Як обійти контролер сонячного заряду на валізі Renogy. Встановлення сонячної системи Renogy

Renogy Lycan 3,500 Вт / 4,800 Вт [Hex Kit] 6 x 200 Вт 12 В моно сонячних панелей | 4,500 Вт сонячних фотоелектричних входів | Повний сонячний комплект

Комплект Renogy Lycan Hex Kit містить все необхідне для початку роботи з автономною сонячною енергією! Особливості:

Безперебійне живлення 24/7: Підключіть ваш LYCAN до головного розподільчого щита будівлі для безперебійного живлення 24/7, щоб уберегти вашу сім’ю від перебоїв з електропостачанням.

Швидка зарядка: LYCAN можна повністю зарядити за 1.3 години при одночасному підключенні до сонячних панелей та розеток змінного струму

Потужний вихід: 4.LYCAN потужністю 8 кВт/год з номінальною вихідною напругою 120 В може легко живити більшість важких домашніх і вуличних приладів з безперервною потужністю 3500 Вт і піковою потужністю до 7000 Вт.

Безшовне розширення: LYCAN можна легко розширити до 19.2 кВт-год, що охоплює більшість домашніх додатків від короткочасних відключень до енергонезалежності.

Вбудований захист: Удосконалена технологія чистої синусоїди забезпечує якісний змінний струм, еквівалентний потужності мережі, що захистить вашу електроніку та прилади. Вбудовані декілька пристроїв захисту для забезпечення безпечної роботи.

Що входить до комплекту:

 • Що входить до мого замовлення набору Lycan HEX?
 • 1 x Renogy Lycan Power Box 3,500W / 4,800wH | 4,500W фотоелектричний вхід
 • 6 x 200 Вт 12 В моно сонячних панелей. 25-річна гарантія на вихідну потужність
 • 2 x 50 футів червоно-чорного набору подовжувального кабелю / дроту для сонячних панелей 10 AWG
 • 1 х кабель живлення для настінної зарядки змінного струму (кабель живлення IEC C19 до NEMA 5-20P)
 • 1 х металева ручка в комплекті з усім необхідним обладнанням
 • 1 х водонепроникний корпус зі штекером RJ45
 • 1 x Набір ключів Посібник з швидкого запуску
 • 3-річна комплексна гарантія від виробника
 • Довічна підтримка клієнтів (телефон, електронна пошта, чат)

Що насправді може живити цей комплект:

Renogy LYCAN Power Box 5000 Технічні характеристики
Модель RPB4835OA-48LFPA12S
Розмір 32.9 x 20.0 x 28.5 дюймів / 835 x 508 x 724 мм
Вага 264.6 фунтів. / 120 кг
Рейтинг захисту IP55
Спосіб охолодження Вентилятор
Діапазон робочих температур 14 ° F ~ 122 ° F / / 14 ° F.10°C ~ 50°C
Діапазон робочої відносної вологості 5%~95%
Можливість розширення 19.2KWh
Безпека корпусу Блокування кулачка з ключем
Середовище встановлення У приміщенні / на вулиці
Технічні характеристики сонячної панелі на 200 Вт
Максимальна потужність (Pmax) 200W
Максимальна напруга живлення (Vmp) 20.4V
Максимальний струм потужності (Імп) 9.80A
Напруга відкритого контуру (Voc) 24.3V
Струм короткого замикання (Isc) 10.2A
Максимальна напруга системи (Vmax) 1000В ПОСТІЙНОГО СТРУМУ
Розмір 58.7 x 26.8 x 1.4 дюйма
Вага 26.5 фунтів
Гарантія 25 років

Renogy LYCAN Power Box. це універсальна система зберігання енергії, спеціально розроблена для забезпечення електроенергією під час аварійних ситуацій, перебоїв в подачі електроенергії або для забезпечення електроенергією будинків, що знаходяться поза мережею. З 4.Ємність 8 кВт-год та вихідна потужність 3500 Вт чистої синусоїди змінного струму, LYCAN може забезпечити надійне живлення для більшості побутових приладів. Підключення LYCAN як до сонячних панелей, так і до розеток змінного струму може додатково скоротити час заряджання до 1 години з 0% до 80%. Підключіть LYCAN до електричного щита, щоб забезпечити безперебійне живлення 24/7. Установка повинна бути виконана ліцензованим електриком з двома додатковими аксесуарами, перемикачем і кабелем-перехідником, які ми пропонуємо придбати разом з блоком живлення LYCAN 5000 Power Box.

Яка політика повернення комплектів Shop Solar Kits?

Повернення є безкоштовним протягом перших 30 днів без плати за поповнення або обробку, хоча клієнт повинен оплатити витрати на зворотну доставку. Перегляньте нашу повну політику повернення на сторінці “Доставка, доставка та повернення.

На що поширюється політика повернення Shop Solar Kits?

Наша політика повернення поширюється на всі покупки, зроблені через магазин сонячних батарей. Щодо гарантійних питань, як уповноважені дистриб’ютори, ми дотримуємось повної гарантії виробника на ВСІ бренди на нашому веб-сайті. Ознайомтеся з нашими повними правилами повернення та гарантійними зобов’язаннями на сторінці “Доставка, доставка та повернення.

Скільки часу займе отримання мого замовлення на магазин сонячних батарей?

Всі замовлення обробляються протягом 72 годин, і ви можете очікувати доставку протягом 5-10 робочих днів. Після замовлення ви отримаєте доступ до нашого клієнтського порталу, де легко відстежувати всі ваші відправлення. Дивіться нашу сторінку “Відправлення, доставка та повернення” для отримання додаткової інформації.

Які існують варіанти фінансування та оплати в Shop Solar Kits?

Ми пропонуємо кілька способів оплати, щоб спростити отримання вашого сонячного комплекту:

 • Кредитна картка: якщо покупка перевищує ліміт вашої картки, ви можете розділити вартість на кілька карток, а також Paypal, фінансування через Affirm та ACH/банківський переказ
 • Ви можете організувати фінансування під час оформлення замовлення, див. нашу сторінку “Фінансування” для отримання додаткової інформації

Як працює довічна підтримка сонячних комплектів у магазині?

Наша легендарна довічна підтримка клієнтів допомогла зробити нас роздрібним продавцем сонячних комплектів

У нас є спеціальна команда професіоналів у галузі сонячної енергетики, які допоможуть вам легко орієнтуватися у світі сонячної енергетики. Від вибору ідеального сонячного комплекту до встановлення і далі, ми надаємо підтримку та досвід на кожному етапі подорожі.

Якщо вам потрібна допомога із замовленням, доставкою, усуненням несправностей, розширенням вашої системи, гарантійними питаннями або будь-чим іншим, про що у вас є питання, поки ви володієте обладнанням Shop Solar Kits, ми охопимо вас: ми завжди на відстані телефонного дзвінка або електронного листа.

Розблокуйте заощадження, податкові пільги та вражаючу рентабельність інвестицій!

