Найкращі сонячні панелі для Goal Zero Yeti 1500X/3000X/6000X. Сонячний генератор Yeti 6000x

Найкращі сонячні панелі для Goal Zero Yeti 1500X/3000X/6000X

найкращі, сонячні, панелі, goal, yeti, 1500x

Сонячні панелі, сумісні з Goal Zero Yeti 1500X, 3000X 6000X

Три найбільші електростанції Goal Zero, також відомі як сонячні генератори, в даний час. це Yeti 1500X, Yeti 3000X і Yeti 6000X.

Багато людей купують ці масивні електростанції, щоб мати резервне живлення на випадок надзвичайної ситуації, але вони також використовуються туристами, які живуть у бундуках (сухих кемпінгах) без електромережі.

У мене одна з найменших електростанцій Yeti, Yeti 1000. Я підключаю до нього весь свій трейлер за допомогою адаптера 15А на 30А, і він живить все, крім кондиціонера.

Для підзарядки свого Yeti я використовую сонячні панелі потужністю 400 Вт. Маючи стільки сонячних панелей, я можу використовувати багато електроенергії протягом дня, а батарея ще й заряджається.

У цій статті я збираюся поділитися своєю думкою про найкращі сонячні панелі, сумісні з Goal Zero Yeti 1500X, 3000X і 6000X. Хоча Goal Zero виробляє власні панелі, є також кілька способів підключення панелей сторонніх виробників, і я розповім вам, як це все робиться.

Перш ніж ми почнемо, я повинен сказати, що я не несу жодної відповідальності за будь-яку шкоду, заподіяну будь-яким сонячним панелям або електростанціям.

Ви несете відповідальність за те, щоб ваші панелі працювали, щоб підключення було правильним, і щоб ви не перевантажували контролер заряду в батареї Yeti.

Я використовую панелі сторонніх виробників для мого Yeti з моменту його придбання, але ви можете пошкодити їх, якщо не знаєте, що робите.

Якщо ви не впевнені, ви завжди можете залишити коментар і розповісти мені про свої налаштування, і я підтверджу, чи все готово, виходячи з панелей і з’єднань.

Давайте почнемо з розгляду моделей Yeti 1500X, 3000X і 6000W, щоб побачити, з чим вони можуть впоратися з точки зору вхідної потужності.

Характеристики вхідних сигналів Yeti 1500X, 3000X 6000X

Хоча між цими трьома моделями Yeti є деякі відмінності, контролери заряду та вхідні порти однакові.

Всі три можуть працювати з сонячними панелями з напругою від 14 до 50 вольт. Існують 8-мм порти та порт Anderson Powerpole, де порти Андерсона є трохи більш потужними.

До речі, нещодавно Goal Zero почали називати порт Андерсона HPP (High Power Port).

Ось з чим може впоратися кожен:

8 мм. 14-50В, до 10А (макс. 120 Вт)

Anderson Powerpole (або HPP, High Power Port). 14-50В, до 50А (максимум 600 Вт)

З цієї причини ви завжди повинні підключати свої панелі до порту Андерсона, якщо у вас немає сонячних панелей загальною потужністю менше 200 Вт.

Якщо ви досягли 50А за допомогою порту Андерсона, майте на увазі, що 8-мм порт не буде активним, якщо він не відчуває напругу вище, ніж від порту Андерсона, відповідно до Goal Zero.

Сонячні панелі, сумісні з Yeti 1500X, 3000X 6000X

Всі ці сонячні панелі сумісні з великими електростанціями Yeti. Деякі з них можна підключати паралельно або послідовно, а деякі. ні.

Якщо на сонячній панелі стоїть галочка “Потрібен додатковий адаптер”, вам знадобиться адаптер, і я покажу вам, які варіанти у вас є нижче.

Примітка: Прокрутіть вліво / вправо на маленьких екранах, щоб переглянути всі продукти в таблиці.

Адаптер, необхідний для сонячних панелей з роз’ємами MC4

Оскільки багато з наведених вище панелей мають роз’єми MC4, нам знадобиться перехідник, щоб підключити їх до Yeti. Дивлячись на входи, ми знаємо, що у нас є два варіанти, 8 мм і Андерсон Powerpole.

Я рекомендую використовувати порт Андерсона (High Power Port), якщо у вас немає причин не робити цього.

Причина, по якій я рекомендую використовувати вхід Андерсона, пов’язана з обмеженнями 8-мм порту. Він витримує лише 10А (120 Вт), в той час як Anderson витримує 50А (600 Вт).

Адаптер вище призначений для сонячних панелей з позитивним роз’ємом MC4 і негативним роз’ємом MC4. Всі панелі з роз’ємами MC4 вище підключені таким чином і сумісні між собою. Якщо ви придбали іншу сонячну панель, ви можете перевірити полярність за допомогою мультиметра, якщо ви не можете сказати, дивлячись на дроти.

Єдине, що слід зазначити про адаптер, це те, що вам доведеться змінити орієнтацію роз’ємів Anderson, щоб вони підходили до Yeti.

Це робиться шляхом зсуву гільзи, що захищає роз’єми, зсуву роз’ємів один від одного, повороту їх до правильної орієнтації, потім зсуву їх назад і надягання гільзи назад. Переконайтеся, що ви тягнете за роз’єми, а не за дріт.

Якщо ви віддаєте перевагу використанню 8-мм входу, вам потрібен цей адаптер. Як і у випадку з адаптером Anderson, це стосується сонячних панелей, які мають позитивний роз’єм MC4 та негативний роз’єм MC4. Всі панелі в таблиці вище з роз’ємами MC4 підключаються таким чином і є сумісними.

8-міліметровий адаптер не потребує повторного монтажу.

Щоб підключити будь-який з адаптерів, візьміть позитивний і підключіть його до позитивного, а потім негативний до негативного. Коли з’єднання з сонячною панеллю виконано, можна підключати її до електростанції Yeti.

Як об’єднати кілька панелей

Існує кілька способів об’єднати панелі для збільшення швидкості заряджання. Якщо ви збираєтеся об’єднати кілька панелей, вам потрібно переконатися, що ви використовуєте дроти та адаптери, які є достатньо товстими, щоб витримати загальний струм.

Якщо панелі мають роз’єми MC4, ви можете використовувати паралельне, послідовне або послідовно-паралельне з’єднання.

Якщо панелі мають 8-мм роз’єм, ви можете використовувати 8-мм комбінатор Goal Zero і підключити їх до порту Андерсона. Це створює паралельне з’єднання.

Якщо панелі мають роз’єм Андерсона (High Power Port), ви можете використовувати з’єднувач Goal Zero Anderson і підключити їх до порту Андерсона. Це створює паралельне з’єднання.

Паралельне з’єднання

Паралельне з’єднання збільшить силу струму, але залишить напругу незмінною. Це робиться за допомогою гілки MC4 Y. Вони бувають різних розмірів, залежно від того, скільки панелей ви хочете підключити паралельно.

При паралельному підключенні ви берете позитивні дроти від кожної панелі і з’єднуєте їх разом.

Потім зробіть те ж саме з негативними проводами, які тримаються окремо від позитивних.

Панель потужністю 100 Вт видає близько 6 ампер, тому дві панелі видаватимуть 12 ампер, три. 18 ампер і так далі.

Оскільки максимум при використанні входу Андерсона становить 50А, теоретично можна підключити до 8 панелей (48А). Але у нас немає відгалуження 1 до 8 MC4 Y, тому, якщо ви хочете досягти максимального входу, я рекомендую виконати послідовно-паралельне з’єднання, яке я розгляну нижче.

Для чотирьох панелей паралельне з’єднання з відгалуженням 1 до 4 MC4 Y є чудовим рішенням

Послідовне з’єднання

Послідовне з’єднання зберігає силу струму незмінною, але збільшує напругу. Отже, якщо панель потужністю 100 Вт видає 6 А при 18 В, з’єднана з іншою такою ж панеллю послідовно, вони разом видаватимуть 6 А при 36 В.

