Найкращі портативні сонячні зарядні пристрої 2023 року. Сонячний зарядний пристрій для дому

Сонячні зарядні пристрої для електромобілів: Зарядіть свій автомобіль сонячним світлом

13,476 миль. Саме стільки проїжджає середньостатистичний американець за рік, згідно з даними Міністерства транспорту США. Щоб уявити це в перспективі, ви можете проїхати від Анкориджа, штат Аляска, до Майамі, штат Флорида, і назад за 9 916 миль.

У середньому по країні 24.7 mpg, наші транспортні засоби будуть всмоктувати близько 546 галонів бензину в цьому році. що коштує близько 1 650. Ми також зробимо свій внесок 4.6 метричних тонн CO 2 в атмосферу Землі.

Щоб скоротити витрати, зробити свій внесок у захист навколишнього середовища або зробити все разом, все більше і більше американців переходять на гібридні або електричні автомобілі. Але ці транспортні засоби нового покоління все ще потребують пального, а електроенергія не безкоштовна. якщо у вас немає сонячної енергії.

Дізнайтеся, які є варіанти зарядних станцій для електромобілів (EV), скільки вони коштують і скільки панелей вам знадобиться для зарядки вашого автомобіля.

Типи та вартість автомобільних зарядних пристроїв для електромобілів

Існує три типи зарядних пристроїв для електромобілів, і від того, який тип ви вирішите встановити, буде залежати вартість. Наразі Paradise Energy пропонує варіанти приватних зарядних пристроїв, інтегрованих приватних зарядних пристроїв та громадських зарядних пристроїв.

Приватний зарядний пристрій для електромобілів

Приватна зарядна станція дозволить вам підключити електромобіль і зарядити акумулятор вашого автомобіля. Вони можуть бути підключені до системи сонячних панелей або до електромережі, тому якщо у вас є електромобіль, але немає сонячних панелей, це чудовий варіант домашньої зарядної станції.

Витрати на таку зарядну станцію будуть в районі 2 000. 3 000, якщо встановлений разом із сонячною батареєю. Вартість буде залежати від декількох факторів, включаючи те, на якій відстані вона встановлена від вашого головного розподільного щита, і чи потрібно буде риття траншеї.

Інтегрований приватний зарядний пристрій для електромобілів

Інтегрований приватний зарядний пристрій схожий, але може бути встановлений лише з сонячною системою, яка має сонячний інвертор відповідної марки та розміру. У Paradise Energy ми пропонуємо зарядну станцію для електромобілів SolarEdge, яка інтегрується з деякими інверторами SolarEdge.

У цьому варіанті зарядний кабель довжиною 25 футів підключається безпосередньо до інвертора. Хоча це найдешевший варіант, ваш інвертор SolarEdge повинен знаходитися в місці, де ви зможете під’їхати на автомобілі і припаркувати його на кілька годин. За умови встановлення відповідного інвертора, цей зарядний пристрій для електромобіля на сонячних батареях та його встановлення коштуватиме близько 1100 доларів США, якщо він буде встановлений одночасно з сонячною батареєю.

Громадська зарядка для електромобілів

Третій варіант. громадська зарядка. Вони призначені для комерційного використання і дозволяють їх власникам стягувати плату з тих, хто ними користується. Вони також є найдорожчим варіантом і вимагають постійного оновлення програмного забезпечення.

Ці оновлення інтегровані з додатком, який дозволяє людям бачити, де розташовані зарядні станції для електромобілів і які з них вже зайняті. Вони також можуть зарезервувати своє місце у віртуальній черзі, щоб не чекати своєї черги на зарядку.

Громадський зарядний пристрій, інтегрований з сонячною системою, швидше за все, обійдеться вам приблизно в 15 000. Громадський зарядний пристрій, не інтегрований з сонячною системою, може коштувати близько 20 000 або більше. Вам також доведеться платити за постійне обслуговування програмного забезпечення для додатку.

Час заряджання та швидкі зарядні пристрої постійного струму

Якщо для вас важлива швидкість заряджання, ви можете скористатися швидкими зарядними пристроями постійного струму. Стандартний 7.Зарядний пристрій потужністю 6 кВт може зарядити батарею ємністю 16 кВт-год приблизно за дві години, а батарею ємністю 90 кВт-год. за 10-12 годин. Однак швидкий зарядний пристрій постійного струму потужністю 50 кВт може зарядити батарею ємністю 16 кВт-год всього за 20 хвилин, а батарею ємністю 90 кВт-год. менш ніж за дві години.

Хоча такі швидкості зарядки звучать привабливо, вони мають високу ціну. Швидкий зарядний пристрій постійного струму може коштувати понад 60 000.

Скільки сонячних панелей потрібно для зарядки електромобіля?

Електроенергія коштує дорого, як і газ. Хоча ви можете підключити зарядний пристрій для електромобіля до електромережі і платити за зарядку автомобіля, ви також можете скоротити викиди вуглекислого газу, використовуючи замість цього відновлювану енергію. Якщо у вас є сонячна система або ви плануєте встановити її для зарядного пристрою для електромобіля, вам може знадобитися менше сонячних панелей, ніж ви думаєте.

За загальними підрахунками, для зарядки вашого електромобіля може знадобитися від восьми до 14 сонячних панелей. Це залежить від того, як багато ви їздите, ефективності вашого автомобіля, сонячного світла у вашій місцевості та типу встановлених вами панелей. Вартість встановлення системи такого розміру, ймовірно, становитиме від 20 000 до 25 000 євро без урахування пільг.

Щоб отримати більш чітку картину, вам доведеться визначити, скільки електроенергії використовує ваш автомобіль. Ми розглянемо, скільки кіловат-годин (кВт-год) потрібно вашому автомобілю, щоб проїхати 100 миль. Щоб дізнатися це, ви можете знайти свій автомобіль на сайті fueleconomy.gov. Потрібне вам число буде внизу зеленого поля EPA Fuel Economy (економія пального):

Після того, як ви отримаєте цю інформацію, дізнайтеся, скільки додаткової електроенергії вам знадобиться для живлення вашого автомобіля щомісяця, за допомогою наступної формули:

(кВт-год на 100 миль пробігу вашого електромобіля за місяць) / 100 = кВт-год, необхідних на місяць

Або скористайтеся нашим калькулятором нижче:

Ось приклад. Дотримуючись наших середніх показників, припустимо, що ми проїжджаємо 1100 миль щомісяця на автомобілі, який використовує 30 кВт-год електроенергії на 100 миль. Якщо підрахувати, то для подолання цієї відстані нам знадобиться 330 кВт-год щомісяця.

Скільки сонячних панелей це? Важко дати точну відповідь, оскільки кількість електроенергії, яку виробляє одна сонячна панель, залежить від типу панелі, місця її встановлення та погоди у вашому регіоні. За загальними підрахунками, одна панель може виробляти близько 30 кВт-год щомісяця. Розділіть 330 кВт-год, необхідних для живлення електромобіля, на 30 кВт-год, і ви отримаєте 11 панелей.

Один з варіантів використання цих сонячних панелей. встановлення їх у вигляді навісу для автомобіля, щоб у вас було місце для паркування автомобіля під час заряджання. Ви також можете додати зарядні пристрої для електромобілів до існуючої системи або інтегрувати їх у нову, більшу систему, яка живить решту вашого будинку або бізнесу.

Найкращі сонячні панелі для кемпінгу, базового кемпінгу та пригод на природі

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

 • Зведена таблиця
 • Переможці
 • Найкращі в цілому
 • Найкраща сонячна система з інтегрованим акумулятором
 • Найкраще для кемпінгу
 • Почесні згадки
 • Як ми досліджували та тестували
 • Поради щодо купівлі
 • ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
 • Як вибрати
 • Поради щодо максимальної ефективності
 • Як зарядити сонячну панель на відкритому повітрі
 • Аксесуари для сонячних панелей
 • Чому варто довіряти нам
 • Джерела

Електроніка. це частина інструментарію шукача пригод більше, ніж будь-коли раніше. Завдяки підвищенню ефективності та зниженню вартості сонячних елементів, портативні сонячні зарядні пристрої нарешті виявляються життєздатним засобом забезпечення електроенергією на відкритому повітрі. Користувач може взяти з собою смартфон, GoPros, налобний ліхтар, планшет, камеру, навушники, а також PLB або GPS-пристрої. Сім’я, яка вирушає в тривалу поїздку на вихідні, швидше за все, візьме з собою кілька смартфонів, планшетів, колонок, ноутбуків, електричних ліхтарів та багато іншого. Рафтери, альпіністи, велосипедисти та маунтінбайкери на вихідних можуть взяти з собою ще більше потужних ліхтарів та GoPro, радіостанцій та іншого електронного обладнання.

Використовуючи енергію сонця, будь-хто може заряджати свій легіон пристроїв замість того, щоб носити з собою фізичні батареї або розряджати акумулятор у своєму автомобілі чи кемпері. Від портативних сонячних зарядних пристроїв, які можуть вмістити кілька пристроїв під час сімейного кемпінгу, до павербанків, які тримають найбільший заряд, і до легких варіантів для користувачів, які подорожують по бездоріжжю, які важать менше фунта, ми розглянули найкращі моделі, щоб знайти найкращі портативні сонячні зарядні пристрої для більшості видів використання на відкритому повітрі. Крім того, у нас є поради та підказки про те, як отримати максимальну віддачу від портативних сонячних панелей, павербанків та зарядних пристроїв.

Ми створюємо об’єктивні огляди спорядження, які підтримуються читачами та проходять незалежний відбір нашими редакторами. Ця стаття може містити партнерські посилання, які допомагають фінансувати наш веб-сайт. Коли ви переходите за посиланнями для придбання обладнання, ми можемо отримувати комісію, не стягуючи з вас жодних додаткових витрат. Дякуємо, що підтримуєте нашу роботу та місію. охоплення кожного тіла на свіжому повітрі! Дізнатися більше.

Найкращі портативні сонячні зарядні пристрої

У нас було три клони для оцінки, всі з яких працювали однаково добре, тому було важко визначити, який з них отримати нагороду. Однак один перевершив інші, як згадували різні сайти. Ми також розглянули різні варіанти використання при винесенні наших остаточних суджень. Таким чином, деякі з наших переможців знаходяться в унікальних категоріях.

Абсолютний переможець: Сонячний зарядний пристрій Big Blue 28W USB

Вага: 1 фунт, 5 унцій

Вихідна потужність сонячної батареї: 10 Вт

Вихідна потужність на пристрій: USB, 5В до 2А (макс. 28 Вт)

Складаний: Так

Вбудований акумулятор: Ні

Порти: 2, 2.4 порти USB-A на 4 ампера

Що нам сподобалось: простий, легкий, забезпечує більшу потужність, ніж аналогічні моделі, може заряджати кілька невеликих пристроїв, має амперметр

Що нам не сподобалося:

Ми погоджуємося з багатьма сайтами оглядів та відгуками споживачів, що сонячний зарядний пристрій Big Blue 28W USB Solar Charger вагою 1 фунт, 5 унцій був найкращим для більшості випадків використання на відкритому повітрі. Це простий, легкий і потужний сонячний зарядний пристрій, який, здається, забезпечує трохи більше енергії, ніж його конкуренти. Він також забезпечить достатню потужність під прямими сонячними променями, щоб зарядити кілька невеликих пристроїв для однієї-двох людей.

