Комплект для наземного встановлення сонячних панелей на 5 кВт. Вартість сонячної системи 5k

Скільки коштують сонячні панелі?

Заощаджувати гроші. це розумно. Перехід на сонячну енергію. це розумна інвестиція. Всі запитують про вартість, але якщо ваша мета. максимізувати прибуток від інвестицій, то найважливішими питаннями є “скільки грошей ви будете економити щомісяця на рахунках за електроенергію”?” та “як швидко ваша сонячна система окупить себе?”

Щоб розрахувати період окупності, потрібно врахувати такі фактори, як якість вашої сонячної системи, кількість сонця, що потрапляє на сонячні панелі, орендуєте ви систему чи є її власником, вартість вата, доступні податкові пільги та багато іншого. Поважні постачальники сонячної енергії можуть розрахувати ці фактори, щоб показати вам, як швидко ваша система окупить себе за рахунок економії на рахунках за електроенергію.

Але зрозуміло, що ви хочете знати, скільки коштуватиме встановити сонячну систему на даху. Нижче ми розбиваємо вартість і деякі інші основні фактори, які ви повинні враховувати.

Розрахунок вартості домашніх сонячних панелей у 2021 році

Одне з перших питань, яке задають люди, зацікавлені в домашній сонячній енергетиці. скільки коштують сонячні панелі? Важливо знати, що не існує універсальної відповіді, тому що кожен будинок відрізняється, і є багато географічних змінних, а також федеральних і місцевих податкових пільг, які слід враховувати.

Найпростіше звернутися до професійного інсталятора сонячних батарей. Інсталятор надасть вам безкоштовну оцінку, яка включає в себе перегляд вашого рахунку за електроенергію, щоб з’ясувати, скільки кіловат-годин електроенергії зазвичай використовує ваше домогосподарство, а також оцінку вашого даху та затінення, щоб визначити, скільки панелей вам знадобиться. У поєднанні з місцевими сонячними стимулами, які може запропонувати ваша громада, і федеральним податковим кредитом на сонячну енергію, це дасть вам повну картину того, скільки коштуватиме ваша домашня сонячна система. Хороша новина полягає в тому, що незалежно від того, де ви живете, вартість сонячних панелей знижується.

Ми розглядаємо ціну за ват при визначенні вартості вашої системи, але ви можете знайти більш корисним подумати про ціну оренди сонячної системи окремо від ціни на власну систему. Це тому, що при оренді важливо думати про те, скільки ви можете заощадити за кожен місяць оренди, але коли ви є власником системи, важливіше розуміти, як швидко вона може окупити себе.

комплект, встановлення, сонячних, панель, вартість, сонячної

Яка вартість окремих сонячних панелей?

Мало хто збирається купувати лише сонячні панелі, так само, як мало хто купує компоненти автомобіля і будує власний транспортний засіб. Ми рекомендуємо звертатися до інсталятора, схваленого компанією SunPower, для встановлення вашої сонячної системи.

Так, можна купити одну сонячну панель всього за 100, але сонячна панель не працює ізольовано. Вам потрібна система апаратного та програмного забезпечення для виробництва електроенергії від сонця, включаючи сонячні панелі, інвертор, монтажне обладнання, дроти та кабелі., Також корисно мати систему моніторингу, яка відстежує виробництво, використання енергії та економію вашої системи. І вам потрібно врахувати вартість установки та експлуатації.

Після того, як ви отримаєте оцінку вартості вашої сонячної системи, ви повинні відняти потенційну економію на рахунках за комунальні послуги з плином часу, включаючи будь-які стимули, запропоновані місцевими або державними органами влади. Тоді ви будете краще розуміти, як перехід на сонячну енергію вплине на ваші фінанси.

Які фактори впливають на сонячні панелі?

комплект, встановлення, сонячних, панель, вартість, сонячної

Вартість домашньої сонячної системи може варіюватися, навіть в одному і тому ж місті, через цілий ряд факторів, в тому числі:

 • Якість сонячної системи
 • Потреби домогосподарства в енергії
 • Місцева погода
 • Доступний простір на даху та затінення
 • Вибрані варіанти фінансування (готівка, кредит або лізинг)

Щоб допомогти вам зрозуміти, скільки коштує перехід на сонячну енергію у вашому регіоні, ми проаналізували цінові пропозиції SunPower, а також котирування, зібрані сторонніми джерелами для тисяч домовласників по всій країні.

Ми виявили, що вартість встановлення сонячної системи потужністю 5 кВт в Україні.S. коливається від 11 150 до 46 100, або іншими словами, від 2.23 до 9.22 за ват. І це без урахування переваг будь-яких наявних податкових пільг або стимулів.

На діаграмі нижче показана середня вартість домашньої сонячної системи потужністю 5 кВт в кожній.S. штату.

