Розумний сонячний контролер. Розумний сонячний контролер

Victron BlueSolar vs SmartSolar

Victron Energy є провідним виробником сонячного обладнання, в тому числі двох популярних типів контролерів заряду MPPT. Контролери заряду Victron BlueSolar і SmartSolar MPPT доступні в різних розмірах і з різними функціями на вибір, і вони мають багато спільного. Але є одна суттєва відмінність, про яку користувачі сонячної енергії повинні знати, вибираючи між цими двома продуктами. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, що це таке і як це впливає на вашу сонячну електростанцію.

Ключова відмінність: Bluetooth

Єдина основна відмінність між контролерами заряду BlueSolar і SmartSolar. це вбудована функція Bluetooth. Ця функція вбудована тільки в моделі SmartSolar. Можливості Bluetooth надзвичайно зручні, якщо ви хочете використовувати додаток Victron Solar для моніторингу виробництва електроенергії вашої системи. Bluetooth дозволяє контролеру заряду безпосередньо зв’язуватися з додатком на вашому смартфоні, щоб ви могли переглядати дані та статистику щодо вироблення та використання енергії в режимі реального часу.

Але що, якщо у вас вже є контролер заряду BlueSolar MPPT, і ви дійсно хочете мати можливість використовувати додаток Victron Energy на своєму телефоні? Хороша новина полягає в тому, що є просте рішення.

Модернізація контролера заряду BlueSolar

Якщо ви вже встановили контролер заряду BlueSolar і тільки зараз зрозуміли, що він не дозволяє системі підключатися до Bluetooth вашого телефону, не панікуйте; вам не потрібно міняти весь контролер заряду на модель SmartSolar. Замість цього, ви можете дооснастити контролер заряду BlueSolar простим пристроєм-ключем, який увімкне можливості Bluetooth на вашому пристрої. VE.Прямий Bluetooth Smart-ключ можна підключити безпосередньо до контролера заряду BlueSolar, швидко забезпечивши вас цінною функціональністю Bluetooth.

Вимкнення Bluetooth на обох моделях

Що робити, якщо ви хочете вимкнути можливості Bluetooth? Хоча активне з’єднання Bluetooth є зручним, воно дозволяє будь-кому, хто має додаток VictronConnect, який знаходиться в межах досяжності вашого контролера заряду, отримати доступ до ваших даних. Отже, якщо ви збираєтеся на деякий час відлучитися з дому, можливо, ви захочете вимкнути функції Bluetooth на час вашої відсутності, щоб переконатися, що ніхто не втручається у вашу систему.

Для контролера заряду BlueSolar все, що вам потрібно зробити, це від’єднати VE.Прямий Bluetooth Smart-ключ, згаданий вище. Це автоматично вимкне будь-яке з’єднання Bluetooth. Якщо у вас є контролер заряду SmartSolar з вбудованим Bluetooth-з’єднанням, вам доведеться вимкнути функцію Bluetooth у додатку Victron. Відкрийте програму VictronConnect і виберіть контролер заряду у списку пристроїв. Натисніть на значок шестерні у верхньому правому куті, щоб перейти на сторінку налаштувань. Виберіть три крапки у верхньому правому куті та натисніть на “інформація про продукт.” Ви потрапите в меню параметрів, яке дозволить вам вимкнути Bluetooth.

Майте на увазі, що коли Bluetooth вимкнено, ви не зможете переглядати статистику вироблення енергії та інші дані про енергоспоживання. Вам потрібно буде повторно активувати його через додаток або підключити ключ назад, а потім знову підключити додаток вашого телефону до пристрою, перш ніж ця інформація стане доступною.

Що вони мають спільного

Тепер, коли ми обговорили ключові відмінності між цими двома контролерами заряду, давайте поговоримо про те, що вони мають спільного. Обидві моделі поставляються з різними варіантами вихідного навантаження від 1А до 20А і діапазонами напруги акумулятора, які включають 12В, 24В, 36В і 48В. Отже, незалежно від того, чи є у вас контролер заряду BlueSolar або SmartSolar MPPT, у вас не повинно виникнути проблем з пошуком моделі, яка відповідає вимогам вашої системи.

