Перевірено CleanTechnica: Сонячний генератор EcoFlow DELTA 2 Max. Панель сонячна двостороння 600w

Сонячні панелі

Сонячна панель. це пристрій, який являє собою сукупність декількох сонячних елементів, з’єднаних паралельно або послідовно для спостереження за сонячним світлом, а потім генерування постійного струму (DC). Він також відомий як фотоелектричний (PV) модуль, सोलर प्लेट або सौर ऊर्जा. Існує сім основних компонентів сонячної панелі, які об’єднуються в один фотомодуль. Термін “фотовольтаїка” складається з двох слів: латинською мовою “фото” означає “світло”, а “вольтаїк”. “електрика”, що означає електрику, яка виробляється зі світла.

Що таке сонячна енергія?

Сонячна енергія. це світло і тепло, випромінюване Сонцем. На землі, щоб мати існування людського життя, поряд з киснем і водою. тепло і світло стають необхідними, а їх джерелом є сонце. Реакція ядерного синтезу, що відбувається на Сонці, є причиною теплового світла, яке воно генерує протягом мільйонів років.

Сонячному світлу потрібно близько 8 хвилин і 20 секунд, щоб досягти земної поверхні, відстань становить близько 149.22 мільйони кілометрів. Фотони, що випромінюються з поверхні сонця, долають цю довгу відстань, щоб досягти землі. Отже, фактичне розташування сонця, яке ви можете побачити, приблизно на 8 хвилин і 20 секунд раніше.

Як виробляється сонячна енергія?

Сонячні фотоелектричні модулі допомагають виробляти сонячну енергію; однак вона не може бути використана в сирому вигляді, оскільки панелі виробляють DC. постійний струм. з плоским лінійним виходом і тенденцією до великих втрат при передачі. Крім того, все побутове обладнання використовує змінний струм, синусоїдальної форми.

У цьому сценарії дуже важливим є перетворення постійного струму в змінний, для чого потрібен інвертор. Далі, виходячи з потреби, ми можемо додати якомога більше компонентів, включаючи сонячні батареї на даху, щоб виробляти електроенергію. Також дізнайтеся про її переваги, недоліки та інше тут: https://www.loomsolar.com/blogs/collections/what-is-solar-energy

Що таке сонячна панель?

Сонячні панелі (सोलर पैनल). це розташування сонячних елементів, встановлених у рамі та покритих склом. Вона також відома як сонячні фотомодулі, сонячні пластини або सौर ऊर्जा, які перетворюють безпосередньо сонячне світло в електрику. Це чисте та відновлюване джерело енергії, яке зменшує викиди вуглекислого газу, зменшує рахунки за електроенергію для власників будинків та має тривалість життя 25-30 років. Читайте більше тут: https://www.loomsolar.com/blogs/collections/what-is-solar-panel-how-it-works-and-made

Що таке сонячна батарея?

cleantechnica, сонячний, генератор, ecoflow, delta

Як ми всі знаємо, сонячна панель. це сукупність сонячних елементів. По-перше, ми повинні точно розуміти, що таке сонячна батарея? Сонячна батарея. це електричний пристрій, який перетворює енергію світла безпосередньо в електрику за допомогою фотоелектричного ефекту. Основним матеріалом, що використовується для виробництва сонячних елементів, є кремній. Ціна сонячних батарей починається від рупій. 60 до 200 на сонячний елемент будь-якої технології, такої як полікристалічні, монокристалічні та двосторонні сонячні елементи, але один сонячний елемент не може генерувати електроенергію, оскільки його напруга дорівнює 0.5 В та ампер можуть змінюватися залежно від технології сонячних елементів. Найновіша технологія сонячних батарей. це сонячна батарея TopCon, яка має ефективність 22.5%, а кількість шин. 16. Ознайомтеся з цією дослідницькою роботою, щоб дізнатися більше про це.

Що таке дахова сонячна електростанція?

Сонячні панелі, які встановлюються на дахах будівель, також відомі як сонячні дахи. Встановлення відбувається на житлових, комерційних та промислових об’єктах, таких як будинки, офіси, лікарні, школи, хостели, готелі, склади, холодильні камери, рисові млини тощо. Щоб сприяти використанню сонячних панелей у житловому секторі, уряд Індії надає субсидії до 40%.

Як формуватиметься ринок дахових сонячних електростанцій у 2022 році?

Ринок сонячних панелей на дахах зростає по всьому світу, оскільки попит на них зростає у всіх регіонах, будь то країни, що розвиваються, або розвинені країни. За даними Вікіпедії, ринок сонячної енергетики досягнув 3,90,000 Cr. (52 мільярди доларів США) у 2018 році і, як очікується, досягне 16,72,500 Cr. (223 мільярди доларів США) у 2026 році. Більше інформації тут: https://www.loomsolar.com/blogs/collections/how-will-the-solar-panel-market-shape-up-in-2022

Як працюють сонячні панелі?

cleantechnica, сонячний, генератор, ecoflow, delta

Багато споживачів хочуть знати, як працюють сонячні панелі. Отже, ми поглибили знання про цю тему. За даними дослідницького сайту ResearchGate, кількість енергії у вигляді тепла і випромінювання називається сонячною енергією. Як показано на рис.1. Променисте світло і тепло сонця є природним джерелом енергії, що використовується за допомогою ряду технологій, які постійно змінюються і розвиваються, таких як сонячна теплова енергія, сонячна архітектура, сонячне опалення, електростанції на розплавленій солі та штучний фотосинтез. Велика кількість доступної сонячної енергії робить її дуже привабливим джерелом електроенергії. 30% (приблизно.) сонячного випромінювання повертається в космос, а решта поглинається океаном, хмарами та земною поверхнею.

Фотоелементи перетворюють сонячне світло в електроенергію постійного струму (DC). Сонячний інвертор або контролер заряду працюють як контроль потужності від сонячної панелі, яка повертається назад до сонячної панелі, що є причиною пошкодження панелі. Акумуляторна батарея виконує функцію накопичувача електроенергії і використовується, коли сонячне світло недоступне (наприклад, вночі).e., ніч). До цієї системи підключений інвертор для перетворення постійного струму (DC) в змінний струм (AC). Малюнок 2

cleantechnica, сонячний, генератор, ecoflow, delta

Елементи перетворюють сонячне випромінювання безпосередньо в електрику. Він складається з різних видів напівпровідникових матеріалів. Має два типи: з позитивним зарядом та негативним зарядом, як показано на рис.1.Ця технологія використовується для створення сонячних елементів з низькою вартістю, а також високою ефективністю перетворення. Коли комірка поглинає фотони сонячного світла, електрони вибиваються з атомів кремнію і відводяться сіткою металевих провідників, створюючи потік постійного електричного струму. Сонячний фотоелемент складається з багатьох хімічних речовин.

Сонячні панелі генерують постійний струм протягом дня, коли є достатня кількість сонячного випромінювання. Ця потужність постійного струму максимізується за допомогою контролера заряду MPPT. Частина її безпосередньо подається на навантаження змінного струму через контролер заряду (перетворювач постійного струму в постійний) та інвертор, тоді як решта енергії подається через контролер заряду до акумуляторної батареї та зберігається. За необхідності виймається з акумуляторної батареї (зазвичай, коли сонячне випромінювання недостатнє в денний час) і подається на DC-DC перетворювач. DC-DC перетворювач, в свою чергу, підключений до інвертора, і отримана змінна потужність підключається до навантаження. Більше інформації тут: https://www.loomsolar.com/blogs/collections/how-do-solar-panels-work

Скільки типів сонячних панелей доступно в Індії?

