Гібридна сонячна енергія. Гібридна сонячна енергія

Гібридна сонячна енергетика

Головна / Енергетика / Ринок гібридних сонячних панелей

Розмір ринку гібридних сонячних панелей, аналіз частки галузі, за типом (монокристалічні, полікристалічні, тонкоплівкові), за застосуванням (житлові, комерційні, промислові, комунальні) та регіональний прогноз, 2023-2030 рр

Електрична енергія є базовою потребою сьогодні, і попит на неї зростає в усьому світі. Крім того, потреба в екологічно чистому джерелі енергії набуває все більшого значення, а оскільки сонячна енергія є відновлюваною енергією, що підтримується амбітними урядовими цілями в галузі зеленої енергетики, вона стала основною привабливістю для інвесторів. За останнє десятиліття такі країни, як Китай, Індія, Німеччина та США, стали сонячними електростанціями та збільшили виробництво електроенергії за рахунок сонячної енергії, що, в свою чергу, сприяло зростанню ринку гібридних сонячних панелей.

Звичайні сонячні панелі використовують фотоелектричні технології для виробництва електроенергії, тоді як деякі з них використовуються для виробництва теплової енергії з використанням сонячної енергії. Гібридні сонячні панелі не тільки виробляють електроенергію, але й використовують теплову енергію сонячних променів. Гібридні сонячні панелі підвищують ефективність сонячних панелей. Ці панелі знижують енергоспоживання будівель, будинків, виробництв тощо. Гібридні сонячні панелі використовуються в “розумних” будівлях, а також застосовуються в таких процесах, як опріснення води. Також може використовуватися на сільськогосподарських фермах для когенерації електричної та теплової енергії.

Залежно від типу, ринок гібридних сонячних панелей можна сегментувати на монокристалічні, полікристалічні та тонкоплівкові сонячні панелі. Гібридні сонячні панелі будуть використовуватися для постачання гарячого повітря в промисловості, опалення та охолодження приміщень, зневоднення сільськогосподарської продукції. Такі панелі можуть бути використані в поєднанні з системою опалення, вентиляції та кондиціонування повітря будівлі для осушувача конденсатора, теплового насоса і теплових труб. Гібридна сонячна панель може використовуватися з вуглецево-нейтральними технологіями, такими як теплообмінник земля-повітря.

гібридна, сонячна, енергія

Гібридні сонячні панелі використовуються для генерації гарячого джерела для пароабсорбційних охолоджувачів, які забезпечують енергоефективне охолодження води, що може бути використано для безлічі застосувань. Такі панелі використовуються для побудови інтегрованих фотоелектричних систем. В даний час гібридні сонячні панелі в основному використовуються для побутового підігріву води. Сучасні гібридні сонячні панелі використовують нанофлюїди для ефективного поглинання теплової енергії та передачі її необхідній рідині. За сферою застосування гібридні сонячні панелі поділяються на житлові, комерційні, промислові та комунальні.

Основним драйвером світового ринку гібридних сонячних панелей є зростаючий попит на вуглецево-нейтральні джерела енергії в усьому світі. Сонячна енергія є найбільш прийнятною серед доступних альтернативних джерел енергії, оскільки уряд пропонує значні стимули та податкові знижки на встановлення сонячних панелей.

Основним стримуючим фактором для світового ринку гібридних сонячних панелей є висока вартість встановлення гібридних сонячних панелей. Більшість технологій гібридних сонячних панелей, за винятком застосування для нагріву води, все ще перебувають на стадії досліджень, розробки та демонстрації, а отже, не є комерційно життєздатними.

Ключові гравці охоплені

Деякі з основних компаній, які присутні на ринку гібридних сонячних панелей: Conserval Engineering, VESTFROST, STIEBEL ELTRON, NIBE Energy Systems, SOLIMPEKS Energy, DualSun, Systovi, Kaneka Solar Energy, Swisswatt та SUNERG Solar S.R.L.

