Прогноз та аналіз ринку сонячної черепиці за типами та географією у 2022-2026 роках…

Ринок сонячної черепиці за типами та географією. Прогноз та аналіз 2022-2026 рр

Насолоджуйтесь безкоштовною кастомізацією в пріоритеті з нашою корпоративною ліцензією!

Очікується, що частка ринку сонячної черепиці збільшиться до 618 доларів США.91 млн з 2021 по 2026 рік, а темпи зростання ринку сповільняться на рівні CAGR 5.2%.

Цей звіт про дослідження ринку сонячної черепиці надає цінну інформацію про вплив на ринок після COVID-19, яка допоможе компаніям оцінити свої бізнес-підходи. Крім того, цей звіт широко охоплює сегментацію ринку сонячної черепиці за типом (кремнієві фотоелектричні та фотоелектричні плівки CIGS) та географією (АТР, Північна Америка, Європа, Південна Америка, Близький Схід та Африка). Звіт про ринок сонячної черепиці також пропонує інформацію про кількох постачальників ринку, включаючи Agni Solar System Pvt. Ltd., Alternative Energy Store Inc., Anu Solar Power Pvt. Ltd., Canadian Solar Inc., CertainTeed, E Solar, FlexSol Solutions BV, Hanergy Thin Film Power EME BV, JA Solar Technology Co. Ltd., Luma Solar, PV Technical Services Inc., Solarmass Energy Group Ltd., Sunflare, SunPower Corp., SunTegra Solar, Tesla Inc., Trina Solar Co. Ltd., Vikram Solar Ltd., та Yingli Green Energy Holding Co. Ltd. серед інших.

Яким буде розмір ринку сонячної черепиці протягом прогнозованого періоду?

Завантажте безкоштовний зразок звіту, щоб дізнатися розмір ринку сонячної черепиці на прогнозний період та іншу важливу статистику

Ринок сонячної черепиці: Ключові драйвери, тенденції та виклики

Зростаючі інвестиції в сектор відновлюваної енергетики помітно стимулюють зростання ринку сонячної черепиці, хоча такі фактори, як переривчастий характер сонячної енергії, можуть перешкоджати зростанню ринку. Наші аналітики вивчили історичні дані та вивели ключові драйвери ринку та вплив пандемії COVID-19 на індустрію сонячної черепиці. Цілісний аналіз рушійних сил допоможе визначити кінцеві цілі та вдосконалити маркетингові стратегії, щоб отримати конкурентну перевагу.

Ключовий драйвер ринку сонячної черепиці

Збільшення інвестицій у сектор відновлюваної енергетики є одним з ключових факторів зростання ринку сонячної черепиці. Наприклад, очікується, що Індія досягне цільового показника відновлюваної енергетики в 500 ГВт до 2030 року. Китай також інвестує у відновлювану енергетику. включаючи сонячну енергетику, в рамках ініціативи “Один пояс, один шлях” (BRI). Станом на 2021 рік 31% інвестицій Китаю в BRI припадає на сектор сонячної та вітрової енергетики. Крім того, багато європейських країн, таких як Норвегія, Ісландія та Швеція, покладаються на відновлювані джерела для задоволення більше половини свого загального річного попиту на електроенергію. Це пов’язано з впровадженням жорстких норм викидів в країнах ЄС. Так, зміщення фокусу на відновлювані джерела енергії збільшує інвестиції в енергетичну галузь. Це стимулює зростання світового сектору сонячної енергетики, що, в свою чергу, сприятиме зростанню світового ринку сонячної черепиці протягом прогнозованого періоду.

Ключова тенденція ринку сонячної черепиці

Розвиток будівель з нульовим споживанням енергії є однією з ключових тенденцій ринку сонячної черепиці, що підтримує зростання ринку. Концепція будівлі з нульовим споживанням енергії (ZEB). це технологія енергоефективності, при якій будівля виробляє власну енергію за допомогою поновлюваних джерел енергії, яка дорівнює кількості енергії, яку вона використовує на щорічній основі. ЗЕБ будуються з використанням спеціальних матеріалів, таких як добре ізольовані будівельні конструкції, щоб запобігти витокам від нагрівання/охолодження. Це підвищує загальну ефективність будівлі. Відновлювані джерела енергії, такі як сонячні фотоелектричні батареї, паливні елементи і технології зберігання енергії, використовуються для виробництва енергії, необхідної для будівлі. Електроенергія виробляється на об’єкті з використанням низьковуглецевих енергетичних систем, а механізм внутрішнього дизайну будівлі сприяє зменшенню кількості споживаної енергії. Такий розвиток ЗЕБ буде підтримувати зростання ринку протягом прогнозованого періоду.

