Чи залишається EcoFlow Delta Pro все ще найкращим у 2023 році. Сонячний генератор Lycan

Чи залишається EcoFlow Delta Pro найкращим у 2023 році?

залишається, ecoflow, delta, весь

Думаєте про покупку нової портативної електростанції? Ви можете подумати, що EcoFlow Delta Pro вже застаріла новина, після 15 місяців на ринку, але подумайте ще раз. Ось як Delta Pro порівнюється з найновішими сонячними генераторами великої потужності на ринку.

Технічні характеристики та особливості EcoFlow Delta Pro

Скажімо так: EcoFlow Delta Pro був розроблений як портативний сонячний генератор, який може забезпечити резервне живлення вашого будинку. До його випуску в липні 2021 року жодна інша портативна електростанція не могла запропонувати такий рівень потужності. Крім того, Delta Pro може підключатися безпосередньо до вашої домашньої електромережі та забезпечувати майже миттєве резервне живлення.

Літій-залізо-фосфатна (LFP) батарея має ємність 3600 Вт-год і розрахована на безпрецедентні 6500 життєвих циклів, що означає, що ви можете розряджати та заряджати батарею щодня протягом 10-20 років, перш ніж помітите зниження її ємності на 20%.

Крім того, інвертор з чистою синусоїдою забезпечує оптимальну вихідну потужність до 3600 Вт безперервно і 7200 Вт імпульсно.

Порівняння нових сонячних генераторів

Ми порівнювали Delta Pro з іншими потужними сонячними генераторами, такими як Bluetti AC300. Отже, що нового з тих пір? Давайте порівняємо два найпотужніших портативних сонячних генератора, випущених у 2022 році!

LYCAN 5000

Випуск Renogy LYCAN 5000 у січні 2022 року ознаменував створення єдиної портативної електростанції з більшою потужністю, ніж Delta Pro. LYCAN 5000 може похвалитися 4.Ємність акумулятора 8 кВт-год з аналогічною вихідною потужністю, як у Delta Pro. Батарея LiFePO може працювати протягом 4500 життєвих циклів, що на 2000 менше, ніж у Delta Pro, але все одно вражає!

Однак слово “портативна” ми повинні взяти в лапки, оскільки система важить 246 фунтів. Це 2.У 5 разів легші за Delta Pro. Хоча вона поставляється на колісному візку, ви, звичайно, не візьмете цю електростанцію з собою в похід найближчим часом. Крім того, ми повинні згадати ціну.

Чесно кажучи, якщо ви зацікавлені в серйозному паливному елементі для домашнього резервного живлення, ви можете придбати саме такий. Навряд чи ви будете носити з собою 246 фунтів для використання в інших місцях, ціна схожа на справжній домашній паливний елемент, і ви можете отримати 30% податкову знижку на повномасштабний. З цих причин EcoFlow Delta Pro виграє як портативний сонячний генератор.

Bluetti EP500

Якщо ви не знайомі з Bluetti, просто додайте нуль в кінці їх моделі, щоб отримати приблизне уявлення про потужність. При цьому EP500 має потужність 5100 Вт-год, що вище, ніж у Delta Pro. Однак вихідна потужність є нижчою і становить лише 2000 Вт. Цього недостатньо для певних великих приладів, якщо вам потрібна електростанція для домашнього резервування.

Знову ж таки, це дорожча модель, щонайменше на 1000 доларів дорожче, ніж Delta Pro, і на 68 фунтів важча! Звичайно, основною перевагою є висока потужність, але в якості універсальної системи для домашнього резервного або портативного живлення перевага віддається Delta Pro.

Чи залишається EcoFlow Delta Pro найкращим сонячним генератором?

Що стосується потужності, то немає іншого портативного сонячного генератора, який би міг з ним зрівнятися. З потужністю 3600 Вт-год і 3600 Вт безперервної потужності ви не знайдете нічого потужнішого, якщо тільки це не стаціонарна система.

Будьте в курсі наших останніх новин і придбайте EcoFlow Delta Pro сьогодні з безкоштовною доставкою та гарантією відповідності ціни!

“Сонячні генератори” забезпечують гнучке резервне живлення за меншу ціну

Дзвіночки та свистки. це чудово, але іноді для зберігання енергії достатньо базової моделі.

Якщо клієнти сонячних електростанцій та власники будинків не зацікавлені або не можуть скористатися можливостями перерозподілу навантаження та арбітражу попиту, що управляються системами зберігання енергії, сьогодні доступні простіші продукти для аварійного резервного копіювання. Підрядникам більше не потрібно пропонувати газовий генератор або банк свинцево-кислотних акумуляторів; багато компаній пропонують портативні та потужні літій-іонні системи, які можуть підтримати клієнтів, які шукають душевного спокою під час відключення електроенергії.