Обидва контролери заряду також пропонують дистанційне ввімкнення та вимкнення та програмовані реле на певних моделях, тому, якщо це функція, яку ви шукаєте у своєму контролері заряду, BlueSolar та SmartSolar можуть надати її. Вони також сумісні з різноманітними аксесуарами Victron Energy, в тому числі з наведеними нижче:

 • Додаток VictronConnect (якщо увімкнені можливості Bluetooth)
 • Коробки для проводів, що закривають і захищають клеми
 • Панелі управління та індикації, включаючи управління MPPT та управління SmartSolar (як BlueSolar, так і SmartSolar пропонують моделі, сумісні з обома типами панелей)
 • Пристрої моніторингу GX (CCGX, Venus GX, Octo GX та Cerbo GX)
 • Кабелі передачі даних (VE.Прямий кабель, кабель RJ45 та USB-VE.Прямий інтеейс)
 • Зовнішні кабелі управління (кабель TX та неінвертуючий кабель)

Якщо ви хочете додати будь-який з цих аксесуарів до вашого контролера заряду, не має значення, чи є у вас контролер BlueSolar або SmartSolar; просто переконайтеся, що саме ваша модель сумісна з потрібним вам аксесуаром, оскільки обидва типи контролерів заряду мають певні відмінності щодо сумісності аксесуарів.

Якщо ви шукаєте контролер заряду для вашої сонячної електростанції, контролери заряду Victron SmartSolar і BlueSolar MPPT є відмінними варіантами. Вони ефективні, надійні та можуть бути доповнені аксесуарами та модернізовані відповідно до ваших потреб. Ви можете знайти ці контролери заряду та багато аксесуарів, згаданих вище, тут: The PowerStore, Inc.

Контролер сонячного заряду Victron 50A

Сонячний зарядний пристрій збирає енергію від ваших сонячних панелей і зберігає її у ваших акумуляторах. Використовуючи новітні, найшвидші технології, SmartSolar максимізує збір енергії, інтелектуально керуючи ним для досягнення повного заряду в найкоротші терміни. SmartSolar підтримує стан акумулятора, продовжуючи термін його служби.

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ, ЩОБ ОТРИМАТИ ПРОПОЗИЦІЮ

Опис:

Сонячний зарядний пристрій збирає енергію від ваших сонячних панелей і зберігає її у ваших батареях. Використовуючи новітні, найшвидші технології, SmartSolar максимізує врожай енергії; інтелектуально керуючи ним для досягнення повного заряду в найкоротші терміни. SmartSolar підтримує здоров’я акумулятора. продовження терміну служби.

Постійно контролюючи напругу і вихідний струм ваших сонячних (PV) панелей, технологія MPPT гарантує, що кожна крапля доступної енергії буде вимита з ваших панелей і зібрана для зберігання. Перевага цього найбільш помітна, коли небо частково затягнуте хмарами і інтенсивність світла змінюється.

Віддалено керуйте та контролюйте широкі можливості зарядного пристрою SmartSolar MPPT з вбудованим Bluetooth, з’єднавши його зі своїм смартфоном або іншими пристроями через VictronConnect. Якщо ваша установка підключена до Інтернету, Victron Remote Management Portal (VRM) забезпечує доступ до повної потужності вашого MPPT в будь-який час і в будь-якому місці. Обидві послуги є безкоштовними для використання. Для віддалених установок. навіть за відсутності інтернет-зв’язку або телефонного сигналу поблизу. ви можете контролювати свій MPPT за допомогою Bluetooth-з’єднання з пристроєм LoRaWAN (широкосмугова мережа з великим радіусом дії), який можна придбати додатково.

Технічні характеристики:

 • Номінальна напруга системи: 12/24В
 • Номінальний струм заряду: 50А
 • Максимальний струм короткого замикання: 60А
 • Максимальна. Напруга холостого ходу фотоелектричної системи: 100 В
 • Максимум. Вхідна потужність фотоелектричної системи: 700 Вт (батарея 12 В); 1400 Вт (батарея 24 В)
 • Ціна: 323.85
 • Вбудований Bluetooth Smart
 • Надшвидке відстеження точки максимальної потужності (MPPT)
 • Удосконалене виявлення точки максимальної потужності в умовах часткового затінення
 • Видатна ефективність перетворення
 • Гнучкий алгоритм заряду
 • Широкий електронний захист
 • Внутрішній датчик температури
 • Додаткове вимірювання напруги та температури зовнішнього акумулятора через Bluetooth

Контролер заряду Victron Energy SmartSolar MPPT 250V 100A

розумний, сонячний, контролер
розумний, сонячний, контролер

Контролер сонячного зарядуСонячний зарядний пристрій збирає енергію від сонячних панелей і зберігає її у ваших акумуляторах. Використовуючи новітні, найшвидші технології, SmartSolar максимізує збір енергії, інтелектуально керуючи нею для досягнення повного заряду в найкоротші терміни. SmartSolar підтримує здоров’я акумулятора, продовжуючи термін його служби.Моделі: 250/60, 250/70, 250/85 250/100 (12/24/36/48В) MPPT: Надшвидкий.

