Чи варто замінити дах на сонячну черепицю?. Сонячна фотоелектрична черепиця

Чи варто замінити дах на сонячну черепицю?

Ми є незалежною, підтримуваною рекламою службою порівняння. Наша мета. допомогти вам приймати більш розумні фінансові рішення, надаючи вам інтерактивні інструменти та фінансові калькулятори, публікуючи оригінальний та об’єктивний контент, надаючи можливість проводити дослідження та порівнювати інформацію безкоштовно. щоб ви могли приймати фінансові рішення з упевненістю. Bankrate має партнерські відносини з емітентами, включаючи, але не обмежуючись ними, American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi та Discover.

Як ми заробляємо гроші

Пропозиції, які з’являються на цьому сайті, надходять від компаній, які компенсують нам. Ця компенсація може вплинути на те, як і де продукти з’являються на цьому сайті, включаючи, наприклад, порядок, в якому вони можуть з’являтися в категоріях лістингу, за винятком випадків, коли це заборонено законом для наших іпотечних, житлових кредитів та інших продуктів житлового кредитування. Але ця компенсація не впливає на інформацію, яку ми публікуємо, або на огляди, які ви бачите на цьому сайті. Ми не включаємо всесвіт компаній або фінансових пропозицій, які можуть бути доступні для вас.

На цій сторінці

варто, сонячну, черепицю, сонячна, фотоелектрична

Стрілка вправо Старший редактор, Житлове кредитування

Трой Сігал. старший редактор Bankrate. Вона редагує статті про домоволодіння на додаток до історій про тонкощі іпотеки та кредитів на придбання житла.

Обіцянка Bankrate

У Bankrate ми прагнемо допомогти вам приймати більш розумні фінансові рішення. Хоча ми дотримуємося суворої редакційної чесності. ця публікація може містити посилання на продукти наших партнерів. Ось пояснення того, як ми заробляємо гроші.

Обіцянка Bankrate

Заснована в 1976 році, компанія Bankrate має багаторічний досвід допомоги людям у прийнятті розумних фінансових рішень. Ми підтримуємо цю репутацію вже понад чотири десятиліття, демістифікуючи процес прийняття фінансових рішень і надаючи людям впевненість у тому, які дії робити далі.

Bankrate дотримується суворої редакційної політики, тому ви можете бути впевнені, що ми ставимо ваші інтереси на перше місце. Весь наш контент написаний висококваліфікованими фахівцями та відредагований експертами, які гарантують, що все, що ми публікуємо, є об’єктивним, точним та достовірним.

Наші банківські репортери та редактори зосереджуються на питаннях, які найбільше хвилюють споживачів. найкращі банки, найновіші ставки, різні типи рахунків, поради щодо заощадження грошей та багато іншого. щоб ви могли почувати себе впевнено, керуючи своїми грошима.

Редакційна цілісність

Bankrate дотримується суворої редакційної політики, тому ви можете бути впевнені, що ми ставимо ваші інтереси на перше місце. Наші відзначені нагородами редактори та репортери створюють чесний і точний контент, щоб допомогти вам приймати правильні фінансові рішення.

Ключові принципи

Ми цінуємо вашу довіру. Наша місія. надавати читачам точну та неупереджену інформацію, і ми дотримуємося редакційних стандартів, щоб забезпечити це. Наші редактори та репортери ретельно перевіряють редакційний контент, щоб гарантувати, що інформація, яку ви читаєте, є точною. Ми підтримуємо брандмауер між нашими рекламодавцями та нашою редакцією. Наша редакція не отримує прямої компенсації від наших рекламодавців.

Редакційна незалежність

Редакція Bankrate пише від імені ВАС. читача. Наша мета. надати вам найкращі поради, які допоможуть вам приймати розумні рішення щодо особистих фінансів. Ми дотримуємося суворих правил, щоб гарантувати, що наш редакційний контент не залежить від рекламодавців. Наша редакція не отримує прямої компенсації від рекламодавців, і наш контент ретельно перевіряється для забезпечення точності. Тому, незалежно від того, чи читаєте ви статтю або огляд, ви можете бути впевнені, що отримуєте достовірну та надійну інформацію.

Як ми заробляємо гроші

У вас є питання про гроші. Bankrate має відповіді. Наші експерти допомагають вам керувати своїми грошима вже понад чотири десятиліття. Ми постійно прагнемо надавати споживачам експертні поради та інструменти, необхідні для досягнення успіху протягом усього фінансового шляху.

Bankrate дотримується суворої редакційної політики, тому ви можете бути впевнені, що наш контент є чесним і точним. Наші відзначені нагородами редактори та журналісти створюють чесний і точний контент, щоб допомогти вам приймати правильні фінансові рішення. Контент, створений нашою редакцією, є об’єктивним, фактичним і не залежить від наших рекламодавців.

Ми прозоро пояснюємо, як ми можемо надавати вам якісний контент, конкурентоспроможні тарифи та корисні інструменти, пояснюючи, як ми заробляємо гроші.

Банкрутство.com є незалежним, підтримуваним рекламою видавцем та службою порівняння. Ми отримуємо винагороду в обмін на розміщення спонсорських продуктів та послуг, або за переходи за певними посиланнями, розміщеними на нашому сайті. Таким чином, ця компенсація може вплинути на те, як, де і в якому порядку з’являються продукти в категоріях лістингу, за винятком випадків, коли це заборонено законом для наших іпотечних, житлових кредитів та інших продуктів житлового кредитування. На те, як і де з’являються продукти на цьому сайті, можуть впливати й інші фактори, такі як правила нашого власного веб-сайту, а також те, чи пропонується продукт у вашому регіоні або в обраному вами діапазоні кредитних балів. Незважаючи на те, що ми прагнемо надати широкий спектр пропозицій, Bankrate не включає інформацію про кожен фінансовий або кредитний продукт чи послугу.

Будь-який домовласник, який турбується про вуглецевий слід та витрати на енергію, розглядав можливість використання сонячної енергії. зазвичай, у формі сонячних панелей. Але тепер є ще один варіант: цілий сонячний дах.

