Сонячна панель Jinko Eagle 72 JKM410M-72HL-V G2 410 Вт. Ефективність сонячних панелей Jinko

Сонячна панель Jinko Eagle 72 JKM410M-72HL-V G2 410 Вт

Сонячна панель Jinko Solar Eagle G2 JKM410M-72HL-V HM має 144 напівелементи Diamond Mono PERC з 5-ма шинами, які не потребують PID і стійкі до тіні. Вони сертифіковані для високих снігових (5400 Па) та вітрових (2400 Па) навантажень і мають розподільну коробку з класом захисту IP67 для довговічності у зовнішньому середовищі. Завдяки високовольтній потужності 1500 В, сертифікованій UL IEC, ви можете використовувати довші лінії з меншим балансом системних витрат і кращим LCOE.

На сонячні панелі Jinko Eagle 72 HM 410 G2 надається 10-річна гарантія на якість виготовлення та 25-річна гарантія на лінійну потужність.

Jinko Eagle JKM410-72HL-V Переваги

JKM410M-72HL-V підходить для комерційних дахових та наземних сонячних систем.

 • 144 високопродуктивні алмазні 5-ти шинкові моно PERC напівелементи
 • Сертифіковані UL та IEC 1500V; знижують витрати на BOS та дають кращий LCOE
 • Посилені елементи запобігають PID
 • Відмінна продуктивність в умовах низької освітленості
 • Сертифікована для високих снігових та вітрових навантажень

Напівелементні модулі

Модулі Eagle G2 JKM410M-72HL-V складаються з напіврозрізаних алмазних елементів. Ці унікально розроблені елементи мають високоефективну технологію моно PERC. Напівкоміркові модулі мають здвоєні решітки і, таким чином, підвищену толерантність до затінення. Також менші втрати струму для більшої потужності модуля.

DuPont™ Tedlar ® Backsheet

Jinko Solar має стратегічні відносини з DuPont ™, винахідником кевлару, щоб включити його міцний, довговічний матеріал Tedlar ® в кожну задню панель модуля Eagle G2 від Jinko. Тедлар. це єдиний матеріал, який, як доведено, служить більше 30 років в польових умовах. Оскільки відмови задньої панелі представляють велику проблему в польових умовах, багато клієнтів наполягають на Jinko Solar завдяки перевіреним матеріалам, які вони використовують.

Сертифікати Jinko Solar Eagle 72 HM G2

 • Стандарти якості ISO9001: 2008
 • Екологічні стандарти ISO14001:2004
 • OHSAS18001 Стандарти безпеки праці та охорони здоров’я
 • Сертифіковано за стандартами IEC61215, IEC61730
 • Сертифікований за стандартом UL1703
 • Вогнестійкість модуля Тип 1 (UL 1703)

Гарантія на JKM410M-72HL-V

10-річна гарантія на якість виготовлення

25-річна гарантія лінійної потужності

Огляд сонячних модулів Jinko Eagle 72 410 Вт G2 Mono PERC

Технологія алмазних клітин

Унікально спроектована високопродуктивна напівкомірка на 5 шин моно PERC.

Висока напруга 1500 В

Сертифіковано UL та IEC 1500V; знижує витрати BOS та забезпечує кращу LCOE.

Вища потужність модуля

Зменшення втрат струму призводить до підвищення ефективності модуля.

Толерантність до затінення

Толерантність до затінення завдяки здвоєним решіткам.

Посилена комірка запобігає потенційно індукованій деградації.

Міцність Довговічність

Сертифіковані для високих снігових (5400 Па) та вітрових (2400 Па) навантажень.

Відмінність сонячних панелей Jinko

Ідеальний виробник сонячних панелей пропонує три ключові атрибути: якісну продукцію, експлуатаційну ефективність і безумовну відданість своїм клієнтам. Багато виробників сьогодні пропонують одну або дві з цих переваг; тільки JinkoSolar надає повний пакет.

Jinko Solar має сучасні виробничі потужності в Джексонвіллі, штат Флорида, і Пенанг, Малайзія, які виробляють надійні сонячні панелі світового класу з бездоганним рекордом якості для США.S. ринок. Jinko також має майже ідеальний рівень своєчасної доставки, а керівництво компанії прагне залишатися відданим партнером для своїх клієнтів протягом усього 25-річного терміну служби всіх сонячних проектів. Простіше кажучи, Jinko Solar завжди виконує свої зобов’язання.

Різні сонячні панелі, фотоелектричні інвертори доступні за низькими оптовими цінами.

Зв’яжіться з нами безкоштовно: (877) 297-0014. Всі системи Jinko Solar можуть бути розроблені на замовлення.

Зв’яжіться з нами для отримання інформації про продаж, найнижчу ціну та кваліфіковану допомогу щодо сонячної панелі Jinko Eagle 72 410W G2.

Огляд сонячних панелей Jinko 2023

Jinko solar. одне з найбільших імен в індустрії виробництва сонячних панелей. Компанія переважно відома як найбільший масовий виробник бюджетних та надійних фотоелектричних сонячних панелей Tier 1.

сонячна, панель, jinko, eagle

Історія компанії

Компанія Jinko розпочала свою діяльність у 2006 році в Китаї з метою задоволення попиту на сонячну енергію на китайському та малайзійському ринках. Компанія почала виробляти сонячні панелі в 2009 році, а в 2010 році отримала лістинг на фондовій біржі. Цей крок відкрив двері для їх експоненціального зростання на міжнародному ринку.

Компанія має 9 виробничих потужностей та 14 закордонних субсидій по всьому світу, що дозволило їм виробляти достатню кількість панелей для своїх світових ринків.

Лише у 2019 році Jinko Solar відвантажила рекордні 14.3 ГВт у всьому світі, найбільше серед усіх виробників сонячних панелей.

Для своєї робочої сили компанія продовжує утримувати команду з 15 000 робітників, а також кілька роботів-автоматів. Об’єднана робоча сила стала ключовою причиною їх швидкого зростання.

Протягом багатьох років компанія вдосконалювала якість своїх сонячних панелей.

Окрім зосередження уваги на економічній ефективності, в недавньому минулому компанія Jinko впроваджувала більше інновацій, завдяки чому отримала бажану нагороду Intersolar Europe за інновації за свою сонячну панель Jinko Bifacial Swan Solar Panel.

Вони також отримали визнання від відомих рейтингів PVEL за свою ефективність та постійні “найвищі бали”.

Їх успіх, схоже, є результатом суворих випробувань на міцність, тестування продуктивності, науково-дослідних розробок та контролю якості.

Присутність в Австралії

Jinko solar відкрила кілька офісів в Австралії, від Сіднея до Мельбурна, Брісбена, Аделаїди та Перта.

Це покращило постачання та дистрибуцію панелей по всій країні, а також допомогло покращити обслуговування клієнтів.

сонячна, панель, jinko, eagle

Асортимент панелей Jinko

Працюючи в галузі протягом багатьох років, Jinko solar запропонувала широкий спектр доступних сонячних панелей для всіх структур. будь то житлові, комерційні або комунальні установки.

Вони також пропонують сонячні панелі на замовлення для великих сонячних систем для власників, яким потрібні панелі для конкретних цілей.

Їх найпопулярніша серія монокристалічних сонячних панелей включає в себе:

 • Серія “Гепард
 • Серія Cheetah HC
 • Серія Swan
 • Серія Tiger
 • Серія Tiger Pro

Серія Cheetah

сонячна, панель, jinko, eagle

Серія Cheetah від Jinko з’явилася на ринку в 2018 році і швидко стала найпопулярнішою моделлю сонячних панелей у їх виробництві. Серія представлена панелями потужністю від 325 Вт до 340 Вт для напіврозрізаних розмірів і до 410 Вт для повнорозмірних сонячних панелей.

