Сонячна черепиця проти сонячних панелей та черепиці: Як вибрати та вартість за квадратний фут. Сонячні панелі на весь дах

Сонячна черепиця проти черепиці для сонячних панелей: Як вибрати вартість за квадратний фут

сонячна, черепиця, проти, сонячних, панель

Коли ви вирішите перейти на сонячну енергію, ви, швидше за все, помітите можливість вибору між сонячною черепицею та сонячними панелями.

Але знання того, як вибрати між ними і скільки коштуватиме квадратний фут, може мати вирішальне значення для того, щоб ви максимізували свій бюджет і отримали максимальну віддачу за свої гроші.

Істотна відмінність сонячної черепиці від сонячних панелей і черепиці полягає в їх естетичних особливостях, де панелі виділяються, а черепиця вписується в дах, що не так легко виявити.

Цей повний посібник пояснює додаткові відмінності, засновані на таких видатних характеристиках, як вартість квадратного фута, продуктивність, розмір, установка, обслуговування та інші аспекти.

Що таке сонячна черепиця?

Компанія DOW представила сонячну черепицю в 2011 році.

Їх популярність зросла, коли компанія Tesla запустила їх у 2016 році, і на сьогоднішній день все більше людей приймають їх як відмінне рішення для використання відновлюваної енергії. 5

Ця черепиця складається з тонких фотоелектричних панелей, які перетворюють сонячну енергію в електрику, що живить житлові будинки.

Виробники позиціонують їх як унікальну альтернативу сонячним панелям, оскільки вони вписуються в дизайн вашого даху.

Потрібно мати гостре око, щоб помітити їх, оскільки вони стають частиною вашого даху. Це працює, якщо ви хочете, щоб фотоелектрична система не стирчала зверху.

Недоліком панелей є те, що вони не можуть “рухатися”, щоб збирати пряме сонячне світло.

Сонячні панелі, оснащені системами стеження, слідують за сонцем, щоб максимізувати свою потужність та ефективність.

У чому переваги сонячної черепиці для даху?

Не багато хто розуміє, як працює сонячна черепиця, але з досвіду користувачі вітають її за вражаючу естетику та сучасну зручність. По-перше, черепиця легко вписується у ваш дах, залишаючись непомітною для перехожих.

Виглядають як полірована асфальтована черепиця, ідеально підходить для власників будинків, які хочуть отримати сонячну енергію без налипання панелей. Тесла також працює над виробництвом черепиці в цікавих кольорах, що відповідають різним типам дахів.

По-друге, багато сонячних дахів мають передові технології, що полегшують відстеження вироблення енергії, роблячи їх більш сучасними, на відміну від панелей. Вони також підвищують вартість вашого будинку, що є відмінною інвестицією при перепродажі.

Недоліки сонячної черепиці

Хоча сонячні дахи мають неймовірні якості, ви також повинні звернути увагу на деякі недоліки, як перший покупець. Оскільки сонячна черепиця відносно нова на ринку, на відміну від панелей, її складніше знайти монтажників, і її встановлення може зайняти деякий час.

Ціна є одним з вирішальних факторів у порівнянні сонячної черепиці та сонячних панелей. Війна сонячних панелей. Сонячна черепиця порівняно дорожча за панелі, враховуючи її особливості, і багато хто вважає, що вона варта того лише тоді, коли потрібно замінити дах. 6

Ще одним недоліком є те, що черепиця вписується в кут даху. Тому ви не можете регулювати їх відповідно до сонячного світла.

(Зображення: Національний інститут стандартів і технологій 13)

Вихідна потужність буде занадто низькою, якщо місце не отримує достатньої кількості променів.

Переміщення будинків також стає складним завданням, оскільки вам, можливо, доведеться залишити їх недоторканими для наступного покупця, щоб уникнути втручання в дах.

Нарешті, зверніть увагу, що на кожну панель на одному квадратному футі припадає більше черепиці, що збільшує кількість точок відмови через кілька електричних з’єднань. 3

Що таке сонячні панелі?

Використання сонячної енергії почалося понад 100 років тому, коли люди використовували її для приведення в рух при виробництві пари.

Лише згодом Едмон Беккерель відкрив фотоелектричний ефект сонячних променів, що призвело до винаходу першого сонячного елемента.

Сонячні панелі, розроблені на основі цього, використовують сонячні фотони для порушення електронів у фотоелектричних (PV) елементах, що генерує постійний електричний струм (DC).

Сьогодні існують різні типи сонячних панелей для всіх ваших побутових і комерційних потреб, які ефективно живлять прилади та обладнання.

Сонячна черепиця проти сонячних панелей: Як вони працюють?

Сонячна черепиця та панелі мають однаковий принцип роботи, перетворюючи сонячні промені в енергію та електрику. Промені потрапляють на черепицю або фотоелементи, а система поглинає світло і робить все інше.

Фотоелементи між кремнієвими матеріалами та іншими напівпровідниками перетворюють сонячне світло в енергію завдяки електричному полю.

Черепиця та панелі, що працюють за допомогою інверторів, перетворюють постійний струм на змінний, який живить весь ваш будинок, транспортний засіб або прилади.

Сонячна черепиця проти сонячних панелей: Вартість та інші порівняння

Сонячна черепиця проти сонячних панелей. це дилема для новачків, що викликає необхідність знати, як вибрати кращу версію відповідно до своїх потреб.

Вони працюють однаково, але мають різні концепції, включаючи дизайн, ефективність, спосіб встановлення та ціни.

сонячна, черепиця, проти, сонячних, панель

Нижче наведені суттєві відмінності.

Естетика

Однією з найбільш вражаючих особливостей сонячної черепиці є те, як вона покращує естетику будівлі. 7 Вони залишаються непомітними завдяки тому, як легко інтегруються з вашим дахом; ви можете встановити їх замість нових дахів, якщо у вас є плани реконструкції, заощадивши гроші на нові покрівельні системи.