Як дізнатися, скільки сонця отримує мій дах?

Чим більше прямих сонячних променів отримує ваш будинок, тим більше енергії можуть виробляти панелі. Але це трохи більше, ніж просто сонячне світло. Щоб дізнатися, чи підходить ваш будинок для сонячної енергії, спробуйте перевірити придатність сонячних панелей, наприклад, за допомогою Google’s Project Sunroof. Потім призначте зустріч для сонячної консультації з експертом, який відвідає ваш будинок, щоб перевірити його орієнтацію (сонячні панелі, що виходять на південь, захоплюють більше енергії), кут нахилу даху та затінення дерев, щоб побачити, чи буде ваш дах отримувати достатньо сонячного світла, щоб задовольнити потреби вашої родини в електроенергії. Консультації з сонячної енергетики від SunPower є безкоштовними, онлайн або при особистій зустрічі, і ви можете дізнатися більше про ваші потреби в електроенергії для дому та можливості заощадження.

Панелі SunPower виявилися найефективнішими на ринку. не кажучи вже про те, що вони не мають собі рівних у виробництві електроенергії в умовах низької освітленості. але надмірне затінення зменшить кількість енергії, яка може бути згенерована.

Також важливо знати, що сонячне рішення SunPower Equinox® має унікальні, інтегровані на заводі мікроінвертори в кожній панелі. Це означає, що якщо одна панель не виробляє енергію через тінь, сусідні панелі, які отримують більше сонячного світла, все одно можуть генерувати сонячну енергію для вашого будинку.

Які сонячні панелі найефективніші?

Пам’ятайте, що приказка “Ви отримуєте те, за що платите” стосується і домашніх сонячних технологій. Не всі сонячні системи однакові. Якість технології має значення в довгостроковій перспективі. Довговічність, надійність та ефективність сонячних панелей може сильно відрізнятися в залежності від виробника. Якщо ви зупинитеся на звичайній домашній сонячній системі, яка може коштувати дешевше, ви можете розраховувати на середні (або нижче середніх) результати та меншу економію з часом. Перегляньте ці відео про термін служби сонячних панелей SunPower®, їх довговічність та надійність.

Коротше кажучи, панелі SunPower є найефективнішими домашніми сонячними панелями, які ви можете придбати. Панелі вищої якості, такі як панелі SunPower, можуть коштувати трохи дорожче, але в довгостроковій перспективі ви побачите більшу і швидшу віддачу від своїх інвестицій. На наші панелі надається 25-річна гарантія повної впевненості, а очікуваний термін експлуатації становить 40 років. А оскільки вони більш ефективні, ніж інші панелі на ринку, вам знадобиться менше панелей на даху. Наші панелі виробляють до 55% більше енергії на тій самій площі протягом 25 років, ніж звичайні панелі, що в кінцевому підсумку заощаджує вам більше грошей на рахунках за електроенергію.

Галузеві вимірювання, такі як Ініціатива довговічності фотоелектричних систем Центру сталих енергетичних систем Фраунгофера, можуть дати вам краще уявлення про очікуваний термін служби сонячної панелі. фактор, який може мати величезний вплив на вартість системи впродовж усього терміну її експлуатації.

Чудова ефективність і довговічність високоякісних панелей може забезпечити збільшення заощаджень з часом і зниження витрат на технічне обслуговування. Ви можете отримати персоналізовану оцінку економії сонячної енергії від SunPower за допомогою нашого сонячного калькулятора, який дозволяє врахувати такі змінні, як купівля сонячного накопичувача та/або наявність електромобіля.

Які існують сонячні стимули або знижки на сонячну енергію?

На державному та місцевому рівнях існує багато різних податкових пільг, субсидій, а також рішень щодо фінансування та виставлення рахунків, які можуть зробити перехід на сонячну енергію більш доступним. Щоб дізнатися, чи можете ви скористатися програмами стимулювання відновлюваної енергетики, відвідайте Базу даних державного стимулювання ефективності відновлюваних джерел енергії (DSIRE®).

Якщо ви купуєте сонячну систему, ви можете претендувати на 26% федерального податкового кредиту (ITC). Повна сонячна ITC доступна для власників домашніх сонячних панелей до 2022 року. У 2023 році кредит знижується до 22%, а у 2024 році планується його повне скасування, тому не відкладайте покупку сонячної енергії надовго.

Отримайте оцінку сонячної енергії

Зрештою, найпростіший спосіб відповісти на питання “Скільки коштує сонячна енергія”. зателефонувати нашим консультантам за номером 844-578-6793. Вони допоможуть вам отримати безкоштовну оцінку для вашого будинку. Або ви можете звернутися безпосередньо до інсталятора сонячної енергії у вашому регіоні. Отримайте більше порад щодо вибору компанії, яка встановлює домашні сонячні батареї.