На індійському ринку сонячної енергетики доступні три типи сонячних панелей: полікристалічні сонячні панелі, монокристалічні сонячні панелі та двосторонні сонячні панелі.

Подібність між полі-, моно- та біфазними сонячними панелями полягає в тому, що вони генерують постійний струм в денний час з однаковою робочою системою, з іншого боку, основна відмінність між цими сонячними панелями полягає в порівнянні розмірів та потужності генерації електроенергії в мінімальному просторі.

 • Монокристалічна сонячна панель, виготовлена з чистих кремнієвих елементів, які генерують більшу потужність, виготовлена з монокристалічних елементів розміром 156 мм і 156 мм, виглядає чорнуватого кольору. Розвиток сонячних панелей зростає разом із зростанням сонячної енергетики. На попередньому етапі використовувалися полікристалічні сонячні панелі, але в даний час використовуються монокристалічні сонячні панелі. З установкою монокристалічних сонячних панелей виробництво електроенергії стає більш ефективним на компактних площах. Монокристалічні сонячні панелі доступні потужністю 50 Вт, 75 Вт, 125 Вт, 200 Вт, 445 Вт і 550 Вт. Ціновий діапазон цих доступних монокристалічних сонячних панелей вищий, ніж полікристалічних сонячних панелей.
 • Полікристалічна сонячна панель Традиційна сонячна панель, яка широко використовується, є дешевшою та має нижчу генерацію енергії.
 • Двосторонні сонячні панелі. це новітня технологія сонячних панелей, яка генерує електроенергію з обох сторін панелей. передньої та задньої.
 • Сонячні панелі DCRСонячна панель DCR складається з таких компонентів, як сонячна батарея тощо, які виготовляються в Індії. При встановленні сонячних панелей уряд Індії надає субсидію до 40%. Loom Solar. сонячна компанія індійського походження, яка представила в Індії 520-ватну монопроцентну, 10-шинну сонячну панель з технологією половинного розрізу, яка може генерувати більше енергії з компактного простору. Ця сонячна панель встановлюється тільки з мережевою сонячною системою, для якої індійський уряд надав національний сонячний портал на даху.

Bi-Facail проти. Mono PERC проти. Полікристалічна сонячна панель

Панелі Bi-Facail

Монокристалічні панелі PERC

Полікристалічні панелі

Дизайн виглядає

Виготовлені з сонячних біфкайлів

Виготовлені з одинарних кремнієвих елементів. всі елементи чорного кольору

Виготовлені з декількох кремнієвих елементів. мають синюватий колір

Займає менше місця на даху

Займають менше місця на даху

Працює на 30% краще навіть в умовах низької освітленості того ж простору

Низька ефективність в похмуру погоду

Яка ціна сонячної панелі в Індії, 2023 рік?

Вартість сонячної панелі залежить від потужності, технології, на якій побудована панель, варіанту або моделі сонячної фотоелектричної панелі, якості, виробника та бренду. Ціна сонячної панелі зазвичай залежить від параметрів, які використовуються разом з аналогічними критеріями для інших компонентів, які складають повну сонячну систему. Залежно від вимог, ви можете придбати або встановити сонячні панелі різної потужності: 10 Вт, 20 Вт, 40 Вт, 50 Вт, 75 Вт, 100 Вт, 200 Вт, 445 Вт сонячної та 445-550 Вт акулячої двофазної сонячної панелі. У деяких випадках сонячні панелі також називають сонячними пластинами.

Ціна за ват найкращих сонячних панелей в Індії в 2023 році становить від рупій. 34 до рупій. 45 за ват. включаючи податки, а ціна сонячної панелі потужністю 1 кВт становить рупії. 44 000 до Rs. 50 000, тому для сонячної панелі потужністю 1 кВт з повною системою максимальна ціна може становити близько ₹ 96 000/- а максимальна ціна сонячної панелі потужністю 550 Вт становить близько половини або 25 000/-. З 1 жовтня 2022 року ціна на дахові сонячні панелі в Індії була збільшена через зміну ставки GST з 5% до 12%, отже, до ціни сонячної панелі для дому та бізнесу або будь-якого іншого застосування застосовується GST 12%. Нижче наведено прайс-лист на сонячні панелі за технологією

Полікристалічна сонячна панель (максимальна потужність: 335 Вт): Rs. Rs. 11 000 до Rs. 12,000 GST Включаючи
Монокристалічна (моно-процентна) сонячна панель (максимальна потужність: 445 Вт): Рупії. 18,000 до рупій. 21,000 GST Включаючи
Високоефективна сонячна панель наполовину розрізана, 10 шин (максимальна потужність: SHARK 550): Рупії. 21,000 до рупій. 25,000 GST Включаючи

Ось останні сонячні панелі після підвищення GST у 2022 році для індійського виробництва сонячних панелей від 10 Вт. 550 Вт. Окрім ціни панелі, ви можете натиснути тут, щоб порівняти різні моделі ткацьких сонячних станків

Рейтинги сонячних панелей

Ціна продажу

Ціна за ват

Loom Solar 10 Вт. 12-вольтова сонячна панель

Loom Solar 20 Вт. 12-вольтова сонячна панель

Loom Solar 40 Вт. 12-вольтова сонячна панель

Сонячна панель Loom Solar 50 Вт Mono PERC

Монополярна сонячна панель Loom Solar 75 Вт

Монополярна сонячна панель Loom Solar потужністю 100 Вт

Монокристалічна панель Loom Solar потужністю 125 Вт

Монополярна сонячна панель Loom Solar потужністю 200 Вт

Монокристалічна сонячна панель Loom Solar Shark потужністю 445 Вт

Shark Bi-Facial 440. 530-ватна моно PERC панель

Примітки/відмова від відповідальності

 • Вищезазначені ціни є найкращими цінами, доступними для кожного товару в усіх магазинах і інтернет-магазинах
 • Ціна може відрізнятися в різних магазинах і в різних регіонах залежно від податкових ставок
 • Наведені вище ціни вказані з оригінальними рахунками та гарантією виробника

Особливості сонячної панелі

Сонячні панелі, доступні на індійських ринках, мають, як правило, 5 характеристик.

#1. Клітинна технологія. монокристалічні сонячні елементи є найчистішою сировиною для виготовлення сонячних фотоелектричних модулів, Виробництво електроенергії вище для монокристалічних кристалічних елементів у сонячну, похмуру та мусонну погоду.

#2. Розмір модуля. менші сонячні панелі займатимуть менше місця на даху, отже, сонячна панель меншого розміру буде коштувати дорожче

#3. Товщина рами. після сонячних елементів, товщина рами є другою сировиною, яка впливає на якість збірки сонячної панелі. Сонячна панель може мати товщину рами 30 мм. 45 мм, виготовлена з алюмінієвої конструкції.

#4. З’єднувальні дроти. Сонячні панелі з’єднуються послідовно або паралельно для створення масиву, Масив. це форма, в якій з’єднані кілька сонячних панелей, отже, важливо, щоб сонячна батарея поставлялася з принаймні 1-метровим дротом та з розподільною коробкою IP 68, що робить її водо- та пилонепроникною.