Особливості

 • П’ятишинна сонячна батарея. інтегрує новітні технології для підвищення ефективності сонячних модулів та покращення естетичного вигляду панелі.
 • Стійкість до PID. дивовижна продуктивність проти PID, яка гарантує зниження деградації потужності, що чудово підходить для масового виробництва.
 • Висока ефективність. Панелі мають чудовий коефіцієнт корисної дії модуля до 20.38% завдяки використанню технології PERC (Passivated Emitter Rear Contact).
 • Ефективність при низькій освітленості. Використовує вдосконалений дизайн поверхні скла та комірок, що значно підвищує продуктивність в умовах низької освітленості.
 • Довговічність. панель сертифікована TUV NORD за високу стійкість до соляного туману та аміаку. Вона також сертифікована для витримки екстремальних погодних умов, включаючи: вітрове навантаження (2400 паскалів) та снігове навантаження (5400 паскалів).

На всі панелі цієї серії надається 25-річна гарантія на продуктивність і 15-річна гарантія на виріб. Швидкість деградації становить 1% протягом першого року і 0.4% в наступні роки до 25-го року.

сонячна, панель, jinko, eagle

Cheetah HC

Серія Cheetah HC відноситься до лінійки напівелементів Cheetah. Ці панелі є поліпшенням у порівнянні з більшістю сонячних панелей типу “гепард. Основні характеристики панелі дуже схожі на характеристики їх попередника, з декількома ключовими перевагами.

З одного боку, напівелементна конструкція цих панелей значно покращує їх реакцію на затінення. Це покращує продуктивність панелі в умовах часткового затінення.

Ефективність модулів також набагато вища. 20.48%, а температурний коефіцієнт дійсно покращився на.0.35% / o C. Це дозволяє їй виробляти набагато більше енергії при більш високих температурах у порівнянні зі звичайними панелями.

сонячна, панель, jinko, eagle

Серія Swan Bifacial

Двофазна серія Swan від Jinko Solar вже деякий час є предметом розмов в галузі, після того, як вона отримала Європейську міжсонячну нагороду за інновації.

Ці панелі використовують технологію Cheetah HC, напіврозрізану комірку з прозорою задньою панеллю, що робить її більш легкою, ніж інші скляні модулі.

Дві панелі цієї серії: Прозора задня панель HC 5 Bus Bar. 72 комірки та подвійне скло HC 5 Bus Bar. 72 комірки з рамкою.

Їх вихідна потужність оцінюється на 20-30% більше, ніж у звичайних монофазних модулів. Вона генерує до 400 Вт з передньої сторони, при цьому близько 20% надходить із задньої сторони.

Особливості

 • П’яти шинний сонячний елемент. реалізує сучасну технологію для підвищення ефективності модуля, одночасно покращуючи його естетичний вигляд.
 • Вища вихідна потужність. потужність модуля збільшується на 5. 25% в залежності від різних умов відбиття. Його ефективність сягає 19.78%.
 • Відмінна робота в умовах низької освітленості. панелі мають нижчий LCOE і вищий IRR, що забезпечує відмінну продуктивність в умовах низької освітленості.
 • Довший термін служби. щорічна деградація потужності становить 0.5% з 30-річною гарантією лінійної потужності.
 • Стійкість до PID. Виконання Anti-PID гарантує обмежену деградацію потужності для масового виробництва. Вона також призначена для роботи з високовольтними системами до 1500 В постійного струму, що економить витрати на БОС.
 • Посилена механічна підтримка. Панелі виготовляються з достатньою міцністю, щоб витримувати снігове навантаження 5400 паскалів і вітрове навантаження 2400 паскалів.

Цей модуль можна використовувати в численних дизайнерських рішеннях, починаючи від соляріїв, автострад, навісів для автомобілів, кріплень для сонячних доріжок і закінчуючи пустельними умовами.

Серія Tiger

Серія Tiger стала останнім і найпотужнішим доповненням до лінійки сонячних панелей Jinko Solar. Серія включає два типи сонячних панелей: односторонні та двосторонні панелі Tiger Monofacial та Tiger Bifacial.

Ця серія “наступного покоління” використовує монокристалічні кремнієві елементи Jinko N-типу для підвищення ефективності та продуктивності. Її модуль складається з 78-коміркової конструкції з використанням технології плиткової стрічки, розробленої командою дослідників і розробників Jinko, яка сприяє повторному використанню поглинання світла для збільшення вироблення електроенергії.

Панелі можуть генерувати до 475 Вт з коефіцієнтом корисної дії 21.16% ефективності.

Особливості

 • Технологія напівкомірок Tiling Ribbon. комбіноване використання технологій TR і напівкомірок допомагає усунути проміжки між комірками і, отже, підвищує ефективність модуля.
 • Деградація, викликана низьким освітленням. завдяки елементам N-типу, деградація, викликана світлом (LID), набагато нижча в порівнянні з елементами P-типу.
 • 9 шин. замість звичайних 5 шин, панелі серії Tiger використовують 9 шин, щоб зменшити відстань між шинами і лінією пальцевої сітки. Це допомагає зменшити втрати потужності на опір і, отже, підвищує ефективність.
 • Фантастична продуктивність при низькій освітленості. Панелі використовують технологію Half Cell для поліпшення толерантності до затінення, розділяючи повні комірки наполовину. Добре працює в хмарну погоду, рано вранці та в сутінках.
 • Довший термін служби. протягом першого року деградація модулів становить 1%, а потім підтримується на рівні 0.4% лінійної деградації.
 • Найкращі гарантії. Ця серія має найкращі гарантійні терміни від Jinko з 15-річною гарантією на продукцію та 30-річною гарантією на лінійну потужність.
 • Стійкість до погодних умов. Панелі сертифіковані, щоб витримувати снігове навантаження (5400pa) та вітрове навантаження (2400pa).

Серія Tiger Pro

сонячна, панель, jinko, eagle

Ця серія від JinkoSolar, яку називають “найпотужнішою у світі сонячною панеллю для побутових потреб”, назавжди змінила ринок сонячних панелей. Панель може похвалитися потужністю до 580 Вт з надвисокою ефективністю мономодуля p-типу близько 21.6%.

Як і серія Tiger, ця серія також використовує технологію нахилу стрічки та кілька втулок з круглою стрічкою, щоб позбутися міжкоміркових проміжків і зменшити втрати струму. Це призводить до кращої ефективності та більшої продуктивності.

Серед ключових переваг серії Tiger pro. покращений температурний коефіцієнт, скорочення часу та витрат на встановлення, а також менша швидкість деградації.

Ця надійна система також може заощадити вам близько 1.41% площі землі з сонячним модулем потужністю 500 Вт. Це результат високої ефективності, що означає, що вам потрібно лише менше панелей для задоволення ваших потреб.

Висока сумісність також є ключовою відмінністю цієї серії. Сонячні панелі Tiger pro легко сумісні з різними інверторами та монтажними системами.

Безперешкодно працює з стрінговими та централізованими інверторами, а також з фіксованою/однопортретною конфігурацією, двопортретними незалежними системами відстеження та багаторядними з’єднувальними системами.

Нарешті, гарантія на продукцію тепер триває майже 25 років. Для монофазної гарантії перший рік погіршується на 2%, а наступні роки. на 0.55%. Для двосторонніх панелей перший рік знижується на 2%, а наступні роки. на 0.45%.

