Скільки коштують сонячні панелі у 2019 році. Вартість сонячної системи потужністю 4 кВт

Скільки коштують сонячні панелі?

Заощаджувати гроші розумно. Перехід на сонячну енергію. це розумна інвестиція. Всі запитують про вартість, але якщо ваша мета. максимізувати прибуток від інвестицій, то найважливішими питаннями є “скільки грошей ви будете економити щомісяця на рахунках за електроенергію”?і “як швидко окупиться ваша сонячна система?”?”

Щоб розрахувати період окупності, вам потрібно врахувати такі фактори, як якість вашої сонячної системи, кількість сонця, що потрапляє на сонячні панелі, орендуєте ви систему чи є її власником, вартість вата, доступні податкові пільги та багато іншого. Поважні постачальники сонячної енергії можуть розрахувати ці фактори, щоб показати вам, як швидко ваша система окупиться за рахунок економії на рахунках за електроенергію.

Але зрозуміло, що ви хочете знати, скільки коштуватиме встановлення сонячної системи на вашому даху. Нижче ми розбиваємо вартість та деякі інші основні фактори, які ви повинні враховувати.

Розрахунок вартості домашніх сонячних панелей у 2021 році

Одне з перших питань, яке задають люди, зацікавлені в домашній сонячній енергетиці: “Скільки коштують сонячні панелі?” і “Як швидко ви зможете встановити сонячну систему на даху?”? Важливо знати, що не існує універсальної відповіді, оскільки кожен будинок відрізняється від інших, а також існує багато географічних змінних та федеральних і місцевих податкових пільг, які слід враховувати.

Найпростіше звернутися до професійного інсталятора сонячних панелей. Інсталятор надасть вам безкоштовну оцінку, яка включає в себе перегляд вашого рахунку за електроенергію, щоб дізнатися, скільки кіловат-годин електроенергії зазвичай використовує ваше домогосподарство, а також оцінку вашого даху і затінення, щоб визначити, скільки панелей вам знадобиться. Це, в поєднанні з місцевими сонячними стимулами, які може запропонувати ваша громада, та федеральним податковим кредитом на сонячну енергію, дасть вам повне уявлення про те, скільки коштуватиме ваша домашня сонячна система. Хороша новина полягає в тому, що незалежно від того, де ви живете, вартість сонячних панелей знижується.

Ми розглядаємо ціну за ват при визначенні вартості вашої системи, але ви можете знайти більш корисним подумати про ціну оренди сонячної системи окремо від ціни на власну систему. Це тому, що при оренді важливо думати про те, скільки ви можете заощадити за кожен місяць оренди, але коли ви є власником системи, важливіше розуміти, як швидко вона може окупитися.

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

Яка вартість індивідуальних сонячних панелей?

Дуже мало людей збираються купувати самі сонячні панелі, так само, як мало хто купує компоненти автомобіля і будує свій власний транспортний засіб. Ми рекомендуємо звертатися до інсталятора, схваленого компанією SunPower, для встановлення вашої сонячної системи.

Так, можна купити одну сонячну панель всього за 100 доларів, але сонячна панель не працює ізольовано. Для отримання електроенергії від сонця вам потрібна система апаратного та програмного забезпечення, включаючи сонячні панелі, інвертор, кріпильні елементи, дроти та кабелі., Також корисно мати систему моніторингу, яка відстежує виробництво, використання енергії та економію вашої системи. А ще потрібно врахувати вартість монтажу та експлуатації.

Після того, як ви отримаєте оцінку вартості вашої сонячної системи, ви повинні відняти потенційну економію на рахунках за комунальні послуги з часом, включаючи будь-які стимули, пропоновані місцевими або державними органами влади. Тоді ви будете краще розуміти, як перехід на сонячну енергію вплине на ваші фінанси.

Які фактори впливають на вартість сонячних панелей?

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

Вартість домашньої сонячної системи може відрізнятися, навіть в одному місті, через цілий ряд факторів, в тому числі:

 • Якість сонячної системи
 • Енергетичні потреби домогосподарства
 • Місцева погода
 • Доступний простір на даху та затінення
 • Обрані варіанти фінансування (готівка, кредит або лізинг)

Щоб допомогти вам зрозуміти, скільки коштує перехід на сонячну енергію у вашому регіоні, ми проаналізували цінові пропозиції SunPower, а також котирування, зібрані сторонніми джерелами для тисяч домовласників по всій країні.

Ми виявили, що вартість встановлення сонячної системи потужністю 5 кВт в Україні.S. коливається від 11 150 до 46 100, або іншими словами, від 2.23 до 9.22 за ват. І це до того, як розглядати переваги будь-яких доступних податкових кредитів або пільг.

На графіку нижче показана середня вартість домашньої сонячної системи потужністю 5 кВт в кожному штаті США.S. штаті.

Як дізнатися, скільки сонця отримає мій дах?

Чим більше прямих сонячних променів отримує ваш будинок, тим більше енергії можуть виробляти панелі. Але є дещо більше, ніж просто сонячне світло. Щоб дізнатися, чи підходить ваш будинок для сонячних панелей, спробуйте перевірити придатність сонячних панелей, наприклад, Google’s Project Sunroof. Тоді домовтеся про консультацію з експертом, який відвідає ваш будинок, щоб перевірити його орієнтацію (сонячні панелі, спрямовані на південь, уловлюють більше енергії), кут нахилу даху та затінення деревами, щоб зрозуміти, чи буде ваш дах отримувати достатньо сонячного світла, щоб задовольнити потреби вашої родини в електроенергії. Консультації з сонячної енергетики від SunPower є безкоштовними, онлайн або при особистій зустрічі, і ви можете дізнатися більше про потреби вашого будинку в електроенергії та можливості заощадження.

Панелі SunPower виявилися найефективнішими на ринку. не кажучи вже про те, що вони не мають собі рівних у виробництві електроенергії в умовах низької освітленості, але надмірне затінення зменшує кількість енергії, яку можна виробити.

Також важливо знати, що сонячні рішення SunPower Equinox ® мають унікальні, інтегровані на заводі мікроінвертори в кожній панелі. Це означає, що якщо одна панель не виробляє енергію через тінь, сусідні панелі, які отримують більше сонячного світла, все одно можуть генерувати сонячну енергію для вашого будинку.

Які сонячні панелі найефективніші?

Пам’ятайте, що приказка “Ви отримуєте те, за що платите” стосується і домашніх сонячних технологій. Не всі сонячні системи однакові. Якість технології має значення в довгостроковій перспективі. Довговічність, надійність та ефективність сонячних панелей може сильно відрізнятися в залежності від виробника. Якщо ви зупинитеся на звичайній домашній сонячній системі, яка може коштувати дешевше, ви можете розраховувати на середні (або нижче середніх) результати і меншу економію з часом. Подивіться ці відео про термін служби сонячних панелей SunPower®, їх довговічність та надійність.

Коротше кажучи, панелі SunPower є найефективнішими домашніми сонячними панелями, які ви можете придбати. Панелі вищої якості, такі як панелі SunPower, можуть коштувати трохи дорожче, але в довгостроковій перспективі ви побачите вищу і швидшу віддачу від своїх інвестицій. На наші панелі надається 25-річна гарантія повної впевненості та очікуваний термін експлуатації 40 років. Оскільки вони більш ефективні, ніж інші панелі на ринку, вам знадобиться менше панелей на даху. Наші панелі виробляють до 55% більше енергії на тій самій площі протягом 25 років, ніж звичайні панелі, що в кінцевому підсумку заощаджує вам більше грошей на рахунках за електроенергію.

Галузеві вимірювання, такі як Ініціатива довговічності фотоелектричних систем Центру сталих енергетичних систем Фраунгофера, можуть дати вам краще уявлення про очікуваний термін служби сонячної панелі. фактор, який може мати величезний вплив на вартість системи протягом усього терміну її експлуатації.

Висока ефективність та довговічність високоякісних панелей може забезпечити більшу економію з часом та менші витрати на технічне обслуговування. Ви можете отримати індивідуальну оцінку економії сонячної енергії від SunPower за допомогою нашого сонячного калькулятора, який дозволяє врахувати такі змінні, як купівля сонячного накопичувача та/або наявність електромобіля.

Які сонячні стимули або сонячні знижки доступні?

На державному та місцевому рівнях існує багато різних податкових пільг, субсидій та рішень щодо фінансування та виставлення рахунків, які можуть зробити перехід на сонячну енергію більш доступним. Щоб перевірити, чи можете ви мати право на участь у програмах стимулювання відновлюваної енергетики, відвідайте Базу даних державного стимулювання ефективності відновлюваних джерел енергії (DSIRE®).

Якщо ви купуєте сонячну систему, ви можете отримати право на 26% федеральну податкову знижку (ITC). Повний сонячний ITC доступний для власників домашніх сонячних систем до 2022 року. У 2023 році він знизиться до 22%, а у 2024 році планується його повне скасування, тому не варто відкладати покупку сонячної енергії надовго.

Отримайте оцінку сонячної енергії

Зрештою, найпростіший спосіб відповісти на питання “Скільки коштує сонячна енергія”. зателефонувати нашим консультантам за номером 844-578-6793. Вони допоможуть вам отримати безкоштовну оцінку для вашого будинку. Або ви можете звернутися безпосередньо до інсталятора сонячних панелей у вашому регіоні. Отримайте більше порад щодо вибору компанії, яка встановлює домашні сонячні батареї.

Коли ви отримуєте оцінку сонячної енергії, обов’язково запитайте про технологію, яку планує використовувати інсталятор, його обладнання, програмне забезпечення для моніторингу, попередні інсталяції та плани технічного обслуговування. Особливо важливо запитати про їхню гарантію.

Більшість сонячних компаній пропонують кілька окремих гарантій на кожен компонент сонячної системи, і можуть існувати приховані платежі, такі як плата за доставку при заміні зламаної панелі. З повною гарантією довіри від SunPower одна компанія забезпечує підтримку всієї вашої сонячної системи, включаючи зберігання та моніторинг акумуляторів.

Ready to get started? Enter your address into our solar savings calculator to find out how much you can save with the world’s best solar.

 • . Податкові пільги можуть бути змінені. SunPower не гарантує, не поручається і не консультує своїх клієнтів щодо конкретних податкових наслідків. Проконсультуйтеся зі своїм податковим консультантом щодо податкового кредиту на сонячну енергію та його застосування до ваших конкретних обставин. Відвідайте dsireusa.org для отримання детальної інформації про сонячну політику.
 • . Місцеві сонячні інсталятори 2020/2021, Solar Reviews 2021, Energy Sage 2021, Wood Mackenzie 2020, Національна лабораторія відновлюваної енергетики 2020
 • . На основі дослідження значень технічних характеристик з веб-сайтів 20 найбільших виробників за версією IHS, станом на червень 2020 року.
 • . На основі дослідження цін на технічні характеристики з веб-сайтів 20 найбільших виробників за версією IHS, станом на червень 2020 року.
 • . Термін служби сонячних модулів 40 років. Технічний документ SunPower. 2013.
 • . SunPower 400 Вт, 22.6% ефективності, в порівнянні зі звичайними панелями на масивах того ж розміру (280 Вт мульти, 17% ефективності, прибл. 1.64 м²), на 8% більше енергії на ват (на основі даних PVSim для середньостатистичного клімату США), 0.Уповільнення темпів деградації на 5%/рік (Jordan, et al.). al. Надійна методологія деградації фотоелектричних панелей та її застосування. PVSC 2018).
 • . Податкові пільги можуть бути змінені. SunPower не гарантує, не поручається і не консультує своїх клієнтів щодо конкретних податкових наслідків. Проконсультуйтеся зі своїм податковим консультантом щодо податкового кредиту на сонячну енергію та його застосування до ваших конкретних обставин. Відвідайте dsireusa.org для отримання детальної інформації про сонячну енергетику.

Скільки коштують сонячні панелі у 2019 році?

У 2019 році типова сонячна система для житлових будинків може коштувати від 11 200 до 14 400 доларів США після сплати податків та знижок.

Сонячна енергія. це довгострокова інвестиція. Щоб правильно скласти бюджет, необхідно проаналізувати витрати та заощадження за 20 років і визначити термін окупності та суму інвестицій. Правильний розрахунок включає

 • Вартість фотоелектричних панелей та інших компонентів
 • Що стягує ваш інсталятор сонячної енергії
 • Ваші поточні рахунки та рахунки за електроенергію
 • Будь-які застосовні федеральні, місцеві або державні податкові пільги
 • Прогнозовану економію на рахунках за електроенергію

Складіть все це разом і ви зможете розрахувати фактичну вартість сонячної панелі для вашого будинку. Якщо ви хочете пропустити всю математику, радимо отримати безкоштовну пропозицію від професіонала в галузі сонячної енергетики. Якщо ви хочете самостійно порахувати витрати, продовжуйте читати і дізнайтеся, як працює математика.

Розбивка вартості сонячних панелей

Стандартний спосіб оцінити вартість системи сонячних панелей. це вартість за ват або долари за ват. Цей показник розраховується шляхом взяття загальної вартості встановлення системи (деталі та робоча сила) та ділення на кількість енергії, яку вона виробляє в кіловатах (електрична потужність). Для довідки, середній коефіцієнт корисної дії U.S. для будинку буде використовуватися сонячна система потужністю 4 кВт-7 кВт.