Сегментація

За застосуванням

За географією

 • Північна Америка (США і Канада)
 • Європа (Великобританія, Німеччина, Франція, Італія, Іспанія, Іспанія, та інші країни Європи)
 • Азіатсько-Тихоокеанський регіон (Японія, Китай, Індія, Австралія, Південно-Східна Азія та решта країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону)
 • Латинська Америка (Бразилія, Мексика та інші країни Латинської Америки)
 • Близькосхідна Африка (Південна Африка, РСАДПЗ та інша частина Близькосхідної Африки)

Регіональний аналіз

Оскільки розвинені країни та країни, що розвиваються, схильні до використання сонячної енергії, світовий ринок гібридних сонячних панелей зараз поширився на Північну Америку, Європу, Азіатсько-Тихоокеанський регіон, Латинську Америку, а також Близький Схід та Африку. Китай є найбільшим виробником сонячних панелей, як традиційних, так і гібридних, а також фотоелектричної енергії в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні і навіть у світі. Німеччина є найбільшим виробником сонячної енергії в Європі, за нею йдуть Італія, Великобританія, Іспанія та інші країни. США посідає перше місце в Північній Америці, а Чилі. в Південній Америці, де інші країни, такі як Канада, Уругвай, Бразилія, Мексика, також збільшили виробництво сонячної енергії розумними темпами. Африканський континент отримує найбільше сонячного світла Африканські країни останнім часом позитивно ставляться до сонячної енергетики. Південна Африка займає перше місце з виробництва сонячної енергії в цьому регіоні, за нею йдуть такі країни, як Ангола, Сенегал, Єгипет і т.д. Дослідження нових гібридних сонячних технологій ведуться в Європі, США, Індії, Китаї та інших країнах.

Гібридна вітро-сонячна енергосистема для житлових будинків

Голландський стартап Airturb розробив гібридну вітро-сонячну енергосистему потужністю 500 Вт, що складається з вітротурбіни з вертикальною віссю та сонячної бази, на якій розміщено чотири сонячні панелі потужністю 30 Вт. Система може бути використана для дахових або автономних систем.

гібридна, сонячна, енергія

Поділіться

Нідерландський стартап Airturb розробив гібридну вітро-сонячну енергосистему потужністю 500 Вт, яку можна використовувати для житлових або автономних застосувань.

“Система складається з вітрогенератора з вертикальною віссю і модифікованою гвинтовою формою Савоніуса та основи з чотирма монокристалічними панелями”. розповів генеральний директор Серкан Кіліч в інтерв’ю журналу pv.”Вона має навантаження на дах 131 кг/м2″.”

Сонячна основа складається з конструкції з оцинкованої сталі та гуми. Він вимірює 1.14 м х 1.14 м х 20 мм і важить 35 кг. Він може вмістити чотири сонячні панелі потужністю 30 Вт кожна. До її складу входять чотири модулі Eco Line ES30M36 німецької компанії Enjoy Solar.

“На базі можуть бути розміщені й інші типи сонячних панелей”. сказав Кіліч.

Невелика вітрова турбіна вимірює 1.8 м х 1.14 м х 1.14 м і важить 70 кг. Вона має баластну вагу від 70 кг до 100 кг і може працювати при температурі від.25 C до 60 C. Кожна панель виготовлена з армованого скловолокном поліестеру, важить 1.5 кг, а вимірює 1.5 м х 0.7 м х 1.5 мм.

До складу вітроенергетичної системи також входить генератор змінного струму з осьовим потоком PMS (PM SA) потужністю 300 Вт, який перетворює механічну енергію в електричну енергію, що характеризується як трифазний змінний струм. Гібридна система оснащена гібридним інвертором DualVolt потужністю 500 Вт.

Популярний контент

“Він спроектований, розроблений і виготовлений компанією Airturb”. сказав Кіліч.

Пристрій має розміри 540 мм x 430 мм x 139 мм і важить 25 кг. Він повинен бути розміщений окремо на ділянці, з максимальною відстанню до системи 25 метрів. Airturb пропонує системи в двох версіях, з сонячними панелями або без них.

“Обидві моделі попередньо збираються компанією Airturb і доставляються на місце установником”. сказав Кіліч. “Наразі доступна лише система, що включає базу та сонячні панелі. Система без основи і сонячних панелей знаходиться в стадії розробки, і ми запропонуємо її з третього кварталу цього року.”

Повний пакет з сонячною базою і вітровим інвертором DuoVolt коштує 4 235 євро (4 626 євро), не включаючи витрати на установку, згідно з даними на сайті компанії.

