Сонячні панелі для квартир: 5 кращих способів. Домашня міні сонячна система

Чому невеликі домашні сонячні системи мають сенс у 2022 році

Оскільки світові потреби в енергії зростають (а енергія неухильно зростає), сонячна енергія стає все більш популярним варіантом для домовласників. Незалежно від того, чи компенсує сонячна енергія короткострокове зростання цін, чи зменшує залежність від викопного палива в довгостроковій перспективі, вона є життєздатним. і все більш доступним. вибором для багатьох людей, які прагнуть краще управляти своїми витратами на енергію. Більшість людей думають, що для того, щоб скористатися перевагами сонячної енергії, потрібен цілий дах із сонячних панелей, але це не завжди так. Невеликі домашні сонячні системи можуть забезпечити домовласника частково або повністю енергією, необхідною для його будинку, і вони бувають різних конфігурацій на будь-який бюджет. До них відносяться балконні сонячні системи, віконні сонячні системи і навіть внутрішні сонячні системи. З ростом цін на електроенергію в Німеччині, як і в решті Європи, і все більш сприятливою політикою, що проводиться в багатьох європейських країнах, таких як Німеччина і Великобританія. Малі домашні сонячні системи мають сенс. У цій статті ми обговоримо, що таке малі домашні сонячні системи, їх переваги та як розпочати роботу з цим типом систем відновлюваної енергетики (з покроковою інструкцією в нашій брошурі). Давайте зануримося.

 • Що таке малі домашні сонячні системи?
 • Чому невеликі домашні сонячні системи мають сенс у 2022 році
 • Сучасний світовий енергетичний ринок
 • Зростання цін на електроенергію
 • Гнучка політика
 • Як Hoymiles допомагає з малими домашніми сонячними системами
 • Переваги балконних сонячних систем
 • Енергетична незалежність
 • Короткий період окупності
 • Не потрібно звітувати або реєструватися (в Німеччині або Австрії)
 • Проста установка за принципом “підключи і працюй
 • Безпечні та зручні для власників будинків
 • Як спланувати сонячні панелі на балконі
 • Розрахуйте своє енергоспоживання
 • Отримайте необхідні компоненти
 • Сонячні панелі (з відповідною вихідною потужністю)
 • Мікроінвертори
 • Покрокова інструкція зі встановлення
 • Обирайте Hoymiles для невеликих домашніх сонячних систем
 • Мікроінвертори 4-в-1
 • Стандартна гарантія
 • Моніторинг нового покоління

ЩО ТАКЕ МАЛІ ДОМАШНІ СОНЯЧНІ СИСТЕМИ?

Простіше кажучи, малі домашні сонячні системи. це сонячні енергетичні системи, які спеціально розроблені для використання в житлових будинках малої потужності. Хоча остаточного обмеження потужності не існує, ці системи зазвичай мають потужність 800 кВт або менше, і їх не потрібно постійно закріплювати на даху або будівлі.

Це значно зменшує логістичні та фінансові бар’єри для встановлення сонячних електростанцій. Крім того, менша потреба в енергії робить малі сонячні системи привабливим варіантом для тих, хто живе в квартирах або кондомініумах, де традиційна система на даху може бути нездійсненною.

Невеликі домашні сонячні системи можуть мати різні форми: від автономних установок, що генерують електроенергію, яка потім використовується в будинку, до систем, які інтегровані в електромережу будинку і повертають енергію назад в енергопостачальну компанію.

Найважливішим є те, що малі сонячні системи спроектовані як модульні та масштабовані. це означає, що вони можуть бути легко розширені в міру зростання ваших потреб в енергії (або якщо дозволяють ваші фінансові ресурси).

сонячні, панелі, квартира, кращих

ЧОМУ НЕВЕЛИКІ ДОМАШНІ СОНЯЧНІ СИСТЕМИ МАЮТЬ СЕНС У 2022 РОЦІ

Оскільки як в короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі світова енергетика має тенденцію лише до зростання, малі сонячні системи пропонують ряд переконливих переваг для власників будинків. Давайте подивимось на деякі з їх найбільших.

Сучасний світовий енергетичний ринок

В результаті дефіциту поставок природного газу в Європі значно зросла потреба в енергії на всьому континенті. У деяких місцях середня потужність потроїлася за останній рік.

сонячні, панелі, квартира, кращих

Зростання цін на електроенергію

Загалом, ціни на електроенергію зростають у всьому світі, оскільки комунальні служби намагаються задовольнити зростаючий попит. В ЄС, наприклад, середня ціна на електроенергію зросла більш ніж на 2.5% на рік за останнє десятиліття.

сонячні, панелі, квартира, кращих

Ця тенденція не сповільниться найближчим часом. Попит на енергію буде продовжувати зростати, оскільки промисловість і населення зростають і стають більш заможними. Встановлення невеликої сонячної системи може допомогти вам почати ізолювати себе від майбутнього зростання цін і тримати свої рахунки за електроенергію під контролем. Вони також є чудовим початковим етапом, якщо ви розглядаєте можливість встановлення більшої сонячної установки в майбутньому.

Стимулююча політика

У відповідь на останні енергетичні події, а також зростаючу популярність сонячної енергії, все більше урядів запроваджують політику та стимули, які роблять малі сонячні системи більш доступними для домовласників. У Німеччині, наприклад, сонячні системи потужністю не більше 600 Вт не потрібно реєструвати в місцевому енергетичному департаменті, що призводить до зменшення бюрократичної тяганини. В Австрії цей ліміт становить 800 Вт. Багато інших країн наслідують цей приклад, намагаючись стимулювати розвиток сонячної енергетики.

Крім того, багато урядів зараз пропонують фінансові стимули у вигляді податкових пільг та знижок домовласникам, які встановлюють малі сонячні системи. Ці стимули часто можуть компенсувати значну частину початкової вартості системи, роблячи сонячну енергію все більш доступним варіантом. Такі країни, як Німеччина, також незабаром зроблять обов’язковою вимогою встановлення сонячних панелей на певних типах будівель під час будівництва та реконструкції.

Як Hoymiles допомагає з невеликими домашніми сонячними системами

Мікроінвертори 2-в-1 від Hoymiles ідеально підходять для невеликих домашніх сонячних систем. Мікроінвертори Hoymiles з їхніми скромними вимогами до потужності та простотою встановлення є ідеальним способом додати сонячну енергію до вашого будинку, зробивши це просто і без зайвих витрат на установку.

