Скільки сонячних панелей мені потрібно для 1000 кВт-год на місяць. Сонячна система потужністю 2000 кВт

Скільки сонячних панелей потрібно для 1000 кВт-год на місяць?

Як розрахувати, скільки сонячних панелей мені потрібно?

 • Оцініть енергоспоживання вашого будинку в кВт-год на добу
 • Знайдіть значення опромінення в кВт-год/м2/день (пікові сонячні години) для вашої місцевості
 • Розрахуйте теоретичний розмір необхідної сонячної системи в кВт
 • Відрегулюйте розмір системи з урахуванням втрат
 • Розділіть остаточний розмір сонячної системи в кВт на вати окремих сонячних панелей
 • Додайте ще 10%, щоб врахувати періоди поганої погоди

Для будинку, що споживає 1000 кВт-год на місяць, знадобиться 27 сонячних панелей, кожна потужністю 300 Вт. Це припускає середнє опромінення 4 кВт-год/м2/день (пікові сонячні години) і не включає втрати фотоелектричної системи до 23%. Хороша практика полягає в тому, щоб додати на 20-25% більше панелей, щоб врахувати втрати в системі.

Відео. Як розрахувати, скільки сонячних панелей вам потрібно для 1000 кВт-год на місяць

RENOGY швидко стає кращим джерелом для сонячних панелей, комплектів, акумуляторів та аксесуарів для керування сонячною енергією. Компанія, що базується в США, де виробляється продукція, широко відома і шанована за інновації та якість.

Скільки сонячних панелей мені потрібно для 1000 кВт-год на місяць?

Кожен сонячний розрахунок починається з навантаження, в даному випадку 1000 кВт-год. Перш ніж розраховувати кількість сонячних панелей, потрібно визначити, скільки кіловат сонячної енергії буде потрібно.

Це звучить просто, але є кілька речей, які потрібно знати.

Перш за все, сонячні панелі не виробляють однакову потужність в різних місцях. це сильно залежить від освітленості, або енергії сонця, у вашому географічному розташуванні.

По-друге, теоретична вихідна потужність масиву сонячних панелей ніколи не є тим, що ви насправді отримуєте! Це пов’язано з тим, що у всіх сонячних енергетичних системах є втрати. Ці втрати можуть становити близько 23% від загальної потужності, тому вони не є незначними.

Інфографіка. Розмір сонячних панелей враховує 10 основних фотоелектричних втрат

Безумовно, найбільшим фактором, що впливає на продуктивність сонячних панелей, є освітленість, яка залежить від географічного розташування.

Два наведених нижче приклади показують різницю в кількості сонячних панелей, необхідних для будинку, що споживає 1000 кВт-год на місяць, в Сан-Франциско, Каліфорнія, і Глазго, Великобританія.

Скільки сонячних панелей мені потрібно для 1000 кВт-год на місяць у Сан-Франциско, Каліфорнія?

На те, скільки сонячних панелей потрібно для вироблення 1000 кВт-год у Сан-Франциско, дуже сильно впливає висока інтенсивність сонячного випромінювання

Розрахунок сонячних панелей для Сан-Франциско:

 • Місто: Сан-Франциско
 • Енергоспоживання будинку: 1000 кВт-год на місяць
 • Втрати сонячної системи: 23% (так само, як і при множенні потреби в енергії на 1).4)
 • Необхідна сонячна енергія на місяць: 1000 кВт-год х 1.4 = 1400 кВт-год/місяць
 • Необхідна сонячна енергія на рік: 1400 кВт-год х 12 = 16800 кВт-год
 • Опромінення в Сан-Франциско, Каліфорнія = 2089.1 пікова сонячна година / рік
 • Необхідний розмір сонячної системи: 16800 кВт-год/2089.1 PSH = 8.042 кВт
 • Скільки потрібно сонячних панелей потужністю 300 Вт?: 8042 Вт/300 Вт = 27 сонячних панелей

Який термін окупності сонячної системи в Сан-Франциско?

Витрати на встановлення сонячної електростанції в СФ складають близько 2.5 за кВт, тому вартість 8.Система потужністю 042 кВт коштуватиме близько 20000.

У наведеному нижче розрахунку я покажу, скільки років знадобиться для відшкодування капітальних витрат:

 • Вартість електроенергії для житлових будинків у Сан-Франциско за кВт-год = 25.7 центів/кВт-год
 • Річна економія = використання енергії х вартість електроенергії = 12000 кВт-год х 25.7 = 3084 / рік
 • Час окупності сонячної енергії для Сан-Франциско = вартість сонячної енергії / річна економія = 20000/3084 = 6.5 років

Сонячні панелі Renogy. інновації відповідають якості

Скільки сонячних панелей мені потрібно для 1000 кВт-год на місяць у Глазго, Великобританія?

Повинна бути велика різниця в кількості сонячних панелей, необхідних в Глазго, тому що освітленість набагато нижча, ніж в Каліфорнії. див. скріншот з GlobalSolarAtlas.інформація нижче:

Скільки сонячних панелей вам знадобиться для виробництва 1000 кВт-год в Глазго, Великобританія?

Пряме нормальне опромінення 678.8 кВт-год/м2/рік (також звані піковими сонячними годинами) у Глазго більш ніж у 3 рази менше, ніж у Каліфорнії. Тепер давайте зробимо розрахунок ще раз:

Розрахунок сонячних панелей для Глазго, Великобританія:

 • Місто: Глазго, Великобританія
 • Домашнє енергоспоживання: 1000 кВт-год на місяць
 • Втрати сонячної системи: 23% (так само, як якщо помножити потребу в енергії на 1.4)
 • Сонячна енергія, необхідна на місяць: 1000 кВт-год х 1.4 = 1400 кВт-год/місяць
 • Необхідна сонячна енергія на рік: 1400 кВт-год х 12 = 16800 кВт-год
 • Освітленість в Глазго, Великобританія = 678.8 пікових сонячних годин на рік
 • Необхідний розмір сонячної системи: 16800 кВт-год/678.8 P.S.H = 24.75 кВт
 • Скільки потрібно сонячних панелей потужністю 300 Вт?: 24750 Вт/300 Вт = 82 сонячні панелі!

Очевидно, що це величезна різниця і, ймовірно, не варто встановлювати сонячні панелі в Шотландії.

Скільки енергії споживає середньостатистичний будинок?

1000 кВт-год. це недалеко від середньомісячного споживання в США для типового будинку, яке становить 900 кВт-год/місяць. Це дорівнює приблизно 30 кВт-год на день.

Як розрахувати кВт-год?

Можна оцінити енергетичні потреби будинку в кВт-год, але це не дуже точно. Вам доведеться скласти всі потужності “нормальних” приладів (ви побачите, що я маю на увазі під “нормальними” пізніше в цій статті).)

Вам також потрібно здогадатися, скільки годин на день буде використовуватися конкретний прилад. Як бачите, підхід не надто точний.

Те, що я називаю “нормальними” приладами. це прилади з постійною потужністю i.e. ви вмикаєте його, і він споживає постійну кількість енергії у ватах.

Скільки сонячних панелей потрібно для роботи кондиціонера?

Деякі прилади не такі. Якщо прилад використовує компресор, наприклад, холодильник, тепловий насос, морозильна камера або кондиціонер, то не так очевидно, яке середнє енергоспоживання.