Сонячні дахи складаються з сонячної черепиці, також відомої як сонячна плитка, яка може встановлюватися поверх існуючої черепиці або встановлюватися самостійно. Отже, здатність збирати енергію закладена в самому даху. Бітумна черепиця виконує всі ті ж функції, що і звичайна черепиця. захищає будинок від негоди, є вогнестійкою і досить довговічною. Крім того, вони виглядають набагато більш витонченими і безшовними, ніж сонячні панелі.

Якщо ви плануєте замінити дах (або будуєте новий для нового будинку), сонячна черепиця може бути особливо своєчасним вибором. Закон про зниження інфляції, прийнятий у серпні 2022 року, пропонує розширені податкові пільги до 30 відсотків від вартості установок, що збільшує стимул для переходу на сонячну енергію.

Давайте проллємо більше світла на цю тему.

Що таке сонячна черепиця?

Сонячна черепиця або плитка схожа на звичайну черепицю для даху. Але замість того, щоб бути виготовленими з асфальту, глини або шиферу, вони виготовляються зі скла, яке містить фотоелектричні елементи. Фотоелектричні елементи діють як напівпровідники і передають енергію, зібрану від сонячного світла, в електрони, які потім можуть перетворитися на електричний струм для живлення вашого будинку. Кожна черепиця зазвичай виробляє від 13 до 63 Вт енергії, в залежності від бренду (одна з останніх, від лідера галузі Tesla, стверджує, що має максимальну потужність 71 Вт). Хоча вони обидва перетворюють сонячне світло в енергію, сонячна черепиця суттєво відрізняється від сонячних панелей (ми розглянемо ці відмінності пізніше).

Перша сонячна черепиця була розроблена хімічною компанією DOW і випущена в 2011 році. Але концепція почала набувати серйозної популярності в 2016 році, коли Tesla придбала виробника Solar City і почала пропонувати те, що вона вважала сонячним дахом Tesla Solar Roof. Сьогодні існує кілька брендів сонячної черепиці, доступних через таких виробників, як CertainTeed, GAF Energy, Luma, SunTegra і, звичайно ж, Tesla. (Доу вийшов з гри).)

Середній розмір сонячної черепиці або плитки становить близько 12 дюймів завширшки та 86 дюймів завдовжки. Для даху стандартного розміру потрібно близько 350 сонячних плиток. Черепиця важить близько 13 фунтів на квадратний фут, тому більшість дахів можуть витримати її без додаткового посилення.

Скільки коштує сонячна черепиця?

Хоча останнім часом ціни на сонячні дахи знижуються, оскільки на ринок виходить все більше виробників, вони є дорогими. В середньому, витрати на встановлення сонячної черепиці становлять від 21 до 25 доларів за квадратний фут або від 2100 до 2600 доларів за квадратний метр покрівлі. Таким чином, загальний проект може легко скласти в середньому від 60 000 до 75 000. щонайменше. Це значно вище, ніж вартість звичайного даху (від 5 646 до 12 031. за даними HomeAdvisor). Навіть дорогі традиційні матеріали, такі як глина або шифер (від 800 до 1800 доларів за квадратний метр), коштують дешевше, ніж сонячна черепиця.

Скільки коштуватиме сонячна черепиця для даху, залежить від декількох факторів, включаючи

 • Розмір даху: Чим більший дах, тим більше черепиці потрібно.
 • Нахил / ухил даху: Як і у випадку з будь-яким дахом, чим екстремальніший кут нахилу, тим складнішим/ризикованішим буде монтаж, що впливає на загальну вартість.
 • Розташування будинку: Витрати на робочу силу (монтаж) залежать від міста та штату.
 • Енергетичні потреби вашого будинку.
 • Конкретний виробник / марка черепиці або черепиці.

Тим не менш, ціни на сонячну черепицю впали з моменту їх впровадження, і вони можуть продовжувати падати, враховуючи значні стимули та гранти на впровадження сонячної енергетики, передбачені Законом про зниження інфляції, як для будівельників, так і для споживачів. Асоціація галузей сонячної енергетики вважає, що інвестиції IRA в чисту енергію сприятимуть “ренесансу в американському виробництві сонячної енергії”, що призведе до зниження витрат. як зазначено в нещодавньому звіті “Каталізація американського виробництва сонячної енергії”.

Скільки ви заощадите на витратах на електроенергію?

Хоча сонячний дах дорогий в установці, він може заощадити в довгостроковій перспективі. Залежно від кількості плиток на даху, сонячна черепиця може знизити витрати на електроенергію від 40 до 60 відсотків, згідно з даними сайту для споживачів SolarReviews. Крім того, ви можете мати право на податкові пільги на федеральному рівні та рівні штату.

Допомагає негайно трохи прикусити язика: Відповідно до нещодавно прийнятого Закону про зниження інфляції, власники будинків, які встановлюють сонячну черепицю, матимуть право на 30-відсоткову податкову знижку на вартість установки. Починаючи з 2023 податкового року, цей кредит продовжується до 2032 року (а потім зі зниженим відсотком до 2034 року). Кілька штатів також пропонують кредити, знижки та інші стимули.

Сонячна черепиця проти сонячних панелей

Як сонячна черепиця, так і сонячні панелі можуть бути чудовим варіантом підняти енергоефективність вашого будинку на новий рівень. Але що найкраще для вас? Переваги кожної з них у двох словах:

Сонячна черепиця Сонячні панелі
стійкий до погодних умов і довговічний Може бути більш енергоефективною в залежності від нахилу даху, впливу сонячного світла
Більша економія рахунків за електроенергію Коротший час встановлення
Естетично приваблива (менше потенційних проблем з ОСББ) недорога в установці

Які переваги сонячного даху?

У порівнянні зі звичайними дахами та сонячними панелями, інвестиції в сонячну черепицю мають деякі переваги.

 • Прогнозується, що вони будуть довговічними (30-40 років)
 • Вони зменшують використання енергії / вуглецевий слід та рахунки
 • Вони краще поєднуються з традиційними покрівельними матеріалами і нагадують їх
 • Вони більш економічно ефективні за ват сонячної енергії, ніж сонячні панелі
 • Їх легше обслуговувати, ніж сонячні панелі

Які недоліки сонячного даху?

Недоліки сонячної черепиці пов’язані з тим, що вона є новою технологією.