Сонячний зарядний пристрій збирає енергію від сонячних панелей і зберігає її в акумуляторах. Використовуючи новітні, найшвидші технології, SmartSolar максимізує збір енергії, інтелектуально керуючи нею для досягнення повного заряду в найкоротші терміни. SmartSolar підтримує здоров’я акумулятора, продовжуючи термін його служби.

MPPT: Надшвидке відстеження точки максимальної потужності

Постійно відстежуючи напругу і вихідний струм ваших сонячних (PV) панелей, технологія MPPT гарантує, що кожна крапля доступної потужності буде вимита з ваших панелей і зібрана для зберігання. Перевага цього найбільш помітна, коли небо частково затягнуте хмарами, а інтенсивність світла постійно змінюється.

Дистанційний моніторинг та керування

Віддалено керуйте та контролюйте широкі функції зарядного пристрою SmartSolar MPPT за допомогою вбудованого Bluetooth, з’єднавши його зі своїм смартфоном або іншим пристроєм через VictronConnect. Якщо ваша установка підключена до Інтернету, портал дистанційного керування Victron (VRM) забезпечує доступ до повної потужності вашого MPPT в будь-який час і в будь-якому місці; обидві послуги безкоштовні. Для віддалених установок. навіть коли поблизу немає підключення до Інтернету або телефонного сигналу. Ви можете контролювати свій MPPT за допомогою Bluetooth-з’єднання з пристроєм LoRaWAN (широкосмугова мережа дальнього радіусу дії), який можна придбати додатково.

Опціональний дисплей керування SmartSolar

Додавши контрольний дисплей SmartSolar, ви зможете з першого погляду перевірити стан зарядного пристрою та акумуляторної батареї. Просто підключіть його до лицьової панелі зарядного пристрою MPPT, щоб отримати можливість моніторингу та налаштування в режимі реального часу.

Огляд контролера заряду MPPT від Victron

Щоб ви знали, ця сторінка містить партнерські посилання. Якщо ви зробите покупку після натискання на одну з них, без додаткових витрат для вас, я можу заробити невелику комісію.

Це мій практичний огляд контролера заряду Victron SmartSolar MPPT.

розумний, сонячний, контролер

Я провів 3 тижні, тестуючи його самостійно, а також разом з іншими найкращими контролерами заряду MPPT. Я встановив його в сонячну електростанцію і перевірив його простоту використання, вихідну потужність і точність напруги.

Після всього цього, я думаю, що Victron SmartSolar MPPT. найкращий контролер заряду MPPT на ринку. Він дорогий, але вбудований Bluetooth, безкоштовний мобільний додаток і простота налаштування роблять його найбільш зручним MPPT, який я тестував. Для досвідчених користувачів також є безліч налаштувань і розширених функцій.

Найкращий вибір

розумний, сонячний, контролер

Найкращий контролер сонячного заряду MPPT

Victron SmartSolar MPPT був найбільш “plug-and-play” MPPT, який я тестував. Він має безліч попередніх налаштувань для всіх найпоширеніших сонячних батарей. А вбудований Bluetooth дозволяє використовувати безкоштовний мобільний додаток Victron для віддаленого моніторингу вашої сонячної електростанції з телефону.

Номінальний струм заряду: 30A Максимальний. Напруга холостого ходу фотоелектричного перетворювача (Voc): 100V
Напруга акумулятора: 12/24V Типи акумуляторів: LiFePO4, герметичний (AGM), гелевий, залитий, на замовлення
Макс. Вхідна потужність фотоелектричних модулів: 440 ВТ ПРИ 12 В, 880 ВТ ПРИ 24 В Максимальна. розмір дроту: 6 AWG (16 мм2)
Моніторинг Bluetooth: Так (вбудований) Датчик температури: Так (вбудований)

Огляд Victron SmartSolar MPPT

Перші враження

Діставши його з коробки, я вперше помітив, що Victron SmartSolar невеликий і легкий для MPPT.