Вони модні, привабливі, гладкі та легкі. На відміну від цього, ви завжди будете бачити сонячні панелі, оскільки ви встановлюєте їх на своєму даху.

Вони більш масивні і здаються більш громіздкими, що не підходить для витонченого вигляду.

Розмір

Сонячна черепиця схожа на стандартну черепицю, розміром 12 на 86 дюймів і товщиною менше дюйма. Вони важать 13 фунтів на квадратний фут, що робить їх легшими та гнучкішими, ніж типові панелі.

Вони не створюють надмірного тиску на ваш будинок, вам не потрібно встановлювати кронштейни та кріплення. Однак розмір стандартної сонячної панелі відрізняється, оскільки вони мають розмір 39 на 65 дюймів і важать 40 фунтів. 2

Це пояснює, чому монтажники наполягають на тому, що ваш дах повинен бути у відмінному стані перед установкою, інакше він не витримає ваги панелей.

Довговічність

Сонячна черепиця та панелі є довговічними, зберігаючи свою ефективність протягом 25-30 років. Завдяки передовим технологіям та покращеній продуктивності, вони можуть протистояти суворим природним умовам і залишатися ефективними понад два десятиліття, після чого їхня продуктивність знижується.

Доступність

Сонячні панелі існують на ринку довше, ніж сонячна черепиця. Вони доступні в більшості регіонів і є ідеальним варіантом для багатьох, хто хоче встановити сонячну енергію у своїх будинках та бізнесі.

Однак, сонячна черепиця є дефіцитною через меншу пропозицію на ринку. В даний час їх виробляють лише кілька брендів, що призводить до тривалого часу очікування, коли ви хочете їх встановити.

Вартість

Сонячна черепиця коштує більш ніж удвічі дорожче, ніж стандартні сонячні панелі, і коливається в межах 40 000-60 000 доларів США до податкового кредиту залежно від виробника, типу даху та способу встановлення.

Як правило, це коштує 15-25 за квадратний фут.

Встановлення сонячних панелей, як правило, коштує дорого, але панелі відносно дешевші. 15 000. 26 000 доларів США. 8

Якщо вас турбує, скільки коштують сонячні панелі, ви побачите, що вони є дешевшою альтернативою, коштуючи 4-10 доларів за квадратний фут.

Установка

Якщо ви поспішаєте встановити сонячну електростанцію, найкращим варіантом буде встановлення сонячних панелей, оскільки цей процес займає лише один день, і ви можете зробити це самостійно, щоб заощадити на додаткових витратах. Єдине правило. ваш дах повинен бути у відмінному стані.

Однак монтаж сонячної черепиці займає більше часу, в середньому тиждень або два, залежно від характеру вашого даху та дизайну, який ви хочете. Зробити своїми руками більш складно і вимагає більших навичок, тому, можливо, вам доведеться довірити це професіоналам.

Ефективність

Іншим важливим вирішальним фактором, який слід враховувати при порівнянні сонячної черепиці та сонячних панелей, є рівень їхньої потужності. 4 Оскільки ви можете регулювати панелі і направляти їх прямо під сонячні промені, ви можете значно покращити їх продуктивність.

Зазвичай вони виробляють 250-400 Вт, що вище, ніж продуктивність черепиці. Сонячні дахи менш ефективні, тому що їх не можна регулювати, і вони не забезпечують належний потік повітря під ними.

Більшість з них виробляють лише 13-63 Вт, що нижче продуктивності панелей.

Сонячна черепиця проти сонячних панелей: Плюси та мінуси

Сонячні панелі та черепиця. це фантастичні способи зменшити вуглецевий слід вашої родини або бізнесу. Вони працюють однаково, але є двома різними технологіями, і наступна розбивка може допомогти вам вибрати свій улюблений.

Сонячна черепиця

Плюси Мінуси
Сонячна черепиця. це естетично, гладко, привабливо і сучасно. Вони дорожчі.
Вони не виділяються і можуть залишатися непоміченими, перебуваючи на даху. Має низьке енергоспоживання, на відміну від панелей.
Вони допомагають збільшити вартість вашої нерухомості. Їх частота відмов вища.
Вони мають більш досконалу технологію. Їх мало на ринку, оскільки вони є новими продуктами.

Сонячні панелі

Плюси Мінуси
Вони більш доступні за ціною Вони більш об’ємні і більше стирчать на даху.
Вони більш доступні на ринку. Ваш дах повинен бути неушкодженим перед установкою.
Вони більш ефективні; мають високу вихідну потужність Їм потрібно більше місця на даху, оскільки вони більші.
Вони рідше виходять з ладу.
Монтаж простий і займає небагато часу; ви можете зробити своїми руками і налаштувати його.

Сонячна черепиця може бути прибита цвяхами

Разюча відмінність між сонячними панелями та черепицею полягає у способах їх встановлення. Однак такі виробники, як GAF Energy, представили нову концепцію сонячної черепиці, коли ви прибиваєте листи на дах.

Найкращим аспектом цієї конструкції є те, що монтаж займає день-два, на відміну від звичайної черепиці, яка потребує більше тижня.

Крім того, черепиця, яку ви прибиваєте цвяхами, зазвичай дешевша.

Коли використовувати сонячний дах Tesla проти сонячних панелей

Сонячний дах Tesla, наданий компанією Tesla energy. це вражаючий дизайн, який поступово набирає популярність на ринку. 9 Як і інші продукти компанії, вона є високотехнологічною та витонченою і виділяється серед інших конструкцій від різних виробників.

Ви можете піти на це, якщо бюджет не є проблемою, хоча для багатьох новачків це, як правило, є вирішальним фактором. Вона коштує майже втричі дорожче, ніж стандартні сонячні панелі, але ви отримуєте свої гроші, якщо йдете назустріч естетичній привабливості.

Якщо панелі занадто випирають, то краще вибрати сонячну черепицю для даху. Вони також легші та стрункіші; вам не потрібна додаткова підтримка або ремені, щоб тримати їх у вертикальному положенні.