Пристрій Big Blue, який ми протестували, також оснащений амперметром, який показує кількість електричного струму, що генерується сонячною панеллю, що вигідно відрізняє його від конкурентів. Це дозволило нам побачити, що пристрій працює і скільки енергії він виробляє.

ПОРІВНЯННЯ ВЕЛИКОГО СИНЬОГО СОНЯЧНОГО ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ

Крім цього, ми виявили, що він був напрочуд, якщо не моторошно, схожий на два інших сонячних зарядних пристрої з найвищим рейтингом, які ми оцінювали. Усі три (сонячний зарядний пристрій Anker 21 Вт PowerPort, сонячний зарядний пристрій Nekteck 28 Вт та сонячний зарядний пристрій BigBlue 28 Вт USB) мають однакову базову конструкцію з двома USB-портами та світловим індикатором, який вказує на те, що вони заряджаються; світловим індикатором Big Blue є амперметр.

Сонячні елементи в цих складних пристроях укладені в ПЕТ-полімер і оточені поліефірним полотном. Кожен з них має помірну водонепроникність за стандартом IPX4. хоча ви все одно не захочете використовувати ці пристрої під дощем. Вони настільки схожі, що навіть використовують однакові сонячні елементи. сонячні елементи Maxeon від SunPower, які є одними з найефективніших комерційно доступних сонячних елементів і можуть перетворювати до 25 відсотків сонячної енергії.

Кожен з цих сонячних зарядних пристроїв має металеві втулки в корпусі, що дозволяє прикріпити їх до скелі, рюкзака, намету або стільця для кемпінгу. Кожен з них має чохол, в якому можна зберігати пристрої, що заряджаються, та шнури для зарядки ваших пристроїв. У жодного з них не було підставки або засобів для правильної орієнтації на сонце, тому вам доведеться проявити трохи більше творчості, наприклад, підперти їх на скелі, прикріпити до намету або прикріпити до рюкзака, щоб зорієнтувати їх належним чином, щоб отримати максимальну потужність у таборі.

У тестах Big Blue показав кращі результати, ніж конкуренти, виробивши трохи менше 950 міліампер-годин (мАг) енергії за годину. У відносно схожих умовах Anker виробив 733 мАг, а Nekteck. 834 мАг. Без спеціальної тестової установки та контрольного середовища важко дати повну наукову оцінку відмінностей між цими трьома пристроями, оскільки хмари могли затуляти сонце протягом частини періодів тестування.

З нашого досвіду, Big Blue (або інші подібні сонячні панелі) найкраще інтегруються у ваш спосіб життя на природі за допомогою зовнішнього акумулятора, наприклад, Anker. Сонячна панель заряджає акумулятор, а потім акумулятор забезпечує постійний заряд для надійного та безпечного заряджання вашого телефону. Дивіться наш розділ про акумулятори нижче для більш детальної інформації.

Big Blue запропонував найвищу вихідну потужність серед цих трьох, а його вартість практично така ж, як у Nekteck, тому Big Blue випередив Nekteck як найкращий сонячний зарядний пристрій. Він простий у використанні, має хорошу ціну і пропонує достатньо портативної потужності для заряджання резервного акумулятора. А ще він досить міцний, щоб служити роками.

Зацікавлені в туристичному спорядженні? Дивіться наші найпопулярніші статті в розділі “Туристичні рюкзаки.

Найкращий сонячний зарядний пристрій для базового кемпінгу: Goal Zero Nomad 50

Вага: 6 фунтів

Вихідна потужність сонячної батареї: 50 Вт

Вихідна потужність на пристрій: USB: 5В до 2.4А (макс. 12 Вт)/8 мм: 14-22 В, до 3.5А (макс. 50 Вт)

Складаються: Так

Вбудований акумулятор: Goal Zero Sherpa 100 AC продається окремо

Порти: 1 2.4 Амперний порт USB-A, 1, 3.3-амперний сонячний порт 8 мм, 1, 3.3 Амперний сонячний порт 8 мм

Що нам сподобалось: можна з’єднати з іншими сонячними панелями для ще більшої зарядки, підставки для правильної орієнтації за сонцем, може майже повністю зарядити 2 ноутбуки

Що нам не сподобалось: розмір і вага роблять їх більш придатними для кемпінгу, а не для рюкзаків

Goal Zero Nomad 50. це більший сонячний зарядний пристрій, який також отримав нашу нагороду за найкращий сонячний зарядний пристрій для автокемпінгу та найкращий сонячний зарядний пристрій для базового кемпінгу, а також нашу нагороду за найкращу модернізацію сонячного зарядного пристрою. При потужності 50 Вт це найбільший і найважчий сонячний зарядний пристрій, який ми випробували. Але якби ми проводили пару тижнів у високогірному цирку з іншими шукачами пригод і хотіли б зменшити вагу акумулятора, зберігаючи нашу електроніку зарядженою, ми б вибрали саме цей зарядний пристрій.

Аналогічно, якщо ми живимо всі пристрої, необхідні сім’ї в тижневому поході, і не хочемо розряджати акумулятор автомобіля або будинку на колесах, ми обираємо сонячний зарядний пристрій Goal Zero. Крім того, це хороший вибір для подорожей або висадки на берег поза мережею. Він також може бути використаний для роботи віддаленого пункту допомоги під час ультрамарафону або пригодницької гонки.

ПОРІВНЯННЯ GOAL ZERO NOMAD 50

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

Goal Zero. це очевидний вибір для кемпінгу та базового відпочинку і з інших причин. Це єдиний сонячний зарядний пристрій, який ми оцінили, який можна з’єднати з іншими сонячними панелями, і єдиний, який можна приєднати послідовно, щоб забезпечити ще більшу потужність зарядки для банку акумуляторів.

Завдяки сонячним елементам, покритим полімером, і міцному поліестеру, Nomad виглядає як старший брат трьох клонів (Big Blue, Anker і Nektek).

Замість двох елементів на кожну складну сонячну панель, кожна з чотирьох панелей має 12 елементів. Вона має один роз’єм USB, який може забезпечити до 12 Вт потужності зарядки, але також має роз’єм сонячного порту Goal Zero, який дозволяє забезпечити до 50 Вт потужності зарядки або підключитися до інших панелей Goal Zero. Як і сонячний зарядний пристрій BioLite, Nomad також має підставки для правильної орієнтації на сонце.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

Всі ці додаткові функції та сонячні батареї збільшують вагу та розмір. На відміну від клонів, Nomad 50 займає значну частину рюкзака. У складеному вигляді він майже фут завширшки і майже 1 фут з половиною заввишки. Це приблизно розмір тулуба середньостатистичного чоловіка, а важить вона 6 фунтів, 14 унцій. Навіть якщо його прикріпити до передньої частини рюкзака Франкенштейна, він, швидше за все, буде волочитися по землі, як дивно жорстка накидка.

Але якщо його розкласти і встановити в таборі, він може забезпечити достатньо енергії для живлення ноутбука і зарядки значно більшого акумулятора, ніж зарядні пристрої меншого розміру. У поєднанні з павербанком Goal Zero’s Sherpa 100AC він може зарядитися за 6 або менше годин на хорошому сонці. Це 94.Акумулятор потужністю 7 Вт/год оснащений інвертором, що дозволяє заряджати пристрої змінного струму, наприклад, ті, що підключаються до розетки. Він може майже повністю зарядити два 13-дюймових MacBook Pro від одного заряду, а оскільки він може працювати з більшою потужністю та напругою, він може забезпечити вищу швидкість заряджання.

Цікавить туристичне спорядження? Дивіться наш розділ Кемпінг для наших найпопулярніших історій.

Найкращий сонячний зарядний пристрій з вбудованим акумулятором: BioLite SolarPanel 10

Вага: 1 фунт, 3.4 унції

Вихідна потужність сонячної батареї: 10 Вт

Ємність акумулятора (мАг): 3 200 міліампер-годин

Вихідна потужність на пристрій: 10 Вт через USB-роз’єм

Складаний: Так

Вбудований акумулятор: так, Ємність акумулятора (мАг): 3200 міліампер-годин

Порти: 1 Micro USB в 1 2.4 Ампер USB-A вихід

Що нам сподобалося: включає вбудований акумулятор, який працює як павербанк, може попередньо заряджати включений павербанк, легко вирівняти за сонцем, щоб отримати найбільш ефективний заряд, розроблений для зменшення перегріву (що впливає на ефективність)

Що нам не сподобалось: було б корисніше, якби вона була 21 Вт і мала акумулятор на 10 000 мАг

Хоча BioLite SolarPanel 10 є найменшим сонячним зарядним пристроєм, який ми протестували, потужністю всього 10 Вт, він є найбільш повнофункціональним і єдиним сонячним зарядним пристроєм, який ми протестували, з інтегрованим акумулятором, що працює як павербанк. Акумулятор ємністю 3200 мАг трохи більший, ніж акумулятор iPhone 11 ємністю 3100 мАг, і може забезпечити iPhone повним зарядом. Ви також можете зарядити вбудований акумулятор через micro-USB. Тож користувачі можуть попередньо зарядити його для пригод, щоб заряджати пристрої в таборі, навіть якщо сонце затулене або сідає, коли вони туди прибувають. Дійсно, починати кожну пригоду з повністю зарядженими пристроями та допоміжними акумуляторами. це ключ до отримання максимальної віддачі від вашої системи зарядки електроніки в умовах бездоріжжя.

ПОРІВНЯННЯ BIOLITE SOLARPANEL 10

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

SolarPanel 10 також має кардинально інший дизайн, ніж будь-яка інша портативна панель, яку ми протестували, і більшість інших доступних. Всі сонячні елементи укладені в міцний пластик з ямочками. BioLite стверджує, що конструкція сонячної панелі допомагає розсіювати надлишкове тепло, яке може призвести до того, що сонячна панель вироблятиме менше енергії, ніж в іншому випадку.

Як і в інших невеликих сонячних зарядних пристроях, які ми оцінили, кути мають отвори, що дозволяють користувачам прикріплювати їх до рюкзака або намету. Але його аналогова система Optimal Sun System, що складається з аналогового сонячного годинника, а також підставка, що обертається, відіграють важливу роль у забезпеченні максимальної віддачі від зарядного пристрою в будь-який момент часу.

Вирівнявши тінь від точки посередині вікна, ви гарантуєте, що пристрій передасть якомога більше сонячної енергії підключеним пристроям та акумулятору. Підставка фіксується на місці при обертанні, що дозволяє легко регулювати кут нахилу портативної сонячної панелі, щоб отримати оптимальне розміщення в будь-який момент часу.