Ці типи приладів працюють циклічно. Тобто, іноді вони працюють, іноді зупиняються, а іноді запускаються. Двигуни компресорів схильні до перенапруги.

З вищезазначеної причини часто важко оцінити середнє споживання електроенергії. Найкращий спосіб. просто взяти минулорічне споживання енергії з вашого рахунку за комунальні послуги, що буде гарною оцінкою того, що ви використовуєте.

Чи багато 50 кВт-год на день??

Так, 50 кВт-год. це досить багато. Середнє споживання енергії домогосподарствами в США становить 11000 кВт-год на рік, що дорівнює 916 кВт-год на місяць або трохи більше 30 кВт-год на день.

Отже, 50 кВт-год. це майже 1.У 7 разів більше, ніж у середньому по США.

Скільки кВт-год на день є нормою?

“Норма” значною мірою залежить від типу та розміру вашого будинку, а також його розташування.

Будинки в дуже жарких або дуже холодних місцях, ймовірно, будуть використовувати більше електроенергії, особливо якщо використовуються реверсивні блоки змінного струму. Середній показник у США становить близько 30 кВт-год на день, але використання в різних штатах може сильно відрізнятися.

Таблиця. Порівняння споживання кВт-год на добу для 20 штатів США

Середнє використання кВт-год на місяць

Скільки сонячних панелей мені потрібно для автономної електростанції?

Автономне життя означає, що ви повністю від’єднуєте свій будинок та електроприлади від національної електромережі. Якщо ви коли-небудь замислювалися про це, то я впевнений, що одним з перших питань, яке ви собі задали, було: “Скільки сонячних панелей потрібно?”: Скільки сонячних панелей мені потрібно для автономного живлення?? Відповідь, яку ви незабаром знайдете, є дещо складною і залежить виключно від індивідуальних енергетичних потреб вашого будинку. У цій статті я хочу провести вас через весь процес визначення вимог до сонячної системи, і в кінці ви будете знати, скільки фотоелектричних панелей вам знадобиться для автономного живлення вашого будинку.

Що означає бути автономним?

скільки, сонячних, панель, потрібно, 1000

Автономне життя. це характеристика житла та способу життя. Термін “автономний” може асоціюватися з людьми, які вирішили відключити свої будинки від національної електромережі. Сьогодні автономне живлення все ще вважається остаточним шляхом до життя в несприятливих умовах, але це не обов’язково має бути настільки серйозним. Автономне життя може також означати, що люди створюють і використовують власні комунальні послуги, такі як газ, вода та електроенергія, що виробляється сонячними системами (ймовірно, найпопулярніший варіант). Загалом, самодостатні автономні будинки, як правило, популярні (або, скоріше, є необхідністю) в місцях, які більш ізольовані від загальних державних комунальних послуг, таких як електрика. Однак не тільки ізольовані будинки використовують сонячні панелі для виробництва власної електроенергії. Автономне життя також приваблює екологічно свідомих, далекоглядних людей, які хочуть зменшити свій вплив на навколишнє середовище, заощаджуючи при цьому на щомісячних витратах на комунальні послуги.

 • Підсумовуючи, виведення вашого будинку в автономний режим означає, що ви можете створювати/постачати енергію, питну воду, вирощувати їжу та управляти відходами/стічними водами для себе.

Чи можу я працювати поза мережею за допомогою сонячних панелей?

Коли справа доходить до створення та постачання власної електроенергії, можливо, немає більш доступної та ефективної екологічно чистої технології, ніж сонячні панелі.

Здебільшого, перехід на автономне живлення за допомогою сонячних панелей можливий на 100%. Однак, це лише один шматочок головоломки.

Для того, щоб підтримувати здоровий і тривалий спосіб життя поза мережею, вам знадобиться місце для зберігання всієї сонячної енергії, виробленої вашими сонячними панелями.

І так само, як сонячні панелі є найбільш доступними та ефективними для виробництва електроенергії, сонячні батареї / сонячні електростанції є найкращою технологією для зберігання сонячної енергії поза мережею.

Отже, по суті, ви можете працювати поза мережею за допомогою сонячних панелей та певної системи зберігання.

Скільки сонячних панелей мені потрібно для автономного життя?

Кількість сонячних панелей, необхідних для автономного живлення, залежить виключно від наступних факторів:

 • Кількість електроенергії, яку ви використовуєте
 • Кількість корисного простору на даху
 • Кількість прямого денного сонячного світла
 • Тип сонячної панелі, яку ви обираєте

Середній автономний будинок зазвичай потребує близько 7 кВт (або 7000 Вт) потужності, щоб повністю покладатися на власне виробництво енергії.

Сонячні панелі бувають різних видів, форм і розмірів. Два основні фактори, які визначають кількість сонячних панелей, необхідних для автономного живлення, залежать від ваших потреб в енергії та продуктивності кожної панелі.

 • Ефективність панелей оцінюється за стандартних умов тестування (STC): опромінення 1 000 Вт/м2. сонячний спектр AM 1.5 і температурі модулів при 25 °C.

Зазвичай, чим більша панель, тим вища її продуктивність.

Наприклад, 100-ватна сонячна панель зазвичай має розміри 47 x 21,3 x 1,4 дюйма. Сонячна панель потужністю 200 Вт має розміри 64 x 26 x 1,4 дюйма (це приблизні розрахунки).

Чим більший каркас, тим більше фотоелектричних елементів можна встановити всередині нього, а отже, тим вища продуктивність.

Якщо ваші потреби в енергії відповідають середньому показнику, згаданому вище (7 кВт), і ви використовуєте сонячні панелі потужністю 200 Вт, то вам знадобиться приблизно 35 панелей, щоб відключити ваш будинок від електромережі. Або якщо ви використовуєте сонячні панелі потужністю 350 Вт, вам знадобиться 20 панелей.

Щоб отримати уявлення про те, яку площу займуть, скажімо, 35 сонячних панелей, вам потрібно знайти загальну площу будинку.

В США.S, середній дах будинку становить близько 1700 квадратних футів.

 • 35 сонячних панелей займуть більш-менш 389 квадратних футів площі даху вашого будинку. Це залишає більш ніж достатньо місця на випадок, якщо в майбутньому ви додасте додаткові панелі до вашої системи.

Щоб полегшити вам завдання, ми склали цю таблицю, щоб дати вам приблизну оцінку того, скільки сонячних панелей вам знадобиться в залежності від вашої ситуації.

Середньомісячний рахунок за електроенергію

Розмір сонячної системи

Кількість панелей (на основі 200 Вт панелей)

Орієнтовна необхідна площа

Скільки сонячних панелей мені потрібно для живлення мого будинку?

Сонячні системи розраховуються на основі вашого енергоспоживання в кіловат-годинах (кВт-год). Але якщо у вас немає цих цифр під рукою, ця стаття пропонує приблизні розміри системи, засновані на знайомих орієнтирах, таких як квадратні метри або кількість спалень у вашому домі.

Коли люди вперше розглядають ідею переходу на сонячну енергію, одне з найперших питань, яке спадає на думку. “скільки сонячних панелей мені потрібно для живлення мого будинку”?”

Хоча єдиний точний і надійний спосіб визначити розмір сонячної системи базується на вашому особистому енергоспоживанні, ми розуміємо, що не всі мають доступ до цієї інформації. Для тих, хто тільки починає досліджувати сонячну енергетику, ми хотіли б надати орієнтовні розміри систем, засновані на відомих вихідних даних, таких як площа і кількість спалень у вашому будинку, щоб дати вам відправну точку для ваших досліджень.

