Чи можуть сонячні панелі заряджати електромобіль або електромобіль. Сонячна батарея для зарядки автомобіля

Безпечне рішення для зарядки електромобілів за допомогою сонячних панелей. Бені

BENY Electric. відомий виробник зарядних пристроїв для електромобілів та фотоелектричного обладнання з більш ніж 30-річним досвідом. Наш досвід у виробництві фотоелектричних компонентів гарантує, що всі наші зарядні пристрої для електромобілів перевершать ваші очікування з точки зору терміну служби і продуктивності.

Міцна конструкція нашого зарядного пристрою для електромобілів дозволить вам досягти різноманітних бізнес-цілей, одночасно просуваючи свій бренд.

Завдяки роз’єму типу 2 цей зарядний пристрій може заряджати будь-який електромобіль. Завдяки настінній конструкції та пило- та водонепроникному корпусу IP65 фотоелектричні панелі підходять як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Потужність нашого зарядного пристрою для електромобілів коливається від 16 до 32 ампер.

Як заряджати електромобіль за допомогою сонячної енергії.

Ось процедура зарядки електромобіля за допомогою сонячних панелей:

Крок 1: Визначте, скільки кВт-год потрібно вашому автомобілю, виходячи зі стилю водіння. Ви можете зробити обґрунтоване припущення, розрахувавши середню кількість миль, яку ви проїжджаєте щодня.

Крок 2: Визначте, скільки сонячних панелей вам знадобиться, щоб згенерувати необхідну кількість кВт-год. Для заряджання електромобіля вам знадобиться від 10 до 17 кВт-год електроенергії щодня.

Крок 3: Придбайте сонячне обладнання, здатне виробляти таку кількість енергії. Вам знадобиться сонячна енергетична система та все необхідне обладнання.

Крок 4: Придбайте автомобільний зарядний пристрій рівня 2.

Вартість зарядки електромобіля безпосередньо від сонячних панелей.

Згідно з опитуванням, проведеним сайтом SolarReviews, що спеціалізується на оглядах споживчих сонячних панелей, використання сонячних панелей на даху житлового будинку для зарядки електромобіля в США обходиться всього в 415 доларів на рік, у порівнянні з 662 доларами за електроенергію від електромережі в житлових будинках і 1058 доларами за використання громадської зарядної станції для електромобілів. Дослідження також виявило, що заправка бака бензинового автомобіля може коштувати до 1 260 доларів на рік.

Сонячні панелі на даху, централізований стрінговий перетворювач, який перетворює постійний струм сонячних панелей в змінний, і зарядний пристрій для електромобілів рівня 2. це типові компоненти сонячної системи для зарядки електромобілів. За даними SolarReviews, для зарядки електромобіля потрібно п’ять сонячних панелей.

Сонячні панелі на даху мають менші довгострокові витрати, ніж купівля електроенергії з мережі, де середня ціна кВт/год електроенергії з часом зростає практично в кожній країні.

Що потрібно для домашньої сонячної зарядної станції для електромобіля?

Батареї

Крім сонячної панелі, вам знадобиться механізм для зберігання енергії, що генерується сонячними батареями. В даний час на ринку є кілька варіантів домашніх акумуляторів.

Станція для зарядки

Вам також знадобиться зарядна станція (часто розміщена у вашому гаражі або під’їзді), де ви зможете підключитися до свого автомобіля. Ми пропонуємо зарядні пристрої рівня 2, оскільки вони заряджаються значно швидше.

Стрінговий інвертор

Централізований стрінговий інвертор, який перетворює постійний струм сонячних батарей в змінний струм, або сегменти, які перетворюють струм кожної панелі в змінний струм і передають його на комбінований блок, який з’єднується з основною платою змінного струму.

Як Beny може допомогти підтримати сонячну зарядку вашого електромобіля?

Зарядний пристрій для електромобіля

Завдяки підключенню типу 2 наш зарядний пристрій для електромобілів забезпечує електроенергією будь-який електромобіль. Фотоелектричний продукт підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього середовища завдяки своїй настінній конструкції та пило- та вологозахищеному корпусу IP65. Потужність нашого зарядного пристрою для електромобілів варіюється від 16 до 32 ампер.

BENY Electric. відомий виробник зарядних пристроїв для електромобілів та фотоелектричного обладнання з більш ніж 30-річним досвідом. Наш досвід у виробництві фотоелектричних компонентів гарантує, що всі наші зарядні пристрої для електромобілів перевершать ваші очікування щодо терміну служби та ефективності.

Міцна конструкція нашого зарядного пристрою для електромобілів дозволить вам досягти різноманітних бізнес-цілей, одночасно просуваючи свій бренд. Зверніться до нас за безкоштовною консультацією.