Ключовий виклик ринку сонячної черепиці

Переривчастий характер сонячної енергії є одним з факторів, що перешкоджають зростанню ринку сонячної черепиці. Сонячна енергія не доступна в будь-який час доби, як викопне паливо. Потужність сонячних енергетичних систем сильно варіюється через зміну рівня сонячного випромінювання в різний час доби і в різні пори року. Ця переривчаста природа породжує потребу в резервному живленні для підтримки попиту на електроенергію і збільшує операції, пов’язані з плануванням роботи електромережі. З іншого боку, подолання переривчастого характеру сонячної енергії все ще потребує використання передових технологій, тоді як в інших відновлюваних джерелах, таких як насосна гідроенергетика, системи використовують зворотний потік води у водосховище для вироблення енергії. Такі фактори, пов’язані з сонячною енергетикою, будуть перешкоджати зростанню ринку сонячної черепиці протягом прогнозованого періоду.

Цей звіт про аналіз ринку сонячної черепиці також надає детальну інформацію про інші майбутні тенденції та виклики, які матимуть далекосяжний вплив на зростання ринку. Практичне розуміння тенденцій та викликів допоможе компаніям оцінити та розробити стратегії зростання на 2022-2026 рр.

Аналіз материнського ринку

Technavio класифікує світовий ринок сонячної черепиці як частину світового ринку відновлюваної електроенергії. У нашому дослідженні широко висвітлені зовнішні фактори, що впливають на потенціал зростання материнського ринку в найближчі роки, які будуть визначати рівні зростання ринку сонячної черепиці протягом прогнозованого періоду.

Хто є основними постачальниками ринку сонячної черепиці?

У звіті аналізується конкурентний ландшафт ринку та пропонується інформація про кількох постачальників ринку, включаючи:

 • Agni Solar System Pvt. Ltd.
 • Alternative Energy Store Inc.
 • Anu Solar Power Pvt. Ltd.
 • Canadian Solar Inc.
 • CertainTeed
 • E Solar
 • FlexSol Solutions BV
 • Hanergy Thin Film Power EME BV
 • JA Solar Technology Co. Ltd.
 • Luma Solar
 • PV Technical Services Inc.
 • Solarmass Energy Group Ltd.
 • Sunflare
 • SunPower Corp.
 • SunTegra Solar
 • Tesla Inc.
 • Trina Solar Co. ТОВ “Ану Солар Пауер.
 • Vikram Solar Ltd.
 • Yingli Green Energy Holding Co. Ltd.

Це статистичне дослідження ринку сонячної черепиці охоплює успішні бізнес-стратегії, розгорнуті ключовими постачальниками. Ринок сонячної черепиці є фрагментованим, і постачальники розгортають стратегії зростання, такі як НДДКР та інновації, щоб конкурувати на ринку.

Інформація про продукт та новини

 • Agnisolar.com. Компанія пропонує сонячну систему, а саме сонячну систему для даху.
 • Altestore.com. Компанія пропонує сонячні сингли через свою дочірню компанію Real Goods.
 • Визначені.com. Компанія пропонує сонячні сингли, а саме Apollo II.

Щоб максимально використати можливості та оговтатися від наслідків COVID-19, учасники ринку повинні більше зосередитися на перспективах зростання у швидкозростаючих сегментах, зберігаючи при цьому свої позиції в сегментах, що повільно зростають.

Звіт про прогноз ринку сонячної черепиці пропонує глибоке розуміння ключових профілів постачальників. Профілі містять інформацію про виробництво, сталий розвиток та перспективи провідних компаній.

Аналіз ланцюжка створення вартості на ринку сонячної черепиці

Наш звіт містить вичерпну інформацію про аналіз ланцюжка створення вартості на ринку сонячної черепиці, яку постачальники можуть використовувати для отримання конкурентних переваг протягом прогнозованого періоду. Наскрізне розуміння ланцюжка створення вартості має важливе значення для оптимізації прибутку та оцінки бізнес-стратегій. Дані, доступні в нашому сегменті аналізу ланцюжка створення вартості, можуть допомогти постачальникам знизити витрати та покращити обслуговування клієнтів протягом прогнозованого періоду.