“Система спроектована, спроектована і розроблена в Нідерландах, виготовлена в Туреччині і зібрана в Нідерландах”. сказав Кіліч.

Цей вміст захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви хочете співпрацювати з нами і хочете повторно використати частину нашого контенту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

Еміліано Белліні

гібридна, сонячна, енергія

Еміліано приєднався до pv magazine у березні 2017 року. Висвітлює тему сонячної та відновлюваної енергетики з 2009 року.

Що таке гібридний інвертор? Типи та функції гібридних інверторів Вступ

Нова сонячна технологія була розроблена у вигляді гібридних інверторів. Ці інвертори можуть поєднувати переваги звичайних сонячних інверторів з гнучкістю акумуляторних інверторів в одній одиниці обладнання. Гібридний інвертор. це новий варіант для домовласників, які хочуть встановити сонячну електростанцію, яку в майбутньому можна буде розширити, включивши в неї інші частини, наприклад, акумуляторну батарею.

Тут ми розглянемо, що таке гібридний інвертор і які типи та функції він має.

Що таке гібридний інвертор? Як це працює?

Гібридний сонячний інвертор. це обладнання, яке створюється шляхом об’єднання сонячного інвертора та акумуляторного інвертора в єдиний блок. Це дозволяє гібридному сонячному інвертору розумно обробляти енергію, що надходить від ваших сонячних панелей, сонячних батарей та електромережі одночасно.

Електроенергія постійного струму (DC), що виробляється вашою фотоелектричною системою, перетворюється на електроенергію змінного струму (AC), яка використовується для живлення вашого будинку. Цей тип сонячних інверторів також дозволяє передавати надлишок виробленої електроенергії в електромережу.

Процес перетворення електроенергії постійного струму, яка зберігається у вашій сонячній батареї, в електроенергію змінного струму, яка може бути використана у вашому домі, керується акумуляторним інвертором.

Гібридний мережевий сонячний інвертор робить роботу традиційного сонячного інвертора простішою та кращою, об’єднуючи всі його функції в одному пристрої. Ці функції включають підключення до електромережі та зарядку сонячних панелей. Ще краще, оскільки кількість доступної сонячної енергії може змінюватися в залежності від погоди та пори року, гібридний інвертор може, за необхідності, отримувати енергію з електромережі для заряджання вашої системи зберігання акумуляторів. Це значна перевага, оскільки кількість доступної сонячної енергії може змінюватися.

Які функції виконує гібридний сонячний інвертор?

Основна функція інвертора. перетворювати постійний струм (DC), який надходить до нього від сонячних панелей, на змінний струм (AC), який може бути використаний вашим будинком. Цей метод виводиться на абсолютно новий рівень при використанні гібридного сонячного інвертора, що приносить з собою ряд переваг, серед яких наступні:

Перетворення постійного струму в змінний в обох напрямках Сонячні батареї часто заряджаються електроенергією постійного струму (DC), яка надходить безпосередньо від сонячних панелей, або електроенергією постійного струму, яка була перетворена з електроенергії змінного струму (AC) за допомогою сонячного інвертора (з підключенням до мережі змінного струму). Накопичена електроенергія постійного струму повинна бути перетворена інвертором в електроенергію змінного струму, перш ніж її можна буде віддати в мережу.

Коли це гібридна модель, один пристрій може виконувати роботу як інвертора, так і акумулятора. Гібридний мережевий інвертор може використовувати електроенергію змінного струму для живлення вашого будинку. Вона також може забирати електроенергію змінного струму з мережі та перетворювати її на постійний струм, який можна зберігати в акумуляторах для подальшого використання.

Регулювання енергопостачання Сонячні панелі можуть виробляти різну кількість енергії в залежності від часу доби та погоди. Це пов’язано з тим, що кількість сонячного світла змінюється протягом дня. Гібридний інвертор контролює та регулює цю електроенергію, щоб переконатися, що система в цілому працює в межах заданих параметрів.

Моніторинг потужності Сонячні гібридні мережеві інвертори можуть бути оснащені програмним забезпеченням для моніторингу сонячної енергії, щоб вимірювати та контролювати вашу фотоелектричну систему. Це можна зробити через екран дисплея інвертора або через додаток на підключеному смартфоні. Це може допомогти знайти будь-які несправності в системі.