скільки, сонячних, панель, потрібно, 1000

Перш ніж ми підемо далі, ми повинні уточнити: ці таблиці є оцінками, спроектованими на основі середніх національних показників США. Ваші потреби в енергії можуть відрізнятися від типових для середньостатистичного американського будинку.

Ці таблиці дають орієнтир, який допоможе вам відповісти на попередні питання, наприклад, скільки панелей може поміститися на вашому даху і чи вписується перехід на сонячну енергію у ваш бюджет. Якщо ви вирішите рухатися далі, вам потрібно буде зібрати дані про використання енергії та визначити розмір системи відповідно до ваших індивідуальних потреб.

Методологія

Для розробки цих прогнозів ми використовували дані перепису населення США про середнє енергоспоживання домогосподарств, вартість електроенергії та щільність населення на квадратний фут у США. У всіх випадках, наведені таблиці відображають, скільки сонячних панелей вам знадобиться для повного енергозабезпечення “середнього” американського будинку, виходячи з наявних у нас даних.

Оскільки панелі мають широкий діапазон потужностей, ми навели цифри для двох різних розмірів панелей: 315 Вт і 375 Вт. Якщо ви обираєте панелі з меншою ефективністю, вам знадобиться більше панелей у вашому масиві, щоб досягти цільової кількості виробництва.

Майте це на увазі, якщо вам не вистачає місця. При обмеженій площі даху вам може знадобитися інвестувати в більш ефективні панелі, щоб мати можливість розмістити масив на даху. Ми надали діапазон у наших прогнозах (від 315 Вт до 375 Вт), щоб дати вам уявлення про те, наскільки сильно це впливає на фізичне розташування масиву.

Скільки сонячних панелей мені потрібно, виходячи з площі мого будинку?

Дізнайся площу своєї оселі? Ця таблиця містить перехресні посилання на дані перепису населення США про середню площу домогосподарства та середньомісячне споживання електроенергії американським домогосподарством, щоб оцінити, скільки панелей вам може знадобитися залежно від розміру вашого будинку.

Площа приміщенняТиповий розмір системи# панелей (375 Вт)# панелей (315 Вт)Приклад системи
250 0.66 кВт 2 3 Магазин
500 1.33 кВт 4 5 Цех
750 1.99 кВт 6 7 Магазин
1,000 2.66 кВт 8 9 Магазин
1,250 3.32 кВт 9 11 Цех
1,500 3.99 кВт 11 13 Магазин
1,750 4.65 кВт 13 15 Магазин
2,000 5.32 кВт 15 17 Магазин
2,250 5.98 кВт 16 19 Магазин
2,500 6.65 кВт 18 22 Цех
2,750 7.31 кВт 20 24 Цех
3,000 7.98 кВт 22 26 Магазин
3,250 8.64 кВт 24 28 Цех
3,500 9.31 кВт 25 30 Магазин
3,750 9.97 кВт 27 32 Магазин
4,000 10.64 кВт 29 34 Цех
4,250 11.30 кВт 31 36 Магазин
4,500 11.97 кВт 32 38 Магазин
4,750 12.63 кВт 34 41 Магазин
5,000 13.30 кВт 36 43 Цех

Скільки сонячних панелей мені потрібно, виходячи з кількості спалень у моєму будинку?

Якщо ви не знаєте точно площу вашого будинку, ми також розрахували середній розмір системи, виходячи з кількості спалень у вашому будинку.

Ці оцінки ґрунтуються на дослідженнях NAHB (Національної асоціації будівельників), яка повідомляє, що середній американський будинок має 3.38 спалень. Ми порівняли цю цифру з середньомісячним споживанням електроенергії американським домогосподарством, щоб скласти таблицю нижче.

СпальніТиповий розмір системи# панелей (375 Вт)# панелей (315 Вт)Приклад системи
1 1.94 кВт 6 7 Цех
2 3.88 кВт 11 13 Магазин
3 5.82 кВт 16 19 Цех
4 7.75 кВт 21 25 Магазин
5 9.69 кВт 26 31 Цех
6 11.63 кВт 32 37 Магазин

Скільки сонячних панелей мені потрібно, щоб не платити за електроенергію?

Нарешті, припустимо, що ви платите за електроенергію за середнім тарифом по країні, який становить 13.3 центи/кВт-год. Ось скільки сонячних панелей вам знадобиться, виходячи з ваших середньомісячних рахунків за електроенергію.

Рахунок за електроенергіюТиповий розмір системи# панелей (375 Вт)# панелей (315 Вт)Зразок системи
20 1.08 кВт 3 4 Магазин
40 2.16 кВт 6 7 Магазин
60 3.23 кВт 9 11 Магазин
80 4.31 кВт 12 14 Магазин
100 5.39 кВт 15 18 Магазин
120 6.47 кВт 18 21 Цех
140 7.55 кВт 21 24 Магазин
160 8.62 кВт 23 28 Цех
180 9.70 кВт 26 31 Магазин
200 10.78 кВт 29 35 Магазин
225 12.13 кВт 33 39 Цех
250 13.47 кВт 36 43 Магазин
275 14.82 кВт 40 48 Магазин
300 16.17 кВт 44 52 Магазин
325 17.52 кВт 47 56 Магазин
350 18.86 кВт 51 60 Магазин
375 20.21 кВт 54 65 Магазин
400 21.56 кВт 58 69 Магазин

Скільки сонячних панелей вам потрібно, виходячи з використання кВт-год?

Наведені вище таблиці дають лише відправну точку, щоб допомогти вам зорієнтуватися. Якщо ви вирішите продовжити свій проект, вам потрібно буде пройти більш точний процес розрахунку на основі вашого особистого енергоспоживання.

Використання енергії вимірюється в кіловат-годинах (кВт-год), які можна знайти у вашому щомісячному рахунку за електроенергію.

В ідеалі, ви хочете побудувати свою систему на основі рахунків за електроенергію за останні 12 місяців, щоб врахувати піки та спади у використанні. Рахунки, як правило, вищі влітку та взимку через потребу в кондиціонуванні та опаленні.

У таблиці нижче наведені орієнтовні розміри систем на основі середньомісячного споживання енергії. Це найточніший спосіб визначити розмір вашої системи, тому, якщо у вас є дані про енергоспоживання, ми рекомендуємо почати з цього.

Щомісячне використання кВт-годТиповий розмір системи# панелей (375 Вт)# панелей (315 Вт)Зразок системи
100 0.72 кВт 2 3 Цех
200 1.43 кВт 4 5 Цех
300 2.15 кВт 6 7 Магазин
400 2.87 кВт 8 10 Магазин
500 3.58 кВт 10 12 Магазин
600 4.30 кВт 12 14 Цех
700 5.02 кВт 14 16 Магазин
800 5.73 кВт 16 19 Магазин
900 6.45 кВт 18 21 Магазин
1,000 7.17 кВт 20 23 Цех
1,200 8.60 кВт 23 28 Магазин
1,400 10.04 кВт 27 32 Магазин
1,600 11.47 кВт 31 37 Магазин
1,800 12.90 кВт 35 41 Магазин
2,000 14.34 кВт 39 46 Магазин
2,250 16.13 кВт 44 52 Магазин
2,500 17.92 кВт 48 57 Магазин
2,750 19.71 кВт 53 63 Магазин
3,000 21.51 кВт 58 69 Магазин

Щоб отримати більш точну цифру, перейдіть на наш калькулятор витрат на сонячну енергію та введіть свій поштовий індекс і дані про використання енергії. Ми надамо точний розрахунок вартості та розміру системи, який враховує ваше використання та місцевий клімат.