Ціна сонячних панелей також залежить від штату, в якому ви живете, компанії, яка їх встановлює, та будь-яких знижок і заохочень, які ви отримуєте. У 2019 році хтось у Каліфорнії може очікувати, що вартість вата буде коливатися в межах 4.39 для невеликої системи до 3.56 для великої системи.

На момент написання цієї статті витрати на встановлення сонячних панелей коливаються в межах 7-9 доларів за ват. Отже, система потужністю 5 кВт коштуватиме близько 25 000-35 000 до знижок. Хоча для багатьох домогосподарств ця вартість є важкою пігулкою, яку потрібно проковтнути, зазвичай комунальні компанії пропонують пільги або субсидії для компенсації витрат на сонячні системи.

Наприклад, система вартістю 18 000 має термін окупності близько 20 років. Вартість сонячної панелі сьогодні становить близько 3 доларів за ват, а додаткові витрати на встановлення збільшують витрати до 5-6 доларів за ват. Витрати на встановлення фотоелектричних систем включають як робочу силу, так і електроніку, необхідну для підключення сонячної батареї до існуючої електричної системи.

Домовласники, зацікавлені в сонячних дахах, повинні враховувати, що системи сонячної черепиці коштують дорожче, ніж традиційна покрівля. За оцінками Energysage, сонячні дахи можуть мати коефіцієнт корисної дії від 4.15 вартість за ват до цілих 8.14 за більш просунуту пропозицію від Tesla’s Solar City.

Як розрахувати витрати на сонячну енергію

Дізнайтеся, скільки ви можете заощадити за допомогою сонячної енергії

Калькулятор вартості сонячної енергії

Дізнайтеся, скільки ви можете заощадити за допомогою сонячної енергії

Орієнтовна економія за допомогою сонячної енергії

Емпіричне правило полягає в тому, що середнє значення U.S. домогосподарство споживає електроенергію з розрахунку один кіловат на годину (кВт/год). У кожному місяці близько 730 годин, а середня ціна кВт/год електроенергії по країні дорівнює 0.10. Таким чином, середній щомісячний рахунок становитиме близько 73 грн за 730 кВт-год електроенергії.

Середній рахунок за електроенергію може значно відрізнятися, якщо у вас є нестандартні елементи, такі як гідромасажна ванна, або деякі електроприлади, що працюють безперервно. Тривале використання комп’ютера, плазмових телевізорів та відеоігрових приставок також може мати вплив. Ваше споживання також значно збільшиться в місяці, коли ви використовуєте кондиціонер або обігрівач. Нарешті, вартість електроенергії широко варіюється по всій території США, від 0.07 / кВт-год у Західній Вірджинії до 0.24/кВт-год на Гаваях. Щоб отримати точну оцінку, вам потрібно буде скоригувати наші приблизні розрахунки відповідно до ваших моделей використання електроенергії.

Консервативне значення для використання в якості генеруючої потужності сонячної панелі. 10 Вт/кв.м. футів. Це значення представляє ефективність перетворення панелей близько 12 відсотків, що є типовим показником. Це означає, що на кожен кВт, який ви генеруєте, вам потрібно близько 100 кв.м. футів. домашніх сонячних панелей. Якби сонце світило 24 години на добу, ви могли б поставити 100 кв. футів. панелей і матимете достатньо енергії, щоб забезпечити енергією середній будинок.

Середня кількість сонячного світла по всій країні варіюється. У Сіетлі, Чикаго та Піттсбурзі ви, ймовірно, отримаєте до трьох годин прямого сонячного світла. У таких штатах, як Колорадо та Каліфорнія, ви, ймовірно, будете поглинати п’ять або шість годин сонячного світла. Будинки в сонячній Арізоні можуть отримувати майже 7 годин сонячного світла на день.

Середня кількість сонячного світла означає, що розмір необхідного масиву панелей може варіюватися в межах 400 кв.м. футів. до 800 кв.м. футів. (i.e., 4 кВт до 8 кВт), залежно від місця проживання. Вам знадобиться більше панелей, якщо ви живете в місці, яке отримує менше сонячного світла в день, і менше панелей, якщо ви живете в місці, яке отримує більше сонячного світла.

Як комунальні компанії впливають на вартість сонячної енергії

Якщо ваша комунальна компанія дозволяє вам мати нетто-облік. тобто вони надають вам спеціальний лічильник, який буде обертатися в зворотному напрямку, коли ви виробляєте більше електроенергії, ніж використовуєте. ваш річний рахунок може в середньому дорівнювати нулю. Через коротший світловий день взимку ви, швидше за все, будете нетто-покупцем електроенергії в цей сезон, а в літні місяці. нетто-виробником. Така мережева система відрізняється від автономних систем, що використовуються у віддалених місцях, де немає електрики; для них потрібні акумулятори, що може значно збільшити загальні витрати на систему.

Стандартні компоненти сонячних систем

Як ми вже згадували раніше, обладнання є ще одним фактором, який слід враховувати при розрахунку вартості встановлення сонячних панелей. Кожна стандартна домашня сонячна батарея складається з чотирьох компонентів:

Сонячні панелі. вловлюють енергію сонця і перетворюють її на електрику Контролер. захищає батареї, регулюючи потік електроенергії Акумулятори. зберігають електроенергію для подальшого використання Інвертор. перетворює енергію, що зберігається в акумуляторі, на напругу, необхідну для роботи стандартного електричного обладнання

Вся система, плюс установка. це те, що визначає вартість сонячних панелей. Крім того, обладнання, таке як батареї, іноді потрібно замінювати з часом.

Хороша новина полягає в тому, що вартість сонячних панелей, як очікується, продовжить знижуватися, оскільки тонкоплівкові панелі таких компаній, як First Solar, Nanosolar і AVA Solar, стануть доступними на житловому ринку, і може знизитися до 1-2 за ват. і при обсягах, які в кілька разів перевищують сьогоднішню загальну продуктивність.

Якщо припустити, що витрати на установку і допоміжне обладнання можуть бути знижені приблизно до 1 за ват, то система потужністю 5 кВт в найближчі роки може коштувати всього 10 000, а термін окупності. близько 10 років. Це робить майбутнє фотоелектричних сонячних установок набагато привабливішим.

Вартість сонячних панелей залежить від багатьох факторів. Хочете отримати уявлення про те, скільки ви можете заощадити? Спробуйте наш калькулятор сонячної економії або зателефонуйте нам, щоб дізнатися!

Скільки коштує встановлення сонячних панелей в Каліфорнії?

Огляд від Адама Грема, експерта з реконструкції. Автор: Fixr.com.

Якщо ви живете в сонячній Каліфорнії, ви, можливо, розглядали можливість встановлення сонячних панелей для вашого будинку. Встановлення сонячних панелей в Каліфорнії має сенс для багатьох жителів. Вартість електроенергії в Каліфорнії майже на 10 центів за кіловат-годину вища, ніж в середньому по країні, а це означає, що встановлення сонячних панелей може допомогти вам заощадити на витратах на електроенергію. Каліфорнія також добре відома своїми зеленими ініціативами, що заохочує домовласників робити більш екологічний вибір. Сонячні панелі можуть бути хорошим способом для домовласників створити більш стійкий будинок і знизити свої рахунки.

Середня вартість встановлення сонячних панелей у штаті до податкових пільг становить від 14 460 до 19 260 доларів, при цьому більшість домовласників платять близько 16 860 доларів за встановлення системи потужністю 6 кВт з використанням монокристалічних панелей на дахах своїх будинків. Низька вартість цього проекту становить 4 880 доларів для встановлення системи потужністю 2 кВт з використанням полікристалічних панелей, встановлених на даху. Висока вартість. 50 000 доларів США за систему потужністю 8 кВт з повним резервним живленням від акумулятора за допомогою монокристалічних панелей, встановлених у масив.

Вартість встановлення сонячних панелей в Каліфорнії

Вартість сонячних панелей в Каліфорнії
Середня вартість по країні 16,860
Середній діапазон 14,460-19,260
Низький клас 4,880
Високого класу 50,000

Вартість сонячних панелей в Каліфорнії за типами

Сонячні панелі встановлені на більшій кількості будинків у Каліфорнії, ніж у будь-якому іншому штаті, завдяки високій доступності сонячної погоди та ініціативним програмам штату. Для тих, хто розглядає можливість встановлення сонячних панелей, більшість використовує мережеву систему, що означає, що будинок все ще підключений до електромережі штату. Вечорами або в несприятливу погоду ви все ще можете купувати електроенергію.

У деяких випадках ви можете захотіти вивести свій будинок з мережі, тобто повністю відключити його від електропостачання. Оскільки Каліфорнія дуже сонячна, деякі прихильники вважають, що можна і потрібно працювати поза мережею, щоб зменшити навантаження на електромережу. Однак у штаті діють дуже суворі закони щодо відключення від електромережі. Більшість автономних систем, які використовують мінімум 7 кВт, є законними, але вам потрібно більше дозволів і можуть бути обмеження, якщо у вас велика садиба і ви хочете працювати поза мережею зі значною кількістю сонячної енергії. Середньостатистичне домогосподарство, яке використовує від 7 до 10 кВт для автономного живлення плюс резервний акумулятор, зазвичай може відповідати державним критеріям для відключення від електромережі. Перш ніж розпочати цей проект, проконсультуйтеся з місцевим муніципалітетом, щоб переконатися, що вам не потрібні додаткові дозволи. Нижче наведено середні витрати на встановлення обох систем у Каліфорнії, виходячи з потреб середньостатистичного будинку.

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

Тип Середня вартість (встановлена)
Прив’язані до електромережі 14,460. 19,260
Поза мережею 45,500. 75,000

Порівняйте від інсталяторів сонячних панелей поруч зі мною

Вартість сонячної панелі за ват в Каліфорнії

Вартість сонячних панелей за ват в Каліфорнії становить 2.44 до 3.21. Більшість сонячних панелей мають потужність від 250 до 400 Вт на панель. Витрати залежать від типу сонячної панелі, кількості панелей та типу установки. Такі фактори, як місце розташування та встановлення панелей на даху, також впливають на загальні витрати.

Середньостатистичний будинок використовує близько 6 кВт для задоволення своїх потреб в електроенергії. Однак ви можете встановити меншу систему, щоб компенсувати частину ваших витрат на електроенергію або живити певні прилади чи зони вашого будинку. Ви також можете встановити набагато більші системи, якщо у вас більші потреби в енергії або ви хочете від’єднатися від електромережі.

Нижче наведено середню вартість для різних систем та середню кількість панелей, необхідних для системи такого розміру.

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

Розмір системи Потрібно панелей Середня вартість (з установкою)
2 кВт 5. 8 4,880. 6,420
3 кВт 8. 12 7,320. 9,630
4 кВт 10. 16 9,760. 12,840
5 кВт 13. 20 12,200. 16,050
6 кВт 15. 24 14,640. 19,260
7 кВт 18. 28 17,080. 22,470
8 кВт 20. 32 19,520. 25,680
10 кВт 25. 40 24,400. 32,100
12 кВт 30. 48 29,280. 38,520
15 кВт 38. 60 36,600. 48,150
18 кВт 45. 72 43,920. 57,780

Середня вартість сонячних панелей в Каліфорнії за квадратний фут

Розмір вашого будинку також впливає на розмір системи та витрати. Хоча енергетичні потреби кожної оселі різні, чим більша оселя, тим вищі ваші витрати енергії. Тому більші будинки, як правило, потребують більшої кількості панелей і мають більш дорогі установки.

Тим не менш, будинки будь-якого розміру можуть використовувати різні розміри сонячних панелей. У вас може бути великий будинок, але ви хочете компенсувати витрати лише однієї або двох систем, а не всього будинку. Або у вас може бути менший будинок з вищими за середні потребами в енергії, що вимагає більшої системи.

Оскільки в багатьох частинах Каліфорнії спостерігаються високі температури, споживання енергії такими пристроями, як кондиціонери, може бути вищим за середнє. З цієї причини більшість будинків зазвичай використовують близько 6 кВт для своїх сонячних панелей. Однак, для кожного розміру будинку може існувати широкий діапазон витрат. Нижче наведені типові діапазони, на які ви можете розраховувати, виходячи з розміру вашого будинку, залежно від ваших типових потреб в енергії.

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

Розмір будинку Середня вартість (з установкою)
1,000 кв.м.фут. 4,880. 25,680
1 500 кв.м.футів. 6,420. 29,280
2,000 кв.м.фут. 9,760. 32,100
2 500 кв.м.футів. 14,640. 38,520

Вартість сонячних панелей в Каліфорнії за типом елементів

Сонячні панелі бувають трьох основних типів. полікристалічні, монокристалічні та тонкоплівкові. З цих трьох типів, полікристалічні мають тенденцію бути найдешевшими. Він складається з декількох маленьких шматочків силіконових кристалів, які з’єднані між собою. Нижча вартість цього типу панелей може зробити їх привабливими для деяких домовласників. Однак полікристалічні панелі не такі ефективні, як монокристалічні. Вони також мають яскраво-синій колір і більший профіль, що робить їх дуже помітними на вашому даху.