Переваги сонячних панелей Jinko

Будучи одним зі світових лідерів у виробництві сонячних панелей, Jinko solar має перевірену репутацію в Австралії та на інших ринках. Деякі з ключових причин цього включають:

Економічність. Jinko solar відома тим, що виробляє одні з найдоступніших сонячних панелей Tier 1 на ринку. Серія Cheetah є найбільш популярною завдяки своїй надійності та вартості. Вони також визнані Австралійською радою з енергетики, що дає вам доступ до програми знижок,

Надійні гарантії. на всі панелі Jinko надається щонайменше 10 років гарантії на продукцію та 25 років гарантії на продуктивність.

Відмінна довговічність. сонячні панелі Jinko спроектовані таким чином, щоб витримувати сильні вітри та снігові навантаження.

Більшість сонячних панелей Jinko також займають менше місця, ніж звичайні сонячні панелі. Це робить їх легким вибором для домовласників, яким потрібно встановити багато сонячних панелей на даху.

Мінуси сонячних панелей Jinko

Незважаючи на величезний успіх на австралійських ринках, сонячні панелі Jinko все ще далекі від досконалості. У той час як деякі з нових панелей Jinko мають ефективність близько 20%, більшість панелей мають середню ефективність 16.5%.

Це пояснює, чому панелі набагато дешевші, ніж інші панелі Tier 1 на ринку. ефективні сонячні панелі зазвичай дорожчі і, як правило, є кращими інвестиціями в довгостроковій перспективі.

Для будинків з невеликою площею даху сонячні панелі Jinko також можуть бути не найкращим вибором панелі. Через нижчий рейтинг ефективності їхня потужність може бути недостатньою для задоволення ваших щоденних потреб в енергії.

Ефективність

Можливо, раніше сонячні панелі Jinko не були найефективнішими, але зараз вони знаходяться на правильному шляху. Зовсім недавно китайський виробник сонячних панелей оголосив, що досяг світового рекорду. 24.79% ефективності на їх нових монокристалічних елементах n-типу.

Нещодавно вони також представили сонячні модулі n-типу потужністю 610 Вт, що свідчить про те, що Jinkosolar незабаром випередить конкурентів за ефективністю.

Гарантія

Як правило, на всі сонячні панелі Jinko надається 10-річна гарантія на продукцію та 25-30 років гарантії на продуктивність. Серія Tiger. це єдиний сервіс з більш тривалою гарантією на продукцію. 15 років.

Кращі альтернативи Jinko

Якщо ви не вважаєте, що сонячні панелі Jinko Solar добре підходять для вашого будинку, на австралійському ринку все ще є кілька інших хороших брендів сонячних панелей.

Залежно від того, що ви шукаєте в сонячній панелі, у вас є безліч варіантів на вибір. Такі бренди, як:

Тим не менш, кожна з них має свої переваги та недоліки в порівнянні з іншими. Такі бренди, як LG, Q Cells і SunPower роблять величезні кроки, коли справа доходить до ефективності. Однак вони, як правило, є досить дорогими інвестиціями.

Інші сонячні панелі, такі як Panasonic, Tindo solar та канадські сонячні панелі, пропонують стандартну ефективність, і їх ціна також є економічно вигідною.

Майте на увазі: не існує універсальної сонячної панелі для всіх. Те, що працює для іншої людини, не завжди може працювати для вас. Тому, якщо Jinko Solar вам не підходить, пошукайте інші не менш хороші бренди.

Поширені запитання

Так. Сонячні панелі Jinko широко вважаються панелями Tier 1. Вони виробляють електроенергію вже близько двох десятиліть, і компанія котирується на Нью-Йоркській фондовій біржі з 2010 року. Сонячні панелі Jinko також мають надзвичайно високий ступінь вертикальної інтеграції.

Jinko solar виробляється компанією JinkoSolar Holding Co, Ltd. Наразі компанія є найбільшим у світі виробником сонячних панелей. Штаб-квартира компанії знаходиться в Шанхаї, Китай.

У Китаї. З моменту свого заснування в 2006 році компанія Jinko Solar в основному зосередила своє виробництво в Китаї та Малайзії. Однак їхні дистриб’юторські центри можна знайти у великих містах по всьому світу, включаючи Австралію.

Топ-5 найефективніших сонячних панелей (2023 огляди)

Цей посібник допоміг багатьом домовласникам дізнатися про ефективність сонячних панелей і може допомогти вам зробити правильний вибір при прийнятті рішення про найбільш ефективний варіант. Давайте почнемо!

Кожен продукт та/або компанія, представлені тут, були обрані автором самостійно. Ви можете дізнатися більше про нашу методологію оцінки тут. Якщо ви здійснюєте покупку за вказаними посиланнями, ми можемо заробити комісію.

Карстен. редактор і фахівець з енергетики, що спеціалізується на екологічному, соціальному та культурному розвитку. Про його роботу писали такі джерела, як NPR, Всесвітній економічний форум, Marketwatch та SEIA, а також він має сертифікат ESG Інституту CFA. До того, як приєднатися до EcoWatch, Карстен працював у секторі сонячної енергетики, вивчаючи енергетичну політику, кліматичні технології та екологічну освіту. Любитель музики та активного відпочинку, Карстен займається скелелазінням, веслуванням на каное або пише пісні у вільний від роботи час. Дізнатися більше про цю людину

Перевірено Мелісою Сміт

Мелісса. завзята письменниця, аквалангістка, мандрівниця та любителька активного відпочинку на природі. Закінчила Університет Флориди за спеціальностями “журналістика” та “дослідження сталого розвитку. До того, як приєднатися до EcoWatch, Мелісса працювала головним редактором журналу Scuba Diving та менеджером з комунікацій The Ocean Agency, некомерційної організації, про яку знято документальний фільм “У гонитві за коралами”, що отримав нагороду “Еммі”. Дізнатися більше про цю людину

Чому ви можете довіряти EcoWatch

Ми працюємо з групою експертів з сонячної енергетики, щоб створювати неупереджені огляди, які допоможуть вам зробити правильний вибір для вашого будинку. Жоден інший сайт не висвітлює тему відновлюваних джерел енергії так довго, як ми, а це означає, що ми маємо більше даних та інсайдерської інформації, ніж інші сайти.

Перейти до розділу:

Знайдіть найкращу ціну від сонячних інсталяторів у вашому регіоні.

Які сонячні панелі є найефективнішими?

Рейтинг ефективності сонячної панелі показує, яка частина сонячної енергії, що потрапляє на ваші панелі, буде перетворена в корисну електроенергію для вашого будинку. Це не єдиний показник якісної сонячної (фотоелектричної) панелі, але один з найважливіших. Більш високі показники ефективності означають, що ваші панелі будуть генерувати більше енергії в будь-яких умовах. при повному сонці, частковому сонці і похмурій погоді. що безпосередньо співвідноситься з більшою економією енергії для вас.

Ми розглянули всі провідні бренди сонячних панелей з найвищим рейтингом та пропоновані моделі панелей і визначили, що наведені нижче бренди панелей мають найвищі рейтинги ефективності в сонячній індустрії.

 • Maxeon (раніше SunPower): Найефективніші панелі
 • LONGi Solar: Найкраща ціна
 • Jinko Solar: Найкращий бюджетний бренд
 • Canadian Solar: Найкращий вибір продуктів
 • REC: найкраща доступність

Не всі панелі, вироблені цими компаніями, мають однаковий рейтинг ефективності, і деякі моделі коливаються на кілька відсотків. Нижче наведені конкретні моделі від кожного виробника, які ми вважаємо найбільш ефективними. Зверніть увагу, що для кожного з цих брендів є випадаюче меню, якщо вам потрібна додаткова інформація.