Цю категорію накопичувачів енергії часто називають “сонячними генераторами”, і вони здебільшого продаються любителям пригод у дорозі. тим, хто відпочиває в кемпінгу, подорожує, їздить з друзями та працює поза мережею. Ці акумуляторні системи мають меншу потужність, ніж стаціонарні домашні системи, такі як Tesla Powerwall і LG RESU, але вони можуть бути розширені для задоволення конкретних потреб в енергії. Їх можна заряджати від портативних сонячних панелей або від електромережі. Залежно від джерела зарядки електроенергії, сонячні генератори можуть бути дуже екологічно чистими. І найкраще те, що їх можна використовувати для резервного копіювання приладів і навантажень у будинку за частку ціни стаціонарної системи.

Ось кілька портативних систем зберігання енергії та сонячних генераторів, які все частіше розглядаються для аварійного резервування в домашніх умовах.

Goal Zero Yeti

Ймовірно, найпопулярніша портативна система літієвих батарей походить від Goal Zero. Портативна електростанція Yeti 6000X компанії має початкову потужність 6.071 кВт-год і використовує батареї NMC з терміном служби 500 циклів при глибині розряду 80% (DoD). Yeti 6000X має 2 кВт безперервної потужності і 3.5 кВт імпульсної потужності. Станція має сім вихідних портів, але її також можна підключити до домашньої електричної панелі для підтримки чотирьох основних ланцюгів.

У той час як Yeti 6000X є найпотужнішим стартовим пристроєм компанії, Goal Zero пропонує безліч налаштувань для задоволення різних потреб в енергії. Клієнтам потрібна лише одна електростанція Goal Zero в якості базової, а потім ємність зберігання може бути розширена за рахунок більш дешевих свинцево-кислотних акумуляторів. Через свої розміри та вагу свинцево-кислотні батареї є стаціонарними, тоді як літієва електростанція є портативною. Розширювальні батареї Yeti Tank поставляються в парі по 2 штуки.4 кВт-год додаткової потужності.

Не дуже поширена установка, Goal Zero може поєднувати технології літієвих і свинцево-кислотних батарей за допомогою модуля розширення Yeti Link. по суті, складної системи управління батареями.

“Наш розширювальний бак. це свинцево-кислотна батарея глибокого циклу. Це дозволяє використовувати електроніку Yeti [літієву систему], але збільшити ємність батареї”. говорить Білл Хармон, генеральний директор Goal Zero. “Ви можете додати стільки [свинцево-кислотних батарей], скільки захочете. Клієнт може просто підключити їх до мережі. Раптом у вас є портативність літієвої батареї та недорогі свинцево-кислотні акумулятори, які стоять вдома.”

Хармон розповів Solar Power World, що нещодавно Goal Zero побачив “майже рівний розподіл” між клієнтами, які купують системи Yeti для домашнього резервного копіювання, та клієнтами, які купують Renogy Lycan 5000. для відпочинку на природі, але більше 70% вказують, що мають намір використовувати системи для обох цілей.

“Наша система для всіх людей в країні, які не мають 15 000 доларів, щоб витратити їх на установку для зберігання енергії. І коли я закінчую, все, що я маю. це щось постійно встановлене в моєму домі”. сказав Хармон. “Yeti. для тих, хто небайдужий до того, на що витрачає гроші.”

Yeti 6000X рекламується в Інтернеті за ціною менше 6 000 доларів, а кожне свинцево-кислотне розширення з двома батареями коштує менше 1 300 доларів.

Renogy Lycan 5000

Renogy, постачальник енергетичних продуктів для натовпу “зроби сам”, випустив у 2021 році блок живлення Lycan 5000 Power Box, який має потужність 4.8-кіловатна система літієвих батарей, спеціально розроблена для надзвичайних ситуацій, відключень електроенергії та будинків, що знаходяться поза мережею. Lycan може бути розширений до 19.2 кВт-год, а батареї LFP мають термін служби 4 500 циклів при 80% DoD. За допомогою ліцензованого електрика Lycan можна підключити до головного електричного щита будівлі.

Представники Renogy розповіли Solar Power World, що, хоча Lycan є портативним пристроєм (він прикріплений до коліс і призначений для використання на відкритому повітрі), більшість клієнтів просто використовують його для аварійного резервування.

“Більшість клієнтів використовують Lycan як джерело електроенергії за допомогою сонячної енергії”. сказав представник. “При використанні в домашніх умовах клієнти встановлюють підпанель, щоб перенаправити частину домашніх приладів на живлення від Lycan, а не від електромережі.”

The 4.8-кіловатний блок має безперервну вихідну потужність 3.5 кВт і пікова потужність до 7 кВт, з розетками змінного струму безпосередньо на системі. Оснащений автоматичними вимикачами та пристроями захисту від перенапруги.

Ще одна додаткова перевага Lycan: Вона не вимагає дозволу на встановлення, якщо використовується для повністю автономного відпочинку.

Система рекламується в Інтернеті за ціною менше 5,200.