Наші мікроінвертори 2-в-1 доступні в різних варіантах потужності. незалежно від того, чи потрібен вам мікроінвертор на 600 Вт, 700 Вт або 800 Вт. так що ви можете знайти відповідний варіант для вашого будинку, незалежно від ваших потреб у потужності.

сонячні, панелі, квартира, кращих

Наприклад, якщо ви купуєте дві панелі потужністю 300 Вт-400 Вт, вам знадобиться лише один мікроінвертор HM-600/700/800 2-в-1 (оскільки він підключається до двох панелей одночасно).

Хочете більш модульну сонячну конфігурацію? Ви завжди можете придбати дві менші панелі потужністю 400 Вт і два мікроінвертори HM-300 1 в 1.

Наші мікроінвертори гнучкі та підлаштовуються під загальну потужність системи. І якими б не були ваші потреби, наша команда завжди готова допомогти з установкою та підтримкою.

ПЕРЕВАГИ БАЛКОННИХ СОНЯЧНИХ СИСТЕМ

Балконні сонячні системи невеликі, дискретні та доступні за ціною. Вони також прості в установці. більшість систем можуть бути встановлені за кілька годин кваліфікованим фахівцем, і ви можете використовувати їх незалежно від того, живете ви в будинку, кондомініумі чи квартирі. Давайте розглянемо деякі з їхніх переваг.

Енергетична незалежність

Невелика модульна сонячна система для балкона допоможе забезпечити вашому домогосподарству незалежність від електромережі. Це означає, що в періоди високих навантажень або надзвичайних ситуацій у вас буде надійне джерело енергії для підтримки роботи вашого будинку, і ви зможете обмежити кількість електроенергії, яку ви купуєте з мережі, щоб компенсувати витрати.

Короткий період окупності

З середнім терміном окупності всього 2-3 роки, балконні сонячні системи пропонують один з найшвидших термінів повернення інвестицій серед усіх технологій відновлюваної енергетики. І на відміну від інших інвестицій, таких як встановлення ізоляції або нового даху, сонячна енергія приносить вигоду ще довго після того, як початкові інвестиції окупляться. наприклад, зменшення рахунків за електроенергію, менший вуглецевий слід і збільшення вартості нерухомості.

Не потрібно звітувати або реєструватися (у Німеччині та Австрії)

Поки ваша балконна сонячна система не перевищує певної потужності (не більше 600 Вт в Німеччині та 800 Вт в Австрії), вам не потрібно повідомляти про це місцеву комунальну компанію або уряд. Це робить процес встановлення швидким і простим, усуваючи додаткові клопоти, пов’язані з оформленням документів, бюрократією або періодами очікування.

Просте встановлення за принципом “підключи і працюй

Через свої скромні розміри та вимоги до потужності, малі сонячні системи, як правило, дуже легко встановлюються. Багато систем можуть бути встановлені за кілька годин власником будинку або за ще менший час кваліфікованим фахівцем, і (як уже згадувалося) вони зазвичай не вимагають жодних дозволів або спеціальних погоджень. Це робить малі сонячні системи чудовим варіантом для власників будинків, які хочуть перейти на сонячну енергію, але не мають коштів для інвестування у велику систему.

Якщо ви використовуєте інвертор Hoymiles. наш мікроінвертор 2-в-1 або 4-в-1. процес встановлення ще простіший: вам просто потрібно підключити мікроінвертор до сонячних панелей за допомогою обладнання, що входить до комплекту постачання, і все готово.

Безпечна та зручна для домовласників

Сонячна енергія може лякати, якщо ви користувач вперше. Але на відміну від таких видів палива, як природний газ або пропан, немає ризику вибуху, а самі панелі не виробляють ніяких викидів або забруднюючих речовин. Більше того, вони не помітні, тому ви навіть не дізнаєтесь, що вони є, доки не подивитесь на рахунок за електроенергію, що подешевшав!

Якщо ви використовуєте мікроінвертор Hoymiles (наприклад, наші моделі HM-600, HM-700 або HM-800), наше обладнання має вбудований захист від перенапруги та контроль реактивної потужності. Це запобігає стрибкам напруги та реактивно стабілізує рівень напруги, підвищуючи ефективність розподілу та мінімізуючи пошкодження електричних компонентів з плином часу.

Крім того, при підключенні до розетки змінного струму наші мікроінвертори модулюють напругу до рівня нижче 34 В, щоб уникнути небезпеки ураження електричним струмом. Ми зробили наші мікроінвертори безпечними та зручними у використанні: навіть якщо ви випадково доторкнетеся до металу на кабелі змінного струму, це не становитиме жодної небезпеки.

ЯК СПЛАНУВАТИ СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ НА БАЛКОНІ

Тепер, коли ви розумієте, що таке малі сонячні системи і як вони працюють, давайте детальніше розглянемо, як ви можете практично встановити таку систему на своїй ділянці.

Розрахуйте своє енергоспоживання

Першим кроком є розрахунок вашого енергоспоживання та визначення типу балконної сонячної системи, яка потрібна вашому будинку.

Це можна зробити, проаналізувавши щомісячні рахунки за електроенергію за цілий рік і вирахувавши середньодобове використання. Споживання енергії відображається в кіловат-годинах (кВт-год). Майте на увазі, що вам потрібно буде враховувати як регулярне використання, так і піковий попит. останній, як правило, найвищий у зимові місяці (через більшу потребу в освітленні та теплі).

Якщо ви не можете знайти цю цифру у своїх рахунках за електроенергію, ви також можете визначити її, просто подивившись на цифри на вашому лічильнику на початку та наприкінці місяця. Наприклад, якщо наприкінці лютого ваш лічильник показував 8500, а наприкінці березня. 9000, це означає, що за місяць ви використали 500 кВт-год. Розділіть 500 на (приблизно) 30, і ви отримаєте щоденне використання в березні: 16.6 кВт-год.

Придбайте необхідні компоненти

Тепер, коли ви маєте уявлення про те, скільки енергії ви використовуєте щодня, настав час визначитися з обладнанням, яке вам знадобиться.