Коли ви отримуєте оцінку сонячної енергії, обов’язково запитайте про технологію, яку має намір використовувати інсталятор, його обладнання, програмне забезпечення для моніторингу, попередні інсталяції та плани технічного обслуговування. Особливо важливо запитати про їхню гарантію.

Більшість сонячних компаній пропонують кілька окремих гарантій на кожен компонент сонячної системи, і можуть бути приховані платежі, такі як плата за доставку при заміні зламаної панелі. З гарантією повної впевненості SunPower одна компанія забезпечує підтримку всієї вашої сонячної системи, включаючи зберігання та моніторинг акумуляторів.

Ready to get started? Enter your address into our solar savings calculator to find out how much you can save with the world’s best solar.

 • . Податкові пільги можуть бути змінені. SunPower не гарантує, не запевняє і не консультує своїх клієнтів щодо конкретних податкових наслідків. Проконсультуйтеся зі своїм податковим консультантом щодо податкового кредиту на сонячну енергію та того, як він застосовується до ваших конкретних обставин. Відвідайте dsireusa.org для отримання детальної інформації про сонячну енергетику.
 • . Місцеві сонячні інсталятори 2020/2021, Solar Reviews 2021, Energy Sage 2021, Wood Mackenzie 2020, Національна лабораторія відновлюваної енергетики 2020
 • . На основі дослідження значень специфікацій з веб-сайтів 20 провідних виробників за версією IHS, станом на червень 2020 року.
 • . На основі дослідження значень специфікацій з веб-сайтів 20 провідних виробників за версією IHS, станом на червень 2020 року.
 • . Термін служби сонячних модулів 40 років. Оглядовий документ SunPower. 2013.
 • . SunPower 400 Вт, 22.6% ефективності, порівняно зі звичайними панелями на масивах такого ж розміру (280 Вт мульти, 17% ефективності, прибл. 1.64 м²), на 8% більше енергії на ват (за даними PVSim для середньостатистичного клімату США), 0.На 5%/рік повільніша швидкість деградації (Jordan, et. al. Надійна методологія та застосування деградації фотоелектричних модулів. PVSC 2018).
 • . Податкові пільги можуть змінюватися. SunPower не гарантує, не запевняє та не консультує своїх клієнтів щодо конкретних податкових наслідків. Проконсультуйтеся зі своїм податковим консультантом щодо податкового кредиту на сонячну енергію та його застосування до ваших конкретних обставин. Відвідайте dsireusa.org для отримання детальної інформації про політику в галузі сонячної енергетики.

Комплект для наземного монтажу сонячної панелі кВт

Цей наземний сонячний комплект потужністю 5 кВт є серйозною сонячною системою для житлових будинків. Це одна з найпопулярніших встановлених фотоелектричних систем. Середньостатистичний американець використовує 920 кВт-год на місяць. Виходячи з цього середнього показника, ця система може забезпечити 40-90% вашого використання та зменшити ваші рахунки на цілих 90%. Якщо ви середній споживач електроенергії (920 кВт-год/місяць), ця система потужністю 5 000 Вт, ймовірно, чудово вам підійде.

Для сонячної установки потужністю 5 кВт потрібно до 299 квадратних футів площі. Ця система потужністю 5 кВт забезпечує 5 000 Вт постійного струму постійного струму. Це може виробляти від 350 до 850 кіловат-годин (кВт-год) електроенергії змінного струму (змінного струму) на місяць, за умови, що сонячні промені світять щонайменше 5 годин на день, а сонячна батарея орієнтована на південь. Найвища продуктивність буде досягнута при безперешкодному погляді на сонце на південь для максимальної сонячної енергії. Фактична вироблена потужність буде залежати від місця розташування, обладнання та факторів установки. Зверніться до свого рахунку за електроенергію, щоб знайти фактичну кількість кВт-год, використану за місяць, і порівняйте її з тим, скільки енергії можуть генерувати ці недорогі фотоелектричні системи потужністю 5 кВт.

Що включено

Що не входить до комплекту

Дріт, кабелепровід, фітинги, вимикачі, роз’єднувачі змінного/постійного струму (за потреби), розподільні коробки та підпанелі (за потреби) можна придбати в будь-якому магазині електротоварів, Home Depot або Lowes. Наш представник технічної підтримки надасть список покупок після того, як ваші плани будуть завершені.

Плани, підключення та інші послуги доступні за додаткову плату.

Чи підійде мені цей комплект?

Якщо ви хочете компенсувати навантаження за допомогою економічно ефективної системи, яка поєднує переваги мікроінверторів та стрінгових інверторів, тоді цей варіант може вам підійти.

