Огляд портативної електростанції Flashfish A301 – “Можливо, ми маленькі, але ми є…

Огляд портативної електростанції Flashfish A301. “Може, ми і маленькі, але ми могутні.

огляд, електростанції, flashfish, a301

ОГЛЯД. Дивно писати огляд невеликої портативної електростанції відразу після тестування монстра-генератора. електростанції Generark HomePower 2. Але якщо ви серйозно налаштовані на те, щоб витримати шторм (каламбур), то маленькі генератори можуть бути настільки ж корисними, як і їхні більші та потужніші побратими. Іноді вам просто потрібно щось, що ви можете легко переносити з кімнати в кімнату, щоб живити смарт-пристрої або інші менш енергоємні гаджети.

огляд, електростанції, flashfish, a301

Саме на цій доступній арені конкуренція є жорсткою. У вас є “великі хлопці”: Jackery, Bluetti та EcoFlow як приклади. Але є також багато менших брендів, які запропонували цікаві та унікальні рішення для цих типів продуктів. Flashfish належить до цієї категорії. Можливо, вони не такі відомі, але вони, безумовно, створили щось цікаве з портативною електростанцією A301.

огляд, електростанції, flashfish, a301

Що це таке?

Flashfish (який назвав цю компанію?) Портативна електростанція A301. це потужний, легкий і доступний за ціною генератор, який простий у використанні і зручний для перенесення. Є багато портів. На передній панелі є один 100-ватний USB-C, два USB A, один USB A для швидкої зарядки та два вихідних порти 12 В постійного струму. Збоку є дві розетки змінного струму (настінна вилка). одна звичайна і одна з заземленням.

огляд, електростанції, flashfish, a301

Найцікавіша частина. це задня панель. Середина задньої панелі підходить для 4-дюймового. Світлодіодний “ліхтарик”. Цей ліхтар має налаштування низької та середньої яскравості, але високий режим майже сліпуче яскравий. З легкістю освітить спальню. Залежно від того, як ви натискаєте єдину кнопку підсвічування, ліхтар буде блимати сигналом SOS або швидким стробоскопом. Тривале натискання кнопки. і в центрі світлодіодного кола загоряється лампочка справжнього ліхтарика. Я можу собі уявити використання яскравого режиму SOS, якщо ви застрягли після автомобільної аварії або загубилися і вам потрібно знайти своє місцезнаходження.

огляд, електростанції, flashfish, a301

На верхній панелі розміщено 10-ватний бездротовий зарядний пристрій. Просто покладіть смартфон на панель, і він автоматично зарядиться, якщо ваш пристрій підтримує бездротову зарядку.

огляд, електростанції, flashfish, a301

Що в коробці?

огляд, електростанції, flashfish, a301

Дизайн та особливості

Портативна електростанція Flashfish A301, можливо, не найкрасивіша з доступних електростанцій, але вона виконує свою роботу. і робить це добре. Темно-сіро-помаранчева кольорова гама кричить про грабіжницькі наміри, хоча дизайн повністю виконаний у стилі Flashfish. Зовнішній корпус вкритий міцним пластиком, який виглядає так, ніби його можна без особливих зусиль шліфувати. Тільки не потрапляйте водою або брудом у порти. вони не захищені.

огляд, електростанції, flashfish, a301

огляд, електростанції, flashfish, a301

Передні порти дивні, але цікаві. Якщо ви під’єднаєте що-небудь до портів USB A, A301 автоматично увімкнеться (чому не всі електростанції можуть так робити)?). Але якщо ви підключите шнур USB-C або будь-який адаптер постійного струму 12 В. нічого не станеться. Треба натиснути кнопку ввімкнення. Ви також повинні натиснути передню кнопку змінного струму після натискання кнопки увімкнення/вимкнення на передній панелі для використання розеток на бічній панелі.

огляд, електростанції, flashfish, a301

Ще одна незвичайна річ полягає в тому, що під час заряджання A301 ви не може використовуйте порти USB A змінного струму або QC. Однак ви можете використовувати інші порти USB A, USB-C та DC.