розумний, сонячний, контролер

Крім того, контролер не має екрану. лише кілька світлодіодних індикаторів, щоб ви знали, на якому етапі зарядки знаходиться контролер.

Зазвичай це обмежує, але вбудований Bluetooth Victron SmartSolar позбавляє від необхідності в екрані. За допомогою Bluetooth ви можете легко контролювати все зі свого телефону. Мені це подобається більше, тому що дає більше інформації та дозволяє здійснювати віддалений моніторинг. Я можу перебувати на кухні та перевіряти стан контролера в підвалі.

Встановлення

Я одразу ж пішов до свого підвалу, щоб встановити Victron у тестовій сонячній енергетичній системі. Чотири гвинти. це все, що вам потрібно для монтажу.

розумний, сонячний, контролер

Після монтажу я підключив контролер до батареї LiFePO4 та сонячної панелі потужністю 100 Вт. Дротові клеми Victron просто чудові. Самі гвинти здаються міцними і довговічними, але клеми трохи заглиблені і розташовані близько один до одного, як на мене.

Однак після встановлення я, як правило, взагалі забуваю про дротяні клеми. І у мене ніколи не було проблем з вислизанням проводів під час налаштування або використання.

Bluetooth

Після підключення Victron до акумулятора та сонячних панелей наступне, що вам потрібно зробити, це завантажити додаток VictronConnect.

Щоб підключити телефон до Victron, просто відкрийте додаток Victron і виберіть контролер заряду зі списку пристроїв. Ось коротке відео про те, як я це роблю:

Примітка: Можливо, вам доведеться ввести пін-код під час першого сполучення з телефоном. Пін-код Victron за замовчуванням. 000000 (шість нулів).

Ви не створюєте пару в налаштуваннях Bluetooth на телефоні. Це інший процес, ніж у більшості Bluetooth-пристроїв.

Тепер ви можете контролювати свою сонячну електростанцію з телефону. Додаток Victron є потужним і надає вам всіляку інформацію про те, скільки енергії виробляють ваші сонячні панелі, а також про напругу акумулятора і зарядний струм.

Наприклад, коли я підключив свій телефон, він показав мені, що моя 100-ватна панель виробляє близько 45 Вт (через легку хмарність).

В якості простого тесту діапазону Bluetooth Victron, я піднявся на другий поверх свого будинку і перевірив, чи буде Bluetooth все ще підключатися. За моїми підрахунками, я знаходився приблизно в 30-35 футах від контролера Victron, і мій телефон все ще чудово підключався. Насправді він показав, що має 2-3 смуги “обслуговування” Bluetooth.’

Точність напруги

Після того, як я випробував Victron сам по собі, мені захотілося протестувати його разом з іншими провідними MPPT-контролерами заряду. На додаток до тестування зручності використання та якості збірки, я перевірив точність напруги кожного контролера за допомогою мультиметра, підключеного до клем акумулятора.

Victron посів перше місце в моєму тесті із середньою розбіжністю напруги лише 0.075 вольт. Більшість інших моделей мали середню розбіжність 0.1-0.2 вольта.

Вихідна потужність

Далі я перевірив максимальну вихідну потужність всіх MPPT при підключенні до сонячної батареї потужністю 200 Вт. Я виміряв вихідну потужність за допомогою Victron BMV-712 Battery Monitor.

розумний, сонячний, контролер

Victron посів перше місце, лише з невеликим відривом. Він видає максимум 146 Вт. Це на 1 Вт більше, ніж у EPEver Tracer BN, який посів друге місце, і на 4 Вт більше, ніж у Renogy Rover, який посів останнє місце.

Я не покладаюся на ці результати через змінні, які я не зміг врахувати, такі як коливання сонячного випромінювання та температури сонячних панелей. Незважаючи на це, було приємно бачити, що Victron посів перше місце, враховуючи його ціну.

Основні характеристики

розумний, сонячний, контролер

Примітка: Ці характеристики стосуються моделі, яку я тестував, SmartSolar MPPT 100/30. Victron має цілу лінійку продуктів SmartSolar з різними межами фотоелектричної напруги, номінальними значеннями струму заряду і сумісними напругами акумуляторів, якщо вам потрібен інший розмір.