Максимізуйте свою рентабельність інвестицій за допомогою сонячного комплекту від Shop Solar Kits. Скоротіть або усуньте витрати на електроенергію, скористайтеся 30% податковою знижкою та зробіть стратегічний крок, який принесе як фінансову, так і практичну вигоду. Це не просто сонячний комплект. це розумна інвестиція з переконливою віддачею!

Калькулятор рентабельності інвестицій в сонячну енергію

30% федеральний податковий кредит
Орієнтовна вартість Щорічна Економія електроенергії
Заощадження після заохочень
Орієнтовне збільшення вартості будинку

Це оцінки, засновані на середніх показниках по країні.

Будь ласка, використовуйте їх як суворі оцінки, а не точні суми.

контролер, сонячного, заряд, renogy

Спрощені сонячні рішення

Наші ретельно підібрані сонячні комплекти поєднують в собі найкращі компоненти, щоб створити ідеальне рішення для ваших індивідуальних потреб в енергії. Тож якщо вам потрібно вийти з мережі, заощадити на рахунках за електроенергію, для аварійного резервного живлення або для заправки вашої наступної пригоди. ми усуваємо необхідність у дизайнерському або індивідуальному рішенні, і передаємо ці заощадження вам без шкоди для продуктивності.

контролер, сонячного, заряд, renogy

Найкращі компоненти, найнижчі ціни

Ми вирізаємо роздуття традиційних сонячних компаній і передаємо ці заощадження вам. Крім того, ми надаємо безкоштовну доставку на всі сонячні комплекти та довічне обслуговування клієнтів на все, що ми продаємо.

контролер, сонячного, заряд, renogy

Поради експертів

Наша команда професіоналів у галузі сонячної енергетики допоможе вам легко орієнтуватися у світі сонячної енергетики. Від вибору ідеального сонячного комплекту до встановлення і далі, ми надаємо підтримку та досвід на кожному етапі подорожі.

контролер, сонячного, заряд, renogy

Ми такі ж люди, як і ви

Ми не є корпоративними, як і наші клієнти. Ми просто група з 50 ентузіастів сонячної енергетики, які захоплені наданням чесного, без BS способу для будь-кого і будь-де покращити своє життя та світ навколо себе за допомогою сонячної енергії.

контролер, сонячного, заряд, renogy

Довірений сонячний орган

Маючи понад 30 000 проданих сонячних комплектів, 2 500 позитивних відгуків та багаторічний досвід роботи в галузі, ми з гордістю можемо сказати, що ми є роздрібним продавцем сонячних комплектів в Америці. Тож ви можете довіряти нам, що ми забезпечимо вас першокласною продукцією та легендарним обслуговуванням клієнтів на кожному кроці.

Як обійти контролер сонячного заряду на валізі Renogy

контролер, сонячного, заряд, renogy

Чому ми хочемо обійти контролер сонячного заряду?

ОНОВЛЕННЯ 2021 РОКУ: Renogy випустила панелі з вбудованим байпасом. Наприклад, Renogy 200W з підставкою, тому вам не потрібно додавати її самостійно.

Це дві з’єднані панелі потужністю 50 Вт, які легко складаються та зберігаються у сумці, що входить до комплекту.

Це чудовий варіант, коли вам потрібна портативність, а не стаціонарна сонячна установка.

Renogy 100W Suitcase продається як з контролером заряду, так і без нього.

Я купив по одному з них. Контролер заряду. Renogy Voyager (натисніть, щоб переглянути на Amazon), 12-вольтовий контролер, який може витримувати до 20А.

Супутній продукт: Якщо вам потрібна портативна сонячна панель для підзарядки як 12В акумуляторів, так і електростанції/сонячного генератора, я рекомендую звернути увагу на комплект портативних сонячних панелей Acopower 100W (натисніть, щоб переглянути на Amazon), який має вбудований байпас.

Навіщо купувати сонячну панель з контролером заряду?

То чому я купив один з одним, а один без?

Тому що я хотів мати можливість використовувати обидві панелі з моїм Yeti 1000, а також з моєю 12-вольтовою батареєю RV. Панелі поставляються з затискачами типу “крокодил”, готовими для швидкого підключення до акумулятора автофургона.

Однак, щоб підключити їх до електростанції Yeti, ми хочемо обійти контролер сонячного заряду, оскільки в Yeti вже є вбудований контролер.

Ось що я в підсумку зробив.

контролер, сонячного, заряд, renogy

На малюнку вище він готовий до підключення до 12-вольтової батареї RV.

Зверніть увагу, що на зображенні вище я також вкоротив затискачі типу “алігатор”, щоб мати можливість зробити подовжувач з кабелю типу “алігатор.

Коли я хочу підключити його до мого Yeti 1000, це виглядає так, як на наступному малюнку нижче (за винятком того, що я використовую додатковий подовжувач між ними, щоб дістатися до Yeti).

контролер, сонячного, заряд, renogy

Як обійти контролер заряду сонячної батареї

Головне, що я зробив, як видно на фотографіях вище, це додав роз’єми MC4 між розподільною коробкою на лівій сонячній панелі та контролером заряду.

Таким чином, я можу легко підключати і відключати панелі від контролера заряду.

Що вам знадобиться

 • MC4 Kit (натисніть, щоб переглянути на Amazon). це комплект, який включає в себе інструмент для зняття ізоляції проводів, обтискний інструмент і 5 пар роз’ємів MC4. Якщо у вас вже є інструмент для зачистки проводів, є інші набори, які включають лише обтискач.
 • Різак для коробок / ніж. для зняття захисту з кабелів перед тим, як ми їх зачистимо.

Як це виглядає з коробки

Перш ніж ми почнемо, я хочу, щоб ви зрозуміли, як встановлюються панелі з контролером заряду, коли вони поставляються Renogy. Це відбувається наступним чином:

 • Права сонячна панель з’єднана одним кабелем з лівою панеллю. Цей провід має як позитивний, так і негативний. Він потрапляє в розподільну коробку. Ми взагалі не збираємося возитися з цим проводом.
 • У розподільній коробці ліва і права панелі з’єднані паралельно.
 • Один кабель виходить із з’єднувальної коробки і йде в сонячний контролер заряду. Зверніть увагу, що позитивний (червоний) провід входить у з’єднання на вході контролера заряду із зображенням сонячної панелі. Негативний (чорний) кабель йде на. вхід.
 • З контролера заряду сонячної батареї виходить кабель з двома роз’ємами MC4 на кінці. Як і у випадку з сонячним шнуром, позитивний. червоний, а чорний. негативний.
 • Потім ці роз’єми MC4 можна підключити до затискачів алігатора, що входять до комплекту. Вони підходять лише в один бік, але завжди переконайтеся, що ви підключаєте плюс до плюса, а мінус до мінуса.

Обхід контролера сонячного заряду Renogy

Тепер, коли ми знаємо, як все це пов’язано, перш ніж ми будемо з цим возитися, давайте почнемо.