Компоненти безпеки фотоелектричних систем

Фотоелектричні деталі, такі як вимикачі постійного струму, автоматичні вимикачі, запобіжники та блискавковідводи, служать “охоронцями безпеки” для фотоелектричних інверторів і відіграють важливу роль в інверторі. Отже, як виробник компонентів, як ми можемо забезпечити “замок безпеки” інвертора?? Ми є відомим брендом у виробництві сотень тисяч високоякісних компонентів постійного струму для комплексного та надійного захисту сонячних ланцюгів щороку.

BENY Electric, великий світовий професійний виробник електротехніки, завжди наполягав на високих стандартах і суворих критеріях якості своїх компонентів. Ми продовжуємо інвестувати в дослідження, інновації та аналітику щороку для розвитку, створюючи платформу для провідних і стабільних товарів, з найсучаснішим і найсуворішим випробувальним центром у секторі.

Чи можуть сонячні панелі заряджати електромобіль або електромобіль?

Сонячна енергія та електромобілі (EV) стають все більш популярними у прагненні до більш сталого життя та боротьби зі зміною клімату.

Сонячні панелі генерують чисту, відновлювану енергію; електромобілі виробляють нульові викиди в вихлопну трубу. Обидва варіанти можуть допомогти зменшити нашу залежність від викопного палива. Однак підключення електромобілів до сонячних зарядних систем може бути складним завданням.

Багато електромобілів все ще працюють на викопному паливі, хоча й опосередковано. У 2021 році 60% електроенергії U.S. електроенергії було вироблено з газу та вугілля. Лише 20% енергії виробляється з відновлюваних джерел, таких як сонячна, вітрова та гідроенергія. Це означає, що зарядка електромобіля на звичайній зарядній станції не повністю виключає споживання викопного палива.

Однак водії електромобілів можуть зменшити свій вуглецевий слід, забезпечивши принаймні частину потреб свого електромобіля в електроенергії за допомогою сонячних електростанцій.

Сонячні панелі можуть генерувати достатньо енергії, щоб задовольнити енергетичні потреби домогосподарства, але для зарядки електромобіля може знадобитися значно більше електроенергії. Це можливо, але ви повинні врахувати численні фактори, перш ніж успішно заряджати свій електромобіль за допомогою сонячних панелей.

можуть, сонячні, панелі, заряджати

Чи можна зарядити електромобіль за допомогою сонячної енергії?

Так, можна заряджати електромобіль за допомогою сонячної енергії. Дійсно, використання сонячної енергії для зарядки електромобіля є найбільш екологічним і стійким способом живлення електромобіля.

Щоб заряджати електромобіль від сонячної енергії вдома, вам потрібно встановити масив сонячних панелей і збалансувати систему з достатньою потужністю генерації електроенергії.

Чи потрібна вам зарядна станція для електромобіля?

Вам не обов’язково потрібна зарядна станція для зарядки електромобіля, але вона може бути більш ефективною, якщо ви її встановите. Існує кілька типів зарядних станцій, включаючи рівень 1, рівень 2 і рівень 3:

 • Зарядні станції рівня 1 використовують стандартну побутову розетку на 120 вольт. Всі електромобілі мають стандартний штекер, який підходить до розетки, але для повної зарядки автомобіля може знадобитися кілька годин.
 • Зарядні станції 2-го рівня використовують розетку на 240 вольт і можуть заряджати авто швидше. Однак у більшості випадків це потребує встановлення додаткової електропроводки та компонентів.
 • Станції швидкої зарядки постійного струму рівня 3 можуть зарядити автомобіль всього за 30 хвилин. Однак вони вимагають підключення на 480 вольт. Вони дорогі у придбанні та встановленні. і рідко використовуються в будинках.

Якщо у вас є сонячна енергетична система та сумісна зарядна станція, ви можете використовувати електроенергію, вироблену сонячними панелями, для підзарядки вашого електромобіля.

можуть, сонячні, панелі, заряджати

Чи можна зарядити електромобіль за допомогою портативних сонячних панелей?

І так, і ні. Тип сонячної панелі. портативна чи стаціонарна. не впливає на можливість заряджання. Якщо фотоелектричні панелі забезпечують достатню потужність, ви можете використовувати портативні сонячні панелі для генерації електроенергії для зарядки електромобіля.

Важливо зазначити, що ви не можете підключити електромобіль або зарядну станцію безпосередньо до панелей. Вам потрібно буде підключити автомобіль до портативної електростанції, такої як DELTA Pro або іншої системи, яку можна заряджати за допомогою портативних сонячних панелей потужністю 400 Вт.

Портативна електростанція перетворює та зберігає енергію від сонячних панелей, дозволяючи вам скористатися перевагами безкоштовної відновлюваної енергії. Переносні електростанції також заряджаються іншими способами, включаючи зарядку від мережі змінного струму, стандартного автомобільного адаптера або Smart-генератора. DELTA Pro також є першою портативною електростанцією, яка підтримує зарядку від зарядних станцій для електромобілів.