 • Номінальний струм заряду: 30А
 • Максимальна напруга відкритого фотоелектричного ланцюга (Voc): 100V
 • Напруга акумулятора: 12/24 В
 • Типи акумуляторів: LiFePO4, герметичні (AGM), гелеві, заливні, кастомні
 • Максимальна вхідна потужність: 440 Вт @ 12 В, 880 Вт @ 24 В
 • Максимальний розмір дроту: 6 AWG (16 мм2)
 • Моніторинг Bluetooth: Так (вбудований)
 • Датчик температури: Так (вбудований)
 • Споживання енергії: 30 мА при 12 В, 20 мА при 24 В
 • Робоча температура:.Від 30 до 60 ° C (від.22 до 140 ° F)

Що мені не сподобалось

Для кого цей контролер заряду не призначений

Яка модель Victron SmartSolar підходить саме вам?

Лінійка продуктів SmartSolar MPPT має безліч варіантів різних номіналів фотоелектричної напруги та струму заряду. Ось коротка порівняльна таблиця деяких найпопулярніших моделей на Amazon:

Victron SmartSolar MPPT 75/15Victron SmartSolar MPPT 100/20Victron SmartSolar MPPT 100/30Victron SmartSolar MPPT 100/50
Максимум. Фотоелектрична напруга 75V 100V 100V 100V
Номінальний струм заряду 15A 20A 30A 50A
Напруга акумулятора 12/24V 12/24/48V 12/24V 12/24V
Максимальне. Вхідна потужність фотоелектричної батареї 220 ВТ @ 12 В, 440 ВТ @ 24 В 290 ВТ ПРИ 12 В, 580 ВТ ПРИ 24 В, 1160 ВТ ПРИ 48 В 440 ВТ ПРИ 12 В, 880 ВТ ПРИ 24 В 700 ВТ @ 12 В, 1400 ВТ @ 24 В
Посилання для покупки Переглянути на Amazon Переглянути на Amazon Переглянути на Amazon Переглянути на Amazon

Кращі альтернативи

Якщо Victron SmartSolar MPPT вам не підходить, ось мої найкращі альтернативи:

 • Victron BlueSolar MPPT 100/30. Victron BlueSolar схожа на Victron SmartSolar, але без вбудованого Bluetooth. Як результат, це досить дешево. І ви завжди можете додати Bluetooth пізніше, придбавши Victron VE.Прямий розумний донгл.
 • Renogy Rover 40A. Я думаю, що Rover 40A. це контролер MPPT з найкращим співвідношенням ціни та якості. Якщо ви не хочете платити великі гроші за Victron, я б рекомендував цей пристрій наступним. Має попередні налаштування для всіх найпоширеніших типів сонячних батарей і дозволяє створювати власні профілі заряду. У нього немає вбудованого Bluetooth, але ви можете додати його, придбавши Bluetooth-модуль Renogy BT-1. Мобільний додаток Renogy був моїм другим фаворитом. Читайте мій повний огляд Renogy Rover MPPT.
 • EPEver Tracer 4215BN. У Tracer BN було моє улюблене обладнання з MPPT, яке я тестував. Він побудований як танк і має мої улюблені дротяні клеми з усіх сонячних контролерів, які я коли-небудь використовував. Він має попередні налаштування для свинцево-кислотних акумуляторів, але не для акумуляторів LiFePO4. Він дозволяє створювати власні профілі зарядки, тому може працювати з літієвими акумуляторами, якщо ви витратите трохи часу на його правильне налаштування.

Підсумок

розумний, сонячний, контролер

Контролер заряду MPPT Victron SmartSolar MPPT був моїм улюбленим з 5 протестованих мною MPPT. Має найкращу точність напруги та вихідну потужність.

Bluetooth вбудований у всі контролери Victron SmartSolar. Це дозволяє перевіряти стан системи зі свого телефону за допомогою програми VictronConnect. Сполучення з телефоном займає всього 15 секунд, після чого ви можете контролювати систему в режимі реального часу та редагувати системні налаштування, такі як тип батареї.

Якщо вам потрібен MPPT, який легко налаштувати і який чудово працює з коробки, я б рекомендував саме Victron.