 • Доступність більш обмежена
 • Вони дорожчі, ніж звичайні дахи та сонячні панелі
 • Мають менше варіантів стилю та кольору
 • Оскільки вони є частиною самого даху, їх не можна встановлювати під кутом, як сонячні панелі, щоб виробляти максимум енергії
 • Вони не підходять для установки, яку можна зробити своїми руками

Останнє слово про сонячну черепицю

Сонячна черепиця все ще досить нова, а це означає, що досвідчені монтажники та підрядники можуть бути обмежені у вашому регіоні. Звичайно, їх точна тривалість життя та довговічність все ще залишається під питанням: Жодна з них не існує достатньо довго, щоб підтвердити поточні прогнози. Також поки що не дуже зрозуміло, як це вплине на вартість перепродажу будинку (хоча екологічно чисті характеристики, в цілому, стають все більш популярними серед покупців житла).

Проте, якщо ви є екологічно свідомим домовласником, який потребує повної заміни даху або даху для нової будівлі, сонячна черепиця варта того, щоб її розглянути. Оскільки деякі штати зараз вимагають, щоб новозбудовані будинки були обладнані сонячними електростанціями, а розширені федеральні податкові пільги діють з 2023 року, час переходити на сонячну енергію може настати вже зараз.

Сонячні панелі vs. Сонячний дах Tesla: Основні відмінності

Це досить очевидно, коли у вас є сонячні панелі. Тим більше, якщо у вас є сонячний дах Tesla. Але за цей витончений дизайн доводиться платити.

варто, сонячну, черепицю, сонячна, фотоелектрична

Коли ви думаєте про сонячні енергетичні системи. Ви, напевно, уявляєте собі класичну сонячну батарею: кілька чорних панелей, спрямованих у небо, які поглинають енергію сонячного світла і перетворюють її в корисну електроенергію. Але якщо ви уважно подивитеся на дахи деяких будинків, ви можете помітити сюрприз.

У 2016 році компанія Tesla.- так, та сама Тесла.- представив щось нове. Замість сонячних панелей, які стоять у вашому дворі або виділяються на даху, Tesla вирішила перетворити кожну черепицю на сонячну панель. Сонячний дах Tesla замінює існуючий дах і вловлює сонячне світло, щоб забезпечити ваш будинок електроенергією в екологічно чистий і раціональний спосіб.

Є кілька суттєвих недоліків, а саме те, що сонячний дах Tesla досить дорогий. (У компанії Tesla немає відділу зв’язків з громадськістю, який би відповідав на запити про коментарі).)

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Для домовласників, які цікавляться сонячною енергією, це створює головне питання: Чи варто використовувати стандартну систему сонячних панелей або спробувати менш інтрузивну?- але вони дорогі.- Сонячна покрівля Tesla? Щоб допомогти вам з питаннями покупки, я зібрав найбільші відмінності між двома варіантами сонячних панелей нижче.

Сонячні панелі

Сонячні панелі вже повинні бути відносно знайомі, оскільки в останні роки вони набирають популярність і стають все більш доступними за ціною. Масив можна розмістити на даху або встановити на подвір’ї, залежно від того, що вам зручніше. Хоча існує безліч різних марок і типів панелей, всі вони пропонують екологічно чисту альтернативу викопним джерелам енергії, таким як вугілля або природний газ. Ці панелі можуть бути дорогими, а деякі з них складніше встановити, ніж інші. Але здебільшого ви можете очікувати дешевших рахунків за електроенергію, меншого вуглецевого сліду та збільшення вартості нерухомості.

Сонячний дах Tesla

Замість того, щоб використовувати панелі, Tesla Solar Roof перетворює весь ваш дах на сонячну батарею. Сонячний дах Tesla використовує панелі із загартованого скла, які замінюють стандартну черепицю, забезпечуючи такий самий захист, який ви очікуєте від традиційного даху, а також уловлюючи сонячну енергію. Сонячні батареї Tesla Solar Roof є новинкою, але менш перевіреною, і їх важче перенести в інший будинок, якщо ви переїжджаєте, оскільки вони виготовляються на замовлення для кожного даху.

Сонячні панелі або сонячний дах Tesla?

Ціноутворення

Ціна. це складна річ, коли мова йде про сонячні системи, оскільки багато в чому вона буде залежати від того, що ваш будинок і майно здатні витримати. Існує вартість сонячних панелей, інфраструктура, необхідна для їх підтримки, витрати на встановлення.- і ви повинні враховувати фактичну потужність системи. В обох випадках ви можете отримати податкові пільги та інші стимули для встановлення цих систем, що допоможе дещо знизити ціну. Дослідження показують, що сонячні панелі коштують від 15 000 до 25 000 доларів США.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Для простоти: звичайні сонячні панелі дешевші за сонячний дах Tesla з точки зору загальної вартості. Компанія Tesla також зіткнулася з деякими проблемами, намагаючись знизити ціну на свою сонячну дахову систему, що стало проблемою для деяких людей. За приблизними оцінками, ціна може варіюватися від 30 000 до 75 000, а деякі люди повідомляють, що витрати на установку сягають 100 000.

Встановлення

Процес встановлення сонячних енергетичних систем може бути складним. Загалом, традиційні сонячні панелі простіші, оскільки їх можна встановити в різних місцях залежно від планування вашого будинку.- або на даху, або на землі. Очевидно, що Tesla Solar Roof може бути встановлена тільки на вашому даху, і це трохи складніше, оскільки вимагає заміни всього даху. Існує менше підрядників, знайомих з системою сонячних дахів Tesla, ніж зі звичайними панелями, тому це може створити проблеми з пошуком кваліфікованого інсталятора.

Можливості сонячної енергії

Як сонячна батарея Tesla Solar Roof, так і традиційні сонячні панелі мають однакову здатність задовольняти ваші потреби в електроенергії, хоча ваша здатність масштабувати сонячну енергетичну систему відповідно до ваших потреб в електроенергії може бути більш обмеженою у випадку сонячної батареї Tesla Solar Roof порівняно з панелями. Ймовірно, буде легше розширити установку з традиційними сонячними панелями в майбутньому, якщо ви виявите, що ваші потреби в електроенергії зросли.

