Як нові правила Каліфорнії щодо сонячної енергії на даху вплинуть на вас. Новий домашній сонячний

Нова домашня сонячна електростанція

Каліфорнія має найбільший ринок сонячної енергетики в США.S. і є давнім прихильником сонячної енергетики через численні економічні та екологічні переваги, які вона надає, включаючи мільярди місцевих інвестицій. Сьогодні сонячна енергетика забезпечує понад 20 відсотків електроенергії в Каліфорнії, але вона повинна відігравати більшу роль, якщо штат хоче досягти кліматичних та енергетичних цілей.

SEIA Пріоритети сонячної політики штату Каліфорнія

Житловий сонячний мандат та інвестиційний податковий кредит

Починаючи з 2020 року, всі нові будинки, побудовані в Каліфорнії, повинні бути сонячними, що викликає нові питання про те, хто має право скористатися податковим кредитом на сонячні інвестиції (ITC). Хоча специфіка буде залежати від вашої ситуації, сонячний ITC, як правило, надається тому, хто є власником системи. Якщо домовласник купує новозбудований будинок з сонячною електростанцією і є власником системи, він має право на отримання “зеленого” тарифу в тому році, коли він переїжджає в будинок. Якщо домовласники орендують сонячну систему або купують електроенергію від системи за договором купівлі-продажу електроенергії (PPA), то на ITC претендує компанія, яка орендує систему або пропонує PPA.

Додаткові пріоритети Нещодавні події

 • SEIA прийняла SB 364, який зберігає виключення з податку на сонячну нерухомість незалежно від результату Пропозиції 15. Без цього закону Prop 15 скасував би виключення з податку на нерухомість для існуючих і нових проектів, що поставило б під загрозу дефолту більшу частину парку сонячних електростанцій Каліфорнії.
 • SEIA успішно виступала за нові правила, щоб зафіксувати повну вартість сонячних накопичувачів, що робить сонячні накопичувачі більш конкурентоспроможними порівняно з природним газом.
 • SEIA отримала дозвіл на реалізацію понад 4 000 МВт готових до будівництва сонячних проектів, оскільки Каліфорнія розглядає можливість додаткового захисту дерева Джошуа відповідно до Закону Каліфорнії про зникаючі види.
 • SEIA досягла врегулювання у справі про загальні тарифи San Diego Gas and Electric, домігшись змін у тарифах SDGE, які дозволять більшій кількості клієнтів використовувати сонячну енергію та накопичувачі, і які вимагають від компанії розглянути подальші зміни тарифів, сприятливі для споживачів сонячної енергії, у 2021 році.
 • SEIA досягла врегулювання у справі про загальний тариф компанії Southern California Edison, яка вимагатиме від комунального підприємства врахувати цінність, яку надає сонячна енергія для задоволення потреб мережі, перш ніж витрачати кошти платників податків на модернізацію мережі, гарантуючи, що сонячна енергія буде визнана за переваги, які вона надає розподільчій системі SCE.
 • SEIA успішно відтермінувала затвердження запропонованої програми сертифікації сонячних установок, яка була б нездійсненною і додала б значних витрат для сонячних інсталяторів, і переконала політиків переглянути пропозицію перед тим, як рухатися далі.
 • SEIA досягла значних поліпшень в інструменті калькулятора уникнення витрат CPUC, який буде використовуватися для визначення переваг, які надає розподілена сонячна енергетика. Наразі SEIA очолює галузеву коаліцію в державному процесі з перегляду чистого обліку.

Для отримання додаткової інформації про роботу SEIA в Каліфорнії, будь ласка, зв’яжіться з Ріком Умоффом.

щодо, сонячної, енергії, даху, вплинуть, новий

Визначні сонячні установки в Каліфорнії

 • Сонячна електростанція Mount Signal в Калексіко була розроблена компанією 8 Minute Energy і була побудована в 2018-2020 роках. Це 527.Проект потужністю 8 МВт виробляє достатньо електроенергії для забезпечення електроенергією 146 345 будинків 5
 • Kaiser Permanente, Apple та Prologis перейшли на сонячну енергію в Каліфорнії. Проект Apple “California Flats” у Паркфілді потужністю 173 МВт є найбільшим корпоративним проектом у штаті. 6
 • СЕС Aquamarine в Леморе потужністю 325 МВт є однією з найбільших сонячних електростанцій в Каліфорнії. Цей сонячний проект, завершений CIM у 2021 році, має достатню електричну потужність для забезпечення електроенергією понад 90 114 будинків.

Ознайомтеся з нашим Переліком основних сонячних проектів, щоб дізнатися про більш значущі об’єкти.

Сонячні компанії в Каліфорнії

Пошук місцевого інсталятора? Використовуйте SolarReviews, щоб отримати огляди компаній та оцінки сонячної енергетики у вашому регіоні. Ви також можете переглянути середні витрати на встановлення сонячної енергії в Каліфорнії, засновані на реальних даних про ціни на встановлені системи та котирування сонячної енергії.

Якщо ви шукаєте інформацію про місцеві сонячні компанії, перегляньте список сонячних компаній Каліфорнії від EnergySage, де ви можете ознайомитися з інформацією про кожну компанію та побачити реальні відгуки клієнтів.

Ресурси сонячної політики штату Каліфорнія

Каліфорнійська комісія з комунальних послуг. дізнайтеся про керівний орган, який регулює тарифи на електроенергію та послуги комунальних підприємств Каліфорнії

Огляд каліфорнійських сонячних панелей. Дізнайтеся про історію сонячної політики в Каліфорнії, а також актуальну інформацію про ціни на EnergySage

Каліфорнійська сонячна ініціатива. читайте інформацію про програму знижок на сонячну енергію для клієнтів каліфорнійських комунальних підприємств, що належать інвесторам

Енергетична комісія штату Каліфорнія. знайдіть широкий спектр інформації про енергетичні програми, політику, проекти, стратегії енергозбереження та статистику, пов’язану з енергетикою

Законодавчий орган штату Каліфорнія. відстежуйте законодавство, що знаходиться на розгляді, яке впливає на сонячну енергетику, знаходьте і зв’язуйтеся з окремими законодавцями, а також будьте в курсі поточних законодавчих питань в Каліфорнії

База даних стимулів DSIRE. Каліфорнія. пошук громадського інформаційного центру для пошуку конкретних стимулів для сонячної енергетики в Каліфорнії та по всій території США

U.S. Управління енергетичної інформації. Профіль штату Каліфорнія. Дослідіть офіційну енергетичну статистику, включаючи дані про попит та пропозицію електроенергії, з сайту U.S. уряд

Вартість сонячних панелей в Каліфорнії. Дізнайтеся про історію розвитку сонячної енергетики в Каліфорнії, а також актуальну інформацію про ціни на EnergySage

Стимулювання сонячних знижок у Каліфорнії. Ознайомтеся з переліком ключових стимулів для сонячної енергетики в Каліфорнії від EnergySage, щоб дізнатися, якими програмами ви можете скористатися

Як нові правила Каліфорнії щодо сонячних панелей на дахах будинків вплинуть на вас

Сейсмічний зсув, що прийде на ринок сонячних панелей на дахах Каліфорнії у 2023 році, назрівав майже десять років.

Законопроект, переважною більшістю голосів схвалений законодавцями штату в 2013 році, зобов’язав Каліфорнійську комісію з комунальних послуг, яка регулює діяльність комунальних компаній, що належать інвесторам, переробити програму стимулювання сонячної енергетики, яка називається “чистим обліком”. Законодавці доручили агентству забезпечити, щоб “загальні вигоди” від програми “приблизно дорівнювали загальним витратам”. це означає, що споживачі комунальних послуг без сонячних панелей на даху не платили більше за субсидії своїм сусідам, що працюють на сонячній енергії, ніж вони повинні були б платити.

Але законопроект також зобов’язав Комісію з комунальних послуг забезпечити, щоб ринок сонячної енергії “продовжував стабільно зростати”, і прийняти стимули, орієнтовані на сім’ї з низьким рівнем доходу, які в іншому випадку не могли б дозволити собі сонячну енергію.

“Ми вимагали, щоб [комісія] розробила програму, яка зробить дві речі: створить впевненість для дахів, і в той же час вирішить проблему зміни витрат для споживачів, які не використовують сонячну енергію”. сказав мені тодішній член Асамблеї Генрі Переа, який написав законодавство, у 2015 році. “Це непросте завдання.”

Безумовно, не. Довгоочікуване рішення комісії, про яке я писав для The Times минулого тижня, викликало всілякі гарячі реакції. Інсталятори сонячних батарей та екологічні активісти заявили, що це призведе до краху ринку і зробить чисту енергію недоступною для занадто багатьох каліфорнійців, особливо для домогосподарств з низьким рівнем доходу. Великі комунальні компанії. Southern California Edison, Pacific Gas Electric та San Diego Gas Electric. заявили, що це недостатньо для скорочення стимулюючих виплат і призведе до подальшого збільшення рахунків для їхніх клієнтів, які не використовують сонячну енергію.

Якщо ви живете в Каліфорнії, вам може бути цікаво: Що це означає для вас?? Якщо у вас вже є сонячна енергія, чи будете ви платити більше? Якщо ви замислювалися над тим, щоб інвестувати в сонячну енергетику. або додати батарею до вашої існуючої сонячної системи. як змінилася економіка?? Якщо ви просто хочете, щоб ваш щомісячний рахунок за електроенергію перестав зростати, на яке полегшення ви можете розраховувати??

У мене є відповіді нижче. Прочитайте, якщо вам цікаво, або прокрутіть вниз, щоб переглянути головні новини цього тижня з усього Заходу.

Дивіться L.A. Times Сьогодні о 19:00.m. у програмі Spectrum News 1 на Першому каналі або в прямому ефірі в додатку Spectrum News. Глядачі півострова Палос-Вердес та округу Орандж можуть дивитися на каналі Cox Systems на каналі 99.

Я хочу перейти на сонячну енергію. Чи це все ще гарна ідея?

Ви, безумовно, все ще можете заощадити гроші за допомогою дахової системи. Це може зайняти більше часу, ніж раніше.

За старими правилами, очікуваний “період окупності” для будинків, що обслуговуються компаніями Edison та PGE, становив п’ять-шість років, згідно з даними галузевої торгової групи. Це означає, що клієнти Edison та PGE, які придбали сонячні панелі. покупка, як правило, в межах 20 000 доларів, якщо врахувати федеральні податкові пільги. могли розраховувати на повернення своїх початкових інвестицій через п’ять-шість років за рахунок нижчих рахунків за електроенергію. Після цього вони продовжуватимуть накопичувати заощадження на рахунках до тих пір, поки їхні системи слугуватимуть.

