Огляд Jackery Explorer 2000 Pro: Багато аварійної потужності, але чи справді це…

Сонячний холодильник проти. Сонячний генератор для холодильника

Ви коли-небудь замислювалися про те, що один з найбільших електроприладів у вашому домі? І який прилад вам потрібно увімкнути в першу чергу під час відключення електроенергії? Це ваш домашній холодильник, де ви зберігаєте всі свої смачні продукти.

В середньому домашній холодильник споживає 300-800 Вт електроенергії, в залежності від розміру та типу моделі. Найкращий спосіб зменшити споживання електроенергії. перейти на сонячну енергію та використовувати сонячне світло для живлення приладів.

У вас є два варіанти переходу на сонячну енергію: сонячний холодильник або сонячний генератор для холодильника. Перший варіант може бути, а може і не бути призначеним для збереження всіх ваших напоїв та продуктів харчування, але другий точно може.

Джекері сонячні генератори бувають різних розмірів і підходять для всіх малих і великих холодильників. Завдяки своїй портативності, ви можете насолоджуватися здоровою їжею, навіть перебуваючи далеко від дому.

огляд, jackery, explorer, 2000, багато

Сонячний холодильник проти. Сонячний генератор для холодильника

Сонячна енергія широко доступна і є одним з найкращих способів зменшити використання електроенергії. Два найкращі варіанти використання сонячної енергії. це вибір сонячного холодильника або сонячного генератора для холодильника. У цьому розділі ми обговоримо переваги та недоліки сонячних холодильників та рішень для резервного живлення, а також те, яке з них вам варто обрати.

Холодильник на сонячних батареях

Холодильник на сонячних батареях працює безпосередньо від енергії сонця і містить фотоелектричні панелі. Фотоелектричні панелі працюють шляхом перетворення сонячного світла в електричну енергію постійного струму. Наявна енергія використовується для охолодження холодильника та збереження продуктів у ньому безпечними та здоровими.

Люди, які хочуть насолоджуватися життям поза мережею, кемпінгом або активним відпочинком на свіжому повітрі в районах з високим рівнем сонячного світла, можуть вибрати холодильники на сонячних батареях. Однак він підходить лише для місцевості з довгими годинами прямого сонячного світла.

Крім того, виробництво електроенергії нерівномірне і залежить від того, скільки сонячного світла він отримує протягом дня. Тому вам потрібне ще одне рішення для резервного живлення, готове зарядити морозильну камеру вночі.

 • Холодильники на сонячних батареях використовують надійні та найчистіші види енергії, а отже, можуть допомогти вам скоротити рахунки за електроенергію.
 • Він енергоефективний, і для його живлення вам знадобиться 250-ватна панель і пара акумуляторів глибокого циклу.
 • Оскільки немає потреби в паливі або газі, вам не доведеться витрачати гроші на його обслуговування.
 • Виробництво електроенергії нерівномірне, оскільки сонячне випромінювання недоступне протягом дня.
 • Він не підходить для районів, де середній потік сонячного випромінювання низький.
 • Для отримання великої кількості сонячної енергії за допомогою сонячних холодильників вам доведеться встановити великий колектор.

Сонячний генератор для холодильника

Сонячний генератор для холодильників. це поновлюване та екологічно чисте джерело енергії. Це означає, що ви можете живити свої прилади сонячною енергією, навіть якщо немає електрики. Вона перетворює сонячні промені в електрику і зберігає її в літій-іонних акумуляторах для подальшого використання.

Оскільки сонячні генератори є портативними, їх можна використовувати для різних приладів вдома або на відкритому повітрі. Ви можете заряджати різні електроприлади і одночасно заряджати сонячний генератор. Це допоможе вам насолоджуватися кемпінгом, активним відпочинком або автономним проживанням, навіть коли ви не підключені до електромережі.

 • Це сонячна енергетична система. Він перетворює сонячну енергію в електричну і зберігає її в літій-іонному акумуляторі портативної електростанції. Таким чином, ви можете живити свій холодильник навіть вночі.
 • 1000-ватний сонячний генератор для холодильника може живити майже 90% електроприладів, а один. керувати ними всіма.
 • Наскрізна зарядка перетворює сонячну енергію в електричну і допомагає вам одночасно живити всі прилади та заряджати батарею.
 • Оскільки він використовує сонячну енергію, не виділяється ніяких димів або шкідливих газів. Отже, його безпечно використовувати в приміщенні.
 • Сонячні електрогенератори не потребують витрат на обслуговування. Все, що вам потрібно зробити, це почистити сонячну панель однією чистою ганчіркою, щоб підвищити ефективність.
 • Деякі сонячні генератори великої потужності можуть бути дорогим варіантом у порівнянні з сонячними холодильниками.

огляд, jackery, explorer, 2000, багато

Скільки ват використовує холодильник?

Оскільки на ринку доступні різні варіанти холодильників, потужність, необхідна для роботи холодильника, значно варіюється. Наприклад, маленький холодильник, міні-сонячний кулер або компактна морозильна камера споживають менше ват, тоді як великий холодильник потребує більшої потужності.

Читайте далі, щоб дізнатися, скільки сонячної енергії вам потрібно для роботи холодильника, стартові та робочі вати, а також різні типи холодильників, доступні на ринку.

Що таке ват?

Ват (або Вт). це одиниця потужності, яка використовується для кількісної оцінки швидкості передачі енергії за один момент часу. З іншого боку, ват-година (Вт-год) вимірює енергію за певний період. Наприклад, енергія, витрачена за одну годину, називається ват-годиною.

Наприклад, якщо сонячний генератор має потужність 200 Вт, то ват-година становитиме близько 240 Вт. Тим часом, більший сонячний електрогенератор потужністю 1000 Вт Pro матиме ват-годину 1002 Вт.

Скільки стартових ходових ват використовує холодильник?

У великих приладах, таких як морозильні камери та холодильники, присутні електродвигуни. Ось чому їм потрібно більше стартових ват, ніж робочих ват. Стартова потужність. це кількість енергії, необхідна для запуску приладу; в той же час, робоча потужність. це потужність, необхідна будь-якому пристрою для роботи протягом декількох годин.

Фактичне енергоспоживання холодильника суттєво залежить від класу енергоспоживання, розміру, різниці температур тощо. Старіші великі прилади зазвичай потребують 700-1000 Вт, тоді як стартові потужності є високими (до 2000-3000 Вт). Тим часом, новіші пристрої споживають менше енергії та потужності.

Як правило, пускова потужність завжди в чотири рази більша за робочу. Ось проста формула для розрахунку стартових ват.

Стартова потужність = 4 робоча потужність

Припустимо, що холодильник споживає 300 Вт. Ось як ви можете розрахувати стартові вати:

Початкові вати = 4 300 Вт = 1200 Вт.

Тут 1200 Вт. це мінімальна потужність, необхідна для того, щоб заряджати ваш сонячний холодильник протягом декількох годин. З огляду на це, вам потрібно буде придбати спеціальний сонячний електрогенератор, який може забезпечити потужність понад 1200 Вт.

Порада професіонала: Перш ніж купувати найкращий сонячний генератор для холодильника, важливо перевірити ємність акумулятора, марку та виробника. На ринку доступні різні сонячні електрогенератори. Крім того, перевірте характеристики електростанції та переконайтеся, що вона має надійну систему захисту, щоб забезпечити безпеку такого великого приладу, як холодильник.

огляд, jackery, explorer, 2000, багато

Скільки сонячної енергії потрібно для роботи холодильника?

Одне з поширених питань, яке задають домовласники при покупці сонячних генераторів: скільки сонячної енергії мені потрібно для роботи холодильника. Коротка відповідь полягає в тому, який тип холодильника у вас є.

Наприклад, якщо у вас великий холодильник, який споживає близько 800 Вт, вам доведеться придбати сонячний генератор з великою потужністю. Для живлення великих холодильників підійде сонячний електрогенератор, який може забезпечити 800 Вт-год або більше.