Сонячна енергія

сонячна, панель, jinko, eagle

Лінійка панелей Maxeon 6 AC від компанії Maxeon, яка раніше називалася SunPower, найбільш відома тим, що має найвищий рейтинг ефективності серед усіх сонячних панелей, коли-небудь вироблених. 22.8%. Компанія Maxeon існує вже понад 35 років і давно має репутацію виробника високоякісної продукції та визначальних для галузі технологій. Ми рекомендуємо ці панелі всім домовласникам, які можуть собі їх дозволити. Вони дорогі, але вони призводять до найбільшої економії з часом і мають одну з найкращих доступних гарантій.

Що нам подобається

Лінійка панелей Maxeon 6 не тільки має найвищий рейтинг ефективності, але тепер вони також поставляються з величезною 40-річною гарантією на обладнання та виробництво, що є найкращим показником для будь-якої іншої компанії, яку ми розглядали. Стандартом в галузі екологічно чистої енергетики є 25-річна гарантія на виробничі дефекти та дефекти виробника, а компанія Maxeon пропонує 40-річну гарантію на обидва види дефектів. Це означає, що ви можете бути впевнені, що ваші панелі будуть працювати належним чином протягом десятиліть.

Компанія Maxeon та її дочірня компанія SunPower також відомі своєю прихильністю до якісного обслуговування клієнтів, тому ми очікуємо, що будь-яка гарантійна вимога, яку ви зробите, буде задоволена.

Нарешті, для тих, хто піклується про зовнішній вигляд цих панелей, вони всі чорні, без ліній сітки, тому вони виглядають максимально гладко, наскільки це можливо.

Що нам не подобається

Єдине погане, що ми можемо сказати про ці панелі Maxeon, це те, що вони дорожчі за більшість інших варіантів. Ми вважаємо, що якість панелей варта інвестицій, але вони можуть бути надто дорогими для деяких клієнтів, що використовують сонячну енергію.

Варіанти сонячних панелей

В даний час Maxeon виробляє дві різні лінійки сонячних панелей, обидві з інверторами, що постачаються компанією Enphase: панелі Maxeon 6 (змінний струм) і панелі Maxeon 3 (постійний струм).

 • Панелі Maxeon 6: Як згадувалося вище, ці панелі мають найвищий рейтинг ефективності в галузі. 22.8%. Вони генерують найбільшу потужність за будь-яких умов, ніж будь-які інші панелі, і на них поширюється неймовірна 40-річна гарантія. 6. трохи більш ефективна сонячна панель, ніж 3.
 • Панелі Maxeon 3: Панелі Maxeon 3 мають ККД до 22.7%, але в залежності від розміру панелі, яку ви вибрали, цей показник може становити до 21.2%. Панелі більшого розміру мають таку ж 40-річну гарантію, але менші панелі мають стандартну для галузі 25-річну гарантію.

Інформація про гарантію

На всі панелі Maxeon надається щонайменше 25-річна гарантія на виробничі дефекти та продуктивність, але на всі панелі Maxeon 6 та деякі варіанти Maxeon 3 надається 40-річна гарантія компанії. Гарантія покриває дефекти виробника та пов’язані з ними проблеми, а також гарантує, що ваші панелі збережуть 88.3% від початкової ефективності через 40 років. Це покриття набагато перевершує стандартну 25-річну гарантію в галузі.

Варіанти встановлення

Maxeon переживає деякі зміни і працює над тим, щоб зробити свою сестринську компанію SunPower своїм ексклюзивним інсталятором. Однак, в даний час SunPower передає установку на аутсорсинг сертифікованим стороннім компаніям, що займаються сонячною енергетикою. Існують місцеві інсталяційні компанії, які можуть встановити панелі Maxeon у всіх 50 штатах.

сонячна, панель, jinko, eagle

LONGi Solar

Заснована в 2000 році, компанія LONGi є найбільшим виробником сонячних панелей у світі з ринковою капіталізацією майже втричі більшою, ніж у будь-якого конкурента. LONGi не тільки є одним з найуспішніших виробників, але й може запропонувати відмінну якість за ціною нижче середнього. Панелі Hi-Mo 6 Scientist від LONGi забезпечують найвищі показники ефективності, і хоча гарантія на них не така хороша, як на інші панелі, на нашу думку, початкова економія, яку ви побачите, більш ніж компенсує її.

Що нам подобається

Панелі Hi-Mo 6 досягають ефективності 22.6%, майже як у лідера галузі. Це означає, що сонячні панелі LONGi допоможуть знизити ваші рахунки за електроенергію більше, ніж більшість інших брендів щомісяця та щороку. Найкраще те, що панелі LONGi коштують близько 2.40 за ват, що значно нижче, ніж у інших брендів з такою ж ефективністю та якістю.

Панелі LONGi мають низький допуск на потужність, який є виміром очікуваної різниці у виробництві електроенергії в реальних умовах. Середній показник по галузі становить.5%/5%, а модель Hi-Mo 6 Scientist може похвалитися.3%/3% диференціал. Це означає, що ви побачите менші коливання продуктивності, що в кінцевому підсумку допоможе максимізувати економію електроенергії з часом.

Що нам не подобається

Панелі LONGi не мають найкращого гарантійного покриття, що насправді є єдиним серйозним недоліком цього бренду. Панелі Hi-Mo 6 Scientist мають лише 15-річну гарантію на виробничі дефекти, тоді як галузевий стандарт становить 25 років. Гарантія на виробництво електроенергії відповідає стандартному 25-річному покриттю, хоча очікуваний залишковий рейтинг ефективності після цього часу (88.9%) трохи нижче, ніж у деяких інших брендів, які гарантують 92%.

Варіанти сонячних панелей

Остання інновація LONGi, лінійка панелей Hi-Mo 6, поступово виводить з виробництва лінійки Hi-Mo 4 і Hi-Mo 5. У новій лінійці Hi-Mo 6 є чотири різні варіанти.

Рейтинг ефективності Тип панелі Орієнтовна вартість вата Потужність Гарантія Найкраще для
Hi-Mo 6 Scientist До 22.6% Монокристалічний 2.40 580 Вт до 590 Вт Від 15 до 25 років Максимальна ефективність
Hi-Mo 6 Explorer До 22.1% Монокристалічний 2.40 Від 560 Вт до 570 Вт Від 15 до 25 років Екстремальні кліматичні умови
Hi-Mo 6 Guardian Н/Д Монокристалічний 2.40 Н/Д Від 15 до 25 років Самооптимізація
Hi-Mo 6 Artist Н/Д Монокристалічний 2.40 Н/Д Від 15 до 25 років Унікальний зовнішній вигляд

Інформація про гарантію

Серед виробників з найвищою ефективністю панелей, LONGi має найменш вражаючі показники. Покриває дефекти виробника протягом 15 років у порівнянні з 25-річним стандартом. Гарантія на виробництво електроенергії. яка допомагає вам продовжувати економити гроші на рахунках за електроенергію. становить 25 років відповідно до галузевого стандарту. Однак він гарантує 88.9% ефективності в кінці гарантійного терміну, тоді як інші компанії гарантують 90% і більше.

Варіанти встановлення

На відміну від Maxeon, LONGi не має жодних конкретних партнерських відносин, тому її продукція широко доступна і може бути встановлена будь-яким підрядником, який вирішить її запропонувати.

Jinko Solar

Jinko Solar. ще один гігант в галузі, який постачає панелі по всьому світу. Найбільш відомий як бюджетний бренд, хоча його панелі все ще вважаються першокласними. Ми рекомендуємо панелі Jinko клієнтам, які хочуть знизити початкові витрати на встановлення, але при цьому отримати високоякісний бренд з показником ефективності вище середнього. Як і у LONGi, гарантії на панелі Jinko не найкращі.