Чи підходить вам сонячна черепиця?

Одне з перших питань, яке виникає у домовласників. чи варта сонячна черепиця того, щоб в неї вкладати гроші? Вони є новими на ринку, високоінноваційними та мають бездоганний дизайн, але з деякими недоліками.

Вони дорожчі та менш ефективні, ніж сонячні панелі.

(Зображення: Національна лабораторія відновлюваної енергетики 14)

Однак підвищення вартості вашого будинку та бажання мати непомітний вигляд варті інвестицій. Вона часто залишається непоміченою і легко інтегрується з вашим дахом.

Вона також довговічна, як і панелі, і може служити вам більше 20 років. 1

Сонячні панелі та черепиця. це життєздатні рішення, які допоможуть зменшити ваші рахунки за комунальні послуги, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. 10 Сонячна черепиця виграє в естетичному плані завдяки своєму витонченому, легкому та сучасному дизайну.

Єдина проблема полягає в тому, що вони коштують дорожче за квадратний фут і менш ефективні, ніж панелі.

Навпаки, сонячні панелі дешевші, ефективніші та доступні. Проблема в тому, що вони важчі, що може зашкодити старій даховій установці.

Порівняння сонячної черепиці та сонячних панелей є близьким, оскільки кожна з них має свої переваги та недоліки, і рішення звужується до особистих уподобань.

Сонячна черепиця проти сонячних панелей, що дорого?

Враховуючи вдосконалений витончений дизайн, сонячна черепиця коштує дорожче, ніж панелі. Вони продаються в роздріб і коштують від 40 000 до 60 000 до податкового кредиту.

На противагу цьому, сонячні панелі значно дешевші, від 4 до 10 доларів за квадратний фут, і зазвичай коштують від 15 000 до 26 000 доларів, що робить їх ідеальним варіантом, якщо у вас обмежений бюджет.

Скільки коштує сонячний дах?

Сонячний дах є найдорожчим на ринку, і він може коштувати від 40 000 до 60 000 залежно від таких факторів, як бренд та спосіб встановлення.

Зазвичай вона становить 15-25 за квадратний фут, отже, доступна лише для деяких власників будинків. Однак гладкий, легкий вигляд вартий кожної копійки, якщо ваш бюджет гнучкий.

Скільки коштує сонячна черепиця за квадратний фут?

Сонячна черепиця є дорожчим варіантом порівняно з іншими конструкціями, враховуючи, що це нова технологія і ретельна конструкція, яка вписується в дах. Зазвичай вони коштують 15-25 доларів за квадратний фут, що є найдорожчим показником на ринку сонячної енергетики.

Чи існують сонячні панелі, які виглядають як черепиця?

Оскільки на ринку є багато виробників сонячних панелей, жорстка конкуренція призводить до розробки більш тонких і легких панелей. Ви можете перевірити місцеві магазини на наявність брендів, які виробляють найбільш витончений дизайн.

Вони можуть не зовсім виглядати або працювати як сонячна черепиця, але можуть бути близькими за дизайном та технологічними досягненнями. Спосіб встановлення буде таким самим, як і для будь-якої іншої панелі, але відмінний зовнішній вигляд виділяє її з-поміж інших.

Посилання

1 Greenlancer. (2022, 18 травня). Сонячна черепиця проти. Сонячні панелі. Отримано 25 березня 2023, з Greenlancer

2 Магерл, К. (2022, 28 жовтня). Сонячна черепиця проти. Сонячні панелі: У чому відмінності? Отримано 25 березня 2023, з Lawn Starter

3 Нур, ОАЕ. (2020, 24 червня). СОНЯЧНА ЧЕРЕПИЦЯ ПРОТИ. СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ: МІРКУВАННЯ, НАЙКРАЩІ ПРАКТИКИ ТА ІНШЕ. Отримано 25 березня 2023 р. з 8M Solar

4 Stillwell, D. (2022, 17 липня). Сонячна черепиця проти. сонячні панелі. Отримано 25 березня 2023, з Consumer Affairs

5 Цей старий будинок. (2023, 3 жовтня). Чи варто купувати сонячну черепицю? Отримано 25 березня 2023 року з This Old House

6 Національна лабораторія відновлюваної енергетики. (2000). Сонячна покрівельна черепиця: Інформаційний бюлетень з серії історій успіху Управління енергетичних технологій (OPT). Національна лабораторія відновлюваної енергетики. Отримано 25 березня 2023, з

7 Kinkaid, M. (2021, 10 грудня). Сонячні панелі: Чи естетика важливіша за навколишнє середовище? [email protected] штату Небраска. Лінкольн. Отримано 25 березня 2023 року з

8 Національна лабораторія відновлюваної енергетики. (n.d.). Аналіз виробничих витрат на сонячну енергію. Аналіз дослідження ринку сонячної енергетики. Отримано 25 березня 2023 р. з

9 Вікіпедії. (n.d.). Tesla Energy. Вікіпедія: Вільна енциклопедія. Отримано 25 березня 2023, з

10 Міністерство енергетики США. (n.d.). Зменшення споживання електроенергії та витрат. Енергозбереження. Отримано 25 березня 2023, з

13 Національний інститут стандартів і технологій. Міністерство торгівлі США. Отримано з

Огляди, панелі та встановлення сонячних панелей Tesla Solar

Чи виправдовують сонячні панелі Tesla свою популярність? Прочитайте наш поглиблений огляд, щоб отримати відповіді на всі ваші запитання.

 • Швидкі факти
 • Переваги Недоліки
 • Огляди сонячних панелей Tesla
 • Огляд Tesla
 • Оплата вартості
 • Наша рекомендація

сонячна, черепиця, проти, сонячних, панель

Відмова від відповідальності: Всі представлені продукти та послуги відібрані нашими редакторами незалежно. Однак, коли ви купуєте щось через наші роздрібні посилання, ми можемо отримувати партнерську комісію.