Щоб зробити послідовне з’єднання, ви берете плюс з першої панелі і з’єднуєте його з мінусом на другій. Отже, в кінцевому підсумку ви отримуєте позитивний дріт від однієї панелі, а негативний. від другої.

Як ми бачили вище, дивлячись на технічні характеристики нових більших електростанцій Yeti, вони можуть працювати з напругою до 50 В, що означає, що вони нарешті підтримують послідовне з’єднання.

Він підтримує лише дві послідовно з’єднані панелі 12В 100Вт, оскільки вони видають 36В. Три панелі по 100 Вт на 12 В дають 54 В, що занадто багато.

Перевірте номінал VMP панелі, щоб з’ясувати, скільки панелей можна з’єднати послідовно, перш ніж перевищити 50 В.

Паралельно-послідовне з’єднання

Послідовно-паралельне з’єднання поєднує два вищезгаданих способи, щоб збільшити як силу струму, так і напругу. Ми все ще повинні залишатися нижче меж, з якими може впоратися контролер заряду, але ви можете використовувати обидва, щоб збільшити кількість панелей, які ви можете підключити.

У цьому випадку, за допомогою контролера заряду, який може обробляти до 50А і 50В, ви можете зробити паралельно-послідовне з’єднання для великих установок.

Як ви вирішуєте?

Тож як слід комбінувати панелі? Ну, якщо у вас є два, паралельно або послідовно працює. Більшість людей рекомендують робити послідовне з’єднання, коли у вас є контролер заряду MPPT, але ви можете вибрати.

Якщо у вас є три, вам слід зробити паралельне з’єднання. Якщо у вас є чотири або більше панелей, ви можете зробити послідовно-паралельне з’єднання.

Подовжувачі

Я рекомендую використовувати подовжувачі MC4 для напівпостійних або постійних установок.

Подовжувачі Windynation MC4 чудові та надійні. Вони бувають різної довжини та калібру.

Чим більше у вас панелей, тим важливішим буде нижній датчик не тільки для обмеження падіння напруги, але й, що найважливіше, для того, щоб переконатися, що провід витримує силу струму.

Для непостійних установок ви можете використовувати 8-міліметрові подовжувачі Goal Zero. Я не рекомендую використовувати їх, якщо у вас більше 200 Вт сонячної енергії, оскільки вони мають 16 калібр, і ви помітите падіння напруги.

Часті запитання

Я хочу додати сонячну батарею (більше 600 Вт) до мого Yeti 1500X/3000X/6000X, що я можу зробити??

Якщо ви досягли максимальної потужності контролерів заряду, ви можете додати ще один контролер заряду Goal Zero MPPT, щоб забезпечити ще 360 Вт.

Це так званий модуль розширення, який можна встановити на Yeti. Все, що вам потрібно зробити, це зняти пластикову панель у верхньому правому куті і з’єднати два кабелі.

Контролер заряду MPPT має два 8-мм порти та один порт Anderson Powerpole.

Зверніть увагу, що цей контролер заряду може працювати лише з напругою до 22 В, тому ви не зможете підключити сонячні панелі послідовно. Знову ж таки, вам потрібно підключити панелі паралельно, якщо ви хочете використовувати зовнішній модуль розширення MPPT.

Добре підключити кілька панелей паралельно.

Чи можу я контролювати роботу моїх панелей на додаток до перевірки дисплея Yeti?

Я використовую модуль Не знайдено жодного товару. для моніторингу вольт, ампер і ват. З’єднати панелі з Yeti легко, і ви отримаєте більш точне число, ніж на екрані Yeti.

Як підключити дві або нульові панелі Boulder?

Якщо у вас є панелі Boulder 100 з роз’ємом 8 мм, ви можете з’єднати до чотирьох за допомогою комбінатора Goal Zero 8 мм.

Якщо у вас є панелі Boulder 200 з полюсом Anderson Powerpole (або високопотужним портом, як його називає Goal Zero), ви можете підключити до чотирьох за допомогою комбінатора Goal Zero Anderson.

Скільки часу потрібно для підзарядки за допомогою сонячної енергії?

Сонячна панель потужністю 100 Вт генерує близько 70-80 Вт при ясному сонячному світлі в пікові сонячні години дня. Залежно від вашого місцезнаходження в США, це може становити від 3 до 7 годин на день.

Модель Yeti 1500X має акумулятор ємністю 1516 Вт-год, 3000X. 3032 Вт-год, а Yeti 6000X. 6071 Вт-год.

Для панелі потужністю 100 Вт це означає, що для підзарядки Yeti 1500X знадобиться понад 21 годину, для підзарядки 3000X. 41 годину, а для 6000X. понад 81 годину.

Завдяки чотирьом 100-ватним панелям Yeti 1500X можна зарядити менш ніж за шість годин, Yeti 3000X. за 10-12 годин. Yeti 6000X знадобиться 20-24 години.

Сприймайте ці цифри з обережністю, оскільки вони залежать від багатьох факторів. Місце, де ви знаходитесь, погода, нахил панелей, температура, рівень заряду батареї і т.д.

Чи можна використовувати сонячну панель з вбудованим контролером заряду?

Ні, оскільки електростанції Yeti мають вбудовані контролери заряду, не варто намагатися підключити панель, яка вже має контролер заряду.

Якщо можливо, обійдіть контролер, перш ніж намагатися підключити панель.

Якщо ви хочете сонячну панель, яка може заряджати як 12-вольтові акумулятори кемпера, так і ваш Yeti, я рекомендую валізу Acopower 100W, яка має вбудований байпас. Заряджаючи акумулятори вашого кемпера, ви будете проходити через контролер заряду, а заряджаючи Yeti, ви будете підключати їх до гілки MC4 Y, яка обходить контролер. Якщо у вашому автофургоні або кемпері є сонячний порт Furrion, ви можете використовувати адаптер Furrion від Acopower для підключення панелі до порту швидкого підключення.

Якщо у вас є запитання або пропозиції щодо покращення статті, будь ласка, залиште коментар нижче.

10 думок про “Найкращі сонячні панелі для Goal Zero Yeti 1500X/3000X/6000X”

Я б дуже хотів дізнатися, скільки сонячних панелей потужністю 200 Вт можна з’єднати в тандемі на Yeti 3000x. Я щойно придбав 3-й через Amazon, і якщо я не можу ним скористатися, я хочу скасувати продаж. Центральний змінний струм не працює, тому мені доведеться покладатися на портативний змінний струм, а заряджатися однією панеллю на 200 bc займає занадто багато часу. Я розраховую на те, що ця установка також допоможе мені пережити будь-які відключення електроенергії. У нас також є один бак, який, я думаю, я нарешті зрозумів, як заряджати (ось чому я дотримуюся продуктів Goal Zero). Також щойно замовив багатопанельний роз’єм, який, за словами мого технічного друга, мені знадобиться. Мій чоловік знав, як користуватися цими речами, але зараз він перебуває на довгостроковому догляді, тому я начебто махаю крилами, щоб пережити літо в центральній Каліфорнії. Я дуже вдячний за будь-яку пораду, якою ви можете поділитися. Дякую! Відповісти

Привіт, за допомогою згаданого вами комбінатора High Power Port ви можете підключити чотири Boulder 200 разом, тому ви точно можете використовувати третю, навіть четверту панель. Високопотужний порт на вашому Yeti 3000X може заряджати акумулятори потужністю до 600 Вт, а три 200-ватних панелі повинні генерувати близько 500-530 Вт. Удачі вам, дайте мені знати, якщо у вас виникнуть додаткові запитання. Відповісти

