Порівняйте ціни та відгуки про постачальників сонячної енергії поблизу вас онлайн. Літій-фосфатний сонячний генератор

Чому Jackery Explorer 1000 не може конкурувати з конкурентами

Викрадення електроенергії на відкритому повітрі. Компанія Jackery Explorer 1000 була заснована в 2012 році в Кремнієвій долині. Засновник був попереднім інженером акумуляторів Apple. Вони стверджують, що є першою компанією, яка створила портативну електростанцію з літієвою батареєю в 2015 році. Незалежно від того, були вони першими чи ні, літієві батареї. це єдиний вихід.

Компанія Jackery зробила собі ім’я на ринку сонячних генераторів, особливо на Amazon. Перегляньте відгуки про їхні портативні електростанції, і ви побачите тисячі задоволених клієнтів. Jackery Explorer 1000. це їх найновіша і найбільша модель на сьогоднішній день. Їх попередні моделі були на 500, 240 і 160. Номер моделі, звичайно, відповідає потужності та розміру системи з точки зору ємності акумулятора.

У той час як попередні моделі чудово підходили для мобільних телефонів, ноутбуків, Bluetooth-колонок тощо, 1000 відкриває потенціал для більш потужних електроприладів. Давайте розберемо його та пройдемося по його особливостях пункт за пунктом.

Ємність акумулятора

Jackery Explorer 1000 поставляється досить потужним. 1002 Вт-год (21).6V, 46.Літій-іонний акумулятор NMC на 4 Ач. Маючи 21.6V батарея проти 12V має багато переваг.

 • Це знижує витрати. З інвертором потужністю 1000 Вт і 12-вольтовою батареєю у вас буде 83 ампера, що протікають через мідну проводку всередині пристрою. З інвертором потужністю 1000 Вт і 21.Акумулятор на 6 В, у вас буде лише 46 ампер. Це означає, що мідний дріт для 12 В повинен бути майже вдвічі товщим або подвоєним. Мідний дріт є дорогим, тому можливість використовувати менший розмір економить гроші на виробництві та економить гроші для споживача.
 • Вища напруга працює ефективніше, ніж 12 В. Чому? A 21.6V батарея працює на 46 ампер. Батарея на 12 В має струм 83 ампера. Електричний струм (ампер) викликає тепло. Чим більше струм, тим більше тепла. Чим більше тепла в проводці, тим більше енергії витрачається даремно, що робить вашу систему менш ефективною. У цьому випадку 21.Акумулятор на 6 В буде майже вдвічі ефективнішим за акумулятор на 12 В. Це означає, що незалежно від того, чи заряджаєте ви акумулятор, чи використовуєте його для живлення обладнання, ви отримуєте мінімальну втрату енергії, завдяки чому ваш акумулятор заряджається швидше або має більшу потужність.

Приємно бачити, що всі ці компанії використовують високоякісні літій-іонні батареї. Однією з переваг літій-іонних акумуляторів є їхня вага. Вони набагато легші, ніж старі свинцеві акумулятори. 1002 Вт-год. це, мабуть, той мінімум, який вам потрібен для основних завдань генератора. Більшість людей купують маленькі і швидко розуміють, що їм потрібно більше соку. На відміну від Titan. у Jackery немає можливості розширення акумулятора. Ви отримуєте те, що отримуєте.

Батарея розрахована на 500 життєвих циклів до 80%. Один цикл батареї означає, що вона розряджається зі 100% до 0%, а потім знову заряджається до 100%. Якщо ви розряджаєте батарею до 50% і повертаєте до 100%, то 500 життєвих циклів. це фактично 1000 напівциклів. І навіть після цього батарея все ще функціонує з ефективністю 80%, що означає, що ви все ще маєте ефективний пристрій. Не зациклюйтеся на життєвих циклах. Було б добре, якби він мав 2000 життєвих циклів, як Titan, але 500 є досить стандартним, навіть якщо він нижчий.

Очевидно, що якщо ви використовуєте його час від часу, 500 зарядів вистачить на деякий час. Якби ви використовували його щодня, скажімо, для живлення холодильника постійного струму у вашому автофургоні, і розряджали його лише до 50% перед зарядкою, то він би прослужив близько 3 років. Після цього він все одно буде корисним, просто працюватиме з ефективністю 80%.

Інвертор

Інвертор для цієї моделі. це 1000-ватна чиста синусоїда з імпульсною потужністю 2000 Вт. Перевага інвертора на 1000 Вт полягає в тому, що він добре поєднується з акумулятором на 1002 Вт-год. З певних причин деякі компанії не підбирають розмір інвертора під розмір акумулятора.

Наприклад, Inergy Apex має акумулятор на 1100 Вт-год і інвертор на 1500 Вт. Під час тестування я виявив, що батарея здатна безперервно тягнути лише 850 Вт. Немає сенсу мати такий великий інвертор, якщо він не може отримати повну потужність від батареї. Ви просто платите за дорожче обладнання, яке навіть не можете використовувати. У Jackery 1000 цієї проблеми немає, і інвертор потужністю 1000 Вт може витягнути всі 1000 Вт-год акумулятора.

Вага/портативність

Однією з чудових особливостей Explorer 1000 є вага. Він важить 22 фунти. Давайте порівняємо це з аналогічними генераторами. Goal Zero Yeti 1000 важить 40 фунтів. MAXOAK Bluetti EB150 важить 38 фунтів. Це, безумовно, один з найлегших 1000-ватних генераторів на ринку.