Гібридні інвертори з функцією відстеження точки максимальної потужності (MPPT) вимірюють кількість електроенергії, виробленої сонячними панелями, і порівнюють її з напругою акумулятора. Це робиться для того, щоб отримати максимальну потужність від системи. Це дає можливість виробляти найбільшу кількість енергії та перетворювати електроенергію постійного струму в напругу, яка дає акумулятору найбільший заряд. Ваш MPPT гарантує, що ваша сонячна електростанція буде працювати добре, незалежно від того, наскільки яскраве сонце, наскільки гарячі сонячні панелі або скільки електроенергії використовується.

Типи гібридних інверторів

Перш ніж приймати рішення про те, чи варто додавати гібридний інвертор до вашої електричної системи, ви повинні знати про три основні види.

Гібрид інвертора/зарядного пристрою

Тип гібридного інвертора, який найчастіше використовується в автономних системах. це гібрид інвертора/зарядного пристрою. Це обладнання має всі функції звичайного зарядного пристрою та інвертора, а також переваги гібридних інверторів, про які ми вже говорили.

За допомогою цього типу інвертора електрична система може отримувати енергію від берегового підключення до тих пір, поки не буде досягнута встановлена межа. У цей час він почне додавати енергію від акумулятора до суміші, щоб запобігти перевантаженню берегової мережі. Як тільки додаткове навантаження зменшиться, він знову почне заряджати акумулятори, використовуючи наявну потужність у будь-який спосіб, який є найкращим.

Інвертор / зарядний пристрій / сонячна батарея інтегровані

Один з типів гібридних інверторів, який не дуже поширений. це той, що має вбудовані сонячні зарядні пристрої MPPT. Ці моделі мають всі переваги звичайного гібридного пристрою, плюс вони мають вбудовану сонячну енергію. Це робить їх чудовим вибором для тих, хто хоче заощадити простір. Недоліком їх використання є те, що якщо один компонент з будь-якої причини виходить з ладу, вся система в результаті може стати непрацездатною.

Гібридний зарядний пристрій

Як було сказано вище, ці машини можуть робити все, що може робити гібридний інвертор. З іншого боку, вони здатні відправляти енергію назад в мережу, що практично те саме, що продавати енергію назад постачальнику електроенергії. Завдяки цьому можна уникнути деяких витрат, які зазвичай виникають при отриманні енергії з дому або іншого джерела.

Мережеві системи підпорядковуються суворим правилам, і для того, щоб ввести їх в експлуатацію, вам знадобиться дозвіл від найближчої комунальної служби.

Чи може гібридний інвертор допомогти мені вийти з мережі?

Якщо ви хочете жити частково або повністю поза мережею, вам слід серйозно подумати про придбання гібридного інвертора. Це тому, що вони здатні об’єднувати електроенергію з декількох різних джерел в єдиний потік, який можна використовувати.

Уявіть собі можливість створення електричної системи, яка є одночасно більш потужною та більш продуктивною, поєднуючи потужність генератора або сонячної енергетичної системи із зарядом ваших акумуляторів. Завдяки цьому, життя поза мережею в довгостроковій перспективі є набагато більш терпимим, оскільки ви можете насолоджуватися багатьма зручностями, які є стандартними для звичайного будинку.

Рекомендації FSP щодо гібридних інверторів

У FSP ми вважаємо, що для клієнтів важливо проводити дослідження таких важливих покупок, як ця. Ми витрачаємо час на вивчення найкращих продуктів на ринку і рекомендуємо тільки ті, які ми б використовували самі. Ми рекомендуємо найкращий гібридний інвертор. PowerManager Hybrid 10kW. Має наступні особливості:

 • Програмовані декілька режимів роботи: Приєднання до мережі, автономна робота та приєднання до мережі з резервним живленням
 • Чиста синусоїда і програмований пріоритет для батареї або мережі
 • Самостійне споживання та підключення до мережі
 • Операція зсуву пікового навантаження
 • Аналогічно застосуванню ДБЖ
 • Струм і напруга заряджання, що налаштовуються користувачем
 • Програмне забезпечення для моніторингу для відображення стану в режимі реального часу та управління
 • Паралельна робота до 6 одиниць

Для отримання додаткової інформації про PowerManager Hybrid 10кВт. відвідайте наш сайт і натисніть на кнопку “запит.