Що нам подобається

Розмір компанії Jinko Solar робить її продукцію широко доступною по всій території США.S. Без будь-яких конкретних партнерських відносин, її панелі доступні у сотень інсталяторів у кожному штаті. Середня вартість вата для панелей Jinko становить близько 2.25 років, що робить її найдоступнішим брендом високоефективних сонячних панелей у нашому списку.

Незважаючи на низьку вартість, панелі Jinko займають досить високі позиції в рейтингу PV Evolution Labs (PVEL), що свідчить про те, що панелі перевершують багато інших брендів в різних умовах. З піковою ефективністю 22.6%, панелі Jinko, ймовірно, збільшать вашу економію енергії в порівнянні з менш ефективними варіантами, і при цьому заощадять ваші гроші на установці.

Що нам не подобається

Найбільшим недоліком панелей Jinko Solar є гарантійне покриття. Гарантія на продуктивність триває стандартні 25 років, але деградація в перший рік (2.5%) є вищим за середній показник по галузі, що становить близько 2%. Крім того, залишкова ефективність наприкінці терміну експлуатації становить лише 80.7%, в порівнянні з типовими ~90% у інших високоякісних брендів. Гарантія виробника 12 років також блідне в порівнянні зі стандартними 25 роками.

Варіанти сонячних панелей

В даний час Jinko виробляє три моделі панелей в лінійці Eagle для U.S. клієнти: Eagle G5, Eagle G4 та Eagle Continental. Існує дві додаткові лінійки продуктів для інших країн. Sheetah та Tiger. які, як очікується, з’являться в Україні.S. після тестування.

Рейтинг ефективності Тип панелі Орієнтовна вартість за ват Потужність Гарантія Найкраще підходить для
Eagle G5 До 21.13% Монокристалічні 2.40 525 Вт до 545 Вт від 12 до 25 років Ефективність для США.S. Клієнти
Eagle G4 До 20.96% Монокристалічні 2.40 380 Вт до 400 Вт Від 12 до 25 років Значення
Eagle Continental До 19.88% Монокристалічний 2.25 380 Вт до 400 Вт від 12 до 25 років Бюджетні панелі в U.S.
Tiger Neo До 22.6% Монокристалічні 2.40 475 Вт до 635 Вт Від 12 до 25 років Висока ефективність
Cheetah До 20.16% Монокристалічний 2.25 Від 355 Вт до 410 Вт Від 12 до 25 років Бюджетні панелі за межами U.S.

Інформація про гарантію

Jinko Solar має пристойне гарантійне покриття, але воно не ідеальне в порівнянні з тим, що можуть запропонувати лідери галузі, такі як Maxeon. Jinko надає лише 12-річну гарантію на обладнання та дефекти виробника, що становить менше половини середньогалузевого показника. Гарантія на продуктивність триває 25 років, що є середнім показником, хоча деградація сонячної енергії за цей час. близько 20%. вдвічі перевищує аналогічний показник для панелей вищої якості.

Варіанти встановлення

Як один з найбільших світових виробників, Jinko не має жодних особливих партнерських відносин з інсталяторами. Будь-яка компанія, що займається установкою сонячних панелей, яка вирішить встановити панелі Jinko, може зробити це без будь-якої спеціальної сертифікації. Це означає, що у вас повинен бути широкий вибір інсталяторів, якщо вам потрібні саме панелі Jinko.

Канадська сонячна енергія

сонячна, панель, jinko, eagle

Canadian Solar. великий міжнародний виробник, який працює на ринку з 2001 року, тому має більш ніж 20-річний досвід. Продукція компанії забезпечує чудове поєднання якості та доступності, хоча середня ціна за ват трохи вища за середню. Ми рекомендуємо канадські сонячні панелі домовласникам, які шукають баланс між потужністю та доступністю.

Що нам подобається

Canadian Solar не тільки виробляє одні з найбільш високоефективних моделей панелей, але також пропонує бюджетні варіанти. зокрема, полікристалічні сонячні панелі з меншою ефективністю. Це допомагає зберегти сонячну енергію максимально доступною, що ми любимо бачити у будь-якого виробника.

Гарантійне покриття, доступне для нових моделей, відповідає галузевому стандарту з точки зору тривалості, тому ви отримаєте десятиліття корисного терміну служби та економії енергії від продукції компанії.

Нарешті, Canadian Solar пропонує більше, ніж просто панелі. Компанія постачає сировину іншим виробникам, що допомагає прискорити виробництво та підвищити якість продукції під власним брендом, а також знизити галузеві витрати. В цілому, компанія має позитивний вплив на сонячну енергетику.

Що нам не подобається

Гарантійне покриття на все, крім нової лінійки продуктів HiHero, не відповідає галузевим стандартам. Панелі HiHero мають 30-річну гарантію на продуктивність вище середнього рівня, а також типову 25-річну гарантію на такі речі, як дефекти виробника. Коефіцієнт корисної дії, що залишився після гарантійного терміну, є нижчим за середній і становить 84.8%. Більшість інших моделей мають лише 15-річну гарантію на обладнання, але вони мають стандартну 25-річну гарантію на проблеми з обладнанням.

Варіанти сонячних панелей

Canadian Solar має досить вражаючу лінійку панелей, які відносяться до двох лінійок продуктів: лінія HiKu та лінія HiHero.

Рейтинг ефективності Тип панелі Орієнтовна вартість вата Потужність Гарантія Найкраще підходить для
HiKu До 19 років.4% Полікристалічні або монокристалічні 2.70 Від 360 Вт до 465 Вт Від 12 до 25 років Доступність за ціною
BiHiKu До 20.1% Полікристалічний або монокристалічний 2.70 435 Вт до 460 Вт Від 12 до 25 років Доступність за ціною
HiHero До 22.5% Гетероперехід (HJT) 3.20 420 Вт до 445 Вт Від 25 до 30 років Висока ефективність
Hiku 6 До 21.3% Монокристалічні 2.90 від 445 Вт до 555 Вт Від 12 до 25 років Баланс ефективності та ціни
BiHiKu 6 До 21.4% Монокристалічний 2.90 520 Вт до 550 Вт Від 12 до 25 років Балансування ефективності та ціни
HiKu 7 До 21.6% Монокристалічний 3.00 640 Вт до 670 Вт Від 12 до 25 років Невеликі дахи
BiHiKu 7 До 21.4% Монокристалічний 2.90 640 Вт до 665 Вт Від 12 до 25 років Малі дахи
TOPHiKu 6 До 21 року.4% TOPCon Cell 2.90 420 Вт до 570 Вт Від 12 до 25 років Баланс ефективності та ціни
TOPBiHiKu 6 До 21.4% TOPCon Cell 2.90 555 Вт до 575 Вт Від 12 до 25 років Баланс ефективності та ціни
TOPBiHiKu 7 До 21 року.4% TOPCon Cell 2.90 від 615 Вт до 695 Вт Від 12 до 30 років Невеликі дахи

Інформація про гарантію

Якщо ви купуєте високоефективні панелі від Canadian Solar. модель HiHero. ви отримуєте стандартну 25-річну гарантію на продукт плюс 30-річну гарантію на виробництво електроенергії. Деградація цих панелей є більш значною, ніж в середньому за цією ціною, але тривалість гарантії все ще краща, ніж пропонують більшість компаній.

На інші моделі надається 12-річна гарантія, що вдвічі менше, ніж у більшості інших виробників. Більшість з них мають 25-річну виробничу гарантію. знову ж таки, з більш швидкими темпами погіршення ефективності, ніж в середньому. за винятком моделі TOPBiHiKu 7, яка має 30-річну гарантію ефективності.