Щоб бути впевненим, що цей комплект підходить саме вам, зверніться до нас за безкоштовною оцінкою та індивідуальними рекомендаціями, персоналізованими під енергетичні потреби вашого будинку.

Чому варто обрати набори GoGreenSolar “Зроби сам?

Якщо вам зручно читати та працювати з планами, схемами та інструкціями, наші набори для самостійної установки можуть скоротити ваші витрати на встановлення на 60%. І так, ви все одно отримаєте податкові пільги.

Інший варіант. гібридна установка “зроби сам”, коли ви робите частину, але не всю установку. Придбайте комплект і зверніться за професійною допомогою, коли і де це необхідно. Якщо ви проживаєте в одній з наших сервісних зон, ми будемо раді направити вас до інсталяторів. Ми також можемо допомогти вам визначити, який підхід “зроби сам” найкраще підходить для вас.

Виберіть сонячну установку “зроби сам

Чи знаєте ви, що? Ви можете встановити систему сонячних панелей з деякою допомогою протягом вихідних або декількох, залежно від ваших професійних навичок. Не для самостійної збірки? Найміть одного з ваших довірених підрядників для встановлення для вас.

Комплекти сонячних панелей GoGreenSolar включають безкоштовний макет даху, підтримку в установці та гарантії отримання дозволів, щоб вам не довелося розбиратися з усім цим самостійно.

Якщо ви вмієте працювати з інструментами, любите вчитися новим навичкам або отримуєте задоволення від управління та завершення проектів, сонячна установка “зроби сам” може бути ідеальним рішенням для вас. Багато домашніх майстрів отримують задоволення від процесу і пишаються результатами!

Заощаджуйте тисячі доларів

Зроби сам може заощадити 10 000 або більше, в залежності від розміру системи. Податкові пільги все ще застосовуються до обладнання, обладнання та будь-яких інших послуг з монтажу, якими ви користуєтесь.

Більше контролю над вашим сонячним проектом

Ви можете приймати рішення щодо вибору обладнання, розташування сонячних панелей та графіку встановлення.

Наскрізна підтримка з гарантією повернення грошей

GoGreenSolar буде з вами на кожному кроці під час встановлення. Ми також є єдиною сонячною компанією з гарантією повернення грошей. Якщо ваш дозвіл не буде затверджено навіть після дотримання наших інструкцій, ми забезпечимо повне відшкодування.

Деякі заявки на отримання дозволів можуть вимагати одного або декількох переглядів і повторних подач плану. Будь ласка, надайте нам всю інформацію, необхідну для внесення цих змін. Дозвіл має бути поданий до міста протягом 30 днів з моменту отримання пакету дозвільних документів, а будь-які повторні заявки мають бути подані протягом 14 днів з моменту отримання переглянутих планів.

Наша гарантія не поширюється на установки на небезпечних конструкціях, недозволених конструкціях, наземних кріпленнях, будівельних конструкціях, конструкціях, що не відповідають місцевим будівельним нормам та інших нетипових будівельних конструкціях. Ця гарантія поширюється тільки на наші стандартні комплекти сонячних систем, вона не поширюється на індивідуальні замовлення або сонячні системи, не розроблені нашими інженерами.

Зацікавлені в цьому комплекті сонячних панелей для вашого будинку або бізнесу?

Зверніться до нас за безкоштовною оцінкою, і ми надамо індивідуальні рекомендації, які будуть відповідати вашим потребам в енергії.

 • Сонячна енергія стала легкою завдяки повним сонячним наборам
 • Дозвільна документація та технічна підтримка розрахована на домашніх майстрів
 • Покрокова підтримка при встановленні

x.png?v=62085328141785377301674165465″ alt=”Логотип Go Green Solar” width=”200″ height=”77″ />

Округ Оріндж, Каліфорнія

1630 South Sunkist Street Ste E Anaheim, California 92806 Copyright © 2006-2021 GigaWatt Inc, DBA GoGreenSolar.com

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СОНЯЧНУ СИСТЕМУ ПОТУЖНІСТЮ 5,000 ВТ (5 КВТ) ТА ЦІНИ

Сонячна електростанція потужністю 5000 Вт. це розмір, який повинен легко компенсувати споживання електроенергії типового будинку. Якщо це не так, то ваш будинок є серйозним споживачем енергії, і вам слід подумати про проведення енергоаудиту, перш ніж переходити на сонячну енергію! Сонячні системи потужністю 5 кВт. це також мінімальний розмір системи, який слід розглядати, якщо ви хочете додати батареї до вашої системи в майбутньому. Ось що вам потрібно знати про ціну сонячної системи на 5 кВт та іншу інформацію.

Скільки сонячних панелей вам знадобиться?