Клієнти SDGE можуть розраховувати на ще коротший термін окупності. чотири роки, через особливо високі тарифи на електроенергію.

З середини квітня, коли нові правила набудуть чинності, розрахунок зміниться. Комісія з комунальних послуг оцінила термін окупності у дев’ять років для споживачів Edison та PGE, які перейдуть на сонячну енергію після 13 квітня, та шість років для будинків, що обслуговуються SDGE.

Сонячні інсталятори кажуть, що це занадто довго для домогосподарств, які не мають грошей для спалювання. Вони також вважають, що комісія використовувала занижену цифру вартості сонячної енергії, і, таким чином, недооцінила, скільки часу знадобиться споживачам, щоб повернути свої інвестиції.

Члени комісії висунули протилежний аргумент, заявивши, що період окупності, ймовірно, буде коротшим, ніж вони розраховували. Це тому, що розрахунки агентства не враховують майже неминучість того, що тарифи на електроенергію будуть продовжувати зростати, що призведе до більшої економії щомісячних рахунків, ніж вони передбачали.

Чи є додаткові стимули для малозабезпечених домогосподарств?

Так. Згідно з новими правилами, будинки з низьким рівнем доходу, які беруть участь у програмах субсидованої електроенергії, відомих як CARE або FERA, отримуватимуть вищі платежі за сонячну енергію, яку вони експортують в електромережу. приблизно на 9 центів за кіловат-годину вище базових ставок оплати для кваліфікованих клієнтів Edison та PGE, які переходять на сонячну енергію протягом першого року після вступу в дію нових правил. Клієнти з вищими доходами отримують додаткові 4 центи за кіловат-годину, а клієнти з вищими доходами отримують лише 2 центи за кіловат-годину.

Але період окупності для будинків з низьким рівнем доходу, які обслуговують Edison та PGE, все одно становитиме приблизно дев’ять років. не менше, ніж для будинків з високим рівнем доходу. Це тому, що будинки з низьким рівнем доходу спочатку платять нижчі тарифи на електроенергію, а отже, мають менше можливостей для економії.

Клієнти SDGE з низьким рівнем доходу побачать приблизну окупність сонячної енергії у 8.5 років, що набагато довше, ніж шість років, прогнозованих для всіх інших в регіоні Сан-Дієго.

Ці цифри є болючим питанням для активістів та компаній, орієнтованих на забезпечення чистої енергії для незаможних громад. У письмовій заяві некомерційна компанія Grid Alternatives, що займається установкою сонячних батарей, заявила, що державні чиновники “роблять ставку на складну структуру стимулювання, яка використовує консервативну оцінку вартості установки проекту для досягнення цільової дев’ятирічної окупності”.”

“Залишається з’ясувати, чи дійсно такий підхід дозволить досягти більшої екологічної та економічної справедливості”. сказав інсталятор.

В останню хвилину зміни, затверджені Комісією з комунальних послуг, вищі виплати для будинків з низьким рівнем доходу будуть доступні не лише клієнтам програм CARE та FERA. Всі будинки на племінних землях та в громадах, які вважаються “неблагополучними”, матимуть право на участь.

Активісти аплодували змінам, але сказали, що цього недостатньо. Дехто закликав комісію поширити вищі платежі на всі домогосподарства, які заробляють 80% або менше від середнього доходу в регіоні. Але агентство відмовилося прийняти цю пропозицію, яку Grid Alternatives розкритикували як “несумісну з власним визначенням [комісії] громад екологічної справедливості”.”

Що робити, якщо я хочу батарею?

Тоді вам пощастило. принаймні, якщо ви можете собі це дозволити.

Нові правила покликані заохочувати сонячні системи в парі з акумуляторами, які можуть зменшити навантаження на електромережу, накопичуючи енергію для спекотних літніх вечорів, коли штат має проблеми з увімкненням світла. Будинки та підприємства Південної Каліфорнії, які експортують електроенергію в мережу у вересневий будній день о 7 годині вечора.m. можна було б заплатити 2.58 за кіловат-годину, за даними торгової групи сонячної промисловості, порівняно з 2 центам у квітні вдень о 3 годині дня.m., коли держава часто переповнена дешевою електроенергією.

За оцінками Комісії з комунальних послуг, період окупності сонячних електростанцій плюс накопичувачі становить 6 років.5 років для клієнтів Edison та PGE та менше п’яти років для клієнтів SDGE. Для будинків з низьким рівнем доходу очікувана окупність становить близько дев’яти років на території Едісона та PGE і сім років на території SDGE.

Батареї додають 10 000 або більше авансових витрат, якщо врахувати федеральні податкові пільги. Інсталятори попереджають, що, хоча витрати різко впали за останнє десятиліття, ринок зберігання енергії стикається з обмеженнями в ланцюжку поставок, нестачею робочої сили, інфляцією та іншими факторами, які можуть зберегти витрати відносно високими. і повільними установками. в найближчому майбутньому.

“Час отримання дозволів та підключення для проектів, що використовують лише сонячну енергію, в середньому становить близько 58 днів”. сказала Мері Пауелл, генеральний директор провідної компанії-інсталятора сонячних панелей Sunrun. “Додавання батареї означає, що той самий часовий графік в середньому становить близько 113 днів.”

Лише 14% каліфорнійців, які встановили сонячні панелі за останній рік, також додали батареї. Чи значно зросте ця цифра в найближчі кілька років, буде ключовим показником успіху. або провалу. нових правил.

Що робити, якщо я хочу сонячну енергію, але не маю десятків тисяч доларів?

Близько двох третин від 1.5 мільйонів сонячних систем на дахах будинків у Каліфорнії є власністю клієнтів, або придбані за готівку, або профінансовані за рахунок кредиту. Решта здаються в оренду або оплачуються через “угоди про купівлю електроенергії”, в яких клієнти купують енергію у компанії, яка встановлює та обслуговує їхні панелі. Ви можете заощадити більше грошей у довгостроковій перспективі, володіючи сонячними панелями на даху. Але лізинг та PPA. це варіант для сімей, які не мають готівки або кредитної історії для купівлі.

Поки що незрозуміло, як компанії, які зосереджуються на оренді та PPA, такі як Sunrun, можуть змінити свої пропозиції, щоб відповідати новим правилам. Але очікується, що нижчі ставки платежів за сонячну енергію призведуть до зниження щомісячних рахунків для клієнтів.

Нові знижки від держави можуть допомогти компенсувати меншу економію для клієнтів, які орендують або купують свої системи. У рішенні Комісії з комунальних послуг йдеться про очікувані 900 мільйонів нових знижок або інших стимулів для сонячних панелей та батарей на дахах, з яких 630 мільйонів виділено для будинків з низьким рівнем доходу. Але законодавці все одно повинні виділити ці кошти в наступному році.

Якщо чистий облік та авансові знижки вам не підходять, є інші способи покращити економічність сонячної енергетики, якщо ви живете в правильному місці. Деякі компанії, що займаються сонячною та акумуляторною енергетикою, співпрацюють з комунальними підприємствами або державними постачальниками енергії “вибору громади” для створення “віртуальних електростанцій”, де домогосподарства платять за те, що їхні панелі на даху та батареї експлуатуються як частина більшої мережі, яка підтримує енергосистему в цілому.

Більш масштабні “громадські сонячні” об’єкти, які обслуговують цілі райони, є ще одним варіантом для орендарів, хоча Каліфорнія відстала від інших штатів у цій галузі. Комісія з комунальних послуг відмовилася розглядати питання громадської сонячної енергетики у своєму рішенні минулого тижня, але розробляє нову програму стимулювання в рамках окремого провадження, як того вимагає законодавство штату.

Також варто зазначити: Згідно з існуючими правилами, всі нові будинки, побудовані в Каліфорнії, повинні бути оснащені сонячними батареями. Рішення минулого тижня цього не змінює.

У мене вже є сонячна енергія. Чи є у мене проблеми?

Ні. Згідно з попередньою пропозицією Комісії з комунальних послуг, багато споживачів сонячної енергії, які зареєструвалися в системі чистого обліку, були б переведені на нижчі заохочувальні тарифи через 15 років після встановлення їхніх систем. Тепер кожен, хто вже має сонячну енергію. або стане сонячним до 13 квітня. зможе продовжувати працювати за старими правилами протягом 20 років, які їм спочатку обіцяли.

Також не в біді: будь-хто, чия електрична компанія не є Edison, PGE або SDGE. Існуючі сонячні стимули залишаться на місці в Департаменті води та енергетики Лос-Анджелеса, Муніципальному комунальному окрузі Сакраменто та інших комунальних підприємствах.

А що, якщо ви купуєте електроенергію у державного енергетичного агентства “вибір громади”, такого як Альянс чистої енергії??

У такому випадку нові правила обліку все ще застосовуються до вас, оскільки ці агентства передають енергію через стовпи та дроти, що належать комунальним підприємствам, які належать інвесторам, таким як Edison. Але деякі громадські організації пропонують додаткові сонячні стимули.

Що робити, якщо я хочу сонячні панелі для свого бізнесу?

Тоді економіка виглядає трохи складнішою для вас. Підприємства, які перейдуть на сонячну енергетику протягом перших п’яти років після набуття чинності нових правил, отримуватимуть менші платежі, ніж власники будинків, за електроенергію, яку вони експортують в електромережу. Школи та інші нежитлові споживачі комунальних послуг також отримуватимуть нижчі платежі, ніж власники житла.

Це ще одне болюче питання для сонячної енергетики. Інсталятори також незадоволені тим, що підприємства, які подають заявки на мережевий облік до 13 квітня, повинні будуть повністю встановити свої системи протягом трьох років, щоб зберегти право на застосування старих правил. Це може здатися довгим, але установники сонячних батарей кажуть, що можуть бути тривалі затримки.

У мене немає сонячної енергії. Чи знизяться мої рахунки за електроенергію?

Як я писав минулого тижня, майже напевно ні.

Так, нові правила покликані зменшити “зміщення витрат”, які сплачують не сонячні будинки, щоб підтримати своїх сусідів, що використовують сонячну енергію. Внутрішній наглядовий орган Комісії з комунальних послуг оцінює ці платежі в 4.6 мільярдів цього року.