Sunny Boy SMA 6.Комплект готових сонячних панелей потужністю 9 кВт із захищеним джерелом живлення

  SMA Sunny Boy US Series із захищеним джерелом живлення

 • Денна потужність під час відключень електроенергії
 • Інвертори серії Sunny Boy SP мають функцію безпечного живлення, яка забезпечує денне живлення під час перебоїв в електромережі без акумуляторів. Перше у світі надійне джерело живлення тепер забезпечує до 2 000 Вт (при підключенні до розетки 120 В змінного струму) потенційної потужності, коли мережа відключається, а сонце світить. Безтрансформаторна конструкція забезпечує високу ефективність і малу вагу. Кілька трекерів MPP та OptiTrac™ Global Peak пом’якшують вплив тіні та дозволяють встановлювати систему на складних ділянках. Як світовий лідер у виробництві сонячних інверторів, SMA гарантує надійність лінійки Sunny Boy в довгостроковій перспективі і пишається тим, що надає клієнтам неперевершене обслуговування, яке не має собі рівних.

Лише:

Необов’язково: Монтаж на даху Монтаж на землі nbsp Швидке вимкнення за потреби. 1 за кожну панель)

P/N sma-Mi-345-6900. 6.9 кВт сонячна установка SMA Sunny Boy з сонячними панелями американського виробництва Mission

 • 20. 345 Вт Місія сонячних панелей з чорною рамкою моно MSE345SX5T
 • 1. SMA, Sunny BoySB-6000-US 1-Ph мережевий інвертор, 5000 Вт. Вбудований Ethernet/WLAN
 • Фотоелектричний провід, 10AWG, UL4703 з H4, 600 В постійного струму до краю масиву
 • 4. Арлінгтон, компенсатор натягу, ручка для шнура, 1 отвір, 1/2, з контргайкою
 • 1. Роз’єднувач змінного струму, NEMA 3R, 30А, 240В змінного струму, 2-полюсний, без запобіжника
 • 1. Багатоконтактний інструмент для розблокування MC4
 • 1. Креслення; повна трилінійна схема всього ланцюга постійного струму, а також ліній змінного струму до вашого сервісного входу з лічильником.
 • Платформа моніторингу Smart Connected у комплекті. Програмне забезпечення платформи моніторингу входить до комплекту, але вимагає підключення до інвертора через Wi-Fi.

Технологія американського виробництва, легко замовити, швидка доставка, спрощена установка.

скільки, сонячних, панель, потрібно, 1000

Sunny Boy. це безтрансформаторний сонячний інвертор, який перетворює постійний струм сонячної батареї в сумісний з мережею змінний струм і подає його в електромережу. Sunny Boy. це багаторядковий інвертор, який має дві вхідні області, A і B, кожна з яких має свій власний MPP-трекер. Інвертор постійно визначає точку максимальної потужності та відповідно контролює напругу на сонячних модулях. Два окремі MPP-трекери дозволяють підключати різні сонячні панелі до вхідних зон A і B. Сонячні батареї можуть відрізнятися за кількістю сонячних модулів, їх орієнтацією на сонце і затіненням. Ми наполегливо рекомендуємо, щоб завдання, описані в інструкції з монтажу сонячної системи, виконувалися тільки кваліфікованими фахівцями. Кваліфікована особа повинна володіти наступними навичками: знання принципу роботи та експлуатації інвертора, навчання тому, як боротися з небезпеками та ризиками, пов’язаними з установкою та використанням електричних пристроїв, а також знання та дотримання наданих планів сонячних батарей та інструкцій по установці, а також всіх заходів безпеки.

Інсталяційна та технічна документація

SMA 6.Системне рішення потужністю 9 кВт з монопанелями Mission американського виробництва

Виробництво = 931 Вт на місяць Припущення: 345 Вт потужність панелі STC [заводська потужність] при 5 сонячних годинах (в середньому).

SMA із захищеним джерелом живлення

NEC 2014 690.12 визначає вимогу до швидкого вимкнення сонячних систем, встановлених на будівлях [Тільки для будівель].

Інвертор SMA Sunny Boy серії SP поставляється в стандартній комплектації з розширеними функціями, такими як можливість роботи поза мережею і повний функціонал управління мережею. Сонячні системи зобов’язані за кодом відключатися від електромережі при відключенні електроенергії. Традиційно це означало, що ваша система буде постачати нульову енергію до вашого будинку, але це не так. SMA стала першопрохідцем у розробці безпечного джерела живлення (SPS), яке буде продовжувати подавати енергію від вашої сонячної системи до вашої розетки, коли світить сонце, навіть коли електроенергія відключається. Спеціальна розетка підключена безпосередньо до інвертора, що забезпечує безпеку і гарантує доступність енергії, коли вона найбільше потрібна. SPS забезпечує до 2 000 Вт потенційної потужності, коли мережа вимикається, а сонце світить.

Надійна робота від джерела живлення

До інвертора можна підключити зовнішню розетку та вимикач, щоб активувати розетку. У разі збою в електромережі розетка живить навантаження струмом від сонячної системи. Коли розетка активується за допомогою перемикача, на навантаження подається струм від сонячної системи. Інвертор автоматично регулює подачу енергії на розетку в залежності від сонячного випромінювання на геліосистему. Коли розетка активована і на навантаження подається струм від сонячної системи, інвертор відключається від електромережі і не подає живлення в електромережу.

Потужність = економія на рахунках за електроенергію.

Кілька незалежних вхідних каналів Sunny Boy, кожен з яких оснащений SMA OptiTrac™ Global Peak, означають сотні конфігурацій струн для гнучкого проектування системи, вирішуючи проблеми складних дахів і затінення. Інвертори серії SMA Sunny Boy SP відрізняються спрощеною конструкцією, що означає зниження витрат на домашні сонячні установки. Sunny Boy US оснащений вбудованим роз’єднувачем постійного струму, що спрощує установку і забезпечує безпечну роботу системи.

Відповідність SMA California Rule 21. це швидко і просто! Натисніть на вкладку “Відео” ⇑ над розділом “Що в машині”, щоб дізнатися більше.

Наразі Правило 21 CA регулює підключення до електромереж CA HI Правило 14H для всього обліку чистої енергії для всіх проектів, дозволених та схвалених для підключення до електромереж. Ця зміна була розроблена з метою створення стандарту для інверторів, більш пристосованих до роботи з нестабільною електромережею. Навіщо це потрібно? Комунальні компанії стикаються з більш високими темпами проникнення сонячної енергії, а в деяких випадках насичуються і потребують додаткового низько-/високочастотного проходження. Використовуючи так звані “розумні” інвертори, функціональність утримує напругу мережі від коливань або діє як амортизатор, результатом чого є автоматична стабілізація напруги в мережі.