Одним із швидких способів зробити це було б перерізати струмовий провід між сонячною панеллю та контролером заряду, а потім встановити роз’єми MC4.

Однак я відчув, що між панеллю та контролером недостатньо кабелю, щоб я міг це робити, не сильно навантажуючи кабель щоразу, коли підключаю/відключаю його.

Спочатку я зняв обидва з’єднання, що йдуть до контролера сонячного заряду.

Для цього підніміть захисний кожух і відкрутіть гвинт на задній панелі, щоб можна було витягнути кабелі.

контролер, сонячного, заряд, renogy

Потім я обрізав кабель, який вийняв з контролера заряду з роз’ємами MC4 на кінці. Я відрізав близько 7 дюймів.

контролер, сонячного, заряд, renogy

контролер, сонячного, заряд, renogy

Тепер нам потрібно отримати доступ до позитивного та негативного дроту на кабелях, які ми щойно розділили.

Я використовував канцелярський різак, але ви також можете використовувати ніж або лезо бритви. Це досить складно, оскільки ви повинні бути дуже обережними і не перерізати червоний або чорний маленький дріт.

Повільно проходьте навколо, прорізаючи товстий зовнішній захист на дроті, приблизно на два дюйми до кабелю.

Я зігнув захист під час різання, щоб полегшити його. На малюнку нижче я розрізав його двічі, щоб було легше зрозуміти, про що я говорю.

контролер, сонячного, заряд, renogy

Після того, як ви обрізали обидва дроти, які ми обрізали раніше, у вас повинен залишитися один з дротами, що виходять з обох сторін, і один з дротами з одного боку з роз’ємами MC4 з іншого.

Тепер нам потрібно встановити роз’єми MC4 на один кінець кабелю, який має дроти, що виходять з обох кінців, і провід сонячної панелі, який ми від’єднали від контролера заряду.

Встановлення роз’ємів MC4. це простий процес, як показано у відео від Renogy нижче. Подивіться все відео, а потім ми пройдемося по тому, який роз’єм куди під’єднується.

Оскільки ми збираємося зробити з’єднання MC4 між сонячною панеллю та контролером заряду, ми повинні надіти чоловічу частину на позитивний (червоний) кабель, що виходить із з’єднувальної коробки, а жіночу частину на негативний (чорний) дріт.

Як видно на малюнку нижче. Зніміть захист, зачистіть дріт (16 калібру) за допомогою зачистки дроту та встановіть роз’єми MC4.

Короткий кабель з проводами, що виходять з обох сторін, буде з’єднуватися з кабелем, показаним вище, тому нам потрібно надіти жіночий роз’єм на позитивний (червоний) дріт, а чоловічий. на негативний (чорний).

Коли це буде зроблено, ви зможете підключити позитивний (червоний) роз’єм MC4 від сонячної панелі до позитивного (червоного) роз’єму MC4 на короткому дроті.

Тепер цей дріт можна вкрутити назад в контролер заряду. позитивний (червоний). негативний (чорний).

Якщо ви зняли чорний захист з довшого кабелю, який ви відрізали на кроці 2, ви можете продовжити і використовувати зачистку дроту (16 калібр), щоб зняти приблизно дюйм з позитивного і негативного дроту, щоб оголити дроти.

Якщо ви ще не зняли захист, зробіть це перед тим, як знімати дріт.

Тепер підключіть кабель з роз’ємами MC4 на іншому кінці до сторони контролера заряду з невеликим акумулятором на ньому.

Підключіть позитивний (червоний) провід до. і негативний (чорний) провід до

Коли ви закінчите, це повинно виглядати як на малюнку нижче. Маленький гумовий шматочок, що захищає роз’єми, можна знову надіти, провівши дроти через нього.

контролер, сонячного, заряд, renogy

Тепер ви можете вирішити, чи хочете ви підключити роз’єм MC4, що виходить з сонячних панелей, до вашого Yeti за допомогою адаптера, або ви хочете залишити сонячні панелі з’єднаними з контролером заряду, а потім затискачами-крокодилами до 12-вольтової батареї.

контролер, сонячного, заряд, renogy

Додаткова інформація

Як згадувалося раніше, я також відрізав затискачі “крокодил” і надягнув на кожен з них роз’єми MC4, а потім вставив роз’єми MC4 туди, де я їх відрізав, щоб зробити подовжувач, який я можу використовувати для підключення двох панелей потужністю 100 Вт.

Ви можете підключити дві панелі до вашого Yeti або контролера заряду за допомогою паралельного адаптера MC4 Connectors Y Branch Parallel Adapter (натисніть, щоб переглянути на Amazon).

Спосіб використання полягає в тому, що ви з’єднуєте позитивні та негативні сторони окремо. Потім ви підключаєте їх до адаптера для Yeti або до роз’єму, який ми зробили для контролера заряду.

Зверніть увагу, що якщо ви використовуєте Goal Zero Yeti, ви повинні обійти контролер сонячного заряду, оскільки Yeti вже має вбудований контролер.

Я не найкращий в описі того, як це зробити, тому, будь ласка, залиште коментар, якщо у вас виникнуть запитання, і я зроблю все можливе, щоб допомогти вам. Можливо, є кращі способи зробити те, що я зробив вище, але це спрацювало для мене і не зайняло занадто багато роботи.

від Джессі

Джессі завжди цікавився кемпінгом, технологіями та природою. Хто знав, що зростання в маленькому містечку в Швеції з нескінченними лісами та озерами зробить це з вами?

21 думка про “Як обійти контролер сонячного заряду на валізі Renogy

У нас є сонячні панелі Boulder 100 і ми хочемо використовувати їх для зарядки наших 2 6voltnbattetsy в нашому кемпінгу Tab. До чого мені потрібно його прикріпити? Відповісти

Привіт, Чандра, вам потрібен контролер заряду Guardian 12V Plus. Схоже, що компанія Goal Zero припинила їх випуск, тому я пропоную зателефонувати їм, щоб дізнатися, чи можуть вони продати вам один з них. Джессі Відповісти

Джессі, трохи заплутався у вашому підключенні, зазначеному вище в розділі “Додатково”, де ви від’єднуєте затискачі алігатора та підключаєте проводку MC4, щоб з’єднати дві панелі потужністю 100 Вт разом? Ваші затискачі для алігаторів підходять до контролера, чи не хочете ви пройти повз контролер? Чи є у вас зображення цих двох панелей, з’єднаних разом разом із сонячним генератором? Я використовую цю саму установку для свого Bluetti Відповісти

Привіт, Баррі, вибач за пізню відповідь. Правильно, коли я використовую його зі своєю електростанцією, я не проходжу через контролер заряду. Але коли мені потрібно зарядити свої 12-вольтні акумулятори причепа, я проводжу обидві панелі через контролер заряду разом. Тож у вашому випадку з Bluetti ви просто з’єднаєте дві панелі між собою і взагалі не будете використовувати контролер заряду. Джессі Відповісти