Хоча Tesla починала як автомобільна компанія, вона зробила собі ім’я в сонячній індустрії, коли представила свій сонячний дах у 2016 році. Продукт має сучасний, привабливий дизайн даху, в якому використовуються невеликі сонячні панелі, що імітують зовнішній вигляд звичайної черепиці. Елегантний зовнішній вигляд у поєднанні з широко впізнаваним ім’ям Tesla зробив його популярним вибором серед домовласників. Але наскільки хороші сонячні панелі Tesla насправді??

Ми проаналізували технічні характеристики сонячних панелей, галузеві тенденції, відгуки клієнтів та багато іншого, щоб визначити найкращі компанії в галузі сонячної енергетики, доступні для тестування. Цей огляд сонячних панелей Tesla охоплює продукцію компанії, способи оплати, репутацію, послуги та багато іншого.

Важливе зауваження: Tesla виробляє сонячні панелі та батареї, але не встановлює їх. Виберіть одного з наведених нижче сертифікованих інсталяторів Tesla для встановлення ваших сонячних продуктів Tesla.

Пропонує унікальні сонячні дахи для стриманої естетики Пропонує активний моніторинг 24/7 Виробляє власну сонячну батарею Powerwall

Доступний у 50 штатах Працює в галузі з 1985 року Надає власні монокристалічні сонячні панелі

Доступний у 23 штатах 25-річна гарантія на продукт, роботу та інвертор Гарантія захисту живлення

25-річна гарантія на виготовлення та продукцію Пільги для власників новобудов Доступна у 20 штатах

Короткі факти про Tesla

BBB rating is accurate as of April 2023.

Переваги та недоліки Tesla

Переваги та недоліки

Відгуки про сонячні батареї Тесла

Ми проаналізували 100 найсвіжіших додавань до відгуків Google для штаб-квартири Tesla в Пало-Альто, штат Каліфорнія. В цілому, відгуки були змішаними, 47% з них отримали три зірки або менше. Однак ці огляди також охоплювали автомобілі Tesla, а не лише її сонячні продукти. Клієнти в основному скаржилися на те, що у Tesla немає представників служби підтримки, які б спілкувалися з клієнтами наживо. Люди також мали труднощі з плануванням ремонту таких продуктів, як сонячна батарея Powerwall. позитивні відгуки хвалять якість продукції Tesla та зусилля компанії зробити відновлювану енергію доступною. Прочитайте, що сказали деякі клієнти нижче.

Абсолютно любимо наш. Сонячні панелі : У нас була система потужністю 5 кВт, яку ми модернізували до 10 кВт, обслуговування клієнтів було на найвищому рівні, і весь досвід був чудовим (обидва рази). Powerwalls : ОБОВ’ЯЗКОВО, якщо ви отримуєте сонячну енергію люблю додаток, переглядаю його тричі на день. Завжди цікавий виклик. знизити споживання енергії з мережі. Ласкаво просимо в майбутнє, побудоване Tesla. Ми значною мірою енергетично незалежні. Дякуємо, команда Tesla! “-Аарон Наттен через Google Reviews

Продавці дуже корисні, і вони відповідають на всі питання, які у вас можуть виникнути “.Ліббі Чанг через Google Reviews

Я дзвонив до служби підтримки клієнтів чотири рази, але досі не маю доступу до автоматичного виставлення рахунків у своєму обліковому записі Tesla. Жахливе обслуговування клієнтів. “-Брендон Т. через Відгуки Google

Енергія Тесли використовує оманливі практики та тактику шахрайських продажів! По-перше, з моменту внесення депозиту до встановлення двох сонячних панелей пройшло більше двох років Силові стіни ! А перед установкою вони збиралися профінансувати проект під 2.5% і отримайте мені знижки SGIP. Мені сказали в електронних листах та усно, що Tesla подасть документи на знижку SGIP до комунальної компанії Тепер, після завершення проекту, мені кажуть, що вони більше не можуть подавати форми SGIP, і мені доведеться заплатити повну вартість проекту. “-Jay Garden через Google Reviews

Огляд Tesla

Компанія Tesla зробила собі ім’я в альтернативній енергетиці завдяки своїм електромобілям (EV) з 2003 року. У 2016 році компанія придбала SolarCity і почала надавати продукти з відновлюваної енергії для житлових сонячних енергетичних систем. Пізніше він представив сонячну батарею Tesla Powerwall, яка стала однією з найпопулярніших сонячних батарей на ринку. Tesla також відома своїми сонячними дахами. Замість того, щоб просто розмістити сонячні панелі на існуючому даху, сонячний дах Tesla використовує мінімалістичні сонячні панелі для створення нового даху без видимої сітки. прихований край і низький профіль. Це робить панелі Tesla схожими на типову черепицю і пропонує сучасний, менш помітний стиль. Сонячні дахи Tesla також використовують монокристалічні сонячні панелі. найефективніша з наявних на сьогоднішній день. Сонячні продукти та послуги Tesla доступні у всіх 50 штатах, але відрізняються залежно від поштового індексу. Ми рекомендуємо уточнити у компанії, чи обслуговує вона адресу вашого будинку. Отримайте свою сонячну пропозицію вже сьогодні.

Професійні монтажники сонячних дахів Tesla, яким ви можете довіряти

Розглядаючи новий дах? Отримайте ULTIMATE в новому дизайні даху.

Сонячна покрівля Tesla пропонує гарний новий дах, а також чисту сонячну енергію для вашого будинку. Комплексне рішення, сонячний дах Tesla коштує стільки ж, скільки преміальна покрівельна черепиця плюс сонячні панелі.

Якщо ви шукали варіант сонячної енергії, але були обмежені, тому що ваша асоціація власників будинків забороняє сонячні панелі. розгляньте сонячний дах Tesla.