Мобільність і довговічність

Одним з недоліків сонячного даху Tesla є той факт, що він дійсно не може пересуватися з вами. Оскільки вона спеціально пристосована до даху вашого будинку, ви не можете упакувати її і встановити на іншому будинку. Звичайні сонячні панелі пропонують трохи більше гнучкості, оскільки ви потенційно можете взяти свою сонячну систему з собою.- хоча, можливо, ви захочете залишити його, щоб отримати вигоду від підвищення вартості нерухомості, яке вони забезпечують.

Переможець для більшості: Сонячні панелі

Наразі звичайні сонячні панелі є більш безпечним вибором, якщо ви хочете перейти на сонячну енергію. Це перевірений продукт. Вони також зазвичай дешевші і пропонують трохи більше гнучкості в плані того, як ви їх встановлюєте.

Сонячний дах Тесли багатообіцяючий, але індивідуальна черепиця може бути дуже дорогою, а ранні проблеми з продуктом роблять його важко рекомендувати на даному етапі. Майбутні версії сонячного даху Tesla можуть бути вдосконалені і реалізувати багатообіцяючу концепцію. Наразі, дотримуйтесь того, що працює, щоб ви могли заощадити на рахунках за електроенергію та зменшити свій вуглецевий слід.

Посібник з вартості та купівлі сонячної черепиці 2023 року

варто, сонячну, черепицю, сонячна, фотоелектрична

Кожен продукт та/або компанія, представлені тут, були обрані автором самостійно. Ви можете дізнатися більше про нашу методологію огляду тут. Якщо ви здійснюєте покупку за допомогою включених посилань, ми можемо заробити комісію.

Крістіна Загаме. журналістка, редакторка та авторка контенту з досвідом роботи у сфері сонячної енергетики та інших галузях, пов’язаних з енергетикою. До того, як приєднатися до EcoWatch, Крістіна була репортером і продюсером телевізійних новин, висвітлюючи широкий спектр тем, включаючи лісові пожежі на Західному узбережжі та зусилля з ліквідації наслідків ураганів. Репортажі Крістіни об’їхали всю Америку, де вона виступала з доповідями.S., а також у Пуерто-Ріко та Чилі. Дізнатися про цю людину

Рецензує Карстен Ноймайстер

Карстен. редактор і фахівець з енергетики, який займається питаннями екологічного, соціального та культурного розвитку. Його роботою поділилися такі джерела, як NPR, Всесвітній економічний форум, Marketwatch та SEIA, і він має сертифікат ESG Інституту CFA. До того, як приєднатися до EcoWatch, Карстен працював у секторі сонячної енергетики, вивчаючи енергетичну політику, кліматичні технології та екологічну освіту. Любитель музики та активного відпочинку на природі, Карстен займається скелелазінням, веслуванням на каное або пише пісні у вільний від роботи час. Дізнайтеся про цю людину

Чому ви можете довіряти EcoWatch

Ми працюємо з групою експертів з сонячної енергетики, щоб створити неупереджені огляди, які допоможуть вам зробити правильний вибір для вашого будинку. Жоден інший сайт не висвітлює тему відновлюваної енергетики так довго, як ми, а це означає, що ми маємо більше даних та інсайдерської інформації, ніж інші сайти.

Перейти до розділу:

 • Вартість сонячної черепиці висока, але рентабельність інвестицій вища
 • Вартість встановлення даху з сонячної черепиці
 • Як розрахувати вартість нової сонячної черепиці для даху
 • Фактори, які впливають на ціноутворення сонячної черепиці для даху
 • Плюси та мінуси встановлення сонячної черепиці на даху
 • Термін служби та довговічність сонячної черепиці для даху
 • Чи є сонячна черепиця екологічно чистою?
 • Фінансування вашої нової сонячної черепиці для даху
 • Витрати на обслуговування та ремонт сонячної черепиці
 • Витрати на очищення сонячної черепиці
 • Чи варта сонячна черепиця своїх витрат?
 • Поширені запитання: Сонячна черепиця проти сонячних панелей

Знайдіть найкращу ціну від сонячних інсталяторів у вашому регіоні.

Вартість сонячної черепиці висока, але рентабельність інвестицій вища

Середня вартість сонячної черепиці для даху коливається від 25 000 до 60 000. або від 15 до 35 доларів за квадратний фут. для середньостатистичного споживача в Україні.S. розмір даху 1 700 квадратних футів. Загальна вартість буде залежати від марки сонячної черепиці та підрядника, якого ви оберете для монтажу.

У порівнянні з традиційними сонячними панелями, сонячна черепиця набагато естетичніша. Вони виглядають як міні сонячні панелі у формі традиційної черепиці, що дозволяє власникам будинків обійти громіздкий вигляд стандартних фотоелектричних (PV) панелей.

Якщо ви зацікавлені в додаванні сонячних панелей до вашого нового даху. сонячна черепиця є набагато більш економічно вигідним варіантом. Використовуючи сонячну черепицю, ви виб’єте вартість заміни даху та вартість системи відновлюваної енергії з одного цінника.

SunPower

SunPower розробляє та встановлює провідні в галузі рішення для домашніх сонячних електростанцій та накопичувачів у всіх 50 штатах. Маючи багату історію інновацій з 1985 року, жодна інша компанія в цьому списку не може зрівнятися з SunPower за досвідом і знаннями.

Компанія SunPower заслужила свою позицію провідного національного інсталятора в нашому списку з кількох причин: Вона встановлює найефективніші сонячні технології на ринку житлових будинків, пропонує найширшу зону обслуговування та надає на свої установки гарантію, що значно перевищує галузеві стандарти. У той же час, SunPower є піонером у галузі сталого розвитку в галузі.

Якщо цього недостатньо, системи SunPower поставляються в комплекті з продуктами, виробленими на власному виробництві сестринською компанією Maxeon. Це означає, що ваші панелі, сонячні елементи, інвертори, акумулятори та зарядні пристрої для електромобілів розроблені для спільної роботи і на них поширюється однакова гарантія.

Найбільший недолік SunPower? Її високоефективні панелі значно дорожчі, ніж більшість продуктів конкурентів. Однак її потужні панелі є робочими конячками, які компенсують початкові витрати за рахунок більшої продуктивності (подумайте про це, як про витрату більших грошей на автомобіль, який проїжджає більше миль на галон).