#5. Незламне скло. сонячна панель матиме сонячні елементи, алюмінієву раму та прозоре скло, Складна сонячна панель, яка матиме складне скло, має менше шансів зламатися.

Чи варті двосторонні сонячні панелі того?

Двосторонні сонячні панелі. це новітні технології сонячних панелей, які виробляють електроенергію з обох сторін панелей. передньої та задньої сторони. Конструкція сонячних елементів цієї сонячної панелі відрізняється від полікристалічної та монокристалічної сонячної панелі. Вони пропонують багато переваг перед традиційними сонячними панелями. Це можуть бути рамкові або безрамкові сонячні панелі.

Як встановити сонячні панелі вдома?

Сонячні панелі повинні встановлювати професійні монтажники. Будь-яка помилка при встановленні сонячної панелі призведе до меншої ефективності та втрат у виробництві електроенергії.

Стандартна вартість встановлення сонячної панелі становить від 10 до 15 фунтів за ват залежно від місця розташування, відстані між панеллю та інвертором та погодних умов встановлення. поза мережевою сонячною системою або поза мережевою сонячною системою. Ми встановили сонячні панелі у понад 50 000 будинків по всій Індії. Ось список історій встановлення сонячних панелей з унікальними застосуваннями. Більше інформації тут: https://www.loomsolar.com/blogs/collections/how-to-install-solar-panels-step-by-step-guides-with-images-video

Як підключити 24v сонячну панель до 12v акумулятора?

Вибір сонячних панелей базується на діапазоні напруги, який доступний в 10 Вт, 20 Вт, 40 Вт, 50 Вт, 75 Вт, 125 Вт і 200 Вт з сонячною панеллю на 12 В, яка використовується для зарядки одного акумулятора на 12 В. Але для подвійної інверторної батареї (інверторна батарея на 24 В) буде використовуватися сонячна панель на 24 В. Loom Solar пропонує 24V Sharm 445 Mono Perc, Shark 550W, Mono Per, Bifacial, Shark 550 W сонячні панелі та 520W DCR сонячні панелі.

Сонячна панель використовується для зарядки акумуляторів та економії електроенергії в будинках та офісах. Акумуляторна батарея. це сукупність елементів, яка зберігає енергію. Всі свинцево-кислотні акумуляторні батареї мають напругу 12 В і є перезаряджаємими батареями. Зараз основна концепція батареї та сонячної панелі полягає в тому, що “12В батарея повинна заряджатися 24В сонячною панеллю”. Але є деяка плутанина. якщо ми з’єднаємо сонячну панель і акумулятор безпосередньо, то акумулятор буде пошкоджений після повної зарядки. Тут ми можемо використовувати контролер заряду або інвертор.

Скільки сонячних панелей потрібно для роботи будинку?

Люди вважають за краще встановлювати сонячні системи через низькі витрати на обслуговування та низькі рахунки за електроенергію. Багато приватних будинків зараз переходять на сонячну енергію, оскільки щомісячні рахунки за електроенергію високі. Для 3-4-поверхового будинку з холодильником, пральною машиною, 3-4 лампочками, вентиляторами, праскою і т.д. 4 Достатньо сонячних панелей Shark (рівень ефективності 22%). A 2.Для таких будинків зазвичай достатньо сонячної системи потужністю 5 кВА (один інвертор і дві батареї). Читайте також: Скільки сонячних панелей мені потрібно?

Обслуговування сонячних панелей

Сонячні панелі не потребують особливого догляду, проте важливо регулярно чистити сонячні панелі, щоб очистити їх від частинок пилу, які накопичуються на них. Чистіша сонячна панель може генерувати на 25% більше енергії. Витрати на обслуговування сонячних панелей близькі до нуля (0) або кілька сотень рупій на рік. Більшість сонячних панелей мають кремнієві елементи, ламіновані та обрамлені, що забезпечує довгий термін служби та менше обслуговування. Очищення та миття сонячних панелей є обов’язковим для довговічності та збереження ефективності.

 • Тримайте сонячні панелі поза тінню
 • Найкращий спосіб очищення сонячної панелі. це використання м’якої тканини, шампуню або миючого засобу
 • Чистити так, щоб не подряпати скло

Як застосовуються сонячні панелі в Індії?

Застосування сонячних панелей в основному використовується для трьох основних цілей: для зменшення рахунків за електроенергію, для виробництва електроенергії та як інвестиційна можливість. Для міст Tier 1 і Tier 2 в Індії сонячні панелі встановлюються на дахах будинків, щоб зменшити рахунки за електроенергію до 80%. У той час як у містах 3-го рівня сонячні панелі встановлюються для виробництва електроенергії, щоб отримати електропостачання для 247 і в будь-якому місці. У Loom Solar ми встановили сонячні панелі на понад 50 000 будинків та підприємств по всій Індії, включаючи сільські та віддалені райони. Нижче наведені деякі основні сфери застосування сонячних панелей:

1. Додому Працюють вентилятори, освітлення, кулер, телевізор, мобільна зарядка для ноутбука, холодильник, водяний насос та кондиціонер
2. Магазин Працює принтер, комп’ютер, ламінатор, вентилятори, освітлення
3. Навчальні заклади Працюють вентилятори, освітлення, водяні охолоджувачі, комп’ютери, ноутбуки, камери відеоспостереження, Інтернет
4. Медичні клініки Стоматологічні крісла, повітряний компресор, обігрівач, світильники, кондиціонер, вентилятори, акваріум, домашній водяний насос, телевізор та багато іншого.
5. Фермерство Гідропонне землеробство (безґрунтове землеробство) та знищення комах у сільському господарстві
6. Їжа Атта Чаккі та рисова їжа
7. Наукові проекти Електромобіль, електровелосипед та електрорикша
8. Кемпінг на природі Шимла, Маналі, Гоа, Джамму Кашмір, Делі, Касол, Каньякумарі, Дарджилінг, Джайпур тощо.
9. Перевірка рівня води Встановлені на річках Ямуна, Багматі, Ганга, Годаварі, Брахмапутра тощо.
10. Вуличне освітлення Встановлюється на узбіччях доріг, в селах, кампусах коледжів, заводських садах і т.д.
11. Сонячна огорожа Для захисту посівів від тварин
12. Музична система Система SoundBox у храмах
13. Домашні садові світильники Домашні садові світильники в місцях Керали
14. Водяний насос Сільськогосподарські водяні насоси
15. Переміщення мандрівників Фургон для магазинів (चलता-फिरता दुकान)

Варіанти сонячної позики / EMI

Щоб полегшити домовласникам, які бажають скористатися кредитом або рішенням EMI для сонячних енергетичних рішень, Loom Solar створила спеціальну команду, яка допоможе впорядкувати весь процес цього літнього сезону.

Згідно із заявою, опублікованою тут, оскільки святковий сезон готовий постукати, клієнти також готуються зробити свій вибір після придбання різних предметів побуту, побутової техніки, подарунків для друзів та родини, а також речей, які стають більш вираженими. це житлові кредити, автокредити, ЕМІ на різні товари тощо. Прийшов час відсвяткувати довгоочікувану покупку. Середнє значення. Процентна ставка сонячних кредитів становить 8.50% до 15% на встановлення сонячних панелей на дахах будинків та офісів.