Inergy Apex важить 25 фунтів з акумулятором на 1100 Вт-год, але, як я вже говорив вище, він обмежений у своїй потужності. Він може потягнути лише 850 Вт, тоді як Jackery 1000 може видати всі 1000 Вт.

Він також має зручну ручку для перенесення. Якщо ви шукаєте легкий генератор потужністю 1000 Вт, то це хороший варіант з точки зору ваги. Він дуже портативний для своєї потужності. Подібно до Bluetti EB150, що стосується можливостей інвертора, але менша батарея і менше сонячної енергії.

Швидкість зарядки

Великою проблемою цієї моделі є швидкість зарядки. Це не дуже вражає. Підключивши панель до розетки, ви отримаєте близько 7 годин від 0 до 100%.

Використовуючи дві сонячні панелі Jackery SolarSaga потужністю 100 Вт, вам знадобиться близько 8 годин для повної підзарядки.

(2) 100 Вт панелей х 8 годин = 1600 Вт-год. Здається, що це повинно зайняти лише 5 годин? Ну, сонячні панелі Jackery SolarSaga потужністю 100 Вт насправді заряджаються лише приблизно на 67 Вт. Наша формула буде виглядати так:

(2) 67 Вт панелей х 8 годин = 1072 Вт-год. Набагато ближче до акумулятора на 1002 Вт-год.

67 Вт здається трохи низьким, особливо з огляду на те, що Explorer 1000 має контролер заряду MPPT. Як правило, контролер заряду MPPT дозволяє панелі виробляти набагато більше енергії навіть в гірших умовах.

Хоча мені подобається розкладна конструкція панелей SolarSaga, їх вхідного сигналу дуже не вистачає, і це дійсно знижує ефективність пристрою.

Однією з моїх улюблених особливостей Jackery 1000 є те, що вони поставили вхідний штекер Anderson Powerpole! Нарешті, вони почали відмовлятися від власного 8-міліметрового штекера, який ускладнював підключення звичайних панелей до блоків Jackery. Тепер я можу використовувати простий адаптер PV Connector to Anderson Powerpole і подавати живлення на мій Jackery Explorer 1000. Це було не те, що я міг зробити з іншими своїми блоками Jackery.

Середня тривалість сонячного світла, яку ви можете очікувати в гарний день, становить близько 5 годин. Якщо для повної підзарядки потрібно 8 годин сонячного світла, вам знадобиться два дні, щоб зарядити його, і це без використання його вночі. Якби ви могли використовувати традиційні сонячні панелі, які видають 200 Вт, то за один день ви могли б зарядитися до повної потужності. Хоча вони підвищили продуктивність Jackery Explorer 1000, їхні сонячні панелі могли б бути модернізовані, щоб відповідати більшому акумулятору.

Він має можливість зарядки в автомобілі. Зарядка від автомобіля займає близько 14 годин. Це означає, що автомобільний зарядний пристрій споживає близько 70 Вт енергії.

1000 Вт / 14 годин = 71 Вт. Якщо ви їхали через всю країну з холодильником постійного струму, який споживав 30 Вт, то ви могли б повільно заряджати свій Jackery 1000 зі швидкістю 41 Вт-год/год, зберігаючи при цьому роботу холодильника.

Якщо ви використовуєте Jackery Explorer 1000 щодня для своїх електричних потреб, можливо, ви не зможете зарядити його на повну потужність одночасно. Це було б дуже неприємно під час подорожі в автофургоні або в надзвичайній ситуації.

У порівнянні з аналогічними моделями, такими як Bluetti EB150, який може мати вхідну потужність 400 Вт, він дійсно не досягає високих показників у цій галузі. Через це він може бути не найкращим варіантом, якщо ви плануєте використовувати його щодня. Якщо вам потрібно щось, що ви могли б використовувати щодня, одночасно заряджаючись на повну потужність, можливо, ви захочете поглянути на Titan.

Кількість портів на вашому генераторі має велике значення. Jackery 1000 має корисні (3) порти змінного струму 110 В (значне покращення порівняно з Jackery 500, який має лише 2 порти), (2) порти USB-A, (2) порти USB-C та (1) автомобільний порт 12 В постійного струму. Якщо ви читали будь-які інші мої огляди, ви знаєте, що одним з моїх улюблених недоліків є те, наскільки близько розетки розташовані одна до одної в багатьох системах. Деякі компанії люблять розміщувати торгові точки занадто близько одна до одної. Якщо у вас є шнур живлення з коробкою на ньому, інші розетки можуть бути закриті.

На щастя, Explorer 1000 цього не робить. Між розетками достатньо місця. А USB-порти та автомобільний порт дають вам безліч варіантів для зарядки менших предметів, таких як телефони, планшети тощо. Для розміру та портативності генератора, він має велику кількість портів, що означає, що ви можете тримати все необхідне в робочому стані, коли це необхідно.

Я шукав скрізь, щоб знайти абсолютно найкращу ціну на цей пристрій. Найкраща ціна, яку я зміг знайти на Jackery Explorer 1000, становить 999.99 на Amazon. У комплекті: 1 адаптер змінного струму, 1 автомобільний зарядний кабель, 1 паралельний адаптер SolarSaga та посібник користувача.