Персональний технічний консультант

Питання з кресленням або просто застрягли? Не хвилюйтеся, ми прикриємо вашу спину і будемо тут, щоб допомогти, коли у вас виникнуть питання про придбаний комплект. Для замовлень від 2,000.00 Капітан групи технічного відділу продажів буде закріплений за вашим обліковим записом. Завдання вашого технічного консультанта полягає в тому, щоб координувати всі частини вашого замовлення та працювати з вами протягом усього процесу. Ця підтримка допомагає, тому що ми надаємо вам єдину контактну особу, до якої ви можете звертатися з будь-якими питаннями. Звернення до служби технічної підтримки не замінює гарантійну технічну підтримку від виробника. “Зроби сам” означає, що ви берете на себе відповідальність за прочитання та дотримання принципової електричної схеми та інших інсталяційних документів перед тим, як розпочати установку.

ПРИМІТКА: Для отримання детальної підтримки після встановлення клієнт повинен мати бажання або можливість підключитися до платформи моніторингу SMA Smart Connected. Програмне забезпечення платформи моніторингу безкоштовне, але вимагає підключення до інвертора через Wi-Fi.

Місія сонячних панелей 19.1% ефективності панелі

Комплект Blue Pacific Solar® SMA America оснащений панелями Mission. Компанія Mission Solar Energy з гордістю збирає сонячні батареї в США, головний офіс знаходиться в Сан-Антоніо, штат Техас, а виробництво модулів. на місці. Працьовита команда Mission Solar називає Техас своїм домом і присвячує себе виробництву високоякісної сонячної продукції. Наш ланцюжок поставок включає місцевих та вітчизняних постачальників. 25-річна гарантія, внесена до реєстру UL.

Потрібна допомога з дозвільними документами?

  Послуга отримання дозволу на сонячну енергію

 • Послуга оформлення дозвільних документів Blue Pacific Solar® пропонується як додаткова послуга тільки для тих клієнтів, які купують наші мережеві або автономні пакети з 18 панелей [мінімум] або більше. Послуга отримання дозволу на будівництво доступна для більшості штатів, щоб допомогти вам пройти процес отримання дозволу на будівництво у вашій місцевій юрисдикції. Наша команда професійних дизайнерів може надати документи, креслення та досвід, необхідні для роботи з будь-яким будівельним відділом по всій країні.

Система відповідає вимогам. 26% Федеральний податковий кредит на сонячну енергію. також можуть застосовуватися податкові кредити штатів

  Федеральний податковий кредит на сонячну енергію

 • Федеральний податковий кредит на сонячну енергію, також відомий як інвестиційний податковий кредит (ITC), дозволяє платнику податків вимагати кредит у розмірі 26 відсотків для кваліфікованої системи, розташованої в США, яка знаходиться у власності та використовується платником податків як резиденція.

Опції Аксесуари

Інсталяційні пакети для саморобних сонячних електростанцій з автономним живленням, що працюють від електромережі

Захоплення “зроби сам” (DIY) навряд чи можна назвати божевільним, якщо врахувати приголомшливу економію коштів, що виникає в результаті цієї тенденції по всій країні. Насправді, багато хто не назвав би це трендом, а лише поверненням до практичного ноу-хау минулих років, коли люди просто робили все самі і пишалися своєю роботою! Проте лише деякі проекти “зроби сам” є настільки ж економічно вигідними та інвестиційно привабливими, як встановлення сонячної системи.

Ера сонячної енергії, як багато хто каже, вже настала. Від дивовижних нових сонячних продуктів, таких як системи резервного копіювання змінного струму та високоефективні мікроінвертори, до банків сонячних панелей, які забезпечують електроенергією наші будинки і, зрештою, навіть наші міста, сонячна революція, можливо, вже почалася всерйоз. Проте для більшості людей те, як насправді працює сонячна енергія, залишається загадкою. Як ці панелі перетворюють сонячне світло в енергію, яку домовласники можуть використовувати для живлення своїх приладів і будинків, що в кінцевому підсумку захищає навколишнє середовище і призводить до зниження рахунків за комунальні послуги та економічної свободи?

Від фотона до електрона

Тож як, здавалося б, проста на вигляд панель використовує сонячне світло і перетворює його в електрику?? Сонячні панелі містять фотоелектричні елементи. Саме в цих фотоелементах відбувається перетворення світла в електрику. Елементи повинні бути виготовлені з такого матеріалу, як кремній або подібного одноклітинного напівпровідникового матеріалу. Коли світло потрапляє в комірки, напівпровідник витягує з нього енергію у вигляді електронів і дозволяє їм протікати через матеріал. По суті, цей потік насправді є струмом. Хоча поглинання світла клітиною достатньо для вивільнення електронів, клітини також містять електричне поле, яке може направляти електрони туди, куди їм потрібно. Потім струм спрямовується в нижню частину панелі, де він може бути зібраний і витягнутий для використання ззовні.

Атомарно кажучи

Більшість людей не думають про частинки, але світло насправді потрапляє на фотоелектричні елементи у вигляді фотонів. Коли кожен фотон потрапляє на фотоелемент, він віддає електрон. Хоча це дещо спрощено, це дійсно є моментом перетворення. Звільнений електрон поглинається кремнієм, де він перетікає з іншими електронами в струм; таким чином, народжується електрика. Деякі вчені кажуть, що справжня складність полягає в тому, щоб підсилити клітину електричним полем, щоб змусити всі ці електрони вишикуватися в лінію і потекти у вигляді струму в потрібному напрямку: ввести кремній.

Роль напівпровідника

Кремній широко використовується в якості напівпровідника для сонячних батарей. Але він повинен робити більше, ніж просто поглинати фотони; він повинен використовувати електричне поле і змусити їх рухатись струмом. Крім того, він повинен бути виготовлений з домішками, тому що чистий кремній не впорається з цим завданням сам по собі. Фосфор і бор додаються в процесі, який називається легуванням, і разом ці елементи в своїй атомній взаємодії створюють електричне поле, необхідне для переміщення електронів із заданим струмом, який їм потрібен для протікання.

Від панелі до холодильника

Після того, як фотони перетворюються в електрику, панелі спрямовують цю енергію для живлення будинку. Деякі будинки, незалежні від електромережі, повинні покладатися на акумуляторні батареї для зберігання енергії, але їм також може знадобитися резервний генератор, коли є занадто великий попит на розмір системи. Багато людей використовують сонячну енергію в тандемі з комунальними компаніями, щоб мати зручне резервне джерело живлення в періоди коливань енергії. Це партнерство з мережевим обліком трохи задіяне, але воно також розвивається, щоб стати більш ефективним, оскільки все більше і більше людей обирають сонячну енергію для забезпечення основної частини електроенергії для своїх будинків.

Сонячні панелі

Само собою зрозуміло, що сонячні панелі є важливим елементом сонячної енергетичної системи. Власне, те, що вам, ймовірно, знадобиться, називається сонячною батареєю. Це тому, що кожна панель генерує невелику кількість електроенергії. Кількість панелей, що входять до складу сонячної батареї, залежить від того, скільки енергії вам потрібно згенерувати. Фотоелектричні модулі, які часто називають сонячними панелями, перетворюють світлову енергію в постійний електричний струм (DC). Як твердотільні пристрої, сонячні панелі не мають рухомих частин і є надзвичайно надійними та довговічними у порівнянні з будь-якою іншою генераторною електронною технологією. Хоча сонячні панелі в останні роки стали дещо комерціалізованими, існують важливі відмінності у формі, якості та продуктивності, які можуть вплинути як на час встановлення, так і на довгострокову продуктивність системи. На нашому сайті представлено широкий вибір високоякісних полікристалічних та монокристалічних сонячних панелей з різноманітними характеристиками та низькими цінами, які підійдуть практично для будь-якого проекту домовласників.