Тонка плівка. ще один недорогий стиль. Цей тип панелей має набагато нижчий профіль, ніж полікристалічні або монокристалічні. Однак вони, як правило, менш ефективні, особливо в сонячних районах, таких як Каліфорнія. Вони можуть працювати краще в деяких північних частинах штату, але не рекомендуються для південних районів.

Монокристалічні панелі є найпопулярнішими в Каліфорнії, незважаючи на те, що вони найдорожчі. Виготовлені з великих монокристалів силікону. Більші кристали краще виробляють енергію, ніж полікристалічні панелі. Панелі також мають більш низький профіль і гладкий чорний колір, тому вони менш помітні на даху. Нижче наведені середні витрати на встановлення системи потужністю 6 кВт з використанням кожної панелі.

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

Тип елемента Середня вартість (з установкою)
Полікристалічні 13,000. 16,000
Тонкоплівкові 13,000. 16,000
Монокристалічний 14,000. 19,000

Вартість робочої сили для встановлення сонячних панелей в Каліфорнії

Ціна на встановлення сонячних панелей в Каліфорнії має середній діапазон вартості за ват від 0.60 до 1.20 за ват. Цей показник коливається в різних штатах, залежно від вашого місцезнаходження, якщо ви встановлюєте панелі на даху або на масиві, кількості та типів панелей, а також умов, в яких вони встановлюються. Деякі райони та місця мають вищі ставки заробітної плати, ніж інші, в той час як деякі проекти можуть бути більш важкодоступними, що призводить до вищих, ніж в середньому, витрат на робочу силу. Крім того, більші панелі можуть мати вищі витрати на робочу силу, ніж тонші або менші панелі.

Середній обсяг робіт для системи потужністю 6 кВт становить від 3 600 до 7 200. Ці витрати включають в себе балансування та встановлення системи. Нижче наведені середні витрати на робочу силу для кожної системи, встановленої в Каліфорнії.

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

Розмір системи Середні трудовитрати
2 кВт 1,200. 2,400
3 кВт 1,800. 3,600
4 кВт 2,400. 4,800
5 кВт 3,000. 6,000
6 кВт 3,600. 7,200
7 кВт 4,200. 8,400
8 кВт 4,800. 9,600
10 кВт 6,000. 12,000

В якому напрямку повинні бути повернуті сонячні панелі в Каліфорнії?

Рекомендується встановлювати сонячні панелі в Каліфорнії обличчям з півдня на південний захід. Це дає вам найбільшу кількість сонця протягом дня і максимізує вихід з ваших панелей. Хоча більшість експертів з сонячної енергетики стверджують, що найефективніше встановлювати панелі на південь, це не завжди можливо для кожного будинку. У цих випадках розташування панелей на південному заході часто може бути настільки ж ефективним і може дати вам більше можливостей і гнучкості у виборі місця встановлення панелей. Такі фактори, як тінь, нахил даху та загальне розташування впливають на остаточне розташування ваших панелей.

Отримайте безкоштовну оцінку від перевірених компаній, що встановлюють сонячні панелі поблизу мене

Вартість встановлення сонячних панелей в Каліфорнії за місцем розташування

Більшість людей асоціюють встановлення сонячних панелей зі своїм дахом, але це не єдине місце, де їх можна встановити. Ви також можете встановити панелі на землі, якщо ваш дах недостатньо великий, щоб вмістити необхідну кількість панелей, або він звернений не в тому напрямку, щоб панелі отримували найбільше світла.

Це відома як наземна установка, що означає, що для утримання панелей необхідно побудувати і встановити на землі велику стійку або опору для кріплення панелей. Наземні масиви часто використовуються в автономних установках, оскільки кількість необхідних панелей занадто велика для даху, щоб їх можна було розмістити. Наземні установки, як правило, дорожчі, ніж дахові, тому що вам потрібно враховувати додаткові витрати на більший масив.

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

Розташування системи Середні витрати (на встановлення)
Дах 14,640. 19,260
Земля 17,800. 22,260

Каліфорнійський податковий кредит на сонячну енергію 2022

Хоча Каліфорнія не має спеціальних податкових пільг для жителів, які встановлюють сонячні панелі, федеральний уряд пропонує податковий кредит у 2022 році домовласникам, які встановлять сонячні панелі в цьому році. Ця кредитна вартість дорівнює приблизно 30% від вартості встановлення вашої системи і заявляється при подачі щорічної податкової декларації. Кредит, який ви повинні отримати на ваші податки для системи потужністю 6 кВт, становить від 4,338 до 5,778 доларів, залежно від вартості системи.

Вартість сонячних інверторів за типами

Сонячні панелі. це лише один компонент вашої нової системи. Окрім панелей, вам також знадобляться інвертори для перетворення енергії від панелей в корисну енергію. На ринку представлено кілька типів інверторів, і кількість, яка вам потрібна, залежить від типу інвертора. Сонячні системи, що використовують стрінгові інвертори, потребують принаймні одного інвертора для всієї системи, в той час як мікроінверторні системи потребують одного інвертора на кожну панель. Отже, з мікроінверторами вам потрібно близько 20 інверторів, якщо ваша система використовує 20 панелей.

Стрінгові інвертори працюють з декількома панелями, з’єднаними разом в ланцюжок, і декількома ланцюжками, що живлять один інвертор. Для більшості побутових систем потрібен лише один стрінговий інвертор. Недоліком цієї системи є те, що струна може вийти з ладу, якщо вимкнеться одна панель.

Оптимізатори потужності не є інверторами, але вони працюють зі стрінговими інверторами, щоб зробити систему більш ефективною. Потрібен один на кожну панель, і вони встановлюються на кожній панелі. Вони оптимізують потужність на кожній панелі, якщо одна панель у ланцюжку знижує потужність через затінення або інші проблеми.

Мікроінвертори встановлюються на кожній панелі і не з’єднуються між собою, як стрінгові інвертори. Хоча вони коштують дешевше, ніж струнні інвертори, вам потрібно більше інверторів, що збільшує вартість системи.

Якщо у вашій системі є акумулятори, вам потрібні спеціальні акумуляторні інвертори. Вони допомагають перетворити енергію в тип, який можна зберігати в акумуляторах для подальшого використання.

Інвертори складають приблизно 0.25 до 0.40 за ват вашої загальної потужності витрат на встановлення сонячних панелей, в залежності від типу. Загальні витрати залежать від типу та кількості інверторів, які вам потрібні. Нижче наведені середні витрати, на які ви можете розраховувати для різних типів інверторів.

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

Тип інвертора Середні витрати (тільки матеріали)
Оптимізатор потужності 125. 150
Мікроінвертор 150. 215
Струнний інвертор 1,000. 2,000
На основі батареї 2,000. 2,300

Вартість запуску та обслуговування сонячних панелей в Каліфорнії

Обслуговуйте сонячні панелі належним чином, щоб вони виробляли оптимальну кількість енергії та працювали якнайдовше. Обслуговування в Каліфорнії досить просте і включає в себе чистку панелей двічі на рік. Під час цього очищення технік може оглянути панелі, щоб вчасно повідомити вас про необхідність ремонту до того, як буде завдано шкоди вашому виробництву енергії.

Середні витрати на перевірку та очищення в Каліфорнії становлять від 175 до 400 доларів за візит, залежно від кількості панелей та їх розташування. Це становить в середньому від 350 до 800 доларів на рік на обслуговування.

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

Вартість сонячної батареї Tesla в Каліфорнії

Якщо вам не подобаються сонячні панелі на даху або вам потрібен новий дах і сонячна енергія, ви можете розглянути сонячний дах Tesla. Сонячні дахи Tesla використовують комбінацію сонячної та стандартної черепиці однакової форми та розміру. Вони встановлюються по всьому даху для більш рівномірного вигляду. Це хороший варіант для тих, чиї поточні дахи не в достатньо хорошому стані для встановлення панелей, і кому спочатку потрібен новий дах. Вибираючи сонячний дах Tesla, ви отримуєте новий дах, обтічний зовнішній вигляд і сонячну енергію одночасно.

Середня вартість сонячного даху Tesla на 2 000 кв.м.футів. будинок у Каліфорнії коштує від 52 200 до 64 100. Сюди входить 6.Система потужністю 14 кВт разом з однією з батарей Powerwall від Tesla, яка може допомогти вам експлуатувати систему довше і заощадити більше на витратах на електроенергію.

Знайдіть найкращих інсталяторів сонячних панелей в Каліфорнії

Витрати на модернізацію та вдосконалення

Сонячний водонагрівач

На додаток до сонячних панелей для отримання енергії, ви також можете встановити сонячний водонагрівач. Ця система використовує енергію сонця для нагрівання води для вашого будинку. Середня вартість сонячного водонагрівача становить від 8 000 до 10 000 доларів.

Поширені запитання

Вартість встановлення сонячних панелей на будинку в Каліфорнії залежить від розміру будинку, типу панелей та розміру системи. Середній діапазон витрат становить від 14 460 до 19 260 доларів до вирахування федеральних податкових пільг для системи потужністю 6 кВт.

Так, Каліфорнія має вищі за середні тарифи на електроенергію та проблеми з електромережею, що призводять до відключень. Штат також отримує багато сонця, що робить сонячну енергію привабливою і усуває ці інші проблеми.

Так, вам потрібен дозвіл на встановлення сонячних панелей у Каліфорнії. Тип та кількість дозволів залежить від місця розташування та типу проекту.

Сонячні панелі збільшують вартість вашої нерухомості в Каліфорнії. Це також може підвищити ваші податки на нерухомість.

Податкових пільг на рівні штату немає, але є федеральний податковий кредит у розмірі 30% від загальної вартості установки на 2022 рік.

Комісія з комунальних послуг штату Каліфорнія має програму, яка допомагає малозабезпеченим сім’ям отримати безкоштовні або недорогі сонячні панелі для своїх будинків. Щоб подати заявку, зверніться до CPUC або місцевого муніципалітету, щоб дізнатися, чи підходите ви для цього.

Інформація, надана в наших довідниках витрат, походить з різних джерел. Для отримання додаткової інформації, прочитайте нашу методологію та джерела.

Вартість встановлення сонячних панелей в Індії, 2023 рік

Ви завжди чуєте про проблеми, пов’язані з сонячними панелями, такі як їх продуктивність, проблеми з тінню або поломка панелі. У цьому блозі ми поділимося важливою інформацією щодо встановлення сонячної панелі. Багато експертів-інсталяторів припускають, що якщо сонячна панель встановлена неправильно, ви можете зіткнутися з багатьма проблемами протягом декількох днів, місяців або років.

Давайте подивимось, як зробити якісну установку сонячних панелей, яка прослужить довго і забезпечить вам довгострокову вигоду. Перед цим ми обговоримо типи та основні компоненти сонячної системи.

Що таке сонячна енергетична система?

Сонячна енергетична система складається з 4 основних компонентів, які визначають роботу сонячної енергетичної системи.

 • Сонячна панель
 • Сонячний інвертор
 • Сонячна батарея
 • Підставка для панелей, і
 • Аксесуари для встановлення сонячних панелей

Сонячні енергетичні системи бувають різних типів і можуть бути використані відповідно до ваших потреб та місця розташування. Існує 2 типи сонячних енергетичних систем:

 • Сонячна панель з акумулятором (автономна сонячна система)
 • Сонячна панель без акумулятора (для мережевої сонячної системи)

Примітка: Сонячний інвертор є основним компонентом обох систем. Встановлюючи сонячну енергетичну систему, ми зазвичай купуємо наступні продукти:

#1. Сонячна панель

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

Сонячна панель є основним компонентом сонячної енергетичної системи. Використовується для перетворення сонячного світла в електрику.

Витрати на сонячні панелі

Сонячні панелі коштують, в середньому, близько рупій. 40 000, або від 36 000 до 44 000 залежно від типу та моделі. Хоча сонячні панелі можуть допомогти вам заощадити на витратах на електроенергію, важливо знати загальні витрати на сонячні панелі для запуску, щоб ви могли спланувати бюджет.

Середня вартість 1 кВт сонячної панелі

Середня вартість Рупії. 44,000
Найнижча вартість рупій. 32,000
Найвища вартість Рупії. 50,000

Монокристалічні сонячні панелі

В середньому монокристалічні сонячні панелі (найбільш енергоефективний варіант) коштують Rs. від 43 до Rs. 63 за ват, що означає, що оснащення системи сонячних панелей потужністю 3 кВт (також відомої як сонячна система) коштує між рупіями. 2,25,000 до рупій. 3,00,000 для підключеної до мережі сонячної системи та рупій. 2,50,000. 3,50,000 для автономної сонячної системи.

Двосторонні сонячні панелі

В середньому двосторонні сонячні панелі (найбільш енергоефективний варіант) коштують Rs. 37 до рупій. 52 за ват, що означає, що оснащення системи сонячних панелей потужністю 3 кВт сонячною панеллю Bifacail (також відомою як сонячна система) коштує між рупіями. 2,00,000 і рупій. 2,10,000.