сонячна, черепиця, проти, сонячних, панель

Невидима сонячна енергія

Завдяки повністю інтегрованому дизайну, сонячна черепиця Tesla поєднує в собі як сонячну, так і не сонячну черепицю для створення цілісного вигляду. Кожна сонячна і не сонячна черепиця практично не відрізняється за кольором і фактурою. Ваш новий дах виглядає неймовірно з будь-якого кута. Перегляньте нашу галерею проектів сонячних дахів Tesla!

Виняткова продуктивність

Зберігайте прохолоду та комфорт у вашому домі, дозволяючи гарячому повітрю виходити завдяки високоякісній підкладці та інтегрованим повітряним зазорам.

Сонячний дах Tesla проти сонячних панелей

Як ми вже згадували, скляна сонячна черепиця Tesla набагато менш громіздка, ніж традиційні сонячні панелі, а також більш довговічна.

Однак це не єдині переваги цієї новітньої технології. і все більше домовласників випробовують їх та отримують переваги, і ми чуємо чудові відгуки:

 • Додаткова вартість будинку. Якщо ви колись вирішите продати свій будинок, ця сучасна особливість приверне увагу потенційних покупців.
 • Повне оновлення даху. Ці черепиці не лежать на даху. вони є частиною вашого даху. Таким чином, зробивши це оновлення, ви також отримаєте абсолютно новий дах, яким зможете насолоджуватися!
 • Гарний дизайн. Ці плитки не просто неможливо виявити як сонячні елементи. Вони також доступні в декількох різних стилях, щоб доповнити ваш будинок.

Гарантія на сонячні дахи Tesla

Виготовлена із загартованого скла, черепиця Solar Roof більш ніж втричі міцніша за стандартну покрівельну черепицю і спроектована для всепогодної експлуатації. Покрівля Tesla Solar Roof, встановлена компанією AES, має 25-річну гарантію герметичності “без протікання”. І це підкріплено рівнем якості та інновацій, які ви звикли очікувати від бренду Tesla.

сонячна, черепиця, проти, сонячних, панель
сонячна, черепиця, проти, сонячних, панель

Скільки коштує сонячна покрівля Tesla?

Сонячний дах Tesla. це дах преміум-класу. Ви повинні передбачити вартість 20-30 за квадратний фут на додаток до потужності сонячної енергії на рівні 2.20 Вт/Вт. Потенційно весь сонячний дах має право на 30% федеральну податкову знижку. Вартість аналогічна іншим покрівельним покриттям преміум-класу плюс традиційні сонячні панелі.

Щоб отримати точну оцінку вартості вашого даху Tesla Roof, зателефонуйте нам за номером (770) 691-0966 або напишіть нам на електронну пошту.

Покрівля Tesla Roofs коштує стільки ж, скільки й інші покрівельні матеріали преміум-класу, і ви отримуєте покрівлю, яка насправді може заощаджувати ваші гроші рік за роком. Сонячний дах Tesla не тільки збільшить вартість вашого будинку, але й заощадить ваші гроші на щомісячних рахунках за електроенергію та принесе вам прибуток на ваші інвестиції, який збільшується кожного разу, коли комунальна компанія підвищує тарифи на електроенергію на десятиліття вперед.

сонячна, черепиця, проти, сонячних, панель

Об’єднайте вашу сонячну дахову систему Tesla з системою резервного живлення

Поєднайте сонячну електростанцію Tesla з електростанцією Tesla Powerwall, щоб менше залежати від електромережі та забезпечити резервне живлення вашого будинку під час відключення електроенергії. Контролюйте свою систему за допомогою мобільного моніторингу 24/7 з будь-якої точки світу.

AES. надійний інсталятор сонячних дахів Tesla в окрузі Кларк та по всьому штату Джорджія. Щоб отримати безкоштовну оцінку, зателефонуйте (770) 691-0966 сьогодні або натисніть нижче, щоб зв’язатися з нами онлайн.

Сонячний дах Tesla: повний огляд

сонячна, черепиця, проти, сонячних, панель

У жовтні 2019 року Tesla Motors оголосила про запуск Tesla Solar Roof V3, третьої версії інтегрованої сонячної скляної черепиці компанії. Серед кількох оновлень, третя версія включає більші плитки, нижчі виробничі витрати, підвищену щільність потужності та більш простий процес встановлення.

Крім того, зменшилася загальна кількість деталей у виробі. Tesla прогнозувала, що ці зміни значно знизять собівартість продукту, однак компанія продовжує боротися за прискорення встановлення сонячних дахів.

Сонячний дах Tesla: Погляд EnergySage

Хоча Tesla найбільш відома своїми електромобілями (EV), майбутнє компанії полягає в повній інтеграції чистої енергії. одномоментному процесі скорочення викидів вуглецю, який передбачає поєднання сонячних панелей з вашим електромобілем Tesla EV. Для власників будинків, які хочуть отримати переваги сонячної енергії без її “вигляду”, сонячний дах Tesla пропонує привабливу альтернативу: але чи є цей розкішний дах правильним варіантом для вас?

Що в цій статті?

Тут є багато інформації, і ми спробуємо розповісти про кожен аспект сонячного даху. Перейдіть до будь-якого з розділів нижче:

 • Що таке сонячна черепиця?
 • Останні новини про сонячний дах
 • Хронологія ключових подій у сфері сонячних дахів
 • Технічні характеристики сонячного даху
 • Оцінки витрат
 • Чи варто чекати на сонячний дах Tesla?
 • Конкуренти Тесли

Сонячна покрівля Tesla: що потрібно знати

Деякі учасники сонячної індустрії вважають, що сонячна енергетика потребує ребрендингу як естетичне і технічне вдосконалення, яке може бути частиною ремонту будинку, а не важким модулем, прикріпленим до вашого даху. Ця думка була підкреслена в жовтні 2016 року, коли Ілон Маск представив перший покрівельний продукт Tesla. За допомогою Solar Roof компанія прагне зробити сонячну енергію більш популярною, усуваючи будь-які естетичні проблеми, які можуть виникнути у домовласників.