Тож яка найкраща (на основі: швидкості підзарядки, вартості та надійності, у такому порядку важливості) сонячна установка для мого 6000x у моєму фургоні / кемпері, на вашу думку? Я ціную ґрунтовність вашої статті та чіткість пояснень. Дякую! Окремо, як ви ставитеся до додавання автомобільної зарядки для 6000x, і чи вважаєте ви, що це змінює ідеальну сонячну установку?? FYI, фургон має міні-холодильник, портативний кондиціонер / опалення (вентильований, рухомий), конвекційну фритюрницю / тостер, гарячу воду на вимогу, а також основні ліхтарі та розетки для використання. Дякую! Відповідь

Якщо ви збираєтеся монтувати панелі, я б отримав якомога більше Renogy 175W (натисніть, щоб переглянути на Amazon). Залежно від того, скільки панелей ви отримуєте, вам знадобиться гілка MC4 Y для 2, 3 або 4 панелей. Існує також гнучка версія 175 Вт. Ви маєте на увазі звичайний автомобільний зарядний пристрій? Я думаю, що Yeti 6000X може обробляти вхідні дані лише з одного порту одночасно, якщо ви не придбаєте додатковий модуль MPPT або Yeti Link, тому я б не купував його відразу. Якщо ви маєте на увазі комплект інтеграції Yeti Link, це інша історія, і якщо ви можете, я б точно отримав це на додаток до сонячних панелей. Таким чином, у вас ніколи не повинно закінчитися живлення. Відповісти

Дякую! Я не мав на увазі посилання, і я вже замовив його. Як продовження, яку максимальну кількість цих панелей ви б запропонували? Відповісти

Зверніть увагу, що я не електрик і не професіонал, тому, щоб бути в безпеці, я б поговорив з Renogy та Goal Zero, перш ніж робити це. Я б отримав чотири панелі потужністю 175 Вт, а потім підключив би їх послідовно паралельно. Причина, по якій я не підключив би їх усіх паралельно, полягає в тому, що я не знайшов гілку MC4 Y, яка може витримати більше 30А, а чотири панелі потужністю 175 Вт перевищать це. Послідовно-паралельне з’єднання. це коли ви робите дві пари послідовно, а потім з’єднуєте їх паралельно. Ви почнете з підключення позитивного гніздового роз’єму MC4 від однієї панелі до негативного гніздового роз’єму MC4 на другій панелі. Дві позитивні та негативні клеми, що залишилися, по одній з кожної панелі, потім підключаються до гілки MC4 Y (натисніть, щоб переглянути на Amazon). Я також підключив би вбудований запобіжник 15A (натисніть, щоб переглянути на Amazon) між позитивним проводом та гілкою MC4 y. Для цього знадобиться два запобіжники, по одному на кожну нитку (сонячна пара, підключена послідовно). Потім ви робите те саме з двома іншими панелями, перш ніж підключати гілку MC4 Y до адаптера MC4 до Андерсона або подовжувачів. Відповісти

Скільки портфелів boulder 100 я міг би підключити до 6000x? Я хочу скласти їх у вікні моєї квартири, щоб їх не вкрали на вулиці? Я незабаром купую нерухомість, і колись вони будуть постійно встановлені зовні. Крім того, чи буде 6000x запускати невеликий портативний змінний струм? Дякуємо за все ваше розуміння та роботу цього сайту для нас. Відповісти

Привіт, за допомогою комбінатора портів Goal Zero 8mm to High Power (натисніть, щоб переглянути на Amazon) ви можете підключити чотири панелі Boulder 100 до Yeti 6000X. EDIT: Очевидно, додатковий контролер сонячного заряду MPPT не сумісний з лінійкою X. Я не тестував його сам, але я б очікував, що він буде працювати на невеликому змінному струмі, наприклад, на моделі 8,000 BTU, приблизно 12-16 годин залежно від температури та налаштувань. Відповісти

Привіт, у мене є Yeti 6000x і пара панелей Renogy 100W (20.3V 4.93A). 8-мм порт в Yeti 6000x каже, що він обробляє 14-50 В, 10 А (150 Вт макс.) Використовуючи 8-мм порт на Yeti 600x, я думав з’єднати 2 панелі Renogy послідовно, щоб отримати 20.3V і залишатися під 10A, але чи впливає це на те, що панелі (2) 100 Вт = 200 Вт, і вони можуть обробляти лише 150 Вт макс? Я хотів би, щоб штекер берегової мережі був підключений через ГЕС у 6000x, і мені не потрібно було б від’єднувати роз’єм ГЕС для панелей і підключати берегову мережу в ГЕС кожного разу, коли я вирішу підключитися до берегової мережі. Не можу придумати альтернативу, де я міг би підключити берегову електростанцію та панелі до ГЕС і залишатися під потрібною силою струму. Дякую! Відповісти

Привіт, це повинно спрацювати, що станеться, так це те, що контролер заряду обмежить струм, якщо максимальний насправді становить 150 Вт. Звучить як гарне рішення для мене. Відповісти

найкращих сонячних генераторів: Посібник покупця 2023 року

Алора Бопрай є виробником цифрового контенту для категорій домашньої гарантії, HVAC та сантехніки в Today’s Homeowner. Вона отримала ступінь бакалавра психології в Університеті Сент-Джорджа. Схоластика та її ступінь магістра Денверського університету. Перш ніж стати автором журналу Today’s Homeowner, Алора писала як позаштатний автор для десятків клієнтів, що займаються благоустроєм будинків, і інформувала домовласників про сонячну енергетику в якості автора для EcoWatch. Коли вона не пише, Алора планує свій наступний проект з покращення житла, зроблений своїми руками, або пише свій наступний роман.

Роксана Даунер. комерційний редактор у Today’s Homeowner, де вона займається всім, від ремонту фундаменту до встановлення сонячних панелей. Вона використовує свій більш ніж 15-річний досвід написання та редагування текстів у своєму ретельному підході до забезпечення точного, актуального та цікавого контенту. Раніше вона редагувала для таких видань, як MSN, Architectural Digest та Better Homes Gardens. Випускниця Пенсильванського університету, Роксана зараз є власницею будинку в Оклахомі, ентузіасткою “зроби сам” і гордою матір’ю грайливого мопса.

26 квітня 2023 6 грудня 2022

найкращі, сонячні, панелі, goal, yeti, 1500x

Ми проаналізували 50 сонячних генераторів за більш ніж 1000 унікальних точок даних, щоб запропонувати вам наші рекомендації щодо найкращих сонячних генераторів на ринку, які відповідають різним цілям використання.

У міру вдосконалення сонячних технологій і поглиблення нашого розуміння кліматичної кризи. особливо в умовах різкого зростання цін на газ і нафту. все більше і більше з нас звертаються до альтернативних відновлюваних джерел енергії для задоволення своїх потреб. Сонячні генератори, незалежно від того, чи призначені вони для перенесення або зберігання вдома, є універсальними рішеннями як для зберігання, так і для використання потужної сонячної електроенергії.

Однак на зростаючому ринку сонячної енергетики може бути практично неможливо відокремити жаргон продажів від справжніх відгуків користувачів. У Today’s Homeowner ми маємо справу лише з чіткою та стислою інформацією, отриманою з наших експертних досліджень та особистого досвіду, щоб надати вам пряму, зрозумілу розбивку найкращих сонячних генераторів, доступних для різних цілей та для різних бюджетів у 2023 році.

Хто ми такі

Today’s Homeowner. це освітній веб-сайт, присвячений питанням благоустрою, з акцентом на рішеннях сонячної та вітрової енергетики для дому, бізнесу та приватних осіб, які можна зробити своїми руками. Ми пишаємося тим, що є членом і учасником більш широкої спільноти відновлюваної енергетики, і наша команда складається з ентузіастів чистої енергії. Ми проводимо більшу частину свого часу, переглядаючи огляди, форуми та інтернет-магазини, щоб знайти найкращі продукти та найнадійнішу інформацію, якою ми можемо поділитися з нашими читачами.