У якийсь момент Jackery пропонував можливість отримати безкоштовну сонячну панель SolarSaga при замовленні одиниці Jackery 1000, але з тих пір вони покінчили з цим, і в даний час немає жодних кодів купонів.

Обслуговування клієнтів та гарантія

З деякими компаніями нелегко зв’язатися. Jackery надали номер телефону та електронну пошту на своєму веб-сайті, якщо у вас є питання або проблеми з продажами. Я зателефонував їм, щоб дізнатися, чи можу я поговорити з представником і поставити йому кілька запитань.

У вступному повідомленні вас просять написати їм на електронну пошту, якщо ви телефонуєте щодо вашого замовлення. Натисніть 1, якщо у вас є інші питання. Натисніть 2 для обслуговування. Я натиснув 1 і відразу потрапив на автовідповідач. Я залишив своє ім’я, номер телефону та електронну пошту. Схоже, вони вважають за краще писати електронною поштою, тому я не здивуюся, якщо вони напишуть мені відповідь.

Їх генератори мають 2-річну гарантію, що досить довго для сонячного генератора. Якщо він працював нормально протягом цього часу, малоймовірно, що після цього щось піде не так. Він не підлягає передачі, тому, якщо ви купуєте вживаний, переконайтеся, що ви знаєте про це.

Висновок

3 наріжні камені сонячних генераторів:

Jackery Explorer 1000 має хороший інвертор і хорошу ємність акумулятора для дуже базових потреб в енергії. Вони однаково узгоджені між собою і використовують новітні технології для підвищення продуктивності. Але він не дотягує до категорії сонячних панелей. Безумовно, Джекері слід розглянути можливість модернізації у своїй наступній моделі. Якби вони модернізували вхід і мали більші сонячні панелі, вони могли б мати дійсно ефективний легкий пристрій. Крім того, якби вони змогли зробити так, щоб ви могли додати більше батарей, то було б ще краще.

З огляду на вагу та ціну, я думаю, що Jackery 1000 підійде для певних людей. Можуть бути кращі варіанти, але все є компромісом, і в той час як інші можуть перевершувати в одній області, вони можуть бути недостатньо ефективними в іншій області.

Вона не має достатньо енергії, щоб підтримувати роботу вашого будинку на щоденній основі, тому, якщо ви шукаєте щось подібне, ознайомтеся з моїм відгуком про Титан. Це, мабуть, найкраще підходить для кемпінгу вихідного дня, дня на пляжі, Vanlife або як аварійне резервне джерело живлення для холодильника, якщо сталося відключення електроенергії.

Експертний огляд сонячних генераторів Bluetti: обираємо правильний для вас

Bluetti. це 3-річний бренд, який в основному виробляє портативні сонячні генератори, системи резервного живлення та складні сонячні панелі. У їхній продукції використовується технологія акумуляторів LiFePO4, яка наразі вважається найкращим видом літієвих акумуляторів на ринку і виявилася досить популярною в спільнотах “зроби сам” та автофургонів, дозволяючи людям живити важливі пристрої та прилади в ситуаціях, коли вони знаходяться поза мережею.

Нещодавно ми протестували деякі продукти Bluetti, щоб побачити, наскільки добре вони використовують сонячну енергію, щоб підтримувати батареї зарядженими і готовими до подачі живлення на всі види енергоємних пристроїв. Ми виявили, що наш банк енергії Bluetti та сонячна панель справляються з багатьма важливими завданнями у дворі, будинку та навіть у дикій природі.

Ось повний огляд продуктів Bluetti та додаткова інформація про їх використання.

Дізнайтеся, скільки сонячних панелей вам потрібно, щоб виключити рахунки за електроенергію

Чому ви можете довіряти SolarReviews:

SolarReviews. провідний американський веб-сайт для споживчих відгуків та рейтингів домашніх сонячних панелей та компаній, що встановлюють сонячні панелі. Наші галузеві експерти мають більш ніж двадцятирічний досвід роботи в сонячній енергетиці та зберігають редакційну незалежність у своїх оглядах. Жодна компанія не може платити за зміну оглядів або оцінок, показаних на нашому сайті. Дізнайтеся більше про SolarReviews та як ми заробляємо гроші.

Основні висновки

 • Сонячні генератори Bluetti використовують літій-залізо-фосфатну (LiFePO4) акумуляторну технологію, яка є безпечнішою та довговічнішою, ніж інші конструкції літієвих батарей.
 • Компанія пропонує безліч акумуляторних батарей ємністю від 268 ват-годин до 12.3 кіловат-години.
 • Більшість акумуляторів Bluetti є портативними, і всі вони мають можливість заряджатися від сонячних панелей, які компанія також виробляє.
 • Компанія пропонує гарантію 24 місяці на свої невеликі портативні сонячні генератори і до п’яти років на свої великі домашні рішення для резервного живлення.
 • Завдяки широкому спектру доступних опцій, надійній якості збірки та чудовій технології, що стоїть за всім цим, SolarReviews рекомендує продукцію Bluetti.

Технологія Bluetti

Ключова ціннісна пропозиція Bluetti полягає у використанні літій-залізо-фосфатних акумуляторів. Ця комбінація хімічних речовин (LiFePO4, або скорочено LFP) робить батареї Bluetti більш стабільними, довговічними та менш шкідливими для навколишнього середовища, ніж типові літій-нікель-марганцево-кобальтові (NMC) батареї, що використовуються в інших популярних сонячних генераторах. Bluetti заявляє, що її LFP-батареї можуть працювати від 2 500 (серія EB) до 3 500 (серії AC і B) циклів, перш ніж їхня ємність зменшиться до 80% від початкової, порівняно з 500 циклами у батарей інших брендів.