Ви, ймовірно, не зможете компенсувати всі свої енергетичні потреби за допомогою балконної сонячної системи, але сенс полягає в тому, щоб підвищити свою енергетичну незалежність і компенсувати витрати. Визначте, яку частину енергії ви хотіли б виробляти за допомогою сонячних панелей. Тут ви можете вибрати сонячну панель з потрібною вам потужністю та розрахувати кількість сонячних панелей, які вам знадобляться.

Наприклад, якщо ви отримуєте чотири години сонячного світла на день, і у вас є одна сонячна панель потужністю 600 Вт, ви можете розраховувати на генерацію приблизно 2 мікроінверторів.4 кВт-год. Це означає, що приблизно 15% ваших потреб в енергії буде задовольнятися за рахунок сонячної енергії (припускаючи, що 16.6 кВт-год використання в день). Обов’язково використовуйте калькулятор сонячного світла, щоб визначити, скільки сонячного світла в середньому отримує ваша територія.

Хочете більш детальну інструкцію? Ознайомтеся з нашим посібником про те, скільки сонячних панелей вам потрібно?

Після того, як ви визначили, що ви шукаєте, настав час придбати потрібні компоненти.

Сонячні панелі (з відповідною потужністю)

Для балконних сонячних систем більшість домовласників зупиняються на сонячних панелях потужністю від 300 Вт до 600 Вт. Залежно від розміру вашого балкона і того, що вас влаштовує, ви можете придбати одну або кілька. Зверніть увагу, що це вплине на кількість мікроінверторів, які вам знадобляться на наступному кроці.

Мікроінвертори

Мікроінвертори приймають енергію, вироблену сонячними панелями на балконі, і перетворюють її в придатну для використання форму. Вони повинні бути невеликими і простими в установці, і вони бувають різних конфігурацій: 1-в-1 (тобто один мікроінвертор на кожну сонячну панель), 2-в-1 і навіть 4-в-1.

Мікроінвертори 2-в-1 від Hoymiles, такі як наші серії HM-700 та HM-800, спеціально розроблені для сонячних установок малої потужності, і тому є ідеальним вибором для балконних сонячних систем. Вони модульні, ефективні та безпечні. Якщо припустити, що ваше середньодобове споживання енергії становить 16 кВт-год, то за допомогою мікроінвертора HM-800 2-в-1 дві сонячні панелі потужністю 400 Вт можуть покрити до 20% ваших потреб в енергії.

Інвертори Hoymiles потужністю 600 Вт, 700 Вт та 800 Вт також створені для того, щоб зробити період окупності якомога коротшим:

 • З іншими мікроінверторами вам потрібно враховувати вартість заміни або ремонту обладнання в загальній вартості вашої системи. Наша 12-річна гарантія (яка може бути продовжена до 25 років) означає, що після того, як ви зробили авансові інвестиції, вам не потрібно буде турбуватися про придбання запасного обладнання, що зробить вашу систему дешевшою в довгостроковій перспективі.
 • Мікроінверторні системи потребують більших початкових інвестицій, ніж струнні системи, але вони виробляють на 5-30% більше енергії. Це означає, що ви окупите більше інвестицій за менший час.

Крім того, наші мікроінвертори серії HM 2-в-1 можна підключити до розетки, щоб забезпечити ваш будинок простою та стабільною електроенергією. Ми допомагаємо легко стати “зеленим” (і заощадити на рахунках за електроенергію)!).

сонячні, панелі, квартира, кращих

Покрокове керівництво по установці

Тепер, коли ви визначили свої потреби в обладнанні, давайте надамо короткий огляд того, як практично встановити балконні сонячні панелі. Якщо ви хочете отримати більш детальну, поглиблену інформацію, ознайомтеся з нашою брошурою.

Виберіть, де розмістити сонячні панелі на балконі. Шукайте місця, які максимізують кількість рівномірного світла, яке ви отримуєте, і переконайтеся, що розетка буде доступною.

Зорієнтуйте сонячні панелі так, щоб вони були приблизно перпендикулярні до зони максимального впливу сонячного світла.

Підключіть свій мікроінвертор. Якщо ви використовуєте мікроінвертор Hoymiles серії HM, це так само просто, як підключити і працювати.

Підключіть конфігурацію до розетки. Мікроінвертори Hoymiles серії HM оснащені вбудованим захистом від перенапруги та контролем реактивної потужності для максимальної безпеки.

ОБИРАЙТЕ HOYMILES ДЛЯ НЕВЕЛИКИХ ДОМАШНІХ СОНЯЧНИХ СИСТЕМ

Наші мікроінвертори серії HM можуть допомогти власникам будинків з повним спектром енергетичних потреб. Незалежно від того, чи хочете ви встановити особливо невелику сонячну систему для житлових будинків, чи хочете переобладнати весь свій будинок на відновлювані джерела енергії, Hoymiles має все необхідне. Наші мікроінвертори ефективні, гнучкі та прості в установці. ідеально підходять для будь-якої невеликої сонячної системи.

Мікроінвертори 4-в-1

На додаток до нашої популярної лінійки мікроінверторів 2-в-1, наші мікроінвертори 4-в-1 серії HM також швидко стають фаворитами серед власників будинків, а також власників бізнесу.

Ці універсальні мікроінвертори можуть бути використані в різноманітних невеликих сонячних системах, включаючи навіси для автомобілів, дворові системи та дахи. Якими б не були ваші потреби в установці, Hoymiles має все необхідне. Наша повна лінійка продуктів може відповідати будь-яким сценаріям встановлення, будь то саморобна або професійна установка.

Стандартна гарантія

Ми знаємо, як важливо бути впевненим у своїй сонячній енергетичній системі. Ось чому ми пропонуємо стандартну 12-річну гарантію на всі наші мікроінвертори (з можливістю продовження до 25 років). одну з найдовших гарантій в галузі.

Наша продукція надійна і має вдвічі більший термін служби, ніж стандартні мікроінвертори, тому ви можете бути впевнені, що ваша сонячна система буде працювати довгі роки.

Моніторинг нового покоління

Наші інженери вклали десятиліття досвіду в наше програмне забезпечення для моніторингу нового покоління. Ви отримуєте дані про продуктивність на рівні модуля для кожного інвертора у вашій системі, тому ви можете постійно стежити за виробництвом сонячної енергії з високою точністю і достовірністю.