Але тарифи на електроенергію зростають під впливом різних факторів, включаючи інвестиції в комунальні послуги, спрямовані на зменшення кількості пожеж, модернізацію застарілої інфраструктури передачі та заміну викопного палива більш чистою енергією. Прихильники сонячних панелей на дахах ставлять під сумнів, чи є зміна вартості настільки великою, як оцінюють деякі експерти, і чи існує вона взагалі.

У будь-якому випадку, очікується, що тарифи продовжать значно зростати. Але комунальні компанії та захисники платників сподіваються, що за рахунок скорочення чистого обліку щомісячне збільшення рахунків не буде таким страшним, як в іншому випадку.

“Реалістично, тарифи будуть продовжувати зростати. Велике питання полягає в тому, чи зможемо ми утримати ці підвищення на рівні, нижчому за інфляцію”. сказав Метт Бейкер, директор Офісу громадських захисників, незалежного наглядового органу Комісії з питань комунальних послуг.

В рамках окремого регуляторного провадження Комісія з комунальних послуг розглядає більш широку реструктуризацію тарифів на електроенергію, що може призвести до нових щомісячних платежів для будинків на сонячних батареях. і для більшості інших споживачів комунальних послуг. Ці збори допоможуть оплатити витрати на модернізацію електромережі, і можуть бути вищими для будинків з вищими доходами.

Гаразд, сподіваємось, це відповість на ваші запитання! А тепер, ось що відбувається на Заході:

ГОЛОВНІ НОВИНИ

“Чому ми не визнаємо право на воду для екосистеми Гранд-Каньйону?? Чому ми не експлуатуємо дамбу Глен-Каньйон як протипаводкову споруду? Чому б нам не очистити відкладення за озером Пауелл і не створити там національний парк Глен-Каньйон??” Це були питання, які один юридичний експерт поставив моєму колезі Яну Джеймсу в Лас-Вегасі минулого тижня, на щорічній конференції Асоціації водокористувачів річки Колорадо. Ян писав про зростаючі побоювання щодо “мертвого басейну” на озері Мід, а також про те, що федеральні чиновники закликають Каліфорнію та інші штати басейну річки Колорадо погодитися на добровільне скорочення води до січня. 31. Вас також може зацікавити вид з Арізони, де розглядаються плани щодо води, які включають опріснення води, підвищення висоти дамб та інвестиції у переробку стічних вод у Південній Каліфорнії. Подробиці тут від Брендона Луміса з Республіки Арізона.

Корінні американські племена подали скаргу на Каліфорнійське управління водних ресурсів, стверджуючи, що історична система прав на воду перешкоджала їхньому включенню і дозволила крихким екосистемам дельти річки Сакраменто-Сан-Хоакін погіршитися. “Оскільки вони відводять нашу воду, частина нашої культури вмирає без нашого дозволу”. сказав один з вождів племені моїй колезі Хейлі Сміт. В іншому місці Центральної долини екологи судяться з Бейкерсфілдом в надії відновити течію річки Керн через місто, повідомляє Ян Джеймс. А в прекрасній фінальній статті для The Times Діана Маркум пише про зачарований ботанічний сад біля підніжжя Сьєрра-Невади, неподалік від фермерських полів, що постраждали від посухи.

Очікується, що новий супутник, запущений минулого тижня з каліфорнійської бази Космічних сил Ванденберг, дасть вченим безпрецедентне розуміння річок і морів Землі, а також того, як на них впливають зміни клімату. “Він перетворює світову воду з 2D на 3D”. так один гідролог пояснив призначення супутника кореспондентам The Times Корінн Пуртілл і Розанні Ся. З висоти 553 миль над поверхнею Землі, пишуть вони, супутник “буде першим, хто огляне майже всю поверхневу воду в світі, що дозволить дослідникам постійно відстежувати об’єм і рух кожного океану, річки, озера і струмка на планеті”.”

НА ЗАХОДІ КРАЇНИ

Улюблений лос-анджелеський гірський лев P-22 був підданий евтаназії через важкі травми, через десять років після того, як пума зуміла перетнути автостради 405 і 101 і оселитися в Гріффіт-парку. “Багато анджеленців бачили себе в P-22, старіючому холостяку, який пристосувався до занадто маленького простору у великому місті, чекаючи на пару, яка може ніколи не прийти”. пише моя колега Лаура Дж. Нельсон і Джеймс Квіллі пишуть у своєму некролозі пумі. Джеймс Рейні написав про те, як P-22 змінив стосунки багатьох жителів Анджелеса з природою, і як місто відреагувало на його смерть. Наші фотокореспонденти зібрали кілька дивовижних знімків.

Нове законодавство в Конгресі створить національний пам’ятник “Діапазон світла”, що захищає 1.4 мільйони акрів бездоріжжя Сьєрра-Невади між національними парками Йосеміті та Кінгс-Каньйон. Назва “діапазон світла” походить від робіт Джона М’юїра, за словами Куртіса Александера з San Francisco Chronicle. Далі на північ екологи Тихоокеанського північного заходу сподіваються, що їм нарешті вдасться захистити величезні ділянки дикої природи за межами Олімпійського національного парку та Олімпійського національного лісу під час кульгавої качки U.S. Засідання Сенату. Вони ведуть кампанію протягом десятиліть, пише Грегорі Скраггс з Seattle Times.

“Одна терапевтична прогулянка не може стерти страждання від втечі з табірної пожежі. Але ті, хто повертався до лісу знову і знову, кажуть, що програма мала вирішальне значення для їхнього процесу зцілення.” Через чотири роки після того, як містечко Парадайз у Північній Каліфорнії було в основному знищене полум’ям, Сара Каплан з Washington Post опублікувала чудову історію про тих, хто вижив, які працюють над своєю травмою, проводячи час на природі. Джошуа Партлоу (Joshua Partlow) з The Post, тим часом, пише про місто Літтон у Британській Колумбії, яке торік згоріло дотла через день після встановлення температурного рекорду для Канади. Після пожежі місцеві лідери пообіцяли відновити стійку, вогнестійку громаду, що живиться за рахунок енергії, нешкідливої для клімату. Але процес був настільки повільним, що деякі жителі намагаються відмовитися від цих планів на користь більш швидкої відбудови.

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ПЕРЕХІД

Влада Каліфорнії схвалила останній довгостроковий кліматичний план штату, який передбачає масове нарощування сонячної та вітрової енергетики, але, на думку критиків, занадто покладається на уловлювання вуглецю. Подробиці тут від Софі Остін з Associated Press. Державні чиновники також схвалили 2.9 мільярдів на будівництво 90 000 зарядних пристроїв для електромобілів. Ці кроки мають велике значення. частково тому, що незалежно від того, що робить Каліфорнія щодо зміни клімату, цілком ймовірно, що інші наслідуватимуть її приклад. Тільки на цьому тижні Орегон прийняв заборону Золотого штату на продаж більшості нових бензинових автомобілів до 2035 року, як повідомляє Gosia Wozniacka з Орегона.

Найбільша електрична компанія Невади хоче витратити 827 мільйонів на будівництво акумуляторів, геотермальних установок і газових турбін, щоб задовольнити попит на енергію в найспекотніші літні дні. Компанія NV Energy, що належить Уоррену Баффету, заявляє, що проблеми з електромережами Каліфорнії є одним з факторів, що визначають її плани, оскільки величезний попит на електроенергію в Золотому штаті призвів до зменшення поставок на західному ринку в пікові періоди, пише Шон Хеммерсмайер для Las Vegas Review-Journal. вітрові турбіни в поривчастому Нью-Мексико могли б допомогти вирішити проблему. Але деякі захисники природи виступають проти запланованої лінії електропередач, яка принесе енергію вітру з Чарівної країни до Каліфорнії, кажучи, що проект завдасть непоправної шкоди долині річки Сан-Педро, дикому притулку для птахів та інших тварин. Ось історія від Генрі Бріна з Arizona Daily Star.

Мільярдорічна порода в Кобальтовому поясі Айдахо може допомогти заправляти електромобілі та вирішити кліматичну кризу. Але екологічні проблеми існують у річці Салмон та навколо неї, дикій водній артерії, відомій як Річка неповернення, як повідомляють Ян Макс Стівенсон та Кевін Фікслер у казковому глибокому зануренні для видання Idaho Statesman. Вони досліджують світові компанії, які прагнуть видобувати величезні обсяги кобальту, політичну підтримку, яку вони отримали, та крихкий баланс, який шукають активісти природоохоронних організацій.

І ВСЕ ІНШЕ

Анклав знаменитостей на заході округу Лос-Анджелес інвестує в переробку стічних вод. Територія, яку обслуговує муніципальний водоканал Лас-Віргеніс, де мешкає Кім Кардашян, майже повністю залежить від води, що імпортується з Північної Каліфорнії, але з часом вона зможе отримувати 20% води з місцевих джерел, повідомляє Хейлі Сміт з The Times. У пустелі Мохаве спраглі вівці бігхорнів отримують власне джерело води. Каліфорнійські чиновники дали некомерційній організації дозвіл на встановлення десятків поливальних станцій для видів, що знаходяться в зоні ризику, повідомляє Брук Стаггс для Orange County Register.

“Якщо ви думали, що галузь відступить і змириться з поразкою в Сакраменто, то ви не знаєте наших нафтовиків”.” L.A. Оглядач газети Times Майкл Хільцик написав про кампанію видобувної промисловості, спрямовану на скасування нещодавно прийнятої заборони на буріння поблизу будинків і шкіл, і про те, що це лише останній приклад того, як великий бізнес фінансує голосування, щоб позбутися правил, які їм не подобаються. Деякі бурові роботи все ще тривають, однак. Природоохоронна некомерційна організація завершила купівлю прибережного нафтового родовища в окрузі Орандж, з планами зберегти його як відкритий простір, повідомляє Ханна Фрай.

“Затримка дихання та паузи для довгих, здорових років зростання. Більш жорсткі послідовності в роки, напружені посухою або перервані лісовою пожежею, яка залишає шрами на корі, призупиняючи прогрес.” Мені сподобалася ця історія Джоан Мейнерс з Arizona Republic про те, як вчені оживляють кільця дерев за допомогою музики і намагаються знайти гармонію в суперечливій роботі по вивченню кліматичного хаосу. Мені також сподобався цей профіль моєї колеги Жанетт Марантос про фотографа, який став дослідником, що документує місцеві бджоли Каліфорнії, які перебувають під загрозою зникнення. Я й гадки не мав, що існують бджоли розміром з букву на чверть аркуша!