Основні висновки

Початкові інвестиції в гібридний інвертор можуть бути дорожчими, але в довгостроковій перспективі вони можуть бути виправдані, оскільки ви отримаєте сонячний інвертор, який максимально ефективно використовує роботу вашої фотоелектричної системи. За допомогою гібридного інвертора ви можете зменшити споживання електроенергії з мережі, знизити вуглецевий слід, використовувати більш досконалі інструменти моніторингу та виробляти більше енергії.

Для отримання додаткової інформації про гібридні інвертори зв’яжіться з нами вже сьогодні та поговоріть з членом нашої команди.

гібридна, сонячна, енергія

гібридна, сонячна, енергія

Про FSP

FSP Group є одним з провідних світових виробників джерел живлення. З 1993 року FSP Group дотримується концепції управління “сервіс, професія та інновації”, щоб виконувати свої обов’язки постачальника рішень для зеленої енергетики.

Що таке гібридна сонячна система? | Підключення гібридної сонячної системи | Компоненти сонячних гібридних енергосистем

гібридна, сонячна, енергія

Після встановлення сонячних панелей, згенеровану з них енергію потрібно перетворити в електрику для вашого будинку. Існує кілька способів зробити це; ви можете залишатися підключеними до електромережі, повністю відключитися від мережі або використовувати гібридні системи. Гібридні системи. це коли ваші сонячні панелі підключені до електромережі та мають резервну акумуляторну батарею для зберігання надлишкової електроенергії.

Сонячна енергія, поглинута сонячними панелями, проходить через інвертор для створення корисної електроенергії. Звідти електроенергія надходить або до вашого будинку, або до акумулятора, або до електромережі. Перевага гібридної сонячної системи полягає в тому, що ви завжди будете мати електроенергію в будь-якому випадку.

За допомогою резервного акумулятора додаткова енергія, яку виробляє ваша сонячна панель, але не використовує ваш будинок, буде зберігатися в цьому акумуляторі. Потім, коли сонце не світить, ця батарея буде живити вас протягом ночі під час відключень системи або несприятливих погодних умов.

З гібридною сонячною системою, якщо ви використовуєте весь заряд акумулятора, у вас є можливість отримувати енергію з електромережі. Гібридна сонячна система працює, надсилаючи сонячну енергію до ваших інверторів, які потім надсилають енергію для живлення вашого будинку. Надлишкова енергія, яка не використовується для живлення вашого будинку, надходить до домашньої батареї для зберігання. Ця батарея може живити ваш будинок, коли сонячні панелі не виробляють енергію.

Після всіх цих кроків, якщо енергія все ще залишається, вона надсилається в мережу. Гібридна сонячна система. це кросовер між мережевими та автономними сонячними системами. Це дає перевагу одночасного підключення до електромережі та надання вашому будинку достатнього резерву для живлення значних навантажень у разі відключення електроенергії.

Основна ідея гібридних сонячних систем полягає в тому, що коли світить сонце, ви виробляєте електроенергію від сонячних панелей і зберігаєте цю енергію в акумуляторі. Після того, як ваша батарея повністю зарядиться, ви будете використовувати надлишок електроенергії від сонця для живлення ваших домашніх приладів, а якщо залишиться ще якась електроенергія, то вона буде експортуватися в електромережу.

Енергія, що зберігається у вашому акумуляторі, буде використовуватися, коли ваша електромережа буде вимкнена, як резервне джерело живлення. Гібридні сонячні системи дають вам всі переваги мережевих систем, забезпечуючи при цьому резервне живлення в разі перебоїв в електромережі.

У разі відключення електроенергії мережева сонячна система вимикається. Сонячні панелі та акумулятори самі по собі не допомагають виробляти електроенергію, і вам також потрібні інші компоненти, які допоможуть виробляти електроенергію.

Підключення гібридної сонячної системи:

гібридна, сонячна, енергія

 • Сонячні панелі на вашому даху з’єднані між собою в послідовну і паралельну системи, а їх вихід подається на контролер зарядки.
 • Другий кінець контролера заряду підключається до акумулятора, щоб запобігти перезаряду акумулятора.
 • Гібридна акумуляторна батарея підключена до сонячних інверторів.
 • Вихід гібридного сонячного інвертора подається на мережеві лічильники, а потім в розподільчому щитку вашого будинку електроенергія надходить до вашого будинку, щоб дати живлення вашому обладнанню.