сонячні, панелі, квартира, кращих

Це включає детальну інформацію про рівні потужності протягом дня, як показано вище. Виробництво електроенергії кожного мікроінвертора ретельно відстежується, що можна використовувати для діагностики та оптимізації продуктивності вашої сонячної системи.

сонячні, панелі, квартира, кращих

Це зображення ілюструє, як відстежується продуктивність кожної панелі завдяки нашій точній системі MPPT (відстеження точки максимальної потужності). Тут також показано, як насправді розміщуються модулі на об’єкті.

Крім того, завдяки використанню наших блоків передачі даних (DTU) та нашого програмного забезпечення для моніторингу S-Miles Cloud. Ви матимете доступ до даних про вашу сонячну енергію 24/7. ідеально підходить для постійного моніторингу вашої системи.

сонячні, панелі, квартира, кращих

Хочете розпочати свою маленьку домашню сонячну подорож вже сьогодні? Просто зв’яжіться з нашою командою продажів за адресою sales@hoymiles.com, і один з наших представників проведе вас через весь процес!

Як мікроінвертори Hoymiles 4-в-1 працюють при високих температурах?

Сонячні панелі для квартир: 5 кращих способів

Щоб ви знали, ця сторінка містить партнерські посилання. Якщо ви зробите покупку після натискання на один з проектів, без додаткових витрат для вас, я можу заробити невелику комісію.

Насправді є кілька способів отримати сонячну енергію для своєї квартири або кондомініуму. навіть якщо у вас немає відповідного даху (або бажаючого орендодавця).

Я живу в орендованому будинку і за останні пару місяців вивчив всі можливі способи перейти на сонячну енергію як орендар. Мене надихнуло те, що я знайшов.

Давайте розглянемо ваші варіанти.

Приєднайтесь до громадського сонячного проекту

сонячні, панелі, квартира, кращих

Громадські сонячні проекти. це масштабні сонячні електростанції, які будуються на місцевому рівні та забезпечують енергією кілька будинків у громаді. Це чудовий варіант для людей, які з якихось причин не можуть встановити сонячні панелі на даху.

Коли ви приєднуєтеся до проекту, ви зазвичай продовжуєте сплачувати рахунки за електроенергію як зазвичай. або через існуючу комунальну службу, або через компанію, яка керує проектом. І економія коштів може бути миттєвою.

Основним недоліком є те, що на даний момент існує не так багато громадських сонячних проектів. Не дивуйтеся, якщо у вашому районі їх немає.

Плюси

 • Не вимагає встановлення сонячних панелей на даху
 • Може миттєво заощадити ваші гроші на щомісячних рахунках за електроенергію
 • Допомагає підтримувати нові проекти з чистої енергії у вашій громаді
 • Зменшує ваш вуглецевий слід

Як це зробити

Перейти до EnergySage. Це гарне місце, щоб почати пошук громадських сонячних проектів.

Прокрутіть вниз до розділу “Сонячна енергія для громад” та натисніть “Переглянути місцеві проекти.” Це переведе вас на їхній громадський сонячний ринок.

сонячні, панелі, квартира, кращих

Введіть свій поштовий індекс та щомісячний рахунок за електроенергію і натисніть “Пошук проектів”, щоб побачити, чи є якісь проекти, до яких ви можете приєднатися. Наприклад, я ввів поштовий індекс міста Провіденс, штат Род-Айленд, де я знав, що є кілька проектів.

сонячні, панелі, квартира, кращих

Примітка: Якщо EnergySage не показує жодного проекту у вашому регіоні, виконайте пошук в Google за запитом “community solar near me” і подивіться, що з’явиться.

Виберіть проект, до якого ви хочете приєднатися. Перегляньте список найближчих проектів. Ознайомтеся з оглядами проектів та детальною інформацією про очікувану економію, платіжну інформацію та оціночний вплив на навколишнє середовище.

сонячні, панелі, квартира, кращих

Натисніть “Почати” та подайте заявку. Провайдер проекту розгляне вашу заявку і зв’яжеться з вами, щоб завершити вашу підписку.

Після реєстрації в проекті ваш щомісячний рахунок за електроенергію буде спрямований на купівлю сонячної енергії, а не вуглецево-інтенсивної енергії викопного палива. Ви також, ймовірно, будете платити менше за електроенергію. Це безпрограшний варіант.

Попросіть орендодавця встановити сонячні панелі на вашому даху

сонячні, панелі, квартира, кращих

Цей варіант найкраще працює, якщо ви орендуєте будинок з відповідним дахом. Ви будете намагатися переконати свого орендодавця зробити капітальну модернізацію будинку, тому вам доведеться підготуватися.

Ви можете отримати котирування від місцевих сонячних інсталяторів, щоб показати їх орендодавцю. Таким чином, ви зможете краще говорити про потенційну економію коштів, збільшення вартості житла та вплив на навколишнє середовище.

Плюси

 • Замінює більшу частину енергії, яку ви використовуєте вдома, на сонячну енергію
 • Знижує ваші щомісячні рахунки за електроенергію
 • У деяких місцях можна отримати кредит за повернення надлишкової енергії назад у мережу
 • Зменшує ваш вуглецевий слід

Як це зробити

Перейдіть до EnergySage. Це також гарне місце, щоб почати з додавання сонячних панелей до будинку.

Прокрутіть вниз до розділу “Сонячні батареї на даху” та натисніть “Порівняти ціни на сонячну енергію.”

сонячні, панелі, квартира, кращих

Заповніть дані про вашу нерухомість та натисніть “Отримати пропозицію.” Потім завершіть процес реєстрації, щоб почати отримувати котирування від місцевих сонячних інсталяторів.

сонячні, панелі, квартира, кращих

Зачекайте, поки надійдуть ваші пропозиції. Перші сонячні панелі можуть з’явитися через тиждень або близько того. Сонячні інсталятори також можуть зв’язатися з вами, щоб отримати більше інформації про вашу власність, перш ніж скласти свою пропозицію.

Запропонуйте орендодавцю встановити сонячні панелі. Після того, як ви отримали хорошу пропозицію, настав час її подавати. Ваш орендодавець не платить за комунальні послуги, тому типова пропозиція зменшити щомісячний рахунок за електроенергію тут не спрацює. Натомість ви можете розповісти про те, що будинки з сонячними панелями продаються в середньому на 4% дорожче, а також про екологічні переваги переходу на сонячну енергію.