Ви можете заряджати DELTA Pro щоразу, коли заряджаєте свій електромобіль на зарядній станції, і тримати його в багажнику як резервне джерело живлення, подібно до каністри з бензином. Якщо ви заряджаєтесь на електромобільній станції, ви можете одночасно заряджати свій автомобіль і DELTA Pro.

Якщо ви інвестуєте в сонячну панель і портативну електростанцію (PPS), враховуйте такі важливі фактори, як кількість електроенергії, яку PPS може виробляти і зберігати. Наприклад, DELTA Pro має вихідну потужність 3600 Вт змінного струму і 3.6 кВт-год зберігання.

Ви можете об’єднати дві DELTA Pro за допомогою концентратора подвійної напруги, щоб збільшити вихідну потужність до 7200 Вт і 7.2 кВт-год накопичувача. Ви можете придбати додаткові розумні батареї, щоб збільшити ємність вашого сховища до 25 кВт-год.

Визначте кількість електроенергії, необхідної для зарядки вашого електромобіля, і скільки електроенергії ви плануєте споживати в дорозі. Описана вище максимальна установка DELTA Pro пропонує 3200 Вт потужності сонячної зарядки, що означає, що ви можете підключити до восьми сонячних панелей потужністю 400 Вт, щоб підтримувати систему в зарядженому стані.

Пам’ятайте, що фактори навколишнього середовища. особливо кількість пікових годин сонячного світла, які отримують ваші панелі. відіграють вирішальну роль у тому, скільки електроенергії ваші панелі можуть генерувати в реальних умовах. Номінальна потужність не гарантується. це максимальна кількість електроенергії, яку сонячна панель може згенерувати за годину за ідеальних умов.

Скільки сонячних панелей потрібно для зарядки електромобіля?

Кількість сонячних панелей, необхідних для зарядки електромобіля, залежить від номінальної потужності сонячних панелей, факторів навколишнього середовища, таких як пікова кількість сонячних годин, вимоги до енергоспоживання електромобіля, а також ємності портативної електростанції та акумулятора електромобіля. Ось приклад.

Tesla Model 3 зі стандартного модельного ряду має комбінований показник економії палива 26 кВт-год/100 миль. Він використовує 26 кВт-год електроенергії, щоб проїхати 100 миль або.26 кВт-год / миля. Якщо ви проїжджаєте 25 миль щодня, вам знадобиться 6.5 кВт-год електроенергії для щоденної підзарядки (25 миль х.25 кВт-год m= 6.5 кВт-год).

Якщо ваш масив складається з жорстких сонячних панелей потужністю 400 Вт, ви можете генерувати 1 кВт з кожної панелі в день, за умови, що ви отримуєте принаймні 2.5 годин під прямими сонячними променями. Вам знадобиться приблизно сім панелей потужністю 400 Вт, щоб згенерувати 6.5 кВт-год енергії (6.5 кВт-год / 1 кВт-год вихід сонячної панелі = 6.5 сонячних панелей).

можуть, сонячні, панелі, заряджати

Витрати та заощадження, пов’язані з сонячною зарядкою електромобіля

Скільки коштує зарядка електромобіля за допомогою сонячної енергії?

За винятком початкових інвестиційних витрат на сонячну енергетичну систему, заряджання електромобіля в домашніх умовах за допомогою сонячної енергії не потребує жодних витрат. Щоразу, коли ви підключаєте свій електромобіль до розетки, що повністю працює від сонячної енергії, він заряджається за допомогою електроенергії безкоштовно.

Навіть якщо ви доповнюєте потужність вашої сонячної електростанції електроенергією з електромережі, витрати будуть мінімальними у порівнянні з цінами на газ. Середня ціна на електроенергію в США.S. становить 11.1 цент за кВт-год. При такому тарифі підзарядка акумулятора на 40 кВт-год в домашніх умовах коштуватиме вам близько 4.44 (0.111 центів за кВт-год х 40 кВт-год = 4.44). У 2023 році заправка автомобіля, що працює на газі, часто коштуватиме до 100 доларів.

Тарифи на громадських зарядних станціях різняться. Зарядка може бути безкоштовною, абонентською або з оплатою за кВт-год, залежно від місця розташування та марки автомобіля. У Каліфорнії водії платять від 30 до 40 центів за кВт-год за користування громадською зарядкою. Повна зарядка акумулятора на 40 кВт-год коштуватиме водієві 12-16 доларів (.3 центи за кВт-год х 40 кВт-год = 12).

Скільки я можу заощадити за допомогою сонячної зарядки?

В середньому сонячні панелі економлять 6-7 за одну зарядку. Якщо ви встановите автономну систему сонячних панелей, зарядка електромобіля коштуватиме 0. Будь-які попередні витрати на зарядку стають чистою економією.

Стимули для сонячної енергетики та електромобілів

Федеральний уряд пропонує податковий кредит на сонячну енергію для власників будинків, які встановлюють відповідні системи сонячних панелей на своєму майні. Цей кредит може компенсувати до 30% загальної вартості системи сонячних панелей та установки.