Хоча ми вважаємо всі ці функції дуже корисними, ми виявили, що при першому розгортанні сонячної панелі вона не хотіла залишатися відкритою до тих пір, поки трохи не прогріється на сонці. Крім того, якби його здатність поглинати сонячне світло була більшою. навіть у діапазоні 21 Вт. і його ємність зберігання енергії була більшою, навіть близько 10 000 мАг, він міг би стати абсолютним переможцем.

Почесні згадки

І портативний зарядний пристрій Anker, і портативний зарядний пристрій Nekteck трохи не дотягли до Big Blue, нашого абсолютного переможця (див. огляд вище). Будь-яка з них пропонує велику цінність, але ми вважаємо, що Big Blue може запропонувати найбільше за ці гроші.

Сонячний зарядний пристрій Anker 21 Вт PowerPort

Вага: 14.7 унцій

Вихідна потужність сонячної батареї: 21 Вт

Вихідна потужність на пристрій: 21 Вт на пристрій через USB

Складаний: Так

Вбудований акумулятор: Ні

Порти: 2, 2.4 Амперні порти USB-A

Сонячний зарядний пристрій Anker 21 Вт PowerPort Solar Charger може більше не випускатися, але ми вважаємо, що варто звернути на нього увагу з кількох причин. По-перше, це майже клон Big Blue (див. огляд вище), нашого абсолютного переможця, тому це хороший приклад схожості між сонячними панелями на ринку. По-друге, вони все ще широко доступні на таких сайтах, як ebay, для людей, зацікавлених у купівлі вживаних сонячних панелей.

Єдина відмінність полягає в тому, що він був трохи меншим і легшим (15 унцій), ніж Big Blue. Як і очікувалося, Anker виробив трохи менше енергії за певний час в аналогічних умовах. Його зарядний чохол також застібається на гачок, а не на блискавку, як у інших клонів. Він не включав амперметр. Зрештою, навіть коли Anker був доступний, ми вважали Big Blue кращим вибором, враховуючи кількість енергії, яку він генерує.

Сонячний зарядний пристрій Nekteck 28 Вт

Вага: 1.44 фунти

Вихідна потужність сонячної батареї: 28 Вт

Вихідна потужність на пристрій: 28 Вт через USB

Складаний Так

Вбудований акумулятор: Ні

Порти: 2, 2.Порти USB-A на 4 А

Без брендування, зовні, сонячний зарядний пристрій Nekteck 28 Вт по суті не відрізняється від Big Blue. наш абсолютний переможець (див. огляд вище). Технічні характеристики схожі. У відкритому вигляді, без амперметра, вони виглядають по суті ідентично.

Однак, зрештою, він працює не так добре, як Big Blue. навіть незважаючи на те, що в ньому використовуються ті ж самі сонячні елементи та конструкція. У відносно схожих умовах Anker виробив 733 мАг, а Nekteck. 834 мАг. Він також має заявлену вагу 1 фунт, 7 унцій. на дві унції важче, ніж Big Blue.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СОНЯЧНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ NEKTECK 28 ВТ

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

Розуміння сонячних зарядних пристроїв

Існує багато речей, які потрібно розуміти про сонячні зарядні пристрої, але в їх основі лежить невелика сонячна панель, що складається з декількох фотоелектричних елементів, згрупованих разом, щоб поглинати частину сонячної енергії і перетворювати її в електричний заряд, який можна використовувати для зарядки електроніки.

Сучасні сонячні батареї, доступні на ринку, можуть використовувати майже 25 відсотків сонячної енергії, що потрапляє на них, для виробництва електроенергії. Ви знайдете це в найефективніших складних зарядних пристроях. Коли ці елементи об’єднані разом у невеликі сонячні панелі, вони можуть забезпечити достатньо енергії для підзарядки акумуляторів USB-пристроїв, і вони можуть важити менше фунта, що робить їх легким варіантом для подорожей по всьому світу.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

Чому варто обирати сонячний генератор, а не інші варіанти?

Портативний сонячний зарядний пристрій є легким і більш компактним засобом генерації електроенергії в порівнянні з іншими засобами мобільної генерації енергії. Це вигідно, коли ви перебуваєте на стежці або у віддалених місцях, оскільки носіння декількох батарей та інших засобів виробництва електроенергії швидко стає громіздким, коли ви додаєте більше накопичувачів енергії до свого рюкзака. Зрештою, ніхто не хоче нести газовий генератор. і газ. на своїй спині в ліс, щоб забезпечити енергією всі свої електронні пристрої. І хоча ми вже бачили деякі портативні вітрові та мікрогідрогенератори, такі як турбіна WaterLily. вони також громіздкі, якщо не важкі. Сонячні батареї. одна з екологічно чистих замін для зменшення впливу на навколишнє середовище. особливо якщо ваш базовий табір інакше працював би на газовому генераторі.

Сонячні зарядні пристрої в поєднанні з павербанком або резервним акумуляторним блоком. особливо ті, що підтримують наскрізну зарядку (наприклад, фотоапарати та акумулятори.e., Зарядні пристрої, що заряджаються під час заряджання пристроїв. це найкращий і найлегший спосіб заряджати електронне обладнання.

Хоча більшість шукачів пригод шукають насамперед портативний зарядний пристрій для телефону, сонячні зарядні пристрої можуть живити

 • камери та акумулятори для камер
 • GPS-годинники для походів і рюкзаків
 • GoPro та інше обладнання для відеоблогів і подкастів
 • двосторонні супутникові месенджери та персональні радіомаяки (PLB)
 • електронні книги
 • планшети
 • GPS-пристрої
 • налобні ліхтарі
 • ноутбуки
 • bluetooth-колонки
 • бездротові навушники
 • SteriPens
 • гірські велосипедні ліхтарі
 • гідролокаційні пристрої

Якщо ви перебуваєте на природі кілька днів або тижнів, у вас, швидше за все, є електроніка, яка потребує зарядки. Сонячні панелі підходять для кемпінгу, катання на човнах, скелелазіння, велотуризму, альпінізму та інших видів діяльності.

Більшість мобільних сонячних зарядних пристроїв мають принаймні один USB-порт, що дозволяє легко заряджати більшість пристроїв та акумуляторів, які люди беруть з собою на природу. Проте багатьом невеликим сонячним зарядним пристроям буде важко забезпечити достатню потужність для одночасної зарядки декількох пристроїв.

Так, Ватсоне, вати мають значення (або чому вати мають значення)

Найважливіше в зарядному пристрої для сонячних панелей. це його потужність. Чим більше ват, тим більше сонячного світла може поглинути сонячна панель і тим більше електроенергії вона може згенерувати. Якщо вам потрібно живити лише власні пристрої і ви не плануєте використовувати їх постійно під час мандрівки, вам може знадобитися заряджати їх лише раз на кілька днів або навіть раз на тиждень. У такому випадку, менший пристрій, такий як BioLite SolarPanel 10 з вбудованим акумулятором, є чудовим вибором, але 10-ватна складна сонячна панель має лише один USB-порт і не буде достатньо потужною, щоб зарядити пристрої сім’ї під час п’ятиденної подорожі.

З іншого боку, наш переможець у номінації “Найкраще для кемпінгу”, 50-ватна сонячна панель Goal Zero Nomad 50. разом з акумулятором Sherpa 100 AC. можуть задовольнити потреби сім’ї в тижневій подорожі або групи альпіністів, які досліджують гірський масив протягом тривалого періоду. Система Goal Zero значно більша, важча і набагато дорожча. Але ця система з цим павербанком має штекер змінного струму і є єдиною, яку ми розглядали, яка заряджає такі пристрої, як великі ноутбуки.

Зазвичай ми не виступаємо за те, щоб позбавлятися від обладнання до закінчення терміну його служби, але в цьому випадку, якщо у вас є резервна батарея або павербанк, який не заряджається через USB, подумайте про його переробку та заміну на той, що заряджається. Аналогічно, розгляньте USB-зарядні пристрої, такі як фари.

Хоча ви можете використовувати акумуляторні фари з живленням від батарейок типу АА та ААА, використання одного пристрою або кабелю для зарядки більшості вашого обладнання може спростити ваше перенесення. Коли головний системний технолог Intel Аджай Бхатт (Ajay Bhatt) очолив розробку стандарту USB у 1996 році, і компанії почали його використовувати, він по суті розпочав процес універсалізації зарядки та підключення для всіх пристроїв. Зараз USB-технологія дозволяє нам легко заряджати камери та GoPro, а також меншу електроніку, наприклад, бездротові навушники.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

Як ми досліджували та тестували

Дослідження

Під час дослідження найкращих кемпінгових сонячних зарядних пристроїв ми вивчили веб-сайти у сфері зовнішніх медіа, а також у технічній та науковій сферах, оскільки гіки та любителі техніки найчастіше використовують портативні сонячні зарядні пристрої для живлення своєї електроніки.

Ми вибрали моделі для тестування на основі оглядів і статей, які ми прочитали і проаналізували з інших надійних джерел, включаючи Lifewire, Gear Institute, Backpacker, Wirecutter, The Adventure Junkies, Popular Mechanics, Outdoor GearLab та інші (див. “Джерела”). Ми також ознайомилися з перевіреними відгуками клієнтів, щоб зібрати дані від професійних оглядачів і реальних користувачів.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

Як ми тестували

Ми тестували ці складні сонячні панелі протягом декількох днів в польових умовах, в кемпінгах і вдома, іноді навіть вивішуючи їх з вікна, що виходить на південь, в сонячні дні повного літнього сонця в Колорадо. Незважаючи на багаторазове використання і спроби, жоден з протестованих нами сонячних зарядних пристроїв не досяг заявленої виробником максимальної вихідної потужності під час наших тестів.

Ми підключили кожну сонячну панель до цифрового USB-тестера, а також до різних акумуляторних батарей та інших електронних пристроїв, які ми використовуємо в сільській місцевості, включаючи GPS-навігатори, Bluetooth-навушники, велосипедні ліхтарі, фари та багато іншого. Ми спробували зарядити наші iPhone та iPad безпосередньо, але виявили, що вони не приймають заряд, оскільки потужність занадто сильно залежить від сонця та хмар. навіть у дні, коли є сині птахи. Ми виявили, що краще використовувати їх для зарядки резервного акумулятора або павербанка з можливістю наскрізної зарядки, а потім використовувати цей акумулятор для зарядки наших пристроїв, поки він заряджається через сонячну батарею.

Ми спробували протестувати деякі зарядні пристрої під час походу, але виявили, що навіть якщо компанії розміщують на сонячних зарядних пристроях точки кріплення, щоб прикріпити їх до рюкзаків, вони не показали хороших результатів під час тестування в реальних умовах. Ми пояснимо чому в іншому розділі.

Ми виявили, що цифровий USB-тестер не так добре підходить для претендентів Goal Zero і BioLite. Це тому, що ми не могли підключити цифровий USB-тестер до більш потужного шнура живлення Goal Zero, а контролер сонячного заряду BioLite і портативний акумуляторний павербанк можуть забезпечити більш підготовлений потік енергії від акумулятора.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

порада щодо купівлі

Шукаючи хороший сонячний зарядний пристрій, потрібно враховувати багато факторів. Перш за все, вам потрібно визначити, для чого ви будете використовувати зарядний пристрій, а також скільки пристроїв він буде живити. По-друге, подумайте про те, як довго ви будете перебувати в глибинці, і скільки накопичувача енергії та ємності акумулятора ви хочете взяти з собою.