Я в захваті від того, що у вас є рішення, але мені важко зрозуміти, як наша “проблема” може бути вирішена, це здається дуже складним і я дуже новачок у цьому. У нашому випадку у нас є фургон з двома акумуляторами Renogy ємністю 170 Ач і двома сонячними панелями Renogy потужністю 200 Вт з вбудованим контролером заряду mppt. підключені паралельно. Отже, очевидно, якщо ми хочемо взяти з собою Yeti 1500 для додаткової потужності, ми не можемо використовувати наші сонячні панелі Renogy через контролери заряду. Я дуже не хочу купувати додаткові сонячні панелі для Yeti, оскільки нам ніде зберігати їх у фургоні, а також через витрати. Я розмовляв і з Renogy, і з Goal Zero, і ніхто не знайшов рішення. чи правильно я розумію, що ви використовуєте лише одну з ваших 2 панелей Renogy для вашого Yeti? Якщо ми використовуємо обидва наші, це зробить цю установку трохи менш складною? Відповісти

Привіт Шарлін, наскільки я розумію, ваша поточна установка. це дві панелі потужністю 200 Вт, підключені паралельно на даху вашого фургона, підключені до фургона, де є контролер заряду та дві батареї Renogy? І ви хочете мати можливість одночасно заряджати як батареї Renogy, так і Yeti? Джессі Відповісти

Я щойно відкрив нову валізу Renogy 100w із зарядним пристроєм. Він постачається з модифікацією, яку ви щойно детально описали. Прямо від Renogy! На жодному із зображень чи опису не було вказано, що кабель від розподільної коробки до контролера має додане з’єднання MC4. Тепер він функціонує точно так само, як і ваш мод, за гарантією. Відповісти

Привіт, Білле, дякую, що повідомив мене, це чудово. Я збираюся оновити статтю, щоб повідомити людям про це. Джессі Відповісти

Привіт, Білле, це дуже гарна новина, бо я саме збирався його придбати. Просто щоб переконатися, що ви говорите саме про нього, так? https://www.реноме.com/100-watt-12-volt-monocrystalline-foldable-solar-suitcase-with-voyager/ Відповісти

Привіт, дякую за інформацію. У мене є валіза Renogy потужністю 200 Вт, яку я хотів би використовувати послідовно з іншими для зарядки ac200p І мати можливість використовувати для підзарядки свинцевої кислоти, коли це необхідно. Чи можлива серія? Будь ласка, допоможіть Відповісти

Привіт, що стосується AC200p, так, послідовне з’єднання є нормальним, якщо загальна напруга залишається в межах від 35 до 150 В. Щоб використовувати ті самі панелі зі свинцево-кислотними акумуляторами, вам, мабуть, слід дотримуватися паралельного підключення, хоча це залежить від того, який контролер заряду та акумуляторну систему ви плануєте використовувати. Відповісти

Я досліджую, як обійти мій контролер на моїй валізі 120 Вт панелей. У мене новий кемпер із сірим штекером Андерсона для сонячного входу, але я повинен обійти контролер / регулятор валізи. Чи буду я використовувати такі ж штекери, як у вас, або використовувати сірі штекери Андерсона, щоб зберегти ту саму систему? Відповісти

Привіт Дженні, вибач за пізню відповідь. Ви можете зробити і так, і так, але простіше встановити роз’єми Mc4, якщо у вас немає паяльного пістолета. Просто переконайтеся, що позитивний провід від панелі отримує чоловічий роз’єм Mc4, щоб ви могли використовувати цей адаптер (натисніть, щоб переглянути на Amazon), щоб підключити його до свого кемпера. Відповісти

Моя мета: придбати сонячну панель без контролера заряду (або таку, яку я можу обійти) і підключити її до порту “Solar On The Side” на нашому причепі Winnebago Micro Minnie FLX. Якщо я торкнуся цього роз’єму мультиметром, він показує близько 36.5v, і підключений до існуючого контролера заряду MPPT. На даху причепа є 2 панелі потужністю 180 Вт, послідовно. Звучить як одна з панелей Renogy (з контролером заряду в обхід) MC4. Кабелі SAE зроблять трюк, а? Новіші Renogy вже мають підключені кабелі MC4? Також для уточнення, Андерсон SAE (або сонячні збоку) штекери не однакові. правильно? Будьмо! Відповісти

Цікаво, не знав, що вони це роблять. Я хотів би переконатися, що контролер заряду MPPT може обробляти іншу панель та її напругу. Якщо у вас є модель, яка може обробляти до 30А та 100В, ви в порядку. Панелі Renogy постачаються з роз’ємами MC4, тому вам просто знадобиться адаптер MC4 до SAE (натисніть, щоб переглянути на Amazon), якщо це те, що знаходиться збоку вашого кемпера. Можливо, ви також захочете придбати кілька подовжувачів Mc4. Перш ніж підключити панель до порту на вашому кемпері, перевірте полярність за допомогою мультиметра. Ні, роз’єми Андерсона та SAE не однакові. Існують різні типи штепсельних вилок Андерсона, але жоден з них не буде безпосередньо підключатися до роз’єму SAE. Відповісти

Як зазначив хтось інший, панелі Renogy, які я придбав минулого року, поставлялися з вбудованим байпасом, і все, що мені потрібно було отримати. це один з сонячних роз’ємів SolarEnz SAE. Після того, як я поставив адаптер зворотної полярності в лінію, він працює добре. Панелі Renogy забезпечують близько 66 Вт потужності для зарядки мого Jackery. Відповісти

У мене вже є складна валіза Renogy 200W 12V з підключеним “байпасом” з заводу. Я отримав Jackery Exlorer 300 на X-mas. “Байпас” об’єднує обидві панелі перед входом в контролер, тому у мене немає простого способу просто використовувати одну з 100-ватних панелей для зарядки Jackery. Виглядає так, ніби вона може приймати максимальну вхідну потужність 90 Вт. Будь-які пропозиції? Я щось не так зрозумів / пропустив?? Чи було б божевіллям просто накинути картон на одну з 100-ватних панелей, коли вона підключена до Explorer 300, і закінчити на цьому день? Відповісти

Привіт, я використовував панель потужністю 200 Вт зі старим Explorer 500, який досягав максимальної потужності 74 Вт на вході. Я думаю, що ви зможете підключити панель до зарядного пристрою навіть з повною потужністю 200 Вт. Але щоб відповісти на питання, ні, це не божевілля, і це спрацює, якщо панелі будуть підключені паралельно. Я не знаю, як Renogy підключає їх, але ви точно можете накрити панель і подивитися, що вона робить з вхідними ватами. Відповісти

Огляд сонячних панелей Renogy

DIY Solar Shack співпрацює з RENOGY, інноваційною компанією, яка почалася як невеликий проект студентів Університету штату Луїзіана і з тих пір перетворилася на всесвітньо відому компанію.