Тим часом, якщо ви хочете зарядити міні-холодильник для кемпінгу або іншого активного відпочинку на природі, розгляньте можливість придбання сонячного генератора потужністю 1000 Вт. За допомогою сонячного генератора потужністю 1000 Вт ви можете живити різні прилади чистою та екологічно чистою енергією.

Ось кілька різних типів холодильників з їх стартовою та робочою потужністю.

 • Для великих домашніх холодильників потрібно 200-400 робочих ват і 800-1600 стартових ват. Цей холодильник зазвичай присутній в будинках і на підприємствах.
 • Середньостатистичні домашні холодильники потребують 100-250 робочих ват і 500-1000 стартових ват.
 • Невеликі домашні холодильники потребують 75-150 робочих ват, тоді як стартові вати становлять 400-600. Середній сонячний генератор може заряджати ваш невеликий електрогенератор протягом довгих годин.
 • Міні-холодильники або холодильники потребують 50-100 робочих ват і 200-400 стартових ват. Комбінація портативного холодильника та сонячного генератора допоможе зберегти ваші продукти здоровими та прохолодними.
 • Компактні домашні холодильники або холодильники для автофургонів потребують лише 40-50 Вт, а початкова потужність становить близько 80-120 Вт. Ці холодильники є портативними та ідеально підходять для кемпінгу та відпочинку на природі.

Ще одне питання, яке задають покупці сонячних генераторів: скільки сонячних панелей потрібно для роботи холодильника або морозильної камери? Відповідь на це питання залежить від ваших потреб і потужності, яку споживає ваш електроприлад за годину.

В середньому для роботи холодильника потрібно від однієї до чотирьох сонячних панелей. Однак це безпосередньо залежить від потужності сонячної генерації панелі та розміру холодильника. Ви можете вибрати кількість сонячних панелей в залежності від розміру електрогенератора та передбачуваного щоденного споживання енергії.

Ось розбивка того, скільки ват споживають різні типи холодильників.

Типи холодильників

Орієнтовна потужність

Тривалість щоденного живлення

Орієнтовне щоденне споживання енергії (Ват-годин)

Однодверний великий холодильник

Дводверний великий холодильник

Маленький холодильник з одними дверима

Невеликий холодильник з подвійними дверима

Сонячний генератор для холодильника

Сонячні генератори Jackery power. це чудовий спосіб використовувати чисту сонячну енергію для живлення ваших приладів. Наприклад, ви можете живити великий холодильник під час відключення електроенергії, проживання поза мережею або носити генератор з собою під час кемпінгу, щоб зарядити міні-холодильник.

У Jackery доступні кілька типів сонячних електрогенераторів, залежно від ваших потреб у енергії та кількості приладів. Наприклад, ви можете придбати сонячний генератор Jackery 2000 pro для зарядки великого холодильника, тоді як сонячний генератор Jackery 1500 або 1000 може живити невеликі побутові прилади, морозильні камери тощо.

Ось що говорять користувачі сонячного генератора Jackery про цей продукт:

Це приголомшливо! Купив його як резервний генератор з 2 сонячними панелями. При підключенні до розетки він заряджається дуже швидко і навіть працює під час заряджання. Це потужний звір. Він може працювати у моєму великому холодильнику кілька днів. У мене є кілька холодильників Jackery від 240 до 1500, і це дає мені спокій на випадок відключення електроенергії в ураганній зоні, де ми живемо, без гучних двигунів, що працюють, і без необхідності встановлювати щось на моєму даху. Трохи важкий, але там, де ми його зберігаємо, це не проблема. Я рекомендую придбати з ним подовжувач. Це дозволяє деяку відстань між сонячними панелями та генератором. Джекері. це чудово. Обслуговування клієнтів неймовірне. У них завжди є рішення. Як я вже говорив. У мене їх кілька. Ніколи не шкодував про покупку. Шеннон

У південній Флориді ми маємо справу з великою кількістю перебоїв в електропостачанні. І моя робота вимагає, щоб я був на роботі, коли це відбувається. Хоча у мене є хороші генератори, моя дружина не може ними керувати. Цей пристрій вирішує цю проблему. Вона працює від кількох шнурів і може відновити достатню потужність, щоб протриматися, поки я не зможу запустити генератори. Для мене це коштує кожної копійки. Дакс Скайвокер

огляд, jackery, explorer, 2000, багато

Щоб допомогти вам краще зрозуміти найкращі сонячні генератори для холодильників, ось детальний опис технічних характеристик та особливостей різних продуктів Jackery.

Вихідні порти

Холодильник працює у ватах

Підтримувані години роботи

(Коли портативна електростанція повністю заряджена)

Вихід змінного струму: 120 В, 60 Гц, 220 Вт (4400 Вт пік)

Вихід USB-A: Швидка зарядка 3.0, 18 Вт макс

Вихід USB-C: 100 Вт макс, (5В, 9В, 12В, 15В, 20В до 5А)

Великий холодильник з одними дверима. 100-200 Вт

Великий холодильник з подвійними дверима. 350-780 Вт

Невеликий холодильник з одними дверима. 75-150 Вт

Невеликий холодильник з подвійними дверима. 200-350 Вт

Холодильник з трьома дверима. 300-600 Вт

Компактний холодильник. 40-50 Вт

Міні або компактний холодильник. 15 годин або більше.

Великий холодильник з одними дверима. 6 годин або більше

Великий холодильник з подвійними дверима. 4 H або більше

Маленький холодильник з одними дверима. 15 годин або більше

Невеликий холодильник з подвійними дверима. 3 години або більше

Холодильник з трьома дверима. 5 годин або більше

Вихід змінного струму: 110 В, 60 Гц, 1800 Вт (3600 Вт пік)

Швидка зарядка 3.0, 18 Вт Макс, 5-6.5В, 3А / 6.5-9V, 3A / 9-12V, 1.5A

Вихід USB-C: PD60W, (5В, 9В, 12В, 15В, 20В до 3А)

Однодверний великий холодильник. 100-200 Вт

Великий холодильник з подвійними дверима. 350-780 Вт

Маленький холодильник з одними дверима. 75-150 Вт

Маленький холодильник з подвійними дверима. 200-350 Вт

Холодильник з трьома дверима. 300-600 Вт

Компактний холодильник. 40-50 Вт

Міні або компактний холодильник. 13 годин або більше.

Однодверний великий холодильник. 4 H або більше

Великий холодильник з подвійними дверима. 3 години або більше

Маленький холодильник з одними дверима. 10 годин або більше

Невеликий холодильник з подвійними дверима. 7 годин або більше

Холодильник з трьома дверима. 4 години або більше

Вихід змінного струму: 120 В, 60 Гц, 1000 Вт (2000 Вт пік)

Вихід USB-A: Швидка зарядка 3.0, 18 Вт макс

Автомобільний порт: 120 В, 60 Гц, 15 А макс

Великий холодильник з одними дверима. 100-200 Вт

Однодверний невеликий холодильник. 75-150 Вт

Компактний холодильник. 40-50 Вт

Маленький холодильник з одними дверима. 2 години або більше

Однодверний великий холодильник. 3 години або більше

Компактний холодильник. 6 годин або більше

Вихід змінного струму: 110 В змінного струму, 60 Гц, 500 Вт (1000 Вт перенапруги)

Маленький холодильник з одними дверима. 75-150 Вт

Компактний холодильник. 40-50 Вт

Однодверний невеликий холодильник. 5 годин або більше

Компактний холодильник. 9 годин або більше

Однією з найважливіших особливостей сонячних електрогенераторів Jackery є наскрізна зарядка. Таким чином, ви можете одночасно заряджати і живити прилади. Завдяки цьому ви ніколи не залишитесь без електроенергії за будь-яких умов, якщо у вас є з собою сонячний генератор Jackery power.

Який розмір сонячного генератора потрібен для живлення холодильника?

Розмір сонячного генератора для живлення холодильника буде залежати від багатьох факторів, включаючи вік холодильника, його особливості, розмір, температуру, кількість часу, протягом якого він залишається відкритим, тощо.

Ось проста математична формула для розрахунку розміру сонячного генератора для вашого холодильника.

Припустимо, що ви використовуєте сонячний генератор 1000 pro потужністю 1002 Вт-год.