Робота гібридної сонячної системи при відключенні електроенергії:

Якщо рано вранці або вдень, коли світить сонце і ваша сонячна система виробляє електроенергію, відбудеться відключення електроенергії, ваша сонячна система не вимкнеться, як це відбувається в системі з увімкненою сонячною мережею, але вона вимкнеться сама. Відключення від мережі буде продовжуватися. ,

Кількість електроенергії, яка знадобиться вашому будинку під час відключення електроенергії, буде взята з акумулятора. Дозвольте мені сказати вам одну річ, якщо ваша сонячна система потужністю 3 кВт і ви працюєте на ній з приладами потужністю більше 3 кВт в той час, коли мережа відключається, то ваш інвертор вимкнеться.

Компоненти сонячної гібридної електростанції:

#1. Фотоелектрична система (первинне джерело живлення)

Фотоелектрична система складається з декількох фотоелектричних модулів і панелей, які утворюють повну фотоелектричну електростанцію. Їх панелі поглинають сонячні промені і перетворюють отриману енергію в електрику. Іншими словами, вони перетворюють енергію сонячного випромінювання в постійний струм.

#2. Система енергетичного менеджменту (EMS)

Це система, яка відповідає за моніторинг попиту на електроенергію, а також швидкість генерації електроенергії на первинних джерелах живлення для забезпечення постійної потужності шляхом одночасної зарядки додаткового джерела живлення в міру необхідності.

Чи можете ви використовувати акумулятори або використовувати їх за необхідності. Однією з переваг використання EMS є те, що вони можуть бути налаштовані відповідно до різних уподобань користувача на основі відстежуваних параметрів системи.

#3. Сонячний інвертор

Постійний струм, вироблений фотоелектричними системами, не дуже корисний. Сонячні інвертори використовуються для перетворення виходу постійного струму фотоелектричної панелі в якісний вихід змінного струму 240 В.

#4. Акумуляторна батарея

Акумулятори зберігають надлишок згенерованої енергії для подальшого використання, коли не вистачає фотоелектричної енергії або у випадках, коли і фотоелектрична система, і додаткове джерело живлення не можуть виробляти достатньо енергії для задоволення попиту на електроенергію з боку систем.

Сонячно-дизельна гібридна система:

гібридна, сонячна, енергія

Як вже згадувалося раніше, сонячно-дизельні гібридні системи об’єднують фотоелектричні та дизельні генератори, також відомі як дизельні електростанції. Дизельні електростанції призначені для цих систем для коливань сонячної генерації, а також буде передбачено акумуляторну батарею, а також систему управління енергією для підвищення загальної ефективності системи, що дозволить враховувати злети та падіння сонячної енергії та роботи дизельної електростанції.

Ніж монітори. Віддаленість від межі вихідної потужності, щоб вирішити, коли заряджати батарею або використовувати її для безперервної генерації електроенергії. Замість підключення сонячної системи до електромережі, використання дизельних генераторів у сонячній гібридній енергосистемі, найімовірніше, буде відбуватися, коли потужність електромережі низька, і відбуваються часті перебої в подачі електроенергії.

Для всіх гібридних енергосистем існує один основний постачальник енергії. У цьому випадку основною системою живлення може бути як дизельний електрогенератор, так і сонячна фотоелектрична установка. У першому сценарії метою є зменшення витрат на паливо шляхом додавання додаткової енергії від фотоелектричних систем.

У другому сценарії, який власне і є метою цих постів, дизельні генераторні установки призначені для компенсації коливань вихідної енергії сонячних фотоелектричних модулів за допомогою акумуляторів та системи управління енергією для оптимізації як паливної ефективності, так і стабільності генерації електроенергії.

Існує кілька переваг, які слід враховувати при виборі сонячно-дизельної гібридної енергосистеми. Надлишкова потужність буде зберігатися в акумуляторах для подальшого використання або навіть може бути передана в електромережу.

Однак, при правильному підборі обладнання, вся енергія може бути використана без втрат або повернута назад в мережу. Використання дизельних генераторних установок з акумуляторами для цих енергосистем забезпечує безперервне та безперебійне виробництво електроенергії, навіть якщо фотоелектричної генерації недостатньо або мережа виходить з ладу.