Bluetti EP500

Bluetti, компанія, що пропонує рішення для автономних джерел енергії, має лінійку сонячних генераторів і власну портативну домашню систему резервного живлення. Сонячна електростанція Bluetti EP500. це 5.Система на колесах потужністю 1 кВт-год, а її LFP-батареї мають термін служби 3 500 циклів при 80% DoD. Два блоки можна з’єднати до 10.2 кВт-год ємності. Один EP500 має номінальну безперервну вихідну потужність 2 кВт з піковим значенням 4.8 кВт.

Ліцензований електрик може підключити EP500 до головної електричної коробки будівлі через панель Bluetti Sub Panel.

Частина інструкції користувача показує, як сонячні панелі, встановлені на даху, можуть заряджати станцію, якщо вони не використовують мікроінвертори. EP500 поставляється з власним синусоїдальним інвертором, так що інверсія на рівні панелі не буде працювати з системою.

Система рекламується в Інтернеті за ціною менше 4,600.

Growatt Infinity 1500

Growatt, компанія, широко відома своєю лінійкою побутових інверторів, також має портативну систему живлення, яка може похвалитися 12 розетками. Infinity 1500 має початкову ємність 1.554 кВт-год, але може бути розширений до трьох одиниць на 4.662 кВт-год загальної потужності зберігання. Батареї NMC мають термін служби 800 циклів при 60% DoD. Infinity 1500 розрахована на 2-кВт безперервної вихідної потужності з 4-кВт сплеском.

На додаток до можливостей мережевої та сонячної зарядки, Growatt пропонує можливість заряджати Infinity 1500 через зарядну станцію для електромобілів.

Infinity 1500 наразі доступна лише в США, але Growatt ще не розпочала постачання продукту. Інформація про ціни на даний момент не вказана.

Ford F-150 Lightning

Можливо, однією з найцікавіших “портативних” систем літієвих батарей, які нещодавно з’явилися на ринку, є батарея ємністю 131 кВт-год в новому повністю електричному вантажному автомобілі Ford F-150 Lightning. Використовуючи двонаправлений зарядний пристрій, великий акумулятор вантажівки може забезпечити три повних дні аварійного резервування, виходячи із середнього домашнього споживання.

F-150 Lightning вирушив у дорогу влітку, а компанія Sunrun, що займається установкою сонячних панелей, була обрана як найкращий інсталятор його домашніх зарядних рішень. Каліфорнійська утиліта PGE тестує можливості двонаправленої зарядки Intelligent Backup Power від Ford як джерела живлення для дому на вимогу.

Старший менеджер зі зв’язків з громадськістю Sunrun Вайатт Семанек сказав, що ще занадто рано говорити про те, чи купують клієнти Ford F-150 Lightning для аварійного резервування, але він сказав, що початкові дані про замовлення свідчать про те, що споживачі прагнуть використовувати двонаправлений зарядний пристрій у своїх будинках.

“Розмір. приблизно 10 Powerwalls. і ємність батареї, а також корисність вантажівки роблять її дуже привабливою резервною альтернативою”. сказав Семанек.

Завдяки успішній роботі системи інтелектуального резервного живлення Ford, вона може швидше відкрити двері для інших двонаправлених зарядних пристроїв від таких компаній, як Wallbox та Emporia, і призвести до того, що більше електромобілів будуть використовуватися як резервне джерело живлення.

Про автора

Келлі Пікерел

Келлі Пікерел має більш ніж десятирічний досвід висвітлення сонячної енергетики в США.S. сонячної індустрії і в даний час є головним редактором Solar Power World.

Коментарі та думки власників

Характеристики Renogy Lycan 5000 у вашій статті дуже хороші, Джим Карр надає відгук з Amazon:Дуже задоволений якістю та продуктивністю цього продукту. Як для акумулятора, він зберігає вражаючу кількість енергії, що дозволяє заряджати електроніку, запускати скромні прилади і тримати світло увімкненим під час збою в електропостачанні. І якщо ви живете за межами великих міст на північному сході, ви знаєте, що це стає все більшою проблемою. Ще не впевнений, чи працюватиме вентилятор моєї газової печі, але він залишається на пілоті та працює на вентиляторі в моїй газовій камінній вставці. Це хороший резервний варіант, якщо ви живете в квартирі, кондомініумі або таунхаусі і не можете мати генератор.

Знову ж таки, це ознака того, що TESLA може бути першим ім’ям, яке спадає комусь на думку, є багато інших, які зосереджені на портативності та функціональності. Так, TESLA є куди рости, щоб конкурувати з цими хлопцями.