Полікристалічні сонячні панелі

Менш енергоефективні, ніж монокристалічні сонячні панелі, полікристалічні сонячні панелі коштують рупій. 30 до Rs. 36 за ват, тому встановлення системи сонячних панелей потужністю 5 кВт обійдеться в межах рупій. 2 90 000 і більше рупій. 3,00,000, що робить їх більш доступним варіантом.

#2. Сонячний інвертор

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

Сонячний інвертор є центральним компонентом сонячної енергетичної системи, який перетворює постійний струм в змінний.

#3. Сонячна батарея

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

Сонячна батарея. це накопичувач енергії, який зберігає електроенергію та забезпечує навантаження, коли мережа вимикається.

#4. Контролер сонячного заряду

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

Контролер сонячного заряду. це перетворювачі, які перетворюють звичайний інвертор в сонячний інвертор.

#5. Підставка для панелей

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

Стійка для сонячних панелей. це балансуюча система, яка фіксує сонячні панелі на даху і захищає сонячні панелі від сильного вітру, нападу тварин і т.д. Це забезпечує належний кут до сонячних панелей.

Монтажне приладдя:

В установці сонячних панелей використовується багато дрібних та основних компонентів. Ми проведемо вас по черзі.

#6. ACDB

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

ACDB захищає сонячний інвертор з боку змінного струму. Зазвичай використовується з мережевим сонячним інвертором.

#7. DCDB

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

DCDB захищає сонячні панелі від постійного струму. Зазвичай використовується з автономним сонячним інвертором, а також з мережевим сонячним інвертором.

#8. Розрядник освітлення

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

Обмежувач освітлення (LA) захищає сонячні панелі та інші електроприлади від грозових розрядів. Використовується як з автономними, так і з мережевими сонячними інверторами.

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

Він повинен бути в ПВХ трубі (менше 3 кВт) та кабельному лотку (від 3 кВт і вище)

#10. Провід змінного струму

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

Провід змінного струму використовується для з’єднання інвертора з електромережею та домашніми навантаженнями.

#11. Роз’єми MC4

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

З’єднувач MC4 є найважливішим компонентом в системі сонячної енергетики. Використовується для з’єднання дроту постійного струму з сонячними панелями.

#12. Дротяні наперстки

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

Дротяні наперстки виготовлені з металевих матеріалів, які належним чином затягують дріт (дріт постійного струму змінного струму).

#13. Комплект заземлення

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

Це зроблено для 6 футів. до 10 футів.

Від 1 кВт до 3 кВт: Це робиться з 2 заземленнями. Один для інвертора, а інший для розрядника освітлення (LA).

Понад 3 кВт: підтримується 3 заземленнями. Один за інвертор, один за освітлювальний розрядник, і останній за фотомодулі.

Інструменти для встановлення сонячних панелей

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

Ось список інструментів, які використовує інсталятор в процесі установки.

#1. Молоток #2. Гайковий ключ#3. Готовий набір #4. Ферма (використовується для виготовлення основи) #5. Плоскогубці#6. Тестер#7. Викрутка#8. Шліфувальна машина #9. Свердлильний верстат #10. Пакувальна машина #11. Дріт #12. Струмовимірювальні кліщі#13. Вимірювальна стрічка#14. Рівень води #15. Ізоляційна стрічка#16. Сходи #17. Стяжка для кабелю (використовується для зв’язування проводів зі стійкою панелі та вихідних проводів)#18. Труба ПВХ#19. Наперстки #20. Різак для дроту

Вартість встановлення сонячних панелей в Індії, 2023 рік

Стандартна швидкість встановлення сонячних панелей становить приблизно. Rs. 7 за ват. Подальшу цитату можна описати як:

Сфера діяльності інсталяторів сонячних батарей

Ми забезпечуємо здорову установку для наших клієнтів. Ми допоможемо в наступних процесах:

 • Обстеження сайту
 • Встановлення підставки для панелей
 • Підключення сонячної панелі
 • Будівельні роботи
 • Електропроводка для панелей
 • Підключення акумулятора
 • Підключення інвертора
 • Встановлення комплекту заземлення
 • Очищення
 • 1 рік гарантії на обслуговування

Будь-які додаткові збори

Клієнти повинні сплатити певні додаткові витрати за процес встановлення. Це може бути від Rs. Від 1500 до 2000 для внутрішнього підключення проводки. AMC (Річний контракт на технічне обслуговування). рупії. 10 000 щорічно за кіловат.

Список інсталяторів сонячних панелей в Індії

Встановлення сонячних панелей повинен виконувати експерт-інсталятор, щоб забезпечити тривалий термін служби сонячної панелі. Loom Solar має список експертів, які є професійними та досвідченими в цій галузі. У нас є досвідчені інсталятори, які успішно встановили на багатьох об’єктах як в автономних, так і в мережевих системах. Давайте дізнаємось про деякі з них тут, у цьому блозі.

#1. Рамджі Пал з Делі NCR

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

Пан. Пал. експерт-інсталятор з досвідом роботи 2-3 роки з Loom Solar. До цього часу він успішно встановив понад 50 систем. Він був нагороджений великою вдячністю від клієнтів. Працює як на автономних, так і на мережевих платформах.

#2. Khalsa Electrical в Уттаракханді

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

Халса Електрик має багаторічний досвід роботи з електропроводкою з задовільним обслуговуванням. Вони успішно встановили 3-5 майданчиків сонячної електростанції.

#3. Раджив Патра із Західної Бенгалії

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

Містер. Патра. дистриб’ютор Loom Solar з досвідом роботи 1-2 роки. Він є досвідченим інсталятором і встановлює мінімум 10-12 об’єктів на рік.

#4. Konark Solar в Бангалорі

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

Містер. Solar. експерт-інсталятор з досвідом роботи в автономних та мережевих установках. Він встановив багато невеликих блоків і до цього часу успішно встановив 10-12 об’єктів.

#5. Нітіну Канойя з Файзабада, штат Айодхья

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

У районах Файзабаду пан. Нітін успішно встановив сонячну енергетичну систему на сараї та терасі. Він є експертом з встановлення автономних та мережевих систем.

#7. Парміндер Сінгх Саїні з Хошіарпура та Пенджабу

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

В районах Хошіарпур та Пенджаб, пан. Саїні є успішним дистриб’ютором Loom Solar. За останні 2 роки встановив понад 15-20 об’єктів.

#9. Пан. Прадіп Кумар з Шикохабаду

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

Містер. Кумар є інсталятором Loom Solar і успішно встановив багато об’єктів протягом багатьох років.

#10. Сандіп Кумар Мішра з Чхаттісгарху

скільки, коштують, сонячні, панелі, 2019

Містер. Сандіп Кумар. відомий дистриб’ютор сонячних панелей, а також інсталятор, який працює в районах Біласпура і є відданим та досвідченим інсталятором.

Висновок

Встановлення сонячної енергетичної системи є дуже важливим процесом, і він приносить користь тільки тоді, коли його виконують фахівці. Loom Solar надає вам повну професійну допомогу в установці вашої сонячної енергетичної системи. Якщо ви хочете встановити сонячну панель, зверніться до досвідченого інсталятора, щоб забезпечити довгий термін служби вашої сонячної панелі.

Loom Solar пропонує ряд систем сонячної енергії з широким спектром продуктів. Для правильного встановлення сонячної енергетичної системи необхідно звернутися до досвідченого інсталятора та отримати всі необхідні продукти.

Клер 28 червня 2023 р. о 16:11

AM Клер по імені і ділюся цією статтею, щоб подякувати доктору Адоді, який допоміг мені повернути мого колишнього коханого, який розлучився зі мною на 3 місяці. Я шукала поради, що робити, щоб повернути свого колишнього коханого, і натрапила на пост жінки з США, яка дякувала доктору Нітіну Канойя з.Адода за те, що допоміг їй повернути втрачені фінанси, які залишали її роками без жодного сенсу. Я зв’язався із заклинателем на (http://dradodalovetemple.com) за допомогою через те, що я відчайдушно потребував мого колишнього коханого, бо він. любов і моє життя. Слава Богу, мій колишній коханий повернувся до мене протягом 3 днів після того, як доктор Адода закінчив підготовку заклинання, і я хочу, щоб світ приєднався до мене, щоб подякувати доктору Адоді за допомогу. Глядачі, які читають цю статтю, які також потребують його допомоги, повинні зв’язатися з доктором Адодою електронною поштою; (adodalovespelltemple440 @ gmail.com) або додайте його в Whatsapp: 2348112825421.

Кім Уоллес 28 червня 2023 року в 00:13

Як і багато інших людей, я сердечно дякую доктору Ісіколо за його допомогу і вирішення моїх проблем. Я була засліплена ревнощами та невпевненістю, і це створило хаос у моїх стосунках з нареченим, і він не зміг протистояти моїм проблемам і покинув мене. Після нього я зрозуміла, що зайшла надто далеко з усім тим, що я робила йому поганого, тільки для того, щоб він переїхав в інше місто, і я втратила всі засоби, щоб зв’язатися з ним і вибачитися. У цей момент я зрозуміла, що мені потрібна допомога, щоб повернути його, тому мені довелося звернутися до доктора Ісіколо. Він виявив велике занепокоєння, і я розповіла йому все і погодилася, що я була винна, і він запевнив мене, що поверне його і відновить любов і щастя, які ми розділили, що він і зробив. Як і обіцяв, через 48 годин Томпсон зателефонував мені, вибачився за все і запросив до себе, щоб ми могли помиритися і знову бути разом. Дякую доктору Ісіколо за все і вашу щирість у допомозі людям. Просто напишіть йому через WhatsApp 2348133261196 або напишіть йому електронною поштою: isikolosolutionhome@gmail.com, і важливо, щоб ви прочитали більше про нього або зв’язалися з ним через його веб-сайт (https://isikolotemple).com)

Вівіан Маркус 27 червня 2023 року о 20:43 вечора

Привіт, мене звуть Вівіан Маркус зі Сполучених Штатів, мені так цікаво писати цю статтю, щоб дозволити людям шукати допомоги в будь-якому розриві шлюбу та стосунків, доктор Качі повернув мені мого колишнього хлопця, дякую серу Качі за те, що допоміг так багато ситуацій у стосунках, як у мене, щоб відновити, мені було боляче до того дня, коли моя тітка познайомила мене з доктором Качі, що вона повернула свого чоловіка за допомогою потужного любовного заклинання за допомогою доктора Качі, тому я надіслав йому електронного листа, розповівши про свою проблему, як мій хлопець покинув мене і зраджував мені через її начальницю на роботі, я плачу цілими днями і ночами, але доктор Качі сказав мені, що мій хлопець повернеться до мене протягом 24 годин і зробить все, про що він мене просив, наступного дня все було як уві сні, коли він написав мені і сказав, будь ласка, пробач мене і прийми мене назад саме такою, якою я хотіла, я така щаслива зараз, коли ми знову разом. тому що я ніколи не думав, що мій колишній хлопець повернеться до мене так швидко з вашим заклинанням. Ви найкращий і найвеличніший у світі доктор Качі. якщо ви розлучилися з колишнім коханим або ваш чоловік покинув вас і переїхав до іншої жінки, ви хочете завагітніти, не сумуйте більше, зв’яжіться: drkachispellcast @ gmail.com його текстовий номер телефону: 1 (209) 893-8075 Ви можете зв’язатися з ним Веб-сайт: https://drkachispellcaster.wixsite.com/my-site

Вівіан Маркус 27 червня 2023 р. о 20:43

Привіт, мене звуть Вівіан Маркус зі Сполучених Штатів, мені так цікаво писати цю статтю, щоб люди могли звернутися за допомогою в будь-якому розриві шлюбу та стосунків, доктор Качі повернув мені мого колишнього хлопця, дякую серу Качі за те, що допоміг так багато ситуацій у стосунках, як моя, відновити, мені було боляче до того дня, коли моя тітка познайомила мене з доктором Качі, що вона повернула свого чоловіка за допомогою потужного любовного заклинання за допомогою доктора Качі, тому я надіслав йому електронного листа, розповівши про свою проблему, як мій хлопець покинув мене і зраджував мені через її начальницю на роботі, я плачу цілими днями і ночами, але доктор Качі сказав мені, що мій хлопець повернеться до мене протягом 24 годин і зробить все, про що він мене просив, наступного дня все було як уві сні, коли він написав мені і сказав, будь ласка, пробач мене і прийми мене назад саме такою, якою я хотіла, я така щаслива зараз, коли ми знову разом. тому що я ніколи не думав, що мій колишній хлопець повернеться до мене так швидко з вашим заклинанням. Ви найкращий і найбільший у світі доктор Качі. якщо ви розлучилися з колишнім коханим або ваш чоловік покинув вас і переїхав до іншої жінки, ви хочете завагітніти, не сумуйте більше, зверніться: drkachispellcast @ gmail.com його текстовий номер телефону: 1 (209) 893-8075

MIGUEL SANCHEZ 27 червня 2023 о 14:08

Якщо ви коли-небудь ставали жертвою будь-якого виду шахрайства, все, що вам потрібно зробити, щоб повернути свої кошти. це найняти професіонала, який виконає роботу. зверніться до (webrootrecovery@ gmail.com) він є професійним експертом з відновлення, який успішно відновив понад 150,000 BTC, втрачених шахраями, розкрив їх справжню особистість, що допомагає правоохоронним органам захопити шахрая.