І ЩЕ ОДНЕ

Раніше цього року я писав про газову компанію Southern California Gas Co.”планує витратити мільярди доларів на будівництво величезного водневого трубопроводу, відомого під назвою Angeles Link”. У компанії сказали мені, що проект може допомогти L.A. переходу від викопного газу, і, можливо, дозволить закрити суперечливе газосховище Алісо-Каньйон, яке спричинило рекордний витік метану у 2015 році.

Минулого тижня Каліфорнійська комісія з комунальних послуг проголосувала за те, щоб дозволити комунальному підприємству почати відстежувати витрати на планування газопроводу зеленого водню. це не є гарантією того, що SoCalGas буде дозволено стягувати з клієнтів плату за ці витрати і, врешті-решт, побудувати трубопровід, але це необхідний перший крок.

У прес-релізі, що вітає голосування комісії, комунальна компанія заявила, що Angeles Link “підтримає значне скорочення викидів парникових газів від виробництва електроенергії, промислових процесів, важких вантажівок та інших секторів економіки Південної Каліфорнії, які важко електрифікувати”.”

Деякі кліматичні активісти обережно оптимістичні. Але інші дуже скептично ставляться до зеленого водню. Про те, чому, читайте в статті Брук Стаггс з Orange County Register про те, як студенти Каліфорнійського університету в Ірвіні протестують проти плану SoCalGas протестувати змішування водню в трубопроводах на території кампусу, посилаючись на міркування безпеки. SoCalGas скасував інтерв’ю для статті.

Варто також мати на увазі, що ця компанія є дочірньою компанією Sempra Energy, що базується в Сан-Дієго, яка входить до списку Fortune 500 і має значні інвестиції в природний газ. Лише на цьому тижні адміністрація Байдена погодилася дозволити Sempra відправляти газ до Мексики для експорту в Азію в обмін на санкції проти Сінгапуру. Тед Круз (республіканець, Техас) зняв мораторій на призначення чотирьох кандидатів до Міністерства енергетики, повідомляє Тімоті Гарднер з Reuters.

Минулого року я писав про запит Sempra на постачання газу до Мексики, кажучи, що рішення адміністрації Байдена “може запропонувати ранній огляд того, наскільки агресивно вона буде протистояти кліматичній кризі”.” З тих пір багато чого сталося з кліматом. особливо прийняття Закону про зниження інфляції. але коли справа доходить до викидів парникових газів, всі частини мають значення.

ВЛАСНЕ, ЩЕ ОДИН

Тоні Барбоза, член редакційної колегії The Times, написав зворушливий, щирий коментар про складність розмови зі своїми дітьми про кліматичну кризу. Це нелегко читати. Але це варто того, щоб підготуватися до різдвяних канікул.

“Як екологічний репортер, я неодноразово писав про те, як забруднення, яке ми продовжуємо викидати в повітря, шкодить людям, загрожує екосистемам і ставить під загрозу наше майбутнє. Але вдома я з усіх сил намагався пояснити це власним дочкам”. пише Тоні. “Тому що батьківство допомогло мені зрозуміти, що нездатність людства боротися зі зміною клімату. це насильство над нашими власними дітьми та їхніми майбутніми дітьми й онуками, яке передається з покоління в покоління.”

Якщо у вас є діти або інші молоді люди у вашому житті, уроки та поради Тоні варті уваги. Погляньте.

We’ll be back in your inbox next week. If you enjoyed this newsletter, or previous ones, please consider forwarding it to your friends and colleagues. For more climate and environment news, follow me on @Sammy_Roth.

На шляху до більш сталої Каліфорнії

Підпишіться на “Точку кипіння”, наш інформаційний бюлетень про зміну клімату, енергетику та навколишнє середовище, і станьте частиною розмови. і рішення.

Ви можете час від часу отримувати рекламний контент від Los Angeles Times.

Семмі Рот висвітлює питання енергетики для Los Angeles Times і пише щотижневий інформаційний бюлетень Boiling Point. Раніше він писав для Desert Sun в Палм-Спрінгс. Він виріс у Вествуді і дуже хотів би, щоб “Доджерс” знову виграли Світову серію.

Дізнайтеся, що потрібно для того, щоб зробити будинок готовим до використання сонячної енергії, що таке сонячна підготовка та ідеальний дизайн будинку для сонячних панелей.

Якщо ви будівельник або домовласник і хочете встановити сонячні панелі або інтегрувати їх у свій новий будинок або будівлю, підготовка його до сонячної енергії заощадить багато грошей, коли ви будете готові встановити систему, незалежно від того, чи це буде через 5 тижнів або 5 років в майбутньому.

Незначні інвестиції зараз часто приносять великі дивіденди в майбутньому.

Що таке будинок, готовий до використання енергії сонця?

Готовий до сонячної енергії будинок. це той, який був спроектований і підготовлений до встановлення сонячної електростанції в майбутньому.

Будівництво будинку на сонячних батареях вимагає кількох швидких змін у порівнянні зі стандартною будівельною практикою, таких як завершення чорнової сонячної підготовки, оптимізація площі даху для генерації сонячної енергії і, звичайно ж, забезпечення гарного вигляду масиву.

Переваги сонячних електростанцій

Кроки, необхідні для того, щоб зробити ваш будинок готовим до використання сонячної енергії, є дуже недорогими, якщо їх здійснити на етапі планування та проектування процесу будівництва будинку.

Якщо ви вже мали досвід укладання контрактів на надання послуг, ви знаєте, що запізнілі рішення можуть дорого коштувати.

Покращення зовнішнього вигляду

Проектування будинку з сонячними панелями дає можливість інтегрувати масив у форму будівлі в якості доповнення.

Рівномірні форми та великі масиви можуть бути більш приємними на вигляд, ніж клаптикові сонячні панелі. Більша поверхня даху = більші масиви. Фронтони, мансардні вікна, вентиляційні отвори та інші перешкоди призведуть до зменшення розмірів масивів і можуть призвести до зменшення кількості встановлених сонячних панелей.

Груба обробка будинку для сонячної енергії приховає будь-які зовнішні кабелі, встановивши лінії за стінами разом з іншими електричними проводами. Це створює набагато чистіший готовий продукт.

Якщо ви не можете зробити великий однорідний фасад, ми все одно мінімізуємо зовнішні кабелі та підберемо сонячні панелі до форми фасаду якнайкраще.

щодо, сонячної, енергії, даху, вплинуть, новий

Краща продуктивність

Будівництво будинку для сонячних панелей може значно підвищити продуктивність вашої системи. Невеликі зміни нахилу та азимуту вашого будинку можуть дати величезний приріст сонячної енергії.

Зміни на поверхні даху також можуть мати велике значення.

Фронтони, мансардні вікна та лінії коника впливають на площу, доступну для сонячних батарей.

щодо, сонячної, енергії, даху, вплинуть, новий

Підготуйтеся до майбутнього

Можливо, ви не хочете сонячної енергії зараз, але в майбутньому ви можете захотіти, оскільки технологія вдосконалюється і падає. Підготовка заздалегідь. це мудре рішення, яке може врятувати вас від пов’язаного з цим стресу в майбутньому.

Маючи будинок, готовий до використання сонячної енергії, ви маєте можливість простого встановлення, коли захочете.

При правильному плануванні, сонячна підготовка також дозволить уникнути будь-яких прорізів у зовнішніх стінах, які можуть знадобитися в іншому випадку, що важливо не тільки з естетичної точки зору, але й для мінімізації ризиків, пов’язаних з отворами в огороджувальних конструкціях.

Навіть якщо ви не хочете завершувати проект, продаж готового до сонячної енергії будинку є додатковою перевагою, яку може оцінити наступний покупець.

Як зробити будинок сонячно готовим

Нижче наведено кілька рекомендацій та технічних специфікацій, які слід враховувати при проектуванні будинку для сонячної енергетики.

 • Спроектуйте ділянки даху для розміщення сонячних панелей
 • Розмістіть механічні перешкоди (вентиляційні отвори, сантехнічні труби тощо) подалі від сонячної зони
 • Встановіть трубу
 • Розмір електричної панелі та простір
 • Розглянемо тип покрівлі та горища

Якщо ви хочете встановити сонячну систему для будинку, дотримуйтесь цих рекомендацій.

Спроектуйте дах для сонячної енергії

Великі прямокутні безперешкодні площі ідеально підходять для встановлення сонячних електричних систем. Проектування будинку та даху для сонячних панелей є ключовим фактором для досягнення максимальної естетики, коли настає час встановлювати домашні сонячні панелі.

Сонячні модулі мають прямокутну форму, що дозволяє краще використовувати наявний простір на дахах подібної форми. Можна встановлювати панелі на трикутні поверхні, але при цьому на поверхні буде більше невикористаних площ.

Більш круті нахили і південні експозиції будуть виробляти найбільше енергії протягом року. про це нижче.

щодо, сонячної, енергії, даху, вплинуть, новий

Усуньте перешкоди

Вентиляційні отвори, сантехнічні труби, димоходи, супутники, мансардні вікна тощо можуть звести нанівець розміщення сонячних панелей на цих ділянках або вимагати додаткових витрат на переміщення пристроїв.

Розміщення перешкод подалі від сонячної поверхні дасть більше місця для розміщення панелей. В ідеалі, пристрої можна розмістити на фасадах, які не мають сонячних панелей, але це не завжди можливо.

Якщо перешкоди повинні бути розміщені на лицьовій стороні, групування їх разом і біля гребеня, карниза або краю дозволить максимізувати доступний простір для встановлення сонячних панелей на новому будинку.

щодо, сонячної, енергії, даху, вплинуть, новий

Встановлення кабелепроводу для сонячних панелей

Трубопроводи для сонячних електростанцій прості в установці і забезпечать переваги, описані вище. Це основна робота, необхідна для чорнового монтажу сонячної батареї. Здається, що це не так багато, але цей простий крок допоможе заощадити сотні або навіть тисячі доларів, коли прийде час встановлювати сонячні панелі для вашого будинку або бізнесу.

Щонайменше 1 х 1.5 кабелепровід повинен бути встановлений від електрощитової до горища. Трубопровід повинен бути металевим, з жорсткого ПВХ, гнучкого гнучкого або металевого шлангу і, по можливості, прокладений по прямій лінії.

Більшим будинкам можуть знадобитися більші або більше трубопроводів. Якщо є сумніви, збільште розмір сонячного трубопроводу. Матеріальні витрати на це незначні.