Час роботи = 1002Wh 0.85 / робоча потужність вашого пристрою.

Наприклад, припустимо, що ваш холодильник споживає 200 Вт потужності. (Енергоспоживання морозильної камери ви можете знайти в інструкції з експлуатації).

Тоді ви можете розрахувати час роботи, підставивши значення у формулу.

Час роботи = 1002Wh 0.85 / 200 Вт = 4 години.

Однак це не означає, що ви зможете живити свій прилад лише одну годину. Завдяки наскрізній функції, ви навіть можете тримати його підключеним для зарядки та живлення приладів одночасно.

Примітка: Це приблизний розрахунок для визначення енергоспоживання та часу роботи. Якщо ви не впевнені, яка модель Jackery підійде саме вам, проконсультуйтеся з фахівцями Jackery.

огляд, jackery, explorer, 2000, багато

Часті запитання про сонячний генератор для холодильника

Чи може 100-ватна сонячна панель працювати на холодильнику?

A одна 100-ватна сонячна панель може ефективно працювати з декількома невеликими пристроями, включаючи телефони, ноутбуки, вентилятори, лампи тощо. Однак вам потрібно буде придбати сонячну електростанцію, яка буде працювати в парі з панелями і заряджати такі прилади, як холодильники, CPAP і так далі.

Скільки сонячних панелей для роботи холодильника?

Очікувана кількість сонячних панелей для роботи холодильника буде залежати від декількох факторів, серед яких

 • Потужність сонячних панелей
 • Потужність сонячного електрогенератора
 • Кількість пікових годин сонячного світла, які ви отримуєте
 • Енергоспоживання або вимоги до потужності вашого холодильника

Сонячна панель потужністю 200 Вт. чудовий вибір, оскільки ви можете збирати та зберігати достатню кількість енергії, щоб підтримувати роботу приладу протягом декількох годин.

Пам’ятайте, що сонячні панелі не будуть працювати самостійно, і ви повинні підключити їх до портативних сонячних електрогенераторів. Правильна комбінація допоможе вам живити всі ваші прилади, включаючи холодильник, і запобігти їх псуванню.

Як довго сонячний генератор буде живити холодильник?

На ринку доступні різні розміри та моделі сонячних генераторів. Два кращих сонячних генератора Jackery, які можуть живити ваш холодильник годинами, включають Jackery solar power 1500 і 2000 Pro.

 • Сонячний генератор Jackery Solar Generator 1500 та 4 100-ватних панелі SolarSaga можуть забезпечити роботу вашого великого холодильника протягом майже 3 годин. Тим часом, ви можете тримати свій міні-холодильник (60 Вт) зарядженим протягом 21 години.
 • Jackery Solar Generator 2000 Pro може живити холодильник потужністю 520 Вт протягом 3.3 години, тоді як міні-холодильник (90 Вт) заряджається 15 годин.

Якщо ви маєте намір насолоджуватися кемпінгом або іншими видами активного відпочинку на природі, придбайте сонячний генератор Jackery 1500, щоб живити всі ваші пристрої. Тим часом, люди, які хочуть мати резервне рішення на випадок відключення електроенергії або життя поза мережею, можуть вибрати сонячний генератор Jackery 2000 Pro.

Чи можете ви запустити холодильник на сонячному генераторі?

Коротка відповідь. так. Ви можете ефективно запустити невеликий або великий холодильник на сонячному генераторі. Однак, купуючи модель сонячного генератора, ви повинні врахувати кілька моментів.

 • Розрахуйте потужність, яку споживає ваш холодильник.
 • Розглянемо приблизну кількість годин, протягом яких вам може знадобитися сонячний генератор для живлення вашого приладу.

Порада професіонала: Завжди купуйте електрогенератор, який видає більше потужності, ніж потрібно вашому холодильнику. Вимоги до потужності вашого холодильника вказані в інструкції з експлуатації або на бокових стінках приладу.

Висновок

Якщо ви плануєте використовувати чисту і поновлювану енергію для свого будинку, сонячний генератор для холодильника. це все, що вам потрібно. Крім сонячного холодильника, ви можете заряджати інші прилади, включаючи кавоварку, міні-холодильник, електричні грилі та електричну ковдру, і це лише деякі з них.

Придбання сонячного електрогенератора. це все, що вам потрібно, щоб перейти на сонячну енергію та відключитися від електромережі.

Замість того, щоб купувати холодильник на сонячних батареях, ви можете придбати сонячний генератор для зарядки вашої традиційної морозильної камери. Jackery Solar Generator 1000 Pro, Jackery Solar Generator 1500 та Jackery Solar Generator 2000 Pro. це три найпопулярніші сонячні генератори для живлення всіх ваших побутових приладів вдома або під час кемпінгу.

Це портативні рішення, які допоможуть вам заряджати техніку, перебуваючи поза домом. Якщо ви хочете отримувати більше цікавих новин про продукцію Jackery, підпишіться на нашу розсилку та отримуйте всю інформацію про акції та пропозиції на свою поштову скриньку.

Підпишіться тут

Отримуйте першими наші останні новини та ексклюзивні пропозиції! Підпишіться зараз.

Вводячи свій номер телефону або Email, ви даєте згоду на отримання наших маркетингових повідомлень по SMS або Email, включаючи останні пропозиції, халяву, послуги і т.д. Ви погоджуєтеся з Умовами надання послуг та Політикою конфіденційності. Ви можете відписатися в будь-який час.

Огляд Jackery Explorer 2000 Pro: Багато аварійної потужності, але чи справді він портативний?

Шість панелей потужністю 200 Вт і 2200 Вт генеруючої потужності ставлять Jackery Explorer 2000 Pro на перше місце серед портативних сонячних електростанцій, але наскільки легко і швидко він встановлюється і розбирається?

Коли Джекері звернувся до мене і запитав, чи не хотів би я подивитися на їхній новий портативний сонячний генератор на 6 200 панелей потужністю 2200 Вт. Я визнаю, що у мене були деякі егоїстичні мотиви на увазі.

Протягом останніх кількох років я планував відключитися від електромережі і поставити на даху сонячні панелі, які б також виступали в якості резервного живлення під час масштабної інфраструктурної аварії, наприклад, такої, яку може викликати великий ураган.

Але зростання вартості житлової сонячної забудови через проблеми з ланцюжком поставок під час пандемії та невизначене майбутнє ситуації з мережевим обліком у Флориді (яка була вирішена лише нещодавно), а також необхідність повної заміни даху змусили мене скасувати свої плани витратити понад 100 000 на новий сонячний дах, акумулятори та електричну модернізацію.

6 200. це набагато менше, ніж 100 000, особливо якщо я говорю про продукт, який я буду використовувати в основному під час надзвичайних ситуацій. Питання в тому, наскільки добре вона працює?

огляд, jackery, explorer, 2000, багато

Jackery 2000 Pro

плюси і мінуси

 • Багато енергії для кемперів та аварійного використання
 • Багато портів живлення
 • Компактний для зберігання
 • Встановлення декількох панелей може бути складним
 • Система не є водонепроникною
 • Система з шести панелей важить 150 фунтів

Техніка

Explorer 2000 Pro є восьмим у лінійці портативних сонячних електрогенераторів, випущених компанією, а також найпотужнішим, із загальною потужністю генерації 2200 Вт (2.2 кВт-год). Комплект, надісланий нам у сконфігурованому вигляді, складається з шести (6) сонячних панелей потужністю 200 Вт на 18 В, що забезпечують пікову потужність генератора 1200 Вт.

Сам генератор вагою 43 фунти, який нагадує блок резервного живлення ДБЖ (і, по суті, є ним, з деякими модифікаціями) і має велику ручку для перенесення, має акумуляторну батарею потужністю 2160 Вт, три синусоїдальні порти змінного струму 120 В, два порти USB-PD потужністю 100 Вт і один роз’єм для підключення до автомобільного зарядного пристрою на 12 В. Він має кольоровий світлодіодний дисплей, який показує поточний рівень заряду генератора/батареї, поточну потужність на вході від масиву панелей та поточну потужність на виході.