Елізабет Кот 27 червня 2023 о 07:40 ранку

Я, безумовно, із задоволенням висловлюю свою глибоку вдячність жінці, яка розповіла про те, як вона використовувала Recovery Nerd Agency, щоб повернути свої біткоїни назад у свій гаманець. Цікаво, що я зіткнувся з подібною проблемою, і мені довелося швидко звернутися до Recovery Nerd за допомогою в пошуку мого втраченого біткойна на оманливій криптовалютній платформі, де я зробив значні інвестиції. На даний момент я можу підтвердити цей коментар. У мене є мій біткоїн назад в моєму гаманці, коли я набираю це, так що Recovery Nerd Agency є 100% автентичним. Я дуже радий. Будь ласка, зв’яжіться з Recovery Nerd за адресою: (recoverynerd@mail.com), якщо вам потрібна допомога, ви хочете відновити дані або перевірити, чи є біткоїн-сайт легітимним. контактна інформація: info@recoverynerd.net, номер Whatsapp: 61 488 893 280

CARRIE KILMAN 27 червня 2023 року о 05:22 ранку

Привіт, мене звуть Керрі Кілман з Бірмінгема, Великобританія. Мій наречений розлучився зі мною минулого місяця. Я був настільки пригнічений, що провів останній місяць в агонії, плачучи, відчуваючи провину і відчуваючи себе найнижчим за всю історію. Я ні з ким не розмовляла, багато плакала, була настільки пригнічена і шокована, що боялася потрапити в лікарню через весь цей стрес і депресію, поки одного разу не почала шукати в Інтернеті поради про кохання, тому що я просто хотіла, щоб ми знову були разом, як пара, тоді я знайшов потужного заклинателя, який називається доктор Пітер, що він вирішив так багато проблем у стосунках, тоді я зв’язався з ним через його електронну пошту, і після написання моєї проблеми він запевнив мене, що повернеться до мене між 24 годинами після того, як він наклав на нього закляття, я ніколи не вірив у це, поки мій наречений не зателефонував мені по телефону, благав і сказав, що хоче, щоб ми повернулися і жили щасливо разом назавжди, я такий щасливий зараз, коли доктор Пітер допомагає мені повернути мої фінанси до мене. Зверніться до доктора Пітера, тому що він є ідеальною відповіддю на вашу проблему. Ось його контакт: WhatsApp 1 (646) 494-4360 Електронна пошта: drpeterspellcaster21@gmail.com https://drpeterspellcaster.wixsite.com/my-site-1 https://drpeterspellcaster.блог-спот.com/

КАРРІ КІЛМАН 27 червня 2023 року о 05:22 ранку

Привіт, мене звуть Керрі Кілман з Бірмінгема, Великобританія. Мій наречений розлучився зі мною минулого місяця. Я був настільки пригнічений, що провів останній місяць в агонії, плачучи, відчуваючи провину і почуваючись найнижчим за всю історію. Я ні з ким не розмовляла, багато плакала, була настільки пригнічена і шокована, що боялася потрапити в лікарню через весь цей стрес і депресію, поки одного разу я не почала шукати в Інтернеті поради щодо кохання, тому що я просто хотіла, щоб ми знову були разом, як пара, тоді я знайшов потужного заклинателя, який називається доктор Пітер, що він вирішив так багато проблем у стосунках, тоді я зв’язався з ним через його електронну пошту, і після написання моєї проблеми він запевнив мене, що повернеться до мене між 24 годинами після того, як він наклав на нього закляття, я ніколи не вірив у це, поки мій наречений не зателефонував мені по телефону, благав і сказав, що хоче, щоб ми повернулися і жили щасливо разом назавжди, я такий щасливий, що доктор Пітер допоміг мені повернути свої фінанси до мене. Будь ласка, зв’яжіться з доктором Пітером, тому що він є ідеальною відповіддю на вашу проблему. Ось його контакт: WhatsApp 1 (646) 494-4360 Електронна пошта: drpeterspellcaster21@gmail.com https://drpeterspellcaster.wixsite.com/my-site-1 https://drpeterspellcaster.блог-спот.com/

CARRIE KILMAN 27 червня 2023 р. о 05:20 ранку

Привіт, мене звуть Керрі Кілман з Бірмінгема, Великобританія. Мій наречений розлучився зі мною минулого місяця. Я була настільки пригнічена, що провела останній місяць в агонії, плачучи, відчуваючи провину і відчуваючи себе найнижчою за всю історію. Я ні з ким не розмовляв, багато плакав, був настільки пригнічений і шокований, що боявся, що опинюся в лікарні через весь цей стрес і депресію, поки одного разу я не шукав в Інтернеті поради щодо кохання, бо просто хотів, щоб ми знову були разом як пара, тоді я знайшов потужного заклинателя, який називається доктор Пітер, що він вирішив так багато проблем у стосунках, тоді я зв’язався з ним через його електронну пошту, і після написання моєї проблеми він запевнив мене, що повернеться до мене між 24 годинами після того, як він наклав на нього закляття, я ніколи не вірив у це, поки мій наречений не зателефонував мені по телефону, благав і сказав, що хоче, щоб ми повернулися і жили щасливо разом назавжди, я такий щасливий зараз, коли доктор Пітер допоміг мені повернути свої фінанси до мене. Будь ласка, зв’яжіться з доктором Пітером, тому що він є ідеальною відповіддю на вашу проблему. Ось його контакт: WhatsApp 1 (646) 494-4360 Електронна пошта: drpeterspellcaster21@gmail.com https://drpeterspellcaster.wixsite.com/my-site-1 https://drpeterspellcaster.місце в блозі.com/

Енді Меррік 26 червня 2023 р. о 10:31

Чи можна усунути біткойн можна повернути або відновити? по суті, те, як було втрачено біткоїн, визначає, чи можна його знайти, чи ні. Люди почали надавати послуги, які допомагають повернути втрачені біткоїни через зникнення криптовалюти. Вони складаються з професіоналів з відновлення даних, однак, щоб підтримати вас у відновленні викраденого біткойна, вам потрібен кваліфікований фахівець з відновлення, такий як ROOTKITS SPAMMER. Ви можете бути впевнені, що незалежно від того, як давно він був втрачений, ви все одно отримаєте свій Bitcoin, якщо звернетеся до ROOTKITS SPAMMER recovery для відновлення втраченого Bitcoin, bitcoin cash або будь-якої іншої криптовалюти. Щоб отримати допомогу, зв’яжіться з командою підтримки відновлення ROOTKITS SPAMMER для отримання додаткової інформації на spammer(@)fastservice.com або через WhatsApp за номером 351 920 258 835

Гаррієт Пател 22 червня 2023 року о 19:26 вечора

Шахрайські дії з біткойнами стають все більш витонченими, і багато людей піддаються їм. Навіть якщо це може розчарувати, не соромтеся. Про шахрайство з біткоїнами необхідно повідомляти, і якщо ви стали жертвою такого шахрайства, ви повинні отримати всю необхідну допомогу. Щоб допомогти клієнтам повернути свої гроші від шахраїв, які їх вкрали, був створений веб-сайт, який. Якщо ви стали жертвою біткойн-шахрайства і хочете повернути свої гроші, зверніться до Wizard James Recovery для надійної та ефективної роботи. Я став жертвою біткойн-шахрайства. Я намагався інвестувати в біткойн, але втратив 52 000 доларів США. Я надзвичайно вдячний Wizard James Recovery за допомогу, яка допомогла мені повернути всі мої біткоїни, які були викрадені шахраями. Щоб дізнатися більше про їхні послуги, зв’яжіться з ними через: wizardjamesrecovery@usa.com

Джейсон Вуд Грей 22 червня 2023 року о 15:06

ВИ ШУКАЄТЕ ХАКЕРА, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ ВАМ ПОВЕРНУТИ ВСЮ ВТРАЧЕНУ КРИПТОВАЛЮТУ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З HACKANGEL ЗАРАЗ:

Нещодавно мені довелося найняти кодера Crypto-Recovery. Я надзвичайно вражений. Я дізнався більше про технічний та кібернетичний світи, і що при правильному програмуванні все можливо. Якщо ви стали жертвою шахрайства з біткойнами або іншими криптовалютами, я вважаю своїм обов’язком з’єднати вас з легітимним програмістом. Коли я спробував вивести 405 620 доларів США, які я інвестував в DRIP FX, я зіткнувся з численними труднощами. Так звані біткоїн-майнери не змогли допомогти мені отримати доступ до моїх грошей. Я зробив усі свої інвестиційні депозити, використовуючи криптовалюту, яку неможливо відстежити, але я не втрачав надії повернути свої кошти. На щастя для мене, HACK ANGEL зміг повернути всі мої кошти. Я вітаю їхні кібер-навички. зверніться до них, Email: hackangel @ cyberdude.com WhatsAp: 1 203 309 3359 Web: https://hackangel4.wixsite.com/hackangel

ДЖЕЙСОН ВУД ГРЕЙ 22 червня 2023 року о 15:06

ВИ ШУКАЄТЕ ХАКЕРА, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ ВАМ ВІДНОВИТИ ВСЮ ВТРАЧЕНУ КРИПТОВАЛЮТУ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З HACKANGEL ЗАРАЗ:

Нещодавно мені довелося найняти кодера Crypto-Recovery. Я надзвичайно вражений. Я дізнався більше про технічний та кібер-світи, а також про те, що при правильному програмуванні все можливо. Якщо ви стали жертвою шахрайства з біткоїнами або іншими криптовалютами, я вважаю своїм обов’язком з’єднати вас з законним програмістом. Коли я спробував вивести 405 620 доларів США, які я вклав у DRIP FX, я зіткнувся з численними труднощами. Так звані біт-майнери не змогли допомогти мені отримати доступ до моїх грошей. Я зробив всі свої інвестиційні депозити, використовуючи криптовалюту, яку неможливо відстежити, але я не втрачав надії повернути свої кошти. На щастя для мене, HACK ANGEL зміг повернути всі мої кошти. Я вітаю їхні кібернавички. зв’яжіться з ними, Email: hackangel@cyberdude.com WhatsAp: 1 203 309 3359 Web: https://hackangel4.wixsite.com/hackangel

Джейсон Вуд Грей 22 червня 2023 року о 15:06

ВИ ШУКАЄТЕ ХАКЕРА, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ ВАМ ВІДНОВИТИ ВСЮ ВТРАЧЕНУ КРИПТОВАЛЮТУ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З HACKANGEL ЗАРАЗ:

Нещодавно мені довелося найняти кодера Crypto-Recovery. Я надзвичайно вражений. Я дізнався більше про технічний та кібер-світи, а також про те, що з правильним програмуванням все можливо. Якщо ви стали жертвою шахрайства з біткойнами або іншими криптовалютами, я вважаю своїм обов’язком з’єднати вас з законним програмістом. Коли я спробував вивести 405 620 доларів США, які я інвестував у DRIP FX, я зіткнувся з численними труднощами. Так звані майнери біткойнів не змогли допомогти мені отримати доступ до моїх грошей. Я зробив всі свої інвестиційні депозити, використовуючи невідстежувані криптовалюти, але я не втрачав надії повернути свої кошти. На щастя для мене, HACK ANGEL зміг відновити всі мої кошти. Я вітаю їхні кібер-навички. зв’яжіться з ними, Email: hackangel@cyberdude.com WhatsAp: 1 203 309 3359 Web: https://hackangel4.wixsite.com/hackangel

Джейсон Вуд Грей 22 червня 2023 року о 15:06

ВИ ШУКАЄТЕ ХАКЕРА, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ ВАМ ПОВЕРНУТИ ВСЮ ВТРАЧЕНУ КРИПТОВАЛЮТУ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З HACKANGEL ЗАРАЗ:

Нещодавно мені довелося найняти кодера Crypto-Recovery. Я надзвичайно вражений. Я дізнався більше про технічний та кібер-світи, і про те, що з правильним програмуванням все можливо. Якщо ви стали жертвою шахрайства з біткойнами або іншими криптовалютами, я вважаю своїм обов’язком зв’язати вас з законним програмістом. При спробі вивести 405 620 USD, які я інвестував в DRIP FX, я зіткнувся з численними труднощами. Так звані майнери біткойнів не змогли допомогти мені отримати доступ до моїх грошей. Я зробив усі свої інвестиційні депозити, використовуючи невідстежувані криптовалюти, але я не втрачав надії повернути свої кошти. На щастя для мене, HACK ANGEL зміг повернути всі мої кошти. Я вітаю їхні кібер-навички. зв’яжіться з ними, Email: hackangel@cyberdude.com WhatsAp: 1 203 309 3359 Web: https://hackangel4.wixsite.com/hackangel

Джейсон Вуд Грей 22 червня 2023 року о 15:06

ВИ ШУКАЄТЕ ХАКЕРА, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ ВАМ ВІДНОВИТИ ВСЮ ВТРАЧЕНУ КРИПТОВАЛЮТУ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З HACKANGEL ЗАРАЗ:

Нещодавно мені довелося найняти кодера Crypto-Recovery. Я надзвичайно вражений. Я дізнався більше про технічний та кібер-світи, а також про те, що з правильним програмуванням все можливо. Якщо ви стали жертвою шахрайства з біткойнами або іншими криптовалютами, я вважаю своїм обов’язком з’єднати вас з легальним програмістом. Коли я спробував вивести 405 620 доларів США, які я інвестував за допомогою DRIP FX, я зіткнувся з численними труднощами. Так звані біткоїн-майнери не змогли допомогти мені отримати доступ до моїх грошей. Я зробив всі свої інвестиційні депозити, використовуючи криптовалюту, яку неможливо відстежити, але я не втрачав надії повернути свої кошти. На щастя для мене, HACK ANGEL зміг повернути всі мої кошти. Я вітаю їхні кібер-навички. зверніться до них, Email: hackangel@cyberdude.com WhatsAp: 1 203 309 3359 Web: https://hackangel4.wixsite.com/hackangel

Джейсон Вуд Грей 22 червня 2023 року о 15:06

ВИ ШУКАЄТЕ ХАКЕРА, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ ВАМ ВІДНОВИТИ ВСЮ ВТРАЧЕНУ КРИПТОВАЛЮТУ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З HACKANGEL ЗАРАЗ:

Нещодавно мені довелося найняти кодера Crypto-Recovery. Я надзвичайно вражений. Я дізнався більше про технічний та кібер-світи, і що при правильному програмуванні все можливо. Якщо ви стали жертвою шахрайства з біткойнами або іншими криптовалютами, я вважаю своїм обов’язком з’єднати вас з легальним програмістом. Коли я спробував вивести 405 620 доларів США, які я інвестував у DRIP FX, я зіткнувся з численними труднощами. Так звані біткойн-майнери не змогли допомогти мені отримати доступ до моїх грошей. Я зробив всі свої інвестиційні депозити за допомогою криптовалюти, яку неможливо відстежити, але я не втрачав надії повернути свої кошти. На щастя для мене, HACK ANGEL зміг повернути всі мої кошти. Я вітаю їхні кібер-навички. зв’яжіться з ними, Email: hackangel@cyberdude.com WhatsAp: 1 203 309 3359 Web: https://hackangel4.wixsite.com/hackangel

Джейсон Вуд Грей 22 червня 2023 року о 15:06

ВИ ШУКАЄТЕ ХАКЕРА, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ ВАМ ВІДНОВИТИ ВСЮ ВТРАЧЕНУ КРИПТОВАЛЮТУ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З HACKANGEL ЗАРАЗ:

Нещодавно мені довелося найняти кодера Crypto-Recovery. Я надзвичайно вражений. Я дізнався більше про технічний та кібер-світи, і що при правильному програмуванні все можливо. Якщо ви стали жертвою шахрайства з біткойнами або іншими криптовалютами, я вважаю своїм обов’язком з’єднати вас з законним програмістом. Коли я спробував вивести 405 620 доларів США, які я інвестував в DRIP FX, я зіткнувся з численними труднощами. Так звані біт-майнери не змогли допомогти мені отримати доступ до моїх грошей. Я зробив всі свої інвестиційні депозити, використовуючи криптовалюту, яку неможливо відстежити, але я не втрачав надії повернути свої кошти. На щастя для мене, HACK ANGEL зміг повернути всі мої кошти. Я вітаю їхні кібер-навички. зв’яжіться з ними, Email: hackangel@cyberdude.com WhatsAp: 1 203 309 3359 Web: https://hackangel4.wixsite.com/hackangel

Джейсон Вуд Грей 22 червня 2023 року о 15:06 вечора

ВИ ШУКАЄТЕ ХАКЕРА, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ ВАМ ВІДНОВИТИ ВСЮ ВТРАЧЕНУ КРИПТОВАЛЮТУ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З HACKANGEL ЗАРАЗ:

Нещодавно мені довелося найняти кодера Crypto-Recovery. Я надзвичайно вражений. Я дізнався більше про технічний та кібер-світи, а також про те, що при правильному програмуванні все можливо. Якщо ви стали жертвою шахрайства з біткойнами або іншими криптовалютами, я вважаю своїм обов’язком з’єднати вас із законним програмістом. Коли я спробував вивести 405 620 доларів США, які я інвестував у DRIP FX, я зіткнувся з численними труднощами. Так звані біткоїн-майнери не змогли допомогти мені отримати доступ до моїх грошей. Я зробив всі свої інвестиційні депозити за допомогою криптовалют, які неможливо відстежити, але не втратив надію повернути свої кошти. На щастя для мене, HACK ANGEL зміг повернути всі мої кошти. Я вітаю їхні кібер-навички. зв’яжіться з ними за адресою: hackangel@cyberdude.com WhatsAp: 1 203 309 3359 Web: https://hackangel4.wixsite.com/hackangel

Джейсон Вуд Грей 22 червня 2023 року о 15:06

ВИ ШУКАЄТЕ ХАКЕРА, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ ВАМ ПОВЕРНУТИ ВСЮ ВТРАЧЕНУ КРИПТОВАЛЮТУ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З HACKANGEL ЗАРАЗ:

Нещодавно мені довелося найняти кодера Crypto-Recovery. Я надзвичайно вражений. Я дізнався більше про технічний і кібер-світи, а також про те, що з правильним програмуванням все можливо. Якщо ви стали жертвою шахрайства з біткойнами або іншими криптовалютами, я вважаю своїм обов’язком з’єднати вас із законним програмістом. Коли я спробував вивести 405 620 доларів США, які я інвестував в DRIP FX, я зіткнувся з численними труднощами. Так звані біткоїн-майнери не змогли допомогти мені отримати доступ до моїх коштів. Я зробив всі свої інвестиційні депозити, використовуючи криптовалюту, яку неможливо відстежити, але не втратив надію повернути свої кошти. На щастя для мене, HACK ANGEL зміг відновити всі мої кошти. Я вітаю їхні кібер-навички. зверніться до них, Email: hackangel@cyberdude.com WhatsAp: 1 203 309 3359 Web: https://hackangel4.wixsite.com/hackangel

Джейсон Вуд Грей 22 червня 2023 року о 15:06

ВИ ШУКАЄТЕ ХАКЕРА, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ ВАМ ВІДНОВИТИ ВСЮ ВТРАЧЕНУ КРИПТОВАЛЮТУ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З HACKANGEL ЗАРАЗ:

Нещодавно мені довелося найняти кодера Crypto-Recovery. Я надзвичайно вражений. Я дізнався більше про світ технологій та кіберпростору, а також про те, що при правильному програмуванні можливо все. Якщо ви стали жертвою шахрайства з біткойнами або іншими криптовалютами, я вважаю своїм обов’язком з’єднати вас з легальним програмістом. Коли я спробував зняти 405 620 доларів США, які я вклав у DRIP FX, я зіткнувся з численними труднощами. Так звані біткоїн-майнери не змогли допомогти мені отримати доступ до моїх грошей. Я зробив всі свої інвестиційні депозити за допомогою криптовалют, які неможливо відстежити, але я не втрачав надії повернути свої кошти. На щастя для мене, HACK ANGEL зміг повернути всі мої кошти. Я вітаю їхні кібер-навички. зверніться до них, Email: hackangel@cyberdude.com WhatsAp: 1 203 309 3359 Web: https://hackangel4.wixsite.com/hackangel

Джейсон Вуд Грей 22 червня 2023 року о 15:06

ВИ ШУКАЄТЕ ХАКЕРА, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ ВАМ ВІДНОВИТИ ВСЮ ВАШУ ВТРАЧЕНУ КРИПТОВАЛЮТУ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З HACKANGEL ЗАРАЗ:

Нещодавно мені довелося найняти кодера Crypto-Recovery. Я надзвичайно вражений. Я дізнався більше про технічний та кібер-світи, а також про те, що з правильним програмуванням все можливо. Якщо ви стали жертвою шахрайства з біткойнами або іншими криптовалютами, я вважаю своїм обов’язком з’єднати вас з легальним програмістом. Коли я спробував вивести 405 620 доларів США, які я інвестував в DRIP FX, я зіткнувся з численними труднощами. Так звані біткоїн-майнери не змогли допомогти мені отримати доступ до моїх коштів. Я зробив всі свої інвестиційні депозити, використовуючи криптовалюту, яку неможливо відстежити, але я не втрачав надії повернути свої кошти. На щастя для мене, HACK ANGEL зміг відновити всі мої кошти. Я вітаю їхні кібернавички. зв’яжіться з ними, Email: hackangel@cyberdude.com WhatsAp: 1 203 309 3359 Web: https://hackangel4.wixsite.com/hackangel

JASON WOOD GRAY 22 червня 2023 року о 15:06 вечора

ВИ ШУКАЄТЕ ХАКЕРА, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ ВАМ ВІДНОВИТИ ВСЮ ВТРАЧЕНУ КРИПТОВАЛЮТУ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З HACKANGEL ЗАРАЗ:

Нещодавно мені довелося найняти Crypto-Recovery кодера. Я надзвичайно вражений. Я дізнався більше про світ технологій та кіберпростору, а також про те, що при правильному програмуванні все можливо. Якщо ви стали жертвою шахрайства з біткойнами або іншими криптовалютами, я вважаю своїм обов’язком з’єднати вас з легальним програмістом. Коли я спробував вивести 405 620 доларів США, які я інвестував в DRIP FX, я зіткнувся з численними труднощами. Так звані біткоїн-майнери не змогли допомогти мені отримати доступ до моїх грошей. Я зробив всі свої інвестиційні депозити, використовуючи криптовалюту, яку неможливо відстежити, але я не втрачав надії повернути свої кошти. На щастя для мене, HACK ANGEL зміг відновити всі мої кошти. Я вітаю їхні кібер-навички. зв’яжіться з ними, Email: hackangel@cyberdude.com WhatsAp: 1 203 309 3359 Web: https://hackangel4.wixsite.com/hackangel

Джейсон Вуд Грей 22 червня 2023 року о 15:05

ВИ ШУКАЄТЕ ХАКЕРА, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ ВАМ ВІДНОВИТИ ВСЮ ВАШУ ВТРАЧЕНУ КРИПТОВАЛЮТУ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З HACKANGEL ЗАРАЗ:

Нещодавно мені довелося найняти кодера Crypto-Recovery. Я надзвичайно вражений. Я дізнався більше про технічний та кібер-світи, а також про те, що при правильному програмуванні все можливо. Якщо ви стали жертвою шахрайства з біткойнами або іншими криптовалютами, я вважаю своїм обов’язком з’єднати вас з легальним програмістом. При спробі вивести 405 620 доларів США, які я інвестував в DRIP FX, я зіткнувся з численними труднощами. Так звані біткоїн-майнери не змогли допомогти мені отримати доступ до моїх коштів. Всі свої інвестиційні депозити я робив за допомогою криптовалюти, яку неможливо відстежити, але я не втрачав надії повернути свої кошти. На щастя для мене, HACK ANGEL зміг відновити всі мої кошти. Я вітаю їхні кібер-навички. зверніться до них, Email: hackangel@cyberdude.com WhatsAp: 1 203 309 3359 Web: https://hackangel4.wixsite.com/hackangel

Джейсон Вуд Грей 22 червня 2023 року о 15:05

ВИ ШУКАЄТЕ ХАКЕРА, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ ВАМ ВІДНОВИТИ ВСЮ ВАШУ ВТРАЧЕНУ КРИПТОВАЛЮТУ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З HACKANGEL ЗАРАЗ:

Нещодавно мені довелося найняти кодера Crypto-Recovery. Я надзвичайно вражений. Я дізнався більше про технічний та кібер-світи, а також про те, що з правильним програмуванням все можливо. Якщо ви стали жертвою шахрайства з біткойнами або іншими криптовалютами, я вважаю своїм обов’язком з’єднати вас з законним програмістом. Коли я спробував вивести 405 620 доларів США, які я інвестував в DRIP FX, я зіткнувся з численними труднощами. Так звані майнери біткойнів не змогли допомогти мені отримати доступ до моїх грошей. Я зробив всі свої інвестиційні депозити за допомогою криптовалют, які неможливо відстежити, але я не втрачав надії повернути свої кошти. На щастя для мене, HACK ANGEL зміг повернути всі мої кошти. Я вітаю їхні кібер-навички. зв’яжіться з ними, Email: hackangel@cyberdude.com WhatsAp: 1 203 309 3359 Web: https://hackangel4.wixsite.com/hackangel

Джейсон Вуд Грей 22 червня 2023 р. о 15:05

ВИ ШУКАЄТЕ ХАКЕРА, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ ВАМ ВІДНОВИТИ ВСЮ ВТРАЧЕНУ КРИПТОВАЛЮТУ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З HACKANGEL ЗАРАЗ:

Нещодавно мені довелося найняти кодера Crypto-Recovery. Я надзвичайно вражений. Я дізнався більше про технічний та кібер-світи, а також про те, що при правильному програмуванні все можливо. Якщо ви стали жертвою шахрайства з біткойнами або іншими криптовалютами, я вважаю своїм обов’язком з’єднати вас із законним програмістом. При спробі вивести 405 620 USD, які я інвестував в DRIP FX, я зіткнувся з численними труднощами. Так звані біткоїн-майнери не змогли допомогти мені отримати доступ до моїх грошей. Я зробив всі свої інвестиційні депозити, використовуючи криптовалюту, яку неможливо відстежити, але я не втратив надію повернути свої кошти. На щастя для мене, HACK ANGEL зміг відновити всі мої кошти. Я вітаю їхні кібер-навички. зв’яжіться з ними, Email: hackangel@cyberdude.com WhatsAp: 1 203 309 3359 Web: https://hackangel4.wixsite.com/hackangel

Джейсон Вуд Грей 22 червня 2023 року о 15:06 вечора

ВИ ШУКАЄТЕ ХАКЕРА, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ ВАМ ВІДНОВИТИ ВСЮ ВТРАЧЕНУ КРИПТОВАЛЮТУ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З HACKANGEL ЗАРАЗ:

Нещодавно мені довелося найняти кодера Crypto-Recovery. Я надзвичайно вражений. Я дізнався більше про технічний та кібер-світи, а також про те, що з правильним програмуванням все можливо. Якщо ви стали жертвою шахрайства з біткоїнами або іншими криптовалютами, я вважаю своїм обов’язком з’єднати вас із законним програмістом. Коли я спробував вивести 405 620 доларів США, які я інвестував за допомогою DRIP FX, я зіткнувся з численними труднощами. Так звані біткоїн-майнери не змогли допомогти мені отримати доступ до моїх грошей. Я зробив всі свої інвестиційні депозити за допомогою криптовалют, які неможливо відстежити, але я не втрачав надії повернути свої кошти. На щастя для мене, HACK ANGEL зміг повернути всі мої кошти. Я вітаю їхні кібер-навички. Зверніться до них, Email: hackangel@cyberdude.com WhatsAp: 1 203 309 3359 Web: https://hackangel4.wixsite.com/hackangel

Джейсон Вуд Грей 22 червня 2023 року о 15:05

ВИ ШУКАЄТЕ ХАКЕРА, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ ВАМ ПОВЕРНУТИ ВСЮ ВТРАЧЕНУ КРИПТОВАЛЮТУ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З HACKANGEL ЗАРАЗ:

Нещодавно мені довелося найняти кодера Crypto-Recovery. Я надзвичайно вражений. Я дізнався більше про технічний та кібер-світи, а також про те, що з правильним програмуванням все можливо. Якщо ви стали жертвою шахрайства з біткойнами або іншими криптовалютами, я вважаю своїм обов’язком з’єднати вас із законним програмістом. Коли я спробував вивести 405 620 доларів США, які я інвестував у DRIP FX, я зіткнувся з численними труднощами. Так звані майнери біткоїнів не змогли допомогти мені отримати доступ до моїх грошей. Я зробив всі свої інвестиційні депозити, використовуючи криптовалюту, яку неможливо відстежити, але я не втратив надію повернути свої кошти. На щастя для мене, HACK ANGEL зміг повернути всі мої кошти. Я вітаю їхні кібер-навички. зв’яжіться з ними, Email: hackangel@cyberdude.com WhatsAp: 1 203 309 3359 Web: https://hackangel4.wixsite.com/hackangel

Джейсон Вуд Грей 22 червня 2023 року о 15:05

ВИ ШУКАЄТЕ ХАКЕРА, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ ВАМ ВІДНОВИТИ ВСЮ ВТРАЧЕНУ КРИПТОВАЛЮТУ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З HACKANGEL ЗАРАЗ:

Нещодавно мені довелося найняти кодера Crypto-Recovery. Я надзвичайно вражений. Я дізнався більше про технічний та кібер-світи, а також про те, що з правильним програмуванням все можливо. Якщо ви стали жертвою шахрайства з біткойнами або іншими криптовалютами, я вважаю своїм обов’язком з’єднати вас з законним програмістом. Коли я спробував вивести 405 620 доларів США, які я інвестував у DRIP FX, я зіткнувся з численними труднощами. Так звані біткоїн-майнери не змогли допомогти мені отримати доступ до моїх грошей. Я зробив всі свої інвестиційні депозити за допомогою криптовалюти, яку неможливо відстежити, але не втратив надію повернути свої кошти. На щастя для мене, HACK ANGEL зміг відновити всі мої кошти. Я вітаю їхні кібер-навички. зв’яжіться з ними, Email: hackangel@cyberdude.com WhatsAp: 1 203 309 3359 Web: https://hackangel4.wixsite.com/hackangel

Джейсон Вуд Грей 22 червня 2023 року о 15:02

ВИ ШУКАЄТЕ ХАКЕРА, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ ВАМ ВІДНОВИТИ ВСЮ ВТРАЧЕНУ КРИПТОВАЛЮТУ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З HACKANGEL ЗАРАЗ:

Нещодавно мені довелося найняти кодера Crypto-Recovery. Я надзвичайно вражений. Я дізнався більше про технічний та кібер-світи, а також про те, що з правильним програмуванням все можливо. Якщо ви стали жертвою шахрайства з біткойнами або іншими криптовалютами, я вважаю своїм обов’язком з’єднати вас з законним програмістом. Коли я намагався вивести 405 620 доларів США, які я вклав у DRIP FX, я зіткнувся з численними труднощами. Так звані біткоїн-майнери не змогли допомогти мені отримати доступ до моїх грошей. Я зробив всі свої інвестиційні депозити, використовуючи криптовалюту, яку неможливо відстежити, але я не втрачав надії повернути свої кошти. На щастя для мене, HACK ANGEL зміг відновити всі мої кошти. Я вітаю їхні кібер-навички. зв’яжіться з ними, Email: hackangel@cyberdude.com WhatsAp: 1 203 309 3359 Web: https://hackangel4.wixsite.com/hackangel

Джейсон Вуд Грей 22 червня 2023 року о 15:02

ВИ ШУКАЄТЕ ХАКЕРА, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ ВАМ ПОВЕРНУТИ ВСЮ ВТРАЧЕНУ КРИПТОВАЛЮТУ? ЗВЕРНІТЬСЯ ДО HACKANGEL ЗАРАЗ:

Нещодавно мені довелося найняти кодера Crypto-Recovery. Я надзвичайно вражений. Я дізнався більше про технічний та кібер-світи, а також про те, що з правильним програмуванням все можливо. Якщо ви стали жертвою шахрайства з біткойнами або іншими криптовалютами, я вважаю своїм обов’язком з’єднати вас з законним програмістом. Коли я спробував вивести 405 620 доларів США, які я інвестував в DRIP FX, я зіткнувся з численними труднощами. Так звані “біткоїн-майнери” не змогли допомогти мені отримати доступ до моєї готівки. Я зробив усі свої інвестиційні депозити, використовуючи криптовалюту, яку неможливо відстежити, але я не втрачав надії повернути свої кошти. На щастя для мене, HACK ANGEL зміг повернути всі мої кошти. Я вітаю їхні кібер-навички. зв’яжіться з ними, Email: hackangel@cyberdude.com WhatsAp: 1 203 309 3359 Web: https://hackangel4.wixsite.com/hackangel

Джейсон Вуд Грей 22 червня 2023 року о 15:01

ВИ ШУКАЄТЕ ХАКЕРА, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ ВАМ ВІДНОВИТИ ВСЮ ВАШУ ВТРАЧЕНУ КРИПТОВАЛЮТУ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З ХАКАГЕНОМ ЗАРАЗ:

Нещодавно мені довелося найняти кодера Crypto-Recovery. Я надзвичайно вражений. Я дізнався більше про технічний та кібер-світи, і що при правильному програмуванні все можливо. Якщо ви стали жертвою шахрайства з біткойнами або іншими криптовалютами, я вважаю своїм обов’язком з’єднати вас з легальним програмістом. Коли я спробував вивести 405 620 доларів США, які я інвестував за допомогою DRIP FX, я зіткнувся з численними труднощами. Так звані біт-майнери не змогли допомогти мені отримати доступ до моєї готівки. Я зробив усі свої інвестиційні депозити, використовуючи невідстежувані криптовалюти, але я не втрачав надії повернути свої кошти. На щастя для мене, HACK ANGEL зміг повернути всі мої кошти. Я вітаю їхні кібер-навички. Зверніться до них, Email: hackangel@cyberdude.com WhatsAp: 1 203 309 3359 Web: https://hackangel4.wixsite.com/hackangel

Лінетт Грегорі Червень 22, 2023 о 14:47 вечора

Для мене велика честь і привілей написати дивовижну коротку історію про добрі справи alienwizbot.com до мене додому, з його допомогою я дізнався, що мій підозрюваний у зраді чоловік не був зрадником, а хорошим чоловіком для мене, це була перша допомога, друга допомога полягає в тому, що за допомогою Alien Wizbot довідковий центр WhatsApp (1- 626. 264. 5164). Мене направили на реальну брокерську платформу, де я торгую і отримую достатній прибуток, не будучи шахрайським. Зверніться до allen@alienwizbot.com для всіх видів хакерських рішень. Вони на 100 відсотків надійні і гарантують.

Деббі 22 червня 2023 року о 04:04 ранку

Привіт, мене звуть Деббі, і я з Каліфорнії. Я в захваті поділитися цим з усіма вами. Кілька місяців тому я втратив усі свої заощадження після того, як потрапив на крадіжку біткойн-інвестицій. Я був розорений, але моя депресія тривала недовго, тому що мій колега познайомив мене з Mark Wizard Recovery Solution. і ось як я зміг повернути свої вкрадені гроші, звернувшись до (markwizard@solution4u.com). Я зміг повернути свої 125 000 після того, як мені сказали, що вони були втрачені назавжди завдяки цій команді талановитих хакерів. Це було великим полегшенням, і кожен, хто, безсумнівно, потрапив на це фінансове шахрайство, може зв’язатися з Mark Wizard Recovery Solution, щоб допомогти їм повернути свої гроші. Вони доступні за адресою: WHATSAPP, 15093120146

Рамос 21 червня 2023 року о 22:14

Інвестування з ALPHA KEY RECOVERY Asset Trade було найкращим, що коли-небудь траплялося зі мною, я дуже вдячний ALPHA KEY за те, що вони добре працюють над інвесторами, надаючи нам можливість отримувати дохід щотижня через їхню інвестиційну платформу Я інвестував 5600 близько 14 днів тому я щойно отримав 18 850.00 прибуток вітаю мене, тому що я щасливий, і я вкладаю більше, я не можу сказати менше про цю платформу, вони були такими дивовижними. Якщо ви хочете почати отримувати прибуток від інвестицій в біткойн вже сьогодні, ALPHA KEY RECOVERY Asset Trade. це все, що вам потрібно також з точки зору повернення вкрадених коштів ALPHA KEY RECOVERY. найкращі з них тут Зв’яжіться з нами по електронній пошті: Alphakey@consultant.com Whats-app: 1(217)974-0043

Ірен Стек 21 червня 2023 року о 16:58

Якщо є хтось, кому я довіряю і вірю. це доктор Амбер. Він наче Ангел, посланий з небес, щоб визволити нас з полону труднощів. Моє серце наповнене радістю і щастям після того, як доктор Амбер допоміг мені виграти 1 мільйон доларів за допомогою чисел, які він мені надав. Його виграшні числа змінили моє життя на багатство, і тепер я не маю боргів і живу найкращим життям, про яке я мріяв. Ви можете зв’язатися з ним для отримання власного лотерейного номера, оскільки це єдиний секрет виграшу в лотерею. Зателефонуйте, напишіть йому на 1 409 241 8060 або напишіть на електронну пошту: amberlottotemple@gmail.com

Рендалл Кроуфорд 21 червня 2023 року о 08:09 ранку

Втратити свій Bitcoin (BTC) на фальшивій інвестиційній онлайн-платформі, перевести криптовалюту на неправильний гаманець або забути пароль до гаманця. це дуже неприємно. На щастя, я прочитав статтю про Wizard Web Recovery після того, як став жертвою крадіжки криптовалюти. Їхні оцінки були неймовірно позитивними і заслуговують на довіру. Wizard Web Recovery. сертифікований експерт в області цифрових валют, який допомагає жертвам шахрайства відшкодувати свої втрати. Менш ніж за 24 робочі години Wizard Web Recovery дивовижним чином відновив мій гаманець і всі мої біткоїни. Всім, хто потребує їхніх послуг, Wizard Web Recovery професійно і настійно рекомендує. Зв’язатися з Wizard Web Recovery можна за адресою: wizardwebrecovery@programmer.net, Залишайтеся благословенними і будьте в курсі подій, не повторюйте моїх помилок.