Сонячні панелі бувають двох типів: монокристалічні та полікристалічні. Якщо власник будинку або дачі хоче, щоб його сонячна установка була прив’язана до електромережі, автономною або аварійною, кожна з цих систем починається з вибору сонячних панелей. Монокристалічні сонячні панелі, як правило, мають вищу ефективність, але вони мають тенденцію швидше руйнуватися в спекотних умовах. Полікристалічні іноді вважаються кращим вибором для теплого клімату, але правда полягає в тому, що обидва типи панелей настільки схожі, що відмінності між ними практично не варто порівнювати.

Яку сонячну панель вибрати? Вихідна потужність, напруга і профіль струму сонячних панелей визначають кількість необхідних панелей і те, які інвертори або контролери заряду можуть бути використані. Невеликі автономні комплекти для будинків або кают часто потребують вихідних панелей на 12 В постійного струму для безпосередньої зарядки акумуляторів та/або управління навантаженнями постійного струму. Більші сонячні панелі з вихідною напругою від 24 до 50 В постійного струму частіше використовуються в мережевих домашніх системах, де для роботи інвертора потрібна висока напруга постійного струму. Якщо у вас є дах або наземний простір з обмеженими проблемами затінення, більші сонячні панелі можуть забезпечити кращу інвестицію, оскільки вартість вата дешевша, ніж менші фотоелектричні панелі.

Підключатися до електромережі чи ні, або і те, і інше. ось у чому питання

Фотоелектричні системи можна розділити на дві категорії: автономні та прив’язані до електромережі. В автономних системах енергія, вироблена сонячними панелями, повинна відповідати щоденним потребам будинку або каюти, а енергія зберігається в наборі акумуляторів. У сонячних системах з прив’язкою до електромережі місцева комунальна компанія функціонує в основному як акумуляторна батарея протягом ночі. В Америці більшість сонячних систем прив’язані до електромережі, і вся надлишкова електроенергія, що виробляється, повертається назад в електромережу, звідси і термін “мережевий облік”.

Коли ви чуєте термін “автономні”, який є синонімом автономних систем, ви можете уявити собі сільське життя першопрохідців у хатині з небагатьма сучасними зручностями. Насправді, це не обов’язково так. Хоча це правда, що автономної сонячної енергії зазвичай недостатньо для живлення електричної системи опалення та охолодження, якщо тільки ви не виграли в лотерею або не працюєте на Уолл-стріт, майже всі інші прилади можна адекватно живити за допомогою правильно сконфігурованої автономної системи. Просто почніть з щоденного бюджету на електроенергію та підберіть відповідні компоненти, щоб задовольнити ваші потреби в енергії. Відвідайте нашу сторінку про життя поза мережею, щоб отримати чудову інформацію, яка допоможе вам спланувати правильну систему для вас.

Механічні характеристики сонячних панелей, такі як розміри, профіль рами та статичне навантаження, а також місця заземлення та монтажу, необхідно враховувати при проектуванні домашньої сонячної системи, підключеної до електромережі або автономної системи. Колір рами та задньої панелі також може мати значення для клієнтів, які хочуть зробити це самостійно. Сонячні панелі з чорною рамою дуже популярні, оскільки естетика панелі дуже добре поєднується з багатьма варіантами покрівлі.

Конструкції для кріплення сонячних батарей, стійки та трекери

Сонячні кріплення та сонячні трекери майже так само важливі, як і самі панелі. Сонячні кріплення забезпечують стабільність, необхідну для того, щоб ваші панелі залишалися на місці. Сонячні трекери дозволяють автоматично орієнтувати панелі для отримання максимальної користі від сонячних променів. Дахові та наземні модульні стелажі IronRidge, SnapNrack та UniRack, які ми продаємо, були розроблені командами інженерів, які працюють з монтажниками на місцях, щоб забезпечити швидке та ефективне встановлення.

Outback, Magnum Energy, Enphase і SMA; інвертори змінного струму з чистою синусоїдою

Електричний струм, що генерується вашою сонячною батареєю, буде постійним струмом, або електроенергією постійного струму. Більшість електроприладів працюють на змінному струмі, або електроенергії змінного струму. Інвертор перетворює постійний струм вашої сонячної батареї в змінний струм, який можуть використовувати ваші електроприлади. Постійний струм рухається лише в одному напрямку, а змінний струм чергується туди-сюди. Без інвертора ви будете змушені переробляти проводку в будинку і купувати дорогі прилади, що працюють на постійному струмі, замість дешевших приладів масового виробництва, призначених для звичайного домашнього джерела живлення. У деяких випадках прилади, що працюють на постійному струмі, будуть недоступні, і вам доведеться обійтися без певних приладів. Якщо ви маєте намір жити поза мережею, вам слід розглянути можливість використання пропану для живлення таких приладів, як печі та холодильники. Опалюйте пелетами або дров’яною піччю, але переконайтеся, що це високоефективні модулі, які використовують менше палива.

Акумулятори глибокого циклу, монітор заряду та контролери сонячного заряду

Без системи акумуляторів глибокого циклу ви не зможете зберігати електроенергію, яку генерує ваша сонячна електростанція. Це означає, що ви будете мати електроенергію лише тоді, коли світить сонце. Акумулятори глибокого циклу спеціально сконфігуровані для частого заряджання та розряджання в системах з високим навантаженням, таких як сонячні електростанції. Монітор батареї забезпечує візуальний контроль електроенергії, виробленої та збереженої вашою сонячною енергетичною системою, в той час як контролер сонячного заряду керує процесом заряджання ваших акумуляторів глибокого циклу, гарантуючи, що вони отримують саме ту кількість енергії, яка необхідна, але контролюється та регулюється протягом усього дня.

Акумуляторні кабелі, фотоелектричні дроти AWG / роз’єми MC4, з’єднувальні коробки, роз’єднувачі змінного струму; аксесуари для балансування системи розподілу електроенергії.

Ці невеликі предмети є незначними, але важливими для того, щоб ваш комплект сонячних панелей працював. Вам знадобляться, серед іншого, сонячна комбінована коробка, панель вимикачів змінного струму, коробка вимикачів постійного струму, вимикачі постійного струму, кабелі для акумуляторів, дистанційний датчик температури, провід змінного та постійного струму та кабелі для сонячної енергії. Кабелі та роз’єми на сонячних панелях потужністю понад 80 Вт, які ми пропонуємо, як правило, виготовляються з фотоелектричним дротом у розподільній коробці панелі, що відповідає стандарту UL 1703. Це може заощадити час під час встановлення. Модулі з кабельними роз’ємами MC4 повністю водонепроникні при підключенні, захищені від дотиків і розраховані на напругу до 600 вольт постійного струму і 30 ампер. Важливо пам’ятати, що фотоелектричні кабелі не можуть бути безпечно відключені під навантаженням. Всі наші мережеві та автономні вихідні кабелі виготовлені зі стійкого до ультрафіолетового випромінювання дроту, що входить до переліку UL 854. Ви також можете додати інші сонячні аксесуари. Blue Pacific Solar® також пропонує різноманітні кабельні адаптери, які дозволяють використовувати оптимізатори або мікроінвертори, які можуть бути недоступні з тим же типом роз’єму, що і модуль, обраний для роботи.