Якщо кабельна лінія прокладена на горищі, переконайтеся, що її верхня частина знаходиться над ізоляцією і має натяжний трос. Необхідно встановити люк для доступу на горище (сподіваємось, це очевидно).

Процес чорнового монтажу сонячної електростанції дуже схожий, незалежно від того, чи виконується він для дому чи для бізнесу, кожен з них вимагає прокладання кабелю від електрощитової до місця розташування сонячних панелей. Ключова відмінність між комерційними та житловими сонячними системами полягає в правильному виборі розміру трубопроводу/кабелю. Оскільки комерційні сонячні установки, як правило, більші, ніж житлові сонячні установки, знадобиться більший кабель/канал.

Міркування щодо електричних панелей

Забезпечення невеликої площі біля електричної панелі забезпечить більшу гнучкість, якщо домовласник захоче встановити струнний інвертор у майбутньому.

Для ефективної прокладки кабелів та встановлення пристроїв достатньо площі приблизно 2′ x 3′.

Крім того, найкраще збільшити розмір шини електричного щита відносно номіналу головного вимикача.

Ваш електрик знатиме, що робити. Основна мережа захищена головним вимикачем, найчастіше на 100А або 200А. Сама панель має різну потужність (визначається розміром і товщиною металевої пластини в панелі, яка називається “шиною”). Найкраще переконатися, що номінал шини/панелі вищий за номінал головного вимикача. Це дозволить максимізувати кількість сонячної енергії.

Для майбутнього планування, можливо, буде безпечніше збільшити розмір послуги з 100А до 150А або з 150А до 200А. Це стане в нагоді, якщо в майбутньому ви захочете придбати електромобіль, гідромасажну ванну, кондиціонер або інший пристрій з високим енергоспоживанням.

Пам’ятайте, якщо ви збільшуєте розмір послуги до 150А або 200А, збільшуйте розмір панелі до 200А або 225А відповідно.

Міркування щодо даху та горища

Тип встановленого даху може вплинути на те, як зробити будинок готовим до використання сонячної енергії.

Загальноприйнятою практикою є встановлення спеціальної розподільчої коробки, яка встановлюється на даху, але є захищеною від проблисків/погодних умов. Кабелі прокладаються через цю розподільну коробку на горище / в будинок, щоб кабелі не було видно нізвідки на землі.

З бітумною черепицею можна буде легко працювати в будь-який час у майбутньому, але з іншими дахами може бути трохи складніше.

Фальцеві, гофровані та металочерепичні дахи часто можуть отримати вигоду від встановлення розподільчої коробки до/під час укладання покрівлі. Встановити це можна, але буде простіше та економічно вигідніше під час початкового будівництва.

Дахи з металочерепиці можуть потребувати додаткової підтримки від вашої сонячної компанії та покрівельної компанії для встановлення опор для стелажів. Знову ж таки, це найкраще робити на початковому етапі будівництва / покрівлі, щоб забезпечити герметичність даху та дотримання всіх гарантій.

Якщо будинок повинен мати склепінчасту стелю (без горища), то слід вжити додаткових заходів, щоб переконатися, що кабелі можуть бути прокладені всередині. Простого прокладання трубопроводу тут буде недостатньо. Щоб встановити сонячну систему в будинку зі склепінчастою стелею, слід встановити розподільчу коробку на рівні даху і підключити кабелі або трубу з внутрішньої сторони.

Посібник з підготовки до роботи з сонячною енергією

Міністерство природних ресурсів Канади розробило набір технічних рекомендацій для сонячних електростанцій. Використовуйте ці специфікації в поєднанні з порадами, які ми виклали тут, і завжди зв’язуйтеся з нами, якщо у вас виникнуть будь-які питання або занепокоєння.

Ідеальний сонячний будинок

Планування сонячної енергії на етапі проектування будівлі. найкращий час для цього. Зрештою, ви отримаєте набагато більш оптимізовану сонячну енергетичну систему, якщо сплануєте її заздалегідь.

Ідеальний сонячний будинок повинен мати велику (якомога більшу) поверхню з південного боку з мінімальними перешкодами з боку вентиляційних отворів, димоходів та інших перешкод.

Сонячні панелі на західній та східній сторонах також можуть бути застосовані, але це призведе до незначної втрати ефективності порівняно з їхніми південними аналогами. Сонячні панелі, орієнтовані на схід або захід, вироблятимуть приблизно 80% енергії від тієї, що виробляли б ті ж самі сонячні панелі, якби вони були орієнтовані на південь. Інші фактори, такі як нахил, впливають на точну втрату ефективності від азимута, але 80% є точною приблизною оцінкою.

Ідеальний нахил для сонячних панелей приблизно дорівнює широті в межах 15 градусів. Спроектувати будинок якомога ближче до цього нахилу. ідеальний варіант, але це, звичайно, не зашкодить, якщо це неможливо зробити. Більшість будинків будуються з кутом нахилу 4:12, або 18 градусів, що все ще чудово підходить для генерації сонячної енергії. Круті нахили чудово підходять для виробництва енергії, але можуть спричинити додаткові витрати на встановлення через роботу під складними кутами.

Сніг краще сходить з більш крутих схилів, що ідеально підходить для автономних будинків або будинків з нульовим споживанням енергії.

Питання, Коментарі та думки власників або занепокоєння? Ми хотіли б почути ваші думки з цього приводу.

Натисніть на кнопки нижче, щоб зв’язатися з нами/отримати безкоштовну пропозицію або прочитати інші статті.

Сонячна енергія може підвищити вартість вашого будинку. особливо в цих 10 штатах

щодо, сонячної, енергії, даху, вплинуть, новий

Каліфорнія стане першим штатом в США.S. з 2020 року вимагати встановлення сонячних панелей на всіх нових будинках, але прийняття закону не припинило дебатів навколо ключового питання: Чи окупиться вартість встановлення сонячних панелей для власників будинків??

Деякі девелопери навіть не чекають 2020 року і поспішають з будівництвом сонячних будинків з тієї причини, що вони вважають найкращою: це просто те, що найкраще служить ринку покупців житла, поєднуючи потреби в енергії з ефективністю та вартістю. За оцінками держави, нові правила використання сонячної енергії допоможуть домовласникам заощадити близько 19 000 євро за 30-річний період. Інші кажуть, що мандат занадто сильно підвищить вартість житла для багатьох покупців житла.

Існує й інший спосіб поглянути на це питання: Чи збільшує додавання сонячної енергії вартість будинку під час продажу?? За даними інформаційної компанії Zillow, в деяких штатах відповідь вже є позитивною. Дослідження Zillow показує, що так само, як домовласники готові платити тисячі доларів за ремонт, наприклад, за нову кухню або оброблений підвал, вони повинні оцінити рентабельність інвестицій в сонячну енергію.

Встановлення сонячних панелей в будинку не тільки допомагає зменшити поточні щомісячні рахунки за комунальні послуги; це може потенційно збільшити вартість будинку на 4.на 1% більше, ніж у порівнянні з аналогічними будинками без сонячних панелей, згідно з нещодавнім дослідженням Zillow. або додатково на 9 274 для середньостатистичного будинку в США.S.

Теплиці

Нещодавні стихійні лиха, такі як лісові пожежі в Каліфорнії, теплові хвилі по всій Європі та екстремальні явища танення снігу надихнули багатьох на пошуки більш екологічного життя, в тому числі і покупців житла.

Зростає попит на екологічне життя. Більше 80% покупців зараз кажуть, що енергоефективні характеристики є важливими при виборі будинку, сказала Сара Міхітар, старший економіст Zillow. Ми все частіше виявляємо, що ці атрибути є важливими для потенційних покупців житла. Це є однією з причин того, що з цим пов’язана премія. Інша частина полягає в тому, що сонячні панелі мають справжню цінність, а саме. майбутню економію енергії.

Економія енергії частково залежить від того, як конкретний будинок споживає енергію. Наприклад, будинок, який має підлогу з підігрівом, може отримати більшу премію за рахунок додавання сонячної енергії (хоча Zillow спеціально не досліджувала цю кореляцію).

Для власників будинків, які знають, що вони споживають багато енергії, ці майбутні заощадження варті того, щоб витратити трохи більше грошей заздалегідь, сказав Міхітарян.

Щоб визначити сонячну премію в кожному штаті, компанія Zillow порівняла продаж будинків з сонячними енергетичними системами та без них, які були виставлені на продаж і продані протягом періоду дослідження. березень 2018 року та лютий 2019 року. Компанія вивчила всі угоди, що відбулися, і визначила, які будинки мали сонячні панелі в описі, контролюючи видимі атрибути, включаючи розмір, вік, місце розташування та ринкову вартість на момент виставлення на продаж. Zillow також контролює динаміку місцевого ринку та пору року, коли продається житло.

У Нью-Джерсі будинки з сонячними панелями можуть продаватися за 9.на 9% більше, ніж будинки без систем сонячної енергії. Це прибуток у розмірі 32 281 для середньостатистичного будинку в цьому штаті.

Ось топ-10 штатів з найвищими преміями за сонячну енергію, згідно з даними Zillow:

 • Нью-Джерсі: 9.9% або 32 281 для будинку з середньою вартістю.
 • Пенсильванія: 4.9% або 8 589 для будинку з середньою вартістю.
 • Північна Кароліна: 4.8% або 8,996 для будинку з середньою вартістю.
 • Луїзіана: 4.9% або 7,037 для будинку з середньою вартістю.
 • Вашингтон: 4.1% або 15,916 для будинку з середньою вартістю.
 • Флорида: 4% 9,454 для будинку із середньою вартістю.
 • Гаваї: 4% або 24,526 за будинок середньої вартості.
 • Меріленд: 3.8% або 10 976 доларів для будинку з середньою вартістю.
 • Нью-Йорк: 3.6% або 10 981 для будинків середньої вартості.
 • Південна Кароліна: 3.5% або 5,866 для будинку середньої вартості.

Однак, сонячні премії можуть відрізнятися в межах штату.

Хоча сонячна надбавка для штату Флорида становить 4%, вона збільшується до 4.6% в Орландо, штат Флорида.

У Нью-Йорку сонячна надбавка становить 1.на 8% більше, ніж в цілому по штату, що означає на 23 989 доларів більше у вартості типового будинку в Нью-Йорку.

А в Каліфорнії спостерігаються значні коливання в межах метрополітенів: в той час як сонячна премія по всьому штату становить 3%, в Сан-Франциско вона зростає до 4.4%, в Лос-Анджелесі до 3.6%. але в Ріверсайді сонячна надбавка знижується до 2.7%.