Факти і цифри: SunPower

Рейтинг EcoWatch Рейтинг Better Business Bureau (BBB) Рік заснування Середня вартість (-) Сонячні послуги Марки пропонованого сонячного обладнання Гарантійне покриття
5
A
1985
Сонячні панелі, сонячні батареї, зарядні пристрої для електромобілів, моніторинг системи
Панелі SunPower
25-річна гарантія “все включено

Blue Raven Solar

Нам подобається компанія Blue Raven Solar, тому що вона розуміє, що для більшості домовласників вартість сонячної енергії є найбільшим бар’єром для входу на ринок.

З цієї причини Blue Raven Solar розробила інноваційний план фінансування сонячної енергетики, який пропонує власні гнучкі варіанти з нульовим початковим внеском. Результати говорять самі за себе, оскільки Blue Raven Solar зараз є однією з найбільш швидкозростаючих сонячних компаній в країні і нещодавно була придбана компанією SunPower. Її план BluePower Plus (ексклюзивний для Blue Raven) імітує гнучку структуру оренди, забезпечуючи при цьому найбільші переваги від володіння вашою системою.

Домовласники, які відповідають критеріям, можуть користуватися сонячною енергією протягом 18 місяців, перш ніж сплатити свій перший рахунок. У поєднанні з федеральним податковим кредитом на інвестиції в сонячну енергетику (ITC), початкова економія енергії може компенсувати більше третини загальної вартості системи, не вимагаючи жодного долара.

На відміну від цього, інші інсталятори можуть запропонувати подібне фінансування лише через сонячну оренду, PPA або сторонніх постачальників (таких як Mosaic або Sunlight). Сторонні кредитні установи можуть ускладнити процес, а вибір кредиту або PPA позбавить вас деяких з найбільших переваг сонячної енергетики (додаткова вартість нерухомості, федеральний податковий кредит на сонячну енергію та місцеві стимули для сонячної енергетики).

Факти та цифри: Blue Raven Solar

Рейтинг EcoWatch Рейтинг Better Business Bureau (BBB) Рік заснування Середня вартість (-) Сонячні послуги Марки пропонованого сонячного обладнання Гарантійне покриття
4.5
A
2014
Сонячні панелі, моніторинг системи
Trina Solar, Canadian Solar, SolarEdge, Silfab, SunPower
25-річна гарантія виробника; 10-річна гарантія на виготовлення, 2-річна гарантія на виробництво

ADT Solar

ADT Solar встановлює галузевий стандарт гарантійного покриття, включаючи багатосторонню гарантію, що робить її одним з найкращих інсталяторів для домовласників, які хочуть додаткового спокою.

Гарантійне покриття включає в себе все наступне протягом 25 років:

 • Гарантія виробництва електроенергії: Також відома як гарантія продуктивності, вона гарантує, що ваша сонячна система буде виробляти таку кількість електроенергії, яка вказана у вашій пропозиції, або АДТ випише вам чек на різницю.
 • Гарантія праці: Покриває будь-які проблеми з установкою вашої системи і також відома як гарантія якості виготовлення.
 • Гарантія продуктивності панельних модулів: Це те, що АДТ Солар називає гарантією виробника, і вона гарантує, що будь-які виробничі дефекти будуть відремонтовані або ваші неефективні панелі будуть замінені.
 • Гарантія на мікроінвертори Enphase: Це підтримує продуктивність ваших інверторів.

Хоча в останні роки інші сонячні компанії почали пропонувати подібні гарантії, ADT Solar займається цим з 2008 року, виконавши понад 30 000 інсталяцій по всій країні.

Факти та цифри: ADT Solar

Рейтинг EcoWatch Рейтинг Better Business Bureau (BBB) Рік заснування Середня вартість (-) Сонячні послуги Марки пропонованого сонячного обладнання Гарантійне покриття
4
A-
2008
Сонячні панелі, сонячні батареї, зарядні пристрої для електромобілів, енергоефективна модернізація
Silfab, Panasonic та інші в залежності від місця розташування
25-річна гарантія “все включено

Вартість встановлення даху з сонячної черепиці

Загальна вартість установки сонячної черепиці коливається від 25 000 до 60 000 доларів США для середньостатистичного будинку в Україні.S. що виходить приблизно від 15 до 35 за квадратний фут.

Але на відміну від звичайної черепиці, черепиця з сонячними елементами. тип інтегрованої в будівлю фотоелектричної технології (BIPV). має ціну за ват. не на квадратний фут. Вартість сонячної черепиці коливається в межах 3.50 і 8.00 за ват в залежності від бренду.

Більшість сонячних компаній не рекламують ціни в Інтернеті, але дослідження ринку показують, що загальна вартість установки сонячної черепиці, як правило, на 15%-25% вище в порівнянні з традиційною установкою системи сонячних панелей. Середньостатистична вартість встановлення сонячних панелей по країні становить приблизно 24 000 доларів, що означає, що середньостатистична вартість встановлення сонячної черепиці становить близько 30 000 доларів.

Звичайно, є деякі винятки. Наприклад, сонячна батарея Tesla Solar Roof може коштувати 70 000 або більше за повну установку на даху, в той час як бюджетна сонячна черепиця SunTegra може коштувати близько 20 000 за весь дах.

Хоча сонячна черепиця коштує значно дорожче, ніж бітумна черепиця. ви вироблятимете власну електроенергію, а отже, зменшуватимете рахунки за електроенергію (або в деяких випадках повністю компенсуватимете їх) за рахунок виробництва власної чистої енергії.

“Сонячний дах. це чудовий і очевидний спосіб зменшити споживання енергії, який має додаткову перевагу в тому, що він екологічно чистий”. говорить Девід Снайдер, генеральний директор Nova Home Buyers, LLC.

Якщо ви перейдете на сонячну енергію, ви також матимете право на сонячні фінансові стимули та знижки, такі як 30% федеральний податковий кредит та кредити на чистий облік.

Як розрахувати вартість нової сонячної черепиці для даху

Як вже обговорювалося, сонячна черепиця BIPV коштує за ват. Щоб розрахувати вартість даху з сонячної черепиці, вам потрібно знати, скільки сонячної енергії вам потрібно для живлення вашого будинку.