RENOGY розшифровується як Renovation and Renewable Energy, з невеликою поетичною ліцензією, взятою з “ergy! У місті з’явилася нова наука. ренологія!

Відкрийте для себе потенціал економії сонячної енергії

На веб-сайті RENOGY представлені інноваційні, дуже якісні продукти, і команда пишається тим, що надає все необхідне для створення власних сонячних систем за розумними цінами.

Сонячна система RENOGY забезпечує товар!

Сонячні комплекти Renogy

Комплекти сонячних систем Renogy готові до підключення та запуску!

Сонячний комплект містить всі компоненти, необхідні для генерації сонячної енергії.

Набори поставляються упакованими, готовими до підключення та складання. Процес встановлення. це простіше простого. вам не потрібно задаватися питанням, як все це поєднується між собою.

Що містить комплект сонячної системи Renogy?

Величезна перевага сонячного комплекту Renogy полягає в тому, що всі компоненти сумісні та підібрані для спільної роботи.

Всі комплекти сонячних панелей включають: сонячні панелі (кількість залежить від номінальної потужності), контролер сонячного заряду, всі з’єднувальні кабелі та обладнання для монтажу.

Додайте кілька акумуляторів для зберігання енергії, і ви отримаєте повний комплект сонячного генератора, який можна зробити своїми руками.

Чи підходять сонячні комплекти Renogy для автономних систем??

Звичайно, ці комплекти сонячних панелей ідеально підходять для людей, які шукають надійне енергопостачання без підключення до електромережі. Сонячні батареї є важливою формою зберігання енергії окремо, якщо ви хочете піти поза мережею. зателефонуйте в Renogy, і вони будуть раді проконсультувати вас.

Як дізнатися, який найкращий комплект сонячних панелей для мене?

Renogy пропонує різні стилі комплектів сонячних панелей залежно від ваших енергетичних потреб та глибини знань. Якщо ви “сонячний новачок” або хочете доповнити існуючу систему, стартові набори. це чудовий спосіб підвищити рівень знань про практичні сонячні енергетичні системи.

Інші комплекти оптимізовані для ефективності та надійності. Якщо ви спеціалізуєтесь на бункеруванні автофургонів або проводите багато часу в дорозі у своєму кемпері, Renogy пропонує низку комплектів сонячних панелей, спеціально розроблених для використання в автофургонах та фургонах.

У них навіть є комплекти сонячних батарей для тих, хто живе поза електромережею, вдома або в будиночку в лісі.

Сонячні інвертори RENOGY

Renogy використовує найсучасніші технології в сонячній індустрії для створення кращих конструкцій інверторів.

Ці продукти пропонують відмінні характеристики; режим енергозбереження, можливість підключення до пристроїв моніторингу, таких як BT-2, і автоматичну передачу потужності.

Що роблять інвертори і чи потрібен він мені?

Інвертори перетворюють вихідний постійний струм, що генерується сонячними панелями, на змінний струм, який використовується всіма побутовими приладами.

Інвертори. це важливий зв’язок між сонячною фотоелектричною системою та електроприладами, які ви хочете підключити до вашої сонячної панелі.

Зазвичай інвертор потрібен, коли ваша система сонячних панелей має потужність понад 5 Вт.

Різниця між інверторами чистої синусоїди та інверторами модифікованої синусоїди:

Інвертори з чистою синусоїдою можуть видавати плавні форми хвиль електроенергії, подібні до тих, що подаються з електромережі. Вся ваша побутова техніка та електронні пристрої будуть працювати без перешкод, перегріву або заїкання.

Інвертори з чистою синусоїдою виводять напругу і струм у формі чистої синусоїди, і Renogy продає цілий ряд інверторів з різними технічними характеристиками, щоб задовольнити будь-які потреби.

Інвертори Renogy повністю захищені від перенапруги на вході та виході змінного струму, щоб виключити можливість пошкодження елементів сонячної системи та самого інвертора.

Модифіковані синусоїдальні інвертори не мають плавної форми. Синусоїда апроксимується за допомогою імпульсів квадратної форми різного розміру.

Зміни напруги є більш різкими, а не плавними, як у чистих синусоїдальних інверторів, і можуть порушити роботу делікатного обладнання, зокрема, засобів зв’язку та електроніки.

При підключенні деяких пристроїв до модифікованого синусоїдального інвертора часто можна почути гудіння, а деякі двигуни можуть заїкатися. Тим не менш, модифіковані синусоїдальні інвертори підходять для загального використання, наприклад, для базових побутових приладів або кемпінгу.

Акумуляторні інвертори Renogy

Акумуляторні інвертори перетворюють постійний струм з акумуляторної батареї в змінний струм, який може використовуватися побутовими приладами.

Інвертори Renogy бувають різних розмірів, тому можуть впоратися з невеликими або великими навантаженнями. Чудово підходить для сонячних електростанцій для автофургонів, вантажівок, човнів та автономних кабін, які потребують акумуляторних батарей для зберігання енергії.

Інверторні зарядні пристрої Renogy

Уявіть собі інвертор, зарядний пристрій та реле автоматичного перемикання в одному корпусі. це зарядний пристрій Renogy “все в одному”.

Інверторні зарядні пристрої. це дуже корисні пристрої, які перетворюють постійну напругу від акумуляторних батарей у побутову змінну напругу, але це ще не все. Він також може перетворювати змінну напругу в постійну, що дозволяє заряджати акумулятори глибокого циклу.

Інверторні зарядні пристрої Renogy мають чудову особливість. внутрішній механізм передачі, який визначає, коли ви підключені до іншого джерела живлення, наприклад, до берегової розетки або, можливо, до генератора. Все автоматично.

Перемикач переводить будь-яке навантаження на батарею на виявлене джерело змінного струму (розетку або генератор) і починає використовувати це нове джерело для зарядки батареї.

Сонячні панелі Renogy

Яка сонячна панель краще. монокристалічна чи полікристалічна?

Renogy розробляє і продає як монокристалічні, так і полікристалічні сонячні панелі.

Полікристалічні сонячні елементи мають світло-блакитний колір і не такі ефективні, як їхні монокристалічні побратими. З іншого боку, вони не такі дорогі.

Панелі з монокристалічних сонячних елементів темніші (майже чорні) і займають менше місця. Монокристалічні панелі. чудовий варіант, якщо вам потрібно максимізувати потужність, яку можна отримати з обмеженого монтажного простору.

Як розрахувати, скільки сонячних панелей мені потрібно?

 • Для будинку/будиночка на колесах/автофургона або човна. перелічіть прилади, які вам потрібно запустити. Складіть їх номінальну потужність.
 • Для будинку просто візьміть минулорічне споживання енергії з рахунку за комунальні послуги.

Для способу 1 включайте основні електроприлади, такі як телевізор, водяні насоси, ноутбук, вентилятори, освітлення, мікрохвильову піч та холодильник/морозильну камеру.

Ми рекомендуємо використовувати калькулятор сонячних панелей Renogy. це чудова допомога у визначенні розміру системи сонячних панелей.