В інших штатах, таких як Юта, не було достатньої кількості будинків із встановленими сонячними енергетичними системами, щоб визначити сонячну премію.

Причин, чому люди переходять на сонячну енергію, стає все більше, каже Евелін Хуанг, керівник відділу по роботі з клієнтами компанії Sunrun, найбільшої компанії з встановлення сонячних панелей в США.S конкурує безпосередньо з Tesla, яка придбала свого головного конкурента SolarCity. Однією з причин є економія, я думаю, що це очевидно. Другий. це контроль, каже Хуанг, маючи на увазі щомісячні витрати.

Нашим комунальним компаніям потрібно все більше і більше грошей на утримання, і вони перекладають ці витрати на власників будинків. Але це досить непередбачувано для власника будинку. Ви просто не знаєте, наскільки ваші витрати зростуть, сказав Хуанг. Я думаю, що це ще одна причина, чому клієнти розглядають сонячну енергетику. Вони хочуть знати, скільки їм доведеться платити щомісяця. Якщо у вас фіксований дохід, вам потрібен бюджет. Ви повинні знати, чого очікувати.

Власники будинків, які перейшли на сонячну енергію

Ліза і Джеррі Кретьєн, подружжя з округу Кейп-Мей, штат Нью-Джерсі, рік тому вирішили орендувати сонячні панелі на даху у компанії Sunrun. Високі рахунки за комунальні послуги та бажання жити чистішим і екологічнішим життям надихнули їх на це рішення. З моменту переходу на сонячну енергію в червні 2018 року рахунки за електроенергію в Кретьєні зменшилися, особливо в літній час.

Як тільки ми відкривали басейн і вмикали кондиціонери в травні наші рахунки за електроенергію наближалися до 800, а іноді й більше. каже Ліза Кретьєн. Заощадження грошей, особливо з дітьми в коледжі, було великою допомогою і великою економією. І є багато стимулів, з точки зору оподаткування ви отримуєте перерву. Це було просто плюсом на всьому шляху.

Для Керрі Лейн, власниці та оператора клінінгової компанії, мешканки Південного Джерсі, досвід був схожим. Після переїзду в новий будинок вона отримала свій перший рахунок за електроенергію: приголомшливу суму в 1100 доларів. Керрі знала, що їй потрібно щось робити, щоб зробити свої рахунки за електроенергію доступними.

Мені 60 років, тож я піднімаюся туди. Я заробляю на життя фізичною працею, але я не можу робити це вічно, тому для мене було дуже важливо, щоб мої рахунки були керованими. сказала Лейн. Мій перший рахунок за електроенергію в цьому будинку склав 1100 доларів. Я знав, що мені потрібно виправити цю ситуацію і зробити її керованою, і Sunrun дав мені послідовність, яку я шукав.

Представник Sunrun заявив, що за умови щорічного підвищення тарифів на комунальні послуги. поточне середнє підвищення тарифів на комунальні послуги в країні становить близько 3% на рік. клієнти сонячної енергетики бачать середню економію комунальних платежів від 10% до 40%. Сонячні контракти включають фіксовану ціну енергії за кіловат/годину, яка, як правило, нижча, ніж тарифи на комунальні послуги в більшості регіонів США.S.

Представник Sunrun зазначив, що клієнти, як і раніше, повинні платити за базову комунальну інфраструктуру окремо від вартості виробництва електроенергії, наприклад, за обслуговування дротів, а також можуть використовувати деяку кількість електроенергії, виробленої з комунальних джерел, в залежності від розміру їхнього будинку і рівня енергоспоживання, а також пори року. Сезонність є проблемою і для комунальних підприємств. Влітку, наприклад, мають тенденцію бути вищими, щоб задовольнити попит, згідно з даними U.S. Управління енергетичної інформації.

Залежно від угоди з Sunrun, яка пропонує сервісні плани, кредити, передоплату та купівлю за готівку, клієнти можуть також сплачувати щомісячні платежі компанії. Sunrun каже, що понад 85% клієнтів не купують систему відразу, а попередньо сплачують певну суму, а потім здійснюють щомісячні платежі за планом обслуговування.

Ми побачили, що тут є можливість спробувати дати нашим покупцям найкраще з обох світів.

Компанія з будівництва житлових будинків De Young Properties в Каліфорнії побудувала свій перший будинок з нульовим споживанням енергії в 2013 році. це означає, що він має потенціал виробляти стільки ж чистої енергії, скільки споживає щорічно.

Компанія De Young почала переробляти свій традиційний прототип будинку в 2008 році, щоб знайти спосіб будувати комфортні, енергоефективні будинки за доступною ціною. Ми хотіли будувати кращі будинки. Ми не хотіли зупинятися на досягнутому і просто будувати такий самий будинок, який будував мій дідусь, тому що ми відчували, що важливо продовжувати розвиватися. сказав Брендон Де Янг, виконавчий директор компанії “Едванс”. Ми не хотіли зупинятися на досягнутому.p. компанії, яка має тридцятирічну історію.

По суті, ви повинні або пожертвувати своїм комфортом заради рахунків за енергію, або рахунками за енергію заради свого комфорту. І ми побачили, що тут є можливість спробувати дати покупцям нашого житла найкраще з обох світів. сказав Де Янг.

Застереження

Багато домовласників орендують сонячні панелі у таких компаній, як Sunrun і Tesla, а це означає, що під час продажу будинку продавцю потрібно викупити право оренди або знайти покупця, який готовий взяти на себе цю оренду. Лізингові компанії, що займаються сонячною енергетикою, надають послуги з передачі в лізинг. Якщо попередній власник мав право на державні або федеральні податкові пільги, пов’язані з сонячним проектом, цей фінансовий стимул не перейде до нового власника.

Як і будь-яке вдосконалення будинку, сонячні енергетичні системи мають обмежений термін експлуатації. Через 20 років або більше сонячні панелі, як правило, починають виробляти менше енергії, і це забирає частину цінності, пов’язаної з сонячними панелями, що, ймовірно, відобразиться на їх премії для конкретного будинку. Але Зіллоу зазначив, що це схоже на багато інших атрибутів будинку. Наприклад, системи опалення, вентиляції та кондиціонування часто потребують заміни приблизно через 10-15 років, але люди все ще високо цінують наявність кондиціонерів і готові платити за них більшу ціну.

Інвестиційні податкові кредити, пропоновані федеральним урядом для інвестування в проекти з відновлюваної енергетики, включаючи сонячну енергію, планується поступово скасувати для власників житлових будинків у 2022 році, але лобістська боротьба за цей податковий кредит, який в даний час досягає 30%, триває. Якщо поетапно припинити підтримку, це позбавить покупця будинку одного з стимулів для придбання сонячної системи, хоча витрати при цьому знижуватимуться. Білл Гейтс нещодавно зауважив, що сонячна та вітрова енергетика більше не потребують такої підтримки, як інші джерела відновлюваної енергії, і що державні стимули повинні бути поступово скасовані, і додав, що сонячні та вітрові компанії повинні бути достатньо великими, щоб знизити витрати за рахунок економії на масштабах.

Чого очікувати від нового плану Каліфорнії щодо сонячних електростанцій на дахах будинків? батареї

Каліфорнія збирається відмовитись від режиму мережевого обліку та прийняти нову систему, яка робить акцент на домашніх батареях. Ось як компанії готуються.

У колонці Canary Media Down to the Wire розглядаються більш складні проблеми декарбонізації наших енергетичних систем.

Це перша частина трисерійного матеріалу “Впритул до справи”, присвяченого новій політиці щодо сонячних електростанцій на дахах будинків, яка, як очікується, буде прийнята Каліфорнійською комісією з комунальних послуг 15 грудня. 2022. [ОНОВЛЕННЯ: Політика була прийнята CPUC, як і передбачалося.]

Вінсент Батталья, генеральний директор і засновник Renova Energy, не соромиться висловлювати свої почуття щодо майбутнього рішення Каліфорнії припинити режим мережевого обліку, який сприяв встановленню 12 гігават сонячних установок на дахах будинків у штаті і допоміг його компанії вирости з приватного підприємства у 2006 році до більш ніж 300 співробітників і 65 мільйонів доларів річного доходу сьогодні.

” “Нісенітниця”. так Батталья характеризує аргумент “перекладання витрат”, висунутий каліфорнійськими комунальними службами та захисниками прав споживачів, які стверджують, що існуюча політика мережевого обліку несправедливо переклала витрати на утримання електромережі штату з людей, достатньо багатих, щоб купити або профінансувати сонячні системи на дахах будинків, на тих, хто не може собі цього дозволити. Натомість він звинувачує комунальні служби у левовій частці зростання витрат на електроенергію.

І він вважає, що нова структура, запропонована Каліфорнійською комісією з комунальних послуг, яка зменшить компенсацію за експортовану сонячну енергію на дахах будинків на основі погодинних вимірювань її цінності для мережі, є смішною, оскільки базується на “безглуздому наборі додаткових коригувань кожної бісової години кожного дня”.” Він побоюється, що така структура зробить економічну ефективність кожної нової сонячної системи загадкою для домовласників, інсталяторів та фінансистів.

Але незалежно від того, що відчуває Батталья. а його точка зору далеко не унікальна серед каліфорнійських гравців сонячної індустрії на дахах будинків, навіть якщо вона більш яскраво виражена, ніж у більшості. він все ще планує, як продовжувати розвивати свій бізнес, коли в Каліфорнії в наступному році зникне чистий облік, як це станеться, якщо CPUC схвалить запропоновану структуру на своєму засіданні в цей четвер. За його словами, його план. це більше, ніж розширення в сусідні штати, такі як Невада та Арізона.

По-перше, “ми будемо коригувати наші ціни, щоб наші клієнти не розраховували на дев’ятирічну окупність”. сказав він. За нинішньої структури мережевого обліку, домовласник, який встановлює нову сонячну систему на даху, може розраховувати окупити витрати за п’ять-сім років завдяки зниженим рахункам за електроенергію та кредитам за експорт надлишкової електроенергії в мережу.

Нова структура CPUC встановила мету в дев’ять років для окупності інвестицій, але Батталья хоче наблизити цю цифру до семи років для своїх клієнтів.

” “Через 18 місяців, коли комунальне підприємство здійснить ще одне двозначне підвищення тарифів”. побіжне посилання на спіралеподібне зростання роздрібних тарифів на електроенергію в Каліфорнії, які з січня 2020 року зросли від 15 до 33 відсотків. “це ціноутворення буде виглядати ще краще”. сказав він.