З власного досвіду ми знаємо, що відновлювані джерела енергії. і в цьому випадку сонячні генератори. часто вимагають значних початкових інвестицій, перш ніж можна буде насолоджуватися довгостроковою віддачею. Ми знаємо, що те, що виробник говорить про свій продукт, не обов’язково відображає реальний досвід користувачів цього продукту, і ми знаємо, що не всі сонячні генератори видають заявлену безперервну потужність інвертора, утримують заявлену ємність акумулятора або працюють протягом циклів життя акумулятора, які вони повинні.

Тут ми зібрали список наших улюблених сонячних генераторів, доступних сьогодні на світовому ринку.

Як ми вибрали ці сонячні генератори

Ми не просто вибрали п’ять випадкових сонячних генераторів, і нам не платили за рекламу саме цих пристроїв. Замість цього, ми ретельно та прискіпливо відібрали продукти в цьому списку, базуючись на кількох ключових показниках та враховуючи різноманітність потенційних ентузіастів сонячної енергетики.

По-перше, ми створили продуктовий трекер, щоб зіставити технічні характеристики, відгуки та реальну продуктивність понад 50 різних сонячних генераторів за 30 параметрами, від ціни до систем захисту, напруги, ємності акумулятора, кількості портів і т.д загалом, це означає, що ми створили комплексний продуктовий трекер, який охоплює понад 1000 унікальних точок даних. Повну таблицю можна знайти в кінці статті.

найкращі, сонячні, панелі, goal, yeti, 1500x

Далі ми визначили 3 ключові параметри, які мають найбільше значення при виборі правильного сонячного генератора для вас. Ємність акумулятора, вага та ціна. Хоча інші показники, звичайно, також важливі для прийняття остаточного рішення, саме ці три параметри впливають на портативність, доступність та універсальність будь-якого сонячного генератора. Таким чином, саме ці три параметри диктують, наскільки даний генератор підходить для ваших цілей.

Ось як наше дослідження допомогло нам визначити оптимальні сонячні генератори, які можна придбати для вирішення трьох основних завдань:

найкращі, сонячні, панелі, goal, yeti, 1500x
найкращі, сонячні, панелі, goal, yeti, 1500x

Вибір редактора

Дослідивши ринок, ось наші найкращі варіанти сонячних генераторів для відкривання воріт з першого погляду.

Найкраще для бюджетних та самостійних мандрівників: Jackery Portable Power Station Explorer 160

Найкращий для життя поза мережею: Hysolis MPS3K

Тепер, коли ви знаєте, хто ми такі, чому ми написали цей огляд сонячних генераторів для вас, і як ми вибрали 5 найкращих сонячних генераторів 2023 року, давайте зануримося безпосередньо в самі огляди продуктів. Для кожного сонячного генератора ми надамо всю необхідну інформацію, а потім розглянемо продукт більш детально, з урахуванням ряду конкретних випадків використання та на основі наших особистих досліджень.

Bluetti EP500. генератор майбутнього

Bluetti EP500 знаходиться в авангарді сонячної генерації та зберігання енергії в домашніх умовах, маючи одні з найбільш вражаючих характеристик, які ми бачили на сьогоднішній день. Якщо використовувати цей сонячний генератор для повного циклу заряду акумулятора щодня, то термін його служби становитиме трохи більше 16 років. Найкраще підходить для власників будинків з великими сонячними батареями, але велика вага цієї моделі не дозволяє використовувати її як портативний генератор, хоча її колеса забезпечують мобільність по всьому будинку.

Плюси Мінуси

 • Конкурентоспроможна ціна за вражаючу ємність акумулятора
 • Надзвичайно довгий термін служби (16 років)
 • Сучасна функціональність включає в себе бездротові зарядні панелі та численні різноманітні розетки
 • Швидка зарядка (4.75 годин лише від сонячної енергії)
 • Тихий і ефективний, з вбудованим справжнім реле ДБЖ
 • Додаток для смартфона з дистанційним керуванням для зручності використання
 • Найважчий з усіх сонячних генераторів на сьогоднішньому ринку, що обмежує його використання тільки в домашніх умовах
 • Маневреність сумнівна, незважаючи на 5 прикріплених коліс, особливо при підйомі та спуску по сходах
 • Якість підтримки клієнтів Bluetti може бути непостійною

На момент написання цієї статті, Bluetti EP500 щойно зійшов з конвеєра і вперше з’явився в магазинах. Наразі важко сказати, наскільки точно кінцевий продукт відповідає заявленим характеристикам. Сказавши це, важко не бути враженим технічними характеристиками цього монстра. Спираючись на довгу історію створення якісних машин, Bluetti прагне розширити межі сучасного дизайну сонячних генераторів з EP500.

Він також зберігає деякі з улюблених функцій інших генераторів Bluetti, таких як інвертор серії AC200P, який видає 2000 Вт безперервної потужності (достатньо для живлення ряду малих і середніх побутових приладів і гаджетів одночасно), з імпульсною потужністю 4800 Вт. Нам також подобається інноваційна батарея, яка являє собою LiFePO4 (літій-залізо-фосфатний) блок, розроблений для збереження повного заряду протягом декількох місяців з мінімальними втратами. Крім того, у виробництві також знаходиться технологія об’єднання двох EP500 разом для подвоєння їх потенційної потужності.

Все це означає, що Bluetti EP500, як тільки він стане доступним, буде служити супернадійним домашнім резервним генератором електроенергії для використання в раптових, несподіваних надзвичайних ситуаціях, в той же час виконуючи фантастичну роботу на більш повсякденній основі в якості додаткового джерела живлення для більшості середніх побутових приладів. З іншого боку, він настільки важкий, що ми вважаємо, що його застосування дещо обмежене. Ми не думаємо, наприклад, що більшість покупців зможуть підняти цей генератор нагору або проштовхнути його по килимовій підлозі без значної допомоги. І він точно не підходить для транспортування поза домом.

Ціна може бути високою, але ми вважаємо, що вона того варта, особливо якщо у вас вже встановлена велика сонячна батарея і ви маєте намір використовувати її регулярно, але тільки вдома і тільки на першому поверсі.

EcoFlow RIVER Max. генератор для мобільних пригод

Ми сподівалися знайти хороший варіант сонячного генератора середнього класу для тих, хто хоче отримати якісний комплект, але працює з відносно обмеженим бюджетом, і в RIVER Max від EcoFlow ми думаємо, що знайшли його. Завдяки своїй міцності та малій вазі RIVER Max ідеально підходить для кемпінгу, походів і подорожей, проте ми не рекомендуємо купувати його як домашній резервний генератор, оскільки він не тримає заряд протягом тривалого часу.

Плюси і мінуси

 • Забезпечує вище середнього співвідношення / Вт-год (0.87) що робить його хорошим співвідношенням ціни та якості
 • Надлегка вага робить RIVER Max ідеальним для того, щоб брати його з собою в дорогу
 • Найкраще обслуговування клієнтів від EcoFlow
 • Знімні додаткові 2.Літій-іонний акумулятор вагою 5 кг для ще більш легких подорожей
 • Багато виходів для одночасної зарядки різних пристроїв
 • Додаток для смартфона з дистанційним керуванням для зручності використання
 • Відносно повільна зарядка (до 10 годин з сонячною панеллю 160 Вт)
 • Користувачі скаржаться на погане утримання заряду (тримає заряд лише до 5 днів)
 • Відносно короткий термін служби зменшує кількість життєздатних застосувань
 • Функція “X-Boost” не збільшує функціональність, як це рекламується, а лише запобігає вимкненню

Давайте прояснимо одну річ: EcoFlow RIVER Max не буде корисним для вас, якщо ви шукаєте домашній резервний генератор. Насправді, ми можемо сказати, що навіть в якості додаткового джерела живлення для дому, вам краще шукати деінде. Домашні сонячні генератори, як правило, використовуються досить постійно, що зробить RIVER Max (з терміном служби батареї близько 500 циклів) застарілим вже через півтора року. Крім того, RIVER Max не може довго тримати заряд (незважаючи на запевнення виробника). Таким чином, він не буде корисним як резервний генератор під час відключення електроенергії.