Ви також можете виділити EcoFlow. Їх DeltaPro забезпечує до 3600 Вт з 3600 Вт. Їх можна об’єднати для підтримки 240 В, і вони мають панель Smart Home Panel для забезпечення безперебійного резервного копіювання, а також зміщення часу для навантажень. У мене є два DeltaPros, і в цю саму хвилину вони забезпечують резервне живлення для мого будинку через заплановане відключення електроенергії

Багато чудових зауважень, Келлі, але я хотів би додати, що це в основному сонячні генератори побутового або житлового класу. Є такі компанії, як наша, New Use Energy та інші, які розробляють сонячні генератори професійного рівня та сонячні ДБЖ. Багато випадків використання, окрім домашніх зручностей, пов’язані з катастрофами або гуманітарною допомогою, будівництвом, телекомунікаціями, заходами тощо, які вирішуються за допомогою міцних сонячних генераторів, стійких до атмосферних впливів. Вони також повинні працювати зі справжніми сонячними батареями для швидкої сонячної підзарядки. Обладнання нашої компанії використовується у прифронтових лікарнях в Україні, наприклад, у повноцінних операційних залах. Часто після стихійних лих багато людей залишаються жити в тимчасових притулках, де їм потрібна енергія від генератора протягом 6-12 місяців. Дайте мені знати, якщо ви хочете дізнатися більше про те, де сонячні генератори виходять за рамки кемпінгу та тимчасової домашньої енергетики.

Я дякую, що ви знаєте, про що говорите, і я хотів би дізнатися більше. Коли мені було близько 17 років, я працював у акумуляторній компанії Red Diamond Battery Co. Я працював на кислотній лінії, і однією з моїх робіт було наповнення акумуляторів кислотою, очищення акумуляторів та їх заряджання на важкому дерев’яному візку. Ви поклали б близько 20 зверху і 20 знизу, потім ми підключили б перший позитивний до негативного на другому і так далі, поки він не завершить коло, поки не залишиться один позитивний спереду і один єдиний негативний, і поклали б один позитивний, підключений до системи зарядного пристрою, а негативний до негативного, і якщо я правильно пам’ятаю, наступного дня ми б упакували та відправили, що змушує мене замислитись, скільки вольт було в перших двох. Коли вони були з’єднані разом.

Огляд Renogy Lycan Powerbox

залишається, ecoflow, delta, весь

Ви можете подумати, що електрика. це даність, що є нескінченне постачання, доступне одним клацанням вимикача. Тобто, поки ваша потужність не вимкнеться і не залишиться. Що ще гірше, ваш телефон має лише 10% заряду акумулятора, темрява падає, і вже час вечері.

Існує рішення цієї дилеми: Renogy Lycan Powerbox. Lycan Powerbox. це велике аварійне або портативне енергетичне рішення, яке може заряджати гаджети, електроприлади та загалом забезпечувати електроенергією, коли ви втрачаєте свою. або коли ви в кемпінгу чи на пляжі. У мене була можливість випробувати Renogy Lycan Powerbox протягом декількох тижнів: ось що я дізнався.

Що таке Renogy Lycan Powerbox?

Ви можете назвати Lycan Powerbox портативним сонячним генератором або генератором змінного струму. Встановлений на зручних коліщатках, оскільки ця річ важка. 55 фунтів, Powerbox також має телескопічну багажну ручку, щоб його було відносно легко переміщати. Плюс у нього міцні бічні ручки.

Зі змінним акумулятором (LiFePO4) ви можете тримати другий акумулятор під рукою на випадок тривалих поїздок без електрики або надзвичайних ситуацій і замінити його в разі потреби.

Lycan Powerbox постачається з легким для читання та розуміння РК-дисплеєм, який відображає інформацію про ємність акумулятора, будь-які помилки, а також про те, увімкнене чи вимкнене ваше навантаження постійного або змінного струму. Кнопки виходу змінного і постійного струму дозволяють легко перемикатися між двома режимами виходу.

Також є вбудована світлодіодна панель прожектора для аварійного освітлення.

залишається, ecoflow, delta, весь

Цей генератор, на відміну від традиційного газового генератора, працює абсолютно безшумно і, очевидно, не має диму, що означає, що ви можете використовувати його в приміщенні. Якщо ви тримаєте його деякий час увімкненим, вентилятор починає працювати. в, але він досить тихий і не повинен вас турбувати.

Що можна підключити до Lycan Powerbox?

До Lycan Powerbox можна підключити багато речей: майже будь-які прилади, що працюють від мережі змінного струму, такі як вентилятори, обігрівачі, навіть тостер або кавоварку з низьким енергоспоживанням. Є 4 роз’єми змінного струму, 4 USB-порти для зарядки гаджетів, таких як телефони та планшети, і оскільки всередині нього є так званий інвертор чистої синусоїди, він може обробляти більш делікатну електроніку всієї вашої техніки, не підсмажуючи її або іншим чином роблячи її марною.

Renogy Lycan Powerbox Що входить до комплекту?