На додаток до федерального податкового кредиту, багато штатів, таких як Каліфорнія, пропонують стимули для власників будинків, які встановлюють системи сонячних панелей. Ці стимули можуть включати податкові пільги, знижки або заохочення на основі результатів діяльності.

Політика чистого обліку доступна в багатьох штатах і дозволяє власникам будинків з сонячними панелями отримувати кредити за будь-яку надлишкову енергію, яку вони генерують і повертають назад в мережу. Це може допомогти зменшити або усунути рахунки за електроенергію та зробити перехід на сонячну енергію більш привабливим для власників будинків.

Федеральний уряд також пропонує податкову знижку на електромобілі для нових екологічно чистих транспортних засобів. Кредит надає до 7,500 для фізичних та юридичних осіб, які мають на це право.

Багато штатів пропонують стимули для придбання електромобілів. Ці стимули можуть включати податкові кредити, знижки або спеціальний доступ до смуг для електромобілів.

Федеральний податковий кредит доступний для підприємств або приватних осіб, які встановлюють зарядні пристрої для електромобілів. Цей кредит становить 30% від вартості зарядного обладнання та встановлення.

Це лише деякі стимули для сонячної енергетики та електромобілів, доступні для американських споживачів. Доступність та обсяг цих стимулів може відрізнятися в різних штатах і може змінюватися з часом, тому вам слід дослідити конкретні стимули, доступні у вашому регіоні на даний момент.

можуть, сонячні, панелі, заряджати

Поширені запитання

Час заряджання електромобіля на сонячних панелях залежить від кількох факторів, зокрема ємності батареї, економії палива, номінальної потужності та кількості сонячних панелей, а також годин пікового сонячного сяйва. Як правило, повна зарядка електромобіля за допомогою сонячних панелей може зайняти від кількох годин до кількох днів.

можуть, сонячні, панелі, заряджати

Отже, чи варто інвестувати в сонячну зарядку для вашого електромобіля??

Сонячна зарядка для вашого електромобіля може бути вигідною інвестицією, особливо якщо врахувати державні стимули. Якщо ви живете в штаті, де кількість годин пікового сонячного світла перевищує середній показник, наприклад, в Арізоні, ваші інвестиції можуть окупитися ще швидше.

Навіть якщо ви використовуєте сонячну електростанцію лише для заряджання електромобіля, з часом ви заощадите гроші на оплаті за зарядку. Заощадження значно збільшуються, якщо ви використовуєте сонячні панелі для живлення вашого будинку.

EcoFlow. провідний виробник сонячних рішень і чудове місце для початку зарядки вашого електромобіля за допомогою сонячної енергії.

Купуйте сьогодні сонячні панелі, електростанції та комплекти живлення, щоб почати використовувати енергію сонця для вашого електромобіля та дому!

EcoFlow. це компанія, що пропонує рішення для портативних електростанцій та відновлюваних джерел енергії. З моменту свого заснування у 2017 році EcoFlow забезпечує спокійну енергією клієнтів на більш ніж 85 ринках за допомогою своїх лінійок портативних електростанцій DELTA і RIVER та екологічно чистих аксесуарів.

Заряджайте свій електромобіль за допомогою сонячної енергії

Екологічно чисте водіння заради майбутнього для всіх. це можливо з власним електромобілем. Але тут важливо заряджати “зеленою” електроенергією. і в ідеалі від власної фотоелектричної системи, оскільки енергія для живлення автомобіля тоді не тільки на 100% чиста, але й надзвичайно дешева.

ПЕРЕВАГИ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ НА СОНЯЧНИХ БАТАРЕЯХ

Заощадження коштів Заряджання від сонячної енергії з власного даху дешевше з першого дня.

Збільшення власного споживання Якщо ви використовуєте більше власної сонячної енергії, ви заощаджуєте більше і віддаєте менше електроенергії в мережу.

Зменшення викидів CO2 Зменшення впливу на навколишнє середовище та покращення якості повітря: електромобілі не виробляють вихлопних газів.

можуть, сонячні, панелі, заряджати

ЗАРЯДЖАЙТЕ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ СОНЯЧНОЮ ЕНЕРГІЄЮ ТА РОБІТЬ ВОДІННЯ БІЛЬШ ДОСТУПНИМ

Сонячна енергія від власної фотоелектричної системи є найдоступнішою формою електроенергії. Це робить електронну мобільність особливо привабливою та стабільно вигідною для власників фотоелектричних систем.

На додаток до екологічних переваг, таких як подорожі без викидів, існують також економічні вигоди. Завдяки зарядці дешевою енергією ваш власний електромобіль не тільки швидше окупиться, але й фотоелектрична система ще швидше забезпечить повну окупність інвестицій.