Ми розглянули широкий спектр сонячних зарядних пристроїв і, в деяких випадках, накопичувачів енергії (також відомих як акумулятори). Ми також прийшли до деяких інших висновків, ніж інші оглядові сайти, виходячи з наших знань і наших очікувань щодо того, як ви насправді зможете використовувати сонячний зарядний пристрій в польових умовах.

Наприклад, на відміну від багатьох інших оглядів та списків “найкращих”, які ми оцінювали, ми наполегливо рекомендуємо використовувати сонячні зарядні пристрої з резервними акумуляторами. Багато високотехнологічних електронних пристроїв, таких як смартфони та планшети, потребують постійного, регульованого або кондиціонованого потоку електроенергії для заряджання. Це допомагає обмежити кількість пошкоджень, які стрибки або падіння сонячної енергії можуть завдати чутливій електроніці всередині пристрою.

Ефективність та вихідна потужність

Ефективність і вихідна потужність. це дві окремі, але взаємопов’язані речі. Ефективність. це ефективність сонячних елементів в панелі, а також самої панелі. Сонячні елементи в панелі мають вищу ефективність, ніж панель в цілому, оскільки частина енергії, яку вони вловлюють, втрачається при передачі енергії через дроти та електроніку сонячної панелі. Найефективніші комерційні сонячні елементи мають ефективність близько 24 відсотків. Однак ефективність сонячної панелі або зарядного пристрою, швидше за все, буде в діапазоні від 18 до 21 відсотка.

Вихідна потужність вимірюється у ватах або в кількості ват енергії, яку може виробити сонячна панель. Чим ефективніша сонячна панель, тим більше ват і ампер вона може видавати з меншої площі. Для зарядки пристроїв вам знадобиться сонячна панель, яка здатна виробляти щонайменше 5 Вт, однак багато портативних сонячних панелей виробляють до 28 Вт зарядної потужності в ідеальних умовах. Більша потужність означає більшу потужність зарядки, але оскільки більшість сонячних панелей все ще використовують роз’єми типу USB-A, вони можуть виробляти лише 2.4 ампер струму через ці роз’єми.

Портативність і розмір

Найменші зовнішні сонячні панелі, які ми оцінювали, мають потужність 5 Вт. Вони мають розмір середнього планшета, як, наприклад, BioLite SolarPanel 5. і важать менше, ніж банка пива. Вони можуть виробляти достатньо енергії для повільної зарядки смартфона або іншого пристрою. При розмірах 8 дюймів на 9.75 дюймів, їх легко помістити в денний рюкзак.

Найбільшою портативною сонячною панеллю, яку ми тестували, була 6-фунтова Goal Zero Nomad 50. яка складається до трохи більше 17 дюймів завдовжки і 11 дюймів завширшки, а її товщина в найтовстіших частинах значно перевищує дюйм, що робить її важко поміщається в більшості рюкзаків. У встановленому стані вона розкладається до 53 дюймів завширшки. Це також найпотужніша сонячна панель, яку ми тестували, і вона здатна заряджати батарею, яка може заряджати ноутбуки.

Довговічність і стійкість до погодних умов

Хоча ці панелі прослужать роками і навіть десятиліттями при належному догляді, вони не призначені для того, щоб залишатися під відкритим небом, як стаціонарна установка. Вони вкриті стійкими до стирання тканинами та пластиком і складаються.

Сонячні елементи укладені в ударостійкий пластик, і пристрої зазвичай мають водонепроникність IPX4, що означає, що вони можуть витримувати бризки води, але не більше того. Це не повинно дивувати, оскільки більшість портативних сонячних панелей мають стандартні порти USB-A без водонепроникної кришки.

Ємність акумулятора

Більшість протестованих сонячних панелей не мають акумуляторів. BioLite SolarPanel 5 та BioLite SolarPanel 10 мають батареї ємністю 3200 мАг. Цього достатньо, щоб зарядити iPhone 13 або 14 за один раз. Ви також можете попередньо зарядити ці батареї перед від’їздом і використовувати їх для заряджання пристрою, поки він знаходиться у вашому рюкзаку, або вночі, щоб зарядити батарею за допомогою сонця.

Швидкість прямої сонячної зарядки

Якщо сонячна панель оптимально розміщена на повному сонці, вона зможе виробляти максимальну номінальну потужність. У цих випадках панель, така як сонячний зарядний пристрій Anker 21 Вт PowerPort Solar Charger, повинна забезпечувати достатньо енергії для одночасної зарядки 2 USB-пристроїв зі швидкістю 2.4 ампера, як у більшості 12-вольтових USB-адаптерів, що використовуються в автомобілях.

Швидкість сонячної зарядки декількох пристроїв

В ідеальних умовах повного сонця сонячний зарядний пристрій потужністю 20 або більше ват з двома (або більше) USB-портами повинен мати можливість заряджати кілька пристроїв зі швидкістю до 2.4 ампера, як у більшості 12-вольтових USB-адаптерів, що використовуються в автомобілях. Більш потужна панель повинна заряджати більше, але пристрій повинен бути здатний витримувати більший зарядний струм, як, наприклад, ті, що використовують з’єднання USB-C.

Додаткові функції та аксесуари

Більшість портативних сонячних панелей для кемпінгу мають досить мінімальні функції. Більшість з них складаються в основному з панелі та USB-портів. Додаткові функції включають в себе кабелі, втулки або петлі для кріплення панелей до рюкзака або намету, а також підставки, які допомагають тримати панель у вертикальному положенні під правильним кутом. Деякі з них, як і панелі BioLite, мають вбудовані акумулятори, а також невеликий сонячний годинник, який допомагає користувачам правильно орієнтувати панель так, щоб на сонячні елементи потрапляло оптимальне сонячне світло.

Що стосується аксесуарів, то є два основних види аксесуарів, які можна використовувати з сонячними панелями, шнурами та акумуляторами.

Ми настійно рекомендуємо використовувати їх з резервною батареєю, а не підключати Smart-пристрій безпосередньо до них. Деякі смарт-пристрої обмежують швидкість, з якою вони можуть заряджатися, коли мають справу з джерелом живлення зі змінною потужністю, наприклад, сонячною панеллю. Резервні батареї, однак, можуть краще збирати змінні струми, що протікають від сонячної панелі.

Ціна та співвідношення ціни та якості

Ціна базових сонячних панелей не дуже висока, близько 67 євро за наш найкращий вибір, сонячний зарядний пристрій Big Blue 28W USB Solar Charger. Якщо у вас є резервна батарея, і ви знаєте, що будете ночувати в кемпінгу кілька днів, і вам знадобиться додаткове живлення для вашої електроніки, коли табір буде розбитий, це хороша інвестиція. Якщо ви сподіваєтеся, що він буде заряджати ваші пристрої, коли вони пристебнуті до зовнішнього боку рюкзака і знаходяться в поході, ви будете розчаровані. Незважаючи на рекламні фотографії, навіть у сонячному Колорадо, де ми тестували всі пристрої, ці панелі не були достатньо потужними, щоб заряджати пристрої під час походу з ними в рюкзаку.

Вбудований акумулятор або банк живлення

На відміну від багатьох інших оглядів і списків “найкращих”, які ми оцінили, ми наполегливо рекомендуємо використовувати сонячні зарядні пристрої з резервними акумуляторами. Багато електроніки високого класу, як-от смартфони та планшети, потребують постійного, регульованого або кондиціонованого потоку електроенергії для заряджання. Це допоможе обмежити кількість пошкоджень, які можуть спричинити сплески або падіння сонячної енергії для чутливої електроніки всередині пристрою.

Крім того, наявність попередньо зарядженого резервного акумулятора або павербанку, а також можливість легко заряджати всі ваші пристрої, коли ви перебуваєте в місті або в автомобілі, може зменшити кількість зарядок, які вам потрібно буде робити в дорозі. Попереднє заряджання або підзаряджання резервного акумулятора чи павербанку від стіни або вашого автомобіля майже завжди буде швидшим, ніж заряджання від сонячної панелі.

Дві інші моделі, які ми оцінили, коштують дорожче. BioLite, яка є лише 10-ватною сонячною панеллю, продається за 150. Однак це також єдиний сонячний зарядний пристрій, який ми протестували з інтегрованим акумулятором (іноді його називають портативним сонячним банком). Він також має підставку для ніг і унікальний, але простий механізм під назвою Optimal Sun System, який допомагає орієнтувати зарядний пристрій так, щоб отримати максимальну кількість сонячного світла. Він також унікальний тим, що повністю укладений у пластик.

Сонячна панель Goal Zero Nomad 50. наш переможець у номінації “Найкращий сонячний зарядний пристрій для кемпінгу” (див. огляд вище) мав найбільшу потужність серед усіх протестованих нами пристроїв. 50 Вт і був найдорожчим з усіх протестованих нами пристроїв. 250 Вт. Вона також була найбільшою і найважчою, але вона єдина, яка може забезпечити заряд при більшій потужності і напрузі.

З такими маленькими панелями, коли небо сіре, не варто очікувати великої потужності. 50-ватна Goal Zero Nomad 50 все ще повинна виробляти достатньо енергії для краплинної зарядки смартфона, але менші панелі будуть сповільнюватися до виробництва дуже малої кількості енергії, придатної лише для краплинної зарядки резервного акумулятора.

Зарядка Tesla за допомогою сонячних панелей? Використовуйте цей калькулятор, щоб знайти потрібну суму

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

Популярність Tesla неухильно зростає, але з огляду на той факт, що більшість електромобілів заряджаються за допомогою вугільних електростанцій, багато людей задаються питанням, чи не є зарядка Tesla за допомогою сонячних панелей кращим, більш екологічним варіантом.

Або цікаво, чи можливо взагалі заряджати електромобіль за допомогою сонячних панелей.

Відповідь. так, цілком можливо встановити систему для зарядки вашої Tesla за допомогою сонячних панелей. Потрібно лише знати, скільки і як це працює.

Виміряйте необхідну суму за допомогою цього калькулятора сонячних панелей Tesla прямо зараз.

Насправді, ви також можете розрахувати викиди вуглекислого газу вашої моделі Tesla і точно дізнатися, яким є вуглецевий слід вашого автомобіля як з сонячними панелями, так і без них.

Tesla Inc. розробник і виробник електромобілів і рішень для сонячної енергетики, і ці продукти поєднуються при зарядці Tesla за допомогою сонячних панелей. 22

Tesla Inc. наразі має в наявності чотири автомобілі Tesla, а саме:

Наразі відкрито бронювання Cybertruck та Roadster. 1

Розробляється план, який дозволить заряджати електромобілі за допомогою друкованих портативних сонячних батарей в регіонах, де зарядних станцій не вистачає. 22

У вересні 2022 року автомобіль Tesla Model 3 подорожуватиме узбережжям Австралії, використовуючи для живлення лише портативні сонячні батареї.