огляд, електростанції, flashfish, a301

На передній панелі портативної електростанції Flashfish A301 є вбудована монохромна світлодіодна панель. Інформація яскраво світиться на чорному фоні, що робить її легко читабельною, хоча деякі написи дрібні. На екрані відображається відсоток заряду акумулятора, що залишився, піктограма бездротового зв’язку, а також те, чи споживає A301 енергію або видає її, і який порт використовується в будь-який момент часу.

огляд, електростанції, flashfish, a301

A301 розрахований на 292 ват-годин (Wh), що означає, що він буде працювати з 300-ватним пристроєм протягом однієї години. Може живити пристрій потужністю до 320 Вт без вимкнення. Це приблизно означає, що він заряджає смартфон до 28 разів, ноутбук. 3 рази, iPad. 8 разів або 30-ватний міні-вентилятор протягом 9 годин. Як бачите, Flashfish може бути дуже корисним під час відключення електроенергії.

Заряджати портативну електростанцію Flashfish A301 легко. Щоб зменшити вагу, до шнура живлення прикріплена цеглина. але більшість інших акумуляторних генераторів також мають такі цеглинки.

огляд, електростанції, flashfish, a301

Переносити портативну електростанцію Flashfish A301 в приміщенні та на вулиці легко. Завдяки невеликим розмірам і малій вазі його легко упакувати для поїздки на машині або в кемпінг на вихідні. Це навіть чудово підходить для пригод на задньому дворі або в будь-якому місці навколо будинку, де немає розетки. За 260 доларів це чудова страховка, щоб залишатися на зв’язку зі світом.

Варто зазначити, що Flashfish виробляє сонячні панелі, які будуть заряджати A301. Flashfish не надав сонячну панель для цього огляду, тому я не можу сказати, наскільки вона ефективна. Однак, як і всі сонячні панелі, вони потребують постійного яскравого сонця, щоб бути по-справжньому ефективними. що виключає багато районів країни.

Що б я змінив

огляд, електростанції, flashfish, a301

Заключні думки

Генератори енергії не повинні бути величезними за розміром, потужністю і, особливо, вартістю, щоб бути ефективними. Іноді. вам просто потрібно достатньо енергії, щоб зарядити деякі речі, і не більше того. Ось чому генератори меншого розміру набувають все більшої популярності. Вони корисні, дешеві (як на свою ціну) і можуть тримати нас на зв’язку годинами після відключення електроенергії. І живлення завжди час від часу вимикається. Такі генератори, як Flashfish A301, чудово задовольняють цю потребу.

Ціна: 259.99 США Де купити: Amazon Джерело: Зразок цього продукту був наданий Flashfish.

Тест Flashfish E200: Великий павербанк або міні-електростанція?

огляд, електростанції, flashfish, a301

З огляду на зростання цін на енергоносії, все більше людей відчувають потребу стати трохи більш незалежними від громадського електропостачання. Тож не дивно, що попит на так звані електростанції, як сучасні аварійні генератори електроенергії, в цьому році надзвичайно зріс. Але електрогенератори доступні не тільки як великоформатні накопичувачі енергії у вигляді валізи на колесах. Крім того, відомі виробники, такі як Bluetti, Ecoflow або Jackery, також пропонують свої моделі в невеликому форматі. Досить невідомим легким пристроєм у галузі електростанцій є Flashfish E200. Як показує себе зручний накопичувач енергії на практиці, ви можете прочитати в тесті Flashfish E200.

Технічні характеристики

Ємність акумулятора 151 Втч (40 800 мАг)
Вихідна напруга 110 В (американська вилка). 220 В (штепсельна вилка ЄС)
USB-порт 2x Швидка зарядка 3.0 5V/2.4A
Вихід постійного струму 9-12В/10А (максимум)
Сонячна зарядка MAX вхід 18В-24В
час зарядки 5-6 годин (при 15В/2.Адаптер 5А)
Безперервне живлення змінного струму 200W
Пікова потужність змінного струму 250W
Розміри та вага 208 x 110 x 158 мм і 1.85 кг
Ціна 138.07 євро

Комплект поставки

Маленька електростанція, невеликий розмір. Відповідно, не варто очікувати якихось великих сюрпризів, коли справа доходить до комплекту поставки.