У довгостроковій перспективі автомобілі, що працюють на електриці, також досягають додаткової економії в порівнянні з автомобілями зі звичайними двигунами внутрішнього згоряння, оскільки вони набагато простіші в обслуговуванні.

можуть, сонячні, панелі, заряджати

ЇДЬТЕ НА ВЛАСНІЙ СОНЯЧНІЙ ЕНЕРГІЇ

Чим більше електроенергії ви використовуєте від власної фотоелектричної системи, тим швидше окупаються інвестиції. Якщо ви використовуєте власну електроенергію не лише для опалення, охолодження та роботи електроприладів, але й заряджаєте свій електромобіль за допомогою сонячної енергії, ви постійно збільшуєте власне споживання.

FRONIUS WATTPILOT: ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ЗАРЯДЖАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГІЇ

Fronius Wattpilot. це інтелектуальна зарядна станція для всіх, хто хоче заряджати свій електромобіль вдома або в дорозі.

 • Економічно вигідна зарядка
 • Використовуйте надлишок енергії від власної фотоелектричної системи
 • Інтелектуальні режими заряджання для гнучкого та планового заряджання
 • Просте управління та додаток для кращого огляду та більшої гнучкості

ЗАРЯДКА ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ ЗА ДОПОМОГОЮ СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГІЇ. ОСЬ ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ Ось як ви можете використовувати енергію з власного даху для використання по всьому будинку.

можуть, сонячні, панелі, заряджати

Фотоелектричні модулі У домашніх системах, зазвичай встановлених на даху, сонячні елементи перетворюють падаюче сонячне світло на електричну енергію.

Інвертор Серце та мозок кожної фотоелектричної системи. Інвертор перетворює згенерований постійний струм на змінний, який можна використовувати в побуті. Крім того, інвертор оптимізує вихід, контролює потоки енергії та забезпечує правильну роботу фотоелектричної системи.

Інтелектуальний лічильник Fronius Наш інтелектуальний лічильник електроенергії оптимізує управління енергоспоживанням, а отже, і власне споживання.

Зарядний бокс Пункт підзарядки для електромобілів. Просто підключіть і заряджайте транспортні засоби електроенергією від мережі або від власної фотоелектричної системи.

У домашніх системах, зазвичай встановлених на даху, сонячні елементи перетворюють падаюче сонячне світло в електричну енергію.

Серце та мозок кожної фотоелектричної системи. Інвертор перетворює згенерований постійний струм в змінний, який потім можна використовувати в побуті. Крім того, інвертор оптимізує вихід енергії, контролює потоки енергії та забезпечує правильну роботу фотоелектричної системи.

Пункт підзарядки для електромобілів. Просто підключайте та заряджайте транспортні засоби електроенергією з мережі або від власної фотоелектричної системи.

можуть, сонячні, панелі, заряджати

Фотоелектрика Сонячні модулі та інвертор. основа сталого енергетичного рішення. Ось як ви можете виробляти електроенергію для свого будинку на власному даху.

Пристрої зберігання енергії для 24 годин сонця Якщо ви доповните свою фотоелектричну систему сонячним накопичувачем, ви зможете використовувати власну електроенергію навіть тоді, коли сонце не світить.

Якщо ви заряджаєте свій електромобіль за допомогою сонячної енергії з власного даху, ви не тільки їздите на екологічно чистій електроенергії, але й заощаджуєте. вам не потрібно платити за електроенергію з електромережі.

Гаряча вода Ви також можете використовувати вироблену електроенергію для нагрівання води. наприклад, для душу або опалення. Ваша фотоелектрична система окупиться ще швидше.

Сонячні модулі та інвертор. основа сталого енергетичного рішення. Ось як ви можете виробляти електроенергію для свого будинку на власному даху.

Якщо ви доповните свою фотоелектричну систему сонячним накопичувачем, ви зможете використовувати власну електроенергію навіть тоді, коли сонце не світить.

Якщо ви заряджаєте свій електромобіль сонячною енергією з власного даху, ви не тільки їздите на екологічно чистій електроенергії, але й обходитеся дешевше. вам не потрібно платити за електроенергію з електромережі.

Ви також можете використовувати самостійно вироблену електроенергію для нагрівання води. наприклад, для душу або опалення. Ваша фотоелектрична система окупиться ще швидше.

ПІДВИЩЕНА ПРОДУКТИВНІСТЬ ЗАВДЯКИ КРАЩОМУ КОНТРОЛЮ НАД ФОТОЕЛЕКТРИЧНОЮ СИСТЕМОЮ

За допомогою нашого безкоштовного інструменту моніторингу Fronius Solar.За допомогою інструменту моніторингу Fronius Solar ви завжди зможете відстежувати вироблення та споживання енергії, а отже, отримувати більше від своєї фотоелектричної системи.