Кожна 18.Панель SolarSaga 200W вагою 3 фунти має довжину 7’7 та висоту 2 фути, коли вона розкладена з кейсу з балістичної тканини. Складається з чотирьох панелей, які складаються в квадрат розміром 2′ x 2′ і товщиною 2.

Встановлення (і демонтаж)

Сценарій використання для всіх продуктів Jackery на сьогоднішній день був призначений для відпочинку на природі та кемпінгу, в якому вся установка може бути розпакована та налаштована за лічені хвилини. Зазвичай це сценарії з однією або двома панелями для продуктів SolarSaga 60 і SolarSaga 100, які мають розмір і вагу від ⅓ до ½ розміру і ваги кожної складаної панелі SolarSaga 200. Explorer 240. 500. 1000. і 1500 генераторів також значно менші (і легші), ніж цей продукт.

Джекері стверджує, що кемпінг і активний відпочинок на природі все ще є основним сценарієм використання продукту. Однак, хоча панелі SolarSaga потужністю 200 Вт мають клас захисту IP67 для занурення у воду, компанія не рекомендує використовувати їх під дощем, оскільки вода може пошкодити їхні з’єднувальні порти.

Звичайно, це легко вирішити, обмотавши порти підключення та кабельні роз’єми старою доброю клейкою стрічкою, що я в кінцевому підсумку і зробив. Але компанія могла б легко спроектувати або ліцензувати/забезпечити роз’ємний кожух на панелі (і генераторі), який закриває кабель і роз’єм, що герметизує елементи. Чому Джекері потурбувався про ступінь захисту IP67 для панелей і не зробив цього для кабелів і роз’ємів, я не знаю.

Водонепроникність генератора не гарантується.- хоча мій тестовий пристрій кілька разів потрапляв під дощ, і з ним нічого не сталося. Компанія рекомендує, щоб у разі дощу генератор був витягнутий і занесений в приміщення, а панелі також були витягнуті.

Це представляє деякі цікаві питання використання та проблеми для Explorer 2000 Pro. Незважаючи на те, що установка є портативною, загальна вага всіх компонентів перевищує 150 фунтів. Для однієї людини це легко зробити за 30 хвилин, розпакувавши кожну панель з тканинного чохла, поклавши її на землю або підперши на вбудовані підставки, і підключивши її за допомогою кабелю до розгалужувача, який підключений до генератора, що вміщує два розгалужувачі, який може вмістити загалом два розгалужувачі.

Генератор виконує внутрішню інверсію постійного струму в змінний, оскільки панелі не потребують окремих інверторів, як житлові та комерційні панелі з фіксованою конфігурацією.

Панелі не можна підключати послідовно. На кожній панелі є лише один порт підключення у верхньому лівому куті (у положенні обличчям до сонця). Кожна панель має 10-дюймовий кабель живлення 18 В постійного струму, який підключається безпосередньо до 2-дюймового розгалужувача / ключа, який може вмістити до трьох кабельних з’єднань.

Встановлення є громіздким процесом, оскільки необхідно мати достатньо місця для розміщення панелей та прокладання кабелів, особливо якщо генератор потрібно виймати з елементів.

Система вимагає, щоб вхідні дані панелей були повністю збалансовані за навантаженням.- якщо ви хочете працювати в режимі меншої потужності, з менш ніж повною конфігурацією з шести панелей, ви можете використовувати одну панель (безпосередньо), дві панелі (безпосередньо), три панелі, з’єднані через один ключ, або чотири панелі (два ключі, з одним з’єднанням на кожному ключі, закритому заглушкою).

Для одно- або двопанельної конфігурації одного з продуктів попереднього покоління, або навіть цього продукту, це не є великою проблемою. Однак, для розгортання системи з шістьма панелями та обладнанням вагою понад 150 фунтів, налаштування та розміщення панелей не є тривіальною справою. Врешті-решт я розмістив панелі на палубі біля басейну в Г-подібній конфігурації, кабелі входили в дверцята для собак на задньому дворику, а генератор стояв під накриттям у внутрішньому дворику, подалі від дощу.

На те, щоб вдруге досягти найкращої робочої конфігурації з найефективнішою прокладкою кабелів, пішло близько 40 хвилин.

Це найбільш вірогідний і найбільш корисний сценарій того, як я розгортав би це вдома після збою інфраструктури після урагану. Я розмірковував над тим, як розмістити панелі на галявині перед будинком, а генератор. у фойє під навісом, з подовжувачами, що ведуть до будинку, але це виявилося неможливим.

Реально кажучи, я не бачу, як в умовах, де це може бути використано для аварійного живлення, або навіть в кемпінгу, як середньостатистична людина збирається вибігти на вулицю і розібрати 109 фунтів сонячних панелей і кабелів і затягнути їх всередину в разі раптової зливи.

Такі штати, як Флорида, Джорджія, Техас, Луїзіана, Міссісіпі та Кароліна, є ідеальними для використання такого великого аварійного сонячного генератора. У всіх цих штатах спекотна погода, і для живлення невеликих холодильників, вентиляторів та інших охолоджувальних приладів знадобиться більша потужність генератора. Все це також залежить від раптової примхливої погоди, коли сонячні панелі можуть знадобитися в першу чергу, особливо під час сильного шторму.

Використання генератора

Тим не менш, я відчуваю, що цей продукт може виконати фантастичну роботу, коли це необхідно. Він використовує власну систему кондиціонування акумулятора та чипсет з подвійним керуванням живленням, щоб підтримувати літій-іонні акумуляторні батареї здоровими та свіжими, як ті, що використовуються на електромобілях. Коли прибув генераторний блок, він мав лише 20-відсотковий заряд батареї, і я дозволив йому продовжувати заряджатися протягом наступних двох днів через панелі, оскільки до нього були підключені пристрої. Однак у передштормовій ситуації генератор та інші компоненти мого домогосподарства, що живляться від акумуляторів, будуть заряджатися безпосередньо від мережі змінного струму, щоб забезпечити достатній буфер для безперервного споживання енергії. Насправді, компанія рекомендує поповнювати заряд генератора щонайменше кожні три місяці, щоб підтримувати термін служби батареї.

Щоб протестувати генератор, я використовував різні побутові прилади, щоб побачити, скільки безперервної потужності я отримаю, включаючи невеликий комерційний холодильник, невеликий 15-літровий холодильник для використання в автомобілі / 12В, різні вентилятори та портативну індукційну плиту.

Хоча система має максимальну вхідну потужність 1200 Вт від шести 200-ватних панелей і можливих 2.5-годинна швидкість перезарядки, це в найкращому випадку. Протягом тижня на початку травня 2022 року, коли я тестував його в Південній Флориді, де періодично йшов дощ, небо було в кращому випадку частково сонячним. Таким чином, я бачив коливання в діапазоні генерації енергії між 200 Вт і 900 Вт в будь-який момент часу, і я ніколи не бачив пікової продуктивності від панелей, що є реалістичним.

Однак цього більш ніж достатньо для повної підзарядки акумулятора потужністю 2200 Вт протягом дня. 15-літровий холодильник/морозильна камера AstroAI, який я підключив, споживає близько 60 Вт для роботи компресора протягом декількох годин, щоб досягти рівня охолодження, і лише 3-16 Вт енергії для підтримки 34-градусної температури. Генератор оцінив приблизно 30-50 годин використання одного приладу, коли він був підключений до мережі, за умови відсутності рекуперації енергії.

Аналогічно, з вентиляторами Vornado я також бачив близько 60 Вт при піковому (високому) використанні, тому я міг легко підключити кілька з них за допомогою подовжувачів і пригнічувачів перенапруги, щоб розширити три порти змінного струму на генераторі, і мати запас потужності до наступного ранку, якщо я використовував їх цілий день, перш ніж він перезапустить цикл перезарядки. Світлодіодні лампи, такі як мої лампи Philips, також не споживають так багато енергії; я бачив лише від 6 до 13 Вт.5 Вт на кожну лампу в залежності від рівня яскравості.