Крім того, ці системи, безумовно, є більш екологічно чистими, ніж системи, які покладаються виключно на викопне паливо для виробництва електроенергії, оскільки вони роблять акцент на сонячній частині виробництва електроенергії і виробляють менше забруднюючих речовин, таких як чадний газ, ніж системи, що покладаються лише на викопне паливо.

Сонячні фотоелектричні та вітрові гібридні системи:

Іншими важливими типами сонячних гібридних енергосистем є сонячні фотоелектричні вітрові гібридні енергосистеми, в яких додатковим джерелом енергії є вітер. Це дійсно хороша комбінація, оскільки і сонце, і вітер є одними з відновлюваних джерел енергії.

Ще одна цікава особливість об’єднання вітрової та сонячної електростанцій полягає в тому, що зазвичай пік сонячної енергії припадає на час, коли вітер не такий сильний, а піковий час роботи вітрової електростанції. на час, коли вітер не такий сильний. Енергія незначна або принаймні слабка.

Це означає, що ці системи за своєю суттю менш волатильні з точки зору вихідної потужності. Вітрові та сонячні електростанції окремо не настільки ефективні, як їх поєднання, оскільки протягом року бувають періоди, коли вітрової або сонячної енергії не вистачає в необхідному обсязі.

Тому сонячно-вітрові гібридні енергосистеми можуть бути кращим вибором для безперервного виробництва електроенергії. Вони також можуть бути інтегровані з іншим додатковим джерелом енергії, таким як дизель, щоб гарантувати стабільну вихідну потужність. Будь-яка гібридна енергосистема вимагає використання акумуляторів, і ці гібридні енергосистеми не є винятком.

Сонячно-теплові гібридні системи:

Сонячні гібридні енергосистеми сонячно-теплового типу дещо відрізняються від раніше згаданих сонячних енергосистем. Ці енергетичні системи використовуються не тільки для виробництва електроенергії, і, як випливає з назви, вони використовуються для виробництва електроенергії, а також для опалення.

Зрозуміло, що в будь-якій енергосистемі частина виробленої електроенергії буде витрачатися на опалення, але ці системи відокремлюють частину опалення від частини виробництва електроенергії і, отже, є більш ефективними, ніж інші енергосистеми. Логіка, що лежить в основі їхнього дизайну, досить цікава. Ну, ви можете очікувати, що ваші фотоелектричні елементи досягнуть 20% електричної ефективності, що означає, що вони можуть лише перетворювати сонячне випромінювання в електричну енергію.

Однак, приблизно 65-70% цієї променевої енергії Сонця буде перетворено в тепло, підвищуючи температуру фотомодуля. Ці гібридні системи призначені для поглинання тепла за допомогою компонентів, які називаються PVT-колекторами, щоб краще використовувати сонячний спектр.

Оскільки ці системи призначені для спрямування тепла, поглиненого з поверхонь системи, на опалення, де це необхідно, температура поверхні модулів буде знижуватися, а це означає, що термін їх служби буде продовжено. Що ж, це, безумовно, підвищує загальну ефективність системи, але знижує ефективність сонячного колектора через низьку температуру поверхні.

Часті запитання (FAQ)

Що таке гібридна сонячна система?

Гібридна сонячна система. це система відновлюваної енергії, яка підключена до електромережі та включає акумуляторну батарею. Система використовує сонячні панелі для виробництва енергії вдень, тоді як акумулятори зберігають надлишок енергії для використання пізніше вночі, коли немає сонячного світла.

Гібридна сонячна система

Гібридна система. це коли ваші сонячні панелі залишаються підключеними до електромережі та мають резервну систему акумуляторів для зберігання надлишкової енергії. Сонячна енергія, поглинута сонячними панелями, проходить через інвертор для створення корисної електроенергії.

Гібридна система PV-дизель

Поєднання дизель-генераторів з фотоелектричними системами швидко окупається за рахунок значної економії витрат на паливо. Інтелектуальна технологія забезпечує оптимальну взаємодію між фотоелектричною системою та дизельним генератором.

Подобається ця публікація? Поділіться з друзями!

Пропонуємо почитати.

Залишити відповідь