Чи потрібне обслуговування сонячних панелей?

Сонячні панелі взагалі не потребують особливого обслуговування. Миття панелей двічі на рік для видалення бруду та сміття. це здебільшого все, що потрібно.

Якщо взимку накопичується сніг, ви можете зчищати його щіткою, якщо він товстий, але зазвичай в цьому немає необхідності. Сонячні панелі зазвичай встановлюються під кутом і мають тенденцію виробляти тепло під час роботи. Сніг буде просто зісковзувати.

Завжди перевіряйте наявність дерев навколо установки, щоб переконатися, що масив сонячних панелей не затінює її.

Контролери заряду сонячних батарей Renogy

Контролери заряду регулюють надходження сонячної енергії, щоб підтримувати батареї та запобігати їх перезарядці.

RENOGY пропонує два типи зарядних пристроїв: більш ефективний зарядний пристрій з відстеженням точки максимальної потужності (MPPT) та дешевшу, стару стандартну модель з широтно-імпульсною модуляцією (PWM).

Чи потрібен контролер заряду?

Безумовно, так! Контролери заряду є дуже важливим компонентом будь-якої сонячної установки.

Єдиний випадок, коли вам дійсно не потрібен контролер заряду. це використання сонячної панелі потужністю менше 5 Вт.

Контролер заряду з’єднує сонячні панелі з акумулятором/батареями, обмежуючи силу струму заряду та швидкість заряджання ваших батарей. Ефективно захищають від перезарядки.

Контролер сонячного заряду може запобігти надмірному розряду батарей, відключивши систему, якщо рівень накопиченої енергії опуститься нижче 50%. Термін служби батареї скорочується, якщо регулярно розряджати її більш ніж на 50%.

Що краще ШІМ або MPPT?

 • Широтно-імпульсна модуляція (ШІМ) контролери та
 • Контролери з відстеженням точки максимальної потужності (MPPT).

ШІМ-контролери існують вже деякий час і коштують дешевше. Недоліком є те, що вони не такі ефективні, як MPPT контролери заряду.

Вони обидва відмінно справляються з роботою, але іноді контролери MPPT є дуже економічно ефективними. поговоріть з технічним фахівцем RENOGY, щоб дізнатися, як це зробити.

Як вибрати контролер заряду?

Дві речі, на які слід звернути увагу. це струм сонячної панелі та вихідна напруга.

Скажімо, напруга невеликої сонячної системи становить 12 В, а струм. 17 ампер. Контролер сонячного заряду повинен був би покрити це, тому стандартний промисловий розмір 20 ампер добре підійде.

Зазвичай потрібно додати ще 25%, щоб покрити неефективність системи та фактори навколишнього середовища.

Сонячні батареї Renogy

Renogy 12В 100Ач глибокого циклу AGM акумуляторна батарея глибокого циклу

Акумулятори глибокого циклу зазвичай використовуються для зберігання сонячної енергії.

Батареї глибокого циклу спеціально розроблені для багаторазового заряджання та розряджання, або циклу.

Renogy постачає літієві, гелеві та AGM батареї світового класу, які підходять для багатьох застосувань, таких як зберігання енергії для автофургонів, автокемперів, морських ситуацій, а також для автономних кабін або будинків.

Які типи акумуляторів використовуються в сонячних електростанціях?

Рекомендовані акумуляторні батареї для сонячних панелей позначені як “глибокий цикл.

Існують різні типи акумуляторів глибокого циклу, які включають традиційні заливні свинцево-кислотні, герметичні свинцево-кислотні та LiFeP04 (літій-залізні батареї).

Заливні свинцево-кислотні акумулятори існують вже давно і є найдешевшими. На жаль, вони потребують значного обслуговування.

Герметичні свинцево-кислотні батареї. відмінний варіант, оскільки вони можуть зберігати до 15 відсотків більше енергії, ніж звичайні свинцево-кислотні. Вони також можуть заряджатися в 4 рази швидше.

Літій-залізо-фосфатні батареї дорогі, але оскільки вони працюють в чотири-п’ять разів довше, ніж стандартні свинцево-кислотні батареї, в довгостроковій перспективі вони дешевші.

Батареї LiFeP04 також набагато легші і мають глибокий цикл за своєю суттю.

Чи можна змішувати батареї в акумуляторній батареї?

В установці для зберігання сонячної енергії слід використовувати батареї одного типу та номіналу А-год. Виберіть один тип, наприклад, AGM або літієвий, і зробіть їх однаковими за типом і номіналом ампер-години.

Ви можете підключити різні батареї, але система не буде ефективною і може спричинити проблеми.

Скільки сонячних панелей потрібно для зарядки акумулятора на 100 Ач?

Загалом, свинцево-кислотна батарея глибокого циклу ємністю 100 Ач потребує 180 Вт сонячної панелі для повної зарядки з 50% глибини розряду (DOD), припускаючи, що вона заряджається в 4 рази швидше.2 пікові сонячні години на день.

Поширені запитання про Renogy

Де виробляється Renogy?

Як і більшість продуктів масового виробництва, сонячні панелі Renogy виробляються в Китаї під найсуворішим контролем якості, але відправляються клієнтам із США.

Чи хороші акумулятори Renogy?

Компанія Renogy зарекомендувала себе як виробник високоякісних акумуляторів, надійних і оснащених функціями високого рівня, такими як автоматичне балансування і інтелектуальний моніторинг.

Асортимент акумуляторів глибокого циклу включає GEL, AGM, свинцево-кислотні акумулятори з мокрими елементами та літій-залізо-фосфатні (LiFeP04).

Чи хороші сонячні панелі Renogy??

Сонячні панелі Renogy можуть похвалитися одними з найвищих показників ефективності монокристалічних сонячних елементів в галузі. якість виробника завидною, а задоволеність користувачів високою.

Чи хороші інвертори Renogy?

Широкий асортимент інверторів Renogy з чистою синусоїдою забезпечує рішення для будь-якої сонячної установки. Як і у всіх продуктах Renogy, якість дизайну та виробництва є найвищим пріоритетом. Надійність вбудована.

Чи є сонячні панелі Renogy водонепроникними?

Всі стаціонарні сонячні панелі Renogy, комплекти сонячних панелей та гнучкі сонячні панелі герметичні та повністю водонепроникні.

Чи хороші літієві батареї Renogy?

Літієві батареї Renogy виготовляються за тими ж вимогливими стандартами, що і всі інші продукти, але відрізняються провідними в галузі функціями, які не можна знайти в інших виробників за ту ж саму ціну.

Батареї LiFeP04 мають глибокий цикл і працюють в 4 рази довше, ніж традиційні свинцево-кислотні. Вони також набагато легші (до 3 разів легші).

Чи заряджаються батареї Renogy?

Так, батареї Renogy поставляються повністю зарядженими і готовими до роботи!

Звідки поставляється Renogy?