Досвід роботи з нами для сонячних клієнтів

Ніші Чандра з Раджгіра, Наланда (Біхар)

cleantechnica, сонячний, генератор, ecoflow, delta

मैंने 2018 में अपने घर के लिए छोटा सोलर पैनल सिस्टम (Мала система сонячних панелей) ख़रीदा था जिससे घर में 2-3 лампочки постійного струму, 1 вентилятор постійного струму और कभी. कभी मोबाइल चार्ज के लिए इस्तेमाल किया गया । इस सिस्टम में 10 Вт का लूम सोलर पैनल, 7 Ач की बैटरी, और 1 контролер заряду था. एक साल बाद मैंने 10 वाट को बदल कर लूम सोलर का 50 Вт का монокристалічна сонячна панель लगवाया । उसके बाद मैंने अपने घर में इन्वर्टर बैटरी लगवाई और उसके साथ 24V का लूम सोलर 375 Вт सोलर पैनल के 2 सोलर पैनल लगाये और आज के समय में मेरे घर में 4- 5 लाइट्स, 3-4 पंखे, 1 टीवी चलता है। पूरी जानकरी यहाँ देखें।

Топ-10 виробників (компаній) сонячних панелей в Індії

Індія є 3 найбільшим у світі ринком сонячних модулів з цілих 150 виробниками сонячних панелей в країні з виробничою потужністю 10 ГВт і будинком 35 ГВт Установка сонячних панелей до 2020 року, Ось список 10 найкращих сонячних компаній, відібраних на основі виробничих потужностей, ліквідності, доходу від продажів, вартості бренду та року обслуговування в галузі.

Яка сонячна панель найкраща в Індії, 2023 рік?

У сонячній системі сонячна панель є основним компонентом, найкраща сонячна панель визначається на основі продуктивності сонячної системи, якості збірки, ремонтопридатності, вихідної потужності, ціни за ват, ось список найкращих сонячних панелей з відгуками.

Нова схема субсидування сонячних панелей

Згідно з останнім повідомленням уряду, сонячна субсидія, що надається урядом, яка становить 40% для дахів потужністю до 3 кВт і 20% понад це до 10 кВт, буде зарахована на рахунок домогосподарства Дисконсультом протягом 30 днів з моменту встановлення.

Як продати сонячні панелі?

У цьому пості ми розповімо про те, як можна побудувати успішний сонячний бізнес. Це спеціально для наших дилерів, партнерів та інших, хто хоче отримати максимальну вигоду від темпів зростання в сонячній енергетиці.

Сонячні компанії поблизу мене

Для встановлення сонячних панелей політика та процедури відрізняються в кожному штаті Індії для всіх типів сонячних систем, будь то мережеві, автономні або гібридні сонячні системи. Субсидії, що надаються урядами, різні, для деяких штатів субсидії надаються центральним урядом штату, для деяких штатів. лише урядом штату, а в деяких штатах. центральним урядом. Це основна проблема для споживача при встановленні сонячних панелей. Компанія індійського походження Loom Solar, яка працює над сонячними батареями на дахах з 2018 року, пропонує споживачеві варіанти, які допоможуть йому вибрати найкращу сонячну систему для свого будинку.

Сонячні панелі. Питання-відповіді

#1. Скільки кВт сонячних панелей мені потрібно для мого будинку?

Вибір сонячних панелей залежить від двох факторів:

a) У разі відключення електроенергії. Сонячні панелі потребують в 3 рази більшої ємності батареї, тому, наприклад, якщо у вас вдома є 2 батареї по 150 Ач, вам слід встановити 3 сонячні панелі по 150 Ач = 450 Вт.

б) У випадку економії рахунків за електроенергію: Подивіться на свої рахунки за електроенергію та перевірте, скільки одиниць ви спожили протягом місяця, припустимо, 300 одиниць (кВт-год) на місяць, тому потреба в сонячних панелях буде

Потреба в сонячних панелях = Загальне споживання електроенергії за місяць (кВт-год) / 30 днів 4 одиниці генерації на кВт. Отже, в цьому випадку це має бути 300/30 4 = 2.5 кВт, я.e. 2500 Вт.

#2. Чи працює сонячна панель вночі, під час мусонів?

Сонячні панелі будуть виробляти порівняно менше енергії під час мусонів. Чим більше сонячного світла, тим краще працює ваша сонячна панель. Тіні, хмари та мусон впливають на продуктивність сонячних панелей. Кількість електроенергії безпосередньо залежить від кількості сонячного світла, що потрапляє на сонячні панелі.

#3. Який середній термін служби сонячної панелі?

Більшість сонячних панелей поставляються з 25-річною гарантією в Індії. Однак, термін служби сонячної панелі може сягати 30 років, залежно від марки та якості.

#4. Скільки енергії генерує 1 кВт сонячна панель і скільки місця вона займає в інсталяції?

1 кВт = 1000 Вт, сонячна панель потужністю 1 кВт генерує в середньому 4 кВт/год на день в залежності від погодних умов, в сонячний день вона може генерувати до 5 одиниць, в той час як взимку або в похмуру погоду генерація електроенергії може бути нижчою до 3 одиниць на день.

Сонячна панель має стандартну довжину 2 метри та ширину 1 метр. Для встановлення 1 кВт сонячної панелі потрібно 2 сонячні модулі, площа, яку займають сонячні панелі потужністю 1 кВт, повинна становити

Розмір сонячної панелі Ні. панелей

= (2 метри 1 метр) 2 панелі = 4 квадратних метри.

#5. Скільки грошей я заощаджу за допомогою сонячних панелей?

Панель потужністю 1000 Вт заощадить в середньому близько ₹1000 на місяць. чим більша кількість панелей, тим більше електроенергії ви зможете виробити і тим більше заощадити. Мережева система потужністю 1кВа може заощадити близько ₹1500 на місяць.

#6. Чи можна встановити сонячну панель без інвертора та акумулятора для денного використання?

Сонячна панель є джерелом електроенергії постійного струму, такі прилади, як вентилятор, телевізор, світильники, які ми використовуємо в нашому домі. це електроенергія змінного струму, 230 вольт (змінний струм), потужність постійного струму можна використовувати безпосередньо з сонячними панелями під час використання електроенергії змінного струму, необхідно використовувати інвертори.

#7. Чи можу я запустити стельовий вентилятор безпосередньо від сонячних панелей в денний час?

Сонячна енергія генерує пряму форму електроенергії, для використання вентилятора на сонячній енергії необхідний інвертор, вентилятор не можна використовувати безпосередньо від сонячних панелей.

#8. Як розраховується ефективність сонячної панелі?

Ефективність сонячної панелі. спосіб розрахунку щільності сонячного модуля. Наприклад, у вас є сонячна панель довжиною 1 метр і шириною 1 метр, яка виробляє 1000 Вт, це буде називатися 100% ефективністю сонячних панелей.

Формула для розрахунку ефективності сонячної панелі

Ефективність % = (Потужність)/ (Довжина) (Ширина) (1000 Вт/кв.м). метр)

 • Потужність. номінальна потужність сонячних панелей у ватах.
 • Довжина і ширина. це розмір сонячних панелей
 • 1000 Вт/кв.м. лічильник. це сонячне світло, доступне у вашому домі

Ось приклад розрахунку ефективності сонячної панелі Loom Solar 400 Вт (400 Вт) / (2 метри довжини) (1 метр ширини) (1000 Вт/кв.м). метр) = 20%

i.e. ККД сонячної панелі потужністю 400 Вт становить 20%.