 • Забезпечення функціональності
 • Скоротіть період окупності
 • Виявлення “пожирачів” електроенергії
 • Аналізуйте та оптимізуйте споживання енергії
 • Підтримуйте систему в актуальному стані
 • Заощаджуйте більше грошей завдяки індивідуальній модернізації
 • Безкоштовно продовжуємо гарантію

ЕЛЕКТРОННА МОБІЛЬНІСТЬ ДЛЯ КОМЕРЦІЙНИХ КЛІЄНТІВ

Ви зацікавлені в рішеннях електронної мобільності для вашої компанії?

Ми пропонуємо інтелектуальні фотоелектричні та зарядні рішення для комерційних підприємств.

“The reason why we opted for the Fronius Wattpilot Go is simple. It is mobile, and that is very important to us. You can take it with you everywhere you go. It means I can charge my car where I want, and when I want.”

Гернот Гугербауер, водій електромобіля та користувач Fronius Wattpilot

можуть, сонячні, панелі, заряджати

ЕЛЕКТРОННА МОБІЛЬНІСТЬ ЗА ДОПОМОГОЮ СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ТА FRONIUS

Використовуючи інтелектуальні інвертори та інтелектуальну зарядну станцію Fronius Wattpilot, компанія Fronius забезпечує гнучкі концепції заряджання для всіх електромобілів.

Ми завжди були сімейним бізнесом, який мислить і діє на засадах сталого розвитку, з більш ніж 5 000 співробітників, які просувають вперед енергетичну революцію на благо всіх.

Усі продукти Fronius розробляються в Австрії, і понад 90% з них також виробляються тут. Стале виробництво та ресурсозберігаюча логістика є надзвичайно важливими для нас.

Найближчий сервісний партнер Fronius, навчений і сертифікований нами, готовий надати вам пораду та допомогу під час вашої особистої енергетичної революції.

Ми розробляємо рішення для сонячної енергетики з 1992 року. В останні роки ми інтенсифікували наші дослідження та розробки в галузі фотоелектрики та електронної мобільності. Наші фотоелектричні системи розширюються за допомогою модулів, а тому є перспективними та новаторськими. Наша обіцянка. ваша перевага: рішення для електронної мобільності з компонентами Fronius забезпечує максимальну гнучкість.

Наші системні партнери Fronius готові підтримати вас у впровадженні вашого індивідуального фотоелектричного рішення. Зверніться до нашої широкої мережі сервісних партнерів Fronius, щоб знайти місцевого представника, який допоможе вам у плануванні, встановленні та оптимізації.

Зарядні станції для електромобілів

можуть, сонячні, панелі, заряджати

можуть, сонячні, панелі, заряджати

Автомобільна промисловість електрифікується. За останні чотири роки кількість електромобілів (EV) значно зросла, і в майбутньому продажі електромобілів будуть зростати в геометричній прогресії. З ростом популярності електромобілів зростає і кількість зарядних станцій. По всьому світу є тисячі станцій для зарядки електромобілів.S. які пропонують різні типи зарядки з різною швидкістю, щоб водії електромобілів могли залишатися зарядженими, де б вони не були.

Деталі зарядки електромобіля можуть здатися дещо складними. Але є й хороша новина: для заряджання електромобіля не потрібно багато знати про електрику. Це схоже на те, як вам не потрібно знати всі відмінності між звичайним, плюс і преміальним газом для заправки двигуна внутрішнього згоряння. вам лише потрібно знати, який тип газу використовує автомобіль. Для електромобілів це теж досить просто. Рішення GigaWatt для зарядки електромобілів включають продаж та встановлення зарядних пристроїв для електромобілів як для приватних, так і для комерційних клієнтів.

можуть, сонячні, панелі, заряджати

Як працює зарядка електромобіля?

Швидше за все, ви заряджаєте свій мобільний телефон або ноутбук щодня, навіть якщо не знаєте багато про електрику. Ви просто підключаєте пристрій і продовжуєте займатися своїми справами. Зарядка електромобіля відбувається аналогічно. Вона з’єднує акумулятор вашого автомобіля з джерелом живлення, яке може його заряджати. Багато чого відбувається за лаштунками, але водієві електромобіля не потрібно про це турбуватися. Більшість розеток використовують змінний або змінний струм. Акумулятори зазвичай заряджаються постійним струмом, або постійним струмом. Це означає, що частина процесу заряджання полягає в перетворенні змінного струму в постійний. Існує три основні типи зарядки електромобілів: Рівень 1, Рівень 2 та Рівень 3, відомий як швидка зарядка постійним струмом. Рівні 1 і 2 перетворюють змінний струм на постійний за допомогою бортового перетворювача в електромобілі. Бортовий перетворювач кожного автомобіля має певні обмеження щодо швидкості заряджання. Ось короткий огляд того, як працюють різні типи зарядки для електромобілів.