Наприкінці подорожі на карті в реальному часі буде підраховано відсоток шляху, який був пройдений виключно за рахунок сонячної енергії. 2

Скільки часу потрібно, щоб зарядити електромобіль за допомогою сонячної панелі?

Інші електромобілі також можна заряджати за допомогою сонячних панелей. При розрахунку часу, необхідного для повної зарядки електромобіля за допомогою сонячної панелі, необхідно враховувати розмір акумулятора та напругу сонячної панелі/панелей.

Наприклад, якщо розмір акумулятора становить 54 кВт-год, а сонячна установка. 4 кВт, панель буде генерувати 3400 кВт-год на рік, що дорівнює 9 кВт-год на день.

За цим розрахунком, для повної зарядки електромобіля за один день знадобиться 6 сонячних панелей потужністю 4 кВт.

Якщо водій електромобіля проїжджає менше 40 миль на день, то для досягнення максимального потенціалу батареї не потрібно заряджати автомобіль на повну потужність, оскільки (наприклад) 37 миль на день дорівнює приблизно 12 кВт-год електроенергії. 3

Чи можна зарядити електромобіль за допомогою портативної сонячної панелі?

Хоча зарядка електромобіля за допомогою портативних сонячних панелей є непростим завданням, оскільки постійний струм не надходить безпосередньо з панелей в акумуляторну батарею автомобіля.

Крім того, портативна сонячна панель не виробляє стільки енергії, скільки традиційна система сонячних панелей, встановлена на даху.

Однак, за допомогою сонячного генератора і портативних фотоелектричних панелей технічно можливо заряджати електромобіль, але процес залишається неефективним на думку багатьох користувачів і оглядачів. 23

Сонячні панелі, необхідні для зарядки електромобіля

Якщо для зарядки електромобіля використовуються портативні сонячні панелі, то можна застосувати наступний розрахунок: 8 сонячних панелей потужністю 400 Вт кожна знадобиться для зарядки Tesla, яка використовує 18.1 кВт-год кожні 62.13 миль.

Середній розрахунковий пробіг американських водіїв становить 13 476 миль, що означає, що потужність генерації постійного струму в 3 кВт/год.2 кВт буде достатньо.

Це означає, що для зарядки електромобіля, який проїжджає розрахунковий середній пробіг, необхідно використовувати 9 портативних сонячних панелей. 4

Сонячна панель на електромобілі

Хоча розміщення сонячних панелей на даху електромобіля не вважається найефективнішим способом заряджання транспортного засобу, перший електромобіль на сонячних батареях був представлений у 2022 році, а саме Lightyear 0.

Автомобіль оснащений вигнутими сонячними панелями на даху та капоті, а енергія, що генерується панелями, додає близько 43 миль запасу ходу щодня.

Ідея Lightyear 0 полягає в тому, щоб повністю віддалити електромобілі від електромереж, які все ще здебільшого покладаються на енергію викопного палива. 5

У 2022 році з’являться щонайменше 7 інших електромобілів, які також матимуть сонячні дахи:

 • Fisker Ocean
 • Mercedes-Benz Vision EQXX
 • Hyundai Ioniq 5
 • Загін “Сонячне місто
 • Aptera Sol
 • Вольфганг Тандертрак
 • Sono Motors Sion 6

Сонячна панель для плагін-гібрида

Сонячна панель також може бути використана для живлення гібридного автомобіля, що підключається до електромережі. Гібридний автомобіль Fisker Karma оснащений найпотужнішою на сьогоднішній день сонячною панеллю на даху електромобіля.

Сонячна панель на даху містить 80 монокристалічних елементів, які генерують до 120 Вт потужності. Ця система живить систему клімат-контролю і щороку додає близько 200 миль до запасу ходу автомобіля, не коштуючи водієві нічого додаткового. 7

Сонячний зарядний пристрій для плагін-гібрида

Екологічно чиста альтернатива традиційному зарядному пристрою для електромобілів. сонячний зарядний пристрій.

Сонячні зарядні пристрої працюють на сонячній енергії, а також можуть живити традиційний зарядний пристрій для електромобіля, підключений до необхідного обладнання в межах існуючої сонячної енергетичної системи.

Сонячний зарядний пристрій складається з наступних елементів:

 • Сонячні панелі
 • Інвертор
 • Обладнання для електромобілів (інтеейс, програмне забезпечення, електричні провідники та протоколи безпеки)
 • Система зберігання акумулятора

Сонячні зарядні пристрої забезпечують надійність, екологічно чисту енергію та економію коштів. Існують різні типи сонячних зарядних пристроїв для електромобілів: 24

Цей тип зарядного пристрою поєднується з інвертором для перетворення енергії постійного струму в енергію змінного струму.

У випадку окремих установок мікроінвертори зазвичай розміщуються під кожною сонячною панеллю, що дозволяє кожній панелі працювати самостійно. Метод інверсії дозволяє збільшити кількість мікроінверторів до такої міри, щоб вони могли вмістити зарядку електромобіля. 8

Портативний сонячний зарядний пристрій для електромобіля

Переносні сонячні зарядні пристрої складаються з портативних сонячних панелей, акумуляторів та перетворювача. Ці батареї не можна заряджати безпосередньо від сонячних панелей, тому деякі портативні сонячні зарядні пристрої включають в себе приєднану невелику сонячну панель.

Ці типи сонячних зарядних пристроїв зазвичай підходять для живлення ноутбуків та інших невеликих електронних пристроїв, але оскільки їхня здатність поглинання енергії недостатньо висока, вони не можуть заряджати електромобілі, такі як Tesla Model X. 9

Найкращий час для зарядки електромобіля за допомогою сонячних панелей

Якщо з виробником електромобіля укладено договір про час використання (TOU), ціна на електроенергію змінюється протягом дня, а також протягом літнього та зимового сезонів.

Поряд з планами TOU, основи чистого обліку, коли вони використовуються по відношенню до електромобілів, означають, що повні кредити застосовуються для невикористаної сонячної електроенергії, проданої назад в комунальну мережу.

Враховуючи ці два фактори, можна визначити найкращий час для заряджання електромобіля від сонячних панелей:

Застосовний сценарій Найкращий час для зарядки електромобіля за допомогою сонячних панелей 10
Автономний облік з технічним обслуговуванням Off-peak
Вимірювання чистої енергії без TOU Зарядка в будь-який час, однак позапікова зарядка ідеально підходить для мінімізації вуглецевих викидів
Чистий білінг з TOU У непікові години, якщо економія в непікові години перевищує різницю між роздрібним тарифом та чистим тарифом. В іншому випадку заряджайте, коли сонячні панелі виробляють сонячну енергію.
Нетто-рахунок без TOU Заряджайте, коли сонячні панелі виробляють сонячну енергію

Зарядка Tesla за допомогою сонячних панелей

Заряджати Tesla за допомогою сонячних панелей найкраще, коли тариф найнижчий (на планах нетто-обліку). Для деяких моделей, таких як Tesla Model X, найкраще заряджати, коли сонячні панелі виробляють найбільше сонячної енергії.

Позамережевий сонячний зарядний пристрій для електромобілів

Скрізь, де підключення до електромережі недоступне, стане в нагоді автономний сонячний зарядний пристрій для електромобілів. Один з найпопулярніших позамережевих сонячних зарядних пристроїв має форму портативного сонячного навісу з вбудованими можливостями для зарядки електромобілів.

PairTree, розроблена та виготовлена компанією Paired Power, поставляється в блоках потужністю 5 кВт, які включають 10 двосторонніх сонячних панелей для кожного блоку. Зарядна станція забезпечує зарядку рівня 2 і сумісна з розетками на 120 В для аварійного живлення.

PairTree забезпечує до 75 миль щоденного запасу ходу і може бути налаштована відповідно до індивідуальних вимог до брендингу, освітлення та медіа. 11

Чи можна зарядити Tesla за допомогою сонячних панелей?

Зарядка Tesla за допомогою сонячних панелей можлива завдяки тому, що акумулятори електромобіля можуть використовуватися для зберігання сонячної енергії. Для заряджання автомобілів Tesla можна використовувати вже встановлені сонячні панелі для домашнього застосування.

Читати про : Скільки коштують сонячні панелі у вашому штаті? (Приховані платежі, податкові пільги)

Скільки сонячних панелей для зарядки Tesla?

При розрахунку кількості сонячних панелей, необхідних для зарядки Tesla, враховуються наступні фактори: 25

Наприклад, Tesla Model 3 споживає близько 26 кВт-год на 100 миль. Якщо автомобіль проїжджає 14 000 миль на рік, це дорівнює 38 милям на день.

Слід також зазначити, що частина енергії втрачається під час перетворення змінного струму в постійний, а також під час втрат під час заряджання акумулятора. За оцінками, ці втрати складають близько 15% електроенергії, що втрачається у вигляді тепла.

Рівняння виглядає наступним чином:

(економія палива в кВт-год на 100 миль) ÷ 100 миль x пробіг за день x 0.15

Якщо Tesla Model 3 проїжджає 38 миль щодня, рівняння виглядає наступним чином:

26 кВт-год ÷ 100 миль x 38 миль x 0.15 = 1.48 кВт-год

Для розрахунку необхідної кількості сонячних панелей для зарядки Tesla необхідно враховувати особливості даху, на якому встановлені сонячні панелі, регіональний клімат та ефективність сонячних панелей.

Наприклад, якщо ви додасте наступні дані до відповідного калькулятора сонячних панелей, він буде виглядати так: 12

Поштовий індекс 90210, дах із середнім нахилом на південь і без тіні, щомісячне використання.

Розрахунок виглядає наступним чином:

1.48 х 30 днів = 44.46 кВт-год на місяць

Ввівши ці цифри в калькулятор, ви побачите результат, який вказує на те, що 2.Система потужністю 26 кВт необхідна для живлення 340 кВт-год на місяць.

Це приблизно від 6 до 9 сонячних панелей, залежно від ефективності панелей. 13

Зарядка Tesla за допомогою сонячних панелей: Як довго заряджати Tesla від сонячних панелей?

Зарядка Tesla за допомогою сонячних панелей займає деякий час. наприклад, Tesla Model 3 потребує близько 10 днів зарядки при використанні сонячних панелей.

Слід зазначити, що сонячні панелі не використовуються виключно при зарядці автомобілів Tesla, натомість, це використовується як додатковий метод зарядки.

Чи можна зарядити Tesla за допомогою портативних сонячних панелей?

Наразі зарядка Tesla за допомогою сонячних панелей не є життєздатним варіантом, особливо якщо мова йде про портативні сонячні панелі.

Поточна технологія не підтримує ексклюзивну зарядку автомобілів Tesla за допомогою портативних сонячних панелей, однак існують дослідження та плани щодо майбутньої життєздатності зарядки портативних сонячних панелей для автомобілів Tesla. 26

Зарядка Tesla за допомогою сонячних панелей

Хоча заряджання електромобілів Tesla за допомогою портативних сонячних панелей ще не є життєздатним, технічно можливо заряджати ці автомобілі за допомогою традиційно встановленої системи сонячних панелей.