Однак, де EcoFlow RIVER Max дійсно блищить, так це у використанні в якості легкого, портативного та високофункціонального сонячного генератора для тижневих кемпінгів, походів та дорожніх подорожей. Повністю заряджений, RIVER Max може цілком комфортно доглядати за вашими смартфонами, ноутбуками, GoPro, дронами, колонками, кемпінговими ліхтарями та іншими гаджетами, з можливістю заряджати до 9 пристроїв одночасно. Тут 500 життєвих циклів означають 500 пригод із сонячним генератором на буксирі, які, залежно від того, як часто ви виїжджаєте, можуть забезпечити йому життя протягом десятиліття або більше.

За пристойну ємність акумулятора та інвертор з безперервною потужністю 600 Вт та імпульсною потужністю 1200 Вт ціна на EcoFlow RIVER Max, безумовно, вражає, і це наш вибір номер один тільки для портативних цілей. Він також вважається дуже міцним. один клієнт зазначив, що його RIVER Max пережив падіння з даху автомобіля під час швидкісної їзди по шосе.

Увімкніть EcoFlow RIVER Max:

Hysolis MPS3K. генератор для життя поза мережею

Якщо ви тут, як ми знаємо, що багато хто з вас шукає найкращий сонячний генератор для життя поза мережею. в автофургоні або будинку на колесах, на човні або в автономному будинку на приватній території. тоді вам не варто шукати далі. Hysolis. справді надійний та авторитетний бренд, а їхній MPS3K. це надійна, витривала робоча конячка з правильною ємністю акумулятора, життєвим циклом та напрочуд вражаючим інвертором, яка чудово працює як в осілому, так і в кочовому середовищі.

Плюси мінуси

 • Величезна ємність акумулятора при дуже респектабельній ціні / Вт-год. 0.86
 • Виключно простий у використанні з мінімальними клопотами з самого початку
 • Надійний ДБЖ (джерело безперебійного живлення) вбудований
 • Інвертор безперервної дії потужністю 3 000 Вт з неймовірною імпульсною потужністю 6 000 Вт підходить для живлення великих домашніх та автомобільних приладів щодня або в екстрених ситуаціях
 • Невеликий, але важкий блок. хоча він портативний, для його переміщення знадобиться допомога
 • Кілька зручних додаткових функцій, як-от додаток для смартфона або бездротові зарядні панелі

Ось чому ми вирішили включити цей (давайте подивимося правді в очі, трохи потворний) сонячний генератор в наш список найкращих 5 кращих генераторів на ринку: він не претендує на те, чим він не є. На перший погляд, MPS3K від Hysolis громіздкий, важкий і непривабливий, але це тому, що виробники вклали свій час і гроші не в естетику, а в продуктивність.

Зверніть увагу, що, незважаючи на те, що MPS3K має літій-іонний акумулятор (а не повільніше розряджається LiFePO4 Bluetti EP500), його ємність майже дорівнює ємності першого елемента в цьому списку, незважаючи на те, що він помітно дешевший і легший. Крім того, він має вражаючий життєвий цикл і прослужить вам щонайменше 5 років.5 років, якщо заряджати і розряджати щодня. Однак, що, мабуть, найбільш вражає. і що, на нашу думку, робить Hysolis MPS3K ідеальним для життя поза мережею. це інвертор, який знаходиться всередині нього. Ця річ потужніша, ніж будь-який інший інвертор для сонячних генераторів на ринку. Безперервна вихідна потужність становить приголомшливі 3 000 Вт, а імпульсна потужність може зростати до 6 000 Вт. Таким чином, незалежно від того, чи заряджаєте ви автономний холодильник-морозильник, телевізор, електроінструменти, освітлення або все разом, MPS3K. це найкраще, що можна купити за свої гроші, за свою ціну.

Звичайно, у всіх цих переваг є кілька недоліків, головним з яких є вага. Хоча MPS3K невеликий, він дуже важкий (121 фунт або 55 кг). Таким чином, хоча він все ще досить легкий, щоб його можна було переносити на автофургоні, човні або навколо вашого автономного комплексу, він не підходить для таких сценаріїв, як кемпінг або звичайна дорожня поїздка. Крім того, тут немає ніяких технічних доповнень, які б розпалювали ваш апетит. Це простий пристрій, який добре виконує роботу, для якої він створений. Але це те, що ми любимо в ньому найбільше.

Увімкніть Hysolis MPS3K:

Goal Zero Yeti 6000X. найпотужніший генератор з усіх

Ми не хотіли б писати список найкращих сонячних генераторів у 2023 році, не включивши до нього найпотужніший сонячний генератор з усіх: Yeti 6000X від Goal Zero. З ємністю акумулятора 6 071 Вт-год та інвертором з безперервною потужністю 2 000 Вт (3 500 Вт імпульсів), Yeti 6000X. це те, до чого ми б звернулися, якби шукали повноцінний резервний генератор зеленої енергії для нашого будинку.

Плюси і мінуси

 • Найпотужніший сонячний генератор на ринку
 • Нижче середнього / Вт-год співвідношення при 0.89 (краще, ніж у більшості генераторів великої потужності, включаючи EP500)
 • Досить легкий, щоб бути портативним, зі зручною ручкою для перенесення та колесами
 • Тримає заряд протягом 3-6 місяців, що робить його надзвичайно надійним, а отже, ідеальним для резервного живлення будинку, автофургона або автономного генератора
 • Має лише 2 вихідних порти змінного струму, що вдвічі менше, ніж потрібно для генератора такого розміру
 • Відносно короткий термін служби батареї робить його найкращим для використання в якості резервного, а не щоденного генератора
 • Низька напруга батареї (всього 10.9 В порівняно з 53.1V від Bluetti EP500)
 • Кілька зручних додаткових функцій, таких як додаток для смартфона або бездротові зарядні панелі

Що, мабуть, найбільше дивує в надзвичайно потужному Goal Zero Yeti 6000X, так це те, що він насправді легший, ніж багато інших пристроїв з набагато меншою потужністю. Це не означає, що він все ще не громіздкий, однак. При вазі 106 фунтів це не весняне курча. На щастя, він поставляється з ручкою для перенесення та колесами, що означає, що піднімати його не часто буде необхідністю. Хоча він не підходить для кемпінгу, його, безумовно, можна брати з собою в дорожні подорожі або використовувати в мобільному (або стаціонарному) способі життя поза мережею.

Завдяки акумулятору потужністю 6000 Вт і пристойному (хоча, чесно кажучи, слабшому, ніж хотілося б) інвертору, з Yeti 6000X можна працювати з великою кількістю малих і середніх приладів, в тому числі і з невеликою кількістю великих приладів. Goal Zero Yeti 6000X найкраще підходить для використання в якості резервного генератора, оскільки він буде тримати заряд майже півроку, перш ніж потребуватиме підзарядки (що особливо добре, враховуючи, що повна зарядка від сонячних панелей займає близько 11 годин). У такій ролі його короткий термін служби (500 циклів) стає незначною проблемою.

Кілька мінусів, які слід врахувати: Він має лише два виходи змінного струму і має напрочуд низьку напругу (10.9В) для свого розміру. Він також не оснащений будь-якими вишуканими додатковими функціями (хоча, як ми зазначали в попередньому огляді, це не обов’язково має бути негативним моментом). З іншого боку, Yeti 6000X має конкурентоспроможну ціну, особливо враховуючи його статус найпотужнішого генератора на ринку. Загалом, це наш продукт з найвищим рейтингом у цьому списку (за умови, що він використовується відповідно до рекомендацій).