#9. Де можна купити сонячні панелі в Індії?

Існує кілька способів купити сонячні панелі в Індії, такі як інверторні та сонячні магазини поблизу вас та інтернет-магазини, такі як Loom Solar, Amazon, Flipkart тощо.

#10. Як зробити сонячну панель?

Ми всі вже знаємо, що сонячна панель. це пристрій, який поглинає сонячне світло і перетворює цю енергію в корисну електроенергію. Оскільки ціна сонячної панелі знижується, а ефективність покращується, це приваблює маси людей у всьому світі, щоб працювати поза мережею. Після того, як ви понесете витрати на сонячну систему та її встановлення, ви зможете практично генерувати безкоштовну електроенергію протягом наступних 25-30 років. Але як виготовляється ця сонячна панель. які матеріали використовуються. як різні частини зібрані разом, щоб отримати пристрій, здатний забезпечити вас безкоштовною електроенергією ? Детальніше: https://www.loomsolar.com/blogs/collections/how-are-solar-panels-made-in-india

#11. Які найкращі бренди сонячних панелей доступні в Індії?

Loom Solar, Vikram Solar, Waaree, Adani та R enesys. одні з найкращих брендів сонячних панелей, доступних на індійському ринку.

#12. Які важливі особливості слід враховувати при покупці сонячної панелі??

Перед покупкою сонячної панелі ви повинні переконатися, що ви враховуєте такі особливості та технічні характеристики, як технологія сонячної панелі, розмір фотоелектричного модуля, міцність скляної рами, монтажні отвори, з’єднувальні дроти та розподільча коробка, щоб переконатися, що ви придбали варіант, який відповідає всім вашим вимогам.

#13. Який ціновий діапазон сонячних панелей?

Ціна сонячної панелі коливається від 1 000 до 25 000 грн.

#14. Чи можу я придбати сонячну панель на EMI?

Так, більшість брендів сонячних панелей пропонують варіанти фінансування, такі як EMI Loan.

#15. Яка сонячна панель найкраще підходить для дому?

#16. Яка сонячна панель найкраще підходить для бізнесу?

Shark 550W найкраще підходить для бізнесу, такого як школа, фабрика, бензоколонка, склад, рисова мука, Атта Чаккі та

#17. Які недоліки є у сонячних панелей?

Існують деякі обмеження сонячних панелей, такі як.

Сонячна панель працює тільки в денний час, але більшість побутових споживачів живуть у ранкові та нічні години.

Сонячна панель займає від 60 до 100 кв.м. гадж на даху, вони мають обмежений простір на даху, куди щодня надходить достатня кількість сонячного світла.

Система сонячних панелей не є обов’язковим продуктом для кожного домовласника, як, наприклад, інверторна батарея.

#18. Скільки коштує 1 сонячна панель?

Вартість однієї сонячної панелі починається від рупій. 1,050 до Rs. 25 000 (ціна може змінюватися в залежності від деяких факторів, таких як бренд, якість, тип, потужність і т.д.).)

#19. Скільки сонячних панелей мені потрібно для забезпечення мого будинку?

Загалом, невеликий будинок можна повністю забезпечити енергією, використовуючи від 6 до 10 сонячних панелей.

#20. Які існують 3 типи сонячних панелей?

Існує 3 типи сонячних панелей, які використовуються в сонячних системах, це полікристалічні сонячні панелі, монокристалічні та двосторонні сонячні панелі.

#21. Які 2 проблеми з сонячними панелями?

Єдині 2 проблеми, які з’являються у сонячних панелей в хвилинному масштабі. це погода. Оскільки на потужність генерації електроенергії може вплинути погана погода. Інша проблема. простір для встановлення. Зазвичай сонячні панелі вимагають багато місця для установки. Нові сонячні панелі компактні і можуть бути встановлені на невеликому просторі.

#22. Який термін служби сонячної панелі?

Середній термін служби сонячної панелі становить від 25 до 30 років.

#23. Яка найкраща компанія з виробництва сонячних панелей?

Є багато брендів, які забезпечують найкращу якість сонячних панелей. Деякі бренди. Loom Solar, Tata Power, Waaree Energy, Adani, Vikram Solar.

सबसे अच्छा सोलर पैनल कौन सा है. Яка найкраща сонячна панель?

आज समय में, यदि आप भारत में सोलर पैनल (Сонячна панель) खरीदना चाहते हैं, तो इसके लिए आपको कुछ बातों का ध्यान रखना बेहद जरूरी है, जो निम्न है. 1. Коефіцієнт корисної дії, 2. Температурний коефіцієнт, 3. Довговічність, 4. Гарантія 5. Споживчий огляд. वहीं, आज के समय बाजार में आपको Монокристалічні, полікристалічні और Лицьові, जैसे तीन प्रकार के सोलर पैनल मिलते हैं। यदि आपको कम जगह में अधिक से अधिक Виробляти електроенергію करना चाहते हैं, तो इसके लिए आप Монокристалічна сонячна панель खरीद सकते हैं। वहीं, Лицьова сонячна панель सबसे अत्याधुनिक तकनीकों से लैस सोलर पैनल है। वहीं, आप यदि Новітні технології के सोलर पैनल को खरीदना चाहते हैं, तो इसमें आपको प्रति किलोवाट 40000 से 50000 रुपये का खर्च आता है।

घरेलू सोलर पैनल की कीमत. Сонячна панель за домашньою ціною

यदि आप अपने घर में सोलर सिस्टम (Сонячна система) लगाना चाहते हैं और खुद को बिजली के मामले में आत्मनिर्भर बनाना चाहते हैं, तो यह काफी आसान है। बता दें कि यदि आपके घर में पहले से ही інверторний акумулятор है, तो आपको केवल सोलर पैनल को खरीदने की जरूरत है। इसमें आपको 35 हजार से लेकर 50 हजार तक का खर्च आएगा। इससे आप अपने घर में लाइट, टीवी, फैन, फ्रीज जैसे सभी Основні прилади आसानी से चला सकते हैं। वहीं, यदि आपकी बिजली की जरूरत इससे भी अधिक है, तो इसमें आपको करीब 1 लाख रुपये का खर्च आएगा। इस पर आप पानी का मोटर और एसी को छोड़ कर सबकुछ चला सकते हैं। वहीं, यदि आप अपने घर में एसी और पानी का मोटर भी सोलर सिस्टम के जरिए चलाना चाहते हैं, तो इसमें आपको 3 लाख से 5 लाख रुपये तक खर्च होता है। इस प्रकार, आपको सोलर की ओर शिफ्ट करने में आपको 50 हजार रुपये से लेकर करीब 5 लाख रुपये तक का खर्च आता है। यदि आपके लिए इतना खर्च उठाना मुश्किल है, तो आज के समय में बाजार में Кредит на придбання житла और Кредит на авто की तरह, Сонячна позика भी काफी आसानी से उपलब्ध है। इस विषय में आप और अधिक जानकारी https://loan.loomsolar.com/ पर हासिल कर सकते हैं।