Наступні фактори визначають вихід енергії портативних сонячних панелей:

Відповідно до цих факторів, приблизна середня потужність портативної сонячної панелі становить близько 150. 200 Вт.

(Кіловат-годину (кВт-год) = Вт х Час (год) / 1000

Якщо 200-ватна панель перебуває на сонці 7 годин, вона згенерує 1.4 кВт-год. (Це оптимальна потужність під прямим сонцем).

Сонячні панелі виробляють постійний струм, тоді як зарядні порти Tesla потребують змінного струму. Тому для перетворення постійного струму в змінний потрібен інвертор, що призводить до більших втрат напруги та меншої ефективності.

Батарея Tesla зазвичай має ємність 100 кВт-год, що означає, що вироблення однієї сонячної панелі за один день зарядить транспортний засіб для подорожі лише на 3 милі (гіпотетично). Насправді, оскільки немає гарантії постійного прямого сонячного світла, один тиждень безперервної зарядки навряд чи дозволить проїхати 20 миль. 14

Скільки часу знадобиться сонячним панелям, щоб зарядити Tesla?

Зарядка Tesla за допомогою сонячних панелей займе від 8 годин до 10 днів. Процес залежить від моделі автомобіля, кількості прямих сонячних променів, вихідної потужності та часу, який знадобиться акумуляторам для досягнення повної зарядної ємності.

Домашня зарядна станція Tesla Solar

Домашня сонячна зарядна станція Tesla, відома як Powerwall, являє собою інтегровану акумуляторну систему, яка зберігає сонячну енергію для резервних цілей.

У разі відключення електромережі живлення залишається ввімкненим.

Ця система може автоматично виявляти перебої в роботі і підзаряджатися сонячним світлом, щоб підтримувати роботу приладів та електроніки протягом декількох днів.

Зроби сам сонячний зарядний пристрій Tesla

Також можна побудувати саморобний сонячний зарядний пристрій Tesla або сонячну зарядну станцію для будь-якого електромобіля. 27

Саморобні сонячні зарядні станції можуть бути як мережевими, так і автономними, і автономний варіант є більш екологічною альтернативою.

Компоненти, необхідні для побудови сонячної зарядної станції “зроби сам”, включають наступне:

 • Сонячні фотоелектричні панелі
 • Сонячний інвертор
 • Контролер заряду
 • Акумулятор
 • Обладнання для живлення електромобіля

Панелі можна встановити на даху житлового будинку, даху гаража або на спеціально побудованій конструкції.

Якщо сонячна зарядна станція, зроблена своїми руками, призначена для Tesla Model Y, то для заряджання автомобіля від розрядженого акумулятора застосовуються наступні вимоги:

 • 20-10 годин із зарядним пристроєм 1-го рівня (розетка 120В)
 • 8-12 годин із зарядним пристроєм змінного струму рівня 2 (220/240В)
 • 15-25 хвилин із зарядним пристроєм 3-го рівня (480V Tesla Supercharger)

Якщо пробіг Tesla становить близько 30 миль на день, він буде споживати 7.8 кВт-год щодня відповідно до 0.26 кВт-год на милю пробігу. Оптимальним зарядним пристроєм, який можна зробити своїми руками, для цієї моделі Tesla буде зарядний пристрій змінного струму рівня 2 (240 В).

Для досягнення 7.8 кВт-год або 10 кВт-год щодня, 16.67 кВт-год сонячної енергії потрібно щодня. Крім того, застосовуються 50% вимоги до потужності, а також 90% ефективність батареї та інвертора.

Для цієї мети потрібно 11 сонячних панелей.

Загальна орієнтовна вартість компонентів (включаючи кількість) для створення саморобного сонячного зарядного пристрою Tesla вказана нижче:

Компонент Кількість Вартість 15
Сонячна панель 11 3,300
Сонячний інвертор 1 1,000
Контролер зарядного пристрою 1 800
Батарея 1 10,000
Обладнання для живлення електромобілів 1 3,000
Різне (включаючи кабелі) 200
ВСЬОГО 18,300

Скільки зарядних станцій потрібно для зарядки Tesla?

Для забезпечення функціональності та роботи під час збоїв в електромережі та відключень електроенергії потрібно щонайменше один Powerwall на кожні 7 панелей.6 кВт змінного струму сонячної енергії, яка була включена в резервну схему.

Скільки сонячних панелей для зарядки Tesla Powerwall?

В середньому для однієї зарядної станції Powerwall потрібна система потужністю 6 кВт, яка містить близько 20 сонячних панелей.

Скільки сонячних панелей для зарядки Tesla Powerwall 2?

Що стосується Tesla Powerwall 2, то немає певної необхідної кількості сонячних панелей для підтримання її в зарядженому стані. 28 Для невеликих житлових будинків може знадобитися до двох панелей, тоді як для великих будинків. до чотирьох панелей.

Пауерволи можна встановлювати і без сонячних панелей, використовуючи електромережу. Використовуючи звичайну електроенергію, Powerwall продовжує зберігати енергію для подальшого використання, що знижує витрати на електроенергію.

Тривалість циклу зарядки Tesla Powerwall 2

Tesla Powerwall 2 поставляється у версіях для змінного і постійного струму, причому версія для змінного струму дозволяє використовувати сонячні інвертори будь-якої марки, включаючи мікроінвертори.

Ефективність акумулятора Powerwall 2 для змінного струму становить 89%, а для постійного струму. 91.8%.

Гарантія на Powerwall 2 наступна (включаючи експлуатаційні обмеження або тривалість циклу):

Застосування Утримання енергії Обмеження експлуатації 16
Тільки автономне споживання/резервування сонячної енергії 70% через 10 років після початкової дати встановлення Необмежена кількість циклів
Будь-яке інше застосування або комбінація застосувань 70% через 10 років після початкової дати встановлення 37.80 МВт-год сукупної пропускної здатності

Скільки сонячних панелей для зарядки Tesla Model 3?

Для зарядки акумулятора Tesla Model 3 потрібно близько 5 сонячних панелей, щоб отримати 40 миль запасу ходу. Якщо потрібен більший запас ходу, потрібно більше сонячних панелей.

Наведено дані для середньої сонячної панелі потужністю 350 Вт при повному сонці (від 3 до 7 пікових сонячних годин на день).

Сонячна панель виробляє від 1.05 до 2.45 кВт-год електроенергії щодня:

(350 x 3 на нижньому кінці / 350 x 7.5 на вищому рівні) 17

Сонячна зарядка Tesla Model 3

Tesla Model 3. це флагманський автомобіль, і він був найбільш продаваним автомобілем у світі в квітні 2020 року. Доступні три версії, а також функції, які зазвичай зарезервовані для традиційних транспортних засобів, включаючи автоматичне перемикання смуги руху та паркування.

На додаток до всіх своїх функцій, ця модель Tesla також є найдоступнішим транспортним засобом компанії.

Середній час зарядки Tesla Model 3 становить близько 7 годин. У наступній таблиці вказано час заряджання для різних версій Tesla Model 3:

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

Модельний рік Максимальна швидкість заряду Розмір акумулятора Час зарядки на рівні 1 18 Час заряджання за допомогою JuiceBox 48 18 Повністю електричний діапазон 18
Модель 3 Standard Range Plus (2019) 11.5 кВт 75 кВт/год ~3 дні ~7 годин 240 миль
Model 3 Long Range (2019) 11.5 кВт 100 кВт-год ~3 дні ~9 годин 310 миль
Модель 3 Standard Range Plus (2020) 11.5 кВт ~75 кВт-год ~ 3 дні ~7 годин 250 миль
Модель 3 Long Range (2020) 11.5 кВт ~100 кВт-год ~3 дні ~9 годин 322 милі
Продуктивність Model 3 (2020) 11.5 кВт ~100 кВт/год ~3 дні ~9 годин 322 милі

Зарядка Tesla за допомогою сонячних панелей

Щоб заряджати батарею Tesla Model 3 раз на місяць, застосовуються наступні розрахунки:

9.3 кВт-год на день / 5 годин сонячного світла на день = 1.86 кВт для задоволення потреб в енергії

Беручи до уваги незначні втрати під час перетворення енергії, цю цифру слід розділити на 78 відсотків:

1.86 кВт /.78 = 2.38 кВт

Потім кількість необхідних кіловат слід розділити на номінальну потужність сонячних панелей, щоб розрахувати середню кількість необхідних сонячних панелей: (середня домашня сонячна панель виробляє 250 Вт). 29

2.38 кВт /.25 кВт = 9.52 сонячні панелі

Ціна Tesla Powerwall 3

Вартість електростанцій Tesla Powerwalls становить від 12 500 до 87 500 доларів США, залежно від кількості необхідних електростанцій. У наведеній нижче таблиці вказана середня вартість за одиницю товару, включаючи відповідні знижки:

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

Кількість панелей Powerwalls Powerwall Вартість 19 Знижка 19
1 11,500 0
2 18,500 4,500
3 25,500 9,000
4 32,500 13,500
5 40,500 17,000
6 48,500 20,500
7 56,500 24,000
8 64,500 27,500
9 72,500 31,000
10 80,500 34,500

Щомісячна вартість електростанції Tesla Powerwall

У 2022 році середня вартість електростанції Tesla Powerwall становитиме 11 050, і вона також має право на отримання 30% кредиту на чисту енергію. Різні витрати вказані наступним чином:

 • Powerwall без сонячних панелей. 11 050
 • Енергетична стіна з сонячними панелями. 28 276 (не враховуючи податкові пільги штату та федерального уряду)
 • Енергетична стіна з сонячним дахом. 21.85 за квадратний фут 20

Деякі комунальні служби пропонують батарею безкоштовно, а потім щомісячну плату в розмірі 37.50, що складає безвідсотковий план на 14 років.

Чи економить Tesla Powerwall гроші?

Використання Tesla Powerwall забезпечує скорочення рахунків за електроенергію, що призводить до економії коштів у довгостроковій перспективі. Федеральний податковий кредит на сонячну енергію додає додаткову економію до покупки Powerwall.

Калькулятор Tesla Powerwall

Розрахунок рентабельності інвестицій у Powerwall та супутніх потреб у сонячних панелях залежить від наступних вхідних даних:

Один брандмауер може коштувати до 6 700, не враховуючи орієнтовну вартість встановлення у розмірі 2 000. Чим більше Powerwalls встановлено для однієї мети або житлового будинку, тим меншою буде економія, оскільки економія відбувається лише тоді, коли пікове використання перевищує поточну ємність зберігання та можливості генерації існуючої системи.

Крім того, економія залежить від погодинного використання, виробництва, годин/тарифів відповідної енергетичної компанії та середнього пікового використання домогосподарства.

Наступні дані можна ввести в калькулятор для визначення економії:

 • Імпортовані дані про використання мережі
 • Сонячні дані
 • Виробництво сонячної енергії (оцінка)
 • Періоди дії тарифу
 • Кількість електростанцій

Ці дані та відповідна інформація про гроші, витрачені на Powerwall(и) та сонячні системи, покажуть приблизну рентабельність інвестицій. 21

Подібні калькулятори можна використовувати для визначення та встановлення вимог (кількості) сонячних панелей, економії витрат на сонячну зарядку електромобіля та іншої важливої інформації, особливо при зарядці Tesla за допомогою сонячних панелей.