Компанія Renogy має філії в декількох країнах зі складськими приміщеннями в кожній з них. Зокрема, у США, Канаді, Великобританії та Австралії. Вони також можуть відправляти на міжнародному рівні.

Як встановити сонячні панелі Renogy

Чудовий спосіб почати працювати з сонячною енергією. придбати стартовий комплект сонячних панелей Renogy. Повні інструкції дозволяють надзвичайно легко встановити сонячні панелі та супутнє обладнання.

Як підключити сонячні панелі Renogy?

Сонячні панелі Renogy використовують роз’єми промислового стандарту MC4, які унеможливлюють підключення неправильної полярності.

Всі продукти Renogy поставляються з дуже хорошими інструкціями по підключенню та налаштуванню сонячних систем.

Як монтувати сонячні панелі Renogy?

Стандартний метод монтажу фіксованих жорстких сонячних панелей Renogy. прикрутити їх до алюмінієвих рейок. Це забезпечує жорсткість масиву та розподіляє навантаження на крокви даху.

Гнучкі сонячні панелі можна встановлювати на нерівних поверхнях, але їх також слід встановлювати над будь-якою плоскою поверхнею, наприклад, над дахом автофургона. Сонячні панелі сильно нагріваються і потребують циркуляції повітря для оптимальної роботи.

Як встановити сонячні панелі Renogy на автофургон?

Фіксовані та гнучкі сонячні панелі ніколи не повинні монтуватися безпосередньо на поверхню даху автофургона. Завжди встановлюйте рейки так, щоб залишався зазор для циркуляції повітря для розсіювання тепла.

Чи є Renogy китайською компанією??

Ні. Деякі з продуктів можуть бути виготовлені в Китаї, але компанія народилася і виросла в США.

Чи збирається компанія Renogy припиняти свою діяльність?

Зовсім ні. Renogy набирає обертів і стрімко займає своє місце в авангарді сонячної індустрії.

Комплект сонячних панелей Renogy потужністю 400 Вт з контролером заряду 30 А забезпечить енергією ваші літні подорожі на автофургоні за ціною 391 у New Green Deals

Ви шукали надійний спосіб зменшити викиди вуглекислого газу вдома або в дорозі?? Комплект сонячних панелей Renogy потужністю 400 Вт ідеально підходить для цього завдання. До комплекту входять чотири сонячні панелі потужністю 100 Вт, вся необхідна проводка і навіть ШІМ-контролер заряду Wanderer потужністю 30 А. Купуючи за 391 грн, ви заощаджуєте 79 грн, а також насолоджуєтесь новим мінімумом, який ми відстежили. Все, що вам потрібно зробити, це поставити батареї на підзарядку. У нас також є широкий вибір знижок на Tesla та електровелосипеди в сьогоднішньому розділі “Нові зелені пропозиції”, тому ви не захочете пропустити цю пропозицію.

Нижче ви знайдете інші нові зелені пропозиції, які ми знайшли сьогодні, і, звичайно, найкращі пропозиції Electrek з купівлі та лізингу електромобілів. Також

Комплект сонячних панелей Renogy потужністю 400 Вт включає контролер заряду на 30 А

Amazon пропонує стартовий комплект сонячної панелі Renogy потужністю 400 Вт з контролером заряду 30 А за 391 грн.19 відправлено після того, як ви прикріпите купон на сторінці. У порівнянні з 470 на Amazon, вона щойно впала до 461, і сьогоднішня угода дозволяє заощадити ще 70, що є новим рекордно низьким показником, який ми відстежували. Цей комплект дає вам практично все, що потрібно для автономного способу життя, будь то будинок на колесах, сарай чи будь-що інше. Ви отримаєте чотири сонячні панелі потужністю 100 Вт, кронштейни Z, роз’єми Y з попередньо просвердленими отворами і навіть ШІМ-контролер заряду Wanderer на 30 А. З усім цим, єдине, що вам потрібно буде поставити. це акумулятори для зарядки, і ви будете готові до поїздки.

контролер, сонячного, заряд, renogy

Для чого можна використовувати таку систему? Ну, це був би чудовий спосіб забезпечити живлення автофургону, поки ви в дорозі. Сонячні панелі можуть бути стаціонарно встановлені на даху і забезпечувати до 2 кВт-год електроенергії на день при наявності лише п’яти годин прямого сонячного світла. Цього достатньо, щоб запустити аксесуари в автофургоні, поки ви подорожуєте до парку або з нього, не покладаючись на інші види генераторів. Це також було б чудово для компенсації частини вашого вуглецевого сліду вдома, завдяки тому, скільки енергії генерується цими панелями. Фактично, ця система може повністю забезпечити енергією ваш автономний сарай або крихітний будинок, якщо у вас є мінімум електроніки всередині, підтримуючи батареї зарядженими для використання ввечері, коли сонце сідає.

контролер, сонячного, заряд, renogy

Електричний суперсамокат Segway Transformers GT2 тепер зі знижкою 700 разом з Bumblebee GoKart PRO за ціною 1,900

Минулої осені Segway об’єднався з Hasbro, щоб почати запуск серії електромобілів, натхненних трансформерами. Сьогодні ми бачимо, як остання версія надходить у продаж, і ціна на Segway Transformers GT2 SuperScooter знизилася до 3299 доларів.99 надано люб’язно Amazon. Сьогоднішня знижка. це лише другий шанс заощадити з моменту запуску на початку року. Це нижче звичайної ціни в 4 000 доларів, що на 200 доларів більше, ніж остання знижка, і є новим рекордно низьким показником для суперскутерів GT2. 700 доларів знижки.

Новий SuperScooter GT2 від Segway має більш потужну конструкцію з 2-колісним двигуном потужністю 6,000 Вт. Масивний акумулятор на 1,512 Вт-год живить весь цей досвід, що дозволяє вам досягти до 43.Максимальна швидкість 5 миль/год, а розгін від 0 до 30 миль/год. трохи менше ніж за 4 секунди. Це в парі з 55.9-мильний запас ходу, інтегрований прозорий OLED-дисплей між кермом, система підвіски для більш плавної їзди та подвійні гідравлічні дискові гальма. Все це поставляється в гладкій сірій кольоровій гамі, яка тематично пов’язана з Мегатроном. На ньому є кілька маленьких трансформерів, але електричний самокат в основному поєднується з іншими електромобілями.

Також до лінійки приєднується один із фірмових автоботів, який допомагає заощаджувати. Вперше у продажу новий електрокарт Segway Ninebot Bumblebee Electric GoKart PRO знижено до 1 899 грн.99 відвантажено. Зазвичай коштуючи 2299 доларів, ви заощадите 399 доларів, що є першим зниженням ціни за останні кілька місяців. Вона продавалася дешевше, причому історичний мінімум був досягнутий ще в березні. 64 долари з цією знижкою. Сьогоднішня пропозиція є другою найкращою ціною, яку ми бачили на сьогоднішній день.