Я бачив надзвичайне енергоспоживання кухонних приладів, таких як портативний індукційний пальник, який я використовував для демонстрації приготування їжі у своєму оглядовому відео. При 100-відсотковій потужності (рівень кипіння води в резервуарі) Duxtop споживає понад 1700 Вт, що повністю виснажить генератор приблизно за 75 хвилин використання. Але мені потрібно було використовувати його лише близько 10 хвилин, щоб приготувати сніданок, і я ніколи не використовував його більше, ніж на 50 відсотків потужності.

Хоча індукційні конфорки є високоефективними приладами, оскільки вони безпосередньо проводять енергію до каструлі і не споживають багато енергії, коли каструля не проводить її до конфорки (загалом близько 5 Вт у режимі очікування), я, мабуть, не став би використовувати цей метод для приготування їжі в екстрених ситуаціях. Швидше за все, я б використовував пропан і бічний пальник на одному з моїх барбекю-грилів, або, можливо, я б досліджував сонячне приготування їжі, наприклад, один з блоків GOSUN. Але приємно знати, що таке зелене і поновлюване рішення працює, якщо пропан або природний газ стануть все більш дефіцитними.

Невеликі кондиціонери, такі як міні-спліти потужністю 12 000 BTU/1000W, здаються непідйомними, оскільки ви можете отримати лише дві години роботи. Я також не намагався підключити свій зарядний пристрій 120 В рівня 1, який поставляється з моїм Polestar 2, який я нещодавно придбав.- Я знаю з досвіду, що це дасть нам лише близько 1 милі на годину підзарядки. Щоб отримати більше, мені потрібен мій рівень 2.- що вимагає підключення 240В 50А.

Можливо, з Jackery Explorer 4800 Pro, яка має дванадцять панелей потужністю 400 Вт і виходить у 2030 році. Жартую.

Коли генератор досягає 100% заряду, вхідна потужність від панелей реєструється як нуль ват.- і він робив це протягом 30 хвилин, коли пристрої були підключені до генератора і споживали енергію. Я не знаю, чи це помилка програмного забезпечення, чи система розроблена таким чином, що панелі не подають енергію, поки генератор не опуститься нижче певного рівня, наприклад, 90%. Проте, мені цікаво, чи достатньо надлишкової енергії; можливо, її слід використовувати для зарядки іншого великого акумулятора або портативної електростанції, щоб вловлювати її для використання з іншими меншими приладами.

Що хотілося б покращити

На додаток до проблем водонепроникності/водонепроникності, про які я говорив раніше, і відсутності серіалізації кабелів, що перешкоджає більш гнучкому розміщенню панелей, я хотів би бачити більше можливостей діагностики на головному дисплеї.

Зокрема, я хотів би отримати більше інформації про продуктивність окремих панелей у такій великій системі, як ця. Наразі з самого генератора неможливо визначити, чи постачає чи не постачає енергію якась окрема панель. Натомість на дисплеї відображається сумарний розрахунок потужності по всьому масиву.

В ідеальному сценарії, при повному сонячному світлі, без атмосферних перешкод і дифузії та при ясному небі, можна було б отримати понад 1000 Вт сукупної потужності, але це не реалістично. Отже, в будь-який момент часу, коли хмари проходять над головою і заважають сонцю, ви побачите коливання загальних показників, далекі від пікової потужності системи.

Дисплей може лише повідомити вам, чи подає масив живлення, період і потужність. Для цілей налагодження було б непогано знати, яка панель що постачає; інакше це перетворюється на циклічний процес підключення та відтворення, щоб переконатися, що кожна панель функціонує. Крім того, ключі можуть реалізувати індикатор (наприклад, крихітний електронний дисплей або світлодіод), який показує потужність, що надходить від кожного входу.

Додаток, який допомагає користувачеві розраховувати споживання енергії та планувати використання підключених пристроїв, буде корисним для системи такого розміру. Звичайно, для цього потрібен певний механізм зв’язку, якого наразі немає в продукті. Це може бути реалізовано за допомогою Bluetooth Low Energy, оскільки швидкість передачі даних не повинна бути високою для простих функцій телеметрії від генератора та панелей. Такий компонент матиме мінімальну вартість системи та вплив на енергоспоживання.

В ідеалі, за допомогою такого додатку я хотів би бачити спосіб запису кожного пристрою, який підключається, його приблизне споживання і скільки годин/хвилин залишилося генератору, як це відбувається. Це було б особливо корисно вночі, коли панелі не можуть підзарядити генератор, і потрібно розставити пріоритети. Також було б корисно, якби надсилалися сповіщення про великі стрибки споживання і про те, як це впливає на залишок заряду акумулятора та очікуваний заряд.

Висновок

Незважаючи на свої недоліки та складність налаштування, я думаю, що Jackery Explorer Pro 2000 може бути корисним для багатьох людей, які живуть у районах, де існує ризик виходу з ладу інфраструктури. Цей продукт може живити багато приладів протягом більш тривалих періодів, ніж менш продуктивні портативні системи генерації сонячної енергії.

Але я не думаю, що це продукт для кемпінгу або активного відпочинку, якщо тільки ми не говоримо про польові операції ООН в найспекотніших і найсухіших частинах Африки (і я б запропонував їм тримати сам генератор в тіні, оскільки він розрахований лише на 149 градусів за Цельсієм) або про екстремальних дослідників, які перебувають під цілодобовим сонячним світлом в літні місяці за полярним колом. Для туристів, яким не потрібні такі високі вимоги до генерації електроенергії, а також для більш простої установки з однією або двома панелями, я б рекомендував Jackery Explorer 1500. Jackery Explorer 1000. або купити Explorer Pro 2000 з двома панелями, який теоретично заряджає генератор менш ніж за вісім годин.

Сонячний генератор Jackery 1000

Залиште свій email нижче, щоб отримати сповіщення, коли продукт буде доступний для попереднього замовлення. Повідомити мене Я прочитав та погодився з Умовами та Політикою конфіденційності.

 • Ємність 1002 Вт-год, вихідна потужність 1000 Вт (пікова 2000 Вт)
 • Кілька вихідних портів
 • Чисті синусоїдальні розетки змінного струму
 • Портативний і компактний
 • Зелений, тихий, простий у використанні

Швидка доставка

2 1 рік гарантії

30-денне повернення грошей

Jackery Solar Generator 1000. це сонячне рішення, яке поєднує в собі портативну електростанцію Jackery Explorer 1000 з сонячними панелями SolarSaga потужністю 100 Вт. Він перетворює сонячну енергію, захоплену сонячними панелями SolarSaga 100W, в електричну енергію, а потім зберігає її в портативній електростанції Explorer 1000 для подальшого використання. Цей сонячний генератор є надійним та чистим джерелом енергії для кемперів, автофургонів або як аварійне резервне джерело, якщо у вас відключається електроенергія.

огляд, jackery, explorer, 2000, багато
огляд, jackery, explorer, 2000, багато

Для живлення за допомогою Explorer 1000 (потужність 1002 Вт/год), будь ласка, введіть потужність приладу (не більше 1002 Вт)

огляд, jackery, explorer, 2000, багато

Надійна BMS для повного захисту

Провідна в галузі система BMS (Battery Management System) забезпечує 12 рівнів захисту від короткого замикання, перенапруги тощо. Чистий синусоїдальний інвертор забезпечує стабільну потужність для захисту ваших приладів. Крім того, завдяки функції захисту від падіння сонячну електростанцію можна брати з собою куди завгодно!

Безпечний BMS, щоб повністю захистити вас

Найкраща в галузі система управління батареєю BMS (Battery Management System) забезпечує 12 рівнів захисту від короткого замикання, перенапруги тощо. Чистий синусоїдальний інвертор забезпечує стабільну потужність для захисту ваших приладів. Крім того, завдяки функції захисту від падінь, ви можете брати сонячну електростанцію з собою куди завгодно!

огляд, jackery, explorer, 2000, багато
огляд, jackery, explorer, 2000, багато
огляд, jackery, explorer, 2000, багато

Скільки сонячних панелей мені потрібно

Час перезарядки 0 годин

0 Вт-год Стале енергозбереження

Виберіть один тип сонячної панелі

0 Hrs

0 Втч

Стале енергозбереження

Детальна інформація про продукт

огляд, jackery, explorer, 2000, багато

огляд, jackery, explorer, 2000, багато

Примітка: 1. Типи та кількість сонячних панелей залежать від вашої покупки.