“Я думаю, що є досить радикальна різниця між сонячними панелями на даху, які дійсно покращують зовнішній вигляд вашого будинку, і тими, які цього не роблять, я думаю, що це буде різниця як день і ніч”. сказав Маск у своїй заяві перед офіційним запуском першого сонячного даху Tesla. Через два місяці він представив сонячний дах на велелюдному заході в передмісті Каліфорнії, щоб продемонструвати, що дизайн панелей Tesla був настільки бездоганно інтегрований, що всю аудиторію преси довелося переорієнтувати на його присутність на будинку перед ними.

Використання домашнього акумулятора Tesla Powerwall з сонячним дахом Tesla Solar Roof

Сонячні дахи Tesla поставляються в парі з накопичувачем енергії у вигляді батареї Tesla Powerwall. Tesla Powerwall може похвалитися максимальною потужністю 7 кВт при відсутності сонця або 9 кВт при наявності сонця.6 кВт при повному сонці на додаток до 13.5 кВт-год корисної потужності. Він також може допомогти забезпечити ваш будинок сонячною енергією під час відключення електроенергії. Вона також поставляється з додатком Tesla, який дозволяє користувачам стежити за виробництвом енергії в режимі реального часу. Tesla Powerwalls мають право на федеральну податкову пільгу.

Які останні новини про черепицю Tesla Solar Roof?

Наразі Tesla встановила сонячні дахи по всій країні, хоча точна кількість установок невідома. Цей сонячний продукт набуває популярності серед деяких споживачів, що призводить до тривалого часу очікування встановлення для клієнтів, які підписують контракти. У квітні 2021 року багато з цих клієнтів були шоковані, коли отримали електронні листи від Tesla, в яких вартість установки була вищою, ніж їхні контрактні ціни. Відсутність пояснень та прозорості викликала плутанину та розчарування серед споживачів, особливо якщо вони більше не могли дозволити собі високу ціну.

Під час щоквартального дзвінка про прибутки Tesla у квітні 2021 року генеральний директор Ілон Маск підтвердив, що попит на сонячний дах Tesla Solar Roof “залишається сильним”, незважаючи на підвищення цін на нього. Він визнав, що Тесла “в основному зробив кілька значних помилок в оцінці складності певних дахів”.” Tesla додала інформацію про складність даху на свій веб-сайт і застереження про складність даху в калькулятор сонячних дахів; однак, Tesla зазначає, що складність вашого даху не буде визначена до тих пір, поки ви не зробите замовлення на сонячний дах. Tesla поділяє складність на три категорії. прості, проміжні та складні. на основі наступних критеріїв:

 • Простий: однорівневий дах, вільна монтажна площина, мало перешкод (труби, димарі, дахові вікна), низький нахил
 • Проміжний: багаторівневий дах (секції даху, побудовані на декількох поверхах вашого будинку), більш щільна монтажна площина, більше перешкод (труби, димоходи, мансардні вікна), більший нахил
 • Складний: багаторівневий дах (секції даху, побудовані на декількох поверхах вашого будинку), сильно переповнена монтажна площина, багато перешкод (труби, димоходи, мансардні вікна), крутий нахил

Виходячи з попередніх повідомлень, ціна на сонячні дахи Tesla істотно варіюється в залежності від складності вашого даху.

Хронологія ключових новин та анонсів Tesla Solar Roof

Схоже, що Tesla має шаблон надмірних обіцянок і недостатнього виконання щодо своєї сонячної покрівлі. Ось розбивка того, як виглядали останні кілька років для компанії та її клієнтів.

 • Квітень 2016 року: Tesla купує Solarcity і починає виробництво сонячних панелей і сонячного даху.
 • Травень 2017 року: Tesla почала приймати замовлення на сонячну черепицю Tesla
 • Серпень 2017 року: Ілон Маск повідомив, що він і ще один керівник Tesla вже встановили дах на своїх об’єктах нерухомості.
 • Січень 2018 року: Компанія оголосила, що нарощує виробництво покрівельного продукту на своїй гігафабриці в Буффало. В середині березня, приблизно через вісім місяців після початкової оцінки, Tesla почала перші установки для клієнтів, які перебували вгорі свого списку очікування в Каліфорнії.
 • Травень 2018 року: Tesla отримала близько 11 000 замовлень на сонячні дахи і намагалася задовольнити попит.
 • Серпень 2018 року: Лише 12 сонячних дахів було встановлено в Каліфорнії, провідному штаті країни за кількістю сонячних дахів.
 • Вересень 2018 року: Опубліковано звіт, в якому йдеться про те, що сонячні дахи не будуть широко встановлюватися протягом тривалого часу. За даними CNBC, Маск сказав, що їм потрібно більше часу, щоб опрацювати всі деталі. “На даху можна провести лише стільки прискорених випробувань на довговічність, скільки можливо. Тож перш ніж ми зможемо розгорнути її на великій кількості будинків, ми повинні переконатися, що всі елементи даху прослужать щонайменше три десятиліття”. сказав Маск на зустрічі влітку 2018 року. Заява не містила ані зобов’язань, ані чітких часових рамок.
 • Листопад 2018 року: Згідно з повідомленням Bloomberg, компанія почала нарощувати виробництво, запровадивши цілодобовий режим роботи з приблизно 80 працівниками на одну сорочку лише для виробництва сонячної черепиці для даху. Керівник енергетичних операцій Tesla, Санджай Шах, заявив, що Tesla готується до того, що в 2019 році бізнес з виробництва сонячних дахів зазнає “величезного зростання”.” Сам Маск написав у Твіттері, що перші сонячні дахи почнуть встановлювати приблизно влітку 2019 року.
 • Червень 2019 року: незважаючи на постійні затримки і втрати прибутку, Маск написав у Твіттері, що він сподівається виробляти близько 1 000 сонячних дахів на тиждень до кінця 2019 року.
 • Жовтень 2019 року: Tesla оголосила про випуск Tesla Solar Roof V3, в якому були представлені оновлення для збільшення обсягів виробництва і розгортання, а також зниження цін.
 • Кінець 2020 року: Компанія Tesla досягла певних успіхів на своїх сонячних дахах протягом року, майже потроївши свої установки між першим і другим кварталом. У четвертому кварталі Tesla оголосила, що вона “досягла значного прогресу в розгортанні сонячних дахів”, але не вказала дату, яка б підтверджувала це твердження.
 • Квітень 2021 року: Клієнти Tesla Solar Roof продовжують відчувати затримки та відсутність прозорості з боку Tesla.
 • Травень 2021 року: Деякі клієнти подали до суду на Tesla через несподіване підвищення цін.
 • Червень 2021: electrek підтвердив, що керівник енергетичних операцій Tesla покинув компанію після місяців чуток.
 • Жовтень 2021 року: Tesla розширила можливості встановлення сонячних дахів у будь-якій точці Сполучених Штатів.
 • Листопад 2021: компанія electrek оголосила, що черепиця Solar Roof буде більш ефективною, матиме більшу ємність і може бути встановлена на існуючі дахи.