залишається, ecoflow, delta, весь

Крім усього цього, тут є ще багато іншого; звичайно, є шнур змінного струму для підзарядки,

Є ще кілька кабелів, які ви можете використовувати для зарядки та підзарядки, включаючи MC4 до полюса живлення Anderson: для підключення сонячних панелей для підзарядки та прикурювача до Anderson для підзарядки за допомогою вашого автомобіля. Я також вибрав Anderson Power Pole to Alligator Clip для зарядки зовнішньої свинцево-кислотної акумуляторної батареї і плюс 5.5 мм роз’єм постійного струму до лампочки зі зручним вимикачем для додаткового аварійного освітлення; ці кабелі є додатковими.

Вихідна потужність: Renogy Lycan Powerbox

Що стосується характеристик живлення, Lycan Powerbox має 4 виходи змінного струму 110 В, 3 х 2.Вихід USB-порту 4A, 1 x 1A USB-порт, 2 x 12В постійного струму. Він має максимальну потужність 1200 Вт.

Що може робити Lycan Powerbox? Для чого він використовується?

Цей пристрій має безліч практичних застосувань. Якщо ви кемпер, RVer або, як і ми, захоплюєтесь стилем життя в кемпінгу, варіантів безмежно. Візьміть його з собою в дорогу, щоб забезпечити додаткове живлення для будь-яких гаджетів або приладів, які ви хочете взяти з собою: телефонів, вентиляторів, планшетів, акумуляторів камер, ноутбука; навіть підсвічування телевізора, якщо ви користувач YouTuber!

Якщо ви більше домосід, ця коробка все одно є досить гарною ідеєю; вона може забезпечувати живлення годинами і навіть днями, якщо у вас сталося відключення електроенергії, і якщо ви живете в зоні, схильній до стихійних лих (я маю на увазі Каліфорнію з її частими землетрусами або схильний до ураганів південь США), наявність такого пристрою під рукою може означати різницю між боротьбою і комфортним виживанням.

Що можна підключити до Lycan Powerbox?

Коротше кажучи, ви можете підключити до Lycan Powerbox майже будь-який пристрій, що працює від електромережі, якщо він не споживає більше 1200 Вт, або якщо все, що до нього підключено, не перевищує 1200 Вт сумарно. Ви можете знайти таблицю потужності, надруковану на задній або нижній частині кожного електричного гаджета.

Коли справа доходить до життя в автофургоні або будинку на колесах, або навіть наметі, ви можете підключити невеликий портативний обігрівач до Lycan і підтримувати тепло у вашому транспортному засобі або наметі без небезпеки чадного газу, і без необхідності запускати галасливий генератор або дизельний обігрівач. Тільки це використання покращить наше перебування в кемпінгу в холодну погоду.

Як довго працює батарея в Lycan Powerbox?

Як довго працюватиме батарея, очевидно, залежить від того, що до неї підключено, але Lycan Powerbox розрахований на 1075 ват-годин. Що це означає? Хоча ми могли б поговорити про формулу для його розрахунку, я дам вам дещо більш практичне.

Щоб перевірити це, я підключив вентилятор Dyson до Powerbox о 7 ранку і залишив його працювати цілий день на середній швидкості. До 7 вечора він розрядився лише на 40%. у мене залишилося близько 60% заряду акумулятора.

Мій Lycan Powerbox прибув повністю зарядженим, і навіть незважаючи на те, що пройшло добрих два тижні, перш ніж я почав ним користуватися, він залишався зарядженим на 99%.

Ви можете використовувати прилад з низьким енергоспоживанням, наприклад, тостер, кавоварку або навіть кулер чи невеликий холодильник, сертифікований Energy Star.

Як зарядити Renogy Lycan Powerbox?

Цей дивовижний і універсальний генератор можна заряджати за допомогою сонячних панелей, і Renogy робить для цього так звані сонячні валізи (до Lycan можна підключити до 300 Вт). Ви можете зарядити його за допомогою розетки змінного струму або автомобільної розетки на 12 В, і, як зазначалося раніше, шнури та кабелі для підзарядки є в комплекті.

Хоча я обов’язково додам сонячні панелі для підзарядки, як тільки ми почнемо вирушати в дорогу на нашому фургоні цієї весни, поки що я можу заряджати його за допомогою настінної розетки, так що це дуже зручно.

Renogy стверджує, що повна підзарядка може зайняти близько 12-13 годин від берегової мережі або 5-6 годин при використанні панелі потужністю 300 Вт. У моєму тестуванні я зміг поповнити заряд акумулятора на 60%.100% приблизно за 5 годин.

Який життєвий цикл акумулятора?

Renogy стверджує, що батарея всередині Lycan Powerbox витримує близько 2000 циклів заряджання. Звичайно, оскільки він взаємозамінний, як тільки ви досягнете максимального життєвого циклу акумулятора, ви можете замінити його, а це означає, що цей пристрій буде служити вам практично вічно.

Загальний огляд Renogy Lycan Powerbox

Renogy Lycan Powerbox досить дивовижний. Це чиста, портативна електрична енергія, яка триває.

Він простий у використанні, легкий у пересуванні і напрочуд універсальний завдяки різним способам заряджання, усім речам, які можна до нього підключити, не кажучи вже про те, що змінна внутрішня батарея практично гарантує, що ви матимете його на все життя.