Час сонячної підзарядки варіюється в залежності від місця розташування, температури, погоди тощо. Фактичний час може бути додатковим.

Під час сонячної підзарядки тримайте портативну електростанцію подалі від тепла та прямих сонячних променів, щоб продовжити термін її служби.

Зберігайте в сухому та прохолодному місці, уникайте контакту з корозійними речовинами та тримайте подалі від вогню та джерел тепла. Уникайте одночасного зберігання з гострими предметами.

огляд, jackery, explorer, 2000, багато

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

З: Я придбав два пристрої Jackery (Explorer 1000Saga 100W), чому я отримав лише одну посилку?? Де мої речі?

Ваше замовлення на купівлю (в тому числі замовлення на комплект сонячних генераторів) буде відправлено окремо, якщо замовлення містить більше одного товару. Це правило доставки додатково застосовується для замовлень Amazon.2. Ви можете знайти лише один номер для відстеження у своєму замовленні, навіть якщо замовлення містить більше одного пакета. Ми із задоволенням надішлемо вам електронною поштою всі номери для відстеження за запитом.3. Будь ласка, зв’яжіться з нами за цією електронною адресою: hello @ Jackery.com або через Amazon.

З: Яка максимальна потужність сонячних панелей може бути використана для заряджання Explorer 1000?? Також скільки часу буде потрібно для підзарядки від повністю розрядженої батареї?

Максимальна вхідна потужність Explorer 1000 становить 200 Вт (12 ~ 30 В, 7.5~8.33A ). Що стосується часу підзарядки, то це залежить від того, яку панель ви використовуєте і погодних умов, наприклад, Explorer 1000 можна швидко зарядити протягом 8 годин, підключивши дві сонячні панелі SolarSaga 100 Вт разом з кабелем-перехідником. При підключенні лише однієї панелі приблизний час підзарядки становить 17 годин. Час підзарядки може змінюватися залежно від місця розташування, температури, погоди тощо, фактичний час може відрізнятися.

З: Які пристрої може живити Explorer 1000?

Зверніть увагу, що вихідні порти змінного струму можуть заряджати/живити лише пристрої, які працюють на потужності менше 1000 Вт, крім того, вся потужність також повинна бути менше 1000 Вт. Після перевищення Explorer 1000 автоматично вимкнеться. Будь ласка, зверніться до специфікації вашого пристрою перед покупкою

З: Як дізнатися час роботи мого пристрою?

Час роботи = 1002Wh 0.85 / робоча потужність вашого пристроюДля довідки, якщо припустити, що енергоспоживання вашого пристрою становить 60 Вт (можливо, це вентилятор), час роботи становитиме 1002 Вт-год0.85/60w=14.2 години (приблизний розрахунок).Зверніть увагу: фактичне енергоспоживання залежить від різних способів використання, будь ласка, проконсультуйтеся з Jackery для прийняття кращого рішення про покупку.

З: Чи є сонячна панель водонепроникною?

Saga 100W не є водонепроникною. Щоб максимізувати термін служби модуля, будь ласка, не допускайте його намокання.

З: Чому сонячна батарея не може виробляти 100 Вт при зарядці від електростанції Explorer 1000?

Як ви знаєте. На ефективність сонячних панелей впливає багато факторів, таких як інтенсивність світла та кут нахилу панелі до землі. 100 Вт протестовано в ідеальній лабораторії. Однак інтенсивність світла постійно змінюється. Крім того, кут світла, що висвітлює сонячну панель, також змінюється з обертанням сонця. Будь ласка, спробуйте протестувати вашу сонячну панель під повним сонячним світлом, щоб побачити, і переконайтеся, що на панель не падає тінь.

З: Як очистити поверхню сонячної панелі?

Ми згадували про це в інструкції. Будь ласка, використовуйте м’яку тканину для видалення пилу та бруду з поверхні. Протріть поверхню сонячного модуля вологою ганчіркою, щоб видалити залишки пилу або бруду. Будь-яке гуано або інший клей слід якомога швидше видалити з поверхні сонячної панелі, щоб уникнути зниження продуктивності.

Підпишіться тут

Вводячи свій номер телефону або Email, ви даєте згоду на отримання наших маркетингових повідомлень по SMS або Email, включаючи останні пропозиції, халяву, послуги і т.д. Ви погоджуєтесь з Умовами надання послуг та Політикою конфіденційності. Ви можете скасувати підписку в будь-який час.

Остаточний посібник з виходу сонячної панелі

Сонячні панелі існують вже десятки років, допомагаючи людям отримати доступ до чистої та відновлюваної енергії для живлення своїх електроприладів. Це найпотужніші електростанції, що поглинають світло та виробляють енергію, доступні на ринку. Потужність сонячної панелі залежить від моделі і визначає, наскільки ефективно сонячні панелі можуть перетворювати сонячне світло в електрику.

Якщо ви плануєте інвестувати в сонячні панелі або повноцінний сонячний електрогенератор (і.e., сонячна електростанція та сонячні панелі), варто відзначити енергію, яку вона може виробляти. Портативні сонячні панелі Jackery є легкими та складними джерелами енергії, які легко переносити та використовувати.

Об’єднання їх з електростанціями Jackery дозволяє зберігати вироблену енергію і тримати все ваше обладнання зарядженим навіть тоді, коли сонячна енергія недоступна.

огляд, jackery, explorer, 2000, багато

У цій статті ми розповімо вам про основи вихідної потужності сонячних панелей, чому це важливо при покупці сонячних панелей, як розрахувати виробництво енергії, а також про найкращі сонячні панелі у 2023 році.

Що таке вихідна потужність сонячної панелі

Почнемо з основ. що таке вихідна потужність сонячної панелі?

Потужність сонячної панелі виражається у ватах (Вт) і являє собою кількість виробленої енергії постійного струму (DC) в стандартних умовах випробувань.

Більшість побутових сонячних панелей сьогодні мають вихідну потужність від 250-400 Вт на годину, з ефективністю 15-20%.

Однак є ще кілька сонячних панелей з ефективністю, що перевищує 20%.

The Сонячні панелі Jackery SolarSaga мають ефективність 23-25%, що робить їх найкращими з доступних сонячних панелей. Ці зручні для перенесення сонячні панелі мають потужність від 80 до 200 Вт і можуть поєднуватися з портативними електростанціями, щоб виробляти більше енергії та заряджати прилади, ніж їхні конкуренти.

Поєднання електростанції та сонячних панелей ідеально підходить для заряджання побутової техніки та використання екологічно чистих джерел енергії під час подорожей на свіжому повітрі.

Чому важлива потужність сонячної панелі

Приймаючи рішення про вибір правильної сонячної панелі, найважливішим показником, який потрібно враховувати, є потужність фотоелектричної панелі. Сонячна панель з високою потужністю може допомогти вам використовувати максимум сонячної енергії та заощадити гроші.

Крім того, ціна, яку ви заплатите за сонячну панель, буде залежати від її потужності (вираженої у ватах) та ефективності. Наприклад, вам потрібно буде заплатити більше за 200-ватну сонячну панель, ніж за 100-ватну, оскільки перша має вищу продуктивність сонячної панелі. Отже, розумний вибір може допомогти вам заощадити гроші та використовувати енергію сонця.

Ключові терміни, пов’язані з потужністю сонячної панелі

Перш ніж розраховувати потужність сонячної панелі, важливо зрозуміти ключові терміни.

 • Кіловат (кВт): Електрична енергія, що виробляється сонячними системами або сонячними панелями, виражається в кіловатах. Одиницею виміру електричної потужності є 1000 Вт.
 • Кіловат-година (кВт-год): вимірює електричну енергію, еквівалентну споживаній потужності 1000 Вт за 1 годину.
 • Потужність постійного струму (DC): Форма енергії, яку спочатку вироблятимуть сонячні панелі. це постійний струм.
 • Змінний струм: вся енергія постійного струму, що генерується сонячними панелями, перетворюється на змінний струм для зарядки побутових приладів.
 • Ефективність (Е): вимірює здатність сонячних панелей перетворювати сонячне світло в корисну електроенергію.
 • Ват (Вт): потужність сонячної панелі вимірюється у ватах.

