартної розетки. Потім ви можете підключити будь-які предмети, які ви хочете продовжувати працювати, до розеток змінного струму генератора, щоб вони могли залишатися увімкненими, коли живлення може вимкнутись. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете звернутися до нашої служби підтримки за телефоном (800) 203-7516 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.comМи будемо раді допомогти вам! Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Огляд електрогенератора Patriot: Вартий своїх грошей?

Так, нам дуже сподобалося “патріотичне” найменування цього сонячного генератора. Але чи робить це справедливим для RVers і off-gridders там? Давайте почуємо це від інженера-електрика.

сонячний, генератор, jackery, обов, язковий

Я живу в досить сільській частині країни, де перебої з електрикою та погодні проблеми не рідкість. Від відключення електроенергії до повеней, існує мільйон і одна причина, чому мій будинок може випадково втратити електроенергію на кілька годин.

Хоча я можу вижити без телевізора протягом декількох годин, мені подобається можливість мати вдома резервний генератор електроенергії, щоб я міг живити холодильник або морозильну камеру та кілька інших важливих приладів, поки не з’явиться електроенергія.

Завжди будучи екологічно свідомим, я вирішив спробувати електростанцію Patriot Power Generator 1800 із зарядкою від сонячної енергії, щоб перевірити, чи підійде вона для моїх потреб.

Що таке генератор електроенергії Patriot?

Patriot Power Generator 1800. це сонячний електрогенератор, який часто використовується для відключення електроенергії в домашніх умовах. Він поставляється з 2 варіантами зарядки. зарядка від сонячної панелі та зарядка від розетки змінного струму (розетки в основній електромережі).

Цей продукт є продовженням моделі Patriot 1500, яка була відкликана через те, що постійно загорялася.

Зараз я не чув жодної історії про те, що 1800 загорівся, але я відчуваю, що про це варто згадати, розглядаючи, у якої компанії купувати.

Можливо, поговоріть із командою обслуговування клієнтів, якщо ви нервуєте.

Що стосується потужності, то у Patriot 1800 є з чого вибрати. Вихідні дані цього сонячного генератора включають:

Потенційно, ви можете мати джерело живлення для 8 різних приладів, що працюють одночасно, за умови, що ви не використовуєте максимальну потужність 1800 Вт. Однак я сумніваюся, що вам коли-небудь знадобиться підключати стільки енергії одночасно.

Незважаючи на те, що він називається 1800, ємність акумулятора на цьому генераторі насправді становить 768Wh (ват-годин), що досить мало для такого великого генератора, якщо чесно.

Говорячи про великі, Patriot 1800 досить великий.

За розміром він схожий на великий настільний комп’ютер і важить колосальні 40 фунтів.

Коли ви купуєте електрогенератор Patriot, ви отримуєте купу безкоштовних речей у комплекті з ним, що дуже приємно.

Безкоштовні елементи, що входять до складу Patriot 1800:

Ці безкоштовні предмети допомагають зробити крутий цінник трохи більш терпимим.

Patriot, безумовно, орієнтований на людей, які хочуть пережити грозу або інші надзвичайні ситуації, а такі книги, як “Контрольний список виживання генератора” та “Посібник з реагування на відключення електроенергії”, сприяють формуванню такого мислення. Я б сказав, що це також було б добре для людей, які живуть у крихітних будинках.

Як швидко можна зарядити електрогенератор Patriot?

Цей генератор на сонячних батареях має 2 основні способи зарядки. розетка змінного струму та сонячні панелі.

Очевидно, що зарядка від розетки відбувається набагато швидше, але якщо у вас є вільний час, я б рекомендував заряджатися від сонячних панелей, щоб бути більш дружнім до навколишнього середовища.

Для більш ефективної зарядки візьміть в руки двосторонні зарядні пристрої, якщо можете.

Який потенціал сонячної енергії у електрогенератора Patriot?

Патріот має потенціал сонячної енергії 240 Вт.

Це набагато менше, ніж у інших конкуруючих сонячних генераторів, які можуть мати вхідний потенціал до 500 або 100 Вт для сонячних панелей.

Яка вихідна потужність електрогенератора Patriot?

Patriot 1800 має вихідну потужність 1800 Вт, як випливає з назви. Це означає, що ви можете підключити кілька приладів, якщо їх сумарна потужність не перевищує 1800 Вт.

Скільки коштує електрогенератор Patriot?

При продажу через офіційний веб-сайт, електрогенератор Patriot наразі коштує 2,497.00.

Переваги електрогенератора Patriot

Екологічно чисті сонячні можливості

Як ви знаєте, Patriot 1800 поставляється з комплектом сонячних панелей, тому легко генерувати резервне живлення вашого будинку, не покладаючись на основну електромережу.