Увімкніть Goal Zero Yeti 6000X:

Jackery Explorer 160. персональний генератор для соло-пригод

Нехай вас не відлякує низька ціна або мізерна ємність акумулятора 167 Вт-год. За ту ціну, яку ви платите, Jackery Explorer 160. це абсолютна потужність, і це наш найкращий бюджетний варіант, а також наш найкращий варіант для особистого кемпінгу та дорожніх подорожей. Він має пристойну напругу акумулятора, вбудований інвертор (наявність якого за таку ціну є похвальною) та 500 життєвих циклів: особливо вражає, якщо врахувати, що Goal Zero Yeti 6000X має такий самий термін служби.

Плюси і мінуси

 • Найдоступніший портативний сонячний генератор
 • Настільки легкий, що ви ледве відчуєте його доповнення до вашого кемпінгового спорядження
 • 3 розетки змінного струму, незважаючи на те, що він такий крихітний
 • Швидка зарядка (близько 4.5 годин до повної зарядки від сонячної батареї)
 • Один з найбільш високо оцінених сонячних генераторів згідно з відгуками клієнтів по всьому світу
 • Напрочуд довгий термін служби для такої ціни та розміру
 • Кілька зручних додаткових функцій, таких як додаток для смартфона або бездротові зарядні панелі
 • Занадто малий і слабкий, щоб живити щось вище предметів першої необхідності, таких як гаджети, ліхтарі та, можливо, деякі невеликі плити тощо.

Забудьте про використання Jackery Explorer 160 в домашніх умовах, як резервний генератор електроенергії або як постійне автономне рішення; він просто не був розроблений, щоб впоратися з відповідними вимогами. Навіть у вашому автофургоні, будинку на колесах або човні 100 Вт безперервної потужності інвертора (150 Вт імпульсної потужності) від батареї ємністю 167 Вт-год не буде недостатньо. Але коли його беруть з собою в похід, похід або дорожню поїздку, цей маленький монстр дійсно показує себе з найкращого боку.

Як і слід було очікувати, враховуючи його назву. Explorer. Jackery 160 створений для пригод. Швидка зарядка (потрібно лише 4.5 годин сонячної енергії, щоб досягти повного заряду), він буде тримати заряд достатньо довго, щоб покрити тривалість більшості поїздок на довгі вихідні. За цей час ви побачите, що його 3 виходи змінного струму та кілька USB-портів будуть підтримувати заряд вашого смартфона, колонок, кемпінгових ліхтарів та кемпінгової печі. У парі з портативною сонячною панеллю для зарядки на ходу, Jackery Explorer 160 стає справжньою нестримною силою.

Тепер, не зрозумійте нас неправильно, у такого маленького сонячного генератора є обмеження. Однак, ми просто не думаємо, що ви можете сперечатися з ціною тут. Є багато інших сонячних генераторів, які можуть похвалитися ціновим діапазоном від 100 до 200 доларів, і все ж переважна більшість з них мають тенденцію до несправностей, видають менше енергії, ніж заявлено, або мають сумнівні відгуки користувачів. Jackery Explorer 160. не такий, як усі. Це один з найулюбленіших портативних сонячних генераторів у всьому світі, просто тому, що він робить те, що обіцяє.

Якщо ви використовуєте Explorer 160 для власних невеликих персональних пристроїв і приладів, і тільки для відносно коротких поїздок в глибинку, ви побачите, що знайшли справжнє золото. Якщо вам потрібно живити більші прилади, або ви хочете поділитися своїм портативним джерелом живлення з друзями, ми рекомендуємо вам звернути увагу на EcoFlow RIVER Max.

Знайдіть Jackery Explorer 160 увімкненим:

Висновок

Наш топ-5 найкращих сонячних генераторів, доступних для покупки у 2023 році, охоплює широкий спектр потреб: від повноцінного щоденного домашнього генератора та надійного резервного генератора до автономного джерела живлення, портативної електростанції та портативного зарядного пристрою для персональних гаджетів. Хоча є й інші чудові бренди та фантастичні продукти, на основі нашого дослідження сонячних зарядних пристроїв. з урахуванням наших пріоритетів щодо ваги, ціни та ємності акумулятора. ми твердо переконані, що 5 найкращих сонячних генераторів у 2023 році. це: Jackery Explorer 160, Hysolis MPS3K, Goal Zero Yeti 6000X, EcoFlow RIVER Max і, звичайно, Bluetti EP500.

Інші огляди сонячних продуктів

Розкриття інформації: HouseMethod бере участь у програмі Amazon Services LLC Associates Program. Ця партнерська рекламна програма призначена для того, щоб надати видавцям можливість заробляти гроші, розміщуючи посилання на Amazon.com та афілійованих сайтів.

Alora Bopray є виробником цифрового контенту для категорій домашньої гарантії, HVAC та сантехніки в Today’s Homeowner. Вона отримала ступінь бакалавра психології в Університеті Сент-Джорджа. Схоластика та ступінь магістра Денверського університету. До того, як стати автором журналу Today’s Homeowner, Алора писала як позаштатний автор для десятків клієнтів, що займаються ремонтом будинків, а також інформувала домовласників про сонячну енергетику як автор журналу EcoWatch. Коли вона не пише, Алора планує свій наступний проект з облаштування будинку або пише свій наступний роман.

Роксана Даунер. комерційний редактор в Today’s Homeowner, де вона займається всім, від ремонту фундаменту до встановлення сонячних панелей. Вона використовує більш ніж 15-річний досвід написання та редагування текстів у своєму ретельному підході до забезпечення точного, актуального та цікавого контенту. Раніше вона редагувала для таких видань, як MSN, Architectural Digest та Better Homes Gardens. Випускниця Пенсильванського університету, Роксана зараз є власницею будинку в Оклахомі, ентузіасткою “зроби сам” і гордою матір’ю грайливого мопса.

Найкращий сонячний генератор для автономного життя: Топ-7 варіантів

Незалежно від того, чи є ви завзятим туристом або виживальщиком, чи вам просто подобається ідея життя поза мережею, наявність сонячного генератора надзвичайно важлива. Найкращий сонячний генератор для життя поза мережею дасть вам можливість жити без викидів і заощадити купу грошей на газі та паливі для заправки традиційного генератора.

найкращі, сонячні, панелі, goal, yeti, 1500x

Незалежно від вашої мотивації, сонячні генератори можуть бути надзвичайно корисними для вашого автономного способу життя. Отже, без зайвих слів, давайте зануримося в те, як знайти найкращий сонячний генератор для життя поза мережею та як його вибрати.

Що таке сонячний генератор і як він працює?

Сонячні генератори використовують сонячні панелі, щоб використовувати енергію сонця для перетворення її в електрику. До кожного генератора можна приєднати сонячні панелі, які збирають енергію, а потім передають її генератору. Генератор зберігає цю енергію, поки не досягне повної потужності і не буде готовий до використання.

Сонячні генератори здебільшого призначені для живлення невеликих пристроїв, таких як ноутбуки, зарядні пристрої для телефонів або ліхтарі. Однак, сонячні технології постійно розвиваються, і генератори стають все більшими і кращими, ніж будь-коли. Хоча сонячні генератори все ще рекомендуються як резервне або додаткове джерело енергії, є кілька, які можуть задовольнити ваше бажання жити поза мережею.

Як вибрати найкращий сонячний генератор для автономного життя

Вибираючи найкращий сонячний генератор для автономного життя, головне, про що слід пам’ятати. це ваші цілі та розмір генератора, який вам потрібен. Кожне з наведених нижче міркувань впливає на можливості вашого генератора і на те, для чого ви можете його використовувати.