Які регіони є ключовими для ринку сонячної черепиці?

Для отримання додаткової інформації про частку ринку в різних регіонах запросіть БЕЗКОШТОВНИЙ зразок зараз!

34% зростання ринку протягом прогнозованого періоду припадатиме на Азійсько-Тихоокеанський регіон. Китай і Японія є ключовими ринками для ринку сонячної черепиці в АТР. Зростання ринку в цьому регіоні буде повільнішим, ніж зростання ринку в інших регіонах.

Зростаючі екологічні проблеми, зростаючий попит на енергію та підтримка державного регулювання сприятимуть зростанню ринку сонячної черепиці в АТР протягом прогнозованого періоду. Цей звіт про дослідження ринку містить детальну інформацію про конкурентну розвідку, маркетингові прогалини та регіональні можливості для постачальників, що допоможе у створенні ефективних бізнес-планів.

Аналіз впливу та відновлення після COVID

Встановлення сонячної черепиці зазнало негативного впливу через заходи соціального дистанціювання, вжиті проти поширення COVID-19. Однак, завдяки швидкій вакцинації та відновленню будівельної галузі, попит на сонячну черепицю почав зростати у 2021 році. Таким чином, завдяки значному зростанню додавання сонячних потужностей по всьому Китаю та зростаючій увазі до технології BIPV, очікується, що регіональний ринок сонячної черепиці буде помірно зростати протягом прогнозованого періоду

Які сегменти ринку сонячної черепиці приносять найбільший дохід?

Щоб отримати додаткову інформацію про ринковий внесок різних сегментів, надішліть запит на безкоштовний зразок

Зростання частки ринку сонячної черепиці за рахунок сегмента кремнієвих фотоелектричних елементів буде значним протягом прогнозованого періоду. На сегмент силіконових фотоелектричних матеріалів припадає найбільша частка світового ринку сонячної черепиці. Сонячна черепиця. це будівельний продукт, який інтегрується в покрівлю з дранки, шиферні та бетонні покрівлі. Більшість сонячної черепиці виготовляється з силікону, який встановлюється з існуючими покрівельними матеріалами. Деякі черепиці виготовляються з монокристалічного кремнію. Оскільки елемент складається з одного кристала, електрони, які генерують електрику, мають більше простору для руху. Такі фактори будуть стимулювати зростання кремнієвого фотоелектричного сегмента протягом прогнозованого періоду.

Цей звіт містить точний прогноз внеску всіх сегментів у зростання розміру ринку сонячної черепиці та практичні рекомендації щодо впливу COVID-19 на кожен сегмент ринку.

Обсяг ринку сонячної черепиці

Tesla, GAF, RGS і тепер Hanergy: чи нагріють сонячні дахи (нарешті) в цьому році?

Hanergy показала найновішу версію своїх 18.7% Тонкоплівкова плоска сонячна черепиця в Австралії минулого тижня, коли вона готується до U.S. і глобальний запуск продукту пізніше в 2019 році.

прогноз, аналіз, ринк, сонячної, географ, 2022-2026

Виставка тонкоплівкового плоского соляртилу Hanergy в штаб-квартирі CSR Monier, Роузхілл, Сідней

Частка

Hanergy. виробник красивих речей. продемонстрував свою вишукану тонкоплівкову плоску сонячну черепицю CIGS SOLARtile 18.7% ефективний продукт в штаб-квартирі CSR Monier Roofing в Роузхіллі, Сідней, Австралія, минулого тижня. Сьогодні вранці компанія оголосила, що готується до запуску продукту в Австралії, Новій Зеландії, Південно-Східній Азії, Японії та Сполучених Штатах. В даний час Hanergy співпрацює з компанією з виробництва будівельних матеріалів CSR Group для запуску продукту. інформацію можна знайти на сайті австралійського партнера тут.

Hanergy каже, що тонкоплівкова плоска SOLARtile може бути кращою технічною відповідністю для U.S. ринок з його плоскою, квадратною формою, що відповідає місцевим житловим стандартам, простіше і відповідає 5 мільйонам одиниць на рік ринку покрівельних покриттів з бітумної черепиці. Черепиця використовує структуру “перехресного з’єднання”, де замок між плитками розміщений посередині плитки наступного ряду, забезпечуючи гідроізоляцію.