Як можна зарядити Tesla за допомогою сонячних панелей?

Встановіть сонячні панелі на даху будинку або гаража та використовуйте сонячну енергію для живлення автомобіля Tesla.

Чи можлива зарядка Tesla Model 3 від сонячної батареї?

Tesla Model 3 можна зарядити, використовуючи приблизно від 6 до 10 сонячних панелей потужністю 400 Вт.

Чи варто Tesla Powerwall того вартий?

Tesla Powerwall може максимізувати економію на сонячних системах та допомогти досягти цілей більш зеленої енергетики.

До якого відсотка слід заряджати акумулятор Tesla?

В ідеалі його слід заряджати до “щоденного діапазону”, який становить до 90%.

Чи швидша суперзарядка за традиційну домашню зарядку?

Так, тому що суперчарджери уникають бортової мережі автомобіля, а натомість забезпечують до 120 кВт постійного струму для акумулятора.

Дослідницькі групи, що працюють над скороченням та перетворенням CO2 у відновлювану енергію (REC)

Компанія стає “зеленою” з новим вуглецево-нейтральним спиртзаводом у Кентуккі

Затверджено найкращі реєстри парникових газів для компенсації викидів вуглецю

Який тип компенсації вуглецевих викидів у лісовому господарстві найкращий? Дізнайтеся про типи доступних кредитів

Посилання

1 Tillman, M. (2022, 29 серпня). Порівняння моделей Tesla: Model S, Model 3, Model X, Model Y, Cybertruck та іншіворс. Отримано 25 вересня 2022, з

2 Келлі, З. (2022, 5 вересня). Tesla, що працює на друкованих сонячних батареях, подорожує уздовж узбережжя Австралії. Gizmodo. Отримано 25 вересня 2022 р. з

3 Myenergi. (2022). Скільки часу потрібно для зарядки електромобіля від сонячних панелей? Myenergi. Отримано 25 вересня 2022, з

4 Bluetti. (2022). Чи можете ви зарядити електромобіль за допомогою портативної сонячної панелі? Bluetti. Отримано 25 вересня 2022, з

5 Bloomberg. (2022, 12 червня). Представляємо перший у світі сонячний електромобіль. Businesstech. 25 вересня 2022 р., від

6 Emir, C. (2022, 3 червня). Ось 8 найкращих електромобілів 2022 року з сонячними дахами. Цікава інженерія. Отримано 25 вересня 2022, з

7 Hall-Geisler. K. (2022). Як працюють гібридні автомобілі, що підключаються до електромережі. Як все працює. Отримано 25 вересня 2022, з

8 Hearst Autos Research. (2022, 23 червня). Зарядка в домашніх умовах: Зарядний пристрій для електромобіля на сонячних батареях. Автомобіль і водій. Отримано 25 вересня 2022 р. з

9 Уоррен. (2021, 28 квітня). Чи можна використовувати портативний сонячний зарядний пристрій для електромобіля? Helius Energy. Отримано 25 вересня 2022 року з

10 Сонячний ботанік. (2022, 6 червня). Повний посібник із заряджання електромобіля за допомогою сонячної енергії. The Solar Nerd. Отримано 25 вересня 2022, з

11 Льюїс, М. (2022, 13 вересня). Цей модульний автономний сонячний зарядний пристрій для електромобілів можна встановити всього за чотири години. Electrek. Отримано 25 вересня 2022, з

12 Сонячний ботанік. (2022). Введіть свій поштовий індекс, щоб знайти знижки та отримати вартість сонячної енергії. The Solar Nerd. Отримано 25 вересня 2022, з

13 Сонячний ботанік. (2022, 6 червня). Повний посібник із заряджання електромобіля сонячною енергією. The Solar Nerd. Отримано 25 вересня 2022 р., з

14 Heathfield, L. (2022). Чи можете ви зарядити Tesla за допомогою портативних сонячних панелей? Innovate Eco. Отримано 25 вересня 2022, з

15 Mattinzioli, T. (2022, 30 травня). Як побудувати зарядну станцію для сонячних електромобілів своїми руками. Climatebiz. Отримано 25 вересня 2022, з

16 Peacock, F. (2016, 25 листопада). Випущено повну специфікацію Powerwall 2: Низька вартість, але гарантія “необмеженої кількості циклів” має обмеження. SolarQuotes. Отримано 25 вересня 2022, з

17 Zientara, B. (2022, 1 квітня). Як і навіщо використовувати сонячні панелі для зарядки електромобіля. SolarReviews. Отримано 25 вересня 2022 р. з

18 ForMe Solar. (2022, 6 червня). Tesla Model 3. зарядка електромобіля та сонячні панелі. ForMe Solar. Отримано 25 вересня 2022, з

19 Lutz, A. (2022, 8 вересня). Скільки коштує електростанція Tesla Powerwall? (2022). Архітектурний дайджест. Отримано 25 вересня 2022, з

20 Iscrupe, L. (2022, 31 серпня). Огляд Tesla Powerwall 2022. Заощаджуйте на енергії. Отримано 25 вересня 2022 р. з

21 Середній. (2019, 17 серпня). Інструмент для розрахунку рентабельності інвестицій для Tesla Powerwall та сонячних. Поганий пірат. Отримано 25 вересня 2022, з

22 Міністерство енергетики США. (2022). Тесла. Енергетика.gov. Отримано 18 жовтня 2022 р. з

23 Агентство з охорони навколишнього середовища США. (2015, 17 серпня). Пояснення електричних гібридних електромобілів, що підключаються до електромережі. EPA.gov. Отримано 18 жовтня 2022 р., з

24 Міністерство енергетики США EERE. (2022). Розвиток інфраструктури для зарядки електромобілів. AFDC Energy.gov. Отримано 18 жовтня 2022 р. з

25 Департамент захисту прав споживачів Коннектикуту. (2022). Купівля сонячних панелей для споживачів. Портал CT. Отримано 18 жовтня 2022 р. з

26 Національна медична бібліотека Вонг, Дж. Y. (2015, вересень). Ультрапортативні 3D-принтери на сонячних батареях для виробництва медичних ресурсів на місці. Національна медична бібліотека. Отримано 18 жовтня 2022 р., з

27 Міністерство торгівлі штату Вашингтон. (2015, 24 листопада). Електромобілі. Міністерство торгівлі штату Вашингтон. WA Commerce. Отримано 18 жовтня 2022 р. з

28 Білий дім. (2022, 9 червня). Факт: Адміністрація Байдена-Харріса пропонує нові стандарти для національної мережі зарядних станцій для електромобілів. Білий дім. Отримано 18 жовтня 2022, з

29 Міністерство енергетики США NREL. (2022). Яка окупність енергії для фотоелектричних установок? Міністерство енергетики США NREL. Отримано 18 жовтня 2022, з

30 шанувальників Tesla у Швейцарії. Розблокувати. Отримано з,

Електромобілі Сонячні зарядні станції для електромобілів

Їдьте зі спокійною душею після того, як об’єднаєте свою сонячну систему із зарядною станцією для електромобілів для максимальної економії та енергоефективності. Використовуючи енергію, вироблену сонячною системою, ви можете повністю зарядити свій електромобіль за кілька годин і заощадити до 1000 доларів на рік у порівнянні з заправкою автомобіля на бензині.

Тип зарядного пристрою Час заряджання Відстань, що додається за годину
Рівень 1 8-16 годин 4 милі на годину
Рівень 2 6-8 годин 20-30 миль на годину
Рівень 3 20-45 хвилин 40-50 миль на годину
V3 20 хвилин 1 000 миль на годину

Заряджайте свій електромобіль

Відвідайте наш Центр сонячного дизайну в Айленд-Парку, щоб відчути задоволення, зручність та цінність їзди на електромобілі. Пройшовши тест-драйв найпопулярніших електромобілів з автопарку EmPower Solar, включаючи BMW i3, Chevrolet Bolt та Mitsubishi Outlander, ви зможете визначити, який електромобіль найкраще відповідає вашим потребам.

Якщо у вас вже є електромобіль, ви можете поповнити заряд акумулятора на нашій зарядній станції. Безкоштовно для гостей торгового центру Barnum Landing, зареєструйтеся в нашому офісі з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю!

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

Скільки часу потрібно для зарядки електромобіля?

Змінний струм Рівень 1

Залежить від автомобіля та місця розташування, але зазвичай додає близько 4 миль на годину і займає близько 8-16 годин для повної зарядки.

Рівень змінного струму 2

Найпоширеніший варіант домашньої зарядки; додає 20-30 миль на годину і займає 6-8 годин для повної зарядки повних електромобілів, і менше 1 години для повної зарядки більшості гібридних електромобілів (PHEV).

Рівень 3

Також відома як швидка зарядка постійним струмом; додає 40-50 миль на годину залежно від кВт потужності зарядного пристрою і може зарядити 80% вашого акумулятора всього за 30 хвилин.

V3

Зарядні пристрої Tesla Supercharger заряджають зі швидкістю 250 кВт, або 75 миль за 5 хвилин. Суперчарджери доступні тільки для клієнтів Tesla.

Поширені запитання про електромобілі Сонячні зарядні станції для електромобілів

Електромобілі використовують електроенергію, що зберігається в акумуляторній батареї, для живлення електродвигуна. Оскільки акумуляторні електромобілі (BEV) працюють повністю на електриці, їх також називають повністю електричними транспортними засобами. Хоча електромобілі не забруднюють вихлопні труби, електроенергія, яку вони використовують, може вироблятися на електростанціях, що працюють на вугіллі або газі.

Дослідження UCSUSA показують, що електромобілі, які заряджаються від мережі, де переважає газ, все ще виробляють менше забруднення, ніж їхні газові аналоги, в той час як електромобілі, що працюють на відновлюваних джерелах енергії, практично не мають викидів. Щоб дізнатися, як ви можете підключити свій електромобіль до системи сонячних панелей і стати повністю енергонезалежним, зателефонуйте нам за номером 516-837-3459.

Вартість зарядної станції для електромобіля починається від 499 доларів США, а витрати на встановлення. від 300 до 1000 доларів США, залежно від зарядного пристрою та необхідної електричної модернізації. ClipperCreek, Leviton, Bosch, ChargePoint, eMotoWerks, Delta та Siemens пропонують домашні зарядні станції. NYS та PSEGLI мають стимули для зарядних станцій. Поточна знижка PSEGLI становить 500. близько половини вартості встановленого зарядного пристрою!

Наші сонячні системи перетворюють постійний струм (DC) на змінний струм (AC), який використовується як у вашому домі, так і в електромобілі. Якщо у вас вже є сонячна система, вам потрібно лише придбати зарядну станцію для електромобіля, щоб спрямувати енергію від сонячних панелей до електромобіля через зарядний порт.