Купити підключені сонячні панелі

сонячні, панелі, квартира, кращих

Вбудовані сонячні панелі. також звані сонячними панелями “підключи і працюй”. є саме тим, чим вони здаються на перший погляд. Ви можете підключити їх до будь-якої стандартної розетки, і енергія, яку вони виробляють, потрапляє у вашу квартиру, миттєво покриваючи частину вашого енергоспоживання за рахунок сонячної енергії.

Я не бачив, щоб багато людей говорили про вставні панелі, але я сподіваюся, що це скоро зміниться. Стефан Шерер, засновник компанії Craftstrom, виробника готових сонячних комплектів, сказав мені, що в Європі ці комплекти більш поширені. “І США завжди трохи відстають від Європи в сонячній енергетиці”. сказав він. Він додав, що, оскільки більша частина США знаходиться на нижчих широтах, вони можуть окупитися ще швидше.

На мою думку, сонячні комплекти “підключи і працюй”. чудовий варіант для орендарів. Ви можете встановити їх у будь-якому місці вашої квартири, де багато сонця. на даху, перилах, балконі. І вони можуть бути досить доступними.

Просто будьте готові провести невелике дослідження, щоб з’ясувати, який розмір набору вам підходить, і чи є у вашому місті якісь правила щодо цих типів наборів.

Плюси

 • Можна швидко та легко встановити без професійної допомоги
 • Можна встановити в будь-якому місці вашої квартири, куди потрапляє достатньо сонця
 • Часто не вимагає жодних дозволів
 • Портативність. можна взяти з собою, коли ви переїжджаєте
 • Зменшує ваш вуглецевий слід

Мінуси

 • Необхідно повідомити комунальне підприємство та отримати дозвіл від орендодавця або ОСББ
 • Можливо, доведеться підписати угоду про підключення до електромережі, якщо ви виробляєте більше енергії, ніж споживаєте

Як це зробити

Зверніться до орендодавця або ОСББ та отримайте дозвіл на встановлення сонячних панелей у вашій квартирі або кондомініумі.

Перейдіть до Craftstrom і дослідіть набір потрібного розміру для вашої квартири чи кондомініуму. Заздалегідь знаючи, який комплект ви плануєте придбати, ви зможете легко звернутися до комунальних служб. (Мені подобаються комплекти Craftstrom, тому що вони розроблені таким чином, щоб ніколи не виробляти більше енергії, ніж ви споживаєте, а це означає, що вам не доведеться підписувати угоду про взаємозв’язок з вашим комунальним підприємством). Багато інших комплектів не мають цієї функції.)

Зверніться до свого постачальника електроенергії та запитайте про їхню політику щодо сонячних систем plug and play. Якщо вони дозволяють, повідомте їм про свої наміри встановити таку систему. Тут корисно знати розмір і технічні характеристики бажаної системи. Деякі бренди сонячних панелей згадують, що вони нададуть електричні схеми, якщо ваша утиліта попросить.

Придбайте та встановіть сонячні панелі відповідно до інструкцій виробника. Багато брендів стверджують, що ви можете зробити це менш ніж за годину.

сонячні, панелі, квартира, кращих

Так, це трохи клопітно зв’язуватися з вашим орендодавцем та комунальними службами та проводити дослідження щодо того, який розмір набору потрібно отримати. Але порівняйте це з тим, скільки досліджень і паперової роботи вам довелося б зробити, якби ви були власником будинку, який встановлює сонячні панелі на даху.

Зробіть власну портативну систему сонячних панелей

сонячні, панелі, квартира, кращих

Я багато пишу про сонячну енергію “зроби сам” на цьому сайті, тому ви можете подумати, що я сурмлю про цей варіант як про найкращий. Насправді я думаю, що це поганий варіант для більшості орендарів.

Оскільки ви, по суті, будуєте невелику автономну енергосистему, вам потрібно придбати все обладнання та підключити його самостійно. Це вимагає знань про сонячні електричні системи, і це найдорожчий шлях з точки зору ціни за ват.

Як це зробити

Примітка: Це буде дуже докладний огляд того, як встановити невелику систему сонячних панелей потужністю 100 Вт, яка може живити кілька невеликих пристроїв, таких як ваш телефон, ноутбук та деякі світлодіодні ліхтарі. Для отримання повних інструкцій перегляньте цей підручник.

Інструкції

Підключіть інвертор та контролер заряду до акумулятора.

сонячні, панелі, квартира, кращих

Підключення сонячної панелі до контролера заряду.

сонячні, панелі, квартира, кращих

Встановіть або розмістіть сонячну панель на вулиці під прямими сонячними променями.

сонячні, панелі, квартира, кращих

Підключіть свої пристрої до інвертора. Наприклад, я підключив до інвертора зарядний пристрій для свого електровелосипеда.

сонячні, панелі, квартира, кращих

Панель буде генерувати сонячну енергію протягом дня і зберігати її в акумуляторі. Потім ви можете використовувати батарею для заряджання та живлення ваших пристроїв, підключивши їх до інвертора.

Купуйте зелену енергію за допомогою сертифікатів відновлюваної енергії

сонячні, панелі, квартира, кращих

Сертифікати відновлюваної енергії (REC) відстежують відновлювану енергію, коли вона рухається через електромережу США. Коли постачальник відновлюваної енергії. наприклад, сонячна або вітрова електростанція. виробляє енергію, він отримує REC для представлення цієї енергії. Потім постачальник може продавати REC як своєрідний доказ права власності на цю енергію.

Якщо ви купуєте REC, еквівалентні вашому енергоспоживанню, ви технічно забезпечуєте свій будинок повністю зеленою енергією. Але REC. далеко не ідеальний варіант. У багатьох випадках вони не призводять до отримання додаткової чистої енергії в електромережі. Це просто спосіб для проектів чистої енергії отримати невеликий побічний дохід.

Ось де я особисто стою на REC: Я не очікую, що моя купівля вирішить долю будь-якого проекту чистої енергії. Але, в сукупності, я думаю, що вони мають невеликий позитивний вплив на всю індустрію чистої енергетики в цілому.

У більшості місць по всій країні REC досить дешеві. Якщо їх купівля. це єдиний спосіб “забезпечити сонячною енергією” вашу квартиру, то я вважаю, що це трохи краще, ніж нічого не робити.