прогноз, аналіз, ринк, сонячної, географ, 2022-2026

The U.S. на ринку сонячних дахів для житлових будинків з’явилися RGS Energy, Tesla, GAF Energy, Sunflare, Certainteed та купа інших невеликих майстерень. І щоб зайняти людей. допомога Midsummer, який щойно оголосив про випуск тонкоплівкового продукту для металевої сонячної покрівлі для США.S. ринок.

І, незважаючи на всі зусилля, поки що ми маємо RGS Energy, яка шукає “альтернативні стратегії”, гігафабрику Tesla в Буффало, яка випускає лише кілька десятків сонячних дахів, вдосконалюючи свій продукт, і тепер Hanergy, чия вигнута сонячна черепиця вже була в США.S. сонячні конференції. але не U.S. дахи. протягом багатьох років.

По-перше, це 120 ГВт/річна горила в кімнаті. глобальний ланцюжок постачання полікремнієвих пластинчастих модулів, збірки, дистрибуції, фінансування та встановлення. Оскільки ефективність сонячних елементів все ще зростає, а крива навчання все ще агресивно впливає на ціни на сонячні модулі, заводи LONGi, Jinko, Hanwha, LG та багатьох інших виробників не збираються зупинятися на досягнутому.

Без сумніву, індустрія покрівельних матеріалів має певний вплив, оскільки GAF Energy належить GAF. найбільшій покрівельній компанії Північної Америки, в той час як Standard Industries (материнська компанія як GAF, так і GAF Energy) є найбільшою в світі компанією з виробництва покрівельних матеріалів. Однак продукт “сонячного даху” від GAF Energy насправді є стандартним сонячним модулем на 60 фотоелементів з деякими дійсно приємними апаратними вдосконаленнями. І хоча Hanergy є досить великою компанією, їй потрібно вирішити деякі складні фінансові проблеми, перш ніж вона зможе по-справжньому кинути виклик індустрії сонячних модулів на 60 і 72 комірки.

І реальність така, що навіть якщо ці продукти будуть мати приголомшливий успіх у своїх власних аспектах, все одно пройде десятиліття, перш ніж вони зможуть зайняти серйозну частку ринку.

Цей контент захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви бажаєте співпрацювати з нами та хочете повторно використати частину нашого контенту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

Джон Фіцджеральд Вівер

Commercial Solar Guy. комерційний розробник комунальних сонячних електростанцій, генеральний підрядник комерційних та житлових сонячних електростанцій, а також консультант. Ми будуємо проекти в штатах Массачусетс, Ріо-де-Жанейро, Нью-Йорк, а незабаром і в Пенсильванії.

Гнучка сонячна черепиця Hantile від Hanergy.

Китайська компанія Hanergy випустила останнє покоління своєї флагманської гнучкої сонячної черепиці Hantile. Вони легші, тонші, гнучкіші та мають підвищену продуктивність порівняно з попереднім поколінням. Давайте подивимось, як вони виглядають у порівнянні з деякими іншими сонячними черепицями на ринку.

Гнучка сонячна черепиця Hantile

прогноз, аналіз, ринк, сонячної, географ, 2022-2026

У новому Hantile використовується одинарний, а не подвійний шар скла. Це дозволило знизити вагу кожної плитки до 5.2 кг. Скло загартоване до ультра-білого кольору, тому воно надзвичайно міцне і здатне забезпечити рівень пропускання 91.5%. Як повідомляє PR News, дах з одного скла Hantile може генерувати енергію при температурі в діапазоні від.40 градусів за Цельсієм до.85 градусів. Їх життєвий цикл становить 30 років, і в кожній черепиці використовується сонячна батарея на основі селеніду міді, індію та галію (CIGS) з 17.52% ефективності. З точки зору екологічності, кожні 100 квадратних метрів Hantile еквівалентні посадці 340 дерев. На черепицю надається довічна гарантія (30 років) і довічна гарантія на платне технічне обслуговування.

“Ми раді представити наступне покоління нашого інноваційного будівельного рішення Hantile”. сказав засновник Hanergy пан. Лі Хецзюнь. “Завдяки своїм провідним у галузі можливостям виробництва енергії та придатності для будь-якої будівлі, я впевнений, що Hantile встановить новий стандарт для нових енергетичних застосувань у будівництві будівель”.”