Розуміння термінів, пов’язаних з сонячною панеллю, допоможе вам розрахувати потужність та інвестувати в сонячну панель потрібного розміру.

Як розрахувати потужність сонячної панелі

Кожна модель сонячної панелі відрізняється, а це означає, що вони виробляють різну кількість електроенергії. Однак кілька простих розрахунків можуть допомогти вам оцінити потенційну потужність системи.

Розрахуйте, скільки електроенергії (в кіловат-годинах) ваша сонячна панель буде генерувати щодня, використовуючи наведену нижче формулу.

Вихідна потужність = [Розмір сонячної панелі (у квадратних метрах) × 1000] × Ефективність сонячної панелі (у відсотках у вигляді десяткового дробу) × Кількість пікових сонячних годин на добу

Припустимо, розмір сонячної панелі становить 1.6 квадратних метрів.

Якщо панель ефективна на 20%, то вироблена енергія буде 1600 × 20% = 320.

Тепер, коли у вас є вироблена потужність, припустимо, що ваша територія отримує пікові сонячні промені протягом 4 годин (в день).

Потужність = 320 × 4 = 1280 ват-годин.

Розділіть на 1000, щоб перевести ват-годину в кіловат-годину.

1280 Вт-год / 1000 = 1.28 кВт-год на день.

Примітка: Кількість пікових сонячних променів на ділянці буде суттєво залежати від місця розташування, пори року (зима чи літо) тощо.

Тепер, коли ви розумієте, як розрахувати потужність сонячної панелі за один день, помножте отриману цифру на 30.

Місячна продуктивність сонячної панелі = 1.28 кВт-год × 30 = 38.4 кВт-год на місяць.

Щоб розрахувати вихідну потужність сонячної панелі на м2, скористайтеся цією формулою:

Ємність = Кількість сонячних панелей × Потужність системи сонячних панелей

Далі, потужність сонячної панелі = Потужність ÷ Загальний розмір системи (розмір однієї панелі × кількість панелей)

Припустимо, є 10 панелей по 250 Вт кожна.

У цьому випадку потужність буде 10 × 250 = 2500 Вт.

Тоді, ви можете розрахувати потужність сонячних панелей буде 2500 ÷ 16 (10 панелей по 1).6 м2 кожен) = 157 Вт на м2.

Як перевірити вихід сонячної панелі

При перевірці вихідної потужності сонячної панелі вам може знадобитися мультиметр для вимірювання напруги холостого ходу, струму короткого замикання та робочого струму. Давайте розберемося в процесі детально.

Крок 1: Виміряйте Voc (напруга холостого ходу)

На зворотному боці етикетки з технічними характеристиками сонячної панелі ви можете знайти напругу холостого ходу (Voc). Підготуйте мультиметр для вимірювання напруги постійного струму, підключивши чорний щуп до COM-роз’єму.

Далі встановіть мультиметр на налаштування напруги постійного струму. Ви можете знайти налаштування поруч із літерою V на вашій сонячній панелі. Це позначено суцільною лінією над пунктирною лінією.

Тепер розмістіть сонячну панель під прямими сонячними променями та знайдіть позитивний та негативний кабелі. Позитивний кабель підключається до роз’єму MC4 зі штекером.

Доторкніться червоним щупом мультиметра до металевого контакту позитивного роз’єму MC4, а чорним щупом. до негативного роз’єму MC4. Тепер прочитайте напругу і порівняйте її з Voc. Вони можуть бути однаковими або близькими один до одного, що свідчить про високу ефективність сонячної панелі.

Крок 2: Виміряйте Isc (струм короткого замикання)

Аналогічно до Voc, настав час виміряти струм короткого замикання. Підготуйте мультиметр для вимірювання ампер, встановивши його на налаштування підсилювача.

Аналогічно виконайте з’єднання, торкнувшись червоним щупом позитивного роз’єму MC4. Зчитайте струм на мультиметрі та порівняйте його з Isc. Якщо вона близька, сонячні панелі в хорошому стані.

Крок 3: Виміряйте фотоелектричний струм або робочий струм

Щоб виміряти фотоелектричний струм, вам знадобиться контролер заряду, акумулятор і мультиметр. Ви можете розпочати вимірювання, підключивши роз’єм заряду сонячної батареї до акумулятора та адаптерні кабелі до контролера заряду.

У цьому випадку потрібно з’єднати разом негативний сонячний кабель і кабель адаптера. Однак вам не потрібно приєднувати позитивні сонячні кабелі. Перейдіть до кроку 2 і підготуйте мультиметр для вимірювання сили струму.

Переконайтеся, що сонячна панель не виробляє електроенергію під час вимірювання, накривши фотоелементи тканиною. Доторкніться червоним щупом до гніздового роз’єму MC4, тоді як чорний щуп слід підключити до гніздового роз’єму MC4 (приєднаного до контролера заряду).

Після завершення підключення зніміть тканину та зчитайте силу струму на мультиметрі. Порівняйте це число зі струмом при максимальній потужності (Імп), щоб побачити, яку потужність можуть виробляти сонячні панелі.

Примітка: Сонячні панелі не виробляють 100% номінальної потужності. Тому, якщо вихідна потужність сонячних панелей становить 75-85% від їх номінальної потужності, вважайте їх високоефективними.

Фактори, що впливають на вихід сонячної панелі

Тепер, коли ми обговорили, як перевірити потужність сонячної панелі, настав час зрозуміти фактори, які впливають на неї.

Ефективність перетворення вказує на відсоток отриманого світла, який вона може перетворити в корисну енергію. Більшість побутових панелей мають ефективність 15-20%, хоча деякі вдосконалені моделі, такі як Сонячні панелі Jackery SolarSaga перевищують 23%. Чим ефективніша сонячна панель, тим вища її потужність.

Сонячні панелі складаються з фотоелектричних (ФЕ) елементів, які перетворюють сонячну енергію. Чим більший розмір панелі, тим більше сонячної енергії вона може поглинути. Однак, ефективність все ще залишається головним гравцем, оскільки високоефективна панель на 100 фотоелементів є кращим вибором, ніж панель на 200 фотоелементів з низькою ефективністю.

Кількість сонячних годин і місце розташування безпосередньо впливають на продуктивність сонячної панелі. Домовласники, які живуть у районах, що отримують довші та яскравіші періоди сонячного світла, можуть виробляти максимальну сонячну енергію за допомогою сонячних панелей. Крім того, орієнтація і нахил сонячної панелі визначають, скільки енергії буде поглинуто і перетворено.

Надмірне накопичення пилу та сміття на сонячній панелі може знизити її ефективність та потужність. Ось чому важливо регулярно витирати пил з сонячних панелей чистою ганчіркою.

Скільки енергії виробляє сонячна панель

огляд, jackery, explorer, 2000, багато

Сонячні панелі містять фотоелектричні або сонячні елементи, які вловлюють енергію сонця і перетворюють її в електроенергію постійного струму (DC). Вироблена енергія вимірюється у ватах.

Найпоширеніші сонячні панелі зазвичай виробляють від кількох сотень ват на годину до 400 ват на годину, залежно від місця розташування, розміру панелі та стану сонячного світла.

Ви можете визначити приблизну потужність сонячної панелі, помноживши потужність панелі на середню кількість годин прямого сонячного світла.

Як працює генератор на сонячних панелях

огляд, jackery, explorer, 2000, багато

Сонячні панелі та електростанція працюють, щоб вловлювати сонячну енергію, перетворювати її в електрику та зберігати для заряджання електроніки.

Фотоелектричні або кремнієві елементи в сонячних панелях створюють електричне поле, розділяючи протилежні заряди. Кремній легується іншими матеріалами, щоб полегшити проходження струму. За допомогою струмопровідного дроту згенерована електроенергія передається до інвертора.