По-друге, за його словами, “Ренова” подвоїть продаж акумуляторів поряд з новими сонячними системами. Ці батареї можуть зберігати сонячну енергію, вироблену опівдні, коли вона мало чого варта для споживачів або для каліфорнійської мережі, і зберігати її для вечірніх “пікових” годин після заходу сонця, коли штат стикається зі зростаючою загрозою перевищення попиту на електроенергію над її пропозицією.

“Ренова” закуповує батареї у SunPower, міноритарного інвестора компанії Баттальї. “Ці батареї дуже розумні зі своїм програмним забезпеченням”. сказав він. “здатні прогнозувати, коли вони повинні зберігати енергію, а коли розряджатися, щоб знизити споживання енергії в мережі будинку або експортувати енергію назад в мережу”. А оскільки запропонована CPUC нова структура буде пропонувати надвисоку цінність протягом відносно невеликої кількості годин на рік, можливість передбачити це є життєво важливою, щоб компенсувати значне падіння компенсації, з яким вони стикатимуться майже кожну другу годину на рік.

Це також години, коли CPUC та інші державні установи сподіваються, що сонячна енергія та акумулятори зможуть підтримувати всі інші пристрої, що живляться від мережі. електромобілі, теплові насоси для обігріву приміщень та води. які каліфорнійці повинні прийняти, щоб зменшити викиди вуглецю та виконати мандат штату щодо досягнення нульового рівня викидів вуглецю до 2045 року.

У цьому відношенні план Баттальї значною мірою узгоджується з більш широкою державною політикою. Заявлена мета CPUC в плані заміни мережевого обліку полягає в тому, щоб перевести ринок, в основному орієнтований лише на сонячну енергію, на ринок, де домінують сонячні панелі плюс акумулятори. плюс електромобілі, плюс електричне опалення та прилади. всі вони реагують і отримують винагороду за те, що діють таким чином, щоб змінювати і формувати своє виробництво і споживання енергії для підтримки мережі в цілому.

Дорожня карта Ренови також відображає стратегії, що розробляються багатьма іншими компаніями, на бізнес яких вплине майбутня зміна політики, включаючи національних інсталяторів сонячних батарей Sunrun, Sunnova та SunPower, постачальників сонячних інверторів Enphase та SolarEdge, а також постачальників акумуляторів, таких як Tesla, LG Energy Solution, Panasonic, sonnen та Generac. Всі вони розглядають все ще невизначені деталі того, як буде працювати новий режим Каліфорнії, як окремо, так і в поєднанні з численними іншими політичними змінами, що відбуваються в штаті.

” Ми знаходимося на Дикому Заході цієї нової форми адаптації клієнтів”. сказав Уокер Райт, віце-президент з питань державної політики компанії Sunrun, провідного постачальника сонячних панелей для житлових будинків в країні. “Як ми можемо отримати цінність для платників тарифів, цінність стійкості, з майбутнього сонячної енергетики плюс накопичувачі в Каліфорнії?”

Вихід за рамки чистого обліку

Щоб зрозуміти, чому батареї будуть настільки важливими, оскільки ринок сонячних панелей на дахах змінюється відповідно до очікуваного рішення CPUC, важливо знати, як сонячна енергія на даху заробляє гроші для власників будинків. Простіше кажучи, це відбувається двома шляхами: шляхом зменшення кількості електроенергії, яку клієнти купують у комунальних підприємств, і шляхом надання клієнтам можливості продавати надлишок сонячної енергії назад комунальним підприємствам.

Сьогодні обидві ці величини базуються на роздрібних тарифах, які споживачі платять за електроенергію, що постачається в мережу. Клієнти уникають платити ці роздрібні тарифи за кожну кіловат-годину сонячної енергії на даху, яка замінює кіловат-годину, яку вони могли б використати з мережі. Вони також отримують оплату за роздрібними тарифами за кожну кіловат-годину сонячної енергії, виробленої понад їхнє використання, яка повертається назад в мережу. (Зрештою, вони платять за “чисте” використання електроенергії, звідси і термін “нетто-облік”).) За даними Каліфорнійської асоціації сонячної та акумуляторної енергетики (CALSSA), окупність більшості сонячних систем з мережевим обліком у штаті розподіляється досить рівномірно між цими двома потоками вартості.

Роздрібні тарифи на електроенергію в Каліфорнії набагато вищі, ніж в інших частинах країни, через низку факторів. І, як і всюди в країні, вони також набагато вищі, ніж ціни на електроенергію на оптових ринках. Це тому, що роздрібні тарифи включають витрати на багато інших речей, окрім електроенергії, таких як витрати на будівництво ліній електропередач та інших мережевих активів, зміцнення мережі від загрози виникнення лісових пожеж, інвестиції в програми енергоефективності та надання субсидій малозабезпеченим споживачам.

Саме цей розрив між частиною тарифів, яка покриває витрати на виробництво електроенергії, і частиною, яка покриває всі інші витрати, спричиняє стільки суперечок і плутанини щодо мережевого обліку.

Комунальні служби в Каліфорнії та по всій країні. а також деякі захисники прав споживачів та екологічні групи. стверджують, що чистий облік за повними роздрібними тарифами дозволяє людям з сонячними батареями на даху уникнути сплати своєї справедливої частки всіх витрат на речі, від яких вони все ще отримують вигоду, починаючи з мережі, яка забезпечує їх енергією, коли їхні сонячні системи цього не роблять. Це, на думку критиків мережевого обліку, змушує людей, які не мають сонячних електростанцій, перекладати несправедливу та нераціональну частку цих витрат на плечі споживачів.

Прихильники сонячних електростанцій на дахах та їхні союзники з екологічних та громадських організацій стверджують, що ці витрати переважають переваги широко розповсюджених сонячних електростанцій на дахах. Вони включають в себе залучення інвестицій приватного сектору для заміщення викопного палива швидше, ніж комунальні підприємства зробили б це самостійно, зменшення потреби в новій мережевій інфраструктурі за рахунок виробництва більшої кількості енергії ближче до місця її використання, а також надання клієнтам, які хочуть перейти на електромобілі та опалення, ресурсу, який може допомогти покрити вищі витрати, пов’язані з таким переходом, серед іншого. Вони також стверджують, що комунальні служби переоцінюють так зване “зміщення витрат” від сонячних до несонячних споживачів на користь більш фундаментального інтересу: захисту своєї монополії на виробництво та постачання електроенергії.

Ми написали кілька статей та провели дебати щодо суперечливих аргументів щодо цих розрахунків “зміщення витрат”, і не будемо витрачати на них більше часу тут. Достатньо сказати, що КПКП погодився з комунальними підприємствами та їхніми союзниками, що повний облік за роздрібними тарифами спричиняє зміщення витрат, і його запропоноване рішення має на меті виправити це. Рішення CPUC, яке буде застосовуватися до нових сонячних клієнтів вже з квітня 2023 року (існуючі клієнти звільняються), полягає в тому, щоб змінити як ставки, які клієнти, обладнані сонячними батареями, платять за електроенергію, так і ставки, які вони заробляють на експорті електроенергії, щоб більш точно відображати витрати та вигоди кожного з них. І обидві ці зміни роблять зберігання енергії невід’ємною частиною прибуткової пропозиції для сонячних електростанцій на даху.

Чому акумулятори відіграють центральну роль у майбутньому сонячних електростанцій на дахах Каліфорнії

За електроенергію, яку нові власники сонячних електростанцій на дахах купують у мережі, план CPUC вимагатиме від них сплати “тарифів на електрифікацію”, названих так, тому що вони покликані допомогти домовласникам відмовитися від викопного газу та електрифікувати свої будинки. Загалом, це тарифні структури, які стягують більшу плату за електроенергію в години пік (ввечері, приблизно з 17:00 до 18:00).m. до 9 p.m.) і менше в непікові години (решту часу). Мета полягає в тому, щоб заохотити клієнтів використовувати менше енергії в години пік, а потім, в непікові години, накопичувати сонячну енергію в батареях, щоб її можна було вивільнити в години пік, щоб зменшити попит і навантаження на мережу.

Ось діаграма поточних тарифів на електрифікацію для трьох великих комунальних підприємств Каліфорнії, що належать інвесторам. Pacific Gas Electric, Southern California Edison та San Diego Gas Electric.

Більшість споживачів цих комунальних послуг вже користуються тарифами “за часом використання”, які стягують більшу плату в години пікового навантаження. Але тарифи на електрифікацію мають вищі ціни в пікові години та нижчі в непікові, що винагороджує клієнтів, які можуть контролювати своє споживання та виробництво, щоб максимізувати цінність, але карає клієнтів, які не можуть цього робити.

Для електроенергії, яку нові власники сонячних електростанцій експортують та продають в мережу, CPUC замінить компенсацію за роздрібним тарифом на компенсацію на основі “уникнутих витрат”. складної структури, призначеної для відображення вартості експортованої електроенергії з години в годину в різні місяці року та різні кліматичні зони штату. Наступні графіки показують, як ці значення будуть змінюватися за місяцями року та годинами доби в зоні помірного клімату в межах території обслуговування PG E, вказуючи на широку варіацію значень, які з часом можна очікувати від експортованої сонячної енергії. (Елементи, перелічені в легендах, є “витратами”, яких держава може уникнути, використовуючи сонячну енергію на дахах будинків).)

Проблема обох цих змін, за словами прихильників сонячної енергетики, полягає в тому, що вони замінюють стабільні та передбачувані значення на мінливі та непередбачувані.

Це менша проблема для електроенергії, яку власники сонячних електростанцій на дахах купують у мережі. Показники електрифікації трьох комунальних підприємств є досить зрозумілими та передбачуваними для домовласників та сонячних компаній, які прагнуть реалізувати свої потенційні заощадження. Проте, рівень електрифікації в кожному комунальному підприємстві різний, тому в штаті немає узгодженості в цьому питанні.

Більше того, поточний курс CPUC на “підвищення гнучкості попиту через тарифи на електроенергію” цілком може змінити ці тарифи в майбутні роки, змінивши погодинні структури, пропоновані клієнтам сонячної енергетики, або додавши нові щомісячні платежі в спробі більш рівномірно розподілити фіксовані витрати на комунальні послуги між усіма клієнтами.