Після того, як відключення електроенергії закінчилося і ситуація з електрикою в моєму будинку нормалізувалася, я люблю ставити свої сонячні панелі в саду і підключати їх до Patriot 1800 всередині будинку (просто на випадок дощу).

Таким чином, я можу генерувати свою резервну енергію найбільш екологічно чистим способом. Зазвичай я нікуди не поспішаю, тому можу почекати пару днів, поки він повністю зарядиться від сонця.

Тримає заряд 6-12 місяців

Більшість сонячних генераторів і портативних електростанцій втрачають заряд приблизно через 6 місяців, але Patriot може тримати заряд до 12 місяців.

Це робить його ідеальним рішенням, якщо у вас час від часу трапляються перебої в електропостачанні. вам потрібно лише перезаряджати виріб щороку, щоб переконатися, що він все ще тримає заряд.

Він має 2,500 циклів роботи акумулятора

За даними виробника, Patriot 1800 має 2500 життєвих циклів, хоча це, очевидно, досить важко перевірити найближчим часом.

Теоретично це означає, що ви можете використовувати цей продукт щодня протягом майже 7 років, перш ніж вам знадобиться заміна.

Це гарна функція, але я дуже сумніваюся, що хтось коли-небудь буде використовувати генератор так часто, якщо тільки вони не живуть повністю поза мережею.

Недоліки електрогенератора Patriot

Не буду брехати. є багато речей, які мені не подобаються в цьому продукті.

Перш за все, якщо ви подивитеся на YouTube відгуки про Patriot 1800, ви побачите, що в основному всі вони знаходяться на каналі 4Patriots YouTube. Це ніколи не є хорошим знаком.

У цього продукту є кілька недоліків, ось деякі з них, на які варто звернути увагу:

Він дуже, дуже важкий

Цікаво, що виробник описує цей продукт як “легкий”, незважаючи на те, що 1800 важить колосальні 40 фунтів!

Тепер, якщо ви просто використовуєте його для резервного живлення або поза мережею, вага не матиме для вас великого значення. Однак, якщо ви берете цей кемпінг, вам буде важко тягати його з собою.

Це може бути шумно

Якщо ви живете в теплій частині країни, приготуйтеся до гніву найгучніших вентиляторів у світі.

Гаразд, це невелике перебільшення, але цей електрогенератор може нагріватися, і коли це відбувається, вентилятори охолодження люблять давати вам знати, що вони працюють, будучи дратівливо гучними.

Це дорого для того, що є

Цей продукт коштує близько 2,500, що досить дорого, незважаючи на всі безкоштовні предмети, які ви отримуєте разом з ним.

Я розумію, що більшість великих електрогенераторів коштують дорого, але ця штука має лише 768Wh (ват-годин) ємність акумулятора.

Говорячи словами Шанайї Твен. це мене не дуже вражає!

За ту ж ціну ви можете придбати інші електрогенератори з набагато більшою ємністю акумулятора, або просто побудувати власний сонячний генератор своїми руками.

Справа в тому, що за свою ціну він просто не відповідає вимогам.

Розеток змінного струму не так багато

Для електрогенератора такого розміру не так вже й багато розеток.

Це той тип електрогенератора, який ви хотіли б використовувати в надзвичайній ситуації, але він має лише 2 розетки змінного струму, що здається дуже мало.

Так, ви можете увімкнути холодильник, телевізор чи ще щось, але це все.

Не зовсім ідеальний варіант, якщо електрики немає протягом тривалого періоду часу.

У цьому ціновому діапазоні є кращі варіанти з більшою кількістю розеток змінного струму.

Він не живить ваш холодильник так довго

Одним з основних пунктів продажу цієї електростанції є те, що вона живить ваш холодильник або морозильну камеру, якщо у вашому домі вимкнеться електрика. Вони продовжують говорити про це знову і знову. Люди в Patriot справді зацікавлені в тому, щоб холодильник працював до біса довго.

Вони стверджують, що цей генератор може живити ваш холодильник протягом 16.3 години, але на практиці це набагато менше.

Для розміру середнього американського холодильника або морозильної камери, вам пощастить отримати 6-10 годин в кращому випадку!

Якщо ви одночасно вмикаєте інші предмети та прилади, цей показник знизиться ще більше.

РЕЗЮМЕ МІНУСИ

Статті, схожі на цю:

Думки інших людей

Цей сонячний генератор надихнув багато інших цікавих відгуків в Інтернеті як від клієнтів, так і від людей, що живуть поза мережею.

Ось кілька уривків з відгуків інших людей про електрогенератор Patriot Power Generator 1800:

Коли ви бачите назву “Patriot 1800”, ви можете подумати, що він поставляється з великою батареєю на 1800 Вт-год. Це не так. Акумулятор. літій-залізо-фосфатний (LiFePo4), що дуже добре, але це точно не 1800 Вт-год. Це навіть не половина того, що є. Акумулятор лише 690 Втч.