Наступна особливість, спільна для портативних електростанцій Bluetti. це сонячна енергія. Від початкового рівня EB3A до флагманського AC200P, оснащені вбудованим контролером сонячного заряду MPPT, що дозволяє акумулятору отримувати максимальну віддачу від сонячних панелей. Bluetti виготовляє власну складну сонячну панель, але також забезпечує стандартні з’єднання MC4, тому для заряджання акумуляторів можна використовувати будь-яку сумісну сонячну батарею (з допустимою вхідною потужністю, яка відрізняється для кожного продукту).

Нарешті, Bluetti включає інвертор чистої синусоїди в кожну батарею та забезпечує кілька розеток постійного та змінного струму, щоб забезпечити можливості для живлення пристроїв. Типові розетки включають USB-A, USB-C, 120 В змінного струму та 12 В постійного струму. Крім того, всі портативні електростанції Bluetti поставляються з бездротовими зарядними панелями потужністю 15 Вт, вбудованими у верхню частину пристрою.

Як працює сонячний генератор Bluetti

Для того, щоб забезпечити хороший огляд портативних електростанцій Bluetti, ми придбали Bluetti EB55 разом зі складною сонячною панеллю PV120. За допомогою цієї пари продуктів ви можете забезпечити живленням численні пристрої поза домом і навіть забезпечити собі певний спокій у разі відключення електроенергії.

Ми вважаємо, що EB55. це добре зроблений, потужний та універсальний пристрій. Це чудовий варіант для людей, яким потрібна енергія в дорозі, чи то в кемпінгу без електромережі, як аксесуар для автофургона, чи навіть просто під час відпочинку в парку або на пляжі.

Деталі Bluetti EB55

EB55 має 537 ват-годин (Вт-год) ємності для зберігання і може видавати 700 Вт безперервної потужності (1400 Вт імпульсу). Цього недостатньо для запуску кондиціонера, але цілком достатньо для роботи повнорозмірного холодильника протягом декількох годин під час відключення електроенергії, або декількох менших приладів протягом цілого дня, навіть без підзарядки.

пора, сонячної, енергії, сонячний, генератор

Аксесуари, які постачаються з Bluetti EB55 (зліва направо): сонячний зарядний кабель, зарядний кабель постійного струму, шнур змінного струму, ремінь на липучці та блок живлення.

У комплекті з EB55 поставляється блок живлення змінного струму, кабель для заряджання від розетки постійного струму автомобіля та кабель для заряджання від сонячних панелей. EB55 має 12 розеток:

 • Чотири USB-A
 • Один USB-C
 • Два заземлених і два незаземлених виходи 120В змінного струму
 • Два роз’єми 12 В / 10 А постійного струму
 • Один роз’єм прикурювача на 12 В постійного струму

Пристрій являє собою компактний 10.94 x 7.87 x 7.79 дюймів і важить 16.5 фунтів, зі складною ручкою для перенесення зверху. Збоку пристрою є вбудований вентилятор з вентиляційними отворами, а спереду. невеликий РК-екран з підсвічуванням, який відображає стан заряду та вхідну/вихідну потужність за допомогою двох відтінків синього кольору.

Зарядка

Bluetti EB55 може заряджатися від мережі змінного струму за допомогою блоку живлення, що входить до комплекту, постійного струму від сонячних панелей або від обох джерел одночасно. Його також можна заряджати за допомогою виходу 12 В постійного струму від автомобіля або від генератора. Потужність зарядки. до 200 Вт від мережі змінного струму або сонця, або 400 Вт від мережі змінного струму та сонця одночасно.

У наших тестах сонячна панель Bluetti потужністю 120 Вт без особливих зусиль забезпечила максимальну потужність EB55 під повним сонцем у теплий день. Сонячна панель має висоту близько 2 футів і ширину 6 футів, з чотирма секціями, які розкладаються в складеному положенні. На задній частині цих секцій є тонкі “ніжки”, які відкидаються від основного корпусу і дозволяють користувачеві регулювати кут, під яким панель розміщується відносно землі, в межах від 40° до 50°.

пора, сонячної, енергії, сонячний, генератор

Особливості сонячної панелі Bluetti PV120: повністю складена, чохол на блискавці з проводами, регульована ніжка.

Вся сонячна панель одягнена в поліефірну тканину в стилі ріпстоп, з твердою пластиковою ручкою на одному кінці, яка використовується для перенесення панелі в складеному стані. Самі сонячні секції ламіновані всередині листами етилентетрафторетилену (ETFE), що дозволяє їм бути гнучкими і протистояти вицвітанню і розтріскуванню під впливом високих температур і УФ-випромінювання. Мішечок на блискавці на задній панелі однієї секції містить кабелі та список специфікацій.

пора, сонячної, енергії, сонячний, генератор

Повністю висунута сонячна панель PV120.

Ми рекомендуємо тримати батарею подалі від прямих сонячних променів, оскільки вона нагрівається під час заряджання.