Але ці побоювання бліднуть у порівнянні з гнівом захисників сонячної енергетики з приводу змін, запропонованих на експортній стороні рівняння. По-перше, тарифи без урахування витрат, які клієнти, обладнані сонячними батареями, могли б отримувати за експортовану електроенергію, в середньому набагато нижчі, ніж сьогоднішні роздрібні тарифи. приблизно на 75 відсотків нижче, за даними CALSSA. що значно знижує приблизно половину загальної економічної вартості сонячної системи на даху.

Наздогнати

Чи можуть США виробити достатньо сонячних панелей, щоб задовольнити зростаючий попит?

Управління цією формою навантаження буде означати різницю між отриманням розумної окупності ваших інвестицій в сонячну батарею чи ні. Хоча Джаммал сподівається, що CPUC змінить свою пропозицію, щоб дозволити автономним сонячним батареям на даху досягти розумної економічної вигоди, “в кінцевому підсумку ми думаємо, що сонячні батареї плюс акумулятори будуть тим напрямком, в якому буде рухатися ринок”. сказав він. “Що ми побачимо. і ми всі дізнаємось про це. це те, як наші партнери на стороні встановлення починають комбінувати батареї та починають комбінувати ці продукти електрифікації, які мають свої власні стимули та свій власний вплив на використання енергії в цілому будинку”.”

Чи готова галузь до буму попиту на акумулятори??

Всі ці зміни відкривають величезні можливості для постачальників акумуляторів і безлічі компаній, які інтегрують акумулятори в домашні сонячні системи.

Sunrun випередила більшість інсталяторів, продаючи акумулятори разом із сонячними системами. Це мало особливий успіх у Каліфорнії, де існуючі структури тарифів вже заохочують домашнє зберігання, а ризики відключень електроенергії для запобігання лісовим пожежам змусили багатьох клієнтів шукати акумулятори в якості резервних джерел живлення. Компанія заявляє, що батареї додаються приблизно до 20 відсотків сонячних систем, які вони встановлюють в Каліфорнії, в порівнянні з середнім показником по галузі близько 14 відсотків в штаті.

Майбутнє рішення CPUC, покликане прискорити впровадження акумуляторів із сонячними системами, може швидко підвищити ці показники впровадження набагато вище, сказав Райт з Sunrun. Але незрозуміло, чи готові комунальні підприємства, регуляторні та дозвільні органи штату ефективно підтримати перехід на набагато більшу кількість сонячних батарей, ніж раніше, і чи готова ширша галузь акумуляторів та ланцюжок поставок підтримати цей процес.

За останні п’ять років Каліфорнія встановила понад 530 мегават житлових акумуляторних систем, і попит на них зростає, сказав Райт. Насправді, “попит на батареї набагато більший, ніж промисловість може задовольнити прямо зараз, через добре відомий дефіцит батарей”. сказав він.

Вирішення цих вузьких місць у постачанні стане першим викликом для каліфорнійського ринку після запровадження мережевого обліку. За словами Джеймса Веста, старшого керуючого директора і керівника відділу досліджень стійких технологій і чистої енергії Evercore ISI, Джеймса Веста, недавні ринкові сигнали вказують на те, що тривалий дефіцит акумуляторів для зберігання енергії в мережі, викликаний пов’язаними з Covid порушеннями в ланцюжку поставок і бурхливим попитом на літій-іонні акумулятори для електромобілів, може зменшуватися.

” У нас був час, коли компанії, які багато фінансували, такі як Sunrun і Sunnova, і постачальники технологій, такі як Enphase і SunPower, відчували нестачу батарей”. сказав він. “Тепер вони в змозі забезпечити батареї, принаймні, за розумний проміжок часу”.”

Після того, як вони зможуть отримати батареї, наступне питання для сонячних компаній полягає в тому, чи зможуть вони своєчасно отримати дозвіл і з’єднати їх між собою, сказав Райт. “Як швидко ви можете нарощувати те, що є глибокою зміною в типах і обсягах додатків, які надходять?”

Галузеві дані свідчать про те, що отримання дозволу та підключення сонячних батарей займає приблизно на 50 відсотків більше часу, ніж для окремих сонячних систем, зазначив він. Багато міських та окружних дозвільних офісів все ще вчаться обробляти ці запити, хоча зусилля зі стандартизації процесів отримання дозволів на сонячну енергетику, включаючи додаток SolarApp від Міністерства енергетики, можуть бути адаптовані для підтримки сонячних установок з батареями.

Інша проблема полягає в тому, що додавання батарей, швидше за все, викличе необхідність модернізації головної електричної панелі будинку, що може додати місяці додаткового часу на отримання дозволів та підключення, сказав Райт. А клієнти, які встановлюють сонячні батареї на даху, швидше за все, також будуть “в перших рядах з точки зору електрифікації своїх будинків і наявності електромобілів у своїх гаражах”, що додасть складнощів з підключенням і отриманням дозволів.

За його словами, електромобілі та електричне опалення можуть додати значне нове навантаження на комунальну мережу, а сонячні панелі на дахах можуть значно полегшити ці навантаження. Але “як ми можемо досягти цього, і чи може система переварити ці зміни, і з якою швидкістю?”

Створення систем сонячних батарей має економічний сенс

Важливо також пам’ятати, що батареї коштують тисячі доларів на додаток до вартості типової домашньої сонячної установки. Окупити вартість акумулятора набагато складніше, ніж просто підключити його до мережі, запрограмувати на накопичення енергії опівдні та розрядку з початком пікового навантаження і піти геть.

Ось чому майже кожна система “сонце плюс акумулятор”, яка зараз продається в Каліфорнії, поставляється з різноманітними опціями для активного контролю та регулювання взаємодії сонячної генерації, зберігання енергії та використання електроенергії в побуті, щоб максимізувати загальну цінність цієї “форми навантаження”.” Як саме буде виглядати ця оптимізація, залежить, звичайно, від ряду факторів.

Деякі з них починають ставати зрозумілими. наприклад, необхідність обмеження експорту в непікові години та накопичення енергії для розряду, коли вартість експорту енергії різко зростає. Але інші з’являться лише в майбутньому, а це означає, що ці системи повинні бути готові реагувати на зміни.

Саме така ідея лежить в основі sonnenConnect, нової “мережево-інтерактивної” програми сонячних батарей від sonnen, німецького виробника акумуляторів, що належить Shell, та Baker Electric Home Energy, дочірньої компанії електричного підрядника Baker Electric. Це одна зі зростаючої кількості пропозицій “віртуальних електростанцій”, які обіцяють клієнтам підвищену цінність для їхніх систем сонячних батарей в обмін на те, що компанія-інсталятор зможе контролювати роботу цих батарей щомиті.

” Мова йде про використання сонячної енергії та її гармонізацію з мережевими операціями, щоб забезпечити енергетичний перехід”. сказав Блейк Річетта, генеральний директор sonnen’s U.S. бізнес. ” Щоб стати надійним активом мережі, ви повинні розробити такий механізм. В іншому випадку, у вас є десятки тисяч батарей, які нічого не роблять, перебуваючи в режимі резервного живлення.”

Компанія Sonnen експлуатує такі домашні віртуальні електростанції на сонячних батареях у Німеччині з 2015 року. І він розробив подібні механізми в штаті Юта з комунальною компанією Rocky Mountain Power та в Каліфорнії для деяких житлових комплексів.

Ціннісна пропозиція SonnenConnect для домовласників і мережі в цілому наразі визначена лише частково, сказав Річетта. Найбільш очевидна цінність буде отримана від балансування форми навантаження будинку з урахуванням часу використання та рівня електрифікації, що є відносно простим питанням планування, коли батареї заряджаються та розряджаються відповідно до відомих добових циклів.

Але ці щоденні графіки можуть несподівано змінюватися, сказав він. Одним з основних прикладів цього є ситуація, коли енергосистема Каліфорнії опиняється на межі колапсу, як це сталося влітку 2020 року і знову у вересні цього року, коли оператор енергосистеми CAISO був змушений вжити надзвичайних заходів для скорочення споживання електроенергії, щоб запобігти перевищенню попиту на електроенергію, спричиненого спекою, над наявною пропозицією.

Під час таких надзвичайних ситуацій накопичена енергія акумуляторів є набагато ціннішою для мережі в кінці 5-9-годинного піку.m. Він зазначив, що в піковий період, після заходу сонця, навантаження на енергосистему менше, ніж на початку, коли вона ще не досягла найвищої точки напруження, що призводить до її виснаження пізніше, коли сонце заходить. Але акумуляторні системи, які не запрограмовані з урахуванням цього факту, можуть почати розряджатися о 17:00.m., залишаючи їх виснаженими пізніше, коли вони дійсно потрібні.

Компанії, включаючи sonnen, Sunnova, Sunrun і Tesla, вже реєструють клієнтів, які бажають дозволити цим компаніям активно контролювати свої батареї для управління цими пізніми вечірніми сплесками попиту. За його словами, тарифи на експорт електроенергії, яких вдалося уникнути, запропонують більше грошей у ці ключові години, що може зробити доцільним накопичення якомога більшої кількості енергії та її подачу в мережу саме в цей час. За словами Річетти, це лише один із зростаючої кількості способів, за допомогою яких централізовано керовані та організовані системи сонячних батарей можуть підвищити їх цінність для своїх власників та енергосистеми.

За його словами, майбутнє сонячних і акумуляторних систем на дахах має очевидну цінність, оскільки вони можуть постачати енергію тоді, коли мережа потребує її найбільше. Ця величина відображається в моделюванні, яке показує, що правильна комбінація розподіленої сонячної енергії та систем зберігання енергії може зменшити витрати на досягнення 100-відсоткової безвуглецевої мережі на десятки мільярдів або навіть сотні мільярдів доларів у порівнянні з використанням лише чистої енергії та батарей і високовольтних мереж електропередач у масштабах комунальних підприємств.

” “Якщо по всьому штату існують сукупності майбутніх сонячних систем плюс накопичувачі, система повинна бути в змозі знайти цінність від них під час пікових навантажень”. сказав Райт з Sunrun. “і вони повинні мати можливість конкурувати на ринку за цінність, яку вони надають енергосистемі”.”

Як системи сонячних батарей можуть конкурувати за цю вартість? Це буде темою другої частини нашої трисерійної статті про майбутнє Каліфорнії після запровадження мережевого обліку.

Якщо ви дочитали до кінця, то ви справжній фанат Canary Media! Ви можете зробити пожертву на підтримку нашої роботи?

Джефф Ст. Джон є директором новин та спеціальних проектів у Canary Media.

Залишити відповідь