Бен, оглядач компанії Powered Portable Solar

У свої 86 років я вважаю його трохи важким. не зміг підняти його з транспортної коробки. Я думаю, що це можна виправити, попросивши когось побудувати невелику платформу на колесах.

Івонн Джонс, користувач Patriot Power

4Patriots стверджує, що система може бути повністю заряджена і розряджена 2 500 разів, що робить її вражаюче довговічною і довговічною. Якщо ви перебуваєте в середовищі, де ви можете легко заряджати і перезаряджати батарею безперервно, знос не буде проблемою для цього пристрою в короткостроковій перспективі

Я так пишаюся тим, що володію цим генератором, хоча нікому не говорив про це. Всі мої сусіди можуть чухати потилиці, коли на нашому шляху трапляється нещасний випадок!

Пет Едвардс, користувач Patriot Power

Що потрібно врахувати перед покупкою портативного сонячного генератора

Хоча я придбав електрогенератор Patriot Power Generator 1800 в першу чергу для відключення електроенергії, ви також можете використовувати його в походах і для життя поза електромережею.

Для чого б ви його не використовували, ось кілька речей, які слід врахувати, перш ніж купувати будь-який з наявних на ринку генераторів на сонячних батареях:

Ємність акумулятора

Ємність акумулятора. одна з головних речей, на яку ви повинні звернути увагу в першу чергу. Якщо ви берете сонячні генератори, щоб просто зарядити телефон і планшет на пару днів в поході, то вам не потрібна величезна потужність.

Однак, якщо ви живете від електромережі або намагаєтеся отримати надійний сонячний генератор на випадок відключення електроенергії, вам знадобиться щось з достатньою потужністю для роботи великих приладів, таких як холодильник або морозильна камера.

Швидкість сонячної зарядки

Що стосується вашого електрогенератора, сонячна зарядка. чудовий варіант, якщо ви хочете бути більш дружніми до навколишнього середовища.

Однак вам потрібно перевірити, як швидко може заряджатися ваш генератор.

Наприклад, більшість місць у США отримують ідеальне сонячне світло від сонячних панелей лише протягом 5-6 годин на день, і це за умови, що день безхмарний.

Для сонячних електрогенераторів, які заряджаються від сонячної панелі за 12 годин, вам пощастить зарядити їх повністю за 2 дні.

Портативність

Хоча багато сонячних генераторів описують себе як “портативні”, багато з них насправді такими не є.

Так, технічно 40-кілограмові сонячні генератори є портативними, оскільки їх не потрібно ні до чого кріпити, але вони неймовірно важкі і їх важко носити з собою.

Для більш важких сонячних генераторів ви, ймовірно, можете взяти їх до кемпінгу в своєму автомобілі і перемістити на невелику відстань до намету, але це все, що потрібно.

Скажімо так, ви не збираєтеся ходити в гори або тікати від стихійного лиха з важкими генераторами.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Чи є в комплекті з електрогенератором Patriot автомобільний зарядний пристрій?

Ні, електрогенератор Patriot не має входу для автомобільного зарядного пристрою, хоча він має вихід для автомобільного зарядного пристрою постійного струму. Його не можна заряджати від автомобіля, але він може живити пристрої, які ви використовуєте з автомобільним зарядним пристроєм.

Чи може сонячний генератор живити будинок?

Ні, сонячний генератор не може живити цілий будинок, але достатньо великий генератор може живити такі необхідні речі, як холодильник або морозильна камера, щоб запобігти псуванню продуктів під час відключення електроенергії.

Як довго працюють батареї генератора?

Більшість акумуляторів генератора працюють близько 3 років, якщо ви дбаєте про них належним чином. Однак термін служби електрогенератора залежить від компанії, яка його виготовила, потужності, типу акумулятора та багатьох інших факторів.

Чи можете ви запустити акумулятор генератора?

Так, можна запустити акумулятор генератора за допомогою тих самих кабелів-перемичок, які ви використовуєте для запуску автомобільного акумулятора. Однак це може залежати від типу або марки електрогенератора.

Електрогенератор Patriot: Чи варто його купувати?

Електрогенератор Patriot Power Generator 1800 може мати своє місце в деяких домогосподарствах, але не в моєму.

Для мене я віддаю перевагу Jackery Explorer 500 як для кемпінгу, так і для резервного живлення домогосподарства.

Якщо вам потрібна більша потужність, є також Jackery Explorer 1000.

Однією з причин, чому я віддаю перевагу Jackery 500, є те, що він важить всього 13 фунтів. в 3 рази менше, ніж Patriot.