Це залежить від дальності пробігу та ємності акумулятора вашого електромобіля, а також від можливості встановлення сонячних панелей у вашому домі. Типовий домовласник, який проїжджає 12 000 миль на рік, потребує близько 3 500 кВт-год на рік для живлення свого автомобіля, що еквівалентно сонячній системі потужністю 2-5 кВт-год, залежно від того, скільки сонця отримує його будинок. Таку кількість енергії можуть генерувати 5-12 сонячних панелей. Наша команда експертів допоможе вам визначити точну суму в залежності від вашого автомобіля.

Якщо ви живете на Лонг-Айленді або в Нью-Йорку, електроенергія коштує 21 цент/кВт-год у вашому домі. З сонячними панелями ви можете платити лише 8 центів/кВт-год, беручи до уваги вирівняну вартість енергії. Зарядка на громадській станції може коштувати вдвічі дорожче, ніж удома, з загальною вартістю до 50 центів/кВт-год або більше через погодинні тарифи/плату за зарядку.

Зарядка електромобіля на громадській станції 0.29. 0.79/кВт-год
Зарядка електромобіля вдома без сонячних панелей 0.21/кВт-год
Зарядка електромобіля за допомогою домашніх сонячних панелей 0.08. 0.15 центів/кВт-год LcOE

Існує федеральний податковий кредит у розмірі 2,500-7,500 на кожну нову покупку електромобіля, що знижує початкові витрати на купівлю транспортного засобу. Нью-Йоркська ініціатива Charge NY пропонує знижку Drive Clean Rebate у розмірі до 2 000 доларів на купівлю або оренду нового автомобіля. E-ZPass пропонує спеціальну 10% знижку на гібридні транспортні засоби, які отримують щонайменше 45 на галон і відповідають стандартам транспортних засобів з наднизьким рівнем викидів (SULEV). Відвідайте e- zpassny.com для отримання списку електромобілів, що відповідають критеріям.

Зарядка на робочому місці забезпечує надійну можливість для пасажирів мати електромобілі та їздити на них, не турбуючись про клопоти, пов’язані з пошуком громадських зарядних станцій.

Крок 1: Роботодавець укладає угоду про знижку з ChargePoint Крок 2: Роботодавець укладає угоду про участь роботодавців у програмі Charge to Work NY, встановлює недорогі зарядні станції для електромобілів на робочому місці. Крок 3: Співробітники підписують Угоду про участь працівників у програмі Charge to Work NY, отримують знижки на транспортний засіб при купівлі/оренді електромобіля

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

Заробляйте на своєму електромобілі

Ексклюзивні пропозиції для зарядки електромобілів

Заряджаючи свій електромобіль протягом ночі у непікові години, ви можете отримати необмежену кількість грошових заохочень за програмою SmartCharge New York від ConEd. Інвестуючи в інтелектуальний зарядний пристрій рівня 2 з PSEG LI, ви не тільки зможете заряджати свій електромобіль швидше, але й отримаєте знижку в розмірі 500 грн. Дізнайтеся більше про електромобілі та електрозарядки з нашого безкоштовного путівника по електромобілях.

Ресурси

Посібник з електромобілів EmPower Solar

Спеціально створений для клієнтів PSEG та ConEd на Лонг-Айленді та в Нью-Йорку, наш вичерпний путівник охоплює все, що вам потрібно знати про електромобілі та зарядні пристрої для електромобілів.

Розрахуйте свої заощадження

Використовуйте калькулятор NYSERDA, щоб порівняти електромобіль з автомобілем, що працює на бензині, і дізнайтеся більше про те, наскільки економічно вигідними можуть бути електромобілі, що заряджаються від сонячної енергії.

Забезпечте себе енергією з нашими сонячними рішеннями

Знайдіть найкраще сонячне рішення для задоволення ваших енергетичних потреб.

Залишайтеся підзарядженими

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримувати оновлення.

zappi

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

Для використання zappi не потрібні сонячні панелі або вітроенергетична система. Але купуючи його сьогодні, ви забезпечуєте собі майбутнє на завтра.

zappi. це зарядний пристрій для електромобілів з відмінністю. zappi може працювати як звичайний домашній автомобільний зарядний пристрій, використовуючи енергію з електромережі. Він також має додаткові режими зарядки, які використовують 100% екологічно чисту енергію, вироблену з вашої власної домашньої сонячної фотоелектричної системи або вітрової генерації.

Використання власної генерації електроенергії збільшує рентабельність інвестицій (ROI) для ваших панелей та електромобіля. А це означає, що ви можете заряджати свій електромобіль вдома безкоштовно! zappi простий в установці та зручний у використанні. Але не хвилюйтеся, якщо у вас не встановлені сонячні панелі, zappi все одно працюватиме як стандартний автомобільний зарядний пристрій, використовуючи енергію з мережі.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023
найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

Зарядний пристрій для електромобілів розроблений у Великобританії

Будучи першим у своєму роді сонячним зарядним пристроєм для електромобілів, наша інноваційна команда ретельно розробила особливості та функції, щоб дати вам повний контроль над процесом заряджання вашого електромобіля. У поєднанні з додатком myenergi ви можете встановити таймери, щоб використовувати економічні тарифи з нашим постачальником електроенергії. Ви також можете використовувати функцію прискорення, контролювати свої пристрої та багато іншого! Перспективний інтелектуальний зарядний пристрій для електромобілів, розроблений у Великобританії.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

#Сонячний зарядний пристрій

Будьте готові до майбутнього з домашнім зарядним пристроєм zappi.

Три режими зарядки EV

zappi надає вам індивідуальну зарядку, яка відповідає вашому стилю життя та потребам. Незалежно від того, чи потрібна вам “швидка” зарядка, щоб поспішати, чи ви з радістю зачекаєте, поки ваш автомобіль зарядиться за допомогою 100% відновлюваної енергії. zappi дає вам гнучкість заряджатися на ваших умовах.

Режим еко-зарядки. це суміш “зеленої” енергії та енергії, імпортованої з електромережі. екорежим мінімізує використання електроенергії з мережі, як правило, користуючись перевагами дешевших тарифів у нічний час, але також може заряджати, використовуючи 100% екологічно чисту енергію. По суті, ви отримуєте можливість заряджати свій автомобіль безкоштовно! Потужність зарядки безперервно регулюється у відповідь на зміни у виробництві електроенергії або споживання електроенергії в інших частинах будинку.

Якщо надлишок генерації падає нижче 1.4 кВт/год деяка енергія буде забиратися з мережі для поповнення запасу.

еко-зарядка дуже схожа на еко-зарядку в тому, що вона може використовувати енергію з електромережі або вашого власного джерела живлення. Однак потужність заряду постійно регулюється у відповідь на зміни в генерації або енергоспоживанні в інших частинах будинку. Зарядка електромобіля призупиняється, якщо імпортованої енергії занадто багато, і продовжується лише тоді, коли з’являється надлишок вільної енергії.

У швидкому режимі ваш автомобіль буде заряджатися з максимальною потужністю. Ця енергія може надходити з поновлюваних джерел або просто з мережі. Вартість зарядки електромобіля також залежить від багатьох факторів, включаючи режим і сам автомобіль.

Якщо у вас немає сонячних панелей або вітрогенераторів, zappi буде заряджати так само, як звичайна точка зарядки Mode 3.

Встановлюйте таймери

У певні години “тарифи за час використання енергії” значно дешевші. У zappi ви можете використовувати опцію “таймер прискорення”, щоб почати заряджання в моменти з найнижчими тарифами. Економний будильник для зарядки вашого електромобіля!

Без заземлювача

zappi. єдиний зарядний пристрій для електромобілів із вбудованою технологією виявлення несправностей PEN. Це найбезпечніший вибір для зарядного пристрою для електромобіля, оскільки немає необхідності встановлювати додаткові заземлювачі, що означає відсутність додаткових витрат і просте встановлення.

Фотоелектрична зарядка

zappi працює в гармонії з вашою сонячною або вітровою електростанцією, а це означає, що ви можете безкоштовно заряджати свій автомобіль, використовуючи “зелену” енергію. Якщо у вас вдома немає джерела відновлюваної енергії, zappi працює так само, як і будь-який інший зарядний пристрій у “швидкому режимі.

Віддалений доступ

Додаток myenergi дозволяє отримати доступ до ваших пристроїв та керувати ними з будь-якої точки світу! Візуальні графіки дозволяють відстежувати інформацію про імпорт/експорт в одному місці.

Захищений пін-кодом

5-значний пін-код. це функція безпеки, інтегрована в цю розумну зарядну станцію для електромобілів, якщо ви захочете нею скористатися. Це запобігає зміні налаштувань або використанню вашого сонячного зарядного пристрою без дозволу або втручання.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023
найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

Зарядний пристрій для електромобілів з 3-річною гарантією

Окрім того, що наша чудова команда технічної підтримки завжди готова відповісти на будь-які ваші запитання, zappi також надає 3-річну гарантію. Після встановлення зарядного пристрою myenergi zappi, будь ласка, зареєструйте свої індивідуальні продукти, щоб отримати повну 3-річну гарантійну підтримку.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

zappi використовує вашу власну енергію для заряджання електромобіля

Сонячний зарядний пристрій для електромобілів дозволяє використовувати надлишок сонячної енергії для підзарядки вашого автомобіля. Виробництво сонячної енергії вимагає встановлення сонячних панелей (PV) у вашому домі або на роботі, але енергія, що генерується за допомогою сонячних панелей, є абсолютно безкоштовною, що фактично дає вам безкоштовні милі! Світлова енергія, вироблена сонцем, називається фотоном. Це найпростіша, фундаментальна частинка всього світла. Саме ці фотони в природному денному світлі перетворюються елементами сонячних панелей для виробництва електроенергії. Цей маленький пучок електромагнітної енергії постійно перебуває в русі. Простіше кажучи, сонячна панель працює, дозволяючи фотонам, або частинкам світла, відбиватися від електронів, звільняючи їх від атомів, генеруючи потік електроенергії.

Наша екологічна технологія приймає інтелектуальні рішення на основі вашої власної енергії та тарифу на електроенергію, на який ви підписані. Це дозволяє вашим пристроям myenergi оптимізувати споживання енергії з електромережі за найнижчою ціною за кВт-год.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

Заряджайте свій автомобіль безпечно

Перевищення всіх стандартів безпеки

Безпека має першорядне значення. Кожен продукт myenergi розроблений за найвищими стандартами енергоефективності, але ми надаємо не менше значення безпеці.

Дотримуючись усіх галузевих стандартів безпеки, ми завжди прагнемо забезпечити максимально безпечний досвід для наших інсталяторів та користувачів. Саме тому ми першими запровадили тестування на несправність PEN, випередивши всіх інших виробників.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023
найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

Керуйте та контролюйте використання енергії

Кожен пристрій myenergi призначений для підключення. Це означає, що ви можете контролювати все в одному місці з додатку myenergi, а також регулювати налаштування, таймери та функції підсилення за потреби. Керуйте своїми пристроями myenergi 24/7 з будь-якого місця за допомогою додатку myenergi

Залишити відповідь