Типи зарядних пристроїв для електромобілів

Рівень 1

Зарядка 1-го рівня використовує той самий 120-вольтовий струм, який можна знайти в стандартних побутових розетках, і може бути виконана за допомогою шнура живлення та обладнання, яке постачається з більшістю електромобілів. Для компаній, які хочуть зробити цей тип зарядки доступним на своїй території, це так само просто, як встановити спеціальні розетки на 120 вольт на парковці вашої компанії. Багато мешканців можуть заряджати у своєму гаражі без жодних електричних модернізацій

 • Повільний час зарядки (електромобілі отримують близько 3 або 5 миль пробігу за годину зарядки). Може зайняти мінімум 24 години або більше, щоб зарядити електромобіль від порожнього до повного.

Рівень 2

Зарядка 2-го рівня використовує потужність 240 вольт для швидшого заряджання акумуляторної системи електромобіля. Забезпечення цього типу зарядки вимагає встановлення зарядного пристрою для електромобілів рівня 2 та електричної проводки, здатної витримувати вищу напругу та силу струму.

 • Час заряджання набагато швидший, ніж на рівні 1 (електромобілі отримують від 10 до 20 миль пробігу за годину заряджання)
 • Значно більш енергоефективний, ніж зарядний пристрій рівня 1 для коротких циклів заряджання (близько години або менше)
 • Витрати на встановлення вищі порівняно із зарядкою 1-го рівня
 • Вищий вплив на пікові витрати на електроенергію

Рівень 3 (DC FAST)

Рівень 3 також відомий як швидка зарядка постійним струмом. Ця швидка зарядка може забезпечити сумісні транспортні засоби 80-відсотковим зарядом за 20-30 хвилин шляхом перетворення змінного струму високої напруги в постійний струм для безпосереднього зберігання в акумуляторах електромобілів.

 • Витрати на обладнання та встановлення набагато вищі, ніж на зарядку 1-го та 2-го рівнів (20 000. 100 000 залежно від обладнання та доступності електроенергії на місці)
 • Підвищений заряд енергії для пікових навантажень

zappi

можуть, сонячні, панелі, заряджати

Вам не потрібні сонячні панелі або вітроенергетична система, щоб використовувати zappi. Купуючи його сьогодні, ви можете бути готовими до завтрашнього дня.

zappi. це зарядний пристрій для електромобілів з відмінністю. zappi може працювати як стандартний домашній автомобільний зарядний пристрій, використовуючи енергію з електромережі. Він також має додаткові режими зарядки, які використовують 100% екологічно чисту енергію, вироблену з вашої власної домашньої сонячної фотоелектричної системи або вітрової генерації.

Використання власного виробництва електроенергії збільшує рентабельність інвестицій (ROI) для ваших панелей та електромобіля. А це означає, що ви можете заряджати свій електромобіль вдома безкоштовно! zappi простий в установці та зручний у користуванні. Але не хвилюйтеся, якщо у вас не встановлені сонячні панелі, zappi все одно працюватиме як стандартний автомобільний зарядний пристрій, використовуючи енергію з мережі.

можуть, сонячні, панелі, заряджати
можуть, сонячні, панелі, заряджати

Зарядний пристрій для електромобілів розроблено у Великобританії

Будучи першим у своєму роді сонячним зарядним пристроєм для електромобілів, наша інноваційна команда ретельно розробила особливості та функції, щоб надати вам повний контроль над процесом заряджання вашого електромобіля. У поєднанні з додатком myenergi ви можете встановити таймери, щоб використовувати економічні тарифи з нашим постачальником електроенергії. Ви також можете використовувати функцію прискорення, контролювати свої пристрої та багато іншого! Інтелектуальний зарядний пристрій для електромобілів майбутнього, розроблений у Великобританії.

можуть, сонячні, панелі, заряджати

#Сонячний зарядний пристрій

Будьте готові до майбутнього з домашнім зарядним пристроєм zappi.

Три режими зарядки EV

zappi надає вам індивідуальну зарядку, яка відповідає вашому стилю життя та потребам. Незалежно від того, чи потрібна вам “швидка” зарядка, щоб вирушити в дорогу в поспіху, або ви з радістю чекаєте, поки зарядка відбудеться за допомогою 100% відновлюваної енергії. zappi надає вам гнучкість для заряджання на ваших умовах.

Режим еко-зарядки. це суміш зеленої енергії та енергії, імпортованої з електромережі. Екологічний режим мінімізує використання енергії з мережі, як правило, користуючись перевагами дешевших тарифів протягом ночі, але також може заряджатися, використовуючи 100% екологічно чисту енергію. По суті, дає вам можливість заряджати свій автомобіль безкоштовно! Потужність зарядки безперервно регулюється у відповідь на зміни в генерації або використанні енергії в інших частинах будинку.

Якщо надлишкова генерація падає нижче 1.4 кВт-год деяка потужність буде забиратися з мережі, щоб поповнити її запас.