Звичайно, у нього не така велика ємність акумулятора, але якщо вам потрібне резервне живлення для декількох основних пристроїв, його більш ніж достатньо, і він не важить тонну.

Я завжди незграбно блукаю з генераторами під час відключення електроенергії, але Jackery 500 має функції, які роблять його дуже зручним під час відключення електроенергії, в надзвичайних ситуаціях або в кемпінгу, такі як вбудована ручка для перенесення, екран з підсвічуванням і вбудований малопотужний світлодіодний ліхтарик, який ідеально підходить, якщо вимкнеться світло.

Ми рекомендуємо

THE JACKERY EXPLORER 500

У тому ж сценарії, Patriot важить тонну, його важко пересувати, і він не має вбудованого ліхтарика. Бу.

Якщо ви шукаєте легкий сонячний генератор з безліччю функцій, які стануть в нагоді в надзвичайних ситуаціях або навіть просто під час походу, зверніть увагу на Jackery Explorer 500.

Нікола Гемеш

Нікола використовує свій досвід в електротехніці, щоб розбити складні теми сталого розвитку для читачів GreenCitizen. Він твердо вірить у збереження навколишнього середовища, що він практикує щодня через переробку відходів та домашню їжу. Він любить ходити в походи, займатися водними видами спорту та колекціонувати ножі.

28 Коментарі та думки власників на ” Огляд електрогенератора Patriot: Вартий своїх грошей? “

Чи не розглядали б ви можливість написати звіт про генератор Anker767

Ваша публікація настільки інформативна! Я ніколи не бачив нічого подібного раніше. Ви дійсно творчий письменник, і ваші статті завжди цікаво читати, навіть якщо вони можуть стосуватися одних і тих же тем (як у випадку з електрогенераторами Patriot). Не відставайте від усіх тих чудових публікацій, які ви пишете

Немає потреби в словах ця річ. гаряче сміття. На 2500 він повинен мати принаймні вдвічі більшу ємність акумулятора.

У мене є генератор 4Pat 1800 і дві сонячні панелі 4Pat по 100 Вт. Питання: Чи будуть сонячні панелі 4Pat працювати на сонячних генераторах / інверторах Jackery?

У мене є генератор Patriot 1500, який я купив близько 4 років тому, я не знав, що на них було відкликання. Я використовую це, коли у нас бувають перебої з електрикою. Спочатку я був щасливий, оскільки він залишався зарядженим і дбав про потребу, для якої я використовую його найбільше, а саме, щоб підтримувати роботу фільтрів та бульбашок повітря в моєму акваріумі. Останні два рази, коли я ним користувався, я не отримав повних 8 годин, навіть близько. Я завжди переконуюсь, що він заряджений і готовий до роботи в день, коли буде відключення електроенергії. Цього разу я витягнув сонячну панель, щоб спробувати. Акваріум займає лише 52 Вт, а підлоговий вентилятор. 110 Вт, тому я був впевнений, що він подбає про них обох на той час, поки буде живлення. Я помилився. Це було добре протягом перших 4 годин, а потім почало подавати звуковий сигнал. Я припускав, що звуковий сигнал означає, що він перевантажений або розряджений. Тож я відключаю все і даю йому відпочити протягом 1/2 години. Запустив його знову, і це тривало цілих 25 хвилин, перш ніж знову подати звуковий сигнал. Я перевірив усі з’єднання, переконавшись, що все щільно і в правильному положенні, і він знову почав пищати. Яка величезна трата грошей. Радий, що купив гібридний газопропановий генератор, це, мабуть, кращий вибір і коштував набагато дешевше. 800.00. Наступного відключення я розпакую його і спробую замість цього,

Шеріл Я б запропонував вам спробувати новий генератор перед відключенням електроенергії, просто щоб переконатися, що він готовий до роботи Залийте масло в двигун і познайомтеся з ним. Це легше зробити з увімкненим світлом, ніж з вимкненим і без електрики. Удачі

Я придбав сонячну електростанцію Patriot 1800, і вона простояла без використання близько 6 місяців, поки в цьому місяці (серпень 2021 року) у мене не було перебоїв з електрикою (кілька разів)Я повинен сказати вам, що я дуже радий, що я зміг негайно застосувати його до роботи, тому що у мене була робота, яка надійшла від клієнта і повинна була бути виконана в той деньі я зміг отримати роботу без перерви, і я дуже задоволений цим. Я збирався замовити ще одну ялину для будинку моєї дочки, але вони всі розпродані. Почніть розглядати інші варіанти

Щиро дякую, що поділилися своєю історією. Якщо ви шукаєте альтернативні варіанти, ви можете переглянути наш посібник про найкращі сонячні генератори 2021 року. Посилання на посібник: https://greencitizen.com/best-solar-generator/

Я побачив ваш пост про використання солі для виробництва електроенергії і хотів зв’язатися з вами, щоб дізнатися, чи не могли б ви надіслати мені посилання на цю тему.