Якщо є якісь недоліки, я виявив, що невеликий відсік під світлодіодним ліхтарем недостатньо великий, щоб вмістити всі дроти і роз’єми; було б непогано, якби був спосіб тримати все разом, особливо якщо ви берете його в дорогу. Я подумав, що пульт дистанційного керування міг би бути гарним доповненням. Я також виявив, що вага коробки та легка ручка для багажу спричинили деякі проблеми з маневреністю; він трохи незручно зважений і, як правило, завжди хоче перекинутися назад на свою основу, але, чесно кажучи, ви не збираєтеся багато їздити на ньому.

Загалом, я дуже радий, що ми придбали Lycan для наших планів щодо життя на колесах, і я думаю, що це також ідеальний пристрій для забезпечення готовності до надзвичайних ситуацій. Я однозначно можу рекомендувати його за універсальність, портативність і практичність, не кажучи вже про його простий у використанні дизайн.

Renogy Lycan Powerbox продається приблизно за 1799 доларів США і доступний на веб-сайті Renogy. Якщо ви хочете заощадити трохи грошей, ви можете скористатися кодом знижки TECHGADGETSCANADA, який я маю.

Ерін Л

Я журналіст, технічний блогер, письменник, телепродюсер, дизайнер ювелірних прикрас зі срібла, гурман і мандрівник. Я веду блог, пишу для публікацій і надаю послуги фрілансера в Калгарі та в усьому світі.

Найкращий сонячний генератор для автономного життя: 5 варіантів для серйозних виживальників

Як найкращий сонячний генератор може покращити життя поза мережею? Ну, це починається з використання безкоштовної електроенергії виключно від енергії сонця! Ми проаналізували деякі з кращих моделей і порівнюємо їх, щоб визначити найкращий сонячний генератор для автономного життя.

залишається, ecoflow, delta, весь

Що таке автономне життя?

Автономне життя. це спосіб життя без отримання води або електроенергії від будь-якої електромережі або міської служби водопостачання. Це також може поширюватися на те, щоб взагалі не використовувати електроенергію! Хоча більшість людей, які живуть поза мережею, використовують енергію сонця та пропану, щоб допомогти їм.

Автономне життя також фокусується на аспектах самодостатності, коли їжа виробляється та переробляється поруч або на території будинку, і навіть такі товари, як мило, меблі та інші товари, також виготовляються вдома!

Ось чому життя поза мережею так добре обслуговується сонячними генераторами. Ми спробуємо знайти найкращий сонячний генератор для автономного життя.

Навіщо купувати найкращий сонячний генератор для життя поза мережею?

Реальність життя поза мережею полягає в тому, що ви будете використовувати енергію. Ви збираєтеся використовувати якусь енергію для живлення електроніки у своєму житті. Навіть якщо це просто простий налобний ліхтарик для того, щоб прокинутися посеред ночі або почитати взимку, коли сонце вже давно сіло.

За допомогою сонячного генератора ви можете інвестувати в акумуляторні батареї та живити фари протягом багатьох років, замість того, щоб витрачати гроші на потік акумуляторів, які вам доведеться залишати свою власність, щоб придбати, і які стають все дорожчими.

Сучасні сонячні генератори також здатні живити сучасні пристрої і навіть ноутбуки, тому ви можете мати доступ до цієї технології, навіть живучи поза мережею. Якщо ваш спосіб життя також передбачає походи, тоді ви зможете взяти з собою серйозну потужність і вмикати генератор знову і знову зі сходом сонця кожного дня.

залишається, ecoflow, delta, весь

Звичайно, щоб прийняти найбільш обґрунтоване рішення, вам потрібно знати, який сонячний генератор найкраще підходить для автономного життя. Саме тут вступає в дію наш список.

Як працює сонячний генератор?

Найкращий сонячний генератор для автономного життя буде працювати так само, як і будь-який інший тип сонячної енергетичної системи. Це менша система з усіма частинами, що містяться в одному блоці.

Сонячна енергія починається з сонячної батареї, яка створює електричний заряд від прямих сонячних променів. Сонячні елементи встановлені на сонячній панелі. Ця енергія постійного струму подається на інвертор, який робить її доступною для вас або для акумуляторів для подальшого використання.

Сонячний генератор. це контейнер, який містить велику батарею для зберігання енергії, інвертор для зміни струму з постійного на змінний, а потім масив входів на передній панелі генератора для живлення штепсельних вилок, USB та 12-вольтових автомобільних штепсельних роз’ємів.

Якщо ви хочете дізнатися більше про сонячну енергію, перегляньте нашу статтю про те, як працює сонячна енергія.

Найкращий сонячний генератор для життя поза мережею

Jackery Explorer Pro 2000

Jackery. один з найкращих виробників сонячних генераторів та портативних автономних електростанцій на ринку. Спочатку вони почали виробляти свою портативну електростанцію, а потім перейшли до додавання сонячних панелей для генерації електроенергії.