Для створення сонячної системи потужністю 5 кВт вам знадобиться 17 сонячних панелей, припускаючи, що ви використовуєте панелі потужністю 300 Вт. це фактично дасть вам 5.1 кВт. Кожна панель буде приблизно 1.6м х 1м, тому вам знадобиться щонайменше 17.2 м² площі даху.

Скільки електроенергії буде генерувати сонячна система потужністю 5 кВт?

Сонячна система потужністю 5 кВт буде генерувати приблизно 20 кВт-год на день, в залежності від вашого місця розташування та ряду інших факторів. Середній будинок в Австралії використовує близько 16 кВт-год на день. Зверніть увагу, що це не означає, що встановлення сонячної електростанції потужністю 5 кВт автоматично призведе до нульового рахунку за електроенергію, оскільки більшість домогосподарств використовують більшу частину електроенергії вночі, коли сонце не світить. я розповідаю про це більш детально тут.

Скільки грошей заощадить сонячна система потужністю 5 кВт?

Ви можете подумати: “Якщо система потужністю 5 кВт компенсує моє енергоспоживання, то, звичайно, це знизить мої рахунки за електроенергію”?” На жаль, не все так просто! Сума, яку електроенергетичні компанії заплатять вам за вашу сонячну енергію (так званий “зелений тариф”), набагато нижча, ніж ціна, яку вони стягують з вас за купівлю тієї ж електроенергії з мережі! Крім того, є й інші витрати в рахунку, такі як плата за постачання, так звана плата за обслуговування. Однак, сонячна електростанція потужністю 5 кВт все ще є відмінною інвестицією. Припустимо, вам платять близько 8 центів за кВт-год за експортовану енергію (деякі роздрібні продавці пропонують більше) порівняно з 30 центів за кВт-год, якщо ви купуєте електроенергію з електромережі. Ось 3 сценарії, які показують, як працює окупність системи потужністю 5 кВт:

 • Використовуйте всю сонячну електроенергію за допомогою систем потужністю 5 кВт у вашому домі. Це малоймовірно, якщо у вас немає міні алюмінієвого заводу на задньому дворі. або ви керуєте невеликим бізнесом з дому. Якби це була ваша ситуація, ви б заощадили приблизно 2100 гривень за перший рік і близько 67 000 гривень за 20 років; з урахуванням інфляції на електроенергію в 5%. Це серйозні заощадження.
 • Експортуйте половину електроенергії: Ви заощадите близько 1400 гривень за перший рік.
 • Експортуйте всю електроенергію: Ви заощадите близько 700 доларів за перший рік за допомогою системи потужністю 5 кВт.

Скільки коштує сонячна електростанція потужністю 5 кВт?

Вартість сонячної системи потужністю 5 кВт становитиме близько 10 000 до STCs, тоді ви отримаєте близько 3 500 субсидій від STCs (також відома як сонячна знижка), яка забирає значну частину авансової ціни. З урахуванням субсидії, розраховуйте заплатити близько 4 500. 8 000 за якісну систему потужністю 5 кВт, в залежності від обраних компонентів та підходу інсталятора до встановлення. Ось основний ціновий діапазон вартості в США

ЦІНОВИЙ ДІАПАЗОН СОНЯЧНИХ СИСТЕМ потужністю 5 кВт Середня вартість сонячної системи потужністю 5 кВт

Як швидко окупиться сонячна електростанція потужністю 5 кВт?

Якщо ви не експортуєте енергію і припускаєте, що заплатили розумну ціну за сонячну систему потужністю 5 кВт, то термін окупності становить менше 5 років. тобто досить швидкий термін окупності. Але ви можете отримати позитивний грошовий потік з першого дня, якщо отримаєте дешеве сонячне фінансування. Дуже легко профінансувати покупку таким чином, щоб ваша щомісячна економія електроенергії була більшою, ніж вартість виплати кредиту. Пошук надійного інсталятора сонячних батарей, який надасть вам якісну сонячну електростанцію потужністю 5 кВт за розумною ціною, може бути трудомістким процесом.

Як працює Powerwall

Powerwall дає вам можливість зберігати енергію для подальшого використання і працює як з сонячними панелями, так і без них, забезпечуючи ключову безпеку та фінансові вигоди. Кожна система Powerwall включає щонайменше один Powerwall і шлюз Tesla, який забезпечує моніторинг, облік і управління енергією в системі. Шлюз резервного копіювання з часом навчається і адаптується до вашого енергоспоживання, отримує оновлення по повітрю, як і решта продуктів Tesla, і здатний керувати до десяти Powerwalls.

З сонячною енергією Коли сходить сонце, сонячна енергія починає живити будинок. Коли в будинку потрібна додаткова потужність, будинок може підключитися до електромережі.