Ми шукаємо сонячну установку з достатньою потужністю для роботи двох, трьох або навіть чотирьох приладів, таких як холодильник з морозильною камерою, кулер для води та портативний комп’ютер. Як ви вважаєте, що було б найкращим співвідношенням ціни та якості?? Дякую

Добре сказано, цей так званий “генератор”. це зовсім не те. Як ви сказали, це просто: подивіться на приладі на потужність і розділіть її на ємність акумулятора. Я думаю, що батарея в цій штуці 12 вольт близько 13.2 повністю заряджені., при 12 вольтах він заряджений на 50%. Вам було б краще придбати акумулятор для автофургонів глибокого циклу такого розміру, який ви хочете упакувати навколо, і придбати інвертор Harbor Fright 1000 Вт і заощадити 2200 Цей продукт значно перевищує оцінку продавця.

Я точно знаю, що ви можете купити інвертор потужністю 3000 Вт менш ніж за 300.00. Просто зверніться до місцевої великої СТОП-зупинки. якщо, звичайно, це 12 вольт. Але що більшість людей не розуміють. Батареї схожі на бензобак вашого автомобіля. Чим більше газу ви можете згенерувати, тим. Чим довше ви можете їздити. Те саме з інверторами. акумулятори = довший час роботи. Ось чому більшість будинків, які знаходяться поза мережею, мають напругу 24 або 48 вольт Читайте та вчитесь! У цьому вся хитрість.

Я купив генератор Patriot 1800 у 2020 році. Я рекомендую його для таких приладів, як мобільні телефони, радіоприймачі, вентилятори для однієї людини, кондиціонери, якщо циркуляція повітря достатньо хороша без необхідності охолодження повітря, ноутбуки, ліхтарики на сонячних батареях, каструлі та інші прилади, які споживають невелику кількість електроенергії. Для великих приладів, таких як повнорозмірні холодильники, морозильні камери, мікрохвильові печі та обігрівачі, потрібен більш потужний сонячний генератор, щоб запускати ці прилади довше, ніж на короткий час. Я також купив Patriot Power Sidekick, який добре підходить для дрібних побутових приладів, а Sidekick має яскравий ліхтарик, що дуже добре для кемпінгу. Я не рекомендую газовий або дизельний генератор, якщо немає акумулятора, в якому можна зберігати електроенергію. Паливо може бути важко знайти під час стихійного лиха або воно буде дорогим.

Виходячи з мого досвіду, генератор може бути небезпечною річчю, якщо ви не знаєте, що з ним робити. Ось кілька корисних для вас порад з техніки безпеки перед запуском двигуна генератора та під час запуску двигуна.

Дуже цікава концепція. Я ніколи не чув про використання солі для виробництва зеленої енергії. Здається, що ми тільки чуємо про ці чудові винаходи, але ніколи не бачимо їх у великих масштабах. Сподіваюся, він злетить, і більше штатів його схвалять.

Дякуємо за ваші відгуки, ви робите велику різницю для споживача, який може бути не впевнений, чи варто йому купувати продукт чи ні. Гроші не ростуть на деревах, і в наші дні важко знайти компанії, які надають якісну продукцію і відповідають за свою гарантію або навіть мають гарантію. Ще раз дякую за інформацію.

Я б не назвав це генератором. Це насправді інвертор, є велика різниця. Крім того, ви кажете, що батарея становить 640 Вт, що означає 640 ват-годин, тобто 640 Вт протягом однієї години. Перевірте номінальну потужність вашого приладу, якщо він розрахований на 320 Вт, цього вистачить на 2 години безперервної роботи. Більшість будинків використовують понад 2000 ват-годин у вечірні години. Сонячна панель, хоча і має номінальну потужність 250 Вт, навряд чи буде виробляти таку потужність, за винятком ідеальних умов, які зазвичай можна знайти лише в лабораторії, типова сонячна панель виробляє близько 60% від своєї номінальної потужності протягом світлового дня, що призводить до більш тривалого часу перезарядки.

Я придбав 1800 разом із безкоштовними смаколиками минулого року. Тут, у Техасі, вчора сталася справжня катастрофа зі снігом, однозначними температурами та відсутністю електроенергії протягом 18 годин у повністю електричному районі (з новими відключеннями електроенергії та погодними умовами на шляху). На даний момент я б вважав свою покупку за 2500 на 100% марною. Це не збереже вам життя. Ви можете зарядити телефон або увімкнути світло. Ви НЕ МОЖЕТЕ запустити будь-який основний прилад або джерело тепла протягом будь-якого значущого періоду часу. І, як Техас вчитьсясонячна енергія не працює без сонячного світла. Я був би набагато краще підготовлений і добре обслуговувався, витративши менше 1000 на генератор, що працює на паливі.