सोलर पैनल की कीमत. Ціна сонячної панелі

बता दें कि किसी भी Сонячна панель को आम तौर पर 3 कैटेगरी में बाँटा जाता है, जो малого, середнього та великого розміру में होता है। बता दें कि малого розміру के सोलर पैनल को आम तौर पर Домашнє світло, Проекти “зроби сам”, вуличні ліхтарі और अन्य सरकारी योजनाओं में किया जाता है। यह एक ऐसा सोलर पैनल होता है, जो वजन में काफी हल्का और पोर्टेबल होता है। यही कारण है कि लोग इसे काफी पसंद करते हैं। यह पैनल 10 वाट से लेकर 50 वाट के बीच में आता है और इसकी कीमत 1000 रुपये से लेकर 3000 रुपये के बीच में होती है।

वहीं, Середній розмір का सोलर पैनल 100 वाट से लेकर 200 वाट की क्षमता में आता है। यह मध्यम आकार के 80 एएच और 150 एएच की बैटरी को काफी आसानी से चार्ज कर देता है। इस आकार के सोलर पैनल को खरीदने के लिए आपको करीब 8500 रुपये से लेकर 10500 रुपये तक का खर्च आता है।

वहीं, Великий розмір के कुछ सोलर पैनल के जरिए आप घर में पानी के मोटर से लेकर एसी तक को भी आसानी से चला सकते हैं। यह पैनल 325 वाट से लेकर 550 वाट तक में आता है और इसकी कीमत 15000 रुपये से लेकर 25000 रुपये तक होती है।

इस प्रकार, आज के समय में बाजार में 1000 रुपये से लेकर 25000 रुपये तक का सोलर पैनल उपलब्ध है। हालांकि, यह कीमत इस बात पर निर्भर करती है कि आप किस Технологія, бренд और Характеристика के सोलर पैनल को खरीद रहे हैं।

सोलर लाइट की कीमत. Ціна сонячного світла

Сонячне світло आज के समय में अमेजन पर सबसे ज्यादा बिकने वाले Освітлювальні вироби में से एक है। बता दें कि यह एक ऐसी लाइटिंग सिस्टम होती है, जो सीधे धूप से जलता है और इसे आपको न पावर देने की जरूरत होती है और न ही इसमें ऑन या ऑफ करने का कोई झंझट होता है। बता दें कि इस लाइट का इस्तेमाल ज्यादातर घर के गार्डन या स्ट्रीट लाइट के रूप में किया जाता है। इसके मुख्य फीचर्स सोलर सेल, सेंसर, आदि होते हैं। वहीं, इसकी कीमत करीब 400 रुपये से लेकर 700 रुपये के बीच होती है।

इसके अलावा, यदि आप इस लाइट का इस्तेमाल अपनी इनडोर जरूरतों के लिए करना चाहते हैं। तो यह भी संभव है। बता दें कि यदि आपको इस्तेमाल किसी Аварійне світло की जरूरत है, तो इसके लिए आप इसके साथ 50 वाट के सोलर पैनल, 6 एएच की बैटरी और 10 एम्पीयर के चार्ज कंट्रोलर को खरीद सकते हैं। इस सिस्टम का इस्तेमाल आप लाइटिंग के अलावा Mobile Charging, Вентилятор постійного струму आदि जैसे चीजों में भी कर सकते हैं। इसमें आपको करीब 5 हजार रुपये से लेकर 7 हजार रुपये तक का खर्च आएगा।

00 वाट सोलर पैनल की कीमत. Ціна сонячної панелі на 1 кВт

यह बाजार में सबसे ज्यादा बिकने वाले Сонячні продукти में से एक है। इसकी मदद से आप अपने घर में टीवी, पंखा, फ्रिज जैसे कई Основні прилади को आसानी से चला सकते हैं।

बता दें कि आज के समय में आपको 1 किलोवाट के सोलर पैनल को खरीदने 25 हजार से लेकर 50 हजार रुपये तक का खर्च आता है।

वहीं, यदि आप Повна сонячна система यानी कि सोलर पैनल के साथ इंवर्टर बैटरी, सोलर स्टैंड, सोलर इंवर्टर, आदि भी लेना चाहते हैं, तो इस पर आपको प्रति किलोवाट 60 हजार रुपये से लेकर 1 लाख रुपये तक का खर्च आता है। हालांकि, यह इस बात पर निर्भर करता है कि आप किस Ємність, бренд और Технологія के प्रोडक्ट को खरीद रहे हैं।

बता दें कि 1 किलोवाट में आपको सामान्य रूप से 2 या 3 पैनल मिलते हैं और इसे लगाने के लिए आपको 55 से 80 वर्ग फीट जगह की जरूरत होती है।

Ціна на сонячні панелі у найбільших містах Індії

Сонячні панелі в Індії регулярно оновлюються командою Loom Solar. Вартість сонячних панелей переглядається після нарахування ціни на будь-які сонячні панелі. Тут ми взяли ціну фотомодуля з надвисокою ефективністю. Фотомодуль Shark 550 Вт Mono PERC, технологія Half Cut. Ціна на сонячні панелі оновлюється на:

Перевірено CleanTechnica: Сонячний генератор EcoFlow DELTA 2 Max

EcoFlow, здається, виконує місію “не може зупинитися, не зупиниться”, щоб трансформувати не тільки світ портативних сонячних генераторів, але також починає розробляти безліч приладів, які використовують переваги цих портативних джерел енергії.

Слідом за успішною лінійкою портативних електростанцій та сонячних панелей, EcoFlow представив портативну електростанцію DELTA 2 Max. Цей пристрій потужністю дві кіловат-години вражає своєю здатністю видавати майже 2800 Вт безперервної потужності змінного струму.

Ми штовхали цю штуку сильніше, ніж будь-яку портативну електростанцію, яку ми тестували, і вона просто відмовлялася вмирати. З вихідною потужністю 2800 Вт змінного струму він може легко живити практично будь-який прилад у будинку, включаючи електроінструменти, зварювальні апарати на 110 вольт і автомобільні зарядні пристрої для електромобілів, на додаток до звичайного асортименту холодильників, камер, дронів тощо.

Заряджання EcoFlow DELTA 2 Max

EcoFlow DELTA 2 Max добре обладнаний для того, щоб втягувати енергію і виштовхувати її назад. При підключенні до розетки змінного струму вона може повністю поглинати енергію. Можна вибрати між повільною зарядкою потужністю близько 400 Вт або швидкою зарядкою потужністю до 1,800 Вт. Підзарядка в швидкому режимі означає приблизно півтори години для повного заряду, причому швидкість зарядки зменшується в міру заповнення акумулятора.

При одночасному споживанні 1800 Вт потужності кабелі до стіни починають нагріватися, і особливо важливо переконатися, що ви використовуєте кабель, який постачається компанією EcoFlow, оскільки кабелі, виготовлені простими смертними, навряд чи витримають таку потужність протягом тривалого часу.

EcoFlow також продовжує розширювати асортимент сонячних панелей і надіслала нам для тестування двосторонню гнучку сонячну панель потужністю 220 Вт, що складається. Це перша портативна складна біфазна панель, яку ми бачили, і в якій біфазні сонячні елементи затиснуті між двома шарами прозорого міцного пластику.

Двосторонні сонячні панелі все ще виробляють більшу частину електроенергії, коли сонце потрапляє на верхню частину панелі. Це означає, що сама панель спрямована, і тому важливо переконатися, що сторона, позначена як “повернена до сонця”, повинна бути орієнтована належним чином. Це сторона, з якої виходять дроти, що трохи збиває з пантелику, але кабелі мають достатню довжину, щоб забезпечити роботу з мінімальним клопотом.