Powerwall заряджається від сонця вдень, коли сонячні панелі виробляють більше електроенергії, ніж будинок споживає. Powerwall зберігає цю енергію до тих пір, поки вона не знадобиться будинку, наприклад, коли сонячна енергія більше не виробляється вночі, або коли електромережа відключена під час відключення електроенергії.

Наступного дня, коли виходить сонце, сонячна енергія заряджає Powerwall, так що у вас є цикл чистої, відновлюваної енергії.

Без сонячної батареї Якщо ваші тарифи на електроенергію змінюються протягом дня, Powerwall буде заряджатися, коли вартість електроенергії низька, і розряджатися, коли вартість електроенергії висока, автоматично генеруючи економію. Powerwall також забезпечить безперебійне резервне живлення, виявляючи перебої в електромережі та автоматично стаючи основним джерелом живлення будинку.

Поради для покупців систем потужністю 5 кВт

Власники будинків, які отримують кілька котирувань, заощаджують 10% і більше

Як і у випадку з будь-якою великою покупкою, купівля сонячних панелей вимагає багато досліджень і роздумів, включаючи ретельний огляд компаній у вашому регіоні. Нещодавній звіт U.S. Національна лабораторія відновлюваної енергетики Міністерства енергетики США (NREL) рекомендує споживачам порівнювати якомога більше варіантів сонячних установок, щоб не платити завищені ціни, які пропонують великі інсталятори в сонячній енергетиці.

Щоб знайти менших підрядників, які зазвичай пропонують нижчі ціни, вам потрібно буде скористатися мережею інсталяторів, такою як EnergySage. Ви можете отримати безкоштовні пропозиції від перевірених інсталяторів у вашому регіоні, коли ви реєструєте свою власність на нашому сонячному ринку. домовласники, які отримують 3 або більше пропозицій, можуть розраховувати на економію від 5 000 до 10 000 на установці сонячних панелей.

Найбільші інсталятори, як правило, не пропонують найкращу ціну

Мантра про те, що більше. не завжди краще, є однією з головних причин, чому ми наполегливо рекомендуємо домовласникам розглядати всі варіанти сонячних систем, а не лише бренди, достатньо великі, щоб заплатити за найбільшу кількість рекламних оголошень. Нещодавній звіт U.S. Уряд виявив, що великі інсталятори коштують на 2,000-5,000 дорожче, ніж невеликі сонячні компанії. Якщо у вас є пропозиції від деяких великих інсталяторів, обов’язково порівняйте ці пропозиції з цінами місцевих інсталяторів, щоб переконатися, що ви не переплачуєте за сонячну енергію.

Використання LFP акумуляторів дійсно економить вартість системи.

Люди зазвичай думають, що придбання літій-залізної акумуляторної батареї коштує набагато дорожче. У той час як свинцево-кислотна система коштує набагато дешевше. Але, ігноруйте термін служби циклу для них. Кваліфікована акумуляторна система LFP розрахована на 3000 більше життєвих циклів при 80% DOD. в той час як свинцева кислота в 200 разів перевершує гру. Тоді вам потрібно буде замінити нову акумуляторну систему. Якщо ви розраховуєте, виходячи з того, що кожен день є дорогим. Ви дізнаєтесь. LFP акумуляторна система набагато дешевша та ефективніша. OSM пропонує стандартну систему батарей потужністю 5000 Вт за ціною 5 кВт-год на модуль. Це дозволило вам оновити для більшої потужності в майбутньому. Ось посилання на продукт: 5kwh OSM48100

Легко кріпиться до стіни.

Порівняння всіх варіантів обладнання так само важливо

Інсталятори національного масштабу не просто пропонують вищі ціни. вони також, як правило, мають менше варіантів сонячного обладнання, що може мати значний вплив на виробництво електроенергії у вашій системі. Зібравши різноманітний масив сонячних пропозицій, ви можете порівняти витрати та економію на основі різних доступних вам пакетів обладнання.

Існує кілька змінних, які слід враховувати при пошуку найкращих сонячних панелей на ринку. Хоча певні панелі мають вищі показники ефективності, ніж інші, інвестиції в найсучасніше сонячне обладнання не завжди призводять до більшої економії. Єдиний спосіб знайти “золоту середину” для вашої нерухомості. це оцінити пропозиції з різним обладнанням та фінансовими пропозиціями.

Для всіх домовласників, які знаходяться на ранній стадії купівлі сонячної енергії і хочуть отримати приблизну оцінку вартості установки, спробуйте наш сонячний калькулятор, який пропонує попередню оцінку вартості та довгострокової економії на основі вашого місця розташування та типу даху. Для тих, хто хоче отримати котирування від місцевих підрядників сьогодні, ознайомтеся з нашою платформою порівняння цін.