Але якщо ви шукаєте портативність, це саме те, що вам потрібно! Я майже впевнений, що дуже скоро зроблю покупку для панелі 120. Отримуємо задоволення від роботи з безкоштовним джерелом енергії.

Ця штука не забезпечить роботу звичайного холодильника протягом двох годин. Заощаджуйте гроші. За не набагато більші гроші ви можете придбати Freedom 3024 та 8 акумуляторів для гольф-карів, які можуть забезпечити весь ваш будинок протягом 8 годин, виробляючи 500 Вт на годину. Ця штука працює на 500 Вт приблизно годину і 10 хвилин

Дякуємо за огляд генераторів Patriot. Нещодавно ми хотіли купити такий генератор.

Щиро дякуємо за інформацію та огляд

Привіт: Я спробував розетку постійного струму на своєму сонячному генераторі Patriot, але вона не працює. Я намагався надути деякі шини за допомогою нагнітача 12 В. Я підключив його до генератора патріота, і він не спрацював. Потім я підключив його до нагнітача до штекера постійного струму моєї вантажівки, і він працював чудово. Отже, штекер постійного струму сонячного генератора патріота не працює. Порадьте, будь ласка, дякую

Дякуємо за корисну інформацію про сонячний генератор Patriot Solar. Оскільки я живу в районі, який все частіше страждає від ураганів, я шукаю генератор.

Якого розміру сонячний генератор потрібен для забезпечення цілого будинку?

Сонячні генератори. це універсальні рішення для використання та зберігання енергії поза мережею.

Пройшли ті часи, коли потрібно було цілий день працювати з бензиновим або дизельним генератором, створюючи надмірний шум і забруднення навколишнього середовища. Сонячні генератори. це новий стандарт виробництва енергії, оскільки вони працюють чисто, тихо та ефективно.

Сонячні генератори можуть забезпечити енергією цілий будинок. але як дізнатися, якого розміру сонячний генератор придбати??

Враховуйте споживання електроенергії у вашому домогосподарстві, частоту і тривалість відключень електроенергії та інші фактори, щоб визначити правильний розмір сонячного генератора для вашого будинку.

сонячний, генератор, jackery, обов, язковий

Чи може сонячний генератор забезпечити весь будинок?

Так, сонячний генератор може забезпечити енергією цілий будинок, але це залежить від розміру генератора, розміру будинку та енергоспоживання домогосподарства.

Сонячний генератор зазвичай включає фотоелектричні сонячні панелі, інвертор, сонячну батарею та інші збалансовані компоненти системи. Вихідна потужність та ємність вашого сонячного генератора значною мірою визначають, які прилади ви можете використовувати і як довго.

Кількість сонячної енергії, яку може вловити ваш масив сонячних панелей, залежить від номінальної потужності, ефективності та кількості фотоелектричних панелей, які ви розгортаєте. Це також залежить від факторів навколишнього середовища, таких як пікові години сонячного світла у вашому регіоні, але сонячні панелі можуть вловлювати сонячну енергію навіть у похмурі дні.

Залежно від споживання електроенергії у вашому домогосподарстві, може знадобитися доповнити потужність та ємність зберігання вашого сонячного генератора мережевим живленням або резервним генератором у періоди низького рівня сонячного світла або високого споживання енергії.

Багато компаній пропонують модульні системи сонячних генераторів, які можуть забезпечити автономне живлення крихітного будинку на колесах або автобудинку. Наприклад, комплекти EcoFlow Power Kits включають концентратор живлення, розподільні панелі, інвертори, сонячні батареї, що складаються в штабель, та інші компоненти.

Для великих будинків сонячний генератор для цілого будинку буде краще відповідати вашим потребам.

Ось найважливіші фактори, які слід враховувати при визначенні розміру сонячного генератора для забезпечення електроенергією вашого домогосподарства.

сонячний, генератор, jackery, обов, язковий

Якої потужності повинен бути сонячний генератор, щоб забезпечити весь будинок?

Розмір сонячного генератора, необхідного для живлення цілого будинку, залежить від енергоспоживання вашої родини.

Середньостатистичне домогосподарство у Великобританії споживає близько 8.5 кВт-год електроенергії щодня, але використання приблизної цифри при інвестуванні в сонячний генератор ніколи не є гарною ідеєю.

Визначення середнього споживання електроенергії

Один із способів оцінити розмір сонячного генератора, який вам потрібен. це усереднити споживання електроенергії, показане у ваших щомісячних рахунках за електроенергію. бажано протягом року.