Технічні характеристики Tesla Solar Roof: що ви отримуєте?

Якщо ви зацікавлені в установці сонячного даху Tesla, вам, ймовірно, цікаво, що ви отримаєте від кожної сонячної панелі. Ми пояснимо деякі технічні характеристики сонячного даху:

Дизайн

Незважаючи на попередні анонси про декілька варіантів дизайну, включаючи тосканську скляну черепицю, сланцеву скляну черепицю, фактурну скляну черепицю та гладку скляну черепицю, сонячна покрівля Tesla Solar Roof наразі доступна лише в одному дизайні черепиці. За даними сайту Tesla, кожна черепиця має розмір 15 дюймів на 45 дюймів, товщину 5 мм і виготовляється зі скла, полімерів, скловолокна та кремнію. Черепиця розроблена таким чином, щоб нагадувати традиційну асфальтову черепицю.

Гарантія

Tesla надає 25-річну гарантію на продукцію, захист від атмосферних впливів та модулі, яку можна порівняти з гарантіями провідних брендів сонячних панелей. Гарантія також гарантує, що ваш сонячний дах буде мати щонайменше 95 відсотків своєї “номінальної пікової потужності” через п’ять років після встановлення, і що вона знизиться не більше ніж на 0.5 відсотків на рік протягом наступних 20 років. по суті, гарантуючи 85-відсоткову продуктивність у 25-му році. Його інвертор має 12.5-річна гарантія, яка відповідає гарантіям на інші бренди струнних інверторів; однак ця гарантія нижча, ніж гарантії на багато мікроінверторів, які часто становлять від 20 до 25 років.

Скільки коштує сонячний дах Tesla?

З новими категоріями складності, описаними вище, трохи складно повністю оцінити вартість сонячного даху Tesla. Вартість значно варіюється в залежності від того, чи є ваш дах “простим” або “складним”, а також в залежності від площі вашого даху. Якщо у вас є досить невеликий. і не дуже складний. дах, який вам вже потрібно замінити, ціна сонячного даху, ймовірно, буде цілком порівнянна з ціною нової установки асфальтового даху плюс сонячні панелі. Однак, зі збільшенням розміру та/або складності вашого даху, ви можете очікувати, що це число швидко зросте.

Чи варто чекати на сонячний дах Tesla?

Стандартні технології сонячних панелей зазвичай оцінюються на основі їх продуктивності, довговічності та гарантій. Однак недостатня прозорість Tesla ускладнює порівняння з традиційними сонячними панелями. Через чотири роки після першого запуску сонячного даху Tesla, компанія все ще не розкрила ефективність черепиці, а клієнти все ще стикаються з тривалим часом очікування та несподіваним зростанням цін.

Якщо ви гостро потребуєте оновлення даху або якщо вам не знадобиться оновлення даху протягом деякого часу, сонячна покрівля Tesla може не виправдати вашого довгого очікування. Сонячні панелі надзвичайно надійні (і ми вважаємо, що вони також виглядають чудово)!). Однак, якщо вам потрібно оновити свій дах найближчим часом (але не негайно), і ваш дах не надто складний або великий, ви можете бути хорошим кандидатом на сонячний дах Tesla. Крім того, якщо вам подобається зовнішній вигляд і у вас є капітал, щоб покрити витрати, система може бути найкращим вибором для вас, хоча, можливо, варто порівняти Tesla Solar Roof з іншими продуктами для сонячних дахів.

Сонячна черепиця Tesla найкраще підходить для нового будівництва

Більшість існуючих технологій сонячної черепиці також відомі як інтегрована в будівлю фотоелектрика (BIPV), оскільки вони інтегровані з існуючим дахом і мають схожий розмір і форму зі стандартною черепицею. Tesla створила дещо інше. У серпні 2016 року Ілон Маск вперше пояснив різницю між сонячною черепицею та сонячним дахом Tesla: “Це не річ на даху. Це дах.”

На відміну від іншої сонячної черепиці, черепиця Tesla призначена для повної заміни вашого існуючого даху (хоча компанія electrek нещодавно повідомила, що незабаром ви зможете встановити її поверх існуючого даху)”. Як наслідок, найбільш економічно вигідним способом їх встановлення є встановлення під час будівництва будинку, а це означає, що вони найкраще підходять для покупців, які мають право голосу при виборі дизайну та матеріалів для свого новозбудованого будинку. Хоча це не означає, що їх не можна використовувати на існуючих будинках, модернізація вашого даху за допомогою сонячної черепиці Tesla означає демонтаж існуючого даху (що компанія Tesla зробить для вас). Як наслідок, модернізація вашого даху за допомогою сонячної черепиці Tesla має сенс лише тоді, коли ваш дах вже підлягає заміні.

Хто є конкурентами сонячних дахів Tesla?