На щастя, EB55 поставляється з 5.5-футовий сонячний зарядний кабель з роз’ємами MC4, а панель PV120 поставляється з власними 9.5-футовий кабель, що дозволяє легко розмістити панель на сонці, а батарею десь поруч у тіні. Оскільки Bluetti використовує стандартні сонячні роз’єми, додаткові кабелі можна придбати в Інтернеті з різних джерел, якщо вам потрібно більше 15 футів між панеллю та батареєю.

Слово застереження: Сонячні панелі Bluetti мають клас захисту IP65, що означає, що вони можуть впоратися з невеликими бризками води, але не витримують дощу та снігу. Виставляйте тільки в сухий день.

При тестуванні зарядки змінним струмом ми легко отримали обіцяні 200 Вт від зарядного пристрою, хоча слід зазначити, що зарядний блок має власний внутрішній вентилятор охолодження, який може трохи шуміти, тому краще заряджати його поза зоною чутності. Або адаптер змінного струму, або сонячна батарея здатні заповнити 537 Втч акумулятора EB55 приблизно за 3 години з порожнього, а поєднання сонячної та змінного струму разом може збільшити потужність до 400 Вт, зменшивши час зарядки до 1 години.8 годин.

Використання енергії

У наших тестах EB55 змогла живити багато важливих приладів і пристроїв, і ми рекомендуємо її для середніх навантажень, таких як заряджання телефонів і ноутбуків, кемпінг, або навіть для короткочасних заходів, таких як невеликі концерти в парку, де немає електроживлення.

Ми протестували EB55 кількома способами: живленням невеликого насоса для відкритого басейну, відтворенням живого звуку через гучномовець і повнорозмірним холодильником. У всіх цих тестах EB55 показав дуже хороші результати.

пора, сонячної, енергії, сонячний, генератор

Bluetti EB55 працює з насосом для басейну.

Завдяки акумулятору ємністю 537 Вт-год, він теоретично може працювати з насосом для басейну потужністю 33 Вт протягом 16 годин, навіть без підзарядки від сонячної батареї. На середній гучності гучномовець і деякі гітарні педалі споживають 25 Вт. Уявіть собі вечірку біля басейну з рок-групою у віддаленому місці, яка повністю працює від однієї батареї Bluetti EB55. Все, що вам знадобиться. це транспорт і джерело води.

Ближче до дому холодильник споживав від 105 Вт до 220 Вт, залежно від циклу, в якому він працював, тому він міг працювати протягом 3 годин або більше під час відключення електроенергії. Якщо ви додасте 4 години сонячної зарядки в середньому близько 100 Вт, ви можете збільшити цей час до шести годин або більше. Підключаючи холодильник лише час від часу, ви теоретично можете зберігати їжу холодною протягом декількох днів під час відключення електроенергії, використовуючи один EB55 та сонячну панель, і, ймовірно, у вас залишиться достатньо енергії для підзарядки вашого телефону.

Завдяки хімічному складу батареї LiFePO4, Bluetti може повністю заряджатися і розряджатися 2 500 разів, що може означати кілька років автономної роботи навіть при дворазовому щоденному використанні. Після такої кількості циклів ємність акумулятора має залишатися на рівні 80% від початкової.

Це досить чудова маленька батарея, і вона цілком варта своїх 499 MSRP. Але EB55. одна з найменших за ємністю батарей, які пропонує Bluetti, а деякі з продуктів компанії можуть робити набагато більше, ніж зберігати їжу холодною протягом декількох годин.

Порівняння продуктів Bluetti

Тепер давайте подивимося на деякі ключові характеристики лінійки продуктів Bluetti. Компанія пропонує як невеликі моделі, такі як EB3A початкового рівня з акумуляторним блоком ємністю 268 Вт-год, так і великі, такі як розширюваний інверторний модуль AC300, який не постачається з власним акумулятором, але може бути поєднаний з чотирма розширювальними батареями B300 на 12 Вт-год.3 кВт-год зберігання. Це майже стільки ж, як Tesla Powerwall.

Менші, більш портативні електростанції (в основному все, що поміщається в чохол для перенесення Bluetti) досить прості; просто коробки з батареями, входами і вихідними портами, в той час як більші пропозиції, такі як Bluetti AC200MAX і AC300, оснащені Bluetooth і можуть управлятися через додаток для смартфона Bluetti (новіша, маленька EB3A також підтримується додатком). Для дуже великих потреб у резервному живленні, два інверторні модулі AC300 можуть бути об’єднані з блоком Bluetti AC300 Fusion Box для створення системи на 240 В з до 24.5 кВт-год зберігання.

Ось короткий огляд портативних моделей Bluetti та їх ключові характеристики:

Продукт Ємність Вихідна потужність (перенапруга) Максимальна вхідна потужність Вт # розеток Розширюваний Максимальна ємність
EB3A 268 Вт-год 600 ВТ (1 200 ВТ) 430 Вт SolarAC 9 N Н/Д
EB55 537 Втч 700 ВТ (1 400 ВТ) 400 Вт SolarAC 12 N N/A
EB70S 716 Вт 800 ВТ (1 400 ВТ) 200 Вт Сонячна/змінний струм 12 N Н/Д
AC200P 2,000 Вт-год 2,000 ВТ (4,800 ВТ) 1 200 Вт SolarAC 17 N НЕМА В НАЯВНОСТІ
Інверторний модуль AC300 НЕМА В НАЯВНОСТІ 3,000 ВТ (6,000 ВТ) 5 400 Вт SolarAC 16 Y 12,288 Вт-год
AC200MAX 2,048 Вт 2,200 ВТ (4,800 ВТ) 1,300 Вт SolarAC 15 Y 8,192 Втч
Розширювальна батарея B230 2,048 Вт-год Н/Д Н/Д N/A Н/Д Н/Д
Розширювальна батарея B300 3,071 Вт НЕМА В НАЯВНОСТІ Н/Д Н/Д Н/Д Н/Д