Jackery Explorer Pro 2000. це один з найпотужніших інструментів, який ви можете мати, коли стикаєтеся з відключенням електроенергії або живете поза мережею. Ця штука може забезпечити роботу кондиціонера протягом 2 годин! Він може працювати від холодильника, ручної дрилі та навіть мікрохвильової печі!

Цей сонячний генератор також є неймовірним супутником для кемпінгу. Якщо ви під’їхали до кемпінгу з Jackery Explorer Pro 2000, всі ваші потреби в електроенергії будуть задоволені. Ви навіть можете взяти з собою невеликий холодильник, щоб зберігати їжу та напої холодними.

У Jackery є низка продуктів, які варто дослідити. Будь-який з них може стати найкращим сонячним генератором для життя поза мережею.

 • Потужність: 2160 Вт-год (43.2V 50Ah)
 • Тип батареї: Літій-іонний
 • Час перезарядки: 7.5 годин з 2 сонячними панелями
 • Вага: 43 фунти

Goal Zero Yeti 3000X

Goal Zero випустили на ринок один з перших сонячних генераторів. Вони дійсно прискорили темпи розвитку сонячних технологій для надзвичайних ситуацій та автономного живлення в цілому. Yeti 3000x не є винятком. Це один з найпотужніших агрегатів.

Goal Zero Yeti 3000X забезпечить енергією кожен тип основних побутових приладів у вашому домі. Цей сонячний генератор має величезну ємність акумулятора. Його навіть можна підключити прямо до вашого будинку, якщо ви вибірково живите певні речі через вашу розподільну коробку.

Блок Goal Zero на 27 фунтів важчий за Jackery, але він також на колесах і має ручку, щоб полегшити його переміщення з місця на місце. Пам’ятайте, щоб сонячний генератор служив вам, він повинен сидіти на сонці або поблизу нього для підзарядки. Або вам доведеться мати довгі з’єднувальні кабелі для ваших сонячних панелей.

Багаторічний досвід компанії Goal Zero в галузі сонячної енергетики робить її природним претендентом на звання кращого сонячного генератора для автономного життя.

 • Ємність: 3032Wh
 • Тип акумулятора: Li-Ion NMC
 • Час перезарядки 9-18 годин з сонячними панелями потужністю 2/400 Вт
 • Вага: 69 фунтів

Bluetti EP500

Цей генератор є електростанцією і пропонує найбільшу потужність з усієї нашої лінійки найкращих сонячних генераторів для автономного життя. Цей сонячний генератор мобільний і створений для того, щоб приносити енергію. Це один з небагатьох на ринку, який має 110 В для підключення таких речей, як електрична плита

Bluetti EP500. це мобільна сонячна електростанція на колесах. Це означає, що ви можете переміщати його по дому, де це потрібно. Ця електростанція сумісна з входом змінного струму, тому ви можете бути впевнені, що початковий заряд буде чекати на вас, коли вимкнеться електрика. Або ви можете живити його від альтернативного джерела змінного струму для вашого будинку поза мережею.

Гострий і витончений дизайн Bluetti означає, що він впишеться у ваш невеликий автономний будинок, але також підкреслить сучасний дизайн інтер’єру. Цей витончений дизайн не применшує ефективність цього сонячного генератора. Насправді ця річ навіть має бездротову зарядну базу у верхній частині пристрою. Ви також матимете 4 USB-A, 4 настінні вилки змінного струму, порт 12 В, порт прикурювача, і навіть вхід змінного струму, фотоелектричний вхід та вхід для зв’язку.

Незважаючи на всю свою потужність і можливості, Bluetti поставляється з великою ціною. Це просто неможливо обійти. Ви заплатите за всю цю потужність та інноваційний дизайн. Ми говоримо про 5000 з сонячними панелями для цього генератора.

Якщо ви економите гроші, живучи поза мережею, то Bluetti EP500. найкращий сонячний генератор для життя поза мережею.

 • Ємність: 5100 Вт-год
 • Тип акумулятора: LiFePO4
 • Час перезарядки: N/A
 • Вага: 167 фунтів

Renogy Lycan 5000

Renogy Lycan. це важкий і надпотужний варіант для забезпечення вашого способу життя поза мережею. Цей пристрій важить майже 300 фунтів! Він забезпечує постійний потік 3500 Вт і може справлятися зі стрибками в 7000 Вт. Це дуже багато енергії. Коли ви отримуєте 3000 Вт, ви говорите про невелику територію портативного газового генератора.

Цей сонячний генератор також дає вам можливість підключити його безпосередньо до вашої домашньої електромережі. Це означає, що ви можете просто живити будинок за допомогою Lycan. Можливо, ви захочете вимкнути систему опалення, вентиляції та кондиціонування на вимикачі, оскільки це просто швидко розрядить ваш акумулятор. Все інше, на що ви можете покластися з цим потужним агрегатом.