Домашній аварійний резервний генератор

Якщо вас турбують відключення електроенергії, зверніть увагу на автономні електрогенератори Blue Pacific Solar® та попередньо змонтоване обладнання для електростанцій. Резервний сонячний генератор може забезпечити вам душевний спокій під час перебоїв в подачі електроенергії, відключення електроенергії або інших надзвичайних ситуацій, пов’язаних з погодними умовами. З системою прив’язки до електромережі, коли електроенергія відключається, ваша сонячна електростанція не функціонує, ви будете буквально в темряві без резервного генератора або акумуляторної батареї для живлення основних навантажень. Ваш резервний сонячний генератор автоматично переключиться на акумуляторну батарею, щоб у разі відключення електроенергії, коли мережа вийде з ладу, він негайно перейняв на себе відповідальність. Наші сонячні генератори розроблені у вигляді компактних комплектів, які працюють від резервних батарей, підключених до інвертора змінного струму.

Системи резервного живлення з підключенням до мережі змінного струму

До недавнього часу у власників будинків з мережевими системами було небагато варіантів використання енергії від сонячних панелей під час відключення електроенергії. На нашій сторінці резервної сонячної енергії ми пропонуємо ряд автономних аварійних комплектів резервного живлення змінного струму, які використовують вашу існуючу сонячну систему з нашою системою змінного струму для забезпечення електропостачання вашого будинку в разі відключення електроенергії. Система з підключенням до мережі змінного струму буде отримувати енергію від ваших сонячних панелей і використовувати її для зарядки акумуляторної батареї, яка, в свою чергу, буде живити ваші основні навантаження. Крім того, SMA Sunny Boy 3000TL-US / 4000TL-US / 5000TL-US. це новий інноваційний дизайн та наступний крок у продуктивності для сертифікованих UL інверторів. Унікальна функція забезпечує денне живлення від ваших сонячних панелей навіть у разі відключення електромережі, без потреби в акумуляторах.

DIY (Зроби сам) позамережеві / мережеві комплекти сонячних панелей та попередньо підключені домашні пакети резервного живлення. Сонячна енергія може зарядити ваше життя, створюючи робочі місця в новій економіці. Щодня технічні консультанти з продажу Blue Pacific Solar® наполегливо працюють над розробкою нових способів допомогти домовласникам у всьому світі; подивіться, що безкоштовна енергія сонця може зробити для їхнього життя.

Повний посібник з розрахунку сонячних панелей

Сонячна енергія. це стале енергетичне рішення, і мета полягає в тому, щоб максимально використати її та зменшити залежність від електромережі. Хоча перехід на сонячну енергію здається простим, розрахунок кількості необхідних сонячних панелей може бути складним завданням.

Під час розрахунку сонячних панелей потрібно враховувати безліч факторів, які необхідно мати на увазі. До них відносяться географічне розташування, енергоспоживання будинку, кількість пікових годин сонця і т.д.

скільки, сонячних, панель, потрібно, 1000

Якщо ви живете в місці, де мало пікових годин сонячного світла, розгляньте можливість придбання Сонячні панелі Jackery SolarSaga з високим коефіцієнтом перетворення. Ці сонячні панелі можуть перетворити більшу частину сонячної енергії в корисну електроенергію.

Але перш ніж купувати сонячні панелі для своїх потреб, прочитайте цей посібник. Цей посібник допоможе вам розрахувати потужність навантаження, вихідну потужність, споживання енергії, час резервного живлення тощо., як правильно вибрати сонячні панелі, щоб зробити оптимальний вибір.

Що таке сонячна панель?

скільки, сонячних, панель, потрібно, 1000

Сонячна панель (також звана фотоелектричним елементом або фотоелектричною панеллю). це пристрій, який перетворює енергію сонця в електрику. Згенерована енергія потім використовується для зарядки електростанцій, які живлять всі ваші електроприлади.

Сонячні панелі складаються з окремих сонячних елементів, що складаються з кремнію, фосфору та бору. Коли фотони сонячної енергії потрапляють на поверхню сонячної панелі, вони вибивають електрони, створюючи спрямований струм.

Постійний струм безпосередньо передається від сонячних панелей до електростанції, де інвертор перетворює його на змінний струм. Використовуючи комбінацію електростанцій та сонячних панелей, ви можете швидко заряджати електроприлади вдома або під час пригод на природі, коли ви знаходитесь далеко від електромережі.

Переваги сонячних панелей

Сонячні панелі. це чисте та поновлюване джерело енергії для власників будинків та любителів відпочинку на природі. Нижче наведені переваги використання сонячної панелі та електростанції для заряджання ваших приладів.

 • Чиста зелена енергія: сонячні панелі не виділяють токсичних парів при перетворенні сонячної енергії в електрику. Отже, вони є чистим, зеленим джерелом енергії, яке зменшує ваш вуглецевий слід.
 • Нульове обслуговування: сонячні панелі легко чистити та обслуговувати. Все, що вам потрібно зробити, це витерти пил м’якою чистою ганчіркою, щоб підвищити її ефективність.
 • Безпечно: на відміну від газових генераторів, сонячні панелі не потребують вугілля чи газу для виробництва електроенергії. Отже, вони досить безпечні для використання в приміщенні.
 • Зменшує високі рахунки за електроенергію: Ви можете живити всі свої побутові прилади за допомогою сонячних панелей та портативної електростанції. Таким чином, відновлювана енергія допомагає зменшити високі рахунки за електроенергію та заощадити гроші.
 • Екологічність: сонячні панелі зменшують викиди парникових газів, таких як вуглекислий газ, оксиди азоту, оксиди сірки тощо., в атмосферу, що робить їх екологічно чистим енергетичним рішенням.

Розрахунок сонячної панелі

Не існує єдиної точної відповіді на питання, скільки сонячних панелей потрібно для будинку. Кожен будинок відрізняється, як і його потреби в енергії. Використання калькулятора сонячних панелей та розуміння різних змінних дає точну оцінку того, скільки панелей вам знадобиться. Деякі важливі фактори, які вам потрібно буде врахувати. це потужність навантаження, використання енергії, час резервування сонячної панелі, ефективність тощо. Давайте обговоримо кожен аспект детально.

Розрахунок потужності сонячної панелі

Як правило, сонячні панелі виробляють від декількох сотень ват до 400 ват на годину. Однак є кілька зовнішніх змінних, які впливають на фактичну потужність панелей.

Деякі важливі фактори включають, скільки годин сонячного світла отримують сонячні панелі, ваше місце розташування та скільки ват ваші панелі можуть виробляти за годину.

Щоб допомогти вам краще зрозуміти, ось математичний розрахунок щоденних ват-годин для сонячних панелей.

Добові ват-години = Середні години сонячного світла × вати сонячної панелі × 85%.

(Оскільки не все сонячне світло перетворюється в електрику, ми протестували, щоб визначити, що сонячні панелі Jackery ефективні на 85%).)

Припустимо, ви живете в місцевості, яка отримує 4 години пікового сонячного світла, а ваша панель має номінальну потужність 200 Вт. У цьому випадку потужність сонячної панелі буде:

Щоденні ват-години = 4 × 200 × 0.85 = 680 Вт-год.