Вартість

Як і багато технологічних продуктів, які ви можете знайти на Amazon, товари Bluetti часто розпродаються, і люди, які шукають продукцію компанії, часто можуть знайти купони та коди знижок в Інтернеті. Для довідки, ось MSRP найпопулярніших продуктів Bluetti:

 • EB3A: 299
 • EB55: 499
 • EB70S: 599
 • AC200P: 1,699
 • AC300 інверторний модуль: 1,899
 • AC200MAX: 1,899
 • Розширювальна батарея B230: 1 399
 • Розширювальна батарея B300: 2,199
 • Сонячна панель PV120: 299
 • Сонячна панель PV200: 499
 • Сонячна панель PV350: 849

Гарантія на батареї Bluetti

Гарантія. це те місце, де портативні батареї, такі як Bluetti, трохи поступаються спеціальним домашнім сонячним батареям. Гарантія на більшість продуктів Bluetti покриває лише 24 місяці дефектів, пов’язаних з матеріалами та якістю виготовлення. Ці продукти розраховані на тривалий термін служби, але виробник не пропонує довгострокове покриття на більшість своїх продуктів.

Тим не менш, якщо ви придбаєте AC300 з однією або кількома розширювальними батареями B300, Bluetti пропонує 48 місяців гарантії. Більші домашні системи резервного живлення, такі як EP500Pro, мають 5-річну гарантію. Вони не зовсім відповідають 10-річним гарантіям, пропонованим такими компаніями, як Generac і LG, тому, якщо ви стурбовані довгостроковим покриттям, одне з цих рішень для акумуляторів може бути кращим для вас.

За іронією долі, Generac та LG використовують літієві NMC батареї, тому Bluetti теоретично повинні пережити їх. Bluetti заявляє, що батареї серії EB витримують 2 500 циклів, перш ніж знизяться до 80% від початкової ємності, а батареї серій AC і B. 3 500 циклів, перш ніж досягнуть 80%. Припускаючи один повний цикл на день, це більше 9 років.

Як Bluetti порівнюється з конкурентами?

Коли справа доходить до кращих сонячних генераторів, Bluetti є одним з головних претендентів. Елементи батареї LFP розраховані на термін служби в п’ять разів довше, ніж у основних конкурентів. Jackery і GoalZero, а її продукція настільки ж довговічна і проста у використанні.

Надаючи 48-60 місяців гарантії на свої флагманські продукти, Bluetti перевищує стандарти, встановлені своїми конкурентами, які майже всі пропонують лише 24 місяці покриття. Справедливості заради слід зазначити, що термін служби 500 циклів майже напевно закінчиться протягом цих 24 місяців регулярного використання, тому Bluetti має шанс продовжити свої гарантії і ще більше відрізнити себе від Jackery, GoalZero та інших. Ми сподіваємося, що це станеться, коли продукція Bluetti проведе більше часу в дикій природі і доведе свою довговічність.

Який продукт Bluetti підходить саме вам?

Якщо ви перебуваєте в дорозі і вам потрібно підтримувати живлення невеликих приладів в умовах відсутності електромережі, EB55. відмінний вибір. Якщо ви просто хочете тримати свій телефон зарядженим в пустелі, новий EB3A. чудовий недорогий варіант.

Для тривалих подорожей та перебування в каюті AC200P забезпечує надійне зберігання енергії та вихідну потужність, яка може забезпечити комфорт в автономній каюті, особливо в парі з декількома сонячними панелями Bluetti, з’єднаними послідовно.

Для домашнього резервного копіювання ми рекомендуємо EP500 Pro, а не AC300 з розширювальними батареями, просто через форм-фактор і 5-річну гарантію. Якщо Bluetti коли-небудь збільшить гарантійний захист для своїх модульних батарей, ми оновимо цю рекомендацію відповідним чином.

Підсумок: чи хороша продукція Bluetti?

Батареї та сонячні панелі Bluetti вигідно відрізняються від більшості інших портативних рішень на ринку. Акумулятори LFP і сонячні панелі з покриттям ETFE. це потужні та якісно виготовлені вироби, призначені для життя поза межами електромережі. Крім того, Bluetti відповідає або перевершує галузеві стандарти для портативних пристроїв, надаючи гарантію на свою продукцію від 2 до 5 років.

Єдине застереження полягає в тому, що компанії всього лише кілька років, і ще невідомо, чи витримають її батареї передбачуваний термін служби в 2500 циклів, і чи виявиться компанія вправною в роботі зі скаргами клієнтів, якщо вони не витримають цього терміну. Але технологія надійна, продукція користується популярністю, і представники Bluetti активно залучають клієнтів через кілька каналів, включаючи групу власників. Здається, компанія робить все правильно.

Ще одне застереження полягає в тому, що сонячні панелі Bluetti не такі надійні, як справжні домашні сонячні панелі. Наприклад, вони не призначені для використання на вулиці під час дощу та снігу. Якщо ви шукаєте щось, що можна встановити у вашому будинку або навіть в автономному будиночку, справжні дахові або наземні сонячні панелі набагато надійніші і можуть витримувати несприятливі погодні умови протягом десятиліть. І ви все ще можете використовувати резервну батарею Bluetti з добре спроектованою сонячною установкою.