еко-зарядка дуже схожа на еко-зарядку в тому, що вона може використовувати енергію з електромережі або вашого власного джерела живлення. Однак потужність зарядки постійно регулюється у відповідь на зміни у виробництві або споживанні електроенергії в інших частинах будинку. Зарядка вашого електромобіля буде призупинена, якщо імпортованої енергії буде занадто багато, і продовжиться лише тоді, коли з’явиться надлишок вільної енергії.

У швидкому режимі ваш автомобіль буде заряджатися з максимальною потужністю. Ця енергія може надходити з відновлюваного джерела енергії або просто з електромережі. Вартість зарядки електромобіля також залежить від багатьох факторів, включаючи режим і сам автомобіль.

Якщо у вас немає сонячних панелей або вітрогенераторів, zappi буде заряджати так само, як звичайна зарядна станція Режиму 3.

Встановіть таймери

У певні години “тарифи на час використання енергії” значно дешевші. З zappi ви можете використовувати опцію “таймер прискорення”, щоб почати зарядку в найнижчий час. Це економний зарядний будильник для вашого електромобіля!

Відсутність заземлювача

zappi. єдиний зарядний пристрій для електромобілів із вбудованою технологією PEN-замикання. Це найбезпечніший вибір зарядного пристрою для електромобіля, оскільки немає необхідності встановлювати додаткові заземлювачі, що означає відсутність додаткових витрат і просту установку.

Фотоелектрична зарядка

zappi працює в гармонії з вашою сонячною або вітровою електростанцією, а це означає, що ви можете заряджати свій автомобіль за допомогою зеленої енергії безкоштовно. Якщо у вас вдома немає джерела відновлюваної енергії, zappi працює так само, як і будь-який інший зарядний пристрій у “швидкому режимі.

Віддалений доступ

Додаток myenergi дозволяє отримати доступ до ваших пристроїв та керувати ними з будь-якої точки світу! Візуальні графіки дозволяють відстежувати інформацію про імпорт/експорт в одному місці.

Захищено пін-кодом

5-значний пін-код. це функція безпеки, інтегрована в цю зарядну станцію для електромобілів Smart, якщо ви захочете її використати. Це запобігає зміні налаштувань або використанню вашого сонячного зарядного пристрою без дозволу або втручання.

можуть, сонячні, панелі, заряджати
можуть, сонячні, панелі, заряджати

Зарядний пристрій для електромобілів з 3-річною гарантією

Крім того, що наша чудова команда технічної підтримки завжди готова відповісти на будь-які ваші запитання, zappi також має 3-річну гарантію. Після встановлення зарядного пристрою myenergi zappi, будь ласка, зареєструйте свій індивідуальний продукт, щоб отримати 3-річну гарантійну підтримку.

можуть, сонячні, панелі, заряджати

zappi використовує вашу власну енергію для зарядки електромобіля

Сонячний зарядний пристрій для електромобілів дозволяє використовувати надлишок сонячної енергії для підзарядки вашого автомобіля. Виробництво сонячної енергії вимагає встановлення сонячних панелей (PV) у вашому домі або на роботі, але енергія, що виробляється за допомогою сонячних панелей, є абсолютно безкоштовною, що фактично дає вам безкоштовні милі! Світлова енергія, що виробляється сонцем, називається фотоном. Світло. це найпростіша, фундаментальна частинка всього світла. Саме ці фотони в природному денному світлі перетворюються елементами сонячних панелей для виробництва електроенергії. Цей маленький пучок електромагнітної енергії постійно перебуває в русі. Простіше кажучи, сонячна панель працює, дозволяючи фотонам, або частинкам світла, відбиватися від електронів, звільняючи їх від атомів, генеруючи потік електроенергії.

Наша еко-технологія приймає інтелектуальні рішення на основі вашої власної енергії та тарифу на електроенергію, який ви підписали. Це дає змогу вашим пристроям myenergi оптимізуватися для отримання енергії з мережі за найнижчою можливою ціною за кВт-год.

можуть, сонячні, панелі, заряджати

Заряджайте свій автомобіль безпечно

Перевищення всіх стандартів безпеки

Безпека має першорядне значення. Кожен виріб серії myenergi розроблено за найвищими стандартами енергоефективності, але ми надаємо не менше значення безпеці.

Дотримуючись усіх галузевих стандартів безпеки, ми завжди прагнемо забезпечити максимально безпечний досвід для наших інсталяторів та користувачів. Ось чому ми першими запровадили тестування на несправність PEN, випередивши всіх інших виробників.

можуть, сонячні, панелі, заряджати
можуть, сонячні, панелі, заряджати

Керуйте та контролюйте використання енергії

Кожен пристрій myenergi призначений для підключення. Це означає, що ви можете контролювати все в одному місці з додатку myenergi, а також регулювати налаштування, таймери та функції підсилення за потреби. Керуйте своїми пристроями myenergi 24/7 з будь-якого місця за допомогою додатку myenergi

Залишити відповідь