Енергія

Згідно з їхнім прес-релізом, Hanergy є найбільшою у світі компанією з виробництва екологічно чистої енергії. Вони працюють з гідроенергетикою, вітроенергетикою та сонячною енергією. З 2009 року вони досліджують тонкоплівкову сонячну енергетику і з оновленою технологією випускатимуть сонячну черепицю, складні сонячно-паперові павербанки, сонячні рюкзаки для сонячного кемпінгу, BIPV, сонячні дороги та багато іншого. У компанії працює понад 16 000 співробітників, і останнім часом у них виникли фінансові проблеми: SFC наказала їм виплатити заборгованість своїм дочірнім компаніям, а акції компанії припинили торги на Гонконгській біржі. Сподіваємось, ця нова технологія може допомогти Hanergy повернутися на правильний шлях.

Hanergy Hantile проти сонячного даху Tesla

прогноз, аналіз, ринк, сонячної, географ, 2022-2026

Про сонячну покрівлю Tesla Solar Roof багато говорили протягом останнього року, але було досить багато конкурентів, які піднімали руки вгору, наприклад, сонячна черепиця Tractile, яка є набагато більш ефективною за ціною, ніж пропозиція Tesla. Наразі нові Hantile від Hanergy не мають ціни для австралійської інсталяції, але схоже на те, що “c-подібна структура пазів”, яку вони використовували для виробництва, означає, що їх буде досить легко встановити. Попередні світильники Hantile, випущені у 2017 році, мали коефіцієнт перетворення 16.5%, а тепер може похвалитися 17.52% коефіцієнт перетворення.

Ціна минулорічної потрійної арочної сонячної черепиці становила 130 юанів (~285 AUD)/м2, тому буде цікаво дізнатися, скільки коштує нова черепиця. Ми звернулися до Hanergy за коментарем і дамо вам знати, як тільки у нас з’явиться більше інформації. Ми будемо шукати відгуки, ціну, дати випуску та інше!

Топ-5 альтернатив сонячним дахам Tesla (Посібник для покупців)

прогноз, аналіз, ринк, сонячної, географ, 2022-2026

Які найкращі альтернативи сонячним дахам Tesla?

 • Черепиця CertainTeed Apollo II
 • Сонячний дах Luma Solar Roof
 • SunTegra
 • Ennogie
 • GB Sol

Завдяки гарному маркетингу, сонячні дахи Tesla повільно набирають популярність в останні роки. Однак, тепле прийняття більш привабливого двоюрідного брата сонячних панелей також пов’язане з додатковою цінністю продукту для споживачів зеленої енергії, які цінують візуальну привабливість.

І, як і всі розумні інвестори, ми завжди шукаємо кращі альтернативи перед тим, як купувати.

Дійсно, сонячна черепиця є нещодавнім доповненням до лінійки продуктів Tesla. Однак для раціонального інвестора отримання бажаних переваг продукту, не платячи за гучну назву, означає швидке повернення інвестицій.

Але перед тим, як ми перейдемо до тонкощів альтернативних сонячних дахів Tesla, давайте спочатку трохи поговоримо про провідного претендента: Тесла Ілона Маска.

Після короткого вступу ми порівняємо загальні плюси та мінуси сонячних дахів зі звичайними сонячними панелями. Наші читачі повинні знати, що вони отримують, окрім більш високих витрат.

Відмова від відповідальності за рекламу

Climatebiz підтримується читачами. Ми можемо заробляти партнерську комісію, коли ви купуєте за посиланнями на нашому сайті.

DELTA Max 110W 600 Off

Використовуйте наш код купона, щоб отримати цю обмежену пропозицію від EcoFlow, поки вона діє. Підстрахуйте свій будинок під час відключення електроенергії за допомогою сонячної панелі DELTA Max 110W.

Що таке сонячний дах Tesla?

Отже, що таке сонячний дах Tesla? Для кого вони призначені і чим відрізняються від більш традиційних сонячних панелей?

Для тих, хто вперше стикається з цим продуктом, сонячна черепиця Tesla. це просто черепиця з вбудованими сонячними елементами, які перетворюють сонячну енергію в електричну.

Припустимо, ви належите до тих людей, які цінують зелену енергію, зберігаючи при цьому зовнішній вигляд свого даху з будь-якої причини. В такому випадку, ви є частиною цільової ніші цього продукту компанії Tesla та інших виробників.