Єдиним реальним недоліком Victron є його ціна. Це продукт преміум-класу і коштує як один. Якщо ви не хочете витрачати всі ці гроші, подивіться на дешевший MPPT, такий як Renogy Rover 40A.

Невелике прохання: Якщо ви знайшли мій огляд Victron SmartSolar MPPT корисним і плануєте придбати його, будь ласка, подумайте про покупку через одне з моїх партнерських посилань нижче. я отримаю невелику комісію, яка допоможе фінансувати більше оглядів, подібних до цього. Дякуємо!

Сонячний контролер Victron SmartSolar MPPT 75/15 Bluetooth

Контролер заряду сонячних панелей Victron SmartSolar 75 VOC, 15 Ампер MPPT для акумуляторних систем 12В і 24В (включаючи літієві) з Bluetooth.

SKU: VIC.SCC075015060R | MPN: SCC075015060R

Рекомендовані аксесуари

Самовивіз зі складу в Саутпорті. 0.00 Ми зв’яжемося з вами електронною поштою, коли ваше замовлення буде готове до отримання. Для товарів на складі це, як правило, протягом 3 ГОДИН.

MPPT 75/10, 75/15, 100/15, 100/20, 100/20-48V

Контролери MPPT експлуатують сонячні панелі в точці максимальної потужності, підвищуючи ефективність до 30%, регулюючи вхідну напругу для збору максимальної потужності від сонячних панелей. Потім він керує цією потужністю, щоб забезпечити змінну напругу, необхідну для батареї та навантаження.

MPPT відчуває, коли потрібно відрегулювати вихідну потужність, яку він надсилає на батарею, і вимикається на кілька мікросекунд, обчислює і вносить відповідні корективи. Принцип MPPT полягає в тому, щоб витягти максимально можливу потужність з сонячної панелі, встановивши найбільш ефективну комбінацію напруги і струму. точка максимальної потужності.

Вихід навантаження запобіжить повному розрядженню акумулятора [що може призвести до пошкодження]. Можна налаштувати попередньо встановлений рівень розряду, при досягненні якого SmartSolar відключить навантаження, запобігаючи подальшому розряду акумулятора.

В якості альтернативи можна встановити вбудовану функцію інтелектуального управління акумулятором в SmartSolar. Ця функція, відома як Battery Life, призначена для захисту та кращого обслуговування вашого акумулятора, забезпечуючи регулярне досягнення 100% заряду. SmartSolar намагається щоденно заряджати батарею на 100%. У періоди поганої погоди або низької освітленості він підвищує напругу відключення до успішного відключення.

Вбудований Bluetooth разом з додатком VictronConnect App забезпечує легкий доступ до широкого спектру функцій, доступних на вашому контролері сонячного заряду, таких як:

 • Сонячний датчик. вихідна потужність в реальному часі
 • Напруга акумулятора
 • Струм акумулятора
 • Стан акумулятора
 • Вихід навантаження [100/20 і менше]
 • Струм навантаження. показує струм, який споживають прилади
 • Аналіз історії
 • Різні налаштування

Пояснення назв моделей Victron MPPT

MPPT 75/50, перше число. максимальна напруга відкритого контуру фотоелектричної батареї. Друге число, 50. максимальний струм заряду. Використовуйте таблицю Victron MPPT Excel або онлайн-калькулятор MPPT для розрахунку розмірів фотоелектричних модулів.

Для отримання додаткової інформації про контролери заряду PWM або MPPT, прочитайте технічний документ Victron: який контролер заряду сонячної батареї вибрати: PWM або MPPT?

MPPT 75/10, 75/15, 100/15, 100/20, 100/20-48V Технічні характеристики

SKU VIC.SCC075015060R
Номер моделі SCC075015060R
UPC/EAN 8719076040804
Бренд Victron Energy
Вага вантажу 0.6840кг
Транспортна ширина 0.210m
Висота судноплавства 0.050m
Довжина доставки 0.150m
Вантажопідйомність 0.015750000m3

Купуйте з упевненістю, знаючи, що на ваш продукт поширюється 5-річна гарантія виробника Victron.

Будьте першим, хто залишив відгук про цей продукт!

Допоможіть іншим користувачам Outback Marine Australia Pty Ltd робити більш розумні покупки, написавши відгуки про товари, які ви придбали.