огляд, електростанції, flashfish, a301

Натомість включені звичайні аксесуари у вигляді:

  • Flashfish E200
  • Блок живлення
  • автомобільний зарядний пристрій
  • Адаптер прикурювача
  • USB-світло
  • Інструкція

Огляд Flashfish E200: дизайн і якість виготовлення

Мова дизайну, якою говорить Flashfish тут, можна швидко зрозуміти. Таким чином, виробник хоче вивести на старт електростанцію, яка також може знайти місце в рюкзаку завдяки своїм компактним розмірам. З розміром 208 x 110 x 158 мм, а також вагою всього 1.85 кг, ідеально підходить для швидкого та нескладного мобільного використання.

огляд, електростанції, flashfish, a301

Про те, що цей пристрій в першу чергу призначений для використання на відкритому повітрі, свідчить не тільки зовнішній вигляд, який може нагадати деяким людям класичну радіостанцію для будівельного майданчика. Перш за все, ручка для перенесення зверху дає зрозуміти, що його хочуть взяти з собою для швидкого барбекю або спонтанної поїздки в кемпінг.

огляд, електростанції, flashfish, a301

На передній панелі ви знайдете не тільки легко впізнаваний дисплей і червоний тумблер, який не можна не помітити, за допомогою якого електростанція вмикається і вимикається. Крім того, тут ви знайдете порти для ваших електронних пристроїв. З боків розташовані вентиляційні прорізи, які ефективно запобігають перегріванню.

огляд, електростанції, flashfish, a301

На лівій стороні ви знайдете вхід постійного струму, який використовується для зарядки акумулятора електростанції. Це можливо не тільки за допомогою комплектних зарядних пристроїв. До малої електростанції також можна підключити сонячну панель. Це робить вас незалежним від зовнішнього джерела живлення навіть у дорозі.

Дисплей не дуже інформативний

Про те, що ми знаходимося в початковому класі електростанцій, свідчить не лише ціна. Погляд на дисплей також показує це. Виробник не тільки обійшовся тут без кольорового дисплея. Крім того, вони не надають багато інформації. Ви можете прочитати стан заряду акумулятора, але це все, що потрібно.

огляд, електростанції, flashfish, a301

Оскільки багато електростанцій зараз мають дисплеї, які також дають інформацію про вихідну та вхідну потужність, ми вважаємо, що це трохи прикро. Особливо, коли ви підключаєте сонячну панель, ви вже хотіли б знати, скільки енергії в даний момент поглинає батарея.

Достатня кількість роз’ємів

Незважаючи на свій зручний розмір, Flashfish E200 пропонує приємну різноманітність підключень. Однак, враховуючи ємність акумулятора всього 151 Втгод (40 800 мАгод), слід з розумом підходити до вибору кількості підключених пристроїв, коли найближчої розетки ще немає в полі зору, а сонце не світить. Втім, я ні в якому разі не хочу критикувати компактну електростанцію. Звичайно, конкуренти, такі як Jackery Explorer 1000 PRO, пропонують приблизно в сім разів більшу місткість.

огляд, електростанції, flashfish, a301

Але натомість вони важать і коштують значно більше. Тут ви просто повинні знати, що для вас важливіше, і я можу собі уявити, що Flashfish E200 повинен бути цілком достатнім для багатьох користувачів в якості великого павербанка. Що стосується портів, невелика електростанція пропонує 1x вихід змінного струму, 2x 12-вольтових виходи постійного струму та 3x USB-концентратори. Два USB-порти пропонують швидку зарядку з максимальною потужністю 18 Вт. Я вважаю, що лампа для читання, яка входить до складу Flashfish з невеликою електростанцією, є практичною.

огляд, електростанції, flashfish, a301

Для цього знайдеться місце в одному з USB-портів. Однак виробнику слід було б подумати над концепцією лампи для читання. Оскільки всі USB-порти розташовані на передній панелі електростанції, лампа світить прямо вгору без винятку. Отже, вам доведеться покласти Flashfish E200 на бік, щоб використовувати його як лампу для читання.