Варіанти встановлення

Canadian Solar не має жодних конкретних партнерських відносин з U.S. інсталяторів, тому її продукція доступна в більшості регіонів від широкого вибору підрядників. Крім того, Canadian Solar є одним з небагатьох виробників з вертикальною лінійкою продуктів, що означає, що її високоефективні сонячні елементи та інші продукти потрапляють в панелі інших брендів. Таким чином, ви можете використовувати технологію Canadian Solar, навіть якщо ви не купуєте спеціально панелі цієї компанії.

сонячна, панель, jinko, eagle

REC Solar

сонячна, панель, jinko, eagle

REC. виробник сонячних панелей, що базується в Норвегії та має широку присутність по всій території США.S. За власною статистикою компанії, вона є найбільшим постачальником фотоелектричних (PV) модулів до Сполучених Штатів, і саме тому ми вважаємо, що REC має одні з найкращих пропозицій сонячних панелей в країні. Продукція компанії не тільки широко доступна, але й має вищі за середні показники ефективності для всіх своїх продуктів. Ми рекомендуємо панелі REC домовласникам, які хочуть мати легкодоступні варіанти, що допоможуть максимізувати енергозбереження з часом.

Що нам подобається

Технічні характеристики та доступність REC роблять його кращим вибором для незліченної кількості інсталяторів в США.S., а це означає, що її продукція доступна практично скрізь, де ви живете. Компанія використовує технологію гетеропереходу (HJT) для підтримки високої ефективності панелей, що означає, що панелі REC заощаджують більше коштів на рахунках за електроенергію, ніж середнє фотоелектричне обладнання.

Гарантійне покриття REC також досить хороше, з 25-річною гарантією на виробництво електроенергії, що гарантує 92% початкової ефективності в кінці гарантійного терміну для більшості моделей панелей. Це відповідає іншим найкращим показникам у галузі.

Панелі REC також мають чудовий температурний коефіцієнт, втрачаючи лише 0.26% ефективності на градус (C) вище 25 градусів (77 градусів за Фаренгейтом). Це означає, що REC-панелі є чудовим варіантом для підтримки високих показників ефективності та економії енергії навіть у більш екстремальних кліматичних умовах.

Що нам не подобається

Єдиним реальним недоліком панелей REC є те, що вони трохи дорогі. Моделі високого класу коштують близько 3.20 за ват, без урахування податкового кредиту на сонячну енергію. Дешевші варіанти з менш вражаючими характеристиками в середньому становлять лише 2.50 за ват, тому компанія підтримує варіанти, які підійдуть для більшості клієнтів сонячної енергетики.

Варіанти сонячних панелей

REC пропонує п’ять основних лінійок продуктів, які добре справляються з поставленими завданнями, забезпечуючи щось для кожного. Це ще одна причина, чому ми вважаємо, що REC є одним з найдоступніших брендів у галузі.

Рейтинг ефективності Тип панелі Орієнтовна вартість за ват Потужність Гарантія Найкраще для
Alpha Pure-R До 22.3% Гетероперехід (HJT) 3.20 Від 410 Вт до 430 Вт 25 років Висока ефективність
Alpha Pure До 21.6% Гетероперехід (HJT) 3.20 385 Вт до 410 Вт 25 років Гарантійне покриття
N-Peak 3 До 20.3% Монокристалічний 2.80 Від 390 Вт до 400 Вт 20-25 років Баланс між ефективністю та вартістю
N-Peak 2 До 20.3% Монокристалічні 2.80 360 Вт до 375 Вт Від 20 до 25 років Баланс між ефективністю та вартістю
TwinPeak 4 До 20.5% Монокристалічний 2.50 Від 360 Вт до 375 Вт Від 20 до 25 років Доступність за ціною

Інформація про гарантію

На високоякісні продукти, включаючи серії Alpha Pure та Alpha Pure-R, REC надає 25-річну гарантію на обладнання, виробництво та робочу силу у випадку, якщо панель потребує технічного обслуговування. Всі інші продукти мають 20-річну гарантію на обладнання, що трохи нижче середньогалузевого показника, і 25-річну гарантію на виробництво, що відповідає середньому терміну.

Однак компанія гарантує, що ефективність 92% залишиться після закінчення гарантійного терміну, що краще, ніж у більшості компаній, і відповідає найкращим варіантам у сонячній енергетиці.

Варіанти встановлення

На нашу думку, найкраще в REC те, що це один з найбільших виробників панелей в США.S. Не будучи прив’язаним до одного інсталятора, практично будь-який сонячний підрядник може встановити панелі REC, а це означає, що продукція повинна бути доступною незалежно від того, де ви живете.

REC пропонує вищу гарантію, якщо ваші панелі будуть встановлені сертифікованим REC монтажником, тому майте це на увазі, якщо ви знаєте, що хочете отримати панелі REC.

сонячна, панель, jinko, eagle

На що слід звернути увагу при виборі високоефективних сонячних панелей?

Окрім того, що ваш інсталятор повинен переконатися, що ваша сонячна система правильно підібрана для вашого будинку та споживання енергії, вибір високоефективних панелей. це найкращий спосіб максимізувати ваші заощадження від сонячної енергії та гарантувати, що ви не будете платити за сонячну батарею та високі щомісячні рахунки за електроенергію.

Однак не все так просто, як вибрати панель з найвищим показником ефективності. Існує ще кілька факторів, які можуть вплинути на те, який варіант буде найкращим для вашого будинку. Наведена нижче інфографіка містить короткий огляд деяких найважливіших факторів, які впливають на ефективність роботи сонячних панелей в реальних умовах, на відміну від стандартних умов тестування в лабораторії.

Порівняйте високоефективні сонячні панелі з найвищим рейтингом

Загалом, якщо ви шукаєте високоефективні панелі, ми рекомендуємо панелі Maxeon 6 від Maxeon та Alpha Pure-R від REC. Ви можете помітити, що наш другий вибір насправді має п’яту найвищу ефективність, і це тому, що ми врахували інші важливі фактори, такі як швидкість деградації та гарантійне покриття.

У таблиці нижче наведена додаткова інформація про ці дві моделі панелей, яка допоможе вам вирішити, яка з них є правильним варіантом для вашого сонячного проекту. Ми також включимо інформацію про наші рекомендації від інших постачальників з нашого списку для порівняння.

Рейтинг ефективності Вихідна потужність Температурний коефіцієнт (на градус C понад 25) Толерантність до потужності Деградація першого року Деградація на наступний рік Ефективність через 25 років Загальний термін гарантії (на ефективність)
Maxeon 6 До 22.8% Від 410 Вт до 440 Вт -0.29% 0/5% 2% 0.25% 92% 40 років
LONGi Hi-Mo 6 Scientist До 22.6% 580 Вт до 590 Вт -0.29% 0/5% 1.5% 0.5% 86.5% 25 років
Jinko Solar Tiger NEO До 22.6% від 475 Вт до 635 Вт -0.29% 0/3% 1% 0.4% 89.4% 30 років
Канадська сонячна батарея HiHero До 22.5% 420 Вт до 445 Вт -0.26% 0/10% 1% 0.55% 85.8% 30 років
REC Alpha Pure-R До 22 років.3% Від 410 Вт до 430 Вт -0.26% 0/5% 2% 0.25% 92% 25 років

Порівняйте найкращих виробників високоефективних сонячних панелей

Що стосується найкращих виробників високоефективних панелей в цілому, то ми знову обираємо Maxeon в якості нашої рекомендації номер один, хоча друге місце посідає LONGi. Всі моделі панелей Maxeon мають чудове гарантійне покриття, надійність і довговічність, а LONGi. це чудовий недорогий варіант, який все ще приносить багато користі за свої гроші.