Як це зробити

Поїдьте в Аркадію. (Є багато місць, де можна купити REC). Я покажу вам, як це зробити з Аркадією, тому що я думаю, що вони роблять це найпростіше.)

Введіть свій поштовий індекс, виберіть компанію, яка надає послуги з електропостачання, і натисніть “Продовжити.” Я живу в Атланті, тому ввів свій поштовий індекс, 30312, і вибрав Georgia Power.

сонячні, панелі, квартира, кращих

Примітка: Аркадія спочатку дивиться, чи є у вашому районі якісь громадські сонячні проекти. Якщо вони є, я б рекомендував приєднатися до них, а не купувати REC.

Зареєструйтеся та натисніть “Продовжити.”

сонячні, панелі, квартира, кращих

Синхронізуйте свій рахунок за комунальні послуги з Arcadia. Для цього вам просто потрібно увійти до свого облікового запису.

сонячні, панелі, квартира, кращих

Додати спосіб оплати. Перший місяць. безкоштовно. Після цього Аркадія стягує лише 5 гривень на місяць за придбання та утилізацію REC, що еквівалентно вашому використанню енергії.

Аркадія тепер купуватиме REC від вашого імені, виходячи з вашого щомісячного споживання енергії. Ви можете зайти у свій обліковий запис, щоб побачити, скільки зеленої енергії ви використовуєте та звідки вона надходить.

Підсумок

Існують способи отримати сонячну енергію для вашої квартири. навіть якщо у вашій квартирі немає сонця, а ваш орендодавець не хоче встановлювати сонячні панелі.

Як орендар, я провів години, вивчаючи варіанти. Після всього цього, ось мої 3 фаворити:

 • Громадська сонячна енергія не потребує даху, може миттєво зменшити ваші рахунки за електроенергію та допомагає підтримувати проекти сонячної енергетики у вашій громаді
 • Сонячні панелі на даху. це теж варіант, але вам доведеться прорахувати цифри і переконати орендодавця в цій ідеї
 • Сонячні панелі можна встановити за один день, і вони миттєво почнуть забезпечувати частину вашого енергоспоживання за рахунок сонячної енергії

Якщо ці варіанти вам не підходять, ви можете побудувати сонячну електростанцію своїми руками або купувати зелену енергію через REC. Жоден з цих двох останніх варіантів не є ідеальним в моїх очах, але в деяких випадках вони можуть бути кращими, ніж нічого.

Сонячні панелі для крихітного будинку

Мініатюризація не обов’язково має бути лише мрією! Це цілком у ваших силах, і ми хочемо показати вам, як це зробити. У нас є експертна, дружня технічна підтримка та безліч варіантів, щоб ви могли бути впевнені, що ваша сонячна система ідеально підійде для вашого крихітного способу життя.

сонячні, панелі, квартира, кращих

Переглянути популярні пакети для міні-будинків

Наші найпопулярніші сонячні системи для крихітних будинків. Переглянути всі системи для мініатюрних будинків

Це не просто мрія

Уявіть своє життя в крихітному будинку з сонячною енергією. Ні, справді. Закрийте очі. Як би виглядав ваш будинок? Ваша кухня? Ваша вітальня? Ви можете по-справжньому зробити простір своїм, без обмежень з боку орендодавця. Коли ви відкриваєте поштову скриньку, там ніколи не буває чеків на орендну плату або рахунків за електроенергію, які потрібно сплатити. Ви знаєте, що ваш вуглецевий слід значно зменшився. Ваше життя просте і незалежне.

Це не повинно бути лише мрією! Це цілком у ваших силах, і ми хочемо показати вам, як це зробити. У нас є експертна, дружня технічна підтримка та безліч варіантів, так що ви можете бути впевнені, що ваша сонячна система буде правильно підібрана для вашого крихітного способу життя.

Ми з радістю допоможемо вам розпочати роботу. Ця сторінка присвячена тому, щоб озброїти вас необхідними знаннями та питаннями, які ви повинні задати собі, щоб почати планувати свій мініатюрний будинок на сонячних батареях.

Ми любимо крихітні будинки!

У Unbound Solar ми розробляємо та продаємо системи безпосередньо домовласникам протягом 20 років, і ми раді бачити, як нове покоління охоплює життя поза мережею.

На відміну від інсталяторів, які хочуть запропонувати вам шаблонні системи, ми спеціалізуємося на роботі з домашніми майстрами та власниками невеликих будинків, щоб налаштувати кожен аспект системи відповідно до ваших потреб. Ми пропонуємо експертний дизайн та величезну гнучкість як у виборі правильного типу системи, так і у визначенні місця її найкращого розміщення.

Незалежно від того, наскільки ви знайомі з домашньою сонячною енергетикою. від абсолютного новачка до досвідченого майстра. наша команда експертів готова допомогти вам спроектувати ідеальну систему та інсталяцію для вашого крихітного будинку.

Дивіться: Як це працює

Хочете побачити, як саме працює сонячна енергія в крихітних будинках? Ми об’єдналися з Таммі та Логаном з Rowdy Kittens, щоб показати вам, як це виглядає і що потрібно для того, щоб встановити сонячну енергію у вашому крихітному будинку.

Любіть крихітний будиночок Таммі та Логана? Це будиночок Kozy Kabin від компанії PADtinyhouses, що базується в Портленді, яка займається будівництвом міні-будинків! Дізнайтеся більше про Kozy Kabin тут.

Якщо ви зацікавлені в подібній сонячній системі для крихітного будинку, ознайомтеся з сонячною системою “Жолудь” (The Acorn tiny home solar system).

Яка система підходить саме вам??

Які мої енергетичні потреби?

Це найважливіше питання, яке потрібно задати собі перед тим, як перейти на сонячну енергію. Розмір вашої сонячної системи залежить від кількості електроенергії, яку ви використовуєте або плануєте використовувати щомісяця. Спокусливо думати, що менший будинок автоматично означає менше споживання електроенергії, але це не обов’язково так!

Ви не проти зменшити розмір до меншого холодильника, або вам потрібен холодильник стандартного розміру? Ви з нетерпінням чекаєте свіжої чашки з кавомашини щоранку? Чи влаштовує вас електрична плита/духовка, або ви віддаєте перевагу приготуванню їжі на пропані? Розуміння вашого поточного енергоспоживання та прийняття рішення, які звички ви хотіли б зберегти або змінити, є першим кроком в оцінці енергоспоживання у вашому крихітному будинку.