пора, сонячної, енергії, сонячний, генератор

Bluetti PV120; схвалена SolarReviews та Bowie.

Незважаючи на застереження, Bluetti виробляє чудові продукти. Якщо ви шукаєте спосіб забезпечити живлення важливих пристроїв, перебуваючи в дикій природі, ми рекомендуємо вам акумулятори та сонячні панелі Bluetti.

Growatt представляє сонячний генератор LFP для портативного автономного використання

Компанія приймає попередні замовлення на Infinity 1300, літій-залізо-фосфатну батарею з терміном служби 3000 циклів.

пора, сонячної, енергії, сонячний, генератор

Поділитися

Growatt оголосила, що її новий сонячний генератор Infinity 1300 використовує літій-залізо-фосфатні (LFP) батареї для досягнення 3000 циклів роботи. Генератор може бути повністю заряджений від сонячних панелей, що забезпечує ємність 1 382 Вт-год і вихідну потужність 1 800 Вт. Він може виконати швидку зарядку за 1 хвилину.8 годин з використанням входу змінного струму.

Infinity 1300 має 14 розеток постійного та змінного струму і оснащена технологією двонаправленого інвертора. Генератором можна керувати через додаток SmartGro.

Додаткові сонячні панелі потужністю 200 Вт доступні для використання поза мережею, а чотири панелі можна підключити для заряду 800 Вт. Складні панелі складаються з монокристалічних кремнієвих сонячних елементів і виготовлені з пластикового матеріалу на основі фтору ETFE, що робить їх стійкими до атмосферних впливів. Модулі мають водонепроникний рейтинг IP67, що означає, що Міжнародна електротехнічна комісія визначила, що пристрій можна опускати у водойму глибиною до метра на час до 30 хвилин.

Генератор призначений для портативного використання. У 16 років.5 на 9.1 на 11.3 дюйми, система важить менше 43 фунтів. Його оптимальна робоча температура становить від 68 F до 86 F. Система включає в себе технологію системи управління батареями Growatt (BMS), а також має функцію безперебійного живлення (ДБЖ) і можливість розширення на кілька блоків.

Компанія Growatt оголосила, що приймає попередні замовлення на сонячний генератор Infinity 1300 до 30 квітня на офіційному сайті Growatt.

У грудні компанія Growatt анонсувала літій-залізо-фосфатну (LFP) батарею для житлових і комерційних фотоелектричних систем на дахах будинків. Акумуляторна батарея APX HV має ємність 5 кВт-год з одним модулем і до 30 кВт-год з шістьма модулями. Найменша батарея має розміри 27.2 дюйми х 7.3 дюйми x 26 дюймів і важить 143.3 кілограми. Найбільша важить 694.5 фунтів і складається з двох колонок по три акумуляторні модулі, кожен розміром 27.2 дюйми на 7.3 дюйми на 49.2 дюйми. Система має максимальне паралельне розширення до 60 кВт-год.

Рік тому компанія Growatt представила сонячний генератор Infinity 1500, який має ємність акумулятора 1 554 Вт і вихід змінного струму 2 000 Вт, який, за словами виробника, може живити майже 95% зовнішніх і домашніх приладів, з 12 розетками, доступними для різних електричних потреб. Пристрій можна заряджати за допомогою до чотирьох послідовно з’єднаних сонячних панелей 24 В або за допомогою восьми сонячних панелей 12 В.

Цей контент захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви хочете співпрацювати з нами і хочете повторно використати частину нашого контенту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

Анна Фішер

Енн Фішер. старший редактор pv magazine USA. Анна. досвідчена письменниця, редакторка та журналістка.

Портативна сонячна електростанція 1000 Вт LiFePO4 сонячний генератор ДБЖ для кемпінгу

Велике спасибі за використання портативної електростанції LiFePO4 сонячного генератора виробництва Evlithium, Ви можете використовувати її для живлення своїх електроприладів або побутової електроніки в разі відключення електроенергії або коли вам потрібна електроенергія для подорожей. Ця електростанція підтримує вихід постійного струму, вихід USB та вихід змінного струму для живлення ноутбука, електроприладів, освітлення тощо.

Схема виробу електростанції LiFePO4

пора, сонячної, енергії, сонячний, генератор

пора, сонячної, енергії, сонячний, генератор

Використання вашої акумуляторної електростанції lifepo4

Увімкнення/вимкнення

пора, сонячної, енергії, сонячний, генератор

Після натискання кнопки вимикача живлення індикатор стану виходу змінного струму загоряється зеленим кольором, вказуючи на те, що вихідний порт змінного струму увімкнений і готовий до живлення вашого пристрою; тоді як червона індикація стану змінного струму означає, що вихідний порт змінного струму знаходиться в ненормальному стані, і, будь ласка, не використовуйте портативну електростанцію.

Будь ласка, негайно вимикайте вимикач живлення після використання цієї портативної електростанції.

a. Заряджання за допомогою зарядного пристрою змінного струму

Щоб зарядити цей виріб, підключіть один кінець зарядного пристрою змінного струму до цієї електростанції, а інший. до побутової розетки змінного струму. Коли виріб повністю заряджений, зарядний пристрій змінного струму загоряється зеленим кольором, і, будь ласка, вчасно відключіть зарядний пристрій змінного струму від мережі.