Єдиний спосіб дізнатися точну вартість вашого сонячного даху. це отримати професійну оцінку, але ви можете розрахувати її самостійно, виконавши наступні кроки:

 • Дізнайтеся, скільки енергії споживає ваш будинок (зазвичай це можна знайти в рахунках за електроенергію)
 • Оцініть площу даху та кількість сонячного світла, яке отримує ваш будинок
 • Визначте середній розмір системи у вашій місцевості, щоб оцінити необхідний розмір системи (ви також можете скористатися нашим сонячним калькулятором, щоб знайти оцінку)
 • Перевірте потужність черепиці, яку ви маєте намір придбати
 • Розділіть необхідну потужність вашої системи на потужність сонячної панелі

Середній коефіцієнт опору теплопередачі U.S. будинок потребує сонячної системи, яка виробляє 9 000 ват (або 9 кіловат), щоб повністю компенсувати рахунки за комунальні послуги. Оскільки вартість сонячної черепиці коливається від 3.50 і 8.00 за ват, установка сонячної черепиці потужністю 9 000 Вт коштуватиме від 31 500 до 72 000.

Але нехай ці цифри вас не лякають. Пам’ятайте, що ваша сонячна черепиця не повинна забезпечувати енергією весь будинок.

Дах, який виробляє будь-яку кількість чистої енергії, все одно може значно зменшити ваші рахунки за електроенергію та вуглецевий слід, що робить його набагато більш вражаючим, ніж звичайний дах з асфальту.

Сонячна черепиця проти черепиці для сонячних панелей: Як вибрати вартість за квадратний фут

варто, сонячну, черепицю, сонячна, фотоелектрична

Коли ви вирішите перейти на сонячну енергію, ви, ймовірно, помітите можливість вибору між сонячною черепицею та сонячними панелями.

Але знання того, як вибрати між цими двома варіантами і скільки буде коштувати квадратний фут, може мати вирішальне значення для того, щоб ви максимізували свій бюджет і отримали максимум за свої гроші.

Істотна відмінність сонячної черепиці від сонячних панелей і черепиці полягає в їх естетичних особливостях, де панелі виділяються, а черепиця вписується в дах, що не так легко виявити.

Цей повний посібник пояснює додаткові відмінності, засновані на таких видатних характеристиках, як вартість квадратного фута, продуктивність, розмір, монтаж, обслуговування та інші аспекти.

Що таке сонячна черепиця?

Компанія DOW представила сонячну черепицю/сонячну черепицю в 2011 році.

Їх популярність зросла, коли компанія Tesla запустила їх у 2016 році, і на сьогоднішній день все більше людей приймають їх як відмінне рішення для використання відновлюваної енергії. 5

Ця черепиця складається з тонких фотоелектричних панелей, які перетворюють енергію сонця в електрику, що живить житлові будинки.

Виробники позиціонують її як унікальну альтернативу сонячним панелям, оскільки вона гармонійно вписується в дизайн вашого даху.

Потрібне пильне око, щоб помітити їх, оскільки вони стають частиною вашого даху. Це працює, якщо ви хочете, щоб фотоелектрична система не стирчала зверху.

Недоліком панелей є те, що вони не можуть “рухатися”, щоб збирати прямі сонячні промені.

Сонячні панелі, оснащені системами відстеження, слідують за сонцем, щоб максимізувати свою потужність та ефективність.

У чому переваги сонячної черепиці для даху?

Мало хто розуміє, як працює сонячна черепиця, але, виходячи з досвіду, користувачі вітають її за вражаючу естетику і сучасну зручність. З одного боку, черепиця легко вписується в дизайн вашого даху, залишаючись непомітною для перехожих.

Вони виглядають як полірована асфальтована черепиця, ідеально підходить для власників будинків, які хочуть отримати сонячну енергію без наклеєних панелей. Tesla також працює над виробництвом черепиці у веселих кольорах, що відповідають різним типам дахів.

По-друге, багато сонячних дахів мають передові технології, що полегшують відстеження вироблення енергії, роблячи їх більш сучасними, на відміну від панелей. Вони також збільшують вартість вашого будинку, що є чудовою інвестицією, якщо ви перепродаєте його.

Недоліки сонячної черепиці

Хоча сонячні дахи мають неймовірні якості, ви також повинні звернути увагу на деякі недоліки як перший покупець. Оскільки черепиця відносно нова на ринку, на відміну від панелей, знайти монтажників складніше, а її встановлення може зайняти деякий час.

Ціна є одним з вирішальних факторів при виборі між сонячною черепицею та бітумною черепицею. війна сонячних панелей. Сонячна черепиця порівняно дорожча за панелі, враховуючи її особливості, і багато хто вважає, що вона варта того лише тоді, коли їм потрібно замінити дах. 6

Ще одним недоліком є те, що черепиця вписується в кут даху. Тому ви не можете регулювати їх відповідно до сонячного світла.

(Зображення: Національний інститут стандартів і технологій 13)

Вихідна потужність буде занадто низькою, якщо місце не отримує достатньої кількості променів.

Переміщення будинків також стає складним завданням, оскільки вам, можливо, доведеться залишити їх недоторканими для наступного покупця, щоб уникнути втручання в дах.

Нарешті, зверніть увагу, що на кожній панелі на одному квадратному футі розміщено більше черепиці, що збільшує кількість точок виходу з ладу через кілька електричних з’єднань. 3

Що таке сонячні панелі?

Використання сонячної енергії почалося понад 100 років тому, коли люди використовували її для приведення в рух при виробництві пари.

Лише пізніше Едмон Беккерель відкрив фотоелектричний ефект сонячних променів, що призвело до винаходу першого сонячного елемента.

Сонячні панелі, розроблені на основі цього, використовують сонячні фотони для порушення електронів у фотоелектричних (ФЕ) елементах, що генерують постійний електричний струм (DC).

Сьогодні існують різні типи сонячних панелей для всіх ваших побутових та комерційних потреб, які ефективно живлять прилади та обладнання.

Сонячна черепиця проти сонячних панелей: Як вони працюють?