У таблиці нижче наведено порівняльний аналіз продуктових лінійок цих постачальників та інших, які очолили наш список. Ми додамо оцінку для кожного з них на основі нашої методології, яка буде пояснена більш детально пізніше в цій статті.

Оцінка ефективності (з 25) Оцінка довговічності (з 20) Оцінка гарантії (з 20) Оцінка за ціновими показниками (з 20) Температурний коефіцієнт (з 10) Оцінка сталого розвитку (з 2).5) Оцінка зовнішнього вигляду (з 2).5) Наш загальний рейтинг (зі 100)
Maxeon 25.0 19.0 20.0 6.0 10.0 1.9 2.25 84.1
LONGi 25.0 11.5 11.0 20.0 10.0 1.25 1.25 80.0
Jinko Solar 22.5 7.5 11.0 20.0 10.0 0.625 0 71.6
Canadian Solar 20.5 7.5 16.0 10.0 7.0 1.9 1.5 64.4
REC 25.0 13.0 16.0 10.0 7.0 1.9 1.8 74.6

Сонячні батареї TOPCon: Нова технологія фотоелектричних модулів у сонячній енергетиці

Технологія сонячних елементів, що використовуються для виробництва фотоелектричних (ФЕ) модулів, постійно розвивається в міру того, як розробляються нові, більш досконалі і більш ефективні технології. Технологія тунельних оксидних сонячних елементів з пасивним контактом (TOPCon). це нова розробка, яка може замінити сонячні панелі з пасивним випромінювачем і тильним контактом (PERC) та високоефективні сонячні панелі з пасивним випромінювачем і тильним повністю розсіяним випромінюванням (PERT).

Сонячні елементи TOPCon являють собою модернізовану і більш ефективну технологію в порівнянні з сонячними елементами PERC/PERT, що мають дуже схожу структуру.

У цій статті ми пояснимо важливі деталі про цю технологію, починаючи з основ, структури та виробництва, порівняння з іншими популярними технологіями в сонячній енергетиці, переваги та недоліки та багато іншого.

сонячна, панель, jinko, eagle

Технологія сонячних елементів TOPCon: Розуміння основ

Технологія сонячних елементів TOPCon. одна з останніх тенденцій в сонячній індустрії, розроблена як модернізована і більш досконала версія технології PERC/PERT. Однією з головних переваг сонячних елементів TOPCon є те, що їх структура лише незначно відрізняється від сонячних елементів PERC/PERT, а це означає, що виробники можуть використовувати практично ту ж саму виробничу лінію з деякими вдосконаленнями для виробництва сонячних елементів TOPCon.

Технологія сонячних елементів TOPCon була вперше представлена як концепція в 2014 році німецьким науково-дослідним інститутом Fraunhofer ISE. Проект, спрямований на розробку цієї технології, тривав з 2013 по 2016 рік, але лише у 2019 році такі компанії, як Trina Solar, масштабували її у виробництво. Оскільки технологія сонячних елементів TOPCon зарекомендувала себе як успішна модернізація сонячних елементів PERC, нею зацікавилися багато інших компаній, включаючи LONGi Solar, Suntech, Canadian Solar і багато інших.

Основним недоліком цієї нової технології в порівнянні з PERC/PERT є те, що для виробництва сонячних елементів TOPCon потрібна більша кількість срібла (Ag). Збільшення вмісту срібла призводить до підвищення ціни виробництва; однак нові розробки можуть виявитися успішними в зменшенні необхідної кількості срібла, забезпечуючи при цьому аналогічну або навіть вищу ефективність і знижуючи виробничі витрати.

Структура і виробництво сонячних елементів TOPCon

Технологія сонячних елементів TOPCon має схожу структуру і процес виробництва з сонячними елементами PERC, з лише кількома додатковими етапами. У цьому розділі ми пояснюємо, як працюють обидві ці технології:

Структура сонячного елемента TOPCon

Сонячні елементи TOPCon можуть бути виготовлені як n-типу, так і p-типу, але n-тип виявився більш ефективним і стійким до домішок. Оскільки сонячні елементи TOPCon є модернізацією сонячних елементів PERC/PERT, важливо розуміти структуру цієї нової технології.

сонячна, панель, jinko, eagle

Сонячні елементи PERT виготовляються з об’ємним шаром кристалічного кремнію n-типу (c-Si) через його вищу якість поверхні, і він поєднується з p-емітерним шаром для створення p-n переходу. Шар випромінювача покритий пасивуючим шаром оксиду алюмінію (Al2O3) і увінчаний покриттям з нітриду кремнію (SiNx) для його антивідбиваючих властивостей. Сонячні елементи PERC замінюють шар поглинача на об’ємний шар p-типу, а емітер. на p-n-перехід.

Нижня частина об’ємної області легується фосфором для створення поля задньої поверхні, а потім покривається SiNx, як і верхня частина комірки. Як верхня, так і нижня частина сонячного елемента оснащена срібними (Ag) або алюмінієвими (Al) контактами для замикання ланцюга при підключенні елемента до навантаження або інших елементів під час виготовлення сонячної панелі PERC/PERT.

сонячна, панель, jinko, eagle

Структура сонячних елементів PERC/PERT виявилася досить ефективною з моменту її впровадження на ринок і застосування для виробництва фотомодулів, але дослідники знайшли способи її вдосконалення і, таким чином, створили сонячний елемент TOPCon.

Структура сонячного елемента TOPCon має базову структуру сонячного елемента PERT, але включає ультратонкий шар діоксиду кремнію (SiO2), який працює як тунельний оксидний шар, і замінює шар поля задньої поверхні на шар полікристалічного кремнію, легованого фосфором (n Poly-Si). Ці модифікації підвищили ефективність за рахунок зменшення процесу рекомбінації завдяки пасивації в доданих шарах.

Виготовлення сонячного елемента TOPCon

Однією з найкращих особливостей технології сонячних елементів TOPCon є те, що виробничий процес настільки схожий на процес виробництва сонячних елементів PERT, що виробникам потрібно буде зробити лише невеликі інвестиції для модернізації існуючої виробничої лінії. Більшість виробничого обладнання може залишатися незмінною. Це робить сонячні елементи TOPCon відмінною інвестицією для виробників фотомодулів PERC/PERT, які вже працюють на ринку.

 • Першим кроком у виробництві сонячного елемента TOPCon є хімічне текстурування поверхні пластини за допомогою гідроксиду калію (KOH) для усунення пошкоджень від пилки в процесі різання пластини c-Si.
 • Після очищення пластини метод дифузії використовується для формування емітера на лицьовій стороні комірки шляхом застосування газу триброміду бору (BBr3), але потім емітер на тильній стороні видаляється шляхом застосування розчину азотної кислоти і плавикової кислоти (HF / HNO3), а ультратонкий шар оксиду створюється за допомогою мокрого хімічного занурення.
 • Для вирощування шару n Poly-Si, шар амоного кремнію, легованого фосфором (n-a-Si:H), вирощується за допомогою процесу хімічного осадження з газової фази (PECVD), посиленого плазмою. Після відпалу при 900ºC він перетворюється на шар n Poly-Si.
 • Сонячний елемент додатково очищається, а пасивуючі та покривні шари наносяться за допомогою PECVD.
 • Нарешті, контакти Ag/Al наносяться за допомогою трафаретного друку для металізації з використанням методу швидкого випалу з максимальною температурою 760ºC.

Після того, як сонячні елементи TOPCon виготовлені, для оцінки їх продуктивності проводяться характеристики I-V кривих сонячних елементів.