Хоча галас навколо прославленого покрівельного продукту Tesla створив враження, що це нова концепція, це лише продовження блискучої перепакування, яку деякі називають “ефектом Маска”.” Розробка сонячної черепиці та сонячної черепиці розвивалася протягом багатьох років, і ряд компаній зробили спробу розробити універсальне, тонке сонячне середовище для даху, яке можна було б вважати справжнім покрівельним матеріалом, а не доповненням до модулів. Ось деякі з конкурентів сонячних дахів Tesla, які пропонують подібні BIPV-продукти:

 • Luma. ця сонячна черепиця може бути інтегрована з будь-яким покрівельним матеріалом і встановлюється аналогічно традиційній металевій покрівлі. Luma позиціонує свій продукт як єдину модернізовану систему сонячної черепиці і може похвалитися ефективністю 22.1 відсоток.
 • Suntegra. цей північно-східний виробник сонячної енергії знаходиться в авангарді лінійки продуктів для сонячних дахів. Компанія родом з Нью-Йорка і почала пропонувати свої два продукти для сонячної покрівлі всього за кілька місяців до анонсу черепиці Tesla. Сонячна черепиця Suntegra розроблена для інтеграції з низькопрофільними покрівельними матеріалами і має близько 15.Від 9 до 17.2 відсотки ефективності. Його сонячна черепиця трохи менш ефективна. 13.Від 9 до 15.1 відсоток і призначені для інтеграції зі стандартними плоскими дахами з бетонної черепиці.
 • CertainTeed. спочатку покрівельна компанія, зараз цей підрядник пропонує два продукти для сонячних дахів, зі схожими стратегіями інтеграції з Suntegra. Система Apollo II включає сонячну черепицю, яка підходить для низькопрофільних дахів, що становить близько 15.4 відсотки ефективності. Система Apollo Tile II від CertainTeed інтегрує сонячну черепицю з плоскими дахами з бетонної черепиці, а ефективність черепиці становить близько 16 відсотків.

Важливо зазначити, що сонячна черепиця та черепиця, пропоновані цими компаніями, все ще виділяються на фоні інших покрівельних матеріалів. Ніхто не може конкурувати з Tesla з точки зору естетики або витонченості, але вони пропонують низькопрофільні рішення BIPV, які можуть полегшити естетичні проблеми для деяких покупців сонячних панелей.

Часті запитання про сонячний дах Tesla

Хоча вартість переходу на сонячну енергію висока, а новини та інформація про сонячні дахи Tesla можуть бути заплутаними або майже застарілими, важливо дослідити кожен продукт, компанію та тему, перш ніж приймати рішення. Дізнайтеся більше про сонячний дах Tesla, прочитавши ці поширені запитання:

Залежно від вашого місцезнаходження, Tesla відправить своїх інсталяторів або підрядників для налаштування вашої системи після придбання сонячного даху.

Tesla стверджує, що їх черепиця втричі міцніша за середню черепицю і здатна витримати будь-які погодні умови. Вони мають найвищий клас пожежної безпеки (клас А) і витримують вітер зі швидкістю 110 миль/год (клас F), тому ви можете почуватися впевнено навіть в екстремальних погодних умовах.

Tesla пропонує 25-річну гарантію на черепицю, потужність та захист від атмосферних впливів. Крім того, його інвертор має 12.5-річна гарантія, що дає домовласникам спокій за свої інвестиції.

Дізнайтеся, скільки сонячна енергія може заощадити вже сьогодні, перш ніж прийняти рішення

Так само, як Tesla не виробляє електромобілі для широких мас, сонячний дах Tesla не підходить для кожного будинку. Багато в чому сонячний дах компанії схожий на її перший електромобіль. Якщо ви є прихильником новітніх технологій, вас не хвилює ціна, і ви готові почекати на продукт з невизначеними термінами виробництва, тоді сонячний дах від Tesla може бути правильним рішенням для вас.

Крім того, очікування переходу на сонячну енергію має свої ризики, навіть якщо ви зацікавлені в сонячному даху. Вартість переходу на сонячну енергію падає з кожним роком, і вже сьогодні доступні сонячні панелі преміум-класу, які мають високі показники ефективності та елегантний чорний дизайн. Якщо ви будете роками чекати на сонячний дах Tesla, ви втратите роки економії на рахунках за електроенергію. Ви також ризикуєте втратити фінансові стимули для сонячної енергетики: термін дії багатьох державних податкових пільг вже закінчився, а федеральний інвестиційний податковий кредит для сонячної енергетики буде знижено до 22 відсотків у 2023 році.

Перш ніж ви приймете рішення чекати на сонячний дах Tesla, скористайтеся нашим сонячним калькулятором, щоб дізнатися, скільки ви можете заощадити вже сьогодні, перейшовши на сонячну енергію. Якщо ви готові вивчити варіанти сонячної енергії для вашого будинку, приєднуйтесь до EnergySage Marketplace та отримуйте індивідуальні пропозиції від сонячних інсталяторів у вашому регіоні. Ви можете бути здивовані тим, скільки ви можете заощадити, встановивши традиційні сонячні панелі на своєму даху.

Де купити сонячну черепицю для даху

читати на EnergySage

Хочете перейти на сонячну енергію? Ось все, що вам потрібно знати в Сонячна черепиця: що потрібно знати в 2023 році Найкращі сонячні панелі в 2023 році: Найкращі продукти порівняно з вартістю сонячної батареї Tesla Solar Roof. сонячні панелі Сонячні електростанції: що це таке і як вони працюють?

Про Емілі Уокер

Маючи більш ніж п’ятирічний досвід роботи в галузі екології та чистої енергетики, Емілі є експертом у галузі сонячної енергетики, акумуляторних батарей, технологій та політики управління енергією. Вона отримала ступінь магістра наук з екологічних наук та політики в Університеті Джона Хопкінса та ступінь бакалавра з екологічних наук та біології в Коледжі Колбі. Емілі завжди шукає способи жити більш раціонально і в даний час знаходиться в процесі електрифікації свого будинку.

Залишити відповідь