Пов’язані продукти

Відправка в той же день (замовлення до 13:00)

РЕЄСТРУВАТИСЯ та ЗБЕРЕГТИ!Приєднуйтесь до КЛУБУ, щоб отримувати новини та спеціальні ціни, акції та пропозиції тільки для членів клубу. Приєднатися безкоштовно

© 2023 Outback Marine Australia Pty Ltd. ABN: 26082231892. Всі права захищені.

Умови Умови

Ласкаво просимо на наш веб-сайт. Якщо ви продовжуєте переглядати та використовувати цей веб-сайт, ви погоджуєтесь дотримуватися наступних умов використання, які разом з нашою політикою конфіденційності регулюють відносини Outback Marine Australia Pty Ltd з вами щодо цього веб-сайту. Якщо ви не згодні з будь-якою частиною цих умов, будь ласка, не використовуйте наш веб-сайт.

Термін “Outback Marine Australia Pty Ltd” або “нас” або “ми” відноситься до власника веб-сайту, чий зареєстрований офіс знаходиться за адресою. Наш ABN. 26082231892. Термін “ви” відноситься до користувача або глядача нашого веб-сайту.

Використання цього веб-сайту регулюється наступними умовами використання:

 • Вміст сторінок цього веб-сайту призначений лише для загальної інформації та використання. Він може бути змінений без попереднього повідомлення.
 • Ні ми, ні треті особи не надаємо жодних гарантій щодо точності, своєчасності, продуктивності, повноти або придатності інформації та матеріалів, знайдених або запропонованих на цьому веб-сайті, для будь-якої конкретної мети. Ви визнаєте, що така інформація та матеріали можуть містити неточності або помилки, і ми прямо виключаємо відповідальність за будь-які такі неточності або помилки в повному обсязі, дозволеному законом.
 • Ви використовуєте будь-яку інформацію або матеріали на цьому веб-сайті виключно на власний ризик, за який ми не несемо відповідальності. Ви несете власну відповідальність за те, щоб будь-які продукти, послуги або інформація, доступні на цьому веб-сайті, відповідали вашим конкретним вимогам.
 • Цей веб-сайт містить матеріали, які належать нам або надані нам за ліцензією. Цей матеріал включає, але не обмежується дизайном, макетом, виглядом, зовнішнім виглядом і графікою. Відтворення заборонено, окрім як відповідно до повідомлення про авторські права, яке є частиною цих положень та умов.
 • Усі торгові марки, відтворені на цьому веб-сайті, які не є власністю оператора або не мають ліцензії на них, зазначені на веб-сайті.
 • Несанкціоноване використання цього веб-сайту може призвести до позову про відшкодування збитків та/або бути кримінальним злочином.
 • Час від часу цей веб-сайт може також містити посилання на інші веб-сайти. Ці посилання надані для вашої зручності для отримання додаткової інформації. Вони не означають, що ми схвалюємо веб-сайт(и). Ми не несемо відповідальності за зміст веб-сайтів, на які є посилання.
 • Використання вами цього веб-сайту та будь-які суперечки, що виникають у зв’язку з таким використанням веб-сайту, підпадають під дію законодавства австралійського штату Квінсленд.

Політика конфіденційності

Ця політика конфіденційності визначає, як ми використовуємо та захищаємо будь-яку інформацію, яку ви надаєте нам під час користування цим веб-сайтом.

Ми прагнемо забезпечити захист вашої конфіденційності. Якщо ми попросимо вас надати певну інформацію, за допомогою якої ви можете бути ідентифіковані при використанні цього веб-сайту, ви можете бути впевнені, що вона буде використана тільки відповідно до цієї заяви про конфіденційність.

Ми можемо час від часу змінювати цю політику, оновлюючи цю сторінку. Ви повинні час від часу перевіряти цю сторінку, щоб переконатися, що ви задоволені будь-якими змінами.