Задня сторона панелей вловлює світло, що відбивається від задньої частини пристрою. У цьому допомагає підставка для панелей, яка слугує одночасно м’яким чохлом для пристрою. Внутрішня частина підставки. це яскрава біла поверхня, яка допомагає відбивати частину світла, що проходить через панелі та з прилеглих ділянок, назад до задньої частини сонячної панелі. У нашому тестуванні ми бачили виробництво понад 200 Вт, хоча цього було важко досягти на трав’янистій поверхні, на якій ми тестували його. Він працював трохи краще на світлішому цементі, що відповідає оцінкам EcoFlow, наведеним на зображенні вище.

Розрядка

Ми провели цілий день, використовуючи його як джерело живлення для нашої теплової гармати, коли обклеювали машину вінілом, працюючи від нього тепловою гарматою, музикою та нашими пристроями. Усвідомлення того, що ці портативні електростанції можна використовувати не тільки в разі відключення електроенергії, але і як портативні джерела живлення в домашніх умовах в ситуаціях, коли зазвичай потрібен подовжувач, було приголомшливим. Під час роботи здавалося, що він підстрибує в такт музиці. Звичайно, наша теплова гармата витягувала лише від 500 до 900 Вт, залежно від температури та пропускної здатності, але це був лише початок.

Ми провели її через звичайну гаму тестів кухонних приладів, починаючи від нашого 800-ватного чайника і закінчуючи повним набором блендерів, міксерів та чайників потужністю 1500 Вт, і знову ж таки, вона майже нічого не помітила. EcoFlow DELTA 2 Max може похвалитися 6 розетками змінного струму на задній панелі пристрою, а також двома роз’ємами на 12 вольт, 3 ампера і стандартною автомобільною розеткою на 12 вольт. На передній панелі пристрою є чотири роз’єми USB-A та два роз’єми USB-C, які дозволяють легко заряджати всі ваші пристрої без необхідності використання додаткового адаптера змінного струму.

Ми підключили невеликий автомобільний холодильник до 12-вольтової розетки, і EcoFlow DELTA 2 Max видавав від 5 до 55 Вт, залежно від того, працював компресор чи ні, не пропускаючи жодного удару. Це невелике завдання з точки зору потужності, але відображає реальні сценарії, для яких клієнти, ймовірно, будуть його використовувати.

Легко уявити, що цей пристрій можна використовувати в якості резервної електростанції для будинку. Звичайно, маючи лише два кіловат-години ємності для зберігання, вам потрібно буде чітко контролювати кількість енергії, яку ви використовуєте. Завдяки 2400 Вт безперервної потужності та приголомшливим 4800 Вт пікової потужності, цей пристрій без проблем може самостійно забезпечити компактний крихітний будинок або автофургон. Додавання однієї або двох сонячних панелей ще більше розширює ці можливості.

cleantechnica, сонячний, генератор, ecoflow, delta

Загалом

EcoFlow DELTA 2 Max. надзвичайно потужна портативна електростанція, хоча вона трохи важкувата. 50 фунтів. Це ставить під сумнів портативність пристрою. З чимось такого розміру, швидше за все, ви не збираєтеся багато переміщати його навколо. Це справедливо для більшості великих акумуляторних систем, оскільки їхня вага та відносно крихка природа самих акумуляторних елементів робить гарною ідеєю залишати їх стаціонарними якомога більше.

EcoFlow DELTA 2 Max коштує 1 899 доларів США, що трохи вище, ніж у більшості конкурентів на ринку портативних електростанцій. Наразі EcoFlow має у продажу модель DELTA 2 Max, яка включає дві сонячні панелі потужністю 110 Вт у комплекті з покупкою. Це, безумовно, покращує ціннісну пропозицію, але це все ще преміум-клас, і ціна на нього є відповідною.

Для отримання додаткової інформації про EcoFlow DELTA 2 Max та двосторонню складну сонячну панель потужністю 220 Вт перейдіть на веб-сайт EcoFlow.

EcoFlow DELTA 2 Max Технічні характеристики

 • Вага: 23 кг
 • Потужність: 2,048 Вт
 • Хімія акумуляторів: LFP (LiFePO4 акумулятор)
 • Термін служби: 3 000 циклів до 80% ємності
 • Розміри: 497 × 242 × 305 мм /19.6 × 9.5 × 12 дюймів

Вхід

 • Вхід змінного струму: Швидка зарядка 1,800 Вт, 15 А
 • Автомобільний вхід постійного струму: Акумулятор 12В/24В, 8А
 • Сонячна батарея постійного струму: 11-60В 15А, однопортовий 500 Вт; двопортовий 1,000 Вт

Вихідні дані

 • Вихід змінного струму: 2,400 Вт безперервна, 4,800 Вт пікова
 • Розетки змінного струму: 6
 • DC 5521 Розетки: 2 порти, 12.6В, 3А, 38 Вт максимум на порт
 • Розетки USB-A: 2
 • Розетки USB-C: 2

Я не люблю платних сайтів. Ти не любиш платних сайтів. Хто любить платні стіни? Тут, у CleanTechnica, ми деякий час впроваджували обмежену платню, але нам завжди здавалося, що це неправильно. і завжди було важко вирішити, що саме ми повинні поставити за нею. Теоретично, ваш найексклюзивніший та найкращий вміст залишається поза межами платної мережі. Але тоді менше людей це читають! Нам просто не подобаються платні стіни, тому ми вирішили відмовитися від нашої.На жаль, медіа-бізнес все ще залишається жорстким, жорстким бізнесом з крихітною маржею. Це нескінченний олімпійський виклик. залишатися над водою або навіть, можливо. затамувавши подих. рости. Отже.

Якщо вам подобається те, що ми робимо, і ви хочете підтримати нас, будь ласка, внесіть невелику суму щомісяця через PayPal або Patreon, щоб допомогти нашій команді робити те, що ми робимо! Дякую! Підпишіться на щоденні новини від CleanTechnica по електронній пошті. Або слідкуйте за нами в Google News!

Маєте пораду для CleanTechnica, хочете розмістити рекламу або запропонувати гостя для нашого подкасту CleanTech Talk? Зв’яжіться з нами тут.

Двостороння сонячна черепиця ¿Cuáles son sus características y ventajas?

cleantechnica, сонячний, генератор, ecoflow, delta

Сонячна енергія, яку ми отримуємо в горах, є достатньою, але ми не можемо її використати, незважаючи на те, що нова технологія та досягнення сприяли створенню сонячної панелі, яка дозволяє отримати подвійну енергію та є двосторонньою сонячною батареєю.

Двосторонні сонячні батареї. це нова технологія, яка набула популярності завдяки інноваційній формі, що збільшує термін служби фотоелектричних панелей. Esto es esencial para poder bajar los costos de electricidad generados en plantas fotovoltaicas.

A pesar de que este tipo de sistemas empezaron a ser desarrollados en los años 60, solo se empezaron a comercializar recientemente gracias al desarrollo de tecnología más barata.

Дізнайтеся більше про двосторонню сонячну черепицю? У цьому блозі ми дізнаємось, що це таке, чим вони відрізняються від звичайних, їхні виходи, коли рекомендується використовувати та багато іншого.