Роль інвертора полягає в перетворенні постійного струму в змінний, який потім передається на електричну панель. Після того, як електростанція зарядиться, ви зможете легко під’єднати до неї свої прилади та увімкнути їх.

Скільки енергії виробляє сонячна панель

Давайте розберемося, скільки енергії виробляє сонячна панель, щоб ви могли купити правильну енергосистему для своїх потреб:

Першим кроком є визначення того, скільки сонячної енергії вам потрібно для живлення електроприладів. Щоб зробити свій будинок сонячним, перевірте щомісячний рахунок за електроенергію та зверніть увагу на використання кВт-год.

Далі вам потрібно визначити, скільки годин прямого сонячного світла отримує ваш будинок. Ви можете придбати сонячну електростанцію, виходячи з ваших потреб в електроенергії та кількості годин прямого сонячного світла.

Як максимізувати вихід сонячної панелі

Інвестування в кращі у своєму класі сонячні панелі недостатньо; вам потрібно буде зосередитися на максимізації їх продуктивності. Ось найкращі поради, які допоможуть вам отримати максимальну вигоду від інвестицій у сонячну енергетику.

 • Орієнтація панелі: Ваші сонячні панелі повинні бути спрямовані прямо на сонце, щоб генерувати максимальну кількість енергії. На верхню поверхню панелі з фотоелементами повинні потрапляти прямі промені сонячного світла в години пік.
 • Усунення затінення: тіні дерев або інших об’єктів можуть блокувати пряме сонячне світло. З огляду на це, найкраще розміщувати панелі в зоні з прямими сонячними променями.
 • Підтримуйте чистоту: Накопичення снігу, сміття, пилу та інших частинок на панелях може знизити їх продуктивність. Тому протирайте їх раз на місяць ганчіркою або м’якою щіткою, щоб підвищити ефективність.

Найкраща портативна сонячна панель від Jackery

Jackery. найбільш продаваний світовий бренд сонячних генераторів, який допомагає домовласникам з портативними, безпечними та універсальними сонячними енергетичними системами.

огляд, jackery, explorer, 2000, багато

Сонячні панелі Jackery SolarSaga з різною потужністю 80 Вт, 100 Вт і 200 Вт ідеально працюють в поєднанні з Портативна електростанція Jackery Explorer.

Нижче ми проілюстрували три найкращі Сонячні панелі Jackery SolarSaga доступні на ринку.

Вдосконалені сонячні елементи на сонячних панелях Jackery SolarSaga 200W побудовані з більш високим коефіцієнтом перетворення до 24.3%. Ламінований ETFE корпус та водонепроникність IP67 роблять сонячні панелі міцними та довговічними.

Ви можете підключити сонячну панель Jackery SolarSaga потужністю 200 Вт до Jackery Explorer 2000 Pro та 1000 Pro для живлення більшості домашніх електричних пристроїв. Потрібно 2.5 годин для зарядки портативної електростанції Jackery Explorer 2000 Pro за допомогою 6SolarSaga 200W.

огляд, jackery, explorer, 2000, багато

Ефективність перетворення

Сумісна з Explorer

Сонячні панелі Jackery SolarSaga 200W

У складеному вигляді 540 x 615 x 40 мм.

В розкладеному вигляді 540 x 2320 x 25 мм.

Jackery Explorer 2000 Pro і 1000 Pro

огляд, jackery, explorer, 2000, багато

Сонячні панелі Jackery SolarSaga 100W. це складні та легкі монокристалічні сонячні панелі, які можна заряджати за допомогою енергії сонця. З високою ефективністю перетворення 24.3%, сонячні панелі швидше перетворюють сонячну енергію в корисну електроенергію.

Сонячна панель сумісна з портативними електростанціями Jackery Explorer 240/500/1000. Сонячна панель Jackery SolarSaga 100W має два вихідних порти. 1USB-C (5В, 3А) і 1USB-A (5В, 2А).4A). для зарядки двох невеликих пристроїв безпосередньо.

Ефективність перетворення

Сумісність з Explorer

Сонячні панелі Jackery SolarSaga 100W

У складеному вигляді: 24 x 21 x 1.4 дюйми (610 x 535 x 35 мм)

Розгорнутий: 48 х 21 х 0.2 дюйми (1220 x 535 x 5 мм)

Jackery Explorer 240/500/1000

Двостороння сонячна панель Jackery SolarSaga 80W виробляє електроенергію з обох сторін і відносно проста в монтажі. Крім того, екстра-біле скло на задній панелі підвищує загальний коефіцієнт перетворення сонячної панелі.

Сонячні панелі Jackery SolarSaga потужністю 80 Вт складаються з 2.8-міліметрове загартоване скло з низьким вмістом заліза, що робить їх дуже міцними. Крім того, сонячні панелі сумісні з усіма електростанціями Jackery Explorer і можуть заряджати кілька пристроїв одночасно.

огляд, jackery, explorer, 2000, багато

Ефективність перетворення

Сумісний з Explorer

Сонячні панелі Jackery SolarSaga 80W

Всі портативні електростанції Jackery

Поширені запитання щодо сонячних панелей

Кожен домовласник, турист, кемпер або любитель активного відпочинку на природі потребує систем на сонячних батареях, щоб використовувати потужність сонячної енергії. Однак кожна людина має різні потреби і вимагає різної потужності сонячних панелей. Ось кілька поширених запитань, які задають покупці перед тим, як інвестувати в сонячну електростанцію.

За допомогою мультиметра ви можете швидко перевірити, чи ефективно працює ваша сонячна панель і чи генерує вона стільки енергії, скільки повинна.

Так. Ви можете зберігати енергію, вироблену сонячними панелями, в сонячних електростанціях. Переносні електростанції Jackery Explorer сумісні з сонячними панелями Jackery SolarSaga. Підключення портативної електростанції до сонячних панелей допомагає зберігати енергію для подальшого використання.

Кількість сонячних панелей для кемпінгу буде залежати від того, скільки електронних пристроїв ви будете використовувати та енергії, необхідної для їх живлення. Якщо ви хочете заряджати всі свої малі та великі прилади під час кемпінгу, розгляньте можливість інвестування в панелі Jackery SolarSaga та комбіновану електростанцію Explorer.

огляд, jackery, explorer, 2000, багато

За допомогою електростанції ви можете повною мірою використовувати потужність вашої сонячної панелі. Портативна електростанція на акумуляторах від Jackery. це перезаряджається, безпечне і просте у використанні джерело резервного живлення.

Поєднання електростанцій Jackery Explorer та сонячних панелей може заряджати всі ваші пристрої, включаючи міні-холодильник, холодильник, обігрівач тощо. Деякі переваги Сонячний генератор Jackery включити:

 • Безпечні у використанні та не виділяють диму
 • Портативне джерело живлення, що робить його придатним для кемпінгу або походів
 • Не потребує додаткового обслуговування

Заключні думки

Домовласники інвестують в пристрої на сонячних батареях, щоб вийти з мережі та мінімізувати свою залежність від електромережі. Визначення потужності сонячної панелі та вибір найкращої сонячної системи. це чудовий спосіб використовувати енергію сонця та заряджати ваші електроприлади.

Сонячні панелі Jackery SolarSaga в поєднанні з портативною електростанцією Jackery Explorer можуть допомогти вам використовувати стійку енергію. Ви можете комбінувати Сонячний генератор Jackery 2000 Pro для швидкої зарядки та живлення більшості побутових приладів під час життя поза мережею, кемпінгу чи походів.

Для отримання додаткової інформації підпишіться на розсилку новин Jackery та отримуйте ексклюзивні пропозиції, акції та знижки на всю продукцію Jackery.

Підписатися тут

Будьте першими, хто отримає наші останні новини та ексклюзивні пропозиції! Підпишіться зараз.

Вводячи свій номер телефону або електронну пошту, ви погоджуєтеся отримувати наші маркетингові повідомлення по SMS або електронній пошті, включаючи останні пропозиції, безкоштовні послуги, сервіси і т.д. Ви погоджуєтесь з Умовами надання послуг та Політикою конфіденційності. Ви можете скасувати підписку в будь-який час.

Залишити відповідь