Не має значення, чи є ви відданим фанатом Трансформерів чи ні, Ninebot GoKart PRO може впоратися з вами або дітьми навколо кварталу на максимальній швидкості до 23 миль на годину з діапазоном 15 миль. Її міцну конструкцію можна скласти для транспортування, а також поєднати з іншими функціями, такими як електричне гальмо, інтегровані фари та задні ліхтарі. Ви також можете від’єднати включений Ninebot S MAX, який підсилює враження від поїздки на самобалансуючому самокаті разом із задоволенням від картингу. Але, звичайно ж, це варіант Transformers, який має яскравий жовтий колір, що відповідає натхненню Bumblebee.

контролер, сонячного, заряд, renogy

Електронний велосипед Juiced RipCurrent забезпечує 45 миль їзди на одному заряді

Компанія Juiced Bikes наразі пропонує свій електровелосипед RipCurrent на розпродажі за ціною 1249 доларів США з кодом RIDE50 при оформленні замовлення. Зазвичай 1,699, сьогоднішня угода передбачає знижку 450 і забезпечує новий історичний мінімум, який ми спостерігали тут. Насправді, це одна з перших знижок на модель RipCurrent, оскільки зазвичай ми бачимо, що RipCurrent S надходить у продаж. У той час як дорожчий RipCurrent S має понад 70 миль запасу ходу на одному заряді, сьогоднішня пропозиція дозволяє проїхати до 45 миль, перш ніж прийде час під’єднатися до мережі. Додайте до цього екологічний дизайн, адже її можна заряджати вдома, за допомогою портативної електростанції або навіть за допомогою сонячної установки, і ви отримаєте екологічно чистий транспортний засіб для використання цього літа.

Juiced RipCurrent не тільки працює від акумулятора, але й має багато інших функцій, які роблять його екологічно безпечною літньою поїздкою. Наприклад, датчики крутного моменту та частоти обертання педалей вимірюють силу натискання педалей 1 000 разів на секунду, щоб “точно застосовувати силу, пропорційну вашим власним зусиллям”.” Це означає, що велосипед можна запускати під власною силою, а також комбінувати з власними ногами для ще більшої дальності. Ви також знайдете тут гідравлічні дискові гальма для покращеної гальмівної здатності, РК-дисплей, який показує вашу швидкість, залишок заряду акумулятора та відстань, яку ви проїхали, і багато іншого. Крім того, електровелосипед може розвивати швидкість до 28 миль/год, а це означає, що ви зможете їздити на роботу швидко, ефективно та без використання викопного палива. Дізнайтеся більше про електровелосипеди Juiced у нашому попередньому матеріалі.

контролер, сонячного, заряд, renogy

Нові пропозиції від Tesla

Після ознайомлення з сонячним комплектом Renogy потужністю 400 Вт, що продається вище, якщо ви продовжите читати, ви знайдете добірку нових зелених пропозицій, які покращать ваш досвід використання Tesla у багатьох сферах. Від накопичувачів для зберігання записів до кріплень для телефонів, автомобільних зарядних пристроїв і всього іншого, що ми зможемо знайти. все це буде перераховано нижче. Щодня ми будемо робити все можливе, щоб знайти для вас нові цікаві пропозиції та способи заощадити на цікавих аксесуарах для вашої Tesla, які зроблять кожну поїздку унікальною. Щоб знайти більше ідей для подарунків та вигідних пропозицій, завітайте до найкращого магазину Tesla. Продовжуйте читати далі, щоб дізнатись про е-велосипеди, Greenworks та інші чудові пропозиції.

контролер, сонячного, заряд, renogy

 • Настінне кріплення для кабельного тримача Spigen All-in-One для настінного кріплення для Tesla Model 3 / Y / X / S: 24 (рег. 30) | Amazon
 • SimpleTire пропонує знижку до 20% на тисячі шин
 • Discount Tire пропонує знижку до 100 і більше на шини Cooper, Bridgestone та інші
 • Модель 3 CupHolderHero: 12 (Рег. 14)
 • Автомобільні кріплення Spigen OneTap MagSafe тепер мають знижку до 38%, починаючи з 27 через Amazon
 • Принесіть MagSafe у свою поїздку з преміальним автомобільним кріпленням Velox від iOttie за ціною 42.50

Нові знижки на електровелосипеди та електросамокати

Якщо ви хочете вийти і насолодитися сонячним світлом ще після використання вашої нової електричної косарки, то ми рекомендуємо вам випробувати її, ніж на іншому електронному велосипеді чи електричному скутері, який ви щойно придбали за фантастичною ціною за допомогою однієї з наших пропозицій та розпродажів нижче. Ви можете використовувати його для розваг, тренувань або навіть для поїздок на роботу чи в кав’ярню. У нас є кілька людей, які регулярно їздять до кав’ярень або офісів на своїх електровелосипедах, оскільки це скорочує використання викопного палива, а також дозволяє їм насолоджуватися часом на свіжому повітрі в гарні сонячні дні. Нижче ви знайдете широкий вибір нових пропозицій на електровелосипеди та електросамокати у всіх цінових діапазонах, тож подивіться, чи є щось, що вас зацікавило. Як завжди, найновіші знижки та розпродажі на електровелосипеди та електросамокати будуть вгорі, тому купуйте швидше, оскільки знижки скоро закінчаться.

контролер, сонячного, заряд, renogy

 • Заощаджуйте 700 на електронному велосипеді RadRover 6 Plus від Rad Power за низькою ціною 1,399
 • Електричний самокат Ninebot P65 від Segway ще ніколи не продавався дешевше зі знижкою 33% до 1,000
 • Доступне фінансування під 0% річних на соковиті електровелосипеди
 • Улюблений недорогий складаний електричний велосипед Міка Толла, Lectric XP 2.0: 999 (Рег. 1,099)
 • Гірський велосипед Kent Electric Pedal Assist Mountain Bike: 698 (Reg. 998)

Додаткові нові зелені пропозиції

Після покупки сонячної батареї Renogy 400W на розпродажі вище, не забудьте перевірити інші знижки, які ми знайшли сьогодні. Ці нові зелені пропозиції охоплюють широкий спектр від обладнання для газонів на відкритому повітрі до всього іншого, що ми знаходимо, що може заощадити ваші гроші різними способами, будь то відмова від газу та нафти у вашому житті або просто насолода від інших зручностей, які може принести енергозберігаюче обладнання. Як завжди, найновіші пропозиції будуть вгорі, тому поспішайте робити покупки, оскільки знижки скоро закінчаться.

Будьте в курсі останніх новин, підписавшись на Electrek в Google News. Ви читаєте Electrek. експертів, які щодня повідомляють новини про Tesla, електромобілі та зелену енергію. Не забудьте зайти на нашу домашню сторінку, щоб дізнатись останні новини, а також слідкуйте за Electrek на та LinkedIn, щоб бути в курсі подій. Не знаєте, з чого почати? Перевірте наш канал YouTube, щоб побачити останні огляди.

Залишити відповідь