Хоча Tesla є, мабуть, найпопулярнішою компанією, яка пропонує сонячну черепицю для даху, є багато альтернативних компаній, які також пропонують таку ж обіцянку. гладкий скляний сонячний дах, що генерує зелену енергію.

Не секрет, що маркетингова команда Tesla знає, що робить, створюючи позитивні емоції навколо своїх продуктів, таких як електромобілі та енергетичні стіни. Цей аспект маркетингу їхнього бренду феноменально сприяв створенню лояльних прихильників.

Сонячний дах Tesla. це відносно нова концепція, яка об’єднує елементи сонячних панелей безпосередньо з вашим дахом. Більшість з вас, можливо, не знають цього, але Tesla не є першопрохідцем концепції сонячних дахів. Натомість він створив необхідний емоційний заклик для нішевих аудиторій, щоб покровительствувати цій інновації.

Перший сонячний дах

За даними lead-innovation.com, Альберт Джозеф Антуан Лауманс, Рейнхард Лепсієн та Хайнц Мюллер винайшли сонячну черепицю для даху. Згодом Gasser Group та ZEP запатентували цю ідею та перетворили її на бізнес.

Ці компанії отримали вигоду від масованої реклами Tesla на цій сонячній черепиці, висловивши своє захоплення тим, що Ілон Маск пролив світло на цю інновацію.

Сонячний дах Tesla складається з двох типів текстурованої черепиці зі скляної черепиці:

Якщо ви вирішили встановити сонячну скляну покрівлю Tesla, ви можете використовувати не сонячну черепицю, тому що, швидше за все, вам не потрібно буде вбудовувати сонячні елементи в кожну черепицю. Тільки активна сонячна черепиця містить сонячні елементи, в той час як неактивна служить в якості наповнювача після заміни даху на сонячні батареї.

Tesla Solar Roof V3 має довжину 114 см і ширину 43 см, і вона може виробляти близько 58 Вт при вартості близько 6.49 за ват.

прогноз, аналіз, ринк, сонячної, географ, 2022-2026

Сонячні панелі проти. Сонячний дах

прогноз, аналіз, ринк, сонячної, географ, 2022-2026

Перш ніж купувати сонячні дахи, давайте спочатку розглянемо деякі міркування і порівняємо цей новий ринковий продукт з традиційними сонячними панелями.

прогноз, аналіз, ринк, сонячної, географ, 2022-2026

Зовнішній вигляд

Це основна перевага сонячної черепиці Tesla. За словами компанії Tesla, її Solar Roof версії 3. це сонячна плитка зі скляним покриттям, яка використовує гідрографічний друк, щоб зробити її здалеку схожою на шифер, глиняну черепицю або темну черепицю.

З іншого боку, сонячні панелі доступні лише в традиційних чорному та синьому кольорах. Інсталятори сонячних батарей розміщують їх на кронштейнах на існуючих або готових дахах. По суті, очевидно, хто є власником сонячних панелей в районі, що може бути непривабливим для деяких.

Встановлення

Ентузіасти зеленої енергетики, які обирають сонячні панелі, мають більше шансів вибрати серед різних сонячних інсталяторів, оскільки багато підрядників знайомі з установкою звичайних панелей.

З іншого боку, сонячні дахи. це спеціалізовані продукти, які ідеально підходять для власників, які шукають заміну даху. Вони є частиною покрівельного матеріалу і, як правило, повинні покривати весь дах.

Ефективність

Однак виробництво сонячних елементів залежить від орієнтації та нахилу, тому сонячні дахи менш ефективні і часто вимагають більшої уваги при розміщенні на плоских дахах.

Крім того, за оцінками PV Magazine USA, ефективність сонячних дахів Tesla падає в межах 4-11%. Це відносно низький показник у порівнянні з сонячними панелями, ефективність яких становить від 15% до 25%.

Вартість

З точки зору ціни, використання сонячного даху Tesla Solar Roof матиме три складові витрат:

Перевіривши онлайн-калькулятор Tesla Solar Roof, стає зрозуміло, що цей варіант обійдеться дорожче, ніж сонячні панелі.

Не кажучи вже про те, що ви також обмежуєтесь обслуговуванням Tesla.

Чи варто купувати сонячний дах Tesla?