Сонячна черепиця та панелі мають однаковий принцип роботи, перетворюючи сонячні промені в енергію та електрику. Промені потрапляють на черепицю або фотоелементи, а система поглинає світло і робить все інше.

Фотоелементи між кремнієвими матеріалами та іншими напівпровідниками перетворюють сонячне світло в енергію завдяки електричному полю.

Черепиця та панелі, що працюють з інверторами, перетворюють постійний струм на змінний, який живить весь ваш будинок, транспортний засіб або побутову техніку.

Сонячна черепиця проти сонячних панелей: Вартість та інші порівняння

Сонячна черепиця vs сонячні панелі. це дилема для новачків, що викликає необхідність знати, як вибрати кращу версію відповідно до своїх потреб.

Вони працюють однаково, але мають різні концепції, включаючи дизайн, ефективність, спосіб встановлення та ціни.

варто, сонячну, черепицю, сонячна, фотоелектрична

Нижче наведені суттєві відмінності.

Естетичність

Однією з найбільш вражаючих особливостей сонячної черепиці є те, як вона покращує естетику будівлі. 7 Вони залишаються непомітними завдяки тому, як легко інтегруються з вашим дахом; ви можете встановити їх замість нових покрівель, якщо у вас є плани реконструкції, заощадивши гроші на нові покрівельні системи.

Вони модні, привабливі, витончені та легкі. На відміну від черепиці, сонячні панелі завжди будуть помітні, оскільки ви встановлюєте їх на даху.

Вони більш масивні і здаються більш громіздкими, що не підходить для витонченого вигляду.

Розмір

Сонячна черепиця схожа на стандартну бітумну черепицю, розміром 12 на 86 дюймів і товщиною менше дюйма. Вага черепиці. 13 фунтів на квадратний фут, що робить її легшою та гнучкішою, ніж звичайні панелі.

Не створюють надмірного тиску на будинок, не потребують встановлення кронштейнів та кріплень. Однак розмір стандартної сонячної панелі відрізняється, оскільки вона має розмір 39 на 65 дюймів і важить 40 фунтів. 2

Це пояснює, чому інсталятори наполягають на тому, що ваш дах повинен бути у відмінному стані перед встановленням; інакше він не витримає ваги панелей.

Довговічність

Сонячна черепиця та панелі є довговічними, зберігаючи свою ефективність протягом 25-30 років. Завдяки передовим технологіям і поліпшеним характеристикам, вони можуть протистояти суворим природним умовам і залишатися ефективними протягом більше двох десятиліть, після чого їх продуктивність знижується.

Доступність

Сонячні панелі існують на ринку довше, ніж сонячна черепиця. Вони доступні в більшості районів і є ідеальним варіантом для багатьох, хто хоче встановити сонячну енергію в своїх будинках і на підприємствах.

Однак, сонячна черепиця є дефіцитною через меншу пропозицію на ринку. Наразі їх виробляють лише кілька брендів, що призводить до тривалого часу очікування, коли ви захочете їх встановити.

Вартість

Сонячна черепиця коштує більш ніж удвічі дорожче, ніж стандартні сонячні панелі, і коливається в межах 40 000-60 000 доларів США до податкового кредиту залежно від виробника, типу даху та способу встановлення.

Як правило, це коштує 15-25 за квадратний фут.

Сонячна установка зазвичай коштує дорого, але панелі відносно дешевші, коштують від 15 000 до 26 000. 8

Якщо вас турбує, скільки коштують сонячні панелі, ви знайдете їх дешевшою альтернативою, вартістю 4-10 доларів за квадратний фут.

Установка

Якщо ви поспішаєте встановити сонячну енергію, найкращим варіантом буде встановлення сонячних панелей, оскільки цей процес займає лише один день, і ви можете зробити це самостійно, щоб заощадити на додаткових витратах. Єдине правило. ваш дах повинен бути у відмінному стані.

Однак монтаж сонячної черепиці займає більше часу, в середньому тиждень або два, залежно від характеру вашого даху та дизайну, який ви хочете. Це більш трудомісткий і складний процес, щоб зробити своїми руками, і вам, можливо, доведеться залишити це професіоналам.

Ефективність

Ще одним важливим вирішальним фактором, який слід враховувати при порівнянні сонячної черепиці та сонячних панелей, є рівень їхньої потужності. 4 Оскільки ви можете регулювати панелі і направляти їх прямо під сонячні промені, ви можете значно покращити їх продуктивність.

Зазвичай вони виробляють 250-400 Вт, що вище, ніж продуктивність черепиці. Сонячні дахи менш ефективні, тому що ви не можете їх регулювати, і вони не забезпечують належний потік повітря під ними.

Більшість з них виробляють лише 13-63 Вт, що нижче, ніж продуктивність панелей.

Сонячна черепиця проти сонячних панелей: Плюси та мінуси

Сонячні панелі та черепиця. це фантастичні способи зменшити вуглецевий слід вашої родини чи бізнесу. Вони працюють однаково, але є двома різними технологіями, і наступна розбивка може допомогти вам вибрати свій улюблений.

Сонячна черепиця

Плюси Мінуси
Сонячна черепиця естетична, гладка, приваблива та сучасна. Вони дорожчі.
Вони не виділяються і можуть залишатися непоміченими, перебуваючи на даху. Вони мають низьку потужність, на відміну від панелей.
Вони допомагають збільшити вартість вашої нерухомості. Вони частіше виходять з ладу.
Вони мають більш досконалі технології. Їх мало на ринку, оскільки вони є новими продуктами.

Сонячні панелі

Плюси Мінуси
Вони більш доступні за ціною Вони об’ємніші і більше виділяються на даху.
Вони більш доступні на ринку. Ваш дах повинен бути неушкодженим перед встановленням.
Вони більш ефективні; мають високу вихідну потужність Їм потрібно більше місця на даху, оскільки вони більші за розміром.
Вони рідше виходять з ладу.
Установка проста і займає небагато часу; ви можете зробити своїми руками і налаштувати її.

Сонячну черепицю можна прибити цвяхами

Яскрава відмінність між сонячними панелями та черепицею полягає в способах їх встановлення. Однак такі виробники, як GAF Energy, представили нову концепцію сонячної черепиці, коли ви прибиваєте листи на дах.