Стаття та інформація з Інтернету. Якщо ви вважаєте, що якийсь із матеріалів пов’язаний з порушенням авторських прав, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: info@osmbattery.com

Скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 5 кВт на день, місяць, рік?

комплект, встановлення, сонячних, панель, вартість, сонячної

5 кВт. одна з найпопулярніших сонячних систем у світі. Ключове питання тут полягає в тому, скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 5 кВт на день, на місяць і на рік, як у випадку з “5 кВт сонячних панелей, скільки одиниць на день”?’.

Ми навчимо вас, як можна адекватно оцінити, скільки кВт-год на день виробляє система потужністю 5 кВт. Залежно від того, скільки сонячного світла ви отримуєте (сонячне опромінення), сонячна система потужністю 5 кВт може генерувати від 15.00 кВт-год до 22.50 кВт-год на день. Це від 5400 кВт-год до 8100 кВт-год на рік.

Коротше кажучи, 5 кВт може виробляти електроенергії на суму понад 1 000 доларів США щороку.

За даними Адміністрації енергетичної інформації США, середньорічне споживання електроенергії для сонячної системи потужністю 5 кВт/год.S. домогосподарство споживає 893 кВт-год на місяць (близько 117,78/місяць). Це приблизно 30 кВт-год на день. Чи може сонячна система потужністю 5 кВт виробляти 30 кВт-год на день? 5 кВт. це велика система, яка потребує близько 17 сонячних панелей потужністю 300 Вт і близько 13 кВт-год акумуляторів, зрештою.

Ось як ми це з’ясуємо:

Ми можемо адекватно оцінити, скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 5 кВт на день, використовуючи це базове рівняння сонячної потужності;

Сонячна потужність 5 кВт (кВт-год/день) = Номінальна потужність × Пікові сонячні години × 0.75

Ключовою змінною тут є пікові сонячні години. Сонячніші частини (південь США, південь Європи) в середньому матимуть більше пікових сонячних годин (до 6 годин на день), ніж північні частини (північ США, північ Європи) з приблизно 4 годинами на день. Реальна потужність 5 кВт в першу чергу буде залежати від експозиції сонця.

Приклад: У Каліфорнії з 5.5 пікових сонячних годин на день, сонячна система потужністю 5 кВт вироблятиме 20.63 кВт-год на день або 7 528 кВт-год на рік. У Великобританії або Нью-Йорку з 4 піковими сонячними годинами на день та сама сонячна система потужністю 5 кВт вироблятиме 15 кВт-год на день або 5 475 кВт-год на рік. Це більш ніж 2 000 кВт-год різниці з тією ж системою потужністю 5 кВт (або 270,79 євро/рік різниці у витратах на електроенергію).

Щоб допомогти всім, ми розробили калькулятор потужності сонячної системи потужністю 5 кВт (ви знайдете його далі). Він дасть вам приблизну оцінку, скільки одиниць виробляє сонячна система потужністю 5 кВт на день у вашій місцевості. Ось як виглядає калькулятор:

Крім того, ми розрахували, скільки енергії виробляють сонячні системи потужністю 5 кВт (за день, місяць, рік) в 4-6 пікових годин сонячного сяйва, і звели їх в таблицю нижче.

Перш ніж використовувати калькулятор, давайте подивимося, яка реальна вихідна потужність системи потужністю 5 кВт в районах з 5 піковими сонячними годинами на день.

Середня вихідна потужність сонячної системи потужністю 5 кВт на день, місяць, рік (5 пікових сонячних годин)

Щоб розрахувати вихідну потужність сонячної системи потужністю 5 кВт, ми використовуємо це рівняння:

Сонячна потужність 5 кВт (кВт-год/день) = Номінальна потужність × Пікові години сонячного сяйва × 0.75

Ми вже знаємо номінальну потужність, вона становить 5 кВт. В кінці рівняння ви можете побачити 0.75 коефіцієнт; що становить 25% втрат, яких зазнає середня система потужністю 5 кВт (через втрати інвертора, постійного струму, змінного струму в кабелях, температурні втрати).

Ключова частина. як ми всі знаємо. це те, скільки сонця ви отримуєте. Це вимірюється в пікових сонячних годинах. В середньому, сонячна система потужністю 5 кВт, розміщена на даху, буде отримувати близько 5 пікових сонячних годин.

Коли ми розуміємо і маємо всі ці 3 фактори, ми можемо розрахувати, скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 5 кВт на день таким чином:

5 кВт сонячної енергії (кВт-год/день) = 5 кВт × 5 год × 0.75 = 18.75 кВт-год/день

5 кВт сонячна система на такій площі реально може виробляти 18.75 кВт-год на день. Це 562.5 кВт-год на місяць і 6843.75 кВт-год на місяць.