Основна причина вибору сонячного даху Tesla. це візуальна привабливість. Однак ми хочемо зазначити, що сонячні дахи не настільки комерційно зрілі, як сонячні панелі. Тому існує велика ймовірність того, що в майбутньому вартість знизиться ще більше.

Тепер, чи варто купувати Tesla Solar Roof?

Для нас цей варіант має сенс лише в тому випадку, якщо ви повністю зацікавлені в чудовій естетиці та доповненні парку продуктів Ілона Маска, таких як Tesla Cars та Powerwalls. Окрім цих причин, ми вважаємо, що сонячні панелі все ще є найкращим вибором для тих, хто хоче повернути свої інвестиції якнайшвидше.

У будь-якому випадку, ви все одно вирішили використовувати сонячну енергію для отримання електроенергії, а це вже щось значить.

Альтернативи сонячним дахам Tesla у 2021 році

Тепер, коли ми маємо базове уявлення про те, як працює сонячний дах, давайте подивимося на наші 5 найкращих альтернатив сонячному даху Tesla.

Черепиця CertainTeed Apollo II

CertainTeed. північноамериканська компанія, яка виробляє покрівельні матеріали, ізоляцію, стінові плити та багато іншої продукції.

Сьогодні компанія пропонує два варіанти продукту. Перший продукт. це пластини сонячних елементів Apollo II, які ви можете безпосередньо прикріпити на свій дах.

З іншого боку, Apollo II Tile більше схожа на Tesla Solar Rooftop, повністю інтегруючи сонячні елементи в черепицю.

А як щодо вартості? Ну, це складна частина. Як виявляється, CertainTeed не вказує свою ціну за встановлення продуктів Apollo. Однак наші добрі друзі з Undecidedmf повідомляють, що ціна становить близько 6.54 за ват.

Якщо припустити, що це ціна лише сонячних елементів, ми вважаємо, що це реально, оскільки ми все ще повинні враховувати інші сонячні компоненти та робочу силу при монтажі.

У підсумку, коли ви вирішите використовувати продукцію CertainTeed, ви платите менше, ніж бренд Tesla, в обмін на знижений фактор “Eye-Candy” для сонячних дахів, як показано на зображенні нижче.

прогноз, аналіз, ринк, сонячної, географ, 2022-2026

Сонячний дах Luma

Luma solar. ще одна американська компанія на ринку, яка виробляє 60-ватну сонячну покрівлю з тонких полікристалічних елементів розміром 138.6 x 38.7 см. Як і Tesla, вони постачаються з 25-річною гарантією та гарантованим виходом 80%. Тільки сонячні дахи коштують 4.50 за ват.

SunTegra

Ще однією альтернативою сонячним дахам Tesla, яку варто розглянути, є сонячний дах SunTegra. Це також сонячна черепиця “два в одному”, яка забезпечує виробництво сонячної енергії та захист будинку.

прогноз, аналіз, ринк, сонячної, географ, 2022-2026

Компанія намагається відокремити себе від конкурентів, пропонуючи інноваційний дизайн, який дозволяє інтегрувати кожну плитку безпосередньо зі стандартними американськими черепичними покрівельними системами. Кожна плитка розміром 134 x 43 см виготовлена з високоякісних монокристалічних сонячних елементів і запатентованої технології TegraVent для забезпечення підвищеної сонячної ефективності. Ця ціннісна пропозиція має на меті досягти оптимального співвідношення вартості, естетики та продуктивності для своїх покровителів.

Кожна плитка коштує близько 6.16 за ват і поставляється з 25-річною обмеженою гарантією на потужність і 10-річною обмеженою гарантією на продукт.

Ennogie

Ennogie. це компанія, що займається зеленими енергетичними рішеннями, яка базується в Данії. Їх основна лінійка продуктів на даний момент. це сонячна черепиця та панелі для даху.

Погляд Ennogie на перехід на сонячну енергію

Тепер, перш ніж ми перейдемо до пропозицій сонячних дахів від Ennogie, давайте приділимо хвилинку і оцінимо простий пункт, який вони зробили про те, чому вигідно мати сонячні дахи.

На своєму веб-сайті Ennogie виправдовує ціну на сонячну черепицю тим, що дахи рано чи пізно доведеться замінювати. Тому, чому б не змусити її заробляти гроші, ніж амортизувати та нести витрати. Ennogie добре пояснює цей момент, використовуючи ілюстрацію нижче.