Найкращим аспектом цієї конструкції є те, що монтаж займає день-два, на відміну від звичайної черепиці, яка потребує більше тижня.

Крім того, черепиця, яку ви прибиваєте, зазвичай дешевша.

Коли використовувати сонячний дах Tesla проти сонячних панелей

Сонячний дах Tesla, люб’язно наданий компанією Tesla energy. це вражаючий дизайн, який поступово набирає популярність на ринку. 9 Як і інші продукти компанії, він є високотехнологічним і витонченим та вигідно вирізняється з-поміж інших конструкцій від різних виробників.

Ви можете піти на це, якщо бюджет не є проблемою, хоча це, як правило, є розривом угоди для багатьох новачків. Вони коштують майже втричі дорожче, ніж стандартні сонячні панелі, але ви отримуєте свої гроші, якщо хочете отримати естетичну привабливість.

Якщо панелі занадто виділяються, кращим варіантом буде тонка сонячна черепиця для даху. Вони також легші та стрункіші; вам не потрібна додаткова підтримка або джгути, щоб тримати їх на ногах.

Чи підходить вам сонячна черепиця?

Одне з перших питань, яке виникає у власників будинків. чи варта сонячна черепиця того? Вони є новими на ринку, високоінноваційними та мають бездоганний дизайн, але з деякими недоліками.

Вони дорожчі та менш ефективні, ніж сонячні панелі.

(Зображення: Національна лабораторія відновлюваної енергетики 14)

Однак, підвищення вартості вашого будинку і бажання мати непомітний вигляд варті інвестицій. Вони часто залишаються непоміченими і легко інтегруються з вашим дахом.

Вона також довговічна, як і панелі, і може служити вам більше 20 років. 1

Сонячні панелі та черепиця є життєздатними рішеннями, які допоможуть зменшити ваші рахунки за комунальні послуги, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. 10 Сонячна черепиця виграє в естетичному плані завдяки своєму витонченому, легкому та сучасному дизайну.

Єдина проблема полягає в тому, що вони коштують дорожче за квадратний фут і менш ефективні, ніж панелі.

Навпаки, сонячні панелі дешевші, ефективніші та легкодоступніші. Проблема полягає в тому, що вони важчі, що може зашкодити старій покрівлі.

Порівняння сонячної черепиці та сонячних панелей є близьким, оскільки кожна з них має неабияку частку переваг та недоліків, і рішення звужується до особистих уподобань.

Сонячна черепиця проти сонячних панелей, що дорого?

Враховуючи сучасний витончений дизайн, сонячна черепиця дорожча за панелі. Вони продаються в роздріб і коштують від 40 000 до 60 000 до податкового кредиту.

На противагу цьому, сонячні панелі значно дешевші, від 4 до 10 доларів за квадратний фут, і зазвичай коштують від 15 000 до 26 000 доларів, що робить їх ідеальним варіантом, якщо ви обмежені в коштах.

Скільки коштує сонячний дах?

Сонячний дах є найдорожчим на ринку, і він може коштувати від 40 000 до 60 000 залежно від таких факторів, як бренд та спосіб встановлення.

Зазвичай коштує 15-25 доларів за квадратний фут, отже, доступна лише для деяких домовласників. Однак, витончений, легкий вигляд вартий кожної копійки, якщо ваш бюджет гнучкий.

Скільки коштує сонячна черепиця за квадратний фут?

Сонячна черепиця є найдорожчим варіантом серед інших конструкцій, враховуючи, що це нова технологія і ретельна конструкція, яка вписується в дах. Зазвичай вони коштують 15-25 доларів за квадратний фут, що є найдорожчим показником на ринку сонячної енергетики.

Чи існують сонячні панелі, які виглядають як черепиця?

Оскільки на ринку є багато виробників сонячних панелей, жорстка конкуренція призводить до розробки більш тонких і легких панелей. Ви можете перевірити місцеві магазини на наявність брендів, які виробляють найбільш витончений дизайн.

Вони можуть не зовсім виглядати або працювати як сонячна черепиця, але можуть бути близькими за дизайном і технологічними досягненнями. Спосіб встановлення такий самий, як і у будь-якої іншої панелі, але відмінний вигляд виділяє її з-поміж інших.

Посилання

1 Greenlancer. (2022, 18 травня). Сонячна черепиця проти. Сонячні панелі. Отримано 25 березня 2023, з Greenlancer

2 Magerl, K. (2022, 28 жовтня). Сонячна черепиця проти. Сонячні панелі: У чому відмінності? Отримано 25 березня 2023 р. з Lawn Starter

3 Noor, U. (2020, 24 червня). СОНЯЧНА ЧЕРЕПИЦЯ ПРОТИ. СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ: МІРКУВАННЯ, КРАЩІ ПРАКТИКИ ТА ІНШЕ. Отримано 25 березня 2023, з 8M Solar

4 Stillwell, D. (2022, 17 липня). Сонячна черепиця проти. сонячні панелі. Отримано 25 березня 2023 р. з “Справи споживачів

5 Цей старий будинок. (2023, 3 жовтня). Чи варто купувати сонячну черепицю? Отримано 25 березня 2023, з This Old House

6 Національна лабораторія відновлюваної енергетики. (2000). Сонячна покрівельна черепиця: Інформаційний бюлетень серії “Історії успіху” Управління енергетичних технологій (OPT). Національна лабораторія відновлюваної енергетики. Отримано 25 березня 2023, з

7 Kinkaid, M. (2021, 10 грудня). Сонячні панелі: Чи естетика важливіша за навколишнє середовище?? [email protected] з Небраски. Лінкольн. Отримано 25 березня 2023, з

8 Національна лабораторія відновлюваної енергетики. (n.d.). Аналіз виробничих витрат на сонячну енергію. Аналіз досліджень сонячного ринку. Отримано 25 березня 2023, з

9 Вікіпедія. (n.d.). Енергія Тесли. Вікіпедія: Вільна енциклопедія. Отримано 25 березня 2023, з

10 Міністерство енергетики США. (n.d.). Зменшення використання електроенергії та витрат. Енергозберігач. Отримано 25 березня 2023, з

13 Національний інститут стандартів та технологій. Міністерство торгівлі США. Отримано з

Залишити відповідь