Існує лише кілька додаткових кроків, необхідних для виробництва сонячного елемента TOPCon замість сонячного елемента PERT, що робить цю нову технологію фінансово привабливою для сонячної індустрії.

Як сонячні елементи TOPCon порівнюються з найпопулярнішими фотоелектричними технологіями на ринку?

сонячна, панель, jinko, eagle

Технологія сонячних елементів TOPCon є досить перспективною і має потенціал для швидкого зростання в сонячній енергетиці. Розглядаючи нову технологію, що розвивається, як ця, важливо проаналізувати її в порівнянні з іншими популярними фотоелектричними технологіями на ринку. В даному випадку ми порівняємо технологію сонячних елементів TOPCon з технологіями PERC і гетеропереходів (HJT).

Переваги недоліки сонячних елементів TOPCon

Сонячні елементи TOPCon мають кілька відмінностей від сонячних елементів PERC/PERT, але значно покращують продуктивність. У цьому розділі ми представляємо переваги та недоліки сонячних елементів TOPCon.

Невеликі капітальні вкладення для виробників PERC/PERT

Технологія сонячних елементів TOPCon. це модернізація сонячних елементів PERC/PERT, що включає в себе два додаткових етапи. Ця невелика різниця між обома технологіями дозволяє виробникам сонячних елементів PERC і PERT перейти на TOPCon, додавши лише кілька одиниць обладнання за невеликі інвестиції.

Деякі виробники повідомляють про більш високу ефективність

Однією з головних особливостей сонячних панелей TOPCon є досягнута вища ефективність. За даними інституту Fraunhofer ISE, ефективність може перевищувати 25%. Це вже доведено такими виробниками фотоелектричних модулів, як LONGi, Jinko Solar та іншими, з високою ефективністю 26.1%.

Краща продуктивність в результаті більш низького температурного коефіцієнта

Традиційні фотомодулі мають температурний коефіцієнт 0.4%/℃-0.5%/℃, тоді як фотомодулі PERC працюють краще, якщо взяти цей коефіцієнт трохи нижче 0.Рама 4%/℃. З іншого боку, фотоелектричні модулі TOPCon, вироблені Jinko Solar, вже довели, що температурний коефіцієнт може бути меншим за 0.3%/℃, що значно покращує їх продуктивність у багатьох екстремальних погодних сценаріях.

На 15% вищий біфаціальний фактор

Біфаціальний фактор для фотомодулів PERC в середньому становить близько 70%. Сонячні панелі TOPCon, з іншого боку, довели, що вони приймають двосторонній фактор до 85%. Цей збільшений біфаціальний фактор може збільшити приріст потужності на цілих 2%.

Кілька викликів у виробничому процесі

Технологія сонячних елементів TOPCon все ще стикається з декількома проблемами в процесі виробництва. Деякі з них включають різні думки щодо найкращої техніки осадження бору, різні вимоги до умов чистого приміщення, які повинні бути виконані, і нездатність поточного селективного випромінювача застосовуватися до переднього випромінювача TOPCon. Для того, щоб сонячна промисловість могла розвиватися з TOPCon, ці питання повинні бути вирішені.

Існує мало даних про масове виробництво, що обмежує дорожню карту на майбутнє

Різні компанії, які модернізують свої виробничі лінії PERC / PERT до сонячних елементів TOPCon, пішли різними шляхами, але оскільки масове виробництво обмежене, дорожня карта для цієї технології все ще знаходиться в стадії розробки. У міру того, як великі компанії, такі як Trina Solar, LONGi та інші, починають вирішувати основні проблеми і знаходити оптимальні способи виробництва сонячних елементів TOPCon, дорожня карта буде ставати більш чіткою.

Вища потреба в сріблі дорівнює вищій ціні

Однією з головних проблем сонячних елементів TOPCon є підвищена потреба в сріблі для друку контактів на елементі. Ідеальним варіантом зниження витрат було б підвищення ефективності при збереженні поточних витрат. Зниження витрат на цю технологію є обов’язковим для виходу на ринок за розумними цінами.

Тенденції ринку з сонячними елементами TOPCon

За останнє десятиліття ринкові тенденції змістилися від сонячних панелей із зворотним поверхневим полем (BSF) до технології сонячних елементів PERC, а тепер, схоже, зміщуються до сонячних панелей TOPCon. Спочатку на ринку панували сонячні панелі BSF, але виробники почали впроваджувати технологію сонячних елементів PERC, і частка ринку зростала, поки не досягла 40% у 2018 році, і майже 75% до 2021 року. Оскільки технологія сонячних елементів TOPCon є економічно ефективною модернізацією сонячних елементів PERC/PERT, ця нова технологія може незабаром зайняти лідируючі позиції на ринку.

У 2021 році компанія LONGi оголосила про новий рекорд високоефективних сонячних панелей n-типу на рівні 25.21% з технологією сонячних елементів TOPCon. Трохи згодом Jinko Solar оголосила про ще вищий рекорд ефективності. 25.4%. У 2022 році компанія Trina Solar побила рекорд з ефективністю 25.5%, в той час як Canadian Solar також досягла високої ефективності в 25.0% в тому ж році. До кінця 2022 року компанія Jinko Solar побила рекорд двічі поспіль, спочатку досягнувши 25.7%, а потім 26.1%.

Багато виробників фотоелектричних модулів почнуть наповнювати ринок сонячними панелями TOPCon в міру розробки і випуску своєї продукції. Компанія LONGi представила свої двосторонні сонячні панелі TOPCon на виставці SNEC 2021, а Suntech випустила свою серію Ultra VPro у 2022 році, але, схоже, 2023 рік стане роком, коли більшість виробників фотоелектричних панелей випустять свою продукцію. Jinko Solar представила три різні варіанти сонячних панелей TOPCon потужністю від 445 Вт до 635 Вт, Canadian Solar також виходить на ринок з сонячними панелями потужністю до 690 Вт, а Trina Solar представила свої нові сонячні панелі TOPCon потужністю до 445 Вт.

Це лише деякі з найбільших виробників, але в міру розвитку технології інші великі компанії в сонячній індустрії також будуть випускати сонячні панелі TOPCon. Існує значна ймовірність того, що в міру того, як технологія сонячних елементів TOPCon стає все більш популярною, сонячні панелі PERC почнуть поступатися місцем TOPCon, збільшуючи свою частку ринку і присутність в галузі.

Сьогодення та майбутнє сонячних елементів TOPCon

Технологія сонячних елементів TOPCon. це революційний продукт, який модернізує дизайн сонячних панелей PERC/PERT.

Ця технологія вже довела свою цінність, досягнувши ефективності, яка наближається до межі Шоклі-Куайссера для сонячних елементів з одним p-n переходом і забезпечує кращу продуктивність в цілому.

Сонячна індустрія починає знайомитися з технологією сонячних елементів TOPCon. Компанія LONGi вже випустила свої біфазні модулі в 2021 році, але більшість виробників будуть випускати свої високоефективні сонячні панелі TOPCon з другого (Q2) по останній квартал (Q4) 2023 року.

Не виключено, що на перших порах технологія сонячних елементів TOPCon буде трохи дорожчою, ніж сонячні панелі PERC/PERT, але аналітики очікують, що вартість сонячних панелей TOPCon впаде нижче, ніж поточна вартість технології сонячних елементів PERC.

Шлях технології сонячних батарей TOPCon також не зовсім вільний від конкуренції. Існують інші технології, які мають цікавий великий потенціал, щоб конкурувати з цією новою модернізованою технологією, включаючи HJT в міру її подальшого розвитку та технологію сонячних елементів із зворотним зв’язком (IBC) з міжцифровим зв’язком.

Залишити відповідь