Огляд Flashfish E200: практика

Найголовніше питання, звичайно ж, як показує себе маленька електростанція в повсякденному використанні. І тут, насправді, навряд чи є на що скаржитися. Тільки в обробці роз’єму у вигляді з’єднання 200 В мені довелося трохи задирати ніс, коли я підключав блок живлення свого ноутбука. Якось не так добре, як у дорожчих моделях, таких як EcoFlow River Pro (тест) або EcoFlow Delta Pro (тест). Нарешті, блок живлення мого ноутбука трохи хитався при підключенні до мережі. Але електростанція, безумовно, забезпечила найголовніше: потужність.

огляд, електростанції, flashfish, a301

Тож мій ноутбук зарядився швидко, як завжди. І не тільки це. USB-порти також надійно живлять мої пристрої. Оскільки Flashfish E200 може видавати загальну потужність 200 Вт відповідно до своєї назви, він не досягає своїх меж з меншими пристроями, такими як кілька смартфонів, а також ноутбуки. Завдяки своїм 40 800 мАг годин, він може повністю зарядити iPhone 14 Pro (тест) приблизно 12 разів, наприклад. Якщо електростанція все-таки перевантажена, оскільки максимальна потужність перевищена, вона автоматично вимикається.

Тест Flashfish E200: Висновок

Що таке Flashfish E200 в кінцевому підсумку, залежить від того, хто дивиться на нього. Дехто може побачити великий павербанк у маленькому енергетичному дозаторі. Інші називають його малогабаритною електростанцією. Особисто я розглядаю його як зручний накопичувач енергії, який можна використовувати для зарядки електронних пристроїв на відкритому повітрі. Мені дуже подобається можливість заряджати вбудований акумулятор не лише від розетки, а й від сонячної панелі, що є чимось надзвичайним у цій ціновій та розмірній категорії. Нарешті, ми можемо лише трохи поскаржитися на вбудовану розетку та зменшений дисплей. Хоча один здається трохи хитким, я пропускаю важливу інформацію на іншому. В цілому, однак, Flashfish E200. це хороша електростанція за надзвичайно привабливою ціною.

СОНЯЧНИЙ ГЕНЕРАТОР FLASHFISH (FLASHFISH E300 FLASHFISH TSP50)

Резервне джерело живлення потужністю 222 Вт-год: Широке застосування робить його придатним для багатьох пристроїв; розетки змінного струму 110 В можуть заряджати ваш апарат CPAP, планшет, ноутбук, телевізор, вентилятор, різдвяні гірлянди тощо; 2 порти постійного струму 12 В можуть бути використані для автомобільного пилососа.

  • Обмін або повернення протягом 7 днів з моменту доставки
  • 100% гарантія якості плюс швидка безпечна доставка

Огляд FlashFish A301

У комплект поставки входить електростанція, автомобільний зарядний пристрій, зарядний кабель PD Type-C, гніздо для автомобільного зарядного пристрою, мережеве живлення та інструкція з експлуатації.

На передній панелі пристрою є порти для DC 12V, PD100W (Type-C), DC 12V, USB1, USB 3.0 і USB2, а також кнопки змінного струму і живлення.

На бічній стороні пристрою є порти для двох виходів змінного струму та порт постійного струму для зарядки.

З іншого боку є ребра для вентилятора, який видуває гаряче повітря.

На задній панелі є велике світло з різною яскравістю та режимами блимання.

У верхній частині пристрою є бездротова зарядка для зарядки будь-яких сумісних пристроїв, таких як смартфони.

Розмір акумулятора FlashFish A301 і час зарядки

Порт для зарядки живлення розташований збоку пристрою і почне заряджатися після підключення до мережі.

FlashFish A301 використовує літієву батарею ємністю 292Wh (Ватт-годин).

Ват-година. це одиниця виміру потужності протягом години, яка дає уявлення про те, як довго пристрій буде працювати під час використання. Він розрахований на повну зарядку за 3.5 годин при підключенні до розетки змінного струму.

Агрегат також можна заряджати від автомобільного акумулятора або сонячних батарей, що займе більше часу.

До комплекту також входить автомобільний зарядний пристрій для заряджання пристрою від прикурювача автомобіля, що буде зручно в дорозі.