прогноз, аналіз, ринк, сонячної, географ, 2022-2026

Озираючись назад, цей аналіз витрат і вигод може здатися здоровим глуздом. Однак, це гарне нагадування про те, що краще повернути інвестиції за допомогою сонячних панелей або сонячної черепиці, ніж просто втратити гроші через просту амортизацію даху.

Ennogie Tesla Solar Roof Alternative

Тепер давайте поговоримо про альтернативу Tesla Solar Roof, яку пропонує Ennogie.

В даний час компанія представляє дві панелі в якості варіантів сонячної черепиці для даху. панель потужністю 55 Вт і панель потужністю 130 Вт. Залежно від конструкції вашого даху, Ennogie пропонує різні методи укладання черепиці, які максимізують активне виробництво сонячної енергії.

Цей приклад варто обговорити, оскільки принципи виробництва сонячної енергії (нахил і кут) також застосовуються до інших раніше згаданих продуктів для сонячних дахів. Це показує, що складні конструкції даху потребують різних рішень, таких як “регулювальні панелі”.” Ці регулювальні панелі служать в якості заповнювачів в місцях, які не є оптимальними для виробництва сонячної енергії.

прогноз, аналіз, ринк, сонячної, географ, 2022-2026

На ілюстрації покрівельних конструкцій вище показано склад “активних” і “пасивних” панелей в різних будівлях на прикладі 1700 кв.м. фути. площа даху.

Помаранчевим кольором виділені зони “активного виробництва сонячної енергії” на сонячному даху.

На основі знайдених нами прикладів та інформації в Інтернеті, сонячний дах Ennogie обійдеться вам приблизно в 4.19 за ват. Це найдешевший з цієї кураторської групи.

GB Sol

GB Sol. найпопулярніший виробник та інсталятор сонячних дахів серед наших читачів у Великобританії. Це чудова альтернатива сонячним дахам для тих, хто хоче встановити сонячну черепицю і не бажає чекати, поки Ілон Маск виконає свою обіцянку зробити сонячні дахи Tesla доступними у Великобританії.

GB Sol’ пропонує синювату сонячну черепицю, яка важить 3.5 кг. Кожна черепиця має рейтинг 27.5 Вт і має 25-річну гарантію на продукт, його сонячні характеристики та здатність захищати від атмосферних впливів.

За оцінкою експертів theecoexperts.co.У Великобританії система сонячної черепиці потужністю 4 кВт обійдеться вам до 21 263 фунтів стерлінгів. Розділивши 21 263 на 4 кВт, ми отримаємо 5.32 за ват.

Зараз, протягом багатьох років, багато компаній, що виробляють сонячні дахи, проклали собі шлях на головну сцену разом з Tesla. Однак бракує суттєвої інформації для створення всебічних порівнянь. Поки ми не отримаємо більше даних, ми розміщуємо ці компанії тут для подальшого використання:

Заключні думки

Сонячні дахи, за своєю суттю, служать тій же меті, що і сонячні панелі. виробляти сонячну енергію. Вони призначені для людей, які цінують гладкі та стримані дахи, що сприяють зеленому руху, але коштують недешево.

Міркування при виборі альтернативних варіантів сонячних дахів

Вибір сонячного даху означає більш тривалу окупність інвестицій. Ми говоримо, грубо кажучи, щонайменше про десятиліття.

Також не дивно, що компаніям важко узагальнювати через різні спеціалізовані ставки заробітної плати, умови будівництва та необхідні електромонтажні роботи.

Технології сонячної черепиці все ще відносно молоді на ринку, і потрібен час, щоб споживачі мали більш детальну інформацію для прийняття більш зручних інвестиційних рішень. У попередній статті ми вже згадували, що сонячним панелям знадобилися десятиліття розвитку та економія на масштабах, щоб відчути значне зниження ціни.

Чому альтернативи сонячним дахам Tesla є життєздатними

Незважаючи на те, що Tesla є найпопулярнішим брендом, їй ще далеко до домінування на цьому ринку через високі ціни, невиконані обіцянки та обмежену територію обслуговування. Ці прогалини є причиною того, що інші компанії, що виробляють сонячні дахи, все ще мають шанс конкурувати на ринку сонячних дахів.

Як підсумок, ось таблиця, що ілюструє приблизну вартість кожної компанії, яка пропонує сонячні дахи:

Залишити відповідь