Звучить складно? Ми можемо допомогти. На базовому рівні ви можете оцінити поточне споживання електроенергії, переглянувши рахунок за комунальні послуги або використовуючи таблиці, які показують загальне споживання електроенергії побутовими приладами.

Куди підуть мої панелі?

Для крихітних будинків розміщення панелей. це інша історія, ніж для додавання сонячної енергії до більшого будинку. А якщо ви плануєте взяти свій крихітний будиночок в дорогу, є ще більше варіантів!

На землі

На сьогоднішній день найпоширенішим варіантом для власників крихітних будинків є масив сонячних панелей, встановлених на землі. Це, як не дивно, називається наземною системою.

Є багато причин, чому наземні системи є найпопулярнішим варіантом, коли мова йде про крихітні будинки. По-перше, найочевидніше: крихітні будинки мають крихітні дахи! Ви можете встановити дві або три панелі на даху вашого середнього крихітного будинку, чого буде недостатньо для покриття енергетичних потреб більшості людей. навіть у крихітному будинку. З наземною системою ви можете мати стільки панелей, скільки вам потрібно.

Наземні системи також чудові, тому що ви можете розмістити їх там, де у вас є для них місце. Це означає, що ви можете вказати їм, де вони будуть найбільш ефективними, і розташувати їх так, щоб вони отримували найбільшу кількість сонця на вашій ділянці. До них також легше дістатися, якщо вам потрібно зчистити з них сніг або сміття.

На даху

Коли більшість людей думають про сонячну енергію, вони уявляють собі панелі на даху. Монтаж на даху є класичним і виглядає мило, але для власників крихітних будинків він має сенс лише для невеликої кількості людей.

Цей варіант підходить для тих, хто має різко низькі потреби в сонячній електроенергії, оскільки на даху крихітного будинку можна встановити лише дві або три панелі. Цей варіант може підійти вам, якщо ви використовуєте сонячну енергію як доповнення до іншого джерела електроенергії, або якщо ви плануєте використовувати лише достатню кількість енергії, щоб підтримувати світло.

Причина, по якій монтаж на даху настільки популярний серед великих будинків, полягає в тому, що вони часто знаходяться в житлових районах, де не вистачає місця для наземної системи, і вони часто прив’язані до місцевої електромережі. У багатьох крихітних будинках є достатньо місця для наземної системи, а підключення до місцевої електромережі не є можливим.

В дорозі

Ми не маємо на увазі, що ваші панелі в буквальному сенсі будуть їздити по дорогах! Просто в дорозі в сенсі Джека Керуака.

Якщо ви збираєтеся бути повністю мобільними, проектуючи свій крихітний будинок, щоб подорожувати з ним куди завгодно, вам знадобиться сонячне рішення, яке ви зможете безпечно переміщати.

Від наземної або дахової системи, яку можна скласти, до причепа, який можна причепити до вашого крихітного будинку. у нас є сонячні рішення для вас. Якщо ви хочете побачити чудовий приклад мобільного крихітного будинку на сонячних батареях, подивіться на будівництво нашого друга і піонера крихітних будинків Ді Вільямса в її блозі.

Просто зателефонуйте нашим експертам з сонячної енергетики, і ми попрацюємо з вами, щоб визначити правильний дизайн для вашої мобільної установки.

Які мої цілі?

Більшість людей, які вирішили побудувати крихітний будинок, прагнуть незалежності та простоти роботи поза мережею. Але є й інший варіант: підключити вашу крихітну домашню сонячну систему до місцевої електромережі та продавати їм електроенергію.

Дізнайтеся найкращий варіант для вас нижче.

Повна незалежність

Якщо ви збираєтеся побудувати крихітний будинок, ви зацікавлені в зменшенні свого життя, кількості речей, якими ви володієте, вашого сліду на нашій зеленій Землі, а також вартості життя. Один з найбільш природних способів досягти цих цілей. відключити ваш крихітний будинок від електромережі.

Автономні системи використовують сонячні панелі та акумулятори для зберігання електроенергії та забезпечення ваших потреб в енергії. А з автономною сонячною системою ви ніколи не втрачаєте електроенергію, незалежно від того, що робить місцева електромережа.

Заощадження грошей

Якщо ваш крихітний будинок буде знаходитися в міському або житловому районі, можливо, на території більшого будинку, ви можете розглянути можливість підключення вашої сонячної системи до електромережі і продавати їм електроенергію, яку ви створюєте.

Коли ми говоримо про “мережу”, ми маємо на увазі електромережу, яку забезпечує ваша місцева електропостачальна компанія. Підключені до електромережі системи надсилають сонячну електроенергію, яку виробляє ваша система, в мережу, а ви отримуєте кредити на рахунок за вироблену вами електроенергію.

Покрокова інструкція, як встановити сонячну електростанцію вдома

Чиста енергія стрімко набирає обертів саме тоді, коли парникові гази та викиди вуглецю завдають величезної шкоди нашій екосистемі. У всьому світі дві третини сонячних електростанцій були встановлені з 2011 року. На щастя, Індія йде в ногу зі стрімким розвитком екологічно чистої сонячної енергетики. Звіти показують, що виробництво сонячної енергії в Індії зросло на колосальні 86% у 2017 році.

Зараз ідеально використовувати сонячну енергію не тільки в комерційних об’єктах, але і в житлових будинках. Витрати на встановлення сонячної електростанції постійно знижуються, але ви завжди можете спробувати зробити це самостійно, щоб не виходити за рамки свого бюджету. Однак, якщо ваш бюджет не дозволяє цього і вам потрібно взяти кредит, тоді розрахуйте свою іпотеку за допомогою іпотечного калькулятора.

Ви можете заощадити гроші, встановивши сонячну фотоелектричну (PV) систему самостійно, прочитавши цей простий посібник з налаштування сонячної енергії. Ось детальний опис того, як ви можете побудувати та встановити сонячну електростанцію для свого будинку:

Покрокова інструкція зі встановлення сонячної електростанції

сонячні, панелі, квартира, кращих

Крок 1: Зберіть компоненти сонячної електростанції

Все починається зі збору основних компонентів сонячної електростанції. Вам знадобляться чотири основні елементи. сонячні панелі, контролер заряду, інвертор та акумуляторна батарея. На додаток до цих елементів, вам знадобляться вимикач, лічильник, роз’єм MC4 та запобіжники, серед іншого. Майте на увазі, що важливо прочитати інструкцію до модуля сонячної панелі.