Це головний претендент на найкращий сонячний генератор для життя поза мережею.

Renogy Lycan також оснащений передовою технологією чистої синусоїди, яка призначена для захисту ваших приладів змінного струму. Ви використовуєте серйозну потужність, тому необхідно передбачити захист, який захистить вас від серйозних травм, а вашу техніку від перевантаження. Цей сонячний генератор має такі захисні засоби.

Вся ця потужність має свою ціну, і це також один з наших найдорожчих варіантів у списку. Ми говоримо про ще один пристрій, який перевищить 5,000, коли ви почнете будувати сонячну батарею для живлення цього масивного джерела енергії.

 • Ємність: 4800 Вт-год
 • Тип акумулятора: Літій-залізо-фосфатний
 • Час перезарядки: 1.3 години при зарядці від сонця та змінного струму
 • Вага: 264 фунти

EcoFlow Delta 1300

Для нашого останнього сонячного генератора в списку, я подумав, що ми повинні повернутися до більш доступного цінового діапазону. EcoFlow Delta не має такої великої потужності, як попередні два агрегати, але це генератор потужністю 1260 Вт-год, який може стати серйозним союзником у вашому способі життя поза мережею.

EcoFlow Delta має 6 розеток змінного струму, вбудованих у цей менший блок. Він також майже в 10 разів легший за Lycan. Проста конструкція ручки, вбудована прямо в корпус генератора, дає можливість просто взяти його в руки і перенести з місця на місце.

Автономний спосіб життя вимагатиме величезного щоденного використання сонячного генератора, а це означає, що ви, швидше за все, будете переміщати його для зарядки та живлення речей у різних частинах вашого будинку. З цієї причини я вважаю, що мобільність і простота в управлінні настільки важливі.

EcoFlow також має дуже простий у використанні та читабельний цифровий інтеейс. Це бюджетний найкращий сонячний генератор для життя поза мережею.

 • Ємність: 1260Wh
 • Тип акумулятора: Літій-іонний
 • Час перезарядки: 4-8 годин при використанні 1 сонячної панелі потужністю 400 Вт
 • Вага: 30 фунтів

Найкращий сонячний генератор для життя поза мережею поширені запитання

Як швидко заряджається сонячний генератор?

Оскільки ми говоримо про найкращий генератор для життя поза мережею, я зосереджуся на цьому способі життя. Причина в тому, що підключення сонячного генератора до стіни. це найшвидший спосіб його підзарядки. Однак життя поза мережею не дає такої можливості.

Вам буде доручено використовувати сонячні панелі. Чим більший пристрій, тим більше часу знадобиться для заряджання. У статті вище ми надали вам розбивку часу перезарядки з використанням 2 сонячних панелей потужністю 400 Вт.

Чи може сонячний генератор забезпечити весь будинок?

Навіть найкращий сонячний генератор для життя поза мережею не зможе забезпечити енергією весь ваш будинок протягом тривалого часу. Однак багато з генераторів у списку дають вам можливість підключити заряджене джерело живлення безпосередньо до вашого будинку.

Тут ви можете маніпулювати автоматичним вимикачем для живлення життєво важливих функцій. У більшості випадків ви збираєтеся заряджати генератор протягом дня і використовувати якомога менше енергії, резервуючи заряд для нічних годин.

Як довго триватиме мій заряд?

Тривалість заряду вашого сонячного генератора буде залежати від його потужності та кількості енергії, яку ви хочете отримати. Якщо ви хочете живити кілька світильників і невеликий вентилятор, то кожен сонячний генератор з цього списку буде працювати годинами.

Якщо ви підключите найкращий сонячний генератор для життя поза мережею до свого будинку і спробуєте живити все, вашого заряду може вистачити лише на годину.

Підсумовуємо найкращий сонячний генератор для життя поза мережею

Коли ви вирішили знайти найкращий сонячний генератор для життя поза мережею, однією з найбільших проблем є ціна. Початок роботи з сонячною енергією може коштувати великих грошей. Сонячні генератори нічим не відрізняються. У нашому списку є варіанти, які коливаються навколо 1000, а є й такі, що перевищують 5000!

Використання сонячного генератора для життя поза мережею значно відрізняється від використання його в разі стихійних лих та надзвичайних ситуацій. Будь-який генератор з цього списку легко впорається з випадковим відключенням електроенергії. Вони не забезпечать весь ваш будинок, але ви не будете в темряві без світла.

До найкращого сонячного генератора для автономного життя пред’являються різні вимоги. Цей пристрій стає приладом щоденного використання, а це означає, що довговічність стає набагато більшою проблемою. Тепер вам вирішувати, який з них є найкращим вибором для вас та вашого способу життя поза мережею.

Якщо ви хочете дізнатися більше про сонячні панелі, перегляньте статтю Як працюють сонячні панелі?

Опубліковано на Останнє оновлення: 15 вересня 2022 р

Залишити відповідь