Залежно від вашого місцезнаходження, споживання електроенергії вашим домогосподарством може різко змінюватися з місяця в місяць. особливо якщо ви покладаєтеся на електроенергію для обігріву або охолодження вашого будинку.

Якщо ваша основна мета. мати рішення для резервного живлення всього будинку на сонячних батареях під час відключень електроенергії, можливо, вам не доведеться споживати стільки електроенергії, скільки ви споживаєте, коли мережа доступна.

Якщо це так, то розрахунок потреб в електроенергії для основних побутових приладів є кращим методом, ніж визначення середнього споживання.

Визначення ваших основних вимог до потужності

Вирішуючи, який сонячний генератор вибрати, ви повинні визначити, скільки електроенергії вам потрібно. Ось як.

 • Визначте вимоги до потужності ваших приладів. Вивчіть вимоги до пускової та робочої потужності приладів і пристроїв, які ви плануєте підключати до генератора. Зазвичай ви можете знайти вимоги до потужності на етикетці приладу, але ми також зібрали дані про пускову та робочу потужність типових побутових приладів у таблиці нижче.
 • Перетворення вольт/ампер у вати. Якщо споживана потужність вашого приладу виражена у вольтах або амперах, ви можете обчислити споживану потужність приладу за допомогою цього рівняння:

Вольти (В) х Ампер (А) = Вати (Вт)

 • Підрахуйте, скільки ват споживають ваші електроприлади. Складіть робочі вати приладів, які ви плануєте використовувати. чи перевищує загальна сума робочі вати, вказані на вашому генераторі? Якщо це так, розгляньте можливість придбання генератора з більшою вихідною потужністю.
 • Враховуйте вимоги до стартової потужності. Визначте пристрій з найбільшою стартовою потужністю. Додайте пускову потужність цього приладу до загальної робочої потужності.
 • Обчисліть суму. Останнє число. це загальна стартова потужність генератора, яка вам потрібна. Як зазначалося вище, щоб уникнути перевантаження генератора, не перевищуйте його початкову потужність.

Стартова та робоча потужність типових побутових приладів

Прилад Номінальна (робоча) потужність Початкова потужність
Посудомийна машина 1300 1800
Пральна машина 1200 2300
Холодильник/Морозильна камера 700 2200
Лампочка 60-75 0
Мікрохвильова піч 600-1000 0
ТЕЛЕВІЗОР 500 0
Тостер 900 0
Пилосос 1440 2500
Кавоварка 1000 0
Блендер 300 800
Праска для одягу 1500 0
Сушарка для білизни 5400 7000
Тостер Духова шафа 1200 0
Плойка для завивки волосся 1500 0
Обігрівач приміщення 2000 0
Ноутбук 50-300 0
20-дюймовий коробчастий вентилятор 200 350

Ось ще кілька речей, які слід враховувати при виборі розміру генератора:

Кількість людей у вашому домогосподарстві

Кількість людей, які проживають у вашому домі, безпосередньо впливає на розмір системи, який вам потрібен. Якщо ви живете на самоті, ви можете обійтися меншим сонячним генератором, наприклад, портативною сонячною панеллю EcoFlow DELTA Pro 400W. Один DELTA Pro забезпечує 3.6 кВт-год акумулятора та до 1 600 Вт сонячної зарядки. Завдяки чотирьом жорстким сонячним панелям потужністю 400 Вт, сонячного генератора DELTA Pro може вистачити для домогосподарств з двох-трьох осіб.

Сім’ї з чотирьох і більше осіб отримають вигоду від додаткової безпеки сонячного генератора для всього будинку. З потужністю сонячної зарядки до 3200 Вт, акумулятором на 25 кВт-год та вихідною потужністю 7200 кВт/240 В ця система може працювати у вашому домі необмежений час.

Споживання електроенергії під час відключення електроенергії

Якщо ви мало користуєтесь електроенергією під час відключень, ви можете обійтися меншим генератором. Однак, якщо ви хочете підтримувати роботу холодильника та морозильної камери або використовувати електроенергію для системи опалення, вентиляції та кондиціонування, вам знадобиться сонячний генератор зі значною вихідною потужністю та ємністю зберігання.

Щоб максимізувати потужність під час відключення електроенергії, спробуйте ці прості трюки:

 • Використовуйте світлодіодні лампи або ліхтарики для освітлення, коли це можливо.
 • Тримайте під рукою невеликий запас біорозкладного одноразового посуду та приладдя, щоб не користуватися посудомийною машиною та обмежити споживання гарячої води
 • Замість електричної плити або духовки готуйте їжу на відкритому газовому грилі або над вогнищем
 • Тримайте морозильну камеру та холодильник закритими якомога більше.
 • Обмежте використання кондиціонера та обігрівача

Майте на увазі, що протягом дня вам може знадобитися більше або менше енергії. Споживання електроенергії змінюється протягом 24 годин. Сплануйте свою систему так, щоб вона відповідала піковому енергоспоживанню.