Що ми збираємо

Ми можемо збирати наступну інформацію:

 • ім’я та посада
 • контактна інформація, включаючи адресу електронної пошти
 • демографічна інформація, така як поштовий індекс, уподобання та інтереси
 • інша інформація, що стосується опитувань клієнтів та/або пропозицій

Що ми робимо з інформацією, яку ми збираємо

Нам потрібна ця інформація, щоб зрозуміти ваші потреби та надати вам кращий сервіс, зокрема з наступних причин:

 • Внутрішнє діловодство.
 • Ми можемо використовувати інформацію для покращення наших продуктів та послуг.
 • Ми можемо періодично надсилати рекламні електронні листи про нові продукти, спеціальні пропозиції або іншу інформацію, яка, на нашу думку, може вас зацікавити, використовуючи надану вами адресу електронної пошти.
 • Час від часу ми також можемо використовувати вашу інформацію, щоб зв’язатися з вами для проведення маркетингових досліджень. Ми можемо зв’язатися з вами електронною поштою, телефоном, факсом або поштою. Ми можемо використовувати цю інформацію для налаштування веб-сайту відповідно до ваших інтересів.

Ми прагнемо забезпечити безпеку вашої інформації. Щоб запобігти несанкціонованому доступу або розголошенню, ми запровадили відповідні фізичні, електронні та управлінські процедури для захисту та безпеки інформації, яку ми збираємо в Інтернеті.

Як ми використовуємо файли cookie

Файл cookie. це невеликий файл, який запитує дозвіл на розміщення на жорсткому диску вашого комп’ютера. Як тільки ви погоджуєтеся, файл додається, і файл cookie допомагає аналізувати веб-трафік або повідомляє вам, коли ви відвідуєте певний сайт. Файли cookie дозволяють веб-програмам реагувати на вас як на особу. Веб-додаток може адаптувати свою роботу до ваших потреб, вподобань та уподобань, збираючи та запам’ятовуючи інформацію про ваші уподобання.

Ми використовуємо файли cookie журналу трафіку, щоб визначити, які сторінки використовуються. Це допомагає нам аналізувати дані про трафік веб-сторінок і покращувати наш веб-сайт, щоб адаптувати його до потреб клієнтів. Ми використовуємо цю інформацію тільки для цілей статистичного аналізу, після чого дані видаляються з системи. Загалом, файли cookie допомагають нам надавати вам кращий веб-сайт, дозволяючи нам відстежувати, які сторінки ви вважаєте корисними, а які ні. Файл cookie жодним чином не надає нам доступ до вашого комп’ютера або будь-якої інформації про вас, окрім тих даних, якими ви вирішили поділитися з нами. Ви можете прийняти або відхилити файли cookie. Більшість веб-браузерів автоматично приймають файли cookie, але зазвичай ви можете змінити налаштування свого браузера, щоб відхилити файли cookie, якщо бажаєте. Це може завадити вам повною мірою скористатися перевагами веб-сайту.

Посилання на інші веб-сайти

Наш веб-сайт може містити посилання на інші веб-сайти, що представляють інтерес. Однак, після того, як ви скористалися цими посиланнями, щоб покинути наш сайт, ви повинні звернути увагу, що ми не маємо жодного контролю над тим іншим веб-сайтом. Тому ми не можемо нести відповідальність за захист і конфіденційність будь-якої інформації, яку ви надаєте під час відвідування таких сайтів, і такі сайти не регулюються цією заявою про конфіденційність. Ви повинні бути обережними та ознайомитися із заявою про конфіденційність, що застосовується до відповідного веб-сайту.

Контроль вашої особистої інформації

Ви можете обмежити збір або використання вашої особистої інформації наступними способами:

 • щоразу, коли вас просять заповнити форму на веб-сайті, шукайте поле, яке ви можете натиснути, щоб вказати, що ви не хочете, щоб ця інформація використовувалася будь-ким для цілей прямого маркетингу
 • якщо ви раніше дали згоду на використання вашої особистої інформації для цілей прямого маркетингу, ви можете змінити свою думку в будь-який час, написавши нам або надіславши електронного листа.

Ми не будемо продавати, поширювати або здавати в оренду вашу особисту інформацію третім особам, якщо не отримаємо на це ваш дозвіл або якщо цього не вимагає закон. Ми можемо використовувати вашу особисту інформацію для надсилання вам рекламної інформації про третіх осіб, яка, на нашу думку, може вас зацікавити, якщо ви повідомите нам, що бажаєте, щоб це сталося.

Якщо ви вважаєте, що будь-яка інформація, яку ми маємо про вас, є неправильною або неповною, будь ласка, напишіть нам або надішліть електронною поштою якомога швидше за вищевказаною адресою. Ми негайно виправимо будь-яку інформацію, яка виявиться невірною.

Залишити відповідь