Що таке двосторонній сонячний майданчик?

cleantechnica, сонячний, генератор, ecoflow, delta

Двосторонні фотоелектричні системи, також відомі як двосторонні сонячні електростанції, є інноваційною альтернативою, яка може зменшити витрати на генерацію електроенергії.

Двостороння сонячна батарея виробляє електричну енергію з обох боків панелі. Якщо традиційні фотоелектричні модулі є односторонніми, тобто виробляють енергію лише з однієї сторони модуля, то двосторонні модулі можуть генерувати енергію з обох сторін модуля.

Чим вони відрізняються від традиційних?

Біфокальні сонячні батареї функціонують так само, як і звичайні, підтверджуючи фотоелектричний ефект для створення електричного струму при випромінюванні світла напівпровідником.

У порівнянні зі звичайними сонячними батареями, двосторонні сонячні батареї можуть поглинати сонячне світло у верхній частині сонячної батареї.

cleantechnica, сонячний, генератор, ecoflow, delta

Можна помітити, що сонячне світло може відбиватися на будь-яких поверхнях, що не відбивають. Світло повертається з цих верхніх поверхонь і потрапляє на задню частину панелі, перетворюючись на електричну енергію. Це явище сприймається як альбедо.

Двосторонній потік іонів від сонячних плям

Сонячна панель для обличчя функціонує так само, як і звичайна, тобто, завдяки фотоелектричному ефекту, вона також має вентиляційні отвори та деякі деформації, як ми вже пояснювали раніше.

cleantechnica, сонячний, генератор, ecoflow, delta

Mayor Eficiencia

Як ми вже зазначали раніше, двосторонні сонячні панелі виробляють більше електричної енергії порівняно з традиційними сонячними панелями. Це відбувається завдяки поглинанню світла, яке відбувається в задній частині фотоелектричної панелі.

Incluso, las celdas solares bifocales pueden aumentar la ganancia de carga generada entre un 13% y 35% de energía adicional comparado con los modelos tradicionales bajo cielos despejados.

Менший опір

Generalmente, las placas bifocales no están fijadas a un marco, sino que están cubiertas en ambos lados por vidrio templado.

Цей типовий зразок є сумарно стійким до клімату, ультрафіолетового випромінювання та інших умов температури та клімату. Таким чином, двосторонні сонячні панелі мають більший життєвий цикл порівняно з традиційними сонячними панелями.

Менша деградація, індукована потенціалом

Індукована деградація за потенціалом. це явище, яке відбувається, коли виникає велика різниця потенціалів між напівпровідником та іншими частинами модуля, такими як поверхня та маркування панелі. Ця різниця потенціалів породжує потік струму, тобто дозволяє міграцію позитивних і негативних іонів між двома крайніми точками.

Цей потік іонів забруднює напівпровідник, зменшуючи фотоелектричний ефект, що виникає в модулі, і призводить до втрати енергії до 20%. Оскільки біфокальні однорідні ділянки не потребують металевого покриття, дуже малоймовірно, що напівпровідник може деградувати.

Цей показник є меншим у біфокальних сонячних панелей, ніж у традиційних.

Чому рекомендується її використовувати?

Двосторонні сонячні батареї краще функціонують, коли вони встановлюються в місцях з високим рівнем сонячного випромінювання, оскільки задня частина панелі може вловлювати сонячну енергію та генерувати електричну енергію. Тому ми рекомендуємо встановлювати їх у великих фотоелектричних парках з великою кількістю сонячної енергії.

Слід зазначити, що існують деякі варіанти, в яких можна використовувати двосторонні сонячні панелі в міських зонах. Particularmente, se pueden instalar en estructuras de pie que den sombra parcial pero que sean lo suficientemente altas como pabellones, cocheras, toldos y pérgolas.

Реальність полягає в тому, що ці зони дуже обмежені, тому найбільш рекомендованими є великі простори, які не перешкоджають сонячному світлу.

Висновки

Las placas solares bifocales son una alternativa innovadora para reducir el costo de la energía en proyectos fotovoltaicos y puede ser más eficiente que la tecnología solar convencional.

Sin embargo, este tipo de tecnología no son práticas en zonas urbanas a menos que sean instaladas en construcciones altas que permitan el albedo.

Якщо ви хочете дізнатися більше, відвідайте наш блог, де ви знайдете різноманітні рішення щодо встановлення, які можуть знадобитися вашому клієнту.

Trina lanza un módulo de 600 W

Китайський гігант має намір працювати над найближчим поколінням мегапанелей і готовий випустити на ринок свій продукт Vertex потужністю 600 Вт наприкінці березня.

cleantechnica, сонячний, генератор, ecoflow, delta

El nuevo módulo de 600 Wp de Trina.

Поділіться

Cinco meses después de lanzar su primer módulo solar de más de 500 W, Trina Solar ha revelado una serie Vertex de nueva generación que, según dice, puede generar hasta 600 W.

En una conferencia de prensa celebrada por la empresa en su sede de Changzhou el jueves, el jefe de estrategia y gestión de productos Zhang Yingbin dio detalles de una serie de paneles que incluye dos productos para clientes internacionales: двосторонню модель 6×10, яка, як було підтверджено, може генерувати до 600 Вт, та двосторонній пристрій 5×11 потужністю 550 Вт, також двосторонній.

“Модулі Vertex попереднього покоління, оптимізовані з низкою інновацій, включаючи кремнієву пластину товщиною 210 міліметрів, високу щільність та технологію багатошарових колекторів, забезпечують ефективність перетворення фотоелектричної енергії понад 21%. Завдяки низькій напрузі та високій потужності зберігання модулів, нова серія Vertex має величезний потенціал для зменшення витрат на підтримку рівноваги системи”. говорить Чжан.

El Vertex має напругу ланцюга нижче 41,7 В і силу струму 18,4 А, як стверджує Тріна. La potencia disponible para los proyectos solares podría aumentar hasta un 41% para los desarrolladores que utilizan el Vertex, según el fabricante, que fija un ahorro asociado el producto de 0,1 RMB/W (0,014 dólares), gracias a la necesidad de menos cables, cimientos, bastidores y otras infraestructuras. Це призведе до зниження собівартості енергії на 2-3%. каже Тріна.

Zhang dijo que la compañía con sede en Changzhou comenzará a producir el Vertex de 550 W este año, y la versión de 600 W se espera para el primer trimestre del próximo año. Тріна каже, що в цьому році Vertex планує досягти 10 ГВт річної виробничої потужності, збільшивши її до 21 ГВт в наступному році та до 31 ГВт в наступному році.

Fijar la fecha de disponibilidad en el mercado para el modelo Vertex más potente en el primer trimestre del próximo año desmarcaría a Trina de sus rivals, con quienes formó la Alianza Ecológica de Innovación Fotovoltaica Abierta de más de 600 W este mes con el objetivo de producir el signuiente nivel de módulos ultra potentes.

El Vertex також підтвердив твердження про силіконову плиту 210 мм, запропоновану Trina, в той час як деякі його конкуренти наполягають на тому, що 182 мм повинні бути стандартом у галузі.

Цей вміст захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви бажаєте співпрацювати з нами та використовувати частину нашого контенту, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

журнал pv

Редакційна команда журналу pv включає фахівців з постачання обладнання, виробництва, політики, ринків, балансу систем та EPC.Більше статей журналу pv

Залишити відповідь