Потужність розетки змінного струму FlashFish A301

Пристрій має дві чисті синусоїдальні розетки змінного струму з номінальною потужністю 320 Вт.

Інвертори з чистою синусоїдою перетворюють напругу постійного струму в напругу змінного струму, яка найбільш точно відповідає потужності стандартної домашньої розетки змінного струму.

Для роботи багатьох пристроїв потрібна чиста синусоїда, наприклад, аудіо- та відеотехніка, супутникові системи, комп’ютери тощо. 320 Вт може працювати з багатьма невеликими пристроями, такими як ноутбуки, телевізори, невеликі вентилятори тощо.

Перед увімкненням пристрою, як правило, найкраще перевірити потужність, необхідну для його роботи з більшістю пристроїв з маркуванням.

FlashFish A301 перейде в режим захисту і автоматично вимкнеться, якщо потужність перевищить номінальну 320 Вт.

Щоб протестувати розетки змінного струму, я підключив телевізор і Android TV box, які не мали жодних проблем з живленням. Якщо натиснути кнопку AC на передній панелі пристрою, це призведе до ввімкнення живлення від розетки.

USB-порти для зарядки FlashFish A301

Всього є 6 портів для зарядки постійного струму, включаючи один порт USB-C потужністю 100 Вт, два порти постійного струму, два порти USB-A та один порт QC 3.0 порт.

Це забезпечує велику потужність зарядки для смартфонів, планшетів, навушників, смарт-годинників тощо. Порт USB Type-C забезпечує безперервну потужність до 100 Вт, що дозволяє швидко заряджати невеликі пристрої.

Підключивши пристрій до будь-якого з портів, пристрій автоматично розпізнає його і починає заряджатися.

Порти постійного струму FlashFish A301 мають номінальну потужність зарядки 168 Вт. Якщо споживання енергії зростає, він автоматично переходить у режим захисту і вимикається.

Середньостатистичний смартфон споживає приблизно 10-20 Вт для заряджання, що залежить від розміру акумулятора та технології заряджання.

Це дає портам постійного струму велику потужність зарядки для декількох пристроїв.

Бездротова зарядка FlashFish A301

У верхній частині пристрою є бездротова зарядна станція потужністю 10 Вт, яка може заряджати бездротові пристрої.

Це робить його дуже зручним для швидкої зарядки сумісного смартфона без будь-яких кабелів. Бездротова зарядка проста у використанні і починає заряджати смартфон, як тільки його розміщують зверху.

Світлодіодний ліхтар FlashFish A301

На задній панелі знаходиться великий світлодіодний ліхтар, який дуже яскраво світить і може працювати в шести різних режимах.

Режими включають 3 рівні яскравості, режим SOS, режим миготіння/стробоскопа та режим прожектора. Ліхтар працює дуже добре і буде корисним у багатьох сценаріях, від надзвичайних ситуацій до кемпінгу.

Висновок FLASHFISH A301. це хороша електростанція з акумулятором великої ємності та кількома зарядними портами.

Це робить його хорошим пристроєм у різних ситуаціях, від кемпінгу до тривалих поїздок або надзвичайних ситуацій, таких як відключення електроенергії.

Під час тестування пристрій працював дуже добре, заряджаючи всі мої невеликі пристрої, від смартфонів до смарт-годинника.

Вихід змінного струму також добре працював з пристроєм, який живив телевізор з плоским екраном і Android TV box.

Вентилятор збоку періодично вмикається, коли використовується змінний струм, щоб запобігти перегріванню пристрою.

На задній панелі пристрою є великий світлодіодний ліхтар, який має різні режими, що може випромінювати багато світла, якщо це необхідно.

Багато користувачів невеликих електростанцій будуть використовувати невеликий комплект сонячних панелей, щоб підтримувати заряд пристрою, який я ще не мав можливості протестувати.

Я все ще тестую пристрій з хорошими результатами і буду оновлювати, якщо щось зміниться.

Як завжди, не забудьте прочитати відгуки на Amazon, форумах або в інших місцях, щоб переконатися, що пристрій вам підходить.

Залишити відповідь