Це означає, що одна сонячна панель потужністю 200 Вт може виробляти близько 680 Вт, залежно від її ефективності.

Наприклад, якщо ви купуєте сонячні панелі Jackery SolarSaga 200W, ви можете насолоджуватися високим коефіцієнтом перетворення та ефективністю. Разом з портативною електростанцією ці сонячні панелі можуть перетворювати сонячне світло в електрику та живити електроприлади.

Розрахунок потужності навантаження

Потужність навантаження. це наступна важлива річ, яку потрібно мати на увазі при покупці системи сонячних панелей. Простими словами, розрахунок потужності навантаження передбачає аналіз ваших потреб в електроенергії шляхом розуміння того, скільки приладів ви хочете зарядити і протягом якого часу.

Щоб розрахувати загальну потужність навантаження електроприладів, потрібно помножити потужність, що використовується кожним приладом, на кількість годин використання на добу. Це дасть вам загальну кількість кВт-год на день для одного приладу.

Наприклад, якщо ви хочете, щоб холодильник працював 6 годин, а він споживає 300 Вт на годину, ось як розрахувати потужність його навантаження.

Потужність навантаження = 300 × 6 = 1800 Вт.

Аналогічно можна розрахувати навантаження всіх інших побутових приладів. Складіть їх, і ви отримаєте загальну потужність, необхідну для одного дня.

Розрахунок використання енергії

Наступним важливим кроком для розрахунку сонячних панелей є визначення середнього споживання електроенергії у вашому домі та використання енергії. Кількість енергії, яку прилад використовує за годину, називається енергоспоживанням.

Щоб отримати приблизне значення використання енергії, вам потрібно визначити щоденне використання кВт-год, пікові години сонячного сяйва тощо.

Ось як ви можете це розрахувати:

Крок 1: Розрахуйте використання кВт-год: По-перше, вам потрібно зібрати використання кіловат-годин з ваших рахунків за електроенергію. Потім визначте середньомісячне споживання кВт/год, додавши 12 місяців використання кВт/год і розділивши його на 12. Розділіть отримане число на 30, щоб розрахувати щоденне використання кВт-год.

Крок 2: Визначте пікові сонячні години: Запишіть отримані пікові сонячні години. Пам’ятайте, що не кожне місце отримує однакову кількість та інтенсивність сонячного світла. Щоб максимально використати сонячну енергію, підрахуйте середню кількість сонячних годин, які ви отримуєте, і переходьте до третього кроку.

Крок 3: Розрахунок розміру сонячної системи: Останній крок. визначити розмір або потужність сонячної системи, яка вам знадобиться для живлення електроприладів. Ви можете просто розділити щоденні кВт-год на середню кількість сонячних годин. Потім помножте результат на ефективність панелі, щоб отримати приблизний розмір сонячної системи.

Примітка: Завжди використовуйте високоефективні сонячні панелі з електростанцією для зарядки приладів. Замість того, щоб підключати сотні сонячних панелей, ви можете придбати комбінацію потужних електростанцій з великою ємністю акумуляторів і з’єднати їх з сонячними панелями.

Зверніться до таблиці, щоб визначити потреби в енергії для різних приладів.

Кухонна техніка

Побутова техніка для вітальні

Зовнішні прилади

Відеоігрова приставка

Електрична ковдра

Електричний чайник

РК-монітор

Осушувач повітря

Електрична духовка

Циркулярна пила

Розрахунок часу автономної роботи сонячної батареї

Час резервування інвертора або сонячної електростанції визначає, як довго вона може забезпечувати живлення під час пригод на природі або перебоїв в електропостачанні. Час автономної роботи сонячної електростанції залежить від розміру сонячної батареї та заряду, що споживається приладом.

Ємність акумулятора зазвичай вимірюється в AH (ампер-годинах). Найпоширеніший тип батареї. 12В, що забезпечує 80% ефективності. Чим більший час резервного живлення від сонячної батареї, тим довше ви зможете працювати з пристроями.

Ось як ви можете легко її розрахувати:

Час резервного живлення від батареї = (Батарея AH × 12 В × ефективність батареї) ÷ Загальне енергоспоживання.

Припустимо, ви використовуєте прилад, який споживає 100 Вт енергії. В даному випадку час автономної роботи становитиме (100 AH × 12 V × 0.8) ÷ 100 Вт = 9.6 годин.

Отже, ви можете використовувати пристрій протягом 9.6 годин з батареєю ємністю 100 Ач сонячної електростанції.

Розрахунок вартості сонячної панелі

Зі зростанням популярності систем сонячних панелей багато власників будинків планують використовувати сонячну енергію. Однак варто відзначити витрати, пов’язані з сонячними панелями до переходу на відновлювану енергію.

До основних факторів, які впливають на загальну вартість сонячних панелей, можна віднести тип панелей, які ви бажаєте встановити. Наприклад, якщо ви плануєте встановити монокристалічні сонячні панелі, які мають високу ефективність, вам потрібно буде заплатити кілька додаткових доларів.

Інші фактори, що впливають на розрахунок сонячних панелей, включають розмір, швидкість розмови та інші відповідні характеристики сонячних панелей.

Крім того, ви можете скористатися калькулятором вартості сонячних панелей, щоб визначити загальні витрати.

Розрахунок періоду окупності сонячних панелей

Період окупності сонячних панелей. це оцінка часу, необхідного для того, щоб система сонячних панелей генерувала достатню економію енергії, щоб ви могли компенсувати початкові інвестиції.

Проста формула для розрахунку періоду окупності. це загальна вартість системи, поділена на середньорічну економію енергії.

Період окупності = Загальна вартість системи сонячних панелей ÷ Середньорічна економія енергії.

Припустимо, ви придбали сонячну систему вартістю 20 000, яка допоможе вам зменшити рахунки за електроенергію на 70 на місяць.

У цьому випадку середньорічна економія енергії складе 70 × 12 = 840.

Період окупності = 20 000 ÷ 840 = 24 роки.

Отже, системам сонячних панелей знадобиться 24 роки, щоб повністю компенсувати початкові інвестиції.

Розрахунок ефективності сонячної панелі

Ефективність сонячної панелі, простими словами, являє собою кількість сонячного світла, яку сонячна панель може перетворити в корисну електроенергію. Обчислюється шляхом ділення кількості електроенергії, виробленої сонячною панеллю, на кількість сонця, що потрапляє на сонячну панель.

Ось математичне представлення ефективності сонячних панелей.

Ефективність (%) = [(Pmax ÷ Площа) ÷ 1000] × 100.

Pmax = Максимальна потужність сонячної панелі (вимірюється у ватах).

Площа = Довжина × Ширина сонячних панелей (вимірюється в кв.м.). M).

1000 = Коефіцієнт перерахунку для перерахунку вихідної потужності на одиницю площі з ват на квадратний метр. М до відсотків.

Припустимо, у вас є сонячна панель з максимальною вихідною потужністю 200 Вт і площею поверхні 1.6 m2. Ефективність сонячних панелей буде такою:

Ефективність = [(200 Вт ÷ 1.6 m2) ÷ 1000] × 100% = 12.5%.

У цьому випадку ефективність сонячних панелей становить 12.5%. Тим не менш, він може перетворити 12.5% сонячного світла, що потрапляє на панелі, перетворюється на електрику.

Колір поверхні

Частка падаючої радіації, що поглинається

Залишити відповідь