Зберігання енергії

Здатність генератора зберігати енергію вимірюється у ват-годинах. Більшість сонячних генераторів здатні зберігати менше 100 або 500 ват-годин, чого достатньо лише для живлення лампочки або зарядного пристрою.

найкращі, сонячні, панелі, goal, yeti, 1500x

Однак надпотужний генератор, найкращий сонячний генератор для автономного життя, матиме потужність зберігання енергії в кілька тисяч кіловат-годин. Однак це не означає, що ви зможете забезпечувати свій будинок електроенергією кілька тисяч годин поспіль. Щоб це з’ясувати, потрібно скласти потужність кожного з приладів та пристроїв, які ви хочете живити.

Наприклад, якщо ви хочете живити холодильник потужністю 500 Вт, а ваш генератор має потужність 2000 кіловат-годин, ви можете живити 500-ватний холодильник протягом чотирьох годин. Просто візьміть потужність того, що ви живите, і розділіть її на ємність акумулятора.

Можливість заряджання

Поряд зі здатністю зберігати енергію, найкращий сонячний генератор для життя поза мережею повинен мати можливість швидкої підзарядки. це надзвичайно важливо. Розмір і кількість сонячних панелей значною мірою визначатимуть, як швидко ваш генератор перезарядиться після використання накопиченої енергії. Якщо ви сподіваєтеся безперервно використовувати прилади або мати постійне живлення, можливість і швидкість зарядки є життєво важливими.

Вам також знадобиться генератор, який можна заряджати іншими способами, наприклад, від 12-вольтової батареї. Якщо сонце не світить, а сонячний генератор потребує підзарядки, вам знадобляться акумулятори, розетки та інші джерела живлення.

Вихідна потужність

Вихідна потужність означає, скільки різних пристроїв генератор може живити одночасно і скільки різних джерел живлення він має. Джерела живлення відносяться до типів розеток, штепсельних вилок і портів на самому генераторі. Найкращий сонячний генератор для життя поза мережею повинен мати багато різних стилів і розмірів портів і максимальну вихідну потужність, яка перевищує максимальну вхідну.

найкращі, сонячні, панелі, goal, yeti, 1500x

Портативність

Вам також потрібен портативний сонячний генератор, який можна легко переміщати з місця на місце. Це особливо важливо для життя поза мережею, включаючи кемпінг, бунгало і будь-яку іншу життєву ситуацію, яку ви можете собі уявити. Типовий найкращий сонячний генератор для життя поза мережею важить від 10 до 100 фунтів, але не забувайте про шнури, батареї або сонячні панелі, які вам доведеться транспортувати.

Довговічність

Нарешті, вам не потрібен сонячний генератор, який працює досить добре, але потребує частої заміни. Для справжнього життя поза мережею у вас повинен бути відповідний сонячний генератор. Умови можуть бути несприятливими та брудними, і мати найкращий сонячний генератор для життя поза мережею означає мати генератор, який може витримати удари та синці та прослужити довгий час.

Найкращий сонячний генератор для життя поза мережею

Jackery Explorer 1500

Jackery Explorer 1500 пропонує відмінну вихідну потужність, портативність, довговічність і поставляється в мініатюрному корпусі. Кожен з цих аспектів важливо враховувати при покупці найкращого сонячного генератора для автономного життя. Хоча він може бути не таким хорошим в кожній області, як інші генератори, він найкраще поєднує в собі кожен аспект і займає наше перше місце в загальному рейтингу.

“Сонячні генератори” забезпечують гнучке резервне живлення за менші гроші

Навороти. це добре, але іноді для зберігання енергії достатньо базової моделі.

Якщо клієнти сонячних електростанцій та власники будинків не зацікавлені або не можуть скористатися можливостями перерозподілу навантаження та арбітражу попиту, якими керують системи зберігання енергії, сьогодні існують простіші продукти, доступні лише для аварійного резервного копіювання. Підрядникам більше не потрібно пропонувати газовий генератор або банк свинцево-кислотних акумуляторів; багато компаній пропонують портативні та потужні літій-іонні системи, які можуть підтримати клієнтів, які шукають душевного спокою під час відключення електроенергії.

Цю категорію накопичувачів енергії часто називають “сонячними генераторами”, і вони в основному продаються любителям пригод в дорозі. тим, хто відпочиває в кемпінгу, подорожує, їздить з друзями і працює поза мережею. Ці акумуляторні системи мають меншу потужність, ніж стаціонарні домашні системи, такі як Tesla Powerwall та LG RESU, але вони можуть бути розширені під конкретні потреби в енергії. Їх можна заряджати від портативних сонячних панелей або через мережу. Залежно від джерела зарядки електроенергії, сонячні генератори можуть бути дуже чистими. І найкраще те, що їх можна використовувати для резервного живлення приладів і навантажень у будинку за частку ціни стаціонарної системи.

Ось кілька портативних систем зберігання енергії та сонячних генераторів, які все частіше розглядаються для аварійного резервного живлення в домашніх умовах.

Goal Zero Yeti

Ймовірно, найпопулярніша портативна система літієвих батарей походить від Goal Zero. Портативна електростанція Yeti 6000X від компанії має початкову потужність 6.071 кВт-год і використовує батареї NMC з терміном служби 500 циклів при глибині розряду 80% (DoD). Yeti 6000X має 2 кВт безперервної потужності та 3.5 кВт імпульсної потужності. Станція має сім вихідних портів, але її також можна підключити до електричної панелі будинку для підтримки чотирьох основних ланцюгів.

Хоча Yeti 6000X є найпотужнішим пусковим пристроєм компанії, Goal Zero пропонує безліч налаштувань для задоволення різних потреб у потужності. Клієнтам потрібна лише одна електростанція Goal Zero в якості базової, а потім ємність акумулятора можна розширити за допомогою дешевших свинцево-кислотних акумуляторів. Через свої розміри та вагу свинцево-кислотні батареї є стаціонарними, в той час як літієва електростанція є портативною. Розширювальні акумуляторні батареї Yeti Tank поставляються в парі по 2 штуки.4 кВт-год додаткової потужності.

Не дуже поширена установка, Goal Zero може поєднувати літієві та свинцево-кислотні технології за допомогою модуля розширення Yeti Link Expansion Module. по суті, складної системи управління батареями.

“Наш розширювальний бак. це свинцево-кислотна батарея глибокого циклу. Це дозволяє використовувати електроніку з Yeti [літієвої системи], але розширювати батарею”. говорить Білл Хармон, генеральний директор Goal Zero. “Ви можете додати стільки [свинцево-кислотних батарей], скільки захочете. Клієнт може просто підключити їх. Несподівано, у вас є портативність літієвої батареї та недорогі свинцево-кислотні акумулятори, що стоять вдома.”

Хармон розповів Solar Power World, що останнім часом у Goal Zero спостерігається “майже рівний розподіл” між клієнтами, які купують системи Yeti для домашнього резервування, і тими, хто купує. для відпочинку на природі, але понад 70% вказали, що мають намір використовувати системи для обох цілей.

“Наша система для всіх людей в країні, які не мають 15 000, щоб витратити на установку для зберігання енергії. А потім, коли я закінчу, все, що я маю. це щось постійно встановлене в моєму домі”. сказав Хармон. “Yeti. для тих, хто цінує те, на що витрачає гроші.”

Yeti 6000X рекламується в Інтернеті за ціною менше 6000, а кожна з двох свинцево-кислотних розширювальних батарей коштує менше 1300.

Renogy Lycan 5000

Renogy, постачальник енергетичних продуктів для любителів “зроби сам”, випустив у 2021 році Lycan 5000 Power Box, 4.Система літієвих батарей ємністю 8 кВт-год, спеціально розроблена для аварійних ситуацій, відключень електроенергії та будинків, що знаходяться поза мережею. Lycan можна розширити до 19.2 кВт-год, а батареї LFP мають термін служби 4 500 циклів при 80% DoD. За допомогою ліцензованого електрика Lycan можна підключити до головного електричного щита будівлі.