Перш ніж встановлювати сонячну панель, дуже важливо вибрати комплект сонячних панелей, який буде достатнім для запуску приладів, які ви хочете експлуатувати. Саме тут можна використовувати калькулятор сонячних панелей. Цей розумний інструмент миттєво підкаже вам, скільки сонячних панелей потрібно встановити, щоб електроприлади працювали безперебійно

Крок 2: Розрахуйте ваше енергетичне навантаження

Перш ніж приступити до встановлення сонячної електростанції, дуже важливо підрахувати потужність, яку ви використовуєте вдома. Це не ракетна наука. Все, що вам потрібно зробити, це записати побутові прилади, які ви використовуєте щодня, а саме: телевізор, світло, вентилятор тощо. Далі додайте час, протягом якого ці прилади працюють протягом доби. Перегляньте таблицю технічних характеристик ваших побутових електроприладів, щоб перевірити тривалість їхнього використання або часу роботи, а також їхню номінальну потужність.

Тепер розрахуйте “Ват-годину”, помноживши час роботи приладу на його номінальну потужність. Виконайте цей крок для кожного електричного пристрою, а потім підсумуйте окремі показники ват-годин, щоб отримати загальну суму. Ви також можете спростити цей розрахунок, скориставшись онлайн-калькулятором позамережевого навантаження.

Крок 3: Виберіть і зарядіть акумулятор

Основна проблема з сонячною енергією полягає в тому, що вона не забезпечує електроенергію, коли сонце заходить. Однак ви можете легко вирішити цю проблему за допомогою акумулятора. Свинцево-кислотний або літій-іонний акумулятор накопичує сонячну енергію, вироблену вдень, і розряджає її вночі. Це забезпечує стабільне постачання енергії за умови, що ви вибрали оптимальну ємність акумулятора. Вам знадобиться контролер живлення, щоб контролювати зарядку акумулятора. Вони знаходяться між панелями та акумулятором. Такі контролери, як правило, оснащені невеликим світлодіодним індикатором, який повідомляє про стан зарядки акумулятора, і він регулює потужність, яка надходить до акумулятора.

Крок 4: Налаштування інвертора

Сонячні батареї виробляють електроенергію у вигляді постійного струму (DC), але електроприлади використовують енергію у вигляді змінного струму (AC). Інвертор. це пристрій, який рятує день, дозволяючи використовувати електричні пристрої без використання адаптерів. Інвертори бувають різної потужності та типів, включаючи прямокутні, модифіковані синусоїдальні та чисті синусоїдальні інвертори. Квадратні хвилі не сумісні з усіма пристроями, тоді як вихід модифікованої синусоїди не підходить для певних приладів, таких як холодильник. Це робить інвертор з чистою синусоїдою найкращим вибором для вашої сонячної системи.

Крок 5: Закріпіть сонячні панелі на даху

Після того, як батарея, контролер та інвертори готові, потрібно приступити до монтажу сонячних панелей. Виберіть найкраще місце для панелей на даху або на відкритому майданчику, куди безперешкодно потрапляє сонячне випромінювання. Монтажну стійку можна виготовити самостійно або придбати на ринку. Нахил монтажної стійки повинен майже дорівнювати куту широти вашого місцезнаходження. Правильне налаштування сонячних панелей має вирішальне значення для забезпечення їхньої працездатності. Таким чином, важливо забезпечити, щоб панелі були звернені до сонця протягом усього дня.

На останньому етапі цього кроку підключіть сонячні панелі. Ви можете простежити невелику розподільну коробку на задній панелі сонячної панелі. З’єднувальна коробка має негативний і позитивний знаки полярності. У великогабаритних панелях розподільна коробка також має клемні дроти з роз’ємом MC4. Однак вам доведеться самостійно вирівняти розподільну коробку із зовнішніми проводами, якщо ви використовуєте невеликі сонячні панелі. Використовуйте чорний і червоний дроти для підключення негативної та позитивної клем відповідно.

Крок 6: Підключіть сонячні панелі до акумулятора

Потрібно з’єднати сонячні панелі з акумулятором. У деяких фотоелектричних системах вони йдуть в комплекті, тому вам не доведеться докладати додаткових зусиль. У випадках, які не даються як єдине ціле, потрібно виконати послідовне і паралельне з’єднання. Ви можете зробити послідовне з’єднання, з’єднавши позитивну клему пристрою з негативною клемою іншого пристрою. Для паралельного з’єднання потрібно з’єднати негативну клему одного пристрою з негативною клемою іншого пристрою і так далі.

Крок 7: Встановлюємо інвертор та акумуляторну батарею

сонячні, панелі, квартира, кращих

Ваша домашня сонячна установка буде неповною без підставок для акумулятора та інвертора. Знову ж таки, у вас є можливість побудувати стенди або отримати їх. Після того, як відведені місця для інвертора та акумулятора будуть готові, можна приступати до прокладання електропроводки. Почніть з підключення контролера. Перше з’єднання зліва призначене для з’єднання контролера з сонячними панелями. Друге з’єднання призначене для з’єднання акумулятора з контролером. Останнє з’єднання призначене для підключення контролера до прямого підключення навантаження постійного струму.

Для з’єднання сонячної панелі з контролером заряду вам знадобиться окремий роз’єм, який називається роз’ємом MC4. Після підключення контролера до акумулятора його світлодіодні індикатори повинні загорітися. Аналогічно, вам потрібно буде з’єднати клему інвертора з клемою акумулятора.

Перегляньте це відео для отримання подальших вказівок щодо встановлення сонячних панелей.

Наведені нижче кроки допоможуть вам встановити сонячну електростанцію у себе вдома. Високі витрати, понесені на установку, можуть окупитися пізніше, оскільки сонячна енергія є не тільки екологічно чистою, але й економічно вигідною інвестицією.

Біографія автора

Алісія Гордан. технічний наркоман і письменниця-фрілансер, яка любить читати і писати статті про охорону здоров’я, технології, фітнес і спосіб життя. Ви можете знайти її на : @meetalycia

Залишити відповідь