Рендалл Кроуфорд 21 червня 2023 р. о 08:09

Втратити свій Bitcoin (BTC) на фальшивій інвестиційній онлайн-платформі, перевести криптовалюту на неправильний гаманець або забути пароль до свого гаманця. це дуже неприємно. На щастя, я прочитав статтю про Wizard Web Recovery після того, як став жертвою криптовалютної крадіжки. Їх оцінки були неймовірно позитивними і заслуговують на довіру. Wizard Web Recovery. це сертифікований експерт з цифрових валют, який допомагає жертвам шахрайства відшкодувати свої втрати. Менш ніж за 24 робочі години Wizard Web Recovery дивовижним чином відновив мій гаманець і всі мої біткоїни. Всім, хто потребує їхніх послуг, Wizard Web Recovery професійно і настійно рекомендує. Зв’язатися з Wizard Web Recovery можна за адресою: wizardwebrecovery@programmer.net, залишайтеся благословенними і будьте в курсі подій, не повторюйте моїх помилок.

Рендалл Кроуфорд 21 червня 2023 року о 08:08

Дуже неприємно втратити свій біткойн (BTC) на фальшивій інвестиційній онлайн-платформі, перевести криптовалюту на неправильний гаманець або забути пароль до гаманця. На щастя, я прочитав статтю про веб-відновлення Wizard після того, як став жертвою крадіжки криптовалюти. Їх оцінки були неймовірно позитивними і заслуговували на довіру. Wizard Web Recovery. сертифікований експерт з цифрових валют, який допомагає жертвам шахрайства відшкодувати свої втрати. Менш ніж за 24 робочі години Wizard Web Recovery дивовижним чином відновив мій гаманець і всі мої біткоїни. Всім, хто потребує їхніх послуг, Wizard Web Recovery професійно і настійно рекомендує. Зв’язатися з Wizard Web Recovery можна за адресою: wizardwebrecovery@programmer.net, Залишайтеся благословенними і будьте в курсі подій, не повторюйте моїх помилок.

Мадлен Гілбертор Червень 20, 2023 о 23:54 вечора

Кожного разу, коли я натрапляю на статті в Інтернеті про неможливість не відстежити / отримати біткойн або інші криптовалюти від шахраїв, я просто сміюся. Нещодавно я виявив, що мене обдурив крипто-майнер. Я інвестував у шахрая з надією отримати високий прибуток, лише дізнавшись, що він був акулою. На хвилину я справді подумав, що все закінчилося, оскільки я став жертвою романтичної афери на початку 2017 року і втратив кілька тисяч баксів. Я провів власне дослідження про те, як отримати цифрові токени від шахраїв, і натрапив на хакерського агента, лорда хакера Ultimate. Я повідомив про свій випадок, і, на щастя, я отримав всю необхідну допомогу, оскільки вони відновили мої втрачені криптотокени від цього шахрая за коротший період часу, ніж я очікував. Цей хлопець. професійний хакер, він чудовий у всьому, що він робить, і за це він отримує 5 зірок, зв’яжіться з ними за допомогою на їхній гарячій лінії: L.H.ULTIMATE@FASTSERVICE.COM, канал YouTube: lordhacker.остаточний Веб-сайт: lordhackerultimate.wixsite.com/lordhackerultimate.

Вайлдер Ньютон Червень 20, 2023 о 20:22

ЯК ПОВЕРНУТИ ВТРАЧЕНИЙ БІТКОЙН ВІД ШАХРАЇВ ? ЖЕРТВИ BTC-ШАХРАЙСТВА ПОВЕРТАЮТЬ СВОЇ ГРОШІ ЧЕРЕЗ ULTIMATE HACKER JERRY.

The Ultimate Hacker Jerry в даний час збирає кошти всім жертвам шахрайства. Будь ласка, зв’яжіться з ним і поясніть свою ситуацію; він допоможе вам у всіх засобах пошуку криптовалют, відновленні біткойнів, інвестиційних аферах, мобільному масовому спостереженні та кібератаках.

Контактна інформація. Ultimatehackerjerry@seznam. cz \ WhatsAp. ,1 (520) 282-7151 Веб-сайт www.ultimatehackerjerry.com

Коли вам потрібна його послуга, будь ласка, скажіть, що Уайлдер Ньютон направив вас Місцевий гід; З 2014 року

Уайлдер Ньютон Червень 20, 2023 о 20:22 вечора

ЯК Я МОЖУ ПОВЕРНУТИ СВІЙ ВТРАЧЕНИЙ БІТКОЙН ВІД ШАХРАЇВ ? ЖЕРТВИ ШАХРАЙСТВА З BTC ПОВЕРТАЮТЬ СВОЇ ГРОШІ ЧЕРЕЗ КІНЦЕВОГО ХАКЕРА ДЖЕРРІ.

В даний час The Ultimate Hacker Jerry збирає кошти назад усім жертвам шахрайства. Будь ласка, зв’яжіться з ним і поясніть свою ситуацію; він допоможе вам у всіх питаннях, пов’язаних з криптовалютними шахрайствами, відновленням біткойн-шахрайства, інвестиційним шахрайством, мобільним масовим спостереженням та кібератаками.

Контактна інформація. Ultimatehackerjerry@seznam. cz \ WhatsAp. ,1 (520) 282-7151 Web www.ultimatehackerjerry.com

Коли вам потрібна його послуга, будь ласка, скажіть, що Уайлдер Ньютон направив вас до місцевого путівника; З 2014 року

Марілена Балларі 18 червня 2023 року о 21:57 вечора

Вам потрібен хакер? Вам потрібно стежити за своїм чоловіком/дружиною, отримавши доступ до його/її електронної пошти, дзвінків і текстових повідомлень? Як батько, чи хотіли б ви знати, що ваші діти роблять щодня в соціальних мережах, що включає, (. Instagram, WhatsApp, WeChat та інші, щоб переконатися, що вони не потрапляють у неприємності)? Що б це не було, починаючи від роботи в банку, перевертання готівки, судимостей, DMV, податків, назвіть це все, і це буде зроблено. Професійний хакер з багаторічним досвідом. Зверніться за адресою: brunoequickhack@GMAIL.COM.https://brunoequickhack.wixsite.com/my-site/solutions

Марілена Балларі 18 червня 2023 року о 21:57 вечора

Вам потрібен хакер? Вам потрібно стежити за своїм чоловіком/дружиною, отримавши доступ до його/її електронної пошти, дзвінків та текстових повідомлень? Як батько, чи хотіли б ви знати, що ваші діти роблять щодня в соціальних мережах, що включає, (. Instagram, WhatsApp, WeChat та інші, щоб переконатися, що вони не потрапляють у неприємності)? Що б це не було, починаючи від роботи в банку, підробки готівки, судимостей, DMV, податків, назвіть це все і все буде зроблено. Професійний хакер з багаторічним досвідом. Зверніться за адресою: brunoequickhack @ GMAIL.COM.https://brunoequickhack.wixsite.com/my-site/solutions

Марілена Балларі 18 червня 2023 року о 21:57

Вам потрібен хакер? Чи потрібно вам стежити за своїм чоловіком/дружиною, отримуючи доступ до його/її електронної пошти, дзвінків та текстових повідомлень? Як батько, чи хотіли б ви знати, що ваші діти роблять щодня в соціальних мережах, що включає, (. Instagram, WhatsApp, WeChat та інші, щоб переконатися, що вони не потрапляють у неприємності)? Що б це не було, починаючи від роботи в банку, перевертання готівки, судимості, DMV, податків, назвіть це все і все зроблено. Професійний хакер з багаторічним досвідом. Зверніться за адресою: brunoequickhack @ GMAIL.COM.https://brunoequickhack.wixsite.com/my-site/solutions

Франко Альберт 18 червня 2023 р. о 14:28

Мене обдурили 693,000 USDT після того, як я став жертвою схеми Понци, моєї світової катастрофи, я втратив будь-яку надію, і самогубство було єдиним варіантом, який залишився в моїй свідомості. Я так хотів здійснити це, коли моя сусідка побачила мене в дії, підійшла до мене і після обговорення моєї неправильної інвестиційної угоди надала контакт майстра, щоб я міг зв’язатися з наданою інформацією для отримання консультації, я отримав відповідь протягом короткого періоду часу і попросив надати всю відповідну юридичну інформацію щодо моєї інвестиції. Я негайно виконав їхні вказівки відповідно, і, на мій превеликий подив, хоча існує багато веб-сайтів для відновлення, важливо бути обережним, оскільки 99% з них керуються шахраями, які намагаються виглядати законними Натомість найкраще шукати надійного хакера, такого як Ghost Champion Wizard, який може допомогти вам відновити ваші кошти. Вони змогли повернути 930 450 доларів США, які я втратив через цю фінансову піраміду. Особлива подяка за видатні зусилля хакерів Ghost Champion, які змогли повернути мої втрачені кошти, а також додатковий прибуток.я рекомендую їх усім, хто шукає реальну компанію, яка займається відновленням коштів

зв’яжіться з ними по електронній пошті: ghostchampionwizard @ gmail.com Telegram : https://t.me / WizardGhosthacker

франко Альберт 18 червня 2023 року о 14:28

Мене обдурили на 693 000 доларів США після того, як я став жертвою фінансової піраміди, моя світова катастрофа, я втратив будь-яку надію, і самогубство було єдиним варіантом, який залишився в моїй свідомості. Я так хотів це зробити, коли моя сусідка побачила мене в дії, підійшла до мене і, обговоривши мою неправильну інвестиційну угоду, надала контакт Wizard, щоб я міг зв’язатися з наданою інформацією для отримання консультації, я отримав відповідь протягом короткого періоду часу і попросив надати всю відповідну юридичну інформацію щодо моєї інвестиції. Я негайно виконав їхні інструкції, і, на мій превеликий подив, хоча існує багато веб-сайтів для відновлення, важливо бути обережним, оскільки 99% з них керуються шахраями, які намагаються виглядати законними Натомість, найкраще шукати перевіреного хакера, такого як Ghost Champion Wizard, який може допомогти вам відновити ваші кошти. Вони змогли відновити 930 450 USDT, які я втратив через цю фінансову піраміду. Особлива подяка за видатні зусилля Ghost Champion Hackers, які змогли повернути мої втрачені кошти, а також додатковий прибуток.моя рекомендація йде до них для всіх, хто шукає реальну компанію з відновлення коштів

зв’яжіться з ними по електронній пошті: ghostchampionwizard@gmail.com Telegram : https://t.me/WizardGhosthacker

Філл Ганнульф Червень 18, 2023 о 12:33

Я потрапив на аферу, яка призвела до романтичної афери на форекс, я на пенсії і мені 65 років. Я отримав повідомлення від хлопця та його партнера, які прикидалися законними форекс-трейдерами, і тепер у мене є 489 300 моїх пенсійних торгових коштів, заблокованих на їхньому торговому рахунку. Я ніколи не уявляв, що потраплю на таку аферу, але вони прикидалися законними бізнесменами та інвесторами. На щастя для мене, я зміг натрапити на AstraWeb Cyber Security під час дослідження в Інтернеті про те, як відновити мою заблоковану криптовалюту. За допомогою Astraweb Security я зміг повернути свої криптовалютні кошти. Я провів належну перевірку, але без правильної інформації я б не повернув свої кошти. Я щиро вдячний кібербезпеці Astraweb за допомогу мені та за те, що ви так професійно допомогли мені повернути свої кошти. З їхньою командою підтримки клієнтів можна зв’язатися за адресою

Електронна пошта: Astraweb @ cyberdude.com

Веб-сайт: Astrawebcybersecurity.net

Будьте впевнені, astraweb security допоможе вам повернути вашу криптовалюту.

yolanda Червень 17, 2023 в 01:53am

я хочу сказати велике спасибі ethicsrefinance@gmail.com, бо вони зробили для мене хакерську атаку, і я отримав 60 000 через їх банківський переказ. Вони справді найкращі хакери у світі, бо я зміг оплатити рахунки за навчання моїх дітей у коледжіви можете зв’язатися з ними через : ВОНИ СПРАВЖНІ!! КОНТАКТ: (Ethicsrefinance@gmail).com) ВЕБ-САЙТ: (WWW.Ethicsrefinance.com)

Ви також можете зв’язатися з ними для отримання послуги нижче

Western Union / MoneyGram Переказ Банківський переказ PayPal / Skrill Переказ Криптовалюта CashApp Переказ Біткойн Кредити

Брайант Ліндхаут Червень 16, 2023 о 23:44 вечора

Я бажаю, щоб кожен бізнес працював з прозорістю, чесністю та довірою, як послуги Spyhost Cyber. Я почав працювати з ними, коли втратив 215 тисяч своїх заощаджень через самозваного брокера. Це було дійсно неспокійно, намагаючись відновити мій рахунок, і я був дуже скептично налаштований щодо того, щоб знову комусь довіряти. Хоч і неохоче, але я дав шанс SPYHOST, прочитавши рекомендації в Інтернеті. Вони використовували сучасні інструменти блокчейн-криміналістики, щоб відстежити активність шахраїв, які зламали мою електронну пошту, і я дуже вдячний їм за довіру, бо вони виконали приголомшливу роботу, і вони більш ніж здатні вирішити багато поширених проблем, пов’язаних з різними монетами і відновленням паролів. Не витрачайте свій час на непрофесійних хакерів, тому, якщо потрібно, зв’яжіться з ними через їх електронну адресу Spyhost@cyberdude.com

Залишити відповідь