пора, сонячної, енергії, сонячний, генератор

b. Заряджання від сонячних панелей

Підключіть вихід сонячної панелі до зарядного входу портативної електростанції, щоб зарядити електростанцію.

c. Зарядка від автомобільної розетки 12В для прикурювача

Підключіть один кінець автомобільного зарядного пристрою до цього виробу, а інший кінець до гнізда прикурювача вашого автомобіля, щоб зарядити портативну електростанцію. Зелене світло на автомобільному зарядному пристрої вказує на те, що електростанція повністю заряджена, і, будь ласка, вчасно відключіть автомобільний зарядний пристрій від мережі.

Зверніть увагу: Щоб уникнути випадкової втрати електроенергії акумулятора вашого автомобіля, будь ласка, не вимикайте двигун автомобіля під час заряджання.

a. Як живити електроприлади змінного струму

Підключіть вилку кабелю живлення від електроприладу до вихідного порту змінного струму цієї електростанції, а потім увімкніть вимикач живлення, щоб дозволити цій розетці змінного струму живити ваш прилад.

b. Як живити пристрої через USB

Підключіть обладнаний USB-кабель вашого пристрою до USB-порту цієї електростанції, увімкніть перемикач живлення, і ця станція буде живити ваші побутові електронні пристрої через USB.

c. Як живити прилади постійного струму 12 В

Підключіть пристрій до порту постійного струму 12 В на електростанції, а потім увімкніть перемикач живлення, щоб увімкнути пристрій. Джерело живлення 12 В постійного струму для цього виробу є plug-and-play.

d. Як зарядити автомобільний акумулятор в аварійній ситуації

Підключіть автомобільний акумулятор до порту 12 В постійного струму на цій електростанції та увімкніть перемикач живлення для живлення автомобільного акумулятора. Блок живлення постійного струму 12 В цього виробу працює за принципом “підключи і працюй.

Технічні характеристики портативної електростанції

Літій-залізо-фосфатний (LiFePO4) акумулятор

Зарядка від електромережі

Захист від перезаряду, захист від розряду, захист від температури, захист від перевантаження

Застереження

a) Категорично забороняється занурювати цей виріб у воду. Якщо він потрапив у воду або вода потрапила в акумулятор, негайно ізолюйте його та зверніться до фахівця;

b) Категорично забороняється заряджати, розряджати або залишати цей виріб при високій температурі понад 40. Тримайте його подалі від вогню, обігрівачів, корозійних матеріалів тощо. Це може призвести до перегріву, загоряння або несправності виробу, скорочення терміну його служби або навіть до небезпеки;

в) Категорично забороняється заряджати цей пристрій при температурі нижче 0С;

d) Категорично забороняється бити, кидати, наступати, кидати, розбирати або впливати на цей виріб;

д) Категорично забороняється з’єднувати цей виріб з іншими послідовно або паралельно;

f) Категорично забороняється використовувати його в умовах сильної статичної електрики та сильного магнітного поля. В іншому випадку може бути пошкоджена схема захисту цього виробу;

g) Не замикайте цей виріб коротким замиканням. Не зберігайте цей виріб разом з монетами, ювелірними виробами, ключами та іншими металевими предметами;

h) Не нагрівайте цей виріб і не кидайте його у вогонь, воду або інші рідини, а також уникайте потрапляння прямих сонячних променів;

i) Вологість навколишнього середовища, в якому може використовуватися виріб, становить RH85%. Коли вологість навколишнього середовища перевищує 85%, зверніть увагу на гідроізоляцію та уникайте утворення конденсату на поверхні виробу.

к) Не допускайте зіткнення або несанкціонованого розбирання цього виробу;

k) Категорично забороняється перевантажувати цей пристрій;

l) Не дозволяйте дітям торкатися цього виробу;

m) Категорично забороняється виконувати несанкціоновану механічну обробку друкованої плати, яка може пошкодити внутрішню схему та спричинити функціональну несправність;

n) Будь ласка, заряджайте за допомогою відповідного зарядного пристрою, спеціально призначеного для літій-іонного акумулятора;

o) Категорично забороняється надмірно заряджати або розряджати цей виріб;

p) Після використання цього виробу, будь ласка, зарядіть його протягом 12 годин. Якщо цей продукт не заряджався більше 12 годин після використання, будь ласка, перевірте його напругу перед зарядкою. Якщо напруга менше 8 В, не заряджайте батарею, а тримайте її окремо в ізоляції і проконсультуйтеся з фахівцем;

q) Якщо випадково сталося самозаймання цього виробу, використовуйте вогнегасник із сухим порошком або пісок, щоб загасити вогонь;

r) Цей виріб слід заряджати та розряджати не рідше одного разу на місяць. Метод полягає в тому, щоб повністю зарядити батарею за допомогою зарядного пристрою, розрядити її, доки не спрацює захист, а потім знову повністю зарядити;

s) Якщо виріб видає специфічний запах, нагрівається, змінює колір, деформується або якщо під час використання, зберігання та заряджання виникає будь-яка аномалія, будь ласка, негайно припиніть заряджання або використання та приберіть його в безпечне місце в ізольоване місце;

t) Розміри виробу не включають розміри позицій для вихідних ліній, різних роз’ємів, ручок, коліщаток, вентиляційних отворів та інших компонентів;

Залишити відповідь