Представники Renogy розповіли Solar Power World, що, хоча Lycan є портативним пристроєм (він прикріплений до коліс і призначений для використання на відкритому повітрі), більшість клієнтів просто використовують його для аварійного резервного копіювання.

“Більшість клієнтів використовують Lycan в якості джерела живлення від сонячної енергії”. сказав представник компанії. “При використанні в домашніх умовах клієнти встановлюють додаткову панель, щоб перенаправити частину домашніх приладів на живлення від Lycan, а не від електромережі.”

4.8-кіловатний блок має безперервну вихідну потужність 3.5 кВт і піковою потужністю до 7 кВт, з розетками змінного струму безпосередньо на системі. Він оснащений автоматичними вимикачами та пристроями захисту від перенапруги.

Ще одна додаткова перевага Lycan: Він не потребує дозволу на встановлення, якщо використовується для повністю автономного живлення.

Система рекламується в Інтернеті на рівні менше 5 200.

Bluetti EP500

Bluetti, компанія, що пропонує рішення для позамережевої енергетики, має лінійку сонячних генераторів і власну портативну домашню систему резервного живлення від акумулятора. Сонячна електростанція Bluetti EP500. це 5.Система на колесах потужністю 1 кВт-год, а її LFP-батареї мають термін служби 3 500 циклів при 80% DoD. Два блоки можуть бути з’єднані до 10.2 кВт-год ємності. Один EP500 має номінальну безперервну вихідну потужність 2 кВт з піком 4.8 кВт.

Ліцензований електрик може підключити EP500 до головної електричної коробки будівлі через субпанель Bluetti.

Частина посібника користувача показує, як сонячні панелі, встановлені на даху, можуть заряджати станцію, якщо вони не використовують мікроінвертори. EP500 поставляється з власним синусоїдальним інвертором, так що інвертування на рівні панелі не буде працювати з системою.

Система рекламується в Інтернеті за ціною менше 4 600.

Growatt Infinity 1500

Growatt, компанія, широко відома своєю лінійкою побутових інверторів, також має портативну систему живлення, яка може похвалитися 12 розетками. Infinity 1500 має початкову ємність 1.554 кВт-год, але може бути розширена до трьох одиниць для 4.662 кВт-год загальної потужності зберігання. Батареї NMC мають термін служби 800 циклів при 60% DoD. Infinity 1500 розрахована на 2-кВт безперервної вихідної потужності з 4-кВт імпульсом.

На додаток до можливостей зарядки від мережі та сонячної енергії, Growatt пропонує можливість заряджати Infinity 1500 через зарядну станцію для електромобілів.

Infinity 1500 наразі доступна лише в США, але Growatt ще не розпочала постачання продукту. Інформація про ціни на даний момент не вказана.

Ford F-150 Lightning

Можливо, однією з найцікавіших “портативних” систем літієвих батарей, які нещодавно з’явилися на ринку, є батарея ємністю 131 кВт-год у новій повністю електричній вантажівці Ford F-150 Lightning. Використовуючи двонаправлений зарядний пристрій, велика батарея вантажівки може забезпечити три повних дні резервного живлення в аварійних ситуаціях, виходячи з середнього домашнього споживання.

F-150 Lightning вирушив у дорогу влітку, а компанія Sunrun, що займається установкою сонячних панелей, обрана в якості постачальника рішень для домашньої зарядки. Каліфорнійська утиліта PGE тестує можливості двонаправленої зарядки Intelligent Backup Power від Ford в якості джерела живлення для будинків на вимогу.

Старший менеджер зі зв’язків з громадськістю Sunrun Вайатт Семанек сказав, що ще занадто рано говорити про те, чи купують клієнти Ford F-150 Lightning для аварійного резервування, але він сказав, що початкові дані про замовлення свідчать про те, що споживачі прагнуть використовувати двонаправлений зарядний пристрій у своїх будинках.

“Розмір. приблизно 10 Powerwalls. і ємність батареї, а також корисність вантажівки роблять його дуже привабливою альтернативою для резервного копіювання”. сказав Семанек.

Успішна робота системи Intelligent Backup Power від Ford може швидше відкрити двері для інших двонаправлених зарядних пристроїв від таких компаній, як Wallbox та Emporia, і призвести до того, що більше електромобілів будуть використовуватися в якості резервного джерела живлення в режимі очікування.

Про автора

Келлі Пікерел

Келлі Пікерел має понад десятирічний досвід висвітлення подій на U.S. Він працює в галузі сонячної енергетики і в даний час є головним редактором журналу Solar Power World.

Коментарі та думки власників

Продуктивність Renogy Lycan 5000 у вашій статті дуже велика, Джим Карр надає відгук від Amazon: Дуже задоволений якістю та продуктивністю цього продукту. Як для акумулятора, він зберігає вражаючу кількість енергії, що дозволяє заряджати електроніку, запускати невеликі побутові прилади та підтримувати світло під час відключення електроенергії. І якщо ви живете за межами великих міст на північному сході, ви знаєте, що це стає все більшою проблемою. Ще не впевнений, що це запустить вентилятор моєї газової печі, але він залишається на пілоті та запускає вентилятор у моїй газовій камінній вставці. Це хороша резервна копія, якщо ви живете в квартирі, кондомініумі чи таунхаусі і не можете мати генератор.

Знову ж таки, це ознака того, що TESLA може бути першим ім’ям, яке спадає комусь на думку, але є багато інших, які зосереджені на портативності та функціональності. Так, TESLA є над чим працювати, щоб конкурувати з цими хлопцями.

Ви також можете виділити EcoFlow. Їх DeltaPro забезпечує до 3600 Вт з 3600 Втч. Їх можна об’єднати для підтримки 240 В, і вони мають панель розумного будинку для забезпечення безперебійного резервного копіювання, а також зміщення часу для навантажень. У мене є два DeltaPro, і в цю саму хвилину вони забезпечують резервне живлення мого будинку через заплановане відключення електроенергії

Багато чудових зауважень, Келлі, але я хотів би додати, що це в основному сонячні генератори побутового або житлового класу. Є такі компанії, як наша, New Use Energy та інші, які розробляють сонячні генератори професійного рівня та сонячні ДБЖ. Багато випадків використання виходять за рамки домашніх зручностей і стосуються ліквідації наслідків стихійних лих або гуманітарної допомоги, будівництва, телекомунікацій, проведення заходів тощо, які вирішуються за допомогою міцних сонячних генераторів, захищених від погодних умов. Їм також потрібно працювати з реальними сонячними батареями для швидкої сонячної підзарядки. Наприклад, обладнання нашої компанії використовується у прифронтових лікарнях в Україні, де працюють повноцінні операційні. Часто після стихійних лих багато людей залишаються жити в тимчасових притулках, де їм потрібна енергія від цього генератора протягом 6-12 місяців. Дайте мені знати, якщо ви хочете дізнатися більше про те, де сонячні генератори виходять за рамки кемпінгу та тимчасової домашньої енергетики.

Я дякую, що ви знаєте, про що говорите, і я хотів би знати більше. Коли мені було близько 17 років, я працював в акумуляторній компанії Red Diamond Battery Co. Я працював на кислотній лінії, і однією з моїх обов’язків було наповнювати акумулятори кислотою, очищати їх і заряджати на важкому дерев’яному візку. Ви поклали б близько 20 зверху і 20 знизу, потім ми підключили б перший позитивний до негативного на другому і так далі, поки він не завершить коло, поки не залишиться один позитивний спереду і один єдиний негативний, і поклали б один позитивний, підключений до системи зарядного пристрою, а негативний до негативного, і якщо я правильно пам’ятаю, на наступний день ми б упакували і відправили, змушує мене замислитися, скільки вольт було в перших двох. Коли вони були з’єднані разом.

Залишити відповідь