сонячний, генератор, jackery, обов, язковий

Масив сонячних панелей

Ви можете мати всі сонячні батареї у світі, але вам потрібен масив сонячних панелей відповідного розміру, щоб вловлювати сонячну енергію та підтримувати батареї в зарядженому стані.

Для короткочасних відключень електроенергії це не так важливо. Наприклад, сонячні генератори EcoFlow пропонують кілька варіантів зарядки. в тому числі від мережі змінного струму (побутової). Підтримувати сонячний генератор повністю зарядженим між відключеннями електроенергії не повинно становити особливих труднощів.

Але припустимо, що ви плануєте зменшити або взагалі позбутися залежності від електромережі. У цьому випадку вам потрібно буде вловлювати значну кількість сонячної енергії, щоб підтримувати сонячний генератор зарядженим.

Придбання достатньої кількості сонячних (фотоелектричних) панелей для роботи цілого будинку може вимагати значних початкових інвестицій. Але, як і всі найкращі інвестиції, це може окупитися в довгостроковій перспективі.

Навіть за наявності електромережі ви можете заощадити гроші на рахунках за електроенергію, переключившись на сонячний генератор у години пік. Маючи достатньо велику сонячну батарею та генератор, ви можете повністю відмовитися від рахунків за електроенергію.

Частота відключень електроенергії

Як часто у вашому регіоні трапляються перебої з електроенергією??

Якщо ваша основна мета. резервне живлення будинку, а відключення трапляються лише один або два рази на рік. і лише на кілька годин. ви можете обійтися меншим сонячним генератором, таким як EcoFlow DELTA 2.

Однак, якщо у вашій місцевості траплялися тривалі відключення електроенергії через зимові шторми, урагани або інші проблеми, інвестиції у більшу систему сонячних генераторів мають сенс.

Завдяки більшій кількості накопичувачів енергії, потужності та потужності сонячної генерації, ви можете забезпечити свою сім’ю безперебійним доступом до електроенергії навіть під час частих або тривалих відключень електроенергії.

сонячний, генератор, jackery, обов, язковий

Чи може використання сонячного генератора заощадити ваші гроші?

Так, використання сонячного генератора може заощадити ваші гроші на рахунках за електроенергію в довгостроковій перспективі. Початкові витрати на придбання та встановлення сонячної генераторної системи можуть бути значними, але економія від зменшення рахунків за електроенергію з часом може зростати.

Крім того, вартість сонячних технологій постійно знижується, що робить їх більш доступними.

Урядові податкові пільги та знижки також можуть допомогти значно зменшити початкові витрати на перехід на сонячну енергію. Залежно від того, якого виробника або продавця ви обираєте, часто також доступні варіанти фінансування.

Кількість грошей, яку ви зможете заощадити на комунальних платежах з часом, також залежить від місцевих тарифів на електроенергію, вашого споживання електроенергії та того, яку частину вашого споживання забезпечує сонячна енергія.

У деяких регіонах домовласники з мережевими сонячними електростанціями можуть також продавати надлишок енергії, яку вони генерують, але не споживають, назад в мережу. Як правило, комунальна компанія надає кредити на надлишкову сонячну енергію за рахунок мережевого обліку.

Чистий облік, як правило, не приносить готівки у ваш. але вона запропонує кредити на комунальні послуги, які ви можете використовувати для компенсації витрат на електроенергію в мережі.

Висновок

Сонячний генератор. це мудрий захист від нестабільності електромережі, зростання цін на електроенергію та більш частих відключень електроенергії.

За допомогою сонячного генератора правильного розміру ви можете забезпечити енергією весь будинок і бути спокійними за себе.

Для надійного рішення сонячного генератора для всього будинку, розгляньте екосистему EcoFlow Smart Home Ecosystem. Сонячна батарея може зберігати до 25 кВт-год енергії, що достатньо для забезпечення більшості сімей під час відключення електроенергії або в автономному режимі.

Крім того, завдяки широкому вибору жорстких, гнучких і портативних сонячних панелей, ви можете налаштувати свій масив, щоб максимізувати виробництво сонячної енергії. незалежно від розміру вашого будинку.

Ознайомтеся з EcoFlow та приєднуйтесь до сонячної революції вже сьогодні.

EcoFlow. це компанія, що займається рішеннями у сфері портативної енергетики та відновлюваної енергетики. З моменту свого заснування у 2017 році компанія EcoFlow забезпечує спокійну енергією клієнтів на більш ніж 85 ринках завдяки лінійкам портативних електростанцій DELTA та RIVER, а також екологічно чистим аксесуарам.

Залишити відповідь