Якщо припустити, що середня ціна на електроенергію (в США) дорівнює 0.1319/кВт-год, ми також можемо розрахувати, чи може сонячна система потужністю 5 кВт заощадити вам на:

 • День. 18.75 кВт-год на день перетворюється на 2.47 в день.
 • Місяць. 562.5 кВт-год на місяць перетворюється на 74.19 на місяць.
 • Рік. 6,843.75 кВт-год на місяць перетворюється на 902.69 на рік.

Не всі живуть у місцевості з 5 піковими сонячними годинами на день. Ось карта сонячного випромінювання в США, яка ілюструє це:

комплект, встановлення, сонячних, панель, вартість, сонячної

Щоб адекватно оцінити, скільки кВт-год буде виробляти сонячна система потужністю 5 кВт на даху, ви можете скористатися цим калькулятором:

кВт Калькулятор потужності сонячної системи

Перевірте, скільки пікових сонячних годин на день ви отримуєте. Вставте це число в калькулятор, і ви отримаєте приблизну кількість одиниць електроенергії, яку ваша сонячна система потужністю 5 кВт вироблятиме за день:

Як бачите, добова потужність сонячної системи потужністю 5 кВт розраховується динамічно.

Ми розрахували вихід кВт-год для районів з різним сонячним опроміненням (кількістю пікових сонячних годин) і звели їх у цю таблицю:

Таблиця продуктивності сонячної системи потужністю 5 кВт на основі сонячного випромінювання

Ні. Пікових сонячних годин 5 кВт на день 5 кВт на місяць 5 кВт на рік
4 години 15.00 кВт-год/день 450 кВт-год/місяць 5 400 кВт-год/рік
4.1 година 15.37 кВт-год/день 461.1 кВт-год/місяць 5,533.2 кВт-год/рік
4.2 години 15.75 кВт-год/день 472.5 кВт-год/місяць 5 670 кВт-год/рік
4.3 години 16.13 кВт-год/день 483.9 кВт-год/місяць 5,806.8 кВт-год/рік
4.4 години 16.50 кВт-год/день 495 кВт-год/місяць 5,940 кВт-год/рік
4.5 годин 16.88 кВт-год/день 506.4 кВт-год/місяць 6,076.8 кВт-год/рік
4.6 годин 17.25 кВт-год/день 517.5 кВт-год/місяць 6 210 кВт-год/рік
4.7 годин 17.63 кВт-год/день 528.9 кВт-год/місяць 6,346.8 кВт-год/рік
4.8 годин 18.00 кВт-год/день 540 кВт-год/місяць 6 480 кВт-год/рік
4.9 годин 18.38 кВт-год/день 551.4 кВт-год/місяць 6,616.8 кВт-год/рік
5 годин 18.75 кВт-год/день 562.5 кВт-год/місяць 6 750 кВт-год/рік
5.1 година 19.13 кВт-год/день 573.9 кВт-год/місяць 6,886.8 кВт-год/рік
5.2 години 19.50 кВт-год/день 585 кВт-год/місяць 7 020 кВт-год/рік
5.3 години 19.88 кВт-год/день 596.4 кВт-год/місяць 7,156.8 кВт-год/рік
5.4 години 20.25 кВт-год/день 607.5 кВт-год/місяць 7 290 кВт-год/рік
5.5 годин 20.63 кВт-год/день 618.9 кВт-год/місяць 7,426.8 кВт-год/рік
5.6 годин 21.00 кВт-год/день 630 кВт-год/місяць 7 560 кВт-год/рік
5.7 годин 21.38 кВт-год/день 641.4 кВт-год/місяць 7,696.8 кВт-год/рік
5.8 годин 21.75 кВт-год/день 652.5 кВт-год/місяць 7830 кВт-год/рік
5.9 годин 22.13 кВт-год/день 663.9 кВт-год/місяць 7,966.8 кВт-год/рік
6 годин 22.50 кВт-год/день 675 кВт-год/місяць 8 100 кВт-год/рік

Сподіваємося, тепер ви можете адекватно оцінити, скільки кВт-год на день здатна генерувати система потужністю 5 кВт.

Коротка довідка: Скільки електроенергії дає тариф 5.Сонячна система потужністю 5 кВт виробляє? Вона виробляє на 10% більше кВт-год, ніж система потужністю 5 кВт. Ви можете скористатися наведеною вище таблицею, додати 10% до цих значень потужності в кВт-год і отримати правильні результати. Приклад: У 5 пікових сонячних годин, 5.5 кВт сонячна система виробляє 20.63 кВт-год/день, 618.75 кВт-год/місяць та 7 425 кВт-год/рік.

Якщо у вас виникли питання, ви можете задати їх у коментарях нижче, і ми постараємося допомогти вам з розрахунками.

s:

Залишити відповідь